Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
12.09.2020
Místo konání:
Stražisko
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
1:4 000, E 2,5m
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R1
Stavitel tratí:
Skřivanek Marcel
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    

D10C 1.10 km, 48 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:06:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
15:07:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C TJ SOKOL Plumlov
15:08:00 Tichá Anna SSU1150 2121007 C SK Severka Šumperk
15:09:00 Václavková Amálie KON1079 52720 C KOB Konice
15:10:00 Bábková Amálie PTE1051 2127533 C TJ Sokol Ptení
15:11:00 Jordánová Nelly KSU1050 2108906 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:12:00 Kopecká Tereza UOL1050 8013869 C SOB Olomouc
15:13:00 Kopecká Veronika SSUXX51 2001927 SK Severka Šumperk
15:14:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C TJ SOKOL Plumlov
15:15:00 Kvášová Kateřina UOL1051 2133904 C SOB Olomouc
15:16:00 Kopecká Eliška SSU1252 2001926 C SK Severka Šumperk
15:17:00 Neklová Daniela KON1051 515427 KOB Konice

D12C 1.10 km, 65 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:12:00 Gottwaldová Anna JPV0950 52746 C Oddíl OS SK Prostějov
15:13:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:14:00 Zapletalová Anna KON0979 52718 C KOB Konice
15:15:00 Kučerová Klaudie STE0853 2122246 C SK SKI-OB Šternberk
15:16:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 C TJ SOKOL Plumlov
15:17:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
15:18:00 Procházková Samantha SBR0851 0 C SKOB Bruntál
15:19:00 Vrbová Marie PTE0850 2135198 C TJ Sokol Ptení
15:20:00 Frélichová Karolína PLU0853 2061762 C TJ SOKOL Plumlov
15:21:00 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 C Orientační Běh Opava
15:22:00 Tomanková Alice KSU0959 8680326 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:23:00 Pachmannová Iva AOP0852 8013944 B Orientační Běh Opava
15:24:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 B TJ SOKOL Plumlov
15:25:00 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:26:00 Slezáková Vendula PLU0854 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
15:27:00 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 C Oddíl OS SK Prostějov
15:28:00 Klöslová Sofie AOP0854 7201830 C Orientační Běh Opava
15:29:00 Pinkavová Eliška JPV0850 2419936 C Oddíl OS SK Prostějov
15:30:00 Paloncý Adéla KSU0950 2058485 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:31:00 Vavrdová Karolína PTE0880 2135196 C TJ Sokol Ptení

D14C 1.30 km, 65 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:21:00 Gajdošová Viktorie ZLH0666 8656693 OOB TJ Zlaté Hory
15:22:00 Balvanová Vendula JPV0750 2419923 C Oddíl OS SK Prostějov
15:23:00 Matoušková Johana STE0751 52561 B SK SKI-OB Šternberk
15:24:00 Pattermanová Magdalena KSU0660 2085598 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:25:00 Dráčová Barbora UOL0652 8226373 B SOB Olomouc
15:26:00 Smýkalová Eliška KSU0676 2067336 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:27:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 B Orientační Běh Opava
15:28:00 Burdová Helena STE0653 8516424 B SK SKI-OB Šternberk
15:29:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C Oddíl OS SK Prostějov
15:30:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B Orientační Běh Opava
15:31:00 Benešová Anežka KON0757 2020743 C KOB Konice
15:32:00 Gallo Natálie AOP0652 8648623 B Orientační Běh Opava
15:33:00 Kopecká Nela UOL0650 8013868 B SOB Olomouc
15:34:00 Good Julie SBR0750 345895 C SKOB Bruntál
15:35:00 Jílková Pavla UOL0753 8670784 B SOB Olomouc
15:36:00 Fialová Anna KON0779 52722 C KOB Konice
15:37:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C Oddíl OS SK Prostějov
15:38:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A SOB Olomouc
15:39:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B KOB Konice
15:40:00 Bartášková Karolína ASU0799 416509 B Magnus Orienteering
15:41:00 Šaňáková Marie UOL0651 8226335 B SOB Olomouc
15:42:00 Stryková Karolína KSU0656 2058482 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:43:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 B SOB Olomouc

D16C 1.30 km, 65 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:37:00 Smékalová Karolína UOL0451 8660366 A SOB Olomouc
15:38:00 Venusová Anna STE0554 2148071 C SK SKI-OB Šternberk
15:39:00 Pinkavová Hana JPV0551 2419911 C Oddíl OS SK Prostějov
15:40:00 Pachmannová Katka AOP0551 8033214 B Orientační Běh Opava
15:41:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 B SK SKI-OB Šternberk
15:42:00 Bartáková Veronika UOL0551 2133908 C SOB Olomouc
15:43:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8004313 B Orientační Běh Opava
15:44:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
15:45:00 Doláková Adéla JPV0550 8517312 C Oddíl OS SK Prostějov
15:46:00 Müllerová Marie KSU0565 995815 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:47:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
15:48:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 B SK SKI-OB Šternberk
15:49:00 Smékalová Viktorie UOL0450 8660355 B SOB Olomouc
15:50:00 Klechová Karolína AOP0452 8004330 B Orientační Běh Opava
15:51:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
15:52:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov
15:53:00 Pobucká Eliška ASU0550 920658 C Magnus Orienteering
15:54:00 Heclová Marie KSU0454 446447 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D18C 1.40 km, 75 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:52:00 Němečková Kateřina PLU0350 8226355 B TJ SOKOL Plumlov
15:53:00 Šneiderová Daniela ASU0398 8226432 B Magnus Orienteering
15:54:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 B TJ SOKOL Plumlov
15:55:00 Murínová Markéta KSU0383 2103267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D21C 1.90 km, 113 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:48:00 Křečková Lenka ASU9271 8663157 C Magnus Orienteering
15:49:00 Vlachová Kateřina KON9898 2120658 C KOB Konice
15:50:00 Marková Ema STE0252 8655379 A SK SKI-OB Šternberk
15:51:00 Vlachová Eliška KON9572 2120659 C KOB Konice
15:52:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C SK SKI-OB Šternberk
15:53:00 Škrabalová Šárka KON9888 2108866 C KOB Konice
15:54:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko

D35C 1.50 km, 93 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:04:00 Zrůbková Dana PTE7850 301580 C TJ Sokol Ptení
15:05:00 Zapletalová Kamila KON7979 2126255 C KOB Konice
15:06:00 Sekaninová Jitka ASU7750 2080969 C Magnus Orienteering
15:07:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
15:08:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:09:00 Otrubová Ivona PLU7677 8517317 C TJ SOKOL Plumlov
15:10:00 Štáblová Michaela KSU7787 2073735 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:11:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C SOB Olomouc
15:12:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
15:13:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
15:14:00 Kopecká Jitka UOL7750 2069081 C SOB Olomouc
15:15:00 Třísková Eva PTE8050 52743 C TJ Sokol Ptení
15:16:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C SK SKI-OB Šternberk
15:17:00 Luterová Kristýna PLU7878 2419928 C TJ SOKOL Plumlov
15:18:00 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C SK SKI-OB Šternberk
15:19:00 Krčová Martina KSU7272 8680374 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:20:00 Marková Eva STE7550 8028882 C SK SKI-OB Šternberk
15:21:00 Škrabalová Eva KON7676 1418768 C KOB Konice
15:22:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C SOB Olomouc

D45C 1.40 km, 75 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:28:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
15:29:00 Poklopová Ivana UOL6451 8648631 C SOB Olomouc
15:30:00 Slavíková Lenka TVR7350 2067389 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
15:31:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
15:32:00 Křečková Petra ZPV7076 52582 C KOB ZPV Prostějov
15:33:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
15:34:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
15:35:00 Reichlová Jiřina KSU7499 7211248 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:36:00 Šneiderová Lucie ASU7498 7201755 C Magnus Orienteering
15:37:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
15:38:00 Neumannová Kamila STE6751 52514 C SK SKI-OB Šternberk
15:39:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
15:40:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
15:41:00 Pattermanová Ivana KSU7551 2085601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:42:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk

D55C 1.30 km, 65 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Janošíková Jaroslava UOL5858 2092434 C SOB Olomouc
15:03:00 Králová Zdenka SSU6091 1406132 C SK Severka Šumperk
15:04:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C SKOB Bruntál

D65C 1.30 km, 65 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:12:00 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 7758623 C OOB TJ Zlaté Hory
15:13:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H10C 1.10 km, 48 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:40:00 Čeřovský Filip KON1010 8226353 C KOB Konice
15:41:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
15:42:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:43:00 Marek Martin STE1100 2073656 C SK SKI-OB Šternberk
15:44:00 Smýkal Lukáš KSU1101 53662 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:45:00 Zapletal David KON1111 8898 C KOB Konice
15:46:00 Ryszkowski Ondřej SSU1001 224897 C SK Severka Šumperk
15:47:00 Vlček Antonín KSU1121 52258 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:48:00 Beneš Jan KON0909 307329 C KOB Konice
15:49:00 Kratochvíl David HOB1101 7202579 C SK OB Horní Benešov
15:50:00 Štábl Vít KSU1100 2053548 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:51:00 Tříska David PTE1003 2102715 C TJ Sokol Ptení
15:52:00 Sekanina Marek ASU1010 52539 C Magnus Orienteering
15:53:00 Profous Štěpán KSU1030 2058484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:54:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
15:55:00 Otruba Robert SBR1100 0 C SKOB Bruntál
15:56:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C OOB TJ Zlaté Hory
15:57:00 Maláč Petr KSU1131 52619 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:58:00 Vrba Antonín PTE1001 2127543 C TJ Sokol Ptení

H12C 1.10 km, 65 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:36:00 Petřivalský Nil OOL0800 2051491 C SK Haná orienteering
15:37:00 Máčala Antonín STE0811 2073433 C SK SKI-OB Šternberk
15:38:00 Hřivňák Petr PLU0900 2051506 C TJ SOKOL Plumlov
15:39:00 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 B OOB TJ Zlaté Hory
15:40:00 Matoušek Jan STE0909 224904 C SK SKI-OB Šternberk
15:41:00 Lutera Oliver PLU1001 2044898 C TJ SOKOL Plumlov
15:42:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc
15:43:00 Suchánek Matyáš PLU0903 995816 TJ SOKOL Plumlov
15:44:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
15:45:00 Paloncý Jan KSU0808 8680351 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:46:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 B SK SKI-OB Šternberk
15:47:00 Barták Petr UOL0805 2148144 C SOB Olomouc
15:48:00 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 B Orientační Běh Opava
15:49:00 Marek Vít KSU0838 361910 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:50:00 Mikuš Matěj PTE0808 2135162 C TJ Sokol Ptení
15:51:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk
15:52:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 C TJ SOKOL Plumlov
15:53:00 Koutný Ondřej JPV1001 2148093 C Oddíl OS SK Prostějov
15:54:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 B Orientační Běh Opava
15:55:00 Pánek Antonín SSU0901 9005142 C SK Severka Šumperk
15:56:00 Podzimek Theodor KON0808 2134360 C KOB Konice
15:57:00 Možný Šimon PVP0800 8041 C VSK Přírodní vědy Praha
15:58:00 Cetl Jan AOP0902 307338 C Orientační Běh Opava

H14C 1.30 km, 73 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:45:00 Miča Jan KSU0701 2108916 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:46:00 Šneider Kvido ASU0749 53003 B Magnus Orienteering
15:47:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 B Oddíl OS SK Prostějov
15:48:00 Janeček Jáchym UOL0700 2133905 B SOB Olomouc
15:49:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 B Magnus Orienteering
15:50:00 Borunský Matěj AOP0600 8000243 C Orientační Běh Opava
15:51:00 Soldán Robin PLU0600 8663160 B TJ SOKOL Plumlov
15:52:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:53:00 Pánek Ondřej SSU0702 9200527 C SK Severka Šumperk
15:54:00 Švec Sebastian UOL0602 2419949 C SOB Olomouc
15:55:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:56:00 Janák Patrik UOL0703 2039830 C SOB Olomouc
15:57:00 Sekanina Ondřej ASU0745 2102553 B Magnus Orienteering
15:58:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:59:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B Magnus Orienteering

H16C 1.50 km, 93 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:42:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:43:00 Hejtmánek Štěpán SSU0505 2001950 C SK Severka Šumperk
15:44:00 Vodička Igor UOL0502 8662672 B SOB Olomouc
15:45:00 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:46:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 B KOB Konice
15:47:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:48:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
15:49:00 Klösel Samuel AOP0504 7003005 C Orientační Běh Opava
15:50:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
15:51:00 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:52:00 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
15:53:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 B Oddíl OS SK Prostějov
15:54:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 B TJ SOKOL Plumlov
15:55:00 Štoudek Martin ASU0448 53112 C Magnus Orienteering

H18C 1.90 km, 113 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Karásek František PLU0301 8061407 B TJ SOKOL Plumlov
15:03:00 Krampla Michal Jan UOL0302 8116830 B SOB Olomouc
15:04:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
15:05:00 Stryk Štěpán KSU0306 8680426 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:06:00 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B SOB Olomouc
15:07:00 Hecl František KSU0201 8662428 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:08:00 Rajman Filip UOL0301 8670770 B SOB Olomouc
15:09:00 Patterman Prokop KSU0333 8680339 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:10:00 Sarazin Julien Pierre UOL0303 2419982 B SOB Olomouc

H20C 2.00 km, 133 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:21:00 Krč Matěj KSU0101 2058481 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H21C 2.00 km, 133 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:34:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A SK SKI-OB Šternberk
15:35:00 Beneš Miroslav KON9915 1418762 C KOB Konice
15:36:00 Sajal Martin 0050001 8033209 SMIK team
15:37:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
15:38:00 Světnický František STE0204 8656687 A SK SKI-OB Šternberk
15:39:00 Šrámek Ondřej KSU9909 8662436 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:40:00 Král Václav SSU8243 8033246 C SK Severka Šumperk
15:41:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
15:42:00 Müller Jonáš KSU9906 8662444 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:43:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
15:44:00 Ostřanský Filip ASU9243 8061501 C Magnus Orienteering
15:45:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:46:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C SK SKI-OB Šternberk
15:47:00 Svoboda Zdeněk UOL7900 2121000 C SOB Olomouc
15:48:00 Honkyš Pavel JPV9707 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
15:49:00 Mrkvica Petr ZLH7800 8663166 C OOB TJ Zlaté Hory
15:50:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:51:00 Zapletal Martin STE8500 8662724 C SK SKI-OB Šternberk
15:52:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
15:53:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
15:54:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C Oddíl OS SK Prostějov
15:55:00 Kopecký David UOL7800 8662369 C SOB Olomouc
15:56:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:57:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C Orientační Běh Opava
15:58:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8645930 C KOS TJ Tesla Brno
15:59:00 Smékal David UOL7503 886282 C SOB Olomouc

H35C 1.90 km, 113 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:19:00 Cveček Martin PVP7400 8629813 C VSK Přírodní vědy Praha
15:20:00 Valenta Jiří SSU6301 51508 C SK Severka Šumperk
15:21:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
15:22:00 Smolka Martin STE7100 8648563 C SK SKI-OB Šternberk
15:23:00 Vlček Jan KSU8011 886267 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:24:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
15:25:00 Šrámek Jaromír KSU5801 8680320 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:26:00 Matoušek Jiří STE7504 2025356 C SK SKI-OB Šternberk
15:27:00 Bartášek Jiří ASU7448 416715 C Magnus Orienteering
15:28:00 Kváša Michal UOL7901 2039812 C SOB Olomouc
15:29:00 Podzimek Petr KON7629 2134361 C KOB Konice
15:30:00 Venus Ctibor STE7800 2144041 C SK SKI-OB Šternberk
15:31:00 Greschner Luboš ASU7848 7203335 C Magnus Orienteering
15:32:00 Marek Antonín STE7501 8028819 C SK SKI-OB Šternberk
15:33:00 Možný Stanislav PVP7700 2115730 C VSK Přírodní vědy Praha
15:34:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk

H45C 1.70 km, 110 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:13:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
15:14:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C SOB Olomouc
15:15:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
15:16:00 Pavelka Martin KSU7503 2073731 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:17:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2092433 C SOB Olomouc
15:18:00 Vodička Luděk SBR5501 51913 C SKOB Bruntál
15:19:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:20:00 Navrátil Václav KON6427 1417263 C KOB Konice
15:21:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
15:22:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení
15:23:00 Zítka Jiří SBR6201 51907 C SKOB Bruntál
15:24:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
15:25:00 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:26:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava
15:27:00 Patterman Pavel KSU7337 446410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:28:00 Kratochvíl Karel HOB7001 8003614 C SK OB Horní Benešov
15:29:00 Šneider Miroslav ASU7101 51471 C Magnus Orienteering
15:30:00 Štábl Roman KSU7501 446432 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:31:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
15:32:00 Cetl Vladimír AOP6602 0 C Orientační Běh Opava
15:33:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
15:34:00 Kašpar Jaroslav KSU7004 8663115 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:35:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
15:36:00 Škrabal Milan KON7521 2125331 C KOB Konice
15:37:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C SK SKI-OB Šternberk

H55C 1.40 km, 75 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:08:00 Šimek Roman UOL6503 8005432 C SOB Olomouc
15:09:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 52530 C SK Haná orienteering
15:10:00 Janošík Zdeněk UOL5600 682075 C SOB Olomouc
15:11:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
15:12:00 Kubeš Jaromír PLU6219 52500 C TJ SOKOL Plumlov
15:13:00 Albert František OOL5804 52531 C SK Haná orienteering
15:14:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
15:15:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C KOB ZPV Prostějov
15:16:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C SK Haná orienteering

H65C 1.30 km, 65 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:17:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
15:18:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
15:19:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
15:20:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc

H70C 1.30 km, 65 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:02:00 Babák Jiří ZLH4801 8515553 C OOB TJ Zlaté Hory
15:03:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk
15:04:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 8516456 C OOB TJ Zlaté Hory

HDR 1.10 km, 55 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Fialová Andrea KON1061 49367 C KOB Konice
15:00:00 Václavek Alois KON1211 361996 KOB Konice
15:00:00 Pavlas Ondřej SBR1500 0 C SKOB Bruntál
15:00:00 Hodačová Valerie JPV 0 Oddíl OS SK Prostějov
15:00:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C KOB Konice
15:00:00 Kratochvílová Amálie HOB1651 53348 C SK OB Horní Benešov
15:00:00 Sajalová Michaela 0050002 9005230 SMIK team
15:00:00 Pánek Milan SSU1600 2001966 C SK Severka Šumperk
15:00:00 Dolák Matěj JPVXX01 8014438 Oddíl OS SK Prostějov
15:00:00 Macek Václav ASU1249 886264 C Magnus Orienteering
15:00:00 Fládr Jan PTE1400 2102683 C TJ Sokol Ptení
15:00:00 Mikušová Kateřina PTE1350 2102682 C TJ Sokol Ptení
15:00:00 Tříska Jakub PTE1300 2102713 C TJ Sokol Ptení
15:00:00 Bábek Tom PTE1402 52737 C TJ Sokol Ptení
15:00:00 Mrkvica Vít ZLH1600 7000379 C OOB TJ Zlaté Hory
15:00:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava
15:00:00 Tesařová Eva AOP1650 232620 C Orientační Běh Opava

P 1.20 km, 75 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Bartošová Dana PTE7650 2131187 C TJ Sokol Ptení
15:00:00 Janeček Petr 0030001 2420067 00
15:00:00 Musilová Jana ASU7798 416716 C Magnus Orienteering
15:00:00 Kopecká Tereza SSU8000 2001912 C SK Severka Šumperk
15:00:00 Cetlová Helena AOP7550 995843 C Orientační Běh Opava
15:00:00 Kobylka David ASU0546 8518317 C Magnus Orienteering
15:00:00 Kobylka Roman ASU6749 7210915 C Magnus Orienteering
15:00:00 Smolková Dagmar STE6451 2027230 C SK SKI-OB Šternberk
15:00:00 Mikošková Tereza STE9750 2143385 C SK SKI-OB Šternberk
15:00:00 Kučera Martin STE7602 2143405 C SK SKI-OB Šternberk