Výsledky závodu: Pěkné prázdniny - E2

Datum:
23.08.2014
Místo konání:
Branžež
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Branžež
Ředitel závodu:
Poloprutská Markéta
Hlavní rozhodčí:
Omová Jana - R2
Stavitel tratí:
Wolf Filip, Wolf Daniel - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21U     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21U     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     T2     T4    
D10L
2.22 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 12:44
2. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 13:41 + 0:57
3. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 15:27 + 2:43
4. Danková Alice CHA0650 OK Chrastava 18:25 + 5:41
5. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:48 + 6:04
6. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 22:18 + 9:34
7. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 23:37 + 10:53
8. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 24:28 + 11:44
9. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 26:19 + 13:35
Zoubková Barunka TJN0652 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha DISK
D10
1.35 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 12:51
2. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 13:48 + 0:57
2. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 13:48 + 0:57
4. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 14:31 + 1:40
5. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 14:48 + 1:57
6. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:57 + 2:06
7. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 15:23 + 2:32
8. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:25 + 2:34
9. Švidrnochová Eliška MOV0451 SKOB Ostrava 15:26 + 2:35
10. Nedvídková Katka DLT0451 KrOB Rozmarýn Litoměřice 15:43 + 2:52
11. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 16:51 + 4:00
12. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 17:34 + 4:43
13. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:55 + 5:04
14. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 18:37 + 5:46
15. Nedvídková Adéla DLT0452 KrOB Rozmarýn Litoměřice 19:32 + 6:41
16. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 19:51 + 7:00
17. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 19:54 + 7:03
17. Pompe Lone 18D0550 Post SV Dresden 19:54 + 7:03
19. Klechová Karolína AOP0452 Přátelé orientačního běhu Opava 20:22 + 7:31
20. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 22:37 + 9:46
21. Schlittermann Clara 41D0550 LOK Berlin 23:11 + 10:20
22. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 23:41 + 10:50
23. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 26:26 + 13:35
24. Vorlíčková Martina 43S0551 ŠK Sandberg Bratislava 40:20 + 27:29
25. Huková Rebeka DKP0456 Oddíl OB Kotlářka 44:22 + 31:31
D12
1.51 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 14:16
2. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:51 + 0:35
3. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 15:31 + 1:15
4. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:43 + 2:27
5. Chalupová Aneta ROZ0250 OK Roztoky 17:29 + 3:13
6. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 17:41 + 3:25
7. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:05 + 3:49
8. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 18:37 + 4:21
9. Janků Anna SJC0252 TJ Sportcentrum Jičín 18:51 + 4:35
10. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:25 + 5:09
11. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 19:54 + 5:38
12. Šmelíková Dorota 47S0251 Rapid Bratislava 20:17 + 6:01
13. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 20:46 + 6:30
14. Hankovcová Helena KAM0350 SK Kamenice 23:23 + 9:07
15. Binarová Adéla UOL0452 SK UP Olomouc 24:29 + 10:13
16. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 24:39 + 10:23
17. Veselá Pavla TUV0351 SOK TJ Turnov 29:23 + 15:07
18. Adamovská Kateřina VAM0350 OOB Vamberk 29:36 + 15:20
19. Richterová Julie ADA0351 OOB TJ Spartak Adamov 30:01 + 15:45
20. Miklušová Tamara 47S0250 Rapid Bratislava 30:13 + 15:57
21. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:56 + 22:40
22. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 41:39 + 27:23
23. Weislová Eliška TJP0250 TJ Sokol Troja 44:18 + 30:02
Jedruchová Štěpánka TZL0350 SKOB Zlín DISK
D14
1.66 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 14:13
2. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 14:46 + 0:33
2. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 14:46 + 0:33
4. Kochová Anna SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 14:54 + 0:41
5. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 15:06 + 0:53
6. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 16:28 + 2:15
7. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:36 + 2:23
8. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 16:39 + 2:26
9. Kováříková Marie KAM0050 SK Kamenice 16:45 + 2:32
10. Korpasová Lucie LBM0151 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:59 + 2:46
11. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 17:19 + 3:06
12. Vejražková Róza SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 18:45 + 4:32
13. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 19:08 + 4:55
14. Šafková Sofie KAM0153 SK Kamenice 19:21 + 5:08
15. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:38 + 5:25
16. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 20:06 + 5:53
17. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 20:28 + 6:15
18. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:23 + 7:10
19. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 21:45 + 7:32
20. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 23:06 + 8:53
21. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:33 + 9:20
22. Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky 24:00 + 9:47
23. Tumová Adéla SJC0154 TJ Sportcentrum Jičín 26:31 + 12:18
24. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:15 + 14:02
25. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:55 + 15:42
26. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 33:14 + 19:01
27. Kubenová Alžbeta 47S0150 Rapid Bratislava 36:00 + 21:47
28. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 36:12 + 21:59
29. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 37:17 + 23:04
30. Jelínková Zuzana CHC0151 K.O.B. Choceň 38:21 + 24:08
31. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 44:51 + 30:38
32. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 49:18 + 35:05
D16
1.93 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 16:03
2. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 16:39 + 0:36
3. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 18:20 + 2:17
4. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 19:11 + 3:08
5. Větříčková Andrea SHK9951 TJ Slavia Hradec Králové 19:58 + 3:55
6. Malinová Apolena SHK9952 TJ Slavia Hradec Králové 20:10 + 4:07
6. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 20:10 + 4:07
8. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 20:18 + 4:15
9. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 20:30 + 4:27
10. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 20:37 + 4:34
11. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:51 + 4:48
12. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 21:24 + 5:21
13. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 21:40 + 5:37
14. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 22:55 + 6:52
15. Zimmerová Kateřina ZVO9852 OB SK Zvole 23:34 + 7:31
16. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 23:39 + 7:36
17. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 23:55 + 7:52
18. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 OK Roztoky 24:28 + 8:25
19. Švancárová Veronika KSU9853 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:42 + 8:39
20. Miklušová Tereza 47S9950 Rapid Bratislava 25:38 + 9:35
21. Doubková Petra VLI9853 Slavia Liberec orienteering 26:54 + 10:51
22. Hájková Eliška ZVO9851 OB SK Zvole 27:30 + 11:27
23. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 27:38 + 11:35
24. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 28:10 + 12:07
25. Zlámalová Nikola SJC9951 TJ Sportcentrum Jičín 28:30 + 12:27
26. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 29:45 + 13:42
27. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 29:47 + 13:44
28. Labská Karolína LLI9952 TJ Loko Liberec 31:32 + 15:29
29. Pukyšová Anežka KSU9999 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:41 + 16:38
30. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 32:44 + 16:41
31. Habigerová Jana KSU9888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:10 + 20:07
32. Štorová Anna ROU SKOB Roudnice nad Labem 80:32 + 64:29
Kovalčíková Taťána DOR9850 OK Dobříš DISK
D18
2.05 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 16:46
2. Muller Dorothea TUR9758 OOB TJ Turnov 18:28 + 1:42
3. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 21:10 + 4:24
4. Červená Adéla SHK9755 TJ Slavia Hradec Králové 21:23 + 4:37
5. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 21:34 + 4:48
6. Myslivcová Markéta SHK9650 TJ Slavia Hradec Králové 21:45 + 4:59
7. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 22:04 + 5:18
8. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 22:16 + 5:30
9. Kavalírová Julie PHK9753 OK 99 Hradec Králové 23:13 + 6:27
10. Machačová Michaela PHK9656 OK 99 Hradec Králové 24:14 + 7:28
11. Fukalová Hana AOV9850 OOB TJ Baník Ostrava 24:53 + 8:07
12. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 25:36 + 8:50
13. Peňázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 26:14 + 9:28
14. Lavičková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 28:14 + 11:28
D20
2.05 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7013
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Košková Anička LLI9550 TJ Loko Liberec 26:38 0
2. Šmejcová Anna SJC9552 TJ Sportcentrum Jičín 34:02 + 7:24 0
3. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:27 + 22:49 0
D21U
2.06 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 22:57
2. Kamererová Valerie KAM9452 SK Kamenice 23:48 + 0:51
3. Klinkerová Jitka KAM6450 SK Kamenice 26:20 + 3:23
4. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 28:08 + 5:11
5. Klinkerová Tereza ROZ9350 OK Roztoky 29:26 + 6:29
6. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 31:25 + 8:28
7. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 32:29 + 9:32
8. Kukolová Šárka LCE9251 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:04 + 14:07
9. Huková Petra TJP7350 TJ Sokol Troja 48:09 + 25:12
10. Weislová Eva TJP6750 TJ Sokol Troja 51:35 + 28:38
Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 29:46 + 6:49
D21E
2.25 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8728
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklopová Lenka UOL8951 SK UP Olomouc 20:20 9028
2. Bengtsson Jenny SW1 SW1 Langhundra IF 21:17 + 0:57
3. Przyczková Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 21:20 + 1:00 8613
4. Doležalová Monika KAM8851 SK Kamenice 21:30 + 1:10 8544
5. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 21:54 + 1:34 8378
6. Müllerová Věra VAM9051 OOB Vamberk 21:59 + 1:39 8344
7. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 22:12 + 1:52 8254
8. Jakobová Adélka UOL9052 SK UP Olomouc 22:29 + 2:09 8137
9. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 22:36 + 2:16 8088
10. Hepnerová Martina SHK8152 TJ Slavia Hradec Králové 23:06 + 2:46 7881
11. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 23:33 + 3:13 7694
12. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 23:45 + 3:25 7611
13. Doležalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:07 + 3:47 7459
14. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 24:46 + 4:26 7190
15. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:54 + 4:34 7135
16. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:20 + 5:00 6955
17. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 25:49 + 5:29 6755
18. Nieke Corinna 71D9350 TU Dresden 25:57 + 5:37
19. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 27:25 + 7:05 6091
20. Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden 27:44 + 7:24
D21A
2.07 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7925
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teplá Karolína SHK9251 TJ Slavia Hradec Králové 19:29 8160
2. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 19:59 + 0:30 7963
3. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 20:46 + 1:17 7653
4. Petrželová Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:59 + 1:30 7568
5. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 21:07 + 1:38 7515
6. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 21:16 + 1:47 7456
7. Myslivcová Pavla SHK9352 TJ Slavia Hradec Králové 21:27 + 1:58 7384
8. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 22:00 + 2:31 7167
9. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 22:04 + 2:35 7140
10. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 22:27 + 2:58 6989
11. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 23:28 + 3:59 6588
12. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 23:35 + 4:06 6542
13. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 24:07 + 4:38 6331
14. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 24:26 + 4:57 6206
15. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:31 + 5:02 6173
16. Fundová Eliška SHK9351 TJ Slavia Hradec Králové 24:34 + 5:05 6153
17. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 24:40 + 5:11 6114
18. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 24:55 + 5:26 6015
19. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 25:11 + 5:42 5910
19. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 25:11 + 5:42 5910
21. Novotná Barbora SHK8658 TJ Slavia Hradec Králové 25:21 + 5:52 5844
22. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:53 + 6:24 5634
23. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 26:03 + 6:34 5568
24. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 26:20 + 6:51 5456
25. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 26:22 + 6:53 5443
26. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 26:39 + 7:10 5331
27. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 26:47 + 7:18 5278
28. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 27:15 + 7:46 5094
29. Horová Klára PGP8455 SK Praga 28:04 + 8:35 4772
30. Horová Magda VSP5450 USK Praha 28:09 + 8:40 4739
31. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:34 + 9:05 4575
32. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 28:40 + 9:11 4535
33. Hnilicová Šárka KSU9493 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:43 + 9:14 4515
34. Hegerová Petra RBK9355 SK Radioklub Blansko 29:30 + 10:01 4206
35. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 29:46 + 10:17 4101
36. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 30:05 + 10:36 3976
37. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 35:32 + 16:03 1825
38. Chmelařová Michaela SHK9151 TJ Slavia Hradec Králové 48:15 + 28:46 0
D21B
2.09 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6112
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Musilová Vendula SJC8355 TJ Sportcentrum Jičín 16:31 6368
2. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 17:27 + 0:56 6037
3. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 17:45 + 1:14 5931
4. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 17:47 + 1:16 5919
5. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 18:05 + 1:34 5813
6. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 18:07 + 1:36 5801
7. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 18:16 + 1:45 5748
8. Volfová Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 18:32 + 2:01 5653
9. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 18:49 + 2:18 5553
10. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 19:17 + 2:46 5387
11. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 20:22 + 3:51 5003
12. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 20:31 + 4:00 4950
13. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 20:32 + 4:01 4944
14. Krpatová Klára TJN9353 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:43 + 4:12 4879
15. Šulcová Veronika CHA8650 OK Chrastava 21:36 + 5:05 4566
16. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 21:59 + 5:28 4430
17. Végsöová Markéta DOB8850 KOB Dobruška 22:14 + 5:43 4341
18. Řezníčková Tereza SJI9056 OK Jihlava 22:17 + 5:46 4324
19. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 22:38 + 6:07 4199
20. Koppová Ingrid SLP7960 OOB Slavia Praha 23:07 + 6:36 4028
21. Vokurková Marta TJN7950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:13 + 6:42 3993
22. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 23:24 + 6:53 3928
23. Geislerová Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 23:36 + 7:05 3857
24. Nedvídková Iva DLT8551 KrOB Rozmarýn Litoměřice 24:21 + 7:50 3591
25. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 24:31 + 8:00 3532
26. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:35 + 8:04 3508
27. Vejstrková Zuzana CHA8852 OK Chrastava 25:13 + 8:42 3284
28. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 25:26 + 8:55 3207
29. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 25:36 + 9:05 3148
30. Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov 27:47 + 11:16 2373
31. Loosová Lenka VLI8152 Slavia Liberec orienteering 28:47 + 12:16 2019
32. Pěluchová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 32:17 + 15:46 778
Hlavacikova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica DISK
D21C
1.87 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3070
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 25:45 3141
2. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 26:14 + 0:29 3085
3. Doležalová Lenka SHK8256 TJ Slavia Hradec Králové 27:05 + 1:20 2986
4. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 29:03 + 3:18 2756
5. Bartošová Ivana KRP8751 SK KOURA 32:15 + 6:30 2384
6. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 34:16 + 8:31 2149
7. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 35:16 + 9:31 2032
8. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:07 + 10:22 1933
9. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 37:20 + 11:35 1791
10. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 37:30 + 11:45 1772
11. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 37:38 + 11:53 1757
12. Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice 38:46 + 13:01
13. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:02 + 13:17 1593
14. Šedivá Petra STH7751 SK Studenec 41:44 + 15:59 1279
15. Štefanová Klára STH7752 SK Studenec 48:41 + 22:56 469
16. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 64:16 + 38:31 0
17. Dančáková Michaela VRL8052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:27 + 40:42 0
Filipová Zdeňka KRP8251 SK KOURA DISK 0
D35
2.01 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 TU Dresden 19:37
2. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 22:16 + 2:39
3. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 22:33 + 2:56
4. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 23:06 + 3:29
5. Wendler-Groß Wiebke 18D7850 Post SV Dresden 23:29 + 3:52
6. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:39 + 4:02
7. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 23:58 + 4:21
8. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 24:08 + 4:31
9. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 24:11 + 4:34
10. Kotecká Michaela TBM7856 KOS TJ Tesla Brno 25:08 + 5:31
11. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 25:31 + 5:54
12. Bialekova Martina 17S1402 Ekonom Banska Bystrica 25:53 + 6:16
13. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 25:55 + 6:18
14. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 26:03 + 6:26
15. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 26:21 + 6:44
16. Kroniková Jana SHK7350 TJ Slavia Hradec Králové 26:23 + 6:46
17. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 27:13 + 7:36
18. Pompe Katja 18D7650 Post SV Dresden 27:21 + 7:44
19. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 27:54 + 8:17
20. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:01 + 8:24
21. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:02 + 8:25
22. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 29:25 + 9:48
23. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:16 + 10:39
23. Komárková Lenka TJH7651 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 30:16 + 10:39
25. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:52 + 11:15
26. Švidrnochová Hana MOV7751 SKOB Ostrava 31:44 + 12:07
27. Löhning Susanne 71D7850 TU Dresden 32:34 + 12:57
28. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 36:13 + 16:36
29. Vorlíčková Barbora 43S7651 ŠK Sandberg Bratislava 36:26 + 16:49
29. Hlaváčková Klára LME7799 SK Los Mělník 36:26 + 16:49
31. Žemlová Eva KAM7550 SK Kamenice 38:11 + 18:34
32. Fukalová Radmila AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava 41:13 + 21:36
33. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 43:45 + 24:08
34. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 46:33 + 26:56
35. Kopecká Jitka UOL7750 SK UP Olomouc 51:25 + 31:48
36. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 67:21 + 47:44
37. Švihlová Kateřina LME7750 SK Los Mělník 71:05 + 51:28
Binarová Jitka UOL7751 SK UP Olomouc DISK
D40
1.93 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 22:08
2. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 24:00 + 1:52
3. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 24:24 + 2:16
4. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 25:02 + 2:54
5. Škorpilová Jana SJC7451 TJ Sportcentrum Jičín 25:28 + 3:20
6. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 25:35 + 3:27
7. Teplá Hana SHK6561 TJ Slavia Hradec Králové 25:58 + 3:50
8. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:03 + 3:55
9. Škvorová Zuzana KAM7350 SK Kamenice 26:24 + 4:16
10. Myslivcová Lenka SHK7051 TJ Slavia Hradec Králové 26:54 + 4:46
11. Sedlářová Pavla AOP7052 Přátelé orientačního běhu Opava 26:58 + 4:50
12. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 27:10 + 5:02
13. Křivdová Lenka 2PC1350 Sportovní klub hasičů Královehradeckého kraje 27:29 + 5:21
14. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 28:39 + 6:31
15. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 28:54 + 6:46
16. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 29:12 + 7:04
17. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 29:36 + 7:28
18. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 29:41 + 7:33
19. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 29:49 + 7:41
20. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 29:51 + 7:43
21. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 30:40 + 8:32
22. Hanušová Zdena SJC7253 TJ Sportcentrum Jičín 30:41 + 8:33
23. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 32:51 + 10:43
24. Richterová Nataša ADA7451 OOB TJ Spartak Adamov 33:10 + 11:02
25. Hankovcová Lenka KAM7053 SK Kamenice 33:29 + 11:21
26. Schlittermann Silke 41D7050 LOK Berlin 33:46 + 11:38
26. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 33:46 + 11:38
28. Semíková Iva KAM6850 SK Kamenice 33:50 + 11:42
29. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 33:53 + 11:45
30. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 35:07 + 12:59
31. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 35:12 + 13:04
32. Langrová Monika SHK7251 TJ Slavia Hradec Králové 35:20 + 13:12
33. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:04 + 13:56
34. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:24 + 14:16
35. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 36:51 + 14:43
36. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:26 + 15:18
37. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 37:30 + 15:22
38. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 39:58 + 17:50
39. Švancárová Helena KSU7252 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:16 + 18:08
40. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:39 + 18:31
41. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 41:14 + 19:06
42. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 41:34 + 19:26
43. Miklušová Dagmar 47S7350 Rapid Bratislava 42:14 + 20:06
44. Janků Radka SJC7353 TJ Sportcentrum Jičín 42:20 + 20:12
45. Pánková Martina 47S6950 Rapid Bratislava 42:49 + 20:41
46. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 44:25 + 22:17
47. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 48:47 + 26:39
48. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 57:09 + 35:01
49. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 60:07 + 37:59
Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Humpolcová Jitka 81C7350 Cirkus Čakovice DISK
Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D45
1.92 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 19:16
2. Poklopová Ivana UOL6451 SK UP Olomouc 21:13 + 1:57
3. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 21:15 + 1:59
4. Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:59 + 2:43
5. Šmausová Dana TJN6750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:14 + 2:58
6. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 23:00 + 3:44
7. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 23:36 + 4:20
8. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 23:44 + 4:28
9. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 24:15 + 4:59
10. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 24:22 + 5:06
11. Richter Sabine 71D6650 TU Dresden 25:02 + 5:46
12. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 25:13 + 5:57
13. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 25:44 + 6:28
14. Šmausová Gabriela TJN6951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:51 + 6:35
15. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 26:13 + 6:57
15. Zalabová Martina SJC6657 TJ Sportcentrum Jičín 26:13 + 6:57
17. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 26:19 + 7:03
18. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 27:26 + 8:10
19. Jelínková Marta CHC6751 K.O.B. Choceň 28:27 + 9:11
20. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 29:39 + 10:23
21. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 29:59 + 10:43
22. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 30:05 + 10:49
23. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 30:20 + 11:04
24. Zobaníková Vladimíra RAD6850 TJ Sokol Radslavice 30:35 + 11:19
25. Pustaiová Romana TJN6851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:41 + 11:25
26. Fundová Hana SHK6752 TJ Slavia Hradec Králové 30:50 + 11:34
27. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:39 + 13:23
28. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 32:41 + 13:25
29. Divecká Růžena SHK6753 TJ Slavia Hradec Králové 33:36 + 14:20
30. Končáková Kateřina HLV6856 KČT - OB Holešov 37:03 + 17:47
31. Macháčková Jana SHK6450 TJ Slavia Hradec Králové 37:09 + 17:53
32. Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice 37:49 + 18:33
33. Jonášová Marta 43S6951 ŠK Sandberg Bratislava 38:53 + 19:37
34. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 42:03 + 22:47
35. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 42:59 + 23:43
36. Hasalová Jana PGP6751 SK Praga 44:08 + 24:52
37. Baloghová Hana 43S6550 ŠK Sandberg Bratislava 56:44 + 37:28
D50
1.85 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 20:23
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 23:11 + 2:48
3. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:41 + 4:18
4. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 25:51 + 5:28
5. Benešová Iva SJC6151 TJ Sportcentrum Jičín 27:02 + 6:39
6. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 27:53 + 7:30
7. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 27:55 + 7:32
8. Novotná Iva SHK6151 TJ Slavia Hradec Králové 30:06 + 9:43
9. Leideck Heike 71D6250 TU Dresden 30:41 + 10:18
10. Hartlová Blanka ODV6350 TJ Aero Odolena Voda 31:05 + 10:42
11. Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor 31:26 + 11:03
12. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 31:29 + 11:06
13. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:06 + 12:43
14. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:28 + 13:05
15. Chmelařová Marie SHK6352 TJ Slavia Hradec Králové 34:55 + 14:32
16. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 38:00 + 17:37
17. Černíková Zdeňka OSN5964 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:44 + 27:21
18. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 65:09 + 44:46
19. Hlavacikova Katarina 17S1450 Ekonom Banska Bystrica 128:49 + 108:26
Fikar Stránská Linda VRL7651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:02 + 12:39
D55
1.76 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:08
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 22:11 + 1:03
3. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 23:24 + 2:16
4. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:18 + 4:10
5. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 25:56 + 4:48
6. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 27:21 + 6:13
7. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 28:21 + 7:13
8. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 28:25 + 7:17
9. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 29:36 + 8:28
10. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 31:29 + 10:21
11. Žemličková Jindra CHT5751 OOB SK Chrast 31:34 + 10:26
12. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 32:17 + 11:09
13. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 34:22 + 13:14
14. Svobodová Eva SHK5853 TJ Slavia Hradec Králové 34:38 + 13:30
15. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:54 + 13:46
16. Gazdačková Jana SHK5851 TJ Slavia Hradec Králové 34:56 + 13:48
17. Vychodilová Jiřina SHK5951 TJ Slavia Hradec Králové 35:26 + 14:18
18. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 36:23 + 15:15
19. Bláhová Luba SHK5852 TJ Slavia Hradec Králové 36:56 + 15:48
20. Šabatková Zdena SHK5652 TJ Slavia Hradec Králové 39:03 + 17:55
21. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 39:46 + 18:38
22. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 41:26 + 20:18
23. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 41:29 + 20:21
24. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 42:58 + 21:50
25. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 47:17 + 26:09
26. Stulíková Zuzana SHK5751 TJ Slavia Hradec Králové 49:20 + 28:12
D60
1.54 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 27:22
2. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 28:15 + 0:53
3. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:39 + 4:17
4. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 31:44 + 4:22
5. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 31:49 + 4:27
6. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:31 + 8:09
7. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 35:36 + 8:14
8. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 37:14 + 9:52
9. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 38:53 + 11:31
10. Tvrdková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 42:26 + 15:04
11. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 44:06 + 16:44
12. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 46:14 + 18:52
13. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:03 + 30:41
14. Nedvídková Jitka DLT5151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 69:57 + 42:35
15. Ondrůjová Anna LIT5351 KOB Chemopetrol Litvínov 88:23 + 61:01
D65
1.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 28:13
2. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 28:33 + 0:20
3. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 30:54 + 2:41
4. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 33:00 + 4:47
5. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 36:23 + 8:10
6. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 37:55 + 9:42
7. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 38:00 + 9:47
8. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 46:49 + 18:36
9. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 55:27 + 27:14
D70
1.52 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 36:13
2. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 37:16 + 1:03
3. Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha 43:10 + 6:57
4. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 52:51 + 16:38
Dolečková Míla TJP3650 TJ Sokol Troja DISK
H10L
2.22 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefan Jan STH0500 SK Studenec 11:01
2. Pícha Štěpán TUR OOB TJ Turnov 12:01 + 1:00
3. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 12:20 + 1:19
4. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 13:20 + 2:19
5. Šmelík Daniel 47S0700 Rapid Bratislava 13:32 + 2:31
6. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 13:33 + 2:32
7. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 13:41 + 2:40
8. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 13:54 + 2:53
9. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 14:00 + 2:59
10. Hora David PGP0601 SK Praga 15:24 + 4:23
11. Hoetzel Hugo JEN OB Jenišovice 16:25 + 5:24
12. Městka Václav VSP0600 USK Praha 16:31 + 5:30
13. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:38 + 5:37
14. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 17:34 + 6:33
15. Veselý Václav TUV0601 SOK TJ Turnov 17:57 + 6:56
16. Suchánek Martin XBM0401 PELL’S MTBO TEAM 18:09 + 7:08
17. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 18:11 + 7:10
18. Jedruch Viktor TZL0600 SKOB Zlín 18:56 + 7:55
19. Horák Martin VSP0601 USK Praha 19:13 + 8:12
20. Huk Kryštof TJP0600 TJ Sokol Troja 20:46 + 9:45
21. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 20:51 + 9:50
22. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 21:13 + 10:12
23. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 24:19 + 13:18
24. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 24:36 + 13:35
25. Richter Rudolf ADA0601 OOB TJ Spartak Adamov 25:26 + 14:25
26. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 26:54 + 15:53
27. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 29:23 + 18:22
28. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 32:21 + 21:20
29. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 34:26 + 23:25
30. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:39 + 24:38
H10
1.35 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:32
2. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 11:40 + 1:08
3. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 11:54 + 1:22
4. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 12:23 + 1:51
5. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 12:54 + 2:22
6. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 13:25 + 2:53
7. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 13:33 + 3:01
8. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 14:01 + 3:29
9. Kukurugya Šimon 43S0402 ŠK Sandberg Bratislava 14:14 + 3:42
10. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 14:31 + 3:59
11. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 15:17 + 4:45
12. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 15:24 + 4:52
13. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:47 + 5:15
14. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov 16:07 + 5:35
15. Janas Adam PGP0404 SK Praga 17:30 + 6:58
16. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 17:35 + 7:03
17. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 17:45 + 7:13
18. Janků Štěpán SJC0501 TJ Sportcentrum Jičín 18:48 + 8:16
19. Kalous Tomáš EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha 21:50 + 11:18
20. Knaup Jonas SMB0600 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 24:43 + 14:11
21. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 25:11 + 14:39
22. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 25:52 + 15:20
23. Míka Bertík TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:56 + 15:24
24. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:03 + 15:31
25. Brachtl Šimon ZVO0401 OB SK Zvole 31:19 + 20:47
26. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 32:54 + 22:22
Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov DISK
H12
1.55 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:02
2. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:04 + 0:02
3. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:05 + 0:03
4. Tuma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 15:17 + 0:15
4. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 15:17 + 0:15
6. Škvor Adam KAM0202 SK Kamenice 15:31 + 0:29
7. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 15:34 + 0:32
8. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 15:46 + 0:44
9. Pompe Marek 18D0300 Post SV Dresden 16:40 + 1:38
10. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:14 + 2:12
11. Janas Petr PGP0200 SK Praga 17:27 + 2:25
12. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 17:37 + 2:35
13. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 17:46 + 2:44
14. Růžička Radek LPU0201 OK Lokomotiva Pardubice 18:57 + 3:55
15. Karásek Matyáš ZPV0302 KOB ZPV Prostějov 19:22 + 4:20
16. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 21:44 + 6:42
17. Weisl Martin TJP0200 TJ Sokol Troja 23:29 + 8:27
18. Suchánek Jakub XBM0201 PELL’S MTBO TEAM 24:49 + 9:47
19. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 27:15 + 12:13
20. Zobaník Radek RAD0201 TJ Sokol Radslavice 28:27 + 13:25
21. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 29:05 + 14:03
22. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 31:17 + 16:15
23. Balogh Michal 43S0300 ŠK Sandberg Bratislava 31:33 + 16:31
24. Zoubek Viktor TJN0304 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:08 + 17:06
25. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 36:42 + 21:40
26. Swart Benjamin DKL0300 KOB Kladno 38:14 + 23:12
27. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:28 + 25:26
28. Hallman Marek TUV0204 SOK TJ Turnov 44:02 + 29:00
H14
1.81 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 KOB ZPV Prostějov 15:50
2. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 17:22 + 1:32
3. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:42 + 2:52
4. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 19:13 + 3:23
5. Šafka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 19:22 + 3:32
6. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 19:59 + 4:09
7. Karásek Adam ZPV0001 KOB ZPV Prostějov 20:29 + 4:39
8. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 20:40 + 4:50
9. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 20:43 + 4:53
10. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:52 + 5:02
11. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 21:44 + 5:54
12. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 22:12 + 6:22
13. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:55 + 7:05
14. Vavřík Tomáš LOV0000 lepus.cz 23:47 + 7:57
15. Siegl Matyáš MFP0103 VŠSK MFF UK Praha 23:50 + 8:00
16. Kukurugya Matej 43S0103 ŠK Sandberg Bratislava 23:56 + 8:06
17. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 24:44 + 8:54
18. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 25:27 + 9:37
19. Semiginovský Šimon SJC0005 TJ Sportcentrum Jičín 25:37 + 9:47
20. Zalaba Tomáš SJC0101 TJ Sportcentrum Jičín 26:43 + 10:53
21. Němeček Josef TJN0002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:55 + 11:05
22. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 27:13 + 11:23
23. Šafář Vojtěch KSU0013 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:44 + 11:54
24. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 28:42 + 12:52
24. Červenka Jakub ZVO0006 OB SK Zvole 28:42 + 12:52
26. Václavů Jan TJN0005 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:44 + 13:54
27. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:12 + 16:22
28. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 32:49 + 16:59
29. Kniebügl Jakub 39S0000 KOBRA Bratislava 34:50 + 19:00
30. Jonáš Adam 43S0101 ŠK Sandberg Bratislava 36:51 + 21:01
31. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 38:28 + 22:38
32. Balogh Matúš 43S0100 ŠK Sandberg Bratislava 42:02 + 26:12
33. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 43:07 + 27:17
34. Adamovský Michal VAM0000 OOB Vamberk 43:18 + 27:28
35. Zabořil Vojta JEN0101 OB Jenišovice 44:56 + 29:06
36. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:02 + 29:12
37. Brachtl Adam ZVO0102 OB SK Zvole 47:50 + 32:00
38. Vrkota Tomáš DKL0103 KOB Kladno 63:03 + 47:13
39. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 66:33 + 50:43
40. Pavlík Ondřej LIT0101 KOB Chemopetrol Litvínov 81:10 + 65:20
H16
2.21 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 16:16
2. Horčička Vít UOL9919 SK UP Olomouc 16:38 + 0:22
3. Jíra Tomáš KAM9802 SK Kamenice 16:54 + 0:38
4. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 17:00 + 0:44
5. Dekret Jakub 17S1400 Ekonom Banska Bystrica 17:13 + 0:57
6. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:48 + 1:32
7. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:50 + 1:34
8. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:42 + 2:26
9. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:38 + 3:22
10. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:49 + 4:33
11. Marek Jakub LLI9900 TJ Loko Liberec 21:12 + 4:56
12. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:37 + 5:21
13. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:26 + 7:10
14. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 23:47 + 7:31
15. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 24:26 + 8:10
16. Doležal Vít SJC9802 TJ Sportcentrum Jičín 26:07 + 9:51
17. Zobaník Michal RAD9901 TJ Sokol Radslavice 28:27 + 12:11
18. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 30:09 + 13:53
19. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 31:15 + 14:59
20. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 34:39 + 18:23
21. Jelínek Tomáš CHC9903 K.O.B. Choceň 43:13 + 26:57
22. Bartoš Pavel KRP9801 SK KOURA 52:32 + 36:16
Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H18
2.29 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 16:42
2. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 16:45 + 0:03
3. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 18:56 + 2:14
4. Kanta Martin LPU9705 OK Lokomotiva Pardubice 19:25 + 2:43
5. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 20:09 + 3:27
6. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 20:16 + 3:34
7. Zlámal David SJC9603 TJ Sportcentrum Jičín 21:21 + 4:39
8. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 21:50 + 5:08
9. Werner Michal PGP9705 SK Praga 21:51 + 5:09
10. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:19 + 5:37
11. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 23:05 + 6:23
12. Kaplan Martin LPU9609 OK Lokomotiva Pardubice 23:13 + 6:31
13. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 23:34 + 6:52
14. Štál Jan SJC9601 TJ Sportcentrum Jičín 24:14 + 7:32
15. Zikmund Zdeněk SJC9703 TJ Sportcentrum Jičín 24:49 + 8:07
16. Preininger Kryštof DOB9601 KOB Dobruška 27:40 + 10:58
17. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 31:16 + 14:34
18. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 34:06 + 17:24
19. Lukáš Marek DKL9702 KOB Kladno 53:14 + 36:32
H20
2.29 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2940
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 20:17 3277
2. Jiroušek Vít SRK9402 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 23:42 + 3:25 2838
3. Vaniš Ondřej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:45 + 4:28 2704
3. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:45 + 4:28 2704
5. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:57 + 6:40 2421
H21U
2.51 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusý Tomáš KAM9301 SK Kamenice 18:11
2. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 18:51 + 0:40
3. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 19:00 + 0:49
4. Kotecký Ondřej TBM7703 KOS TJ Tesla Brno 20:01 + 1:50
5. Škvor Martin KAM6700 SK Kamenice 20:41 + 2:30
6. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 20:47 + 2:36
7. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 22:06 + 3:55
8. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec orienteering 22:15 + 4:04
8. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 22:15 + 4:04
10. Dvořáček Jiří TTR7502 OOB Třebíč 22:24 + 4:13
11. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:25 + 4:14
12. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 23:35 + 5:24
13. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 25:00 + 6:49
14. Olunczek Andrei 71D0000 TU Dresden 27:37 + 9:26
15. Mikluš Marián 47S7200 Rapid Bratislava 28:08 + 9:57
16. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 29:49 + 11:38
17. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 33:59 + 15:48
Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering DISK
H21E
2.75 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9304
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 16:51 9621
2. Kodeda Štěpán SJC8818 TJ Sportcentrum Jičín 17:35 + 0:44 9230
3. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 17:54 + 1:03 9061
4. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 18:17 + 1:26 8857
5. Štěrba Zbyněk LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice 18:51 + 2:00 8555
6. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 19:03 + 2:12 8448
7. Mrázek Jan SJC8102 TJ Sportcentrum Jičín 19:20 + 2:29 8297
8. Kretzschmar Matthias 18D9000 Post SV Dresden 19:30 + 2:39
9. Prášil Marek TTR7301 OOB Třebíč 19:34 + 2:43 8172
10. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 19:42 + 2:51 8101
11. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 19:43 + 2:52 8092
12. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 19:56 + 3:05 7977
13. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 19:59 + 3:08 7950
14. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 20:00 + 3:09 7941
15. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 20:17 + 3:26 7790
16. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 20:23 + 3:32 7737
17. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 20:54 + 4:03 7461
18. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 20:56 + 4:05 7443
19. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 21:44 + 4:53 7017
20. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 22:05 + 5:14 6830
21. Hepner David SHK7601 TJ Slavia Hradec Králové 22:23 + 5:32 6670
22. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 22:34 + 5:43 6572
23. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 23:04 + 6:13 6306
24. Hora Zbyněk PGP8000 SK Praga 23:12 + 6:21 6234
25. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 23:54 + 7:03 5861
26. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 23:56 + 7:05 5843
27. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 24:05 + 7:14 5763
28. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 24:09 + 7:18 5728
29. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 24:31 + 7:40 5532
30. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 25:08 + 8:17 5203
31. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 25:11 + 8:20 5177
32. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:18 + 10:27 4048
33. Jána Michal DKP8400 Oddíl OB Kotlářka 37:36 + 20:45 0
H21A
2.53 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7696
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 17:24 7813
2. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 17:43 + 0:19 7675
3. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 17:53 + 0:29 7602
4. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 18:18 + 0:54 7420
5. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 18:23 + 0:59 7384
6. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 18:36 + 1:12 7290
7. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 18:38 + 1:14 7275
8. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 18:51 + 1:27 7181
9. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 18:54 + 1:30 7159
10. Hanč Petr DOB8022 KOB Dobruška 19:16 + 1:52 6999
11. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 19:27 + 2:03 6919
12. Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín 19:55 + 2:31 6716
13. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 20:13 + 2:49 6586
14. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:32 + 3:08 6448
15. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 21:07 + 3:43 6193
16. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 21:21 + 3:57 6092
17. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 21:25 + 4:01 6063
18. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 21:42 + 4:18 5939
19. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 21:44 + 4:20 5925
20. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 22:00 + 4:36 5809
21. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 22:03 + 4:39 5787
22. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 22:11 + 4:47 5729
23. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 22:35 + 5:11 5554
24. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 23:03 + 5:39 5351
25. Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM 23:13 + 5:49 5279
26. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 23:52 + 6:28 4995
27. Semík Vojtěch KAM9100 SK Kamenice 23:57 + 6:33 4959
28. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 24:30 + 7:06 4719
29. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 24:40 + 7:16 4647
30. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 25:19 + 7:55 4364
31. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 25:25 + 8:01 4320
32. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 26:47 + 9:23 3725
33. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:29 + 10:05 3420
34. Krejčí Jiří 8DC8600 DOBneregistrovani 29:37 + 12:13
35. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 30:09 + 12:45 2258
36. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 31:25 + 14:01 1706
37. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 36:41 + 19:17 0
Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Schroth Peter 18D8400 Post SV Dresden DISK
H21B
2.27 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6084
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koťátko Zdeněk SJC7701 TJ Sportcentrum Jičín 16:54 6532
2. Wallner Jozef 39S6800 KOBRA Bratislava 18:11 + 1:17
3. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:31 + 1:37 5993
4. Meyer Dirk 18D8200 Post SV Dresden 18:54 + 2:00
5. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 19:19 + 2:25 5726
6. Voráček Michal PGP8009 SK Praga 19:29 + 2:35 5670
7. Remeš Petr SHK9403 TJ Slavia Hradec Králové 19:36 + 2:42 5632
8. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 19:40 + 2:46 5609
9. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:43 + 2:49 5593
10. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 19:45 + 2:51 5582
11. Binar Robert UOL7500 SK UP Olomouc 20:27 + 3:33 5348
12. Kopecký David UOL7800 SK UP Olomouc 20:36 + 3:42 5298
13. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 20:46 + 3:52 5243
14. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 21:13 + 4:19 5093
15. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 21:19 + 4:25
16. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvínov 21:21 + 4:27 5048
17. Nemec Andrej 17S9200 Ekonom Banska Bystrica 21:32 + 4:38
18. Macek Jiří LIT8401 KOB Chemopetrol Litvínov 21:33 + 4:39 4981
19. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 21:40 + 4:46 4942
20. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 21:51 + 4:57 4881
21. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 22:36 + 5:42 4631
22. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 22:56 + 6:02 4520
23. Horčička Petr UOL7007 SK UP Olomouc 23:02 + 6:08 4487
24. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 23:18 + 6:24 4398
25. Kučerka Jan LIT8002 KOB Chemopetrol Litvínov 23:20 + 6:26 4387
26. Jirásek Jakub TTR8601 OOB Třebíč 24:34 + 7:40 3975
27. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 24:58 + 8:04 3842
28. Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec 25:04 + 8:10 3809
29. Kučerka David LIT8202 KOB Chemopetrol Litvínov 26:23 + 9:29 3370
30. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:30 + 10:36 2997
31. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:25 + 11:31 2692
H21C
2.02 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4424
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chmelař Lukáš XHK9100 GHOST RUBENA racing team 16:07
2. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 17:44 + 1:37 4433
3. Prášek Přemysl KAM9305 SK Kamenice 17:45 + 1:38 4428
4. Trýzna Aleš DKP9100 Oddíl OB Kotlářka 17:49 + 1:42 4412
5. Besta Lukáš KNC8101 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 18:10 + 2:03 4325
6. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 19:52 + 3:45 3901
7. Souček Tomáš PHK8202 OK 99 Hradec Králové 19:59 + 3:52 3872
8. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 21:51 + 5:44 3407
9. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 22:06 + 5:59 3345
10. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 22:39 + 6:32 3208
11. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 24:46 + 8:39 2681
12. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 25:03 + 8:56 2611
13. Pešík Michal TJN7701 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:13 + 9:06 2569
14. Nový Jakub DKP8800 Oddíl OB Kotlářka 28:24 + 12:17
15. Pešík Marek TJN8301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:59 + 13:52
16. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 30:57 + 14:50 1141
17. Moutvička Ondřej LIT8301 KOB Chemopetrol Litvínov 45:10 + 29:03 0
H35
2.23 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 14:46
2. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 15:50 + 1:04
3. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 15:59 + 1:13
4. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 16:39 + 1:53
5. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 17:48 + 3:02
6. Musil Pavel SJC7705 TJ Sportcentrum Jičín 17:49 + 3:03
7. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 18:10 + 3:24
8. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:23 + 3:37
9. Kučera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 18:47 + 4:01
10. Hain Jan SJC7502 TJ Sportcentrum Jičín 19:05 + 4:19
11. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 19:08 + 4:22
12. Shein Alexander 11R17901 artventure 19:53 + 5:07
13. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 20:40 + 5:54
14. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 20:47 + 6:01
15. Slovák Miroslav SHK7704 TJ Slavia Hradec Králové 20:51 + 6:05
15. Knaup Jan SMB7700 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 20:51 + 6:05
17. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 21:18 + 6:32
18. Svoboda Ondřej SHK7605 TJ Slavia Hradec Králové 21:58 + 7:12
19. Kniebügl Anton 39S6400 KOBRA Bratislava 23:45 + 8:59
20. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 24:27 + 9:41
21. Komárek Arnošt TJH7701 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 24:36 + 9:50
22. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 25:12 + 10:26
23. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 25:33 + 10:47
24. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 26:25 + 11:39
25. Becker Uwe SMB6200 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 27:03 + 12:17
26. Nedvídek Martin DLT7501 KrOB Rozmarýn Litoměřice 27:56 + 13:10
27. Pecka Vlastimil LLI7501 TJ Loko Liberec 29:02 + 14:16
28. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 29:39 + 14:53
29. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:07 + 15:21
30. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 30:21 + 15:35
31. Geisler Michal DKL7500 KOB Kladno 30:26 + 15:40
32. Vorlíček Peter 43S7501 ŠK Sandberg Bratislava 31:16 + 16:30
33. Zapletal Petr XBM7201 PELL’S MTBO TEAM 31:37 + 16:51
34. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 34:05 + 19:19
35. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 46:39 + 31:53
Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H40
2.22 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompe Tilo 18D7000 Post SV Dresden 17:09
2. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 17:16 + 0:07
3. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:38 + 0:29
4. Kovářík Tomáš KAM6901 SK Kamenice 18:44 + 1:35
5. Horký Jan UOL7100 SK UP Olomouc 19:11 + 2:02
6. Löhning Michael 71D7300 TU Dresden 19:22 + 2:13
7. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 19:26 + 2:17
8. Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering 20:19 + 3:10
9. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 20:51 + 3:42
10. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 21:20 + 4:11
11. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 21:46 + 4:37
12. Lisý Ondřej ONO7100 SKOB Ostrov 21:47 + 4:38
13. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 22:09 + 5:00
14. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 22:14 + 5:05
15. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:22 + 5:13
16. Žemla Tomáš KAM7105 SK Kamenice 22:48 + 5:39
17. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 23:16 + 6:07
18. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 23:22 + 6:13
19. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 23:42 + 6:33
19. Kaufmann Torsten 71D7100 TU Dresden 23:42 + 6:33
21. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:53 + 6:44
22. Myslivec Tomáš SHK7002 TJ Slavia Hradec Králové 23:56 + 6:47
23. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 24:23 + 7:14
24. Tuma Jaroslav SJC7305 TJ Sportcentrum Jičín 24:27 + 7:18
25. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 24:52 + 7:43
26. Farrak Holger 24D7000 SV Robotron Dresden 25:27 + 8:18
27. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 25:31 + 8:22
28. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 25:39 + 8:30
29. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 25:51 + 8:42
30. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 26:11 + 9:02
31. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 27:01 + 9:52
32. Suchánek Ladislav XBM7008 PELL’S MTBO TEAM 27:46 + 10:37
33. Tesař Zdeněk SJC7401 TJ Sportcentrum Jičín 28:36 + 11:27
34. Groß Sebastian 18D7400 Post SV Dresden 31:04 + 13:55
34. Adamovský Michal VAM7200 OOB Vamberk 31:04 + 13:55
36. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 31:08 + 13:59
37. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 31:27 + 14:18
38. Souček Karel SHK6601 TJ Slavia Hradec Králové 31:59 + 14:50
39. Urban Marek 43S7401 ŠK Sandberg Bratislava 32:41 + 15:32
40. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:14 + 17:05
41. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 37:37 + 20:28
42. Humpolec Jakub 81C7300 Cirkus Čakovice 38:56 + 21:47
43. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 41:57 + 24:48
44. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:35 + 26:26
Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec DISK
H45
2.07 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 16:03
2. Lubs Alexander 71D6700 TU Dresden 16:24 + 0:21
3. Gossel Heiko 71D6500 TU Dresden 17:11 + 1:08
4. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 17:35 + 1:32
5. Jonáš Radoslav 43S6912 ŠK Sandberg Bratislava 18:25 + 2:22
6. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 18:53 + 2:50
7. Langr Jan SHK6701 TJ Slavia Hradec Králové 18:54 + 2:51
8. Holík Marek TBM6507 KOS TJ Tesla Brno 19:20 + 3:17
9. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 19:54 + 3:51
10. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 20:11 + 4:08
11. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 20:15 + 4:12
12. Semík Jan VSP6507 USK Praha 20:16 + 4:13
13. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 20:17 + 4:14
14. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 20:25 + 4:22
14. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 20:25 + 4:22
16. Drechsel Michael 71D6501 TU Dresden 20:26 + 4:23
17. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 20:36 + 4:33
18. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:41 + 4:38
18. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 20:41 + 4:38
20. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 21:13 + 5:10
21. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:32 + 5:29
22. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:42 + 5:39
23. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 22:07 + 6:04
24. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 22:11 + 6:08
25. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 22:34 + 6:31
26. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 23:11 + 7:08
27. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:27 + 7:24
28. Müller Rico 71D6400 TU Dresden 25:03 + 9:00
29. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 25:17 + 9:14
30. Hostaš Petr TJN6601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:51 + 9:48
31. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 27:17 + 11:14
32. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 28:00 + 11:57
33. Míka Zdeněk TJN6700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:27 + 12:24
34. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 28:35 + 12:32
35. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 29:05 + 13:02
36. Balogh Richard 43S6900 ŠK Sandberg Bratislava 29:30 + 13:27
37. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:05 + 14:02
38. Pustai Josef TJN6300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:16 + 15:13
39. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 32:07 + 16:04
40. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 33:54 + 17:51
41. Blaha Petr KAM6605 SK Kamenice 34:14 + 18:11
42. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 37:41 + 21:38
43. Šafka Jan KAM6604 SK Kamenice 40:32 + 24:29
44. Lukáš Petr DKL6902 KOB Kladno 42:08 + 26:05
45. Tryzna Pavel VRL6801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:28 + 32:25
46. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 50:43 + 34:40
Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha DISK
Kukurugya Emil 43S6601 ŠK Sandberg Bratislava DISK
H50
1.91 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 17:19
2. Ročejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 17:27 + 0:08
3. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 19:43 + 2:24
4. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:44 + 2:25
5. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 20:03 + 2:44
6. Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 20:57 + 3:38
7. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:31 + 4:12
7. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 21:31 + 4:12
9. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 21:37 + 4:18
10. Končák Jaroslav HLV6321 KČT - OB Holešov 22:31 + 5:12
11. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 23:35 + 6:16
12. Teplý Jiří SHK6401 TJ Slavia Hradec Králové 23:53 + 6:34
13. Nieke Hagen 71D6300 TU Dresden 24:18 + 6:59
14. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 24:32 + 7:13
14. Chmelař Pavel SHK6402 TJ Slavia Hradec Králové 24:32 + 7:13
16. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 25:35 + 8:16
17. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 25:47 + 8:28
18. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:52 + 8:33
19. Novotný Pavel SHK6104 TJ Slavia Hradec Králové 26:31 + 9:12
20. Hájek Tomáš ZVO6401 OB SK Zvole 26:58 + 9:39
21. Funda Michal SHK6403 TJ Slavia Hradec Králové 27:03 + 9:44
22. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 27:06 + 9:47
23. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 27:21 + 10:02
23. Štubňa Ján 47S5801 Rapid Bratislava 27:21 + 10:02
25. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 27:29 + 10:10
26. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 27:40 + 10:21
27. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 28:33 + 11:14
28. Hartl Zdeněk ODV6300 TJ Aero Odolena Voda 29:58 + 12:39
29. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 31:04 + 13:45
30. Divecký Josef SHK6102 TJ Slavia Hradec Králové 31:08 + 13:49
31. Svoboda Miloslav SHK5901 TJ Slavia Hradec Králové 31:25 + 14:06
32. Formanko Dušan RBA5801 TJ Rapid Bratislava 31:38 + 14:19
33. Mazúr Ján 47S5800 Rapid Bratislava 32:34 + 15:15
34. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 32:48 + 15:29
35. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 33:42 + 16:23
36. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 35:05 + 17:46
37. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:31 + 21:12
38. Vychodil Tomáš SHK6301 TJ Slavia Hradec Králové 43:20 + 26:01
39. Panáček Jaroslav SJI6100 OK Jihlava 45:31 + 28:12
H55
1.86 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:22
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 17:36 + 0:14
3. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 17:45 + 0:23
4. Gazdačko Milan SHK5702 TJ Slavia Hradec Králové 19:56 + 2:34
5. Palicka Miroslav 75S5900 TJ Cingov Spisska Nova Ves 20:09 + 2:47
6. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 20:22 + 3:00
7. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 20:29 + 3:07
8. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 20:33 + 3:11
9. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 20:45 + 3:23
10. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:19 + 3:57
11. Ryšavý Jiří MOV5803 SKOB Ostrava 21:36 + 4:14
12. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:00 + 4:38
13. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 22:57 + 5:35
14. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 23:40 + 6:18
15. Beneš Josef SJC5801 TJ Sportcentrum Jičín 24:12 + 6:50
16. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 24:53 + 7:31
17. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:04 + 8:42
18. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 27:41 + 10:19
19. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:57 + 11:35
20. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 31:08 + 13:46
21. Bartoš Vratislav KRP5401 SK KOURA 32:39 + 15:17
22. Poklop Lubomír LOL5601 OK Olomouc 33:34 + 16:12
23. Jelínek Luboš RUZ5504 TJ Růžená 38:19 + 20:57
24. Žemlička Zbyněk CHT5501 OOB SK Chrast 48:37 + 31:15
Hones Sepp AT1 HSV Ried DISK
Šabatka Petr SHK5703 TJ Slavia Hradec Králové DISK
H60
1.75 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 USK Praha 16:30
2. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 16:53 + 0:23
3. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 17:04 + 0:34
4. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 19:12 + 2:42
5. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 19:20 + 2:50
6. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 19:52 + 3:22
7. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 20:02 + 3:32
8. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 20:29 + 3:59
9. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 21:02 + 4:32
10. Babický Tomáš DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 21:33 + 5:03
11. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 21:49 + 5:19
12. Wald František FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 22:09 + 5:39
13. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 23:43 + 7:13
14. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 23:45 + 7:15
15. Genderjahn Ludwig 41D4800 LOK Berlin 24:38 + 8:08
16. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 27:41 + 11:11
17. Šikola Alexej LJN5301 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 30:19 + 13:49
18. Ziesche Juergen 41D5000 LOK Berlin 30:38 + 14:08
19. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 30:48 + 14:18
20. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:39 + 15:09
21. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 35:48 + 19:18
22. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 36:11 + 19:41
23. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 37:04 + 20:34
24. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 37:21 + 20:51
25. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 38:27 + 21:57
26. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 39:27 + 22:57
27. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 40:09 + 23:39
28. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 69:25 + 52:55
H65
1.61 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Conrad Helmut 71D4000 TU Dresden 16:50
2. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 19:01 + 2:11
3. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:52 + 4:02
4. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:10 + 4:20
5. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 21:47 + 4:57
6. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 22:11 + 5:21
7. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 22:43 + 5:53
8. Horký Jan UOL4600 SK UP Olomouc 22:56 + 6:06
9. Tvrdek Vojtěch LBE4900 TJ Lokomotiva Beroun 23:00 + 6:10
10. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 26:37 + 9:47
11. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 28:54 + 12:04
11. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 28:54 + 12:04
13. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 29:36 + 12:46
14. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 30:49 + 13:59
15. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 31:41 + 14:51
16. Müller Rainer 71D4500 TU Dresden 33:29 + 16:39
17. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 37:22 + 20:32
18. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:54 + 22:04
19. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 40:42 + 23:52
H70
1.49 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 20:25
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 20:57 + 0:32
3. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:11 + 2:46
4. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 23:53 + 3:28
5. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 25:43 + 5:18
6. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 25:49 + 5:24
7. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 26:27 + 6:02
8. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:52 + 8:27
9. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:05 + 14:40
10. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 35:44 + 15:19
11. Sedlář Vladimír AOP4201 Přátelé orientačního běhu Opava 45:54 + 25:29
12. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 52:50 + 32:25
Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Havlík Jaroslav SJC3601 TJ Sportcentrum Jičín DISK
H75
1.49 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 29:48
2. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 30:38 + 0:50
3. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 32:21 + 2:33
4. Vřešťál Jan 2QC3900 Vrestal 34:35 + 4:47
5. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 37:55 + 8:07
6. Schlittermann Klaus 41D3400 LOK Berlin 42:32 + 12:44
7. Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha 51:03 + 21:15
HDR
2.22 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Jan VLI0803 Slavia Liberec orienteering 10:02
2. Kučera Radek CHA0700 OK Chrastava 11:04 + 1:02
3. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 13:14 + 3:12
4. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 13:19 + 3:17
5. Fikar Šimon VRL0601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:19 + 4:17
6. Kolencová Sára HCE0651 TJ Sokol Hostivice 14:51 + 4:49
7. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 15:09 + 5:07
8. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 15:41 + 5:39
9. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 15:48 + 5:46
10. Rozkošný David EKP0909 VŠTJ Ekonom Praha 15:53 + 5:51
11. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 16:12 + 6:10
12. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Chemopetrol Litvínov 16:18 + 6:16
13. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 17:15 + 7:13
14. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 17:48 + 7:46
15. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 17:51 + 7:49
16. Slováček Ondřej TZL0909 SKOB Zlín 17:52 + 7:50
17. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 18:05 + 8:03
17. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 18:05 + 8:03
19. Baloghová Zora 43S0750 ŠK Sandberg Bratislava 18:26 + 8:24
20. Vorlíčková Lucka 43S0851 ŠK Sandberg Bratislava 18:36 + 8:34
21. Lisá Štěpánka 6YC0450 Neregistrovaní 18:43 + 8:41
22. Brňák Jakub 43S0701 ŠK Sandberg Bratislava 19:04 + 9:02
23. Kalousová Jolana EKP0760 VŠTJ Ekonom Praha 19:29 + 9:27
24. Kalousová Adéla EKP0950 VŠTJ Ekonom Praha 19:32 + 9:30
25. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 19:47 + 9:45
26. Brňáková Dianka 43S0952 ŠK Sandberg Bratislava 20:13 + 10:11
27. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 20:17 + 10:15
28. Šedivý Josef STH0802 SK Studenec 20:22 + 10:20
29. Sychra Šimon CHA0802 OK Chrastava 20:43 + 10:41
30. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 20:44 + 10:42
31. Knob Viktor VRL0602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:49 + 11:47
32. Blahová Karolína KAM0752 SK Kamenice 21:57 + 11:55
33. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 22:03 + 12:01
34. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:15 + 12:13
34. Müllerová Kateřina VAM0750 OOB Vamberk 22:15 + 12:13
36. Harazinová Tereza VLI0850 Slavia Liberec orienteering 22:38 + 12:36
37. Harazinová Zuzana VLI0650 Slavia Liberec orienteering 22:39 + 12:37
38. Čapková Markéta PHK OK 99 Hradec Králové 22:47 + 12:45
39. Veljačik Jonáš SCP OK Sparta Praha 22:59 + 12:57
40. Parkan Tomáš SJH SJH Jindřichův Hradec 23:12 + 13:10
41. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 23:23 + 13:21
42. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 23:50 + 13:48
43. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:11 + 15:09
44. Sychra Marek CHA0604 OK Chrastava 25:16 + 15:14
45. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 27:03 + 17:01
46. Knaupová Jana SMB0850 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 27:11 + 17:09
47. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 27:29 + 17:27
48. Hora Jan PGP0901 SK Praga 27:31 + 17:29
49. Müllerová Hana HCE0650 TJ Sokol Hostivice 27:38 + 17:36
50. Pecka Matěj LLI0901 TJ Loko Liberec 27:39 + 17:37
51. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 27:54 + 17:52
52. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 28:13 + 18:11
53. Fodorová Natálka TUR1199 OOB TJ Turnov 28:48 + 18:46
54. Venclová Aneta ZAM1051 OB T.J. Sokol Žamberk 29:36 + 19:34
55. Hudečková Stella OOP0550 TJ Opava 30:15 + 20:13
56. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 31:12 + 21:10
57. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 32:44 + 22:42
58. Kuttelwascher Adam HCE0050 TJ Sokol Hostivice 35:52 + 25:50
59. Becker Anton SMB0700 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 36:39 + 26:37
60. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 37:02 + 27:00
61. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:16 + 28:14
62. Bozděch Vojta PGP1000 SK Praga 39:57 + 29:55
63. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 67:22 + 57:20
Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
T2
1.73 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroslav Skal TJN7349 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:17
2. Ondrejček Pavel LTU8400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:26 + 5:09
3. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 23:50 + 6:33
4. Hápová Šárka PHK7157 OK 99 Hradec Králové 23:53 + 6:36
5. Švorcová Lenka CHA7550 OK Chrastava 24:15 + 6:58
6. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:41 + 7:24
6. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 24:41 + 7:24
8. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:57 + 7:40
9. Pavlová Petra CHC8552 K.O.B. Choceň 25:17 + 8:00
10. Hornychová Helena TJN7150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:19 + 9:02
11. Fikar Aleš VRL7101 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:30 + 10:13
12. Prášilová Mirka TTR7451 OOB Třebíč 28:04 + 10:47
13. Brňáková Martina 43S7752 ŠK Sandberg Bratislava 29:33 + 12:16
14. Brňák Štefan 43S7601 ŠK Sandberg Bratislava 30:32 + 13:15
15. Rickmeyer Tina 71D TU Dresden 30:42 + 13:25
16. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 30:45 + 13:28
17. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 32:19 + 15:02
18. Paurová Lenka LTU7450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:21 + 15:04
19. Hallmanová Katka TUV7455 SOK TJ Turnov 33:05 + 15:48
20. Kalousová Radka EKP7550 VŠTJ Ekonom Praha 34:57 + 17:40
21. Nolová Markéta TUR OOB TJ Turnov 35:57 + 18:40
22. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 36:44 + 19:27
23. Tomanicová Petra CHA7651 OK Chrastava 36:55 + 19:38
24. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 37:14 + 19:57
25. Kršáková Olga VIC6758 OB Vizovice 37:33 + 20:16
26. Beranová Kristína TZL8585 SKOB Zlín 37:34 + 20:17
27. Woy Anja 71D6950 TU Dresden 37:47 + 20:30
28. Janasová Barbora XBM7150 PELL’S MTBO TEAM 37:54 + 20:37
29. Stulík Jiří SHK5701 TJ Slavia Hradec Králové 38:26 + 21:09
30. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 38:29 + 21:12
31. Haidek Anna AT1 HSV Ried 39:07 + 21:50
32. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 40:20 + 23:03
33. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 40:24 + 23:07
34. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 40:35 + 23:18
35. Kohout Zdeněk DKL7200 KOB Kladno 40:41 + 23:24
36. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 41:03 + 23:46
37. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 42:32 + 25:15
38. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 42:47 + 25:30
39. Hronová Katarína VSP7555 USK Praha 44:53 + 27:36
40. Hrdová Hanna VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:04 + 42:47
41. Richter Rudolf ADA5113 OOB TJ Spartak Adamov 68:41 + 51:24
42. Zoubková Klára TJN7952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 96:51 + 79:34
Zítková Michaela TUV8551 SOK TJ Turnov DISK
T4
2.19 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 19:46
2. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 20:09 + 0:23
3. Funda Jiří API9301 OK Andante Písek 21:01 + 1:15
4. Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha 21:48 + 2:02
5. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 24:40 + 4:54
6. Fajrajzl Oldřich API9302 OK Andante Písek 25:00 + 5:14
7. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 25:26 + 5:40
8. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 26:22 + 6:36
9. Valtr Pavel MFP6600 VŠSK MFF UK Praha 26:56 + 7:10
10. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:09 + 7:23
11. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 27:32 + 7:46
12. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:05 + 8:19
13. Preiningerová Monika 8DC8750 DOBneregistrovani 28:14 + 8:28
14. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 29:01 + 9:15
15. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 29:38 + 9:52
16. Veselý Pavel TUV SOK TJ Turnov 30:17 + 10:31
17. Veselá Jitka TUV SOK TJ Turnov 30:55 + 11:09
18. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 31:46 + 12:00
19. Langrová Anna SHK9999 TJ Slavia Hradec Králové 31:59 + 12:13
20. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 33:17 + 13:31
21. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 35:07 + 15:21
22. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 35:12 + 15:26
23. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 35:49 + 16:03
24. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 36:19 + 16:33
25. Filip Milan KRP8301 SK KOURA 38:06 + 18:20
26. Machová Petra LME6952 SK Los Mělník 40:14 + 20:28
27. Hoetzelová Zuzana JEN OB Jenišovice 41:34 + 21:48
28. Berková Květa TJN7350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:12 + 22:26
29. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 43:12 + 23:26
30. Čech Zdeněk ROZ7349 OK Roztoky 44:45 + 24:59
31. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:49 + 25:03
32. Háp Ondřej PHK9702 OK 99 Hradec Králové 45:12 + 25:26
33. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 46:51 + 27:05
34. Slancová Petra 8CC7850 OK Mariánská Hora 49:49 + 30:03
35. Hlaváčová Lenka 8DC8450 DOBneregistrovani 51:53 + 32:07
36. Horká Soňa UOL7150 SK UP Olomouc 56:26 + 36:40
Korčák Marián HAV6508 SKOB Baník Havířov DISK
Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Čechová Eliška ROZ7269 OK Roztoky DISK