Výsledky závodu: Pěkné prázdniny

Datum:
23.08.2014
Místo konání:
Branžež
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Kančí zoubek, Branžež, Kost
Ředitel závodu:
Poloprutská Markéta
Hlavní rozhodčí:
Wolf Daniel - R2
Stavitel tratí:
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21U     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21U     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     T2     T4    
D10L
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 60:09
2. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 61:52 + 1:43
3. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 63:24 + 3:15
4. Danková Alice CHA0650 OK Chrastava 91:39 + 31:30
5. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 114:19 + 54:10
6. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 114:55 + 54:46
7. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 115:01 + 54:52
8. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 123:51 + 63:42
Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha DISK
Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Vařeková Anna TUV0651 SOK TJ Turnov DISK
Balcarová Marie LLI0652 TJ Loko Liberec DISK
Alblová Zuzana LME0660 SK Los Mělník DISK
Zoubková Barunka TJN0652 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 54:48
2. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 56:42 + 1:54
3. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 60:14 + 5:26
4. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:26 + 5:38
5. Švidrnochová Eliška MOV0451 SKOB Ostrava 60:27 + 5:39
6. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 62:56 + 8:08
7. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 66:23 + 11:35
8. Nedvídková Katka DLT0451 KrOB Rozmarýn Litoměřice 66:54 + 12:06
9. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 69:16 + 14:28
10. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 74:18 + 19:30
11. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:33 + 22:45
12. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 78:53 + 24:05
13. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 79:28 + 24:40
14. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 79:46 + 24:58
15. Pompe Lone 18D0550 Post SV Dresden 81:27 + 26:39
16. Schlittermann Clara 41D0550 LOK Berlin 84:56 + 30:08
17. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 86:18 + 31:30
18. Klechová Karolína AOP0452 Přátelé orientačního běhu Opava 95:42 + 40:54
19. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 100:23 + 45:35
20. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 107:28 + 52:40
21. Vorlíčková Martina 43S0551 ŠK Sandberg Bratislava 123:25 + 68:37
22. Huková Rebeka DKP0456 Oddíl OB Kotlářka 130:11 + 75:23
Nedvídková Adéla DLT0452 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering DISK
Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava DISK
Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha DISK
D12
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 56:59
2. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:24 + 1:25
3. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 65:33 + 8:34
4. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 68:06 + 11:07
5. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 69:54 + 12:55
6. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:36 + 13:37
7. Janků Anna SJC0252 TJ Sportcentrum Jičín 71:42 + 14:43
8. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 71:47 + 14:48
9. Šmelíková Dorota 47S0251 Rapid Bratislava 74:50 + 17:51
10. Chalupová Aneta ROZ0250 OK Roztoky 78:09 + 21:10
11. Miklušová Tamara 47S0250 Rapid Bratislava 79:29 + 22:30
12. Hankovcová Helena KAM0350 SK Kamenice 80:38 + 23:39
13. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:51 + 23:52
14. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 81:43 + 24:44
15. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 87:42 + 30:43
16. Binarová Adéla UOL0452 SK UP Olomouc 92:06 + 35:07
17. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 99:49 + 42:50
18. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 100:24 + 43:25
19. Veselá Pavla TUV0351 SOK TJ Turnov 107:49 + 50:50
20. Richterová Julie ADA0351 OOB TJ Spartak Adamov 108:05 + 51:06
21. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 123:34 + 66:35
22. Adamovská Kateřina VAM0350 OOB Vamberk 135:30 + 78:31
23. Weislová Eliška TJP0250 TJ Sokol Troja 159:35 + 102:36
Jedruchová Štěpánka TZL0350 SKOB Zlín DISK
D14
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 59:59
2. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 60:24 + 0:25
3. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 63:53 + 3:54
4. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 67:20 + 7:21
5. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 69:32 + 9:33
6. Kováříková Marie KAM0050 SK Kamenice 70:26 + 10:27
7. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 70:54 + 10:55
8. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:50 + 11:51
9. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 72:17 + 12:18
10. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:49 + 12:50
11. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 79:34 + 19:35
12. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 80:13 + 20:14
13. Vejražková Róza SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 82:56 + 22:57
14. Šafková Sofie KAM0153 SK Kamenice 87:30 + 27:31
15. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 88:25 + 28:26
16. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 88:54 + 28:55
17. Korpasová Lucie LBM0151 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 93:37 + 33:38
18. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 97:18 + 37:19
19. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 97:58 + 37:59
20. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 98:38 + 38:39
21. Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky 104:12 + 44:13
22. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 105:29 + 45:30
23. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 110:02 + 50:03
24. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 114:07 + 54:08
25. Tumová Adéla SJC0154 TJ Sportcentrum Jičín 116:38 + 56:39
26. Jelínková Zuzana CHC0151 K.O.B. Choceň 118:55 + 58:56
27. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 137:08 + 77:09
28. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 137:17 + 77:18
29. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 139:53 + 79:54
30. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 144:48 + 84:49
31. Kubenová Alžbeta 47S0150 Rapid Bratislava 147:03 + 87:04
32. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 159:32 + 99:33
Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov DISK
D16
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 80:41
2. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 91:48 + 11:07
3. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 93:30 + 12:49
4. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 98:12 + 17:31
5. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 103:31 + 22:50
6. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 106:38 + 25:57
7. Zimmerová Kateřina ZVO9852 OB SK Zvole 106:42 + 26:01
8. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 106:50 + 26:09
9. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 107:58 + 27:17
10. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 109:01 + 28:20
11. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 111:45 + 31:04
12. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 112:52 + 32:11
13. Větříčková Andrea SHK9951 TJ Slavia Hradec Králové 113:16 + 32:35
14. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 114:10 + 33:29
15. Zlámalová Nikola SJC9951 TJ Sportcentrum Jičín 115:31 + 34:50
16. Malinová Apolena SHK9952 TJ Slavia Hradec Králové 115:57 + 35:16
17. Miklušová Tereza 47S9950 Rapid Bratislava 122:14 + 41:33
18. Švancárová Veronika KSU9853 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 125:27 + 44:46
19. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 125:29 + 44:48
20. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 OK Roztoky 125:39 + 44:58
21. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 128:45 + 48:04
22. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 129:38 + 48:57
23. Pukyšová Anežka KSU9999 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 133:02 + 52:21
24. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 134:50 + 54:09
25. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 135:17 + 54:36
26. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 135:18 + 54:37
27. Hájková Eliška ZVO9851 OB SK Zvole 143:54 + 63:13
28. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 144:40 + 63:59
29. Habigerová Jana KSU9888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 167:14 + 86:33
30. Labská Karolína LLI9952 TJ Loko Liberec 178:00 + 97:19
Kovalčíková Taťána DOR9850 OK Dobříš DISK
Štorová Anna Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
Doubková Petra VLI9853 Slavia Liberec orienteering DISK
D18
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 89:06
2. Muller Dorothea TUR9758 OOB TJ Turnov 102:27 + 13:21
3. Červená Adéla SHK9755 TJ Slavia Hradec Králové 111:36 + 22:30
4. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 116:26 + 27:20
5. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 122:57 + 33:51
6. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 126:16 + 37:10
7. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 128:15 + 39:09
8. Machačová Michaela PHK9656 OK 99 Hradec Králové 134:07 + 45:01
9. Lavičková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 134:49 + 45:43
10. Myslivcová Markéta SHK9650 TJ Slavia Hradec Králové 135:44 + 46:38
11. Fukalová Hana AOV9850 OOB TJ Baník Ostrava 136:13 + 47:07
12. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 136:27 + 47:21
13. Kavalírová Julie PHK9753 OK 99 Hradec Králové 137:55 + 48:49
14. Peňázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 139:44 + 50:38
D20
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Košková Anička LLI9550 TJ Loko Liberec 151:22
2. Šmejcová Anna SJC9552 TJ Sportcentrum Jičín 157:42 + 6:20
3. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 192:40 + 41:18
D21U
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamererová Valerie KAM9452 SK Kamenice 127:12
2. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 141:46 + 14:34
3. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 148:01 + 20:49
4. Klinkerová Jitka KAM6450 SK Kamenice 164:05 + 36:53
5. Klinkerová Tereza ROZ9350 OK Roztoky 183:10 + 55:58
6. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 189:11 + 61:59
7. Huková Petra TJP7350 TJ Sokol Troja 201:13 + 74:01
8. Weislová Eva TJP6750 TJ Sokol Troja 211:21 + 84:09
9. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 211:36 + 84:24
Kukolová Šárka LCE9251 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha DISK
D21E
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Lenka UOL8951 SK UP Olomouc 131:12
2. Doležalová Monika KAM8851 SK Kamenice 139:52 + 8:40
3. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 140:20 + 9:08
4. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 143:30 + 12:18
5. Müllerová Věra VAM9051 OOB Vamberk 145:00 + 13:48
6. Hepnerová Martina SHK8152 TJ Slavia Hradec Králové 149:26 + 18:14
7. Jakobová Adélka UOL9052 SK UP Olomouc 150:14 + 19:02
8. Przyczková Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 155:38 + 24:26
9. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 156:28 + 25:16
10. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 157:47 + 26:35
11. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 159:02 + 27:50
12. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 165:16 + 34:04
13. Doležalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 172:00 + 40:48
14. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 172:34 + 41:22
15. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 173:26 + 42:14
16. Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden 188:40 + 57:28
17. Nieke Corinna 71D9350 TU Dresden 194:11 + 62:59
Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka DISK
Bengtsson Jenny SW1 SW1 Langhundra IF DISK
Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha DISK
D21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 132:42
2. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 133:01 + 0:19
3. Myslivcová Pavla SHK9352 TJ Slavia Hradec Králové 134:11 + 1:29
4. Petrželová Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 135:46 + 3:04
5. Teplá Karolína SHK9251 TJ Slavia Hradec Králové 135:47 + 3:05
6. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 136:40 + 3:58
7. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 140:17 + 7:35
8. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 141:47 + 9:05
9. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 144:28 + 11:46
10. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 147:54 + 15:12
11. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 149:00 + 16:18
12. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 149:24 + 16:42
12. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 149:24 + 16:42
14. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 151:15 + 18:33
15. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 151:33 + 18:51
16. Fundová Eliška SHK9351 TJ Slavia Hradec Králové 151:35 + 18:53
17. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 152:44 + 20:02
18. Novotná Barbora SHK8658 TJ Slavia Hradec Králové 154:43 + 22:01
19. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 162:12 + 29:30
20. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 163:59 + 31:17
21. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 165:39 + 32:57
22. Horová Magda VSP5450 USK Praha 166:57 + 34:15
23. Hnilicová Šárka KSU9493 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 170:35 + 37:53
24. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 170:45 + 38:03
25. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 170:49 + 38:07
26. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 171:42 + 39:00
27. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 172:02 + 39:20
28. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 172:42 + 40:00
29. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 180:37 + 47:55
30. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 189:48 + 57:06
31. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 193:57 + 61:15
32. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 194:33 + 61:51
33. Horová Klára PGP8455 SK Praga 205:36 + 72:54
34. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 209:07 + 76:25
Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín DISK
Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Hegerová Petra RBK9355 SK Radioklub Blansko DISK
Chmelařová Michaela SHK9151 TJ Slavia Hradec Králové DISK
D21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 122:01
2. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 130:50 + 8:49
3. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 133:14 + 11:13
4. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 136:18 + 14:17
5. Musilová Vendula SJC8355 TJ Sportcentrum Jičín 139:31 + 17:30
6. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 152:31 + 30:30
7. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 155:26 + 33:25
8. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 155:42 + 33:41
9. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 156:50 + 34:49
10. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 158:35 + 36:34
11. Šulcová Veronika CHA8650 OK Chrastava 163:01 + 41:00
12. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 165:57 + 43:56
13. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 166:17 + 44:16
14. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 170:12 + 48:11
15. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 172:39 + 50:38
16. Végsöová Markéta DOB8850 KOB Dobruška 174:24 + 52:23
17. Vejstrková Zuzana CHA8852 OK Chrastava 174:35 + 52:34
18. Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov 174:40 + 52:39
19. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 179:39 + 57:38
20. Koppová Ingrid SLP7960 OOB Slavia Praha 180:40 + 58:39
21. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 190:31 + 68:30
22. Geislerová Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 190:37 + 68:36
23. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 215:52 + 93:51
24. Pěluchová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 217:18 + 95:17
25. Loosová Lenka VLI8152 Slavia Liberec orienteering 217:25 + 95:24
Nedvídková Iva DLT8551 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Hlavacikova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica DISK
Volfová Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering DISK
Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška DISK
Krpatová Klára TJN9353 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Vokurková Marta TJN7950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Řezníčková Tereza SJI9056 OK Jihlava DISK
Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D21C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 116:33
2. Doležalová Lenka SHK8256 TJ Slavia Hradec Králové 122:32 + 5:59
3. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 132:03 + 15:30
4. Bartošová Ivana KRP8751 SK KOURA 140:46 + 24:13
5. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 142:37 + 26:04
6. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 161:46 + 45:13
7. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 162:49 + 46:16
8. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 168:41 + 52:08
9. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 170:51 + 54:18
10. Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice 191:18 + 74:45
11. Štefanová Klára STH7752 SK Studenec 192:40 + 76:07
12. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 194:48 + 78:15
13. Šedivá Petra STH7751 SK Studenec 197:21 + 80:48
14. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 225:04 + 108:31
15. Dančáková Michaela VRL8052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 260:20 + 143:47
Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Filipová Zdeňka KRP8251 SK KOURA DISK
Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast DISK
Hájková Petra Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
D35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 TU Dresden 109:20
2. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 114:57 + 5:37
3. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 117:16 + 7:56
4. Wendler-Groß Wiebke 18D7850 Post SV Dresden 121:12 + 11:52
5. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 125:55 + 16:35
6. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 130:29 + 21:09
7. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 132:25 + 23:05
8. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 133:42 + 24:22
9. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 133:43 + 24:23
10. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 137:22 + 28:02
11. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 141:45 + 32:25
12. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 142:34 + 33:14
13. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 143:22 + 34:02
14. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 144:07 + 34:47
15. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 147:39 + 38:19
16. Kroniková Jana SHK7350 TJ Slavia Hradec Králové 151:34 + 42:14
17. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 156:03 + 46:43
18. Komárková Lenka TJH7651 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 156:17 + 46:57
19. Pompe Katja 18D7650 Post SV Dresden 156:21 + 47:01
20. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 157:06 + 47:46
21. Bialekova Martina 17S1402 Ekonom Banska Bystrica 157:20 + 48:00
22. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 157:42 + 48:22
22. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 157:42 + 48:22
24. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 171:05 + 61:45
25. Švidrnochová Hana MOV7751 SKOB Ostrava 187:05 + 77:45
26. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 189:59 + 80:39
27. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 211:45 + 102:25
28. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 234:01 + 124:41
29. Vorlíčková Barbora 43S7651 ŠK Sandberg Bratislava 245:57 + 136:37
30. Kopecká Jitka UOL7750 SK UP Olomouc 269:26 + 160:06
Fukalová Radmila AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava DISK
Binarová Jitka UOL7751 SK UP Olomouc DISK
Hlaváčková Klára LME7799 SK Los Mělník DISK
Švihlová Kateřina LME7750 SK Los Mělník DISK
Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno DISK
Žemlová Eva KAM7550 SK Kamenice DISK
Kotecká Michaela TBM7856 KOS TJ Tesla Brno DISK
Löhning Susanne 71D7850 TU Dresden DISK
D40
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 106:45
2. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 111:10 + 4:25
3. Škorpilová Jana SJC7451 TJ Sportcentrum Jičín 114:26 + 7:41
4. Křivdová Lenka 2PC1350 Sportovní klub hasičů Královehradeckého kraje 116:43 + 9:58
5. Sedlářová Pavla AOP7052 Přátelé orientačního běhu Opava 119:22 + 12:37
6. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 124:20 + 17:35
7. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 126:09 + 19:24
8. Teplá Hana SHK6561 TJ Slavia Hradec Králové 130:35 + 23:50
9. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 133:23 + 26:38
10. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 133:33 + 26:48
11. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 134:13 + 27:28
12. Myslivcová Lenka SHK7051 TJ Slavia Hradec Králové 134:16 + 27:31
13. Škvorová Zuzana KAM7350 SK Kamenice 137:12 + 30:27
14. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 141:09 + 34:24
15. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 142:25 + 35:40
16. Hanušová Zdena SJC7253 TJ Sportcentrum Jičín 146:23 + 39:38
17. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 147:41 + 40:56
18. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 148:23 + 41:38
19. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 148:49 + 42:04
20. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 151:53 + 45:08
21. Hankovcová Lenka KAM7053 SK Kamenice 152:21 + 45:36
22. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 152:48 + 46:03
23. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 156:19 + 49:34
24. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 157:13 + 50:28
25. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 162:43 + 55:58
26. Richterová Nataša ADA7451 OOB TJ Spartak Adamov 163:30 + 56:45
27. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 166:28 + 59:43
28. Schlittermann Silke 41D7050 LOK Berlin 168:23 + 61:38
29. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 168:30 + 61:45
30. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 169:42 + 62:57
31. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 171:13 + 64:28
32. Semíková Iva KAM6850 SK Kamenice 171:36 + 64:51
33. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 173:31 + 66:46
34. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 177:37 + 70:52
35. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 182:29 + 75:44
36. Langrová Monika SHK7251 TJ Slavia Hradec Králové 182:32 + 75:47
37. Švancárová Helena KSU7252 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 184:10 + 77:25
38. Janků Radka SJC7353 TJ Sportcentrum Jičín 184:29 + 77:44
39. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 191:02 + 84:17
40. Miklušová Dagmar 47S7350 Rapid Bratislava 192:35 + 85:50
41. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 196:06 + 89:21
42. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 207:16 + 100:31
43. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 207:35 + 100:50
44. Pánková Martina 47S6950 Rapid Bratislava 209:47 + 103:02
45. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 221:03 + 114:18
46. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 225:48 + 119:03
47. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 236:54 + 130:09
Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno DISK
Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Trnková Dana VSP7351 USK Praha DISK
Humpolcová Jitka 81C7350 Cirkus Čakovice DISK
Melicharová Barbora LLI7252 TJ Loko Liberec DISK
Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha DISK
D45
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 108:00
2. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 108:23 + 0:23
3. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 109:45 + 1:45
4. Poklopová Ivana UOL6451 SK UP Olomouc 112:25 + 4:25
5. Šmausová Dana TJN6750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 113:28 + 5:28
6. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 117:48 + 9:48
7. Zalabová Martina SJC6657 TJ Sportcentrum Jičín 119:18 + 11:18
8. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 119:22 + 11:22
9. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 124:20 + 16:20
10. Richter Sabine 71D6650 TU Dresden 131:41 + 23:41
11. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 132:19 + 24:19
12. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 134:59 + 26:59
13. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 136:04 + 28:04
14. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 136:24 + 28:24
15. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 136:27 + 28:27
16. Zobaníková Vladimíra RAD6850 TJ Sokol Radslavice 137:28 + 29:28
17. Šmausová Gabriela TJN6951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 141:31 + 33:31
18. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 144:01 + 36:01
19. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 146:20 + 38:20
20. Jelínková Marta CHC6751 K.O.B. Choceň 146:38 + 38:38
21. Pustaiová Romana TJN6851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 148:44 + 40:44
22. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 153:59 + 45:59
23. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 154:24 + 46:24
24. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 154:58 + 46:58
25. Fundová Hana SHK6752 TJ Slavia Hradec Králové 159:56 + 51:56
26. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 163:39 + 55:39
27. Divecká Růžena SHK6753 TJ Slavia Hradec Králové 173:20 + 65:20
28. Hasalová Jana PGP6751 SK Praga 173:50 + 65:50
29. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 183:39 + 75:39
30. Končáková Kateřina HLV6856 KČT - OB Holešov 186:04 + 78:04
31. Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice 199:09 + 91:09
32. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 230:09 + 122:09
33. Macháčková Jana SHK6450 TJ Slavia Hradec Králové 242:49 + 134:49
34. Jonášová Marta 43S6951 ŠK Sandberg Bratislava 263:43 + 155:43
35. Baloghová Hana 43S6550 ŠK Sandberg Bratislava 275:08 + 167:08
Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk DISK
Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk DISK
D50
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 93:22
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 109:32 + 16:10
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 111:39 + 18:17
4. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 118:33 + 25:11
5. Novotná Iva SHK6151 TJ Slavia Hradec Králové 122:56 + 29:34
6. Leideck Heike 71D6250 TU Dresden 126:12 + 32:50
7. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 126:31 + 33:09
8. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 129:41 + 36:19
9. Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor 132:18 + 38:56
10. Benešová Iva SJC6151 TJ Sportcentrum Jičín 136:36 + 43:14
11. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 142:44 + 49:22
12. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 149:12 + 55:50
13. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 153:16 + 59:54
14. Černíková Zdeňka OSN5964 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 194:21 + 100:59
15. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 202:45 + 109:23
Chmelařová Marie SHK6352 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Fikar Stránská Linda VRL7651 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Hlavacikova Katarina 17S1450 Ekonom Banska Bystrica DISK
Hartlová Blanka ODV6350 TJ Aero Odolena Voda DISK
D55
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 106:45
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 115:08 + 8:23
3. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 117:44 + 10:59
4. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 122:42 + 15:57
5. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 134:37 + 27:52
6. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 135:22 + 28:37
7. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 143:34 + 36:49
8. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 147:40 + 40:55
9. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 149:07 + 42:22
10. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 149:10 + 42:25
11. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 150:25 + 43:40
12. Bláhová Luba SHK5852 TJ Slavia Hradec Králové 150:53 + 44:08
13. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 154:19 + 47:34
14. Žemličková Jindra CHT5751 OOB SK Chrast 163:26 + 56:41
15. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 164:35 + 57:50
16. Gazdačková Jana SHK5851 TJ Slavia Hradec Králové 167:54 + 61:09
17. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 178:02 + 71:17
18. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 185:11 + 78:26
19. Šabatková Zdena SHK5652 TJ Slavia Hradec Králové 190:16 + 83:31
20. Stulíková Zuzana SHK5751 TJ Slavia Hradec Králové 201:31 + 94:46
21. Svobodová Eva SHK5853 TJ Slavia Hradec Králové 203:09 + 96:24
22. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 224:43 + 117:58
23. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 243:38 + 136:53
Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice DISK
Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená DISK
Vychodilová Jiřina SHK5951 TJ Slavia Hradec Králové DISK
D60
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 114:30
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 138:46 + 24:16
3. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 142:53 + 28:23
4. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 144:58 + 30:28
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 149:00 + 34:30
6. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 149:16 + 34:46
7. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 154:10 + 39:40
8. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 164:16 + 49:46
9. Tvrdková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 167:08 + 52:38
10. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 171:09 + 56:39
11. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 178:20 + 63:50
12. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 189:12 + 74:42
13. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 261:52 + 147:22
14. Nedvídková Jitka DLT5151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 286:44 + 172:14
15. Ondrůjová Anna LIT5351 KOB Chemopetrol Litvínov 296:34 + 182:04
D65
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 134:28
2. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 154:38 + 20:10
3. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 159:08 + 24:40
4. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 171:39 + 37:11
5. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 174:24 + 39:56
6. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 190:39 + 56:11
7. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 203:23 + 68:55
Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha DISK
Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D70
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 178:40
2. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 197:54 + 19:14
Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha DISK
Dolečková Míla TJP3650 TJ Sokol Troja DISK
Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha DISK
H10L
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefan Jan STH0500 SK Studenec 50:11
2. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 53:58 + 3:47
3. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 55:24 + 5:13
4. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 59:35 + 9:24
5. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 62:04 + 11:53
6. Hora David PGP0601 SK Praga 62:22 + 12:11
7. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 67:16 + 17:05
8. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:17 + 17:06
9. Šmelík Daniel 47S0700 Rapid Bratislava 67:46 + 17:35
10. Suchánek Martin XBM0401 PELL’S MTBO TEAM 68:45 + 18:34
11. Městka Václav VSP0600 USK Praha 71:06 + 20:55
12. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:07 + 22:56
13. Veselý Václav TUV0601 SOK TJ Turnov 73:36 + 23:25
14. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 74:02 + 23:51
15. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 74:31 + 24:20
16. Hoetzel Hugo Pivní Liga Jablonec nad Nisou 77:53 + 27:42
17. Horák Martin VSP0601 USK Praha 82:18 + 32:07
18. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 90:58 + 40:47
19. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 94:42 + 44:31
20. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 94:53 + 44:42
21. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 95:08 + 44:57
22. Huk Kryštof TJP0600 TJ Sokol Troja 95:22 + 45:11
23. Jedruch Viktor TZL0600 SKOB Zlín 103:48 + 53:37
24. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 104:28 + 54:17
25. Richter Rudolf ADA0601 OOB TJ Spartak Adamov 105:02 + 54:51
26. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 106:47 + 56:36
27. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 129:55 + 79:44
28. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 136:54 + 86:43
Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha DISK
Pícha Štěpán Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky DISK
H10
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:45
2. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 57:51 + 4:06
3. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 60:30 + 6:45
4. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 62:18 + 8:33
5. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 62:25 + 8:40
6. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 63:47 + 10:02
7. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 67:49 + 14:04
8. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 69:46 + 16:01
9. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 73:29 + 19:44
10. Kukurugya Šimon 43S0402 ŠK Sandberg Bratislava 74:17 + 20:32
11. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:25 + 21:40
12. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 76:06 + 22:21
13. Janků Štěpán SJC0501 TJ Sportcentrum Jičín 89:05 + 35:20
14. Janas Adam PGP0404 SK Praga 94:04 + 40:19
15. Knaup Jonas SMB0600 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 98:01 + 44:16
16. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 99:25 + 45:40
17. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 99:53 + 46:08
18. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov 102:39 + 48:54
19. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 104:46 + 51:01
20. Míka Bertík TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 115:12 + 61:27
21. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 122:24 + 68:39
22. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 136:13 + 82:28
23. Brachtl Šimon ZVO0401 OB SK Zvole 184:08 + 130:23
Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov DISK
Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice DISK
Kalous Tomáš EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Trnka Marek VSP0402 USK Praha DISK
H12
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 53:16
2. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 57:50 + 4:34
3. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:24 + 5:08
4. Pompe Marek 18D0300 Post SV Dresden 58:42 + 5:26
5. Škvor Adam KAM0202 SK Kamenice 62:01 + 8:45
6. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:10 + 8:54
7. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 62:29 + 9:13
8. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:58 + 9:42
9. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 63:29 + 10:13
10. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:15 + 12:59
11. Janas Petr PGP0200 SK Praga 68:52 + 15:36
12. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 74:08 + 20:52
13. Růžička Radek LPU0201 OK Lokomotiva Pardubice 74:15 + 20:59
14. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 77:02 + 23:46
15. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 81:24 + 28:08
16. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 86:28 + 33:12
17. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 93:27 + 40:11
18. Suchánek Jakub XBM0201 PELL’S MTBO TEAM 101:52 + 48:36
19. Karásek Matyáš ZPV0302 KOB ZPV Prostějov 105:45 + 52:29
20. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 115:54 + 62:38
21. Zobaník Radek RAD0201 TJ Sokol Radslavice 121:12 + 67:56
22. Weisl Martin TJP0200 TJ Sokol Troja 125:25 + 72:09
23. Swart Benjamin DKL0300 KOB Kladno 126:48 + 73:32
24. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 140:18 + 87:02
25. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 171:29 + 118:13
Javůrek Tomáš VSP0302 USK Praha DISK
Balogh Michal 43S0300 ŠK Sandberg Bratislava DISK
Hallman Marek TUV0204 SOK TJ Turnov DISK
Zoubek Viktor TJN0304 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha DISK
H14
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 KOB ZPV Prostějov 61:01
2. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 63:58 + 2:57
3. Šafka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 72:20 + 11:19
4. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 73:34 + 12:33
5. Němeček Josef TJN0002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:31 + 14:30
6. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 77:38 + 16:37
7. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 77:45 + 16:44
8. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 79:27 + 18:26
9. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 80:27 + 19:26
10. Karásek Adam ZPV0001 KOB ZPV Prostějov 82:01 + 21:00
11. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 82:38 + 21:37
12. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:24 + 24:23
13. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:08 + 29:07
14. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 90:19 + 29:18
15. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 94:54 + 33:53
16. Siegl Matyáš MFP0103 VŠSK MFF UK Praha 95:28 + 34:27
17. Zalaba Tomáš SJC0101 TJ Sportcentrum Jičín 98:11 + 37:10
18. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 98:21 + 37:20
19. Semiginovský Šimon SJC0005 TJ Sportcentrum Jičín 101:46 + 40:45
20. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 104:57 + 43:56
21. Kukurugya Matej 43S0103 ŠK Sandberg Bratislava 109:11 + 48:10
22. Vavřík Tomáš LOV0000 lepus.cz 112:31 + 51:30
23. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 113:16 + 52:15
24. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 116:53 + 55:52
25. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 125:00 + 63:59
26. Václavů Jan TJN0005 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 134:44 + 73:43
27. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 135:46 + 74:45
28. Kniebügl Jakub 39S0000 KOBRA Bratislava 136:18 + 75:17
29. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 144:39 + 83:38
30. Balogh Matúš 43S0100 ŠK Sandberg Bratislava 149:18 + 88:17
31. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 151:45 + 90:44
32. Jonáš Adam 43S0101 ŠK Sandberg Bratislava 152:56 + 91:55
33. Zabořil Vojta JEN0101 OB Jenišovice 160:49 + 99:48
34. Adamovský Michal VAM0000 OOB Vamberk 173:10 + 112:09
35. Vrkota Tomáš DKL0103 KOB Kladno 183:52 + 122:51
36. Brachtl Adam ZVO0102 OB SK Zvole 184:55 + 123:54
37. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 213:05 + 152:04
Šafář Vojtěch KSU0013 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Červenka Jakub ZVO0006 OB SK Zvole DISK
Pavlík Ondřej LIT0101 KOB Chemopetrol Litvínov DISK
Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec DISK
Javůrek Emil VSP0100 USK Praha DISK
H16
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 90:07
2. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 90:16 + 0:09
3. Jíra Tomáš KAM9802 SK Kamenice 91:50 + 1:43
4. Horčička Vít UOL9919 SK UP Olomouc 92:46 + 2:39
5. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:27 + 8:20
6. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 101:08 + 11:01
7. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 101:27 + 11:20
8. Dekret Jakub 17S1400 Ekonom Banska Bystrica 106:46 + 16:39
9. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 114:02 + 23:55
10. Marek Jakub LLI9900 TJ Loko Liberec 121:24 + 31:17
11. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 122:39 + 32:32
12. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 125:44 + 35:37
13. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 129:30 + 39:23
14. Doležal Vít SJC9802 TJ Sportcentrum Jičín 133:08 + 43:01
15. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 140:14 + 50:07
16. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 154:35 + 64:28
17. Zobaník Michal RAD9901 TJ Sokol Radslavice 157:00 + 66:53
18. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 160:22 + 70:15
19. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 165:30 + 75:23
20. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 196:50 + 106:43
21. Jelínek Tomáš CHC9903 K.O.B. Choceň 245:30 + 155:23
Bartoš Pavel KRP9801 SK KOURA DISK
Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H18
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 98:13
2. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 104:58 + 6:45
3. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 105:39 + 7:26
4. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 109:18 + 11:05
5. Zlámal David SJC9603 TJ Sportcentrum Jičín 116:53 + 18:40
6. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 121:34 + 23:21
7. Werner Michal PGP9705 SK Praga 127:15 + 29:02
8. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 130:46 + 32:33
9. Štál Jan SJC9601 TJ Sportcentrum Jičín 130:53 + 32:40
10. Zikmund Zdeněk SJC9703 TJ Sportcentrum Jičín 146:59 + 48:46
11. Kaplan Martin LPU9609 OK Lokomotiva Pardubice 157:08 + 58:55
12. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 167:01 + 68:48
13. Preininger Kryštof DOB9601 KOB Dobruška 171:35 + 73:22
14. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 186:49 + 88:36
Lukáš Marek DKL9702 KOB Kladno DISK
Kanta Martin LPU9705 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava DISK
Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga DISK
Landovský Jakub PGP9601 SK Praga DISK
Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec DISK
H20
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 119:31
2. Jiroušek Vít SRK9402 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 133:26 + 13:55
3. Vaniš Ondřej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 142:28 + 22:57
4. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 162:09 + 42:38
5. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 165:57 + 46:26
H21U
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 109:15
2. Rusý Tomáš KAM9301 SK Kamenice 112:40 + 3:25
3. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 114:24 + 5:09
4. Kotecký Ondřej TBM7703 KOS TJ Tesla Brno 126:49 + 17:34
5. Škvor Martin KAM6700 SK Kamenice 127:33 + 18:18
6. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 129:47 + 20:32
7. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 131:39 + 22:24
8. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 132:50 + 23:35
9. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec orienteering 135:14 + 25:59
10. Dvořáček Jiří TTR7502 OOB Třebíč 144:11 + 34:56
11. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 157:46 + 48:31
12. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 158:08 + 48:53
13. Mikluš Marián 47S7200 Rapid Bratislava 162:18 + 53:03
14. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 167:28 + 58:13
15. Olunczek Andrei 71D0000 TU Dresden 171:58 + 62:43
Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering DISK
Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec DISK
Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast DISK
H21E
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kodeda Štěpán SJC8818 TJ Sportcentrum Jičín 126:49
2. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 126:53 + 0:04
3. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 132:33 + 5:44
4. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 132:35 + 5:46
5. Kretzschmar Matthias 18D9000 Post SV Dresden 136:33 + 9:44
6. Štěrba Zbyněk LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice 139:11 + 12:22
7. Prášil Marek TTR7301 OOB Třebíč 139:19 + 12:30
8. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 139:39 + 12:50
9. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 142:57 + 16:08
10. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 143:11 + 16:22
11. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 143:49 + 17:00
12. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 144:14 + 17:25
13. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 145:05 + 18:16
14. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 148:45 + 21:56
15. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 150:58 + 24:09
16. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 153:02 + 26:13
17. Hepner David SHK7601 TJ Slavia Hradec Králové 154:19 + 27:30
18. Hora Zbyněk PGP8000 SK Praga 154:50 + 28:01
19. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 160:09 + 33:20
20. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 164:54 + 38:05
21. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 167:43 + 40:54
22. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 172:06 + 45:17
23. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 175:53 + 49:04
24. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 178:41 + 51:52
25. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 182:39 + 55:50
26. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 185:59 + 59:10
27. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 187:00 + 60:11
28. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 200:35 + 73:46
Jána Michal DKP8400 Oddíl OB Kotlářka DISK
Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové DISK
Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Mrázek Jan SJC8102 TJ Sportcentrum Jičín DISK
Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering DISK
Kraemer Andrei 18D9100 Post SV Dresden DISK
Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové DISK
H21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 130:45
2. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 131:15 + 0:30
3. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 131:31 + 0:46
4. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 131:52 + 1:07
5. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 132:25 + 1:40
6. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 134:34 + 3:49
7. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 138:21 + 7:36
8. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 148:00 + 17:15
9. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 148:05 + 17:20
10. Semík Vojtěch KAM9100 SK Kamenice 153:05 + 22:20
11. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 154:41 + 23:56
12. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 155:27 + 24:42
13. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 159:10 + 28:25
14. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 162:33 + 31:48
15. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 163:13 + 32:28
16. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 164:28 + 33:43
17. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 165:42 + 34:57
18. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 168:32 + 37:47
19. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 170:38 + 39:53
20. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 170:42 + 39:57
21. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 174:17 + 43:32
22. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 177:10 + 46:25
23. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 177:47 + 47:02
24. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 181:20 + 50:35
25. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 183:42 + 52:57
26. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 185:39 + 54:54
27. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 214:30 + 83:45
28. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 222:55 + 92:10
29. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 234:32 + 103:47
30. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 243:18 + 112:33
Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška DISK
Hanč Petr DOB8022 KOB Dobruška DISK
Schroth Peter 18D8400 Post SV Dresden DISK
Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM DISK
Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka DISK
Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín DISK
Krejčí Jiří 8DC8600 DOBneregistrovani DISK
Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava DISK
Suchomel Vít MBM8448 O-mikron DISK
H21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koťátko Zdeněk SJC7701 TJ Sportcentrum Jičín 111:54
2. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 120:37 + 8:43
3. Wallner Jozef 39S6800 KOBRA Bratislava 121:19 + 9:25
4. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 122:26 + 10:32
5. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 126:25 + 14:31
6. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 128:18 + 16:24
7. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 128:47 + 16:53
8. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 132:57 + 21:03
9. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 134:42 + 22:48
10. Macek Jiří LIT8401 KOB Chemopetrol Litvínov 136:39 + 24:45
11. Remeš Petr SHK9403 TJ Slavia Hradec Králové 136:55 + 25:01
12. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 138:26 + 26:32
13. Binar Robert UOL7500 SK UP Olomouc 139:27 + 27:33
14. Kopecký David UOL7800 SK UP Olomouc 141:02 + 29:08
15. Voráček Michal PGP8009 SK Praga 142:40 + 30:46
16. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 144:43 + 32:49
17. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvínov 144:53 + 32:59
18. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 147:13 + 35:19
19. Meyer Dirk 18D8200 Post SV Dresden 147:20 + 35:26
20. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 148:27 + 36:33
21. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 148:32 + 36:38
22. Kučerka Jan LIT8002 KOB Chemopetrol Litvínov 149:11 + 37:17
23. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 150:43 + 38:49
24. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 156:10 + 44:16
25. Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec 156:43 + 44:49
26. Nemec Andrej 17S9200 Ekonom Banska Bystrica 158:55 + 47:01
27. Horčička Petr UOL7007 SK UP Olomouc 159:46 + 47:52
28. Jirásek Jakub TTR8601 OOB Třebíč 163:42 + 51:48
29. Kučerka David LIT8202 KOB Chemopetrol Litvínov 165:45 + 53:51
30. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 170:11 + 58:17
31. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 175:31 + 63:37
Bradna Václav CHA8000 OK Chrastava DISK
Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H21C
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Lukáš XHK9100 GHOST RUBENA racing team 108:00
2. Besta Lukáš KNC8101 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 109:01 + 1:01
3. Trýzna Aleš DKP9100 Oddíl OB Kotlářka 113:52 + 5:52
4. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 114:32 + 6:32
5. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 116:39 + 8:39
6. Prášek Přemysl KAM9305 SK Kamenice 121:10 + 13:10
7. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 124:02 + 16:02
8. Souček Tomáš PHK8202 OK 99 Hradec Králové 125:25 + 17:25
9. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 127:59 + 19:59
10. Pešík Marek TJN8301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 129:14 + 21:14
11. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 135:32 + 27:32
12. Pešík Michal TJN7701 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 138:50 + 30:50
13. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 175:25 + 67:25
14. Moutvička Ondřej LIT8301 KOB Chemopetrol Litvínov 219:45 + 111:45
15. Nový Jakub DKP8800 Oddíl OB Kotlářka 223:58 + 115:58
Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav DISK
Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering DISK
Mencl Pavel DKP7912 Oddíl OB Kotlářka DISK
Doležal Tomáš Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
H35
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 109:22
2. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 112:46 + 3:24
3. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 123:16 + 13:54
4. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 125:35 + 16:13
5. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 125:54 + 16:32
6. Musil Pavel SJC7705 TJ Sportcentrum Jičín 129:39 + 20:17
7. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 130:44 + 21:22
8. Hain Jan SJC7502 TJ Sportcentrum Jičín 131:44 + 22:22
9. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 133:02 + 23:40
10. Kučera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 140:48 + 31:26
11. Svoboda Ondřej SHK7605 TJ Slavia Hradec Králové 142:21 + 32:59
12. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 142:56 + 33:34
13. Slovák Miroslav SHK7704 TJ Slavia Hradec Králové 146:20 + 36:58
14. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 148:05 + 38:43
15. Shein Alexander 11R17901 artventure 165:31 + 56:09
16. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 166:16 + 56:54
17. Knaup Jan SMB7700 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 167:10 + 57:48
18. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 168:39 + 59:17
19. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 169:52 + 60:30
20. Becker Uwe SMB6200 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 174:04 + 64:42
21. Kniebügl Anton 39S6400 KOBRA Bratislava 176:34 + 67:12
22. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 182:05 + 72:43
23. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 188:38 + 79:16
24. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 195:24 + 86:02
25. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 208:03 + 98:41
26. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 214:16 + 104:54
27. Zapletal Petr XBM7201 PELL’S MTBO TEAM 216:33 + 107:11
28. Pecka Vlastimil LLI7501 TJ Loko Liberec 225:15 + 115:53
29. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 229:12 + 119:50
30. Geisler Michal DKL7500 KOB Kladno 235:19 + 125:57
31. Vorlíček Peter 43S7501 ŠK Sandberg Bratislava 239:05 + 129:43
32. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 325:58 + 216:36
Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk DISK
Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Nedvídek Martin DLT7501 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Komárek Arnošt TJH7701 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec DISK
H40
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompe Tilo 18D7000 Post SV Dresden 110:28
2. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 111:42 + 1:14
3. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 114:16 + 3:48
4. Horký Jan UOL7100 SK UP Olomouc 114:27 + 3:59
5. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 125:26 + 14:58
6. Löhning Michael 71D7300 TU Dresden 127:01 + 16:33
7. Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering 129:21 + 18:53
8. Lisý Ondřej ONO7100 SKOB Ostrov 133:02 + 22:34
9. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 134:29 + 24:01
10. Myslivec Tomáš SHK7002 TJ Slavia Hradec Králové 136:22 + 25:54
11. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 137:06 + 26:38
12. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 139:52 + 29:24
13. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 141:04 + 30:36
14. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 143:21 + 32:53
15. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 147:14 + 36:46
16. Farrak Holger 24D7000 SV Robotron Dresden 150:52 + 40:24
17. Kaufmann Torsten 71D7100 TU Dresden 151:34 + 41:06
18. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 154:20 + 43:52
19. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 155:18 + 44:50
20. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 155:49 + 45:21
21. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 156:03 + 45:35
22. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 166:43 + 56:15
23. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 166:50 + 56:22
24. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 166:51 + 56:23
25. Suchánek Ladislav XBM7008 PELL’S MTBO TEAM 174:08 + 63:40
26. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 175:34 + 65:06
27. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 175:57 + 65:29
28. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 176:48 + 66:20
29. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 182:47 + 72:19
30. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 185:15 + 74:47
31. Adamovský Michal VAM7200 OOB Vamberk 190:45 + 80:17
32. Tesař Zdeněk SJC7401 TJ Sportcentrum Jičín 193:10 + 82:42
33. Humpolec Jakub 81C7300 Cirkus Čakovice 195:49 + 85:21
34. Souček Karel SHK6601 TJ Slavia Hradec Králové 218:15 + 107:47
35. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 218:41 + 108:13
36. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 221:44 + 111:16
37. Urban Marek 43S7401 ŠK Sandberg Bratislava 232:20 + 121:52
38. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 234:42 + 124:14
39. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 286:07 + 175:39
Groß Sebastian 18D7400 Post SV Dresden DISK
Tuma Jaroslav SJC7305 TJ Sportcentrum Jičín DISK
Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno DISK
Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec DISK
Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové DISK
Kovářík Tomáš KAM6901 SK Kamenice DISK
Žemla Tomáš KAM7105 SK Kamenice DISK
H45
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 104:26
2. Jonáš Radoslav 43S6912 ŠK Sandberg Bratislava 107:24 + 2:58
3. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 107:45 + 3:19
4. Lubs Alexander 71D6700 TU Dresden 109:58 + 5:32
5. Gossel Heiko 71D6500 TU Dresden 112:04 + 7:38
6. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 124:38 + 20:12
7. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 125:41 + 21:15
8. Langr Jan SHK6701 TJ Slavia Hradec Králové 126:43 + 22:17
9. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 133:25 + 28:59
10. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 134:09 + 29:43
11. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 135:08 + 30:42
12. Semík Jan VSP6507 USK Praha 135:54 + 31:28
13. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 137:53 + 33:27
14. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 138:10 + 33:44
15. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 139:17 + 34:51
16. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 141:15 + 36:49
17. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 141:31 + 37:05
18. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 144:09 + 39:43
19. Drechsel Michael 71D6501 TU Dresden 144:17 + 39:51
20. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 147:16 + 42:50
21. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 147:22 + 42:56
22. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 148:51 + 44:25
23. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 151:20 + 46:54
24. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 154:53 + 50:27
25. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 155:27 + 51:01
26. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 158:18 + 53:52
27. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 165:12 + 60:46
28. Hostaš Petr TJN6601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 167:58 + 63:32
29. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 170:07 + 65:41
30. Pustai Josef TJN6300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 179:46 + 75:20
31. Müller Rico 71D6400 TU Dresden 180:24 + 75:58
32. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 184:55 + 80:29
33. Balogh Richard 43S6900 ŠK Sandberg Bratislava 190:50 + 86:24
34. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 191:30 + 87:04
35. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 194:23 + 89:57
36. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 200:42 + 96:16
37. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 204:13 + 99:47
38. Míka Zdeněk TJN6700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 205:49 + 101:23
39. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 235:16 + 130:50
40. Lukáš Petr DKL6902 KOB Kladno 240:53 + 136:27
41. Šafka Jan KAM6604 SK Kamenice 257:00 + 152:34
42. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 284:56 + 180:30
43. Blaha Petr KAM6605 SK Kamenice 286:05 + 181:39
Kukurugya Emil 43S6601 ŠK Sandberg Bratislava DISK
Holík Marek TBM6507 KOS TJ Tesla Brno DISK
Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha DISK
Tryzna Pavel VRL6801 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden DISK
Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Voleský Karel BBM6700 BETA URSUS Orienteering DISK
H50
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 96:08
2. Ročejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 104:54 + 8:46
3. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 104:59 + 8:51
4. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 106:17 + 10:09
5. Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 109:13 + 13:05
6. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 112:05 + 15:57
7. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 122:59 + 26:51
8. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 126:30 + 30:22
9. Chmelař Pavel SHK6402 TJ Slavia Hradec Králové 127:05 + 30:57
10. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 127:26 + 31:18
11. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 127:51 + 31:43
12. Nieke Hagen 71D6300 TU Dresden 128:35 + 32:27
13. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 131:57 + 35:49
14. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 136:19 + 40:11
15. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 138:26 + 42:18
16. Teplý Jiří SHK6401 TJ Slavia Hradec Králové 138:44 + 42:36
17. Končák Jaroslav HLV6321 KČT - OB Holešov 138:51 + 42:43
18. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 142:10 + 46:02
19. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 143:29 + 47:21
20. Štubňa Ján 47S5801 Rapid Bratislava 144:22 + 48:14
21. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 145:51 + 49:43
22. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 149:16 + 53:08
23. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 149:49 + 53:41
24. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 151:40 + 55:32
25. Novotný Pavel SHK6104 TJ Slavia Hradec Králové 155:40 + 59:32
26. Svoboda Miloslav SHK5901 TJ Slavia Hradec Králové 159:49 + 63:41
27. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 160:13 + 64:05
28. Funda Michal SHK6403 TJ Slavia Hradec Králové 171:09 + 75:01
29. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 175:24 + 79:16
30. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 176:42 + 80:34
31. Mazúr Ján 47S5800 Rapid Bratislava 178:33 + 82:25
32. Formanko Dušan RBA5801 TJ Rapid Bratislava 183:43 + 87:35
33. Divecký Josef SHK6102 TJ Slavia Hradec Králové 199:08 + 103:00
34. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 213:38 + 117:30
35. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 260:27 + 164:19
Panáček Jaroslav SJI6100 OK Jihlava DISK
Hartl Zdeněk ODV6300 TJ Aero Odolena Voda DISK
Vychodil Tomáš SHK6301 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Hájek Tomáš ZVO6401 OB SK Zvole DISK
Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk DISK
Kořínek Zdeněk PEN6201 OK RECO Sport DISK
H55
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 105:02
2. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 113:07 + 8:05
3. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 117:28 + 12:26
4. Ryšavý Jiří MOV5803 SKOB Ostrava 123:26 + 18:24
5. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 123:46 + 18:44
6. Gazdačko Milan SHK5702 TJ Slavia Hradec Králové 127:40 + 22:38
7. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 128:20 + 23:18
8. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 128:46 + 23:44
9. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 128:57 + 23:55
10. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 131:03 + 26:01
11. Palicka Miroslav 75S5900 TJ Cingov Spisska Nova Ves 136:43 + 31:41
12. Beneš Josef SJC5801 TJ Sportcentrum Jičín 137:52 + 32:50
13. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 144:56 + 39:54
14. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 148:54 + 43:52
15. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 150:19 + 45:17
16. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 151:13 + 46:11
17. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 165:10 + 60:08
18. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 186:55 + 81:53
19. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 189:05 + 84:03
20. Žemlička Zbyněk CHT5501 OOB SK Chrast 200:11 + 95:09
21. Poklop Lubomír LOL5601 OK Olomouc 206:47 + 101:45
22. Bartoš Vratislav KRP5401 SK KOURA 265:55 + 160:53
Hones Sepp Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
Šabatka Petr SHK5703 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Jelínek Luboš RUZ5504 TJ Růžená DISK
H60
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 91:31
2. Uher Petr VSP5001 USK Praha 92:44 + 1:13
3. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 93:45 + 2:14
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 103:36 + 12:05
5. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 111:20 + 19:49
6. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 111:50 + 20:19
7. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 113:17 + 21:46
8. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 115:35 + 24:04
9. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 116:37 + 25:06
10. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 123:38 + 32:07
11. Ziesche Juergen 41D5000 LOK Berlin 128:57 + 37:26
12. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 130:56 + 39:25
13. Genderjahn Ludwig 41D4800 LOK Berlin 133:23 + 41:52
13. Babický Tomáš DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 133:23 + 41:52
15. Šikola Alexej LJN5301 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 139:29 + 47:58
16. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 147:52 + 56:21
17. Wald František FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 151:38 + 60:07
18. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 152:01 + 60:30
19. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 152:13 + 60:42
20. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 157:59 + 66:28
21. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 171:42 + 80:11
22. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 172:53 + 81:22
23. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 176:12 + 84:41
24. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 194:26 + 102:55
25. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 197:33 + 106:02
26. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 232:08 + 140:37
Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava DISK
Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice DISK
Polák Zdeněk VSP5203 USK Praha DISK
Mikan Vladimír SJC4805 TJ Sportcentrum Jičín DISK
H65
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 71D4000 TU Dresden 94:35
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 102:44 + 8:09
3. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 108:10 + 13:35
4. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 112:11 + 17:36
5. Horký Jan UOL4600 SK UP Olomouc 115:58 + 21:23
6. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 116:45 + 22:10
7. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 124:31 + 29:56
8. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 128:26 + 33:51
9. Tvrdek Vojtěch LBE4900 TJ Lokomotiva Beroun 130:44 + 36:09
10. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 134:01 + 39:26
11. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 142:57 + 48:22
12. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 144:11 + 49:36
13. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 152:13 + 57:38
14. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 152:42 + 58:07
15. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 163:14 + 68:39
16. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 169:14 + 74:39
17. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 169:27 + 74:52
18. Müller Rainer 71D4500 TU Dresden 186:41 + 92:06
Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H70
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 99:42
2. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 106:43 + 7:01
3. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 117:31 + 17:49
4. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 135:06 + 35:24
5. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 138:11 + 38:29
6. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 142:00 + 42:18
7. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 143:39 + 43:57
8. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 168:34 + 68:52
9. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 176:53 + 77:11
10. Sedlář Vladimír AOP4201 Přátelé orientačního běhu Opava 199:47 + 100:05
11. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 247:07 + 147:25
Havlík Jaroslav SJC3601 TJ Sportcentrum Jičín DISK
Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H75
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 135:48
2. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 175:50 + 40:02
3. Vřešťál Jan 2QC3900 Vrestal 204:20 + 68:32
4. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 207:35 + 71:47
5. Schlittermann Klaus 41D3400 LOK Berlin 208:42 + 72:54
Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha DISK
Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha DISK
HDR
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Jan VLI0803 Slavia Liberec orienteering 47:38
2. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 52:39 + 5:01
3. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 58:38 + 11:00
4. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 65:51 + 18:13
5. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 67:50 + 20:12
6. Kučera Radek CHA0700 OK Chrastava 67:59 + 20:21
7. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 70:11 + 22:33
8. Rozkošný David EKP0909 VŠTJ Ekonom Praha 70:50 + 23:12
9. Fikar Šimon VRL0601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:00 + 24:22
10. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 75:26 + 27:48
11. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 76:59 + 29:21
12. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 78:00 + 30:22
13. Brňák Jakub 43S0701 ŠK Sandberg Bratislava 80:35 + 32:57
14. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 82:49 + 35:11
15. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 84:24 + 36:46
16. Baloghová Zora 43S0750 ŠK Sandberg Bratislava 85:02 + 37:24
17. Vorlíčková Lucka 43S0851 ŠK Sandberg Bratislava 85:15 + 37:37
18. Brňáková Dianka 43S0952 ŠK Sandberg Bratislava 85:42 + 38:04
19. Blahová Karolína KAM0752 SK Kamenice 86:09 + 38:31
20. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 88:45 + 41:07
21. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 88:56 + 41:18
22. Slováček Ondřej TZL0909 SKOB Zlín 90:01 + 42:23
23. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 90:26 + 42:48
24. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 91:23 + 43:45
25. Kolencová Sára HCE0651 TJ Sokol Hostivice 92:44 + 45:06
26. Šedivý Josef STH0802 SK Studenec 92:48 + 45:10
27. Lisá Štěpánka 6YC0450 Neregistrovaní 93:21 + 45:43
28. Knob Viktor VRL0602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:25 + 45:47
29. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 96:04 + 48:26
30. Müllerová Kateřina VAM0750 OOB Vamberk 99:41 + 52:03
31. Parkan Tomáš Pivní Liga Jablonec nad Nisou 101:34 + 53:56
32. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 102:40 + 55:02
33. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 103:58 + 56:20
34. Sychra Marek CHA0604 OK Chrastava 105:14 + 57:36
35. Sychra Šimon CHA0802 OK Chrastava 106:59 + 59:21
36. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 107:17 + 59:39
37. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Chemopetrol Litvínov 112:06 + 64:28
38. Knaupová Jana SMB0850 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 112:21 + 64:43
39. Müllerová Hana HCE0650 TJ Sokol Hostivice 113:31 + 65:53
40. Venclová Aneta ZAM1051 OB T.J. Sokol Žamberk 120:09 + 72:31
41. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 122:08 + 74:30
42. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 123:15 + 75:37
43. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 123:54 + 76:16
44. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 125:21 + 77:43
45. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 127:05 + 79:27
46. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 128:06 + 80:28
47. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 130:35 + 82:57
48. Hudečková Stella OOP0550 TJ Opava 139:07 + 91:29
49. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 159:04 + 111:26
50. Becker Anton SMB0700 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 180:56 + 133:18
Hora Jan PGP0901 SK Praga DISK
Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Kuttelwascher Adam HCE0050 TJ Sokol Hostivice DISK
Veljačik Jonáš Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
Harazinová Tereza VLI0850 Slavia Liberec orienteering DISK
Harazinová Zuzana VLI0650 Slavia Liberec orienteering DISK
Bozděch Vojta PGP1000 SK Praga DISK
Pecka Matěj LLI0901 TJ Loko Liberec DISK
Cupák Václav Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha DISK
Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka DISK
Kopecký Matyáš Michal Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
Fodorová Natálka TUR1199 OOB TJ Turnov DISK
Dvořák Daniel Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
Drahoňovský Jakub TUR1006 OOB TJ Turnov DISK
Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov DISK
Kalousová Jolana EKP0760 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Kučera Jakub VSP0900 USK Praha DISK
Kalousová Adéla EKP0950 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Škoda Matěj Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
Čapková Markéta Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
van Dongen Tim DKP1000 Oddíl OB Kotlářka DISK
T2
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroslav Skal TJN7349 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 88:42
2. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 91:08 + 2:26
3. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 98:21 + 9:39
4. Ondrejček Pavel LTU8400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 99:51 + 11:09
5. Švorcová Lenka CHA7550 OK Chrastava 101:25 + 12:43
6. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 106:06 + 17:24
7. Hápová Šárka PHK7157 OK 99 Hradec Králové 108:08 + 19:26
8. Prášilová Mirka TTR7451 OOB Třebíč 108:11 + 19:29
9. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 109:10 + 20:28
10. Fikar Aleš VRL7101 OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:31 + 21:49
11. Hornychová Helena TJN7150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 116:06 + 27:24
12. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 117:50 + 29:08
13. Paurová Lenka LTU7450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 118:04 + 29:22
14. Pavlová Petra CHC8552 K.O.B. Choceň 120:43 + 32:01
15. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 121:20 + 32:38
16. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 126:50 + 38:08
17. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 128:35 + 39:53
18. Kohout Zdeněk DKL7200 KOB Kladno 128:45 + 40:03
19. Beranová Kristína TZL8585 SKOB Zlín 132:51 + 44:09
20. Kršáková Olga VIC6758 OB Vizovice 139:33 + 50:51
21. Brňáková Martina 43S7752 ŠK Sandberg Bratislava 140:34 + 51:52
22. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 140:56 + 52:14
23. Brňák Štefan 43S7601 ŠK Sandberg Bratislava 141:31 + 52:49
24. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 151:12 + 62:30
25. Haidek Anna Pivní Liga Jablonec nad Nisou 153:15 + 64:33
26. Janasová Barbora XBM7150 PELL’S MTBO TEAM 154:06 + 65:24
27. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 157:23 + 68:41
28. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 162:44 + 74:02
29. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 165:09 + 76:27
30. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 235:29 + 146:47
Zítková Michaela TUV8551 SOK TJ Turnov DISK
Hronová Katarína VSP7555 USK Praha DISK
Stulík Jiří SHK5701 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Zoubková Klára TJN7952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Markovič Josef Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
Tomanicová Petra CHA7651 OK Chrastava DISK
Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha DISK
Kalousová Radka EKP7550 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Hallmanová Katka TUV7455 SOK TJ Turnov DISK
Woy Anja 71D6950 TU Dresden DISK
Nolová Markéta Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
Rickmeyer Tina Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
Štorová Anna Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
Richter Rudolf ADA5113 OOB TJ Spartak Adamov DISK
Harazinová Radka VLI7650 Slavia Liberec orienteering DISK
Brozová Zuzana CHA8950 OK Chrastava DISK
Hrdová Hanna Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
T4
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 129:53
2. Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha 136:08 + 6:15
3. Funda Jiří API9301 OK Andante Písek 136:14 + 6:21
4. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 139:03 + 9:10
5. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 143:25 + 13:32
6. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 149:04 + 19:11
7. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 149:23 + 19:30
8. Fajrajzl Oldřich API9302 OK Andante Písek 152:10 + 22:17
9. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 157:04 + 27:11
10. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 164:54 + 35:01
11. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 165:02 + 35:09
12. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 168:11 + 38:18
13. Veselá Jitka Pivní Liga Jablonec nad Nisou 174:32 + 44:39
14. Langrová Anna SHK9999 TJ Slavia Hradec Králové 180:13 + 50:20
15. Veselý Pavel Pivní Liga Jablonec nad Nisou 180:59 + 51:06
16. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 196:24 + 66:31
17. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 198:14 + 68:21
18. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 202:50 + 72:57
19. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 207:00 + 77:07
20. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 227:44 + 97:51
21. Hoetzelová Zuzana Pivní Liga Jablonec nad Nisou 240:45 + 110:52
22. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 241:00 + 111:07
23. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 253:48 + 123:55
24. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 255:18 + 125:25
25. Hlaváčová Lenka 8DC8450 DOBneregistrovani 265:14 + 135:21
26. Filip Milan KRP8301 SK KOURA 269:38 + 139:45
27. Machová Petra LME6952 SK Los Mělník 305:17 + 175:24
28. Háp Ondřej PHK9702 OK 99 Hradec Králové 307:01 + 177:08
29. Horká Soňa UOL7150 SK UP Olomouc 331:50 + 201:57
Berková Květa TJN7350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Čech Zdeněk ROZ7349 OK Roztoky DISK
Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering DISK
Čechová Eliška ROZ7269 OK Roztoky DISK
Preiningerová Monika 8DC8750 DOBneregistrovani DISK
Korčák Marián HAV6508 SKOB Baník Havířov DISK
Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor DISK
Valtr Pavel MFP6600 VŠSK MFF UK Praha DISK
Slancová Petra 8CC7850 OK Mariánská Hora DISK
Severýn Otto Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
Balcarová Alena LLI7150 TJ Loko Liberec DISK
Popková Klára Pivní Liga Jablonec nad Nisou DISK
Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník DISK
Voleský Karel BBM6700 BETA URSUS Orienteering DISK
Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice DISK