Výsledky závodu: Pěkné prázdniny - E3

Datum:
24.08.2014
Místo konání:
Branžež
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Kost
Ředitel závodu:
Pavlovcová Petra
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R2
Stavitel tratí:
Stárek Filip
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21U     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21U     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     T2     T4    
D10L
3.48 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 23:21
2. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 23:29 + 0:08
3. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 24:48 + 1:27
4. Danková Alice CHA0650 OK Chrastava 32:11 + 8:50
5. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:53 + 10:32
6. Vařeková Anna TUV0651 SOK TJ Turnov 34:18 + 10:57
7. Balcarová Marie LLI0652 TJ Loko Liberec 36:58 + 13:37
8. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 38:55 + 15:34
9. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 44:19 + 20:58
10. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 44:55 + 21:34
11. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 50:05 + 26:44
12. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 56:58 + 33:37
D10
2.54 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 20:20
2. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 21:32 + 1:12
3. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 22:25 + 2:05
4. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 22:51 + 2:31
5. Švidrnochová Eliška MOV0451 SKOB Ostrava 23:17 + 2:57
6. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 23:48 + 3:28
7. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 24:05 + 3:45
8. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:15 + 3:55
9. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 24:36 + 4:16
10. Nedvídková Katka DLT0451 KrOB Rozmarýn Litoměřice 25:47 + 5:27
11. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:17 + 8:57
12. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 29:53 + 9:33
13. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:28 + 10:08
14. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 30:58 + 10:38
15. Schlittermann Clara 41D0550 LOK Berlin 32:46 + 12:26
15. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 32:46 + 12:26
17. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 33:45 + 13:25
18. Pompe Lone 18D0550 Post SV Dresden 34:58 + 14:38
19. Klechová Karolína AOP0452 Přátelé orientačního běhu Opava 38:39 + 18:19
20. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 40:15 + 19:55
21. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 41:50 + 21:30
22. Vorlíčková Martina 43S0551 ŠK Sandberg Bratislava 44:49 + 24:29
23. Huková Rebeka DKP0456 Oddíl OB Kotlářka 50:15 + 29:55
Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering DISK
Nedvídková Adéla DLT0452 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
D12
2.99 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:22
2. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 25:25 + 0:03
3. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 25:53 + 0:31
4. Miklušová Tamara 47S0250 Rapid Bratislava 27:53 + 2:31
5. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:41 + 3:19
6. Janků Anna SJC0252 TJ Sportcentrum Jičín 29:50 + 4:28
7. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 30:06 + 4:44
8. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 30:21 + 4:59
9. Hankovcová Helena KAM0350 SK Kamenice 30:55 + 5:33
10. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 31:27 + 6:05
11. Šmelíková Dorota 47S0251 Rapid Bratislava 32:30 + 7:08
12. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:52 + 8:30
13. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 35:09 + 9:47
14. Chalupová Aneta ROZ0250 OK Roztoky 36:00 + 10:38
15. Veselá Pavla TUV0351 SOK TJ Turnov 37:22 + 12:00
16. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 38:36 + 13:14
17. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:55 + 13:33
18. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:11 + 13:49
19. Binarová Adéla UOL0452 SK UP Olomouc 39:54 + 14:32
20. Richterová Julie ADA0351 OOB TJ Spartak Adamov 43:21 + 17:59
21. Adamovská Kateřina VAM0350 OOB Vamberk 53:07 + 27:45
22. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 56:15 + 30:53
23. Weislová Eliška TJP0250 TJ Sokol Troja 77:46 + 52:24
Jedruchová Štěpánka TZL0350 SKOB Zlín DISK
D14
3.74 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 24:28
2. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 28:07 + 3:39
3. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 29:06 + 4:38
4. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 30:03 + 5:35
5. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 30:49 + 6:21
6. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:19 + 7:51
7. Kováříková Marie KAM0050 SK Kamenice 32:48 + 8:20
8. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:53 + 8:25
9. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 33:17 + 8:49
10. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 33:26 + 8:58
11. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:35 + 10:07
12. Vejražková Róza SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 35:27 + 10:59
13. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 36:58 + 12:30
14. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 37:06 + 12:38
15. Jelínková Zuzana CHC0151 K.O.B. Choceň 41:48 + 17:20
16. Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky 43:05 + 18:37
17. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:06 + 18:38
18. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 43:51 + 19:23
19. Tumová Adéla SJC0154 TJ Sportcentrum Jičín 44:06 + 19:38
20. Šafková Sofie KAM0153 SK Kamenice 44:11 + 19:43
21. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 45:23 + 20:55
22. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:40 + 21:12
23. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:57 + 22:29
24. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 47:23 + 22:55
25. Korpasová Lucie LBM0151 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:31 + 24:03
26. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 49:35 + 25:07
27. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 52:26 + 27:58
28. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 52:31 + 28:03
29. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 63:46 + 39:18
30. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 64:07 + 39:39
31. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:24 + 40:56
32. Kubenová Alžbeta 47S0150 Rapid Bratislava 67:05 + 42:37
33. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 68:36 + 44:08
D16
4.44 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 39:16
2. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 45:22 + 6:06
3. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 46:36 + 7:20
4. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 47:23 + 8:07
5. Zlámalová Nikola SJC9951 TJ Sportcentrum Jičín 50:16 + 11:00
6. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 50:46 + 11:30
7. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 51:26 + 12:10
8. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 51:50 + 12:34
9. Zimmerová Kateřina ZVO9852 OB SK Zvole 52:07 + 12:51
10. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 OK Roztoky 52:08 + 12:52
11. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 52:45 + 13:29
12. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 53:26 + 14:10
13. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 54:02 + 14:46
14. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 54:58 + 15:42
15. Miklušová Tereza 47S9950 Rapid Bratislava 56:18 + 17:02
16. Švancárová Veronika KSU9853 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:01 + 17:45
17. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 57:44 + 18:28
18. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 58:36 + 19:20
19. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 59:55 + 20:39
20. Větříčková Andrea SHK9951 TJ Slavia Hradec Králové 60:37 + 21:21
21. Pukyšová Anežka KSU9999 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:43 + 21:27
22. Malinová Apolena SHK9952 TJ Slavia Hradec Králové 61:18 + 22:02
23. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 61:47 + 22:31
24. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 66:15 + 26:59
25. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 66:41 + 27:25
26. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:52 + 27:36
27. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 67:10 + 27:54
28. Habigerová Jana KSU9888 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:26 + 40:10
29. Hájková Eliška ZVO9851 OB SK Zvole 81:07 + 41:51
30. Labská Karolína LLI9952 TJ Loko Liberec 103:04 + 63:48
Kovalčíková Taťána DOR9850 OK Dobříš DISK
D18
4.87 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Muller Dorothea TUR9758 OOB TJ Turnov 43:42
2. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 43:54 + 0:12
3. Červená Adéla SHK9755 TJ Slavia Hradec Králové 53:28 + 9:46
4. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 58:35 + 14:53
5. Machačová Michaela PHK9656 OK 99 Hradec Králové 59:40 + 15:58
6. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 62:44 + 19:02
7. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 63:57 + 20:15
8. Fukalová Hana AOV9850 OOB TJ Baník Ostrava 64:53 + 21:11
9. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 68:53 + 25:11
10. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 69:30 + 25:48
10. Lavičková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 69:30 + 25:48
12. Peňázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 69:41 + 25:59
13. Myslivcová Markéta SHK9650 TJ Slavia Hradec Králové 71:48 + 28:06
14. Kavalírová Julie PHK9753 OK 99 Hradec Králové 71:56 + 28:14
D20
4.78 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7013
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmejcová Anna SJC9552 TJ Sportcentrum Jičín 77:20 0
2. Košková Anička LLI9550 TJ Loko Liberec 78:35 + 1:15 0
3. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:55 + 5:35 0
D21U
6.65 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamererová Valerie KAM9452 SK Kamenice 66:15
2. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 78:29 + 12:14
3. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 82:31 + 16:16
4. Klinkerová Jitka KAM6450 SK Kamenice 86:58 + 20:43
5. Huková Petra TJP7350 TJ Sokol Troja 97:18 + 31:03
6. Klinkerová Tereza ROZ9350 OK Roztoky 107:30 + 41:15
7. Weislová Eva TJP6750 TJ Sokol Troja 108:07 + 41:52
8. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 109:13 + 42:58
9. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 126:50 + 60:35
Kukolová Šárka LCE9251 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 95:51 + 29:36
D21E
8.51 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8708
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklopová Lenka UOL8951 SK UP Olomouc 71:37 9004
2. Doležalová Monika KAM8851 SK Kamenice 74:04 + 2:27 8716
3. Müllerová Věra VAM9051 OOB Vamberk 76:44 + 5:07 8403
4. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 77:40 + 6:03 8294
5. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 77:42 + 6:05 8290
6. Hepnerová Martina SHK8152 TJ Slavia Hradec Králové 80:39 + 9:02 7943
7. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 83:00 + 11:23 7667
8. Jakobová Adélka UOL9052 SK UP Olomouc 83:08 + 11:31 7652
9. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:01 + 14:24 7313
10. Čepová Daniela PHK8951 OK 99 Hradec Králové 86:32 + 14:55 7252
11. Przyczková Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 87:19 + 15:42 7160
12. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 88:03 + 16:26 7074
13. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 88:31 + 16:54 7019
14. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 92:37 + 21:00 6538
15. Doležalová Vendula VPM8787 KOS Slavia VŠ Plzeň 93:35 + 21:58 6424
16. Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden 108:42 + 37:05
17. Nieke Corinna 71D9350 TU Dresden 112:56 + 41:19
Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Bengtsson Jenny SW1 SW1 Langhundra IF DISK
D21A
6.85 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7925
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 64:44 8227
2. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 67:44 + 3:00 7874
3. Myslivcová Pavla SHK9352 TJ Slavia Hradec Králové 69:25 + 4:41 7675
4. Teplá Karolína SHK9251 TJ Slavia Hradec Králové 71:00 + 6:16 7489
5. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 71:26 + 6:42 7438
6. Petrželová Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:34 + 6:50 7422
7. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 72:09 + 7:25 7354
8. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 74:20 + 9:36 7096
9. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 75:44 + 11:00 6932
10. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 75:55 + 11:11 6910
11. Fundová Eliška SHK9351 TJ Slavia Hradec Králové 75:58 + 11:14 6904
12. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 76:42 + 11:58 6818
13. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 77:00 + 12:16 6782
14. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 77:12 + 12:28 6759
15. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 77:26 + 12:42 6731
16. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 79:08 + 14:24 6531
17. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 80:34 + 15:50 6362
18. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 84:00 + 19:16 5958
19. Novotná Barbora SHK8658 TJ Slavia Hradec Králové 84:04 + 19:20 5950
20. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 84:58 + 20:14 5844
21. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:50 + 21:06 5742
22. Hnilicová Šárka KSU9493 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:51 + 21:07 5740
23. Horová Magda VSP5450 USK Praha 86:00 + 21:16 5722
24. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 86:09 + 21:25 5705
25. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:34 + 22:50 5538
26. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 89:18 + 24:34 5334
27. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 90:03 + 25:19 5245
28. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 90:31 + 25:47 5190
29. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 91:15 + 26:31 5104
30. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 96:06 + 31:22 4533
31. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 105:00 + 40:16 3485
32. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 105:12 + 40:28 3461
33. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 106:03 + 41:19 3361
34. Horová Klára PGP8455 SK Praga 114:42 + 49:58 2342
Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín DISK 0
D21B
6.08 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5705
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 61:28 5949
2. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 65:22 + 3:54 5603
3. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 65:50 + 4:22 5561
4. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 70:38 + 9:10 5135
5. Musilová Vendula SJC8355 TJ Sportcentrum Jičín 71:23 + 9:55 5069
6. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 74:06 + 12:38 4827
7. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 76:34 + 15:06 4608
8. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 79:14 + 17:46 4371
9. Vejstrková Zuzana CHA8852 OK Chrastava 80:17 + 18:49 4278
10. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 80:26 + 18:58 4265
11. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 80:36 + 19:08 4250
12. Neuhäuserová Ladislava VSP8151 USK Praha 81:13 + 19:45 4195
13. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 85:02 + 23:34 3856
14. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 85:03 + 23:35 3855
14. Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov 85:03 + 23:35 3855
16. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 85:07 + 23:39 3849
17. Šulcová Veronika CHA8650 OK Chrastava 85:38 + 24:10 3803
18. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 86:37 + 25:09 3715
19. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 89:35 + 28:07 3452
20. Koppová Ingrid SLP7960 OOB Slavia Praha 93:53 + 32:25 3070
21. Végsöová Markéta DOB8850 KOB Dobruška 94:38 + 33:10 3003
22. Pěluchová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 100:52 + 39:24 2450
23. Geislerová Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 101:50 + 40:22 2364
24. Loosová Lenka VLI8152 Slavia Liberec orienteering 110:20 + 48:52 1609
25. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 116:31 + 55:03 1059
Volfová Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering DISK 0
Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška DISK 0
Krpatová Klára TJN9353 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK 0
Hlavacikova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica DISK
Nedvídková Iva DLT8551 KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK 0
D21C
4.61 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3070
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 53:06 3255
2. Doležalová Lenka SHK8256 TJ Slavia Hradec Králové 56:52 + 3:46 3050
3. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 59:31 + 6:25 2906
4. Filipová Zdeňka KRP8251 SK KOURA 66:25 + 13:19 2531
5. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:45 + 14:39 2459
6. Bartošová Ivana KRP8751 SK KOURA 68:05 + 14:59 2441
7. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 70:17 + 17:11 2321
8. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 73:24 + 20:18 2152
9. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 74:25 + 21:19 2096
10. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:43 + 24:37 1917
11. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 80:06 + 27:00 1787
12. Štefanová Klára STH7752 SK Studenec 83:00 + 29:54 1630
13. Šedivá Petra STH7751 SK Studenec 89:54 + 36:48 1255
14. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 89:57 + 36:51 1252
15. Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice 92:17 + 39:11
16. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 100:33 + 47:27 676
17. Dančáková Michaela VRL8052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 105:36 + 52:30 402
18. Hájková Petra VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 126:02 + 72:56
D35
5.06 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 TU Dresden 49:09
2. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 49:36 + 0:27
3. Wendler-Groß Wiebke 18D7850 Post SV Dresden 50:40 + 1:31
4. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 51:17 + 2:08
5. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 55:44 + 6:35
6. Kroniková Jana SHK7350 TJ Slavia Hradec Králové 57:09 + 8:00
7. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 57:37 + 8:28
8. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 58:23 + 9:14
9. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 58:56 + 9:47
10. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 60:08 + 10:59
10. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 60:08 + 10:59
12. Komárková Lenka TJH7651 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 62:35 + 13:26
13. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 63:14 + 14:05
14. Bialekova Martina 17S1402 Ekonom Banska Bystrica 63:32 + 14:23
15. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:30 + 15:21
16. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 65:47 + 16:38
17. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 66:15 + 17:06
18. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:31 + 17:22
19. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:56 + 17:47
20. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 67:39 + 18:30
21. Binarová Jitka UOL7751 SK UP Olomouc 67:53 + 18:44
22. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 69:09 + 20:00
23. Pompe Katja 18D7650 Post SV Dresden 71:52 + 22:43
24. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:01 + 25:52
25. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 76:41 + 27:32
26. Švidrnochová Hana MOV7751 SKOB Ostrava 79:45 + 30:36
27. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 88:46 + 39:37
28. Hlaváčková Klára LME7799 SK Los Mělník 93:25 + 44:16
29. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 96:57 + 47:48
30. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 99:48 + 50:39
31. Kopecká Jitka UOL7750 SK UP Olomouc 103:14 + 54:05
32. Vorlíčková Barbora 43S7651 ŠK Sandberg Bratislava 123:26 + 74:17
Fukalová Radmila AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava DISK
Švihlová Kateřina LME7750 SK Los Mělník DISK
Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno DISK
D40
4.73 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpilová Jana SJC7451 TJ Sportcentrum Jičín 50:37
2. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 51:39 + 1:02
3. Křivdová Lenka 2PC1350 Sportovní klub hasičů Královehradeckého kraje 51:45 + 1:08
4. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 51:55 + 1:18
5. Sedlářová Pavla AOP7052 Přátelé orientačního běhu Opava 54:09 + 3:32
6. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 57:28 + 6:51
7. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 58:45 + 8:08
8. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 58:54 + 8:17
9. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 60:21 + 9:44
10. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 63:07 + 12:30
11. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 63:10 + 12:33
12. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 63:51 + 13:14
13. Teplá Hana SHK6561 TJ Slavia Hradec Králové 64:13 + 13:36
14. Myslivcová Lenka SHK7051 TJ Slavia Hradec Králové 65:21 + 14:44
15. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:17 + 15:40
16. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 66:22 + 15:45
17. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:41 + 16:04
18. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 66:48 + 16:11
19. Hanušová Zdena SJC7253 TJ Sportcentrum Jičín 67:54 + 17:17
20. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 69:07 + 18:30
21. Škvorová Zuzana KAM7350 SK Kamenice 69:21 + 18:44
22. Hankovcová Lenka KAM7053 SK Kamenice 69:52 + 19:15
23. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:48 + 21:11
24. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 72:19 + 21:42
25. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 74:03 + 23:26
26. Čechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 75:14 + 24:37
27. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:22 + 24:45
28. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 76:27 + 25:50
29. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 77:32 + 26:55
30. Richterová Nataša ADA7451 OOB TJ Spartak Adamov 78:01 + 27:24
31. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 78:57 + 28:20
32. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 80:15 + 29:38
33. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 81:24 + 30:47
34. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 82:20 + 31:43
35. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 83:12 + 32:35
36. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 83:51 + 33:14
37. Langrová Monika SHK7251 TJ Slavia Hradec Králové 84:09 + 33:32
38. Janků Radka SJC7353 TJ Sportcentrum Jičín 84:42 + 34:05
39. Semíková Iva KAM6850 SK Kamenice 84:54 + 34:17
40. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 86:18 + 35:41
41. Schlittermann Silke 41D7050 LOK Berlin 87:50 + 37:13
42. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 89:07 + 38:30
43. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 89:29 + 38:52
44. Švancárová Helena KSU7252 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:39 + 39:02
45. Pánková Martina 47S6950 Rapid Bratislava 89:42 + 39:05
46. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 97:23 + 46:46
47. Miklušová Dagmar 47S7350 Rapid Bratislava 97:36 + 46:59
48. Humpolcová Jitka 81C7350 Cirkus Čakovice 98:41 + 48:04
49. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 100:35 + 49:58
50. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:50 + 51:13
51. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 103:52 + 53:15
52. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 104:24 + 53:47
53. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 110:09 + 59:32
54. Melicharová Barbora LLI7252 TJ Loko Liberec 111:22 + 60:45
Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno DISK
D45
4.65 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:18
2. Müller Anke 18D6650 Post SV Dresden 54:24 + 1:06
3. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:49 + 1:31
4. Poklopová Ivana UOL6451 SK UP Olomouc 55:28 + 2:10
5. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 56:27 + 3:09
6. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 56:28 + 3:10
7. Šmausová Dana TJN6750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:39 + 4:21
8. Zalabová Martina SJC6657 TJ Sportcentrum Jičín 57:53 + 4:35
9. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 58:54 + 5:36
10. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 62:09 + 8:51
11. Zobaníková Vladimíra RAD6850 TJ Sokol Radslavice 64:45 + 11:27
12. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 66:23 + 13:05
13. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 68:16 + 14:58
14. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 69:11 + 15:53
15. Richter Sabine 71D6650 TU Dresden 69:36 + 16:18
16. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 69:39 + 16:21
17. Jelínková Marta CHC6751 K.O.B. Choceň 69:53 + 16:35
18. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 70:48 + 17:30
19. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 71:49 + 18:31
20. Pustaiová Romana TJN6851 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:27 + 19:09
21. Hasalová Jana PGP6751 SK Praga 74:42 + 21:24
22. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 74:53 + 21:35
23. Šmausová Gabriela TJN6951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:32 + 22:14
24. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 81:09 + 27:51
25. Divecká Růžena SHK6753 TJ Slavia Hradec Králové 82:19 + 29:01
26. Fundová Hana SHK6752 TJ Slavia Hradec Králové 82:29 + 29:11
27. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 84:30 + 31:12
28. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 92:28 + 39:10
29. Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice 95:43 + 42:25
30. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 96:03 + 42:45
31. Končáková Kateřina HLV6856 KČT - OB Holešov 96:25 + 43:07
32. Macháčková Jana SHK6450 TJ Slavia Hradec Králové 96:44 + 43:26
33. Jonášová Marta 43S6951 ŠK Sandberg Bratislava 107:40 + 54:22
34. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 109:36 + 56:18
35. Baloghová Hana 43S6550 ŠK Sandberg Bratislava 126:21 + 73:03
Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk DISK
D50
4.25 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 49:42
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 51:45 + 2:03
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 54:20 + 4:38
4. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 55:58 + 6:16
5. Leideck Heike 71D6250 TU Dresden 61:07 + 11:25
6. Novotná Iva SHK6151 TJ Slavia Hradec Králové 61:08 + 11:26
7. Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor 61:47 + 12:05
8. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 61:54 + 12:12
9. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 63:01 + 13:19
10. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:27 + 19:45
11. Benešová Iva SJC6151 TJ Sportcentrum Jičín 70:50 + 21:08
12. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:18 + 21:36
13. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 74:47 + 25:05
14. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 86:11 + 36:29
15. Černíková Zdeňka OSN5964 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 88:37 + 38:55
Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Chmelařová Marie SHK6352 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Fikar Stránská Linda VRL7651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:24 + 7:42
D55
3.98 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:37
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 61:03 + 7:26
3. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 61:17 + 7:40
4. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 63:42 + 10:05
5. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 67:14 + 13:37
6. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 71:06 + 17:29
7. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 71:14 + 17:37
8. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:17 + 17:40
9. Bláhová Luba SHK5852 TJ Slavia Hradec Králové 72:52 + 19:15
10. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 76:49 + 23:12
11. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:55 + 23:18
12. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 78:49 + 25:12
13. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 80:20 + 26:43
14. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 81:03 + 27:26
15. Žemličková Jindra CHT5751 OOB SK Chrast 86:16 + 32:39
16. Gazdačková Jana SHK5851 TJ Slavia Hradec Králové 88:59 + 35:22
17. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 90:41 + 37:04
18. Svobodová Eva SHK5853 TJ Slavia Hradec Králové 90:55 + 37:18
19. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 98:37 + 45:00
20. Stulíková Zuzana SHK5751 TJ Slavia Hradec Králové 99:02 + 45:25
21. Šabatková Zdena SHK5652 TJ Slavia Hradec Králové 108:23 + 54:46
22. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 122:42 + 69:05
23. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 127:05 + 73:28
Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice DISK
D60
3.84 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 56:17
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 63:30 + 7:13
3. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 67:06 + 10:49
4. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 73:44 + 17:27
4. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:44 + 17:27
6. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 74:53 + 18:36
7. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 75:19 + 19:02
8. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:44 + 25:27
9. Tvrdková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 82:33 + 26:16
10. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 82:40 + 26:23
11. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 83:59 + 27:42
12. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 90:16 + 33:59
13. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 126:15 + 69:58
14. Ondrůjová Anna LIT5351 KOB Chemopetrol Litvínov 130:47 + 74:30
15. Nedvídková Jitka DLT5151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 134:24 + 78:07
D65
3.83 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 65:26
2. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 76:05 + 10:39
3. Křtěnská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 79:59 + 14:33
4. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 82:54 + 17:28
5. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 83:05 + 17:39
6. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 102:19 + 36:53
7. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 106:48 + 41:22
Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha DISK
D70
3.86 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 95:49
2. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 112:21 + 16:32
Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha DISK
H10L
3.48 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 17:57
2. Klust Jan CHA0702 OK Chrastava 20:12 + 2:15
3. Štefan Jan STH0500 SK Studenec 21:00 + 3:03
4. Hora David PGP0601 SK Praga 21:22 + 3:25
5. Suchánek Martin XBM0401 PELL’S MTBO TEAM 22:36 + 4:39
6. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 23:56 + 5:59
7. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 24:47 + 6:50
8. Veselý Václav TUV0601 SOK TJ Turnov 25:25 + 7:28
9. Městka Václav VSP0600 USK Praha 25:58 + 8:01
10. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 26:19 + 8:22
11. Šmelík Daniel 47S0700 Rapid Bratislava 26:25 + 8:28
12. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 26:41 + 8:44
13. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 27:18 + 9:21
14. Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 27:49 + 9:52
15. Hoetzel Hugo JEN OB Jenišovice 28:26 + 10:29
16. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:29 + 12:32
17. Jedruch Viktor TZL0600 SKOB Zlín 31:08 + 13:11
18. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:41 + 14:44
19. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 32:48 + 14:51
20. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 33:56 + 15:59
21. Horák Martin VSP0601 USK Praha 35:10 + 17:13
22. Huk Kryštof TJP0600 TJ Sokol Troja 35:36 + 17:39
23. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 37:45 + 19:48
24. Richter Rudolf ADA0601 OOB TJ Spartak Adamov 39:13 + 21:16
25. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 40:17 + 22:20
26. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 41:20 + 23:23
27. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 42:58 + 25:01
28. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:18 + 33:21
Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha DISK
H10
2.86 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:31
2. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 24:21 + 1:50
3. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 25:21 + 2:50
4. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 25:30 + 2:59
5. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 26:32 + 4:01
6. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 27:16 + 4:45
7. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 28:18 + 5:47
8. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 30:48 + 8:17
9. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 30:49 + 8:18
10. Kukurugya Šimon 43S0402 ŠK Sandberg Bratislava 32:20 + 9:49
11. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 32:55 + 10:24
12. Janků Štěpán SJC0501 TJ Sportcentrum Jičín 33:10 + 10:39
13. Janas Adam PGP0404 SK Praga 34:12 + 11:41
14. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:59 + 13:28
15. Knaup Jonas SMB0600 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 37:01 + 14:30
16. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 37:25 + 14:54
17. Trnka Marek VSP0402 USK Praha 37:32 + 15:01
18. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 37:51 + 15:20
19. Míka Bertík TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:28 + 23:57
20. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:54 + 24:23
21. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov 51:11 + 28:40
22. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 51:22 + 28:51
23. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 52:03 + 29:32
24. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 52:43 + 30:12
25. Brachtl Šimon ZVO0401 OB SK Zvole 54:22 + 31:51
Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice DISK
Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H12
3.07 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 22:01
2. Pompe Marek 18D0300 Post SV Dresden 23:53 + 1:52
3. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 24:15 + 2:14
4. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:20 + 2:19
5. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 25:28 + 3:27
6. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:52 + 4:51
7. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 27:00 + 4:59
8. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 28:00 + 5:59
9. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 28:17 + 6:16
10. Škvor Adam KAM0202 SK Kamenice 28:20 + 6:19
11. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:26 + 6:25
12. Janas Petr PGP0200 SK Praga 29:01 + 7:00
13. Růžička Radek LPU0201 OK Lokomotiva Pardubice 30:21 + 8:20
14. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 31:44 + 9:43
15. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 33:51 + 11:50
16. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:01 + 13:00
17. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 35:08 + 13:07
18. Javůrek Tomáš VSP0302 USK Praha 39:18 + 17:17
19. Swart Benjamin DKL0300 KOB Kladno 40:05 + 18:04
20. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:06 + 19:05
21. Suchánek Jakub XBM0201 PELL’S MTBO TEAM 42:13 + 20:12
22. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 44:30 + 22:29
23. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 46:28 + 24:27
24. Karásek Matyáš ZPV0302 KOB ZPV Prostějov 46:30 + 24:29
25. Weisl Martin TJP0200 TJ Sokol Troja 46:45 + 24:44
26. Zobaník Radek RAD0201 TJ Sokol Radslavice 46:53 + 24:52
27. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 60:24 + 38:23
28. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 62:53 + 40:52
29. Balogh Michal 43S0300 ŠK Sandberg Bratislava 65:31 + 43:30
H14
3.86 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 KOB ZPV Prostějov 28:36
2. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 29:54 + 1:18
2. Němeček Josef TJN0002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:54 + 1:18
4. Šafka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 30:48 + 2:12
5. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:53 + 3:17
6. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 33:17 + 4:41
7. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 34:48 + 6:12
8. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 35:00 + 6:24
9. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 35:34 + 6:58
10. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 36:11 + 7:35
11. Karásek Adam ZPV0001 KOB ZPV Prostějov 36:24 + 7:48
12. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 37:28 + 8:52
13. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 38:48 + 10:12
14. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:38 + 11:02
15. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:26 + 12:50
16. Zalaba Tomáš SJC0101 TJ Sportcentrum Jičín 45:56 + 17:20
17. Siegl Matyáš MFP0103 VŠSK MFF UK Praha 46:18 + 17:42
18. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:26 + 17:50
19. Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno 46:42 + 18:06
20. Kukurugya Matej 43S0103 ŠK Sandberg Bratislava 46:58 + 18:22
21. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 49:12 + 20:36
22. Semiginovský Šimon SJC0005 TJ Sportcentrum Jičín 49:20 + 20:44
23. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 50:02 + 21:26
24. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:00 + 24:24
25. Jonáš Adam 43S0101 ŠK Sandberg Bratislava 53:59 + 25:23
26. Vavřík Tomáš LOV0000 lepus.cz 58:45 + 30:09
27. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:58 + 30:22
28. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 59:55 + 31:19
29. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 61:23 + 32:47
30. Václavů Jan TJN0005 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:08 + 36:32
31. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 65:48 + 37:12
32. Balogh Matúš 43S0100 ŠK Sandberg Bratislava 66:31 + 37:55
33. Kniebügl Jakub 39S0000 KOBRA Bratislava 67:10 + 38:34
34. Vrkota Tomáš DKL0103 KOB Kladno 67:24 + 38:48
35. Zabořil Vojta JEN0101 OB Jenišovice 69:29 + 40:53
36. Adamovský Michal VAM0000 OOB Vamberk 81:59 + 53:23
37. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 89:31 + 60:55
38. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 100:33 + 71:57
39. Brachtl Adam ZVO0102 OB SK Zvole 101:12 + 72:36
Červenka Jakub ZVO0006 OB SK Zvole DISK
Šafář Vojtěch KSU0013 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Pavlík Ondřej LIT0101 KOB Chemopetrol Litvínov DISK
H16
5.06 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jíra Tomáš KAM9802 SK Kamenice 45:44
2. Horčička Vít UOL9919 SK UP Olomouc 46:03 + 0:19
3. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 47:58 + 2:14
4. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 48:03 + 2:19
5. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:44 + 4:00
6. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:27 + 5:43
7. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:21 + 6:37
8. Marek Jakub LLI9900 TJ Loko Liberec 54:01 + 8:17
9. Dekret Jakub 17S1400 Ekonom Banska Bystrica 56:40 + 10:56
10. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 59:30 + 13:46
11. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:59 + 15:15
12. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:24 + 17:40
13. Doležal Vít SJC9802 TJ Sportcentrum Jičín 67:33 + 21:49
14. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:58 + 22:14
15. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:01 + 22:17
16. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:15 + 24:31
17. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 74:13 + 28:29
18. Zobaník Michal RAD9901 TJ Sokol Radslavice 79:22 + 33:38
19. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 88:32 + 42:48
20. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 99:20 + 53:36
21. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 108:34 + 62:50
22. Jelínek Tomáš CHC9903 K.O.B. Choceň 137:38 + 91:54
Bartoš Pavel KRP9801 SK KOURA DISK
H18
6.74 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 50:04
2. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 51:42 + 1:38
3. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 55:25 + 5:21
4. Zlámal David SJC9603 TJ Sportcentrum Jičín 55:47 + 5:43
5. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 57:51 + 7:47
6. Kanta Martin LPU9705 OK Lokomotiva Pardubice 59:38 + 9:34
7. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 60:09 + 10:05
8. Werner Michal PGP9705 SK Praga 61:36 + 11:32
9. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 62:37 + 12:33
10. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:01 + 17:57
11. Štál Jan SJC9601 TJ Sportcentrum Jičín 68:28 + 18:24
12. Kaplan Martin LPU9609 OK Lokomotiva Pardubice 78:41 + 28:37
13. Zikmund Zdeněk SJC9703 TJ Sportcentrum Jičín 78:55 + 28:51
14. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 84:21 + 34:17
15. Preininger Kryštof DOB9601 KOB Dobruška 92:38 + 42:34
16. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 107:47 + 57:43
Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga DISK
Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava DISK
Lukáš Marek DKL9702 KOB Kladno DISK
H20
6.94 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2940
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 59:22 3242
2. Jiroušek Vít SRK9402 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 67:07 + 7:45 2897
3. Vaniš Ondřej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:01 + 12:39 2680
4. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 84:50 + 25:28 2110
5. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:50 + 27:28 2021
H21U
7.69 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 59:58
2. Kettner Lukáš KAM9403 SK Kamenice 60:09 + 0:11
3. Rusý Tomáš KAM9301 SK Kamenice 61:31 + 1:33
4. Kotecký Ondřej TBM7703 KOS TJ Tesla Brno 68:53 + 8:55
5. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 70:28 + 10:30
6. Škvor Martin KAM6700 SK Kamenice 71:26 + 11:28
7. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 71:36 + 11:38
8. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 72:00 + 12:02
9. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec orienteering 72:30 + 12:32
10. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 77:04 + 17:06
11. Dvořáček Jiří TTR7502 OOB Třebíč 80:08 + 20:10
12. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 84:44 + 24:46
13. Mikluš Marián 47S7200 Rapid Bratislava 86:04 + 26:06
14. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 92:01 + 32:03
15. Gajda Jan VSP6801 USK Praha 92:07 + 32:09
16. Olunczek Andrei 71D0000 TU Dresden 95:36 + 35:38
17. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 96:16 + 36:18
H21E
10.55 km, 29 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9142
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kodeda Štěpán SJC8818 TJ Sportcentrum Jičín 68:29 9381
2. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 71:04 + 2:35 9045
3. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 71:25 + 2:56 8999
4. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 72:50 + 4:21 8815
5. Kretzschmar Matthias 18D9000 Post SV Dresden 75:44 + 7:15
6. Štěrba Zbyněk LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice 75:47 + 7:18 8432
7. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 77:30 + 9:01 8209
8. Prášil Marek TTR7301 OOB Třebíč 78:35 + 10:06 8068
9. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 78:41 + 10:12 8055
10. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 79:03 + 10:34 8007
11. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 79:34 + 11:05 7940
12. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 80:08 + 11:39 7866
13. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 80:24 + 11:55 7832
14. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 83:17 + 14:48 7457
15. Hora Zbyněk PGP8000 SK Praga 85:27 + 16:58 7175
16. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 86:41 + 18:12 7015
17. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 87:01 + 18:32 6971
18. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 89:06 + 20:37 6701
19. Hepner David SHK7601 TJ Slavia Hradec Králové 89:12 + 20:43 6688
20. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 89:52 + 21:23 6601
21. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 90:36 + 22:07 6506
22. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 92:04 + 23:35 6315
23. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 98:45 + 30:16 5446
24. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 98:55 + 30:26 5424
25. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 100:06 + 31:37 5271
26. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 104:20 + 35:51 4720
27. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 104:55 + 36:26 4644
28. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 106:12 + 37:43 4478
29. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 108:22 + 39:53 4196
Jána Michal DKP8400 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
H21A
9.39 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7696
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 72:53 7787
2. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 74:08 + 1:15 7657
3. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 74:15 + 1:22 7645
4. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 74:36 + 1:43 7608
5. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 75:47 + 2:54 7485
6. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 78:13 + 5:20 7231
7. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 81:07 + 8:14 6928
8. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 81:31 + 8:38 6887
9. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 84:25 + 11:32 6584
10. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 85:04 + 12:11 6516
11. Semík Vojtěch KAM9100 SK Kamenice 85:23 + 12:30 6483
12. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 86:26 + 13:33 6373
13. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 87:06 + 14:13 6304
14. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 88:01 + 15:08 6208
15. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 89:03 + 16:10 6100
16. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:07 + 17:14 5989
17. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 90:13 + 17:20 5979
18. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 91:46 + 18:53 5817
19. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 92:57 + 20:04 5693
20. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 93:01 + 20:08 5687
21. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 95:23 + 22:30 5440
22. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 96:08 + 23:15 5361
23. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 100:35 + 27:42 4897
24. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 103:46 + 30:53 4565
25. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 108:59 + 36:06 4020
26. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 112:43 + 39:50 3631
27. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 112:59 + 40:06 3603
28. Schroth Peter 18D8400 Post SV Dresden 113:06 + 40:13
29. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 113:34 + 40:41 3542
30. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 120:16 + 47:23 2843
31. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 125:51 + 52:58 2260
32. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 129:04 + 56:11 1925
33. Krejčí Jiří 8DC8600 DOBneregistrovani 136:16 + 63:23
34. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 153:40 + 80:47 0
Podmolík Tomáš TZL6915 SKOB Zlín DISK 0
Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava DISK 0
Hanč Petr DOB8022 KOB Dobruška DISK 0
Janas Petr XBM7103 PELL’S MTBO TEAM DISK 0
H21B
8.05 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6084
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koťátko Zdeněk SJC7701 TJ Sportcentrum Jičín 60:17 6313
2. Bradna Václav CHA8000 OK Chrastava 61:40 + 1:23 6179
3. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 65:59 + 5:42 5759
4. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:20 + 6:03 5725
5. Wallner Jozef 39S6800 KOBRA Bratislava 67:18 + 7:01
6. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 67:30 + 7:13 5612
7. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:11 + 10:54 5254
8. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 71:24 + 11:07 5233
9. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 71:35 + 11:18 5216
10. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 73:19 + 13:02 5047
11. Kopecký David UOL7800 SK UP Olomouc 75:21 + 15:04 4850
12. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 76:24 + 16:07 4748
13. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 76:35 + 16:18 4730
14. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvínov 77:01 + 16:44 4688
15. Macek Jiří LIT8401 KOB Chemopetrol Litvínov 78:14 + 17:57 4570
16. Remeš Petr SHK9403 TJ Slavia Hradec Králové 78:34 + 18:17 4537
17. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 78:38 + 18:21 4531
18. Binar Robert UOL7500 SK UP Olomouc 78:58 + 18:41 4498
19. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 79:48 + 19:31 4418
20. Voráček Michal PGP8009 SK Praga 81:18 + 21:01 4272
21. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 81:25 + 21:08 4261
22. Kučerka Jan LIT8002 KOB Chemopetrol Litvínov 81:36 + 21:19 4243
23. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 82:37 + 22:20
24. Horčička Petr UOL7007 SK UP Olomouc 82:42 + 22:25 4136
25. Jirásek Jakub TTR8601 OOB Třebíč 85:05 + 24:48 3904
26. Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec 87:53 + 27:36 3633
27. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:16 + 27:59 3595
28. Meyer Dirk 18D8200 Post SV Dresden 89:32 + 29:15
29. Kučerka David LIT8202 KOB Chemopetrol Litvínov 90:33 + 30:16 3374
30. Nemec Andrej 17S9200 Ekonom Banska Bystrica 92:53 + 32:36
31. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:41 + 36:24 2778
32. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 100:37 + 40:20 2396
H21C
4.88 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4279
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Besta Lukáš KNC8101 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 46:21 4471
2. Mencl Pavel DKP7912 Oddíl OB Kotlářka 48:52 + 2:31 4249
3. Chmelař Lukáš XHK9100 GHOST RUBENA racing team 49:25 + 3:04
4. Trýzna Aleš DKP9100 Oddíl OB Kotlářka 50:22 + 4:01 4116
5. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 51:36 + 5:15 4008
6. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 51:50 + 5:29 3987
7. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 52:02 + 5:41 3970
8. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 55:44 + 9:23 3643
9. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 57:55 + 11:34 3451
10. Prášek Přemysl KAM9305 SK Kamenice 58:32 + 12:11 3396
11. Pešík Marek TJN8301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:52 + 13:31
12. Souček Tomáš PHK8202 OK 99 Hradec Králové 61:36 + 15:15 3126
13. Pešík Michal TJN7701 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:12 + 20:51 2632
14. Doležal Tomáš VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 68:09 + 21:48
15. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 82:14 + 35:53 1307
16. Moutvička Ondřej LIT8301 KOB Chemopetrol Litvínov 97:10 + 50:49 0
17. Nový Jakub DKP8800 Oddíl OB Kotlářka 122:02 + 75:41
H35
7.65 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 56:50
2. Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering 58:20 + 1:30
3. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 64:14 + 7:24
4. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 65:17 + 8:27
5. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 66:56 + 10:06
6. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 67:22 + 10:32
7. Musil Pavel SJC7705 TJ Sportcentrum Jičín 67:35 + 10:45
8. Hain Jan SJC7502 TJ Sportcentrum Jičín 69:20 + 12:30
9. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 69:31 + 12:41
10. Svoboda Ondřej SHK7605 TJ Slavia Hradec Králové 75:25 + 18:35
11. Kučera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 77:15 + 20:25
12. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 77:46 + 20:56
13. Slovák Miroslav SHK7704 TJ Slavia Hradec Králové 80:50 + 24:00
14. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 81:44 + 24:54
15. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 84:37 + 27:47
16. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 85:20 + 28:30
17. Knaup Jan SMB7700 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 85:34 + 28:44
18. Shein Alexander 11R17901 artventure 85:50 + 29:00
19. Kniebügl Anton 39S6400 KOBRA Bratislava 85:52 + 29:02
20. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:56 + 29:06
21. Becker Uwe SMB6200 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 89:06 + 32:16
22. Hankovec Petr KAM7101 SK Kamenice 91:45 + 34:55
23. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 98:57 + 42:07
24. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 99:41 + 42:51
25. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 109:38 + 52:48
26. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 112:54 + 56:04
27. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 116:46 + 59:56
28. Zapletal Petr XBM7201 PELL’S MTBO TEAM 118:04 + 61:14
29. Geisler Michal DKL7500 KOB Kladno 124:47 + 67:57
30. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 127:23 + 70:33
31. Pecka Vlastimil LLI7501 TJ Loko Liberec 135:55 + 79:05
32. Vorlíček Peter 43S7501 ŠK Sandberg Bratislava 140:20 + 83:30
33. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 157:45 + 100:55
Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk DISK
H40
6.97 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:12
2. Horký Jan UOL7100 SK UP Olomouc 60:32 + 5:20
3. Pompe Tilo 18D7000 Post SV Dresden 61:54 + 6:42
4. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 64:31 + 9:19
5. Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering 65:18 + 10:06
6. Löhning Michael 71D7300 TU Dresden 68:05 + 12:53
7. Lisý Ondřej ONO7100 SKOB Ostrov 70:57 + 15:45
8. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 71:44 + 16:32
9. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 73:11 + 17:59
10. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 73:28 + 18:16
11. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 74:50 + 19:38
12. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 76:31 + 21:19
13. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 76:47 + 21:35
14. Myslivec Tomáš SHK7002 TJ Slavia Hradec Králové 76:57 + 21:45
15. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 79:44 + 24:32
16. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 79:58 + 24:46
16. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:58 + 24:46
18. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 82:21 + 27:09
19. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:24 + 28:12
20. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 83:43 + 28:31
21. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 84:19 + 29:07
22. Farrak Holger 24D7000 SV Robotron Dresden 84:22 + 29:10
23. Kaufmann Torsten 71D7100 TU Dresden 84:38 + 29:26
24. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 86:25 + 31:13
25. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 87:35 + 32:23
26. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 91:54 + 36:42
27. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 92:35 + 37:23
28. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 95:01 + 39:49
29. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 95:56 + 40:44
30. Suchánek Ladislav XBM7008 PELL’S MTBO TEAM 97:08 + 41:56
31. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 98:50 + 43:38
32. Humpolec Jakub 81C7300 Cirkus Čakovice 99:57 + 44:45
33. Adamovský Michal VAM7200 OOB Vamberk 107:20 + 52:08
34. Tesař Zdeněk SJC7401 TJ Sportcentrum Jičín 110:56 + 55:44
35. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 111:31 + 56:19
36. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 114:25 + 59:13
37. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 116:06 + 60:54
38. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 123:01 + 67:49
39. Urban Marek 43S7401 ŠK Sandberg Bratislava 130:54 + 75:42
40. Souček Karel SHK6601 TJ Slavia Hradec Králové 132:40 + 77:28
41. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 147:09 + 91:57
Groß Sebastian 18D7400 Post SV Dresden DISK
Tuma Jaroslav SJC7305 TJ Sportcentrum Jičín DISK
Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno DISK
H45
7.38 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 56:19
2. Jonáš Radoslav 43S6912 ŠK Sandberg Bratislava 59:18 + 2:59
3. Lubs Alexander 71D6700 TU Dresden 59:32 + 3:13
4. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 63:14 + 6:55
5. Gossel Heiko 71D6500 TU Dresden 63:30 + 7:11
6. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 67:30 + 11:11
7. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 71:37 + 15:18
8. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 73:49 + 17:30
9. Langr Jan SHK6701 TJ Slavia Hradec Králové 73:55 + 17:36
10. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:24 + 18:05
11. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 74:27 + 18:08
12. Semík Jan VSP6507 USK Praha 75:04 + 18:45
13. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 75:37 + 19:18
14. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:46 + 20:27
15. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 78:28 + 22:09
16. Drechsel Michael 71D6501 TU Dresden 78:50 + 22:31
17. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 81:06 + 24:47
18. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 81:17 + 24:58
19. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 81:57 + 25:38
20. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 84:00 + 27:41
21. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 84:48 + 28:29
22. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:09 + 29:50
23. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:46 + 30:27
24. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 87:29 + 31:10
25. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:42 + 31:23
26. Hostaš Petr TJN6601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:32 + 36:13
27. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 92:54 + 36:35
28. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 93:25 + 37:06
29. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 95:16 + 38:57
30. Pustai Josef TJN6300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 95:54 + 39:35
31. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 97:32 + 41:13
32. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 97:40 + 41:21
33. Müller Rico 71D6400 TU Dresden 100:38 + 44:19
34. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 104:16 + 47:57
35. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 107:24 + 51:05
36. Balogh Richard 43S6900 ŠK Sandberg Bratislava 111:17 + 54:58
37. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 113:56 + 57:37
38. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 117:01 + 60:42
39. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 117:33 + 61:14
40. Lukáš Petr DKL6902 KOB Kladno 120:12 + 63:53
41. Míka Zdeněk TJN6700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 122:53 + 66:34
42. Kukurugya Emil 43S6601 ŠK Sandberg Bratislava 141:40 + 85:21
43. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 146:59 + 90:40
44. Blaha Petr KAM6605 SK Kamenice 153:37 + 97:18
45. Šafka Jan KAM6604 SK Kamenice 155:29 + 99:10
Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha DISK
Holík Marek TBM6507 KOS TJ Tesla Brno DISK
Voleský Karel BBM6700 BETA URSUS Orienteering DISK
H50
6.00 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 52:02
2. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 54:16 + 2:14
3. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 57:01 + 4:59
4. Ročejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 58:36 + 6:34
5. Müller Matthias 18D6200 Post SV Dresden 59:33 + 7:31
6. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:50 + 10:48
7. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 66:05 + 14:03
8. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:09 + 16:07
9. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 68:21 + 16:19
10. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 69:09 + 17:07
11. Nieke Hagen 71D6300 TU Dresden 69:15 + 17:13
12. Chmelař Pavel SHK6402 TJ Slavia Hradec Králové 71:38 + 19:36
13. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 76:05 + 24:03
14. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 76:28 + 24:26
15. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 76:38 + 24:36
16. Končák Jaroslav HLV6321 KČT - OB Holešov 78:26 + 26:24
17. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 78:46 + 26:44
18. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 79:34 + 27:32
19. Novotný Pavel SHK6104 TJ Slavia Hradec Králové 79:39 + 27:37
20. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 79:45 + 27:43
21. Teplý Jiří SHK6401 TJ Slavia Hradec Králové 79:52 + 27:50
22. Štubňa Ján 47S5801 Rapid Bratislava 81:41 + 29:39
23. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 82:27 + 30:25
24. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 83:38 + 31:36
25. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 85:06 + 33:04
26. Svoboda Miloslav SHK5901 TJ Slavia Hradec Králové 89:09 + 37:07
27. Funda Michal SHK6403 TJ Slavia Hradec Králové 93:23 + 41:21
28. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 93:49 + 41:47
29. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 93:57 + 41:55
30. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 96:21 + 44:19
31. Formanko Dušan RBA5801 TJ Rapid Bratislava 97:35 + 45:33
32. Mazúr Ján 47S5800 Rapid Bratislava 100:41 + 48:39
33. Kořínek Zdeněk PEN6201 OK RECO Sport 111:02 + 59:00
34. Divecký Josef SHK6102 TJ Slavia Hradec Králové 111:09 + 59:07
35. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 117:29 + 65:27
36. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 149:32 + 97:30
Panáček Jaroslav SJI6100 OK Jihlava DISK
H55
5.99 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:47
2. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 61:00 + 3:13
3. Hones Sepp AT1 HSV Ried 63:12 + 5:25
4. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 65:47 + 8:00
5. Ryšavý Jiří MOV5803 SKOB Ostrava 66:01 + 8:14
6. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 69:03 + 11:16
7. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 70:29 + 12:42
8. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 70:33 + 12:46
9. Gazdačko Milan SHK5702 TJ Slavia Hradec Králové 71:56 + 14:09
10. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 72:35 + 14:48
11. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 73:50 + 16:03
12. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 74:50 + 17:03
13. Beneš Josef SJC5801 TJ Sportcentrum Jičín 75:38 + 17:51
14. Palicka Miroslav 75S5900 TJ Cingov Spisska Nova Ves 81:13 + 23:26
15. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:37 + 24:50
16. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 84:09 + 26:22
17. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 85:01 + 27:14
18. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 93:45 + 35:58
19. Žemlička Zbyněk CHT5501 OOB SK Chrast 95:12 + 37:25
20. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 101:31 + 43:44
21. Poklop Lubomír LOL5601 OK Olomouc 120:38 + 62:51
22. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 123:58 + 66:11
23. Bartoš Vratislav KRP5401 SK KOURA 127:02 + 69:15
Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Šabatka Petr SHK5703 TJ Slavia Hradec Králové DISK
H60
4.84 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 45:32
2. Uher Petr VSP5001 USK Praha 47:54 + 2:22
2. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 47:54 + 2:22
4. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 49:30 + 3:58
5. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 55:44 + 10:12
6. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 57:17 + 11:45
7. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 58:36 + 13:04
8. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 59:49 + 14:17
9. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 61:14 + 15:42
10. Ziesche Juergen 41D5000 LOK Berlin 63:37 + 18:05
11. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:52 + 18:20
12. Polák Zdeněk VSP5203 USK Praha 65:06 + 19:34
13. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 65:50 + 20:18
14. Šikola Alexej LJN5301 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 68:12 + 22:40
15. Genderjahn Ludwig 41D4800 LOK Berlin 68:58 + 23:26
16. Babický Tomáš DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 70:48 + 25:16
17. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 71:03 + 25:31
18. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 72:51 + 27:19
19. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 78:00 + 32:28
20. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 80:26 + 34:54
21. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 83:49 + 38:17
22. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 83:54 + 38:22
23. Wald František FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 85:50 + 40:18
24. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 94:42 + 49:10
25. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 95:46 + 50:14
26. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 96:42 + 51:10
27. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 97:00 + 51:28
28. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 100:00 + 54:28
29. Mikan Vladimír SJC4805 TJ Sportcentrum Jičín 111:42 + 66:10
30. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 113:40 + 68:08
H65
4.41 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:55
2. Conrad Helmut 71D4000 TU Dresden 49:49 + 0:54
3. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 55:26 + 6:31
4. Horký Jan UOL4600 SK UP Olomouc 57:16 + 8:21
5. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 58:02 + 9:07
6. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 59:37 + 10:42
7. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 63:29 + 14:34
8. Tvrdek Vojtěch LBE4900 TJ Lokomotiva Beroun 63:36 + 14:41
9. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:03 + 19:08
10. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 69:49 + 20:54
11. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:00 + 23:05
12. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 75:54 + 26:59
13. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 76:53 + 27:58
14. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 76:57 + 28:02
15. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 81:31 + 32:36
16. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 87:04 + 38:09
17. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 94:39 + 45:44
18. Müller Rainer 71D4500 TU Dresden 97:27 + 48:32
H70
4.17 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 52:46
2. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 57:23 + 4:37
3. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:54 + 10:08
4. Havlík Jaroslav SJC3601 TJ Sportcentrum Jičín 65:36 + 12:50
5. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 65:54 + 13:08
6. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 70:48 + 18:02
7. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 75:42 + 22:56
8. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 78:04 + 25:18
9. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 86:59 + 34:13
10. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 91:07 + 38:21
11. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 91:33 + 38:47
12. Sedlář Vladimír AOP4201 Přátelé orientačního běhu Opava 108:00 + 55:14
13. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 137:15 + 84:29
Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H75
3.75 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 72:11
2. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 97:38 + 25:27
3. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 102:10 + 29:59
4. Schlittermann Klaus 41D3400 LOK Berlin 116:27 + 44:16
5. Vřešťál Jan 2QC3900 Vrestal 119:08 + 46:57
Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha DISK
HDR
3.48 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Jan VLI0803 Slavia Liberec orienteering 16:41
2. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 21:14 + 4:33
3. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 21:22 + 4:41
4. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 21:54 + 5:13
5. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 24:01 + 7:20
6. Kučera Radek CHA0700 OK Chrastava 24:17 + 7:36
7. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 24:28 + 7:47
8. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 24:34 + 7:53
9. Fikar Šimon VRL0601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:27 + 8:46
10. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 26:47 + 10:06
11. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 27:08 + 10:27
12. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 27:25 + 10:44
13. Rozkošný David EKP0909 VŠTJ Ekonom Praha 27:31 + 10:50
14. Blahová Karolína KAM0752 SK Kamenice 28:37 + 11:56
15. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 29:20 + 12:39
16. Kolencová Sára HCE0651 TJ Sokol Hostivice 29:27 + 12:46
17. Harazinová Zuzana VLI0650 Slavia Liberec orienteering 29:38 + 12:57
18. Brňák Jakub 43S0701 ŠK Sandberg Bratislava 29:43 + 13:02
19. Vorlíčková Lucka 43S0851 ŠK Sandberg Bratislava 29:49 + 13:08
20. Baloghová Zora 43S0750 ŠK Sandberg Bratislava 29:52 + 13:11
21. Harazinová Tereza VLI0850 Slavia Liberec orienteering 29:55 + 13:14
22. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 30:26 + 13:45
23. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 31:10 + 14:29
24. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 31:19 + 14:38
25. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 31:46 + 15:05
26. Brňáková Dianka 43S0952 ŠK Sandberg Bratislava 32:02 + 15:21
27. Lisá Štěpánka 6YC0450 Neregistrovaní 33:05 + 16:24
28. Sychra Marek CHA0604 OK Chrastava 34:10 + 17:29
29. Knob Viktor VRL0602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:26 + 17:45
30. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 34:33 + 17:52
31. Kuttelwascher Adam HCE0050 TJ Sokol Hostivice 34:52 + 18:11
32. Šedivý Josef STH0802 SK Studenec 35:59 + 19:18
33. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 36:12 + 19:31
34. Müllerová Kateřina VAM0750 OOB Vamberk 37:38 + 20:57
35. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 37:58 + 21:17
36. Drahoňovský Jakub TUR1006 OOB TJ Turnov 38:16 + 21:35
37. Veljačik Jonáš SCP OK Sparta Praha 38:27 + 21:46
38. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 38:50 + 22:09
39. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 39:15 + 22:34
40. Parkan Tomáš SJH SJH Jindřichův Hradec 39:32 + 22:51
41. Slováček Ondřej TZL0909 SKOB Zlín 39:37 + 22:56
42. Müllerová Hana HCE0650 TJ Sokol Hostivice 40:12 + 23:31
43. Hora Jan PGP0901 SK Praga 40:50 + 24:09
44. Sychra Šimon CHA0802 OK Chrastava 41:28 + 24:47
45. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Chemopetrol Litvínov 42:43 + 26:02
46. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:46 + 26:05
47. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 43:42 + 27:01
48. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:50 + 29:09
49. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:02 + 29:21
50. Knaupová Jana SMB0850 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 47:26 + 30:45
51. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 48:12 + 31:31
52. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 49:02 + 32:21
53. Hudečková Stella OOP0550 TJ Opava 49:13 + 32:32
54. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 50:11 + 33:30
55. Venclová Aneta ZAM1051 OB T.J. Sokol Žamberk 50:15 + 33:34
56. Kopecký Matyáš Michal TUR OOB TJ Turnov 54:26 + 37:45
57. Cupák Václav VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:05 + 43:24
58. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:06 + 43:25
59. van Dongen Tim DKP1000 Oddíl OB Kotlářka 60:47 + 44:06
60. Dvořák Daniel TUR OOB TJ Turnov 62:48 + 46:07
61. Becker Anton SMB0700 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 69:44 + 53:03
62. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 69:58 + 53:17
63. Pecka Matěj LLI0901 TJ Loko Liberec 70:49 + 54:08
64. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 74:11 + 57:30
65. Bozděch Vojta PGP1000 SK Praga 75:08 + 58:27
T2
3.12 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 31:53
2. Jaroslav Skal TJN7349 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:20 + 0:27
3. Zítková Michaela TUV8551 SOK TJ Turnov 32:52 + 0:59
4. Ondrejček Pavel LTU8400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:22 + 3:29
5. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 35:52 + 3:59
6. Fikar Aleš VRL7101 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:07 + 4:14
7. Pavlová Petra CHC8552 K.O.B. Choceň 37:12 + 5:19
8. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 38:03 + 6:10
9. Hápová Šárka PHK7157 OK 99 Hradec Králové 38:12 + 6:19
10. Kohout Zdeněk DKL7200 KOB Kladno 38:14 + 6:21
11. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 38:24 + 6:31
12. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:38 + 6:45
13. Švorcová Lenka CHA7550 OK Chrastava 39:04 + 7:11
14. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 39:37 + 7:44
15. Hornychová Helena TJN7150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:41 + 7:48
16. Paurová Lenka LTU7450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:32 + 10:39
17. Haidek Anna AT1 HSV Ried 43:01 + 11:08
18. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 43:51 + 11:58
19. Prášilová Mirka TTR7451 OOB Třebíč 44:03 + 12:10
20. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 44:04 + 12:11
21. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 44:27 + 12:34
22. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:30 + 12:37
23. Brňáková Martina 43S7752 ŠK Sandberg Bratislava 45:08 + 13:15
24. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 45:18 + 13:25
25. Kršáková Olga VIC6758 OB Vizovice 46:06 + 14:13
26. Brňák Štefan 43S7601 ŠK Sandberg Bratislava 46:07 + 14:14
27. Janasová Barbora XBM7150 PELL’S MTBO TEAM 46:58 + 15:05
28. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 47:02 + 15:09
29. Beranová Kristína TZL8585 SKOB Zlín 47:06 + 15:13
30. Štorová Anna ROU SKOB Roudnice nad Labem 47:22 + 15:29
31. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 47:26 + 15:33
32. Hronová Katarína VSP7555 USK Praha 51:43 + 19:50
33. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 56:46 + 24:53
34. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 69:41 + 37:48
Markovič Josef 47S Rapid Bratislava DISK
T4
5.17 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 68:33
2. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 68:55 + 0:22
3. Táborský Ondřej TJN5605 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:12 + 1:39
4. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 71:06 + 2:33
5. Sychra Zdeněk CHA7302 OK Chrastava 71:18 + 2:45
6. Funda Jiří API9301 OK Andante Písek 71:47 + 3:14
7. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:51 + 4:18
8. Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec 72:52 + 4:19
9. Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha 75:16 + 6:43
10. Valtr Pavel MFP6600 VŠSK MFF UK Praha 76:59 + 8:26
11. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:08 + 9:35
12. Veselá Jitka TUV SOK TJ Turnov 81:33 + 13:00
13. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 82:04 + 13:31
14. Fajrajzl Oldřich API9302 OK Andante Písek 85:25 + 16:52
15. Severýn Otto VLI Slavia Liberec orienteering 86:44 + 18:11
16. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 87:52 + 19:19
17. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 88:39 + 20:06
18. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 95:01 + 26:28
19. Langrová Anna SHK9999 TJ Slavia Hradec Králové 95:57 + 27:24
20. Veselý Pavel TUV SOK TJ Turnov 100:39 + 32:06
21. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 103:35 + 35:02
22. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 103:43 + 35:10
23. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 105:10 + 36:37
24. Čech Zdeněk ROZ7349 OK Roztoky 127:15 + 58:42
25. Hoetzelová Zuzana JEN OB Jenišovice 128:08 + 59:35
26. Balcarová Alena LLI7150 TJ Loko Liberec 128:16 + 59:43
27. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 128:31 + 59:58
28. Čechová Eliška ROZ7269 OK Roztoky 129:48 + 61:15
29. Filip Milan KRP8301 SK KOURA 130:13 + 61:40
30. Popková Klára VLI Slavia Liberec orienteering 132:35 + 64:02
31. Hlaváčová Lenka 8DC8450 DOBneregistrovani 133:39 + 65:06
32. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 133:58 + 65:25
33. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 135:30 + 66:57
34. Háp Ondřej PHK9702 OK 99 Hradec Králové 141:51 + 73:18
35. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 151:48 + 83:15
36. Machová Petra LME6952 SK Los Mělník 175:32 + 106:59
37. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 177:14 + 108:41
38. Horká Soňa UOL7150 SK UP Olomouc 201:58 + 133:25
Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering DISK
Preiningerová Monika 8DC8750 DOBneregistrovani DISK
Berková Květa TJN7350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK