Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.09.2015
Místo konání:
Suchá Rudná, GPS: 50°3'42.175"N, 17°21'17.790"E
Pořadatel:
SBR - SKOB Bruntál
Mapa:
Podlesí 1:10 000, E = 5m, stav srpen 2014, revize srpen, září 2015
Ředitel závodu:
Sklenář Josef - R3
Hlavní rozhodčí:
Řeháček Petr - R2
Stavitel tratí:
Kolář Rudolf - R1, Toman Stanislav - R2
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21L     H21K     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
D10C
2.50 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 24:28
2. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 24:55 + 0:27
3. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 33:41 + 9:13
4. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 36:34 + 12:06
5. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:36 + 17:08
6. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:55 + 22:27
D12C
2.90 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 29:44
2. Binarová Adéla UOL0452 B SK UP Olomouc 34:17 + 4:33
3. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 35:54 + 6:10
4. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 36:04 + 6:20
5. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 36:34 + 6:50
6. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:57 + 7:13
7. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 38:03 + 8:19
8. Tesařová Tereza KSU0393 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:34 + 8:50
9. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 38:47 + 9:03
10. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:09 + 12:25
11. Čásková Adéla UOL0351 C SK UP Olomouc 42:29 + 12:45
12. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:48 + 24:04
13. Klechová Karolína AOP0452 C Orientační Běh Opava 57:49 + 28:05
14. Škařupová Anna VRB0454 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 62:13 + 32:29
15. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:46 + 33:02
16. Hojgrová Tereza SSU0350 C SK Severka Šumperk 71:15 + 41:31
D14C
3.30 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 36:12
2. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:09 + 6:57
3. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 45:02 + 8:50
4. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 51:44 + 15:32
5. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 67:25 + 31:13
6. Vysloužilová Tereza STE0254 C SK SKI-OB Šternberk 102:06 + 65:54
7. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 104:56 + 68:44
D16C
3.60 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 43:34
2. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:58 + 0:24
3. Konečná Adéla UOL0050 C SK UP Olomouc 47:14 + 3:40
D18C
4.60 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:22
2. Paličková Agáta UOL9750 C SK UP Olomouc 59:43 + 11:21
3. Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 71:15 + 22:53
4. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:54 + 31:32
5. Holečková Anna UOL C SK UP Olomouc 95:23 + 47:01
D21C
5.40 km, 105 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5319
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 52:31 5497
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 52:50 + 0:19 5466
3. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:39 + 5:08 4995
4. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 62:07 + 9:36 4557
5. Kukolová Šárka LCE9251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:16 + 12:45 4249
6. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 74:04 + 21:33 3387
7. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:17 + 25:46 2975
8. Šimonová Klára UOL8888 C SK UP Olomouc 80:39 + 28:08 2743
Jeřábková Zuzana UOL9453 C SK UP Olomouc DISK 0
D35C
4.50 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 47:49
2. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 48:25 + 0:36
3. Janošíková Lenka UOL7651 C SK UP Olomouc 50:21 + 2:32
4. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 51:04 + 3:15
5. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 51:27 + 3:38
6. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 53:12 + 5:23
7. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 53:33 + 5:44
8. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:27 + 6:38
9. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:36 + 6:47
10. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 55:16 + 7:27
11. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 55:22 + 7:33
12. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:13 + 9:24
13. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:45 + 16:56
14. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:07 + 22:18
15. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 77:10 + 29:21
16. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:52 + 37:03
17. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 85:07 + 37:18
18. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 93:14 + 45:25
19. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 98:13 + 50:24
D45C
3.30 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 41:51
2. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 47:42 + 5:51
3. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 48:13 + 6:22
4. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 53:11 + 11:20
5. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 53:33 + 11:42
6. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 59:54 + 18:03
7. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 60:02 + 18:11
8. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 61:27 + 19:36
9. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 64:53 + 23:02
10. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 68:12 + 26:21
11. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 68:56 + 27:05
D55C
2.80 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 33:23
2. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 44:08 + 10:45
3. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 56:06 + 22:43
DH10N
2.10 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 23:37
2. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 26:37 + 3:00
3. Krejčí Jáchym C 30:53 + 7:16
4. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 30:54 + 7:17
5. Krejčí Karolína C 30:58 + 7:21
6. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 34:43 + 11:06
7. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 40:42 + 17:05
8. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:27 + 28:50
H10C
2.50 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:32
2. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 25:45 + 2:13
3. Šimek Adam KSU0500 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:01 + 5:29
4. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:27 + 11:55
5. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 38:45 + 15:13
6. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 39:07 + 15:35
7. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:42 + 20:10
8. Karásek Antonín PLU0503 C TJ Sokol Plumlov 47:12 + 23:40
9. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:40 + 24:08
10. Noháček Jan C 54:04 + 30:32
Dzik Ondřej VIV0500 C GIGANT Orienteering DISK
H12C
3.20 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 28:36
2. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 30:05 + 1:29
3. Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:44 + 2:08
4. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:16 + 2:40
5. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:44 + 4:08
6. Peňáz Radek VRB0313 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 34:39 + 6:03
7. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 38:13 + 9:37
8. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 40:11 + 11:35
9. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 41:58 + 13:22
10. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 62:35 + 33:59
11. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:50 + 34:14
Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov DISK
Gruss Zdeněk VRB0305 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK
Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK
Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering DISK
Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Náhončík Jakub UOL0400 C SK UP Olomouc DISK
H14C
4.20 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:34
2. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 43:10 + 1:36
3. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 49:09 + 7:35
4. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 57:50 + 16:16
5. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 59:50 + 18:16
6. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Havířov 60:19 + 18:45
7. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 63:37 + 22:03
8. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 68:21 + 26:47
9. Chovanec Jan UOL0200 C SK UP Olomouc 71:53 + 30:19
10. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:23 + 35:49
11. Dostál František UOL0201 C SK UP Olomouc 153:04 + 111:30
Matuš Vít VRB0102 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK
Poštulka Lukáš STE0104 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H16C
5.60 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:41
2. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:29 + 0:48
3. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:34 + 2:53
4. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 46:27 + 3:46
5. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:19 + 8:38
6. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:03 + 23:22
7. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 66:32 + 23:51
8. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:25 + 29:44
9. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 75:03 + 32:22
10. Siatka Václav ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory 140:41 + 98:00
Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H18C
8.40 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 68:27
2. Chaloupka Josef UOL9801 C SK UP Olomouc 78:25 + 9:58
3. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 82:19 + 13:52
4. Knypl Jaroslav KSU9707 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 120:30 + 52:03
5. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 190:07 + 121:40
H21L
10.40 km, 290 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8186
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 65:29 8880
2. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 73:24 + 7:55 7974
3. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 75:46 + 10:17 7703
4. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 76:26 + 10:57 7627
5. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 76:50 + 11:21 7581
6. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:22 + 12:53 7406
7. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 80:45 + 15:16 7133
8. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 81:36 + 16:07 7036
9. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:55 + 18:26 6771
10. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 85:38 + 20:09 6575
11. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 85:43 + 20:14 6565
12. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 86:18 + 20:49 6498
13. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 86:32 + 21:03 6472
14. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:04 + 21:35 6411
15. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 87:14 + 21:45 6392
16. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 88:49 + 23:20 6210
17. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 93:47 + 28:18 5642
18. Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc 138:31 + 73:02 524
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
H21K
5.10 km, 150 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kvapil Ladislav ZLH9301 C OOB TJ Zlaté Hory 85:29 0
H35C
9.10 km, 255 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 70:27
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 79:48 + 9:21
3. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 80:34 + 10:07
4. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Havířov 80:53 + 10:26
5. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 91:45 + 21:18
6. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:57 + 21:30
7. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 93:31 + 23:04
8. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 96:43 + 26:16
9. Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 98:39 + 28:12
10. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 99:48 + 29:21
11. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 101:26 + 30:59
12. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 107:21 + 36:54
13. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 109:15 + 38:48
14. Smrček Petr KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 116:57 + 46:30
15. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 118:33 + 48:06
16. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 119:59 + 49:32
17. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 123:08 + 52:41
18. Šimek Martin KSU7227 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 125:44 + 55:17
19. Kuja Ivo KAR7701 C SK Karlovice 128:54 + 58:27
20. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 135:34 + 65:07
21. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 137:41 + 67:14
22. Zbořil Ctirad UOL7200 C SK UP Olomouc 139:00 + 68:33
23. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 143:04 + 72:37
24. Siatka Radim ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 156:54 + 86:27
25. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 183:52 + 113:25
Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H45C
7.60 km, 250 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 65:55
2. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 67:00 + 1:05
3. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 70:16 + 4:21
4. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 70:22 + 4:27
5. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 76:18 + 10:23
6. Horčička Petr UOL7007 C SK UP Olomouc 80:23 + 14:28
7. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 82:22 + 16:27
8. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 83:24 + 17:29
9. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 88:33 + 22:38
10. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 88:49 + 22:54
11. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 95:39 + 29:44
12. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 108:02 + 42:07
13. Břečka Tomáš AOP6800 C Orientační Běh Opava 113:51 + 47:56
H55C
5.20 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 57:44
2. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 60:39 + 2:55
3. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 63:56 + 6:12
4. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 69:49 + 12:05
5. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 73:39 + 15:55
6. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 76:16 + 18:32
7. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 76:39 + 18:55
8. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 82:58 + 25:14
9. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 84:04 + 26:20
10. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:10 + 30:26
11. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 91:32 + 33:48
12. Mizera Ladislav ROV5301 C OK Zubří 98:32 + 40:48
Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc DISK
Hrouza Tomáš KRN5201 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H65C
4.50 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 62:37
2. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 77:58 + 15:21
3. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 94:27 + 31:50
4. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 95:23 + 32:46
5. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 104:49 + 42:12
6. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 131:17 + 68:40
HDR
2.40 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnajdr Jakub PTI0700 C Sportovní klub Ptení 21:14
2. Zatlkoukal Vojtěch STE C SK SKI-OB Šternberk 29:55 + 8:41
3. Šnajdrová Nikol PTI1050 C Sportovní klub Ptení 32:53 + 11:39
4. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 35:04 + 13:50
5. Rozsívalová Adéla + Martin KON C KOB Konice 35:18 + 14:04
6. Krejčí Magdaléna C 40:05 + 18:51
7. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:05 + 20:51
8. Noháčková Rozálie C 43:13 + 21:59
9. Kryštof Jan SBR C SKOB Bruntál 44:33 + 23:19
10. Pavelková Eva KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:36 + 32:22
11. Míček Lukáš C 53:51 + 32:37
12. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:05 + 32:51
13. Langová Vendula C 54:54 + 33:40
14. Peňáz Jan VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 55:01 + 33:47
15. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 56:42 + 35:28
16. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 56:46 + 35:32
17. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 62:58 + 41:44
18. Macek Václav ASUXXYY C Magnus Orienteering 68:20 + 47:06
19. Gruss David VRB1050 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 75:03 + 53:49
20. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:12 + 67:58
21. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:15 + 68:01
P
3.00 km, 75 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Anna STE9456 C SK SKI-OB Šternberk 26:03
2. Jeřábek Petr UOL6702 C SK UP Olomouc 28:04 + 2:01
3. Hrubý Lukáš C 29:25 + 3:22
4. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 31:25 + 5:22
5. Krejčí Stanislav C 31:36 + 5:33
5. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:36 + 5:33
7. Holečková Jana UOL C SK UP Olomouc 33:50 + 7:47
8. Videcký Jan C 34:01 + 7:58
9. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 34:33 + 8:30
10. Bucká Karolína SBR C SKOB Bruntál 35:20 + 9:17
11. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 36:48 + 10:45
12. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 38:21 + 12:18
13. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 39:08 + 13:05
14. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 39:52 + 13:49
15. Kurečka Jakub HOB0701 C SKOB Horní Benešov 41:10 + 15:07
16. Náhončík David UOL C SK UP Olomouc 42:12 + 16:09
17. Ondráček Martin KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:31 + 16:28
18. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 44:16 + 18:13
19. Kresta Čestmír C 46:10 + 20:07
20. Nedopilková Marie C 46:39 + 20:36
21. Slavíčková Klárka OOL9562 C SK Haná orienteering 47:15 + 21:12
22. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 47:52 + 21:49
23. Kratschmerová Jitka VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 48:51 + 22:48
24. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:14 + 24:11
25. Hudáček David ZLH0001 C OOB TJ Zlaté Hory 51:08 + 25:05
26. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 51:12 + 25:09
27. Nedopilková Barbora C 54:05 + 28:02
28. Světnická Marcela STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 55:05 + 29:02
29. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 58:18 + 32:15
30. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SK UP Olomouc 58:32 + 32:29
31. Said Mahmoud UOL6900 C SK UP Olomouc 59:54 + 33:51
32. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 61:17 + 35:14
33. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 62:11 + 36:08
34. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Havířov 63:38 + 37:35
35. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 64:16 + 38:13
36. Hastík Jakub ZLH0101 C OOB TJ Zlaté Hory 74:38 + 48:35
37. Šmoldas Stanislav C 75:04 + 49:01