Logo

Event startlists: Oblastní žebříček

Date:
2021/09/11
Place:
Nové Dvory
Organiser:
KRL - Kometa Kralovice
Used map:
Kuchyňka, 1 : 10 000, E=5m, formát A4
Director:
Hanáková Magda
Referee:
Hanáková Marta - R3
Course setter:
Pova Ondřej - R1
JURY:
Rambousek Karel, Richtr Aleš, Milota Josef
Classes:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     T1     T2     TF    

D10F 1.95 km, 75 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:31:00 Peláková Daniela MLA1155 2214516 C MLOK Mariánské Lázně
10:33:00 Vakant 0 Vakant
10:35:00 Vakant 0 Vakant
10:37:00 Vakant 0 Vakant
10:39:00 Vakant 0 Vakant
10:41:00 Vakant 0 Vakant
10:43:00 Vakant 0 Vakant
10:45:00 Vakant 0 Vakant
10:47:00 Vakant 0 Vakant
10:49:00 Vakant 0 Vakant
10:51:00 Vakant 0 Vakant
10:53:00 Vakant 0 Vakant
10:55:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 Vakant 0 Vakant
10:59:00 Vakant 0 Vakant
11:01:00 Vakant 0 Vakant

D10 2.13 km, 95 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:59:00 Zabolotná Kiára MLA1152 51494 C MLOK Mariánské Lázně
11:01:00 Cikhardtová Adéla NEK1150 2096262 C Nejdek Orienteering
11:03:00 Fáberová Hana KRL1153 2017667 C Kometa Kralovice
11:05:00 Maternová Jana VPM1150 7982 C KOS Slavia Plzeň
11:07:00 Fryšová Zuzana DCH1151 2039224 C Radioelektronika Cheb
11:09:00 Benešová Marie MLA1250 1421918 C MLOK Mariánské Lázně
11:11:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
11:13:00 Gregorová Vendula NEK1250 2146036 C Nejdek Orienteering
11:15:00 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C MLOK Mariánské Lázně
11:17:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
11:19:00 Nykodymová Anna MLA1154 7880 C MLOK Mariánské Lázně
11:21:00 Škultéty Kristýna NEK1251 2146044 C Nejdek Orienteering
11:23:00 Hynková Anna ONO1250 301730 C SKOB Ostrov
11:25:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
11:27:00 Valentová Ela KRL1253 0 C Kometa Kralovice
11:29:00 Pávková Anna NEK1350 2146042 C Nejdek Orienteering
11:31:00 Fáberová Lucie KRL1351 434567 C Kometa Kralovice
11:33:00 Prinzová Lada MLA1150 1421921 C MLOK Mariánské Lázně
11:35:00 Gelnerová Karolína KRL1350 2126273 C Kometa Kralovice
11:37:00 Dvořáková Zuzana VPM1250 434806 C KOS Slavia Plzeň
11:39:00 Turková Klára SKV1151 0 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:41:00 Vakant 0 Vakant
11:43:00 Vakant 0 Vakant
11:45:00 Vakant 0 Vakant

D12 2.50 km, 100 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
11:15:00 Dvořáková Tereza LPM0952 2102687 C OK Lokomotiva Plzeň
11:17:00 Čadková Michaela KRL0954 0 C Kometa Kralovice
11:19:00 Dvořáková Barbora VPM1052 7924 C KOS Slavia Plzeň
11:21:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B Kometa Kralovice
11:23:00 Fryšová Žaneta DCH0959 2141932 B Radioelektronika Cheb
11:25:00 Vodrážková Barbora VPM1050 434836 C KOS Slavia Plzeň
11:27:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B OK Lokomotiva Plzeň
11:29:00 Sedláková Nela BSO0952 0 C KOB Baník Sokolov
11:31:00 Beránková Julie VPM1051 2042508 C KOS Slavia Plzeň
11:33:00 Hynková Marie ONO1050 8008269 C SKOB Ostrov
11:35:00 Šafránková Eliška LPM0953 2000560 C OK Lokomotiva Plzeň
11:37:00 Peterková Adéla KRL0953 0 C Kometa Kralovice
11:39:00 Petýrková Karolína NEK0851 0 C Nejdek Orienteering
11:41:00 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 C SKOB Ostrov
11:43:00 Vakant 0 Vakant
11:45:00 Vakant 0 Vakant
11:47:00 Vakant 0 Vakant

D14 2.89 km, 105 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:39:00 Frühaufová Julie SKV0754 8670313 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:41:00 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 2035733 C Nejdek Orienteering
10:43:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 8003638 B Kometa Kralovice
10:45:00 Kadlecová Barbora VPM0750 434819 C KOS Slavia Plzeň
10:47:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
10:49:00 Pokorná Anežka KRL0757 8075697 B Kometa Kralovice
10:51:00 Sobotová Kateřina VPM0851 8013929 B KOS Slavia Plzeň
10:53:00 Nejedlá Barbora ONO0750 9201325 C SKOB Ostrov
10:55:00 Váchová Nicol BSO0856 8686 C KOB Baník Sokolov
10:57:00 Ritterová Lída ONO0851 2103708 B SKOB Ostrov
10:59:00 Bodurková Denisa KRL0752 8648560 B Kometa Kralovice
11:01:00 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 C MLOK Mariánské Lázně
11:03:00 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C OK Lokomotiva Plzeň
11:05:00 Fryšová Andrea DCH0760 2141931 C Radioelektronika Cheb
11:07:00 Beránková Hedvika VPM0850 8013879 B KOS Slavia Plzeň
11:09:00 Vakant 0 Vakant
11:11:00 Vakant 0 Vakant
11:13:00 Vakant 0 Vakant
11:15:00 Vakant 0 Vakant
11:17:00 Vakant 0 Vakant
11:19:00 Vakant 0 Vakant

D16 3.26 km, 105 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
11:18:00 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 B Kometa Kralovice
11:20:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A SKOB Ostrov
11:22:00 Gelnerová Anna KRL0653 8648594 A Kometa Kralovice
11:24:00 Doubravová Barbora DCH0657 2141925 C Radioelektronika Cheb
11:26:00 Králová Lucie KRL0658 8075698 C Kometa Kralovice
11:28:00 Halámková Jana ONO0657 1428926 B SKOB Ostrov
11:30:00 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B KOB Baník Sokolov
11:32:00 Holíková Simona ONO0553 8660587 A SKOB Ostrov
11:34:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 B Kometa Kralovice
11:36:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
11:38:00 Vakant 0 Vakant
11:40:00 Vakant 0 Vakant
11:42:00 Vakant 0 Vakant
11:44:00 Vakant 0 Vakant

D18 3.84 km, 150 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:41:00 Pecko Sára ONO0452 8116743 A SKOB Ostrov
10:43:00 Dítková Markéta SKV0451 682652 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:45:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov
10:47:00 Vakant 0 Vakant
10:49:00 Vakant 0 Vakant

D20 3.84 km, 150 m, 15 controls, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:31:00 Marešová Klára NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
10:33:00 Vakant 0 Vakant

D21 4.42 km, 170 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
11:24:00 Kamenická Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
11:27:00 Vakant 0 Vakant
11:30:00 Šiková Barbora LPM9650 8656622 R OK Lokomotiva Plzeň
11:33:00 Vakant 0 Vakant
11:36:00 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C OK Lokomotiva Plzeň
11:39:00 Vakant 0 Vakant
11:42:00 Vakant 0 Vakant
11:45:00 Vakant 0 Vakant

D35 3.92 km, 140 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:44:00 Gregorová Kateřina BSO8151 2181285 C KOB Baník Sokolov
10:47:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:50:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
10:53:00 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:56:00 Prinzová Nikola MLA8150 301471 C MLOK Mariánské Lázně
10:59:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:02:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
11:05:00 Fišáková Hana MLA7750 8656664 C MLOK Mariánské Lázně
11:08:00 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C SKOB Ostrov
11:11:00 Placková Veronika MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
11:14:00 Křenková Eva VPM8350 330653 C KOS Slavia Plzeň
11:17:00 Kožíšková Hana MLA8350 1421928 C MLOK Mariánské Lázně
11:20:00 Sobotová Jana VPM7250 8022362 C KOS Slavia Plzeň
11:23:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
11:26:00 Hynková Jana ONO8650 301498 C SKOB Ostrov
11:29:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
11:32:00 Vakant 0 Vakant
11:35:00 Vakant 0 Vakant
11:38:00 Vakant 0 Vakant
11:41:00 Vakant 0 Vakant
11:44:00 Vakant 0 Vakant

D45 3.84 km, 150 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
11:01:00 Čepičková Jana LPM7353 7210116 C OK Lokomotiva Plzeň
11:04:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:07:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
11:10:00 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C OOB Aš
11:13:00 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
11:16:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
11:19:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:22:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
11:25:00 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:28:00 Fryšová Tereza DCH7654 4451 C Radioelektronika Cheb
11:31:00 Vakant 0 Vakant
11:34:00 Vakant 0 Vakant
11:37:00 Vakant 0 Vakant
11:40:00 Vakant 0 Vakant
11:43:00 Vakant 0 Vakant

D55 3.26 km, 105 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:45:00 Lacigová Ivana VSP5950 8116699 C USK Praha
10:47:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:49:00 Vakant 0 Vakant
10:51:00 Vakant 0 Vakant

D65 2.89 km, 105 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
11:28:00 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
11:30:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:32:00 Vakant 0 Vakant
11:34:00 Vakant 0 Vakant

D75 2.50 km, 100 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:32:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:35:00 Beránková Pavla VPM4350 330650 C KOS Slavia Plzeň
10:38:00 Vakant 0 Vakant
10:41:00 Vakant 0 Vakant

H10F 1.95 km, 75 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
11:08:00 Rauch Tobiáš VPM1300 52376 C KOS Slavia Plzeň
11:10:00 Soukup Ondřej NEK1201 2145642 C Nejdek Orienteering
11:12:00 Křenek Martin VPM1301 2097292 C KOS Slavia Plzeň
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Vakant 0 Vakant
11:18:00 Vakant 0 Vakant
11:20:00 Vakant 0 Vakant
11:22:00 Vakant 0 Vakant
11:24:00 Vakant 0 Vakant
11:26:00 Vakant 0 Vakant
11:28:00 Vakant 0 Vakant
11:30:00 Vakant 0 Vakant
11:32:00 Vakant 0 Vakant
11:34:00 Vakant 0 Vakant
11:36:00 Vakant 0 Vakant
11:38:00 Vakant 0 Vakant
11:40:00 Vakant 0 Vakant
11:42:00 Vakant 0 Vakant

H10 2.13 km, 95 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:31:00 Gregor Josef NEK1000 232229 Nejdek Orienteering
10:33:00 Křenek Jan VPM1101 7209476 C KOS Slavia Plzeň
10:35:00 Čepička Antonín LPM1102 2129225 C OK Lokomotiva Plzeň
10:37:00 Cepek Vojtech 0030002 0 xxx
10:39:00 Placek Nikolas MLA1200 888609 C MLOK Mariánské Lázně
10:41:00 Fecko Richard NEK1100 2067349 C Nejdek Orienteering
10:43:00 Kváč Martin MLA1102 2073704 C MLOK Mariánské Lázně
10:45:00 Jedlička Josef VPM1102 232337 C KOS Slavia Plzeň
10:47:00 Vakant 0 Vakant
10:49:00 Vakant 0 Vakant
10:51:00 Vakant 0 Vakant

H12 2.70 km, 100 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:51:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 B KOS Slavia Plzeň
10:54:00 Beneš Jan MLA1000 1421924 C MLOK Mariánské Lázně
10:57:00 Haller Maxmilián KRL1102 0 C Kometa Kralovice
11:00:00 Prinz Mikuláš MLA0901 1421915 C MLOK Mariánské Lázně
11:03:00 Parula Egon LPM1000 2801411 C OK Lokomotiva Plzeň
11:06:00 Bejvančický Jan KRL1003 232961 C Kometa Kralovice
11:09:00 Havel Štěpán LPM0902 8014521 C OK Lokomotiva Plzeň
11:12:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 B OOB Aš
11:15:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
11:18:00 Štěrba Lukáš SKV1001 8013923 B TJ Slovan Karlovy Vary
11:21:00 Černý Antonín ONO1001 2148165 B SKOB Ostrov
11:24:00 Materna Josef VPM0902 8007996 B KOS Slavia Plzeň
11:27:00 Placek Tomas MLA0902 8014515 B MLOK Mariánské Lázně
11:30:00 Vakant 0 Vakant
11:33:00 Vakant 0 Vakant
11:36:00 Vakant 0 Vakant
11:39:00 Vakant 0 Vakant
11:42:00 Vakant 0 Vakant

H14 3.10 km, 125 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:42:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C OOB Aš
10:44:00 Kváč Miroslav MLA0800 8014558 C MLOK Mariánské Lázně
10:46:00 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C Kometa Kralovice
10:48:00 Plevný Albert DCH0711 8662372 B Radioelektronika Cheb
10:50:00 Maglia Šimon ONO0702 8022369 C SKOB Ostrov
10:52:00 Herman Ondřej MLA0801 1421926 B MLOK Mariánské Lázně
10:54:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
10:56:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 8022383 B KOS Slavia Plzeň
10:58:00 Bruckner Filip DCH0714 8109390 C Radioelektronika Cheb
11:00:00 Pícl Kryštof VPM0800 1494 C KOS Slavia Plzeň
11:02:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B Nejdek Orienteering
11:04:00 Krs Jakub VPM0801 8014479 C KOS Slavia Plzeň
11:06:00 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B OOB Aš
11:08:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 B TJ Slovan Karlovy Vary
11:10:00 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 B MLOK Mariánské Lázně
11:12:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Vakant 0 Vakant
11:18:00 Vakant 0 Vakant

H16 3.58 km, 125 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
11:25:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B MLOK Mariánské Lázně
11:27:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
11:29:00 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
11:31:00 Kropáč Filip KRL0503 8075702 B Kometa Kralovice
11:33:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
11:35:00 Sobota Ondřej VPM0502 8014568 B KOS Slavia Plzeň
11:37:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
11:39:00 Vakant 0 Vakant
11:41:00 Vakant 0 Vakant
11:43:00 Vakant 0 Vakant

H18 4.31 km, 195 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:38:00 Grohmann Jan VPM0403 443084 A KOS Slavia Plzeň
10:40:00 Weissar Samuel LPM0300 8149876 B OK Lokomotiva Plzeň
10:42:00 Vakant 0 Vakant
10:44:00 Vakant 0 Vakant

H20 4.31 km, 195 m, 15 controls, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:32:00 Vakant 0 Vakant

H21 5.60 km, 200 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:39:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
10:42:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
10:48:00 Havlíček Albert BSO0304 8028818 A KOB Baník Sokolov
10:51:00 Kamaryt Michal MLA9205 1421919 C MLOK Mariánské Lázně
10:54:00 Sova František LPM9702 361920 C OK Lokomotiva Plzeň
10:57:00 Laciga Radek PGP8202 8656559 C SK Praga
11:00:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
11:03:00 Frank Jiří MAS9600 301505 C OOB Aš
11:06:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A KOB Baník Sokolov
11:09:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
11:12:00 Gajdoš Martin 0060001 2039802 -
11:15:00 Vakant 0 Vakant
11:18:00 Vakant 0 Vakant
11:21:00 Vakant 0 Vakant
11:24:00 Vakant 0 Vakant

H35 4.63 km, 185 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:39:00 Rambousek Karel BSO7907 8028852 C KOB Baník Sokolov
10:42:00 Stehlík Petr LPM7903 8515517 C OK Lokomotiva Plzeň
10:45:00 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov
10:48:00 Šilhavý Jakub LPM8500 51151 C OK Lokomotiva Plzeň
10:51:00 Badura Václav SKV8101 8010150 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:54:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
10:57:00 Fišer Pavel SKV7200 7654444 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:00:00 Travnicek Jan PLU7501 8660365 C TJ SOKOL Plumlov
11:03:00 Placek Petr MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně
11:06:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
11:09:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C OOB Aš
11:12:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
11:15:00 Rauch Stanislav VPM8201 887624 C KOS Slavia Plzeň
11:18:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
11:21:00 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C SKOB Ostrov
11:24:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:27:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
11:30:00 Kovář Jindřich MAS6800 7003022 C OOB Aš
11:33:00 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C KOS Slavia Plzeň
11:36:00 Vakant 0 Vakant
11:39:00 Vakant 0 Vakant
11:42:00 Vakant 0 Vakant
11:45:00 Vakant 0 Vakant

H45 4.31 km, 195 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
11:04:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C OK Lokomotiva Plzeň
11:06:00 Frühauf Jiří SKV7002 2081378 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:08:00 Trhlík Tomáš PLU7407 8071274 C TJ SOKOL Plumlov
11:10:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C MLOK Mariánské Lázně
11:12:00 Čepička Ladislav LPM6701 8109406 C OK Lokomotiva Plzeň
11:14:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
11:16:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
11:18:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
11:20:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
11:22:00 Beneš Marek MLA7601 1421929 C MLOK Mariánské Lázně
11:24:00 Fryš Zdeněk DCH7503 4450 C Radioelektronika Cheb
11:26:00 Kohoutek Oldřich BSO7100 7204986 C KOB Baník Sokolov
11:28:00 Hynek Petr ONO7000 301490 C SKOB Ostrov
11:30:00 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:32:00 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C SKOB Ostrov
11:34:00 Fiala Michal KSH7601 416182 C OB Kašperské Hory
11:36:00 Jiroušek Petr LPM7001 301721 C OK Lokomotiva Plzeň
11:38:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
11:40:00 Vakant 0 Vakant
11:42:00 Vakant 0 Vakant
11:44:00 Vakant 0 Vakant
11:46:00 Vakant 0 Vakant
11:48:00 Vakant 0 Vakant

H55 3.58 km, 125 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:31:00 Beránek Petr VPM4502 330530 C KOS Slavia Plzeň
10:33:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
10:35:00 Blažek Jiří VPM5009 253118 C KOS Slavia Plzeň
10:37:00 Čech Petr DCH6002 681885 C Radioelektronika Cheb
10:39:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C KOS Slavia Plzeň
10:41:00 Vakant 0 Vakant
10:43:00 Vakant 0 Vakant

H65 3.10 km, 125 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
11:29:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:31:00 Schejbal Ladislav DCH5301 232373 C Radioelektronika Cheb
11:33:00 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:35:00 Hájek Jan MAS5401 8648556 C OOB Aš
11:37:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
11:39:00 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C KOS Slavia Plzeň
11:41:00 Vakant 0 Vakant

H75 2.70 km, 100 m, Start: 1

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:30:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
10:32:00 Schimm Dieter BSO4401 8689 C KOB Baník Sokolov
10:34:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
10:36:00 Vakant 0 Vakant
10:38:00 Vakant 0 Vakant

T1 2.60 km, 75 m, Start: 2

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Tauerová Kristina BSO0855 8691 C KOB Baník Sokolov
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Fojtíková Vendula BSO0854 7876 C KOB Baník Sokolov
10:30:00 Fojtíková Nikola BSO0853 232236 C KOB Baník Sokolov
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant

T2 4.38 km, 190 m, Start: 2

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:30:00 Zierhutová Michaela LCV0250 438631 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:30:00 Sobota Petr VPM7800 8014568 C KOS Slavia Plzeň
10:30:00 Váňa Martin 0010001 0 TJ Sokol Holoubkov
10:30:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:30:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:30:00 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Pávková Jana NEK7850 0 C Nejdek Orienteering
10:30:00 Cepek Pavel 0030001 2302133 xxx
10:30:00 Klapka Radim 0040001 307330 Neregistrovaný

TF 1.74 km, 75 m, Start: 2

Start time Name Reg. number SI Licence Club
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Kodýtková Marie 0020001 0 LPM
10:30:00 Rambousek Marek BSO1400 7872 C KOB Baník Sokolov
10:30:00 Rambousková Daniela BSO1650 232238 C KOB Baník Sokolov
10:30:00 Hynková Johanna ONO1750 0 C SKOB Ostrov
10:30:00 Šilhavý Matěj LPM1600 0 OK Lokomotiva Plzeň
10:30:00 Rauch Jonáš VPM1500 1499 C KOS Slavia Plzeň
10:30:00 Šilhavá Rozárie LPM1850 0 OK Lokomotiva Plzeň
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Gregor Ondřej BSO1200 0 C KOB Baník Sokolov
10:30:00 Milota Jan MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 Pivcová Lucie MLA1650 1421925 C MLOK Mariánské Lázně