Logo

Startovka závodu: Měřený mapový trénink - krátká trať CTB

Klubová startovka

Datum:
23.05.2021
Místo konání:
Dobkov
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Letadlo II
Ředitel závodu:
Paulová Hana
Hlavní rozhodčí:
Voborníková Eva - R3
Stavitel tratí:
Voborníková Alena - R3
Kluby:
BBM     BZP     BZR     CET     CTB     DCE     CHT     JHB     LBM     MLA     OSN     PDY     PEN     PHK     PZR     RUZ     SCP     SJH     SJI     SOB     SRK     STA     STH     TAP     TBM     TRT     TTR     VSP     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:49:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:46:00 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C D35
14:00:00 Cipryánová Viktorie BZP1350 2113489 C HDR
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Čechová Zuzana BZR6951 8149884 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:08:00 Záveská Anna CET6450 331549 C D55
14:19:00 Záveský Richard CET6301 232860 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hübnerová Johana CTB1551 51833 C HDR
10:05:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C H10
10:10:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 A D14
10:11:00 Paulová Pavlína CTB0551 8003591 C D16
10:13:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 8003597 B H12
10:14:00 Paulová Barbora CTB0753 8003665 B D14
10:45:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C D10
10:49:00 Klusáčková Johana CTB1153 2119197 C D10
10:51:00 Novák Tobiáš CTB1103 8003661 C H10
10:54:00 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 B D12
12:26:00 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 C H10
12:38:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 B H16
12:57:00 Šťastný Vilém CTB1301 51830 C H10N
13:00:00 Fikarová Magdalena CTB1552 232861 C HDR
13:00:00 Fikar Michal CTB1200 2082924 C HDR
14:10:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C D14
14:13:00 Novák Matyáš CTB0601 8226396 A H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:16:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 Kopáčková Iva CHT8851 8013927 C D21C
11:05:00 Martincová Kristýna CHT8551 63591 C D21C
11:05:00 Martinec Eduard CHT1202 2102866 C H10N
11:16:00 Veselá Tereza CHT0552 7207628 C D16
11:21:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C D55
11:24:00 Vacková Petra CHT7852 4329 C D35
11:25:00 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 C H55
11:39:00 Vacek František CHT0501 2067939 C H16
11:42:00 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C H21C
11:50:00 Vacek František CHT7001 4634 C H45
12:00:00 Matras Štěpán CHT1402 51980 C HDR
12:00:00 Matrasová Marie CHT1451 232883 C HDR
12:05:00 Korecký Miroslav CHT7901 8226364 C H21C
12:08:00 Kellerová Lenka CHT8054 2148247 C D35
12:09:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 B D14
12:18:00 Martinec Petr CHT8502 52168 C H21C
12:22:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 B D14
12:23:00 Korecká Lenka CHT8053 8033277 C D21C
12:29:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B D14
12:30:00 Keller Filip CHT0503 2115707 B H16
12:31:00 Slavíková Tereza CHT0656 8226328 A D16
12:32:00 Matras Tomáš CHT8001 7210808 C H21C
12:37:00 Zoulíková Iveta CHT8052 7207872 C D35
12:40:00 Klvaňa Milan CHT7500 8226323 C H21C
12:45:00 Bulvová Hana CHT6655 8700 C D21C
12:49:00 Keller Ivo CHT7703 2148244 C H35
12:50:00 Kropáčková Vendula CHT0353 2148235 B D18
13:00:00 Korecký Marek CHT1701 51554 C HDR
13:04:00 Korecká Eva CHT1054 8482073 C D12
13:13:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 B H14
13:20:00 Korecký Radan CHT1401 8003626 C H10N
13:24:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C D12
13:25:00 Vítek Pavel CHT7501 51999 C H21C
13:26:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B H18
13:29:00 Vítková Eva CHT7251 682378 C D45
13:38:00 Vítek Josef CHT4802 51948 C H70
13:58:00 Vodrážka Oldřich CHT4701 52323 C H70
14:03:00 Ondráčková Lucie CHT9254 8680611 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Honzáková Nelka JHB0851 7210807 C D14
10:07:00 Honzáková Lenka JHB0551 7210814 C D16
10:08:00 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C H21C
10:15:00 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C D45
10:17:00 Honzák Tomáš JHB7702 7201753 C H21D
10:24:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C D21C
10:28:00 Nesrovnalová Iveta JHB8952 8014463 C D21C
11:18:00 Slavíčková Lada JHB7951 2106726 C D35
11:36:00 Slavíček Václav JHB7703 2103798 C H35
12:48:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:25:00 Janská Iva LBM5795 219280 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:09:00 Kunc Petr MLA6601 8109383 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:32:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C D35
12:02:00 Janíčková Jitka OSN7356 8680294 C D45
12:03:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B D14
13:11:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8081227 B D14
13:16:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 2011898 B H16
13:22:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C H45
13:30:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C D35
13:34:00 Drápová Justýna OSN0990 551995 C D12
13:36:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C H45
13:41:00 Dvořáček Jakub OSN0303 8648630 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C H21C
10:19:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45
14:21:00 Cháma Ondřej PDY0902 2260343 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:29:00 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C H55
11:41:00 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:22:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C D45
11:38:00 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:47:00 Nechuta Milan PZR7007 8022374 C H45
10:50:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C H65
10:55:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C H55
10:56:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C H65
10:57:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C H21C
10:58:00 Knap Jakub PZR0701 8024756 B H14
10:59:00 Nechutová Alena PZR6969 8022352 C D45
11:03:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C H21D
12:00:00 Kocmánek Lukáš PZR1200 2121893 C HDR
12:10:00 Dokulil Jiří PZR0905 2420004 C H12
12:13:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C D21C
12:58:00 Sobotka Petr PZR7008 8022351 C H35
13:09:00 Suková Renata PZR7352 53196 C D45
13:28:00 Suk Marek PZR6701 410394 C H45
13:48:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C D65
13:56:00 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C D12
10:21:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C H70
10:39:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C D35
10:41:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C D10
11:01:00 Hronová Iva RUZ6450 2070801 C D55
12:00:00 Polednová Dominika RUZ1350 53500 C HDR
12:00:00 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 2801042 C HDR
12:07:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C D10
12:15:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 B D14
12:19:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B H12
12:33:00 Polednová Hana RUZ8051 8013844 C D21C
12:41:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B D16
12:52:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C H45
12:56:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C D21D
12:59:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C H45
13:00:00 Gregor Šimon RUZ1600 2088726 C HDR
13:15:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C H21C
13:23:00 Fraj David RUZ0900 49887 C H12
13:32:00 Gregor Jáchym RUZ0400 8654884 B H18
13:33:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:59:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Komárek Štěpán SJH1602 2025364 C HDR
10:00:00 Míchal Jáchym SJH1601 2420068 C HDR
10:02:00 Komárková Zbyňka SJH0751 8014456 C D14
10:03:00 Benešová Michaela SJH0651 8670796 B D16
10:04:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C H21C
10:09:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B H12
10:12:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H21C
10:18:00 Míchal Jakub SJH1001 8022661 C H12
10:22:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B H14
10:23:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C H45
10:25:00 Nosek Vladimír SJH5901 8003617 C H55
10:26:00 Komárková Ondřejka SJH1351 995845 C D10N
10:27:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B H14
10:31:00 Komárková Jindra SJH0453 981817 C D18
10:33:00 Těthal Josef SJH0805 2260168 C H14
10:34:00 Dundáček Milan SJH6902 8648639 C H45
10:35:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C D35
10:37:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 C D10
10:38:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 C H21C
10:43:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C D35
10:44:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B H18
10:46:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C H21C
10:48:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C H35
11:00:00 Pobudová Marie SJH1050 443107 C D12
11:02:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B H18
11:07:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 B D18
11:13:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C D35
11:15:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 B D14
11:26:00 Potužník Viktor SJH0504 8003611 B H16
11:33:00 Novotný Petr SJH6502 2079504 C H55
11:43:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C D45
11:43:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C H35
11:52:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C H21C
11:56:00 Pobuda Michal SJH7403 442845 C H45
12:14:00 Smékal Jan SJH0405 2113419 C H18
12:16:00 Beranová Marie SJH0951 2087674 C D12
12:17:00 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C D45
12:21:00 Beranová Jana SJH7851 2035147 C D35
12:34:00 Beran Antonín SJH1101 2067961 C H10
12:36:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C H21C
12:42:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C H10
12:43:00 Beran Pavel SJH7801 2061793 C H35
12:53:00 Duba Vojtěch SJH8003 7300804 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Novotná Petra SJI8350 8516414 C D21D
10:29:00 Izdný Pavel SJI7613 8149899 C H45
10:32:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C D21C
10:36:00 Foltýnová Eva SJI0051 8033298 C D21C
10:40:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C H45
10:42:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 A H21C
10:52:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C H35
11:14:00 Prášil Adam SJI0901 2088159 B H12
11:23:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B H14
11:27:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C D45
11:28:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C D65
11:34:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B H16
11:37:00 Frýba Dominik SJI9702 8113526 C H21C
11:40:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C H45
11:45:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 A H16
11:47:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 C H21C
11:57:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 A H21C
11:58:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H45
11:59:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C H35
12:00:00 Moravec Adam SJI1800 7260022 C HDR
12:00:00 Růžička Vojtěch SJI0704 51772 C H14
12:01:00 Růžička Tomáš SJI0907 52298 C H12
12:04:00 Zach Martin SJI0705 142 C H14
12:12:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C H21C
12:20:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C H16
12:24:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C D45
12:35:00 Bartáková Petra SJI8151 51774 D21D
12:39:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C H70
12:51:00 Moravec Štěpán SJI8101 8028855 C H21C
12:55:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C H45
13:03:00 Krátká Soňa SJI7650 2148195 C D21D
13:05:00 Jirků František SJI0600 2039823 B H16
13:06:00 Mácová Amálie SJI0650 52331 C D16
13:07:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C H12
13:12:00 Zamrazil Jan SJI7701 361999 C H35
13:14:00 Zamrazilová Nikol SJI1050 2011866 C D12
13:21:00 Zamrazilová Tereza SJI0755 886269 C D14
13:27:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C H10N
13:35:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C H21C
13:43:00 Tulis Václav SJI1003 2039071 C H10N
13:46:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C H55
13:50:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C H21C
13:52:00 Mácová Apolena SJI1150 115 C D10N
13:54:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C D21C
13:55:00 Máca Tomáš SJI7800 141 C H35
14:00:00 Lauermanová Eva SJI1353 886813 C HDR
14:00:00 Lauerman Jan SJI1515 2103711 C HDR
14:00:00 Krátká Eliška SJI0851 8109345 B D14
14:06:00 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 C H21C
14:14:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C H12
14:22:00 Černý Petr SJI8100 2127647 C H35
14:26:00 Hudec Filip SJI0304 9201980 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:25:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H21C
12:28:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:53:00 Kos Michal SRK6802 2073747 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:01:00 Lubasová Aneta STA0953 8482112 C D12
14:02:00 Plachá Zita STA0551 8116810 B D16
14:04:00 Plachý Martin STA7101 2108861 C H45
14:05:00 Čápová Eliška STA0451 8482108 B D18
14:07:00 Doleželová Jolana STA1151 8482093 C D10
14:11:00 Čápová Denisa STA0952 8680427 C D12
14:12:00 Plachá Radka STA7551 2116452 C D45
14:15:00 Doležel Tomáš STA7701 5297 C H35
14:17:00 Lubasová Nela STA1152 8116807 C D10
14:18:00 Čáp Radim STA7301 2134353 C H45
14:20:00 Plachá Nora STA0851 8116821 B D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Buďárková Laura STH1051 2124779 C D12
11:08:00 Šimková Lucie STH0951 2116482 B D12
11:09:00 Buďárek Šimon STH0703 8680286 B H14
11:10:00 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C H45
11:11:00 Bulušková Barbora STH0750 2133892 B D14
11:17:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C D45
11:19:00 Chrástová Barbora STH0851 8033224 B D14
11:30:00 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C H45
11:31:00 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C H10
11:55:00 Junek Petr STH5501 9200530 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C D12
12:27:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C H14
12:47:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C H10
11:35:00 Skřivanek František TBM1108 52592 C H10
12:44:00 Thiemel Jiří TBM8905 515175 C H21C
13:00:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B H14
13:01:00 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 B D14
13:02:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C D10
13:19:00 Miková Iva TBM7071 53270 C D45
13:47:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Mazzarese Aiden TRT1500 2148130 C HDR
11:06:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C D65
11:44:00 Blecha Ladislav TRT5100 8140927 C H70
11:48:00 Mazzarese David TRT1100 2102555 C H10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C D45
11:20:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C H45
11:54:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:17:00 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C D10N
13:18:00 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C H21D
13:31:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B D14
13:39:00 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C D45
13:42:00 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C D35

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
13:08 Jirků Olga 0010001 2039188 Jirků D21D
13:10 Jirků František 0010002 2039175 Jirků H21D
11:51 Králová Irena 0030001 53615 TJ Jiskra Havlíčkův Brod - neregistrovaní D55