Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
05.06.2021
Místo konání:
sedlo Skřítek
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Rudoltice - Skřítek
Ředitel závodu:
Turczer Petr - R1
Hlavní rozhodčí:
Šrámek Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Janů Zdeněk - R1
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     DH10N     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    

D10 1.96 km, 65 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 55:08
2. Otrubová Veronika PLU1277 C TJ SOKOL Plumlov 59:23 + 4:15

D12 2.22 km, 70 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hýblová Eliška JPV0952 B Oddíl OS SK Prostějov 29:55
2. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 30:42 + 0:47
3. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 34:52 + 4:57
4. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:06 + 22:11
5. Ježková Žaneta PLU1055 C TJ SOKOL Plumlov 54:54 + 24:59
6. Vojčáková Anastázie ZLH1050 C OOB TJ Zlaté Hory 76:43 + 46:48
7. Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 86:00 + 56:05
8. Václavková Amálie KON1079 C KOB Konice 95:58 + 66:03
Tomanková Alice KSU0959 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Soldánová Pavlína JPV0999 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK

D14 3.15 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Tereza UOL0750 A SOB Olomouc 30:00
2. Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 46:07 + 16:07
3. Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 47:03 + 17:03
4. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 49:52 + 19:52
5. Štefková Michaela PLU0851 B TJ SOKOL Plumlov 54:36 + 24:36
6. Pinkavová Eliška JPV0850 B Oddíl OS SK Prostějov 56:21 + 26:21
7. Pachmannová Iva AOP0852 B Orientační Běh Opava 57:09 + 27:09
8. Balvanová Vendula JPV0750 C Oddíl OS SK Prostějov 67:11 + 37:11
9. Reichlová Pavla KSU0888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:45 + 41:45
10. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 73:50 + 43:50
11. Malá Karolína VRB0777 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 85:09 + 55:09
12. Červenková Eliška SOP0751 C OOB TJ Slezan Opava 125:47 + 95:47
13. Procházková Samantha SBR0851 C SKOB Bruntál 144:47 + 114:47
Klöslová Sofie AOP0854 C Orientační Běh Opava DISK

D16 3.78 km, 170 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 42:23
2. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 44:56 + 2:33
3. Gallo Natálie AOP0652 A Orientační Běh Opava 47:35 + 5:12
4. Šaňáková Marie UOL0651 A SOB Olomouc 51:08 + 8:45
5. Venusová Anna STE0554 C SK SKI-OB Šternberk 52:07 + 9:44
6. Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 60:56 + 18:33
7. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 61:08 + 18:45
8. Pinkavová Hana JPV0551 C Oddíl OS SK Prostějov 62:41 + 20:18
9. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 69:17 + 26:54
10. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 71:22 + 28:59
11. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 71:25 + 29:02
12. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 71:53 + 29:30
13. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 73:31 + 31:08
14. Stryková Karolína KSU0656 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:39 + 43:16
Juřinová Adéla KSU0650 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK

D18 4.62 km, 240 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 58:18
2. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 78:02 + 19:44
3. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 82:26 + 24:08
4. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 83:14 + 24:56

D21 6.29 km, 295 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4630

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horová Pavla UOL9454 C SOB Olomouc 73:33 4945
2. Bídová Markéta UOL0352 A SOB Olomouc 77:21 + 3:48 4713
3. Marková Ema SSU0252 A SK Severka Šumperk 80:39 + 7:06 4511
4. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 91:44 + 18:11 3833
5. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 96:32 + 22:59 3539
6. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 96:49 + 23:16 3521
7. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 101:49 + 28:16 3216
8. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 103:53 + 30:20 3089
9. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 106:28 + 32:55 2931
10. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 108:22 + 34:49 2815
11. Vlachová Eliška STE9572 C SK SKI-OB Šternberk 108:56 + 35:23 2780
Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc DISK 0

D35 5.07 km, 265 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 62:33
2. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 62:36 + 0:03
3. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 64:41 + 2:08
4. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 76:55 + 14:22
5. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 79:07 + 16:34
6. Juřinová Radka KSU8080 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:22 + 17:49
7. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 80:44 + 18:11
8. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 81:17 + 18:44
9. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 82:15 + 19:42
10. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 82:23 + 19:50
11. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 84:07 + 21:34
12. Svačinková Jitka TVR7750 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 85:56 + 23:23
13. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 88:15 + 25:42
14. Otrubová Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 90:03 + 27:30
15. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 90:44 + 28:11
16. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 92:44 + 30:11
17. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 99:09 + 36:36
18. Plevačová Alexandra ZLH8150 C OOB TJ Zlaté Hory 104:22 + 41:49
19. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 111:17 + 48:44
20. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 114:13 + 51:40
21. Balvanová Martina JPV7777 C Oddíl OS SK Prostějov 134:48 + 72:15
22. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 137:12 + 74:39
Tomášková Petra STE8250 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov DISK

D45 3.82 km, 165 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 46:49
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 53:54 + 7:05
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 56:13 + 9:24
4. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 56:34 + 9:45
5. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 56:38 + 9:49
6. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 58:21 + 11:32
7. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 60:00 + 13:11
8. Vidmuchová Martina JPV7171 C Oddíl OS SK Prostějov 60:10 + 13:21
9. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 62:49 + 16:00
10. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 63:54 + 17:05
11. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 67:40 + 20:51
12. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 71:53 + 25:04
13. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 76:46 + 29:57
14. Ženčáková Marie 0020002 ASPV OA 82:12 + 35:23
15. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 87:00 + 40:11
16. Seidenglanzová Irena SSU7450 C SK Severka Šumperk 97:48 + 50:59
17. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 110:10 + 63:21
18. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 117:24 + 70:35
19. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 125:49 + 79:00

D55 3.38 km, 120 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švejdíková Yvona AOP6351 C Orientační Běh Opava 46:24
2. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 52:02 + 5:38
3. Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 56:53 + 10:29
4. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 77:05 + 30:41
5. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 81:40 + 35:16
6. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 93:15 + 46:51
Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov DISK

DH10N 2.04 km, 65 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmol Ondřej AOP1300 C Orientační Běh Opava 19:30
2. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 23:24 + 3:54
3. Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 25:06 + 5:36
4. Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 29:32 + 10:02
5. Růžičková Zuzana KSU1250 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:35 + 11:05
6. Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 31:12 + 11:42
7. Plevačová Magdalena ZLH1101 C OOB TJ Zlaté Hory 31:24 + 11:54
8. Good Marie SBR1250 C SKOB Bruntál 37:48 + 18:18
9. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 55:18 + 35:48
10. Hubík Hubert PLU1300 C TJ SOKOL Plumlov 82:35 + 63:05
Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK

H10 2.11 km, 65 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:45
2. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 24:02 + 7:17
3. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 28:06 + 11:21
4. Kratochvíl David HOB1101 C SK OB Horní Benešov 43:10 + 26:25
5. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 57:23 + 40:38

H12 2.37 km, 65 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 17:29
2. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 17:30 + 0:01
3. Matoušek Jan STE0909 B SK SKI-OB Šternberk 20:53 + 3:24
4. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 21:47 + 4:18
5. Koutný Ondřej JPV1001 B Oddíl OS SK Prostějov 22:25 + 4:56
6. Lutera Oliver PLU1001 B TJ SOKOL Plumlov 22:53 + 5:24
7. Kožnárek Pavel PLU0902 C TJ SOKOL Plumlov 23:16 + 5:47
8. Cetl Jan AOP0902 B Orientační Běh Opava 25:32 + 8:03
9. Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk 31:33 + 14:04
10. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 39:48 + 22:19
11. Profous Štěpán KSU1030 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:07 + 24:38
12. Suchánek Matyáš PLU0903 C TJ SOKOL Plumlov 43:03 + 25:34
13. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 46:42 + 29:13
14. Tempír Lukáš UOL1001 C SOB Olomouc 53:57 + 36:28
15. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 55:03 + 37:34
16. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:04 + 37:35
17. Havlík Jakub KSU1009 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:32 + 39:03
Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
MS Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:03 + 14:34

H14 4.03 km, 180 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvica Václav ZLH0800 B OOB TJ Zlaté Hory 54:57
2. Miča Jan KSU0701 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:25 + 9:28
3. Paloncý Jan KSU0808 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:44 + 10:47
4. Máčala Antonín STE0811 C SK SKI-OB Šternberk 68:56 + 13:59
5. Macek Vojtěch ASU0748 B Magnus Orienteering 74:09 + 19:12
6. Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 77:50 + 22:53
7. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 88:14 + 33:17
8. Janeček Jáchym UOL0700 B SOB Olomouc 90:05 + 35:08
9. Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 91:34 + 36:37
10. Janák Patrik UOL0703 C SOB Olomouc 94:19 + 39:22
11. Jurčík Jan KSU0848 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100:48 + 45:51
12. Robenek Jiří UOL0701 C SOB Olomouc 122:54 + 67:57
13. Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 159:01 + 104:04
Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava DISK
Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc DISK
Tomášek Josef STE0808 B SK SKI-OB Šternberk DISK
Plachý Ondřej JPV0707 B Oddíl OS SK Prostějov DISK
Penka Matěj STE0705 C SK SKI-OB Šternberk DISK

H16 4.67 km, 205 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:53
2. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 57:39 + 6:46
3. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 73:03 + 22:10
4. Jordán Alexandr KSU0626 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:50 + 25:57
5. Klösel Samuel AOP0504 C Orientační Běh Opava 77:37 + 26:44
6. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:37 + 37:44
7. Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 123:31 + 72:38
Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov DISK
Hejtmánek Štěpán SSU0505 C SK Severka Šumperk DISK

H18 6.16 km, 240 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:14
2. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 68:11 + 5:57
3. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 71:50 + 9:36
4. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:14 + 11:00
5. Malý Tomáš VRB0414 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 74:09 + 11:55
6. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 75:36 + 13:22
7. Krampla Michal Jan UOL0302 B SOB Olomouc 84:22 + 22:08
8. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:40 + 26:26
Sarazin Julien Pierre UOL0303 B SOB Olomouc DISK

H20 7.65 km, 340 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1836

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 86:09 1975
2. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 91:47 + 5:38 1859
3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 95:27 + 9:18 1784
4. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 107:27 + 21:18 1537
5. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 115:40 + 29:31 1368
Jirka Matyáš UOL0203 A SOB Olomouc DISK 0

H21 8.44 km, 375 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7433

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 70:06 7846
2. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 70:10 + 0:04 7839
3. Matuš Vojtěch VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 77:37 + 7:31 7061
4. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 80:11 + 10:05 6793
5. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 80:14 + 10:08 6788
6. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 80:15 + 10:09 6786
7. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 82:31 + 12:25 6550
8. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 82:56 + 12:50 6506
9. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 84:17 + 14:11 6365
10. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 85:17 + 15:11 6261
11. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 85:20 + 15:14 6256
12. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 85:25 + 15:19 6247
13. Chaloupka Josef 0040001 Neregistrovaný 96:16 + 26:10
14. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 96:44 + 26:38 5065
15. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 98:18 + 28:12 4902
16. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 99:16 + 29:10 4801
17. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 99:18 + 29:12 4797
18. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 102:22 + 32:16 4477
19. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 110:50 + 40:44 3593
20. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 123:57 + 53:51 2224
Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0

H35 6.47 km, 315 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 65:29
2. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 66:17 + 0:48
3. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 68:13 + 2:44
4. Miča Petr KSU7909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:23 + 7:54
5. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 74:52 + 9:23
6. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 76:22 + 10:53
7. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 79:09 + 13:40
8. Mlejnek Pavel STE7403 C SK SKI-OB Šternberk 81:48 + 16:19
9. Hubík Hubert PLU8201 C TJ SOKOL Plumlov 82:17 + 16:48
10. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:41 + 23:12
11. Holý Ondřej SBR7600 C SKOB Bruntál 90:13 + 24:44
12. Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov 91:13 + 25:44
13. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 93:10 + 27:41
14. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 102:47 + 37:18
15. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 107:11 + 41:42
16. Lutera Michal PLU8101 C TJ SOKOL Plumlov 120:31 + 55:02
Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Ježek Tomáš PLU8419 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Tempir Tomas 0030002 neregistrovani DISK

H45 5.43 km, 205 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 56:23
2. Kratochvíl Karel HOB7001 C SK OB Horní Benešov 58:19 + 1:56
3. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 60:16 + 3:53
4. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 66:25 + 10:02
5. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 67:11 + 10:48
6. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 69:07 + 12:44
7. Ženčák Jaroslav 0020001 ASPV OA 71:55 + 15:32
8. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 72:10 + 15:47
9. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 72:36 + 16:13
10. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 73:35 + 17:12
11. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 77:24 + 21:01
12. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 79:31 + 23:08
13. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 80:17 + 23:54
14. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 84:28 + 28:05
15. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 85:22 + 28:59
16. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 85:55 + 29:32
17. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 87:18 + 30:55
18. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 88:25 + 32:02
19. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 89:09 + 32:46
20. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 89:57 + 33:34
21. Pinkava Roman JPV7606 C Oddíl OS SK Prostějov 95:08 + 38:45
22. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 95:37 + 39:14
23. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 99:34 + 43:11
24. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 99:56 + 43:33
25. Koutný Pavel JPV7300 C Oddíl OS SK Prostějov 99:59 + 43:36
26. Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 103:09 + 46:46
27. Stibor Zbyněk TVR7600 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 107:36 + 51:13
28. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 107:56 + 51:33
29. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 108:01 + 51:38
30. Pelikán Daniel JPV6800 C Oddíl OS SK Prostějov 120:40 + 64:17
Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava DISK
Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava DISK
Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk DISK

H55 4.63 km, 165 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 48:25
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 49:53 + 1:28
3. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 53:51 + 5:26
4. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 54:51 + 6:26
5. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 56:37 + 8:12
6. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 57:44 + 9:19
7. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 59:41 + 11:16
8. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 60:31 + 12:06
9. Roubalík Radovan 0060001 ZŠ a MŠ Těšetice 65:47 + 17:22
10. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 67:19 + 18:54
11. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 68:12 + 19:47
12. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 68:43 + 20:18
13. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 72:01 + 23:36
14. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 75:12 + 26:47
15. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 76:40 + 28:15
16. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 81:04 + 32:39
17. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 95:33 + 47:08
18. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 103:54 + 55:29
Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:34 + 17:09

H65 4.14 km, 130 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 46:49
2. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 129:46 + 82:57
Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice DISK

H70 3.05 km, 105 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 34:19
2. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 38:05 + 3:46
3. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 45:21 + 11:02
4. Novotný Stanislav ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 46:26 + 12:07
5. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 48:39 + 14:20
6. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 54:13 + 19:54
7. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 55:23 + 21:04
8. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 104:10 + 69:51

HDR 2.04 km, 65 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tempír Jáchym UOL1300 C SOB Olomouc 22:48
2. Dráč Pavel UOL7201 C SOB Olomouc 23:27 + 0:39
3. Hedrich Miroslav SSU0705 C SK Severka Šumperk 23:31 + 0:43
4. Kujová Anežka TVR1250 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 25:46 + 2:58
5. Fabián Václav 0050001 MŠ Chvalkovice 26:24 + 3:36
6. Bednář Richard UOL1400 C SOB Olomouc 26:31 + 3:43
7. Ebnerová Barbora KON1399 C KOB Konice 26:37 + 3:49
8. Gebauer Jan SSU1400 C SK Severka Šumperk 27:02 + 4:14
9. Rychlý Jakub KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:12 + 4:24
10. Kováčík Antonín SBR1400 C SKOB Bruntál 27:19 + 4:31
11. Pánek Milan SSU1600 C SK Severka Šumperk 28:35 + 5:47
12. Tempir Vilem 0030001 neregistrovani 29:32 + 6:44
13. Kindl Oskar UOL1401 C SOB Olomouc 29:37 + 6:49
14. Jiří Hasal 30:22 + 7:34
15. Podmol Vít AOP1501 C Orientační Běh Opava 33:23 + 10:35
16. Václavek Alois KON1132 C KOB Konice 34:36 + 11:48
17. Stiborová Blanka TVR7650 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 39:49 + 17:01
18. Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 44:50 + 22:02
19. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 44:56 + 22:08
20. Tomášek David STE1500 C SK SKI-OB Šternberk 44:57 + 22:09
21. Žídek Robert KSU7848 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:37 + 36:49
22. Kratochvílová Amálie HOB1651 C SK OB Horní Benešov 64:20 + 41:32
23. Bočková Karolína 66:26 + 43:38
24. Žaloudíková Eva KRN8750 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:28 + 43:40
25. Czasch Lukáš SBR1700 C SKOB Bruntál 67:19 + 44:31
26. Hubík Radan PLU1500 C TJ SOKOL Plumlov 82:07 + 59:19
Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov DISK

P 3.06 km, 85 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 45:20
2. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 46:31 + 1:11
3. Peňáz Radek VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 49:59 + 4:39
4. Hubíková Iva PLU8350 C TJ SOKOL Plumlov 51:31 + 6:11
5. Havlík Jindřich KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:14 + 7:54
6. Hendrychová Marcela HOB7051 C SK OB Horní Benešov 55:07 + 9:47
7. Podmolová Vendula AOP8252 C Orientační Běh Opava 60:22 + 15:02
8. Profous Kamil KSU7200 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:46 + 15:26
9. Chmelařová Blanka 0010001 Péčkaři 60:50 + 15:30
10. Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 62:35 + 17:15
11. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 62:52 + 17:32
12. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 64:03 + 18:43
13. Janeček Petr UOL7301 C SOB Olomouc 64:38 + 19:18
14. Gebauer Lubomír SSU8300 C SK Severka Šumperk 65:13 + 19:53
15. Hendrych Jan HOB9301 C SK OB Horní Benešov 65:23 + 20:03
16. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 70:26 + 25:06
17. Klöslová Zuzana OOP TJ Opava 70:52 + 25:32
18. Hendrych Jiří HOB6701 C SK OB Horní Benešov 74:49 + 29:29
19. Malý Karel VRB7500 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 75:43 + 30:23
20. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 76:41 + 31:21
21. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:12 + 32:52
22. Malec Vladimír KRN5900 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 85:26 + 40:06
23. Diviš Patrik STE8900 SK SKI-OB Šternberk 86:36 + 41:16
24. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 86:42 + 41:22
25. Janečková Moťková Jitka UOL7151 C SOB Olomouc 88:32 + 43:12
26. Vojčáková Ivana ZLH8250 C OOB TJ Zlaté Hory 93:46 + 48:26
Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk DISK