Výsledky závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
11.05.2014
Místo konání:
Horní Temenice
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Bohdíkovský lom
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Halama Jakub - R1
JURY:
Slezák Libor, Chmelař Miroslav, Novotný Tomáš
Protokol:
Závod proběhl za zataženého počasí. Závodu se zúčastnilo celkem 400 závodníků. V cíli bylo ošetřeno několik drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu. Odvod půjčovného za SI činí 2000 Kč.
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     DH10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H18B     H20B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P    
D10C
1.50 km, 130 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 14:07
2. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 17:10 + 3:03
3. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 17:14 + 3:07
4. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:12 + 4:05
5. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 19:12 + 5:05
6. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 21:44 + 7:37
7. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:13 + 8:06
8. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:35 + 8:28
9. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:15 + 9:08
10. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 24:16 + 10:09
11. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 27:17 + 13:10
12. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:10 + 22:03
D12C
1.70 km, 135 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 B KOB Směr Kroměříž 18:04
2. Hubáčková Dagmar LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:06 + 1:02
3. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 23:03 + 4:59
4. Tichá Julie TZL0252 C SKOB Zlín 23:36 + 5:32
5. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 23:47 + 5:43
6. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 28:13 + 10:09
7. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 30:09 + 12:05
8. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 30:27 + 12:23
9. Hegedüšová Viktorka KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:59 + 13:55
10. Tesařová Tereza KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:03 + 16:59
Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín DISK
D14B
2.60 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 27:04
2. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 27:40 + 0:36
3. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 28:15 + 1:11
4. Hájková Lucie AOP0350 B Přátelé orientačního běhu Opava 29:50 + 2:46
5. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 31:25 + 4:21
6. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 32:16 + 5:12
7. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 32:50 + 5:46
8. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 33:04 + 6:00
9. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:09 + 6:05
10. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 33:51 + 6:47
11. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 35:14 + 8:10
12. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 35:39 + 8:35
13. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 36:40 + 9:36
14. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:17 + 10:13
15. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:36 + 10:32
16. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 38:51 + 11:47
17. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:36 + 12:32
18. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 42:28 + 15:24
19. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 43:50 + 16:46
20. Šabršulová Natálie LCE0054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:56 + 24:52
21. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:51 + 33:47
22. Malotová Kamila LCE0055 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:42 + 39:38
D14C
2.00 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 22:22
2. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:47 + 4:25
3. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 31:23 + 9:01
D16B
3.00 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 32:51
2. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 33:11 + 0:20
3. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 33:36 + 0:45
4. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:24 + 2:33
5. Tichá Veronika TZL9951 C SKOB Zlín 38:06 + 5:15
6. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 38:59 + 6:08
7. Pukyšová Anežka KSU9999 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:45 + 6:54
8. Chroustová Šárka ZBM9862 C SK Žabovřesky Brno 40:06 + 7:15
9. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 41:42 + 8:51
10. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 42:35 + 9:44
11. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 44:20 + 11:29
12. Šomanová Anna LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:26 + 11:35
13. Švancárová Veronika KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:28 + 11:37
14. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 46:06 + 13:15
15. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 48:18 + 15:27
16. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 50:29 + 17:38
17. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:00 + 32:09
Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava DISK
D18B
3.20 km, 225 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 40:35
2. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 45:14 + 4:39
3. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 49:27 + 8:52
4. Nedbálková Hana ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno 56:13 + 15:38
5. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 57:03 + 16:28
6. Komárková Silvie TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno 57:30 + 16:55
7. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 58:32 + 17:57
8. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 59:41 + 19:06
9. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 72:11 + 31:36
10. Machusová Karolína SSU9666 B SK Severka Šumperk 74:02 + 33:27
11. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 74:13 + 33:38
12. Navrátilová Tereza TBM9777 C KOS TJ Tesla Brno 74:14 + 33:39
D20B
3.70 km, 260 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 46:23 0
2. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 55:10 + 8:47 0
3. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 77:58 + 31:35 0
Galatíková Lucie SBR9550 C SKOB Bruntál DISK 0
Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava DISK 0
D21B
4.50 km, 275 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7875
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 56:49 8384
2. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 58:24 + 1:35 8161
3. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 59:21 + 2:32 8027
4. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 62:24 + 5:35 7598
5. Jakobová Adélka UOL9052 R SK UP Olomouc 62:56 + 6:07 7523
6. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 64:30 + 7:41 7302
7. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 67:01 + 10:12 6948
8. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 70:11 + 13:22 6502
9. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 70:35 + 13:46 6446
10. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 71:39 + 14:50 6296
11. Šrámková Vendula 26N8451 C Hemsedal IL 74:12 + 17:23
12. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 76:26 + 19:37 5622
13. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 77:55 + 21:06 5414
14. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 94:13 + 37:24 3119
15. Winkler Hanna LPM8051 C OK Lokomotiva Plzeň 121:52 + 65:03 0
D35B
3.60 km, 260 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 57:13
2. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:10 + 7:57
3. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 66:19 + 9:06
4. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 66:52 + 9:39
5. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 72:16 + 15:03
6. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 74:11 + 16:58
7. Mrkvicová Radka ZLH7851 C OOB TJ Zlaté Hory 80:25 + 23:12
8. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 81:07 + 23:54
Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž DISK
D40B
3.30 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:31
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:55 + 1:24
3. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 43:30 + 4:59
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 47:01 + 8:30
5. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 47:17 + 8:46
6. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:40 + 11:09
7. Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:54 + 11:23
8. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 50:22 + 11:51
9. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 51:58 + 13:27
10. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 55:10 + 16:39
11. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 58:06 + 19:35
12. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 58:20 + 19:49
13. Krasnokutská Magda AOP7452 C Přátelé orientačního běhu Opava 62:34 + 24:03
14. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 70:04 + 31:33
15. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 74:28 + 35:57
D45B
3.30 km, 220 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:31
2. Tesařová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 46:31 + 1:00
3. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 49:11 + 3:40
4. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 49:18 + 3:47
5. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 49:32 + 4:01
6. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 49:38 + 4:07
7. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 50:02 + 4:31
8. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 50:46 + 5:15
9. Janásová Jitka SKM6551 C KOB Směr Kroměříž 54:40 + 9:09
10. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 56:02 + 10:31
11. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 56:47 + 11:16
12. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 61:39 + 16:08
13. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 65:22 + 19:51
14. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 73:09 + 27:38
D50B
3.10 km, 190 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:22
2. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 48:39 + 2:17
3. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 54:35 + 8:13
4. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 58:02 + 11:40
5. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 62:04 + 15:42
6. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 69:47 + 23:25
D55B
2.70 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 53:28
2. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 78:33 + 25:05
3. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 81:31 + 28:03
MS Navrátil Tomáš ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 32:51 +
D60B
2.50 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 42:43
D65B
2.30 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 52:09
2. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 53:32 + 1:23
DH10N
1.60 km, 130 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 18:39
2. Hojgrová Tereza SSU C SK Severka Šumperk 20:30 + 1:51
3. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 20:34 + 1:55
4. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 26:16 + 7:37
5. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 29:46 + 11:07
6. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 31:44 + 13:05
H10C
1.70 km, 130 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:51
2. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 19:28 + 2:37
3. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 20:13 + 3:22
4. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 21:34 + 4:43
5. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 21:44 + 4:53
6. Šána Robert KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:58 + 7:07
7. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:23 + 9:32
8. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:02 + 12:11
9. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:06 + 12:15
10. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:42 + 13:51
11. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:00 + 16:09
H12C
1.80 km, 135 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 16:24
2. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:54 + 1:30
3. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 18:01 + 1:37
4. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 18:15 + 1:51
5. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:36 + 3:12
6. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:51 + 3:27
7. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 20:08 + 3:44
8. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 21:20 + 4:56
9. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 21:24 + 5:00
10. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 23:27 + 7:03
11. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 23:59 + 7:35
12. Peňáz Vojtěch VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 24:38 + 8:14
13. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:23 + 12:59
14. Fajkoš Lubomír MOV03 C SKOB Ostrava 32:57 + 16:33
15. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 50:27 + 34:03
16. Palát Tomáš ABM0307 C KOB Moira Brno 56:15 + 39:51
H14B
2.60 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panovec Kryštof OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:32
2. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 24:36 + 0:04
3. Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:06 + 0:34
4. Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:46 + 1:14
5. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 25:48 + 1:16
6. Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno 26:14 + 1:42
7. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 27:12 + 2:40
8. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 28:11 + 3:39
9. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 28:17 + 3:45
10. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 30:20 + 5:48
11. Valenta Mikuláš KSU0107 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:30 + 5:58
12. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 31:29 + 6:57
13. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:44 + 8:12
14. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 33:15 + 8:43
15. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 34:51 + 10:19
16. Sikora Jakub TRI0003 B TJ TŽ Třinec 35:53 + 11:21
17. Bitto Max LCE0103 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:38 + 12:06
18. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:16 + 12:44
19. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 38:14 + 13:42
20. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 38:21 + 13:49
21. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 38:26 + 13:54
22. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 38:27 + 13:55
23. Kaprál Jan SSU0000 C SK Severka Šumperk 38:48 + 14:16
24. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 39:06 + 14:34
25. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 39:25 + 14:53
26. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 42:59 + 18:27
27. Jelínek Jan AOP0101 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:43 + 26:11
28. Zeman Jakub TZL0102 B SKOB Zlín 55:20 + 30:48
29. Dorčák Jan MOV0103 B SKOB Ostrava 66:18 + 41:46
H14C
2.20 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:21
H16B
3.30 km, 220 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 28:16
2. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 29:46 + 1:30
3. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 33:31 + 5:15
4. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 35:06 + 6:50
5. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 35:40 + 7:24
6. Říčný Vojta ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 36:40 + 8:24
7. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 38:46 + 10:30
8. Plášek Pavel LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice 38:52 + 10:36
9. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 39:34 + 11:18
10. Dostál Pavel KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:43 + 11:27
11. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 43:30 + 15:14
12. Kún Josef BBM9802 B BETA URSUS Orienteering 43:41 + 15:25
13. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 43:55 + 15:39
14. Láznička Václav TZL9901 B SKOB Zlín 46:07 + 17:51
15. Král Jan ZBM9904 C SK Žabovřesky Brno 46:24 + 18:08
16. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:39 + 18:23
17. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:39 + 20:23
18. Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:32 + 21:16
19. Havlíček Ondřej KSU9800 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:25 + 24:09
20. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 59:38 + 31:22
H18B
3.70 km, 260 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 43:04
2. Kelbl Vladimír ZBM9711 B SK Žabovřesky Brno 44:53 + 1:49
3. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 46:48 + 3:44
4. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 55:06 + 12:02
5. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 68:12 + 25:08
6. Knypl Jaroslav KSU9707 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:56 + 28:52
7. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 87:18 + 44:14
8. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 122:41 + 79:37
H20B
4.20 km, 250 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Obrátil Štěpán ABM9409 B KOB Moira Brno 56:19 0
2. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 75:01 + 18:42 0
H21B
5.10 km, 300 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8563
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 45:34 9184
2. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 47:38 + 2:04 8792
3. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 47:54 + 2:20 8742
4. Rajnošek Zdeněk ZBM8506 C SK Žabovřesky Brno 50:07 + 4:33 8322
5. Tomanek Daniel STE7401 R SK SKI-OB Šternberk 51:03 + 5:29 8145
6. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 51:13 + 5:39 8114
7. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 51:29 + 5:55 8063
8. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 51:54 + 6:20 7984
9. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 52:49 + 7:15 7811
10. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 53:04 + 7:30 7764
11. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 53:05 + 7:31 7760
12. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 53:50 + 8:16 7618
13. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 53:58 + 8:24 7593
14. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 55:08 + 9:34 7372
15. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 55:52 + 10:18 7233
16. Marston Neil 26N7201 C Hemsedal IL 56:16 + 10:42
17. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 57:36 + 12:02 6905
18. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 58:18 + 12:44 6773
19. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 59:09 + 13:35 6612
20. Žaloudík Jiří LOV8601 C lepus.cz 60:04 + 14:30 6438
21. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 62:12 + 16:38 6034
22. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:07 + 17:33 5860
23. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 63:18 + 17:44 5826
24. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 64:40 + 19:06 5567
25. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:57 + 19:23 5513
26. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 65:37 + 20:03 5387
27. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 65:54 + 20:20 5333
28. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 66:30 + 20:56 5220
29. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 71:28 + 25:54 4279
30. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 79:10 + 33:36 2821
31. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 85:24 + 39:50 1641
32. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 90:17 + 44:43 716
33. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 91:52 + 46:18 417
34. Havelka Tomáš UOL8700 C SK UP Olomouc 99:24 + 53:50 0
35. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 107:25 + 61:51 0
Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering DISK 0
Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice DISK 0
H35B
4.50 km, 300 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 51:15
2. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 52:22 + 1:07
3. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 62:13 + 10:58
4. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 62:51 + 11:36
5. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:06 + 11:51
6. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:42 + 14:27
7. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 65:56 + 14:41
8. Jelínek Jan AOP6401 C Přátelé orientačního běhu Opava 68:02 + 16:47
9. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 72:48 + 21:33
10. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 72:54 + 21:39
11. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 75:26 + 24:11
12. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 75:33 + 24:18
13. Cveček Martin SSU7400 C SK Severka Šumperk 76:40 + 25:25
14. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 78:05 + 26:50
15. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 78:50 + 27:35
16. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 92:09 + 40:54
Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín DISK
H40B
3.90 km, 235 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 43:15
2. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 44:11 + 0:56
3. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 45:41 + 2:26
4. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 47:05 + 3:50
5. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:06 + 4:51
6. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 49:26 + 6:11
7. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 50:14 + 6:59
8. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:26 + 11:11
9. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 57:30 + 14:15
10. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:32 + 18:17
11. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 66:34 + 23:19
12. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 89:24 + 46:09
H45B
3.50 km, 230 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 38:16
2. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:19 + 2:03
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 42:13 + 3:57
4. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 44:09 + 5:53
5. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 44:20 + 6:04
6. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 44:31 + 6:15
7. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 44:59 + 6:43
8. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 46:19 + 8:03
9. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 47:05 + 8:49
10. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 50:51 + 12:35
11. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 52:16 + 14:00
12. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 54:53 + 16:37
13. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 56:54 + 18:38
14. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 57:36 + 19:20
15. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 58:22 + 20:06
16. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 60:45 + 22:29
17. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 64:40 + 26:24
18. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 65:42 + 27:26
19. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 92:14 + 53:58
H50B
3.30 km, 185 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 36:37
2. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 38:09 + 1:32
3. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 38:13 + 1:36
4. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 38:23 + 1:46
5. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:23 + 4:46
6. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 41:48 + 5:11
7. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 42:52 + 6:15
8. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 47:24 + 10:47
9. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:26 + 13:49
10. Kolář Leopold VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 52:12 + 15:35
11. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 65:26 + 28:49
H55B
3.20 km, 175 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 41:12
2. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 41:46 + 0:34
3. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 44:53 + 3:41
4. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 47:54 + 6:42
5. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 49:51 + 8:39
6. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:35 + 9:23
7. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 54:31 + 13:19
H60B
2.80 km, 190 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 38:33
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 38:44 + 0:11
3. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 40:45 + 2:12
4. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 48:55 + 10:22
5. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 54:52 + 16:19
6. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 74:05 + 35:32
H65B
2.40 km, 185 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 34:49
2. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 37:03 + 2:14
3. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 39:36 + 4:47
4. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 43:22 + 8:33
5. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 43:30 + 8:41
6. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 50:44 + 15:55
7. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 57:20 + 22:31
8. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 62:23 + 27:34
9. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 62:40 + 27:51
H70B
2.20 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 32:42
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 33:51 + 1:09
3. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 44:56 + 12:14
4. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 51:04 + 18:22
5. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 51:45 + 19:03
6. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 60:48 + 28:06
H75B
2.10 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 103:21
2. Hynek Vladimír ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov 174:01 + 70:40
HDR
1.60 km, 130 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Timik SBR0501 C SKOB Bruntál 17:04
2. Karabina Samuel C 17:29 + 0:25
3. Halama Jiří KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:11 + 2:07
4. Navrátil Sam KYL0500 C SK SP Kylešovice 19:41 + 2:37
5. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 22:13 + 5:09
6. Moskva Vojtěch ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory 22:38 + 5:34
7. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 24:35 + 7:31
8. Pěček Tobiáš SKM C KOB Směr Kroměříž 28:52 + 11:48
9. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 32:02 + 14:58
10. Profous Štěpán C 45:32 + 28:28
11. Štábl Vít KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:52 + 30:48
12. Rajnošek Sam ZBM1301 C SK Žabovřesky Brno 58:52 + 41:48
P
1.90 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 26:18
2. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 29:00 + 2:42
3. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 29:23 + 3:05
4. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 31:38 + 5:20
5. Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 32:10 + 5:52
6. Peňázová Hana VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 32:39 + 6:21
7. Hlaváčová Šárka TBM C KOS TJ Tesla Brno 32:52 + 6:34
8. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 33:34 + 7:16
9. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 34:41 + 8:23
10. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 35:33 + 9:15
11. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 41:00 + 14:42
12. Možný Stanislav SSU C SK Severka Šumperk 41:43 + 15:25
13. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 42:37 + 16:19
14. Koč Břetislav MKP4400 C SK Meteor Kačerov Praha 46:17 + 19:59
15. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB Moira Brno 48:42 + 22:24
16. Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava 62:30 + 36:12
17. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 63:33 + 37:15
18. Lužný Martin HAV C SKOB Baník Havířov 64:55 + 38:37
19. Pometlová Jana AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 66:15 + 39:57