Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
13.06.2015
Místo konání:
Olomučany
Pořadatel:
ADA - OOB Spartak Adamov
Mapa:
Mácháč
Ředitel závodu:
Věžník Antonín - R3
Hlavní rozhodčí:
Truhlář Karel
Stavitel tratí:
Procházka Jiří
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.45 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 22:33
2. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 25:11 + 2:38
3. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 25:39 + 3:06
4. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 25:51 + 3:18
5. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 26:16 + 3:43
6. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 27:11 + 4:38
7. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 28:19 + 5:46
8. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 32:24 + 9:51
9. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 33:47 + 11:14
10. Ondrová Anna ZBM0553 C SK Žabovřesky Brno 34:39 + 12:06
11. Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 35:44 + 13:11
12. Taslerová Martina UBM0751 C MENISKOS Brno 40:32 + 17:59
13. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 41:47 + 19:14
14. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 46:21 + 23:48
Nádeníčková Anna ABM0556 C KOB Moira Brno DISK
D10N
2.65 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 30:05
2. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:05 + 2:00
3. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Orienteering 44:39 + 14:34
4. Pilařová Klára ABM0751 C KOB Moira Brno 46:45 + 16:40
Mašková Radka C DISK
D12
2.35 km, 80 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 27:01
2. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 30:08 + 3:07
3. Taslerová Tereza UBM0352 C MENISKOS Brno 30:54 + 3:53
4. Poloučková Hana ABM0350 B KOB Moira Brno 32:08 + 5:07
5. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 36:38 + 9:37
6. Vyskočilová Karla RBK0451 C SK Radioklub Blansko 107:17 + 80:16
D14
3.35 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 40:15
2. Radová Kateřina ABM0199 C KOB Moira Brno 46:31 + 6:16
3. Králová Lucie ZBM0159 C SK Žabovřesky Brno 64:17 + 24:02
Bašeová Klára ZBM0252 C SK Žabovřesky Brno DISK
MS Bastlová Pavla ABM0061 C KOB Moira Brno 50:33 + 10:18
D16
4.45 km, 145 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 42:37
2. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:28 + 1:51
3. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 52:01 + 9:24
4. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 55:12 + 12:35
5. Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 57:25 + 14:48
6. Utíkalová Kateřina TBM9952 C KOS TJ Tesla Brno 62:30 + 19:53
7. Ševčíková Kateřina BBM9950 C BETA URSUS Orienteering 99:38 + 57:01
Hrbáčková Markéta ZBM9959 C SK Žabovřesky Brno DISK
D18
4.55 km, 190 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 37:55
2. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 44:40 + 6:45
3. Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno 47:29 + 9:34
4. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 49:19 + 11:24
5. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 49:41 + 11:46
6. Komárková Silvie TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno 56:19 + 18:24
7. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 66:15 + 28:20
D21C
5.45 km, 245 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6605
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 45:48 7418
2. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 52:26 + 6:38 6541
3. Chromá Adéla ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno 54:37 + 8:49 6252
4. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 58:10 + 12:22 5783
5. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 58:31 + 12:43 5737
6. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 61:07 + 15:19 5393
7. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:44 + 15:56 5311
8. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 64:22 + 18:34 4963
9. Galatíková Lucie ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno 68:03 + 22:15 4476
10. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 69:37 + 23:49 4269
11. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 70:01 + 24:13 4216
12. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 70:45 + 24:57 4119
13. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 85:22 + 39:34 2186
14. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 86:27 + 40:39 2043
15. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 86:54 + 41:06 1983
16. Barranco Kateřina VBM8253 C VSK Mendelu Brno 97:58 + 52:10
D21D
3.75 km, 155 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drašarová Eva 8XC8650 C NER - Neregistrovaní 47:11
2. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 51:06 + 3:55 0
3. Prokšová Blanka CHA8350 C OK Chrastava 52:17 + 5:06 0
4. Stehlíková Jana ZBM8659 C SK Žabovřesky Brno 55:21 + 8:10 0
5. Taslerová Renata UBM7651 C MENISKOS Brno 75:01 + 27:50 0
Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno DISK 0
Vlková Karolína LBM9252 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK 0
D35
4.75 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 47:36
2. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 49:22 + 1:46
3. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 52:25 + 4:49
4. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 52:57 + 5:21
5. Radová Martina ABM7451 C KOB Moira Brno 54:03 + 6:27
6. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 54:52 + 7:16
7. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 55:48 + 8:12
8. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 58:59 + 11:23
9. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 60:36 + 13:00
10. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 62:59 + 15:23
11. Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 64:29 + 16:53
12. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 64:40 + 17:04
13. Mokrá Regina ABM6854 C KOB Moira Brno 65:10 + 17:34
14. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 67:18 + 19:42
15. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 67:45 + 20:09
16. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 69:42 + 22:06
17. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 70:30 + 22:54
18. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 73:02 + 25:26
19. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 76:37 + 29:01
20. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 79:48 + 32:12
21. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 81:45 + 34:09
22. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 94:42 + 47:06
23. Tomanová Elena ABM6666 C KOB Moira Brno 98:24 + 50:48
Suchá Helena ABM6664 C KOB Moira Brno DISK
Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D45
4.15 km, 180 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janotová Dobra TBM5662 C KOS TJ Tesla Brno 43:38
2. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 52:03 + 8:25
3. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 52:34 + 8:56
4. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 56:33 + 12:55
5. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 56:40 + 13:02
6. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 64:48 + 21:10
7. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 70:59 + 27:21
Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D55
3.55 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 44:57
2. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 85:31 + 40:34
3. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 90:27 + 45:30
H10
2.45 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 21:16
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 21:50 + 0:34
3. Koča Vojtěch ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno 24:59 + 3:43
4. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 25:04 + 3:48
5. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 25:59 + 4:43
6. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 27:31 + 6:15
7. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 27:43 + 6:27
8. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 27:58 + 6:42
9. Smutný Jakub ABM0502 C KOB Moira Brno 30:05 + 8:49
10. Tachovský Jáchym ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno 30:38 + 9:22
11. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 33:36 + 12:20
12. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 33:38 + 12:22
13. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 36:59 + 15:43
14. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 37:21 + 16:05
15. Kučera Tomáš ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno 46:10 + 24:54
Ondrouch Martin ADA C OOB TJ Spartak Adamov DISK
Račanský Jakub UBM0503 C MENISKOS Brno DISK
Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H10N
2.65 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 16:27
2. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 20:39 + 4:12
3. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 21:11 + 4:44
4. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 23:00 + 6:33
5. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 27:08 + 10:41
6. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 29:22 + 12:55
7. Svirák Jonatan TBM0608 C KOS TJ Tesla Brno 32:58 + 16:31
8. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 40:41 + 24:14
9. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 41:32 + 25:05
10. Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno 42:53 + 26:26
H12
2.75 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 20:27
2. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 21:27 + 1:00
3. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 25:39 + 5:12
4. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 28:17 + 7:50
5. Lička Adam VBM0301 C VSK Mendelu Brno 30:56 + 10:29
6. Rada Štěpán ABM0404 C KOB Moira Brno 31:53 + 11:26
7. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 36:18 + 15:51
8. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 37:24 + 16:57
9. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 41:29 + 21:02
10. Musil Štěpán VBM0302 C VSK Mendelu Brno 43:26 + 22:59
11. Marek Vojtěch ZBM0410 C SK Žabovřesky Brno 54:23 + 33:56
12. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 64:27 + 44:00
13. Račanský Matěj TBM0410 C KOS TJ Tesla Brno 89:02 + 68:35
Kuchař Filip C DISK
Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno DISK
Fousek Vojtěch RBK0403 C SK Radioklub Blansko DISK
Chmelík Albert ZBM0411 C SK Žabovřesky Brno DISK
Štěrbák Josef ZBM0409 C SK Žabovřesky Brno DISK
H14
4.55 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 38:28
2. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 42:31 + 4:03
3. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 44:48 + 6:20
4. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 51:24 + 12:56
5. Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 52:43 + 14:15
6. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 55:45 + 17:17
7. Němec Ondřej VBM0102 C VSK Mendelu Brno 58:00 + 19:32
8. Adámek Filip ABM0101 C KOB Moira Brno 61:30 + 23:02
9. Hrouda Jakub UBM0106 C MENISKOS Brno 85:12 + 46:44
Tachovský Matyáš ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno DISK
H16
5.45 km, 230 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 43:46
2. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 48:34 + 4:48
3. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 51:54 + 8:08
4. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno 54:26 + 10:40
5. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 57:41 + 13:55
5. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 57:41 + 13:55
7. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 59:44 + 15:58
8. Říčný Vojta ZBM9903 A SK Žabovřesky Brno 61:20 + 17:34
9. Rajnoha David UBM0003 B MENISKOS Brno 68:02 + 24:16
10. Gregor Michal ZBM9906 C SK Žabovřesky Brno 76:10 + 32:24
11. Šnyrch Jakub ABM9906 C KOB Moira Brno 80:04 + 36:18
H18
6.55 km, 250 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 46:06
2. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 52:24 + 6:18
3. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 58:07 + 12:01
4. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 58:25 + 12:19
5. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 64:24 + 18:18
6. Kún Josef BBM9802 B BETA URSUS Orienteering 83:44 + 37:38
7. Humlíček Petr UBM9701 C MENISKOS Brno 100:00 + 53:54
H21C
8.45 km, 360 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8303
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromý Adam ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno 54:25 8816
2. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 55:22 + 0:57 8674
3. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 60:26 + 6:01 7918
4. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 62:06 + 7:41 7669
5. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 63:58 + 9:33 7391
6. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 69:07 + 14:42 6622
7. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 69:37 + 15:12 6547
8. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 69:43 + 15:18 6532
9. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 70:27 + 16:02 6423
10. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 71:20 + 16:55 6291
11. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 72:35 + 18:10 6104
12. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 72:51 + 18:26 6065
13. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 73:52 + 19:27 5913
14. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 74:18 + 19:53 5848
15. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 76:29 + 22:04 5522
16. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 79:01 + 24:36 5144
17. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 81:46 + 27:21 4734
18. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 84:00 + 29:35 4400
19. Toman Filip ABM9309 C KOB Moira Brno 87:16 + 32:51 3913
20. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 89:06 + 34:41 3639
21. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 93:00 + 38:35 3057
22. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 101:46 + 47:21 1748
23. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 110:57 + 56:32 377
Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno DISK 0
H21D
5.45 km, 250 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2986
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:36 3297
2. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 58:35 + 4:59 3037
3. Polouček Pavel ABM7100 C KOB Moira Brno 63:05 + 9:29 2803
4. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 64:21 + 10:45 2737
5. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 64:51 + 11:15 2711
6. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 69:40 + 16:04 2460
7. Novotný Petr NOV C 74:50 + 21:14
8. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 74:51 + 21:15 2189
9. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:52 + 22:16 2136
10. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 79:17 + 25:41 1958
11. Janča Boris 6YC8203 C Neregistrovaní 82:06 + 28:30
12. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 83:08 + 29:32 1757
13. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 85:40 + 32:04 1625
14. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 98:57 + 45:21 933
15. Brodecký Radek RBK8004 C SK Radioklub Blansko 102:41 + 49:05 738
H35
6.45 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Martin TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno 49:33
2. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 50:14 + 0:41
3. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 56:21 + 6:48
4. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 56:50 + 7:17
5. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 57:27 + 7:54
6. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 58:24 + 8:51
7. Štěrbák Eduard ZBM7529 C SK Žabovřesky Brno 59:26 + 9:53
8. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 60:26 + 10:53
8. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 60:26 + 10:53
10. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 61:07 + 11:34
11. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 61:18 + 11:45
12. Tasler David UBM7105 C MENISKOS Brno 69:01 + 19:28
13. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 70:30 + 20:57
14. Klimánek Martin ABM7703 C KOB Moira Brno 70:51 + 21:18
15. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 71:31 + 21:58
16. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 72:16 + 22:43
17. Smutný Radek ABM6701 C KOB Moira Brno 73:58 + 24:25
18. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 75:33 + 26:00
19. Kučera Viktor ZBM7608 C SK Žabovřesky Brno 75:48 + 26:15
20. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 77:40 + 28:07
21. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 84:39 + 35:06
22. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 88:16 + 38:43
23. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 94:47 + 45:14
24. Novotný Tomáš 8RC7702 C žádný 131:48 + 82:15
Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno DISK
Kříž Pavel TBM8012 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H45
5.75 km, 280 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 49:27
2. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 55:26 + 5:59
3. Král Jan XBM6903 C PELLŽS ABND RACING TEAM 56:37 + 7:10
4. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 58:47 + 9:20
5. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:13 + 11:46
6. Galík Pavel VBM6106 C VSK Mendelu Brno 62:11 + 12:44
7. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 62:51 + 13:24
8. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 66:13 + 16:46
9. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 69:38 + 20:11
10. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 76:02 + 26:35
11. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 83:27 + 34:00
12. Kazda Bohumil RBK6201 C SK Radioklub Blansko 85:21 + 35:54
13. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 85:45 + 36:18
14. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 100:09 + 50:42
15. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 121:48 + 72:21
16. Tužil Petr TUZ C 122:46 + 73:19
H55
4.25 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 49:44
2. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 50:26 + 0:42
3. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 50:40 + 0:56
4. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 52:25 + 2:41
5. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:16 + 7:32
6. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 59:35 + 9:51
7. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 74:16 + 24:32
H65
3.45 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 57:48
HDR
2.85 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 21:30
2. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 28:51 + 7:21
3. Němeček Adam UBM0702 C MENISKOS Brno 30:28 + 8:58
4. Mašková Saša C 32:24 + 10:54
5. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 32:51 + 11:21
6. Skácel Viktor SKA C 33:48 + 12:18
7. Marek Filip MAR07 C 34:47 + 13:17
8. Patermannová Marie TBM0680 C KOS TJ Tesla Brno 35:50 + 14:20
9. Eliášek Patrik LBM C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:22 + 14:52
10. Patermannová Eliška TBM0369 C KOS TJ Tesla Brno 36:43 + 15:13
11. Sadílek Josef ZBM0800 C SK Žabovřesky Brno 39:05 + 17:35
12. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 39:22 + 17:52
13. Marková Eva MAR09 C 40:38 + 19:08
14. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 41:39 + 20:09
15. Eliášová Marta ZBM0851 C SK Žabovřesky Brno 43:11 + 21:41
16. Eliáš Václav ZBM1000 C SK Žabovřesky Brno 44:16 + 22:46
17. Svirák Samuel C 44:50 + 23:20
18. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:10 + 23:40
19. Koča František ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno 46:13 + 24:43
20. Pařízková Eliška ZBM1150 C SK Žabovřesky Brno 47:51 + 26:21
21. Pařízek Jakub ZBM0903 C SK Žabovřesky Brno 49:17 + 27:47
22. Kuchař Jáchym C 49:53 + 28:23
23. Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno 51:47 + 30:17
24. Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 53:03 + 31:33
25. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 55:36 + 34:06
26. Eliášek Jakub LBM C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:33 + 40:03
27. Sáňková Jitka ADA C OOB TJ Spartak Adamov 61:50 + 40:20
28. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 62:54 + 41:24
29. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 63:02 + 41:32
30. Kučerová Tereza C 67:25 + 45:55
31. Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 73:52 + 52:22
32. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 88:11 + 66:41
Šmid Tibiáš ADA C OOB TJ Spartak Adamov DISK
Bertschingerová Martina C DISK
La Carbonara Noemi TBM C KOS TJ Tesla Brno DISK
Stříteský Tomáš ZVS0801 C TJ Zbrojovka Vsetín DISK
Kroutilová Eliška ZBM1350 C SK Žabovřesky Brno DISK
P
3.95 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 49:32
2. Fuchs Jan FCH C 50:01 + 0:29
3. Jirásková Dora C 51:20 + 1:48
4. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:49 + 4:17
5. Šimek Petr C 54:10 + 4:38
6. Drašar Martin 8XC8400 C NER - Neregistrovaní 54:13 + 4:41
7. Hájková Radka 7NC6600 C Hubáčci 54:21 + 4:49
8. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 54:43 + 5:11
9. Toufar Jiří C 54:56 + 5:24
10. Vykydal Radek C 55:02 + 5:30
11. Macků Jaromír MCK C 56:26 + 6:54
12. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 56:35 + 7:03
13. Fuchsová Marcela FCH C 56:54 + 7:22
14. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 57:32 + 8:00
15. Dosedlová Adéla C 57:53 + 8:21
16. Patermannová Šárka C 58:19 + 8:47
17. Chmelík Petr CHM C 58:59 + 9:27
18. Cidlík Zdeněk C 61:20 + 11:48
19. Tužilová Michaela TUZ C 64:11 + 14:39
20. Vedrová Dana C 65:20 + 15:48
21. Folprecht Jaroslav C 67:30 + 17:58
22. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 70:43 + 21:11
23. Vojna Tobiáš C 75:26 + 25:54
24. Králová Dana XBM7650 C PELLŽS ABND RACING TEAM 75:40 + 26:08
25. Tachovská Kamila C 80:19 + 30:47
26. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 81:28 + 31:56
27. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 83:26 + 33:54
28. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 93:43 + 44:11
29. Kurečková Dana ABM7666 C KOB Moira Brno 97:39 + 48:07
30. Fistrlová Alena C 106:46 + 57:14
31. Otrusinová Olga VBM8652 C VSK Mendelu Brno 111:15 + 61:43