Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | A | SOB Olomouc | 12:42 | |
2. | Vítková Hana | SJI0750 | A | OK Jihlava | 12:43 | + 0:01 |
3. | Havrdová Sheila | SJC0750 | A | Sportcentrum Jičín | 12:45 | + 0:03 |
4. | Matoušková Johana | STE0751 | A | SK SKI-OB Šternberk | 12:58 | + 0:16 |
4. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 12:58 | + 0:16 |
6. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | A | SK Brno Žabovřesky | 13:09 | + 0:27 |
6. | Gregorová Alice | DKP0758 | A | Oddíl OB Kotlářka | 13:09 | + 0:27 |
8. | Kynčlová Anna | JIL0852 | A | OK Jilemnice | 13:12 | + 0:30 |
8. | Hanušová Markéta | VRL0852 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 13:12 | + 0:30 |
10. | Novotná Karolína | TUR0853 | A | OOB TJ Turnov | 13:16 | + 0:34 |
11. | Mayerová Daniela | KSH0852 | A | OB Kašperské Hory | 13:17 | + 0:35 |
12. | Pipková Karolína | LPU0756 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 13:22 | + 0:40 |
13. | Chrástová Barbora | STH0851 | A | SK Studenec | 13:23 | + 0:41 |
14. | Myšková Ema | TBM0759 | A | KOS TJ Tesla Brno | 13:27 | + 0:45 |
15. | Novotná Vendula | PHK0777 | A | OK 99 Hradec Králové | 13:30 | + 0:48 |
15. | Strýčková Barbora | PBM0852 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 13:30 | + 0:48 |
17. | Štěpová Barbora | PGP0951 | A | SK Praga | 13:33 | + 0:51 |
18. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | A | OOB TJ Turnov | 13:37 | + 0:55 |
18. | Baldrianová Eva | VSP0751 | A | USK Praha | 13:37 | + 0:55 |
20. | Čechová Johana | TBM0888 | A | KOS TJ Tesla Brno | 13:38 | + 0:56 |
21. | Havlová Tereza | KAM0760 | A | OK Kamenice | 13:42 | + 1:00 |
22. | Bulířová Žofie | TAP0850 | B | KOB Tretra Praha | 13:45 | + 1:03 |
22. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | A | Sportcentrum Jičín | 13:45 | + 1:03 |
24. | Čapková Markéta | PHK0850 | A | OK 99 Hradec Králové | 13:46 | + 1:04 |
25. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | A | Slavia Liberec orienteering | 13:55 | + 1:13 |
26. | Fedrová Anežka | RBK0853 | A | SK Radioklub Blansko | 13:56 | + 1:14 |
27. | Podlešáková Monika | PHK0752 | A | OK 99 Hradec Králové | 14:03 | + 1:21 |
27. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | A | Orientační Běh Opava | 14:03 | + 1:21 |
29. | Salabová Pavlína | JIL0954 | A | OK Jilemnice | 14:04 | + 1:22 |
29. | Hladíková Julie | DKP0857 | A | Oddíl OB Kotlářka | 14:04 | + 1:22 |
31. | Kaláčová Anna | LPU0763 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 14:05 | + 1:23 |
31. | Šestáková Johana | VLI0853 | A | Slavia Liberec orienteering | 14:05 | + 1:23 |
31. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | A | KOB Tretra Praha | 14:05 | + 1:23 |
34. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 14:07 | + 1:25 |
35. | Netuková Anežka | SHK0750 | A | OK Slavia Hradec Králové | 14:10 | + 1:28 |
36. | Rychlá Karolína | AOP0757 | A | Orientační Běh Opava | 14:11 | + 1:29 |
37. | Otrubová Karolína | PLU0888 | A | TJ SOKOL Plumlov | 14:19 | + 1:37 |
38. | Ptáčková Julie | TBM0980 | A | KOS TJ Tesla Brno | 14:22 | + 1:40 |
39. | Kunášková Karolína | VLI0851 | A | Slavia Liberec orienteering | 14:25 | + 1:43 |
40. | Lamačová Barbora | BOR0750 | A | OK Jiskra Nový Bor | 14:26 | + 1:44 |
41. | Lipenská Barbora | CHA0753 | A | OK Chrastava | 14:30 | + 1:48 |
41. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | A | Oddíl OB Kotlářka | 14:30 | + 1:48 |
43. | Hubáčková Sabina | LCE0851 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:38 | + 1:56 |
43. | Klymeniuk Iryna | BOR0767 | A | OK Jiskra Nový Bor | 14:38 | + 1:56 |
45. | Lošťáková Ela | PGP0957 | A | SK Praga | 14:43 | + 2:01 |
46. | Jágrová Aneta | RBK0951 | A | SK Radioklub Blansko | 14:45 | + 2:03 |
46. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | A | OK Kamenice | 14:45 | + 2:03 |
48. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | A | OK Jiskra Nový Bor | 15:11 | + 2:29 |
49. | Hýblová Eliška | JPV0952 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 15:16 | + 2:34 |
50. | Fišerová Markéta | TZL0851 | A | SKOB Zlín | 15:22 | + 2:40 |
51. | Gajdová Michaela | VSP0752 | B | USK Praha | 15:29 | + 2:47 |
52. | Havrdová Selina | SJC0950 | A | Sportcentrum Jičín | 15:36 | + 2:54 |
53. | Byrtusová Klára | SIT0851 | B | OK SILESIA | 15:50 | + 3:08 |
54. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:01 | + 3:19 |
55. | Kočová Klára | ZBM0850 | A | SK Brno Žabovřesky | 16:06 | + 3:24 |
56. | Janíková Anna | ZBM0862 | A | SK Brno Žabovřesky | 19:37 | + 6:55 |
Malá Anežka | JIL0751 | A | OK Jilemnice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | E | KOB Směr Kroměříž | 12:20 | |
2. | Novotná Michaela | TUR0551 | A | OOB TJ Turnov | 12:22 | + 0:02 |
3. | Srbová Michaela | LPU0557 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 13:03 | + 0:43 |
4. | Škáchová Viktorie | DKP0655 | A | Oddíl OB Kotlářka | 13:17 | + 0:57 |
5. | Holasová Barbora | AOP0651 | A | Orientační Běh Opava | 13:23 | + 1:03 |
6. | Fuchsová Ema | TBM0653 | A | KOS TJ Tesla Brno | 13:28 | + 1:08 |
7. | Kožíšková Kateřina | ZTC0652 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 13:29 | + 1:09 |
8. | Batani Valentina | TZL0551 | A | SKOB Zlín | 13:33 | + 1:13 |
9. | Martanová Lea | TUR0555 | R | OOB TJ Turnov | 13:34 | + 1:14 |
10. | Tomanová Eliška | ZBM0658 | A | SK Brno Žabovřesky | 13:44 | + 1:24 |
11. | Housková Barbora | DOR0655 | A | OK Dobříš | 13:47 | + 1:27 |
12. | Heczková Anna | VLI0652 | A | Slavia Liberec orienteering | 14:05 | + 1:45 |
13. | Doušková Kateřina | TBM0679 | A | KOS TJ Tesla Brno | 14:09 | + 1:49 |
14. | Dušková Tereza | TBM0554 | A | KOS TJ Tesla Brno | 14:15 | + 1:55 |
14. | Kubecová Magdalena | STB0550 | A | TJ Stadion Nový Bor | 14:15 | + 1:55 |
16. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | A | KOB Tretra Praha | 14:16 | + 1:56 |
17. | Morávková Zuzana | SRK0551 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:21 | + 2:01 |
18. | Doušková Hana | TBM0659 | A | KOS TJ Tesla Brno | 14:22 | + 2:02 |
19. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | A | OK Chrastava | 14:31 | + 2:11 |
20. | Štemberová Barbora | TJN0650 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 14:32 | + 2:12 |
21. | Koubová Hana | DKP0558 | A | Oddíl OB Kotlářka | 14:34 | + 2:14 |
22. | Vilémová Eliška | VLI0655 | A | Slavia Liberec orienteering | 14:39 | + 2:19 |
23. | Matoušková Jana | MOV0551 | A | SKOB Ostrava | 14:46 | + 2:26 |
24. | Kurečková Klára | TBM0667 | A | KOS TJ Tesla Brno | 14:53 | + 2:33 |
24. | Šimšová Pavla | PGP0557 | A | SK Praga | 14:53 | + 2:33 |
26. | Jílková Lenka | UOL0654 | A | SOB Olomouc | 14:54 | + 2:34 |
27. | Cetlová Magdaléna | AOP0552 | A | Orientační Běh Opava | 14:56 | + 2:36 |
28. | Mellanová Judita | TUR0559 | A | OOB TJ Turnov | 15:00 | + 2:40 |
29. | Procházková Doubravka | PBM0651 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 15:02 | + 2:42 |
30. | Janošíková Eva | VCB0552 | B | OB České Budějovice | 15:12 | + 2:52 |
31. | Burdová Helena | UOL0656 | A | SOB Olomouc | 15:14 | + 2:54 |
32. | Čudková Kristýna | MOV0654 | B | SKOB Ostrava | 15:19 | + 2:59 |
33. | Lošťáková Sára | PGP0660 | A | SK Praga | 15:20 | + 3:00 |
34. | Plachá Zita | STA0551 | A | OK Střelka | 15:22 | + 3:02 |
35. | Čečková Karolína | SHK0650 | A | OK Slavia Hradec Králové | 15:27 | + 3:07 |
36. | Pinkavová Hana | JPV0551 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 15:29 | + 3:09 |
37. | Rosíková Růžena Eliška | VIC0650 | B | OB Vizovice | 15:59 | + 3:39 |
38. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | A | OOB TJ Turnov | 16:00 | + 3:40 |
39. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | B | K.O.B. Choceň | 16:10 | + 3:50 |
40. | Gallo Natálie | AOP0652 | A | Orientační Běh Opava | 16:11 | + 3:51 |
41. | Linhartová Klára | ZVO0556 | A | OB SK Zvole | 16:31 | + 4:11 |
42. | Kuhnová Alžběta | LPU0652 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 16:38 | + 4:18 |
43. | Urbánková Eva | ONO0650 | A | SKOB Ostrov | 16:44 | + 4:24 |
44. | Novotná Barbora | TUR0552 | A | OOB TJ Turnov | 16:50 | + 4:30 |
45. | Vozábalová Hana | PGP0654 | B | SK Praga | 17:19 | + 4:59 |
46. | Škáchová Zuzana | DKP0656 | A | Oddíl OB Kotlářka | 18:21 | + 6:01 |
47. | Otrubová Anna | PLU0577 | A | TJ SOKOL Plumlov | 19:54 | + 7:34 |
Kotková Adéla | RIC0655 | A | OB Říčany | DNS | ||
Balcarová Marie | VLI0658 | B | Slavia Liberec orienteering | DNS | ||
Švecová Karolína | ZVO0557 | A | OB SK Zvole | DNS | ||
Finstrlová Lucie | ZBM0651 | B | SK Brno Žabovřesky | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karlová Anna | JIL0352 | E | OK Jilemnice | 12:22 | 9243 | |
2. | Černá Ema | TAP0457 | E | KOB Tretra Praha | 12:44 | + 0:22 | 8986 |
3. | Mulíčková Markéta | TBM0362 | E | KOS TJ Tesla Brno | 13:15 | + 0:53 | 8625 |
4. | Šestáková Marie | VLI0452 | R | Slavia Liberec orienteering | 13:40 | + 1:18 | 8333 |
5. | Krejčová Lucie | PGP0455 | R | SK Praga | 13:46 | + 1:24 | 8263 |
6. | Hanušová Kateřina | LPU0459 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 14:04 | + 1:42 | 8053 |
6. | Barnatová Klára | ZBM0352 | R | SK Brno Žabovřesky | 14:04 | + 1:42 | 8053 |
8. | Smutná Anna Marie | DKP0359 | R | Oddíl OB Kotlářka | 14:06 | + 1:44 | 8029 |
9. | Rotková Markéta | ZBM0455 | R | SK Brno Žabovřesky | 14:10 | + 1:48 | 7983 |
10. | Bídová Markéta | PBM0352 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 14:29 | + 2:07 | 7761 |
11. | Smolková Barbora | TAP0356 | R | KOB Tretra Praha | 14:35 | + 2:13 | 7691 |
12. | Andrlová Lea | SHK0463 | A | OK Slavia Hradec Králové | 14:38 | + 2:16 | 7656 |
13. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 14:39 | + 2:17 | 7644 |
14. | Bruková Petra | TRI0450 | A | TJ TŽ Třinec | 14:42 | + 2:20 | 7609 |
15. | Novotná Jitka | SJH0454 | R | SOS Jindřichův Hradec | 14:43 | + 2:21 | 7598 |
16. | Bednaříková Emma | PBM0359 | R | TJ Spartak 1. brněnská | 14:53 | + 2:31 | 7481 |
17. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 15:01 | + 2:39 | 7387 |
18. | Klechová Karolína | AOP0452 | A | Orientační Běh Opava | 15:12 | + 2:50 | 7259 |
19. | Pesničáková Soňa | JJN0451 | A | Team Jizerky | 15:18 | + 2:56 | 7189 |
20. | Bulířová Ema | TAP0452 | R | KOB Tretra Praha | 15:24 | + 3:02 | 7119 |
21. | Kubáková Nela | LPU0458 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 15:31 | + 3:09 | 7037 |
22. | Štraitová Jolana | VSP0456 | R | USK Praha | 15:39 | + 3:17 | 6944 |
23. | Janečková Adéla | PLU0452 | B | TJ SOKOL Plumlov | 16:00 | + 3:38 | 6699 |
24. | Čápová Eliška | STA0451 | A | OK Střelka | 16:08 | + 3:46 | 6606 |
25. | Brožková Tereza | LPU0457 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 16:20 | + 3:58 | 6465 |
26. | Richtrová Kamila | ZTC0451 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 16:21 | + 3:59 | 6454 |
27. | Horáková Veronika | PHK0353 | B | OK 99 Hradec Králové | 16:40 | + 4:18 | 6232 |
28. | Švecová Anežka | ZVO0352 | A | OB SK Zvole | 16:45 | + 4:23 | 6174 |
29. | Počtová Klára | OPI0453 | A | Orientační sporty Písek | 16:56 | + 4:34 | 6045 |
30. | Dvořáková Hana | PGP0355 | A | SK Praga | 16:59 | + 4:37 | 6010 |
31. | Skácelová Adéla | JJN0454 | A | Team Jizerky | 17:40 | + 5:18 | 5532 |
32. | Vrábelová Hana | PHK0454 | B | OK 99 Hradec Králové | 17:54 | + 5:32 | 5368 |
33. | Tučková Anna | LPU0455 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 20:17 | + 7:55 | 3700 |
Binarová Adéla | UOL0452 | A | SOB Olomouc | DNS | 0 | ||
Pecko Sára | ZTC0452 | A | Západočeské sportovní centrum OB | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | PHK0801 | A | OK 99 Hradec Králové | 11:54 | |
2. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | A | KOS TJ Tesla Brno | 12:03 | + 0:09 |
3. | Srb Vladimír | LPU0714 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 12:06 | + 0:12 |
4. | Vaníček Jan | SJC0705 | A | Sportcentrum Jičín | 12:11 | + 0:17 |
5. | Stehlík Jakub | ZTC0700 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 12:16 | + 0:22 |
6. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | A | Oddíl OB Kotlářka | 12:22 | + 0:28 |
7. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | A | SK Praga | 12:25 | + 0:31 |
7. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | A | Slavia Liberec orienteering | 12:25 | + 0:31 |
9. | Šmelík Daniel | LCE0704 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:40 | + 0:46 |
10. | Kosák Eliáš | PGP0704 | A | SK Praga | 12:41 | + 0:47 |
11. | Čech Viktor | AOP0801 | A | Orientační Běh Opava | 12:42 | + 0:48 |
12. | Tomášek Prokop | TUR0711 | A | OOB TJ Turnov | 12:44 | + 0:50 |
13. | Skripnik Matouš | FSP0800 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 12:48 | + 0:54 |
13. | Schwab Filip | TBM0710 | A | KOS TJ Tesla Brno | 12:48 | + 0:54 |
15. | Marek Filip | ZBM0706 | A | SK Brno Žabovřesky | 12:58 | + 1:04 |
15. | Pernička Martin | TZL0800 | A | SKOB Zlín | 12:58 | + 1:04 |
17. | Kadaně Marek | LPU0703 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 13:00 | + 1:06 |
18. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | A | KOS TJ Tesla Brno | 13:01 | + 1:07 |
19. | Janeček Jáchym | UOL0700 | A | SOB Olomouc | 13:03 | + 1:09 |
20. | Pěček Jakub | SKM0700 | A | KOB Směr Kroměříž | 13:08 | + 1:14 |
21. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | A | OOB TJ Turnov | 13:09 | + 1:15 |
22. | Goláň František | LPU0803 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 13:13 | + 1:19 |
23. | Ticháček Jakub | SJC0704 | A | Sportcentrum Jičín | 13:16 | + 1:22 |
24. | Čečka Matěj | SHK0901 | A | OK Slavia Hradec Králové | 13:17 | + 1:23 |
25. | Račanský Jiří | TBM0706 | A | KOS TJ Tesla Brno | 13:19 | + 1:25 |
26. | Komenda Jakub | PBM0712 | B | TJ Spartak 1. brněnská | 13:28 | + 1:34 |
27. | Bulička Martin | ZBM0807 | A | SK Brno Žabovřesky | 13:30 | + 1:36 |
28. | Štrait Vilém | VSP0701 | A | USK Praha | 13:36 | + 1:42 |
28. | Stacke Václav | LCE0703 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:36 | + 1:42 |
30. | Macháček Tomáš | SHK0811 | A | OK Slavia Hradec Králové | 13:37 | + 1:43 |
31. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 13:39 | + 1:45 |
32. | Koten Vojtěch | DKP0815 | B | Oddíl OB Kotlářka | 13:46 | + 1:52 |
33. | Krupa Jan | TRI0706 | B | TJ TŽ Třinec | 13:48 | + 1:54 |
34. | Kubeček Antonín | SNA0803 | A | TJ START Náchod | 13:54 | + 2:00 |
35. | Šašek Jakub | LTP0801 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 13:55 | + 2:01 |
36. | Jahudka Tomáš | TZL0815 | A | SKOB Zlín | 14:13 | + 2:19 |
37. | Parkan Tomáš | SJH0803 | A | SOS Jindřichův Hradec | 14:17 | + 2:23 |
38. | Jelínek Vít | SJH0804 | B | SOS Jindřichův Hradec | 14:31 | + 2:37 |
39. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | B | OK Slavia Hradec Králové | 14:41 | + 2:47 |
40. | Patka Kryštof | BOR0702 | A | OK Jiskra Nový Bor | 15:01 | + 3:07 |
41. | Machar Eda | DKP0803 | A | Oddíl OB Kotlářka | 15:06 | + 3:12 |
42. | Kovalčík Petr | AOP0901 | A | Orientační Běh Opava | 15:26 | + 3:32 |
43. | Matoušek Jan | STE0909 | A | SK SKI-OB Šternberk | 15:35 | + 3:41 |
44. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | A | OK Jiskra Nový Bor | 15:42 | + 3:48 |
45. | Miklas Ondřej | VLI0701 | B | Slavia Liberec orienteering | 16:15 | + 4:21 |
46. | Linhart Jakub | ZVO0802 | B | OB SK Zvole | 16:48 | + 4:54 |
47. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | A | Oddíl OB Kotlářka | 19:01 | + 7:07 |
Frosch Vítek | LPU0801 | A | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Turek Jakub | ZTC0801 | A | Západočeské sportovní centrum OB | DISK | ||
Rémiš Šimon | SHK0801 | B | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Vlček Tomáš | VIC0713 | A | OB Vizovice | DNS | ||
Sedláček Patrik | DKP0816 | A | Oddíl OB Kotlářka | DNS | ||
Kopecký Matyáš | SJC0702 | A | Sportcentrum Jičín | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brosch Ondřej | RBK0606 | A | SK Radioklub Blansko | 11:44 | |
2. | Bednařík Vilém | PBM0509 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 11:56 | + 0:12 |
3. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | A | SK Brno Žabovřesky | 11:58 | + 0:14 |
4. | Kovalchuk Serafim | PHK0508 | A | OK 99 Hradec Králové | 12:03 | + 0:19 |
5. | Zřídkaveselý Adam | PBM0505 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 12:10 | + 0:26 |
6. | Strýček Jan | PBM0503 | E | TJ Spartak 1. brněnská | 12:13 | + 0:29 |
7. | Hanuš Filip | VRL0604 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 12:17 | + 0:33 |
8. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | A | SK Brno Žabovřesky | 12:21 | + 0:37 |
9. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | E | USK Praha | 12:22 | + 0:38 |
9. | Račanský Jakub | TBM0503 | A | KOS TJ Tesla Brno | 12:22 | + 0:38 |
11. | Štěpánek Jan | TBM0607 | A | KOS TJ Tesla Brno | 12:25 | + 0:41 |
11. | Stehlík Šimon | ZTC0501 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 12:25 | + 0:41 |
13. | Sláma Šimon | LCE0502 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:28 | + 0:44 |
14. | Melišík Jan | TAP0502 | A | KOB Tretra Praha | 12:32 | + 0:48 |
15. | Pekárek Tobias | TZL0502 | A | SKOB Zlín | 12:39 | + 0:55 |
16. | Kasza Tomáš | PBM0512 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 12:44 | + 1:00 |
17. | Drach Ivan | PHK0608 | C | OK 99 Hradec Králové | 12:48 | + 1:04 |
18. | Smolka Jakub | TAP0500 | A | KOB Tretra Praha | 12:51 | + 1:07 |
19. | Elleder David | TAP0615 | A | KOB Tretra Praha | 12:57 | + 1:13 |
20. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | A | KOB Tretra Praha | 12:58 | + 1:14 |
21. | Němec David | ZTC0504 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 13:06 | + 1:22 |
22. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | A | OOB TJ Turnov | 13:13 | + 1:29 |
23. | Trepáč Adam | STE0504 | A | SK SKI-OB Šternberk | 13:14 | + 1:30 |
24. | Nemšovský Filip | VSP0500 | A | USK Praha | 13:18 | + 1:34 |
25. | Štorek Jan | JPV0505 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 13:19 | + 1:35 |
26. | Štábl Patrik | KSU0606 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:20 | + 1:36 |
27. | Otruba František | PLU0501 | A | TJ SOKOL Plumlov | 13:25 | + 1:41 |
28. | Koliáš Štěpán | PGP0610 | A | SK Praga | 13:30 | + 1:46 |
29. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | B | K.O.B. Choceň | 13:33 | + 1:49 |
30. | Morávek Martin | SRK0503 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 13:38 | + 1:54 |
31. | Pernička Václav | TZL0602 | A | SKOB Zlín | 13:47 | + 2:03 |
32. | Skripnik Nikola | FSP0600 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 13:57 | + 2:13 |
33. | Fajfr Marek | LPU0612 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 14:04 | + 2:20 |
33. | Byrtus Jakub | SIT0502 | A | OK SILESIA | 14:04 | + 2:20 |
35. | Huleja Martin | TZL0604 | B | SKOB Zlín | 14:06 | + 2:22 |
36. | Flos Tomáš | LPU0633 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 14:19 | + 2:35 |
37. | Štichhauer Adam | LPU0603 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 14:21 | + 2:37 |
38. | Mudrák Daniel | TBM0629 | A | KOS TJ Tesla Brno | 14:25 | + 2:41 |
39. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 14:27 | + 2:43 |
40. | Meier David | VLI0606 | B | Slavia Liberec orienteering | 14:29 | + 2:45 |
41. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | A | SK Brno Žabovřesky | 14:35 | + 2:51 |
42. | Votava Matěj | KUL0601 | C | KOB Ústí nad Labem | 14:42 | + 2:58 |
43. | Černý Matouš | TAP0501 | A | KOB Tretra Praha | 14:52 | + 3:08 |
44. | Čech Radan | TBM0611 | A | KOS TJ Tesla Brno | 14:59 | + 3:15 |
45. | Čihák Jan | HOR0601 | A | TJ Jiskra Hořice | 15:13 | + 3:29 |
46. | Kándl Matěj | PGP0508 | B | SK Praga | 17:23 | + 5:39 |
47. | Valnoha David | ZBM0514 | C | SK Brno Žabovřesky | 19:18 | + 7:34 |
Prášil Tomáš | TTR0501 | A | OOB Třebíč | DISK | ||
Vojvodík Eduard | MOV0600 | A | SKOB Ostrava | DISK | ||
Vítek Matěj | SJI0500 | A | OK Jihlava | DNS | ||
Bukovác Filip | PBM0501 | A | TJ Spartak 1. brněnská | DNS | ||
Hendrych Vít | SJI0601 | B | OK Jihlava | DNS | ||
Veselý Václav | TUR0601 | B | OOB TJ Turnov | DNS | ||
Votoček Michal | JIL0601 | A | OK Jilemnice | DNS | ||
Meduna Filip | ONO0603 | A | SKOB Ostrov | DNS | ||
Odehnal Tomáš | PBM0500 | A | TJ Spartak 1. brněnská | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | E | OK 99 Hradec Králové | 12:17 | 8738 | |
2. | Roháč Martin | LCE0308 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:40 | + 0:23 | 8478 |
3. | Čech Vít | KAM0311 | R | OK Kamenice | 12:46 | + 0:29 | 8410 |
3. | Štregl Matyáš | TUR0301 | E | OOB TJ Turnov | 12:46 | + 0:29 | 8410 |
5. | Orany Vojtěch | SJI0401 | R | OK Jihlava | 13:04 | + 0:47 | 8206 |
6. | Průša Dominik | VSP0406 | R | USK Praha | 13:10 | + 0:53 | 8138 |
7. | Tokár Radim | ZTC0300 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 13:13 | + 0:56 | 8104 |
8. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | R | OK Slavia Hradec Králové | 13:14 | + 0:57 | 8093 |
9. | Gajda Martin | KAM0405 | R | OK Kamenice | 13:17 | + 1:00 | 8059 |
10. | Donda Jiří | ZTC0403 | E | Západočeské sportovní centrum OB | 13:18 | + 1:01 | 8047 |
11. | Vitebský Lukáš | JJN0302 | R | Team Jizerky | 13:43 | + 1:26 | 7764 |
12. | Beneš Jindřich | SSU0400 | A | SK Severka Šumperk | 13:50 | + 1:33 | 7685 |
13. | Kabát Martin | PGP0408 | A | SK Praga | 13:51 | + 1:34 | 7674 |
14. | Valík Adam | AOP0301 | R | Orientační Běh Opava | 13:55 | + 1:38 | 7628 |
15. | Mareš Albert | DKP0308 | A | Oddíl OB Kotlářka | 13:57 | + 1:40 | 7606 |
16. | Štábl Adam | KSU0401 | R | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 13:59 | + 1:42 | 7583 |
17. | Kuchař Matěj | VSP0413 | A | USK Praha | 14:00 | + 1:43 | 7572 |
18. | Doušek Tomáš | TBM0401 | A | KOS TJ Tesla Brno | 14:02 | + 1:45 | 7549 |
19. | Haas Filip | LPU0401 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 14:06 | + 1:49 | 7504 |
20. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | A | Oddíl OB Kotlářka | 14:11 | + 1:54 | 7447 |
21. | Kožina Štěpán | PGP0300 | A | SK Praga | 14:13 | + 1:56 | 7424 |
21. | Salaba Dan | JIL0404 | A | OK Jilemnice | 14:13 | + 1:56 | 7424 |
23. | Gryc Ondřej | TBM0406 | A | KOS TJ Tesla Brno | 14:20 | + 2:03 | 7345 |
24. | Pokorný Jan | JJN0400 | A | Team Jizerky | 14:24 | + 2:07 | 7300 |
24. | Valenta Ondřej | JIL0401 | A | OK Jilemnice | 14:24 | + 2:07 | 7300 |
26. | Titz Adam | VSP0401 | A | USK Praha | 14:27 | + 2:10 | 7266 |
27. | Krpata Michal | LPU0403 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 14:28 | + 2:11 | 7255 |
28. | Čtrnáct František | PGP0401 | A | SK Praga | 14:31 | + 2:14 | 7221 |
29. | Kohoutek Oldřich | PGP0313 | A | SK Praga | 14:33 | + 2:16 | 7198 |
30. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | A | SK Brno Žabovřesky | 14:39 | + 2:22 | 7130 |
31. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | A | OK Dobříš | 14:41 | + 2:24 | 7107 |
32. | Rada Štěpán | ABM0404 | B | KOB ALFA Brno | 14:58 | + 2:41 | 6915 |
33. | Havliček Albert | PGP0312 | A | SK Praga | 15:07 | + 2:50 | 6813 |
34. | Škácha Vít | DKP0310 | A | Oddíl OB Kotlářka | 15:32 | + 3:15 | 6530 |
35. | Krupa Jakub | TRI0404 | B | TJ TŽ Třinec | 15:33 | + 3:16 | 6519 |
36. | Novák Adam | LPU0320 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:41 | + 3:24 | 6428 |
37. | Tatarnikov Michal | PHK0405 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:43 | + 3:26 | 6405 |
38. | Bialožyt Marek | PGP0311 | B | SK Praga | 15:50 | + 3:33 | 6326 |
39. | Kolář Matyáš | PGP0304 | A | SK Praga | 16:26 | + 4:09 | 5918 |
Blaha Michal | VSP0412 | A | USK Praha | DISK | 0 | ||
Martynek Petr | TRI0304 | A | TJ TŽ Třinec | DISK | 0 | ||
Skvortcov Yurii | TJN0411 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DNS | 0 | ||
Tkáč Matěj | JJN0401 | R | Team Jizerky | DNS | 0 | ||
Waldhauser Štěpán | TUR0409 | A | OOB TJ Turnov | DNS | 0 | ||
Kolář Šimon | SHK0405 | A | OK Slavia Hradec Králové | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | E | K.O.B. Choceň | 12:54 | 10510 | |
2. | Král Vojtěch | SSU8841 | E | SK Severka Šumperk | 13:16 | + 0:22 | 10224 |
3. | Olejnik Michal | 0090001 | Sodertalje Nykvarn Orientering | 13:20 | + 0:26 | ||
4. | Roudný Martin | LPU0002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 13:23 | + 0:29 | 10133 |
5. | Glonek Jakub | KAM9602 | E | OK Kamenice | 13:37 | + 0:43 | 9951 |
6. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:40 | + 0:46 | 9912 |
7. | Brlica Pavel | ZBM9302 | E | SK Brno Žabovřesky | 13:46 | + 0:52 | 9834 |
8. | Vandas Daniel | PHK9805 | E | OK 99 Hradec Králové | 13:55 | + 1:01 | 9717 |
9. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Brno Žabovřesky | 14:02 | + 1:08 | 9626 |
10. | Adámek Filip | TBM0101 | R | KOS TJ Tesla Brno | 14:20 | + 1:26 | 9392 |
11. | Janovský Tomáš | PGP0101 | E | SK Praga | 14:31 | + 1:37 | 9249 |
12. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 14:33 | + 1:39 | 9223 |
13. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:34 | + 1:40 | 9210 |
14. | Horvát Petr | TBM9437 | E | KOS TJ Tesla Brno | 14:36 | + 1:42 | 9183 |
14. | Lima Tomás | 0110001 | MS Parma | 14:36 | + 1:42 | ||
16. | Hájek Kryštof | TUR0212 | E | OOB TJ Turnov | 14:37 | + 1:43 | 9170 |
17. | Škvor Ota | KAM9900 | R | OK Kamenice | 14:43 | + 1:49 | 9092 |
18. | Pompura Daniel | TBM0108 | E | KOS TJ Tesla Brno | 14:47 | + 1:53 | 9040 |
19. | Ullmann Silvan | 0040001 | Ol biel seeland | 14:52 | + 1:58 | ||
20. | Metelka Ondřej | PHK0101 | R | OK 99 Hradec Králové | 14:54 | + 2:00 | 8949 |
21. | Srb Vladimír | LPU7818 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:58 | + 2:04 | 8897 |
22. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 15:04 | + 2:10 | 8819 |
23. | Chupek Jakub | TUR9911 | E | OOB TJ Turnov | 15:07 | + 2:13 | 8780 |
24. | Švadlena Michal | CHC0101 | C | K.O.B. Choceň | 15:09 | + 2:15 | 8754 |
24. | Konotopetz Damian | 0020001 | Canada | 15:09 | + 2:15 | ||
26. | Richtr Lukáš | ZTC0204 | E | Západočeské sportovní centrum OB | 15:11 | + 2:17 | 8728 |
27. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 15:12 | + 2:18 | 8715 |
28. | Nemoto Keisuke | 0030001 | Keiyo OL | 15:18 | + 2:24 | ||
29. | Melecký Martin | SSU9001 | C | SK Severka Šumperk | 15:35 | + 2:41 | 8416 |
30. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 15:39 | + 2:45 | 8364 |
30. | Udržal Tomáš | LPU8002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:39 | + 2:45 | 8364 |
32. | Hadač Filip | AOP9301 | R | Orientační Běh Opava | 15:43 | + 2:49 | 8312 |
33. | Gebrt Jan | SHK9801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:52 | + 2:58 | 8195 |
34. | Stefanski Dawid | 0130001 | IGTISA | 15:55 | + 3:01 | ||
35. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 16:01 | + 3:07 | 8078 |
36. | Panovec Kryštof | LCE0011 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:03 | + 3:09 | 8052 |
37. | Chun Ho Li | 0080001 | Malmo OK | 16:39 | + 3:45 | ||
38. | Mielec Jaromír | AOP9701 | C | Orientační Běh Opava | 16:44 | + 3:50 | 7519 |
39. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 16:51 | + 3:57 | 7427 |
40. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 17:27 | + 4:33 | 6959 |
41. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:11 | + 5:17 | 6387 |
42. | Jílek Ondřej | KSU9908 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:45 | + 5:51 | 5945 |
Coufal Jáchym | ZBM0200 | E | SK Brno Žabovřesky | DISK | 0 | ||
Kamenický Jeroným | TUR9549 | R | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | ||
Gajda Jan | KAM0105 | R | OK Kamenice | DNS | 0 | ||
Schulhof Jan | TUR8900 | R | OOB TJ Turnov | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Tereza | SSU9953 | E | SK Severka Šumperk | 13:39 | 10059 | |
2. | Peterová Jana | LPU0057 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 13:47 | + 0:08 | 9963 |
3. | Wiśniewska Hanna | CHC9051 | E | K.O.B. Choceň | 13:58 | + 0:19 | 9830 |
4. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | E | Sportcentrum Jičín | 14:16 | + 0:37 | 9614 |
5. | Pekařová Jana | TUR0252 | E | OOB TJ Turnov | 14:18 | + 0:39 | 9590 |
6. | Semíková Lucie | KAM0250 | E | OK Kamenice | 14:21 | + 0:42 | 9554 |
7. | Matějková Barbora | TUR0156 | E | OOB TJ Turnov | 14:30 | + 0:51 | 9446 |
8. | Bogarová Adélka | PGP9056 | E | SK Praga | 14:33 | + 0:54 | 9410 |
9. | Šimková Johanka | ZBM9350 | E | SK Brno Žabovřesky | 14:36 | + 0:57 | 9374 |
10. | Čechová Tereza | KAM9852 | E | OK Kamenice | 14:44 | + 1:05 | 9278 |
11. | Fürstová Anna | SSU9651 | E | SK Severka Šumperk | 15:05 | + 1:26 | 9025 |
11. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | R | SK Brno Žabovřesky | 15:05 | + 1:26 | 9025 |
13. | Korpasová Tereza | TBM9898 | E | KOS TJ Tesla Brno | 15:19 | + 1:40 | 8857 |
14. | Kosová Tereza | PHK0151 | R | OK 99 Hradec Králové | 15:23 | + 1:44 | 8809 |
14. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | E | OOB TJ Turnov | 15:23 | + 1:44 | 8809 |
16. | Fenclová Marta | LPU7667 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:26 | + 1:47 | 8773 |
17. | Kavánková Iva | TZL9753 | R | SKOB Zlín | 15:28 | + 1:49 | 8749 |
18. | Nechanická Klára | TBM0055 | R | KOS TJ Tesla Brno | 15:33 | + 1:54 | 8689 |
19. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB Tretra Praha | 15:38 | + 1:59 | 8629 |
20. | Surkova Polina | PGP0157 | R | SK Praga | 15:56 | + 2:17 | 8412 |
21. | Semrádová Jana | CHC9951 | R | K.O.B. Choceň | 16:06 | + 2:27 | 8292 |
22. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 16:08 | + 2:29 | 8268 |
23. | Hájková Eliška | KAM9851 | R | OK Kamenice | 16:20 | + 2:41 | 8124 |
24. | Dittrichová Michaela | LCE0250 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:39 | + 3:00 | 7896 |
25. | Špringlová Kamila | TBM0050 | C | KOS TJ Tesla Brno | 16:51 | + 3:12 | 7751 |
26. | Matsumoto Moe | 0050001 | OLP Hyogo | 16:57 | + 3:18 | ||
27. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | C | SK Praga | 17:02 | + 3:23 | 7619 |
28. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | C | OK Kamenice | 18:29 | + 4:50 | 6574 |
29. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Brno Žabovřesky | 18:55 | + 5:16 | 6261 |
30. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:17 | + 6:38 | 5276 |
Doležalová Monika | KAM8851 | R | OK Kamenice | DNS | 0 | ||
Stehlíková Jana | LPU9053 | E | OK Lokomotiva Pardubice | DNS | 0 |