Výsledky závodu: Cena střední Moravy - E2

Datum:
03.08.2013
Místo konání:
Týn nad Bečvou
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Smička Jindřich
Hlavní rozhodčí:
Vystavěl Dušan
Stavitel tratí:
Hynek Petr
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65C     HDR     P    
D10C
1.90 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 22:17
2. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 23:46 + 1:29
3. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 24:40 + 2:23
D12A
2.40 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 20:47
2. Černá Kateřina MLA0251 C MLOK Mariánské Lázně 22:25 + 1:38
3. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 37:20 + 16:33
4. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 39:16 + 18:29
5. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 41:24 + 20:37
D14A
3.00 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 B SK UP Olomouc 24:49
2. Kováříková Marie KAM0050 B SK Kamenice 26:47 + 1:58
3. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 26:48 + 1:59
4. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 27:10 + 2:21
5. Lugrová Natalie JPV0066 B Oddíl OS SK Prostějov 31:27 + 6:38
6. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 31:34 + 6:45
7. Ash Kristina OCB0051 B OC České Budějovice 76:45 + 51:56
D16B
4.80 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 51:49
2. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 53:44 + 1:55
3. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 55:44 + 3:55
4. Paličková Agáta UOL9750 C SK UP Olomouc 57:44 + 5:55
D18B
5.60 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 81:37
D21A
6.60 km, 175 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5506
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 54:59 5860
2. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 60:33 + 5:34 5339
3. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:46 + 5:47 5319
4. Matulová Iva ADA8451 C OOB TJ Spartak Adamov 62:25 + 7:26 5164
5. Bláhová Kateřina HLV8451 C KČT - OB Holešov 74:53 + 19:54 3996
6. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 78:56 + 23:57 3617
7. Štefková Katarína UOL C SK UP Olomouc 104:50 + 49:51
D21B
5.60 km, 125 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2416
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jemelíková Denisa ZBM9351 C SK Žabovřesky Brno 51:38 2632
2. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 58:31 + 6:53 2339
3. Borovičková Jana FSP9455 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:56 + 8:18 2278
4. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:23 + 11:45 2131
5. Kuncířová Jaroslava NNN9050 C Neregistrovaní 64:47 + 13:09
6. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 66:42 + 15:04 1990
7. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 78:57 + 27:19 1468
Valentová Vendula LCE8851 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
D35B
5.60 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 46:15
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 47:59 + 1:44
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 53:26 + 7:11
4. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 54:32 + 8:17
5. Kováříková Erika KAM7252 C SK Kamenice 58:46 + 12:31
6. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 59:00 + 12:45
7. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 60:44 + 14:29
8. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:48 + 15:33
9. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 62:11 + 15:56
10. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 67:35 + 21:20
D35C
4.00 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 43:12
2. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:05 + 2:53
3. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 46:42 + 3:30
4. Černá Monika MLA7451 C MLOK Mariánské Lázně 61:41 + 18:29
5. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 69:59 + 26:47
6. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 75:24 + 32:12
D45B
4.00 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 36:03
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 36:36 + 0:33
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:24 + 1:21
4. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 48:00 + 11:57
5. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 49:35 + 13:32
6. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 63:28 + 27:25
D45C
3.50 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 42:00
2. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 42:03 + 0:03
3. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 44:20 + 2:20
4. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 51:37 + 9:37
5. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 53:40 + 11:40
6. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 54:02 + 12:02
7. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 57:03 + 15:03
8. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:19 + 19:19
D55C
3.20 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:11
2. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 35:13 + 4:02
3. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 36:57 + 5:46
4. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 37:47 + 6:36
5. Němčanská Jana OOP5352 C TJ Opava 43:29 + 12:18
6. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 48:10 + 16:59
7. Mrkvicová Ludmila MOV4951 C SKOB Ostrava 50:13 + 19:02
8. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:13 + 21:02
9. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 55:18 + 24:07
10. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 82:38 + 51:27
11. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 96:50 + 65:39
DH10N
1.90 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 13:52
2. Kotasová Táňa HLV0556 C KČT - OB Holešov 15:08 + 1:16
3. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:59 + 3:07
4. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 18:20 + 4:28
5. Bláhová Daniela HLV0555 C KČT - OB Holešov 23:49 + 9:57
6. Bohuslav Pepík LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 31:39 + 17:47
H10C
1.90 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářík Tomáš KAM0300 C SK Kamenice 13:16
2. Kolář Šimon HOR0400 C TJ Jiskra Hořice 15:30 + 2:14
3. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 17:11 + 3:55
4. Stauch Tomáš PGP0303 C SK Praga 18:12 + 4:56
5. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 19:39 + 6:23
6. Černý Jonáš MLA0501 C MLOK Mariánské Lázně 21:22 + 8:06
7. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 32:51 + 19:35
8. Kettner Matyáš BSO0302 C KOB Baník Sokolov 46:10 + 32:54
H12A
2.40 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Féder Medard PEZ01 C AŠK Pezinok 21:39
2. Lejbl Jakub LBE0200 B TJ Lokomotiva Beroun 23:06 + 1:27
3. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 23:34 + 1:55
4. Světnický František STE0204 C SK SKI-OB Šternberk 24:05 + 2:26
5. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 25:54 + 4:15
6. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 26:21 + 4:42
7. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 32:10 + 10:31
8. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 32:47 + 11:08
9. Lukašák Šimon STE0202 C SK SKI-OB Šternberk 34:54 + 13:15
10. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Baník Havířov 40:40 + 19:01
11. Rusz Rostislav KUN0101 C TJ Sokol Kunvald 48:02 + 26:23
12. Zobaník Radek RAD0201 C TJ Sokol Radslavice 61:31 + 39:52
H14A
4.80 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lejbl Ladislav LBE0000 B TJ Lokomotiva Beroun 37:49
2. Jirka Mikuláš ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov 43:52 + 6:03
3. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:14 + 8:25
4. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 63:55 + 26:06
5. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 69:30 + 31:41
6. Kniebugl Jakub BBA0001 C 86:08 + 48:19
7. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 93:44 + 55:55
8. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 115:56 + 78:07
H16B
6.10 km, 185 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paukert Lukáš KUO9801 C KOB Ústí nad Orlicí 58:04
2. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 58:27 + 0:23
3. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 80:24 + 22:20
4. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 84:28 + 26:24
5. Rusz Vratislav KUN9801 C TJ Sokol Kunvald 110:22 + 52:18
Ash Adam OCB9701 B OC České Budějovice DISK
H18B
8.50 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov 67:24
2. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 69:28 + 2:04
3. Takáč Teodor TUR9604 C OOB TJ Turnov 74:27 + 7:03
4. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 101:52 + 34:28
Jordanov Alexandr ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno DISK
H21A
10.10 km, 245 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7832
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 58:40 8422
2. Jurczyk Tomasz 51P9400 C 64:34 + 5:54
3. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 65:10 + 6:30 7620
4. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 66:32 + 7:52 7451
5. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 67:17 + 8:37 7359
6. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 72:09 + 13:29 6758
7. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 73:04 + 14:24 6645
8. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 74:53 + 16:13 6421
9. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:52 + 22:12 5682
10. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 85:17 + 26:37 5137
11. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 86:39 + 27:59 4968
12. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 113:50 + 55:10 1613
Válka Jan SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava DISK 0
H21B
8.50 km, 225 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5706
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svoboda Lukáš SHK7905 C TJ Slavia Hradec Králové 58:17 5936
2. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 59:54 + 1:37 5784
3. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 64:02 + 5:45 5396
4. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 64:20 + 6:03 5368
5. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 68:29 + 10:12 4978
6. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:22 + 12:05 4801
7. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 71:47 + 13:30 4668
8. Volkov Oleksandr 38S8000 C VZA Žilina 74:33 + 16:16
9. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 78:01 + 19:44 4082
10. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 80:55 + 22:38 3810
11. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 81:48 + 23:31 3727
12. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 91:07 + 32:50 2851
13. Přibyl Jan NNN9000 C Neregistrovaní 105:35 + 47:18
Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc DISK 0
H21C
6.10 km, 185 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4060
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 46:07 4398
2. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 50:21 + 4:14 4056
3. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 54:25 + 8:18 3728
4. Hala Lukáš KAR8501 C SK Karlovice 55:17 + 9:10
5. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 55:34 + 9:27 3635
6. Hribík Miroslav HBB8501 C 57:39 + 11:32
7. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 61:57 + 15:50 3120
8. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 63:52 + 17:45 2965
9. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 64:57 + 18:50 2878
10. Tomášek Petr 00280 C 66:38 + 20:31
11. Rozkošný Karel EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha 67:03 + 20:56 2708
12. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 80:19 + 34:12 1637
13. Charvát Tomáš SPE C KOB Sokol Pezinok 88:41 + 42:34
14. Burdilák Radek 004 C 89:23 + 43:16
H35B
8.50 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 57:22
2. Spišiak Marián SPE C KOB Sokol Pezinok 60:46 + 3:24
3. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:08 + 3:46
4. Kovářík Tomáš KAM6901 C SK Kamenice 61:42 + 4:20
5. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:09 + 7:47
6. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:58 + 9:36
7. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 72:38 + 15:16
8. Mokrý Pavel 3KC6800 C 80:31 + 23:09
9. Jurczyk Piotr 51P6900 C 82:25 + 25:03
10. Kniebugl Anton BBA6401 C 84:01 + 26:39
11. Féder Medard PEZ73 C AŠK Pezinok 84:40 + 27:18
12. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 95:07 + 37:45
13. Lejbl Ladislav LBE6900 C TJ Lokomotiva Beroun 99:02 + 41:40
H35C
6.60 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 59:26
2. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 60:19 + 0:53
3. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 61:03 + 1:37
4. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 65:16 + 5:50
5. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 71:16 + 11:50
6. Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 74:33 + 15:07
7. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:44 + 15:18
8. Sluka Miroslav SBK7207 C KOB Start Blansko 89:01 + 29:35
9. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 97:30 + 38:04
H45B
6.60 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 48:58
2. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 50:59 + 2:01
3. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 53:46 + 4:48
4. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 55:10 + 6:12
5. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 57:02 + 8:04
6. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 57:18 + 8:20
7. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 58:30 + 9:32
8. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 59:01 + 10:03
9. Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk 61:02 + 12:04
10. Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk 62:57 + 13:59
11. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 65:58 + 17:00
12. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 67:11 + 18:13
13. Kettner Vladek BSO6400 C KOB Baník Sokolov 86:26 + 37:28
H45C
4.70 km, 135 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 40:56
2. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:30 + 1:34
3. Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:58 + 3:02
4. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 45:06 + 4:10
5. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 47:15 + 6:19
6. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 49:52 + 8:56
7. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 53:59 + 13:03
8. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 54:48 + 13:52
9. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 58:39 + 17:43
10. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:29 + 20:33
Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk DISK
Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald DISK
Vlach Josef KON6431 C KOB Konice DISK
H55B
4.70 km, 135 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 42:51
2. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 43:13 + 0:22
3. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 44:09 + 1:18
4. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 44:10 + 1:19
5. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:27 + 4:36
6. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 49:32 + 6:41
Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H55C
4.00 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 40:22
2. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:51 + 0:29
3. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 46:03 + 5:41
4. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 46:50 + 6:28
5. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 48:49 + 8:27
6. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 49:12 + 8:50
7. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 50:06 + 9:44
8. Němčanský Vladimír OOP5200 C TJ Opava 50:50 + 10:28
9. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 58:31 + 18:09
H65C
3.50 km, 95 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 33:05
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 36:48 + 3:43
3. Huňka Jiří RAD4801 C TJ Sokol Radslavice 36:55 + 3:50
4. Mrkvica Miroslav MOV4600 C SKOB Ostrava 40:57 + 7:52
5. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 40:58 + 7:53
6. Vyškovský Ivan ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín 47:11 + 14:06
7. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 49:08 + 16:03
8. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:21 + 17:16
9. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 50:25 + 17:20
10. Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 57:01 + 23:56
11. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 79:38 + 46:33
12. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 89:14 + 56:09
HDR
1.90 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 18:54
2. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 19:37 + 0:43
3. Procházková Doubravka ADA0652 C OOB TJ Spartak Adamov 20:20 + 1:26
4. Šneider Kvido ASU07 C Magnus Orienteering 20:21 + 1:27
5. Vacula Adam STE C SK SKI-OB Šternberk 24:56 + 6:02
6. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 25:27 + 6:33
7. Huňka Lukáš RAD C TJ Sokol Radslavice 26:25 + 7:31
8. Ruszová Svatava KUN0751 C TJ Sokol Kunvald 26:50 + 7:56
9. Mudrák Šimon LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:43 + 9:49
10. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:34 + 10:40
11. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:27 + 11:33
12. Richter Rudolf ADA0601 C OOB TJ Spartak Adamov 31:09 + 12:15
13. Rozkošný David NER C 31:21 + 12:27
14. Holuschová Natálie MLA C MLOK Mariánské Lázně 34:15 + 15:21
15. Fišáková Lucie Johanka MLA C MLOK Mariánské Lázně 34:19 + 15:25
16. Phillips Samantha NER0851 C 35:19 + 16:25
17. Zobaník Tomáš RAD C TJ Sokol Radslavice 36:04 + 17:10
18. Tomášková Petra 002 C 39:31 + 20:37
19. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 44:32 + 25:38
20. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 45:49 + 26:55
21. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 51:03 + 32:09
Hrouzová Jiřina KRN6151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
P
3.00 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 24:34
2. Trhlík Tomáš PLU7407 C TJ Sokol Plumlov 26:38 + 2:04
3. Minarčík Tomáš 003 C 26:54 + 2:20
4. Štípek Rostislav C 27:29 + 2:55
5. Přibyl Jan TTR7801 C OOB Třebíč 28:31 + 3:57
6. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 32:00 + 7:26
7. Chmelařová Radka 005 C 33:39 + 9:05
8. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 33:59 + 9:25
9. Jiřičková Bětka KRN1313 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:57 + 11:23
10. Zemánek Miroslav SRK C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:28 + 13:54
11. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 40:51 + 16:17
12. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 41:06 + 16:32
13. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:22 + 16:48
14. Karásek Michal 37C7900 C Bez registrace 42:43 + 18:09
15. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:55 + 18:21
16. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 43:08 + 18:34
16. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 43:08 + 18:34
18. Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl OS SK Prostějov 45:11 + 20:37
19. Šneiderová Lucie ASU C Magnus Orienteering 49:59 + 25:25
20. Procházková Lucie ADA7454 C OOB TJ Spartak Adamov 55:00 + 30:26
21. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 58:01 + 33:27
22. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 61:56 + 37:22
23. Vellech Aleš MOV8002 C SKOB Ostrava 65:44 + 41:10
24. Vaculová Jana NER C 73:11 + 48:37
25. Stauchová Iva 66C7450 C amateri 75:17 + 50:43
26. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 77:08 + 52:34
27. Vlčková Lenka C 80:01 + 55:27
28. Boučková Ludmila OCB4351 C OC České Budějovice 80:15 + 55:41
Kolářová Jitka HOR C TJ Jiskra Hořice DISK
Vítková Miroslava PTI6952 C Sportovní klub Ptení DISK