Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.10.2018
Místo konání:
Pořadatel:
VAM - OB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Mapa:
Ředitel závodu:
Koblic Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Veverka Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Koblic Jan - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    

D10N 4.61 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 29 Schwengerová Anna SRK0851 2091522 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:34:00 30 Čížková Alena SHK0851 1428939 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 31 Lepšová Julie SRK1152 2027214 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:42:00 32 Mojžíšová Nela PHK1053 9436 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 33 Vondrušková Jitka SHK0956 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 34 Froschová Magdaléna LPU1052 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 35 Růžičková Magda PHK0951 339560 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 36 Simona Netopilová NNN1116 9478 Neregistrovaní
11:02:00 37 Vítková Eliška PHK1056 9431 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 38 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 39 Balcarová Olga SNA0851 405984 C TJ START Náchod
11:14:00 40 Jansová Lenka BRU1050 425505 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:18:00 41 Hrušová Lucie PHK1050 416203 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 42 Říhová Eliška SRK0952 2091524 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:26:00 43 Vakant 0 Vakant
11:30:00 44 Vakant 0 Vakant

D10C 2.26 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 1 Bašová Ema KOR0850 2067990 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:06:00 2 Hamáčková Šárka STH0852 303925 C SK Studenec
10:10:00 3 Horklová Amálie LPU0958 2108902 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 4 Chrástová Barbora STH0851 9050 C SK Studenec
10:18:00 5 Fenclová Hana LPU1054 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 6 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
10:26:00 7 Hančová Karolína VRL0952 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:30:00 8 Linderová Anna PHK0852 9463 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 9 Dominová Julie LPU0857 2104605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 10 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 11 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 12 Čapková Markéta PHK0850 9665 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 13 Švíglerová Anna LPU0952 7210072 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 14 Holingerová Alžběta CHC0953 232902 C K.O.B. Choceň
10:58:00 15 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 16 Macková Gita LPU0961 9654 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 17 Málková Michaela PHK0853 7210232 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 18 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 19 Šnokhousová Johanka SJC0851 8357666 C Sportcentrum Jičín
11:18:00 20 Zitková Veronika LPU1051 2126290 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 21 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 22 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C Sportcentrum Jičín
11:30:00 23 Grusserová Diana PHK0999 2129249 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 24 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
11:38:00 25 Besedová Barborka PHK1051 1410002 C OK 99 Hradec Králové
11:42:00 26 Vakant 0 Vakant
11:46:00 27 Vakant 0 Vakant
11:50:00 28 Vakant 0 Vakant

D12C 2.43 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 45 Krummerová Veronika CHC0652 206484 C K.O.B. Choceň
10:06:00 46 Hammová Linda KOR0650 7207778 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:10:00 47 Morávková Alžběta SHK0653 51488 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 48 Vošahlíková Ema LPU0663 2102545 B OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 49 Netuková Anežka SHK0750 1396847 B OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 50 Barcalová Iva CHC0655 2053577 C K.O.B. Choceň
10:26:00 51 Holcová Nikola LPU0660 2085568 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 52 Košková Martina SHK0652 2091529 B OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 53 Zurynková Ema PHK0655 2067340 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 54 Skořepová Lucie LPU0657 301633 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 55 Hájková Marie VRL0651 2092425 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:46:00 56 Tichá Alexandra LPU0757 2075616 B OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 57 Rážová Aneta PHK0662 2120068 B OK 99 Hradec Králové
10:54:00 58 Petrásová Michaela LPU0680 2096149 B OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 59 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:02:00 60 Čečková Karolína SHK0650 331315 B OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 61 Stavrinou Kristýna SRK0751 9523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:10:00 62 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 63 Dvořáková Kateřina LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 64 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
11:22:00 65 Zitková Andrea LPU0751 2049541 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 66 Ježková Barbora PHK0755 2125378 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 67 Chlupáčová Anežka ZAM0751 52799 B OB TJ Sokol Žamberk
11:34:00 68 Ondrušová Zuzana PHK0757 0 C OK 99 Hradec Králové
11:38:00 69 Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 70 Čičáková Dominika PHK0756 2127601 C OK 99 Hradec Králové
11:46:00 71 Lepšová Lucie SRK0951 2091531 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:50:00 72 Vakant 0 Vakant
11:54:00 73 Vakant 0 Vakant
11:58:00 74 Vakant 0 Vakant

D12D 1.92 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 75 Hanlová Kristýna SRK0752 2027235 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:16:00 76 Janáčková Michaela LPU0759 0 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 77 Závodná Zuzana LTU0750 426320 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:24:00 78 Stará Magdalena LPU0755 2122245 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 79 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
11:32:00 80 Machková Berenika SHK0751 2090854 C OK Slavia Hradec Králové
11:36:00 81 Voláková Viktorie BRU0651 425514 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:40:00 82 Vakant 0 Vakant

D14C 3.35 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 83 Messnerová Lucie VRL0456 425599 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:05:00 84 Tučková Anna LPU0455 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 85 Suchomelová Josefína ZAM0451 2053564 C OB TJ Sokol Žamberk
10:13:00 86 Kopecká Martina PHK0555 9423 B OK 99 Hradec Králové
10:17:00 87 Tomášová Anna SRK0554 2027214 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:21:00 88 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 89 Kubcová Anna DOB0550 1602624 C KOB Dobruška
10:29:00 90 Doudová Alžběta PHK0554 2103273 B OK 99 Hradec Králové
10:33:00 91 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 9586 C OOB Vamberk
10:37:00 92 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:41:00 93 Kuczerová Tereza PHK0551 2085657 B OK 99 Hradec Králové
10:45:00 94 Mikysková Adéla VAM0550 51468 B OOB Vamberk
10:49:00 95 Holubářová Viktorie KUO0599 2085600 B KOB Ústí nad Orlicí
10:53:00 96 Šumberová Johana PHK0565 2113068 B OK 99 Hradec Králové
10:57:00 97 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 B Sportcentrum Jičín
11:01:00 98 Hovadová Iveta ZAM0552 416281 B OB TJ Sokol Žamberk
11:05:00 99 Růžičková Eliška SJC0452 8653298 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 100 Brožková Tereza KUO0451 2087684 B KOB Ústí nad Orlicí
11:13:00 101 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 102 Hošková Kateřina LTU0451 2057578 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:21:00 103 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:25:00 104 Losmanová Natálie LPU0565 2096132 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 105 Hylmarová Zuzana ZAM0553 416295 C OB TJ Sokol Žamberk
11:33:00 106 Cachová Mirka LPU0555 2085617 C OK Lokomotiva Pardubice
11:37:00 107 Suková Majka LTU0450 2057591 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:41:00 108 Kosinová Kristýna SJC0453 8145608 B Sportcentrum Jičín
11:45:00 109 Vakant 0 Vakant
11:49:00 110 Vakant 0 Vakant
11:53:00 111 Vakant 0 Vakant
11:57:00 112 Vakant 0 Vakant

D14D 2.74 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 113 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 C Sportcentrum Jičín
11:09:00 114 Janáčková Tereza LPU0558 0 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 115 Šodorová Katarína 8XC0450 0 NER- Neregistrovani
11:17:00 116 Kubíková Magdaléna LPU0566 2124759 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 117 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:25:00 118 Sádovská Anežka LPU0562 2075605 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 119 Šlesingerová Sára KUO0551 2085581 C KOB Ústí nad Orlicí
11:33:00 120 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:37:00 121 Vakant 0 Vakant
11:41:00 122 Vakant 0 Vakant

D16C 4.36 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 123 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 124 Brumlichová Kristýna NPA0351 416345 C SK LOB Nová Paka
10:55:00 125 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B SK Studenec
10:59:00 126 Kovářová Jana LPU0251 1421908 B OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 127 Machová Viktorie PHK0252 2070820 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 128 Kuříková Zuzana JIL0353 2078457 C OK Jilemnice
11:11:00 129 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
11:15:00 130 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 131 Morávková Barbora SHK0352 2082908 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 132 Petrásová Hana LPU0380 8656514 A OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 133 Tomášová Adéla CHC0351 9559 C K.O.B. Choceň
11:31:00 134 Kološová Veronika LPU0351 436939 B OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 135 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:39:00 136 Janků Anna SJC0252 8000195 B Sportcentrum Jičín
11:43:00 137 Vakant 0 Vakant
11:47:00 138 Vakant 0 Vakant

D18C 5.59 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 139 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 A K.O.B. Choceň
11:13:00 140 Brancuská Lenka LPU0159 2049518 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 141 Brožková Lucie KUO0151 2087714 B KOB Ústí nad Orlicí
11:21:00 142 Škorpíková Barbora LPU0060 2049516 B OK Lokomotiva Pardubice

D21C 6.94 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 143 Petrová Daniela LPU8454 998454 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 144 Vrbatová Petra HOS8551 331151 C TJ Tatran Hostinné
10:10:00 145 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 146 Sýkorová Daniela CHC8851 9549 C K.O.B. Choceň
10:18:00 147 Balcarová Jana PHK8753 7260024 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 148 Pilíková Veronika CET8152 436953 C TJ Loko Česká Třebová
10:26:00 149 Peremská Dana SRK9351 9536 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:30:00 150 Kulhavá Šárka LPU9357 219279 C OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 151 Novotná Jana SRK8756 8631584 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 152 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 153 Skalická Karolína ZAM9652 1400431 C OB TJ Sokol Žamberk
10:46:00 154 Pangrácová Marie 4EX9050 2104589 SKIVELO Olomouc
10:50:00 155 Lučanová Marta LPU7957 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 156 Pangrácová Anna 4EX9101 2103250 SKIVELO Olomouc
10:58:00 157 Chaloupková Veronika CHC9852 8629753 A K.O.B. Choceň
11:02:00 158 Barnetová Veronika LPU9952 2082907 A OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 159 Ďoubalová Věra DOB8751 682690 C KOB Dobruška
11:10:00 160 Vakant 0 Vakant

D21D 4.78 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 161 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:07:00 162 Dvořáková Klára CHT9852 7207865 C OOB SK Chrast
10:11:00 163 Šilerová Eva PDY8050 2112725 C Běhej Poděbrady
10:15:00 164 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk

D35C 5.84 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 165 Novotná Martina PHK8255 416264 C OK 99 Hradec Králové
10:06:00 166 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk
10:09:00 167 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 168 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:15:00 169 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 170 Čečková Martina SHK7753 9201377 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 171 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 172 Šolcová Hana LPU7954 9329 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 173 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
10:30:00 174 Zemánková Eva SRK7452 9796 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:33:00 175 Haasová Renata LPU7960 410784 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 176 Stolinová Lenka DOB8158 7233 C KOB Dobruška
10:39:00 177 Kovářová Anna CET7552 339546 C TJ Loko Česká Třebová
10:42:00 178 Vakant 0 Vakant
10:45:00 179 Vakant 0 Vakant
10:48:00 180 Vakant 0 Vakant
10:51:00 181 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
10:54:00 182 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod

D35D 4.01 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 183 Šedivá Petra NPA7751 2078500 C SK LOB Nová Paka
10:05:00 184 Posoldová Eva SJC7957 9979 C Sportcentrum Jičín
10:08:00 185 Zurynková Iva PHK7650 2073717 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 186 Kubečková Terezie LIP7650 7207623 C SOS Mamuti z Lipovky
10:14:00 187 Chaloupková Lenka CHC6951 9542 C K.O.B. Choceň
10:17:00 188 Šafářová Ivana CET8051 9724 C TJ Loko Česká Třebová
10:20:00 189 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 190 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
10:26:00 191 Příkazská Petra 74C7600 2102589 NER
10:29:00 192 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:32:00 193 Kárníková Kamila LPU8153 2118499 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 194 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 195 Loukotová Andrea HOR7350 52892 C TJ Jiskra Hořice
10:41:00 196 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 197 Ešpandrová Eliška SRK7599 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:47:00 198 Zitková Radka LPU7958 682608 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 199 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:53:00 200 Vodičková Lenka LPU7357 2049524 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 201 Hrnčířová Lenka STH7251 410775 C SK Studenec
10:59:00 202 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 203 Kejvalová Kamila SJC7450 2114994 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 204 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 205 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 206 Petrásová Simona LPU7556 2096144 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 207 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:17:00 208 Svítilová Pavla BZP7750 1417125 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:20:00 209 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C Běhej Poděbrady
11:23:00 210 Kodytková Karolína SHK7750 2070825 C OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 211 Dvořáková Zuzana LPU7559 2108891 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 212 Vakant 0 Vakant
11:32:00 213 Vakant 0 Vakant
11:35:00 214 Vakant 0 Vakant
11:38:00 215 Vakant 0 Vakant
11:41:00 216 Vakant 0 Vakant

D45C 4.26 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 217 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:23:00 218 Müllerová Zorka BZP6750 981805 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:27:00 219 Juračková Jana LPU6051 9237 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 220 Šodorová Magda 8XC7350 682660 NER- Neregistrovani
10:35:00 221 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
10:39:00 222 Petrželová Alena LTU6351 2085658 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:43:00 223 Záveská Anna CET6450 331549 C TJ Loko Česká Třebová
10:47:00 224 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
10:51:00 225 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 226 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
10:59:00 227 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 228 Longinová Lenka TAP7151 981829 C KOB Tretra Praha
11:07:00 229 Koberová Lenka LPU6954 8660905 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 230 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 231 Vakant 0 Vakant
11:19:00 232 Vakant 0 Vakant

D45D 3.44 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 233 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 234 Weisbauerová Blanka LPU6351 9251 C OK Lokomotiva Pardubice
10:08:00 235 Kalousová Dana ZAM5951 9032 C OB TJ Sokol Žamberk
10:11:00 236 Tomášová Petra CHC7351 9574 C K.O.B. Choceň
10:14:00 237 Machová Iveta NPA6851 2122275 C SK LOB Nová Paka
10:17:00 238 Fundová Hana SHK6752 410739 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 239 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 240 Krunková Bohuslava SNA7053 416262 C TJ START Náchod
10:26:00 241 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
10:29:00 242 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB TJ Sokol Žamberk
10:32:00 243 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 244 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 245 Šabatová Jana SRK6853 301130 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:41:00 246 Balcarová Eva PHK5952 301691 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 247 Hejtmánková Ivana BRU7250 425527 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:47:00 248 Maňáková Silvie PHK7151 224872 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 249 Lockerová Milena SRK7251 9801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:53:00 250 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 251 Holečková Zdeňka SHK6950 410360 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 252 Lamichová Iva PHK6353 9438 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 253 Doležalová Ivana TYN6451 995808 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:05:00 254 Pannyová Pavla LTU6550 1425372 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 255 Semrádová Jitka CHC6651 331708 C K.O.B. Choceň
11:11:00 256 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
11:14:00 257 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:17:00 258 Macháčková Jana SHK6450 887607 C OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 259 Vakant 0 Vakant
11:23:00 260 Vakant 0 Vakant
11:26:00 261 Vakant 0 Vakant
11:29:00 262 Vakant 0 Vakant

D55C 3.42 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 263 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C OK Jilemnice
10:06:00 264 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
10:10:00 265 Vychodilová Jiřina SHK5951 9897 C OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 266 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:18:00 267 Šabatková Zdena SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 268 Lehárová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 269 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 270 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
10:34:00 271 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 272 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 273 Svobodová Eva SHK5853 301696 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 274 Koblížková Hana ZAM5851 9031 C OB TJ Sokol Žamberk
10:50:00 275 Bartoňová Iva SHK6151 7203454 C OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 276 Tichá Jiřina DOB6050 7255 C KOB Dobruška
10:58:00 277 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 278 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 279 Langrová Eva SNA5351 9612 C TJ START Náchod
11:10:00 280 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 281 Vakant 0 Vakant
11:18:00 282 Vakant 0 Vakant

D55D 3.00 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 283 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
10:16:00 284 Hanušová Jitka LTU6352 2085638 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 285 Filipová Dagmar SHK5651 9111 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 286 Smrčková Olga LPU6055 9301 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 287 Remešová Alena DOB6150 7249 C KOB Dobruška
10:32:00 288 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:36:00 289 Vakant 0 Vakant
10:40:00 290 Vakant 0 Vakant

D65C 2.70 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 291 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 292 Kutáčková Stanislava LTU4751 2058517 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 293 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
11:12:00 294 Vakant 0 Vakant

H10N 4.61 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 339 Kubec Adam DOB0900 7259 C KOB Dobruška
10:36:00 340 Šíma Antonín SRK1001 2080830 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:40:00 341 Jirout Vilém SNA1001 2124797 C TJ START Náchod
10:44:00 342 Bouda Jan TAP1000 2118464 C KOB Tretra Praha
10:48:00 343 Suk Marek LTU0900 416289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:52:00 344 Sedláček Benedikt KOR0902 9598 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:56:00 345 Čapek Karel LTU0801 2108869 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:00:00 346 Bém Miroslav SRK1002 9500 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 347 Juška Vojtěch LPU1003 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 348 Svejštil Martin ZAM1001 9593 C OB TJ Sokol Žamberk
11:12:00 349 Toužil Lukáš SHK1000 2102542 C OK Slavia Hradec Králové
11:16:00 350 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:20:00 351 Cach Jan LPU0805 2088214 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 352 Tejkl Ondřej SHK0810 0 C OK Slavia Hradec Králové
11:28:00 353 Vakant 0 Vakant
11:32:00 354 Vakant 0 Vakant

H10C 1.91 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 295 Šedivý Josef NPA0802 2085640 C SK LOB Nová Paka
10:03:00 296 Jelínek František PHK0900 2113356 C OK 99 Hradec Králové
10:05:00 297 Vanický Viktor KOR0803 2112778 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:07:00 298 Šafář Jakub CET1103 9725 C TJ Loko Česká Třebová
10:09:00 299 Kubeček Antonín LIP0800 2124780 C SOS Mamuti z Lipovky
10:11:00 300 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 301 Pavelec Michal NPA0801 2122281 C SK LOB Nová Paka
10:15:00 302 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 303 Vích Ondřej CHC0801 232912 C K.O.B. Choceň
10:19:00 304 Novotný Kryštof PHK1002 886826 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 305 Karásek Šimon SJC0804 2103299 C Sportcentrum Jičín
10:23:00 306 Šimek Vojtěch CHC1002 2134304 C K.O.B. Choceň
10:25:00 307 Příkazský Josef PHK0800 2080949 C OK 99 Hradec Králové
10:27:00 308 Moskva Vojtěch ZAM0802 416097 C OB TJ Sokol Žamberk
10:29:00 309 Chrtek Tomáš PHK0804 2112758 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 310 Baláž Viktor SHK0803 1420845 C OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 311 Svítil Martin PGP0903 2108914 C SK Praga
10:35:00 312 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:37:00 313 Maloch David LPU0905 2122284 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 314 Tuma Lukáš SJC0800 2085566 C Sportcentrum Jičín
10:41:00 315 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 316 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C Sportcentrum Jičín
10:45:00 317 Šípek Daniel LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 318 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 319 Goláň František LPU0803 2122258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 320 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 321 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 322 Lučan Matěj LPU0903 9302 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 323 Novotný Vít PHK0901 2060279 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 324 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 C OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 325 Pachel Jiří ZAM0801 2053566 C OB TJ Sokol Žamberk
11:03:00 326 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 327 Jakubský David SHK0905 2121002 C OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 328 Langr Matyáš KOR0800 2095940 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:09:00 329 Bezvoda Jakub SHK0807 2113060 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 330 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
11:13:00 331 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 C OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 332 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 333 Čihák Jakub HOR0901 2111759 C TJ Jiskra Hořice
11:19:00 334 Šeps Miroslav SRK0801 9794 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:21:00 335 Frosch Vítek LPU0801 232607 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 336 Vakant 0 Vakant
11:25:00 337 Vakant 0 Vakant
11:27:00 338 Vakant 0 Vakant

H12C 2.70 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 355 Hostinský Matěj LPU0604 9233 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 356 Novotný Kamil SJC0600 8190806 C Sportcentrum Jičín
10:11:00 357 Flos Tomáš LPU0633 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 358 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
10:19:00 359 Štichhauer Adam LPU0603 9102564 B OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 360 Kurka Antonín SHK0700 2082904 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 361 Hladký Matěj KOR0700 2060299 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:31:00 362 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 363 Kutáček Ondřej LTU0700 2103289 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:39:00 364 Šimerda Václav SRK0605 2025360 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:43:00 365 Ježek Martin LPU0701 2091558 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 366 Buďárek Šimon STH0703 9044 C SK Studenec
10:51:00 367 Winter Ondřej PHK0707 0 C OK 99 Hradec Králové
10:55:00 368 Vlach František SJC0603 2114992 B Sportcentrum Jičín
10:59:00 369 Lounek Vít KOR0601 2112771 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:03:00 370 Schejbal Filip LPU0711 2103276 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 371 Krejčí Martin KOR0600 2095970 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:11:00 372 Schejbal Matyáš LPU0710 2108905 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 373 Jiroušek Dominik SRK0602 2091551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:19:00 374 Janata Vojtěch BRU0602 331365 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:23:00 375 Fajfr Marek ZAM0602 53569 C OB TJ Sokol Žamberk
11:27:00 376 Jirout Jan CHC0601 232905 C K.O.B. Choceň
11:31:00 377 Termer Štěpán LTU0800 2113047 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:35:00 378 Vakant 0 Vakant
11:39:00 379 Vakant 0 Vakant
11:43:00 380 Vakant 0 Vakant

H12D 2.21 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 381 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
11:25:00 382 Štangler Jiří CHC0602 9561 C K.O.B. Choceň
11:29:00 383 Kočí Miroslav SHK0601 2088152 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 384 Zapletal Tomáš KUO0701 2134308 KOB Ústí nad Orlicí
11:37:00 385 Svítil Patrik PGP0706 2103707 B SK Praga
11:41:00 386 Vakant 0 Vakant

H14C 3.63 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 387 Sedláček David KOR0502 2106740 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:04:00 388 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:07:00 389 Kokrda Vojtěch PHK0402 2078476 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 390 Kubeček Josef LIP0400 2124794 C SOS Mamuti z Lipovky
10:13:00 391 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
10:16:00 392 Marhold Stanislav CHC0402 9553 C K.O.B. Choceň
10:19:00 393 Typlt Tomáš NPA0406 7207895 B SK LOB Nová Paka
10:22:00 394 Sádovský Jáchym LPU0508 2032174 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 395 Fajfer Filip NPA0401 7207884 B SK LOB Nová Paka
10:28:00 396 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:31:00 397 Tesař Zdeněk SJC0401 2053544 C Sportcentrum Jičín
10:34:00 398 Šedivka Pavel LTU0401 2057587 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:37:00 399 Verner Lukáš SHK0407 2122264 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 400 Čermák Martin PHK0502 2080972 B OK 99 Hradec Králové
10:43:00 401 Dvořáček Filip LPU0420 2113098 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 402 Pompach Lukáš PHK0500 2035735 B OK 99 Hradec Králové
10:49:00 403 Hájek Matěj VRL0402 2032144 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:52:00 404 Málek David PHK0504 7260020 B OK 99 Hradec Králové
10:55:00 405 Růžička Jan SJC0406 8653297 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 406 Langr Jakub KOR0401 2095937 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:01:00 407 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 408 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
11:07:00 409 Jakubský Adam SHK0406 2121005 C OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 410 Lazák Jan LTU0500 2057590 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:13:00 411 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:16:00 412 Šípek Ondřej LPU0505 2045219 B OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 413 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
11:22:00 414 Molinger Matěj SNA0401 2122279 C TJ START Náchod
11:25:00 415 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 416 Schneidewind Richard HOR0404 2102540 C TJ Jiskra Hořice
11:31:00 417 Stavrinou David SRK0506 2027238 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:34:00 418 Pirožek Vojtěch LTU0400 2057589 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:37:00 419 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 420 Kokrda Adam PHK0503 2133882 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 421 Vakant 0 Vakant
11:46:00 422 Vakant 0 Vakant
11:49:00 423 Vakant 0 Vakant
11:52:00 424 Vakant 0 Vakant

H14D 2.93 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 425 Meier Jakub BRU0501 2032388 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:04:00 426 Oberreiter Matyáš LPU0411 0 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 427 Pulc Ondřej ZAM0505 2096135 C OB TJ Sokol Žamberk
11:12:00 428 Zemánek Adam SRK0502 425553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:16:00 429 Hylmar Zdeněk ZAM0504 2075624 C OB TJ Sokol Žamberk
11:20:00 430 Lacina Marek LPU0511 2122257 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 431 Potůček Oto LTU0501 405972 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:28:00 432 Ježek Vojtěch LPU0408 2096141 C OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 433 Kovář Radim CET0501 2056307 C TJ Loko Česká Třebová
11:36:00 434 Zounar Adam SRK0507 2080847 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H16C 5.13 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 435 Ešpandr Matěj SRK0305 2027216 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:32:00 436 Váňa Vojtěch LPU0312 2122242 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 437 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB TJ Sokol Žamberk
10:40:00 438 Poláček Radim PHK0201 9967 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 439 Fejfar Lukáš LPU0310 232602 B OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 440 Kaška Jan ZAM0301 9029 C OB TJ Sokol Žamberk
10:52:00 441 Juška Jiří LPU0304 2045238 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 442 Balcar Jiří SNA0301 2113064 C TJ START Náchod
11:00:00 443 Vališ Jan LPU0210 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 444 Vaňura Vít HOR0203 7300085 C TJ Jiskra Hořice
11:08:00 445 Šišma Vojtěch LPU0204 8663171 B OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 446 Šitina Tomáš LTU0300 2057588 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 447 Pávek Ondřej KUO0301 2085585 C KOB Ústí nad Orlicí
11:20:00 448 Pachel Jakub ZAM0202 9284 C OB TJ Sokol Žamberk
11:24:00 449 Kroutil Jan KUO0202 2102858 C KOB Ústí nad Orlicí
11:28:00 450 Krsek Šimon ZAM0204 2075607 C OB TJ Sokol Žamberk
11:32:00 451 Kovařík Ondřej KUO0303 51470 C KOB Ústí nad Orlicí
11:36:00 452 Filsak Rafael SJC0301 2102081 C Sportcentrum Jičín
11:40:00 453 Šimek Jakub CHC0303 9560 C K.O.B. Choceň
11:44:00 454 Vakant 0 Vakant
11:48:00 455 Vakant 0 Vakant
11:52:00 456 Vakant 0 Vakant

H18C 5.99 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 457 Koditek Jonáš KUO0101 2051522 B KOB Ústí nad Orlicí
11:12:00 458 Kynčl Vojtěch JIL0101 232622 C OK Jilemnice
11:15:00 459 Kovář Lukáš CET0102 2035730 C TJ Loko Česká Třebová
11:18:00 460 Langr Jan SHK0101 51179 B OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 461 Dostál Jakub VRL0104 7206528 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:24:00 462 Jansa Radek BRU0002 2032372 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:27:00 463 Urban Michal KUO0001 2035149 B KOB Ústí nad Orlicí
11:30:00 464 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
11:33:00 465 Vakant 0 Vakant
11:36:00 466 Vakant 0 Vakant

H21C 9.07 km, 21 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 467 Pilgr Luděk CET7601 2075655 C TJ Loko Česká Třebová
10:06:00 468 Sponar Jan TBM5004 7204482 C KOS TJ Tesla Brno
10:10:00 469 Záveský Marek CET9001 331131 C TJ Loko Česká Třebová
10:14:00 470 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 471 Macl Jan LPU9102 7209785 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 472 Doleček Vojtěch ZAM9903 2053567 C OB TJ Sokol Žamberk
10:26:00 473 Fátor Jan DOB7907 981808 C KOB Dobruška
10:30:00 474 Černý Martin JIL8703 2078469 C OK Jilemnice
10:34:00 475 Sourada Tomáš ZAM9902 1400449 C OB TJ Sokol Žamberk
10:38:00 476 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 477 Dvořáček Radek NNN1112 682344 Neregistrovaní
10:46:00 478 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
10:50:00 479 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:54:00 480 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 481 Filip Filip SHK9000 9192 C OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 482 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:06:00 483 Lenner Miroslav LPU8605 1403417 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 484 Vakant 0 Vakant
11:14:00 485 Vakant 0 Vakant
11:18:00 486 Vakant 0 Vakant
11:22:00 487 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 488 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 C K.O.B. Choceň

H21D 6.37 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 489 Hanousek Martin CTB7910 4678 C SK OB Chotěboř
11:00:00 490 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
11:03:00 491 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C Magnus Orienteering
11:06:00 492 Bolech Filip LPU8602 49634 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 493 Nymsa Zdeněk TYN8502 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:12:00 494 Zitka Adam LPU8402 2075601 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 495 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C Běhej Poděbrady
11:18:00 496 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 497 Zeman Jaroslav DOB8844 301623 C KOB Dobruška
11:24:00 498 Kokaisl Tomáš LPU7820 253360 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 499 Pitra Martin CHT9204 7210221 C OOB SK Chrast
11:30:00 500 Jirásek Aleš LPU7601 997601 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 501 Vakant 0 Vakant
11:36:00 502 Vakant 0 Vakant

H35C 7.90 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 503 Vrbata Alan HOS7801 9762 C TJ Tatran Hostinné
10:08:00 504 Koblížek Kamil KUO8001 980350 C KOB Ústí nad Orlicí
10:12:00 505 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 506 Rusin Jan BRU7601 2032383 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:20:00 507 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
10:24:00 508 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
10:28:00 509 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:32:00 510 Václavek Jan LPU7816 2025376 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 511 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
10:40:00 512 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 513 Čečka Jiří SHK7600 7756 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 514 Volák Pavel BRU7001 2032382 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:52:00 515 Bláha Jan SHK8215 9145 C OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 516 Vakant 0 Vakant
11:00:00 517 Vakant 0 Vakant
11:04:00 518 Kejval Jaromír SJC7300 7090873 C Sportcentrum Jičín

H35D 5.85 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 519 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
10:03:00 520 Horkel Jan LPU7911 2102528 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 521 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:07:00 522 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:09:00 523 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
10:11:00 524 Meier Jiří BRU7400 2033634 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:13:00 525 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:15:00 526 Daněk Petr TYN7900 2111605 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:17:00 527 Čapek Miroslav PHK7603 53164 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 528 Marák Jan SNA8001 2122269 C TJ START Náchod
10:21:00 529 Jakubec Petr SJC8106 2115757 C Sportcentrum Jičín
10:23:00 530 Betlach Michal CET7801 2058466 C TJ Loko Česká Třebová
10:25:00 531 Šnokhous Jan SJC8002 2102085 C Sportcentrum Jičín
10:27:00 532 Műller Kamil TYN7500 2049538 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:29:00 533 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:31:00 534 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:33:00 535 Šafr Jiří CHC7706 9564 C K.O.B. Choceň
10:35:00 536 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 537 Jakubský Radek SHK7603 2122247 C OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 538 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 539 Holinger Jiří CHC7707 2025366 C K.O.B. Choceň
10:43:00 540 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 541 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 542 Vaclav Karlik NNN1117 0 Neregistrovaní
10:49:00 543 Dvořáček Pavel LPU7608 2112738 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 544 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:53:00 545 Falta Radim KUO7802 2103752 KOB Ústí nad Orlicí
10:55:00 546 Macek Pavel LPU7517 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 547 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:59:00 548 Vakant 0 Vakant
11:01:00 549 Vakant 0 Vakant
11:03:00 550 Vakant 0 Vakant
11:05:00 551 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 552 Śafář Miroslav CET7001 232633 C TJ Loko Česká Třebová

H45C 7.09 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 553 Sokolář Zdeněk SNA7201 2113361 C TJ START Náchod
10:05:00 554 Kunart Tomáš PHK7205 9407 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 555 Brožek Tomáš KUO6902 920653 C KOB Ústí nad Orlicí
10:13:00 556 Petržela Pavel LTU6301 2085656 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:17:00 557 Drbal Jan PGP7101 52225 C SK Praga
10:21:00 558 Müller Robert 3XX6900 553456 POT
10:25:00 559 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
10:29:00 560 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 561 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:37:00 562 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
10:41:00 563 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C TJ Sokol Kunvald
10:45:00 564 Slavík Pavel SNA7349 9630 C TJ START Náchod
10:49:00 565 Kober Michal LPU6702 9335 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 566 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
10:57:00 567 Doubek Petr SLA7000 7209351 C SKOB Slaný
11:01:00 568 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 569 Jakeš Josef TYN6501 995825 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:09:00 570 Brancuský Zdeněk LPU6803 2075640 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 571 Málek Martin 8FX6500 1418753 TJ Kobylisy
11:17:00 572 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 573 Vakant 0 Vakant
11:25:00 574 Vakant 0 Vakant
11:29:00 575 Vakant 0 Vakant
11:33:00 576 Fencl Petr LPU6901 9230 C OK Lokomotiva Pardubice

H45D 5.35 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 577 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
10:04:00 578 Marhold Stanislav CHC6603 9558 C K.O.B. Choceň
10:07:00 579 Hájek Tibor VRL7202 2075627 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:10:00 580 Funda Michal SHK6403 410744 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 581 Jelínek Roman CHC6301 361956 C K.O.B. Choceň
10:16:00 582 Bílek Tomáš 2XC7300 2114991 Vojice
10:19:00 583 Vychodil Tomáš SHK6301 51182 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 584 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 585 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 586 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 587 Hanuš Pavel LTU6501 2085618 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:34:00 588 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:37:00 589 Vojtěch Libor HOR7303 9010 C TJ Jiskra Hořice
10:40:00 590 Lux Zdeněk KUN6201 7208208 C TJ Sokol Kunvald
10:43:00 591 Svoboda Miloslav SHK5901 9158 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 592 Hanuš Karel HOS6701 9754 C TJ Tatran Hostinné
10:49:00 593 Beseda Pavel CHT6910 2126272 C OOB SK Chrast
10:52:00 594 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
10:55:00 595 Vychopeň Tomáš BRU6800 425510 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:58:00 596 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
11:01:00 597 Šabata Milan SRK6901 425579 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 598 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
11:07:00 599 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 C OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 600 Dostál Dalibor VRL7308 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:13:00 601 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
11:16:00 602 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška
11:19:00 603 Širůček Jaromír 73C6200 2085650 xxx
11:22:00 604 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:25:00 605 Justa Jaromír PHK6101 9373 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 606 Molinger Luděk SNA7249 9624 C TJ START Náchod
11:31:00 607 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
11:34:00 608 Langr Stanislav SNA5403 9633 C TJ START Náchod
11:37:00 609 Semrád Pavel CHC6602 9555 C K.O.B. Choceň
11:40:00 610 Vakant 0 Vakant
11:43:00 611 Vakant 0 Vakant
11:46:00 612 Vakant 0 Vakant

H55C 5.69 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 613 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
10:06:00 614 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 615 Tichý Boris DOB5500 7227 C KOB Dobruška
10:12:00 616 Chládek Josef ZAM5901 2060235 C OB TJ Sokol Žamberk
10:15:00 617 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:18:00 618 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 619 Grundman Martin CHC5801 2060285 C K.O.B. Choceň
10:24:00 620 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 621 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
10:30:00 622 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 623 Holeček Petr SHK5900 2049556 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 624 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:39:00 625 Filip Aleš SHK5501 2058468 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 626 Nožička Miroslav LPU5405 9312 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 627 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
10:48:00 628 Mrštík Václav LPU5002 8656516 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 629 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod
10:54:00 630 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 631 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
11:00:00 632 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 633 Vakant 0 Vakant
11:06:00 634 Vakant 0 Vakant

H55D 4.70 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 635 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 636 Balcar Aleš PHK5703 9354 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 637 Hostinský Jiří LPU5501 9255 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 638 Čermák Libor PHK5600 2088189 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 639 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 640 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 641 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 642 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 643 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
10:39:00 644 Doležal Petr TYN5401 995880 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:43:00 645 Krejčí Jaroslav LTU5801 9775 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:47:00 646 Vakant 0 Vakant

H65C 4.11 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 647 Šroler Zdeněk KUN5201 7208201 C TJ Sokol Kunvald
10:08:00 648 Čípa Jiří CET5002 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
10:12:00 649 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
10:16:00 650 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
10:20:00 651 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:24:00 652 Procházka Jiří LTU4802 9778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:28:00 653 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:32:00 654 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C K.O.B. Choceň
10:36:00 655 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
10:40:00 656 Stárek Jiří SRK5002 9818 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:44:00 657 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 658 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 659 Vakant 0 Vakant
10:56:00 660 Vakant 0 Vakant

H65D 2.89 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 661 Beňo Miroslav TYN5301 9731 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:08:00 662 Vakant 0 Vakant

H70C 3.50 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 663 Wenke Josef SRK4703 52647 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:05:00 664 Novotný František PUL4200 205614 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
10:09:00 665 Čepelka Petr LPU4701 9334 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 666 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod
10:17:00 667 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk
10:21:00 668 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
10:25:00 669 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
10:29:00 670 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
10:33:00 671 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 672 Rychlý Rudolf MKP4100 9823 C SK GORDIC Praha Kačerov
10:41:00 673 Málek Josef LPU3901 416268 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 674 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
10:49:00 675 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
10:53:00 676 Vakant 0 Vakant
10:57:00 677 Vakant 0 Vakant
11:01:00 678 Vakant 0 Vakant

HDR 4.61 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 679 Jirásková Julie LPU1352 2080983 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 680 Fenclová Zuzana LPU1454 7759073 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 681 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 682 Lučan Ondřej LPU1101 2099483 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 683 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 684 Čečková Barbora SHK1151 2111814 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 685 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 686 Čížek Antonín SHK9999 1428930 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 687 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 688 Kubíková Adéla LPU2222 2127660 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 689 Macek Dan LPU1104 2122241 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 690 Kušičková Lucie 3SC1250 1425339 ČHTM Horní Jelení
10:00:00 691 Ondrušová Leona PHK0954 0 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 692 Kušičková Jolana 3SC1251 0 ČHTM Horní Jelení
10:00:00 693 Hájek Aleš CET1501 361922 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 694 Daněk Tomáš TYN0900 416296 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 695 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 696 Odvodyová Nikola LPU1252 1234562 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 697 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 698 Posolda Lukáš SJC1100 2115009 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 699 Zvěřina Radim LPU2224 7202878 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 700 Sedláková Anna LIP1550 7207339 C SOS Mamuti z Lipovky
10:00:00 701 Kadlec Jindřich 5RX1500 0 NNN
10:00:00 702 Jirout Jáchym SNA1201 9621 C TJ START Náchod
10:00:00 703 Řoutil Matěj NNN0011 2127622 Neregistrovaní
10:00:00 704 Tihonová Magdalena PHK1450 9088 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 705 Nymsová Marie Ema TYN1350 9746 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 706 Nymsa Matyáš TYN1300 9747 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 707 Svítilová Veronika BZP1550 2131197 Báječné ženy v orientačním běhu
10:00:00 708 Sedláčková Natálie TYN 2051497 OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 709 Langrová Tereza KOR1250 2083380 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 710 Vítek Michal PHK1402 9448 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 711 Anežka Janatová BRU0951 2032381 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
10:00:00 712 Čapková Kateřina LTU1050 2057582 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 713 Málková Dominika PHK1350 2070847 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 714 Novák Michal ZAM1101 2083373 C OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 715 Svejštil Dominik ZAM1501 9592 OB TJ Sokol Žamberk
10:00:00 716 Besedová Magdaléna CHT1251 232884 C OOB SK Chrast
10:00:00 717 Pilgrová Alexandra CET0951 9720 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 718 Maráková Sofie SNA1151 405983 C TJ START Náchod
10:00:00 719 Schwengerová Karlicka SRK1099 2091532 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 720 Dohnálek Vojtěch SRK1048 9492 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

P 2.74 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 721 Stará Marta LPU7557 9348 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 722 Šípek Jaroslav LPU7422 2049521 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 723 Lacina Martin LPU7105 2122256 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 724 Kubíková Irena LPU2223 0 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 725 Lacina Jindřich LPU0211 515072 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 726 Šípková Petra LPU8058 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 727 Benda Jan NNN1113 0 Neregistrovaní
10:00:00 728 Chrtek Jan NNN1114 2126302 Neregistrovaní
10:00:00 729 Švec Jiří PDY5800 2102781 C Běhej Poděbrady
10:00:00 730 Tichá Elena LPU8258 232605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 731 Husáková Petra SLA7452 426378 C SKOB Slaný
10:00:00 732 Molingerová Pavlína SNA7951 49874 C TJ START Náchod
10:00:00 733 Leflerová Kristýna PHK0659 2126279 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 734 Ehlová Iva SRK3951 9539 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 735 Tomášová Petra SRK0556 301107 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 736 Tomášová Majda SRK6753 301116 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 737 Cejpková Lenka SRK7652 301107 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 738 Boháčová Alena KUN7450 9021 C TJ Sokol Kunvald
10:00:00 739 Kubištová Lenka KUN7651 9025 TJ Sokol Kunvald
10:00:00 740 Čapková Eva LTUCCCC 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 741 Vaňurová Marcela HOR6850 2078472 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 742 Knedlíková Zuzana SNA8052 9645 TJ START Náchod

T 5.99 km, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 743 Potočková Hana KUO9051 2103716 KOB Ústí nad Orlicí
10:00:00 744 Tihon Michal PHK7905 2078454 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 745 Suková Jana LTU7750 2091519 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 746 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 747 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 748 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 749 Válek Lukáš KOR8249 2061791 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 750 Zelenková Lenka 3IX6150 405951 Zelenkovi
10:00:00 751 Novotný Petr 5CZ7300 2067992 Dukla Blansko
10:00:00 752 Jireš František 3IX5900 301639 Zelenkovi