Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník)

Datum:
04.09.2016
Místo konání:
Nový Dvůr, Kašperské Hory
Pořadatel:
KSH - OB Kašperské Hory
Mapa:
Sedlo - Kašperk
Ředitel závodu:
Liberdová Martina
Hlavní rozhodčí:
Fiala Miloš - R3
Stavitel tratí:
Hulec Jakub - R3, Hulcová Pavla - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad a protestů. Byl ošetřen jeden závodník.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     DL     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     HL     P    
D10
1.60 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 21:46
2. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 24:45 + 2:59
3. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 27:47 + 6:01
D12
2.40 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 28:35
2. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 29:17 + 0:42
3. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 31:39 + 3:04
4. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 36:48 + 8:13
5. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 39:42 + 11:07
6. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:46 + 14:11
7. Beránková Šárka VPM0551 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:51 + 14:16
8. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 48:49 + 20:14
9. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 48:58 + 20:23
10. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 54:25 + 25:50
D14
3.10 km, 135 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 47:14
2. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 49:08 + 1:54
3. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 50:37 + 3:23
4. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 51:24 + 4:10
5. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:35 + 5:21
6. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia VŠ Plzeň 54:37 + 7:23
7. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 55:06 + 7:52
8. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 60:18 + 13:04
9. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 64:38 + 17:24
10. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 64:47 + 17:33
11. Weislová Eliška TJP0250 TJ Sokol Troja 67:39 + 20:25
12. Klimešová Alena KRE0251 OOB TJ Sokol Křemže 121:06 + 73:52
D16
3.70 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 50:30
2. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 56:24 + 5:54
3. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:56 + 13:26
4. Körnerová Emma OPI0050 Orientační sporty Písek 64:03 + 13:33
5. Klimešová Šarlota KRE0051 OOB TJ Sokol Křemže 68:38 + 18:08
6. Janovská Gabriela OPI0051 Orientační sporty Písek 87:11 + 36:41
7. Brousilová Kateřina OPI0153 Orientační sporty Písek 118:44 + 68:14
D18
4.40 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 67:03
2. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 69:29 + 2:26
3. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 69:31 + 2:28
4. Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 72:33 + 5:30
5. Spěváčková Blanka VPM9850 KOS Slavia VŠ Plzeň 82:48 + 15:45
D21
5.80 km, 225 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5799
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 63:52 6180
2. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:24 + 6:32 5626
3. Horová Magda VSP5450 USK Praha 70:49 + 6:57 5591
4. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 73:25 + 9:33 5370
5. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 74:02 + 10:10 5318
6. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 74:56 + 11:04 5241
7. Weislová Eva TJP6750 TJ Sokol Troja 76:38 + 12:46 5097
8. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 82:18 + 18:26 4616
9. Pilařová Petra LPM8351 OK Lokomotiva Plzeň 83:55 + 20:03 4479
10. Silovská Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 85:06 + 21:14 4379
11. Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja 90:17 + 26:25 3939
12. Kovářová Julie LTP8854 OOB TJ Lokomotiva Teplice 107:35 + 43:43 2472
13. Weislová Adéla TJP9750 TJ Sokol Troja 115:43 + 51:51 1782
D35
4.60 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 49:00
2. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 57:17 + 8:17
3. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:05 + 13:05
4. Beránková Markéta VPM7452 KOS Slavia VŠ Plzeň 63:11 + 14:11
5. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 73:37 + 24:37
6. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 77:08 + 28:08
7. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 78:17 + 29:17
8. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 82:48 + 33:48
9. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 83:20 + 34:20
10. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 83:25 + 34:25
11. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 89:29 + 40:29
12. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 91:43 + 42:43
13. Klimešová Lenka KRE7501 OOB TJ Sokol Křemže 97:58 + 48:58
14. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 121:26 + 72:26
Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice DISK
Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
D45
4.00 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 46:27
2. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:52 + 0:25
3. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 48:04 + 1:37
4. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 49:34 + 3:07
5. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 52:21 + 5:54
6. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 52:41 + 6:14
7. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 56:59 + 10:32
8. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 58:33 + 12:06
9. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 59:30 + 13:03
10. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 68:11 + 21:44
11. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 68:35 + 22:08
12. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 74:43 + 28:16
13. Šilhavá Jana LPM5951 OK Lokomotiva Plzeň 74:49 + 28:22
14. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 91:22 + 44:55
15. Lehner Ulrike 34D6675 OLG Regensburg 122:30 + 76:03
Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně DISK
D55
3.50 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 68:40
2. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:54 + 10:14
3. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 83:23 + 14:43
4. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 97:32 + 28:52
Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov DISK
D65
2.50 km, 130 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 74:44
2. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 92:56 + 18:12
3. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 95:59 + 21:15
4. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 103:09 + 28:25
DL
1.50 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 26:21
2. Liberdová Magdaléna KSH0851 OB Kašperské Hory 32:47 + 6:26
3. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 34:20 + 7:59
4. Marešová Karolína MIL0750 Tesil Milevsko 41:13 + 14:52
5. Třísková Tereza NNN Neregistrovaní (NNN) 41:43 + 15:22
6. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 41:50 + 15:29
Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H10
1.60 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 18:51
2. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 20:03 + 1:12
3. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 20:22 + 1:31
4. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 23:24 + 4:33
5. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 24:22 + 5:31
6. Svoboda Jan KTA0701 SK Kotnov Tábor 32:50 + 13:59
7. Havlín Prokop DKP0705 Oddíl OB Kotlářka 34:27 + 15:36
8. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 36:06 + 17:15
9. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 41:52 + 23:01
10. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 59:01 + 40:10
H12
2.50 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 23:29
2. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 26:33 + 3:04
3. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:45 + 3:16
4. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 33:07 + 9:38
5. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 34:01 + 10:32
6. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 37:22 + 13:53
7. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 38:54 + 15:25
8. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 41:30 + 18:01
9. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 73:26 + 49:57
10. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 89:18 + 65:49
11. Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 104:10 + 80:41
Lehner Severin 34D0549 OLG Regensburg DISK
H14
3.50 km, 135 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 34:34
2. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 39:34 + 5:00
3. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 43:02 + 8:28
4. Šustr Antonín KSH0201 OB Kašperské Hory 47:51 + 13:17
5. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:38 + 14:04
6. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 50:22 + 15:48
7. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 50:25 + 15:51
8. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 57:57 + 23:23
9. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 60:00 + 25:26
10. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 62:13 + 27:39
11. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 68:24 + 33:50
12. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 71:01 + 36:27
H16
4.40 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 49:53
2. Černý Jan MAS0100 KČT Aš 52:51 + 2:58
3. Bartoš Václav PGP0105 SK Praga 55:30 + 5:37
4. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 74:19 + 24:26
H18
5.80 km, 225 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bečvář Petr OPI9800 Orientační sporty Písek 96:25
H21K
5.80 km, 225 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 70:04 0
H21
9.10 km, 405 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8233
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 69:28 8612
2. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 71:12 + 1:44 8416
3. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 77:46 + 8:18 7673
4. Lehner Korbinian 34D8045 OLG Regensburg 80:12 + 10:44
5. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 80:14 + 10:46 7394
6. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 84:03 + 14:35 6963
7. Tichý Tomáš SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 85:06 + 15:38 6844
8. Vištejn Jiří KRL9305 Kometa Kralovice 85:11 + 15:43 6834
9. Paták Jan KSH8901 OB Kašperské Hory 88:05 + 18:37
10. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 89:48 + 20:20 6312
11. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 90:54 + 21:26 6188
12. Pilař Karel BSO7801 KOB Baník Sokolov 92:35 + 23:07 5998
13. Lehner Quirin 34D8549 OLG Regensburg 93:28 + 24:00
14. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 93:34 + 24:06 5886
15. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 94:14 + 24:46 5811
16. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 95:43 + 26:15 5643
17. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 96:26 + 26:58 5562
18. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 99:36 + 30:08 5204
19. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 100:22 + 30:54 5117
20. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 103:23 + 33:55 4776
21. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 104:58 + 35:30 4597
22. Paták Martin KSH8600 OB Kašperské Hory 106:11 + 36:43
23. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 107:01 + 37:33 4365
24. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 112:22 + 42:54 3761
25. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 115:11 + 45:43 3442
26. Krška Vojtěch KTA8901 SK Kotnov Tábor 118:38 + 49:10 3052
27. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 120:32 + 51:04
Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK 0
Artzi Yaron 24I8349 Israel Orienteering DISK
Vonášek Adam LPM9101 OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
H35
6.40 km, 280 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 63:29
2. Šmahel Lukáš 7UX7800 Mexičtí husky 66:22 + 2:53
3. Bartovský Pavel VPM6101 KOS Slavia VŠ Plzeň 70:04 + 6:35
4. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 73:54 + 10:25
5. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 75:29 + 12:00
6. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 76:54 + 13:25
7. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 78:01 + 14:32
8. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 79:18 + 15:49
9. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 87:21 + 23:52
10. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 90:53 + 27:24
11. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia VŠ Plzeň 91:52 + 28:23
12. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 93:19 + 29:50
13. Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek 94:06 + 30:37
14. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 97:17 + 33:48
15. Heřman Daniel KRE7100 OOB TJ Sokol Křemže 103:05 + 39:36
16. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 108:20 + 44:51
17. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 111:08 + 47:39
18. Žižka Přemysl MIL7301 Tesil Milevsko 113:07 + 49:38
19. Velát Josef OPI7349 Orientační sporty Písek 127:04 + 63:35
Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H45
5.40 km, 205 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 59:11
2. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 63:24 + 4:13
3. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 63:53 + 4:42
4. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 65:56 + 6:45
5. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:58 + 7:47
6. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 69:50 + 10:39
7. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 72:18 + 13:07
8. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 74:34 + 15:23
9. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 77:20 + 18:09
10. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 80:36 + 21:25
11. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 81:15 + 22:04
12. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 81:32 + 22:21
13. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 83:33 + 24:22
14. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 84:12 + 25:01
15. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 88:43 + 29:32
16. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 93:09 + 33:58
17. Velát Vladimír OPI Orientační sporty Písek 93:56 + 34:45
Šustr Pavel KSH7001 OB Kašperské Hory DISK
Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec DISK
H55
4.60 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 62:19
2. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia VŠ Plzeň 64:24 + 2:05
3. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 69:02 + 6:43
4. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 69:48 + 7:29
5. Šafařík Bedřich CST4601 OB Strakonice 75:27 + 13:08
6. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 87:55 + 25:36
7. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 91:21 + 29:02
Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H65
4.00 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 61:41
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 64:41 + 3:00
3. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia VŠ Plzeň 67:37 + 5:56
4. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 70:17 + 8:36
5. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 74:08 + 12:27
6. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 76:20 + 14:39
7. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 76:52 + 15:11
8. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 79:21 + 17:40
Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice DISK
Kramoliš Jan PVP5000 VSS Přírodověda Praha DISK
HDR
1.50 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmahel Tadeáš 7UX1000 Mexičtí husky 22:58
2. Klimeš Jan KRE OOB TJ Sokol Křemže 24:57 + 1:59
3. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 25:57 + 2:59
4. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 26:36 + 3:38
5. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 26:52 + 3:54
6. Komárková Radka SJH1151 SJH Jindřichův Hradec 28:04 + 5:06
7. Velátová Lucie OPI0775 Orientační sporty Písek 30:37 + 7:39
8. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 31:45 + 8:47
9. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 31:48 + 8:50
10. Velátová Tereza OPI Orientační sporty Písek 34:38 + 11:40
11. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 36:20 + 13:22
12. Marešová Tereza MIL1050 Tesil Milevsko 37:38 + 14:40
13. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 38:41 + 15:43
14. Tříska Matyáš KSH OB Kašperské Hory 41:13 + 18:15
15. Havlínová Josefína DKP0853 Oddíl OB Kotlářka 41:26 + 18:28
16. Tříska Dominik KSH OB Kašperské Hory 41:31 + 18:33
17. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 42:51 + 19:53
18. Černý Filip LPM OK Lokomotiva Plzeň 46:45 + 23:47
19. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 46:49 + 23:51
20. Pilařová Marie LPM1050 OK Lokomotiva Plzeň 49:29 + 26:31
21. Pilař Karel LPM1200 OK Lokomotiva Plzeň 49:37 + 26:39
22. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 52:55 + 29:57
23. Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň 53:20 + 30:22
24. Holý Daniel 8XC0940 NER - Neregistrovaní 59:00 + 36:02
25. Nouza Vítek SJH1049 SJH Jindřichův Hradec 66:25 + 43:27
26. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 70:40 + 47:42
27. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 80:37 + 57:39
HL
1.50 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holý Mikuláš 8XC0640 NER - Neregistrovaní 36:35
Nouza Michal SJH0849 SJH Jindřichův Hradec DISK
P
3.30 km, 125 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojdar Ivan NNN Neregistrovaní (NNN) 44:18
2. Hojdarová Alena NNN Neregistrovaní (NNN) 45:53 + 1:35
3. Sklenářová Jana MLA MLOK Mariánské Lázně 46:59 + 2:41
4. Janošíková Anna KSH0051 OB Kašperské Hory 49:59 + 5:41
5. Stehlíková Kateřina LPM8175 OK Lokomotiva Plzeň 61:54 + 17:36
6. Tříska Jiří NNN Neregistrovaní (NNN) 64:19 + 20:01
7. Patáková Zuzana KSH OB Kašperské Hory 64:37 + 20:19
8. Kršková Lenka KTA8851 SK Kotnov Tábor 70:50 + 26:32
9. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 72:56 + 28:38
10. Zemanová Petra KTA9075 SK Kotnov Tábor 77:51 + 33:33
11. Falešník Tomáš NNN Neregistrovaní (NNN) 100:14 + 55:56
12. Artzi Noa 24I8775 Israel Orienteering 125:17 + 80:59
Holý Petr NNN Neregistrovaní (NNN) DISK