Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
vrch Tábor u Lomnice nad Popelkou
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Tábor - vrchol
Ředitel závodu:
Hanzl Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Kazda Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Špicar Petr - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C1     H21C2     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
2.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 14:48
2. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 16:16 + 1:28
3. Pešanová Emma LTU0850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:23 + 2:35
4. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:33 + 3:45
5. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 18:41 + 3:53
6. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 19:16 + 4:28
7. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:05 + 5:17
8. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 20:27 + 5:39
9. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 20:46 + 5:58
10. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:35 + 6:47
11. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 21:49 + 7:01
12. Morávková Alžběta SHK0653 OK Slavia Hradec Králové 22:09 + 7:21
13. Lacinová Monika LPU2278 OK Lokomotiva Pardubice 23:12 + 8:24
14. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 25:58 + 11:10
D10C
1.60 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 OK 99 Hradec Králové 13:54
2. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 14:58 + 1:04
3. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 15:27 + 1:33
4. Kovaříková Daniela SJC0651 Sportcentrum Jičín 16:10 + 2:16
5. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 18:08 + 4:14
6. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 19:05 + 5:11
7. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 19:33 + 5:39
8. Petrásová Michaela LPU0680 OK Lokomotiva Pardubice 20:39 + 6:45
9. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 21:57 + 8:03
10. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:51 + 10:57
11. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 26:37 + 12:43
12. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:43 + 13:49
13. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 28:11 + 14:17
14. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:07 + 18:13
15. Pešanová Valerie LTU0650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:00 + 28:06
D12C
1.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 13:34
2. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:11 + 1:37
3. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:43 + 3:09
4. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 16:46 + 3:12
5. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 17:35 + 4:01
6. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 17:40 + 4:06
7. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:41 + 4:07
8. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 19:04 + 5:30
8. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:04 + 5:30
10. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 19:21 + 5:47
11. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:24 + 5:50
12. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 20:56 + 7:22
13. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:03 + 7:29
14. Rychterová Lucie PHK0557 OK 99 Hradec Králové 21:23 + 7:49
15. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 21:38 + 8:04
16. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 22:12 + 8:38
17. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 22:54 + 9:20
18. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:26 + 10:52
19. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 24:57 + 11:23
20. Mitkovová Jindřiška LTU0550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:01 + 11:27
21. Kroniková Sylvie SHK0450 OK Slavia Hradec Králové 25:23 + 11:49
22. Růžičková Eliška SJC0452 Sportcentrum Jičín 25:37 + 12:03
23. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 34:15 + 20:41
24. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 34:51 + 21:17
D12D
1.60 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cachová Mirka LPU0555 OK Lokomotiva Pardubice 15:15
2. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 15:25 + 0:10
3. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 16:12 + 0:57
4. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:43 + 2:28
5. Chrbolková Klára LPU0454 OK Lokomotiva Pardubice 18:23 + 3:08
6. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 21:27 + 6:12
7. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 21:46 + 6:31
8. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:24 + 8:09
9. Smisitelová Ela KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:03 + 8:48
10. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 25:04 + 9:49
11. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:17 + 10:02
12. Huřťáková Karolína STH0558 SK Studenec 26:46 + 11:31
13. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 28:06 + 12:51
14. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 29:31 + 14:16
15. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 31:41 + 16:26
16. Dvořáková Anežka LPU0556 OK Lokomotiva Pardubice 33:06 + 17:51
17. Zajícová Radomíra LPU0453 OK Lokomotiva Pardubice 35:28 + 20:13
D14C
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 18:40
2. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 18:51 + 0:11
3. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 19:52 + 1:12
4. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 20:02 + 1:22
5. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 20:04 + 1:24
6. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 20:22 + 1:42
7. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 20:26 + 1:46
8. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:41 + 3:01
9. Suchá Simona SHK0351 OK Slavia Hradec Králové 22:10 + 3:30
10. Suchánková Eliška PHK0250 OK 99 Hradec Králové 22:21 + 3:41
11. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 22:27 + 3:47
12. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 22:45 + 4:05
13. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 23:04 + 4:24
14. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 24:29 + 5:49
15. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:32 + 5:52
16. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 24:58 + 6:18
17. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 27:12 + 8:32
18. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 28:00 + 9:20
19. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 28:14 + 9:34
20. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 28:17 + 9:37
20. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 28:17 + 9:37
22. Bachtíková Petra STH0254 SK Studenec 28:59 + 10:19
23. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 29:04 + 10:24
24. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 29:11 + 10:31
25. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 31:12 + 12:32
26. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 32:12 + 13:32
27. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 32:19 + 13:39
28. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 33:04 + 14:24
29. Pató Johanna SHK0356 OK Slavia Hradec Králové 35:09 + 16:29
30. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:06 + 19:26
31. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 38:31 + 19:51
32. Kinclová Natálie LTU0350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:03 + 23:23
33. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 42:48 + 24:08
34. Kuříková Zuzana JIL0353 OK Jilemnice 48:36 + 29:56
35. Šafránková Eliška KOR0350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:21 + 31:41
D14D
2.10 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meierová Bára BRU0251 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 34:34
2. Zářecká Linda KOR0250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:22 + 2:48
3. Pinke Veronika LPU0361 OK Lokomotiva Pardubice 44:37 + 10:03
4. Morávková Barbora SHK0352 OK Slavia Hradec Králové 49:56 + 15:22
5. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:48 + 25:14
6. Cibulková Veronika LPU0355 OK Lokomotiva Pardubice 65:54 + 31:20
7. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 103:09 + 68:35
D16C
2.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 21:20
2. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 22:19 + 0:59
3. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:01 + 4:41
4. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 26:21 + 5:01
5. Ciesiółka Katarzyna 17P0050 WKS Śląsk Wrocław 26:46 + 5:26
6. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 27:41 + 6:21
7. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 27:56 + 6:36
8. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 28:20 + 7:00
9. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 29:18 + 7:58
10. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 30:39 + 9:19
11. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 30:54 + 9:34
12. Zimová Barbora SHK0151 OK Slavia Hradec Králové 32:10 + 10:50
13. Procházková Tereza ZAM0054 OB T.J. Sokol Žamberk 32:11 + 10:51
14. Pachelová Anna ZAM0053 OB T.J. Sokol Žamberk 32:19 + 10:59
15. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 32:24 + 11:04
16. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 34:59 + 13:39
17. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 35:10 + 13:50
18. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 35:11 + 13:51
19. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 35:45 + 14:25
20. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 37:04 + 15:44
21. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:55 + 16:35
22. Ciura Aleksandra 17P0151 WKS Śląsk Wrocław 49:28 + 28:08
23. Brancuská Lenka LPU0159 OK Lokomotiva Pardubice 51:50 + 30:30
24. Obrmajerová Gábina ZAM0153 OB T.J. Sokol Žamberk 80:10 + 58:50
25. Hnátnická Zuzana ZAM0152 OB T.J. Sokol Žamberk 86:56 + 65:36
Kubíčková Iva LPU0157 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Loukotová Adéla HOR0150 TJ Jiskra Hořice DISK
D18C
2.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 18:49
2. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 22:39 + 3:50
3. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 23:35 + 4:46
4. Kostrzewska Justyna CHC9853 K.O.B. Choceň 23:39 + 4:50
5. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 23:40 + 4:51
6. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 25:03 + 6:14
7. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:26 + 8:37
8. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 27:47 + 8:58
9. Kubíčková Kateřina PHK9955 OK 99 Hradec Králové 29:23 + 10:34
10. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 31:25 + 12:36
11. Urbanová Markéta STH9953 SK Studenec 33:08 + 14:19
12. Paděrová Anna SNA9950 TJ START Náchod 50:00 + 31:11
D21C
3.80 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8105
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 27:31 8300
2. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 28:08 + 0:37 8122
3. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 28:56 + 1:25 7892
4. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 29:06 + 1:35 7844
5. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 30:40 + 3:09 7394
6. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 30:43 + 3:12 7380
7. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 30:53 + 3:22 7332
8. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 31:20 + 3:49 7202
9. Zákravská Šárka LTU8951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:31 + 4:00 7150
10. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:37 + 4:06 7121
11. Novotná Klára PHK9751 OK 99 Hradec Králové 31:58 + 4:27 7020
12. Novotná Barbora SHK8658 OK Slavia Hradec Králové 33:01 + 5:30 6719
13. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 33:30 + 5:59 6580
14. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 33:32 + 6:01 6570
15. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 33:33 + 6:02 6565
16. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:03 + 7:32 6134
17. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 35:15 + 7:44 6077
18. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 35:18 + 7:47 6062
19. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 35:23 + 7:52 6038
20. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 35:35 + 8:04 5981
21. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 35:45 + 8:14 5933
22. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 35:49 + 8:18 5914
23. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 36:02 + 8:31 5851
24. Choutková Magdaléna SOB8851 SOBSA 36:35 + 9:04 5693
25. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 37:38 + 10:07 5391
26. Peterová Věra DOB8751 KOB Dobruška 37:41 + 10:10 5377
27. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 37:53 + 10:22 5320
28. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:10 + 10:39 5238
29. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 38:50 + 11:19 5047
30. Jebavá Lucie VRL9254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:27 + 11:56 4869
31. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:35 + 12:04 4831
32. Končáková Klára LCE9555 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:39 + 12:08 4812
33. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 39:53 + 12:22 4745
34. Aerts Pavlína VRL8351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:01 + 12:30 4706
35. Lennerová Hana LPU8952 OK Lokomotiva Pardubice 40:34 + 13:03 4548
36. Fátorová Barbora DOB7878 KOB Dobruška 43:24 + 15:53 3734
37. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 43:42 + 16:11 3648
38. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:59 + 17:28 3279
39. Pěluchová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 46:14 + 18:43 2919
40. Viková Vendula STH8951 SK Studenec 65:31 + 38:00 0
D21D
3.20 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3414
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 33:09 3473
2. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 33:54 + 0:45 3397
3. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 34:08 + 0:59 3373
4. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 35:35 + 2:26 3227
5. Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice 37:35 + 4:26 3024
6. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 38:08 + 4:59 2968
7. Horká Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 40:01 + 6:52 2778
8. Smoradová Barbora ZBM9053 SK Žabovřesky Brno 42:28 + 9:19 2530
9. Prokopcová Jana ZAM8751 OB T.J. Sokol Žamberk 42:49 + 9:40 2494
10. Besedová Petra CHT7654 OOB SK Chrast 44:01 + 10:52 2373
11. Šponarová Lucie ZAM9151 OB T.J. Sokol Žamberk 44:15 + 11:06 2349
12. Marešová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice 44:58 + 11:49 2277
13. Koutná Kateřina PHK9351 OK 99 Hradec Králové 48:14 + 15:05 1946
14. Sokolová Tereza BRM8451 Sokol Burdych 49:20 + 16:11 1835
15. Rochlová Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:20 + 29:11 519
16. Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška 65:50 + 32:41 164
17. Sojková Petra ALB8950 OOB Albrechtice nad Orlicí 79:45 + 46:36 0
Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk DISK 0
Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D35C
3.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 28:52
2. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 29:12 + 0:20
3. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 29:44 + 0:52
4. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 30:42 + 1:50
5. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:56 + 2:04
6. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 31:14 + 2:22
7. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 31:18 + 2:26
8. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:32 + 2:40
9. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:16 + 3:24
10. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 32:53 + 4:01
11. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 33:24 + 4:32
12. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 33:41 + 4:49
13. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 33:51 + 4:59
14. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 34:45 + 5:53
15. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 34:54 + 6:02
16. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 34:57 + 6:05
17. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 35:51 + 6:59
18. Rychterová Kateřina PHK7752 OK 99 Hradec Králové 36:36 + 7:44
19. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:09 + 8:17
20. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 37:26 + 8:34
21. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 38:43 + 9:51
22. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:54 + 11:02
23. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:49 + 11:57
24. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 41:28 + 12:36
25. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:24 + 15:32
26. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:38 + 27:46
D35D
3.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 31:53
2. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 34:42 + 2:49
3. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 34:54 + 3:01
4. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 35:22 + 3:29
5. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:39 + 4:46
6. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 37:03 + 5:10
7. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 37:26 + 5:33
8. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 38:21 + 6:28
9. Šubrtová Věra TAP8150 KOB TRETRA Praha 38:36 + 6:43
10. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 38:40 + 6:47
11. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:18 + 7:25
12. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:56 + 8:03
13. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 40:15 + 8:22
14. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 40:48 + 8:55
15. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 40:49 + 8:56
16. Štefanová Klára STH7752 SK Studenec 40:51 + 8:58
17. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 41:04 + 9:11
18. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 41:25 + 9:32
19. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 42:42 + 10:49
20. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:53 + 11:00
21. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:04 + 12:11
22. Linková Eva STH7753 SK Studenec 45:03 + 13:10
23. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 45:24 + 13:31
24. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 46:29 + 14:36
25. Chládková Eva ZAM7051 OB T.J. Sokol Žamberk 46:35 + 14:42
26. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 46:44 + 14:51
27. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:41 + 15:48
28. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:58 + 16:05
29. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 48:17 + 16:24
30. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 48:19 + 16:26
31. Krunčíková Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 50:40 + 18:47
32. Dančáková Michaela VRL8052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:27 + 20:34
33. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:28 + 21:35
34. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:13 + 23:20
35. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:18 + 25:25
36. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 57:47 + 25:54
37. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 58:04 + 26:11
38. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 62:15 + 30:22
39. Zářecká Vendula KOR8150 OB DDM Kostelec nad Orlicí 70:51 + 38:58
40. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 74:24 + 42:31
D45C
2.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 29:12
2. Rychterová Dana SMR6950 SK SNS Smržovka 29:37 + 0:25
3. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 30:48 + 1:36
4. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 30:51 + 1:39
5. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:17 + 2:05
6. Müllerová Zorka 3XX6700 POT 31:18 + 2:06
7. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:44 + 2:32
8. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 32:15 + 3:03
9. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 33:10 + 3:58
10. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 33:34 + 4:22
11. Mádlová Iva SHK6351 OK Slavia Hradec Králové 35:21 + 6:09
12. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 35:46 + 6:34
13. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 36:07 + 6:55
14. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 37:16 + 8:04
15. Novotná Iva SHK6151 OK Slavia Hradec Králové 37:31 + 8:19
16. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 38:56 + 9:44
17. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:44 + 11:32
18. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 44:28 + 15:16
19. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 48:47 + 19:35
20. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 48:58 + 19:46
21. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:25 + 22:13
D45D
2.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:14
2. Cabalková Ivana ZAM6351 OB T.J. Sokol Žamberk 37:51 + 0:37
3. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 37:59 + 0:45
4. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 39:18 + 2:04
5. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 39:30 + 2:16
6. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 40:47 + 3:33
6. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 40:47 + 3:33
8. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 41:00 + 3:46
9. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 41:18 + 4:04
9. Divecká Růžena SHK6753 OK Slavia Hradec Králové 41:18 + 4:04
11. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:33 + 5:19
12. Fundová Hana SHK6752 OK Slavia Hradec Králové 42:56 + 5:42
13. Macháčková Jana SHK6450 OK Slavia Hradec Králové 44:26 + 7:12
14. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 46:06 + 8:52
15. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 47:39 + 10:25
16. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 48:20 + 11:06
17. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 49:15 + 12:01
18. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 58:32 + 21:18
19. Bürgerová Kateřina LPU6755 OK Lokomotiva Pardubice 66:27 + 29:13
20. Švábová Michaela BRU6851 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 67:58 + 30:44
21. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 71:44 + 34:30
22. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 72:24 + 35:10
Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:25 + 0:11
D55C
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 23:16
2. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 23:38 + 0:22
3. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 23:43 + 0:27
4. Hepnerová Dagmar SHK5451 OK Slavia Hradec Králové 23:53 + 0:37
5. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 25:11 + 1:55
6. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 25:37 + 2:21
7. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 27:42 + 4:26
8. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 28:00 + 4:44
9. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 28:07 + 4:51
10. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 28:16 + 5:00
11. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:33 + 5:17
12. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 29:53 + 6:37
13. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:15 + 6:59
14. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 30:19 + 7:03
15. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 31:38 + 8:22
16. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 32:46 + 9:30
17. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 32:57 + 9:41
18. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 33:48 + 10:32
19. Rychlíková Blanka VRL5550 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:11 + 10:55
20. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 34:12 + 10:56
21. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 35:21 + 12:05
22. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 35:30 + 12:14
23. Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové 36:13 + 12:57
24. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 37:16 + 14:00
25. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 37:21 + 14:05
26. Nováková Miloslava ZAM6051 OB T.J. Sokol Žamberk 38:47 + 15:31
Stulíková Zuzana SHK5751 OK Slavia Hradec Králové DISK
D65C
2.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martincová Helena ZAM5051 OB T.J. Sokol Žamberk 32:47
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:23 + 4:36
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 39:55 + 7:08
4. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 42:03 + 9:16
5. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 44:12 + 11:25
6. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:20 + 11:33
7. Lhotská Hana ZAM4651 OB T.J. Sokol Žamberk 45:50 + 13:03
H10N
2.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 11:32
2. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 16:59 + 5:27
3. Lacina Marek LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 17:01 + 5:29
4. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB TRETRA Praha 18:03 + 6:31
5. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 18:11 + 6:39
6. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 18:58 + 7:26
7. Horáček Dominik STH SK Studenec 19:39 + 8:07
8. Merhulík Aleš NPA0803 SK LOB Nová Paka 21:42 + 10:10
9. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:46 + 11:14
10. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 23:15 + 11:43
11. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 23:20 + 11:48
12. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 25:08 + 13:36
13. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 25:12 + 13:40
14. Švorc Petr SJC1 Sportcentrum Jičín 28:49 + 17:17
15. Haken Miroslav SJC0703 Sportcentrum Jičín 31:06 + 19:34
16. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 34:07 + 22:35
17. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:24 + 22:52
18. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:11 + 24:39
19. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:29 + 24:57
20. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:13 + 27:41
Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H10C
1.60 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 13:46
2. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 13:52 + 0:06
3. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:56 + 0:10
4. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 15:05 + 1:19
5. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 15:42 + 1:56
6. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:56 + 2:10
7. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 15:58 + 2:12
8. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:53 + 3:07
9. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 17:47 + 4:01
10. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 19:22 + 5:36
11. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 21:09 + 7:23
12. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:54 + 9:08
13. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 26:36 + 12:50
14. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:53 + 14:07
15. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 29:16 + 15:30
16. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 30:03 + 16:17
H12C
2.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 18:26
2. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 19:10 + 0:44
3. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 19:17 + 0:51
4. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 19:38 + 1:12
5. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:01 + 2:35
6. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 21:02 + 2:36
7. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 21:07 + 2:41
8. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 21:20 + 2:54
9. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 22:19 + 3:53
10. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 22:24 + 3:58
11. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 23:14 + 4:48
12. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 24:02 + 5:36
13. Suchánek Adam PHK0403 OK 99 Hradec Králové 24:06 + 5:40
14. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 24:31 + 6:05
15. Vitvar Radim SJC0404 Sportcentrum Jičín 24:46 + 6:20
16. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 26:16 + 7:50
17. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 27:17 + 8:51
18. Juška Michal LPU0504 OK Lokomotiva Pardubice 27:38 + 9:12
19. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 27:53 + 9:27
20. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 28:02 + 9:36
21. Bernat Matěj TUV0400 SOK TJ Turnov 28:26 + 10:00
22. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 29:14 + 10:48
23. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 31:42 + 13:16
24. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 32:52 + 14:26
25. Tuček Jakub SJC0405 Sportcentrum Jičín 33:14 + 14:48
26. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 34:03 + 15:37
27. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:20 + 16:54
28. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:31 + 18:05
29. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 37:03 + 18:37
30. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 37:11 + 18:45
31. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 37:43 + 19:17
32. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:45 + 20:19
33. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 54:14 + 35:48
Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka DISK
H12D
1.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 19:27
2. Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice 21:31 + 2:04
3. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:58 + 3:31
4. Dvořák Vojtěch LPU0506 OK Lokomotiva Pardubice 24:25 + 4:58
5. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 25:34 + 6:07
6. Kunt Stanislav ZAM0401 OB T.J. Sokol Žamberk 27:01 + 7:34
7. Holman Antonín HOR0405 TJ Jiskra Hořice 27:51 + 8:24
8. Kovář Radim CET0501 TJ Loko Česká Třebová 29:52 + 10:25
9. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:50 + 11:23
10. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 32:25 + 12:58
11. Zářecký Daniel KOR0500 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:20 + 14:53
12. Jiřička Martin STH0503 SK Studenec 44:30 + 25:03
13. Bečka Bartoloměj ZAM0503 OB T.J. Sokol Žamberk 45:07 + 25:40
14. Hiller Vojtěch ZAM0501 OB T.J. Sokol Žamberk 48:59 + 29:32
15. Mühlbach Ivo STH0401 SK Studenec 573:24 + 553:57
Merhulík Mikuláš NPA0503 SK LOB Nová Paka DISK
Nečesaný Jáchym HOR0406 TJ Jiskra Hořice DISK
H14C
2.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 19:08
2. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 20:47 + 1:39
3. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 21:11 + 2:03
4. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 21:32 + 2:24
5. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 22:26 + 3:18
6. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 22:46 + 3:38
7. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 23:12 + 4:04
8. Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové 24:16 + 5:08
9. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:02 + 5:54
10. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:25 + 6:17
11. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:37 + 6:29
12. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 26:10 + 7:02
13. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:47 + 7:39
14. Hanák Dominik LTU0200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:06 + 7:58
15. Tomeš Matyáš SRK0203 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:29 + 8:21
16. Šípek Stanislav SRK0304 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:56 + 8:48
17. Pachel Jakub ZAM0202 OB T.J. Sokol Žamberk 28:55 + 9:47
18. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 29:03 + 9:55
18. Franta Jonáš SJC0201 Sportcentrum Jičín 29:03 + 9:55
20. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 29:53 + 10:45
21. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 30:09 + 11:01
22. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 31:08 + 12:00
23. Bárta Šimon PHK0202 OK 99 Hradec Králové 31:38 + 12:30
24. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 31:45 + 12:37
25. Pokorný Dominik SRK0301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:58 + 13:50
26. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 33:59 + 14:51
27. Grundman Viktor CHC0301 K.O.B. Choceň 35:41 + 16:33
28. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 36:56 + 17:48
29. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 37:12 + 18:04
30. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:16 + 18:08
Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H14D
2.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ráček Jan KUO0302 KOB Ústí nad Orlicí 21:59
2. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 25:44 + 3:45
3. Pávek Ondřej KUO0301 KOB Ústí nad Orlicí 26:08 + 4:09
4. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 30:24 + 8:25
5. Satranský Martin NPA0201 SK LOB Nová Paka 30:38 + 8:39
6. Ledvina Filip JIL0202 OK Jilemnice 31:31 + 9:32
7. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:58 + 9:59
8. Kroutil Jan KUO0202 KOB Ústí nad Orlicí 32:04 + 10:05
9. Valenta Šimon PHK0303 OK 99 Hradec Králové 34:13 + 12:14
10. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 40:31 + 18:32
11. Lacina Jindřich LPU0211 OK Lokomotiva Pardubice 50:44 + 28:45
12. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:29 + 31:30
13. Krsek Šimon ZAM0204 OB T.J. Sokol Žamberk 61:28 + 39:29
14. Pinke Tomáš LPU0311 OK Lokomotiva Pardubice 66:33 + 44:34
H16C
2.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 19:35
2. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 19:38 + 0:03
3. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 20:50 + 1:15
4. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 20:57 + 1:22
5. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 22:11 + 2:36
6. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:15 + 2:40
7. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 22:48 + 3:13
8. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 24:00 + 4:25
9. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:04 + 4:29
10. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 24:15 + 4:40
11. Kučera Jan PHK0100 OK 99 Hradec Králové 26:57 + 7:22
12. Kubát Tomáš VRL0001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:03 + 7:28
13. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:10 + 7:35
14. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 27:35 + 8:00
15. Kolář Adam BRU0104 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 28:19 + 8:44
16. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 30:39 + 11:04
17. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:16 + 11:41
18. Porkert Jan SHK0100 OK Slavia Hradec Králové 32:32 + 12:57
19. Jansa Radek BRU0002 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:15 + 20:40
20. Bürger Matěj LPU0009 OK Lokomotiva Pardubice 40:23 + 20:48
21. Morvay Tomáš PHK0000 OK 99 Hradec Králové 40:43 + 21:08
H18C
3.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Okarma Jacek CHC9803 K.O.B. Choceň 23:34
2. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 24:47 + 1:13
3. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 25:28 + 1:54
4. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 27:05 + 3:31
5. Vydra Martin STH9902 SK Studenec 28:04 + 4:30
6. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 29:02 + 5:28
7. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 29:09 + 5:35
8. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:11 + 5:37
9. Lauterbach David ZAM9801 OB T.J. Sokol Žamberk 29:51 + 6:17
10. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:55 + 6:21
11. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 30:05 + 6:31
12. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 30:30 + 6:56
13. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 30:42 + 7:08
14. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 30:52 + 7:18
15. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 31:56 + 8:22
16. Havlíček Samuel PHK9803 OK 99 Hradec Králové 33:25 + 9:51
17. Gernert Marek JIL9801 OK Jilemnice 33:39 + 10:05
18. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 34:00 + 10:26
19. Friml Dominik ZAM9901 OB T.J. Sokol Žamberk 37:43 + 14:09
20. Juhász Matěj LTU9900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:08 + 17:34
H21C1
4.80 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8013
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 29:55 8330
2. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 31:38 + 1:43 7889
3. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 31:54 + 1:59 7820
4. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:47 + 2:52 7593
5. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 32:59 + 3:04 7541
6. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 33:01 + 3:06 7533
7. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 33:34 + 3:39 7391
8. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 34:00 + 4:05 7280
9. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 35:05 + 5:10 7001
10. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 35:48 + 5:53 6817
11. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 35:57 + 6:02 6778
12. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:02 + 6:07 6757
13. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 36:04 + 6:09 6748
14. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 36:10 + 6:15 6723
15. Krmaš Václav SRK8001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:16 + 7:21 6440
16. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 37:47 + 7:52 6307
17. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 37:56 + 8:01 6268
18. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 38:36 + 8:41 6097
19. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 38:48 + 8:53 6045
20. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 38:54 + 8:59 6019
21. Kos Oldřich LPU9302 OK Lokomotiva Pardubice 38:56 + 9:01 6011
22. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:28 + 9:33 5874
23. Kučera Tomáš STH9402 SK Studenec 40:16 + 10:21 5668
24. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 40:20 + 10:25 5651
25. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 41:39 + 11:44 5312
26. Hrouda Martin FSP7612 VŠTJ Stavební fakulta Praha 41:52 + 11:57 5256
27. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 41:56 + 12:01 5239
28. Nitsch Karel FSP7611 VŠTJ Stavební fakulta Praha 42:11 + 12:16 5175
29. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:14 + 12:19 5162
30. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 42:41 + 12:46 5046
31. Lán Filip SHK8003 OK Slavia Hradec Králové 44:51 + 14:56 4489
32. Stulík Matěj SHK9101 OK Slavia Hradec Králové 46:17 + 16:22 4120
33. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 46:48 + 16:53 3987
34. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 47:52 + 17:57 3713
35. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:25 + 18:30 3571
36. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:39 + 18:44 3511
37. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:39 + 20:44 2997
38. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 54:53 + 24:58 1908
39. Veselí Jiří PHK8700 OK 99 Hradec Králové 64:54 + 34:59 0
Jiřišta Lubomír JIL8802 OK Jilemnice DISK 0
H21C2
4.80 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8135
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:39 8508
2. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 29:20 + 1:41 8035
3. Jirásek Michal SHK8901 OK Slavia Hradec Králové 29:57 + 2:18 7862
4. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 30:13 + 2:34 7787
5. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:21 + 2:42 7750
6. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 31:21 + 3:42 7469
7. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 31:25 + 3:46 7450
8. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 31:29 + 3:50 7432
9. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 31:54 + 4:15 7315
10. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 32:07 + 4:28 7254
11. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 32:16 + 4:37 7212
12. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 32:20 + 4:41 7193
13. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 32:27 + 4:48 7160
14. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 32:43 + 5:04 7085
15. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 32:45 + 5:06 7076
16. Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:48 + 5:09 7062
17. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 32:55 + 5:16 7029
18. Kanta Martin LPU9705 OK Lokomotiva Pardubice 33:08 + 5:29 6968
19. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 34:24 + 6:45 6613
20. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 34:40 + 7:01 6538
21. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 34:46 + 7:07 6510
22. Krčál Jaroslav LPU8407 OK Lokomotiva Pardubice 34:51 + 7:12 6486
23. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 35:35 + 7:56 6281
24. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 36:30 + 8:51 6023
25. Čáp Ondřej DOB7405 KOB Dobruška 36:54 + 9:15 5911
26. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:58 + 9:19 5892
27. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 37:04 + 9:25 5864
28. Smutný Šimon VAM9301 OOB Vamberk 37:36 + 9:57 5714
29. Tomalík Ondřej SHK8904 OK Slavia Hradec Králové 40:21 + 12:42 4942
30. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 40:31 + 12:52 4896
31. Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk 41:10 + 13:31 4713
32. Randík Jan SOB8703 SOBSA 41:17 + 13:38 4680
33. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 41:29 + 13:50 4624
34. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 41:52 + 14:13 4517
35. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 42:43 + 15:04 4278
36. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 43:15 + 15:36 4128
37. Vokurka Jan TJN7501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:57 + 16:18 3932
38. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 44:02 + 16:23 3908
39. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 44:31 + 16:52 3773
40. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 45:59 + 18:20 3361
41. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 49:02 + 21:23 2505
42. Holubář Bartoloměj KUO9602 KOB Ústí nad Orlicí 53:41 + 26:02 1199
H21D
3.70 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2829
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 32:57 2913
2. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 34:01 + 1:04 2824
3. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:54 + 1:57 2750
4. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 36:07 + 3:10 2649
5. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 36:25 + 3:28 2624
6. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:54 + 4:57 2500
7. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 39:27 + 6:30 2371
8. Sokol Milan BRM7201 Sokol Burdych 39:32 + 6:35 2364
9. Růžička Daniel KOR9000 OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:07 + 7:10 2316
10. Kalousek Tomáš ZAM8901 OB T.J. Sokol Žamberk 41:48 + 8:51 2175
11. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 42:34 + 9:37 2112
12. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 44:44 + 11:47 1931
13. Moravec Filip ZAM8801 OB T.J. Sokol Žamberk 47:27 + 14:30
14. Šafránek Daniel KOR9700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:40 + 31:43 270
15. Prokopec Michal ZAM8301 OB T.J. Sokol Žamberk 70:42 + 37:45 0
16. Lux Martin ZAM9301 OB T.J. Sokol Žamberk 72:16 + 39:19
H35C
3.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:16
2. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:15 + 0:59
3. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 24:50 + 1:34
4. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 25:54 + 2:38
5. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 26:07 + 2:51
6. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 26:18 + 3:02
7. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:34 + 3:18
8. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 28:59 + 5:43
9. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:18 + 6:02
10. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:10 + 6:54
11. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 30:40 + 7:24
12. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 30:44 + 7:28
13. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 30:57 + 7:41
14. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 32:45 + 9:29
15. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 33:15 + 9:59
16. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 33:18 + 10:02
17. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 33:27 + 10:11
18. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 33:29 + 10:13
19. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 33:54 + 10:38
20. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 34:17 + 11:01
21. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 35:05 + 11:49
22. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:15 + 14:59
23. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 38:29 + 15:13
24. Pešan Jan LTU7400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:05 + 15:49
25. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 39:25 + 16:09
26. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 46:42 + 23:26
H35D
3.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 32:46
2. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 33:52 + 1:06
3. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:10 + 3:24
4. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 36:18 + 3:32
5. Kronika Miroslav 22C7100 www.SPORTeM.info 37:00 + 4:14
6. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 37:43 + 4:57
7. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 37:49 + 5:03
8. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 38:10 + 5:24
9. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:11 + 6:25
10. Adamovský Michal VAM7200 OOB Vamberk 39:24 + 6:38
11. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 39:45 + 6:59
12. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 41:34 + 8:48
13. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 42:08 + 9:22
14. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 42:20 + 9:34
15. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 46:06 + 13:20
16. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 48:19 + 15:33
17. Puš Roman STH7501 SK Studenec 48:57 + 16:11
18. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:33 + 16:47
19. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 58:25 + 25:39
H45C
3.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň 25:01
2. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 27:34 + 2:33
3. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 28:40 + 3:39
4. Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí 28:44 + 3:43
5. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 29:12 + 4:11
6. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 29:22 + 4:21
7. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 29:32 + 4:31
8. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 30:01 + 5:00
9. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 31:01 + 6:00
10. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 31:44 + 6:43
11. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 32:26 + 7:25
12. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:38 + 7:37
13. Killar Marek LTU6801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:46 + 7:45
14. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 33:25 + 8:24
15. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 33:28 + 8:27
16. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:37 + 8:36
17. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 34:16 + 9:15
18. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:19 + 9:18
19. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 34:26 + 9:25
20. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 34:30 + 9:29
21. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 35:27 + 10:26
22. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 36:41 + 11:40
23. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:25 + 12:24
24. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 37:33 + 12:32
25. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 38:26 + 13:25
26. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 40:52 + 15:51
27. Ježek Jiří PHK6201 OK 99 Hradec Králové 42:36 + 17:35
28. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 44:48 + 19:47
29. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB T.J. Sokol Žamberk 45:37 + 20:36
30. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 45:58 + 20:57
31. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 49:49 + 24:48
Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 28:43 + 3:42
H45D
2.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 30:08
2. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 30:38 + 0:30
3. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:44 + 0:36
4. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 32:23 + 2:15
5. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 32:40 + 2:32
6. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 32:43 + 2:35
7. Funda Michal SHK6403 OK Slavia Hradec Králové 32:56 + 2:48
8. Vychodil Tomáš SHK6301 OK Slavia Hradec Králové 33:28 + 3:20
9. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 34:18 + 4:10
10. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 34:49 + 4:41
11. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:57 + 4:49
12. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:04 + 4:56
13. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 35:06 + 4:58
14. Brancuský Zdeněk LPU6803 OK Lokomotiva Pardubice 35:36 + 5:28
15. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 35:59 + 5:51
16. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 36:29 + 6:21
17. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:32 + 6:24
18. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:42 + 6:34
19. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 37:01 + 6:53
20. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 37:12 + 7:04
21. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 37:40 + 7:32
22. Hostaš Zdeněk VAM6403 OOB Vamberk 38:13 + 8:05
23. Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové 39:41 + 9:33
24. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 40:28 + 10:20
25. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 43:00 + 12:52
26. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 44:05 + 13:57
27. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 44:48 + 14:40
28. Novák Jiří VAM6301 OOB Vamberk 46:40 + 16:32
29. Frömmel Miroslav BRU6902 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:55 + 22:47
Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk DISK
H55C
2.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Pavel SNA5649 TJ START Náchod 22:41
2. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 23:30 + 0:49
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 24:11 + 1:30
4. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:23 + 3:42
5. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 26:29 + 3:48
6. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 27:01 + 4:20
7. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 27:09 + 4:28
8. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 28:01 + 5:20
9. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 28:27 + 5:46
10. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 28:30 + 5:49
11. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 28:31 + 5:50
12. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 28:49 + 6:08
13. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 28:56 + 6:15
14. Holeček Petr SHK5900 OK Slavia Hradec Králové 29:14 + 6:33
15. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:02 + 7:21
16. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:15 + 7:34
17. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 30:20 + 7:39
18. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 30:29 + 7:48
19. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 30:47 + 8:06
20. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:55 + 8:14
21. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 32:42 + 10:01
22. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 34:29 + 11:48
23. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:18 + 12:37
24. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:47 + 13:06
25. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 38:15 + 15:34
26. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 38:29 + 15:48
27. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 42:42 + 20:01
Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň DISK
Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava DISK
H55D
2.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 28:12
2. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 30:54 + 2:42
3. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 31:48 + 3:36
4. Vízek Luděk SHK6001 OK Slavia Hradec Králové 32:13 + 4:01
5. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 34:43 + 6:31
6. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 34:53 + 6:41
7. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 35:37 + 7:25
8. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 36:01 + 7:49
9. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 39:15 + 11:03
10. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 39:18 + 11:06
11. Beňo Miroslav TYN5301 OOB SK Týniště nad Orlicí 40:13 + 12:01
12. Junek Petr STH5501 SK Studenec 44:04 + 15:52
13. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 49:25 + 21:13
14. Sejkora Miroslav KOR5900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:30 + 23:18
H65C
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 22:31
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:40 + 3:09
3. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 25:48 + 3:17
4. Tobiška Václav ZAM4401 OB T.J. Sokol Žamberk 27:23 + 4:52
5. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 28:42 + 6:11
6. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:45 + 6:14
7. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:49 + 6:18
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 29:31 + 7:00
9. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 34:49 + 12:18
10. Novotný František PHK4801 OK 99 Hradec Králové 37:21 + 14:50
11. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 47:10 + 24:39
12. Jiran Václav PHK4701 OK 99 Hradec Králové 54:55 + 32:24
Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H70C
2.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlik Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 30:14
2. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 33:57 + 3:43
3. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 36:21 + 6:07
4. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 38:31 + 8:17
5. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 40:28 + 10:14
6. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 40:40 + 10:26
7. Koudelka Karel LPU4001 OK Lokomotiva Pardubice 44:56 + 14:42
8. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 52:26 + 22:12
HDR
2.60 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Douda Štěpán xxx XXX 14:48
2. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 17:24 + 2:36
3. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 17:37 + 2:49
4. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 17:40 + 2:52
5. Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice 17:56 + 3:08
6. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 18:46 + 3:58
7. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 19:09 + 4:21
8. Šimerda Antonín SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 19:14 + 4:26
9. Havelka Pepča SJC1000 Sportcentrum Jičín 19:29 + 4:41
10. Škorpil Marek SJC Sportcentrum Jičín 19:44 + 4:56
11. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 19:47 + 4:59
12. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB TRETRA Praha 19:54 + 5:06
13. Malínská Nela SJC Sportcentrum Jičín 20:21 + 5:33
14. Klímová Anna JIL0752 OK Jilemnice 20:34 + 5:46
15. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 20:45 + 5:57
16. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 21:03 + 6:15
17. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:27 + 6:39
18. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:35 + 6:47
19. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 21:44 + 6:56
20. Cach Jan LPU0805 OK Lokomotiva Pardubice 21:48 + 7:00
21. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 22:09 + 7:21
22. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 22:39 + 7:51
23. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 23:03 + 8:15
24. Daněk Tomáš xxx XXX 23:07 + 8:19
25. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 24:07 + 9:19
25. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:07 + 9:19
27. Příkazský Josef PHK0800 OK 99 Hradec Králové 24:26 + 9:38
28. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 24:37 + 9:49
29. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 24:44 + 9:56
30. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 25:05 + 10:17
31. Novotný Michal KOR0802 OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:36 + 10:48
32. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 26:31 + 11:43
33. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 26:55 + 12:07
34. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 27:05 + 12:17
35. Čečka Vojtěch xxx XXX 27:17 + 12:29
36. Vltavská Eliška SJC0860 Sportcentrum Jičín 27:47 + 12:59
37. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 27:54 + 13:06
38. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 30:57 + 16:09
39. Podlipná Klára xxx XXX 31:06 + 16:18
40. Podlipný Filip NPA1202 SK LOB Nová Paka 31:22 + 16:34
41. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 31:40 + 16:52
42. Čečková Barbora xxx XXX 32:09 + 17:21
43. Nitsch Ondřej FSP1000 VŠTJ Stavební fakulta Praha 32:13 + 17:25
44. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 33:10 + 18:22
45. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 33:31 + 18:43
46. Klímová Tereza xxx XXX 34:45 + 19:57
47. Pospíšil Antonín xxx XXX 34:46 + 19:58
48. Müllerová Kateřina VAM0750 OOB Vamberk 37:48 + 23:00
49. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:49 + 23:01
50. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 38:03 + 23:15
51. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 38:18 + 23:30
52. Tomešová Evelína SJC Sportcentrum Jičín 39:18 + 24:30
53. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 43:26 + 28:38
54. Pribišová Julie xxx XXX 46:35 + 31:47
55. Zahradník Václav xxx XXX 46:49 + 32:01
56. Kazudová Rozárie SJC1350 Sportcentrum Jičín 47:44 + 32:56
57. Horák Lukáš xxx XXX 67:55 + 53:07
Praus Jára SJC Sportcentrum Jičín DISK
P
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:23
2. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 21:39 + 0:16
3. Porkert Jan xxx XXX 25:38 + 4:15
4. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 28:18 + 6:55
5. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 31:10 + 9:47
6. Folprechtová Kateřina VSP745 USK Praha 31:20 + 9:57
7. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 31:24 + 10:01
8. Romana Mudruňková VAM9999 OOB Vamberk 31:30 + 10:07
9. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:33 + 10:10
10. Šubrt Evžen xxx XXX 32:15 + 10:52
11. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 33:39 + 12:16
12. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 34:56 + 13:33
13. Lacina Martin LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 35:14 + 13:51
14. Novotná Tereza KOR8550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:28 + 14:05
15. Plichta Petr xxx XXX 35:52 + 14:29
16. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 37:12 + 15:49
17. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 37:26 + 16:03
18. Plichta Jan xxx XXX 37:28 + 16:05
19. Tichá Gabriela KOR9950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:42 + 16:19
20. Severýnová Klára VLU7455 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 38:22 + 16:59
21. Zábranský Václav 5CX zábranský 38:48 + 17:25
22. Hovadová Iveta ZAM0552 OB T.J. Sokol Žamberk 39:18 + 17:55
23. Vacková Petra xxx XXX 39:38 + 18:15
24. Kroupová Kateřina LPU8154 OK Lokomotiva Pardubice 39:49 + 18:26
25. Hovad Jaroslav ZAM7701 OB T.J. Sokol Žamberk 40:20 + 18:57
26. Hanušová Monika VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:43 + 20:20
27. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:51 + 20:28
28. Luftová Kateřina 5CX zábranský 43:49 + 22:26
29. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 45:48 + 24:25
30. Douda Tomáš xxx XXX 46:02 + 24:39
31. Novotná Lenka xxx XXX 46:47 + 25:24
32. Zvěřinová Darina SNA5952 TJ START Náchod 48:56 + 27:33
33. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:06 + 28:43
34. Morká Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 50:37 + 29:14
35. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 52:00 + 30:37
36. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:14 + 31:51
37. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:53 + 32:30
38. Vambera Filip xxx XXX 54:40 + 33:17
39. Krummerová Martina CHC7854 K.O.B. Choceň 54:56 + 33:33
40. Hammová Dita KOR7050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:45 + 34:22
41. Lulayová Věra LPU5651 OK Lokomotiva Pardubice 57:38 + 36:15
42. Stulík Jiří SHK5701 OK Slavia Hradec Králové 57:59 + 36:36
43. Fervasová Zdeňka xxx XXX 59:17 + 37:54
44. Dušková Renata ZAM7351 OB T.J. Sokol Žamberk 60:43 + 39:20
45. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:05 + 46:42
46. Paděrová Helena SNA7150 TJ START Náchod 85:23 + 64:00
47. Máslo Miroslav SHK4001 OK Slavia Hradec Králové 121:43 + 100:20
Kejvalová Kamila SJC Sportcentrum Jičín 33:00 + 11:37
T
3.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vik Martin STH9206 SK Studenec 30:43
2. Kruliš Petr 8KC6900 ZŠ a MŠ Chotyně 31:49 + 1:06
3. Švarc Jiří xxx XXX 33:05 + 2:22
4. Votoček Filip xxx XXX 34:58 + 4:15
5. Svoboda Ivan SMR6200 SK SNS Smržovka 35:21 + 4:38
6. Jahn Odvody Dana LPU8355 OK Lokomotiva Pardubice 36:21 + 5:38
7. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 39:09 + 8:26
8. Ptáček Miloš xxx XXX 39:15 + 8:32
9. Flueck Adrian xxx XXX 40:45 + 10:02
10. Choutka Jaroslav xxx XXX 41:24 + 10:41
11. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:12 + 14:29
12. Neyrinck Noel VSP7013 USK Praha 47:11 + 16:28
13. Vávra Aleš 1FC7800 Wamaš 51:30 + 20:47
14. Mareš Hynek xxx XXX 53:47 + 23:04
15. Zelenková Lenka 3IX2 Zelenkovi 57:16 + 26:33
16. Jireš František 3IX1 Zelenkovi 60:32 + 29:49
17. Veselka Michal xxx XXX 61:26 + 30:43
18. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:17 + 35:34
19. Maire Barbara xxx XXX 72:54 + 42:11
Votočková Petra Emilie xxx XXX DISK