Výsledky závodu: Jarní trojúhelník - E1

Datum:
20.05.2016
Místo konání:
Nové Sedliště
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Ředitel závodu:
Černý Libor
Hlavní rozhodčí:
Bartoš Luděk - R2
Stavitel tratí:
Milota Josef - R3
Kategorie:
D10L     D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10L     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10L
3.00 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lostáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:55
2. Pekná Alzbeta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 36:48 + 4:53
3. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 37:15 + 5:20
4. Miseková Lucie KAM1050 OK Kamenice 48:20 + 16:25
5. Sitrová Stepánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 51:25 + 19:30
6. Perinová Eliska 5MC0750 LK Slovan K.Vary 66:50 + 34:55
Vlasímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
MS Kovacová Nikola 68C0401 LK Nové Hamry 48:54 + 16:59
D10C
1.80 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozísková Katerina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 25:30
2. Vlasímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 29:15 + 3:45
3. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 31:21 + 5:51
4. Cadková Marcela KRL0654 Kometa Kralovice 35:16 + 9:46
5. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 39:23 + 13:53
6. Malecková Pavlína PGP0850 SK Praga 39:24 + 13:54
7. Reháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 50:56 + 25:26
8. Kolovratová Tereza 5MC0650 LK Slovan K.Vary 52:50 + 27:20
9. Miseková Katerina KAM0756 OK Kamenice 54:34 + 29:04
D12B
2.00 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sauli Katerina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:36
2. Malecková Hana PGP0550 SK Praga 20:29 + 0:53
3. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 22:07 + 2:31
4. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 23:10 + 3:34
5. Bartosová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 23:44 + 4:08
6. Simsová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 23:58 + 4:22
7. Kolovratová Adéla 5MC0452 LK Slovan K.Vary 25:15 + 5:39
8. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 25:20 + 5:44
9. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 26:12 + 6:36
10. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 26:41 + 7:05
11. Cáslavská Klára NEJ0550 TJ Jiskra Nejdek 26:51 + 7:15
12. Kolenatá Ema 5MC0451 LK Slovan K.Vary 28:09 + 8:33
13. Kovácová Klauda MLA0458 MLOK Mariánské Lázně 28:40 + 9:04
14. Blahutová Martina MFP0550 VŠSK MFF UK Praha 34:21 + 14:45
15. Nováková Anna SKV0452 TJ Slovan Karlovy Vary 39:42 + 20:06
16. Dvoráková Karla 5MC0455 LK Slovan K.Vary 40:28 + 20:52
17. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 42:17 + 22:41
18. Novácková Johanka 5MC0454 LK Slovan K.Vary 44:12 + 24:36
19. Krízková Marie MAS0450 KČT Aš 44:19 + 24:43
20. Perinová Zuzana 5MC0456 LK Slovan K.Vary 49:09 + 29:33
21. Sevcíková Anezka ONO0550 SKOB Ostrov 52:28 + 32:52
22. Smejkalová Víta 5MC0453 LK Slovan K.Vary 62:40 + 43:04
Stepánská Tereza KRL0553 Kometa Kralovice DISK
D14B
2.60 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 20:33
2. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 23:25 + 2:52
3. Stanková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:37 + 4:04
4. Maresová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 25:24 + 4:51
5. Radová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 25:30 + 4:57
6. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 26:39 + 6:06
7. Krízová Daniela MAS0250 KČT Aš 27:48 + 7:15
8. Nádenícková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 28:31 + 7:58
9. Petríková Adéla MAS0352 KČT Aš 30:51 + 10:18
10. Reháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 31:07 + 10:34
D16B
2.70 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 21:53
2. Nádenícková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 23:47 + 1:54
3. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 25:16 + 3:23
4. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 27:26 + 5:33
5. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 31:27 + 9:34
6. Cerná Katerina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 32:46 + 10:53
7. Simsová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 34:39 + 12:46
8. Lucanová Barbora MAS0051 KČT Aš 36:01 + 14:08
9. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 41:55 + 20:02
10. Zampachová Bára 5MC0150 LK Slovan K.Vary 46:56 + 25:03
D18B
2.90 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliska PGP9954 SK Praga 22:42
2. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 32:20 + 9:38
3. Dolezalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:21 + 9:39
4. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 35:14 + 12:32
D21C
3.30 km, 95 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7005
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 29:32 7339
2. Chvalová Vera LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 31:24 + 1:52 6917
3. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 32:06 + 2:34 6759
4. Skvorová Barbora KAM9150 OK Kamenice 34:29 + 4:57 6221
5. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 34:37 + 5:05 6191
6. Jarosová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 40:08 + 10:36 4944
7. Setínková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 43:47 + 14:15 4120
8. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 48:35 + 19:03 3036
9. Dolezalová Barbora VPM9252 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:51 + 19:19 2975
10. Kofrová Michaela 88C9050 SvětBěhu.cz 51:24 + 21:52
11. Stepánová Petra OOL8950 SK Haná orienteering 58:57 + 29:25 694
Silhavá Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
D35C
3.00 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simsová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 26:12
2. Lostáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:28 + 2:16
3. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 32:04 + 5:52
4. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 32:08 + 5:56
5. Sauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 32:15 + 6:03
6. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 33:49 + 7:37
7. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 37:40 + 11:28
8. Malecková Iva PGP7559 SK Praga 40:32 + 14:20
9. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 41:14 + 15:02
10. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 42:12 + 16:00
11. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 45:30 + 19:18
12. Blahutová Hanka MFP7953 VŠSK MFF UK Praha 48:49 + 22:37
13. Nyklová Helena MFP7550 VŠSK MFF UK Praha 48:52 + 22:40
14. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 52:53 + 26:41
15. Krízková Jitka MAS8050 KČT Aš 54:12 + 28:00
16. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 117:25 + 91:13
Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory DISK
D45C
2.60 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stanková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 24:59
2. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 27:44 + 2:45
3. Soupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 30:14 + 5:15
4. Eschlboeck Gudrun 68A0001 TVN Linz 33:28 + 8:29
5. Silhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 34:19 + 9:20
6. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 36:15 + 11:16
7. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 46:04 + 21:05
D55C
2.40 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strossová Jirina DCE5650 KOB Dobřichovice 34:40
2. Zavadilová Nada SCP5450 OK Sparta Praha 38:14 + 3:34
3. Dolezalová Libena VPM5950 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:22 + 7:42
4. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 38:22 + 3:42
D65C
2.30 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hankovská Jana PGP4050 SK Praga 35:03
2. Rysavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 43:33 + 8:30
3. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 49:26 + 14:23
4. Nyklová Helena 2RC5150 Dalovice 54:40 + 19:37
5. Zenkerová Miluse LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 63:06 + 28:03
H10L
3.00 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrázka Stepán VPM0802 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:55
2. Matousek Martin MFP0600 VŠSK MFF UK Praha 31:02 + 4:07
3. Vyskocil Jan 5MC0600 LK Slovan K.Vary 32:18 + 5:23
MS Karliczek Tomás 68C0300 LK Nové Hamry 22:20 +
MS Kríz Filip 68C0400 LK Nové Hamry 29:55 + 3:00
H10C
1.80 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Mikulás MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 19:43
2. Jecmen Matyás ONO0600 SKOB Ostrov 20:44 + 1:01
3. Subrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 22:05 + 2:22
4. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 25:42 + 5:59
5. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 26:50 + 7:07
6. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 28:00 + 8:17
7. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 28:21 + 8:38
8. Skrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 36:13 + 16:30
9. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 39:05 + 19:22
10. Bejvancicky Josef KRL0703 Kometa Kralovice 40:35 + 20:52
11. Kulhánek Jáchym 5MC0602 LK Slovan K.Vary 40:52 + 21:09
12. Veselenák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 43:15 + 23:32
13. Smejkal Robert 5MC0601 LK Slovan K.Vary 47:19 + 27:36
14. Havlák Stepán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 77:39 + 57:56
H12B
2.10 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 18:16
2. Sterba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 19:17 + 1:01
3. Hasman Jakub VPM0500 KOS Slavia VŠ Plzeň 20:28 + 2:12
4. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 21:33 + 3:17
5. Heller Jirí ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 22:52 + 4:36
6. Cerny Jonás MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 25:02 + 6:46
7. Stehlík Simon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 25:09 + 6:53
8. Subrt Vojtech DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 25:11 + 6:55
9. Kollár Nikola 5MC0401 LK Slovan K.Vary 26:48 + 8:32
10. Bauer Matyás SKV0402 TJ Slovan Karlovy Vary 30:25 + 12:09
11. Dvorák Jan 5MC0402 LK Slovan K.Vary 30:26 + 12:10
12. Soupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 31:57 + 13:41
13. Cáslavsky David NEJ0401 TJ Jiskra Nejdek 33:53 + 15:37
14. Rádl Mikes 5MC0500 LK Slovan K.Vary 41:09 + 22:53
15. Kulhánek Ondra 5MC0400 LK Slovan K.Vary 50:30 + 32:14
16. Kosina Tobiás SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 60:21 + 42:05
H14B
2.70 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simsa Martin PGP0309 SK Praga 18:25
2. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 19:48 + 1:23
3. Sauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:16 + 6:51
4. Mayer Simon KSH0202 OB Kašperské Hory 25:17 + 6:52
5. Vítecek Jáchym DKP0204 Oddíl OB Kotlářka 26:17 + 7:52
6. Subrt Matej DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 27:18 + 8:53
7. Kohoutek Oldrich BSO0301 KOB Baník Sokolov 28:50 + 10:25
8. Jirka Matyás ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 31:45 + 13:20
9. Hejduk Zdenek BSO0201 KOB Baník Sokolov 32:20 + 13:55
10. Krízek Josef MAS0201 KČT Aš 33:38 + 15:13
11. Kovác Frantisek MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 38:34 + 20:09
12. Milota Bretislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 40:01 + 21:36
13. Sesták Stepán MLA0302 MLOK Mariánské Lázně 44:31 + 26:06
14. Vendelberger Tomás MAS0302 KČT Aš 46:06 + 27:41
15. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 61:11 + 42:46
16. Novák Ondrej MLA0303 MLOK Mariánské Lázně 69:13 + 50:48
Nykl Petr MFP0302 VŠSK MFF UK Praha DISK
H16B
2.90 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Siegl Matyás PGP0104 SK Praga 22:20
2. Cerny Jan MAS0100 KČT Aš 24:03 + 1:43
3. Bartos Václav PGP0105 SK Praga 26:15 + 3:55
4. Vecko Jan NEJ0002 TJ Jiskra Nejdek 32:53 + 10:33
5. Newiak Nick NEJ0101 TJ Jiskra Nejdek 34:33 + 12:13
6. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 42:56 + 20:36
7. Tesarík Jáchym DKP0106 Oddíl OB Kotlářka 54:26 + 32:06
H18B
3.70 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 37:08
H21C
4.40 km, 160 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7343
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vales Jirí LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 26:32 7727
2. Kamaryt Tomás VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:38 + 2:06 7176
3. Vodrázka Ondrej VPM7702 KOS Slavia VŠ Plzeň 28:49 + 2:17 7128
4. Petras Tomás VAM8801 OOB Vamberk 29:11 + 2:39 7032
5. Bartos Vojtech PGP9809 SK Praga 32:44 + 6:12 6100
6. Boránek Petr VSP7000 USK Praha 35:20 + 8:48 5418
7. Václavek Tomás STE5809 SK SKI-OB Šternberk 36:01 + 9:29 5239
8. Blaha Ondrej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 37:05 + 10:33 4959
9. Silhavy Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 37:20 + 10:48 4894
10. Lepsík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 39:23 + 12:51 4356
11. Pesek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 41:54 + 15:22 3696
12. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 45:02 + 18:30 2874
13. Snyrch Marek OOL8700 SK Haná orienteering 49:39 + 23:07 1663
14. Stepán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 62:17 + 35:45 0
H35C
3.70 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritter Ales ONO7401 SKOB Ostrov 27:40
2. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 28:20 + 0:40
3. Kucera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 30:47 + 3:07
4. Sevcík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 31:32 + 3:52
5. Vlasímsky Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 31:54 + 4:14
6. Mares Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 33:49 + 6:09
7. Heller Jirí ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 34:27 + 6:47
8. Jecmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 34:28 + 6:48
9. Gladis David 88C7400 SvětBěhu.cz 36:26 + 8:46
10. Rehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 37:00 + 9:20
11. Vítecek Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 37:06 + 9:26
12. Dvorák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 39:34 + 11:54
13. Valtr Pavel MFP6600 VŠSK MFF UK Praha 44:04 + 16:24
14. Slapánek René ROU7904 SKOB Roudnice nad Labem 48:20 + 20:40
15. Zeman Tomás DCE7500 KOB Dobřichovice 52:48 + 25:08
16. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 53:24 + 25:44
17. Krízek Filip MAS7822 KČT Aš 57:20 + 29:40
18. Bodurka Jaroslav KRL7301 Kometa Kralovice 71:59 + 44:19
H45C
3.30 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš 28:41
2. Václavek Jirí STE5701 SK SKI-OB Šternberk 30:06 + 1:25
3. Subrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 31:14 + 2:33
4. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 31:36 + 2:55
5. Michalec Jan DCH5701 Radioelektronika Cheb 33:00 + 4:19
6. Pilar Karel MAS5501 KČT Aš 33:23 + 4:42
7. Simsa Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 35:15 + 6:34
8. Kavka Jirí SCP5900 OK Sparta Praha 35:29 + 6:48
9. Eschlboeck Rainer 68A0000 TVN Linz 35:55 + 7:14
10. Soupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 41:29 + 12:48
11. Malecek Vít PGP6801 SK Praga 54:03 + 25:22
12. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 54:26 + 25:45
13. Zieba Jaroslav NEJ6500 TJ Jiskra Nejdek 58:13 + 29:32
H55C
2.90 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaros Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 29:59
2. Gurka Jirí TUV4601 SOK TJ Turnov 30:51 + 0:52
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 30:55 + 0:56
4. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 35:19 + 5:20
5. Precek Zdenek SCP5200 OK Sparta Praha 37:41 + 7:42
6. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 45:09 + 15:10
7. Pech Jirí LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 46:26 + 16:27
8. Sváb Jan VSP5801 USK Praha 47:57 + 17:58
9. Dolezal Jan VPM5701 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:09 + 22:10
H65C
2.40 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 25:26
2. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 26:04 + 0:38
3. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 26:49 + 1:23
4. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 30:33 + 5:07
5. Fiala Milos KSH4801 OB Kašperské Hory 34:35 + 9:09
6. Novák Milos SCP4600 OK Sparta Praha 35:21 + 9:55
7. Sklenár Antonín STE4801 SK SKI-OB Šternberk 37:28 + 12:02
8. Hamácek Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 37:34 + 12:08
9. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 38:39 + 13:13
10. Fisak Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 39:24 + 13:58
11. Rysavy Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 40:30 + 15:04
12. Sklenár Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 42:15 + 16:49
H70C
2.30 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 35:53
2. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 39:08 + 3:15
3. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 72:35 + 36:42
HDR
3.00 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jecmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 18:52
2. Vorácková Pavlína MAS0650 KČT Aš 21:56 + 3:04
3. Mála Matyás MAS0800 KČT Aš 23:32 + 4:40
4. Fisáková Leonka MLA1111 MLOK Mariánské Lázně 24:56 + 6:04
5. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 26:45 + 7:53
6. Pichlík Tomás 68C0500 LK Nové Hamry 28:19 + 9:27
7. Sterík Jan 68C0501 LK Nové Hamry 28:52 + 10:00
8. König Petr 68C0800 LK Nové Hamry 28:54 + 10:02
9. Postránsky Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 29:01 + 10:09
10. Pejsa Antonín 68C1300 LK Nové Hamry 29:29 + 10:37
11. Kuspálová Bára ROU0850 SKOB Roudnice nad Labem 29:57 + 11:05
12. Sterík Jakub 68C1000 LK Nové Hamry 30:05 + 11:13
13. Pejsová Barbora 68C0801 LK Nové Hamry 31:19 + 12:27
14. Vodrázková Barbora VPM1050 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:22 + 12:30
15. Krízek Ivo MAS0801 KČT Aš 31:46 + 12:54
16. Kovác Roman 68C1100 LK Nové Hamry 32:04 + 13:12
17. Krízek Vilém MAS1000 KČT Aš 32:15 + 13:23
18. Sterba Lukás SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 33:38 + 14:46
19. Muchka Matyás 68C0601 LK Nové Hamry 33:55 + 15:03
20. Louda Jakub 68C0600 LK Nové Hamry 33:58 + 15:06
21. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 34:44 + 15:52
22. Nenicka Antonín MLA MLOK Mariánské Lázně 41:30 + 22:38
23. Pjencák Adam MAS0802 KČT Aš 44:34 + 25:42
24. Hulec Frantisek KSH1101 OB Kašperské Hory 50:59 + 32:07
Misek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK
P
2.10 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novácek Jan 18:34
2. Sevcík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov 23:24 + 4:50
3. Miseková Martina KAM7851 OK Kamenice 23:30 + 4:56
4. Snyrchová Bozena OOL5050 SK Haná orienteering 27:06 + 8:32
5. Lipavská Klára 68C0201 LK Nové Hamry 27:51 + 9:17
6. Sasek Pavel 68C7500 LK Nové Hamry 27:54 + 9:20
7. Kassáková Anna 68C0200 LK Nové Hamry 28:25 + 9:51
8. Karliczeková Martina 68C7601 LK Nové Hamry 28:37 + 10:03
9. Stepánová Michaela NNN0050 Neregistrovaní 32:29 + 13:55
10. Misek Michal NNN Neregistrovaní 37:08 + 18:34
11. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 40:39 + 22:05
12. Valvodová Jitka 68C7100 LK Nové Hamry 41:55 + 23:21
13. Pichlíková Martina 68C7600 LK Nové Hamry 41:59 + 23:25
14. Bicencová Kvetoslava 68C0100 LK Nové Hamry 51:34 + 33:00
15. Karliczek Jan 68C0000 LK Nové Hamry 51:37 + 33:03
T
2.80 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pivec Lukás NNN Neregistrovaní 28:48
2. Sitrová Lucie LPM7867 OK Lokomotiva Plzeň 34:19 + 5:31
3. Cáslavsky Jakub NEJ7200 TJ Jiskra Nejdek 41:49 + 13:01
4. Pekná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem 71:20 + 42:32