Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.05.2022
Místo konání:
Jihlava
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Jihlava - Srázná
Ředitel závodu:
Kadlec Jan
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Vítek Jaroslav
JURY:
Fencíková Vladislava, Hladílek Jan, Nouza Petr
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P    
Nahrávám data...

D10 1.30 km, 35 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Hendrychová Karolína KRE1250 8660908 C OOB TJ Sokol Křemže
10:21:00 Teringlová Veronika VCB1251 8007184 C OB České Budějovice
10:23:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C TJ Růžená
10:25:00 Leitnerová Marie VTA1252 2019552 C SC vebr-sport
10:27:00 Roučková Tereza VIM1350 2151421 C Ski klub Šumava Vimperk
10:29:00 Karbašová Kristýna CTB1253 2121757 C SK OB Chotěboř
10:31:00 Komárková Ondřejka SJH1351 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
10:33:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C TJ Růžená

D10N 1.30 km, 35 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Jelínková Anna SJH1252 681891 C SOS Jindřichův Hradec
10:10:00 Lauermanová Eva SJI1353 886813 C OK Jihlava
10:12:00 Voráčková Karolína OSN1456 8009 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:14:00 Bečvářová Adéla 0040002 8703 Neregistrovaní
10:16:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C TJ Růžená
10:18:00 Brychtová Lucie JHB1352 2103771 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod

D12 1.60 km, 35 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kůrková Ema VTA1053 8670756 C SC vebr-sport
10:01:00 Klusáčková Dorota CTB1152 8042140 C SK OB Chotěboř
10:02:00 Rychnovská Eliška SJI1151 2115732 C OK Jihlava
10:03:00 Lorencová Barbora CHT1056 336706 C OOB SK Chrast
10:04:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:05:00 Klusáčková Johana CTB1153 8012875 C SK OB Chotěboř
10:06:00 Vítková Eva CHT1053 8047244 B OOB SK Chrast
10:07:00 Svitáková Ludmila SJH1152 2096234 C SOS Jindřichův Hradec
10:08:00 Havlíčková Hana CHT1153 2419858 B OOB SK Chrast
10:09:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
10:10:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 B SOS Jindřichův Hradec
10:11:00 Voráčková Anežka OSN1260 52142 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:12:00 Korecká Eva CHT1054 8482073 B OOB SK Chrast
10:13:00 Petříčková Zita CTB1052 2039098 C SK OB Chotěboř
10:14:00 Pobudová Marie SJH1050 443107 B SOS Jindřichův Hradec
10:15:00 Dvořáčková Eva OSN1050 8302010 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D14 1.90 km, 40 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Novotná Barbora VTA0957 8670754 B SC vebr-sport
10:01:00 Slavíková Bára CHT0951 2120993 C OOB SK Chrast
10:02:00 Leitnerová Anna VTA0958 8670753 C SC vebr-sport
10:03:00 Jungvirtová Markéta KRE0952 8077470 C OOB TJ Sokol Křemže
10:04:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8183102 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:05:00 Legátová Alice VTA0952 8670755 C SC vebr-sport
10:06:00 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 B SK OB Chotěboř
10:07:00 Čápová Denisa STA0952 8680427 C OK Střelka
10:08:00 Velátová Tereza OPI0953 2088196 C Orientační sporty Písek
10:09:00 Drápová Justýna OSN0990 8119491 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:10:00 Sobotková Lada OPI0951 8226381 B Orientační sporty Písek
10:11:00 Bečvářová Barbora 0040001 8709 Neregistrovaní
10:12:00 Maršíková Lucie KRE0850 8077465 B OOB TJ Sokol Křemže
10:13:00 Kellerová Alice CHT0852 8013487 B OOB SK Chrast
10:14:00 Plachá Nora STA0851 8116821 B OK Střelka
10:15:00 Jarošová Linda VCB0950 8013897 B OB České Budějovice

D16 2.00 km, 40 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 C TJ Růžená
10:02:00 Zoulíková Vendula CHT0753 8022651 B OOB SK Chrast
10:03:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B TJ Růžená
10:04:00 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 B OOB SK Chrast
10:05:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 C SOS Jindřichův Hradec
10:06:00 Hendrychová Veronika KRE0650 8516927 B OOB TJ Sokol Křemže
10:07:00 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
10:08:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:09:00 Paulová Barbora CTB0753 8003665 B SK OB Chotěboř
10:10:00 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A OB České Budějovice
10:11:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
10:12:00 Dvořáčková Jana OSN0757 8312007 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:13:00 Čerklová Eva KRE0751 8516427 B OOB TJ Sokol Křemže
10:14:00 Bukáčková Šárka CTB0754 2039124 C SK OB Chotěboř
10:15:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B SOS Jindřichův Hradec
10:16:00 Baďurová Eliška PZR0752 7210868 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:17:00 Yakimenko Milla 0070001 8516252 TJ OB České Budějovice
10:18:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 B SOS Jindřichův Hradec

D18 2.60 km, 60 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 B SOS Jindřichův Hradec
10:20:00 Janošíková Eva VCB0552 8116770 A OB České Budějovice
10:21:00 Plachá Zita STA0551 8116810 A OK Střelka
10:22:00 Veselá Tereza CHT0552 7207628 C OOB SK Chrast
10:24:00 Paulová Pavlína CTB0551 8003591 C SK OB Chotěboř
10:25:00 Počtová Klára OPI0453 8014535 B Orientační sporty Písek

D21C 3.10 km, 65 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Binková Jana CHT8651 52312 C OOB SK Chrast
10:55:00 Boháčová Anna CTB0051 8884 C SK OB Chotěboř
10:56:00 Bulvová Hana CHT6655 8700 C OOB SK Chrast
10:57:00 Čápová Eliška STA0451 8482108 A OK Střelka
10:58:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 C SK OB Chotěboř
10:59:00 Nechutová Aneta BBM9999 8033293 C BETA URSUS Rosice
11:00:00 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
11:01:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A SOS Jindřichův Hradec
11:02:00 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
11:03:00 Štráchalová Diana KRE0150 7207771 C OOB TJ Sokol Křemže
11:04:00 Kopáčková Iva CHT8851 8013927 C OOB SK Chrast
11:05:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
11:06:00 Smutná Pavla VAM8651 9669 C OB Vamberk

D21D 2.70 km, 60 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Ganzwohlová Petra 0120001 4774 Fanda klub Dobronín
10:01:00 Jelínková Marta SJH7854 442885 C SOS Jindřichův Hradec

D35 2.60 km, 60 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:29:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
10:30:00 Forstová Veronika PZR8181 8119527 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:31:00 Paulová Hana CTB7851 2039078 C SK OB Chotěboř
10:32:00 Švecová Iva CHT7151 53167 C OOB SK Chrast
10:33:00 Beranová Jana SJH7851 2035147 C SOS Jindřichův Hradec
10:34:00 Kellerová Lenka CHT8054 2148247 C OOB SK Chrast
10:35:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
10:36:00 Míková Lenka VCB7653 8237724 C OB České Budějovice
10:37:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
10:38:00 Kratochvílová Stanislava CHT8751 4537 C OOB SK Chrast
10:39:00 Polednová Hana RUZ8051 8013844 C TJ Růžená
10:40:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
10:41:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C TJ Růžená
10:42:00 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C OOB SK Chrast
10:43:00 Kubešová Eva RUZ8151 2146034 C TJ Růžená
10:44:00 Dvořáčková Jana OSN7850 8226322 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:45:00 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C SK Radioklub Blansko
10:46:00 Kinštová Dominka SJH8051 330592 C SOS Jindřichův Hradec
10:47:00 Roučková Romana VIM8350 51270 C Ski klub Šumava Vimperk
10:48:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
10:49:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SOS Jindřichův Hradec
10:50:00 Korecká Lenka CHT8053 8226364 C OOB SK Chrast
10:51:00 Cipryánová Alena CTB7850 7207851 C SK OB Chotěboř

D45 2.00 km, 40 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Jarošová Irena VCB7551 8121536 C OB České Budějovice
10:22:00 Voborníková Eva CTB6851 8003667 C SK OB Chotěboř
10:23:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
10:24:00 Nechutová Alena PZR6969 8022352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:25:00 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
10:26:00 Hudečková Helena VTA6951 8655469 C SC vebr-sport
10:27:00 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:28:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:29:00 Suková Renata PZR7352 53196 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Sobotková Lenka OPI7401 2091538 C Orientační sporty Písek
10:31:00 Legátová Ivana VTA7551 2221509 C SC vebr-sport
10:32:00 Kučerová Vladimíra CHT6460 49857 C OOB SK Chrast
10:33:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:34:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:35:00 Plachá Radka STA7551 2116452 C OK Střelka
10:36:00 Poláková Jolana VTA6851 897379 C SC vebr-sport
10:37:00 Janíčková Jitka OSN7356 8680294 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:38:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:39:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SOS Jindřichův Hradec
10:40:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov

D55 1.90 km, 40 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C OOB SK Chrast
10:19:00 Vorlíčková Lenka VTA6751 7208093 C SC vebr-sport
10:20:00 Jašková Monika TBM6363 8299099 C KOS TJ Tesla Brno
10:21:00 Léharová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice

D65 1.70 km, 40 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
10:22:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
10:24:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C OK Jihlava
10:26:00 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H10N 1.30 km, 35 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C OK Jihlava
10:40:00 Korecký Radan CHT1401 8003626 C OOB SK Chrast
10:42:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
10:44:00 Lauerman Jan SJI1515 2103711 C OK Jihlava
10:46:00 Klíma Matouš STA1303 2224795 C OK Střelka
10:48:00 Glier Matyáš OSN1313 8183127 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H10 1.30 km, 35 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Kocmánek Lukáš PZR1200 7210087 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:41:00 Šťastný Vilém CTB1301 8136477 C SK OB Chotěboř
10:43:00 Kaška Jakub SJH1302 2115076 C SOS Jindřichův Hradec
10:45:00 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 C SK OB Chotěboř
10:47:00 Holzäpfel Jan STA1202 2001934 C OK Střelka
10:49:00 Uchytil Ivo PZR1201 2080939 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:51:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C OOB Třebíč

H12 1.60 km, 35 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:52:00 Buršík Matěj SJI1002 2141936 C OK Jihlava
10:53:00 Janošík Ivan VCB1002 8519562 B OB České Budějovice
10:54:00 Míchal Jakub SJH1001 8022661 B SOS Jindřichův Hradec
10:55:00 Forst Matouš PZR1100 8680414 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:56:00 Roučka Tomáš VIM1100 2224796 C Ski klub Šumava Vimperk
10:57:00 Kopecký Vojtěch CHT1001 2126238 C OOB SK Chrast
10:58:00 Beran Antonín SJH1101 2067961 C SOS Jindřichův Hradec
10:59:00 Minařík František VCB1103 8007194 B OB České Budějovice
11:00:00 Klíma Štěpán STA1003 2224794 C OK Střelka
11:01:00 Nouza Vítek SJH1104 2079498 C SOS Jindřichův Hradec
11:02:00 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 C SK OB Chotěboř
11:03:00 Novák Michal KRE1100 8116772 C OOB TJ Sokol Křemže
11:04:00 Míka Ondřej VCB1003 7207856 B OB České Budějovice
11:05:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B SOS Jindřichův Hradec
11:06:00 Svoboda Jan CHT1002 336706 C OOB SK Chrast
11:07:00 Novák Tobiáš CTB1103 8003661 C SK OB Chotěboř
11:08:00 Věžník Roman TTR1111 8014510 C OOB Třebíč

H14 2.00 km, 40 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Růžička Tomáš SJI0907 52298 C OK Jihlava
10:47:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 8003597 B SK OB Chotěboř
10:48:00 Vítek Vojtěch CHT0801 8061440 B OOB SK Chrast
10:49:00 Debef Alan SJI0809 8017749 C OK Jihlava
10:50:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 B OB České Budějovice
10:51:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec
10:52:00 Prášil Adam SJI0901 8033299 B OK Jihlava
10:53:00 Těthal Josef SJH0805 8107773 C SOS Jindřichův Hradec
10:54:00 Češík František CHT0902 2260133 C OOB SK Chrast
10:55:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 B OK Jihlava
10:56:00 Jirásek Rostislav CTB0903 2039113 C SK OB Chotěboř
10:57:00 Jelínek Vít SJH0804 8014566 B SOS Jindřichův Hradec
10:58:00 Hudec David SJI0806 2088724 C OK Jihlava
10:59:00 Vačkář Štěpán KRE0801 8077476 C OOB TJ Sokol Křemže
11:00:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 C TJ Růžená
11:01:00 Černý Petr SJI0905 2129213 B OK Jihlava
11:02:00 Jelínek Šimon VCB0804 426362 C OB České Budějovice
11:03:00 Šimon Eduard PZR0800 7210246 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:04:00 Venhoda Lukáš SJI0801 8015319 B OK Jihlava
11:05:00 Troják Šimon KRE0900 8077482 B OOB TJ Sokol Křemže
11:06:00 Fraj David RUZ0900 8013392 C TJ Růžená
11:07:00 Šerý Tobiáš SJI0810 0 C OK Jihlava

H16 2.70 km, 60 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Kocourek Jiří CTB0602 8011039 C SK OB Chotěboř
10:05:00 Novisedlák Patrik VTA0601 8047166 C SC vebr-sport
10:06:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 B SK OB Chotěboř
10:07:00 Wierer Jan STA0701 2116465 B OK Střelka
10:08:00 Urválek Jan TBM0707 8100019 B KOS TJ Tesla Brno
10:09:00 Knap Jakub PZR0701 8024756 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:10:00 Kašpar Patrik KDZ0700 2144072 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:11:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
10:12:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B SK Praga
10:13:00 Richter Rudolf ADA0601 8107720 C OOB Spartak Adamov

H18 3.00 km, 65 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Smékal Jan SJH0405 2113419 B SOS Jindřichův Hradec
10:21:00 Vacek František CHT0501 2067939 B OOB SK Chrast
10:22:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B SOS Jindřichův Hradec
10:23:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
10:24:00 Potužník Viktor SJH0504 8003611 B SOS Jindřichův Hradec
10:25:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 8302005 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H21C 3.60 km, 90 m, 27 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Čermák Marek RUZ0001 2127532 C TJ Růžená
10:01:00 Henek Michal RBK8605 8116695 C SK Radioklub Blansko
10:02:00 Hladílek Jan PZR8814 8016309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:03:00 Čermák Martin RUZ7100 2134278 C TJ Růžená
10:04:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:05:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C SK OB Chotěboř
10:06:00 Novotný Vojtěch TTR0203 8410798 B OOB Třebíč
10:07:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
10:08:00 Dvořák Miloš BBM7300 2127611 C BETA URSUS Rosice
10:09:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:10:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 C SOS Jindřichův Hradec
10:11:00 Odehnal Tomáš PBM0500 8660444 A TJ Spartak 1. brněnská
10:12:00 Sabol Josef CTB9902 436413 C SK OB Chotěboř
10:13:00 Dvořáček Radek 0060001 682344 Doudleby nad Orlicí
10:14:00 Picek Jan TJN9101 8662742 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:15:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 C OOB Třebíč

H21D 2.70 km, 60 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 Vacek Jan TTR9303 117 C OOB Třebíč
10:29:00 Skryja Ondřej PZR9502 232483 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 Krampera Tomáš VRL0103 425565 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 Kmet Šimon KDZ9700 2144106 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem

H35 3.10 km, 65 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Veverka Tomáš VAM8401 7204619 C OB Vamberk
10:35:00 Bříza David TTR8202 2115137 C OOB Třebíč
10:36:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
10:37:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SOS Jindřichův Hradec
10:38:00 Dostálek Tomáš CTB7903 2039079 C SK OB Chotěboř
10:39:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
10:40:00 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C SK OB Chotěboř
10:41:00 Potužník Martin SJH7705 8237700 C SOS Jindřichův Hradec
10:42:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
10:43:00 Václavek Jan LPU7816 8461733 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
10:45:00 Roučka Martin VIM8000 2224141 C Ski klub Šumava Vimperk
10:46:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
10:47:00 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C OOB SK Chrast
10:48:00 Duba Vojtěch SJH8003 8013940 C SOS Jindřichův Hradec
10:49:00 Wierer Martin STA7702 2029215 C OK Střelka
10:50:00 Močuba Stanislav Andy OSN8001 7202897 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:51:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C SOS Jindřichův Hradec

H45 2.70 km, 60 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
10:17:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C SOBSA
10:18:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:19:00 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
10:20:00 Čáp Radim STA7301 2134353 C OK Střelka
10:21:00 Jašek Milan TBM6201 8311133 C KOS TJ Tesla Brno
10:22:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
10:23:00 Dobrovolný Vladimír TBM7009 2083370 C KOS TJ Tesla Brno
10:24:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 8014557 C TJ Růžená
10:25:00 Jaroš Jakub VCB7100 8107730 C OB České Budějovice
10:26:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
10:27:00 Glier Jan OSN7701 8107719 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:28:00 Češík Libor CHT7503 2260140 C OOB SK Chrast
10:29:00 Filičko Marek LPU7102 8582019 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 Novák Milan KRE7300 8116675 C OOB TJ Sokol Křemže
10:31:00 Sobotka Petr OPI7300 8226333 C Orientační sporty Písek
10:32:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
10:33:00 Plachý Martin STA7101 2116453 C OK Střelka
10:34:00 Urválek Jiří TBM6107 53296 C KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 Hendrych František KRE7301 7207867 C OOB TJ Sokol Křemže
10:36:00 Klimeš Petr OPI7700 682673 C Orientační sporty Písek
10:37:00 Nechuta Milan PZR7007 8022374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:38:00 Pobuda Michal SJH7403 442845 C SOS Jindřichův Hradec
10:39:00 Novisedlák Dušan VTA7501 7210406 C SC vebr-sport
10:40:00 Paul Pavel CTB7601 2039076 C SK OB Chotěboř
10:41:00 Šteflíček Martin SJH7504 2079509 C SOS Jindřichův Hradec
10:42:00 Vala Fred 0030001 2096133 SKI team VYSOČINA
10:43:00 Votruba Petr CHT7502 2148258 C OOB SK Chrast
10:44:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
10:45:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
10:46:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C SK OB Chotěboř
10:47:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C Magnus Orienteering
10:48:00 Odehnal Luděk ADA7400 8237726 C OOB Spartak Adamov
10:49:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec

H55 2.60 km, 60 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
10:55:00 Nosek Vladimír SJH5901 8003617 C SOS Jindřichův Hradec
10:56:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:57:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
10:58:00 Maršík Miloš KRE6600 2127618 C OOB TJ Sokol Křemže
10:59:00 Beneš Petr KDZ6700 8003595 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:00:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
11:01:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:02:00 Kopáček Miroslav CHT6049 8656509 C OOB SK Chrast
11:03:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H65 1.90 km, 40 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:25:00 Matras Jaroslav CHT5301 51953 C OOB SK Chrast
10:26:00 Khýn Miroslav VTA5401 2221502 C SC vebr-sport
10:27:00 Forst Vlastimil PZR5603 51900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:28:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
10:29:00 Gawel Jiří JBM5700 8666873 JG Sport
10:30:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
10:31:00 Cedrych Karel TJP5500 8226329 C TJ Sokol Troja

H70 1.70 km, 40 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Zlesák Milan CHT5101 51951 C OOB SK Chrast
10:36:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Rosice
10:38:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C OOB SK Chrast
10:40:00 Blecha Ladislav TRT5100 8140927 C KOS Třešť
10:42:00 Starka František CHT4801 51949 C OOB SK Chrast
10:44:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
10:46:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
10:48:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C OOB Třebíč

HDR 1.30 km, 35 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bříza Leoš TTR1403 2115135 C OOB Třebíč
10:00:00 Cipryánová Viktorie CTB1350 2113489 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Forstová Viola PZR1551 7210889 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 2801042 C TJ Růžená
10:00:00 Jirků Tereza SJI1551 301273 C OK Jihlava
10:00:00 Kaška Šimon SJH1603 2113490 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Klíma Albert STA1501 2224775 C OK Střelka
10:00:00 Komárek Štěpán SJH1602 2025364 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Korecký Marek CHT1701 515504 C OOB SK Chrast
10:00:00 Kratochvílovy Anna a Kateřina 0130001 995877 Neregistrované
10:00:00 Kubáková Laura JHB1550 9201757 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Mackerle Jonáš VCB1500 2118441 C OB České Budějovice
10:00:00 Míchal Jáchym SJH1601 2420068 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Prošková Andrea SJI1650 51774 C OK Jihlava
10:00:00 Sadílková Kateřina CHT1651 4680 C OOB SK Chrast
10:00:00 Voráček Jan OSN1701 52130 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

P 2.00 km, 35 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bečvářová Hana 0040003 433091 Neregistrovaní
10:00:00 Holzäpfelová Lenka STA7451 2134325 OK Střelka
10:00:00 Jilek Martin 0020001 0 Jilkovi
10:00:00 Kůrková Iveta 0050001 2221505 Kůrkovci
10:00:00 Richter Rudolf ADA5113 352315 C OOB Spartak Adamov
10:00:00 Svitáková Eva SJH7852 331352 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Vacková Iva TTR6451 0 C OOB Třebíč