Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
17.05.2014
Místo konání:
Dzbel, louka letního tábora KČT Modré Slunce
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
1:10 000, E=5m
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav - R2
Stavitel tratí:
Navrátil Václav - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21K     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
2.40 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 16:46
2. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 20:39 + 3:53
3. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:30 + 4:44
4. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:39 + 5:53
5. Mrkvičková Ema TZL0451 C SKOB Zlín 22:51 + 6:05
6. Zindulková Štěpánka SSU0450 C SK Severka Šumperk 25:48 + 9:02
7. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 26:21 + 9:35
8. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:39 + 9:53
9. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 27:16 + 10:30
10. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:45 + 13:59
11. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 31:51 + 15:05
D12C
2.80 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:24
2. Marková Ema STE0252 C SK SKI-OB Šternberk 23:39 + 0:15
3. Dittrichová Michaela SKM0251 C KOB Směr Kroměříž 25:29 + 2:05
4. Tichá Julie TZL0252 C SKOB Zlín 28:32 + 5:08
5. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 29:33 + 6:09
6. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 31:32 + 8:08
7. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 32:19 + 8:55
8. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 33:23 + 9:59
9. Mudráková Eliška LCE0352 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:35 + 10:11
10. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 36:36 + 13:12
11. Kočová Halina TZL0255 C SKOB Zlín 36:37 + 13:13
12. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 37:01 + 13:37
13. Nevěřilová Kateřina LCE0254 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:31 + 14:07
13. Tichá Marie TZL0253 C SKOB Zlín 37:31 + 14:07
15. Staňková Monika PLU0353 C TJ Sokol Plumlov 41:10 + 17:46
16. Tesařová Tereza KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:06 + 19:42
17. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 47:16 + 23:52
18. Spurná Štěpánka KON0355 C Klub orientačního běhu Konice 53:28 + 30:04
19. Dufková Renata LCE0253 B OOB TJ Slovan Luhačovice 59:28 + 36:04
20. Kličková Anna KON0272 C Klub orientačního běhu Konice 61:04 + 37:40
21. Hlupá Petra KSU0363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:08 + 42:44
22. Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 89:22 + 65:58
Vysloužilová Tereza STE0254 C SK SKI-OB Šternberk DISK
D14C
3.50 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie TZL0058 C SKOB Zlín 28:19
2. Nešporová Alžběta TZL0051 C SKOB Zlín 30:25 + 2:06
3. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 34:24 + 6:05
4. Skoupá Vendula STE0152 C SK SKI-OB Šternberk 35:00 + 6:41
5. Macíková Barbora TZL0053 C SKOB Zlín 35:34 + 7:15
6. Lugrová Natalie JPV0066 C Oddíl OS SK Prostějov 37:20 + 9:01
7. Paterová Klára TZL0093 C SKOB Zlín 37:35 + 9:16
8. Malotová Kamila LCE0055 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:34 + 10:15
9. Novotná Tereza ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory 39:03 + 10:44
10. Hálková Eliška UOL0156 C SK UP Olomouc 41:07 + 12:48
11. Konečná Adéla OOL0050 C SK Haná orienteering 41:15 + 12:56
12. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 43:32 + 15:13
13. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:11 + 15:52
14. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 47:31 + 19:12
15. Šabršulová Natálie LCE0054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:06 + 24:47
16. Šinclová Kateřina ASU0198 C Magnus Orienteering 66:25 + 38:06
Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
D16C
4.00 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukalová Romana SSU9950 C SK Severka Šumperk 34:44
2. Pukyšová Anežka KSU9999 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:54 + 1:10
3. Křečková Jana ZPV9999 C KOB ZPV Prostějov 36:37 + 1:53
4. Tichá Veronika TZL9951 C SKOB Zlín 37:46 + 3:02
5. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:52 + 5:08
6. Novotná Klára ZLH9851 C OOB TJ Zlaté Hory 40:04 + 5:20
7. Šomanová Anna LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:56 + 7:12
8. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:01 + 7:17
9. Hauerlandová Natálie LCE9851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:40 + 12:56
10. Skoumalová Barbora UOL9851 C SK UP Olomouc 48:17 + 13:33
D18C
4.40 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paličková Agáta UOL9750 C SK UP Olomouc 45:59
D21C
7.10 km, 155 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6515
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dittrichová Petra KON8787 R Klub orientačního běhu Konice 53:37 6937
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 59:09 + 5:32 6308
3. Otrubová Johana KON7852 C Klub orientačního běhu Konice 59:14 + 5:37 6299
4. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 59:17 + 5:40 6293
5. Štrajtová Štěpánka UOL9151 C SK UP Olomouc 62:03 + 8:26 5979
6. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 65:33 + 11:56 5581
7. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 72:56 + 19:19 4742
8. Vítková Lucie PTI9474 C Sportovní klub Ptení 73:42 + 20:05 4655
9. Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 84:18 + 30:41 3450
10. Macečková Veronika KVS9551 B SKOB Kobra Vsetín 96:41 + 43:04 2043
D35C
4.90 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:19
2. Chmelářová Radka 37C7650 C Bez registrace 40:15 + 0:56
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 43:42 + 4:23
4. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 44:18 + 4:59
5. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:09 + 6:50
6. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 46:46 + 7:27
7. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 46:58 + 7:39
8. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 47:30 + 8:11
9. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 47:35 + 8:16
10. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 49:01 + 9:42
11. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 52:17 + 12:58
12. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 53:04 + 13:45
13. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 54:04 + 14:45
14. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 54:55 + 15:36
15. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:29 + 18:10
16. Soldánová Karin JPV6971 C Oddíl OS SK Prostějov 58:37 + 19:18
17. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 68:46 + 29:27
18. Mrkvicová Radka ZLH7851 C OOB TJ Zlaté Hory 75:33 + 36:14
D45C
4.40 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:47
2. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 39:09 + 1:22
3. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 42:04 + 4:17
4. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 42:38 + 4:51
5. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 43:16 + 5:29
6. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:47 + 6:00
7. Uchytilová Jana JPV6677 C Oddíl OS SK Prostějov 48:34 + 10:47
8. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SK UP Olomouc 49:19 + 11:32
9. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 54:01 + 16:14
10. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 54:49 + 17:02
11. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 55:09 + 17:22
12. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 56:25 + 18:38
13. Eschlboecj Gudrun 120 C Natur Linz 60:03 + 22:16
13. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 60:03 + 22:16
15. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 64:17 + 26:30
16. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 64:27 + 26:40
17. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 64:50 + 27:03
18. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 65:30 + 27:43
19. Janečková Marta JPV6665 C Oddíl OS SK Prostějov 71:21 + 33:34
20. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 75:06 + 37:19
D55C
3.70 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 38:16
2. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 39:03 + 0:47
3. Strnadlová Zdeňka SKM5557 C KOB Směr Kroměříž 41:03 + 2:47
4. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 41:13 + 2:57
5. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 45:28 + 7:12
6. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 47:01 + 8:45
7. Ohnoutková Ludmila ZPV5077 C KOB ZPV Prostějov 73:54 + 35:38
8. Čadilová Alena HSU5050 C Horizont klub Šumperk 79:54 + 41:38
H10C
2.40 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jindřich KON0404 C Klub orientačního běhu Konice 17:02
2. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:53 + 0:51
3. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 18:02 + 1:00
4. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:22 + 2:20
5. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 21:08 + 4:06
6. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 21:13 + 4:11
7. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 21:17 + 4:15
8. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 21:32 + 4:30
9. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 21:38 + 4:36
10. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:15 + 6:13
11. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 23:31 + 6:29
12. Hudos Tomáš KSU0400 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:52 + 7:50
13. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:49 + 8:47
14. Eichler Vít TZL0401 C SKOB Zlín 26:48 + 9:46
15. Jedlička Radek ZLH0401 C OOB TJ Zlaté Hory 27:09 + 10:07
16. Humeník David LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:39 + 13:37
17. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:12 + 22:10
Sláma Šimon LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H12C
3.00 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 C SK SKI-OB Šternberk 20:17
2. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:31 + 4:14
3. Svoboda Radek STE0207 C SK SKI-OB Šternberk 26:11 + 5:54
4. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 27:15 + 6:58
5. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 27:38 + 7:21
6. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:10 + 7:53
7. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 29:42 + 9:25
8. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 30:22 + 10:05
9. Chovanec Václav TZL0201 C SKOB Zlín 31:12 + 10:55
10. Bartík Filip TZL0202 C SKOB Zlín 32:23 + 12:06
11. Hecl František KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:44 + 12:27
12. Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov 34:51 + 14:34
13. Lukašák Šimon STE0202 C SK SKI-OB Šternberk 35:53 + 15:36
14. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 40:32 + 20:15
15. Blank Noah SKM0201 C KOB Směr Kroměříž 41:18 + 21:01
16. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 45:46 + 25:29
17. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 46:07 + 25:50
18. Šotek Adam UOL C SK UP Olomouc 57:16 + 36:59
19. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:42 + 45:25
H14C
4.50 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 C KOB ZPV Prostějov 28:33
2. Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:51 + 1:18
3. Bořánek Michal STE0007 C SK SKI-OB Šternberk 31:33 + 3:00
4. Panovec Kryštof OTK0001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 34:20 + 5:47
5. Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:56 + 10:23
6. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:18 + 17:45
7. Šimek Štěpán UOL0104 C SK UP Olomouc 47:26 + 18:53
8. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 48:36 + 20:03
9. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:33 + 21:00
10. Hartmann Matouš PLU0101 C TJ Sokol Plumlov 49:50 + 21:17
11. Pospíšil Štěpán KVS0001 B SKOB Kobra Vsetín 50:32 + 21:59
12. Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:45 + 22:12
13. Bitto Max LCE0103 B OOB TJ Slovan Luhačovice 51:20 + 22:47
14. Valenta Mikuláš KSU0107 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:23 + 23:50
15. Kaprál Jan SSU0000 C SK Severka Šumperk 55:14 + 26:41
16. Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk 68:12 + 39:39
17. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 68:42 + 40:09
18. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 70:48 + 42:15
19. Dadák Petr JPV0101 C Oddíl OS SK Prostějov 89:53 + 61:20
20. Babišta Antonín KSU0111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 160:10 + 131:37
21. Hudáček David ZLH0001 C OOB TJ Zlaté Hory 163:10 + 134:37
Janík Patrik LCE0101 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Hastík Jakub ZLH0101 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
H16C
6.20 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášek Pavel LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice 50:05
2. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:16 + 9:11
3. Němeček Kryštof JPV9919 C Oddíl OS SK Prostějov 68:25 + 18:20
4. Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 69:07 + 19:02
5. Hubáček Filip CEL9800 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 72:08 + 22:03
6. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 76:17 + 26:12
7. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 79:07 + 29:02
Květoň Vladimír KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov DISK
MS Knypl Jaroslav KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:17 + 29:12
MS Pavelka Martin KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:22 + 30:17
H18C
7.00 km, 185 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 56:55
2. Chvátal Štěpán UOL9600 C SK UP Olomouc 62:21 + 5:26
3. Švestka Vít KVS9700 B SKOB Kobra Vsetín 81:29 + 24:34
4. Honkyš Pavel JPV9707 B Oddíl OS SK Prostějov 86:19 + 29:24
5. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 89:53 + 32:58
H21K
6.80 km, 170 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4617
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 46:43 4728
2. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 47:04 + 0:21 4694
3. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 49:50 + 3:07 4428
4. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 55:51 + 9:08 3847
5. Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 58:24 + 11:41 3602
6. Melcher Ota PLU8001 C TJ Sokol Plumlov 66:16 + 19:33 2843
7. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 67:45 + 21:02 2700
8. Křeček Jan ZPV9111 C KOB ZPV Prostějov 69:00 + 22:17 2579
H21C
10.30 km, 245 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7904
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 61:24 8079
2. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 62:07 + 0:43 7989
3. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 64:51 + 3:27 7645
4. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 65:58 + 4:34 7504
5. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:15 + 4:51 7469
6. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 66:37 + 5:13 7423
7. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 68:03 + 6:39 7242
8. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 68:51 + 7:27 7141
9. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 70:00 + 8:36 6997
10. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 70:47 + 9:23 6898
11. Klváček Aleš PTI8527 C Sportovní klub Ptení 71:04 + 9:40 6862
12. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 74:58 + 13:34 6371
13. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 75:01 + 13:37 6365
14. Štrajt Michal TBM8903 C KOS TJ Tesla Brno 76:17 + 14:53 6206
15. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 77:14 + 15:50 6086
16. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 78:59 + 17:35 5866
17. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 82:49 + 21:25 5383
18. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:15 + 27:51 4573
19. Havelka Tomáš UOL8700 C SK UP Olomouc 93:10 + 31:46 4080
20. Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc 98:02 + 36:38 3468
21. Začal Martin PLU C TJ Sokol Plumlov 106:08 + 44:44
22. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 120:50 + 59:26 597
23. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 125:24 + 64:00 22
H35C
8.10 km, 225 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 56:15
2. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 61:58 + 5:43
3. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 62:06 + 5:51
4. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 63:12 + 6:57
5. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 65:05 + 8:50
6. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 65:17 + 9:02
7. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 66:06 + 9:51
8. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 67:43 + 11:28
9. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 67:47 + 11:32
10. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 68:23 + 12:08
11. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 68:41 + 12:26
12. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 69:28 + 13:13
13. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 69:33 + 13:18
14. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 69:49 + 13:34
15. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 70:18 + 14:03
16. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 71:22 + 15:07
17. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 73:26 + 17:11
18. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:50 + 18:35
19. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 75:47 + 19:32
20. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 76:05 + 19:50
21. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 76:25 + 20:10
22. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 78:54 + 22:39
23. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 89:12 + 32:57
24. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 92:19 + 36:04
25. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 96:10 + 39:55
26. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 104:30 + 48:15
27. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 114:21 + 58:06
28. Jadviščok Ladislav UOL C SK UP Olomouc 122:15 + 66:00
H45C
7.00 km, 185 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 53:44
2. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 55:57 + 2:13
3. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 56:38 + 2:54
4. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 59:47 + 6:03
5. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 60:43 + 6:59
6. Janeček Jiří CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 60:46 + 7:02
7. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 62:10 + 8:26
8. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 62:59 + 9:15
9. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 63:11 + 9:27
10. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 65:13 + 11:29
11. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 65:30 + 11:46
12. Eschlboeck Rainer 120 C Natur Linz 65:58 + 12:14
13. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 66:07 + 12:23
14. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 66:53 + 13:09
15. Kolář Rudolf SBR6300 C SKOB Bruntál 67:44 + 14:00
16. Vítek Zbyněk PTI6622 C Sportovní klub Ptení 67:54 + 14:10
17. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:21 + 17:37
18. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 73:07 + 19:23
19. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 77:52 + 24:08
20. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 77:58 + 24:14
21. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 79:48 + 26:04
22. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 84:41 + 30:57
23. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 93:15 + 39:31
24. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 109:01 + 55:17
H55C
5.40 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krajča Pavel TZL5705 C SKOB Zlín 45:46
2. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:37 + 0:51
3. Kusbach Antonín TZL5800 C SKOB Zlín 46:40 + 0:54
4. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 47:55 + 2:09
5. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 50:38 + 4:52
6. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 52:55 + 7:09
7. Janda Josef KAD4701 C Originální Vivalín Team Kadaň 53:53 + 8:07
8. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 54:15 + 8:29
9. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 56:04 + 10:18
10. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 57:40 + 11:54
11. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 57:57 + 12:11
12. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 59:36 + 13:50
13. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 62:50 + 17:04
14. Štěpáník Otakar OTK5707 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 64:33 + 18:47
15. Chalupa Tomáš KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín 68:20 + 22:34
16. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 75:14 + 29:28
17. Šebela Bedřich KVS5801 C SKOB Kobra Vsetín 79:19 + 33:33
18. Wiedermann Jaroslav SKM4905 C KOB Směr Kroměříž 85:43 + 39:57
H65C
3.80 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 35:59
2. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 40:11 + 4:12
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 42:36 + 6:37
4. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 44:48 + 8:49
5. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 52:06 + 16:07
6. Kunz Antonín OTK4729 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 52:33 + 16:34
7. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 54:36 + 18:37
8. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 57:58 + 21:59
9. Žemlík Jan TZL4325 C SKOB Zlín 60:52 + 24:53
10. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 65:18 + 29:19
11. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 98:10 + 62:11
12. Hynek Vladimír ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov 108:20 + 72:21
HD10N
2.40 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 18:38
2. Daňková Adéla TZL0450 C SKOB Zlín 19:01 + 0:23
3. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 20:49 + 2:11
4. Hojgrová Tereza SSU C SK Severka Šumperk 21:27 + 2:49
5. Hrbáček Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:28 + 4:50
6. Zichová Amálie LCE0451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:38 + 5:00
7. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 23:39 + 5:01
8. Náhončík Jakub UOL C SK UP Olomouc 24:41 + 6:03
9. Novotný Filip KON0414 C Klub orientačního běhu Konice 27:30 + 8:52
10. Dvořák Štěpán KON0537 C Klub orientačního běhu Konice 28:53 + 10:15
11. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 29:10 + 10:32
12. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 33:32 + 14:54
Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov DISK
Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín DISK
Stehlík Karel KON0444 C Klub orientačního běhu Konice DISK
HDR
2.40 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikuš Matěj PTI0808 C Sportovní klub Ptení 20:49
2. Šnajdr Jakub PTI0700 C Sportovní klub Ptení 21:33 + 0:44
3. Pírková Johana LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:07 + 3:18
4. Reichlová Pavla KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:10 + 3:21
4. Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:10 + 3:21
6. Pírek Matyáš LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:32 + 3:43
7. Bartášková Karolínka ASU07 C Magnus Orienteering 24:45 + 3:56
8. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 25:10 + 4:21
9. Linhartová Natálie 6708 C 26:50 + 6:01
10. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 27:11 + 6:22
11. Hrbáčková Michaela LCE0751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:13 + 6:24
12. Staňková Markéta PLU C TJ Sokol Plumlov 28:10 + 7:21
13. Tomáškovi 118 C Tomáškovi 30:48 + 9:59
14. Seidlová Magdalena EKP0953 C VŠTJ Ekonom Praha 30:58 + 10:09
15. Kubálková Eliška 118 C Tomáškovi 32:40 + 11:51
16. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:43 + 12:54
17. Skýba Jakub LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:07 + 13:18
18. Chmelař Filip C 34:25 + 13:36
19. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:58 + 14:09
20. Ondruchová Anna ASU0699 C Magnus Orienteering 35:24 + 14:35
21. Reichlová Lucie KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:50 + 15:01
22. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 38:42 + 17:53
23. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 48:56 + 28:07
P
2.90 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holusek Milan 6708 C 26:33
2. Rohlík Jan KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín 27:36 + 1:03
3. Fráňová Petra NNH C KVS Náměšť na Hané 27:50 + 1:17
4. Černoch Petr PLU C TJ Sokol Plumlov 28:07 + 1:34
5. Honkyš Petr 25C6100 C péčkaři 29:30 + 2:57
6. Mikušová Ivana PTI C Sportovní klub Ptení 29:48 + 3:15
7. Hrubý Lukáš KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:49 + 3:16
8. Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 30:17 + 3:44
9. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:37 + 4:04
10. Macek Karel ASU C Magnus Orienteering 32:05 + 5:32
11. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 34:10 + 7:37
12. Kavan Jiří SKM9402 C KOB Směr Kroměříž 34:22 + 7:49
13. Novák Pavel PLU C TJ Sokol Plumlov 34:39 + 8:06
14. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 34:56 + 8:23
15. Strakoš Bohumil C 36:34 + 10:01
16. Holusková Magda C 38:13 + 11:40
16. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 38:13 + 11:40
18. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 38:34 + 12:01
19. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 38:40 + 12:07
20. Fráňa Martin NNH C KVS Náměšť na Hané 43:41 + 17:08
21. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 43:44 + 17:11
22. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 46:14 + 19:41
23. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:41 + 21:08
24. Sedláková Jarmila KVS6751 C SKOB Kobra Vsetín 47:54 + 21:21
25. Fráňa Petr C 48:13 + 21:40
26. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 49:29 + 22:56
27. Tichá Ladislava TZL C SKOB Zlín 51:23 + 24:50
28. Navrátil Petr JPV C Oddíl OS SK Prostějov 54:06 + 27:33
29. Hrbáčková Karla LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:56 + 28:23
30. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 59:52 + 33:19
31. Daňková Jana JPV6060 C Oddíl OS SK Prostějov 63:57 + 37:24
32. Šotek Ivo UOL C SK UP Olomouc 68:37 + 42:04
33. Zatloukalová Marika STE C SK SKI-OB Šternberk 71:48 + 45:15
34. Skoumal Libor C 80:04 + 53:31
Dufková Renata LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Kubálek Šimon 118 C Tomáškovi DISK
Benešová Petra KON C Klub orientačního běhu Konice DISK
Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering DISK
T
6.00 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Petr 118 C Tomáškovi 52:01
2. Zavadilová Ivana PTI C Sportovní klub Ptení 64:11 + 12:10
3. Martinek Pavel C 71:23 + 19:22
4. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 89:39 + 37:38
5. Tomášková Petra 118 C Tomáškovi 100:43 + 48:42
6. Basovníková Iva PLU C TJ Sokol Plumlov 110:00 + 57:59
7. Pullmanová Daniela PLU8450 C TJ Sokol Plumlov 110:06 + 58:05