Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
Brno – Královo Pole, ZŠ Herčíkova 19
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Mapa:
Královo Pole, 1:4 000, E=5m
Ředitel závodu:
Zřídkaveselý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Přikryl Petr - R3
Stavitel tratí:
Zřídkaveselý Libor - R3
JURY:
Zelinka Jiří, Toman Ondřej, Zháňal Jan
Protokol:
K závodu se přihlásilo v termínu přihlášek a do konce prezentace 328 závodníků, cílem prošlo (čip si vyčetlo, výsledková listina obsahuje) 301 závodníků z Jihomoravské oblasti, jednotlivců z dalších oblastí a neregistrovaných závodníků. Počasí bylo chladné a deštivé, teplota kolem 9°C. Užitím staršího sw pro zpracování závodu bylo nutné čipy verze 10 a 11 vyčítat nezávisle. Data z nich byla následně přenesena do oficiálních výsledků, včetně mezičasů. Další problémy sportovně technického charakteru nenastaly a hlavní rozhodčí schválil výsledky závodu pro zařazení a vyhodnocení soutěží, do kterých byl závod zařazen v celém rozsahu, vč. použití pro postupy na MČR ve sprintu. V průběhu závodu ani po něm nebylo nutné ošetřovat žádné ohlášené zranění.
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P    
D10C
1.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 8:26
2. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 8:34 + 0:08
3. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 8:48 + 0:22
4. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Orienteering 10:02 + 1:36
5. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 10:26 + 2:00
6. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 10:37 + 2:11
7. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 10:53 + 2:27
8. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 11:28 + 3:02
9. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 11:45 + 3:19
10. Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 12:01 + 3:35
11. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 12:28 + 4:02
Taslerová Martina ABM0757 C KOB Moira Brno DISK
Patermannová Marie TBM0680 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D12C
1.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 10:35
2. Ondrová Anna ZBM0553 C SK Žabovřesky Brno 11:22 + 0:47
3. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 11:27 + 0:52
4. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 12:34 + 1:59
5. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB Spartak Adamov 12:42 + 2:07
6. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 13:57 + 3:22
7. Baláčová Natálie TBM0560 KOS TJ Tesla Brno 45:11 + 34:36
D14C
1.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 11:49
2. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 12:43 + 0:54
3. Barnatová Klára ZBM0352 C SK Žabovřesky Brno 12:48 + 0:59
4. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 13:05 + 1:16
5. Králová Jolana TBM0360 B KOS TJ Tesla Brno 14:23 + 2:34
6. Poloučková Hana ABM0350 B KOB Moira Brno 15:06 + 3:17
7. Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 15:58 + 4:09
8. Hovořáková Karolína ZBM0351 C SK Žabovřesky Brno 17:27 + 5:38
9. Lukšíková Eliška ZBM0256 C SK Žabovřesky Brno 22:44 + 10:55
10. Patermannová Eliška TBM0369 C KOS TJ Tesla Brno 23:38 + 11:49
11. Taslerová Tereza ABM0361 C KOB Moira Brno 24:27 + 12:38
D16C
1.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 13:38
2. Auerműllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 13:56 + 0:18
3. Radová Kateřina ABM0199 B KOB Moira Brno 17:37 + 3:59
4. Baštařová Anna ZBM0059 B SK Žabovřesky Brno 17:53 + 4:15
5. Boučková Anna TBM0051 B KOS TJ Tesla Brno 20:56 + 7:18
6. Štefková Klára TBM0059 C KOS TJ Tesla Brno 22:20 + 8:42
D18C
1.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno 13:13
2. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 14:40 + 1:27
3. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 14:41 + 1:28
Utíkalová Kateřina TBM9952 B KOS TJ Tesla Brno DISK
D21C
2.20 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7986
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 15:51 8346
2. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 16:26 + 0:35 8053
3. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 16:28 + 0:37 8037
4. Polzer Carina ZBM9650 C SK Žabovřesky Brno 16:33 + 0:42 7995
5. Gassner Jasmina ZBM9883 SK Žabovřesky Brno 16:40 + 0:49
6. Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:45 + 0:54 7895
7. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 16:47 + 0:56 7878
8. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 17:05 + 1:14 7728
9. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 17:28 + 1:37 7535
10. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 17:39 + 1:48 7444
11. Berger Marlene ZBM9751 C SK Žabovřesky Brno 17:44 + 1:53 7402
12. Berger Anni ZBM9953 SK Žabovřesky Brno 17:55 + 2:04
13. Gassner Anika ZBM9683 C SK Žabovřesky Brno 18:01 + 2:10 7260
14. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 18:14 + 2:23 7151
15. Matulová Iva ADA8451 C OOB Spartak Adamov 18:17 + 2:26 7126
16. Jurčová Michaela MBM8989 C O-mikron 18:19 + 2:28 7109
17. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 18:23 + 2:32 7076
18. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 18:40 + 2:49 6934
19. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 18:51 + 3:00 6842
20. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 19:08 + 3:17 6700
21. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 19:12 + 3:21 6667
22. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 19:47 + 3:56 6374
23. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 21:08 + 5:17 5698
24. Dvořáková Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 21:15 + 5:24 5639
25. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 21:28 + 5:37 5530
26. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 21:41 + 5:50 5422
27. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 22:08 + 6:17 5196
28. Komárková Silvie TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno 22:09 + 6:18 5188
29. Podešvová Vlasta ADA9251 C OOB Spartak Adamov 22:28 + 6:37 5029
30. Raudenka Lenka 6KC8150 Neregistrovaný 22:29 + 6:38
31. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 22:54 + 7:03 4812
32. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 23:58 + 8:07 4277
33. Vlčková Hana VBM8555 C VSK Mendelu Brno 25:13 + 9:22 3651
34. Drašarová Eva 8XC8650 NER - Neregistrovaní 29:57 + 14:06
D35C
1.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 15:04
2. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 15:59 + 0:55
3. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 16:09 + 1:05
4. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 16:25 + 1:21
5. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 16:37 + 1:33
6. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 17:13 + 2:09
7. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 17:17 + 2:13
8. Patermannová Šárka NER0008 17:21 + 2:17
9. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 17:25 + 2:21
10. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 17:38 + 2:34
11. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 18:03 + 2:59
12. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 19:31 + 4:27
13. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 19:35 + 4:31
14. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 19:40 + 4:36
15. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 19:45 + 4:41
16. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 19:46 + 4:42
17. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 20:18 + 5:14
18. Tachovská Kamila ZBM7655 C SK Žabovřesky Brno 20:35 + 5:31
19. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 20:40 + 5:36
20. Klangová Bohumila ZBM7676 C SK Žabovřesky Brno 24:06 + 9:02
D45C
1.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 17:07
2. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 18:56 + 1:49
3. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 19:34 + 2:27
D55C
1.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 18:00
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 19:38 + 1:38
3. Zháňalová Jana TTR6051 C OOB Třebíč 28:41 + 10:41
4. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:00 + 11:00
H10C
1.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 7:03
2. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 7:52 + 0:49
3. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 8:03 + 1:00
4. Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno 8:20 + 1:17
5. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 8:36 + 1:33
6. Koča Vojtěch ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno 8:53 + 1:50
7. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 9:12 + 2:09
8. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 9:19 + 2:16
9. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 9:52 + 2:49
10. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 9:58 + 2:55
11. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 10:31 + 3:28
12. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 10:38 + 3:35
13. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 10:46 + 3:43
14. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 13:27 + 6:24
15. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 13:36 + 6:33
16. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 22:59 + 15:56
Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H12C
1.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 7:33
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 8:32 + 0:59
3. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 8:40 + 1:07
4. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 9:27 + 1:54
5. Fousek Vojtěch RBK0403 C SK Radioklub Blansko 10:54 + 3:21
6. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 11:11 + 3:38
7. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 11:59 + 4:26
8. Rada Štěpán ABM0404 B KOB Moira Brno 12:19 + 4:46
9. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 12:32 + 4:59
10. Marek Vojtěch ZBM0410 C SK Žabovřesky Brno 12:33 + 5:00
11. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 13:09 + 5:36
12. Strýček Jan ADA0503 C OOB Spartak Adamov 13:20 + 5:47
13. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 14:56 + 7:23
14. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 15:52 + 8:19
15. Suchánek Martin XBM0401 C PELL’S ABND RACING TEAM 16:25 + 8:52
16. Hanousek Matěj RBK0404 C SK Radioklub Blansko 24:52 + 17:19
H14C
1.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 11:31
2. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 13:26 + 1:55
3. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 13:47 + 2:16
4. Tachovský Matyáš ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno 14:44 + 3:13
5. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 15:29 + 3:58
6. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 15:41 + 4:10
7. Suchánek Jakub XBM0201 C PELL’S ABND RACING TEAM 16:41 + 5:10
8. Ruda Miroslav UBM0203 C MENISKOS Brno 16:52 + 5:21
H16C
2.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 12:58
2. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 13:18 + 0:20
3. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 13:20 + 0:22
4. Šeďa Šimon ABM0009 C KOB Moira Brno 17:38 + 4:40
5. Svoboda Martin TBM0105 C KOS TJ Tesla Brno 19:02 + 6:04
Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno DISK
H18C
2.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 13:15
2. Říčný Vojta ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 13:57 + 0:42
3. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 14:24 + 1:09
4. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 15:08 + 1:53
5. Gregor Michal ZBM9906 B SK Žabovřesky Brno 16:43 + 3:28
6. Syrový Lukáš TBM9811 C KOS TJ Tesla Brno 17:41 + 4:26
H21C
2.40 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8781
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 13:32 9126
2. Peter Mathias ZBM9601 C SK Žabovřesky Brno 13:40 + 0:08 9040
3. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 14:11 + 0:39 8704
4. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 14:22 + 0:50 8585
5. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 14:27 + 0:55 8531
6. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 14:28 + 0:56 8520
7. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 14:34 + 1:02 8455
8. Kamenický Jeroným OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:36 + 1:04 8434
9. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 14:39 + 1:07 8401
10. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 14:40 + 1:08 8390
11. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 14:42 + 1:10 8369
12. Švirák Ondřej ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno 14:45 + 1:13 8336
13. Kubelka Stefan ZBM9630 C SK Žabovřesky Brno 15:06 + 1:34 8109
14. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 15:16 + 1:44 8001
15. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 15:22 + 1:50 7936
16. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 15:29 + 1:57 7860
17. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 15:33 + 2:01 7817
18. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 15:40 + 2:08 7741
19. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 15:42 + 2:10 7719
20. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 15:43 + 2:11 7709
21. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 15:45 + 2:13 7687
22. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 15:47 + 2:15 7665
23. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 16:05 + 2:33 7470
24. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 16:22 + 2:50 7286
25. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 16:34 + 3:02 7157
26. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 16:39 + 3:07 7103
27. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 16:41 + 3:09 7081
28. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 16:54 + 3:22 6940
29. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 16:59 + 3:27 6886
30. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 17:29 + 3:57 6561
31. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 17:33 + 4:01 6518
32. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 19:03 + 5:31 5544
33. Důrek Milan NNN9102 Neregistrovaní 19:30 + 5:58
34. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 19:52 + 6:20 5014
34. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 19:52 + 6:20 5014
36. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 19:53 + 6:21 5003
37. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 20:06 + 6:34 4862
38. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 20:29 + 6:57 4614
39. Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno 20:46 + 7:14 4430
40. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 20:50 + 7:18 4386
41. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 21:20 + 7:48 4062
42. Drašar Martin 8XC8400 NER - Neregistrovaní 21:58 + 8:26
43. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 22:07 + 8:35 3553
44. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 22:09 + 8:37 3531
45. Olexa Zdeněk BBM8700 C BETA URSUS Orienteering 22:55 + 9:23 3034
46. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 23:12 + 9:40 2850
47. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 23:20 + 9:48 2763
48. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 24:22 + 10:50 2092
49. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 26:17 + 12:45 848
50. Barát Dominik 1ZS9301 Neregistrovaní SVK 27:16 + 13:44
51. Toman Viktor 1ZS9300 Neregistrovaní SVK 28:21 + 14:49
Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron DISK 0
H35C
2.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 15:42
2. Štěrbák Eduard ZBM7529 C SK Žabovřesky Brno 16:55 + 1:13
3. Vaculík Stanislav 73C8000 xxx 17:13 + 1:31
4. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 17:14 + 1:32
5. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 17:38 + 1:56
6. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 17:56 + 2:14
7. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 18:01 + 2:19
8. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 18:48 + 3:06
9. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 19:13 + 3:31
10. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB Moira Brno 19:33 + 3:51
11. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:43 + 4:01
12. Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering 19:44 + 4:02
13. Polouček Pavel ABM7100 C KOB Moira Brno 21:23 + 5:41
14. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 21:24 + 5:42
15. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 22:51 + 7:09
16. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 23:00 + 7:18
17. Markovič Lubomír 73C7600 xxx 23:39 + 7:57
18. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 23:45 + 8:03
19. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 24:08 + 8:26
20. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 24:10 + 8:28
21. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 24:38 + 8:56
22. Nečas David TBM7611 C KOS TJ Tesla Brno 26:18 + 10:36
23. Vykydal Radek NER0007 27:21 + 11:39
H45C
2.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 13:17
2. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 14:20 + 1:03
3. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 15:21 + 2:04
4. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 16:02 + 2:45
5. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELL’S ABND RACING TEAM 17:00 + 3:43
6. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 17:35 + 4:18
7. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 18:48 + 5:31
8. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 19:21 + 6:04
9. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 23:22 + 10:05
10. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 24:24 + 11:07
11. Michalík Ivan XBM6834 PELL’S ABND RACING TEAM 28:21 + 15:04
H55C
1.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 17:42
2. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 18:30 + 0:48
3. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 19:55 + 2:13
4. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 22:15 + 4:33
H65C
1.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 21:16
HDR
1.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milánová Viktorka TBM0779 KOS TJ Tesla Brno 10:17
2. Venerová Ines RBK0751 C SK Radioklub Blansko 11:57 + 1:40
2. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 11:57 + 1:40
4. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 12:06 + 1:49
5. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 16:23 + 6:06
6. Strýčková Bára ADA0852 C OOB Spartak Adamov 16:50 + 6:33
7. Poloučková Petra NER 17:14 + 6:57
8. Dojiva Mikuláš NER 17:25 + 7:08
9. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 18:13 + 7:56
10. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:18 + 10:01
11. Hanousková Veronika NER0002 20:27 + 10:10
12. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 20:30 + 10:13
13. Hájek Štěpán TBM KOS TJ Tesla Brno 21:10 + 10:53
14. Alešová Anna ZBM1077 C SK Žabovřesky Brno 21:55 + 11:38
15. Aleš Mikuláš ZBM1017 C SK Žabovřesky Brno 21:59 + 11:42
16. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 22:17 + 12:00
17. Beránková Julie ZBM0959 SK Žabovřesky Brno 23:04 + 12:47
18. Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 23:36 + 13:19
19. La Carbonara Noemi TBM0099 KOS TJ Tesla Brno 23:37 + 13:20
20. Beránková Kamila ZBM SK Žabovřesky Brno 24:27 + 14:10
21. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 24:35 + 14:18
22. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 26:09 + 15:52
23. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 27:01 + 16:44
24. Maláč Eduard MAL1001 44:45 + 34:28
25. Maláč Hubert MAL1201 44:48 + 34:31
Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno DISK
P
1.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 11:35
2. Račanský Matěj TBM0410 C KOS TJ Tesla Brno 12:24 + 0:49
3. Velešíková Monika 96C7701 Přátelé OB 12:27 + 0:52
4. Urbánek Petr NER0004 12:34 + 0:59
5. Berka Otakar RBK SK Radioklub Blansko 12:36 + 1:01
6. Marek Aleš 48X7900 Markovi 13:05 + 1:30
7. Soukup Jakub NER 13:15 + 1:40
8. Hrazdil Jiří 9BC8400 NNN 13:19 + 1:44
9. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 13:41 + 2:06
10. Dosedla Pavel NER 13:49 + 2:14
11. Jirásková Dora NER0009 14:08 + 2:33
12. Baše Tomáš NER 14:17 + 2:42
13. Hájková Radka 7NC6600 NNNN 14:54 + 3:19
14. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 14:56 + 3:21
15. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:17 + 5:42
16. Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno 17:18 + 5:43
17. Václavek Stanislav 1BX6900 AAA 18:42 + 7:07
18. Králová Dana TBM7650 C KOS TJ Tesla Brno 19:04 + 7:29
19. Baláč Radek NER7600 19:15 + 7:40
20. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 19:21 + 7:46
21. Šťastník Pavel NER0001 19:31 + 7:56
22. Fousková Leona RBK7452 C SK Radioklub Blansko 19:33 + 7:58
23. Marková Marta 48X7850 Markovi 21:33 + 9:58
24. Urbánková Lenka NER0005 21:45 + 10:10
25. Finstrlová Jarmila ZBM7652 C SK Žabovřesky Brno 22:22 + 10:47
26. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:15 + 13:40
27. Poloučková Vilma ABM7251 C KOB Moira Brno 25:50 + 14:15
Jašek Jindřich NER DISK
Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno DISK