Výsledky závodu: Cena východních Čech - E2

Datum:
31.08.2013
Místo konání:
Horní Bradlo
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Polom, 1:10000
Ředitel závodu:
Klimpl Petr
Hlavní rozhodčí:
Klapal Jan
Stavitel tratí:
Udržal Tomáš
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D65B     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H75B     HDR     OPEN     P    
D10N
3.00 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holubářová Viktorie KUN0551 C TJ Sokol Kunvald 14:53
2. Marečková Ema CHT0451 C OOB SK Chrast 15:50 + 0:57
3. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 19:35 + 4:42
4. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 21:03 + 6:10
5. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 22:53 + 8:00
6. Bártová Alžběta LPU0551 C OK Lokomotiva Pardubice 24:36 + 9:43
7. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 40:54 + 26:01
D10C
2.20 km, 10 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 C OK Lokomotiva Pardubice 19:16
2. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 25:21 + 6:05
3. Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:49 + 10:33
4. Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 29:58 + 10:42
5. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 31:10 + 11:54
6. Veselá Aneta SJH0352 C SJH Jindřichův Hradec 31:25 + 12:09
7. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 32:29 + 13:13
8. Jakouběová Kateřina JIL0351 C OK Jilemnice 33:26 + 14:10
9. Kološová Veronika LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice 33:40 + 14:24
10. Karlová Anna JIL0352 C OK Jilemnice 34:01 + 14:45
11. Vodičková Johana LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice 35:19 + 16:03
12. Knobová Agáta VRL0453 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:40 + 16:24
13. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:11 + 18:55
14. Bártová Adéla LPU0353 C OK Lokomotiva Pardubice 46:36 + 27:20
D12A
3.00 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 B Sportcentrum Jičín 20:05
2. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 22:52 + 2:47
3. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 23:51 + 3:46
4. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 27:05 + 7:00
5. Kuchařová Rozálie SJC0251 C Sportcentrum Jičín 31:04 + 10:59
6. Titzová Adéla VSP0250 C USK Praha 37:04 + 16:59
7. Chrástová Tereza STH0251 C SK Studenec 38:05 + 18:00
8. Jelínková Zuzana CHC0151 C K.O.B. Choceň 38:10 + 18:05
9. Kubíčková Iva ZAM0151 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:10 + 22:05
10. Francová Lucie LPU0152 B OK Lokomotiva Pardubice 44:11 + 24:06
11. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 45:25 + 25:20
12. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 48:49 + 28:44
D12B
2.70 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 26:04
2. Blažková Kateřina SJH0252 C SJH Jindřichův Hradec 26:07 + 0:03
3. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:51 + 0:47
4. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:08 + 2:04
5. Suková Hana PZR0252 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:46 + 4:42
6. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 32:42 + 6:38
7. Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:43 + 17:39
8. Dvořáková Anna JIL0154 C OK Jilemnice 45:41 + 19:37
9. Richtrová Kateřina JIL0151 C OK Jilemnice 57:58 + 31:54
D14A
3.80 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 29:25
2. Hojná Eliška SJH0052 B SJH Jindřichův Hradec 30:51 + 1:26
3. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 31:06 + 1:41
4. Janošíkova Tereza UOL9950 B SK UP Olomouc 31:22 + 1:57
5. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 31:56 + 2:31
6. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:54 + 3:29
7. Semrádová Jana CHC9951 B K.O.B. Choceň 33:02 + 3:37
8. Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 33:38 + 4:13
9. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 35:03 + 5:38
10. Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:36 + 6:11
11. Jezdinská Natálie STH9954 A SK Studenec 37:07 + 7:42
12. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 37:10 + 7:45
13. Grycová Kateřina TBM0058 B KOS TJ Tesla Brno 37:18 + 7:53
14. Zrníková Adéla OSN0099 C SK OS Nové Město n. M. 37:56 + 8:31
15. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 38:54 + 9:29
16. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 39:18 + 9:53
17. Kubíčková Jana PHK9999 C OK 99 Hradec Králové 40:58 + 11:33
18. Plhalová Šárka ASU0097 B Magnus Orienteering 41:28 + 12:03
19. Stará Tereza VRL0051 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:14 + 14:49
20. Dolejší Kateřina STB0199 B TJ Stadion Nový Bor 48:01 + 18:36
21. Brožová Zuzana LPU0053 B OK Lokomotiva Pardubice 49:31 + 20:06
22. Wierzba Wiktoria POL C 51:09 + 21:44
Zahradníková Denisa SJC0053 C Sportcentrum Jičín DISK
D14B
3.10 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kmentová Barbora LPU9957 C OK Lokomotiva Pardubice 33:18
2. Nechutová Aneta PZR9951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:04 + 12:46
D16B
5.30 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Barbara LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice 44:32
2. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 45:04 + 0:32
3. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 48:43 + 4:11
4. Jansová Doubravka ZAM9751 B OB T.J. Sokol Žamberk 52:45 + 8:13
5. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 53:11 + 8:39
6. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 55:40 + 11:08
7. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 56:37 + 12:05
8. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 57:52 + 13:20
9. Parkanová Veronika SJH9751 B SJH Jindřichův Hradec 61:17 + 16:45
10. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:23 + 26:51
11. Koporová Lenka ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno 71:50 + 27:18
D18B
6.50 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Petra VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:35
2. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 70:09 + 11:34
3. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 71:57 + 13:22
4. Machačová Michaela PHK9656 A OK 99 Hradec Králové 73:47 + 15:12
5. Pěčková Veronika SKM9651 B KOB Směr Kroměříž 80:25 + 21:50
6. Šádková Lucie PHK9654 C OK 99 Hradec Králové 84:27 + 25:52
7. Košková Anička LLI9550 C TJ Loko Liberec 87:17 + 28:42
8. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 88:32 + 29:57
9. Jankowska Joanna POL C 96:27 + 37:52
D21A
8.00 km, 100 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8358
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 61:02 8930
2. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 66:10 + 5:08 8275
3. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:20 + 8:18 7871
4. Randáková Helena VRL7452 R OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:01 + 11:59 7401
5. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 73:20 + 12:18 7361
6. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 73:41 + 12:39 7316
7. Vozdová Aneta KSU9394 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:47 + 14:45 7048
8. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 77:57 + 16:55 6772
9. Králová Michaela CTB7959 C SK OB Chotěboř 77:59 + 16:57 6768
10. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 80:12 + 19:10 6485
11. Benešová Jana SJH9451 A SJH Jindřichův Hradec 83:44 + 22:42 6034
12. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 83:45 + 22:43 6032
13. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 87:37 + 26:35 5539
14. Šediváková Helena LPU8857 C OK Lokomotiva Pardubice 87:59 + 26:57 5492
15. Čermáková Magdalena UOL9155 C SK UP Olomouc 89:44 + 28:42 5269
15. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:44 + 28:42 5269
17. Přecechtělová Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 91:43 + 30:41 5016
18. Končáková Klára LCE9555 B OOB TJ Slovan Luhačovice 94:27 + 33:25 4667
19. Hnilicová Šárka KSU9493 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 95:18 + 34:16 4559
20. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 95:32 + 34:30 4529
21. Janů Hana KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:40 + 35:38 4384
22. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 102:29 + 41:27 3642
23. Palupčíková Nikola LCE9151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 110:31 + 49:29 2617
Szlendak Joanna LCE9352 A OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Cahlová Blanka LCE9051 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
MS Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 224:35 + 163:33
D21B
6.70 km, 70 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5562
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 70:27 5834
2. Dušátková Lenka PHK8557 C OK 99 Hradec Králové 75:44 + 5:17 5437
3. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 83:03 + 12:36 4887
4. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 85:04 + 14:37 4736
5. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 86:47 + 16:20 4607
6. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 87:09 + 16:42 4580
7. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 89:03 + 18:36 4437
8. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:22 + 18:55 4413
9. Kršáková Marie VIC9191 C OB Vizovice 90:02 + 19:35 4363
10. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 91:53 + 21:26 4224
11. Justová Hana PHK8556 C OK 99 Hradec Králové 93:28 + 23:01 4105
12. Pokorná Kristýna EKP8351 C VŠTJ Ekonom Praha 95:32 + 25:05 3950
13. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 98:22 + 27:55 3737
14. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 100:06 + 29:39 3607
MS Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 76:02 + 5:35 5414
D21C
5.30 km, 50 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2597
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 59:18 2701
2. Hrubanová Kateřina ASU9197 C Magnus Orienteering 61:11 + 1:53 2622
3. Šilerová Eva 3JC C Lokomotiva Kolin 61:37 + 2:19
4. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 64:50 + 5:32 2468
5. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 65:29 + 6:11 2441
6. Hrušková Kristýna YBM9151 C Klub turistů a lyžařů Brno 68:13 + 8:55
7. Oujeská Lenka ZBP7652 C OOB SK Zbraslav 69:36 + 10:18 2268
8. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 69:50 + 10:32 2258
9. Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 80:00 + 20:42 1830
10. Marešová Kristýna LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice 80:29 + 21:11 1810
11. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 83:04 + 23:46 1701
12. Hlaváčová Bára JIL8551 C OK Jilemnice 83:17 + 23:59 1692
13. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 86:16 + 26:58 1567
14. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 91:05 + 31:47 1364
15. Josífová Veronika NNN8550 C Neregistrovaní 107:05 + 47:47
Benešová Iveta SJH9351 C SJH Jindřichův Hradec DISK 0
D35B
6.40 km, 70 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 2PC1350 C Sportovni klub hasicu KHK 57:55
2. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 63:07 + 5:12
3. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 64:20 + 6:25
4. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 65:05 + 7:10
5. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 66:49 + 8:54
6. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 67:54 + 9:59
7. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:42 + 11:47
8. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 69:52 + 11:57
9. Votočková Jaroslava JIL7255 C OK Jilemnice 70:13 + 12:18
10. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:26 + 13:31
11. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 71:38 + 13:43
12. Kroniková Jana SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové 71:58 + 14:03
13. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 72:40 + 14:45
14. Šustrová Jana ZBP7354 C OOB SK Zbraslav 77:01 + 19:06
15. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 78:56 + 21:01
16. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 79:18 + 21:23
17. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 82:31 + 24:36
18. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 83:17 + 25:22
19. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 84:14 + 26:19
20. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 87:57 + 30:02
D35C
4.90 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 49:28
2. Marečková Kateřina CHT7551 C OOB SK Chrast 51:06 + 1:38
3. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 51:39 + 2:11
4. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 55:21 + 5:53
5. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 59:40 + 10:12
6. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 60:46 + 11:18
7. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 62:47 + 13:19
8. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 64:03 + 14:35
9. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 67:33 + 18:05
10. Hrbková Martina ZBP7450 C OOB SK Zbraslav 67:37 + 18:09
11. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 68:29 + 19:01
12. Mokrá Regina ABM6854 C KOB Moira Brno 68:35 + 19:07
13. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 68:47 + 19:19
14. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 70:18 + 20:50
15. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 71:50 + 22:22
16. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 72:08 + 22:40
17. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:21 + 22:53
18. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 72:37 + 23:09
19. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 75:40 + 26:12
20. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 76:32 + 27:04
21. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 78:12 + 28:44
22. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 80:12 + 30:44
23. Fenclová Markéta LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice 81:48 + 32:20
24. Hápová Šárka PHK7157 C OK 99 Hradec Králové 83:52 + 34:24
25. Titzová Pavlína VSP7470 C USK Praha 84:11 + 34:43
26. Opová Ivana ZBP7351 C OOB SK Zbraslav 84:16 + 34:48
27. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 84:19 + 34:51
28. Vitkova Eva CHT7251 C OOB SK Chrast 96:37 + 47:09
29. Karlova Katerina JIL7553 C OK Jilemnice 131:52 + 82:24
Fikar Stránská Linda VRL7651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D45B
4.90 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:28
2. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 49:11 + 0:43
3. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 51:21 + 2:53
4. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 53:13 + 4:45
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 54:49 + 6:21
6. Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 55:17 + 6:49
7. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 55:21 + 6:53
8. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:31 + 7:03
9. Nykodýmová Monika TBM6870 C KOS TJ Tesla Brno 57:34 + 9:06
10. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:45 + 12:17
11. Hrušková Lenka YBM6251 C Klub turistů a lyžařů Brno 61:52 + 13:24
12. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:17 + 13:49
13. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 64:51 + 16:23
14. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 65:50 + 17:22
15. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:00 + 20:32
16. Hauerlandová Jitka LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:47 + 21:19
17. Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 85:44 + 37:16
18. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 85:56 + 37:28
19. Tomanová Elena YBM6666 C Klub turistů a lyžařů Brno 86:38 + 38:10
20. Kukolová Alena LCE6651 C OOB TJ Slovan Luhačovice 91:48 + 43:20
D45C
4.50 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 56:38
2. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 57:11 + 0:33
3. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 60:20 + 3:42
4. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 61:14 + 4:36
5. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 67:04 + 10:26
6. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 67:12 + 10:34
7. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 68:53 + 12:15
8. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 69:38 + 13:00
9. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:27 + 16:49
10. Rajnošková Marie BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrchů 76:59 + 20:21
11. Bürgerová Kateřina LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice 78:46 + 22:08
D55B
4.40 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:31
2. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:40 + 4:09
3. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 55:32 + 8:01
4. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:04 + 18:33
5. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 66:32 + 19:01
6. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 67:20 + 19:49
7. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 69:32 + 22:01
8. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 70:51 + 23:20
9. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 77:05 + 29:34
10. Šilerová Zdena 3JC5351 C Lokomotiva Kolin 92:02 + 44:31
11. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 94:20 + 46:49
12. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 96:35 + 49:04
D65B
3.20 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 45:36
2. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 50:47 + 5:11
3. Bogdálková Věra LBM4858 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:27 + 7:51
4. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 64:53 + 19:17
5. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 68:44 + 23:08
6. Boudná Jaroslava SJI4275 C OK Jihlava 71:28 + 25:52
7. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 74:30 + 28:54
H10N
3.00 km, 30 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juška Michal LPU0504 C OK Lokomotiva Pardubice 20:53
2. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 21:38 + 0:45
3. Bukovác Filip 27S0501 C Farmaceut Bratislava 25:38 + 4:45
4. Král Adam CTB0501 C SK OB Chotěboř 28:36 + 7:43
5. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 29:06 + 8:13
6. Švestka Jakub KVS0310 C SKOB Kobra Vsetín 31:01 + 10:08
7. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 32:37 + 11:44
8. Hora David PGP0601 C SK Praga 37:41 + 16:48
9. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:02 + 31:09
H10C
2.30 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojný Jáchym SJH0301 C SJH Jindřichův Hradec 22:37
2. Orany Vojtěch SJI0401 C OK Jihlava 23:00 + 0:23
3. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 24:15 + 1:38
4. Fencl Jáchym LPU0301 C OK Lokomotiva Pardubice 24:30 + 1:53
5. Juška Jiří LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice 25:03 + 2:26
6. Krpata Michal LPU0403 C OK Lokomotiva Pardubice 25:24 + 2:47
7. Waněk Hubert VRL0302 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:38 + 7:01
8. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 31:25 + 8:48
9. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 32:54 + 10:17
10. Štichhauer Daniel LPU0405 C OK Lokomotiva Pardubice 34:34 + 11:57
Stauch Tomáš PGP0303 C SK Praga DISK
Vaněček Tomáš SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H12A
3.40 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 B OK 99 Hradec Králové 25:56
2. Švadlena Michal CHC0101 B K.O.B. Choceň 26:56 + 1:00
3. Milán Jakub TBM0411 C KOS TJ Tesla Brno 28:10 + 2:14
4. Mareček Šimon CHT0202 B OOB SK Chrast 29:40 + 3:44
5. Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno 30:08 + 4:12
6. Chaloupský Jakub PHK0302 C OK 99 Hradec Králové 30:51 + 4:55
7. Rücker Jan HOR0201 C TJ Jiskra Hořice 31:47 + 5:51
8. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 35:15 + 9:19
9. Kligl Radim TBM0103 C KOS TJ Tesla Brno 36:08 + 10:12
10. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 52:48 + 26:52
11. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 54:33 + 28:37
H12B
3.10 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 24:30
2. Poláček Tomáš PZR0102 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:37 + 4:07
3. Manda Jakub LPU0202 C OK Lokomotiva Pardubice 28:39 + 4:09
4. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 32:34 + 8:04
5. Pipek Ondřej LPU0203 C OK Lokomotiva Pardubice 34:00 + 9:30
6. Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 37:41 + 13:11
7. Školník Eduard BRU0103 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:52 + 18:22
8. Šišma Vojtěch LPU0204 C OK Lokomotiva Pardubice 49:13 + 24:43
9. Burket Vojtěch JIL0105 C OK Jilemnice 50:22 + 25:52
10. Kynčl Vojtěch JIL0101 C OK Jilemnice 52:07 + 27:37
11. Osowski Martin JIL0106 C OK Jilemnice 56:07 + 31:37
H14A
5.20 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 34:31
2. Chvátil Šimon PHK9908 B OK 99 Hradec Králové 35:05 + 0:34
3. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 35:48 + 1:17
4. Rusin Jan BRU0001 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:33 + 2:02
5. Šrámek Ondřej KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:51 + 4:20
6. Volák Ondřej BRU0006 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 41:08 + 6:37
7. Švec Martin CHT9902 B OOB SK Chrast 43:05 + 8:34
8. Roudný Martin LPU0002 B OK Lokomotiva Pardubice 44:00 + 9:29
9. Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 45:09 + 10:38
10. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 46:39 + 12:08
11. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 48:10 + 13:39
12. Hlaváč Ondřej TBM9901 B KOS TJ Tesla Brno 49:35 + 15:04
13. Hajný Vojtěch JIL9902 B OK Jilemnice 57:57 + 23:26
14. Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice 63:50 + 29:19
15. Konvalinka Jindřich LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice 65:03 + 30:32
H14B
4.30 km, 20 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašata Metoděj PHK9905 B OK 99 Hradec Králové 41:37
2. Švec Petr CHT9901 C OOB SK Chrast 48:00 + 6:23
3. Koudelka Tomáš SJH0003 C SJH Jindřichův Hradec 53:17 + 11:40
4. Bürger Matěj LPU0009 C OK Lokomotiva Pardubice 57:07 + 15:30
5. Samek Tomáš PHK0001 C OK 99 Hradec Králové 68:42 + 27:05
6. Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové 71:48 + 30:11
7. Urbanec Hugo EZL9915 C PEV Zlín 80:47 + 39:10
Pawlowicz Bruno POL C DISK
Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast DISK
H16B
5.90 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 47:14
2. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:48 + 2:34
3. Hirš Otakar VBM9801 A VSK Mendelu Brno 52:55 + 5:41
4. Lucierski Maciej POL C 57:56 + 10:42
5. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 58:44 + 11:30
6. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 60:10 + 12:56
7. Paukert Lukáš KUO9801 C KOB Ústí nad Orlicí 67:16 + 20:02
8. Žáček Matěj RBK9802 C SK Radioklub Blansko 77:56 + 30:42
9. Lauterbach David ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk 78:10 + 30:56
10. Nechuta David PZR9701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 80:06 + 32:52
11. Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 80:37 + 33:23
12. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 80:46 + 33:32
13. Burket Tomáš JIL9805 C OK Jilemnice 97:37 + 50:23
14. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 100:01 + 52:47
15. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 112:17 + 65:03
16. Vávra Martin LPU C OK Lokomotiva Pardubice 127:32 + 80:18
17. Valušiak Marek JIL9803 C OK Jilemnice 147:31 + 100:17
Novotný Matěj ZAM9802 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H18B
8.50 km, 145 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžička Adam PHK9704 A OK 99 Hradec Králové 60:10
2. Nowak Maciej POL C 62:18 + 2:08
2. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 62:18 + 2:08
4. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 65:45 + 5:35
5. Waněk Adam VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:12 + 8:02
6. Jordanov Alexandr ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno 83:41 + 23:31
7. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 84:25 + 24:15
8. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 87:21 + 27:11
9. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 96:27 + 36:17
10. Holubář Bartoloměj KUO9602 C KOB Ústí nad Orlicí 97:50 + 37:40
H21A
12.60 km, 180 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8701
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 81:21 8821
2. Valenta Jiří LCE9201 R OOB TJ Slovan Luhačovice 82:06 + 0:45 8741
3. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 83:59 + 2:38 8543
4. Horvát Petr ASU9447 A Magnus Orienteering 84:16 + 2:55 8513
5. Bukovác Maroš 27S0003 C Farmaceut Bratislava 85:20 + 3:59
6. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 85:24 + 4:03 8393
7. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 93:14 + 11:53 7567
8. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 93:47 + 12:26 7509
9. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 94:19 + 12:58 7453
10. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 103:48 + 22:27 6452
11. Hora Zbyněk PGP8000 C SK Praga 105:26 + 24:05 6280
12. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 106:47 + 25:26 6138
13. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 108:02 + 26:41 6006
14. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 108:25 + 27:04 5965
15. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 111:26 + 30:05
16. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 112:34 + 31:13 5528
17. Kamenický Tobiáš OSN9339 B SK OS Nové Město n. M. 118:24 + 37:03 4912
18. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 122:17 + 40:56 4503
19. Sedlák Radek SNA7501 C TJ START Náchod 136:46 + 55:25 2975
20. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 159:56 + 78:35 531
21. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 205:44 + 124:23
Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín DISK 0
Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka DISK 0
Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř DISK 0
H21B
9.90 km, 150 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7149
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dzioba Mateus POL C 63:32
2. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 69:03 + 5:31 7483
3. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 70:22 + 6:50 7353
4. Mostek Muka POL C 77:29 + 13:57
5. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 77:53 + 14:21 6611
6. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 79:45 + 16:13 6427
7. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 80:16 + 16:44 6376
8. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 83:48 + 20:16 6027
9. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 85:01 + 21:29 5907
10. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 88:59 + 25:27 5516
11. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 89:21 + 25:49 5479
12. Krčál Jaroslav LPU8407 C OK Lokomotiva Pardubice 90:50 + 27:18 5333
13. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 91:26 + 27:54 5274
14. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 94:21 + 30:49 4986
15. Macek Jiří LIT8401 C KOB Chemopetrol Litvínov 94:27 + 30:55 4976
16. Žanda Matěj CTB9201 C SK OB Chotěboř 96:12 + 32:40 4803
17. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 98:20 + 34:48 4593
18. Nemec Ondrej 74C C NER 101:04 + 37:32
19. Novák Pavel CTB8101 C SK OB Chotěboř 101:50 + 38:18 4247
20. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 102:03 + 38:31 4226
21. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 109:31 + 45:59 3489
22. Preissler Adam HAV8608 C SKOB Baník Havířov 110:13 + 46:41 3420
23. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 129:29 + 65:57 1518
H21C
7.60 km, 150 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5081
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vozda Vojtěch ASU9043 C Magnus Orienteering 52:34 5561
2. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 60:28 + 7:54 4869
3. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 61:07 + 8:33 4813
4. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:41 + 11:07 4588
5. Strachota Michal TJN8300 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:51 + 14:17 4311
6. Hala Lukáš KAR8501 C SK Karlovice 68:40 + 16:06
7. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 69:18 + 16:44 4096
8. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 69:29 + 16:55 4080
8. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 69:29 + 16:55 4080
10. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB TJ Spartak Adamov 71:01 + 18:27 3946
11. Volkov Oleksandr 38S8000 C VZA Žilina 73:06 + 20:32
12. Vácha Pavel SJISJI C OK Jihlava 79:10 + 26:36
13. Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 83:08 + 30:34 2886
14. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 85:28 + 32:54 2681
15. Trýzna Aleš STH C SK Studenec 90:08 + 37:34
16. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 99:52 + 47:18 1421
17. Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno 106:14 + 53:40 864
18. Kopic Jiří JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 123:22 + 70:48 0
Pivovarník Jan LPU8611 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H35B
8.50 km, 145 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Aleš CTB7801 C SK OB Chotěboř 62:43
2. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 66:58 + 4:15
3. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:09 + 5:26
4. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 71:20 + 8:37
5. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 74:18 + 11:35
6. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 75:09 + 12:26
7. Valyavka Voladymyr 38S C VZA Žilina 77:20 + 14:37
8. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 77:58 + 15:15
9. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 79:58 + 17:15
10. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 80:02 + 17:19
11. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 83:24 + 20:41
12. Urbanec Vít EZL7010 C PEV Zlín 87:01 + 24:18
13. Titz Pavel VSP7400 C USK Praha 89:14 + 26:31
14. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 89:21 + 26:38
15. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 92:09 + 29:26
16. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 92:22 + 29:39
17. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 93:43 + 31:00
18. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 94:15 + 31:32
19. Žáček Zbyněk RBK7101 C SK Radioklub Blansko 94:24 + 31:41
20. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 96:33 + 33:50
21. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 105:07 + 42:24
22. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 119:30 + 56:47
23. Školník Jan BRU7301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 120:23 + 57:40
H35C
6.70 km, 110 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 60:48
2. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 65:29 + 4:41
3. Tomášek Jakub FSP7613 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 66:08 + 5:20
4. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 69:03 + 8:15
5. Hlaváč David JIL7501 C OK Jilemnice 73:45 + 12:57
6. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 74:41 + 13:53
7. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 77:45 + 16:57
8. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 77:56 + 17:08
9. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 79:22 + 18:34
10. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 83:56 + 23:08
11. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 85:47 + 24:59
12. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 91:30 + 30:42
13. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 93:36 + 32:48
14. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 102:27 + 41:39
15. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 105:51 + 45:03
16. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov 111:22 + 50:34
17. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 116:22 + 55:34
H45B
7.30 km, 85 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 56:01
2. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 56:54 + 0:53
3. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:34 + 7:33
4. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 64:10 + 8:09
5. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 64:12 + 8:11
6. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 65:44 + 9:43
7. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 66:43 + 10:42
8. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 67:49 + 11:48
9. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 68:10 + 12:09
10. Křivda Ivan 2PC6700 C Sportovni klub hasicu KHK 68:56 + 12:55
11. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 69:11 + 13:10
12. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 71:20 + 15:19
13. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 72:37 + 16:36
14. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 73:57 + 17:56
15. Havlíček Libor JIL6103 C OK Jilemnice 75:18 + 19:17
16. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 75:23 + 19:22
17. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 76:07 + 20:06
18. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:43 + 20:42
19. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 79:59 + 23:58
20. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 82:00 + 25:59
21. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 82:04 + 26:03
22. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 82:25 + 26:24
23. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 86:36 + 30:35
24. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 97:10 + 41:09
25. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 115:04 + 59:03
26. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 168:40 + 112:39
Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava DISK
H45C
5.70 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 56:29
2. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:50 + 2:21
3. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 68:09 + 11:40
4. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 70:30 + 14:01
5. Nykodým Petr TBM6307 C KOS TJ Tesla Brno 70:50 + 14:21
6. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 75:55 + 19:26
7. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 77:02 + 20:33
8. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 80:33 + 24:04
9. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 81:00 + 24:31
10. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 82:07 + 25:38
11. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 85:03 + 28:34
12. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 91:38 + 35:09
13. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 95:44 + 39:15
14. Greguš Miloš LBM6212 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 99:32 + 43:03
15. Švarc Jiří LPU C OK Lokomotiva Pardubice 112:51 + 56:22
16. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB Moira Brno 135:16 + 78:47
Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H55B
5.90 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 52:25
2. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 56:03 + 3:38
3. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 56:29 + 4:04
4. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 64:13 + 11:48
5. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 64:53 + 12:28
6. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 70:45 + 18:20
7. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:49 + 18:24
8. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 71:40 + 19:15
9. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 74:00 + 21:35
10. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 78:48 + 26:23
11. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 82:16 + 29:51
12. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 83:19 + 30:54
13. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 85:45 + 33:20
14. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:24 + 35:59
15. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 94:31 + 42:06
Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava DISK
H55C
4.50 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vácha Jiří SJI5414 C OK Jihlava 45:56
2. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 47:33 + 1:37
3. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 47:59 + 2:03
4. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:17 + 4:21
5. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 50:37 + 4:41
6. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 50:39 + 4:43
7. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 54:46 + 8:50
8. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 59:00 + 13:04
9. Niemiec Janusz POL C 65:02 + 19:06
10. Šafr Martin CHC5101 C K.O.B. Choceň 103:22 + 57:26
H65B
4.90 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 49:30
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:44 + 0:14
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 50:13 + 0:43
4. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 51:46 + 2:16
5. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 53:25 + 3:55
6. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 54:15 + 4:45
7. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 57:32 + 8:02
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 57:39 + 8:09
9. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 61:47 + 12:17
10. Suchý Karel PGP4300 C SK Praga 64:05 + 14:35
11. Bogulak Adam POL C 67:16 + 17:46
12. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 69:05 + 19:35
13. Pokorný Karel TCB4701 C SK Technik České Budějovice 70:28 + 20:58
14. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 72:08 + 22:38
15. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 74:12 + 24:42
16. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 89:00 + 39:30
17. Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 99:39 + 50:09
H75B
4.10 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 54:58
2. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 81:50 + 26:52
HDR
3.00 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fikar Šimon VRL0601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:37
2. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 20:48 + 2:11
3. Štichhauer Adam LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice 21:19 + 2:42
4. Mrskočová Markéta LPU0553 C OK Lokomotiva Pardubice 21:32 + 2:55
5. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 22:02 + 3:25
6. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK OS Nové Město n. M. 23:49 + 5:12
7. Richter Rudolf ADA0601 C OOB TJ Spartak Adamov 23:57 + 5:20
8. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 24:36 + 5:59
9. Kadanik Petr LPU1111 C OK Lokomotiva Pardubice 25:02 + 6:25
10. Švestka Štěpán KVS0601 C SKOB Kobra Vsetín 26:09 + 7:32
11. Švestka Patrik KVS0701 C SKOB Kobra Vsetín 26:50 + 8:13
12. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 27:36 + 8:59
13. Urbanec Bruno EZL C PEV Zlín 27:49 + 9:12
14. Růžičková Magda PHK C OK 99 Hradec Králové 27:57 + 9:20
15. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 28:50 + 10:13
16. Mareš Vojtěch 3WC C Hradilova 28:52 + 10:15
17. Šafrová Lenka CHC0699 C K.O.B. Choceň 29:04 + 10:27
18. Kuhnova Alzbeta LPU C OK Lokomotiva Pardubice 29:18 + 10:41
19. Oujeský Lukáš ADA C OOB TJ Spartak Adamov 29:55 + 11:18
20. Pobuda Jan SJH0603 C SJH Jindřichův Hradec 31:16 + 12:39
21. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:52 + 13:15
22. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 32:26 + 13:49
23. Hora Jan PGP0901 C SK Praga 33:00 + 14:23
24. Vodičková Veronika LPU0651 C OK Lokomotiva Pardubice 33:40 + 15:03
25. Matušincová Anna EKP0560 C VŠTJ Ekonom Praha 33:56 + 15:19
26. Pipková Karolína LPU1099 C OK Lokomotiva Pardubice 34:50 + 16:13
27. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 35:28 + 16:51
28. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 35:43 + 17:06
29. Losman Tadeáš LPU C OK Lokomotiva Pardubice 36:16 + 17:39
30. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:12 + 18:35
31. Komárková Zbyňka TJH0751 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 37:53 + 19:16
32. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:04 + 20:27
33. Knob Viktor VRL C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:46 + 21:09
34. Losmanová Natálie LPU C OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 22:06
35. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 44:01 + 25:24
36. Valíková Saša PHK7953 C OK 99 Hradec Králové 44:12 + 25:35
37. Liberdová Magdalena KSH0851 C OOB TJ Kašperské Hory 46:28 + 27:51
38. Beranová Marie AAA C 59:27 + 40:50
OPEN
4.70 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 40:50
2. Kamenický Radan OSN6004 C SK OS Nové Město n. M. 44:44 + 3:54
3. Souček Tomáš 44C0001 C Neregistrovaní 46:17 + 5:27
4. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 48:05 + 7:15
5. Vališová Martina OSN9696 B SK OS Nové Město n. M. 49:21 + 8:31
6. Kamenická Lenka OSN6955 C SK OS Nové Město n. M. 49:56 + 9:06
7. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 59:03 + 18:13
8. Šafr Martin CHC8449 C K.O.B. Choceň 59:43 + 18:53
9. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 60:34 + 19:44
10. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 62:26 + 21:36
11. Beranová Jana AAA C 64:59 + 24:09
12. Cahel Marek LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 65:18 + 24:28
13. Šafr Jiří CHC7749 C K.O.B. Choceň 66:11 + 25:21
14. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 66:26 + 25:36
15. Bukovácová Alena 27S0002 C Farmaceut Bratislava 66:28 + 25:38
16. Minarčík Tomáš 3NC C NER-wy 67:36 + 26:46
17. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:13 + 28:23
18. Vaněček Roman 37C7700 C Bez registrace 71:52 + 31:02
19. Košek Jan LLI9801 C TJ Loko Liberec 79:58 + 39:08
20. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 81:47 + 40:57
21. Hladíková Gábina STH9551 C SK Studenec 85:30 + 44:40
22. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 88:35 + 47:45
23. Řezníčková Hana CHT6052 C OOB SK Chrast 106:32 + 65:42
24. Karoch Petr UUU C 136:31 + 95:41
P
3.50 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 28:16
2. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 29:06 + 0:50
3. Švestka Jiří KVS6802 C SKOB Kobra Vsetín 29:49 + 1:33
4. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 30:37 + 2:21
5. Ondrejček Pavel LTU8400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:58 + 2:42
6. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 33:33 + 5:17
7. Maděryčová Kateřina SJH7951 C SJH Jindřichův Hradec 33:58 + 5:42
8. Beran Jiří VSP7102 C USK Praha 36:29 + 8:13
9. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 38:49 + 10:33
10. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 38:57 + 10:41
11. Holubář David KUN7101 C TJ Sokol Kunvald 39:18 + 11:02
12. Švestková Jana KVS7051 C SKOB Kobra Vsetín 40:11 + 11:55
13. Hejduková Petra LBM8251 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:15 + 12:59
14. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 41:36 + 13:20
15. Peňázová Štěpánka SJH7551 C SJH Jindřichův Hradec 42:21 + 14:05
16. Kuhnová Karolina LPU C OK Lokomotiva Pardubice 42:32 + 14:16
17. Hradilová Eva 3WC C Hradilova 43:28 + 15:12
18. Vellech Aleš MOV8002 C SKOB Ostrava 45:16 + 17:00
19. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:41 + 17:25
20. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 45:49 + 17:33
21. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:16 + 19:00
22. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:35 + 20:19
23. Fikar Aleš VRL7101 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:41 + 26:25
24. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:18 + 28:02
25. Mutinská Ivana KUO C KOB Ústí nad Orlicí 58:31 + 30:15
26. Kopeckova Anna TJN8899 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:03 + 32:47
27. Veselá Denisa SJH2222 C SJH Jindřichův Hradec 61:13 + 32:57
28. Kamarádová Jana LPU C OK Lokomotiva Pardubice 64:02 + 35:46
29. Stauchová Iva 3LC7450 C Lipence 68:20 + 40:04
30. Švarcová Lenka LPU C OK Lokomotiva Pardubice 69:33 + 41:17
31. Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 71:08 + 42:52
32. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 72:26 + 44:10
33. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 72:45 + 44:29
34. Jakouběová Hana JIL C OK Jilemnice 88:23 + 60:07
35. Babková Andrea LPU C OK Lokomotiva Pardubice 100:10 + 71:54
36. Šustáčková Katka LPU C OK Lokomotiva Pardubice 100:47 + 72:31
37. Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja 119:46 + 91:30
38. Stejskal Ondrej LBM C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 160:54 + 132:38
Galatikova Marie LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK