Výsledky závodu: JWOC Tour - E1

Datum:
01.07.2013
Místo konání:
Odolov
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Kolčarka, pro kategorie HD16 – HD40 měřítko 1:15 000 (velikost A4), pro ostatní kategorie 1:10 000 (velikost A3),
Ředitel závodu:
Műller Martin
Hlavní rozhodčí:
Slovák Miroslav
Stavitel tratí:
Panchártek Jan
JURY:
Mezníková Lucie, Kobr Tomáš, Filip Libor
Protokol:
1. etapa JWOC Tour – klasická trať

Datum:                  
Pondělí 1.7.2013
Tech.provedení:         
Královéhradecké sdružení orientačních sportů
Místo:                  
Odolov, u památníku (50°31’36.550”N, 16°5’28.265”E)
Mapa:                   
Kolčarka, pro kategorie HD16 – HD40 měřítko 1:15 000 (velikost A4),
pro ostatní kategorie 1:10 000 (velikost A3), mapový klíč ISOM,
ekvidistance 5 m, stav červen 2013, mapovali Zdeněk Sokolář, Jan Drbal, 
tisk Žaket (ofset)

Funkcionáři:            Ředitel závodu:  Martin Müller
                        Hlavní rozhodčí: Miroslav Slovák	
                        Stavitel tratí:  Jan Panchártek

Zhodnocení závodu:
Prezentace, start a cíl proběhly bez závad, byl podán protest proti umístění 
kontroly č. 140 v následujícím znění:

"Žádám o ukončení dnešního závodu v kategorii H21E a H20A, H18 
na kontrole předcházející kontrole 140 z důvodů špatně umístěné kontroly. Drahokoupil CHT8501,Fürst LLI9603, Uhlíř LBE9400".

Tento protest nebyl uznán jury ve složení Lucie Mezníková (ZBM), Libor Filip (SRK), Tomáš Kobr (TJN), vklad 210 Kč bude vrácen podavatelům.
Bylo ošetřeno několik drobných zranění. 
      
Závod proběhl za slunečného, ačkoliv lehce chladného počasí.
 
Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Závod absolvovalo 892 závodníků.



Miroslav Slovák                                          Martin Müller
hlavní rozhodčí                                         ředitel závodu
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60B     D65B     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70B     HDR     T1     T2     T3    
D10N
3.40 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Magdaléna STH0551 STH SK Studenec 30:57
2. Kubičková Kateřina SJH0652 SJH SJH Jindřichův Hradec 34:18 + 3:21
3. Budriunaite Vaiva 1550395 SK SNS Smržovka 37:05 + 6:08
4. Féderová Zuzana 1630429 SK SKI-OB Šternberk 37:23 + 6:26
5. Benešová Michaela SJH0651 SJH SJH Jindřichův Hradec 40:45 + 9:48
6. Kubcová Anna DOB0550 DOB KOB Dobruška 44:20 + 13:23
7. Blažková Veronika SJH0551 SJH SJH Jindřichův Hradec 53:38 + 22:41
8. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 PHK OK 99 Hradec Králové 59:36 + 28:39
D10C
2.43 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pušová Bára LPU0357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 21:59
2. Hector Cecilia 3330906 Opava - Ticháček 23:42 + 1:43
3. Kubičková Kristýna SJH0452 SJH SJH Jindřichův Hradec 25:17 + 3:18
4. Binarová Adéla UOL0452 UOL SK UP Olomouc 25:50 + 3:51
5. Arnoštová Veronika DOR0455 DOR OK Dobříš 28:03 + 6:04
6. Hankovcová Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 34:09 + 12:10
7. Komárková Jindra SJH0453 SJH SJH Jindřichův Hradec 36:02 + 14:03
8. Porubská Lenka 0540113 CNR ŠK Cart-print Nitra 39:24 + 17:25
D12A
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:02
2. Kochová Anna SJC0153 SJC Sportcentrum Jičín 19:12 + 0:10
3. Diaksova Evangelina 2280641 TJ Lokomotiva Žatec 24:00 + 4:58
4. Chrástová Tereza STH0251 STH SK Studenec 26:27 + 7:25
5. Sanna Karin DKP0250 DKP Oddíl OB Kotlářka 27:20 + 8:18
6. Miklušová Tamara 1240286 OK 99 Hradec Králové 34:13 + 15:11
7. Mašatová Eliška PHK0251 PHK OK 99 Hradec Králové 36:21 + 17:19
8. Šmelíková Dorota 1240291 OK 99 Hradec Králové 36:24 + 17:22
D12B
2.43 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH SJH Jindřichův Hradec 19:34
2. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 20:50 + 1:16
3. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ TURNOV 21:22 + 1:48
4. Korpasová Lucie LBM0151 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:04 + 2:30
5. Kůstková Barbora VIC0259 VIC OB Vizovice 23:09 + 3:35
6. Francová Lucie LPU0152 LPU OK Lokomotiva Pardubice 23:15 + 3:41
7. Dubovská Alžbeta 1630834 SK SKI-OB Šternberk 25:43 + 6:09
8. Zlesáková Adéla CHT0151 CHT OOB SK Chrast 33:58 + 14:24
D14A
3.09 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnalová Klára ABM9956 ABM KOB Moira Brno 27:40
2. Eerola Lotta 3200878 OB DDM Kostelec nad Orlicí 29:52 + 2:12
3. Kopecká Anna LPU9958 LPU OK Lokomotiva Pardubice 29:53 + 2:13
4. Waňková Martina VRL9951 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:55 + 2:15
5. Peterová Jana DOB0051 DOB KOB Dobruška 30:23 + 2:43
6. Diaksova Andreya 2280642 TJ Lokomotiva Žatec 30:39 + 2:59
7. Matějková Zuzana LTP0153 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:44 + 3:04
7. Jezdinská Natálie STH9954 STH SK Studenec 30:44 + 3:04
9. Biersaková Dagmar KRL0051 KRL Kometa kralovice 32:16 + 4:36
10. Urbanová Markéta STH9953 STH SK Studenec 32:35 + 4:55
11. Hrabošová Magdaléna ASU0099 ASU Magnus Orienteering 33:38 + 5:58
12. Grycová Kateřina TBMTBM0 TBM KOS TJ Tesla Brno 33:39 + 5:59
13. Kundratová Lucie JZL0051 JZL TJ Jižní svahy Zlín 33:47 + 6:07
13. Skog Ella 2150586 KTV Koovee 33:47 + 6:07
15. Lueger Anna 2270635 SK Hlinsko 34:34 + 6:54
16. Poloprutská Lucie VLI9950 VLI Slavia Liberec orienteering 35:51 + 8:11
17. Ocvirk Pia 0450096 JAP OK Japetic 36:23 + 8:43
18. Gallová Veronika STH0053 STH SK Studenec 36:44 + 9:04
19. Rückerová Šárka HOR0050 HOR TJ Jiskra Hořice 37:33 + 9:53
20. Hector Frida 3330907 Opava - Ticháček 39:39 + 11:59
21. Scheikl Agnes 3831001 SV Turbine Neubrandenburg 41:17 + 13:37
22. Atanasova Elitsa 0980236 BGT Team Bulgaria 43:10 + 15:30
23. Křečková Jana ZPV9999 ZPV KOB ZPV Prostějov 44:33 + 16:53
24. Kubíčková Kateřina VAM9951 VAM OOB Vamberk 46:05 + 18:25
25. Sladek Laura 2271039 SK Hlinsko 46:17 + 18:37
26. Filipová Tereza SRK0050 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:11 + 19:31
27. Standhartinger Magda 2270638 SK Hlinsko 51:07 + 23:27
D14B
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie MFP0151 MFP VŠSK MFF UK Praha 19:10
2. Thořová Markéta TUV9952 TUV SOK TJ TURNOV 23:43 + 4:33
3. Hanáková Lenka KRL9951 KRL Kometa kralovice 27:22 + 8:12
4. Kyselová Nela ROU9951 ROU SKOB Roudnice nad Labem 29:26 + 10:16
5. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 32:24 + 13:14
D16A
4.21 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juodagalvyte Agne 1550401 SK SNS Smržovka 38:52
2. Bonat Julia 0810184 WAW KS Spojnia BnO 38:54 + 0:02
3. Nováková Tereza DKP9751 DKP Oddíl OB Kotlářka 39:14 + 0:22
4. Odehnalová Tereza ABM9757 ABM KOB Moira Brno 41:45 + 2:53
5. Kůstková Daniela VIC9898 VIC OB Vizovice 41:51 + 2:59
6. Tesařová Jana TRI9751 TRI TJ TŽ Třinec 42:26 + 3:34
7. Argalášová Kateřina TRI9750 TRI TJ TŽ Třinec 42:54 + 4:02
8. Šmelíková Tereza 1240290 OK 99 Hradec Králové 43:26 + 4:34
9. Horvátová Hana ASU9797 ASU Magnus Orienteering 44:45 + 5:53
10. Rutkauskaite Kaste 1550393 SK SNS Smržovka 45:02 + 6:10
11. Miklušová Tereza 1240285 OK 99 Hradec Králové 45:42 + 6:50
12. Breton Elina 1231073 SK Praga 46:51 + 7:59
13. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 47:23 + 8:31
14. Slavíková Silva PGP9751 PGP SK Praga 47:29 + 8:37
15. Steer Asha 2760769 PUKS Młode Orły 48:08 + 9:16
16. Kalcher Hannah 2270983 SK Hlinsko 48:13 + 9:21
17. Fenclová Tereza LPU9752 LPU OK Lokomotiva Pardubice 50:44 + 11:52
18. Grycová Veronika TBMTBM9 TBM KOS TJ Tesla Brno 50:55 + 12:03
19. Solberg Line NER NER 50:58 + 12:06
20. Filipowska Aleksandra 1440762 SILD team Praha 51:58 + 13:06
21. Westin Emilie 2050549 SK Žabovřesky Brno 52:42 + 13:50
22. Giovanelli Anna 3290897 Hiidenkiertäjät 54:04 + 15:12
23. Fukalová Hanka AOV9850 AOV OOB TJ Baník Ostrava 54:14 + 15:22
24. Schenková Tereza 1240299 OK 99 Hradec Králové 54:46 + 15:54
25. de Nardis Francesca 3290898 Hiidenkiertäjät 55:25 + 16:33
26. Hoffmann Hannah 2270982 SK Hlinsko 57:32 + 18:40
27. Harding Steph 0910215 HDG Harding 59:16 + 20:24
28. Fend Sara 2270980 SK Hlinsko 61:24 + 22:32
29. Gugała Alicja 0810183 WAW KS Spojnia BnO 68:37 + 29:45
30. Liberdová Jana TRI9852 TRI TJ TŽ Třinec 71:36 + 32:44
Tschierschke Paulina STB9850 STB Stadion Nový Bor DISK
D16B
4.08 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldánová Tereza JPV9899 JPV Oddíl OS SK Prostějov 47:34
2. Pilcová Sabina JPV9898 JPV Oddíl OS SK Prostějov 50:51 + 3:17
3. Poloprutská Klára VLI9750 VLI Slavia Liberec orienteering 51:06 + 3:32
4. Korpasová Tereza LBM9898 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:37 + 6:03
5. Balcarová Barbora LLI9751 LLI TJ Loko Liberec 55:44 + 8:10
6. Aks'onova Nataliya 2800782 SV Lengefeld 70:58 + 23:24
7. Repiská Amálie MFP9851 MFP VŠSK MFF UK Praha 74:28 + 26:54
8. Antonowicz Anna Maria 0850196 UNT UNTS Warszawa 74:45 + 27:11
9. Senko Tetiana 2800791 SV Lengefeld 93:23 + 45:49
10. Doubková Petra VLI9853 VLI Slavia Liberec orienteering 97:25 + 49:51
D18A
4.93 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 46:29
2. Hiršová Gabriela VBM9651 VBM VSK Mendelu Brno 47:16 + 0:47
3. Chládková Simona LPU9658 LPU OK Lokomotiva Pardubice 48:35 + 2:06
4. Kožinová Zuzana PGP9650 PGP SK Praga 49:45 + 3:16
5. Hančová Petra VRL9652 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:34 + 4:05
6. Procházková Marie KAM9554 KAM SK Kamenice 53:18 + 6:49
7. Pedersli Sigrid NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 54:07 + 7:38
8. Procházková Marie SOP9551 SOP OOB TJ Slezan Opava 54:30 + 8:01
9. Šňupárková Anna DKP9652 DKP Oddíl OB Kotlářka 54:31 + 8:02
10. Doleželová Kateřina LPU9558 LPU OK Lokomotiva Pardubice 54:39 + 8:10
11. Hanáková Magda KRL9651 KRL Kometa kralovice 55:39 + 9:10
12. Haniszewska Angelika STB9599 STB Stadion Nový Bor 57:13 + 10:44
13. Białkowska Aneta 1440763 SILD team Praha 60:01 + 13:32
14. Koderičová Tereza LTU9651 LTU Lokomotiva Trutnov 63:30 + 17:01
15. Petrasová Zuzana VAM9653 VAM OOB Vamberk 63:55 + 17:26
16. Banaś Agnieszka 1440761 SILD team Praha 64:27 + 17:58
17. Dénes Orsolya 2770773 ESV Lok Bad Schandau 65:46 + 19:17
18. Fukalová Martina AOV9550 AOV OOB TJ Baník Ostrava 67:56 + 21:27
19. Fleming Lucy 2580804 Budai Osforrás 68:06 + 21:37
20. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 72:01 + 25:32
21. Kubičková Bára SJH9551 SJH SJH Jindřichův Hradec 72:41 + 26:12
22. Sergiev Melanie 1231074 SK Praga 76:24 + 29:55
23. Balint Cosmina 2461064 Ostmarka OK 80:41 + 34:12
24. Kanikowska Dominika STB9597 STB Stadion Nový Bor 83:24 + 36:55
Kamererová Valerie KAM9551 KAM SK Kamenice 49:26 + 2:57
D20A
5.97 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6585
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kochová Nikola TUR9358 TUR OOB TJ Turnov 59:38 7347
2. Tesařová Marcela AOP9450 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 70:33 + 10:55 6281
3. Kožinová Anna PGP9350 PGP SK Praga 72:06 + 12:28 6129
4. Svobodová Radka AOP9452 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 74:12 + 14:34 5924
5. Šrámková Michaela SJH9352 SJH SJH Jindřichův Hradec 77:57 + 18:19 5558
6. Kasza Izabela 2080554 OOB TJ Zlaté Hory 82:37 + 22:59
7. Gerbeaux Nathanaëlle 3380986 Söders-Tyresö 84:02 + 24:24
Kadieva Tsvetomila 0980237 BGT Team Bulgaria DISK
van Breedam Vanessa 4021038 ASPV OA Šumperk DISK
Benešová Jana SJH9451 SJH SJH Jindřichův Hradec DISK 0
D21E
8.06 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8928
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zvěřinová Martina LPU8357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 67:51 9423
2. Fenclová Marta LPU7667 LPU OK Lokomotiva Pardubice 72:44 + 4:53 8816
3. Przyczková Michaela LPU8499 LPU OK Lokomotiva Pardubice 74:56 + 7:05 8543
4. Kovářová Kristýna DKP8450 DKP Oddíl OB Kotlářka 75:49 + 7:58 8433
5. Tahvonen Satu PRF PRF Paimion Rasti 80:02 + 12:11
6. Maiorescu Irina 0990250 UNB UNEFS Bucharest 80:19 + 12:28
7. Minakova Ekaterina 3650964 Šumperk 84:30 + 16:39
8. Gorska Kinga 2080555 OOB TJ Zlaté Hory 93:54 + 26:03
9. Popescu Adina UNB UNB UNEFS Bucharest 95:37 + 27:46
10. Kubátová Zuzka NPA9151 NPA SK LOB Nová Paka 96:35 + 28:44 5852
Shafer-Skelton Anna 1231075 SK Praga DISK
Plochová Dominika DKP8651 DKP Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D21A
6.56 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7593
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 62:08 7872
2. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 64:46 + 2:38 7562
3. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA SK LOB Nová Paka 66:36 + 4:28 7346
4. Čermáková Magdalena UOL9155 UOL SK UP Olomouc 68:55 + 6:47 7073
5. Rauturier Camille 3380918 Söders-Tyresö 72:09 + 10:01
6. Kociánová Lenka VBM8553 VBM VSK Mendelu Brno 72:43 + 10:35 6626
7. Doležalová Radka VRL9252 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:57 + 13:49 6245
8. Poloprutská Markéta TUR9252 TUR OOB TJ Turnov 76:26 + 14:18 6188
9. Čermáková Kristýna PGP9154 PGP SK Praga 80:04 + 17:56 5760
10. Peterová Věra DOB8751 DOB KOB Dobruška 84:14 + 22:06 5270
11. Choutková Magdaléna SOB8851 SOB Sdružení organizátorů bankovní 84:59 + 22:51 5182
12. Westin Kjersti PGP9255 PGP SK Praga 90:14 + 28:06 4564
13. Píšová Monika NPA8151 NPA SK LOB Nová Paka 91:54 + 29:46 4367
14. Wysocka Malwina 2080556 OOB TJ Zlaté Hory 92:28 + 30:20
15. Kašparová Šárka AOP7251 AOP Přátelé orientačního běhu Opav 93:23 + 31:15 4193
16. Jablonovská Lenka ZBM9063 ZBM SK Žabovřesky Brno 96:16 + 34:08 3853
17. Šenkýřová Jana TUR8652 TUR OOB TJ Turnov 114:50 + 52:42 1668
Hančová Marie SNA8255 SNA TJ START Náchod DISK 0
D21B
6.08 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6140
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mezníková Lucie ZBM9150 ZBM SK Žabovřesky Brno 70:07 6176
2. Skyvová Kristýna STE7054 STE SK SKI-OB Šternberk 70:09 + 0:02 6173
3. Michálková Renata LCE8151 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 71:20 + 1:13 6070
4. Bertóti Diána 2810795 Naturfreunde Wien 72:10 + 2:03
5. Přecechtělová Tereza DOB8971 DOB KOB Dobruška 76:24 + 6:17 5629
6. Velde Reda 1550396 SK SNS Smržovka 76:32 + 6:25
7. Mesiarkinová Kamila MBM8282 MBM O-mikron 78:31 + 8:24 5445
8. Kučerková Romana STB8196 STB Stadion Nový Bor 81:27 + 11:20 5190
9. Záveská Anna DOB8851 DOB KOB Dobruška 82:28 + 12:21 5101
10. Zakouřilová Kamila TUV8556 TUV SOK TJ TURNOV 85:13 + 15:06
11. Vejstrková Zuzana CHA8852 CHA OK Chrastava 88:03 + 17:56 4615
12. Puternicka Joanna 1900518 YETTI & PINGUIN 95:31 + 25:24
13. Filaber Anna 0850558 UNT UNTS Warszawa 95:57 + 25:50
14. Dusza Anna 0850204 UNT UNTS Warszawa 96:03 + 25:56
15. Klimplová Zuzana LPU8151 LPU OK Lokomotiva Pardubice 97:27 + 27:20 3797
16. Černíková Barbora DOB7878 DOB KOB Dobruška 99:10 + 29:03 3647
17. Píšová Lucie SJH8151 SJH SJH Jindřichův Hradec 104:20 + 34:13 3198
18. Šmelíková Lucia 1240292 OK 99 Hradec Králové 160:45 + 90:38
Alblová Lucie LME7555 LME SK Los Mělník DISK 0
Veselá Anna VPM9251 VPM KOS Slavia VŠ Plzneň DISK
D21C
4.95 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1629
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zitková Radka LPU7958 LPU OK Lokomotiva Pardubice 69:15 1801
2. Maděryčová Kateřina SJH7951 SJH SJH Jindřichův Hradec 78:24 + 9:09 1608
3. Winkler Hanna LPM8051 LPM Lokomotiva Plzen 84:32 + 15:17 1479
4. Rydlová Eva FSP8989 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 92:10 + 22:55 1318
5. Pěluchová Daniela CHC8851 CHC K.O.B. Choceň 95:11 + 25:56 1255
6. Vydrová Markéta PEN8950 PEN OK Reco Spot 111:10 + 41:55 918
7. Khýnová Radka DOB8750 DOB KOB Dobruška 128:41 + 59:26 550
Novikova Kateryna 2800788 SV Lengefeld DISK
D35A
5.97 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gotseva Lyudmila 0980281 BGT Team Bulgaria 63:37
2. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 69:28 + 5:51
3. Vildmonová Pavla LBE7451 LBE TJ Lokomotiva Beroun 76:38 + 13:01
4. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 78:32 + 14:55
5. Arnoštová Kateřina VSP7652 VSP USK Praha 78:58 + 15:21
6. Atanasova Mariyana 0980238 BGT Team Bulgaria 81:57 + 18:20
7. Rostás Anikó 2770774 ESV Lok Bad Schandau 91:36 + 27:59
Gornicka-Antonowicz Anna 0850197 UNT UNTS Warszawa DISK
D35B
4.37 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schenková Katarína 1240298 OK 99 Hradec Králové 58:54
2. Šimková Markéta LME7755 LME SK Los Mělník 59:30 + 0:36
3. Korpasová Ivana LBM7362 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:37 + 0:43
4. Šmelíková Barbora 1360353 OK Roztoky 61:31 + 2:37
5. Rydlová Jana VIC7752 VIC OB Vizovice 63:56 + 5:02
6. Kubičková Martina SJH7752 SJH SJH Jindřichův Hradec 75:21 + 16:27
7. Kinnunen Katja VPO7451 VPO Vallentuna Össeby OL 85:30 + 26:36
8. Komárková Lenka TJH7651 TJH Tolar Jindřichův Hradec 86:44 + 27:50
9. Kašparová Eva TYN7452 TYN OOB Týniště nad Orlicí 96:15 + 37:21
10. Porubská Andrea 0540115 CNR ŠK Cart-print Nitra 112:28 + 53:34
D40A
5.23 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 UOL SK UP Olomouc 49:49
2. Kašparová Ivana SSU6951 SSU SK Severka Šumperk 59:19 + 9:30
3. Hiršová Marcela VBM7079 VBM VSK Mendelu Brno 60:57 + 11:08
4. Škvorová Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 62:15 + 12:26
5. Kaplanová Iva LPU6859 LPU OK Lokomotiva Pardubice 63:55 + 14:06
6. Kundratová Jana JZL7351 JZL TJ Jižní svahy Zlín 66:04 + 16:15
7. Demlová Jitka LPU6955 LPU OK Lokomotiva Pardubice 70:40 + 20:51
8. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 71:18 + 21:29
9. Šmelíková Hana ASU6999 ASU Magnus Orienteering 71:29 + 21:40
10. Sedláčková Jana HLV7060 HLV KČT - OB Holešov 71:45 + 21:56
11. Hankovcová Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 76:11 + 26:22
12. Westin Lenka 2050547 SK Žabovřesky Brno 78:03 + 28:14
13. Hrušková Lenka YBM6251 YBM Klub turistů a lyžařů Brno 80:20 + 30:31
14. Fukalová Radmila AOV7051 AOV OOB TJ Baník Ostrava 80:45 + 30:56
D40B
4.24 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJH7051 SJH SJH Jindřichův Hradec 51:48
2. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 56:03 + 4:15
3. Eichlerová Jana KAS7051 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 62:43 + 10:55
4. Miklušová Dagmar 1240284 OK 99 Hradec Králové 64:49 + 13:01
5. Odehnalová Kamila ABM7052 ABM KOB Moira Brno 66:51 + 15:03
6. Kašparová Marie ZAK7250 ZAK SK Netopýr Zákupy 68:14 + 16:26
7. Kyselová Jana ROU7050 ROU SKOB Roudnice nad Labem 68:19 + 16:31
D45A
4.93 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Iva LPU6052 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:03
2. Eerola Riikka 3200879 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:44 + 1:41
3. Schneider-Schiess Silvia 3070849 USV TU Dresden 54:56 + 1:53
4. Sandberg Carina 2920824 Kuopion Suunnistajat 56:37 + 3:34
5. Miroslava Hlavová KON6389 KON KOB Konice 60:01 + 6:58
6. Ostřanská Iveta SSU6591 SSU SK Severka Šumperk 61:38 + 8:35
7. Kosová Michaela SRK6752 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:41 + 10:38
8. Moen Siv Johanne TRO Trollelg, Norway - NOR 66:45 + 13:42
9. Jemelíková Lada VBM6555 VBM VSK Mendelu Brno 68:22 + 15:19
10. Blatchford Karen 2630732 KOS GRYF Szczecin 69:02 + 15:59
11. Mrázová Pavla DCE5550 DCE KOB Dobřichovice 69:10 + 16:07
12. Tichá Jana TJH6451 TJH Tolar Jindřichův Hradec 70:29 + 17:26
13. Fencíková Vladislava JHB6553 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 72:25 + 19:22
14. Šimková Hana UOL6653 UOL SK UP Olomouc 72:37 + 19:34
15. Dittrichova Lenka KON6285 KON KOB Konice 73:51 + 20:48
16. Wolowczyk Mariola 0850200 UNT UNTS Warszawa 75:47 + 22:44
17. Kettnerová Lenka HCE6450 HCE TJ Sokol Hostivice 77:22 + 24:19
18. Dimitroba Petya 0980245 BGT Team Bulgaria 78:53 + 25:50
19. Ivanova Elvina 0980242 BGT Team Bulgaria 79:39 + 26:36
20. Todorova Margarita 0980243 BGT Team Bulgaria 86:00 + 32:57
21. Veljačiková Markéta SCP6451 SCP OK Sparta Praha 89:25 + 36:22
22. Rauturier Nathalie 3380915 Söders-Tyresö 94:46 + 41:43
23. Hector Elisabeth 3330908 Opava - Ticháček 129:00 + 75:57
Parfianowicz Joanna 0850207 UNT UNTS Warszawa DISK
D45B
4.24 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Vladimíra CHT6460 CHT OOB SK Chrast 58:18
2. Julínková Dana LPU6555 LPU OK Lokomotiva Pardubice 59:51 + 1:33
3. Moen May Toril NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 60:03 + 1:45
4. Steer Janine 2760768 PUKS Młode Orły 65:19 + 7:01
5. Fajkusová Jitka JPV6773 JPV Oddíl OS SK Prostějov 67:17 + 8:59
6. Veverková Iveta VAM6452 VAM OOB Vamberk 67:41 + 9:23
7. Mazúrová Soňa 1240294 OK 99 Hradec Králové 67:56 + 9:38
8. Kadieva Snejana 0980244 BGT Team Bulgaria 69:24 + 11:06
9. Peřinková Irena BBM6550 BBM BETA URSUS orienteering 70:44 + 12:26
10. Stevens Nicola 2580803 Budai Osforrás 74:19 + 16:01
11. Bykadorova Oleksandra 2800786 SV Lengefeld 74:37 + 16:19
12. Svobodová Lenka ROU6650 ROU SKOB Roudnice nad Labem 77:17 + 18:59
13. Pohořalá Karolína ROU6850 ROU SKOB Roudnice nad Labem 82:59 + 24:41
14. Asmolova Iryna 2800794 SV Lengefeld 83:09 + 24:51
15. Seleznova Vira 2800790 SV Lengefeld 91:25 + 33:07
D50A
4.24 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kjersti Rönning 3810989 Rovensko pod Troskami 41:59
2. Butt Jackie 3010934 Ounasvaaran hiihtoseura 47:09 + 5:10
3. Reynolds Margaret 3010936 Ounasvaaran hiihtoseura 48:36 + 6:37
4. Vlažná Mirka LCE5852 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 50:47 + 8:48
5. Moran Caroline 3450929 KOB Sokol Pezinok 51:01 + 9:02
6. Nora Lichti Aschwande 3881020 Športový klub BIKO Banská Bystrica 52:00 + 10:01
7. Brown Toni 2670743 SG Zittau Süd 58:00 + 16:01
8. Smičková Eva KON5887 KON KOB Konice 62:48 + 20:49
9. Harding Sue 3010836 Ounasvaaran hiihtoseura 64:07 + 22:08
10. Bredesen Gunhild 3040842 Suomussalmen Rasti 67:11 + 25:12
11. Procházková Miluše DCE5450 DCE KOB Dobřichovice 67:32 + 25:33
12. Harding Jane 0910214 HDG Harding 76:44 + 34:45
13. Tichá Jiřina DOB6050 DOB KOB Dobruška 78:03 + 36:04
D50B
3.13 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 TTR OOB Třebíč 41:22
2. Sklenářová Jana MLA6258 MLA MLOK Mariánské Lázně 48:34 + 7:12
3. Petrová Věra VLI6251 VLI Slavia Liberec orienteering 49:26 + 8:04
4. Kabrtova Iva PEN6350 PEN OK Reco Spot 56:32 + 15:10
5. Schreiber Hannelore 2270702 SK Hlinsko 57:00 + 15:38
6. Vlčková Pavla TYN6351 TYN OOB Týniště nad Orlicí 57:27 + 16:05
Dawson Barbara 2880812 Lynx DISK
D55A
3.68 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bourne Jenny 0820190 EUR Eureka Orienteers 43:28
2. Víchová Ladislava LPU5851 LPU OK Lokomotiva Pardubice 45:08 + 1:40
3. Rosecká Alena PZR5654 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:39 + 3:11
4. Vávrová Beata ASU5651 ASU Magnus Orienteering 52:53 + 9:25
5. Wood Hilary 3590954 Keravan Urheilijat 55:15 + 11:47
6. Novotná Jiřina LPU5654 LPU OK Lokomotiva Pardubice 55:56 + 12:28
7. Maiorescu Niculina 2460687 Ostmarka OK 65:40 + 22:12
8. Prendergast Judy 3670966 Individual Russia 103:01 + 59:33
D55B
3.13 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hušková Eva NPA5754 NPA SK LOB Nová Paka 41:41
2. Klimplová Alena LPU5551 LPU OK Lokomotiva Pardubice 49:34 + 7:53
3. Bashkina Tetyana 2800785 SV Lengefeld 49:40 + 7:59
4. Nováková Jana NPA5552 NPA SK LOB Nová Paka 54:10 + 12:29
5. Jelínková Dagmar TZL5757 TZL SKOB Zlín 62:34 + 20:53
D60B
3.13 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 TZL SKOB Zlín 36:26
2. Horáčková Stanislava VLI4950 VLI Slavia Liberec orienteering 37:59 + 1:33
3. Kalibánová Jiřina NPA5351 NPA SK LOB Nová Paka 39:58 + 3:32
4. Bartoňová Marie BOR5351 BOR OK JISKRA NOVÝ BOR 42:28 + 6:02
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 JIL OK Jilemnice 42:38 + 6:12
6. Karmazínová Ivana VLI5150 VLI Slavia Liberec orienteering 48:07 + 11:41
7. Finch Val 2710752 German O-Team 48:20 + 11:54
8. Křížová Zdenka PZR5051 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:06 + 13:40
9. Nistoreanu Valentina 2460688 Ostmarka OK 75:26 + 39:00
10. Pachnerová Jaroslava VLI5152 VLI Slavia Liberec orienteering 80:08 + 43:42
11. Podhorská Věra FJI5252 FJI SK FREE Jihlava 89:21 + 52:55
D65B
2.46 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 BOV TJ Baník Ostrava OKD 31:28
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 LTU Lokomotiva Trutnov 39:10 + 7:42
3. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP OK Sparta Praha 47:51 + 16:23
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 48:24 + 16:56
5. Dobos Ilona 2680747 ESV Lok Berlin-Schöneweide 57:59 + 26:31
H10N
3.40 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Šimon HOR0400 HOR TJ Jiskra Hořice 18:08
2. Bolehovský Daniel EKP0508 EKP VŠTJ Ekonom Praha 24:58 + 6:50
3. Doucha Martin SNA0501 SNA TJ START Náchod 35:48 + 17:40
4. Balck Axel VPO0500 VPO Vallentuna Össeby OL 37:43 + 19:35
5. Pavelec Matěj NPA0501 NPA SK LOB Nová Paka 37:53 + 19:45
Zlesák Matyáš CHT0601 CHT OOB SK Chrast DISK
H10C
2.43 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Štěpán PGP0300 PGP SK Praga 18:29
2. Pachnik Stanislaw STB0303 STB Stadion Nový Bor 18:39 + 0:10
3. Višňa Johan DKP0401 DKP Oddíl OB Kotlářka 36:36 + 18:07
H12A
3.09 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Féder Medard 1630427 SK SKI-OB Šternberk 29:36
2. Velde Augusts 1550397 SK SNS Smržovka 30:15 + 0:39
3. Rücker Jan HOR0201 HOR TJ Jiskra Hořice 32:12 + 2:36
4. Wolfram Jakob 2270632 SK Hlinsko 33:07 + 3:31
5. Šimek Štěpán UOL0104 UOL SK UP Olomouc 34:40 + 5:04
6. Štefan Vít STH0202 STH SK Studenec 36:08 + 6:32
7. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 37:03 + 7:27
8. Weiß Uli 3831003 SV Turbine Neubrandenburg 37:12 + 7:36
9. Balck Otto VPO0300 VPO Vallentuna Össeby OL 40:03 + 10:27
10. Urban Dominik STH0204 STH SK Studenec 41:01 + 11:25
11. Poland Noah 2670742 SG Zittau Süd 44:22 + 14:46
12. Pierzchala Michal 0850202 UNT UNTS Warszawa 46:52 + 17:16
13. Škvor Adam KAM0202 KAM SK Kamenice 47:28 + 17:52
14. Bradáč David LLI0203 LLI TJ Loko Liberec 51:44 + 22:08
15. Schenk Michal 1240297 OK 99 Hradec Králové 83:33 + 53:57
Pabich Tomasz 4051041 Cascade OC Seattle DISK
H12B
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundrata Jan JZL0201 JZL TJ Jižní svahy Zlín 22:27
2. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH SJH Jindřichův Hradec 27:15 + 4:48
3. Blattner Thomas 2270699 SK Hlinsko 30:00 + 7:33
4. Pohořalý Hugo ROU0103 ROU SKOB Roudnice nad Labem 31:02 + 8:35
5. Bolehovský Michal EKP0200 EKP VŠTJ Ekonom Praha 33:52 + 11:25
6. Locker Daniel SRK0200 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:13 + 12:46
7. Kučera Jan PHK0100 PHK OK 99 Hradec Králové 36:49 + 14:22
8. Laube Tomáš ROU0000 ROU SKOB Roudnice nad Labem 75:40 + 53:13
H14A
4.08 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 29:40
2. Svoboda Michael TJH9901 TJH Tolar Jindřichův Hradec 30:37 + 0:57
3. Melsom Einar 2890814 Laihian Luja 32:09 + 2:29
4. Křivda Tomáš CHC9901 CHC K.O.B. Choceň 32:24 + 2:44
5. Fencl Jonáš LPU9902 LPU OK Lokomotiva Pardubice 35:24 + 5:44
6. Volák Ondřej BRU0006 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 36:47 + 7:07
7. Wolfram Clemens 2270631 SK Hlinsko 37:07 + 7:27
8. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 38:07 + 8:27
8. Rusin Jan BRU0001 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 38:07 + 8:27
10. Roudný Martin LPU0002 LPU OK Lokomotiva Pardubice 38:47 + 9:07
11. Micko Tobias 2270634 SK Hlinsko 38:52 + 9:12
12. Mašata Metoděj PHK9905 PHK OK 99 Hradec Králové 40:13 + 10:33
13. Bradáč Jakub LLI0002 LLI TJ Loko Liberec 41:57 + 12:17
14. Eerola Mikko 3200877 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:44 + 13:04
15. Horčička Vít UOL9919 UOL SK UP Olomouc 42:56 + 13:16
16. Seleznov Konstantyn 2800789 SV Lengefeld 43:09 + 13:29
17. Šklíba Michal SRK9900 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:57 + 14:17
18. Ritter Jan 3830994 SV Turbine Neubrandenburg 45:19 + 15:39
19. Kašpar Petr SSU9911 SSU SK Severka Šumperk 47:15 + 17:35
20. Bořánek Michal STE0007 STE SK SKI-OB Šternberk 48:45 + 19:05
21. Weiß Nico 3831002 SV Turbine Neubrandenburg 51:27 + 21:47
22. Višňa Matěj DKP9904 DKP Oddíl OB Kotlářka 51:46 + 22:06
23. Zviagin Mykyta 2800793 SV Lengefeld 55:41 + 26:01
24. Dubovský Andrej 1630430 SK SKI-OB Šternberk 56:39 + 26:59
25. Janowski Bartłomiej 0810180 WAW KS Spojnia BnO 57:05 + 27:25
26. Stadlober Rafael 3830996 SV Turbine Neubrandenburg 62:10 + 32:30
27. Schenk Jakub 1240296 OK 99 Hradec Králové 67:08 + 37:28
28. Nestelberger Florian 3831000 SV Turbine Neubrandenburg 67:18 + 37:38
29. Porubský Peter 0540114 CNR ŠK Cart-print Nitra 74:46 + 45:06
30. Konvalinka Jindřich LPU0004 LPU OK Lokomotiva Pardubice 75:00 + 45:20
31. Roudný Václav LPU0001 LPU OK Lokomotiva Pardubice 77:25 + 47:45
32. Svoboda David TJH0001 TJH Tolar Jindřichův Hradec 114:51 + 85:11
Brabek Paul 3830995 SV Turbine Neubrandenburg DISK
Hlaváč Ondřej TBM9901 TBM KOS TJ Tesla Brno DISK
H14B
3.09 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thoř Tomáš TUV9903 TUV SOK TJ TURNOV 30:06
2. Janečka Viktor JPV9917 JPV Oddíl OS SK Prostějov 47:01 + 16:55
H16A
6.34 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hector Simon 3330904 Opava - Ticháček 40:04
2. Eerola Teemu 3200876 OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:14 + 5:10
3. Hirš Otakar VBM9801 VBM VSK Mendelu Brno 47:13 + 7:09
4. Pernu Lari 3060847 Ekonom Banska Bystrica 48:06 + 8:02
5. Bořil Jan SJI9700 SJI OK Jihlava 48:51 + 8:47
6. Kočí Josef JPV9824 JPV Oddíl OS SK Prostějov 50:07 + 10:03
7. Melioli Andrea 3290894 Hiidenkiertäjät 50:25 + 10:21
8. Tait Samuele 3290893 Hiidenkiertäjät 51:43 + 11:39
9. Sedláček Ondřej HLV9732 HLV KČT - OB Holešov 51:50 + 11:46
10. Wieczorek Marcin STB9701 STB Stadion Nový Bor 51:52 + 11:48
11. Frýba Dominik SJI9702 SJI OK Jihlava 52:19 + 12:15
12. Roux Fleury 3481053 UKS ARKADY Raszkow 52:22 + 12:18
13. Bendák Jan LTU9801 LTU Lokomotiva Trutnov 52:49 + 12:45
14. Germanavicius Pranas 1550400 SK SNS Smržovka 53:12 + 13:08
15. Koštejn Vít DOK9800 DOK OK Doksy 53:32 + 13:28
16. Wolf Filip TUR9701 TUR OOB TJ Turnov 53:46 + 13:42
17. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 53:52 + 13:48
18. Cienciala Jan TRI9801 TRI TJ TŽ Třinec 54:02 + 13:58
19. Vystavěl Ondřej JPV9807 JPV Oddíl OS SK Prostějov 54:25 + 14:21
20. Skog Jaakko 2150587 KTV Koovee 55:46 + 15:42
21. Matějka Lukáš LTP9802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:05 + 17:01
22. Staisiunas Edvinas 1550398 SK SNS Smržovka 57:56 + 17:52
23. Wolowczyk Michal 0850201 UNT UNTS Warszawa 58:15 + 18:11
24. Braun Emanuel 2270985 SK Hlinsko 59:37 + 19:33
25. Mielec Jaromír AOV9701 AOV OOB TJ Baník Ostrava 60:01 + 19:57
26. Lerchegger Max 2270629 SK Hlinsko 60:50 + 20:46
27. Valášek Jiří KAM9700 KAM SK Kamenice 60:51 + 20:47
28. Rutka Jan 0850203 UNT UNTS Warszawa 60:53 + 20:49
29. Vyskočil Štěpán VAM9701 VAM OOB Vamberk 61:01 + 20:57
30. Pryjma Fryderyk 0810185 WAW KS Spojnia BnO 61:09 + 21:05
31. Bosley Addison 1230670 SK Praga 63:32 + 23:28
32. Locker Tomáš SRK9802 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:39 + 24:35
33. Barannyk Kyrylo 2800784 SV Lengefeld 65:22 + 25:18
34. Borkowski Maciej 0810182 WAW KS Spojnia BnO 67:34 + 27:30
35. Mossakowski Wojtek 0810186 WAW KS Spojnia BnO 69:17 + 29:13
36. Ptáček Patrik BBM9800 BBM BETA URSUS orienteering 69:42 + 29:38
37. Mogurenko Viktor 3180868 BŠMŠ 69:46 + 29:42
38. Josh de Klerk 3500937 HOC '93 77:54 + 37:50
39. Čermák Adam PGP9701 PGP SK Praga 97:21 + 57:17
Jíra Tomáš KAM9800 KAM SK Kamenice DISK
Semerád Antonín DKP9801 DKP Oddíl OB Kotlářka DISK
Sýkora Vojtěch LCE9801 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H16B
5.22 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janusauskas Paulius 1550403 SK SNS Smržovka 55:19
2. Kašpar Ludvík BOR9805 BOR OK JISKRA NOVÝ BOR 59:38 + 4:19
3. Zechner Andreas 3831005 SV Turbine Neubrandenburg 64:50 + 9:31
4. Krenn Martin 3830999 SV Turbine Neubrandenburg 71:53 + 16:34
5. Peřinka Šimon BBM9700 BBM BETA URSUS orienteering 73:03 + 17:44
6. Loidolt Clemens 3830993 SV Turbine Neubrandenburg 73:43 + 18:24
H18A
7.51 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sandberg Oskar 2920826 Kuopion Suunnistajat 55:48
2. Horák Patrik TUR9502 TUR OOB TJ Turnov 56:19 + 0:31
3. Mudrák Štěpán LCE9601 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 59:39 + 3:51
4. Illner Vojtěch DKP9600 DKP Oddíl OB Kotlářka 60:10 + 4:22
5. Kettner Vojtěch KAM9601 KAM SK Kamenice 61:21 + 5:33
6. Veselý Jakub PGP9503 PGP SK Praga 62:20 + 6:32
7. Germanavicius Martynas 1550402 SK SNS Smržovka 63:16 + 7:28
8. Vacek Vojtěch SJI9602 SJI OK Jihlava 64:35 + 8:47
9. Glonek Jakub AOV9602 AOV OOB TJ Baník Ostrava 65:02 + 9:14
10. Szeliga Bartlomiej STB9601 STB Stadion Nový Bor 66:18 + 10:30
11. Stormer Oskar 2890839 Laihian Luja 67:00 + 11:12
12. Ptáček Pavel BBM9600 BBM BETA URSUS orienteering 68:15 + 12:27
13. Landovský Jakub PGP9601 PGP SK Praga 68:47 + 12:59
14. Hubáček Jonáš LCE9501 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 68:53 + 13:05
15. Slíva Jan LCE9602 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 75:13 + 19:25
16. Dawson Aidan 2880813 Lynx 75:27 + 19:39
17. Melsom Sigurd 2890815 Laihian Luja 78:26 + 22:38
18. Laraia Michael 1230369 SK Praga 80:47 + 24:59
19. Vaniš Ondřej TJN9500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 84:33 + 28:45
20. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 87:20 + 31:32
21. Pałka Szymon 1440765 SILD team Praha 92:50 + 37:02
22. Jurica Jan LPU9611 LPU OK Lokomotiva Pardubice 95:27 + 39:39
23. O'Leary Daniel 1230667 SK Praga 110:36 + 54:48
Perrin Arnaud 3481050 UKS ARKADY Raszkow DISK
Fürst Matouš LLI9603 LLI TJ Loko Liberec DISK
Hector David 3330903 Opava - Ticháček DISK
Stabler John 1230668 SK Praga DISK
Peter Carides 3500938 HOC '93 DISK
Waněk Adam VRL9501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Butt Harry 3010935 Ounasvaaran hiihtoseura DISK
H18B
6.08 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 JPV Oddíl OS SK Prostějov 61:12
2. Janowski Mateusz 0810179 WAW KS Spojnia BnO 77:10 + 15:58
3. Aksonov Kyrylo 2800781 SV Lengefeld 179:33 + 118:21
Gardner Alastair 3550948 Farmaceut Bratislava DISK
H20A
9.04 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7332
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Roux Corentin 3481049 UKS ARKADY Raszkow 70:48
2. Petersen Stefan Frands 3961029 OK Kare 71:14 + 0:26
3. Mokrý Ondřej ABM9410 ABM KOB Moira Brno 71:29 + 0:41 7663
4. Horvát Petr ASU9447 ASU Magnus Orienteering 75:36 + 4:48 7260
5. Valášek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice 77:30 + 6:42 7074
6. Rindom Henrik 3951027 Neregistrovaní 77:45 + 6:57
7. Svarer Tobias Karlsmose 3941026 Finnish junior O-team 78:22 + 7:34
8. Kettner Lukáš KAM9403 KAM SK Kamenice 79:53 + 9:05 6841
9. Rusý Tomáš KAM9301 KAM SK Kamenice 82:17 + 11:29 6606
10. Jurczyk Tomasz 2080557 OOB TJ Zlaté Hory 83:56 + 13:08
11. Pova Ondřej KRL9304 KRL Kometa kralovice 87:08 + 16:20 6131
12. Stéphany Antoine 3380919 Söders-Tyresö 88:01 + 17:13
13. Obrátil Štěpán ABM9409 ABM KOB Moira Brno 92:52 + 22:04 5569
14. Grant Jacob 1230671 SK Praga 100:40 + 29:52
15. Miller William 1230669 SK Praga 108:57 + 38:09
16. Frost Connor USA Orienteering USA 114:29 + 43:41
17. Petr Pavel VLI9400 VLI Slavia Liberec orienteering 115:04 + 44:16 3395
18. Teller Lukas 2530713 Säterbygdens OK 129:12 + 58:24
Kordala Michał 1440764 SILD team Praha DISK
Uhlíř Marek LBE9400 LBE TJ Lokomotiva Beroun DISK 0
Šlajs Daniel KRL9403 KRL Kometa kralovice DISK 0
Klaška Pavel DKP9301 DKP Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Rohel Marek AOV9401 AOV OOB TJ Baník Ostrava DISK 0
Bredesen Adne S. 3040843 Suomussalmen Rasti DISK
Nankervis Ashley 2860807 Karkki-Rasti DISK
Rauturier Maxime 3380916 Söders-Tyresö DISK
H21E
12.52 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9220
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pawlak Bartosz 2911092 Helsingin Suunnistajat 90:09
2. Janata Martin DKP8306 DKP Oddíl OB Kotlářka 91:00 + 0:51 9420
3. Hradec Pavel TUR8801 TUR OOB TJ Turnov 92:59 + 2:50 9223
4. Lysell Jesper 3130860 SKS 93:11 + 3:02
5. Minakov Alexander 3650963 Šumperk 94:01 + 3:52
6. Grundmann Jan LPU9410 LPU OK Lokomotiva Pardubice 95:05 + 4:56 9015
7. Procházka David LPU9113 LPU OK Lokomotiva Pardubice 95:33 + 5:24 8969
8. Konotopetz Damian 4241068 Tak určitě 96:29 + 6:20
9. Škoda Jakub VLI8800 VLI Slavia Liberec orienteering 96:45 + 6:36 8850
10. Masnyy Yury OMC OMC Orienta-MosCompass 98:01 + 7:52
11. Mokrý Stanislav ABM9202 ABM KOB Moira Brno 98:04 + 7:55 8719
12. François Joly 3991032 GB O Squad 98:58 + 8:49
13. Bravený Vít ZBM9102 ZBM SK Žabovřesky Brno 99:33 + 9:24 8572
14. Chudzik Dominik 1440368 SILD team Praha 102:21 + 12:12
15. Bukovac Palo ZBM8101 ZBM SK Žabovřesky Brno 102:59 + 12:50 8232
16. Kolín Jan DKP7701 DKP Oddíl OB Kotlářka 103:15 + 13:06 8206
17. Mäkinen Tapani 2550714 OLC Wienerwald 103:53 + 13:44
18. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 104:12 + 14:03 8111
19. Zelinka Jiří MBM8740 MBM O-mikron 104:25 + 14:16 8090
20. Asmolov Oleksii 2800780 SV Lengefeld 104:30 + 14:21
21. Podziński Rafał 1440367 SILD team Praha 106:40 + 16:31
22. Klapal Jan LPU9006 LPU OK Lokomotiva Pardubice 110:01 + 19:52 7535
23. Vlček Martin TUR8702 TUR OOB TJ Turnov 115:31 + 25:22 6990
24. Rauturier Benoit 3380917 Söders-Tyresö 116:50 + 26:41
25. Piłkowski Tadeusz 2250619 LOK BERLIN 117:10 + 27:01
26. Novotný Ondřej ABM9211 ABM KOB Moira Brno 119:51 + 29:42 6560
27. Salmenoja Samuli 0270064 MSP MS Parma 120:16 + 30:07
28. Zháňal Jan ZBM8721 ZBM SK Žabovřesky Brno 125:09 + 35:00 6035
29. Mazan Bartłomiej 2400673 Nakkilan Wisa 131:18 + 41:09
30. Hostaš Petr TUR9001 TUR OOB TJ Turnov 147:40 + 57:31 3803
31. Burley Mark 2570718 TSV Berlin 156:45 + 66:36
32. Hierweg Karol 2830800 Warsaw Heroes 159:57 + 69:48
33. Kováč Michal 1240300 OK 99 Hradec Králové 162:04 + 71:55
Váňa Martin TUR8401 TUR OOB TJ Turnov DISK 0
Luštický Martin HOR8700 HOR TJ Jiskra Hořice DISK 0
Fiala Petr LPU8701 LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Cronin Richard 2570719 TSV Berlin DISK
Wolf Daniel TUR9100 TUR OOB TJ Turnov DISK 0
Charuba Łukasz 1440366 SILD team Praha DISK
Drahokoupil Aleš CHT8501 CHT OOB SK Chrast DISK 0
Barcik Robert 3140861 Radioklub OK1KYP Praha DISK
Krajčovič Martin 2830799 Warsaw Heroes DISK
H21A
10.42 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8024
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zakouřil Tomáš TUV7500 TUV SOK TJ TURNOV 80:21 8203
2. Novák Jiří NPA7502 NPA SK LOB Nová Paka 81:56 + 1:35 8048
3. Blatchford Josh 3630960 Ski-Club Helsa 84:10 + 3:49
4. Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga 84:17 + 3:56 7819
5. Pachnik Wojciech STB9101 STB Stadion Nový Bor 86:04 + 5:43 7645
6. Kadavý Petr CHA7800 CHA OK Chrastava 90:11 + 9:50 7243
7. Suchý Petr LPM7820 LPM Lokomotiva Plzen 90:25 + 10:04 7220
8. Doucha Jiří SNA7105 SNA TJ START Náchod 91:05 + 10:44 7155
9. Zikmund Zdeněk NPA6705 NPA SK LOB Nová Paka 92:09 + 11:48 7051
10. Otrusina Jiří JPV8201 JPV Oddíl OS SK Prostějov 92:57 + 12:36 6973
11. Spišiak Marián 4261070 Ekonom Praha Outdoor 94:41 + 14:20
12. Kočí Martin VBM8702 VBM VSK Mendelu Brno 95:46 + 15:25 6698
13. Hanč Petr VRL8001 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:34 + 16:13 6620
14. Galla Franciszek STB9100 STB Stadion Nový Bor 96:55 + 16:34 6586
15. Fátor Jan DOB7907 DOB KOB Dobruška 96:59 + 16:38 6579
16. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP Oddíl OB Kotlářka 97:49 + 17:28 6498
17. Skyva Petr STE6501 STE SK SKI-OB Šternberk 97:50 + 17:29 6496
18. Leštínský Tomáš DOB7801 DOB KOB Dobruška 98:39 + 18:18 6416
19. Grote Andreas 2790779 USG Chemnitz 101:17 + 20:56
20. Přikryl Petr ABM6708 ABM KOB Moira Brno 101:19 + 20:58 6156
21. Picek Jan TJN9101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 102:07 + 21:46 6078
22. Novák Zdeněk NPA7701 NPA SK LOB Nová Paka 105:16 + 24:55 5770
23. Gardner Robert 3550947 Farmaceut Bratislava 105:53 + 25:32
24. Hošek Radim DOB8737 DOB KOB Dobruška 106:11 + 25:50 5681
25. Klapal Michal VAM8802 VAM OOB Vamberk 116:48 + 36:27 4644
26. Bartnik Konrad PLF PLF Polish Fighters 118:37 + 38:16
27. Sedlák Radek SNA7501 SNA TJ START Náchod 131:55 + 51:34 3168
28. Coen Dieter 4021037 ASPV OA Šumperk 133:03 + 52:42
29. Wieszaczewski Jacek 1900517 YETTI & PINGUIN 148:21 + 68:00
Slezák Jiří LCE9001 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Janda Martin DOB8002 DOB KOB Dobruška DISK 0
Schwarzenberger Stefan 3070850 USV TU Dresden DISK
Dragowski Piotr 2250838 LOK BERLIN DISK
Záveský Marek CET9001 CET Loko Česká Třebová DISK 0
Randík Jan SOB8703 SOB Sdružení organizátorů bankovní DISK 0
Loniewski Grzegorz 3381040 Söders-Tyresö DISK
H21B
8.78 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5629
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Albl Slávek LME7600 LME SK Los Mělník 84:17 5938
2. Kolosov Oleg UKR UKR 85:19 + 1:02
3. Hrouda Martin FSP7612 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 91:31 + 7:14 5482
4. Pavelka Jan MBM8500 MBM O-mikron 91:46 + 7:29 5466
5. Sýkora Bohumil CHC8601 CHC K.O.B. Choceň 93:30 + 9:13 5357
6. Fukátko Jan LPU8105 LPU OK Lokomotiva Pardubice 94:26 + 10:09 5298
7. Šrubař Michal MBM8606 MBM O-mikron 97:02 + 12:45 5134
8. Petr Josef VLI6300 VLI Slavia Liberec orienteering 98:06 + 13:49 5066
9. Klomínský Václav KPY8700 KPY SKOB Sokol Kralupy 102:20 + 18:03 4799
10. Chrást Tomáš STH7401 STH SK Studenec 107:35 + 23:18 4468
11. Komárek Arnošt TJH7701 TJH Tolar Jindřichův Hradec 110:15 + 25:58 4299
12. Cupák Jiří VRL7201 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:35 + 26:18 4278
13. Kořan Pavel VBM7401 VBM VSK Mendelu Brno 111:43 + 27:26 4207
14. Suchomel Vít MBM8448 MBM O-mikron 117:38 + 33:21 3833
15. Gyurcsik Peter 2810796 Naturfreunde Wien 119:18 + 35:01
16. Andreev Sergey 3580952 Raumar orientering 121:38 + 37:21
17. Kopasz Róbert 2770770 ESV Lok Bad Schandau 126:03 + 41:46
18. Kučerka Jan LIT8002 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 131:43 + 47:26 2944
Połomski Mateusz 1440766 SILD team Praha DISK
H21C
7.84 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2939
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ostřanský Filip ASU9243 ASU Magnus Orienteering 80:51 3205
2. Svoboda Jakub ROU9301 ROU SKOB Roudnice nad Labem 86:24 + 5:33 3022
3. Ryjáček Jan LPM8004 LPM Lokomotiva Plzen 99:27 + 18:36 2590
4. Parson Ben USA Orienteering USA 111:43 + 30:52
5. Horáček Matěj TUV8501 TUV SOK TJ TURNOV 118:37 + 37:46 1957
6. Prášek Přemysl KAM9305 KAM SK Kamenice 120:53 + 40:02 1882
7. Hostinský Jakub 0320074 JHO Jakub Hostinský 165:10 + 84:19
H35A
9.04 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ocvirk Edi 0450095 JAP OK Japetic 80:21
2. Saarinen Mikko 3400921 Čelákovice 83:00 + 2:39
3. Bolehovský Pavel EKP7103 EKP VŠTJ Ekonom Praha 88:45 + 8:24
4. Mikluš Marián 1240283 OK 99 Hradec Králové 93:10 + 12:49
5. Horčička Petr UOL7007 UOL SK UP Olomouc 97:14 + 16:53
6. Choutka Jaroslav SOB6301 SOB Sdružení organizátorů bankovní 104:59 + 24:38
7. Kůstka Marek VIC6403 VIC OB Vizovice 109:50 + 29:29
8. Jordanov Plamen 0981063 BGT Team Bulgaria 110:46 + 30:25
9. Peterka František TJP4900 TJP TJ TROJA Praha 114:54 + 34:33
10. Chmelař Daniel VIC7212 VIC OB Vizovice 125:42 + 45:21
Binar Robert UOL7500 UOL SK UP Olomouc DISK
Sabou Gabriel 0990249 UNB UNEFS Bucharest DISK
Procházka Antonín DCE5500 DCE KOB Dobřichovice DISK
H35B
6.56 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíba Jan SRK7501 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:17
2. Kos Michal SRK6802 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:16 + 5:59
3. Rutkauskas Arvydas 1550392 SK SNS Smržovka 74:17 + 7:00
4. Volák Pavel BRU7001 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 75:44 + 8:27
5. Odehnal Luděk ADA7401 ADA OOB TJ Spartak Adamov 77:45 + 10:28
6. Locker Martin SRK7001 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:16 + 11:59
7. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sigmat Mladá Boleslav 80:57 + 13:40
8. Václavek Jan LPU7816 LPU OK Lokomotiva Pardubice 97:10 + 29:53
H40A
8.06 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil VSP7301 VSP USK Praha 63:57
2. Filip Libor SRK7101 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:25 + 5:28
3. Budriunas Justas 1550394 SK SNS Smržovka 69:32 + 5:35
4. Klemettinen Vesa 3390920 OK Azuolas 69:35 + 5:38
5. Illner Jakub DKP6601 DKP Oddíl OB Kotlářka 73:47 + 9:50
6. Borbás Nándor 2770776 ESV Lok Bad Schandau 74:37 + 10:40
7. Porubský Július 0540116 CNR ŠK Cart-print Nitra 79:08 + 15:11
8. Pachnik Dariusz STB6901 STB Stadion Nový Bor 80:25 + 16:28
9. Kašpar Jaroslav SSU7004 SSU SK Severka Šumperk 85:48 + 21:51
10. Kolev Krasimir 0980239 BGT Team Bulgaria 94:38 + 30:41
11. Virta Sami 0270065 MSP MS Parma 94:43 + 30:46
12. Staszak Artur 0850987 UNT UNTS Warszawa 109:37 + 45:40
13. Takis Feridun 1330348 SK Radioklub Blansko 118:54 + 54:57
14. Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava 138:15 + 74:18
Soldán Vladimír JPV6526 JPV Oddíl OS SK Prostějov DISK
H40B
6.93 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Jan BBM7205 BBM BETA URSUS orienteering 58:17
2. Funda Jiří API6401 API OK Andante Písek 71:23 + 13:06
3. Beneš Jan SJH7001 SJH SJH Jindřichův Hradec 75:24 + 17:07
4. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ TURNOV 75:33 + 17:16
5. Bradáč Stanislav LLI7201 LLI TJ Loko Liberec 78:00 + 19:43
6. Kubičko Pavel SJH7201 SJH SJH Jindřichův Hradec 78:23 + 20:06
7. Kubec Martin DOB7002 DOB KOB Dobruška 78:35 + 20:18
8. Kolář Viktor HOR7300 HOR TJ Jiskra Hořice 81:31 + 23:14
9. Féder Medard 1630428 SK SKI-OB Šternberk 90:50 + 32:33
10. Čierny Jozef 1990541 USK Praha 97:46 + 39:29
11. Eichler Petr KAS6900 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 104:22 + 46:05
12. Kašpar Václav TYN7001 TYN OOB Týniště nad Orlicí 106:15 + 47:58
13. Kubičko Petr SJH6901 SJH SJH Jindřichův Hradec 112:51 + 54:34
H45A
7.51 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 62:43
2. Weber Tim Falck 3851007 ŠK VAZKA Bratislava 64:39 + 1:56
3. Eerola Severi 3200880 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:24 + 5:41
4. Kaplan Jan LPU6401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 69:19 + 6:36
5. Šmelík Juraj 1240288 OK 99 Hradec Králové 69:28 + 6:45
6. Šimek Roman UOL6503 UOL SK UP Olomouc 70:23 + 7:40
7. Ptáček Pavel BBM6508 BBM BETA URSUS orienteering 72:23 + 9:40
8. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 75:17 + 12:34
9. Robertson John 0660133 OHV Orienteering Hutt Valley 75:34 + 12:51
10. Atanasov Aleksandar 0980240 BGT Team Bulgaria 79:58 + 17:15
11. Heim Peter 2720753 Ringerike O-lag 81:28 + 18:45
12. Killar Marek LTU6801 LTU Lokomotiva Trutnov 82:46 + 20:03
13. Doyle Steve 2580720 Budai Osforrás 83:23 + 20:40
14. Bernardo Jose 2820797 OLC Wienerwald 87:03 + 24:20
15. Višňa Petr DKP6602 DKP Oddíl OB Kotlářka 90:55 + 28:12
16. Dzhuliev Mladen 0980246 BGT Team Bulgaria 95:04 + 32:21
17. Valtonen Jari 3540943 OB VANABIKE 106:16 + 43:33
18. Melsom Terje 2890816 Laihian Luja 113:47 + 51:04
19. Bendák Petr LTU6500 LTU Lokomotiva Trutnov 116:55 + 54:12
20. Balck Johan VPO VPO Vallentuna Össeby OL 122:23 + 59:40
Pernu Kimmo 3060848 Ekonom Banska Bystrica DISK
Valach Petr LPU6505 LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK
Sedláček Jaroslav HLV6404 HLV KČT - OB Holešov DISK
Sandberg Per 2920825 Kuopion Suunnistajat DISK
Steer Martin 2760767 PUKS Młode Orły DISK
Edsen Anders 2870808 Salon Viesti DISK
Stormer Leif 2890840 Laihian Luja DISK
H45B
6.34 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Corrado Arduini 3290892 Hiidenkiertäjät 66:04
2. Knudsen Peter OKM OKM OK Melfar 66:42 + 0:38
3. Hlava Miroslav KON6515 KON KOB Konice 75:58 + 9:54
4. Schenk Róbert 1240295 OK 99 Hradec Králové 81:05 + 15:01
5. Sanna Roberto DKP6703 DKP Oddíl OB Kotlářka 82:58 + 16:54
6. Holec Honza MOV6701 MOV SKOB Ostrava 88:08 + 22:04
7. Sysel Svatobor TTR6202 TTR OOB Třebíč 94:17 + 28:13
8. Hruška Tomáš YBM6401 YBM Klub turistů a lyžařů Brno 100:39 + 34:35
9. Janowski Piotr 0810178 WAW KS Spojnia BnO 111:07 + 45:03
10. Pohořalý Dobroslav ROU6401 ROU SKOB Roudnice nad Labem 127:26 + 61:22
Skog Jouko 2150588 KTV Koovee DISK
H50A
6.93 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Harding Quentin 3010835 Ounasvaaran hiihtoseura 54:42
2. Grepl Ladislav KON6111 KON KOB Konice 59:08 + 4:26
3. Pacher Hannes 2270621 SK Hlinsko 61:52 + 7:10
4. Vávra Martin HOR6302 HOR TJ Jiskra Hořice 64:53 + 10:11
5. Wolowczyk Marek 0850199 UNT UNTS Warszawa 66:37 + 11:55
6. Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga 67:55 + 13:13
7. Westin Kjell 2050548 SK Žabovřesky Brno 69:14 + 14:32
8. Hirš Libor VBM6000 VBM VSK Mendelu Brno 69:17 + 14:35
9. Pedersli Per Einar NOR TRO Trollelg, Norway - NOR 71:36 + 16:54
10. Veljačik Pavel SCP6200 SCP OK Sparta Praha 73:02 + 18:20
11. Roudný Václav LPU6102 LPU OK Lokomotiva Pardubice 74:22 + 19:40
12. Hector Jorgen 3330905 Opava - Ticháček 75:06 + 20:24
13. Hošek Lubomír VCB6101 VCB OB České Budějovice 78:55 + 24:13
14. Kellner Gerhard 2270625 SK Hlinsko 80:18 + 25:36
15. Kettner Pavel HCE5900 HCE TJ Sokol Hostivice 80:27 + 25:45
16. Metherell Alister 3520941 SVK Junior team 82:59 + 28:17
17. Miyakawa Tatsuya 3250888 péčkaři 86:12 + 31:30
18. Petráček Aleš SJI6301 SJI OK Jihlava 86:47 + 32:05
19. Bořil Petr SJI6207 SJI OK Jihlava 90:05 + 35:23
20. Poland David 2670741 SG Zittau Süd 91:07 + 36:25
21. Blatchford Russell 2630733 KOS GRYF Szczecin 92:12 + 37:30
22. Šimek Miroslav LME6300 LME SK Los Mělník 97:20 + 42:38
23. Hošek Ladislav SCP6001 SCP OK Sparta Praha 99:17 + 44:35
24. Dawson Graeme 2880811 Lynx 104:01 + 49:19
25. Glynn de Klerk 3500939 HOC '93 106:32 + 51:50
26. Bandt Uli 2530712 Säterbygdens OK 106:43 + 52:01
Bruce Barnett 2670744 SG Zittau Süd DISK
Roux Jacky 3481052 UKS ARKADY Raszkow DISK
Watson Graham 3010837 Ounasvaaran hiihtoseura DISK
H50B
4.95 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andreas Huber 3810988 Rovensko pod Troskami 42:29
2. Korpas Jaroslav LBM6113 LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:46 + 10:17
3. Mazúr Milan 1240293 OK 99 Hradec Králové 58:44 + 16:15
4. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK Reco Spot 62:52 + 20:23
5. Formanko Dušan 1240301 OK 99 Hradec Králové 66:21 + 23:52
6. Novotný Miroslav LPU5905 LPU OK Lokomotiva Pardubice 69:47 + 27:18
7. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 74:25 + 31:56
8. Bláha Leoš JHB6207 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 78:44 + 36:15
9. Černý Petr ALB6001 ALB OOB Albrechtice nad Orlicí 79:58 + 37:29
H55A
5.23 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lawford Geoff 0820189 EUR Eureka Orienteers 45:40
2. Sepp Hones 0020004 HSV HSV Ried 46:13 + 0:33
3. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 47:11 + 1:31
4. Friessnig Joachim 2270640 SK Hlinsko 48:55 + 3:15
5. Okkenhaug Arne 3040841 Suomussalmen Rasti 51:29 + 5:49
6. Knap Jan LPU5101 LPU OK Lokomotiva Pardubice 51:48 + 6:08
7. Juřeník Josef MOV5201 MOV SKOB Ostrava 53:54 + 8:14
8. Tichý Boris DOB5500 DOB KOB Dobruška 57:30 + 11:50
9. Parson Tim 1230754 SK Praga 58:38 + 12:58
10. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 60:02 + 14:22
11. Gardner Richard 3550945 Farmaceut Bratislava 60:43 + 15:03
12. Dimitrov Dimitar 0980248 BGT Team Bulgaria 61:23 + 15:43
13. Dachev Stoyan 0980247 BGT Team Bulgaria 61:32 + 15:52
14. Gurka Jiří TUV4601 TUV SOK TJ TURNOV 62:11 + 16:31
15. Jaroš Vladimír DCE5400 DCE KOB Dobřichovice 62:54 + 17:14
16. Stefan Aschwanden 3881019 Športový klub BIKO Banská Bystrica 63:22 + 17:42
17. Hornik Zbigniew 4191060 OL-Team Wehrsdorf 66:22 + 20:42
18. Moran Ian 3450930 KOB Sokol Pezinok 69:24 + 23:44
19. Olbrycht Janusz 0900212 OLB OLBnO 92:32 + 46:52
H55B
4.37 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vícha Vladimír LPU5801 LPU OK Lokomotiva Pardubice 55:10
2. Klimpl Petr LPU5401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 67:09 + 11:59
3. Vlček Josef TYN5602 TYN OOB Týniště nad Orlicí 83:28 + 28:18
H60A
4.37 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteering 41:00
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 NPA SK LOB Nová Paka 41:14 + 0:14
3. Škoda Přemek VLI5301 VLI Slavia Liberec orienteering 43:46 + 2:46
4. Farář Václav LPU5201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 43:53 + 2:53
5. Jelínek Petr TZL4902 TZL SKOB Zlín 45:43 + 4:43
6. Čípa Jiří CET5002 CET Loko Česká Třebová 46:06 + 5:06
7. Erlebach Josef JIL5201 JIL OK Jilemnice 46:48 + 5:48
8. Horáček Miroslav VLI5000 VLI Slavia Liberec orienteering 47:44 + 6:44
9. Jelínek Vít TZL5102 TZL SKOB Zlín 48:12 + 7:12
10. Rejmont Milan LTU4801 LTU Lokomotiva Trutnov 48:26 + 7:26
11. Roome Martyn 3010901 Ounasvaaran hiihtoseura 48:59 + 7:59
12. Dent Nick 3590955 Keravan Urheilijat 49:16 + 8:16
13. Štregl Tomáš VRL5001 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:47 + 10:47
14. Finch Ted 2710751 German O-Team 52:55 + 11:55
15. Farář Jaroslav VRL5002 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:56 + 11:56
16. Maiorescu Gabriel 2460689 Ostmarka OK 54:52 + 13:52
17. Novák Karel NPA5001 NPA SK LOB Nová Paka 62:08 + 21:08
18. Erkkilä Jorma 3540944 OB VANABIKE 64:14 + 23:14
H60B
3.68 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukaseder Hubert 2270700 SK Hlinsko 48:46
2. Blecha Ladislav FJI5106 FJI SK FREE Jihlava 57:39 + 8:53
3. Denemarek Oldřich BBM5100 BBM BETA URSUS orienteering 64:12 + 15:26
4. Féder Medard 1630431 SK SKI-OB Šternberk 81:20 + 32:34
H65A
3.68 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:24
2. Švadlena Jiří CHC4601 CHC K.O.B. Choceň 38:13 + 4:49
3. Hrobař Rudolf SRK4702 SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:37 + 7:13
4. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP OK Sparta Praha 41:29 + 8:05
5. Strib Hans Christian 3931025 TJ Rapid Bratislava 42:38 + 9:14
6. Sikora Miroslav BOV4802 BOV TJ Baník Ostrava OKD 44:54 + 11:30
7. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ TURNOV 45:28 + 12:04
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 JIL OK Jilemnice 48:17 + 14:53
H65B
3.13 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paul Josef DCE4401 DCE KOB Dobřichovice 40:33
2. Kříž Pavel PZR4800 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:57 + 1:24
3. Fiala Miloš KSH4801 KSH TJ Kašperské Hory 42:41 + 2:08
H70B
2.46 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmelík Ľudovít 1240287 OK 99 Hradec Králové 27:01
2. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC Sportcentrum Jičín 29:35 + 2:34
3. Ostřanský Josef SSU4302 SSU SK Severka Šumperk 31:20 + 4:19
4. Sklenář Jan MLA4201 MLA MLOK Mariánské Lázně 31:39 + 4:38
5. Zakouřil Václav TUV4301 TUV SOK TJ TURNOV 33:21 + 6:20
6. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH SJH Jindřichův Hradec 33:33 + 6:32
7. Diener Herbert MOV4101 MOV SKOB Ostrava 36:14 + 9:13
8. Haagerup Dan 3851009 ŠK VAZKA Bratislava 39:50 + 12:49
9. Štrojsa Josef KAS4000 KAS Klub orientačního běhu Kamenic 42:22 + 15:21
10. Dobos Peter 2680748 ESV Lok Berlin-Schöneweide 49:37 + 22:36
11. Hynek Vladimír ZPV3500 ZPV KOB ZPV Prostějov 101:30 + 74:29
12. Moore Stan 1231077 SK Praga 142:33 + 115:32
HDR
3.40 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnal Tomáš ADA0501 ADA OOB TJ Spartak Adamov 20:42
2. Antonowicz Jan 0850198 UNT UNTS Warszawa 20:59 + 0:17
3. Staisiunaite Emilija AZU OK AZUOLAS VILNIUS 25:21 + 4:39
4. Janowski Filip 0810181 WAW KS Spojnia BnO 27:18 + 6:36
5. Šmelík Daniel 1240289 OK 99 Hradec Králové 31:20 + 10:38
6. Borbás Ágota 2770777 ESV Lok Bad Schandau 33:06 + 12:24
7. Pavelec Michal NPA0801 NPA SK LOB Nová Paka 35:34 + 14:52
8. Kašpar Štěpán ZAK0401 ZAK SK Netopýr Zákupy 35:35 + 14:53
9. Kašpar Vojtěch ZAK0400 ZAK SK Netopýr Zákupy 35:55 + 15:13
10. Martinec Šimon DOB KOB Dobruška 44:54 + 24:12
11. Kubec Adam DOB KOB Dobruška 47:24 + 26:42
12. Kundrata Vít JZLnere JZL TJ Jižní svahy Zlín 47:29 + 26:47
13. Odehnalová Tereza ADA0801 ADA OOB TJ Spartak Adamov 53:29 + 32:47
14. Bradáč Václav LLI0600 LLI TJ Loko Liberec 53:47 + 33:05
15. Komárková Zbyňka TJH0751 TJH Tolar Jindřichův Hradec 58:20 + 37:38
16. Soukup Jonáš NER NER 62:12 + 41:30
17. Martínek Filip NER NER 62:13 + 41:31
18. Balck Erik VPO0800 VPO Vallentuna Össeby OL 76:07 + 55:25
T1
2.51 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stormer Emil KAM KAM SK Kamenice 23:31
2. Sandstad Kajsa Stina NER NER 26:06 + 2:35
3. Sandstad Marit NER NER 30:14 + 6:43
4. Melicharová Barbora LLI0000 LLI TJ Loko Liberec 34:36 + 11:05
5. Forst Antonín MFP0101 MFP VŠSK MFF UK Praha 35:55 + 12:24
6. Paurová Lenka LTUxxxx LTU Lokomotiva Trutnov 37:04 + 13:33
7. Teichmann Tobias 2270628 SK Hlinsko 44:15 + 20:44
8. Bradáčová Maruška NER NER 44:53 + 21:22
9. Fabian Sebastian 3830997 SV Turbine Neubrandenburg 45:14 + 21:43
10. Wilfinger Jakob 2270697 SK Hlinsko 50:32 + 27:01
11. Höhs Johanna 2270704 SK Hlinsko 51:03 + 27:32
12. Kundörfer Jan 2270637 SK Hlinsko 54:09 + 30:38
13. Simileiska Nataliia 2800792 SV Lengefeld 62:00 + 38:29
14. Rottensteiner Max 2270630 SK Hlinsko 70:17 + 46:46
15. Zechner Oskar 2270639 SK Hlinsko 73:17 + 49:46
16. Emler Johannes 2270627 SK Hlinsko 79:15 + 55:44
17. Rupprechter Elisabeth 2270703 SK Hlinsko 82:17 + 58:46
18. Seidl Andreas 3830998 SV Turbine Neubrandenburg 93:20 + 69:49
19. Stern Florian 3831004 SV Turbine Neubrandenburg 127:50 + 104:19
Andreeva Evgenia 3580953 Raumar orientering DISK
Arnold Jindřich HOR4701 HOR TJ Jiskra Hořice DISK
Krapko Viktor 2800787 SV Lengefeld DISK
T2
5.04 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Olaussen Marie NER NER 40:57
2. Hagstrom Johanna SWE NER NER 45:14 + 4:17
3. Zurynková Jana EKP7053 EKP VŠTJ Ekonom Praha 49:48 + 8:51
4. Hov Kjersti 2891084 Laihian Luja 51:26 + 10:29
5. Jaakko Paasi TP1 Tampereen Pyrintö 55:50 + 14:53
6. Rusinová Alena BRU7102 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 56:09 + 15:12
7. Nolaskogszrna Jan Ahlund NER NER 57:23 + 16:26
8. Blažek Petr SJH7402 SJH SJH Jindřichův Hradec 58:51 + 17:54
9. Geissbuhler Karin VIP VIP 59:56 + 18:59
10. Rykalová Jitka NER NER 59:57 + 19:00
11. Forstová Lenka MFP6850 MFP VŠSK MFF UK Praha 61:12 + 20:15
12. Wald František FSP5300 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 61:33 + 20:36
13. Binarová Jitka UOL NER NER 61:34 + 20:37
14. Končáková Kateřina HLV6856 HLV KČT - OB Holešov 63:59 + 23:02
15. Solberg Olle Gunnar NER NER 65:47 + 24:50
16. Bendáková Jitka LTU6951 LTU Lokomotiva Trutnov 66:10 + 25:13
17. Rücker Petr HOR6500 HOR TJ Jiskra Hořice 66:47 + 25:50
18. Hančová Alice VRL7052 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:57 + 26:00
19. Kapfer Jan 2270698 SK Hlinsko 68:36 + 27:39
20. Puš Roman STH7501 STH SK Studenec 69:25 + 28:28
21. Štreglová Zuzka VRL0251 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:16 + 30:19
22. Hladíková Jana TUV7253 TUV SOK TJ TURNOV 72:43 + 31:46
23. Vlachová Hana VRL6251 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:20 + 32:23
24. Procházka Jiří LTU4802 LTU Lokomotiva Trutnov 74:58 + 34:01
25. Petrželová Alena LTU6351 LTU Lokomotiva Trutnov 79:21 + 38:24
26. Rychlíková Blanka VRL5550 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:44 + 38:47
27. Tomanová Elena YMB6666 YBM Klub turistů a lyžařů Brno 82:44 + 41:47
28. Dénes Krisztina 2770771 ESV Lok Bad Schandau 85:50 + 44:53
29. Kalliany Susanne 2270624 SK Hlinsko 87:05 + 46:08
30. Thrane Susanne DEO DEO Denmark Participans 2. 89:31 + 48:34
31. Habenicht Marlene 2270706 SK Hlinsko 90:05 + 49:08
32. Vojtěch Libor HOR7303 HOR TJ Jiskra Hořice 91:40 + 50:43
33. Kolář Jan BRU0101 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 102:21 + 61:24
34. Blažková Markéta SJH0000 SJH SJH Jindřichův Hradec 103:05 + 62:08
35. Haider Ann HSV HSV Ried 104:14 + 63:17
36. Kellner Claudia 2270626 SK Hlinsko 104:54 + 63:57
37. Janečková Marta JPV6665 JPV Oddíl OS SK Prostějov 106:06 + 65:09
38. Filipi Markéta LPU0000 LPU OK Lokomotiva Pardubice 107:08 + 66:11
39. Nýdrlová Eva VRL5451 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 108:23 + 67:26
40. Olbrycht Anna 0900213 OLB OLBnO 117:34 + 76:37
41. Dénes Ildikó 2770772 ESV Lok Bad Schandau 126:10 + 85:13
42. Kůstková Tamara VIC6854 VIC OB Vizovice 126:17 + 85:20
43. Borbás Zita 2770775 ESV Lok Bad Schandau 127:50 + 86:53
44. Lapornik Dominik 2270633 SK Hlinsko 131:35 + 90:38
Končák Jaroslav HLV6321 HLV KČT - OB Holešov DISK
Janečková Lenka MFP8250 MFP VŠSK MFF UK Praha DISK
Kalliany Rainer 2270623 SK Hlinsko DISK
Pobuda Michal SJH7403 SJH SJH Jindřichův Hradec DISK
Delgado Silvia 2820798 OLC Wienerwald DISK
Killar Michal NER NER DISK
Bolehovská Iva NER NER DISK
Paulová Mirka DCE5250 DCE KOB Dobřichovice DISK
T3
7.47 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Olaussen Per NER NER 59:11
2. Karmazín Petr VLI4901 VLI Slavia Liberec orienteering 63:18 + 4:07
3. Hoydal Johannes Hov 2891085 Laihian Luja 63:44 + 4:33
4. Benjaminsen Vidar NER NER 69:41 + 10:30
5. Jussila Kari HSP Helsingin Suunnistajat 71:04 + 11:53
6. Křivda Ivan CHC6701 NER NER 74:03 + 14:52
7. Dvořák Jiří VIP VIP 74:07 + 14:56
8. Sháněl Jan CHC9402 CHC K.O.B. Choceň 76:10 + 16:59
9. Benjaminsen Mathias NER NER 77:05 + 17:54
10. Zákravská Šárka SNA8951 SNA TJ START Náchod 83:38 + 24:27
11. Kamererova Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 85:54 + 26:43
12. Sokol Milan BRM7201 BRM Sokol Burdych 86:15 + 27:04
13. Kutílek Jakub LPU LPU OK Lokomotiva Pardubice 87:04 + 27:53
14. Petržela Pavel LTU6301 LTU Lokomotiva Trutnov 89:31 + 30:20
15. Hrabánková Klára PGP9654 PGP SK Praga 89:41 + 30:30
16. Kolář Radek BRU6901 BRU Ulita-Hobra Orienteering Broum 92:00 + 32:49
17. Heikkila Matti HSP Helsingin Suunnistajat 92:27 + 33:16
18. Torleif Ahlsand NER NER 92:52 + 33:41
19. Niskanen Miko HSP Helsingin Suunnistajat 95:20 + 36:09
20. Odvodyová Dana LPU8355 LPU OK Lokomotiva Pardubice 103:24 + 44:13
21. Kuncířová Jaroslava TJR90XX TJR TJ Řásná 104:43 + 45:32
22. Matějková Martina LTP6850 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 110:24 + 51:13
23. Zákravský Zdeněk SNA5702 SNA TJ START Náchod 114:59 + 55:48
24. Hansen Jens Anders DEO DEO Denmark Participans 2. 117:56 + 58:45
25. Poloprutská Tereza VLI9450 VLI Slavia Liberec orienteering 118:59 + 59:48
26. Vyhnálková Eva MFP75XX MFP VŠSK MFF UK Praha 124:55 + 65:44
27. Venclová Veronika ZAM8251 ZAM Sokol Žamberk 125:17 + 66:06
28. Pustalová Zuzana VLI0000 VLI Slavia Liberec orienteering 138:40 + 79:29
29. Kužel Zdeněk VIP VIP 199:29 + 140:18
Fencl Petr LPU6901 LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK
Procházka Martin LTU8101 LTU Lokomotiva Trutnov DISK
Přibyl Jan TJR91XX TJR TJ Řásná DISK