Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vorlíčková Lucka | 43S0851 | ŠK Sandberg Bratislava | 13:36 | ||
2. | Juřeníková Ema | MOV0951 | SKOB Ostrava | 14:45 | + 1:09 | |
3. | Novotná Nicol | SJI0953 | OK Jihlava | 14:59 | + 1:23 | |
4. | Čadková Michaela | KRL0954 | Kometa Kralovice | 15:42 | + 2:06 | |
5. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 15:48 | + 2:12 | |
6. | Brňáková Dianka | 43S0952 | ŠK Sandberg Bratislava | 16:35 | + 2:59 | |
7. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | MLOK Mariánské Lázně | 16:37 | + 3:01 | |
8. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 16:53 | + 3:17 | |
9. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 18:45 | + 5:09 | |
10. | Ryppelová Anna | TAP | KOB Tretra Praha | 18:53 | + 5:17 | |
11. | Soldánová Pavlína | PLU0999 | TJ SOKOL Plumlov | 19:02 | + 5:26 | |
12. | Vaníčková Nikola | STA1051 | OK Střelka | 19:28 | + 5:52 | |
13. | Mudráková Natálie | 2LZ0950 | Neregistrovaní - Mudráková | 19:37 | + 6:01 | |
14. | Peterková Adéla | KRL0953 | Kometa Kralovice | 23:00 | + 9:24 | |
15. | Andělová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | 23:05 | + 9:29 | |
16. | Beránková Julie | VPM1051 | KOS Slavia Plzeň | 23:13 | + 9:37 | |
17. | Doleželová Jolana | STA1151 | OK Střelka | 24:27 | + 10:51 | |
18. | Dvořáková Tereza | LPM0952 | OK Lokomotiva Plzeň | 25:11 | + 11:35 | |
19. | Dlouhá Julie | PGP1051 | SK Praga | 26:11 | + 12:35 | |
20. | Fialová Kristýna | DOR1250 | OK Dobříš | 28:40 | + 15:04 | |
Buďárková Laura | STH1051 | SK Studenec | 20:40 | + 7:04 | ||
Bílková Emma | STA1253 | OK Střelka | 43:43 | + 30:07 | ||
Kozlová Eliška | STA1351 | OK Střelka | 48:18 | + 34:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 9:59 | ||
2. | Kundratová Eva | TZL0950 | SKOB Zlín | 10:22 | + 0:23 | |
3. | Novotná Karolína | TUR0853 | OOB TJ Turnov | 10:39 | + 0:40 | |
4. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 10:50 | + 0:51 | |
5. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 11:13 | + 1:14 | |
6. | Rotková Veronika | ZBM0854 | SK Žabovřesky Brno | 11:39 | + 1:40 | |
7. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 11:42 | + 1:43 | |
8. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 12:21 | + 2:22 | |
9. | Hamáčková Šárka | STH0852 | SK Studenec | 13:54 | + 3:55 | |
10. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 14:07 | + 4:08 | |
11. | Šitrová Štěpánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 14:21 | + 4:22 | |
12. | Lošťáková Ela | LTP0951 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 15:19 | + 5:20 | |
13. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 16:05 | + 6:06 | |
14. | Blechová Adéla | KRL1055 | Kometa Kralovice | 17:02 | + 7:03 | |
15. | Sedláčková Klára | LCE0854 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:00 | + 8:01 | |
16. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 18:01 | + 8:02 | |
17. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 18:23 | + 8:24 | |
18. | Paldusová Nela | 9JC0850 | neregistrovaní - Všenory | 19:54 | + 9:55 | |
19. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 20:04 | + 10:05 | |
20. | Beránková Hedvika | VPM0850 | KOS Slavia Plzeň | 20:06 | + 10:07 | |
21. | Svatá Lucie | PGP0952 | SK Praga | 20:17 | + 10:18 | |
22. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 21:48 | + 11:49 | |
23. | Hýblová Eliška | JPV0952 | Oddíl OS SK Prostějov | 23:18 | + 13:19 | |
24. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 30:25 | + 20:26 | |
25. | Levrincová Klára | TAP0854 | KOB Tretra Praha | 32:10 | + 22:11 | |
26. | Roučková Karla | KRL0956 | Kometa Kralovice | 34:35 | + 24:36 | |
Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | DISK | |||
Wolniewicz Agata | 3IP0850 | Wolniewicz | DISK | |||
Dvořáková Kateřina | LPM0750 | OK Lokomotiva Plzeň | 30:45 | + 20:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | SK Praga | 12:38 | ||
2. | Ehlová Martina | TBM0655 | KOS TJ Tesla Brno | 12:57 | + 0:19 | |
3. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 13:43 | + 1:05 | |
4. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 13:44 | + 1:06 | |
5. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | SK Žabovřesky Brno | 14:26 | + 1:48 | |
6. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 14:41 | + 2:03 | |
7. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 15:51 | + 3:13 | |
8. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 15:52 | + 3:14 | |
9. | Kotuliaková Lea | 27S0750 | Farmaceut Bratislava | 17:53 | + 5:15 | |
10. | Bulířová Žofie | TAP0850 | KOB Tretra Praha | 17:56 | + 5:18 | |
11. | Lošťáková Sára | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 18:50 | + 6:12 | |
12. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 18:53 | + 6:15 | |
13. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | BETA URSUS Orienteering | 19:32 | + 6:54 | |
14. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 20:07 | + 7:29 | |
15. | Gregorová Alice | CTB0751 | SK OB Chotěboř | 20:09 | + 7:31 | |
16. | Baloghová Zora | 43S0750 | ŠK Sandberg Bratislava | 21:37 | + 8:59 | |
17. | Nováková Eliška | SKV0753 | TJ Slovan Karlovy Vary | 22:20 | + 9:42 | |
18. | Ferbasová Matylda | TUR0762 | OOB TJ Turnov | 22:56 | + 10:18 | |
19. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 23:00 | + 10:22 | |
20. | Fialová Kateřina | DOR0754 | OK Dobříš | 24:40 | + 12:02 | |
21. | Bauerová Aneta | SKV0752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 24:49 | + 12:11 | |
22. | Kolovratová Tereza | SKV0757 | TJ Slovan Karlovy Vary | 25:06 | + 12:28 | |
23. | Straková Denisa | SLA0750 | SKOB Slaný | 25:24 | + 12:46 | |
24. | Pátková Viktorie | SKV0755 | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:42 | + 18:04 | |
25. | Roučková Karolína | KRL0656 | Kometa Kralovice | 30:48 | + 18:10 | |
26. | Peřinová Eliška | SKV0756 | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:57 | + 18:19 | |
27. | Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 31:37 | + 18:59 | |
28. | Marhoulová Kateřina | 9CC0751 | NEREG | 32:45 | + 20:07 | |
29. | Michálková Sabina | LCE0851 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:09 | + 21:31 | |
30. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | Oddíl OS SK Prostějov | 35:07 | + 22:29 | |
31. | Bestová Tereza | 37C0650 | Bez registrace | 36:42 | + 24:04 | |
32. | Přikrylová Jana | JPV0652 | Oddíl OS SK Prostějov | 36:45 | + 24:07 | |
33. | Priehodová Nela | PGP0655 | SK Praga | 50:29 | + 37:51 | |
34. | Novotná Barbora | PGP0751 | SK Praga | 80:13 | + 67:35 | |
Doleželová Vendula | STA0751 | OK Střelka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia Plzeň | 16:42 | ||
2. | Novotná Michaela | TUR0551 | OOB TJ Turnov | 16:57 | + 0:15 | |
3. | Dušková Tereza | TBM0554 | KOS TJ Tesla Brno | 17:33 | + 0:51 | |
4. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 17:57 | + 1:15 | |
5. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | SK Žabovřesky Brno | 18:56 | + 2:14 | |
6. | Rotková Markéta | ZBM0455 | SK Žabovřesky Brno | 19:51 | + 3:09 | |
7. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 20:38 | + 3:56 | |
8. | Mellanová Judita | TUV0559 | SOK TJ Turnov | 21:30 | + 4:48 | |
9. | Ježková Ivana | RBK0555 | SK Radioklub Blansko | 22:01 | + 5:19 | |
10. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 26:24 | + 9:42 | |
11. | Novotná Barbora | TUR0552 | OOB TJ Turnov | 26:28 | + 9:46 | |
12. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia Plzeň | 26:56 | + 10:14 | |
13. | Plachá Zita | STA0551 | OK Střelka | 29:45 | + 13:03 | |
14. | Nováková Anna | SKV0452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 31:36 | + 14:54 | |
15. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 32:44 | + 16:02 | |
16. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 35:27 | + 18:45 | |
17. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | SK Praga | 38:06 | + 21:24 | |
18. | Vorlíčková Martina | 43S0551 | ŠK Sandberg Bratislava | 39:10 | + 22:28 | |
19. | Marhoulová Anežka | 9CC0550 | NEREG | 41:36 | + 24:54 | |
20. | Mikysková Adéla | VAM0550 | OOB Vamberk | 44:26 | + 27:44 | |
21. | Nováčková Johana | SKV0455 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:02 | + 28:20 | |
22. | Chmelařová Romana | PGP0553 | SK Praga | 46:00 | + 29:18 | |
23. | Peřinová Anna | SKV0556 | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:27 | + 31:45 | |
24. | Plachá Aneta | JPV0555 | Oddíl OS SK Prostějov | 55:28 | + 38:46 | |
25. | Peřinová Zuzana | SKV0557 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:22 | + 49:40 | |
26. | Wolniewicz Natalia | 3IP0450 | Wolniewicz | 88:50 | + 72:08 | |
Študlarová Zuzana | SKV0555 | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | |||
Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 18:53 | + 2:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 27:07 | ||
2. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:15 | + 2:08 | |
3. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB Tretra Praha | 32:16 | + 5:09 | |
4. | Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | 35:32 | + 8:25 | |
5. | Linková Lucie | TJN0257 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:26 | + 10:19 | |
6. | Popová Jana | TAP0252 | KOB Tretra Praha | 37:56 | + 10:49 | |
7. | Zamouřilová Anežka | PHK0354 | OK 99 Hradec Králové | 37:58 | + 10:51 | |
8. | Bernatíková Hana | TRI0253 | TJ TŽ Třinec | 38:22 | + 11:15 | |
9. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:41 | + 11:34 | |
10. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | OK Dobříš | 41:54 | + 14:47 | |
11. | Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | 42:06 | + 14:59 | |
12. | Černochová Michaela | PLU0351 | TJ SOKOL Plumlov | 44:27 | + 17:20 | |
13. | Mudráková Eliška | LCE0352 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:27 | + 18:20 | |
14. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 47:15 | + 20:08 | |
15. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | Magnus Orienteering | 48:11 | + 21:04 | |
16. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 48:23 | + 21:16 | |
17. | Popová Veronika | TAP0253 | KOB Tretra Praha | 49:55 | + 22:48 | |
18. | Adamovská Kateřina | VAM0350 | OOB Vamberk | 53:30 | + 26:23 | |
19. | Richterová Julie | ADA0351 | OOB Spartak Adamov | 57:43 | + 30:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 31:49 | ||
2. | Opálková Martina | BBM0050 | BETA URSUS Orienteering | 32:58 | + 1:09 | |
3. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:27 | + 3:38 | |
4. | Blahová Pavla | DKP0155 | Oddíl OB Kotlářka | 42:57 | + 11:08 | |
5. | Rückerová Šárka | HOR0050 | TJ Jiskra Hořice | 43:00 | + 11:11 | |
6. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:10 | + 11:21 | |
7. | Valterová Adéla | KBP0150 | KBP Praha | 52:08 | + 20:19 | |
8. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 62:54 | + 31:05 | |
9. | Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | 69:40 | + 37:51 | |
10. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | OB SK Zvole | 106:27 | + 74:38 | |
Dubská Veronika | SJC | Sportcentrum Jičín | 77:23 | + 45:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 34:35 | 9145 | ||
2. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:39 | + 0:04 | 9128 | |
3. | Kosová Denisa | PHK9150 | OK 99 Hradec Králové | 35:10 | + 0:35 | 8993 | |
4. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 36:54 | + 2:19 | 8540 | |
5. | Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | 37:17 | + 2:42 | 8440 | |
6. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 37:31 | + 2:56 | 8379 | |
7. | Kalinina Veronika | 23R0050 | TROPA | 37:45 | + 3:10 | ||
8. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 38:33 | + 3:58 | ||
9. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 40:06 | + 5:31 | 7705 | |
10. | Nováková Zuzana | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 40:59 | + 6:24 | 7474 | |
11. | Luštická Lucie | TUR8650 | OOB TJ Turnov | 41:16 | + 6:41 | 7400 | |
12. | Šímová Jana | PHK8569 | OK 99 Hradec Králové | 42:32 | + 7:57 | 7069 | |
13. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 42:34 | + 7:59 | 7060 | |
14. | Müllerová Věra | 49D9050 | Amager OK | 44:07 | + 9:32 | ||
15. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 48:49 | + 14:14 | 5428 | |
16. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 48:59 | + 14:24 | 5385 | |
17. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB Tretra Praha | 49:10 | + 14:35 | 5337 | |
18. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | OOB SK Chrast | 50:57 | + 16:22 | 4871 | |
19. | Balcarová Jana | PHK8753 | OK 99 Hradec Králové | 55:57 | + 21:22 | 3565 | |
Lisý Ondřej | VLI7100 | Slavia Liberec orienteering | 50:12 | + 15:37 | 0 | ||
Švarc Lukáš | NNN | Neregistrovaní | 76:21 | + 41:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 40:54 | 7239 | ||
2. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 45:08 | + 4:14 | 6581 | |
2. | Thořová Markéta | TUR9952 | OOB TJ Turnov | 45:08 | + 4:14 | 6581 | |
4. | Pekařová Jana | TUR0252 | OOB TJ Turnov | 45:16 | + 4:22 | 6560 | |
5. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 46:32 | + 5:38 | 6363 | |
6. | Hojná Silvie | SCP7950 | OK Sparta Praha | 49:50 | + 8:56 | 5850 | |
7. | Kettnerová Dana | KAM8952 | OK Kamenice | 50:09 | + 9:15 | 5801 | |
8. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 51:03 | + 10:09 | 5661 | |
9. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | KOB Tretra Praha | 51:16 | + 10:22 | 5627 | |
10. | Jirásková Kateřina | PGP8852 | SK Praga | 51:47 | + 10:53 | 5547 | |
11. | Matulová Lucie | ADA8880 | OOB Spartak Adamov | 52:10 | + 11:16 | 5487 | |
12. | Ryantová Jana | DKP8660 | Oddíl OB Kotlářka | 52:21 | + 11:27 | 5458 | |
13. | Hančová Marie | SNA8255 | TJ START Náchod | 53:50 | + 12:56 | 5228 | |
14. | Křečková Lenka | ASU9271 | Magnus Orienteering | 55:49 | + 14:55 | 4919 | |
15. | Křístková Veronika | ZBM8379 | SK Žabovřesky Brno | 56:20 | + 15:26 | 4839 | |
16. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 57:37 | + 16:43 | 4639 | |
17. | Hermannová Anna | TAP9251 | KOB Tretra Praha | 60:53 | + 19:59 | 4131 | |
18. | Škodová Šárka | LTU8951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:51 | + 22:57 | 3670 | |
19. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 64:15 | + 23:21 | 3608 | |
20. | Vričanová Sylva | HAV6751 | OB Havířov | 64:46 | + 23:52 | 3527 | |
21. | Collis Blanka | DKP8257 | Oddíl OB Kotlářka | 65:21 | + 24:27 | 3436 | |
22. | Bohunská Jana | KRN8651 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 67:28 | + 26:34 | 3107 | |
23. | Tihonová Hana | TAP9052 | KOB Tretra Praha | 67:58 | + 27:04 | 3030 | |
24. | Gašpariková Petra | 7HC8850 | Hrubý Styl Vrchlabí | 68:51 | + 27:57 | ||
25. | Poláková Ivana | LCE7953 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 92:19 | + 51:25 | 0 | |
26. | Fujáková Katka | HAV8550 | OB Havířov | 97:53 | + 56:59 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Alena | TUR9751 | OOB TJ Turnov | 39:47 | 5825 | ||
2. | Kokaislová Eva | LPU7956 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:11 | + 1:24 | 5630 | |
3. | Záveská Anna | DOB8851 | KOB Dobruška | 41:23 | + 1:36 | 5602 | |
4. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 41:58 | + 2:11 | 5520 | |
5. | Létalová Soňa | SFM8252 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 43:54 | + 4:07 | 5251 | |
6. | Myslivečková Zuzana | TUR9253 | OOB TJ Turnov | 45:37 | + 5:50 | 5012 | |
7. | Studničná Lenka | 7QX8650 | Neregistrovaní - Studničná | 45:40 | + 5:53 | ||
8. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:48 | + 6:01 | 4986 | |
9. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | OK Jiskra Nový Bor | 46:03 | + 6:16 | 4951 | |
10. | Káninská Markéta | TAP9054 | KOB Tretra Praha | 46:35 | + 6:48 | 4877 | |
11. | Bouzková Katka | SVS8151 | Orientklub Vsetín | 47:05 | + 7:18 | 4807 | |
12. | Žitná Jana | SMB9251 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 47:44 | + 7:57 | 4717 | |
13. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Orientační Běh Opava | 47:48 | + 8:01 | 4707 | |
14. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 48:55 | + 9:08 | 4552 | |
15. | Michálková Renata | LCE8151 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:52 | + 10:05 | 4419 | |
16. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 49:58 | + 10:11 | 4405 | |
17. | Pilcová Sabina | JPV9898 | Oddíl OS SK Prostějov | 51:26 | + 11:39 | 4201 | |
18. | Kovářová Lenka | SJH8651 | SJH Jindřichův Hradec | 51:29 | + 11:42 | 4194 | |
19. | Ježková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 52:02 | + 12:15 | 4117 | |
20. | Maliňáková Petra | SVS8751 | Orientklub Vsetín | 56:01 | + 16:14 | 3562 | |
21. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:36 | + 16:49 | 3480 | |
22. | Liskány Krisztina | 12H8850 | Tipo Orienteering Club | 57:57 | + 18:10 | ||
23. | Ducháčková Kateřina | STH9356 | SK Studenec | 58:36 | + 18:49 | 3202 | |
24. | Škrlová Kristýna | KRL9954 | Kometa Kralovice | 60:49 | + 21:02 | 2893 | |
25. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 60:53 | + 21:06 | 2883 | |
26. | Zakouřilová Kamila | TUV8557 | SOK TJ Turnov | 75:28 | + 35:41 | 850 | |
27. | Trdá Lucie | KPY8651 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 79:37 | + 39:50 | 272 | |
28. | Netíková Martina | DOB9350 | KOB Dobruška | 81:39 | + 41:52 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horká Marie | ALB9050 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 46:43 | 2990 | ||
2. | Bauerová Kateřina | SKV7751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:00 | + 0:17 | 2972 | |
3. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | OB TJ Sokol Žamberk | 47:21 | + 0:38 | 2950 | |
4. | Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:09 | + 2:26 | 2836 | |
5. | Müllerová Petra | BZP9050 | Báječné ženy v orientačním běhu | 53:18 | + 6:35 | 2574 | |
6. | Adamčíková Zdeňka | LOV8750 | lepus.cz | 56:26 | + 9:43 | 2376 | |
6. | Sýkorová Daniela | CHC8851 | K.O.B. Choceň | 56:26 | + 9:43 | 2376 | |
8. | Richterová Nataša | ADA7451 | OOB Spartak Adamov | 57:04 | + 10:21 | 2336 | |
9. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | Slavia Liberec orienteering | 57:17 | + 10:34 | 2322 | |
10. | Žandová Marcela | SKV9653 | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:20 | + 10:37 | 2319 | |
11. | Sládková Helena | TAP9151 | KOB Tretra Praha | 58:24 | + 11:41 | 2252 | |
12. | Marečková Edita | PGP8853 | SK Praga | 62:17 | + 15:34 | 2006 | |
13. | Privoznikova Pavla | BZP8650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 63:08 | + 16:25 | 1953 | |
14. | Černá Kateřina | TJP9850 | TJ Sokol Troja | 63:16 | + 16:33 | 1944 | |
15. | Stoszková Jana | AOP8850 | Orientační Běh Opava | 63:42 | + 16:59 | 1917 | |
16. | Horčičková Linda | UOL8650 | SOB Olomouc | 65:43 | + 19:00 | 1790 | |
17. | Krupová Tereza | BZP8751 | Báječné ženy v orientačním běhu | 67:08 | + 20:25 | 1700 | |
18. | Dundáčková Julie | SJH9853 | SJH Jindřichův Hradec | 67:09 | + 20:26 | 1699 | |
19. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 67:56 | + 21:13 | 1650 | |
20. | Hájková Daniela | JIL9451 | OK Jilemnice | 69:13 | + 22:30 | 1568 | |
21. | Vaňková Saša | LDC8550 | KOB Děčín | 69:52 | + 23:09 | 1527 | |
22. | Gebhartová Klára | JIL9052 | OK Jilemnice | 71:39 | + 24:56 | ||
23. | Mikanová Kateřina | EKP8461 | VŠTJ Ekonom Praha | 80:02 | + 33:19 | 885 | |
24. | Krajíčková Michaela | 7HC9050 | Hrubý Styl Vrchlabí | 86:18 | + 39:35 | ||
25. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 101:37 | + 54:54 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 35:44 | ||
2. | Jiranová Kateřina | PHK8359 | OK 99 Hradec Králové | 38:09 | + 2:25 | |
3. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 40:18 | + 4:34 | |
4. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:06 | + 7:22 | |
5. | Šilerová Eva | PDY8050 | Běhej Poděbrady | 45:15 | + 9:31 | |
6. | Juřeníková Hana | MOV8052 | SKOB Ostrava | 46:15 | + 10:31 | |
7. | Stanojkovičová Ljuba | STB8099 | TJ Stadion Nový Bor | 46:21 | + 10:37 | |
8. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB TJ Sokol Žamberk | 50:03 | + 14:19 | |
9. | Kheldert Elena | 23R7450 | TROPA | 51:54 | + 16:10 | |
10. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:58 | + 16:14 | |
11. | Plachá Andrea | JPV7676 | Oddíl OS SK Prostějov | 56:54 | + 21:10 | |
12. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 56:58 | + 21:14 | |
13. | Asterová Jana | SLA7451 | SKOB Slaný | 59:00 | + 23:16 | |
14. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 60:24 | + 24:40 | |
15. | Berglová Lucie | TJP8250 | TJ Sokol Troja | 60:39 | + 24:55 | |
15. | Klose Petra | SFM7351 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 60:39 | + 24:55 | |
17. | Šedivá Petra | NPA7751 | SK LOB Nová Paka | 60:44 | + 25:00 | |
18. | Fialová Jana | DOR8050 | OK Dobříš | 63:58 | + 28:14 | |
19. | Schmidtová Jana | VRL7553 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:06 | + 28:22 | |
20. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:09 | + 29:25 | |
21. | Kodytková Karolína | SHK7750 | OK Slavia Hradec Králové | 65:13 | + 29:29 | |
22. | Málková Šárka | 8FX8350 | TJ Kobylisy | 66:35 | + 30:51 | |
23. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 68:58 | + 33:14 | |
24. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 70:02 | + 34:18 | |
25. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 72:59 | + 37:15 | |
26. | Paldusová Danča | 9JC7950 | neregistrovaní - Všenory | 83:18 | + 47:34 | |
27. | Novotná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 83:42 | + 47:58 | |
28. | Zbořilová Ivana | MOV8259 | SKOB Ostrava | 104:24 | + 68:40 | |
29. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | Oddíl OS SK Prostějov | 113:02 | + 77:18 | |
30. | Pivcová Žaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | 128:24 | + 92:40 | |
Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | DISK | |||
Bílková Klára | STA8352 | OK Střelka | DISK | |||
Kozlová Hana | STA8351 | OK Střelka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:39 | ||
2. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 37:27 | + 3:48 | |
3. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 38:56 | + 5:17 | |
4. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 40:34 | + 6:55 | |
5. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 40:58 | + 7:19 | |
6. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:18 | + 7:39 | |
7. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 43:34 | + 9:55 | |
8. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 43:52 | + 10:13 | |
9. | Tučková Monika | BOR7650 | OK Jiskra Nový Bor | 44:02 | + 10:23 | |
10. | Chmelářová Radka | JPV7650 | Oddíl OS SK Prostějov | 44:40 | + 11:01 | |
11. | Kašparová Eva | LPU7854 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:24 | + 11:45 | |
12. | Kundratová Jana | TZL7350 | SKOB Zlín | 45:59 | + 12:20 | |
13. | Urbanová Monika | 43S7751 | ŠK Sandberg Bratislava | 46:00 | + 12:21 | |
14. | Schenková Katarína | 47S7450 | TJ Rapid Bratislava | 46:02 | + 12:23 | |
15. | Šauli Iva | VPM7852 | KOS Slavia Plzeň | 47:06 | + 13:27 | |
16. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 48:12 | + 14:33 | |
17. | Malečková Iva | PGP7559 | SK Praga | 49:02 | + 15:23 | |
18. | Vorlíčková Barbora | 43S7651 | ŠK Sandberg Bratislava | 52:35 | + 18:56 | |
19. | Papicová Silvie | BZP7651 | Báječné ženy v orientačním běhu | 52:47 | + 19:08 | |
20. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 52:55 | + 19:16 | |
21. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | Trackcourse | 54:19 | + 20:40 | |
22. | Mikysková Ilona | VAM7550 | OOB Vamberk | 55:02 | + 21:23 | |
23. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 56:01 | + 22:22 | |
24. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | SK Žabovřesky Brno | 58:03 | + 24:24 | |
25. | Sedláčková Petra | KOR7451 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 60:21 | + 26:42 | |
26. | Marková Eva | STE7550 | SK SKI-OB Šternberk | 60:28 | + 26:49 | |
27. | Kubcová Lenka | DOB7451 | KOB Dobruška | 61:24 | + 27:45 | |
28. | Janderová Markéta | SOB7750 | SOBSA | 63:10 | + 29:31 | |
29. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 65:04 | + 31:25 | |
30. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | Magnus Orienteering | 65:51 | + 32:12 | |
31. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 66:53 | + 33:14 | |
32. | Prutkayová Veronika | 43S7850 | ŠK Sandberg Bratislava | 68:49 | + 35:10 | |
33. | Zámečníková Jitka | 3VX7450 | Zámečníci | 72:52 | + 39:13 | |
34. | Brňáková Martina | 43S7752 | ŠK Sandberg Bratislava | 73:08 | + 39:29 | |
35. | Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia Plzeň | 76:14 | + 42:35 | |
36. | Svítilová Pavla | BZP7750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 77:19 | + 43:40 | |
37. | Popová Veronika | TAP7450 | KOB Tretra Praha | 81:40 | + 48:01 | |
38. | Kotuliaková Petra | 27S7551 | Farmaceut Bratislava | 85:38 | + 51:59 | |
39. | Černá Petra | ALB7450 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 90:18 | + 56:39 | |
40. | Chmelařová Zuzana | PGP7761 | SK Praga | 94:30 | + 60:51 | |
41. | Cichrová Iveta | TAP7752 | KOB Tretra Praha | 103:27 | + 69:48 | |
Hýblová Iveta | JPV7474 | Oddíl OS SK Prostějov | 150:34 | + 116:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 33:02 | ||
2. | Křivdová Lenka | 2PC7250 | Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje | 33:53 | + 0:51 | |
3. | Koberová Lenka | LPU6954 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:20 | + 1:18 | |
4. | Ehlová Pavla | TBM7377 | KOS TJ Tesla Brno | 35:05 | + 2:03 | |
5. | Vidmuchová Martina | PLU7171 | TJ SOKOL Plumlov | 35:10 | + 2:08 | |
6. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:18 | + 2:16 | |
7. | Menclová Silvie | VSP7050 | USK Praha | 38:43 | + 5:41 | |
8. | Linková Iva | TUR6850 | OOB TJ Turnov | 38:47 | + 5:45 | |
9. | Müllerová Zorka | BZP6750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 39:23 | + 6:21 | |
10. | Wengrin Ágnes | 12H6951 | Tipo Orienteering Club | 39:49 | + 6:47 | |
11. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 39:51 | + 6:49 | |
12. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 40:27 | + 7:25 | |
13. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB Tretra Praha | 40:38 | + 7:36 | |
14. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 41:23 | + 8:21 | |
15. | Brodová Gabriela | SFM7152 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 41:27 | + 8:25 | |
16. | Pavlicová Anna | 2ZZ7350 | KOALA | 41:58 | + 8:56 | |
17. | Kašparová Ivana | UOL6951 | SOB Olomouc | 42:16 | + 9:14 | |
18. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 43:41 | + 10:39 | |
19. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 44:26 | + 11:24 | |
20. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | Oddíl OS SK Prostějov | 44:57 | + 11:55 | |
21. | Junková Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 45:17 | + 12:15 | |
22. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 45:26 | + 12:24 | |
23. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:46 | + 12:44 | |
24. | Hořáková Petra | LLI6953 | TJ Loko Liberec | 45:50 | + 12:48 | |
25. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:47 | + 14:45 | |
26. | Nováková Marie | OKP6953 | SK OK 24 Praha | 48:10 | + 15:08 | |
27. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 48:33 | + 15:31 | |
28. | Žáková Marcela | LPU7053 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:13 | + 16:11 | |
29. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | OB Havířov | 49:20 | + 16:18 | |
30. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 51:47 | + 18:45 | |
31. | Horká Soňa | UOL7104 | SOB Olomouc | 51:49 | + 18:47 | |
32. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 52:28 | + 19:26 | |
33. | Németh Ágnes | 12H6950 | Tipo Orienteering Club | 52:34 | + 19:32 | |
34. | Mellanová Veronika | TUV7251 | SOK TJ Turnov | 53:02 | + 20:00 | |
35. | Waňková Dita | LPU7158 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:40 | + 20:38 | |
36. | Kunzová Ivana | BBM7155 | BETA URSUS Orienteering | 54:30 | + 21:28 | |
37. | Fürstová Katka | LLI6950 | TJ Loko Liberec | 55:13 | + 22:11 | |
38. | Danihelová Janka | SKV6552 | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:28 | + 22:26 | |
39. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 56:23 | + 23:21 | |
40. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | Oddíl OS SK Prostějov | 57:21 | + 24:19 | |
41. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 57:23 | + 24:21 | |
42. | Rampírová Klára | HAV7155 | OB Havířov | 57:36 | + 24:34 | |
43. | Pavlíčková Lenka | MOV7151 | SKOB Ostrava | 58:31 | + 25:29 | |
44. | Azebová Martina | PHK6757 | OK 99 Hradec Králové | 59:35 | + 26:33 | |
45. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 60:24 | + 27:22 | |
46. | Smith Lucie | VRL7353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:55 | + 27:53 | |
47. | Kašparová Marie | ZAK7250 | OK Netopýr Zákupy | 61:39 | + 28:37 | |
48. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:55 | + 29:53 | |
49. | Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | 64:03 | + 31:01 | |
50. | Hájková Magdalena | TUV7351 | SOK TJ Turnov | 64:07 | + 31:05 | |
51. | Ždimerová Monika | LME6950 | SK Los Mělník | 64:30 | + 31:28 | |
52. | Válková Martina | TUV7051 | SOK TJ Turnov | 64:54 | + 31:52 | |
53. | Karásková Marcela | ZPV6970 | KOB ZPV Prostějov | 65:22 | + 32:20 | |
54. | Hanzlová Svatava | HAV6651 | OB Havířov | 68:12 | + 35:10 | |
55. | Dundáčková Hana | SJH7052 | SJH Jindřichův Hradec | 68:19 | + 35:17 | |
56. | Maňáková Silvie | PHK7151 | OK 99 Hradec Králové | 70:18 | + 37:16 | |
57. | Sedláčková Dagmar | KVS7351 | SKOB Kobra Vsetín | 70:28 | + 37:26 | |
58. | Blahová Markéta | EKP6951 | VŠTJ Ekonom Praha | 70:53 | + 37:51 | |
59. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 71:48 | + 38:46 | |
60. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 71:50 | + 38:48 | |
61. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB Tretra Praha | 75:31 | + 42:29 | |
62. | Kynčlová Dagmar | JIL7256 | OK Jilemnice | 82:45 | + 49:43 | |
63. | Straková Jana | SLA7251 | SKOB Slaný | 82:49 | + 49:47 | |
64. | Zajícová Petra | LOV7351 | lepus.cz | 89:46 | + 56:44 | |
65. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 93:02 | + 60:00 | |
66. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 125:33 | + 92:31 | |
67. | Škrlová Hana | KRL6951 | Kometa Kralovice | 126:24 | + 93:22 | |
Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jarošová Petra | ZPV6666 | KOB ZPV Prostějov | 32:28 | ||
2. | Vavrysová Iva | LCE6359 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:37 | + 0:09 | |
3. | Čiháková Lenka | KNC6750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 34:23 | + 1:55 | |
4. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:12 | + 6:44 | |
5. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 40:44 | + 8:16 | |
6. | Jemelíková Lada | VBM6555 | VSK Mendelu Brno | 40:48 | + 8:20 | |
7. | Ferdusová Eva | LCE6461 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:12 | + 8:44 | |
8. | Pološčuková Monika | SMB6551 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 41:58 | + 9:30 | |
9. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 42:08 | + 9:40 | |
10. | Tichá Jana | SJH6451 | SJH Jindřichův Hradec | 44:43 | + 12:15 | |
11. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 48:36 | + 16:08 | |
12. | Nováková Irena | OKP6651 | SK OK 24 Praha | 54:38 | + 22:10 | |
13. | Švarcová Lenka | TUR6457 | OOB TJ Turnov | 59:42 | + 27:14 | |
14. | Kosíková Helena | TUR6550 | OOB TJ Turnov | 59:52 | + 27:24 | |
15. | Spratková Iva | SFM6851 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 66:02 | + 33:34 | |
16. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:26 | + 33:58 | |
17. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 67:47 | + 35:19 | |
18. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Hostivice | 68:17 | + 35:49 | |
19. | Baloghová Hana | 43S6550 | ŠK Sandberg Bratislava | 97:06 | + 64:38 | |
Nováková Jana | AOV6851 | OOB TJ Baník Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 35:42 | ||
2. | Juračková Jana | LPU6051 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:01 | + 9:19 | |
3. | Jiřištová Hana | JIL6052 | OK Jilemnice | 46:53 | + 11:11 | |
4. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 51:24 | + 15:42 | |
5. | Panchártková Jitka | PHK5951 | OK 99 Hradec Králové | 53:03 | + 17:21 | |
6. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 54:38 | + 18:56 | |
7. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 58:23 | + 22:41 | |
8. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 58:30 | + 22:48 | |
9. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 58:48 | + 23:06 | |
10. | Michálková Jiřina | VSP6151 | USK Praha | 59:05 | + 23:23 | |
11. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 59:16 | + 23:34 | |
12. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 63:17 | + 27:35 | |
13. | Hartlová Blanka | ODV6350 | TJ Aero Odolena Voda | 65:53 | + 30:11 | |
14. | Šilhavá Jana | LPM5951 | OK Lokomotiva Plzeň | 69:11 | + 33:29 | |
15. | Zelenková Lenka | 3IX6150 | Zelenkovi | 69:32 | + 33:50 | |
16. | Honkyšová Eva | JPV6350 | Oddíl OS SK Prostějov | 72:33 | + 36:51 | |
17. | Chodurová Milena | SFM5750 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 73:11 | + 37:29 | |
18. | Kubátová Ivana | BOR6152 | OK Jiskra Nový Bor | 74:58 | + 39:16 | |
19. | Krejčová Vlasta | SKV6351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 76:20 | + 40:38 | |
20. | Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 84:41 | + 48:59 | |
21. | Malačková Jana | DKP6150 | Oddíl OB Kotlářka | 86:41 | + 50:59 | |
22. | Papoušková Radka | JPV5959 | Oddíl OS SK Prostějov | 91:22 | + 55:40 | |
23. | Choutková Lenka | SOB6350 | SOBSA | 99:43 | + 64:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 29:45 | ||
2. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 33:08 | + 3:23 | |
3. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 33:20 | + 3:35 | |
4. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:40 | + 3:55 | |
5. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 35:43 | + 5:58 | |
6. | Konopáčová Jana | TUR5650 | OOB TJ Turnov | 36:38 | + 6:53 | |
7. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 38:01 | + 8:16 | |
8. | Bláhová Luba | SHK5852 | OK Slavia Hradec Králové | 38:42 | + 8:57 | |
9. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 39:12 | + 9:27 | |
10. | Kubátová Lenka | SKV5551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:26 | + 9:41 | |
11. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 39:43 | + 9:58 | |
12. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | Slask O-Team | 40:39 | + 10:54 | |
13. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 40:57 | + 11:12 | |
14. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 41:20 | + 11:35 | |
15. | Dudíková Eva | JPV5757 | Oddíl OS SK Prostějov | 47:05 | + 17:20 | |
16. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 51:25 | + 21:40 | |
17. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 53:53 | + 24:08 | |
18. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 66:05 | + 36:20 | |
19. | Lulayová Věra | LPU5651 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:51 | + 39:06 | |
20. | Böhmová Eva | TJN5450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 75:41 | + 45:56 | |
Špičáková Lenka | DKP5850 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tvrdková Eva | TUR5151 | OOB TJ Turnov | 35:36 | ||
2. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 40:43 | + 5:07 | |
3. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 41:41 | + 6:05 | |
4. | Jiranová Alena | PHK5351 | OK 99 Hradec Králové | 44:50 | + 9:14 | |
5. | Savičová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:50 | + 18:14 | |
6. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:00 | + 26:24 | |
7. | Rufferová Iva | SNA5052 | TJ START Náchod | 67:19 | + 31:43 | |
8. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 70:30 | + 34:54 | |
9. | Kovářová Milena | SJH5350 | SJH Jindřichův Hradec | 84:41 | + 49:05 | |
10. | Mikšová Stanislava | DKP5250 | Oddíl OB Kotlářka | 100:08 | + 64:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 33:40 | ||
2. | Kupcová Věroslava | DVP4850 | DVP ORIENTATION | 33:59 | + 0:19 | |
3. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 38:59 | + 5:19 | |
4. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:50 | + 12:10 | |
5. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | KOB Kamenický Šenov | 52:54 | + 19:14 | |
6. | Malá Marie | LPU4753 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:55 | + 23:15 | |
7. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 57:59 | + 24:19 | |
8. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 88:48 | + 55:08 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Létal Jonáš | SFM0901 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 10:56 | ||
2. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SJH Jindřichův Hradec | 11:16 | + 0:20 | |
3. | Votava Vojtěch | VLI1201 | Slavia Liberec orienteering | 11:36 | + 0:40 | |
4. | Lamač Vítek | BOR1100 | OK Jiskra Nový Bor | 12:31 | + 1:35 | |
5. | Klose Albert | SFM1000 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 13:15 | + 2:19 | |
6. | Michálek Marián | LCE1111 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:28 | + 2:32 | |
7. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 13:34 | + 2:38 | |
8. | Kubec Adam | DOB0900 | KOB Dobruška | 14:12 | + 3:16 | |
9. | Pešek Matěj | SJC1002 | Sportcentrum Jičín | 14:41 | + 3:45 | |
10. | Míchal Jakub | SJH1001 | SJH Jindřichův Hradec | 15:49 | + 4:53 | |
11. | Létal Hynek | SFM1001 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 16:47 | + 5:51 | |
12. | Cichra Patrik | TAP0903 | KOB Tretra Praha | 16:57 | + 6:01 | |
13. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 18:11 | + 7:15 | |
14. | Etrych Jonáš | 9CC0900 | NEREG | 19:23 | + 8:27 | |
15. | Wierer Antonín | STA1002 | OK Střelka | 20:42 | + 9:46 | |
16. | Berger Tomáš | MOV1002 | SKOB Ostrava | 21:22 | + 10:26 | |
17. | Frýdecký Tomáš | BZP1000 | Báječné ženy v orientačním běhu | 21:55 | + 10:59 | |
18. | Kotuliak Peter | 27S1000 | Farmaceut Bratislava | 22:22 | + 11:26 | |
19. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 22:39 | + 11:43 | |
20. | Plachý Matyáš | JPV1010 | Oddíl OS SK Prostějov | 29:57 | + 19:01 | |
21. | Guttek Maxmilian | 6XC0800 | Horka nad Moravou | 36:41 | + 25:45 | |
Bílek František | STA1001 | OK Střelka | 14:50 | + 3:54 | ||
Vaníček Štěpán | STA1201 | OK Střelka | 16:37 | + 5:41 | ||
Holzäpfel Jan | STA1202 | OK Střelka | 18:54 | + 7:58 | ||
Doležalová Leona | STA | OK Střelka | 37:11 | + 26:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ježek David | RBK0801 | SK Radioklub Blansko | 8:05 | ||
2. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 8:12 | + 0:07 | |
3. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 8:53 | + 0:48 | |
4. | Chmelař David | PGP0801 | SK Praga | 9:12 | + 1:07 | |
5. | Posolda Tomáš | SJC0803 | Sportcentrum Jičín | 9:45 | + 1:40 | |
6. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 10:14 | + 2:09 | |
7. | Hladký Radovan | KOR0900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 10:40 | + 2:35 | |
8. | Besta Radek | 11C0800 | Letci v akci | 11:28 | + 3:23 | |
9. | Pešek Ondřej | SJC0802 | Sportcentrum Jičín | 11:33 | + 3:28 | |
10. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 12:13 | + 4:08 | |
11. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | OK Slavia Hradec Králové | 12:29 | + 4:24 | |
12. | Šedivý Josef | NPA0802 | SK LOB Nová Paka | 13:07 | + 5:02 | |
13. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 13:19 | + 5:14 | |
14. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 13:36 | + 5:31 | |
15. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 13:54 | + 5:49 | |
16. | Priehoda Erik | PGP0803 | SK Praga | 14:32 | + 6:27 | |
17. | Blecha Adam | KRL0803 | Kometa Kralovice | 14:50 | + 6:45 | |
18. | Pleva Stanislav | SJC0805 | Sportcentrum Jičín | 15:50 | + 7:45 | |
19. | Rémiš Šimon | SHK0801 | OK Slavia Hradec Králové | 15:58 | + 7:53 | |
20. | Chmelář Filip | JPV0900 | Oddíl OS SK Prostějov | 16:24 | + 8:19 | |
21. | Novák Richard | AOV0800 | OOB TJ Baník Ostrava | 17:29 | + 9:24 | |
22. | Dočkal Štěpán | PGP0902 | SK Praga | 19:17 | + 11:12 | |
23. | Tučný Kryštof | PGP0804 | SK Praga | 23:59 | + 15:54 | |
24. | Novák Viktor | AOV0801 | OOB TJ Baník Ostrava | 25:40 | + 17:35 | |
25. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 28:54 | + 20:49 | |
26. | Markovič Krištof | JPV0907 | Oddíl OS SK Prostějov | 29:29 | + 21:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 13:33 | ||
2. | Kalinin Matvey | 23R0600 | TROPA | 13:44 | + 0:11 | |
3. | Mudrák Daniel | TBM0629 | KOS TJ Tesla Brno | 14:18 | + 0:45 | |
4. | Blažek Cyril | SJH0701 | SJH Jindřichův Hradec | 14:33 | + 1:00 | |
5. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | OOB TJ Turnov | 14:39 | + 1:06 | |
6. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 15:17 | + 1:44 | |
7. | Kundrata Vít | TZL0700 | SKOB Zlín | 15:20 | + 1:47 | |
8. | Marek Filip | ZBM0706 | SK Žabovřesky Brno | 16:10 | + 2:37 | |
9. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 16:17 | + 2:44 | |
10. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 16:24 | + 2:51 | |
11. | Bauer David | SKV0705 | TJ Slovan Karlovy Vary | 17:00 | + 3:27 | |
12. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 18:13 | + 4:40 | |
13. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | SK Praga | 19:17 | + 5:44 | |
14. | Richter Rudolf | ADA0601 | OOB Spartak Adamov | 19:42 | + 6:09 | |
15. | Brňák Jakub | 43S0701 | ŠK Sandberg Bratislava | 20:47 | + 7:14 | |
15. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:47 | + 7:14 | |
17. | Škrle Michael | KRL0702 | Kometa Kralovice | 21:24 | + 7:51 | |
18. | Mencl Josef | VSP0602 | USK Praha | 21:58 | + 8:25 | |
19. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 21:59 | + 8:26 | |
20. | Biersak Petr | KRL0701 | Kometa Kralovice | 22:01 | + 8:28 | |
21. | Kulhánek Jáchym | SKV0605 | TJ Slovan Karlovy Vary | 22:06 | + 8:33 | |
22. | Švestka Štěpán | KVS0600 | SKOB Kobra Vsetín | 23:53 | + 10:20 | |
23. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 24:10 | + 10:37 | |
24. | Kováč Tomáš | 43S0600 | ŠK Sandberg Bratislava | 24:11 | + 10:38 | |
25. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 24:32 | + 10:59 | |
26. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | Sportcentrum Jičín | 25:51 | + 12:18 | |
27. | Šneider Kvido | ASU0749 | Magnus Orienteering | 26:06 | + 12:33 | |
28. | Prutkay Patrik | 43S0700 | ŠK Sandberg Bratislava | 27:21 | + 13:48 | |
29. | Buďárek Šimon | STH0703 | SK Studenec | 27:30 | + 13:57 | |
30. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 29:40 | + 16:07 | |
31. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 30:21 | + 16:48 | |
32. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 30:29 | + 16:56 | |
33. | Gašek Šimon | SKV0706 | TJ Slovan Karlovy Vary | 32:40 | + 19:07 | |
34. | Pohl Lukáš | TAP0703 | KOB Tretra Praha | 36:32 | + 22:59 | |
35. | Dočkal Šimon | PGP0702 | SK Praga | 38:03 | + 24:30 | |
36. | Plachý Ondřej | JPV0707 | Oddíl OS SK Prostějov | 40:55 | + 27:22 | |
37. | Wierer Jan | STA0701 | OK Střelka | 102:33 | + 89:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 16:11 | ||
2. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 16:55 | + 0:44 | |
3. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 17:00 | + 0:49 | |
4. | Tůma Šimon | TAP0400 | KOB Tretra Praha | 17:32 | + 1:21 | |
5. | Petrilák Matouš | DOR0409 | OK Dobříš | 17:45 | + 1:34 | |
6. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia Plzeň | 17:46 | + 1:35 | |
7. | Ehl Ondřej | TBM0404 | KOS TJ Tesla Brno | 18:16 | + 2:05 | |
8. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 18:51 | + 2:40 | |
9. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 18:55 | + 2:44 | |
10. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 19:03 | + 2:52 | |
11. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 19:28 | + 3:17 | |
12. | Kukurugya Šimon | 43S0402 | ŠK Sandberg Bratislava | 19:52 | + 3:41 | |
13. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 20:28 | + 4:17 | |
14. | Blaha Jiří | EKP0401 | VŠTJ Ekonom Praha | 20:55 | + 4:44 | |
15. | Ježek Filip | RBK0405 | SK Radioklub Blansko | 22:12 | + 6:01 | |
16. | Valter Ondřej | KBP0400 | KBP Praha | 22:14 | + 6:03 | |
17. | Blaha Michal | EKP0402 | VŠTJ Ekonom Praha | 22:59 | + 6:48 | |
18. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 23:13 | + 7:02 | |
19. | Štorek Jan | JPV0505 | Oddíl OS SK Prostějov | 23:38 | + 7:27 | |
20. | Černoch Martin | PLU0500 | TJ SOKOL Plumlov | 23:54 | + 7:43 | |
21. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | SK Žabovřesky Brno | 24:04 | + 7:53 | |
22. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 24:12 | + 8:01 | |
23. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB Tretra Praha | 24:23 | + 8:12 | |
24. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 25:08 | + 8:57 | |
25. | Kotuliak Viktor | 27S0400 | Farmaceut Bratislava | 25:58 | + 9:47 | |
26. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 26:11 | + 10:00 | |
27. | Košina Tobiáš | SKV0502 | TJ Slovan Karlovy Vary | 26:46 | + 10:35 | |
28. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | KOB Tretra Praha | 27:23 | + 11:12 | |
29. | Prutkay Filip | 43S0403 | ŠK Sandberg Bratislava | 27:47 | + 11:36 | |
30. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 28:07 | + 11:56 | |
31. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 28:55 | + 12:44 | |
32. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 31:03 | + 14:52 | |
33. | Dvořák Jakub | BBM0502 | BETA URSUS Orienteering | 32:12 | + 16:01 | |
34. | Bednařík Sebastián | LCE0401 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:37 | + 16:26 | |
35. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 33:31 | + 17:20 | |
36. | Ráž Miloslav | PGP0406 | SK Praga | 40:09 | + 23:58 | |
37. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 41:26 | + 25:15 | |
38. | Hřivna Ondřej | PGP0505 | SK Praga | 42:03 | + 25:52 | |
39. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 42:07 | + 25:56 | |
40. | Kulhánek Ondřej | SKV0405 | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:09 | + 25:58 | |
41. | Sedláček David | KOR0502 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 43:42 | + 27:31 | |
42. | Kándl Matěj | DCE0500 | KOB Dobřichovice | 44:41 | + 28:30 | |
43. | Rádl Mikeš | SKV0505 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:25 | + 30:14 | |
44. | Urban Michal | 43S0401 | ŠK Sandberg Bratislava | 47:14 | + 31:03 | |
45. | Kropáč Filip | KRL0503 | Kometa Kralovice | 63:07 | + 46:56 | |
Šimerka Jakub | PGP0407 | SK Praga | DISK | |||
Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | DISK | |||
Klír Václav | NER | NNN-Neregistrovaní | 26:24 | + 10:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia Plzeň | 22:41 | ||
2. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 23:28 | + 0:47 | |
3. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia Plzeň | 24:44 | + 2:03 | |
4. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia Plzeň | 26:15 | + 3:34 | |
5. | Mellan Jonáš | TUR0308 | OOB TJ Turnov | 30:06 | + 7:25 | |
6. | Šabata Radek | SRK0202 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:20 | + 7:39 | |
7. | Hřivna Jakub | PGP0305 | SK Praga | 30:21 | + 7:40 | |
8. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 30:41 | + 8:00 | |
9. | Hájek Kryštof | TUR0212 | OOB TJ Turnov | 31:08 | + 8:27 | |
10. | Kundrata Jan | TZL0203 | SKOB Zlín | 37:51 | + 15:10 | |
11. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 39:52 | + 17:11 | |
12. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 41:13 | + 18:32 | |
13. | Spratek Adam | SFM0202 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 42:37 | + 19:56 | |
14. | Švestka Jakub | 2ZZ0300 | KOALA | 43:15 | + 20:34 | |
15. | Schenk Michal | 47S0201 | TJ Rapid Bratislava | 44:53 | + 22:12 | |
16. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 50:19 | + 27:38 | |
17. | Chmelář Pavel | 37C0300 | Bez registrace | 61:43 | + 39:02 | |
18. | Balogh Michal | 43S0300 | ŠK Sandberg Bratislava | 70:29 | + 47:48 | |
19. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:30 | + 51:49 | |
20. | Weissar Samuel | LPM0300 | OK Lokomotiva Plzeň | 76:56 | + 54:15 | |
21. | Rohlík Zbyněk | KVS0301 | SKOB Kobra Vsetín | 91:10 | + 68:29 | |
Štorek David | JPV0202 | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | |||
Waněk Hubert | LPU0309 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:16 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jonáš Adam | 43S0101 | ŠK Sandberg Bratislava | 28:41 | ||
2. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 30:15 | + 1:34 | |
3. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 35:39 | + 6:58 | |
4. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 38:19 | + 9:38 | |
5. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 38:23 | + 9:42 | |
6. | Kaděra Vojta | HAV0000 | OB Havířov | 50:45 | + 22:04 | |
7. | Balogh Matúš | 43S0100 | ŠK Sandberg Bratislava | 63:49 | + 35:08 | |
8. | Hořák Jaroslav | LLI0102 | TJ Loko Liberec | 65:30 | + 36:49 | |
9. | Holusek Jiří | JPV0123 | Oddíl OS SK Prostějov | 66:25 | + 37:44 | |
Víšek Martin | KAM0102 | OK Kamenice | DISK | |||
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Jan | PGP8407 | SK Praga | 30:43 | 8847 | ||
2. | Navrátil Šimon | PGP9702 | SK Praga | 31:13 | + 0:30 | 8713 | |
3. | Masnyy Yury | 11R8500 | Orienta-MosCompass | 31:50 | + 1:07 | ||
4. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:44 | + 3:01 | 8040 | |
5. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 33:57 | + 3:14 | 7982 | |
6. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB Tretra Praha | 35:34 | + 4:51 | 7549 | |
7. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 35:43 | + 5:00 | 7509 | |
8. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 36:44 | + 6:01 | 7237 | |
9. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 37:00 | + 6:17 | 7166 | |
10. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 37:04 | + 6:21 | 7148 | |
11. | Novák Jiří | NPA7502 | SK LOB Nová Paka | 38:27 | + 7:44 | 6778 | |
12. | Malý Aleš | JIL8702 | OK Jilemnice | 38:34 | + 7:51 | 6747 | |
13. | Thoř Tomáš | TUR9904 | OOB TJ Turnov | 38:52 | + 8:09 | 6666 | |
14. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | OOB TJ Turnov | 39:15 | + 8:32 | 6564 | |
15. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | SK Praga | 39:29 | + 8:46 | 6501 | |
16. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 39:57 | + 9:14 | 6376 | |
17. | Balcar Aleš | PHK8602 | OK 99 Hradec Králové | 40:02 | + 9:19 | 6354 | |
18. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | Magnus Orienteering | 40:06 | + 9:23 | 6336 | |
19. | Kazda Adam | ZBM9104 | SK Žabovřesky Brno | 40:28 | + 9:45 | 6238 | |
20. | Matula Petr | ADA8202 | OOB Spartak Adamov | 40:53 | + 10:10 | 6127 | |
21. | Pustai David | TJN9301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:20 | + 10:37 | 6006 | |
22. | Antoš Filip | NPA8001 | SK LOB Nová Paka | 42:13 | + 11:30 | 5770 | |
23. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 42:19 | + 11:36 | 5743 | |
24. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 43:06 | + 12:23 | 5533 | |
25. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 43:46 | + 13:03 | 5355 | |
26. | Hanslian David | LCE7835 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:21 | + 14:38 | 4931 | |
27. | Kobr Tomáš | TJN8901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:03 | + 16:20 | 4476 | |
28. | Landovský Jakub | PGP9601 | SK Praga | 47:35 | + 16:52 | 4334 | |
29. | Fajkus Radim | JPV9509 | Oddíl OS SK Prostějov | 47:56 | + 17:13 | 4240 | |
30. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 47:57 | + 17:14 | 4236 | |
31. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 48:12 | + 17:29 | 4169 | |
32. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 50:06 | + 19:23 | 3660 | |
33. | Novák Zdeněk | NPA7701 | SK LOB Nová Paka | 51:06 | + 20:23 | 3393 | |
34. | Červák Jan | LCE8001 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:49 | + 25:06 | 2130 | |
35. | Buzek Martin | PGP8401 | SK Praga | 57:13 | + 26:30 | 1756 | |
36. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 57:53 | + 27:10 | 1577 | |
37. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 62:45 | + 32:02 | 275 | |
38. | Bartoň Zdeněk | NPA8301 | SK LOB Nová Paka | 70:05 | + 39:22 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 32:15 | 7064 | ||
2. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 34:03 | + 1:48 | 6705 | |
3. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | OOB TJ Turnov | 35:14 | + 2:59 | 6470 | |
4. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB Tretra Praha | 36:22 | + 4:07 | 6244 | |
5. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:57 | + 5:42 | 5928 | |
6. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 38:05 | + 5:50 | 5901 | |
7. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 38:26 | + 6:11 | 5832 | |
8. | Hanč Petr | VRL8001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:27 | + 6:12 | 5828 | |
9. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:40 | + 6:25 | 5785 | |
10. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 39:21 | + 7:06 | 5649 | |
11. | Flousek Petr | 7HC8700 | Hrubý Styl Vrchlabí | 40:40 | + 8:25 | ||
12. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 42:05 | + 9:50 | 5104 | |
13. | Stachoň Zdeněk | SKM8014 | KOB Směr Kroměříž | 42:56 | + 10:41 | 4935 | |
14. | Krajíček Vojtěch | 7HC8800 | Hrubý Styl Vrchlabí | 43:29 | + 11:14 | ||
15. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 43:47 | + 11:32 | 4765 | |
16. | Francke Jan | DOK8400 | OK Doksy | 44:01 | + 11:46 | 4719 | |
17. | Valach Marek | TAP9703 | KOB Tretra Praha | 44:30 | + 12:15 | 4622 | |
18. | Černý Martin | TAP8902 | KOB Tretra Praha | 45:32 | + 13:17 | 4416 | |
19. | Kašpar Ludvík | BOR9805 | OK Jiskra Nový Bor | 46:10 | + 13:55 | 4290 | |
20. | Besta Lukáš | KNC8101 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 46:41 | + 14:26 | 4187 | |
21. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 47:08 | + 14:53 | 4097 | |
22. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 48:42 | + 16:27 | 3785 | |
23. | Šafránek Michal | 7HC8801 | Hrubý Styl Vrchlabí | 50:19 | + 18:04 | ||
24. | Kasal Vít | ZBM7540 | SK Žabovřesky Brno | 56:12 | + 23:57 | 2290 | |
25. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | SK Žabovřesky Brno | 56:41 | + 24:26 | 2194 | |
26. | Szenczi Gabriel | VLI8700 | Slavia Liberec orienteering | 57:25 | + 25:10 | 2048 | |
27. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 58:46 | + 26:31 | 1779 | |
28. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SJH Jindřichův Hradec | 59:20 | + 27:05 | 1666 | |
29. | Polášek Jan Ferdinand | 6TC8800 | Jelita.run | 61:32 | + 29:17 | ||
30. | Škoda Jáchym | LTU8700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:57 | + 29:42 | 1144 | |
31. | Brendl Radek | 7HC8901 | Hrubý Styl Vrchlabí | 72:08 | + 39:53 | ||
Daněk Jáchym | 7HC8900 | Hrubý Styl Vrchlabí | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Petr | SKV8201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 37:20 | |||
2. | Karvánek Matouš | BOR9006 | OK Jiskra Nový Bor | 38:03 | + 0:43 | 6446 | |
3. | Moravec Marek | LPU8811 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:57 | + 5:37 | 5744 | |
4. | Petr Jan | TJN8200 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:33 | + 6:13 | 5658 | |
5. | Sebera Václav | SFM8302 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 44:01 | + 6:41 | 5591 | |
5. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:01 | + 6:41 | 5591 | |
7. | Šatánek Martin | SFM8201 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 44:19 | + 6:59 | 5548 | |
8. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:21 | + 8:01 | 5400 | |
9. | Klomínský Václav | KPY8700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 45:29 | + 8:09 | 5381 | |
10. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | KOB Tretra Praha | 48:43 | + 11:23 | 4917 | |
11. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 49:36 | + 12:16 | 4791 | |
12. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB TJ Sokol Žamberk | 50:30 | + 13:10 | 4662 | |
13. | Lovás Dominik | 47S9900 | TJ Rapid Bratislava | 50:31 | + 13:11 | ||
14. | Šmaus Jan | TJN9700 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:01 | + 13:41 | 4588 | |
15. | Smolka Ondřej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 51:17 | + 13:57 | 4550 | |
16. | Fojtů Petr | PDY8700 | Běhej Poděbrady | 51:30 | + 14:10 | 4519 | |
17. | Bouzek Petr | SVS7901 | Orientklub Vsetín | 52:27 | + 15:07 | 4382 | |
18. | Vrátný Ondřej | 94Z8500 | Alc Praha | 52:30 | + 15:10 | ||
19. | Strakoš Matěj | SFM9901 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 53:07 | + 15:47 | 4287 | |
20. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | 53:25 | + 16:05 | 4244 | |
21. | Jirásek Jakub | 49D8600 | Amager OK | 55:31 | + 18:11 | ||
22. | Hering Jan | LPM8504 | OK Lokomotiva Plzeň | 59:39 | + 22:19 | 3351 | |
23. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:54 | + 23:34 | 3172 | |
24. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 61:50 | + 24:30 | 3038 | |
25. | Straka Tomáš | SLA9702 | SKOB Slaný | 62:31 | + 25:11 | 2940 | |
26. | Kašpar Petr | JPV9915 | Oddíl OS SK Prostějov | 72:07 | + 34:47 | 1564 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Málek Martin | 8FX8900 | TJ Kobylisy | 38:44 | |||
2. | Preininger Luděk | DOB8001 | KOB Dobruška | 42:37 | + 3:53 | 3204 | |
3. | Jiřišta Lubomír | JIL8802 | OK Jilemnice | 44:10 | + 5:26 | 3095 | |
4. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | OK Jiskra Nový Bor | 45:33 | + 6:49 | 2998 | |
5. | Uhlíř Marek | PGP9405 | SK Praga | 46:49 | + 8:05 | 2909 | |
6. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 50:03 | + 11:19 | 2682 | |
7. | Cvrček Antonín | TAP9000 | KOB Tretra Praha | 52:40 | + 13:56 | 2498 | |
8. | Honkyš Pavel | JPV9707 | Oddíl OS SK Prostějov | 53:11 | + 14:27 | 2462 | |
9. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 54:32 | + 15:48 | 2367 | |
10. | Cikhardt Jakub | TAP8706 | KOB Tretra Praha | 56:47 | + 18:03 | 2209 | |
11. | Karlík Jan | 8CX8800 | Neregistrovaní - Karlík | 61:57 | + 23:13 | ||
12. | Dvořák Miloš | BBM7300 | BETA URSUS Orienteering | 62:21 | + 23:37 | 1818 | |
13. | Zmátlo Jan | TAP9900 | KOB Tretra Praha | 63:46 | + 25:02 | 1718 | |
14. | Žákovec Jan | KRL9505 | Kometa Kralovice | 65:28 | + 26:44 | ||
15. | Llobet Adria | DOB9201 | KOB Dobruška | 70:32 | + 31:48 | 1243 | |
16. | Žabenský Josef | 6KC8701 | Neregistrovaný | 74:23 | + 35:39 | ||
Honkyš Jan | JPV9912 | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrážka Ondřej | VPM7702 | KOS Slavia Plzeň | 32:35 | ||
2. | Pucherna Jan | TAP7701 | KOB Tretra Praha | 36:27 | + 3:52 | |
3. | Otrusina Jiří | JPV8201 | Oddíl OS SK Prostějov | 36:29 | + 3:54 | |
4. | Hladký Viktor | VAM8201 | OOB Vamberk | 42:03 | + 9:28 | |
5. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:18 | + 11:43 | |
6. | Bauer Lukáš | SKV7701 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:00 | + 12:25 | |
7. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:19 | + 12:44 | |
8. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia Plzeň | 46:06 | + 13:31 | |
9. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 46:45 | + 14:10 | |
10. | Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia Plzeň | 47:24 | + 14:49 | |
11. | Doležel Tomáš | STA7701 | OK Střelka | 48:56 | + 16:21 | |
12. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 49:12 | + 16:37 | |
13. | Stoszek Jakub | AOP8300 | Orientační Běh Opava | 49:24 | + 16:49 | |
14. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | TJ SOKOL Plumlov | 49:58 | + 17:23 | |
15. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 50:01 | + 17:26 | |
16. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 53:06 | + 20:31 | |
17. | Pesničák Jan | SMR7902 | SNS Smržovka | 54:43 | + 22:08 | |
18. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | SOBSA | 54:45 | + 22:10 | |
19. | Hřivna Štěpán | PGP7507 | SK Praga | 56:36 | + 24:01 | |
20. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:29 | + 24:54 | |
21. | Rotek Pavel | ZBM7704 | SK Žabovřesky Brno | 59:47 | + 27:12 | |
22. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 60:37 | + 28:02 | |
23. | Koťátko Aleš | SFM8303 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 60:58 | + 28:23 | |
24. | Pivec Lukáš | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 61:01 | + 28:26 | |
25. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 62:07 | + 29:32 | |
26. | Vaníček Ondřej | STA7801 | OK Střelka | 62:54 | + 30:19 | |
27. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 64:48 | + 32:13 | |
28. | Černý Miroslav | LPM7504 | OK Lokomotiva Plzeň | 65:39 | + 33:04 | |
29. | Wierer Martin | STA7702 | OK Střelka | 66:12 | + 33:37 | |
30. | Míchal Jiří | SJH7802 | SJH Jindřichův Hradec | 80:10 | + 47:35 | |
31. | Běloušek Pavel | CTB7602 | SK OB Chotěboř | 83:25 | + 50:50 | |
32. | Pavlica Jiří | 2ZZ7500 | KOALA | 88:06 | + 55:31 | |
33. | Zelenka Martin | 3IX8300 | Zelenkovi | 88:59 | + 56:24 | |
34. | Šedivý Josef | NPA8003 | SK LOB Nová Paka | 97:43 | + 65:08 | |
35. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 114:24 | + 81:49 | |
36. | Polách David | 3MZ8000 | Neregistrovani - Vlci | 128:09 | + 95:34 | |
Beránek Jan | VPM7202 | KOS Slavia Plzeň | DISK | |||
Karásek Martin | ZPV7301 | KOB ZPV Prostějov | DISK | |||
Kozel Jiří | STA8101 | OK Střelka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiran Jan | PHK7701 | OK 99 Hradec Králové | 37:08 | ||
2. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 37:20 | + 0:12 | |
3. | Kalinin Oleg | 23R7400 | TROPA | 38:44 | + 1:36 | |
4. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 38:55 | + 1:47 | |
5. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 43:50 | + 6:42 | |
6. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | KOB Tretra Praha | 44:22 | + 7:14 | |
7. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 44:36 | + 7:28 | |
8. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | Trackcourse | 47:33 | + 10:25 | |
9. | Bednařík Radek | LCE7125 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 48:57 | + 11:49 | |
10. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 50:16 | + 13:08 | |
11. | Horčička Petr | UOL7007 | SOB Olomouc | 50:24 | + 13:16 | |
12. | Kolář Viktor | SHK7300 | OK Slavia Hradec Králové | 51:08 | + 14:00 | |
13. | Dočkal Tomáš | PGP7711 | SK Praga | 52:28 | + 15:20 | |
14. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 54:13 | + 17:05 | |
15. | Urban Marek | 43S7401 | ŠK Sandberg Bratislava | 55:04 | + 17:56 | |
16. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 58:42 | + 21:34 | |
17. | Mička Aleš | TJP7300 | TJ Sokol Troja | 61:16 | + 24:08 | |
18. | Marek Antonín | STE7501 | SK SKI-OB Šternberk | 61:40 | + 24:32 | |
19. | Bergl Tomáš | TJP7801 | TJ Sokol Troja | 63:15 | + 26:07 | |
20. | Dušek Vladimír | TBM7400 | KOS TJ Tesla Brno | 64:07 | + 26:59 | |
21. | Műller Kamil | TYN7500 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 68:13 | + 31:05 | |
22. | Svatý Jakub | PGP7610 | SK Praga | 69:05 | + 31:57 | |
23. | Kováč Radoslav | 43S7700 | ŠK Sandberg Bratislava | 69:33 | + 32:25 | |
24. | Vorlíček Peter | 43S7501 | ŠK Sandberg Bratislava | 70:27 | + 33:19 | |
25. | Chmelář Jan | JPV7501 | Oddíl OS SK Prostějov | 71:30 | + 34:22 | |
26. | Brňák Štefan | 43S7601 | ŠK Sandberg Bratislava | 72:29 | + 35:21 | |
27. | Souček Karel | SHK6601 | OK Slavia Hradec Králové | 79:50 | + 42:42 | |
28. | Fiala Jan | DOR7802 | OK Dobříš | 87:39 | + 50:31 | |
29. | Kotuliak Ivan | 27S7400 | Farmaceut Bratislava | 88:31 | + 51:23 | |
30. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | OK Jilemnice | 92:01 | + 54:53 | |
31. | Hančl Martin | ROU7601 | SKOB Roudnice nad Labem | 93:05 | + 55:57 | |
32. | Přikryl Jiří | JPV7404 | Oddíl OS SK Prostějov | 95:26 | + 58:18 | |
33. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | SK Praga | 111:39 | + 74:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klaška Jan | 3HZ6900 | Cibulák | 33:45 | ||
2. | Jonáš Radoslav | 43S6912 | ŠK Sandberg Bratislava | 37:27 | + 3:42 | |
3. | Horký Jan | UOL7100 | SOB Olomouc | 37:28 | + 3:43 | |
4. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 38:32 | + 4:47 | |
5. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 40:29 | + 6:44 | |
6. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 41:04 | + 7:19 | |
7. | Mudrák Pavel | TBM6900 | KOS TJ Tesla Brno | 41:36 | + 7:51 | |
8. | Soldán Vladimír | JPV6526 | Oddíl OS SK Prostějov | 41:59 | + 8:14 | |
9. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 42:08 | + 8:23 | |
10. | Honzík Tomáš | VLI7000 | Slavia Liberec orienteering | 42:22 | + 8:37 | |
11. | Tichý Martin | SJH6401 | SJH Jindřichův Hradec | 43:16 | + 9:31 | |
12. | Žejdlík Michal | LTP7001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 43:30 | + 9:45 | |
13. | Kunz Martin | BBM7101 | BETA URSUS Orienteering | 44:06 | + 10:21 | |
14. | Zaydlar Michal | 92X7100 | Jizerky | 44:25 | + 10:40 | |
15. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | SKOB Kobra Vsetín | 45:18 | + 11:33 | |
16. | Dundáček Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | 45:30 | + 11:45 | |
17. | Valter Dalibor | KBP6900 | KBP Praha | 45:47 | + 12:02 | |
18. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 46:25 | + 12:40 | |
19. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 46:55 | + 13:10 | |
20. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 47:54 | + 14:09 | |
21. | Bernatík Aleš | SFM7201 | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 48:11 | + 14:26 | |
22. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:14 | + 16:29 | |
23. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 51:21 | + 17:36 | |
24. | Šilhavý Miroslav | LPM5800 | OK Lokomotiva Plzeň | 51:37 | + 17:52 | |
25. | Machara Martin | BOR6900 | OK Jiskra Nový Bor | 52:18 | + 18:33 | |
26. | Jozsa Dr. Gabor | 12H7301 | Tipo Orienteering Club | 52:41 | + 18:56 | |
27. | Szlávik Zoltán | 12H7300 | Tipo Orienteering Club | 53:08 | + 19:23 | |
28. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:20 | + 19:35 | |
29. | Štěpán Petr | LDC7301 | KOB Děčín | 55:04 | + 21:19 | |
30. | Müller Robert | 3XX6900 | POT | 55:44 | + 21:59 | |
31. | Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | 56:46 | + 23:01 | |
32. | Plachý Martin | JPV6515 | Oddíl OS SK Prostějov | 57:09 | + 23:24 | |
33. | Mikyska Alan | VAM7149 | OOB Vamberk | 57:22 | + 23:37 | |
34. | Malý Juraj | NNN7000 | Neregistrovaní | 57:32 | + 23:47 | |
35. | Faggyas László | 12H6600 | Tipo Orienteering Club | 57:36 | + 23:51 | |
36. | Fišar Miroslav | KRL7201 | Kometa Kralovice | 57:39 | + 23:54 | |
37. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 57:40 | + 23:55 | |
38. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:26 | + 24:41 | |
39. | Müller Rico | 18D5900 | Post SV Dresden | 58:33 | + 24:48 | |
40. | Dankó István | 12H6900 | Tipo Orienteering Club | 59:18 | + 25:33 | |
41. | Kos Michal | SRK6802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 60:08 | + 26:23 | |
42. | Adamovský Michal | TYN7200 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 60:12 | + 26:27 | |
43. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 60:55 | + 27:10 | |
44. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:16 | + 27:31 | |
45. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 61:22 | + 27:37 | |
46. | Wolniewicz Paweł | 3IP7300 | Wolniewicz | 61:57 | + 28:12 | |
47. | Votava David | 4HX7100 | DSVJ | 62:32 | + 28:47 | |
48. | Balogh Richard | 43S6900 | ŠK Sandberg Bratislava | 63:02 | + 29:17 | |
49. | Ulman Aleš | TJN7201 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:47 | + 30:02 | |
50. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | OB SK Zvole | 63:53 | + 30:08 | |
51. | Ždimera Zdeněk | LME7000 | SK Los Mělník | 64:21 | + 30:36 | |
52. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 65:22 | + 31:37 | |
53. | Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | 65:38 | + 31:53 | |
54. | Štorek Petr | JPV6505 | Oddíl OS SK Prostějov | 66:12 | + 32:27 | |
55. | Pavlíček Daniel | MOV7100 | SKOB Ostrava | 68:45 | + 35:00 | |
56. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | OK Slavia Hradec Králové | 70:15 | + 36:30 | |
57. | Molnár Attila | 12H7001 | Tipo Orienteering Club | 71:13 | + 37:28 | |
58. | Havasi István | 12H7000 | Tipo Orienteering Club | 71:50 | + 38:05 | |
59. | Šneider Miroslav | ASU7101 | Magnus Orienteering | 71:54 | + 38:09 | |
60. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | OK Slavia Hradec Králové | 72:51 | + 39:06 | |
61. | sykorka ivan | 84S7200 | Akademik TU Košice | 75:09 | + 41:24 | |
62. | Vach Vladimír | KOR6900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 75:10 | + 41:25 | |
63. | Zámečník Pavel | 3VX7200 | Zámečníci | 76:07 | + 42:22 | |
64. | Gernert Alan | JIL7001 | OK Jilemnice | 83:25 | + 49:40 | |
65. | Aster Vladimír | SLA6500 | SKOB Slaný | 85:04 | + 51:19 | |
66. | Hýbl Dušan | JPV7202 | Oddíl OS SK Prostějov | 89:46 | + 56:01 | |
67. | Hůla Pavel | LBE7300 | TJ Lokomotiva Beroun | 96:43 | + 62:58 | |
68. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 105:43 | + 71:58 | |
Hošťálek Dan | KRN6808 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | |||
Kašpar Ludvík | ZAK7200 | OK Netopýr Zákupy | DISK | |||
Touš Jan | JEN6901 | OB Jenišovice | DISK | |||
Chmelař Bohumil | PGP7204 | SK Praga | DISK | |||
Sliva Jan | SCP7300 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Cibulka Radek | LPU7107 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Hájek Jan | TUV7301 | SOK TJ Turnov | 48:44 | + 14:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 38:40 | ||
2. | Bartczak Jarosław | 39P6800 | UMKS Orkan Ostróda | 39:30 | + 0:50 | |
3. | Cruse Kay | 24D6600 | SV Robotron Dresden | 40:33 | + 1:53 | |
4. | Křivda Ivan | 2PC6700 | Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje | 41:52 | + 3:12 | |
5. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia Plzeň | 42:34 | + 3:54 | |
6. | Suk Jiří | MFP6401 | Matfyz Praha | 43:43 | + 5:03 | |
7. | Karvánek Petr | BOR6600 | OK Jiskra Nový Bor | 44:43 | + 6:03 | |
8. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 44:54 | + 6:14 | |
9. | Kniebugl Anton | 39S6401 | KOBRA Bratislava | 47:32 | + 8:52 | |
10. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 47:44 | + 9:04 | |
11. | Krausz Milan | FSP6700 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:46 | + 12:06 | |
12. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 51:12 | + 12:32 | |
13. | Řeháček Petr | SBR6302 | SKOB Bruntál | 51:47 | + 13:07 | |
14. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 53:46 | + 15:06 | |
15. | Kober Michal | LPU6702 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:56 | + 20:16 | |
16. | Doškář Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 62:31 | + 23:51 | |
17. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 70:09 | + 31:29 | |
18. | Rücker Petr | HOR6500 | TJ Jiskra Hořice | 70:24 | + 31:44 | |
19. | Zamouřil Petr | PHK6808 | OK 99 Hradec Králové | 73:18 | + 34:38 | |
20. | Malinowski Zbigniew | 58P6800 | Ks Spójnia Warszawa | 76:26 | + 37:46 | |
21. | Švestka Jiří | 2ZZ6800 | KOALA | 84:55 | + 46:15 | |
22. | Zmátlo Radek | TAP6400 | KOB Tretra Praha | 87:14 | + 48:34 | |
23. | Schenk Róbert | 47S6802 | TJ Rapid Bratislava | 88:32 | + 49:52 | |
24. | Rohlík Petr | KVS6402 | SKOB Kobra Vsetín | 93:15 | + 54:35 | |
25. | Pelikán Daniel | PLU6800 | TJ SOKOL Plumlov | 103:09 | + 64:29 | |
26. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 133:31 | + 94:51 | |
Kukurugya Emil | 43S6601 | ŠK Sandberg Bratislava | DISK | |||
Waněk Hubert | LPU6506 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:29 | + 0:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 32:00 | ||
2. | Schindler Jiří | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:44 | + 1:44 | |
3. | Plášek Martin | LCE6118 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:07 | + 3:07 | |
4. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 35:35 | + 3:35 | |
5. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 36:37 | + 4:37 | |
6. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 37:37 | + 5:37 | |
7. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 37:41 | + 5:41 | |
8. | Lužný Ladislav | HAV6000 | OB Havířov | 38:35 | + 6:35 | |
9. | Švarc Jiří | TUR6204 | OOB TJ Turnov | 40:33 | + 8:33 | |
10. | Palicka Miroslav | 75S5900 | KOB Cingov Spisska Nova Ves | 42:39 | + 10:39 | |
11. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 42:44 | + 10:44 | |
12. | Pulec Pavel | VBM6201 | VSK Mendelu Brno | 43:38 | + 11:38 | |
13. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:00 | + 14:00 | |
14. | Betlach Miroslav | DKP6300 | Oddíl OB Kotlářka | 46:01 | + 14:01 | |
15. | Hubáček Jaroslav | LCE6311 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:48 | + 15:48 | |
16. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 49:28 | + 17:28 | |
17. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 50:57 | + 18:57 | |
18. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:08 | + 20:08 | |
19. | Chotětický Václav | MAS5200 | KČT Aš | 52:38 | + 20:38 | |
20. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 56:28 | + 24:28 | |
21. | Mareš Hynek | TUR6100 | OOB TJ Turnov | 56:59 | + 24:59 | |
22. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | KOB ZPV Prostějov | 58:26 | + 26:26 | |
23. | Bothár Ivan | 36S6200 | nereg. | 63:31 | + 31:31 | |
24. | Sysel Svatobor | TTR6202 | OOB Třebíč | 69:10 | + 37:10 | |
25. | Mellan Martin | TUV6304 | SOK TJ Turnov | 72:00 | + 40:00 | |
26. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 73:16 | + 41:16 | |
27. | Chotětický Jan | MAS5400 | KČT Aš | 73:43 | + 41:43 | |
28. | Černý Petr | ALB6000 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 77:30 | + 45:30 | |
29. | Jireš František | 3IX5900 | Zelenkovi | 94:35 | + 62:35 | |
Hartl Zdeněk | ODV6300 | TJ Aero Odolena Voda | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | OOB TJ Turnov | 32:32 | ||
2. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 33:17 | + 0:45 | |
3. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | OB Havířov | 35:55 | + 3:23 | |
4. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 38:53 | + 6:21 | |
5. | Lulay Miloš | LPU5502 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:30 | + 11:58 | |
6. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:21 | + 12:49 | |
7. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 45:22 | + 12:50 | |
8. | Petr Václav | MOV5801 | SKOB Ostrava | 46:50 | + 14:18 | |
9. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 47:42 | + 15:10 | |
10. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:51 | + 21:19 | |
11. | Langr Stanislav | SNA5403 | TJ START Náchod | 54:50 | + 22:18 | |
12. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 55:03 | + 22:31 | |
13. | LE CALVEZ Jeno | 82F5700 | Individuel BZH | 57:25 | + 24:53 | |
14. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:18 | + 25:46 | |
15. | Havlíček Ivo | KNC5800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 59:57 | + 27:25 | |
16. | Maliňák Josef | SVS5501 | Orientklub Vsetín | 61:35 | + 29:03 | |
17. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 61:50 | + 29:18 | |
18. | Zákostelecký František | SOB5501 | SOBSA | 86:08 | + 53:36 | |
Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 21:49 | ||
2. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 22:08 | + 0:19 | |
3. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 27:56 | + 6:07 | |
4. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 28:30 | + 6:41 | |
5. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 28:34 | + 6:45 | |
6. | Jelínek Petr | TZL4902 | SKOB Zlín | 29:14 | + 7:25 | |
7. | Pilc Oldřich | OOL5100 | SK Haná orienteering | 36:22 | + 14:33 | |
8. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:19 | + 15:30 | |
9. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:28 | + 16:39 | |
10. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 39:28 | + 17:39 | |
11. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 41:39 | + 19:50 | |
12. | Bárta Miroslav | JEN5201 | OB Jenišovice | 44:04 | + 22:15 | |
13. | Juřina Robert | FYD4900 | Jizerský klub OB Frýdlant | 56:06 | + 34:17 | |
14. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 56:42 | + 34:53 | |
Richter Rudolf | ADA5113 | OOB Spartak Adamov | DISK | |||
Hájek Jiří | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 27:47 | + 5:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 23:23 | ||
2. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 26:39 | + 3:16 | |
3. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 27:56 | + 4:33 | |
4. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:26 | + 5:03 | |
5. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 31:28 | + 8:05 | |
6. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 34:37 | + 11:14 | |
7. | Procházka Aleš | DKP4700 | Oddíl OB Kotlářka | 36:31 | + 13:08 | |
8. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 40:37 | + 17:14 | |
9. | Fiala Miloš | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 44:12 | + 20:49 | |
10. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 46:50 | + 23:27 | |
11. | Kašpar Josef | HOB4601 | SKOB Horní Benešov | 49:35 | + 26:12 | |
12. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 51:56 | + 28:33 | |
13. | Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 54:18 | + 30:55 | |
14. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 55:28 | + 32:05 | |
15. | Jiran Václav | PHK4701 | OK 99 Hradec Králové | 58:00 | + 34:37 | |
16. | Čepelka Petr | LPU4701 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:22 | + 61:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 25:10 | ||
2. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:22 | + 0:12 | |
3. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 33:37 | + 8:27 | |
4. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | OK Jiskra Nový Bor | 37:50 | + 12:40 | |
5. | Málek Josef | LPU3901 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:26 | + 18:16 | |
6. | Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | 44:22 | + 19:12 | |
7. | Beneš Karel | HAV4201 | OB Havířov | 59:29 | + 34:19 | |
Picek Jan | TJN4000 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 32:09 | ||
2. | Vykysalý František | PHK3002 | OK 99 Hradec Králové | 36:10 | + 4:01 |