Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR ve sprintu

Klubová startovka

Datum:
19.02.2022
Místo konání:
Rýmařov, areál Flemda
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Mapa:
Ředitel závodu:
Peňáz Radek
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan
Stavitel tratí:
Klech Richard
Kluby:
14P     2AP     2SP     2TP     2UP     2WP     38P     39P     41P     42P     53P     66P     97P     AOP     BOR     BOV     DCE     DKP     EKP     FSP     GIG     JIL     JJN     JPV     KRN     KSU     LCE     LIV     LPU     MLA     OSN     PGP     PVP     SHK     SIT     SJC     SJI     SPR     SSP     SSU     STE     STH     SZP     TAP     TBM     TEH     TJN     TRI     TZL     UOL     VCB     VIC     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     ZAM     ZLH     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:41:00 Polewka Beata 14P7150 8517350 D45
14:43:00 Żmij Sylwia 14P7550 8629804 D45
14:50:00 Polewka Aleksandra 14P0250 8515550 D20
14:52:00 Leśniak Matylda 14P0450 8631700 D20
14:53:00 Żmij Karolina 14P0452 8631702 D20
14:54:00 Pogoda Kinga 14P-050 8631688 D20
15:15:00 Polewka Tomasz 14P7300 8516950 H35
15:15:00 Dziuba Justyna 14P0655 8629801 D17
15:17:00 Polewka Julianna 14P0650 8516450 D17
15:18:00 Kaszowska Zofia 14P0752 8631699 D17
15:20:00 Żmij Szymon 14P0904 8631677 H14
15:21:00 Żmij Jacek 14P7500 8631681 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:46:00 Polewski Dariusz 2AP6100 8024911 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:51:00 Leśnicka Agnieszka 2SP0250 8008007 D20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:14:00 Pacek Karolina 2TP8800 8000597 D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:10:00 Wierciński Piotr 2UP5600 8000382 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:48:00 Skorupa Stanisław 2WP6400 8631666 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:16:00 Nikitchenko Natasza 38P9750 8667263 D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:14:00 Bartczak Jarosław 39P6800 8081268 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:38:00 Niessner Piotr 41P6300 2057145 H55
15:12:00 Kruczek Stanisław 41P4800 54021 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:18:00 Lisewska Agnieszka 42P1750 0 D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:37:00 Jaroszek Radoslaw 53P9400 8640906 H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:12:00 Pabich Hanna 66P7605 2146588 D12
15:15:00 Pabich Maria 66P7606 8033071 D21
15:23:00 Pabich Tomasz 66P8200 8649635 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:16:00 Nowak Remigiusz 97P7200 8000833 H45
15:20:00 Gorczyca Jacek 97P7100 8000834 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:51:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 E H21
15:19:00 Holasová Barbora AOP0651 8660378 C D17
15:21:00 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 C D14
15:24:00 Rychlá Karolína AOP0757 8445307 C D17
15:29:00 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C H35
15:33:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 C H14
15:35:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C H35
15:37:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B D17
15:37:00 Holasová Šárka AOP7853 2111725 C D35
15:41:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:55:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B H17
15:19:00 Patka Marek BOR0902 8304112 C H14
15:31:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H35
15:49:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:40:00 Vlach Oldřich BOV4403 8051251 H75
14:44:00 Ptáček Jiří BOV4401 8006768 H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:39:00 Kettner Vojtěch DCE9600 8644887 C H21
14:45:00 Starý Ondra DCE9800 8680293 A H21
14:48:00 Hlaváč Ondřej DCE9901 8651709 E H21
15:02:00 Rusý Tomáš DCE9300 8660571 E H21
15:19:00 Edman Erica DCE9750 8199702 C D21
15:31:00 Firešová Markéta DCE9950 8660435 E D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:39:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 C H12
14:46:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C H75
14:51:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B H17
15:18:00 Engel Adam DKP0910 8047223 C H14
15:23:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 C H14
15:26:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C H45
15:30:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 C H14
15:51:00 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:22:00 Pecka Jan EKP6800 8659399 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:45:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 C H17
15:26:00 Skripnik Matouš FSP0800 8116721 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:48:00 Fišer Petr GIG7502 8662302 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:00:00 Salaba Dan JIL0404 8680328 A H20
15:18:00 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:05:00 Mairich Filip JJN0600 8662716 A H17
15:36:00 Skácelová Kateřina JJN0550 2080848 B D17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:35:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C H17
14:44:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C H12
14:54:00 Plachý Martin JPV6515 8663138 C H55
14:55:00 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 E H21
15:01:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C D45
15:17:00 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 C D14
15:21:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C D17
15:25:00 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 C D17
15:27:00 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 C D17
15:28:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:56:00 Olekšová Viktorie KRN0351 8022367 D20
15:28:00 Olekšová Natálie KRN0652 8022346 D17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:47:00 Štábl Vít KSU1100 2056285 H12
14:50:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 C H17
14:50:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 E H21
14:59:00 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 B H17
15:01:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 A H20
15:02:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A H17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:42:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 C H17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:41:00 Tojnar Jan LIV6701 232241 C H21
15:16:00 Wald František LIV5300 8033205 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:44:00 Fiala Petr LPU8701 8662325 A H21
14:51:00 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C D45
15:26:00 Pipková Karolína LPU0756 8663190 C D17
15:30:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 C D17
15:32:00 Fiala Petra LPU9659 8654895 E D21
15:43:00 Srbová Michaela LPU0557 8660560 A D17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:36:00 Beneš Josef MLA0702 8033219 C H17
14:50:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H55
14:52:00 Petruš Ondřej MLA0701 8116798 B H17
14:53:00 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 E H21
14:55:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C D45
15:05:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 A D20
15:17:00 Kváč Miroslav MLA0800 8014558 C H14
15:25:00 Prinz Mikuláš MLA0901 8656644 C H14
15:28:00 Placek Tomas MLA0902 8014515 C H14
15:32:00 Petruš Marek MLA7500 8116729 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:49:00 Janíčková Jitka OSN7356 8680294 C D45
15:30:00 Janíček Jan OSN6811 8005140 C H45
15:32:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 C D17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:59:00 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 E H21
15:24:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C H45
15:24:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 E D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:40:00 Havelík Jaroslav PVP9000 8109401 C H21
14:46:00 Neumann Vojtěch PVP9400 8667979 A H21
14:51:00 Neumannová Renata PVP6650 8515531 C D55
15:02:00 Čechmánková Anna PVP0450 8660550 B D20
15:03:00 Čechmánek Václav PVP0600 8005434 A H17
15:28:00 Havelíková Kateřina PVP9250 8667999 E D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:08:00 Jedličková Lucie SHK1050 8013848 C D12
15:23:00 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 A D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:59:00 Mrózek Teresa SIT0251 8656736 B D20
14:59:00 Kovaříková Mária SIT6951 8655462 C D45
15:13:00 Kawuloková Tereza SIT0951 8003651 C D14
15:27:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:05:00 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C D45
15:23:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C D14
15:35:00 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B D17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:04:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A H17
15:19:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C H35
15:25:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 E D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:20:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H65
15:20:00 Pilc Smržová Kristýna SPR8900 1400440 D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:33:00 Reichl Tomáš SSP0100 8200021 C H21B
14:38:00 Němec Vladimír SSP4201 8100015 C H75
14:42:00 Koč Zdeněk SSP4700 8200018 C H75
14:49:00 Hrabánková Ilona SSP6250 8013881 C D55
15:24:00 Kupcová Věroslava SSP4851 8042118 C D65
15:26:00 Haňkovská Jana SSP4050 8200025 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:52:00 Horvát Petr SSU9442 8656601 E H21
15:22:00 Horvátová Hana SSU9794 980354 B D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:57:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 C D20
15:09:00 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C D45
15:38:00 Matoušek Jan STE0909 8022645 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:42:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C H12
15:00:00 Buďárek Šimon STH0703 8680286 A H17
15:01:00 Pušová Bára STH0357 8013925 B D20
15:03:00 Štefan Vít STH0202 8659413 A H20
15:03:00 Chrástová Tereza STH0251 8680409 A D20
15:30:00 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A D14
15:34:00 Junek Matouš STH0801 8670826 C H14
15:34:00 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C H45
15:45:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A D17
15:46:00 Puš Roman STH7501 8670476 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:42:00 Panovec Kryštof SZP0011 8662750 B H21
14:49:00 Laciga Radek SZP8200 8656559 E H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:38:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 C H17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:39:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 C H17
14:40:00 Kubáň Patrik TBM1001 8119519 C H12
14:41:00 Račanský Jiří TBM0706 8004271 C H17
14:44:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8001372 C H17
14:48:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 8100047 C H17
14:54:00 Čech Radan TBM0611 8663178 B H17
14:55:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 C D20
15:07:00 Schwabová Barbora TBM1188 8042134 C D12
15:07:00 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 C D45
15:09:00 Eliášová Viktorie TBM1052 8088388 D12
15:11:00 La Carbonara Noemi TBM1156 8100053 C D12
15:26:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 C D14
15:26:00 Nechanická Klára TBM0055 8302000 E D21
15:28:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 C D14
15:29:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 E D21
15:31:00 Fuchsová Ema TBM0653 8221278 C D17
15:33:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 C D17
15:36:00 Doušek Vilém TBM0904 8058058 H14
15:38:00 Schwab David TBM7401 8007401 C H45
15:38:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 8088288 B D17
15:39:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 C H14
15:42:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C H45
15:47:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 A D17
15:50:00 Šťastný Jiří TBM7137 8286697 B H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:47:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:43:00 Král Luboš TJN8401 8014476 A H21
14:45:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C D55
14:52:00 Nagy Josef TJN6701 8030649 C H55
14:56:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 B H55
14:57:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B H20
14:58:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 E H21
15:07:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 A H17
15:13:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C D45
15:15:00 Nagyová Zuzana TJN0863 8659409 C D14
15:40:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:47:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C D45
14:58:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 C D20
15:00:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B D20
15:21:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 B D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:37:00 Honner Jaroslav TZL0701 7207358 H17
14:38:00 Mašláň Prokop TZL1005 8050910 C H12
14:41:00 Fišer Petr TZL1004 8660354 C H12
14:43:00 Honner Tomáš TZL1001 8662687 H12
14:47:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 C H17
14:48:00 Pekárek David TZL1000 8680313 H12
14:49:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 C H17
15:14:00 Mašláňová Ema TZL0955 8150409 C D14
15:20:00 Fišerová Markéta TZL0851 8680330 C D14
15:22:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:40:00 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 C H17
14:44:00 Roubalík Radovan UOL6400 8656544 C H55
15:22:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C D14
15:33:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C H35
15:34:00 Jílková Pavla UOL0753 8670784 B D17
15:41:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A D17
15:46:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A D17
15:47:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:40:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C H55
14:53:00 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 B H17
15:10:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 D12
15:23:00 Janošíková Marie VCB0752 8116697 C D17
15:41:00 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:46:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 H17
15:27:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:43:00 Hyxa Jan VLI0702 8022656 C H17
14:45:00 Skácelová Marie VLI7552 8660545 C D45
14:56:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 B H17
14:57:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 E H21
14:58:00 Bureš David VLI0707 8667981 B H17
15:01:00 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E H21
15:14:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H65
15:18:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C H65
15:21:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 C H14
15:27:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 C H14
15:30:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 E D21
15:36:00 Bureš Michal VLI7601 8014539 C H45
15:37:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 C H14
15:40:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A D17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:56:00 Hašek Jan VPM0001 8656631 E H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:46:00 Peňáz Jan VRB1111 2092391 C H12
14:56:00 Malý Tomáš VRB0414 8662353 B H20
14:58:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 8662338 A H20
15:00:00 Matuš Vojtěch VRB9606 8662294 E H21
15:02:00 Peňáz Radek VRB0313 8662362 E H20
15:29:00 Malá Karolína VRB0777 2067388 C D17
15:39:00 Tomčíková Eliška VRB0555 8655461 B D17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:42:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C H55
14:57:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B H17
15:04:00 Randáková Adéla VRL0452 8660465 A D20
15:15:00 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C D45
15:16:00 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 C D14
15:24:00 Hančová Karolína VRL0952 8014548 C D14
15:27:00 Randáková Helena VRL7452 8518812 E D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:47:00 Průša Michal VSP7310 8667547 A H21
14:53:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C D45
14:54:00 Titz Adam VSP0401 8151968 B H20
14:54:00 Průša Kryštof VSP0102 8410807 E H21
14:57:00 Gajdová Kristina VSP7752 8006765 C D45
14:59:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 A H20
15:01:00 Elleder David VSP0609 8116696 A H17
15:03:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C D45
15:06:00 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A H17
15:06:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A D20
15:11:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C D45
15:19:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 C D14
15:20:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 C D17
15:22:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 C D17
15:24:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C H14
15:25:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C D14
15:29:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 C H14
15:29:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A D14
15:32:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 H14
15:40:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C H45
15:42:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A D17
15:43:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C D35
15:44:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C H45
15:44:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A D17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:55:00 Moravec Jan ZAM0205 8667543 B H20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:45:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C H12
15:25:00 Mrkvica Petr ZLH7800 8663166 C H35
15:35:00 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 C H14

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
14:36 Skorupa Piotr 0040001 8657175 H21
14:38 Łoniewski Grzegorz 0030001 8230882 H21
14:52 Kouba Otakar 0010001 8116760 P
14:53 Adomas Traubas 0060004 8170007 H20
15:12 Saulė Traubaitė 0060001 8071833 D14
15:14 Prais Julia 0050002 8200612 D17
15:16 Mikołajczak Iga 0050003 8200656 D17
15:17 Lippa Grzegorz 0020001 8024912 H35
15:17 Judita Traubaitė 0060002 8339999 D21
15:18 Lenczowski Jan 0070001 8050976 H45
15:31 Mikołajczak Tymon 0050004 8170208 H14
15:39 Kaczmarek Anna 0050001 8121986 D35
15:45 Aistė Traubienė 0060003 8175155 D35