Výsledky závodu: Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček

Datum:
20.04.2013
Místo konání:
Předklášteří u Tišnova, SKI areál Klínek
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Kozí brada 366, 1:10000, e=5m, srpen 2012, hl.kartograf Radovan Čech
Ředitel závodu:
Štěpánková Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Kozák Osvald
Stavitel tratí:
Čech Radovan
JURY:
Matras Jaroslav, Přikryl Petr, Kheil Radim
Protokol:
Povětrnostní podm. : zataženo, 14°C Protest nebyl podán, jury nezasedala. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu. Dvěma závodníkům byla ošetřena drobná zranění.
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10N
1.60 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloučková Hana ABM0350 C KOB Moira Brno 20:07
2. Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 20:24 + 0:17
D10
1.90 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 C KOB Moira Brno 19:36
2. Sedlářová Jolana TBM0359 C KOS TJ Tesla Brno 19:58 + 0:22
3. Sobotková Klára PZR0351 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:08 + 8:32
Šeďová Kateřina ABM0451 C KOB Moira Brno DISK
Veselá Aneta SJH0352 C SJH Jindřichův Hradec DISK
D12
2.00 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Radová Kateřina ABM0199 C KOB Moira Brno 18:13
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 18:50 + 0:37
3. Mulíčková Zuzana ABM0157 C KOB Moira Brno 21:17 + 3:04
4. Suková Hana PZR0252 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:38 + 3:25
5. Starková Tereza CHT0251 C OOB SK Chrast 23:04 + 4:51
6. Nováková Tereza Anna TBM0260 C KOS TJ Tesla Brno 27:14 + 9:01
7. Lédlová Natálie PZR0151 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:42 + 31:29
D14
2.40 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 17:29
2. Hojná Eliška SJH0052 B SJH Jindřichův Hradec 18:50 + 1:21
3. Grycová Kateřina TBM0058 B KOS TJ Tesla Brno 20:30 + 3:01
4. Krejčířová Lucie ABM0052 B KOB Moira Brno 24:50 + 7:21
5. Nechanická Klára OSN0050 B SK OS Nové Město n. M. 24:57 + 7:28
6. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 24:58 + 7:29
7. Kratochvílová Anežka ZBM9954 B SK Žabovřesky Brno 25:47 + 8:18
8. Špriglová Kamila TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno 28:27 + 10:58
9. Opálková Martina BBM0050 C BETA URSUS Orienteering 33:04 + 15:35
10. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 36:34 + 19:05
D16
2.70 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 22:01
2. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 22:56 + 0:55
3. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 23:31 + 1:30
4. Vacková Anna SJI9854 B OK Jihlava 25:54 + 3:53
5. Koporová Lenka ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno 29:42 + 7:41
6. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 30:49 + 8:48
7. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:43 + 9:42
8. Kliglová Tereza TBM9853 C KOS TJ Tesla Brno 40:27 + 18:26
Parkanová Veronika SJH9751 B SJH Jindřichův Hradec DISK
D18
2.90 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 21:53
2. Kubičková Bára SJH9551 B SJH Jindřichův Hradec 31:44 + 9:51
3. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 34:03 + 12:10
D21
3.40 km, 95 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8353
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 23:17 8786
2. Hlavová Jindra ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno 23:24 + 0:07 8745
3. Mádlová Věra ZBM8951 E SK Žabovřesky Brno 25:26 + 2:09 8024
4. Matulová Lucie ADA8880 C OOB TJ Spartak Adamov 26:30 + 3:13 7646
5. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 26:49 + 3:32 7533
6. Vališová Martina OSN9696 B SK OS Nové Město n. M. 27:53 + 4:36 7155
7. Petráčková Klára LPU9261 C OK Lokomotiva Pardubice 28:20 + 5:03 6996
8. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 28:27 + 5:10 6954
9. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 28:32 + 5:15 6925
10. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 28:40 + 5:23 6877
11. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 29:00 + 5:43 6759
12. Tužilová Magdaléna RBK9452 A SK Radioklub Blansko 29:17 + 6:00 6659
13. Benešová Jana SJH9451 A SJH Jindřichův Hradec 29:21 + 6:04 6635
14. Voborníková Alena LPU9458 A OK Lokomotiva Pardubice 29:30 + 6:13 6582
15. Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 29:42 + 6:25
16. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 30:45 + 7:28 6139
17. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB Start Blansko 30:51 + 7:34 6103
18. Rábová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 30:54 + 7:37 6086
19. Urbanová Johana PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:49 + 8:32 5761
20. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 31:53 + 8:36 5737
21. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 32:00 + 8:43 5696
22. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 33:18 + 10:01 5235
23. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 34:37 + 11:20 4768
24. Moučková Andrea RBK9257 C SK Radioklub Blansko 34:42 + 11:25 4739
25. Staňková Lucie DOB8756 C KOB Dobruška 34:45 + 11:28 4721
26. Kočová Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 35:13 + 11:56 4555
27. Nádvorníková Tereza LPU8953 C OK Lokomotiva Pardubice 35:55 + 12:38 4307
28. Weisbauerová Dagmar LPU8951 C OK Lokomotiva Pardubice 36:58 + 13:41 3935
29. Šmídová Kateřina CHT8451 C OOB SK Chrast 37:17 + 14:00 3823
30. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 37:40 + 14:23 3687
31. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:59 + 14:42 3575
32. Šmídová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 38:46 + 15:29 3297
33. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 39:34 + 16:17 3013
34. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 40:22 + 17:05 2730
35. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 40:35 + 17:18 2653
36. Volná Jitka ABM9256 C KOB Moira Brno 40:39 + 17:22 2629
37. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:04 + 17:47 2482
38. Hegerová Petra RBK9355 B SK Radioklub Blansko 41:07 + 17:50 2464
39. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 41:36 + 18:19 2292
40. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 43:04 + 19:47 1773
41. Nováková Eva OSN7960 C SK OS Nové Město n. M. 43:30 + 20:13 1619
42. Růžičková Jana KSU7797 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:32 + 21:15 1253
43. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 45:49 + 22:32 798
44. Srbová Alena SJI7951 C OK Jihlava 54:23 + 31:06 0
D21D
3.00 km, 95 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 915
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hana Šulerová NER C 23:31
2. Pavlína Šulerová NER C 25:37 + 2:06
3. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 30:23 + 6:52 984
4. Šichová Radka ABM8051 C KOB Moira Brno 32:04 + 8:33 935
5. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB Moira Brno 33:53 + 10:22 882
6. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 35:14 + 11:43 843
7. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 38:14 + 14:43 756
8. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:59 + 20:28 588
9. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 45:09 + 21:38 555
10. Tesařová Eva NER C 47:04 + 23:33
Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř DISK 0
D35
3.10 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 26:15
2. Kamenická Lenka OSN6955 C SK OS Nové Město n. M. 26:52 + 0:37
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 27:35 + 1:20
4. Nechanická Daniela OSN7557 C SK OS Nové Město n. M. 29:57 + 3:42
5. Radová Martina ABM7451 C KOB Moira Brno 30:19 + 4:04
6. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 30:30 + 4:15
7. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 30:58 + 4:43
8. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 31:37 + 5:22
9. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 32:20 + 6:05
10. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 32:44 + 6:29
11. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 33:29 + 7:14
12. Mokrá Regina ABM6854 C KOB Moira Brno 33:38 + 7:23
13. Melounová Miroslava JHB6851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 34:25 + 8:10
14. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 42:21 + 16:06
15. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:11 + 16:56
16. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 44:39 + 18:24
17. Tomanová Elena YBM6666 C Klub turistů a lyžařů Brno 47:40 + 21:25
18. Hrušková Lenka YBM6251 C Klub turistů a lyžařů Brno 56:20 + 30:05
19. Martina Pölzelbauer OLG C 56:35 + 30:20
20. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 65:54 + 39:39
21. Suchá Helena YBM6664 C Klub turistů a lyžařů Brno 72:41 + 46:26
D45
2.80 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 26:49
2. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 27:31 + 0:42
3. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:24 + 1:35
4. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 29:17 + 2:28
5. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 30:45 + 3:56
6. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 31:13 + 4:24
7. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 32:08 + 5:19
8. Jahodová Marie SJI6355 C OK Jihlava 32:47 + 5:58
9. Fialová Dana TTR6153 C OOB Třebíč 33:13 + 6:24
10. Žemličková Jindra CHT5751 C OOB SK Chrast 34:49 + 8:00
11. Čejková Jana JHB6152 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:22 + 15:33
12. Starčuková Jana YBM6451 C Klub turistů a lyžařů Brno 43:31 + 16:42
D55
2.30 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:01
2. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 32:02 + 2:01
3. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 36:32 + 6:31
4. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 38:56 + 8:55
5. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:43 + 13:42
6. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 47:24 + 17:23
H10N
1.70 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Vojtěch SJI0401 C OK Jihlava 17:32
2. Šnyrch Azíz ABM0405 C KOB Moira Brno 21:23 + 3:51
3. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 21:51 + 4:19
4. Kašpárek Vít SJI0402 C OK Jihlava 29:40 + 12:08
5. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 36:10 + 18:38
Račanský Jan UBM0302 C UBM orienteering Brno DISK
H10
1.80 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 C KOS TJ Tesla Brno 13:24
2. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 18:08 + 4:44
3. Urbánek Adam ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno 18:45 + 5:21
4. Rada Štěpán ABM0404 C KOB Moira Brno 20:11 + 6:47
5. Rajnoha Tomáš UBM0303 C UBM orienteering Brno 22:25 + 9:01
6. Prášil Tomáš TTR0501 C OOB Třebíč 23:40 + 10:16
7. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 24:15 + 10:51
8. Palát Tomáš ABM0307 C KOB Moira Brno 29:45 + 16:21
H12
2.00 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno 16:24
2. Nechanický Jan OSN0200 B SK OS Nové Město n. M. 16:37 + 0:13
3. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 20:14 + 3:50
4. Poláček Tomáš PZR0102 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:38 + 4:14
5. Palát Bohuslav TTR0201 C OOB Třebíč 20:52 + 4:28
6. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 21:28 + 5:04
7. Svoboda Marek ZBM0103 C SK Žabovřesky Brno 21:29 + 5:05
8. Coufal Jáchym ZBM0200 C SK Žabovřesky Brno 22:14 + 5:50
9. Soška Petr ZBM0211 C SK Žabovřesky Brno 23:10 + 6:46
10. Kligl Radim TBM0103 C KOS TJ Tesla Brno 24:10 + 7:46
11. Kašpárek Ladislav SJI0102 C OK Jihlava 24:17 + 7:53
12. Humlíček Tomáš ZBM0101 C SK Žabovřesky Brno 24:47 + 8:23
13. Hojný Jáchym SJH0301 C SJH Jindřichův Hradec 25:31 + 9:07
14. Liška Michal PZR0103 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:46 + 11:22
15. Voráček Vít SJH0101 C SJH Jindřichův Hradec 33:35 + 17:11
Špringl Petr TBM0202 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H14
2.50 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 17:35
2. Hlaváč Ondřej TBM9901 B KOS TJ Tesla Brno 18:50 + 1:15
3. Říčný Vojta ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 20:01 + 2:26
4. Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 20:02 + 2:27
5. Švec Martin CHT9902 B OOB SK Chrast 20:56 + 3:21
6. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 21:57 + 4:22
7. Koudelka Tomáš SJH0003 C SJH Jindřichův Hradec 22:03 + 4:28
8. Čech Petr SJI0001 B OK Jihlava 22:08 + 4:33
9. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 22:22 + 4:47
10. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 23:11 + 5:36
11. Čermák Jiří CTB9903 C SK OB Chotěboř 24:09 + 6:34
12. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 24:16 + 6:41
13. Ingršt Matěj ABM9907 C KOB Moira Brno 24:20 + 6:45
14. Sabol Josef CTB9902 C SK OB Chotěboř 24:35 + 7:00
15. Šenkýř Matěj SJI9902 C OK Jihlava 24:36 + 7:01
16. Šnyrch Tomáš ABM9919 C KOB Moira Brno 25:39 + 8:04
17. Starčuk Zenon TBM9905 C KOS TJ Tesla Brno 26:03 + 8:28
18. Špringl Tomáš TBM9903 C KOS TJ Tesla Brno 26:45 + 9:10
19. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 27:33 + 9:58
20. Rajnoha David UBM0003 C UBM orienteering Brno 27:43 + 10:08
21. Šnyrch Jakub ABM9906 C KOB Moira Brno 27:47 + 10:12
22. Šeďa Šimon ABM0009 B KOB Moira Brno 28:05 + 10:30
23. Voráček Vojtěch SJH9904 C SJH Jindřichův Hradec 28:16 + 10:41
24. Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 29:31 + 11:56
Švec Petr CHT9901 C OOB SK Chrast DISK
H16
2.80 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zacha Jiří SJI9703 B OK Jihlava 22:39
2. Nechuta David PZR9701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:49 + 2:10
3. Šplíchal Marek ZBM9710 B SK Žabovřesky Brno 25:04 + 2:25
4. Soška Marek ZBM9807 B SK Žabovřesky Brno 31:22 + 8:43
5. Kún Josef BBM9802 C BETA URSUS Orienteering 32:40 + 10:01
H18
3.70 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hledík Jakub CHT9501 B OOB SK Chrast 33:00
2. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 38:13 + 5:13
3. Kadlec Michal BBM9602 C BETA URSUS Orienteering 43:59 + 10:59
4. Scheubrein Martin TTR9601 C OOB Třebíč 52:08 + 19:08
Dvořák Martin CHT9603 C OOB SK Chrast DISK
H21
4.90 km, 150 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8342
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 29:58 8748
2. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 31:01 + 1:03 8458
3. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 31:32 + 1:34 8316
4. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 31:39 + 1:41 8283
5. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 32:12 + 2:14 8132
6. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 32:24 + 2:26 8076
7. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 33:04 + 3:06 7893
8. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 33:28 + 3:30 7782
9. Jansa Jiří CHT8402 C OOB SK Chrast 33:30 + 3:32 7773
10. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 33:45 + 3:47 7704
11. Přikryl Petr ABM6708 C KOB Moira Brno 33:47 + 3:49 7695
11. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 33:47 + 3:49 7695
13. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 33:51 + 3:53 7676
14. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 33:52 + 3:54 7672
14. Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška 33:52 + 3:54 7672
16. Hirš Otakar VBM9801 A VSK Mendelu Brno 33:55 + 3:57 7658
17. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 34:07 + 4:09 7603
18. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 34:15 + 4:17 7566
19. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 34:39 + 4:41 7456
20. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 34:59 + 5:01 7364
21. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 35:04 + 5:06 7341
22. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 35:07 + 5:09 7327
22. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 35:07 + 5:09 7327
24. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 35:38 + 5:40 7184
25. Schmid Vladimír ADA8701 C OOB TJ Spartak Adamov 35:45 + 5:47 7152
26. Vacek Vojtěch SJI9602 A OK Jihlava 35:47 + 5:49 7143
27. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 35:49 + 5:51 7134
28. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 36:05 + 6:07 7060
29. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 36:07 + 6:09 7051
30. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 36:21 + 6:23 6986
31. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 36:28 + 6:30 6954
32. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 36:30 + 6:32 6945
33. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 36:48 + 6:50 6862
34. Kratochvíl Martin SJI8304 C OK Jihlava 37:00 + 7:02 6807
35. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 37:20 + 7:22 6715
36. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 37:24 + 7:26 6697
37. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 37:36 + 7:38 6641
38. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 37:44 + 7:46 6605
39. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 37:56 + 7:58 6550
40. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 37:58 + 8:00 6540
41. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 38:43 + 8:45 6333
42. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 38:51 + 8:53 6297
43. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 38:52 + 8:54 6292
44. Humlíček Aleš ZBM7539 C SK Žabovřesky Brno 38:59 + 9:01 6260
45. Málek Jan PZR9505 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:26 + 9:28 6136
46. Kamenický Tobiáš OSN9339 B SK OS Nové Město n. M. 39:55 + 9:57 6002
47. Kozumplík Aleš VBM8403 C VSK Mendelu Brno 40:39 + 10:41 5800
48. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 41:00 + 11:02 5703
49. Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 41:09 + 11:11 5662
50. Arthur Jarmijev ZBM8844 C SK Žabovřesky Brno 41:18 + 11:20
51. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 41:25 + 11:27 5588
52. Špičák František CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 41:59 + 12:01 5432
53. Kasal Vít SBK7540 C KOB Start Blansko 42:10 + 12:12 5381
54. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:22 + 13:24 5050
55. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:12 + 14:14 4820
56. Kuban Michal CHT8505 C OOB SK Chrast 44:35 + 14:37 4714
57. Pavelka Jan MBM8500 C O-mikron 44:36 + 14:38 4710
58. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 44:57 + 14:59 4613
59. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 45:30 + 15:32 4461
60. Veselý Martin ZBM7502 C SK Žabovřesky Brno 46:52 + 16:54 4084
61. Jordanov Alexandr ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno 47:01 + 17:03 4043
62. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 47:29 + 17:31 3914
63. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 48:00 + 18:02 3771
64. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 48:03 + 18:05 3758
65. Benc Jiří TAP8002 C KOB TRETRA Praha 50:51 + 20:53 2985
66. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:32 + 21:34 2796
67. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 55:43 + 25:45 1642
68. Novák Lubomír OSN7601 C SK OS Nové Město n. M. 62:42 + 32:44 0
69. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 64:44 + 34:46 0
Prášil Marek TTR7301 R OOB Třebíč DISK 0
Ráb Martin RBK8307 C SK Radioklub Blansko DISK 0
Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská DISK 0
H21D
4.10 km, 115 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 464
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 37:19 481
2. Dan Autrata NER C 37:22 + 0:03
3. Račanský Jan UBM7903 C UBM orienteering Brno 38:14 + 0:55 470
4. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 38:16 + 0:57 469
5. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 39:08 + 1:49 458
6. Benc Radek TAP8199 C KOB TRETRA Praha 53:41 + 16:22
7. Kašpárek Ladislav SJI7301 C OK Jihlava 58:35 + 21:16 216
8. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:57 + 23:38 186
9. Chaloupka Ondřej NER C 63:35 + 26:16
10. Touš Michal 11C8200 C Atleti v akci 65:12 + 27:53
11. Polívka Martin TAP8198 C KOB TRETRA Praha 98:11 + 60:52
H35
4.20 km, 120 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 32:24
2. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:55 + 2:31
3. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 35:31 + 3:07
4. Kubičko Pavel SJH7201 C SJH Jindřichův Hradec 35:49 + 3:25
5. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 35:57 + 3:33
6. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 38:49 + 6:25
7. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 39:43 + 7:19
8. Nechanický Pavel OSN7209 C SK OS Nové Město n. M. 41:07 + 8:43
9. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 41:43 + 9:19
10. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov 42:00 + 9:36
11. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 42:06 + 9:42
12. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 44:05 + 11:41
13. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:19 + 12:55
14. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 48:03 + 15:39
15. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB Moira Brno 48:18 + 15:54
16. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 48:57 + 16:33
17. Michael Pölzelbauer OLG C 50:05 + 17:41
18. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 52:04 + 19:40
19. Polouček Pavel ABM7100 C KOB Moira Brno 53:15 + 20:51
20. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 54:54 + 22:30
21. Starčuk Zenon YBM6202 C Klub turistů a lyžařů Brno 60:18 + 27:54
22. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:23 + 36:59
H45
3.50 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 29:30
2. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 30:27 + 0:57
3. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 31:06 + 1:36
4. Kamenický Radan OSN6004 C SK OS Nové Město n. M. 31:19 + 1:49
5. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 31:38 + 2:08
6. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:19 + 2:49
7. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 32:20 + 2:50
8. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 33:06 + 3:36
9. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 33:47 + 4:17
10. Klaška Jan NER C 33:59 + 4:29
11. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 34:25 + 4:55
12. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 34:48 + 5:18
13. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 34:57 + 5:27
14. Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 35:23 + 5:53
15. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 35:42 + 6:12
16. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 35:43 + 6:13
17. Čejka Miloslav JHB6002 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 35:54 + 6:24
18. Auermuller Vít NER C 35:56 + 6:26
19. Truhlář Karel ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov 37:46 + 8:16
20. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:47 + 8:17
21. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 38:08 + 8:38
22. Smutný Radek ABM6701 C KOB Moira Brno 40:36 + 11:06
23. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK OS Nové Město n. M. 45:02 + 15:32
24. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:15 + 17:45
25. Hruška Tomáš YBM6401 C Klub turistů a lyžařů Brno 47:41 + 18:11
26. Fiala Petr TTR6102 C OOB Třebíč 48:57 + 19:27
27. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 55:53 + 26:23
H55
2.60 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:35
2. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 26:41 + 1:06
3. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 27:11 + 1:36
4. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 27:43 + 2:08
5. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 28:53 + 3:18
6. Žemlička Zbyněk CHT5501 C OOB SK Chrast 31:29 + 5:54
7. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 32:09 + 6:34
8. Zlesák Milan NER C 32:53 + 7:18
9. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 33:18 + 7:43
10. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 33:33 + 7:58
11. Šnyrch František ABM4902 C KOB Moira Brno 34:24 + 8:49
12. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 34:50 + 9:15
13. Novotný Jan UBM4401 C UBM orienteering Brno 107:15 + 81:40
H65
2.20 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 23:42
2. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:54 + 1:12
3. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 25:32 + 1:50
4. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 27:05 + 3:23
Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec DISK
HDR
1.80 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 13:59
2. Bendíková Veronika ABM0656 C KOB Moira Brno 16:19 + 2:20
3. Srbová Michaela SJI0551 C OK Jihlava 17:02 + 3:03
4. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 17:10 + 3:11
5. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:51 + 3:52
6. Šnyrchová Kateřina ABM0552 C KOB Moira Brno 18:53 + 4:54
7. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 19:10 + 5:11
8. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK OS Nové Město n. M. 22:42 + 8:43
9. Mašková Alexandra NER C 22:47 + 8:48
10. Žáček Lukáš ADA C OOB TJ Spartak Adamov 23:38 + 9:39
11. Humlíčková Pavla ZBM0451 C SK Žabovřesky Brno 23:39 + 9:40
12. Strýček Jan ADA C OOB TJ Spartak Adamov 23:59 + 10:00
13. Mráz Matěj ABM0501 C KOB Moira Brno 24:14 + 10:15
14. Stašková Sára ZBM0751 C SK Žabovřesky Brno 24:34 + 10:35
15. Račanský Jakub UBM0503 C UBM orienteering Brno 25:00 + 11:01
16. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 25:04 + 11:05
17. Pavel Lenka NER C 25:33 + 11:34
18. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 26:59 + 13:00
19. Mácalová Soňa ZBM0550 C SK Žabovřesky Brno 27:15 + 13:16
20. Koča Vojtěch ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno 27:23 + 13:24
21. Bulgurovská Kristýnka NER C 27:42 + 13:43
22. Fleková Anetka NER C 27:51 + 13:52
23. Kočová Klára ZBM0899 C SK Žabovřesky Brno 27:59 + 14:00
24. Indruch Jan NER C 28:02 + 14:03
24. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 28:02 + 14:03
26. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 28:07 + 14:08
27. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 28:42 + 14:43
28. Doušek Tomáš TBM C KOS TJ Tesla Brno 29:07 + 15:08
29. Skřivánková Anna JPV C Oddíl OS SK Prostějov 29:31 + 15:32
30. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 30:44 + 16:45
31. Nimrichterová Natália ZBM0551 C SK Žabovřesky Brno 30:45 + 16:46
32. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 30:57 + 16:58
33. Broschová Alžběta RBK0000 C SK Radioklub Blansko 32:22 + 18:23
34. Polívková Nikol TAP0998 C KOB TRETRA Praha 32:51 + 18:52
35. Palátová Renáta ABM C KOB Moira Brno 32:58 + 18:59
36. Benc Štěpán TAP0999 C KOB TRETRA Praha 33:06 + 19:07
37. Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno 33:09 + 19:10
38. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 33:53 + 19:54
39. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 33:56 + 19:57
40. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 34:21 + 20:22
41. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 34:24 + 20:25
42. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 34:27 + 20:28
43. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 35:45 + 21:46
44. Pospíšil Jan NER C 36:09 + 22:10
45. Urválek Jan NER C 36:31 + 22:32
46. Novák Alex NER C 37:07 + 23:08
47. Coufalová Thea XCO1000 C 39:55 + 25:56
48. Coufalová Rea XCO0900 C 39:57 + 25:58
49. Kroupová Hana TTR0853 C OOB Třebíč 40:11 + 26:12
50. Kroupa Vít TTR1001 C OOB Třebíč 40:25 + 26:26
51. Odehnalová Tereza ADA1199 C OOB TJ Spartak Adamov 40:45 + 26:46
52. Šicha Matěj NER C 41:54 + 27:55
53. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 41:55 + 27:56
54. Kupčíkovi NER C 44:44 + 30:45
55. Brýdl Ondra NER C 48:49 + 34:50
56. Brýdl Matýsek NER C 48:52 + 34:53
57. Milánová Viktorie NER C 49:51 + 35:52
58. Pospíšil Martin PBM0801 C TJ Spartak 1. Brněnská 52:05 + 38:06
59. Bublan Vojtěch ZBM0001 C SK Žabovřesky Brno 53:34 + 39:35
60. Veselá Veronika ZBM0898 C SK Žabovřesky Brno 55:17 + 41:18
61. Dvořáčková Martina ZBM0000 C SK Žabovřesky Brno 56:59 + 43:00
62. Petr Lukáš NER C 57:02 + 43:03
Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno DISK
Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno DISK
P
3.20 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Robert TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno 32:27
2. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 34:28 + 2:01
3. Kříž Pavel NER C 37:10 + 4:43
4. Lukša Jakub KON C KOB Konice 38:25 + 5:58
5. Špringl Lumír YBM6800 C Klub turistů a lyžařů Brno 40:09 + 7:42
6. Tereza Daňková KON8686 C KOB Konice 40:36 + 8:09
7. Šarlej Marek NER C 41:23 + 8:56
8. Šimek Petr NER C 42:24 + 9:57
9. Toufar Jiří NER C 43:55 + 11:28
10. Chmelík Jakub NER C 43:58 + 11:31
11. Rajnoha Miroslav UBM7104 C UBM orienteering Brno 44:34 + 12:07
12. Mašková Michaela PZR9669 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:13 + 13:46
13. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 47:54 + 15:27
14. Strýčková Monika ADA C OOB TJ Spartak Adamov 50:48 + 18:21
15. Dosedla Pavel NER C 52:55 + 20:28
16. Fučík Kryštof ABM C KOB Moira Brno 54:25 + 21:58
17. Macků Jaromír NER C 54:46 + 22:19
18. Otrusinová Olga ABM8651 C KOB Moira Brno 58:15 + 25:48
19. Špringlová Kateřina YBM6550 C Klub turistů a lyžařů Brno 58:53 + 26:26
20. Holecy Lukáš NER C 59:33 + 27:06
21. Burdilák Radek NER C 60:11 + 27:44
22. Krejsová Martina NER C 65:35 + 33:08
23. Madronová Marta NER C 66:50 + 34:23
24. Otrusina David ABM8201 C KOB Moira Brno 68:21 + 35:54
25. Šeďová Klára ABM7452 C KOB Moira Brno 72:14 + 39:47
26. Bulgurovská Anička NER C 72:44 + 40:17
27. Bulgurovská Maruška NER C 73:36 + 41:09
28. Dvořák Petr CHT7202 C OOB SK Chrast 77:17 + 44:50
29. Pintera Jan VBM9306 C VSK Mendelu Brno 77:32 + 45:05
30. Pulec Matěj VBM0001 C VSK Mendelu Brno 78:40 + 46:13
31. Auermullerová Lenka NER C 84:43 + 52:16
32. Kriš Jakub NER C 85:57 + 53:30
33. Vacková NER C 90:20 + 57:53
34. Pinterová Kateřina VBM6651 C VSK Mendelu Brno 98:17 + 65:50
35. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 102:45 + 70:18
Zasadilová Mirka NER C DISK
Šetinová Eliška NER C DISK