Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.06.2015
Místo konání:
Březina - zámek (u Rokycan)
Pořadatel:
LBE - TJ Lokomotiva Beroun
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Radečské hradiště 2015, ISOM2000, měřítko 1:10 000, ekvidistance 5 m, formát A4 Mapovali: Petr Dudík, Václav Šimon, Tomáš Vaníček, Jaromír Buriánek (únor - květen 2015), laserový tisk, mapa nebude vodovzdorně upravená.
Ředitel závodu:
Šimon Václav - R3
Hlavní rozhodčí:
Křivancová Zdeňka - R3
Stavitel tratí:
Šimon Václav - R3
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T3     T5    
D10
1.60 km, 55 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malecková Hana PGP0550 SK Praga 16:12
2. Skáchová Viktorie KAM0650 SK Kamenice 17:46 + 1:34
3. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 20:56 + 4:44
4. Skáchová Zuzana KAM0651 SK Kamenice 21:46 + 5:34
5. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 23:44 + 7:32
6. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 25:39 + 9:27
7. Kohoutová Zdenka DKL0651 KOB Kladno 44:32 + 28:20
Cechová Klára SLA0552 SKOB Slaný DISK
D10L
3.20 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Markéta Nováková NNN04XN Neregistrovaní 22:39
2. Petra Jandová NNN05XN Neregistrovaní 27:05 + 4:26
3. Bulírová Zofie TAP0850 KOB TRETRA Praha 29:13 + 6:34
4. Müllerová Hana HCE0650 TJ Sokol Hostivice 33:13 + 10:34
5. Bohatá Marie UVP0650 Slovan Praha 38:58 + 16:19
6. Botková Josefína KNC0551 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 52:07 + 29:28
D12
2.30 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulírová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 23:19
2. Straitová Jolana VSP0456 USK Praha 24:42 + 1:23
3. Simsová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 27:42 + 4:23
4. Cerná Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 29:16 + 5:57
5. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 30:56 + 7:37
6. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 31:10 + 7:51
7. Haková Michaela PGP0451 SK Praga 33:35 + 10:16
8. Vísková Veronika KAM0452 SK Kamenice 34:27 + 11:08
9. Cincibusová Lenka FSP0450 VŠTJ Stavební fakulta Praha 36:16 + 12:57
10. Jedlicková Kristyna KAM0455 SK Kamenice 38:26 + 15:07
11. Pracková Ema RIC0451 OB Říčany 42:42 + 19:23
12. Botková Alzbeta KNC0352 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 62:41 + 39:22
Treslová Veronika KAM0457 SK Kamenice DISK
D14
2.80 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skáchová Magdalena KAM0151 SK Kamenice 25:52
2. Simsová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 27:31 + 1:39
3. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 29:22 + 3:30
4. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 30:11 + 4:19
5. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 32:06 + 6:14
6. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 33:46 + 7:54
7. Vítková Barbora DKL0250 KOB Kladno 41:31 + 15:39
8. Jirkovská Katerina SLA0350 SKOB Slaný 45:48 + 19:56
9. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 48:00 + 22:08
10. Jirkovská Michaela SLA0150 SKOB Slaný 49:44 + 23:52
D16
3.50 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliska PGP9954 SK Praga 29:07
2. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 39:20 + 10:13
3. Srámková Hana RIC0051 OB Říčany 41:01 + 11:54
4. Albrechtová Iveta KAM9950 SK Kamenice 44:25 + 15:18
5. Benesová Hana DKL0050 KOB Kladno 58:18 + 29:11
6. Míchalová Sárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:01 + 37:54
7. Lisková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:22 + 40:15
8. Skarková Katerina PGP9955 SK Praga 70:02 + 40:55
9. Sedlácková Linda ROZ0050 OK Roztoky 81:19 + 52:12
10. Kyralová Anna KAM0052 SK Kamenice 83:30 + 54:23
D18
3.70 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zimmerová Katerina KAM9850 SK Kamenice 45:07
2. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 46:31 + 1:24
3. Kopecká Eliska KNC9850 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 48:31 + 3:24
4. Hájková Eliska KAM9851 SK Kamenice 49:36 + 4:29
D21K
3.70 km, 135 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Repiská Amálie RIC9851 OB Říčany 62:26 0
2. Vítová Markéta EKP8454 VŠTJ Ekonom Praha 64:25 + 1:59 0
3. Fidrmucová Linda UOL865X SK UP Olomouc 67:17 + 4:51
4. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 68:30 + 6:04 0
D21L
4.80 km, 180 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8024
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rysavá Vendula PGP8153 SK Praga 44:21 8334
2. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 46:33 + 2:12 7951
3. Rysavá Magdalena PGP7650 SK Praga 47:29 + 3:08 7789
4. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 48:19 + 3:58 7644
5. Janovská Katerina PGP9850 SK Praga 49:55 + 5:34 7365
6. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 52:00 + 7:39 7003
7. Cermáková Kristyna PGP9154 SK Praga 52:34 + 8:13 6904
8. Mateju Martina PGP8556 SK Praga 53:10 + 8:49 6800
9. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 53:11 + 8:50 6797
10. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 54:01 + 9:40 6652
11. Macková Eva ZBP7950 OOB SK Zbraslav 55:56 + 11:35 6319
12. Skáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 56:52 + 12:31 6156
13. Albrechtová Eva KAM7850 SK Kamenice 61:04 + 16:43 5426
14. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 62:01 + 17:40 5260
15. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 62:24 + 18:03 5194
16. Rusá Sárka KAM9157 SK Kamenice 63:33 + 19:12 4994
17. Znamenácková Helena TAP8153 KOB TRETRA Praha 68:36 + 24:15 4115
18. Izáková Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 78:29 + 34:08 2396
19. Tloustová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 87:46 + 43:25 781
D35
4.10 km, 155 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simerková Olga PGP7551 SK Praga 45:50
2. Srámková Iva RIC7251 OB Říčany 48:54 + 3:04
3. Bejcková Jana DKL7150 KOB Kladno 50:21 + 4:31
4. Benesová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 53:51 + 8:01
5. Straitová Jitka VSP7252 USK Praha 56:56 + 11:06
6. Skripniková Katerina FSP8051 VŠTJ Stavební fakulta Praha 62:04 + 16:14
7. Malecková Iva PGP7559 SK Praga 63:04 + 17:14
8. Simsová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 64:01 + 18:11
9. Sedlácková Petra ROZ7050 OK Roztoky 66:58 + 21:08
10. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 67:50 + 22:00
11. Sustrová Jana ZBP7354 OOB SK Zbraslav 68:40 + 22:50
12. Haková Magda PGP7651 SK Praga 70:59 + 25:09
13. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VŠTJ Stavební fakulta Praha 71:13 + 25:23
14. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 74:32 + 28:42
15. Melisíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 74:54 + 29:04
16. Rejsková Alena KAM7750 SK Kamenice 79:38 + 33:48
17. Bohatá Pavla UVP7450 Slovan Praha 90:32 + 44:42
18. De Heij Margita RIC7350 OB Říčany 91:24 + 45:34
19. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 95:04 + 49:14
20. Geislerová Dita DKL7550 KOB Kladno 102:27 + 56:37
21. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 106:31 + 60:41
D45
3.50 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 36:16
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 39:27 + 3:11
3. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 42:40 + 6:24
4. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 43:39 + 7:23
5. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 46:07 + 9:51
6. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 46:29 + 10:13
7. Cincibusová Ivana FSP6651 VŠTJ Stavební fakulta Praha 46:45 + 10:29
8. Ciháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 47:47 + 11:31
9. Kohoutová Pavla KNC6251 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 48:49 + 12:33
10. Havlícková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 54:56 + 18:40
11. Hrdlicková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 55:16 + 19:00
12. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 57:26 + 21:10
13. Hlubucková Sárka KAM6851 SK Kamenice 63:27 + 27:11
14. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 65:55 + 29:39
15. Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice 69:30 + 33:14
16. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 76:04 + 39:48
17. Postolková Monika DKL7053 KOB Kladno 132:05 + 95:49
D55
2.90 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 42:41
2. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 48:57 + 6:16
3. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 59:09 + 16:28
Silerová Zdena KNC5750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
D75
2.10 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha 55:33
H10
1.60 km, 55 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strait Vilém VSP0701 USK Praha 13:11
2. Melisík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 13:57 + 0:46
3. Husák Ondrej SLA0600 SKOB Slaný 14:51 + 1:40
4. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 15:02 + 1:51
5. Meier David VSP0606 USK Praha 16:46 + 3:35
6. Subrt Vojtech DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 16:55 + 3:44
7. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 17:50 + 4:39
8. Stenha David EKP0701 VŠTJ Ekonom Praha 20:01 + 6:50
9. Bulír Jáchym TAP0602 KOB TRETRA Praha 20:49 + 7:38
10. Kubát Matyás RIC0601 OB Říčany 25:58 + 12:47
11. Cerny Matous TAP0501 KOB TRETRA Praha 34:26 + 21:15
H10L
3.20 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlácek Patrik ROZ0800 OK Roztoky 15:03
2. Subrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 23:52 + 8:49
3. Didov Ivan TAP0503 KOB TRETRA Praha 24:51 + 9:48
4. Vondra Tomás FSP0500 VŠTJ Stavební fakulta Praha 28:15 + 13:12
5. Kosák Eliás NNN3434 Neregistrovaní 28:18 + 13:15
6. Gartner Václav LBE0700 TJ Lokomotiva Beroun 28:22 + 13:19
7. Matej Novák NNN03XN Neregistrovaní 35:11 + 20:08
8. Borl Filip KNC0700 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 42:42 + 27:39
9. Simerka Ondrej PGP0800 SK Praga 45:01 + 29:58
10. Svoboda Frantisek ROZ0700 OK Roztoky 46:56 + 31:53
H12
2.30 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlácek Jaroslav ROZ0300 OK Roztoky 20:10
2. Skácha Vít KAM0309 SK Kamenice 22:09 + 1:59
3. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 22:19 + 2:09
4. Srámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 24:00 + 3:50
5. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 24:02 + 3:52
6. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 26:41 + 6:31
7. Jedlicka Jakub KAM0404 SK Kamenice 27:37 + 7:27
8. Baldrian Tomás VSP0405 USK Praha 28:31 + 8:21
9. Tuma Simon TAP0400 KOB TRETRA Praha 29:21 + 9:11
10. Kyral Maxmilián KAM0305 SK Kamenice 30:21 + 10:11
11. Cerny Antonín TAP0402 KOB TRETRA Praha 57:15 + 37:05
12. Stáfek Ondrej DKL0400 KOB Kladno 58:52 + 38:42
13. Kozadajev Adam KNC0303 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 68:06 + 47:56
14. Bohaty Jan UVP0400 Slovan Praha 71:42 + 51:32
Javurek Tomás VSP0302 USK Praha DISK
H14
2.90 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malacka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 23:08
2. Melisík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 23:11 + 0:03
3. Janas Petr PGP0200 SK Praga 24:32 + 1:24
4. Siegl Matyás PGP0104 SK Praga 25:02 + 1:54
5. Svarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 25:02 + 1:54
6. Janovsky Tomás PGP0101 SK Praga 25:51 + 2:43
7. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 26:47 + 3:39
8. Subrt Matej DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 28:28 + 5:20
9. Javurek Emil VSP0100 USK Praha 29:43 + 6:35
10. Simsa Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha 30:10 + 7:02
11. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 31:37 + 8:29
12. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 32:32 + 9:24
13. Melichna Matej DKL0102 KOB Kladno 34:51 + 11:43
14. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 37:58 + 14:50
15. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 40:30 + 17:22
16. Svoboda Jáchym ROZ0200 OK Roztoky 40:55 + 17:47
17. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 45:12 + 22:04
18. Volek Jaroslav KNC0100 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 45:44 + 22:36
19. Pethö Alex RIC0100 OB Říčany 48:33 + 25:25
20. Vrkota Tomás DKL0103 KOB Kladno 50:43 + 27:35
21. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 52:34 + 29:26
22. Husák Zdenek SLA0201 SKOB Slaný 56:23 + 33:15
23. Borl Jaroslav KNC0102 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 64:04 + 40:56
H16
4.10 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 42:00
2. Dedek Matej TAP0001 KOB TRETRA Praha 46:27 + 4:27
3. Vítek Karel DKL9901 KOB Kladno 51:39 + 9:39
4. Sladkovsky Jaromír TAP9902 KOB TRETRA Praha 56:40 + 14:40
5. Pockley Jakub RIC0000 OB Říčany 75:37 + 33:37
Cech Richard SLA0001 SKOB Slaný DISK
Rohlík Matej TAP0010 KOB TRETRA Praha DISK
H18
4.10 km, 155 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borovicka Tomás FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:37
2. Benes Jan DKL9800 KOB Kladno 80:05 + 34:28
3. Pelikán Lukás MFP9800 VŠSK MFF UK Praha 84:31 + 38:54
H21K
4.10 km, 155 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3508
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jurga Vojtech 46X8500 Krutě Kruté Krůty 34:29
2. Horcicka Vít UOL9919 SK UP Olomouc 36:30 + 2:01 4194
3. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 46:55 + 12:26
4. Simsa Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 47:27 + 12:58 3347
5. Zácek Martin FSP6803 VŠTJ Stavební fakulta Praha 52:10 + 17:41 2983
6. Horcicka Petr UOL7007 SK UP Olomouc 54:23 + 19:54 2811
7. Vanek Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 56:03 + 21:34 2682
8. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 56:20 + 21:51 2660
9. Malec Oldrich SLA9400 SKOB Slaný 57:09 + 22:40 2597
10. Borovicka Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 62:26 + 27:57 2189
11. Tousek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 67:37 + 33:08 1788
12. Soustek Kuba 17X8900 Aktivity v přirodě 69:56 + 35:27
13. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 76:15 + 41:46 1121
14. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 100:04 + 65:35 0
H21L
5.70 km, 195 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8616
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mateju Lubos PGP7601 SK Praga 41:22 8813
2. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 42:43 + 1:21 8538
3. Flasar Jan PGP8610 SK Praga 42:55 + 1:33 8497
4. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 43:21 + 1:59 8409
5. Rusy Tomás KAM9301 SK Kamenice 45:08 + 3:46 8046
6. Kovár Miroslav SJC8104 TJ Sportcentrum Jičín 45:26 + 4:04 7985
7. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 45:38 + 4:16 7944
8. Basus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 45:52 + 4:30 7897
9. Janovsky Tomás PGP6401 SK Praga 46:34 + 5:12 7754
10. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 46:35 + 5:13 7751
11. Sysel Ondrej PGP8302 SK Praga 47:59 + 6:37 7466
12. Nyvlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 48:41 + 7:19 7323
13. Král Ales MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 51:10 + 9:48 6818
14. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 53:39 + 12:17 6313
15. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 53:52 + 12:30 6269
16. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 54:13 + 12:51 6197
17. Stenha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 55:41 + 14:19 5899
18. Janas Petr PGP7106 SK Praga 56:02 + 14:40 5828
19. Sedivy Jirí EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 56:44 + 15:22 5685
20. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 57:50 + 16:28 5461
21. Vondra Jirí FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:28 + 18:06 5129
22. Cech Jan FSP7900 VŠTJ Stavební fakulta Praha 60:11 + 18:49 4983
23. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 62:01 + 20:39 4610
24. Pracka Tomás RIC7302 OB Říčany 62:11 + 20:49 4576
25. Pospísil Ondrej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 63:04 + 21:42 4396
26. Besta Lukás KNC8101 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 66:57 + 25:35 3606
27. Komárek Arnost SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 67:38 + 26:16 3467
28. Precek Zdenek SCP5200 OK Sparta Praha 76:52 + 35:30 1587
29. Havluj Frantisek DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 77:55 + 36:33 1374
30. Kohl Jirí KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:07 + 37:45 1130
31. Benc Jirí TAP8002 KOB TRETRA Praha 100:06 + 58:44 0
H35
5.30 km, 175 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 44:53
2. Skripnik Ondrej FSP7502 VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:40 + 0:47
3. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 55:12 + 10:19
4. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 58:44 + 13:51
5. Vítecek Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 59:15 + 14:22
6. Subrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 60:00 + 15:07
7. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 61:13 + 16:20
8. Geisler Michal DKL7500 KOB Kladno 64:34 + 19:41
9. Kubát Tomás RIC7503 OB Říčany 65:05 + 20:12
10. Stáfek Pavel DKL7401 KOB Kladno 65:34 + 20:41
11. Semelík Petr DKL6901 KOB Kladno 70:50 + 25:57
12. Jedlicka Adam KAM7700 SK Kamenice 82:24 + 37:31
Javurek Jaromír VSP7110 USK Praha DISK
Kurfürst Pavel FSP7400 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
Vítek Jirí DKL7300 KOB Kladno DISK
H45
4.70 km, 205 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jirí API6401 OK Andante Písek 50:50
2. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 51:14 + 0:24
3. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 54:38 + 3:48
4. Kalousek Jirí DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 59:08 + 8:18
5. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 59:27 + 8:37
6. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 61:35 + 10:45
7. Pribík Jan PGP6301 SK Praga 63:09 + 12:19
8. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 63:57 + 13:07
9. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 65:44 + 14:54
10. Pavlu Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 66:16 + 15:26
11. Kopp Petr 58C6702 Loko Liberec 68:05 + 17:15
12. Hosek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 68:46 + 17:56
13. Cincibus Pavel FSP6605 VŠTJ Stavební fakulta Praha 69:11 + 18:21
14. Srámek Petr RIC6905 OB Říčany 70:24 + 19:34
15. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 71:07 + 20:17
16. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 71:38 + 20:48
17. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 77:33 + 26:43
18. Liska Jindrich KPY6700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:45 + 22:55
19. Hájek Tomás ZVO6401 OB SK Zvole 77:25 + 26:35
20. Sedlácek Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 83:52 + 33:02
21. Sysel Zdenek PGP5200 SK Praga 84:24 + 33:34
22. Hlubucek Tomás KAM6603 SK Kamenice 85:11 + 34:21
23. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 85:37 + 34:47
24. Dobes Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:06 + 35:16
25. Bulír Jirí NNN8753 Neregistrovaní 89:34 + 38:44
26. Müller Jan HCE6800 TJ Sokol Hostivice 90:22 + 39:32
27. Benes Jan DKL6600 KOB Kladno 91:02 + 40:12
28. Hejsek Jirí KAM6900 SK Kamenice 94:14 + 43:24
29. Malec Jaroslav SLA6200 SKOB Slaný 98:59 + 48:09
30. Malecek Vít PGP6801 SK Praga 101:25 + 50:35
Kavka Jirí SCP5900 OK Sparta Praha DISK
H55
3.70 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaros Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 43:10
2. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 43:14 + 0:04
3. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 48:57 + 5:47
4. Koc Lumír MKP5401 SK Meteor Kačerov Praha 52:21 + 9:11
5. Kudrnác Martin HCE5901 TJ Sokol Hostivice 55:35 + 12:25
6. Sváb Jan VSP5801 USK Praha 61:45 + 18:35
7. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 67:28 + 24:18
Cadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
H65
2.90 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 35:45
2. Novák Milos SCP4600 OK Sparta Praha 39:38 + 3:53
3. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 45:19 + 9:34
4. Safarík Bedrich CST4601 OB Strakonice 45:53 + 10:08
5. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 49:06 + 13:21
6. Rysavy Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 52:42 + 16:57
7. Zábransky Emil SLA4200 SKOB Slaný 54:52 + 19:07
8. Duda Frantisek KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:56 + 22:11
9. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 60:49 + 25:04
10. Valásek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 65:31 + 29:46
H75
2.10 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 39:05
2. Vondra Jaroslav FSP3300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:57 + 8:52
3. Kalivoda Vladimír KNC3800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 53:07 + 14:02
4. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 57:47 + 18:42
5. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 68:37 + 29:32
HDR
3.20 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Besta Radek KNC0001 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 22:34
2. Klásterka Jan NNN98X9 Neregistrovaní 27:20 + 4:46
3. Subertová Katka UVP9999 Slovan Praha 31:55 + 9:21
4. Marek Novák NNN09XN Neregistrovaní 32:23 + 9:49
5. Kalinová Ella EKP0901 VŠTJ Ekonom Praha 35:30 + 12:56
6. Kalinová Lisa EKP1150 VŠTJ Ekonom Praha 35:43 + 13:09
7. Bestová Tereza KNC0600 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 37:57 + 15:23
8. Didov Stefan TAP0800 KOB TRETRA Praha 39:49 + 17:15
9. Simerka Jakub PGP0407 SK Praga 39:59 + 17:25
10. Foucková Ema 52X1150 SnailSquad 41:22 + 18:48
11. Martina Nováková NNN07XN Neregistrovaní 44:17 + 21:43
12. Müller Karel HCE1000 TJ Sokol Hostivice 55:47 + 33:13
13. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 57:34 + 35:00
14. Kurfürstová Marie FSP1050 VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:46 + 37:12
15. Vanek Petr ZBP1200 OOB SK Zbraslav 63:14 + 40:40
16. Vondrová Eliska FSP0850 VŠTJ Stavební fakulta Praha 65:27 + 42:53
17. Vítová Marianne EKP1158 VŠTJ Ekonom Praha 112:24 + 89:50
P
2.10 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matej Novák NNNXXXN Neregistrovaní 19:14
2. Rendová Iva KAM7152 SK Kamenice 20:20 + 1:06
3. Jírová Monika NNNN0N0 Neregistrovaní 23:50 + 4:36
4. Bártíková Irena VSP7461 USK Praha 24:43 + 5:29
5. Kopp Václav NNN2000 Neregistrovaní 31:24 + 12:10
6. Lisková Hana KPY6650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:40 + 12:26
7. Zábranská Petra SLA9250 SKOB Slaný 33:14 + 14:00
8. Markéta Nováková NNNXXYN Neregistrovaní 36:02 + 16:48
9. Marek Novák NNNYXXN Neregistrovaní 36:41 + 17:27
10. Turecková Eva DKP9655 Oddíl OB Kotlářka 39:09 + 19:55
11. Dobesová Katerina KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:39 + 20:25
12. Petra Jandová NNNXYXN Neregistrovaní 40:00 + 20:46
T3
3.10 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomás Janata EKP9999 VŠTJ Ekonom Praha 55:15
2. Malacková Jana DVP6151 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 58:43 + 3:28
3. Strait Martin VSP7602 USK Praha 59:11 + 3:56
4. Himmel Petr OKP6500 SK OK 24 Praha 62:53 + 7:38
5. Malacka Milan NNN0000 Neregistrovaní 65:34 + 10:19
6. Svoboda Ondrej ROZ7100 OK Roztoky 67:38 + 12:23
7. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 68:17 + 13:02
8. Kucerová Berenika 9JC8050 neregistrovaní - Všenory 71:24 + 16:09
9. Kohout Zdenek DKL7200 KOB Kladno 73:06 + 17:51
10. Kohoutová Zdenka DKL7251 KOB Kladno 82:50 + 27:35
11. Melisík Michael NNNXXXX Neregistrovaní 83:51 + 28:36
12. Javurková Gabriela VSP7260 USK Praha 85:46 + 30:31
13. Jurgová Ludmila 46X8450 Krutě Kruté Krůty 89:48 + 34:33
14. Hyková Jindra SJP5600 KČT Slavoj Praha 114:46 + 59:31
15. Bulírová Blanka NNN6789 Neregistrovaní 118:05 + 62:50
T5
4.70 km, 205 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 56:18
2. Kautsky Jirí 9BC8200 bez klubu 81:09 + 24:51
3. Petr Dudík DOR0000 OK Dobříš 86:15 + 29:57
4. Hyka Tomás SJP5800 KČT Slavoj Praha 89:33 + 33:15
5. Burianová Lucie KNC0000 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 108:37 + 52:19
6. Hana Dudíková DOR0001 OK Dobříš 117:24 + 61:06
7. Metlicka Tomás ZBPXXXX OOB SK Zbraslav 124:15 + 67:57
Kukal Zdenek ZBPXXXY OOB SK Zbraslav DISK