Výsledky závodu: WUOC Tour 2014 - E1

Datum:
13.08.2014
Místo konání:
Nectava
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Nectava, 1:10 000, E=5m, stav jaro 2014
Ředitel závodu:
Otrubová Johana
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav - R2
Stavitel tratí:
Zimmermann Jakub - R3
JURY:
Kozáková Zdenka, Ptáček Pavel, Skyvová Kristýna
Protokol:
Závod proběhl za proměnlivého počasí. Nikdo nebyl zraněn. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D16     D18     D21E     D21A     D35     D40     D45     D50     D55     D60     DH10N     H10     H12A     H12B     H14A     H16     H18     H21E     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
1.60 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 C OK 99 Hradec Králové 12:44
2. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 14:36 + 1:52
3. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 15:20 + 2:36
4. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 17:37 + 4:53
5. Havlová Katka VRL0552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:00 + 6:16
6. Dupuy Violette 58F0550 C BOA 21:17 + 8:33
7. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 22:08 + 9:24
8. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 23:08 + 10:24
9. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 30:07 + 17:23
D12A
2.00 km, 130 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrozek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 19:17
2. Block Amelia 38P C UKS Orientus Lodz 20:09 + 0:52
3. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 20:21 + 1:04
4. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:05 + 1:48
5. Rudenko Zuzanna 28P C UNTS Warszawa 21:55 + 2:38
6. Ciencialová Daniela TRI0254 B TJ TŽ Třinec 23:30 + 4:13
7. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 24:52 + 5:35
8. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 30:18 + 11:01
9. Dolinska Zuzanna 71P0351 C UKS Kusy Warszawa 35:33 + 16:16
10. Borzym Izabela 71P0251 C UKS Kusy Warszawa 45:28 + 26:11
11. Dupuy Rose-Lou 58F0250 C BOA 53:45 + 34:28
D12B
2.00 km, 105 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 24:04
2. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 24:10 + 0:06
3. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 25:12 + 1:08
4. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 26:07 + 2:03
5. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 26:11 + 2:07
6. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ Sokol Plumlov 27:14 + 3:10
7. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 30:00 + 5:56
8. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 32:01 + 7:57
9. Švecová Šárka PLU0352 C TJ Sokol Plumlov 36:14 + 12:10
D14A
3.10 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana DOB0051 A KOB Dobruška 27:41
2. Kochová Anna SJC0153 B TJ Sportcentrum Jičín 29:12 + 1:31
3. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 29:15 + 1:34
4. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:11 + 2:30
5. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 33:18 + 5:37
6. Lueger Anna 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 33:33 + 5:52
7. Rydlová Adéla TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:14 + 6:33
8. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 37:26 + 9:45
9. Sladek Laura 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 37:35 + 9:54
10. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 42:12 + 14:31
11. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 43:11 + 15:30
12. Filipová Tereza LPU0050 B OK Lokomotiva Pardubice 45:48 + 18:07
13. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 47:16 + 19:35
14. Warcopová Kateřina TRI0150 C TJ TŽ Třinec 48:50 + 21:09
15. Proga Agnieszka 38P C UKS Orientus Lodz 52:44 + 25:03
16. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 56:31 + 28:50
17. Havlová Klára VRL0152 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:30 + 64:49
D16
3.30 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 31:09
2. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 31:44 + 0:35
3. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 34:22 + 3:13
4. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 35:10 + 4:01
5. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 38:17 + 7:08
6. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 39:26 + 8:17
7. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 40:10 + 9:01
8. Filipowska Aleksandra 38P C UKS Orientus Lodz 41:23 + 10:14
9. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 42:57 + 11:48
10. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 43:10 + 12:01
11. Knauder Vitoria 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 43:11 + 12:02
12. Królik Kinga 35P C Polish Junior Team 45:21 + 14:12
13. Chwialkowska Matylda 38P C UKS Orientus Lodz 45:39 + 14:30
14. Fortuniak Weronika 38P C UKS Orientus Lodz 48:08 + 16:59
15. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 49:02 + 17:53
16. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 49:51 + 18:42
17. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 52:06 + 20:57
18. Doubková Petra VLI9853 A Slavia Liberec orienteering 52:19 + 21:10
19. Kolářová Johana PGP9952 B SK Praga 52:42 + 21:33
20. Kubíčková Jana PHK9999 B OK 99 Hradec Králové 52:52 + 21:43
21. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 53:06 + 21:57
22. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 54:43 + 23:34
23. Antonowicz Anna Maria 28P9850 C UNTS Warszawa 58:32 + 27:23
24. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 61:18 + 30:09
25. Wiecha Dominika 38P C UKS Orientus Lodz 70:46 + 39:37
26. Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 78:44 + 47:35
D18
4.20 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morawska Maja 35P C Polish Junior Team 38:18
2. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 41:16 + 2:58
3. Wanczyk Zuzanna 35P C Polish Junior Team 41:26 + 3:08
4. Maciejewska Angelika 35P C Polish Junior Team 42:43 + 4:25
5. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 47:26 + 9:08
6. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 55:14 + 16:56
7. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 61:02 + 22:44
8. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 69:37 + 31:19
9. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 77:05 + 38:47
D21E
5.30 km, 270 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8671
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nilsson Simkovics Anna 13A9350 C OLC Wienerwald 51:06
2. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 51:24 + 0:18 8796
3. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 52:01 + 0:55 8693
4. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 53:02 + 1:56 8524
5. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 53:21 + 2:15 8472
6. Minoiu Veronica 22R7250 C CS Universitatea Criova 55:28 + 4:22
7. Knapová Lenka LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice 57:04 + 5:58 7854
8. Pabich Maria 66P C UKS Azymut Pabianice 60:12 + 9:06
9. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 60:52 + 9:46 7222
10. Maiorescu Irina 18R C UNEFS Bucuresti Club 66:18 + 15:12
11. Brandi Andreina 11I C Corsaorientamento Club Roma 66:59 + 15:53
12. Valešová Jana PHK9154 R OK 99 Hradec Králové 67:30 + 16:24 6119
13. Bořánková Karolína KAM9550 E SK Kamenice 69:00 + 17:54 5869
14. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 76:04 + 24:58 4694
D21A
4.30 km, 180 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5562
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 C UNTS Warszawa 46:49
2. Zebrowska Barbara 28P9550 C UNTS Warszawa 57:36 + 10:47
3. Parkhomenko Oleksandra 13U C OK Slavutich 59:44 + 12:55
4. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:48 + 12:59 5621
5. Dosedělová Jana CEL8686 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 59:54 + 13:05 5612
6. Vítková Lucie PTI9474 B Sportovní klub Ptení 61:37 + 14:48 5454
7. Bialkowska Aneta 38P C UKS Orientus Lodz 66:07 + 19:18
8. Kasza Izabela 24P9450 C Slask O-Team 67:04 + 20:15
9. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 67:41 + 20:52 4895
9. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 67:41 + 20:52 4895
11. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 72:54 + 26:05 4415
12. Tesařová Eva RBK9253 C SK Radioklub Blansko 84:34 + 37:45 3342
13. Hauser Barbara 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 89:06 + 42:17
14. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 98:23 + 51:34 2070
15. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 101:05 + 54:16 1822
D35
4.30 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Lenka TJH7651 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 63:27
2. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 64:43 + 1:16
3. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 71:35 + 8:08
4. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 77:03 + 13:36
5. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 78:08 + 14:41
6. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 87:48 + 24:21
7. Janderová Markéta DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 110:45 + 47:18
8. Sandrine Noble 58F7750 C BOA 116:59 + 53:32
D40
4.20 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 51:13
2. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:20 + 4:07
3. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 58:54 + 7:41
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 60:20 + 9:07
5. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 61:08 + 9:55
6. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 73:05 + 21:52
7. Blum Henriette 34H7050 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 87:01 + 35:48
8. Blum Réka 34H7450 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 103:50 + 52:37
9. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 114:52 + 63:39
10. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 142:59 + 91:46
D45
4.00 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:20
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 48:16 + 3:56
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 50:40 + 6:20
4. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 51:06 + 6:46
5. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 53:11 + 8:51
6. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 73:34 + 29:14
7. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 81:29 + 37:09
8. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 89:10 + 44:50
D50
3.50 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 48:58
2. Denisova Natallia 15B C Denisov Family 51:21 + 2:23
3. Parfianowicz Joanna 28P6450 C UNTS Warszawa 60:01 + 11:03
4. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 62:01 + 13:03
5. Virgolini Maria Pia 17I60 C 0147 Orienteering Tarzo 85:07 + 36:09
6. Deredos Nina 38P C UKS Orientus Lodz 102:39 + 53:41
D55
3.30 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 60:23
2. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 63:38 + 3:15
3. Nikitsina Tatsiana 15B C Denisov Family 63:47 + 3:24
4. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 85:08 + 24:45
5. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 113:13 + 52:50
6. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 123:44 + 63:21
D60
3.10 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 50:02
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 57:05 + 7:03
3. Margit Jenei 27H5450 C BÖF 61:50 + 11:48
4. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 76:44 + 26:42
5. Oudin Marie-Reine 48F C CO Colmar 79:14 + 29:12
6. Ildikó Keszthelyi 27H5050 C BÖF 116:06 + 66:04
DH10N
1.70 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 12:15
2. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 16:22 + 4:07
3. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 16:26 + 4:11
4. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 17:19 + 5:04
5. Zimová Veronika DCE0650 C KOB Dobřichovice 18:50 + 6:35
6. Lukšová Eliška DCE0651 C KOB Dobřichovice 18:57 + 6:42
7. Dupuy Célestin 58F0700 C BOA 20:00 + 7:45
8. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 20:17 + 8:02
9. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 22:57 + 10:42
10. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 24:47 + 12:32
H10
1.70 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 C KOS TJ Tesla Brno 12:31
2. Antonowicz Jan 28P0600 C UNTS Warszawa 13:00 + 0:29
3. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 15:14 + 2:43
4. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 15:36 + 3:05
5. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 17:55 + 5:24
6. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 19:07 + 6:36
7. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 23:56 + 11:25
H12A
2.10 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 17:55
2. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 19:02 + 1:07
3. Bartos Zbigniew 38P C UKS Orientus Lodz 22:03 + 4:08
4. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 22:46 + 4:51
5. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 23:04 + 5:09
6. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 24:00 + 6:05
7. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 29:42 + 11:47
8. Kolář Matyáš SLA0300 C SKOB Slaný 31:19 + 13:24
9. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 40:02 + 22:07
10. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 52:49 + 34:54
H12B
2.00 km, 130 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 21:47
2. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 23:43 + 1:56
3. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:44 + 2:57
4. Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov 25:03 + 3:16
5. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 25:25 + 3:38
6. Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 25:27 + 3:40
7. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 28:40 + 6:53
8. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 33:18 + 11:31
9. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 42:02 + 20:15
10. Zielenewski Aleksander 71P C UKS Kusy Warszawa 49:19 + 27:32
H14A
3.20 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rzenca Piotr 38P C UKS Orientus Lodz 28:08
2. Volák Ondřej BRU0006 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:11 + 2:03
3. Rusin Jan BRU0001 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:26 + 2:18
4. Jirka Mikuláš ZPV0000 A KOB ZPV Prostějov 31:38 + 3:30
5. Metelka Ondřej PHK0101 B OK 99 Hradec Králové 31:53 + 3:45
6. Féder Medard n 73S0102 C Klub OB AŠK Pezinok 32:30 + 4:22
7. Deubel Joergen 12A C Naturfreunde Wien 37:40 + 9:32
8. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 38:25 + 10:17
9. Pietek Jakub 38P C UKS Orientus Lodz 39:19 + 11:11
10. Jasinski Maciej 38P0025 C UKS Orientus Lodz 39:59 + 11:51
11. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 41:08 + 13:00
12. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 42:36 + 14:28
13. Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec 43:19 + 15:11
14. Bartos Grzegorz 38P C UKS Orientus Lodz 44:05 + 15:57
15. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 45:24 + 17:16
16. Svoboda David 8BC C FWOC 48:36 + 20:28
17. Deredos Bruno 38P C UKS Orientus Lodz 53:00 + 24:52
18. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 66:20 + 38:12
19. Kniebugl Jakub 39S C KOBRA Bratislava 77:55 + 49:47
20. Zienkiewicz Grzegorz 71P C UKS Kusy Warszawa 79:22 + 51:14
21. Poulain Jules 48F C CO Colmar 99:42 + 71:34
22. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 114:22 + 86:14
H16
4.40 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 34:26
2. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 34:27 + 0:01
3. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 36:18 + 1:52
4. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 39:09 + 4:43
5. Pryjma Fryderik R 7RC9807 C Orienteering Academy 40:58 + 6:32
6. Sláma Dušan 25S C ATU Kosice 42:40 + 8:14
7. Zuchmanski Przemysław 38P C UKS Orientus Lodz 42:42 + 8:16
8. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 43:53 + 9:27
9. Urbaniak Jerzy 7RC9809 C Orienteering Academy 45:32 + 11:06
10. Biederman Marcin 35P C Polish Junior Team 47:01 + 12:35
11. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 48:31 + 14:05
12. Kohout Matyáš RIC9802 B OB Říčany 51:31 + 17:05
13. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 51:56 + 17:30
14. Minoiu George 22R9800 C CS Universitatea Criova 53:30 + 19:04
15. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 53:40 + 19:14
16. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 55:22 + 20:56
17. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 55:35 + 21:09
18. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 57:45 + 23:19
19. Thein Filip RIC9900 B OB Říčany 72:37 + 38:11
20. Kokoška Jakub 25S9902 C ATU Kosice 73:52 + 39:26
21. Wlazel Dawid 38P C UKS Orientus Lodz 78:57 + 44:31
22. Jiroušek Matyáš RIC9901 B OB Říčany 79:55 + 45:29
23. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 81:58 + 47:32
24. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov 143:09 + 108:43
Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk DISK
Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec DISK
H18
5.10 km, 260 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 45:33
2. Rzenca Krzysztof 38P C UKS Orientus Lodz 46:36 + 1:03
3. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 47:40 + 2:07
4. Mielec Jaromír AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opava 50:25 + 4:52
5. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 51:25 + 5:52
6. Borgiel Jaroslaw 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 52:33 + 7:00
7. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 53:43 + 8:10
8. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 60:40 + 15:07
9. Otruba Vojtěch JPV9717 A Oddíl OS SK Prostějov 63:48 + 18:15
10. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 65:01 + 19:28
11. Carlini Tommaso 11I C Corsaorientamento Club Roma 67:58 + 22:25
12. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 68:05 + 22:32
13. Palka Szymon 38P C UKS Orientus Lodz 69:48 + 24:15
H21E
6.30 km, 295 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8183
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kvaal Osterbo Oystein 81S C IFK Lidingö SOK 45:25
2. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 48:10 + 2:45
3. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 49:17 + 3:52 8650
4. Nisi Giacomo 11I C Corsaorientamento Club Roma 49:33 + 4:08
5. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 53:29 + 8:04 7992
6. Schachner Sandro 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 53:49 + 8:24
7. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 54:01 + 8:36 7909
8. Fesselhofer Roland 32A C HSV OL Wiener Neustadt 54:33 + 9:08
9. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 55:08 + 9:43 7734
10. Keely Leon 82S C Saveldalen 56:01 + 10:36
11. Gryzio Lukasz 66P C UKS Azymut Pabianice 56:51 + 11:26
12. Jurczyk Tomasz 24P9400 C Slask O-Team 58:37 + 13:12
13. Yuta Tanikawa 11J C Japan Team 58:51 + 13:26
14. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 59:22 + 13:57 7071
15. Charuba Lukasz 38P C UKS Orientus Lodz 60:00 + 14:35
16. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 61:27 + 16:02 6745
17. Sokalski Dariusz 35P C Polish Junior Team 62:08 + 16:43
18. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 62:13 + 16:48 6624
19. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 62:27 + 17:02 6588
20. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK OS Nové Město n. M. 63:02 + 17:37 6497
21. Rollier Baptiste 9DC8201 C ANCO 63:16 + 17:51
22. Kohei Onishi 11J C Japan Team 64:17 + 18:52
23. Svoboda Michael 8BC C FWOC 64:31 + 19:06
24. Loniewski Grzegorz 45P C KU AZS WAT Warszawa 68:39 + 23:14
25. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 68:42 + 23:17 5609
26. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 69:37 + 24:12 5466
27. Sintoni Mike 11I C Corsaorientamento Club Roma 70:19 + 24:54
28. Pilkowski Tadeusz 38P C UKS Orientus Lodz 70:29 + 25:04
29. Pacher Hannes 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 71:15 + 25:50
30. Galicz Karol 71P8601 C UKS Kusy Warszawa 76:26 + 31:01
H21A
5.40 km, 280 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7036
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drahokoupil Aleš CHT8501 R OOB SK Chrast 44:00 7462
2. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 46:37 + 2:37 7069
3. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 49:54 + 5:54 6576
4. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 51:45 + 7:45 6298
5. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 52:46 + 8:46 6145
6. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:17 + 11:17 5767
7. Kordala Michał 38P C UKS Orientus Lodz 55:38 + 11:38
8. Jones Ian 18U C US Team 57:53 + 13:53
9. Lubis Michal 66P C UKS Azymut Pabianice 59:11 + 15:11
10. Ciekanski Mateusz 66P C UKS Azymut Pabianice 62:01 + 18:01
11. Pabich Tomasz 66P C UKS Azymut Pabianice 62:59 + 18:59
12. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 63:19 + 19:19 4560
13. Kesteven Jared 7VC C Canadian Team 68:14 + 24:14
14. Marciniak Patryk 66P C UKS Azymut Pabianice 68:26 + 24:26
15. Kaprál Matúš 25S8804 C ATU Kosice 73:23 + 29:23
Janni Heikkinen C DISK
H21B
4.20 km, 210 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4715
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 47:47 4964
2. Blejdea Alexandru 22R9400 C CS Universitatea Criova 49:50 + 2:03
3. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 49:59 + 2:12 4758
4. Traint Stefan 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 51:17 + 3:30
5. Blum László 34H8000 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 53:27 + 5:40
6. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 53:35 + 5:48 4422
7. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 53:55 + 6:08 4391
8. Kožoušek Adam NNN0002 C Neregistrovaní 61:57 + 14:10
9. Immervoll Christopher 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 64:27 + 16:40
10. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 65:15 + 17:28 3332
11. Schimm Petr BSO8202 C KOB Baník Sokolov 65:20 + 17:33 3324
12. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 68:27 + 20:40 3033
13. Bielikov Oleksandr 13U C OK Slavutich 78:10 + 30:23
H35
5.40 km, 280 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 58:04
2. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 58:10 + 0:06
3. Sabou Gabriel 18R C UNEFS Bucuresti Club 58:14 + 0:10
4. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 62:24 + 4:20
5. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 64:07 + 6:03
6. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 66:58 + 8:54
7. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 69:00 + 10:56
8. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 69:01 + 10:57
9. Féder Medard str. 73S7303 C Klub OB AŠK Pezinok 76:17 + 18:13
10. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 76:49 + 18:45
11. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 81:37 + 23:33
12. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 89:14 + 31:10
13. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 90:57 + 32:53
14. Pecka Vlastimil LLI7501 C TJ Loko Liberec 91:34 + 33:30
Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc DISK
H40
5.10 km, 260 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:05
2. Barrable Nick 19G7401 C South Yorkshire Orienteers (SYO) 49:50 + 1:45
3. Dupuy Francis 58F7400 C BOA 52:31 + 4:26
4. Poulain Antoine 48F C CO Colmar 53:27 + 5:22
5. Goutaudier Christophe 50C C C. Goutaudier 55:11 + 7:06
6. Legallais Jean-luc 48F C CO Colmar 62:48 + 14:43
7. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 64:59 + 16:54
8. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 65:14 + 17:09
9. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 65:43 + 17:38
10. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 67:48 + 19:43
11. Zarfati Stefano 11I C Corsaorientamento Club Roma 73:01 + 24:56
12. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov 73:47 + 25:42
13. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 76:06 + 28:01
14. Németi Tamás 34H7400 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 78:40 + 30:35
15. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 79:41 + 31:36
16. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 87:02 + 38:57
17. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 95:46 + 47:41
18. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 117:33 + 69:28
H45
4.20 km, 210 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 52:49
2. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 58:42 + 5:53
3. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 62:52 + 10:03
Vlach Josef KON6431 C KOB Konice DISK
MS Zatloukal Patrik PTI6622 C Sportovní klub Ptení 66:09 + 13:20
H50
4.30 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:42
2. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 55:18 + 1:36
3. Denisov Valery 15B C Denisov Family 58:57 + 5:15
4. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 59:19 + 5:37
5. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 68:46 + 15:04
6. Kellner Gerhard 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 81:57 + 28:15
7. Deredos Andrzej 38P C UKS Orientus Lodz 128:03 + 74:21
Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk DISK
H55
4.00 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zapletal Josef 51A C Team Austria Outdoor Orienteering 42:29
2. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 43:19 + 0:50
3. Parkhomenko Viacheslav 13U C OK Slavutich 44:29 + 2:00
4. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 49:14 + 6:45
5. Minoiu Emilian 22R5700 C CS Universitatea Criova 56:24 + 13:55
6. Pospíšil Vojtěch ZPV5517 C KOB ZPV Prostějov 68:31 + 26:02
7. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 73:32 + 31:03
8. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 100:57 + 58:28
Lewandowski Krzysztof 38P C UKS Orientus Lodz DISK
H60
3.50 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A C HSV Ried 38:27
2. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 40:42 + 2:15
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 42:36 + 4:09
4. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 44:52 + 6:25
5. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:27 + 11:00
6. Oudin Bernard 48F C CO Colmar 50:30 + 12:03
7. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 53:48 + 15:21
8. József Bugár 27H5300 C BÖF 54:58 + 16:31
9. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 58:26 + 19:59
10. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 66:39 + 28:12
11. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 83:06 + 44:39
12. János Magyar 27H5200 C BÖF 91:17 + 52:50
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 94:39 + 56:12
H65
3.50 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 43:26
2. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 52:04 + 8:38
3. Blum László István 34H4800 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 53:48 + 10:22
4. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 57:57 + 14:31
5. Rychtecký Josef VCB4801 C TJ OB České Budějovice 59:08 + 15:42
6. Watson Ian 18G4701 C Manchester and District Orienteering Club 61:44 + 18:18
7. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 65:12 + 21:46
8. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 72:58 + 29:32
9. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 98:06 + 54:40
H70
3.10 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 42:12
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 45:18 + 3:06
3. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 47:42 + 5:30
4. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 48:00 + 5:48
5. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 56:49 + 14:37
6. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 62:08 + 19:56
7. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 69:53 + 27:41
8. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:45 + 37:33
H75
3.10 km, 105 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kempf Adolf 15C C KTV Altdtorf 78:20
Hynek Vladimír ZPV3500 C KOB ZPV Prostějov DISK
HDR
1.70 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukš Bohuslav DCE C KOB Dobřichovice 14:30
2. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov 22:02 + 7:32
3. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 24:06 + 9:36
4. Biesiacka Oliwia 38P0026 C UKS Orientus Lodz 28:06 + 13:36
5. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 42:55 + 28:25
6. Kašpárek Jan C 46:13 + 31:43
7. Németi Borbála 34H0850 C Szegedi Bokorugró Tájfutó Sportegyesület 59:11 + 44:41
P
2.50 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 19:47
2. Koporová Lenka ZBM9753 A SK Žabovřesky Brno 24:23 + 4:36
3. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 26:45 + 6:58
4. Snášel Leoš C 27:57 + 8:10
5. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 28:54 + 9:07
6. Markowiak Daniel C 30:24 + 10:37
7. Rohlík Jan KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín 30:28 + 10:41
8. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 31:21 + 11:34
9. Soldán Martin PLU9600 C TJ Sokol Plumlov 32:02 + 12:15
10. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 32:09 + 12:22
11. Kolistanikova Michaela C 33:44 + 13:57
12. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 39:42 + 19:55
13. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:12 + 21:25
14. Haider Anna 26A C HSV Ried 41:50 + 22:03
15. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:21 + 23:34
16. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 46:20 + 26:33
17. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 49:36 + 29:49
18. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 50:34 + 30:47
19. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 56:14 + 36:27
Holcová Hana NNN C Neregistrovaní DISK
T
4.20 km, 210 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 52:53
2. Deubel Dirk 12A C Naturfreunde Wien 75:23 + 22:30
3. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 78:49 + 25:56
4. Štrossová Veronika DCE8250 C KOB Dobřichovice 95:58 + 43:05
5. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 100:04 + 47:11
6. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 102:30 + 49:37
7. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 107:19 + 54:26
8. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 131:49 + 78:56
Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava DISK
Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec DISK
MS Filipek Daniel TRI7200 C TJ TŽ Třinec 109:00 + 56:07