Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.09.2015
Místo konání:
Libušín
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
Mapa:
Mrákavy
Ředitel závodu:
Vinš Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R2
Stavitel tratí:
Vinš Pavel - R2
JURY:
Valášek Petr, Zemková Helena, Hanák Jan
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     P     T    
D10
2.30 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 23:35
2. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 24:37 + 1:02
3. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 26:17 + 2:42
4. Rendlová Katerina KAM0550 SK Kamenice 26:55 + 3:20
5. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 27:07 + 3:32
6. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 27:55 + 4:20
7. Vocu Alexandra KAM0553 SK Kamenice 31:35 + 8:00
8. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 32:44 + 9:09
9. Krístková Viktorie ROZ0651 OK Roztoky 34:14 + 10:39
10. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 35:22 + 11:47
11. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 36:45 + 13:10
12. Kohoutová Zdenka DKL0651 KOB Kladno 37:03 + 13:28
13. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 38:28 + 14:53
14. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 41:31 + 17:56
15. Vlasaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 42:33 + 18:58
16. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 44:55 + 21:20
17. Andrade Miriam 24C0650 OK Vršovice 45:05 + 21:30
18. Ruzicková Ema RIC0653 OB Říčany 45:36 + 22:01
19. Kohoutková Lucie TAP0651 KOB TRETRA Praha 57:38 + 34:03
Bulírová Zofie TAP0850 KOB TRETRA Praha DISK
Cechová Klára SLA0552 SKOB Slaný DISK
D10L
2.30 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 20:37
2. Fibírová Lucie FSP0777 VŠTJ Stavební fakulta Praha 26:21 + 5:44
3. Snízková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 28:31 + 7:54
4. Nemsovská Magdalena VSP0853 USK Praha 29:04 + 8:27
5. Mirceva Tereza DOR0750 OK Dobříš 29:46 + 9:09
6. Pekná Alzbeta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 34:53 + 14:16
7. Hejsková Magdalena KAM0850 SK Kamenice 35:57 + 15:20
8. Malecková Pavlína PGP0850 SK Praga 37:49 + 17:12
9. Trefná Alzbeta TAP0550 KOB TRETRA Praha 40:43 + 20:06
10. Svobodová Andrea SLA SKOB Slaný 41:24 + 20:47
11. Hudosová Kristyna RIC0750 OB Říčany 44:14 + 23:37
12. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 34:36 + 13:59
13. Pribíková Agáta PGP0651 SK Praga 47:26 + 26:49
14. Pangracová Anna MFP0650 VŠSK MFF UK Praha 48:06 + 27:29
15. Kleskenova Diana NNN Neregistrovaní 55:19 + 34:42
16. Ptácková Hana PGP0750 SK Praga 57:16 + 36:39
17. Hladká Tereza TAP0650 KOB TRETRA Praha 59:17 + 38:40
D12
2.80 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulírová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 25:17
2. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 26:41 + 1:24
3. Malecková Hana PGP0550 SK Praga 27:09 + 1:52
4. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 27:15 + 1:58
5. Hankovcová Helena KAM0350 SK Kamenice 28:05 + 2:48
6. Simsová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 28:53 + 3:36
7. Pracková Ema RIC0451 OB Říčany 30:17 + 5:00
8. Janecková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 30:51 + 5:34
9. Smolková Barbora TAP0356 KOB TRETRA Praha 32:00 + 6:43
10. Pavlícková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:46 + 7:29
10. Cincibusová Lenka FSP0450 VŠTJ Stavební fakulta Praha 32:46 + 7:29
12. Vísková Veronika KAM0452 SK Kamenice 33:26 + 8:09
13. Jedlicková Kristyna KAM0455 SK Kamenice 33:31 + 8:14
14. Jirkovská Katerina SLA0350 SKOB Slaný 33:54 + 8:37
15. Cerná Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 35:09 + 9:52
16. Haková Michaela PGP0451 SK Praga 36:19 + 11:02
17. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 36:51 + 11:34
17. Jirasová Anezka DOR0350 OK Dobříš 36:51 + 11:34
19. Vrtisková Katerina ZVO0351 OB SK Zvole 38:57 + 13:40
20. Stepánková Julie KAM0458 SK Kamenice 42:44 + 17:27
21. Vlasaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 45:11 + 19:54
22. Neubauerová Anna DOR0456 OK Dobříš 48:45 + 23:28
23. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 48:58 + 23:41
24. Mojzísková Klára KAM0356 SK Kamenice 50:33 + 25:16
25. Dobiásová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem 50:43 + 25:26
26. Nováková Markéta NNN0061 Neregistrovaní 53:30 + 28:13
27. Treslová Veronika KAM0457 SK Kamenice 54:32 + 29:15
28. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 107:36 + 82:19
Bartonová Tereza TAP0350 KOB TRETRA Praha DISK
D14
2.90 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kasparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 30:03
2. Rosendorfová Lenka TAP0153 KOB TRETRA Praha 33:54 + 3:51
3. Simsová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 34:11 + 4:08
4. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 37:24 + 7:21
5. Vítková Barbora DKL0250 KOB Kladno 39:57 + 9:54
6. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 40:53 + 10:50
7. Stepánková Ema KAM0255 SK Kamenice 42:00 + 11:57
8. Votavová Zofie KNC0250 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 43:24 + 13:21
9. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 43:51 + 13:48
10. Jirkovská Michaela SLA0150 SKOB Slaný 44:43 + 14:40
11. Radová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 45:32 + 15:29
12. Fantová Katerina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 46:52 + 16:49
13. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 47:50 + 17:47
14. Popová Jana TAP0252 KOB TRETRA Praha 49:34 + 19:31
15. Selucká Alzbeta KAM0257 SK Kamenice 66:06 + 36:03
16. Tomesová Jana DKL0152 KOB Kladno 68:03 + 38:00
17. Hladká Gabriela TAP0255 KOB TRETRA Praha 71:18 + 41:15
18. Novotná Sárka KNC0150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 75:49 + 45:46
D16
3.70 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dedková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 38:01
2. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 38:38 + 0:37
3. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 43:07 + 5:06
4. Albrechtová Iveta KAM9950 SK Kamenice 47:47 + 9:46
5. Sedlácková Linda ROZ0050 OK Roztoky 53:40 + 15:39
6. Pelikánová Mása MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 55:19 + 17:18
7. Bálková Denisa DOR0050 OK Dobříš 61:32 + 23:31
8. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 62:04 + 24:03
9. Míchalová Sárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:21 + 27:20
10. Kolárová Johana PGP9952 SK Praga 68:37 + 30:36
11. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 73:47 + 35:46
12. Lisková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:31 + 36:30
13. Kyralová Anna KAM0052 SK Kamenice 80:43 + 42:42
13. Pohoralá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 80:43 + 42:42
Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš DISK
D18
4.80 km, 165 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Eliska KNC9850 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 68:08
2. Zábranská Kristyna SLA9852 SKOB Slaný 73:05 + 4:57
3. Mikulásová Martina PGP9852 SK Praga 99:26 + 31:18
D21K
4.80 km, 165 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3542
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Stoková Mariana DKP8158 Oddíl OB Kotlářka 53:21 3766
2. Filipová Zdenka KRP8251 SK KOURA 54:28 + 1:07 3696
3. Rydlová Eva FSP8989 VŠTJ Stavební fakulta Praha 63:01 + 9:40 3164
4. Stehlíková Anna RIC9750 OB Říčany 64:33 + 11:12 3069
5. Jarosova Klara DCE7950 KOB Dobřichovice 64:36 + 11:15 3066
6. Dobesová Katerina KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:03 + 11:42 3038
7. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:09 + 15:48 2783
8. Sládková Helena TAP9151 KOB TRETRA Praha 71:18 + 17:57 2649
9. Bartosová Ivana KRP8751 SK KOURA 73:04 + 19:43 2539
10. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:51 + 20:30 2491
11. Hostinská Jana VAM8451 OOB Vamberk 77:32 + 24:11 2261
12. Gottliebová Petra KPY8752 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:36 + 26:15 2133
Stáfková Jitka PGP8056 SK Praga DISK 0
Sirucková Daniela 73C7650 xxx DISK
D21L
6.30 km, 145 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7121
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 51:05 7579
2. Rysavá Vendula PGP8153 SK Praga 52:49 + 1:44 7353
3. Betková Stepánka ADM5288 56:42 + 5:37
4. Svobodná Madla DKP9154 Oddíl OB Kotlářka 59:53 + 8:48 6431
5. Rysavá Magdalena PGP7650 SK Praga 64:00 + 12:55 5894
6. Kozinová Jana PGP6651 SK Praga 66:07 + 15:02 5618
7. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 66:10 + 15:05 5612
8. Lukavcová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 67:07 + 16:02 5488
9. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:41 + 16:36 5414
10. Zimmerová Katerina KAM9850 SK Kamenice 67:45 + 16:40 5405
10. Horová Magda VSP5450 USK Praha 67:45 + 16:40 5405
12. Albrechtová Eva KAM7850 SK Kamenice 68:01 + 16:56 5370
13. Jelínková Sárka PGP9153 SK Praga 68:35 + 17:30 5297
14. Simunková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 69:29 + 18:24 5179
15. Bozdechová Lenka PGP8254 SK Praga 70:18 + 19:13 5073
16. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 71:41 + 20:36 4892
17. Krístková Hana ROZ7450 OK Roztoky 72:40 + 21:35 4764
18. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:41 + 23:36 4501
19. Mikulásová Helena PGP9353 SK Praga 78:28 + 27:23 4007
20. Jezková Dominika PGP9053 SK Praga 78:36 + 27:31 3990
21. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 79:49 + 28:44 3831
22. Janecková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 79:52 + 28:47 3825
23. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 82:10 + 31:05 3525
24. Králová Vanda 4DC8750 Báječné ženy v běhu 90:22 + 39:17
25. Karasová Jana FSP6153 VŠTJ Stavební fakulta Praha 94:40 + 43:35 1894
26. Tloustová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 103:55 + 52:50 688
D35K
3.80 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 48:06
2. Rozková Petra RIC7575 OB Říčany 52:14 + 4:08
3. Pangrácová Jana MFP7653 VŠSK MFF UK Praha 52:58 + 4:52
4. Malecková Iva PGP7559 SK Praga 54:38 + 6:32
5. Hlavácková Klára 6MC7750 Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 55:00 + 6:54
6. Ruzicková Lucie RIC7351 OB Říčany 55:08 + 7:02
7. Hudosová Gábina RIC7299 OB Říčany 56:13 + 8:07
8. Haková Magda PGP7651 SK Praga 57:03 + 8:57
9. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 59:18 + 11:12
10. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 59:28 + 11:22
11. Sedlácková Jana ZBP7654 OOB SK Zbraslav 60:08 + 12:02
12. Mirceva Lenka DOR7350 OK Dobříš 60:36 + 12:30
13. Pavlícková Lenka DOR7251 OK Dobříš 60:42 + 12:36
14. Jirkovská Pavlína SLA7250 SKOB Slaný 60:54 + 12:48
15. Dobiásová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 62:51 + 14:45
16. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 64:52 + 16:46
17. Fibírová Zuzana FSP7555 VŠTJ Stavební fakulta Praha 65:37 + 17:31
18. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 67:55 + 19:49
19. Pribíková Monika PGP7256 SK Praga 68:59 + 20:53
20. Pracková Zita RIC7850 OB Říčany 71:03 + 22:57
21. Tolarová Ivana RIC7650 OB Říčany 73:43 + 25:37
22. Kolárová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 79:30 + 31:24
D35L
4.40 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valásková Sárka KAM6951 SK Kamenice 45:03
2. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 45:43 + 0:40
3. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 47:36 + 2:33
4. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 47:46 + 2:43
5. Simsová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 48:47 + 3:44
6. Lostáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:38 + 4:35
7. Simerková Olga PGP7551 SK Praga 51:22 + 6:19
8. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 52:50 + 7:47
9. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 53:35 + 8:32
10. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 54:25 + 9:22
11. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 55:14 + 10:11
12. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 57:04 + 12:01
13. Sedlácková Petra ROZ7050 OK Roztoky 60:22 + 15:19
14. Ctrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 61:33 + 16:30
15. Janecková Veronika SOB7151 SOBSA 62:10 + 17:07
16. Pospísilová Stepánka 4DC7650 Báječné ženy v běhu 63:21 + 18:18
17. Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha 64:15 + 19:12
18. Ptácková Katerina PGP7350 SK Praga 64:33 + 19:30
19. Kratochvílová Silvie NNN Neregistrovaní 68:21 + 23:18
20. Sladkovská Helena TAP6751 KOB TRETRA Praha 71:04 + 26:01
21. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 72:24 + 27:21
22. Melisíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 73:28 + 28:25
23. Pohoralá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 78:57 + 33:54
24. Rejsková Alena KAM7750 SK Kamenice 81:09 + 36:06
D45K
2.90 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrdlicková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 34:04
2. Vlková Radka KNC6551 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 47:24 + 13:20
3. Líbalová Marcela ROU6551 SKOB Roudnice nad Labem 47:52 + 13:48
4. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 50:15 + 16:11
5. Klofácová Romana SLP6951 OOB Slavia Praha 52:20 + 18:16
D45L
3.80 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 40:25
2. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 41:35 + 1:10
3. Fantová Libuse EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 43:14 + 2:49
4. Klasková Katerina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 43:40 + 3:15
5. Procházková Miluse DCE5450 KOB Dobřichovice 45:50 + 5:25
6. Cincibusová Ivana FSP6651 VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:12 + 7:47
7. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 48:25 + 8:00
8. Kasparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 53:24 + 12:59
9. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 53:31 + 13:06
10. Zdimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 54:14 + 13:49
11. Jezková Regina PGP6352 SK Praga 57:03 + 16:38
12. Havlícková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 57:14 + 16:49
13. Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní 58:49 + 18:24
14. Slavíková Katerina PGP6650 SK Praga 59:19 + 18:54
15. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 59:25 + 19:00
16. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 60:55 + 20:30
17. Malacková Jana DVP6151 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 63:57 + 23:32
18. Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice 65:29 + 25:04
19. Sámalová Hana OKP6151 SK OK 24 Praha 82:44 + 42:19
20. Cechmánková Helena OKP6450 SK OK 24 Praha 82:56 + 42:31
D55
3.20 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 41:00
2. Zavadilová Nada SCP5450 OK Sparta Praha 42:59 + 1:59
3. Strossová Jirina DCE5650 KOB Dobřichovice 43:49 + 2:49
4. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 45:13 + 4:13
5. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 46:40 + 5:40
6. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 48:26 + 7:26
7. Rysavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 48:54 + 7:54
8. Hankovská Jana PGP4050 SK Praga 49:03 + 8:03
9. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 51:05 + 10:05
10. Silerová Zdena KNC5750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 51:39 + 10:39
11. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 59:33 + 18:33
12. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 72:10 + 31:10
13. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 86:26 + 45:26
H10
2.30 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 17:43
2. Heller Jirí ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 17:59 + 0:16
3. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 18:04 + 0:21
4. Melisík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 18:36 + 0:53
5. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 19:05 + 1:22
6. Lorenc Vasík DOR0702 OK Dobříš 19:41 + 1:58
7. Cech Adam ROZ0601 OK Roztoky 20:14 + 2:31
8. Rozek Vojtech RIC0501 OB Říčany 20:51 + 3:08
9. Jiras Jenda DOR0505 OK Dobříš 21:12 + 3:29
10. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 21:49 + 4:06
11. Novy Jáchym DOR0502 OK Dobříš 21:55 + 4:12
12. Mison Daniel KAM0500 SK Kamenice 22:16 + 4:33
13. Nemsovsky Filip VSP0500 USK Praha 22:22 + 4:39
14. Brettl Filip PGP0600 SK Praga 23:15 + 5:32
15. Husák Ondrej SLA0600 SKOB Slaný 23:18 + 5:35
16. Vrtiska Jakub ZVO0503 OB SK Zvole 23:20 + 5:37
17. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 24:42 + 6:59
18. Pelant Jan RIC0700 OB Říčany 25:17 + 7:34
19. Bulír Jáchym TAP0602 KOB TRETRA Praha 27:15 + 9:32
20. Vanzura David ROU0502 SKOB Roudnice nad Labem 27:31 + 9:48
21. Cerny Matous TAP0501 KOB TRETRA Praha 28:49 + 11:06
22. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 28:50 + 11:07
23. Simerka Ondrej PGP0800 SK Praga 30:46 + 13:03
24. Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany 31:42 + 13:59
25. Didov Ivan TAP0503 KOB TRETRA Praha 32:51 + 15:08
26. Lousa Vojtech KPY0600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:16 + 15:33
27. Kosák Jonás PGP0603 SK Praga 37:04 + 19:21
28. Jirásek Simon ROZ0602 OK Roztoky 43:03 + 25:20
29. Jirkovsky Jan SLA0500 SKOB Slaný 44:21 + 26:38
30. Spanel Benedikt DOR0508 OK Dobříš 44:57 + 27:14
MS Chaloupsky Martin NNN Neregistrovaní 86:29 + 68:46
H10L
2.30 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlácek Patrik ROZ0800 OK Roztoky 19:58
2. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 21:40 + 1:42
3. Havlák Stepán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 22:04 + 2:06
4. Semecky Vít TAP0601 KOB TRETRA Praha 22:09 + 2:11
5. Tolar Ondrej RIC0701 OB Říčany 24:01 + 4:03
6. Jedlicka Ales VSP0800 USK Praha 25:10 + 5:12
7. Bláha Simon SJP0700 KČT Slavoj Praha 25:28 + 5:30
8. Gärtner Václav LBE0701 TJ Lokomotiva Beroun 26:29 + 6:31
9. Hlavácek Vojtech TAP0700 KOB TRETRA Praha 26:37 + 6:39
10. Subrt Ondrej TAP0801 KOB TRETRA Praha 26:50 + 6:52
11. Mucha Tomás NNN Neregistrovaní 26:58 + 7:00
12. Bazata Alberto KAM0702 SK Kamenice 27:28 + 7:30
13. Sedlácek Martin ZBP0700 OOB SK Zbraslav 27:57 + 7:59
14. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 29:29 + 9:31
15. Borl Filip KNC0700 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 31:13 + 11:15
16. Spanel Filip DOR0704 OK Dobříš 31:40 + 11:42
17. Hradil Martin HCE0600 TJ Sokol Hostivice 32:42 + 12:44
18. Pop Jonás TAP0600 KOB TRETRA Praha 34:27 + 14:29
19. Skála Simon LBE0700 TJ Lokomotiva Beroun 35:17 + 15:19
20. Didov Stefan TAP0800 KOB TRETRA Praha 36:52 + 16:54
21. Kosák Eliás PGP0704 SK Praga 40:28 + 20:30
22. Kuttelwascher Adam HCE TJ Sokol Hostivice 41:01 + 21:03
23. Coufal Krystof ROU0749 SKOB Roudnice nad Labem 42:40 + 22:42
24. Novák Marek NNN0040 Neregistrovaní 47:08 + 27:10
H12
2.90 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Martin KAM0405 SK Kamenice 20:36
2. Kozina Stepán PGP0300 SK Praga 22:38 + 2:02
3. Bolehovsky Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 27:16 + 6:40
3. Kucera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 27:16 + 6:40
5. Ctrnáct Frantisek PGP0401 SK Praga 31:51 + 11:15
6. Sedlácek Jaroslav ROZ0300 OK Roztoky 35:40 + 15:04
7. Kolár Matyás SLA0300 SKOB Slaný 36:31 + 15:55
8. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 36:44 + 16:08
9. Hudos Václav RIC0503 OB Říčany 39:48 + 19:12
10. Tuma Simon TAP0400 KOB TRETRA Praha 40:02 + 19:26
11. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 43:12 + 22:36
12. Kyral Maxmilián KAM0305 SK Kamenice 43:58 + 23:22
13. Hejsek Lukás KAM0400 SK Kamenice 46:45 + 26:09
14. Baldrian Tomás VSP0405 USK Praha 48:45 + 28:09
15. Marhold Premysl ZVO0301 OB SK Zvole 51:11 + 30:35
16. Nigrin Matous DOR0303 OK Dobříš 52:54 + 32:18
17. Snízek Ondrej DOR0406 OK Dobříš 62:56 + 42:20
18. Podzemsky Lukás KAM0407 SK Kamenice 64:56 + 44:20
19. Vejrazka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:06 + 45:30
20. Cerny Antonín TAP0402 KOB TRETRA Praha 67:03 + 46:27
21. Novák Matej NNN0041 Neregistrovaní 68:23 + 47:47
22. Spanel Vojtech DOR0407 OK Dobříš 81:02 + 60:26
23. Mucha Ondrej RIC0400 OB Říčany 90:08 + 69:32
24. Trefny Matej TAP0302 KOB TRETRA Praha 91:09 + 70:33
25. Swart Benjamin DKL0300 KOB Kladno 105:31 + 84:55
Stastny Tomás TAP0401 KOB TRETRA Praha DISK
Mirácky Adam KPY0301 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Snízek Martin DOR0405 OK Dobříš DISK
H14
4.10 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malacka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 36:16
2. Simsa Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha 39:01 + 2:45
3. Bolehovsky Michal EKP0200 VŠTJ Ekonom Praha 40:29 + 4:13
4. Klaska Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 40:34 + 4:18
5. Melisík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 40:54 + 4:38
6. Longin Jan TAP0103 KOB TRETRA Praha 42:37 + 6:21
7. Valásek Václav KAM0100 SK Kamenice 45:09 + 8:53
8. Janda Ondrej DOR0100 OK Dobříš 46:37 + 10:21
9. Kolsky Pavel PGP0204 SK Praga 48:05 + 11:49
10. Vísek Martin KAM0102 SK Kamenice 49:04 + 12:48
11. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 54:14 + 17:58
12. Subrt Matej DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 54:21 + 18:05
13. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 54:22 + 18:06
14. Melichna Matej DKL0102 KOB Kladno 56:09 + 19:53
15. Prusa Jan DKL0201 KOB Kladno 56:30 + 20:14
16. Barton Michal KAM0107 SK Kamenice 58:59 + 22:43
17. Rozek Vilém RIC0301 OB Říčany 59:19 + 23:03
18. Svoboda Ludek DKL0200 KOB Kladno 62:39 + 26:23
19. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 63:42 + 27:26
20. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 66:56 + 30:40
21. Marhold Ondrej ZVO0101 OB SK Zvole 68:03 + 31:47
22. Borl Jaroslav KNC0102 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 72:56 + 36:40
23. Stastny Petr TAP0106 KOB TRETRA Praha 76:01 + 39:45
24. Janecek Ondrej SOB0201 SOBSA 77:13 + 40:57
25. Volek Jaroslav KNC0100 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 81:12 + 44:56
26. Mrózek Adam KAM0209 SK Kamenice 87:27 + 51:11
27. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 93:49 + 57:33
28. Brachtl Adam ZVO0102 OB SK Zvole 96:04 + 59:48
H16
4.80 km, 165 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 41:25
2. Novák Josef KPY0000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:34 + 2:09
3. Vítek Karel DKL9901 KOB Kladno 48:17 + 6:52
4. Dedek Matej TAP0001 KOB TRETRA Praha 48:23 + 6:58
5. Sladkovsky Jaromír TAP9902 KOB TRETRA Praha 51:46 + 10:21
6. Pockley Jakub RIC0000 OB Říčany 52:10 + 10:45
7. Zdimera Jan PGP9903 SK Praga 56:07 + 14:42
8. Zemko Zdenek SLA9900 SKOB Slaný 66:35 + 25:10
9. Koubek Václav DOR9900 OK Dobříš 73:32 + 32:07
10. Janecek Jirí TAP0000 KOB TRETRA Praha 73:43 + 32:18
11. Cech Richard SLA0001 SKOB Slaný 79:42 + 38:17
Krejbich Daniel TJP9901 TJ Sokol Troja DISK
H18
6.20 km, 195 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlásek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 51:32
2. Borovicka Tomás FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 60:15 + 8:43
3. Cernohorsky Mikulás RIC9800 OB Říčany 61:43 + 10:11
4. Pelikán Lukás MFP9800 VŠSK MFF UK Praha 84:33 + 33:01
5. Kaspar Frantisek SLA9800 SKOB Slaný 86:24 + 34:52
6. Bambousek Jan DOR9800 OK Dobříš 86:57 + 35:25
H21K
6.70 km, 220 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4063
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 55:01 4478
2. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 58:29 + 3:28 4249
3. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 68:20 + 13:19
4. Dnebosky Frantisek 24C8000 OK Vršovice 69:52 + 14:51
5. Tesar Jan SCP8501 OK Sparta Praha 70:22 + 15:21 3461
6. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 71:03 + 16:02 3416
7. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 71:07 + 16:06 3411
8. Kutálek Jan TAP8301 KOB TRETRA Praha 72:01 + 17:00 3351
9. Jirous Jirí TAP7201 KOB TRETRA Praha 72:20 + 17:19 3331
10. Strelba Ondrej KTA7501 SK Kotnov Tábor 74:59 + 19:58 3155
11. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 79:03 + 24:02 2885
12. Vanek Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 81:31 + 26:30 2722
13. Tousek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 88:37 + 33:36 2251
14. Maska Marek MKP8800 SK Meteor Kačerov Praha 88:51 + 33:50 2236
15. Malec Oldrich SLA9400 SKOB Slaný 89:09 + 34:08 2216
16. Zácek Martin FSP6803 VŠTJ Stavební fakulta Praha 96:56 + 41:55 1700
17. Borovicka Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 126:40 + 71:39 0
H21L
10.80 km, 270 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8137
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mateju Lubos PGP7601 SK Praga 72:52 8366
2. Makovsky Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 75:17 + 2:25 8104
3. Fibír Tomás FSP7901 VŠTJ Stavební fakulta Praha 76:48 + 3:56 7940
4. Pokorny Ondrej PGP7506 SK Praga 77:46 + 4:54 7835
5. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 79:02 + 6:10 7697
6. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 86:25 + 13:33 6896
7. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 87:51 + 14:59 6741
8. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 88:52 + 16:00 6630
9. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 91:39 + 18:47 6328
10. Rozek David RIC7403 OB Říčany 93:10 + 20:18 6164
11. Franco Paulo COC 93:24 + 20:32
12. Vondra Jirí FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 95:39 + 22:47 5894
13. Rada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 96:21 + 23:29 5818
14. Hrouda Martin FSP7612 VŠTJ Stavební fakulta Praha 98:01 + 25:09 5637
15. Pracka Tomás RIC7302 OB Říčany 98:45 + 25:53 5558
16. Klomínsky Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 102:20 + 29:28 5169
17. Cabla Robert SLA8108 SKOB Slaný 103:45 + 30:53
18. Luznicky Jirí 69X8500 HO Humanita 106:47 + 33:55
19. Simon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 108:12 + 35:20 4532
20. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 113:45 + 40:53 3930
21. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 117:14 + 44:22 3552
22. Nosek Jakub 49C8700 NER 120:13 + 47:21
23. Komín David PGP7405 SK Praga 124:41 + 51:49 2744
24. Hejtmanek Martin TAP8605 KOB TRETRA Praha 128:38 + 55:46 2315
25. Vins Jaroslav DKL8619 KOB Kladno 134:10 + 61:18
Vlach Martin PGP8605 SK Praga DISK 0
H35K
4.40 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simsa Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 41:40
2. Lousa Ladislav KPY7300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:51 + 7:11
3. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 58:28 + 16:48
4. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 60:49 + 19:09
5. Vejrazka Jirí KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:29 + 27:49
6. Pavlícek Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:36 + 48:56
Ctrnáct Jirí PGP7603 SK Praga DISK
H35L
6.70 km, 220 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovsky Pavel EKP7103 VŠTJ Ekonom Praha 57:06
2. Nemsovsky Petr PGP7602 SK Praga 57:20 + 0:14
3. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 57:41 + 0:35
4. Pompach Petr 2GC7800 3.LF UK 58:27 + 1:21
5. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 60:32 + 3:26
6. Kolár Tomás SLA7103 SKOB Slaný 60:59 + 3:53
7. Trefny Pavel NNN7010 Neregistrovaní 61:18 + 4:12
8. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 66:49 + 9:43
9. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 67:07 + 10:01
10. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 70:15 + 13:09
11. Subrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 72:05 + 14:59
12. Polívka Petr RIC7401 OB Říčany 72:29 + 15:23
13. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 73:29 + 16:23
14. Heller Jirí ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 73:30 + 16:24
15. Sladkovsky Jaromír TAP6901 KOB TRETRA Praha 75:31 + 18:25
16. Krízan Jirí PVP8000 VSS Přírodověda Praha 79:51 + 22:45
17. Slapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem 82:49 + 25:43
18. Spanel Ondrej DOR7100 OK Dobříš 84:05 + 26:59
19. Janecek Ondrej SOB7001 SOBSA 86:25 + 29:19
20. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:59 + 30:53
21. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 105:30 + 48:24
H45K
4.60 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 44:28
2. Malecek Vít PGP6801 SK Praga 45:36 + 1:08
3. Hájek Tomás ZVO6401 OB SK Zvole 54:21 + 9:53
4. Votava Petr KNC6602 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 55:56 + 11:28
5. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 62:17 + 17:49
H45L
6.20 km, 195 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valásek Petr KAM6600 SK Kamenice 59:14
2. Rakovec Michal SCP6901 OK Sparta Praha 64:40 + 5:26
3. Janecek Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 66:15 + 7:01
4. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 69:40 + 10:26
5. Liska Jindrich KPY6700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:22 + 12:08
6. Fiala Zdenek TAP5501 KOB TRETRA Praha 73:47 + 14:33
7. Kopecny Mojmír TAP6402 KOB TRETRA Praha 74:56 + 15:42
8. Zdimera Zdenek LME7000 SK Los Mělník 75:24 + 16:10
9. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 76:49 + 17:35
10. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 79:43 + 20:29
11. Hosek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 80:03 + 20:49
12. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 82:09 + 22:55
13. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 83:27 + 24:13
14. Hejsek Jirí KAM6900 SK Kamenice 89:09 + 29:55
15. Kohl Jirí KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 91:09 + 31:55
16. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 92:22 + 33:08
17. Pribík Jan PGP6301 SK Praga 92:31 + 33:17
18. Uhlír Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 94:37 + 35:23
19. Sedlácek Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 96:43 + 37:29
20. Malec Jaroslav SLA6200 SKOB Slaný 98:35 + 39:21
21. Dobes Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 102:58 + 43:44
22. Stetina Jirí HCE6100 TJ Sokol Hostivice 104:44 + 45:30
23. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 108:41 + 49:27
Klaska Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka DISK
Rada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka DISK
H55
4.60 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozina Petr PGP6000 SK Praga 44:38
2. Jirka Jirí ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 45:52 + 1:14
3. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 46:33 + 1:55
4. Jaros Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 49:09 + 4:31
5. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 50:04 + 5:26
6. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 51:04 + 6:26
7. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 52:39 + 8:01
8. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 53:17 + 8:39
9. Wald Frantisek FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:58 + 9:20
10. Cadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 54:26 + 9:48
11. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 55:55 + 11:17
12. Koc Lumír MKP5401 SK Meteor Kačerov Praha 56:13 + 11:35
13. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 59:17 + 14:39
14. Grivalsky Michal PGP5900 SK Praga 62:15 + 17:37
15. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 63:57 + 19:19
16. Svobodny Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 65:18 + 20:40
17. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 70:10 + 25:32
18. Hojny Oldrich SCP5201 OK Sparta Praha 83:39 + 39:01
Somvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní DISK
H65
3.20 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Milos SCP4600 OK Sparta Praha 45:07
1. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 45:07
3. Rysavy Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 47:13 + 2:06
4. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 49:18 + 4:11
5. Zábransky Emil SLA4200 SKOB Slaný 49:50 + 4:43
6. Lebduska Petr ROU4702 SKOB Roudnice nad Labem 55:22 + 10:15
7. Mudr Stanislav DCE4400 KOB Dobřichovice 55:36 + 10:29
8. Duda Frantisek KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:08 + 11:01
9. Valásek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 57:01 + 11:54
10. Javurek Jaromír 17X4100 Aktivity v přirodě 58:37 + 13:30
11. Kolsky Alexander PGP5000 SK Praga 59:03 + 13:56
12. Hostomsky Jirí 6YC4100 Neregistrovaní 75:17 + 30:10
13. Hlavaty Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 79:48 + 34:41
Zeleny Vladimír PGP4800 SK Praga DISK
H75
2.90 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondra Jaroslav FSP3300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 58:27
2. Kalivoda Vladimír KNC3800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 72:23 + 13:56
3. Lousa Frantisek KPY3700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:44 + 21:17
HDR
2.30 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladká Michaela TAP7452 KOB TRETRA Praha 19:13
2. Brettl Tobiás PGP0900 SK Praga 21:14 + 2:01
3. Lousa Vítek KPY0800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:28 + 2:15
4. Jiras Frantisek DOR0900 OK Dobříš 21:53 + 2:40
5. Pangrácová Eva MFP1051 VŠSK MFF UK Praha 22:19 + 3:06
6. Novotny Mojmír NNN Neregistrovaní 22:46 + 3:33
7. Vejrazková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:52 + 3:39
8. Blahutová Lucie MFP0950 VŠSK MFF UK Praha 23:09 + 3:56
9. Neuerová Eliska DOR1051 OK Dobříš 24:37 + 5:24
10. Kohoutek Jan NNN Neregistrovaní 25:48 + 6:35
11. Didiva Elena NNN Neregistrovaní 25:54 + 6:41
12. Spanel Viktor DOR0901 OK Dobříš 26:00 + 6:47
13. Pucherna Marek NNN Neregistrovaní 27:01 + 7:48
14. Nováková Martina NNN0066 Neregistrovaní 27:04 + 7:51
15. Kohoutek Ladik SLA1000 SKOB Slaný 28:07 + 8:54
16. Pavlu Matej NNN Neregistrovaní 28:37 + 9:24
17. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 28:50 + 9:37
18. Pilar Frantisek NNN0010 Neregistrovaní 29:24 + 10:11
19. Pavlu Jakub NNN Neregistrovaní 29:45 + 10:32
20. Krulis Janek NNN Neregistrovaní 29:47 + 10:34
21. Cerná Vilma ROU09xx SKOB Roudnice nad Labem 29:50 + 10:37
22. Svobodová Beta TAP KOB TRETRA Praha 30:20 + 11:07
23. Kunstová Anezka SLA1050 SKOB Slaný 30:48 + 11:35
24. Kuttelwascher Marek HCE TJ Sokol Hostivice 31:25 + 12:12
25. Milotová Barbora KAM0753 SK Kamenice 32:15 + 13:02
26. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 32:19 + 13:06
27. Uhlírová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 32:30 + 13:17
28. Uhlírová Eliska LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 32:35 + 13:22
29. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 32:41 + 13:28
30. Hlavácková Lucie TAP1050 KOB TRETRA Praha 33:06 + 13:53
31. Kubát Jan NNN Neregistrovaní 33:43 + 14:30
32. Kubátová Marie NNN Neregistrovaní 34:04 + 14:51
33. Coufalová Klára ROU0949 SKOB Roudnice nad Labem 34:29 + 15:16
34. Snízková Zofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 35:17 + 16:04
35. Pompachová Karolína TAP0652 KOB TRETRA Praha 35:32 + 16:19
36. Seborová Kacka DKL0951 KOB Kladno 35:36 + 16:23
37. Subrtová Barborka TAP1150 KOB TRETRA Praha 35:59 + 16:46
38. Vanzurová Tereza ROU SKOB Roudnice nad Labem 36:24 + 17:11
39. Svobodová Nela SLA SKOB Slaný 38:03 + 18:50
40. Krecová Ema DKL0950 KOB Kladno 38:27 + 19:14
41. Sedlácková Veronika ZBP0951 OOB SK Zbraslav 38:42 + 19:29
42. Pievac Mila NNN Neregistrovaní 39:34 + 20:21
43. Pasek Ondrej NNN Neregistrovaní 40:04 + 20:51
44. Paskova Eliska NNN Neregistrovaní 40:06 + 20:53
45. Hrebíková Markéta 51C0950 RAPAMAVI Satalice 40:29 + 21:16
46. Kunst Mirecek SLA SKOB Slaný 40:30 + 21:17
47. Hradil Michal HCE0900 TJ Sokol Hostivice 40:37 + 21:24
48. Hanák Krystof SLA SKOB Slaný 40:53 + 21:40
49. Dobiás Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 41:25 + 22:12
50. Hrebík Vilém 51C1100 RAPAMAVI Satalice 41:28 + 22:15
51. Dobiásová Eliska ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 41:29 + 22:16
52. Novák Miroslav a Ondrej NNN Neregistrovaní 41:41 + 22:28
53. Paulova Zuzana NNN Neregistrovaní 42:16 + 23:03
54. Kuspálová Bára ROU SKOB Roudnice nad Labem 43:25 + 24:12
55. Muller Karel HCE1000 TJ Sokol Hostivice 43:56 + 24:43
56. Patelová Devika a Talikha NNN Neregistrovaní 44:40 + 25:27
57. Bergl Jonás NNN Neregistrovaní 45:56 + 26:43
58. Vítová Marianne EKP1158 VŠTJ Ekonom Praha 47:17 + 28:04
59. Ouda NNN Neregistrovaní 47:18 + 28:05
60. Cablová Magdaléna SLA1100 SKOB Slaný 51:25 + 32:12
61. Nedbalová Magdalena MFP1053 VŠSK MFF UK Praha 51:55 + 32:42
62. Bozdech Vojta NNN Neregistrovaní 57:17 + 38:04
63. Vondrová Eliska FSP0850 VŠTJ Stavební fakulta Praha 62:44 + 43:31
64. Vítová Markéta EKP8454 VŠTJ Ekonom Praha 71:38 + 52:25
65. Kleskenova Linda NNN Neregistrovaní 70:16 + 51:03
66. Cabla Samuel SLA SKOB Slaný 80:25 + 61:12
Nováková Katerina a Adam NNN Neregistrovaní DISK
NNN Neregistrovaní DISK
P
2.80 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubat Petr NNN Neregistrovaní 23:09
2. Tejkl Jirí 81C7700 Cirkus Čakovice 24:09 + 1:00
3. Liska Petr NNN Neregistrovaní 27:04 + 3:55
4. Trefná Radka NNN7260 Neregistrovaní 28:04 + 4:55
5. Straka Lukas SLA7002 SKOB Slaný 29:18 + 6:09
6. Popová Veronika TAP7450 KOB TRETRA Praha 29:24 + 6:15
7. Dobiás Jaromír ROU6802 SKOB Roudnice nad Labem 29:31 + 6:22
8. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 29:58 + 6:49
9. Vísková Alena KAM SK Kamenice 30:18 + 7:09
10. Zabransky Lubos NNN Neregistrovaní 30:27 + 7:18
11. Hrebík Pavel 51C7400 RAPAMAVI Satalice 30:38 + 7:29
12. Tomandlová Radka NNN Neregistrovaní 31:08 + 7:59
13. Kucerová Berenika 9JC8050 neregistrovaní - Všenory 31:37 + 8:28
14. Malacka Milan NNN Neregistrovaní 32:01 + 8:52
15. Rendová Iva KAM7152 SK Kamenice 32:03 + 8:54
16. Prusa Ondrej DKL9600 KOB Kladno 32:31 + 9:22
17. Jírová Monika NNN0050 Neregistrovaní 32:52 + 9:43
18. Klasková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 35:59 + 12:50
19. Andrade Telmo 24C7400 OK Vršovice 36:21 + 13:12
20. Kucera Petr DOR7700 OK Dobříš 36:54 + 13:45
21. Sedlácek Otakar ZBP7200 OOB SK Zbraslav 37:37 + 14:28
22. Mateju Martina PGP8556 SK Praga 38:16 + 15:07
23. Vrtisková Katerina ZVO7690 OB SK Zvole 38:51 + 15:42
24. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 38:55 + 15:46
25. Coufal Marek ROUxxxx SKOB Roudnice nad Labem 40:28 + 17:19
26. Michálek Jan NNN8049 Neregistrovaní 41:30 + 18:21
27. Füllsack David DOR8010 OK Dobříš 42:37 + 19:28
28. Bláhová Katerina SJP7350 KČT Slavoj Praha 43:29 + 20:20
29. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:32 + 22:23
30. Smolková Romana TAP KOB TRETRA Praha 46:09 + 23:00
31. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 47:15 + 24:06
32. Lisková Hana KPY6650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:40 + 24:31
33. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 48:58 + 25:49
34. Pelantova Jana NNN Neregistrovaní 51:11 + 28:02
35. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 51:23 + 28:14
36. Neubauerová Katerina DOR7655 OK Dobříš 52:05 + 28:56
37. Jagerová Marcela 2MC5350 Dedecek a Babicka 53:53 + 30:44
38. Král Ludek 2MC4900 Dedecek a Babicka 53:59 + 30:50
39. Horák Jaroslav NNN Neregistrovaní 54:24 + 31:15
40. Horáková Vanda NNN Neregistrovaní 55:43 + 32:34
41. Múcková Zuzana OLP9550 PSK Olymp Praha 56:34 + 33:25
42. Splíchal Jirí OKP4500 SK OK 24 Praha 57:08 + 33:59
43. Josl Jan NNN Neregistrovaní 59:28 + 36:19
44. Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem 60:37 + 37:28
45. Pekná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem 61:11 + 38:02
46. Paul Jirí NNN Neregistrovaní 61:35 + 38:26
47. Prusa Jakub OLP0212 PSK Olymp Praha 67:25 + 44:16
48. Geleta Marek NNN Neregistrovaní 68:43 + 45:34
49. Geletova Magdalena NNN Neregistrovaní 69:41 + 46:32
50. Novotny Marek KNC0302 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 69:55 + 46:46
51. Melisík Michael NNN Neregistrovaní 70:17 + 47:08
52. Ctrnáct Simon PGP0001 SK Praga 71:19 + 48:10
53. Hrebíková Radka 51C7750 RAPAMAVI Satalice 72:02 + 48:53
54. Javurková Eliska NNN4650 Neregistrovaní 78:56 + 55:47
55. Nwachukwu Eva DCE KOB Dobřichovice 84:40 + 61:31
56. Paulová Miroslava DCE5250 KOB Dobřichovice 84:46 + 61:37
57. Jedlicka Michal NNN Neregistrovaní 94:07 + 70:58
58. Samohyl Richard PGP2800 SK Praga 96:26 + 73:17
59. Jedlickova Tereza NNN Neregistrovaní 97:58 + 74:49
Simerka Jakub PGP0407 SK Praga DISK
Popová Veronika TAP0253 KOB TRETRA Praha DISK
T
7.50 km, 155 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptácek Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 74:43
2. Bergl Tomas NNN Neregistrovaní 75:58 + 1:15
3. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 78:44 + 4:01
4. Pavlu Jirí NNN Neregistrovaní 91:05 + 16:22
5. Bulír Jirí TAP KOB TRETRA Praha 92:56 + 18:13
6. Uhlík Jan LME7200 SK Los Mělník 97:57 + 23:14
7. Tomandl Jan 44C7000 Neregistrovaní 104:49 + 30:06
8. Sprynar Pavel NNN Neregistrovaní 109:10 + 34:27
9. Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš 112:46 + 38:03
10. Vykuka Lukás NNN8900 Neregistrovaní 120:31 + 45:48
11. Blazek Vladimír NNN Neregistrovaní 129:35 + 54:52
12. Subrt Evzen NNN0012 Neregistrovaní 133:04 + 58:21
13. Uhlík Sebastian LME9800 SK Los Mělník 140:15 + 65:32
14. Prochazka Honza NNN Neregistrovaní 143:16 + 68:33
15. Pilar Marek NNN0011 Neregistrovaní 143:46 + 69:03
Paul Miroslav DCE KOB Dobřichovice DISK