D10N
2.40 km, 70 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:19:00 |
19 |
Kristyna Kubesová |
RUZ1050 |
361944 |
C |
TJ Růžená |
10:21:00 |
21 |
Ema Slavícková |
JHB0852 |
2106738 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
10:23:00 |
23 |
Anna Pilná |
OSN1151 |
436927 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:25:00 |
25 |
Marie Pobudová |
SJH1050 |
443107 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:27:00 |
27 |
Eliska Dvorácková |
TTR0951 |
52240 |
C |
OOB Třebíč |
10:29:00 |
29 |
Vakant |
417 |
0 |
|
|
10:31:00 |
31 |
Vakant |
418 |
0 |
|
|
D10
2.40 km, 55 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:46:00 |
46 |
Eva Korecká |
CHT1054 |
7207853 |
C |
OOB SK Chrast |
10:48:00 |
48 |
Marie Nováková Anna |
CTB0951 |
2081397 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:50:00 |
50 |
Eva Dvorácková |
OSN1050 |
53177 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:52:00 |
52 |
Barbora Slavíková |
CHT0951 |
2120993 |
C |
OOB SK Chrast |
10:54:00 |
54 |
Jolana Kozderková |
PZR1050 |
53152 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:56:00 |
56 |
Nela Szablaturová |
SJI0952 |
2129233 |
C |
OK Jihlava |
10:58:00 |
58 |
Eva Vítková |
CHT1053 |
682379 |
C |
OOB SK Chrast |
11:00:00 |
60 |
Marie Beranová |
SJH0951 |
2087674 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
11:02:00 |
62 |
Magdalena Kozderková |
PZR0652 |
52970 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:04:00 |
64 |
Radka Komárková |
SJH1151 |
2025364 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
11:06:00 |
66 |
Júlia Coufalová |
SJI0950 |
2099513 |
C |
OK Jihlava |
11:08:00 |
68 |
Vakant |
413 |
0 |
|
|
11:10:00 |
70 |
Vakant |
414 |
0 |
|
|
D12
2.50 km, 65 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:33:00 |
33 |
Ester Kamenická Tereza |
OSN0888 |
7208071 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:35:00 |
35 |
Eliska Charouzová |
CHT0851 |
2124755 |
C |
OOB SK Chrast |
10:37:00 |
37 |
Jana Dvorácková |
OSN0757 |
53158 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:39:00 |
39 |
Terezie Nesporová |
TTR0852 |
49689 |
C |
OOB Třebíč |
10:41:00 |
41 |
Jolana Janícková |
OSN0777 |
8004350 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:43:00 |
43 |
Hana Vítková |
SJI0750 |
2081356 |
B |
OK Jihlava |
10:45:00 |
45 |
Alice Gregorová |
DKP0758 |
7208080 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:47:00 |
47 |
Eliska Krátká |
SJI0851 |
2125342 |
C |
OK Jihlava |
10:49:00 |
49 |
Katerina Belousková |
CTB0752 |
2082930 |
B |
SK OB Chotěboř |
10:51:00 |
51 |
Rozálie Mácová |
SJI0855 |
2087651 |
C |
OK Jihlava |
10:53:00 |
53 |
Markéta Skapová |
CHT0752 |
0 |
C |
OOB SK Chrast |
10:55:00 |
55 |
Barbora Paulová |
CTB0753 |
2121757 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:57:00 |
57 |
Zbynka Komárková |
SJH0751 |
232404 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
10:59:00 |
59 |
Vendula Komínová |
RUZ0751 |
2092371 |
C |
TJ Růžená |
11:01:00 |
61 |
Anna Kopencová |
SJH0752 |
2088158 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
11:03:00 |
63 |
Nelka Honzáková |
JHB0851 |
7210807 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:05:00 |
65 |
Sylva Oranyová |
SJI0751 |
52192 |
B |
OK Jihlava |
11:07:00 |
67 |
Julie Gregorová |
RUZ0750 |
2135179 |
C |
TJ Růžená |
11:09:00 |
69 |
Nora Plachá |
STA0851 |
2118111 |
C |
OK Střelka |
11:11:00 |
71 |
Zuzana Pejchalová |
SJI0850 |
2126393 |
C |
OK Jihlava |
11:13:00 |
73 |
Vendula Zoulíková |
CHT0753 |
2120999 |
C |
OOB SK Chrast |
11:15:00 |
75 |
Adéla Potuzníková |
SJH0754 |
2113415 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
11:17:00 |
77 |
Eva Boucková |
CHT0751 |
2111820 |
C |
OOB SK Chrast |
11:19:00 |
79 |
Vakant |
419 |
0 |
|
|
11:21:00 |
81 |
Vakant |
420 |
0 |
|
|
11:23:00 |
83 |
Vakant |
421 |
0 |
|
|
11:25:00 |
85 |
Vakant |
422 |
0 |
|
|
D14
2.80 km, 75 m, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:50:00 |
50 |
Barbora Dolezalová |
CHT0655 |
2115708 |
C |
OOB SK Chrast |
10:52:00 |
52 |
Veronika Pejchalová |
SJI0652 |
2126392 |
B |
OK Jihlava |
10:54:00 |
54 |
Justyna Halamková |
CHT0651 |
2115701 |
C |
OOB SK Chrast |
10:56:00 |
56 |
Anna Dolezelová |
PZR0651 |
220400 |
B |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:58:00 |
58 |
Anna Wacková |
SJI0653 |
2126386 |
C |
OK Jihlava |
11:00:00 |
60 |
Pavlína Paulová |
CTB0551 |
2119195 |
C |
SK OB Chotěboř |
11:02:00 |
62 |
Amálie Mácová |
SJI0650 |
52331 |
C |
OK Jihlava |
11:04:00 |
64 |
Lenka Honzáková |
JHB0551 |
7210814 |
B |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:06:00 |
66 |
Markéta Horáková |
CHT0653 |
0 |
C |
OOB SK Chrast |
11:08:00 |
68 |
Michaela Benesová |
SJH0651 |
553451 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
11:10:00 |
70 |
Zita Plachá |
STA0551 |
2116453 |
C |
OK Střelka |
11:12:00 |
72 |
Michaela Srbová |
SJI0551 |
8660560 |
A |
OK Jihlava |
11:14:00 |
74 |
Eva Slavíková |
CHT0652 |
2124751 |
B |
OOB SK Chrast |
11:16:00 |
76 |
Veronika Blazková |
SJH0551 |
7210128 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
11:18:00 |
78 |
Eliska Jindrichová |
SJI0553 |
2085599 |
B |
OK Jihlava |
11:20:00 |
80 |
Vakant |
426 |
0 |
|
|
11:22:00 |
82 |
Vakant |
427 |
0 |
|
|
D16
3.50 km, 85 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:51:00 |
51 |
Jitka Novotná |
SJH0454 |
8663172 |
A |
SJH Jindřichův Hradec |
10:53:00 |
53 |
Ema Marecková |
OSN0450 |
8656602 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:55:00 |
55 |
Nela Kubáková |
SJH0451 |
9201757 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
10:57:00 |
57 |
Klára Pilná |
OSN0452 |
436958 |
B |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:59:00 |
59 |
Jindra Komárková |
SJH0453 |
426377 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
11:01:00 |
61 |
Marie Nesporová |
TTR0351 |
416215 |
B |
OOB Třebíč |
11:03:00 |
63 |
Vakant |
431 |
0 |
|
|
11:05:00 |
65 |
Vakant |
432 |
0 |
|
|
D18
4.20 km, 90 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:41:00 |
41 |
Klára Dockalová |
SJI0250 |
1396852 |
B |
OK Jihlava |
10:43:00 |
43 |
Adéla Jelínková |
RUZ0251 |
232331 |
C |
TJ Růžená |
10:45:00 |
45 |
Marie Doubalíková |
CHT0153 |
339541 |
C |
OOB SK Chrast |
10:47:00 |
47 |
Vakant |
441 |
0 |
|
|
10:49:00 |
49 |
Vakant |
442 |
0 |
|
|
D21C
4.70 km, 105 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:01:00 |
01 |
Barbora Chudíková |
SJI7850 |
886269 |
C |
OK Jihlava |
10:03:00 |
03 |
Hana Polednová |
RUZ8051 |
7208083 |
C |
TJ Růžená |
10:05:00 |
05 |
Lenka Korecká |
CHT8053 |
515504 |
C |
OOB SK Chrast |
10:07:00 |
07 |
Zdenka Kozáková |
TBM7952 |
8663149 |
R |
KOS TJ Tesla Brno |
10:09:00 |
09 |
Aneta Nechutová |
SJI9950 |
7210905 |
B |
OK Jihlava |
10:11:00 |
11 |
Veronika Parkanová |
SJH9751 |
7770033 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:13:00 |
13 |
Anna Vacková |
SJI9854 |
336765 |
C |
OK Jihlava |
10:15:00 |
15 |
Michaela Míková |
SJH8251 |
2079502 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:17:00 |
17 |
Lucie Kasparová |
CHT9652 |
7207628 |
C |
OOB SK Chrast |
10:19:00 |
19 |
Simona Zavadilová |
PTE8485 |
1424653 |
C |
TJ Sokol Ptení |
10:21:00 |
21 |
Iva Medílková |
SPC7160 |
7204522 |
C |
SPORTICUS team |
10:23:00 |
23 |
Kristyna Petrácková |
SJI9851 |
336763 |
C |
OK Jihlava |
10:25:00 |
25 |
Jana Binková |
CHT8651 |
52312 |
C |
OOB SK Chrast |
10:27:00 |
27 |
Lenka Kamenická |
OSN6955 |
9690219 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:29:00 |
29 |
Vladislava Fencíková |
JHB6553 |
7204508 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
10:31:00 |
31 |
Veronika Penázová |
SJH9752 |
331783 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:33:00 |
33 |
Pavla Smutná |
VAM8651 |
9674 |
C |
OB Vamberk |
10:35:00 |
35 |
Vendula Matrasová |
CHT8251 |
51982 |
C |
OOB SK Chrast |
10:37:00 |
37 |
Eliska Hojná |
SJH0052 |
442882 |
A |
SJH Jindřichův Hradec |
10:39:00 |
39 |
Stanislava Kratochvílová |
CHT8751 |
4537 |
C |
OOB SK Chrast |
10:41:00 |
41 |
Hana Culková |
JHB8951 |
7300467 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
10:43:00 |
43 |
Magdaléna Randíková |
SOB8851 |
2067886 |
C |
SOBSA |
10:45:00 |
45 |
Vakant |
443 |
0 |
|
|
10:47:00 |
47 |
Vakant |
444 |
0 |
|
|
10:49:00 |
49 |
Vakant |
445 |
0 |
|
|
10:51:00 |
51 |
Vakant |
446 |
0 |
|
|
D21D
3.90 km, 90 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:40:00 |
40 |
Pavlína Mátlová |
TJN9392 |
920693 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:42:00 |
42 |
Petra Pejchalová |
SJI7950 |
2126399 |
C |
OK Jihlava |
10:44:00 |
44 |
Markéta Drobná |
CHT7651 |
0 |
C |
OOB SK Chrast |
10:46:00 |
46 |
Hana Hofhanzlová |
RUZ7951 |
2092371 |
C |
TJ Růžená |
10:48:00 |
48 |
Julie Dundácková |
SJH9853 |
420443 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:50:00 |
50 |
Alena Cipryánová |
BZP7850 |
7207851 |
C |
Báječné ženy v orientačním běhu |
10:52:00 |
52 |
Lenka Gregorová |
SJH7853 |
2096216 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:54:00 |
54 |
Vakant |
467 |
0 |
|
|
10:56:00 |
56 |
Vakant |
468 |
0 |
|
|
11:08:00 |
68 |
Kristyna Martincová |
CHT8551 |
63591 |
C |
OOB SK Chrast |
D35
4.30 km, 105 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:56:00 |
56 |
Zuzana Brychtová |
JHB8053 |
2103783 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
10:58:00 |
58 |
Regina Mokrá |
ABM6854 |
232740 |
C |
KOB ALFA Brno |
11:00:00 |
60 |
Sárka Málková |
CST8351 |
2112761 |
C |
OB Strakonice |
11:02:00 |
62 |
Jana Beranová |
SJH7851 |
2035147 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
11:04:00 |
64 |
Petra Novotná |
SJI8350 |
8703 |
C |
OK Jihlava |
11:06:00 |
66 |
Jana Dvorácková |
OSN7850 |
52230 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:08:00 |
68 |
Jana Dvorácková |
TTR8154 |
224888 |
C |
OOB Třebíč |
11:10:00 |
70 |
Jana Honzáková |
JHB7753 |
7207340 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:12:00 |
72 |
Alena Srbová |
SJI7951 |
2059731 |
C |
OK Jihlava |
11:14:00 |
74 |
Katerina Marecková |
OSN7550 |
2011896 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:16:00 |
76 |
Lenka Komárková |
SJH7651 |
995845 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
11:18:00 |
78 |
Daniela Nechanická |
OSN7557 |
8656600 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:20:00 |
80 |
Eva Potuzníková |
SJH7652 |
2113481 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
11:22:00 |
82 |
Lenka Jindrichová |
SJI7550 |
2111801 |
C |
OK Jihlava |
11:24:00 |
84 |
Markéta Blazková |
SJH7550 |
2067998 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
11:26:00 |
86 |
Diana Kroupa |
TTR8156 |
1091203 |
C |
OOB Třebíč |
11:28:00 |
88 |
Lada Slavícková |
JHB7951 |
2106726 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
11:30:00 |
90 |
Lenka Sobotková |
TTR8151 |
52239 |
C |
OOB Třebíč |
11:32:00 |
92 |
Ludmila Hájková |
CET7554 |
9722 |
C |
TJ Loko Česká Třebová |
11:34:00 |
94 |
Lenka Vítková |
SJI7852 |
336770 |
C |
OK Jihlava |
11:36:00 |
96 |
Iveta Zoulíková |
CHT8052 |
7207872 |
C |
OOB SK Chrast |
11:38:00 |
98 |
Pavlína Cíchová |
TTR7452 |
2092365 |
C |
OOB Třebíč |
11:40:00 |
100 |
Martina Krejsová |
CHT8152 |
52175 |
C |
OOB SK Chrast |
11:42:00 |
102 |
Vakant |
463 |
0 |
|
|
11:44:00 |
104 |
Vakant |
464 |
0 |
|
|
D45
3.50 km, 100 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:48:00 |
48 |
Vera Málková |
CST6550 |
2118474 |
C |
OB Strakonice |
10:50:00 |
50 |
Hana Reznícková |
CHT6051 |
53452 |
C |
OOB SK Chrast |
10:52:00 |
52 |
Hana Sismová |
TYN6850 |
7209364 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
10:54:00 |
54 |
Lenka Pittnerová |
RUZ7150 |
2017679 |
C |
TJ Růžená |
10:56:00 |
56 |
Iva Stauchova |
0010001 |
7201201 |
|
staušíci |
10:58:00 |
58 |
Marie Nesporová |
TTR7251 |
52242 |
C |
OOB Třebíč |
11:00:00 |
60 |
Alena Nechutová |
PZR6969 |
2075659 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:02:00 |
62 |
Tereza Hojná |
SJH6951 |
2090840 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
11:04:00 |
64 |
Lenka Choutková |
SOB6350 |
53643 |
C |
SOBSA |
11:06:00 |
66 |
Bohuslava Polácková |
PZR7070 |
2052393 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
11:08:00 |
68 |
Marcela Záková |
LPU7053 |
425554 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:10:00 |
70 |
Klára Kotenová |
RIC7252 |
2060268 |
C |
OB Říčany |
11:12:00 |
72 |
Jitka Janícková |
OSN7356 |
53603 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
11:14:00 |
74 |
Iva Benesová |
SJH7051 |
9101672 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
11:16:00 |
76 |
Iva Hronová |
RUZ6450 |
2070801 |
C |
TJ Růžená |
11:18:00 |
78 |
Monika Saterová |
SJI6551 |
301282 |
C |
OK Jihlava |
11:20:00 |
80 |
Vakant |
472 |
0 |
|
|
11:22:00 |
82 |
Vakant |
473 |
0 |
|
|
D55
3.20 km, 90 m, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:10:00 |
10 |
Iva Syslová |
TTR6151 |
52237 |
C |
OOB Třebíč |
10:12:00 |
12 |
Alena Rosecká |
PZR5654 |
7205030 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:14:00 |
14 |
Hana Slámová |
TBM4951 |
53246 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:16:00 |
16 |
Vakant |
451 |
0 |
|
|
10:18:00 |
18 |
Vakant |
452 |
0 |
|
|
D65
2.80 km, 85 m, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:05:00 |
05 |
Zdenka Krízová |
PZR5051 |
301209 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:07:00 |
07 |
Vera Podhorská |
SJI5252 |
232900 |
C |
OK Jihlava |
10:09:00 |
09 |
Libuse Orálková |
TTR5351 |
52253 |
C |
OOB Třebíč |
10:11:00 |
11 |
Hana Oulická |
TRT5350 |
2102564 |
C |
KOS Třešť |
10:13:00 |
13 |
Vakant |
465 |
0 |
|
|
10:15:00 |
15 |
Vakant |
466 |
0 |
|
|
H10N
2.40 km, 70 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:01:00 |
01 |
Antonín Stastny |
CTB1101 |
51830 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:03:00 |
03 |
Matej Bursík |
SJI1002 |
2141936 |
C |
OK Jihlava |
10:05:00 |
05 |
Matej Broum |
PZR1002 |
126 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:07:00 |
07 |
Tobiás Novák |
CTB1103 |
2119198 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:09:00 |
09 |
David Fraj |
RUZ0900 |
49887 |
C |
TJ Růžená |
10:11:00 |
11 |
Matous Forst |
PZR1100 |
438608 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:13:00 |
13 |
Vakant |
415 |
0 |
|
|
10:15:00 |
15 |
Vakant |
416 |
0 |
|
|
H10
2.40 km, 55 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:10:00 |
10 |
Tomás Ruzicka |
SJI0907 |
0 |
C |
OK Jihlava |
10:12:00 |
12 |
Jakub Míchal |
SJH1001 |
2079509 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:14:00 |
14 |
Simon Prásil |
TTR0901 |
232322 |
C |
OOB Třebíč |
10:16:00 |
16 |
Vojtech Blazek |
SJH1003 |
2096212 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:18:00 |
18 |
Ondrej Jirku |
SJI0904 |
2125311 |
C |
OK Jihlava |
10:20:00 |
20 |
Simon Kopenec |
SJH1002 |
2088209 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:22:00 |
22 |
Petr Cerny |
SJI0905 |
2129213 |
C |
OK Jihlava |
10:24:00 |
24 |
Vojtech Vinopal |
PZR0901 |
8706 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:26:00 |
26 |
Vojtech Kopecky |
CHT1001 |
2126238 |
C |
OOB SK Chrast |
10:28:00 |
28 |
Matyás Zmydloch |
PZR0702 |
2121882 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:30:00 |
30 |
Marek Gregor |
DKP0914 |
887165 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
10:32:00 |
32 |
Mikulás Klusácek |
CTB0902 |
2111816 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:34:00 |
34 |
Jan Skapa |
CHT0901 |
0 |
C |
OOB SK Chrast |
10:36:00 |
36 |
Antonín Beran |
SJH1101 |
2067961 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:38:00 |
38 |
Stepán Kárník |
LPU1002 |
2049542 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:40:00 |
40 |
Matous Dockal |
SJI0900 |
2113416 |
C |
OK Jihlava |
10:42:00 |
42 |
Vakant |
411 |
0 |
|
|
10:44:00 |
44 |
Vakant |
412 |
0 |
|
|
H12
2.80 km, 75 m, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:04:00 |
04 |
Jirí Halamka |
CHT0804 |
2115702 |
C |
OOB SK Chrast |
10:06:00 |
06 |
Antonín Hofhanzl |
RUZ0902 |
2801030 |
C |
TJ Růžená |
10:08:00 |
08 |
Lukás Venhoda |
SJI0801 |
2103300 |
C |
OK Jihlava |
10:10:00 |
10 |
Vojtech Vítek |
CHT0801 |
682374 |
C |
OOB SK Chrast |
10:12:00 |
12 |
Vojtech Ruzicka |
SJI0704 |
0 |
C |
OK Jihlava |
10:14:00 |
14 |
Samuel Král |
MFP0801 |
7205563 |
C |
Matfyz Praha |
10:16:00 |
16 |
Adam Prásil |
SJI0901 |
2088159 |
C |
OK Jihlava |
10:18:00 |
18 |
Jan Dvorácek |
TTR0701 |
53153 |
C |
OOB Třebíč |
10:20:00 |
20 |
Jakub Prásil |
SJI0702 |
2127589 |
B |
OK Jihlava |
10:22:00 |
22 |
David Stenha |
SPC0701 |
2102795 |
C |
SPORTICUS team |
10:24:00 |
24 |
Vladimír Srb |
SJI0701 |
8667506 |
B |
OK Jihlava |
10:26:00 |
26 |
Jakub Knap |
PZR0701 |
7210811 |
B |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:28:00 |
28 |
Matej Volny |
0060001 |
301237 |
|
SOP |
10:30:00 |
30 |
Cyril Blazek |
SJH0701 |
8662336 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
10:32:00 |
32 |
David Hudec |
SJI0806 |
2088724 |
C |
OK Jihlava |
10:34:00 |
34 |
Tomás Parkan |
SJH0803 |
8663132 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:36:00 |
36 |
Petr Coufal |
SJI0703 |
2121888 |
C |
OK Jihlava |
10:38:00 |
38 |
Vít Krupicka |
CTB0701 |
2121768 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:40:00 |
40 |
Matej Dejnozka |
CHT0701 |
2111744 |
C |
OOB SK Chrast |
10:42:00 |
42 |
Vakant |
423 |
0 |
|
|
10:44:00 |
44 |
Vakant |
424 |
0 |
|
|
10:46:00 |
46 |
Vakant |
425 |
0 |
|
|
H14
3.50 km, 85 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:05:00 |
05 |
Tomás Prásil |
TTR0501 |
8666871 |
A |
OOB Třebíč |
10:07:00 |
07 |
Tomás Zrník |
OSN0606 |
8662686 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:09:00 |
09 |
Viktor Potuzník |
SJH0504 |
2096259 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:11:00 |
11 |
Tomás Dvorácek |
OSN0505 |
2011898 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:13:00 |
13 |
Marek Fajfr |
ZAM0602 |
53569 |
B |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:15:00 |
15 |
Vít Hendrych |
SJI0601 |
2080831 |
B |
OK Jihlava |
10:17:00 |
17 |
Frantisek Vacek |
CHT0501 |
2067939 |
C |
OOB SK Chrast |
10:19:00 |
19 |
Filip Jelínek |
RUZ0500 |
2113360 |
B |
TJ Růžená |
10:21:00 |
21 |
Dominik Hájek |
CET0601 |
2060236 |
B |
TJ Loko Česká Třebová |
10:23:00 |
23 |
Jaromír Jelínek |
CTB0603 |
2081398 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:25:00 |
25 |
Petr Parízek |
PZR0504 |
7210903 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:27:00 |
27 |
Matyás Novák |
CTB0601 |
2081396 |
B |
SK OB Chotěboř |
10:29:00 |
29 |
Frantisek Jirku |
SJI0600 |
52966 |
C |
OK Jihlava |
10:31:00 |
31 |
Jirí Nespor |
TTR0502 |
995847 |
C |
OOB Třebíč |
10:33:00 |
33 |
Matej Vítek |
SJI0500 |
2061841 |
B |
OK Jihlava |
10:35:00 |
35 |
Ondrej Pulc |
ZAM0505 |
2096135 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
10:37:00 |
37 |
Dominik Máca |
SJI0503 |
2095966 |
C |
OK Jihlava |
10:39:00 |
39 |
Michal Nouza |
SJH0505 |
2113419 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
10:41:00 |
41 |
Jirí Kocourek |
CTB0602 |
2118475 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:43:00 |
43 |
Vojtech Venhauer |
SJI0505 |
2125372 |
B |
OK Jihlava |
10:45:00 |
45 |
Vakant |
428 |
0 |
|
|
10:47:00 |
47 |
Vakant |
429 |
0 |
|
|
10:49:00 |
49 |
Vakant |
430 |
0 |
|
|
H16
4.20 km, 90 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:11:00 |
11 |
Václav Cícha |
TTR0401 |
2092373 |
B |
OOB Třebíč |
10:13:00 |
13 |
Matej Venhoda |
SJI0301 |
2126352 |
B |
OK Jihlava |
10:15:00 |
15 |
Tomás Novotny |
TTR0305 |
2115144 |
B |
OOB Třebíč |
10:17:00 |
17 |
Vojtech Orany |
SJI0401 |
2126366 |
A |
OK Jihlava |
10:19:00 |
19 |
Lukás Chrást |
OSN0301 |
52000 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:21:00 |
21 |
Filip Hudec |
SJI0304 |
9201980 |
C |
OK Jihlava |
10:23:00 |
23 |
Krystof Jelínek |
RUZ0301 |
8666870 |
A |
TJ Růžená |
10:25:00 |
25 |
Jakub Dvorácek |
OSN0303 |
53173 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:27:00 |
27 |
Michal Hybes |
CHT0401 |
336711 |
B |
OOB SK Chrast |
10:29:00 |
29 |
Karel Dundácek |
SJH0401 |
8662342 |
B |
SJH Jindřichův Hradec |
10:31:00 |
31 |
Jáchym Gregor |
RUZ0400 |
2087716 |
B |
TJ Růžená |
10:33:00 |
33 |
Petr Splítek |
PZR0401 |
7209358 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:35:00 |
35 |
Vakant |
439 |
0 |
|
|
10:37:00 |
37 |
Vakant |
440 |
0 |
|
|
H18
5.10 km, 95 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:31:00 |
31 |
Matej Cícha |
TTR0102 |
2800321 |
B |
OOB Třebíč |
10:33:00 |
33 |
Miroslav Sitar |
PZR0205 |
232348 |
B |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:35:00 |
35 |
Jan Nespor |
TTR0101 |
7300192 |
B |
OOB Třebíč |
10:37:00 |
37 |
Jan Kopecky |
PZR0202 |
2087700 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:39:00 |
39 |
Juraj Tkác |
SJI0200 |
2080961 |
B |
OK Jihlava |
10:41:00 |
41 |
Vojtech Novotny |
TTR0203 |
2115149 |
B |
OOB Třebíč |
10:43:00 |
43 |
Petr Záboj |
SJI0101 |
2061788 |
B |
OK Jihlava |
10:45:00 |
45 |
Vakant |
458 |
0 |
|
|
10:47:00 |
47 |
Vakant |
459 |
0 |
|
|
H21C
6.40 km, 165 m, 22 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:00:00 |
00 |
Petr Martinec |
CHT8502 |
52168 |
C |
OOB SK Chrast |
10:02:00 |
02 |
Marek Cermák |
RUZ0001 |
2127532 |
C |
TJ Růžená |
10:04:00 |
04 |
Tomás Nesetril |
CHT8901 |
52315 |
C |
OOB SK Chrast |
10:06:00 |
06 |
Jan Randík |
SOB8703 |
7209786 |
C |
SOBSA |
10:08:00 |
08 |
David Hybes |
CHT9903 |
53168 |
B |
OOB SK Chrast |
10:10:00 |
10 |
Ondrej Mokry |
ABM9410 |
886814 |
C |
KOB ALFA Brno |
10:12:00 |
12 |
Karel Pilar |
MAS5501 |
7003021 |
C |
KČT Aš |
10:14:00 |
14 |
Matej Kafka |
SJI9903 |
7200364 |
B |
OK Jihlava |
10:16:00 |
16 |
Tobiás Kamenicky |
OSN9339 |
9930517 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:18:00 |
18 |
Marek Prásil |
SJI7313 |
500580 |
R |
OK Jihlava |
10:20:00 |
20 |
Jan Kopácek |
CHT8510 |
7201807 |
C |
OOB SK Chrast |
10:22:00 |
22 |
Josef Culka |
JHB8607 |
7300171 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
10:24:00 |
24 |
Vojtech Vacek |
SJI9602 |
7200366 |
C |
OK Jihlava |
10:26:00 |
26 |
Jan Hladílek |
PZR8814 |
49824 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:28:00 |
28 |
Jan Krejsa |
CHT8701 |
8663150 |
C |
OOB SK Chrast |
10:30:00 |
30 |
Roman Jirku |
SJI8309 |
301273 |
C |
OK Jihlava |
10:32:00 |
32 |
Martin Krejsa |
CHT9001 |
8656563 |
C |
OOB SK Chrast |
10:34:00 |
34 |
Petr Novohradsky |
PZR8903 |
53700 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:36:00 |
36 |
Jeronym Kamenicky |
OSN9549 |
8651708 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:38:00 |
38 |
Jan Benes |
SJH7001 |
8651725 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:40:00 |
40 |
Stanislav Mokry |
ZBM9202 |
8660442 |
R |
SK Žabovřesky Brno |
10:42:00 |
42 |
Jakub Nosek |
SJH0002 |
331357 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:44:00 |
44 |
Tomás Orany |
SJI7311 |
889294 |
C |
OK Jihlava |
10:46:00 |
46 |
Arnost Komárek |
SJH7702 |
8662283 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:48:00 |
48 |
Martin Stenha |
SPC7608 |
7003036 |
C |
SPORTICUS team |
10:50:00 |
50 |
Milan Venhoda |
SJI7104 |
7206548 |
C |
OK Jihlava |
10:52:00 |
52 |
Radim Perknovsky |
JPV8235 |
8235111 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:54:00 |
54 |
Tomás Plíhal |
SJI8509 |
1700080 |
C |
OK Jihlava |
10:56:00 |
56 |
Vojtech Vesely |
SJH0001 |
442888 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:58:00 |
58 |
Matej Píro |
TTR8802 |
1988888 |
C |
OOB Třebíč |
11:00:00 |
60 |
Milan Klvana |
CHT7500 |
53145 |
C |
OOB SK Chrast |
11:02:00 |
62 |
Petr Nouza |
SJH9300 |
2079508 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
11:04:00 |
64 |
Dominik Fryba |
SJI9702 |
7200599 |
C |
OK Jihlava |
11:06:00 |
66 |
Jan Zák |
LPU9802 |
2025379 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:08:00 |
68 |
Ales Prásil |
SJI7415 |
52152 |
C |
OK Jihlava |
11:10:00 |
70 |
Zdenek Blazek |
SJH7601 |
2113365 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
11:12:00 |
72 |
Jan Kadlec |
SJI8306 |
2073707 |
C |
OK Jihlava |
11:14:00 |
74 |
Miroslav Korecky |
CHT7901 |
301360 |
C |
OOB SK Chrast |
11:16:00 |
76 |
Jaroslav Vítek |
SJI7201 |
2061827 |
C |
OK Jihlava |
11:18:00 |
78 |
Martin Málek |
CST8902 |
1425376 |
C |
OB Strakonice |
11:20:00 |
80 |
Jan Lauerman |
SJI7419 |
8662358 |
C |
OK Jihlava |
11:22:00 |
82 |
Vakant |
433 |
0 |
|
|
11:24:00 |
84 |
Vakant |
434 |
0 |
|
|
11:26:00 |
86 |
Vakant |
435 |
0 |
|
|
11:28:00 |
88 |
Vakant |
436 |
0 |
|
|
11:30:00 |
90 |
Vakant |
437 |
0 |
|
|
11:32:00 |
92 |
Vakant |
438 |
0 |
|
|
H21D
5.10 km, 95 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:03:00 |
03 |
Tomás Kavan |
TBM8603 |
8644875 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:05:00 |
05 |
Petr Máca |
SJI7500 |
2127602 |
C |
OK Jihlava |
10:07:00 |
07 |
Jan Karlík |
TBM8809 |
8323322 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:09:00 |
09 |
Václav Splítek |
PZR7700 |
52608 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:11:00 |
11 |
ml. Kubák Martin |
SJH9902 |
336772 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:13:00 |
13 |
Ondrej Skryja |
PZR9502 |
232483 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:15:00 |
15 |
Tomás Máca |
SJI7800 |
141 |
C |
OK Jihlava |
10:17:00 |
17 |
Václav Sitar |
PZR9202 |
220398 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:19:00 |
19 |
Petr Strachota |
TJN8700 |
8655376 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
10:21:00 |
21 |
Milos Parízek |
PZR7701 |
2144083 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:23:00 |
23 |
Vakant |
455 |
0 |
|
|
10:25:00 |
25 |
Vakant |
456 |
0 |
|
|
10:27:00 |
27 |
Vakant |
457 |
0 |
|
|
H35
5.50 km, 115 m, 18 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:15:00 |
15 |
Jan Mokry |
ABM6611 |
232736 |
C |
KOB ALFA Brno |
10:17:00 |
17 |
Martin Cermák |
RUZ7100 |
2134278 |
C |
TJ Růžená |
10:19:00 |
19 |
Josef Konfrst |
0050001 |
2126341 |
|
OB Vepřová |
10:21:00 |
21 |
Martin Potuzník |
SJH7705 |
2113492 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:23:00 |
23 |
Tomás Veverka |
VAM8401 |
7204619 |
C |
OB Vamberk |
10:25:00 |
25 |
Oldrich Vesely |
SJH7101 |
442847 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:27:00 |
27 |
Robert Urbaník |
VLI7002 |
8662745 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
10:29:00 |
29 |
Jirí Míchal |
SJH7802 |
2096231 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:31:00 |
31 |
Frantisek Vacek |
CHT7001 |
4634 |
C |
OOB SK Chrast |
10:33:00 |
33 |
Jan Hrouza |
KRN8100 |
8654914 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
10:35:00 |
35 |
Petr Sobotka |
PZR7008 |
53709 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:37:00 |
37 |
Pavel Novák |
CTB8101 |
9274 |
C |
SK OB Chotěboř |
10:39:00 |
39 |
Jaroslav Choutka |
SOB6301 |
1396839 |
C |
SOBSA |
10:41:00 |
41 |
Pavel Síma |
PZR7838 |
8659383 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:43:00 |
43 |
Pavel Izdny |
SJI7613 |
8709 |
C |
OK Jihlava |
10:45:00 |
45 |
Radek Cícha |
TTR7503 |
2092381 |
C |
OOB Třebíč |
10:47:00 |
47 |
Ales Král |
MFP7808 |
887613 |
C |
Matfyz Praha |
10:49:00 |
49 |
Pavel Vítek |
CHT7501 |
51999 |
C |
OOB SK Chrast |
10:51:00 |
51 |
Tomás Dolezel |
STA7701 |
5297 |
C |
OK Střelka |
10:53:00 |
53 |
Abrahám Hofhanzl |
RUZ7300 |
2800340 |
C |
TJ Růžená |
10:55:00 |
55 |
Jirí Dvorácek |
OSN7502 |
52250 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:57:00 |
57 |
Tomás Nevrkla |
RUZ7600 |
2133899 |
C |
TJ Růžená |
10:59:00 |
59 |
Michal Prosek |
SJI7823 |
888644 |
C |
OK Jihlava |
11:01:00 |
61 |
Vakant |
447 |
0 |
|
|
11:03:00 |
63 |
Vakant |
448 |
0 |
|
|
11:05:00 |
65 |
Vakant |
449 |
0 |
|
|
11:07:00 |
67 |
Vakant |
450 |
0 |
|
|
H45
4.30 km, 105 m, 14 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:00:00 |
00 |
Martin Málek |
CST6501 |
1418753 |
C |
OB Strakonice |
10:02:00 |
02 |
Petr Drábek |
TTR6701 |
2801047 |
C |
OOB Třebíč |
10:04:00 |
04 |
Pavel Izák |
LME7102 |
2061860 |
C |
SK Los Mělník |
10:06:00 |
06 |
Josef Culka |
JHB6202 |
49819 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
10:08:00 |
08 |
Jan Hülle |
CHT6903 |
53604 |
C |
OOB SK Chrast |
10:10:00 |
10 |
Bretislav Wurzel |
OSN6005 |
8006005 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:12:00 |
12 |
Jirí Trojan |
SJH6601 |
434831 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:14:00 |
14 |
Milan Vacek |
SJI6901 |
219243 |
C |
OK Jihlava |
10:16:00 |
16 |
Petr Novotny |
SJH6502 |
2079504 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:18:00 |
18 |
Milan Nechuta |
PZR7007 |
49811 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:20:00 |
20 |
Marek Kovacic |
OSN6600 |
53428 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:22:00 |
22 |
Borivoj Skryja |
PZR6106 |
232492 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:24:00 |
24 |
Ales Petrácek |
SJI6301 |
53631 |
C |
OK Jihlava |
10:26:00 |
26 |
Radek Cibulka |
LPU7107 |
2049557 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
10:28:00 |
28 |
Marek Suk |
PZR6701 |
410394 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:30:00 |
30 |
Jirí Parkan |
SJH6801 |
8656643 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:32:00 |
32 |
Pavel Sisma |
TYN6901 |
7210242 |
C |
OOB SK Týniště nad Orlicí |
10:34:00 |
34 |
Michal Pobuda |
SJH7403 |
442870 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:36:00 |
36 |
Petr Komín |
RUZ7200 |
2800299 |
C |
TJ Růžená |
10:38:00 |
38 |
Petr Nouza |
SJH6501 |
2079498 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:40:00 |
40 |
Radan Kamenicky |
OSN6004 |
9601003 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:42:00 |
42 |
Milan Dundácek |
SJH6902 |
336790 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:44:00 |
44 |
Michal Stauch |
0010002 |
7204524 |
|
staušíci |
10:46:00 |
46 |
Pavel Koten |
RIC7200 |
2060262 |
C |
OB Říčany |
10:48:00 |
48 |
Pavel Nechanicky |
OSN7209 |
7205006 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
10:50:00 |
50 |
Vakant |
460 |
0 |
|
|
10:52:00 |
52 |
Vakant |
461 |
0 |
|
|
10:54:00 |
54 |
Vakant |
462 |
0 |
|
|
H55
3.50 km, 100 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:10:00 |
10 |
Václav Kafka |
SJI6001 |
301295 |
C |
OK Jihlava |
10:12:00 |
12 |
Jirí Koudelny |
TTR5401 |
52251 |
C |
OOB Třebíč |
10:14:00 |
14 |
Jan Novohradsky |
PZR5309 |
232741 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
10:16:00 |
16 |
Petr Kanák |
SJI6115 |
7003047 |
C |
OK Jihlava |
10:18:00 |
18 |
Zdenek Kubálek |
RUZ5306 |
897365 |
C |
TJ Růžená |
10:20:00 |
20 |
Miroslav Orálek |
TTR5201 |
52252 |
C |
OOB Třebíč |
10:22:00 |
22 |
Leos Bláha |
JHB6207 |
52362 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
10:24:00 |
24 |
Jan Nespor |
TTR6101 |
8663162 |
C |
OOB Třebíč |
10:26:00 |
26 |
Vladimír Nosek |
SJH5901 |
442873 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:28:00 |
28 |
Zdenek Kopecky |
SJI6002 |
52360 |
C |
OK Jihlava |
10:30:00 |
30 |
Svatobor Sysel |
TTR6202 |
52235 |
C |
OOB Třebíč |
10:32:00 |
32 |
Petr Boril |
SJI6207 |
6607 |
C |
OK Jihlava |
10:34:00 |
34 |
Jaroslav Stefec |
CHT5801 |
52327 |
C |
OOB SK Chrast |
10:36:00 |
36 |
Martin Klusácek |
TTR5601 |
2103756 |
C |
OOB Třebíč |
10:38:00 |
38 |
Miroslav Kopácek |
CHT6049 |
2073715 |
C |
OOB SK Chrast |
10:40:00 |
40 |
Vakant |
469 |
0 |
|
|
10:42:00 |
42 |
Vakant |
470 |
0 |
|
|
10:44:00 |
44 |
Vakant |
471 |
0 |
|
|
H65
3.20 km, 90 m, 12 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
10:22:00 |
22 |
Dusan Sláma |
TBM4730 |
53243 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
10:24:00 |
24 |
Milan Zlesák |
CHT5101 |
51951 |
C |
OOB SK Chrast |
10:26:00 |
26 |
Ivan Grundel |
SJH4201 |
9200531 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
10:28:00 |
28 |
Josef Vítek |
CHT4802 |
51948 |
C |
OOB SK Chrast |
10:30:00 |
30 |
Ladislav Blecha |
TRT5100 |
51989 |
C |
KOS Třešť |
10:32:00 |
32 |
Oldrich Vodrázka |
CHT4701 |
52323 |
C |
OOB SK Chrast |
10:34:00 |
34 |
Pavel Izdny |
SJI4600 |
8712 |
C |
OK Jihlava |
10:36:00 |
36 |
Jaroslav Matras |
CHT5301 |
51953 |
C |
OOB SK Chrast |
10:38:00 |
38 |
Václav Kodys |
RUZ5105 |
51920 |
C |
TJ Růžená |
10:40:00 |
40 |
Frantisek Starka |
CHT4801 |
51949 |
C |
OOB SK Chrast |
10:42:00 |
42 |
Jan Hájek |
MAS5401 |
7885 |
C |
KČT Aš |
10:44:00 |
44 |
Vakant |
453 |
0 |
|
|
10:46:00 |
46 |
Vakant |
454 |
0 |
|
|
HDR
2.30 km, 70 m, 7 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
01:00:00 |
-25919040 |
Otto Kroupa |
TTR1402 |
2244 |
C |
OOB Třebíč |
01:00:00 |
-25919040 |
Prokop Dockal |
SJI1201 |
2113497 |
C |
OK Jihlava |
01:00:00 |
-25919040 |
Vilém Stastny |
CTB1301 |
51838 |
C |
SK OB Chotěboř |
01:00:00 |
-25919040 |
Magdalena Gregorová |
DKP1158 |
51663 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
01:00:00 |
-25919040 |
Lucie Brychtová |
JHB1352 |
0 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
01:00:00 |
-25919040 |
Vojtech Kozák |
TBM1101 |
53103 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
01:00:00 |
-25919040 |
Zuzana Kozáková |
TBM1352 |
9577 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
01:00:00 |
-25919040 |
Michaela Kozáková |
TBM1552 |
515006 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
01:00:00 |
-25919040 |
Ondrejka Komárková |
SJH1351 |
232379 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
01:00:00 |
-25919040 |
Laura Kubáková |
SJH1550 |
301356 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
01:00:00 |
-25919040 |
Sárka Kösslová |
SJH1154 |
0 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
01:00:00 |
-25919040 |
Eliska Bursíková |
SJI1450 |
110 |
C |
OK Jihlava |
01:00:00 |
-25919040 |
Eduard Martinec |
CHT1202 |
2102866 |
C |
OOB SK Chrast |
01:00:00 |
-25919040 |
Otakar Martinec |
CHT1502 |
0 |
C |
OOB SK Chrast |
01:00:00 |
-25919040 |
Julie Slavícková |
JHB1051 |
2106742 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
01:00:00 |
-25919040 |
Radan Korecky |
CHT1401 |
51924 |
C |
OOB SK Chrast |
01:00:00 |
-25919040 |
Alzbeta Kárníková |
LPU1354 |
920672 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-25919040 |
Apolena Mácová |
SJI1150 |
115 |
C |
OK Jihlava |
01:00:00 |
-25919040 |
Johana Klusácková |
CTB1153 |
2119197 |
C |
SK OB Chotěboř |
01:00:00 |
-25919040 |
Filip Prosek |
SJI1401 |
51774 |
C |
OK Jihlava |
01:00:00 |
-25919040 |
Robin Blazek |
SJI1700 |
1425374 |
|
OK Jihlava |
01:00:00 |
-25919040 |
Josef Krejsa |
CHT1501 |
53155 |
C |
OOB SK Chrast |
01:00:00 |
-25919040 |
Simon Gregor |
RUZ1600 |
2088726 |
|
TJ Růžená |
01:00:00 |
-25919040 |
Magdaléna Hofhanzlová |
RUZ1650 |
8654910 |
C |
TJ Růžená |
01:00:00 |
-25919040 |
Ondrej Sobotka |
TTR1401 |
52159 |
C |
OOB Třebíč |
01:00:00 |
-25919040 |
Karolína Sobotková |
TTR1152 |
52244 |
C |
OOB Třebíč |
01:00:00 |
-25919040 |
Helena Polednová |
RUZ1250 |
51780 |
C |
TJ Růžená |
01:00:00 |
-25919040 |
Dominika Polednová |
RUZ1350 |
53500 |
C |
TJ Růžená |
01:00:00 |
-25919040 |
Adéla Nevrklová |
RUZ1252 |
2133912 |
C |
TJ Růžená |
01:00:00 |
-25919040 |
Barbora Volná |
0060002 |
0 |
|
SOP |
01:00:00 |
-25919040 |
Magdalena Fikarová |
CTB1552 |
232861 |
C |
SK OB Chotěboř |
01:00:00 |
-25919040 |
Michal Fikar |
CTB1200 |
2082924 |
C |
SK OB Chotěboř |
P
2.70 km, 85 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
01:00:00 |
-25919040 |
Tomás Stauch |
0010003 |
886812 |
|
staušíci |
01:00:00 |
-25919040 |
Dmitry Nesterov |
0020001 |
7211158 |
|
Chopsticks |
01:00:00 |
-25919040 |
Elena Nesterova |
0020002 |
7211158 |
|
Chopsticks |
01:00:00 |
-25919040 |
Lenka Korberová |
JHB8452 |
0 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
01:00:00 |
-25919040 |
Jan Kössl |
SJH7602 |
0 |
C |
SJH Jindřichův Hradec |
01:00:00 |
-25919040 |
Ivona Kovacicová |
OSN6850 |
51991 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
01:00:00 |
-25919040 |
Hana Wacková |
SJI7853 |
2126383 |
C |
OK Jihlava |
01:00:00 |
-25919040 |
Olga Bursíková |
SJI8150 |
2141924 |
C |
OK Jihlava |
01:00:00 |
-25919040 |
Frantisek Jirku |
0030001 |
361999 |
|
Jirků |
01:00:00 |
-25919040 |
Václav Slavícek |
JHB7703 |
2103798 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
01:00:00 |
-25919040 |
Katerina Parízková |
PZR7951 |
2134287 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
01:00:00 |
-25919040 |
Jan Parízek |
PZR0011 |
1425359 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou |
01:00:00 |
-25919040 |
Vít Bohác |
CTB0201 |
2080977 |
|
SK OB Chotěboř |
01:00:00 |
-25919040 |
Zdenenk Bohác |
CTB7401 |
51837 |
|
SK OB Chotěboř |
01:00:00 |
-25919040 |
Anna Vacková |
CHT0051 |
51970 |
B |
OOB SK Chrast |
01:00:00 |
-25919040 |
Radovan Kos |
LPU7110 |
416270 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-25919040 |
Leona Kosová |
LPU7153 |
416272 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
01:00:00 |
-25919040 |
Petr Coufal |
0040001 |
2087645 |
|
FBŠ Jihlava |
01:00:00 |
-25919040 |
Jana Coufalová |
0040002 |
0 |
|
FBŠ Jihlava |
01:00:00 |
-25919040 |
Oldrich Fraj |
RUZ7502 |
232335 |
C |
TJ Růžená |
01:00:00 |
-25919040 |
Kamila Frajová |
RUZ7950 |
2111732 |
C |
TJ Růžená |
01:00:00 |
-25919040 |
Jirí Volny |
SOP5601 |
301232 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
01:00:00 |
-25919040 |
Petra Kanáková |
SJI8751 |
301207 |
C |
OK Jihlava |
01:00:00 |
-25919040 |
JaM Málkovi |
0070001 |
0 |
|
TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře |
01:00:00 |
-25919040 |
Daniela Skarydová |
0070002 |
0 |
|
TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře |
01:00:00 |
-25919040 |
Petr Capek |
0070003 |
0 |
|
TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře |
01:00:00 |
-25919040 |
Petra Jirsová |
0070004 |
0 |
|
TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře |
01:00:00 |
-25919040 |
Martin Jirsa |
0070005 |
0 |
|
TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře |
01:00:00 |
-25919040 |
Jan Jirsa |
0070006 |
0 |
|
TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře |
01:00:00 |
-25919040 |
Vlasta Skarydová |
0070007 |
0 |
|
TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře |
01:00:00 |
-25919040 |
Pavlína Pavlasová |
0070008 |
0 |
|
TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře |
01:00:00 |
-25919040 |
Martin Pavlas |
0070009 |
0 |
|
TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře |
01:00:00 |
-25919040 |
Dominik Pavlas |
0070010 |
0 |
|
TJ Sokol Nová Ves u Chotěboře |