Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | C | SJH Jindřichův Hradec | 17:52 | |
2. | Benešová Michaela | SJH0651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 18:02 | + 0:10 |
3. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | C | SK OB Chotěboř | 18:43 | + 0:51 |
4. | Oranyová Sylva | SJI0751 | C | OK Jihlava | 21:15 | + 3:23 |
5. | Gregorová Julie | RUZ0750 | C | TJ Růžená | 22:15 | + 4:23 |
6. | Kopencová Anna | SJH0752 | C | SJH Jindřichův Hradec | 25:50 | + 7:58 |
7. | Mácová Amálie | SJI0650 | C | OK Jihlava | 26:59 | + 9:07 |
8. | Gregorová Alice | CTB0751 | C | SK OB Chotěboř | 30:03 | + 12:11 |
9. | Urbanová Anna | SJH0753 | C | SJH Jindřichův Hradec | 44:16 | + 26:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skřivanková Anna | 1XC0800 | Skřivankovi | 17:46 | ||
2. | Nešporová Terezie | TTR0852 | C | OOB Třebíč | 23:44 | + 5:58 |
3. | Beranová Marie | SJH0951 | C | SJH Jindřichův Hradec | 24:55 | + 7:09 |
4. | Bubeníková Denisa | SJH0852 | C | SJH Jindřichův Hradec | 29:50 | + 12:04 |
5. | Potužníková Adéla | SJH0754 | SJH Jindřichův Hradec | 31:27 | + 13:41 | |
6. | Sobotková Gabriela | PZR0850 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:42 | + 15:56 |
7. | Komínová Vendula | RUZ0751 | C | TJ Růžená | 39:03 | + 21:17 |
8. | Bubeníková Nicol | SJH0853 | C | SJH Jindřichův Hradec | 42:05 | + 24:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pecková Tereza | EKP0551 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 29:34 | |
2. | Komárková Jindra | SJH0453 | B | SJH Jindřichův Hradec | 37:35 | + 8:01 |
3. | Teringlová Vendula | VCB0451 | C | OB České Budějovice | 37:48 | + 8:14 |
4. | Kubičková Kristýna | SJH0452 | B | SJH Jindřichův Hradec | 38:30 | + 8:56 |
5. | Kubáková Nela | SJH0451 | B | SJH Jindřichův Hradec | 39:54 | + 10:20 |
6. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | VŠSK MFF UK Praha | 50:12 | + 20:38 |
7. | Kejvalová Radka | SJC0552 | C | Sportcentrum Jičín | 54:27 | + 24:53 |
8. | Kubičková Kateřina | SJH0652 | C | SJH Jindřichův Hradec | 55:36 | + 26:02 |
Novotná Jitka | SJH0454 | B | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 34:01 | |
2. | Starková Terezie | CHT0251 | B | OOB SK Chrast | 38:09 | + 4:08 |
3. | Veselá Aneta | SJH0352 | B | SJH Jindřichův Hradec | 39:50 | + 5:49 |
4. | Dočkalová Klára | SJI0250 | B | OK Jihlava | 41:16 | + 7:15 |
5. | Sobotková Klára | PZR0351 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 44:09 | + 10:08 |
6. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | C | TJ Růžená | 58:49 | + 24:48 |
7. | Nešporová Marie | TTR0351 | B | OOB Třebíč | 62:12 | + 28:11 |
8. | Sabolová Marie | CTB0353 | C | SK OB Chotěboř | 68:13 | + 34:12 |
9. | Pittnerová Adéla | RUZ0250 | C | TJ Růžená | 90:55 | + 56:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polanská Nelly | PZR0152 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 42:12 | |
2. | Boháčová Anna | CTB0051 | B | SK OB Chotěboř | 57:22 | + 15:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 30:59 | |
2. | Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | 34:18 | + 3:19 |
3. | Nechutová Aneta | PZR9951 | A | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:03 | + 6:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 30:16 | 8258 | |
2. | Matějů Martina | PGP8556 | R | SK Praga | 31:16 | + 1:00 | 8016 |
3. | Chudíková Barbora | SJI7850 | C | OK Jihlava | 35:00 | + 4:44 | 7112 |
4. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | C | SK Žabovřesky Brno | 35:24 | + 5:08 | 7015 |
5. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 37:23 | + 7:07 | 6534 |
6. | Paulíčková Renata | SJI8057 | C | OK Jihlava | 37:38 | + 7:22 | 6474 |
7. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 37:43 | + 7:27 | 6453 |
8. | Korecká Lenka | CHT8053 | C | OOB SK Chrast | 39:09 | + 8:53 | 6106 |
9. | Wurzelová Hana | OSN8972 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:57 | + 9:41 | 5912 |
10. | Jelínková Zora | PGP8851 | C | SK Praga | 42:08 | + 11:52 | 5383 |
11. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 42:34 | + 12:18 | 5278 |
12. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | C | SK Praga | 43:27 | + 13:11 | 5064 |
13. | Polednová Hana | RUZ8051 | C | TJ Růžená | 45:10 | + 14:54 | 4649 |
14. | Fencíková Lucie | JHB9160 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 45:29 | + 15:13 | 4572 |
15. | Fialová Zuzana | TTR9051 | C | OOB Třebíč | 46:22 | + 16:06 | 4358 |
16. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:32 | + 16:16 | 4318 |
17. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | C | OOB SK Chrast | 51:37 | + 21:21 | 3086 |
18. | Kubešová Eva | RUZ8151 | C | TJ Růžená | 62:17 | + 32:01 | 502 |
19. | Bulvová Hana | CHT6655 | C | OOB SK Chrast | 62:24 | + 32:08 | 474 |
20. | Pluháčková Markéta | MLA8750 | C | MLOK Mariánské Lázně | 68:02 | + 37:46 | 0 |
21. | Matrasová Vendula | CHT8251 | C | OOB SK Chrast | 69:46 | + 39:30 | 0 |
MS | Kovářová Lenka | SJH8651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 62:32 | + 32:16 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 26:29 | 3437 | |
2. | Procházková Michaela | LPU8960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:35 | + 7:06 | 2857 |
3. | Kučerová Marie | PZR8851 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:19 | + 10:50 | ||
4. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | VŠSK MFF UK Praha | 42:46 | + 16:17 | 2107 |
5. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | C | OOB SK Chrast | 45:47 | + 19:18 | 1861 |
6. | Bulvová Tereza | CHT8854 | OOB SK Chrast | 46:32 | + 20:03 | ||
7. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:39 | + 20:10 | 1790 |
8. | Binková Jana | CHT8651 | C | OOB SK Chrast | 56:57 | + 30:28 | 948 |
9. | Peterková Viktorie | LLI7551 | C | TJ Loko Liberec | 57:22 | + 30:53 | 914 |
10. | Palátová Lenka | TTR7551 | C | OOB Třebíč | 62:25 | + 35:56 | 502 |
11. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 65:56 | + 39:27 | ||
Hronová Iva | RUZ6450 | C | TJ Růžená | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:44 | |
2. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 43:08 | + 6:24 |
3. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 53:21 | + 16:37 |
4. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 55:28 | + 18:44 |
5. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | C | SK OB Chotěboř | 60:19 | + 23:35 |
6. | Růžičková Jana | KSU7797 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:36 | + 29:52 |
7. | Suková Renata | PZR7352 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 70:51 | + 34:07 |
8. | Zámečníková Jitka | 3VX7450 | Zámečníci | 85:08 | + 48:24 | |
9. | Křížová Lenka | KRL7951 | C | Kometa Kralovice | 93:52 | + 57:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Helena | KTA6951 | C | SK Kotnov Tábor | 40:34 | |
2. | Čechová Zuzana | BZR6951 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 41:36 | + 1:02 |
3. | Syslová Iva | TTR6151 | C | OOB Třebíč | 41:45 | + 1:11 |
4. | Pecková Ivana | EKP6252 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 45:16 | + 4:42 |
5. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 46:19 | + 5:45 |
6. | Wurzelová Dana | CHT6654 | C | OOB SK Chrast | 47:04 | + 6:30 |
7. | Flašarová Marie | KCK5756 | C | KOB Český Krumlov | 52:07 | + 11:33 |
8. | Jansová Alena | CHT5852 | C | OOB SK Chrast | 54:15 | + 13:41 |
9. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:59 | + 15:25 |
10. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | C | OOB Třebíč | 57:27 | + 16:53 |
11. | Nechutová Alena | PZR6969 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:53 | + 22:19 |
12. | Voborníková Eva | CTB6851 | C | SK OB Chotěboř | 62:54 | + 22:20 |
13. | Pittnerová Lenka | RUZ7150 | C | TJ Růžená | 62:58 | + 22:24 |
14. | Choutková Lenka | SOB6350 | C | SOBSA | 64:15 | + 23:41 |
15. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | C | OK Jihlava | 65:00 | + 24:26 |
16. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 66:35 | + 26:01 |
17. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | C | OK Jihlava | 80:30 | + 39:56 |
Žandová Hana | CTB7052 | C | SK OB Chotěboř | DISK | ||
Drábková Jitka | TTR6951 | C | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínková Radana | PGP5851 | C | SK Praga | 49:42 | |
2. | Orálková Libuše | TTR5351 | C | OOB Třebíč | 57:52 | + 8:10 |
3. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:33 | + 9:51 |
4. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | C | TJ Sokol Troja | 67:31 | + 17:49 |
5. | Patáková Mária | KSH5751 | C | OB Kašperské Hory | 71:30 | + 21:48 |
6. | Fialová Dana | TTR6153 | C | OOB Třebíč | 72:03 | + 22:21 |
7. | Podhorská Věra | CJI5252 | C | Fajn Club Jihlava | 84:14 | + 34:32 |
8. | Oulická Hana | FJI5350 | C | SK FREE Jihlava | 89:34 | + 39:52 |
9. | Hudečková Alena | KTA4351 | C | SK Kotnov Tábor | 97:58 | + 48:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | C | OB České Budějovice | 19:03 | |
2. | Jirků František | SJI0600 | C | OK Jihlava | 20:40 | + 1:37 |
3. | Blažek Cyril | SJH0701 | C | SJH Jindřichův Hradec | 23:33 | + 4:30 |
4. | Prášil Jakub | SJI0702 | C | OK Jihlava | 31:30 | + 12:27 |
5. | Kubík Dan | 33:27 | + 14:24 | |||
6. | Palát Přemek | TTR0601 | C | OOB Třebíč | 51:58 | + 32:55 |
7. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | C | OK Jihlava | 53:50 | + 34:47 |
8. | Frýba Matyáš | SJI0700 | C | OK Jihlava | 62:01 | + 42:58 |
9. | Beran Jáchym | SJH0602 | C | SJH Jindřichův Hradec | 62:37 | + 43:34 |
MS | Splítek Petr | PZR0401 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 21:30 | + 2:27 | |
MS | Sitař Miroslav | PZR0205 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:44 | + 6:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Parkan Tomáš | SJH0803 | C | SJH Jindřichův Hradec | 15:40 | |
2. | Nouza Michal | 16:29 | + 0:49 | |||
3. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | C | TJ Růžená | 17:27 | + 1:47 |
4. | Sviták Václav | SJH0801 | C | SJH Jindřichův Hradec | 17:53 | + 2:13 |
5. | Prášil Adam | SJI0901 | C | OK Jihlava | 20:38 | + 4:58 |
6. | Prášil Šimon | TTR0901 | C | OOB Třebíč | 23:32 | + 7:52 |
7. | Jirků Ondřej | SJI0904 | C | OK Jihlava | 25:31 | + 9:51 |
8. | Dočkal Matouš | SJI0900 | C | OK Jihlava | 26:30 | + 10:50 |
9. | Kříž Matěj | KRL0901 | C | Kometa Kralovice | 31:04 | + 15:24 |
10. | Emmer Matouš | SJI1000 | C | OK Jihlava | 36:17 | + 20:37 |
11. | Rozsypal Jakub | 48:30 | + 32:50 | |||
12. | Venhauer Štepán | SJI0803 | C | OK Jihlava | 55:23 | + 39:43 |
Dvořáček Jan | TTR0701 | C | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Tomáš | TTR0501 | B | OOB Třebíč | 20:43 | |
2. | Bednařík Vilém | VLI0509 | B | Slavia Liberec orienteering | 23:43 | + 3:00 |
3. | Cícha Václav | TTR0401 | B | OOB Třebíč | 27:12 | + 6:29 |
4. | Jelínek Filip | RUZ0500 | B | TJ Růžená | 27:16 | + 6:33 |
5. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | B | TJ Růžená | 27:20 | + 6:37 |
6. | Potužník Viktor | SJH0504 | C | SJH Jindřichův Hradec | 33:23 | + 12:40 |
7. | Beneš Roman | SJI0403 | C | OK Jihlava | 39:25 | + 18:42 |
8. | Kinšt Jan | SJH0402 | SJH Jindřichův Hradec | 39:32 | + 18:49 | |
9. | Mašek Jakub | PZR0502 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:09 | + 19:26 |
10. | Hybeš Michal | CHT0401 | B | OOB SK Chrast | 40:58 | + 20:15 |
11. | Hendrych Vít | SJI0601 | C | OK Jihlava | 42:41 | + 21:58 |
12. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | C | OK Jihlava | 46:36 | + 25:53 |
13. | Nešpor Jiří | TTR0502 | C | OOB Třebíč | 57:50 | + 37:07 |
14. | Beneš Tomáš | SJI0501 | C | OK Jihlava | 104:22 | + 83:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayer Šimon | KSH0202 | B | OB Kašperské Hory | 29:01 | |
2. | Orany Vojtěch | SJI0401 | B | OK Jihlava | 31:41 | + 2:40 |
3. | Kopecký Jan | PZR0202 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:47 | + 2:46 |
4. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | B | TJ Růžená | 32:56 | + 3:55 |
5. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | B | SJH Jindřichův Hradec | 33:13 | + 4:12 |
6. | Peterka Jakub | LLI0404 | A | TJ Loko Liberec | 33:57 | + 4:56 |
7. | Dundáček Karel | SJH0401 | B | SJH Jindřichův Hradec | 36:36 | + 7:35 |
8. | Palát Bohuslav | TTR0201 | B | OOB Třebíč | 41:34 | + 12:33 |
9. | Venhoda Matěj | SJI0301 | B | OK Jihlava | 42:52 | + 13:51 |
10. | Stoklas Adam | TTR0202 | OOB Třebíč | 79:36 | + 50:35 | |
Kouba Marek | VTA0202 | C | SC vebr-sport | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechanický Jan | OSN0200 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 24:58 | |
2. | Poláček Tomáš | PZR0102 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:12 | + 6:14 |
3. | Cícha Matěj | TTR0102 | B | OOB Třebíč | 35:32 | + 10:34 |
4. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 36:56 | + 11:58 |
5. | Drábek Vojtěch | TTR0103 | C | OOB Třebíč | 53:24 | + 28:26 |
6. | Pavlík Lukáš | 115:12 | + 90:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | B | OK Jihlava | 41:30 | |
2. | Sabol Josef | CTB9902 | B | SK OB Chotěboř | 42:52 | + 1:22 |
3. | Žanda Jan | CTB9901 | B | SK OB Chotěboř | 50:08 | + 8:38 |
4. | Hybeš David | CHT9903 | B | OOB SK Chrast | 80:42 | + 39:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 30:32 | 8184 | |
2. | Flašar Jan | PGP8610 | E | SK Praga | 30:39 | + 0:07 | 8153 |
3. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 32:00 | + 1:28 | 7804 |
4. | Lauerman Jan | SJI7419 | C | OK Jihlava | 33:09 | + 2:37 | 7506 |
5. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 33:39 | + 3:07 | 7376 |
6. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 35:11 | + 4:39 | 6979 |
7. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 36:27 | + 5:55 | 6651 |
8. | Matějů Luboš | PGP7601 | R | SK Praga | 37:22 | + 6:50 | 6413 |
9. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:38 | + 7:06 | 6344 |
10. | Gregor Martin | CTB7701 | C | SK OB Chotěboř | 38:25 | + 7:53 | 6141 |
11. | Hledík Jakub | CHT9501 | C | OOB SK Chrast | 39:20 | + 8:48 | 5904 |
12. | Šafka Daniel | KAM9105 | C | OK Kamenice | 39:33 | + 9:01 | 5848 |
13. | Kafka Matěj | SJI9903 | A | OK Jihlava | 39:58 | + 9:26 | 5740 |
14. | Korecký Miroslav | CHT7901 | C | OOB SK Chrast | 41:49 | + 11:17 | 5260 |
15. | Fiala Martin | TTR8801 | C | OOB Třebíč | 41:55 | + 11:23 | 5235 |
16. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 42:01 | + 11:29 | 5209 |
17. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 42:42 | + 12:10 | 5032 |
18. | Prášil Aleš | SJI7415 | C | OK Jihlava | 42:44 | + 12:12 | 5023 |
19. | Vítek Pavel | CHT7501 | C | OOB SK Chrast | 42:49 | + 12:17 | 5001 |
20. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 42:59 | + 12:27 | 4958 |
21. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 43:32 | + 13:00 | 4816 |
22. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:56 | + 13:24 | 4712 |
23. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 44:01 | + 13:29 | 4690 |
24. | Krejsa Jan | CHT8701 | C | OOB SK Chrast | 46:30 | + 15:58 | 4047 |
25. | Štěňha Martin | EKP7608 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:32 | + 16:00 | 4039 |
26. | Slabý Jan | ZHR7900 | C | TJ Zhoř | 46:50 | + 16:18 | 3961 |
27. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 47:10 | + 16:38 | 3874 |
28. | Pitra Martin | CHT9204 | C | OOB SK Chrast | 48:19 | + 17:47 | 3577 |
29. | Hulec Filip | PCB9401 | C | SKP České Budějovice | 50:00 | + 19:28 | 3140 |
30. | Hladílek Jan | PZR8814 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:32 | + 21:00 | 2743 |
31. | Culka Josef | JHB8607 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 51:50 | + 21:18 | 2665 |
32. | Chaloupka Martin | CHT7301 | C | OOB SK Chrast | 53:09 | + 22:37 | 2324 |
33. | Žanda Matěj | CTB9201 | C | SK OB Chotěboř | 55:04 | + 24:32 | 1828 |
34. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 61:27 | + 30:55 | 174 |
35. | Vacek Jan | TTR9303 | C | OOB Třebíč | 69:18 | + 38:46 | 0 |
36. | Kolařík Petr | 6IX9200 | Velkomoravský klub Uherské Hradiště | 78:14 | + 47:42 | ||
Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstka Daniel | JHB8604 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 32:54 | 1372 | |
2. | Novohradský Petr | PZR8903 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:54 | + 18:00 | 950 |
3. | Záboj Petr | SJI0101 | B | OK Jihlava | 53:16 | + 20:22 | 894 |
4. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:57 | + 24:03 | 808 |
5. | Skryja Ondřej | PZR9502 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:15 | + 29:21 | 683 |
6. | Záboj Petr | SJI7202 | C | OK Jihlava | 84:56 | + 52:02 | 151 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 36:21 | |
2. | Izdný Pavel | SJI7613 | C | OK Jihlava | 38:38 | + 2:17 |
3. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 40:34 | + 4:13 |
4. | Věžník Roman | TTR7901 | C | OOB Třebíč | 40:54 | + 4:33 |
5. | Gregor Petr | RUZ7500 | C | TJ Růžená | 41:02 | + 4:41 |
6. | Suk Jiří | MFP6401 | C | VŠSK MFF UK Praha | 43:10 | + 6:49 |
7. | Kejval Jaromír | 43:15 | + 6:54 | |||
8. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 43:50 | + 7:29 |
9. | Růžička Lukáš | KSU7849 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:56 | + 7:35 |
10. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | C | TJ Růžená | 45:29 | + 9:08 |
11. | Choutka Jaroslav | SOB6301 | C | SOBSA | 47:43 | + 11:22 |
12. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:48 | + 11:27 |
13. | Suk Marek | PZR6701 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:15 | + 12:54 |
14. | Leksa Robert | CHT8002 | C | OOB SK Chrast | 58:28 | + 22:07 |
15. | Kříž Dušan | KRL7800 | C | Kometa Kralovice | 61:49 | + 25:28 |
16. | Zámečník Pavel | 3VX7200 | Zámečníci | 61:56 | + 25:35 | |
17. | Dvořáček Jan | TTR7701 | C | OOB Třebíč | 62:30 | + 26:09 |
18. | Komín Petr | RUZ7200 | C | TJ Růžená | 62:36 | + 26:15 |
19. | Strnad Pavel | HCE7100 | C | TJ Hostivice | 65:11 | + 28:50 |
20. | Vacek František | CHT7001 | C | OOB SK Chrast | 66:13 | + 29:52 |
21. | Klusáček Luděk | CTB7803 | C | SK OB Chotěboř | 66:29 | + 30:08 |
Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 31:46 | |
2. | Klaška Jan | 33:22 | + 1:36 | |||
3. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 34:08 | + 2:22 |
4. | Procházka Tomáš | LPU6503 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:50 | + 4:04 |
5. | Flašar Jan | KCK5701 | C | KOB Český Krumlov | 37:18 | + 5:32 |
6. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:26 | + 7:40 |
7. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 39:39 | + 7:53 |
8. | Kovačič Marek | OSN6600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:35 | + 9:49 |
9. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 42:35 | + 10:49 |
10. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 42:41 | + 10:55 |
11. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 43:21 | + 11:35 |
12. | Jelínek Martin | PGP5103 | C | SK Praga | 44:01 | + 12:15 |
13. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:13 | + 13:27 |
14. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | C | OK Jihlava | 46:10 | + 14:24 |
15. | Sysel Svatobor | TTR6202 | C | OOB Třebíč | 48:44 | + 16:58 |
16. | Nechuta Milan | PZR7007 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:17 | + 21:31 |
17. | Kafka Václav | SJI6001 | C | OK Jihlava | 54:37 | + 22:51 |
18. | Málek Martin | 8FX6500 | TJ Sokol Kobylisy | 56:53 | + 25:07 | |
19. | Sobotka Petr | PZR7008 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 57:03 | + 25:17 |
20. | Drábek Petr | TTR6701 | C | OOB Třebíč | 74:53 | + 43:07 |
21. | Špaček Robert | 109:37 | + 77:51 | |||
Beneš Martin | SJI6900 | C | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 30:58 | ||
2. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 32:03 | + 1:05 |
3. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 33:05 | + 2:07 |
4. | Mayer Ewald | 34:21 | + 3:23 | |||
5. | Pidner Valentin | 35:24 | + 4:26 | |||
6. | Matras Jaroslav | CHT5301 | C | OOB SK Chrast | 36:08 | + 5:10 |
7. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 36:39 | + 5:41 |
8. | Vítek Josef | CHT4802 | C | OOB SK Chrast | 36:48 | + 5:50 |
9. | Zlesák Milan | CHT5101 | C | OOB SK Chrast | 37:34 | + 6:36 |
10. | Klusáček Martin | TTR5601 | C | OOB Třebíč | 37:55 | + 6:57 |
11. | Gurka Jiří | TUV4601 | C | SOK TJ Turnov | 37:57 | + 6:59 |
12. | Paulíček Jiří | SJI4911 | C | OK Jihlava | 38:49 | + 7:51 |
13. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 43:59 | + 13:01 |
14. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 45:18 | + 14:20 |
15. | Kodys Václav | RUZ5105 | C | TJ Růžená | 47:24 | + 16:26 |
16. | Bouček Václav | OCB4101 | C | OC České Budějovice | 50:31 | + 19:33 |
17. | Novohradský Jan | PZR5309 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:17 | + 21:19 |
18. | Jelínek Luboš | RUZ5504 | C | TJ Růžená | 53:55 | + 22:57 |
19. | nechyba jiri | 61C5300 | Stara Hut | 58:10 | + 27:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:06 | |
2. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:35 | + 0:29 |
3. | Matějů Ivan | UVP4600 | C | Slovan Praha | 45:00 | + 13:54 |
4. | Blecha Ladislav | FJI5106 | C | SK FREE Jihlava | 46:41 | + 15:35 |
5. | Ryšavý Vít | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 50:51 | + 19:45 |
6. | Starka František | CHT4801 | C | OOB SK Chrast | 58:32 | + 27:26 |
7. | Fiala Miloš | KSH4801 | C | OB Kašperské Hory | 63:29 | + 32:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fraj David | RUZ0900 | C | TJ Růžená | 16:17 | |
2. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | C | SJH Jindřichův Hradec | 17:03 | + 0:46 |
3. | Novotná Nicol | SJI0953 | C | OK Jihlava | 18:37 | + 2:20 |
4. | Polednová Helena | RUZ1250 | C | TJ Růžená | 20:24 | + 4:07 |
5. | Kejval Vojtěch | SJC0902 | C | Sportcentrum Jičín | 20:29 | + 4:12 |
6. | Dočkal Prokop | 21:48 | + 5:31 | |||
7. | Rychtárik Tadeáš | SJH0901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 21:52 | + 5:35 |
8. | Urban Jáchym | SJH1102 | C | SJH Jindřichův Hradec | 22:07 | + 5:50 |
9. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | C | OK Jihlava | 22:09 | + 5:52 |
10. | Gregor Marek | CTB0901 | C | SK OB Chotěboř | 23:20 | + 7:03 |
11. | Růžička Matěj | KSU0901 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:10 | + 9:53 |
12. | Kopenec Šimon | SJH1002 | C | SJH Jindřichův Hradec | 26:36 | + 10:19 |
13. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | C | SK OB Chotěboř | 28:07 | + 11:50 |
14. | Jelínková Anna | 30:01 | + 13:44 | |||
15. | Hejlíčková Adéla | 30:18 | + 14:01 | |||
16. | Jelínek Vít | 30:25 | + 14:08 | |||
17. | Váchová Soňa | MFP1050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 30:28 | + 14:11 |
18. | Mácová Rozálie | SJI0855 | C | OK Jihlava | 30:54 | + 14:37 |
19. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | C | SJH Jindřichův Hradec | 32:06 | + 15:49 |
20. | Nevrklová Adéla | 32:09 | + 15:52 | |||
21. | Komárková Radka | SJH1151 | C | SJH Jindřichův Hradec | 32:14 | + 15:57 |
22. | Veselý Matyáš | SJH1103 | C | SJH Jindřichův Hradec | 32:43 | + 16:26 |
23. | Kubáková Laura | SJH1550 | C | SJH Jindřichův Hradec | 32:50 | + 16:33 |
24. | Běloušek Matěj | 33:09 | + 16:52 | |||
25. | Sytař Petr | 33:40 | + 17:23 | |||
26. | Pobudová Marie | SJH1050 | C | SJH Jindřichův Hradec | 34:08 | + 17:51 |
27. | Charouzová Eliška | CHT0851 | OOB SK Chrast | 34:55 | + 18:38 | |
28. | Boučková Eva | CHT0751 | OOB SK Chrast | 35:46 | + 19:29 | |
29. | Rychtárik Jáchym | SJH1201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 35:55 | + 19:38 |
30. | Boučková Elena | CHT1151 | OOB SK Chrast | 38:46 | + 22:29 | |
31. | Zhořela Ondřej Jakub | 39:09 | + 22:52 | |||
32. | Michalová Anežka | 41:37 | + 25:20 | |||
33. | Dvořáčková Eliška | TTR0951 | C | OOB Třebíč | 41:49 | + 25:32 |
34. | Korecká Eva | CHT1054 | C | OOB SK Chrast | 43:57 | + 27:40 |
35. | Skřivanek František | 1XC1200 | Skřivankovi | 45:05 | + 28:48 | |
36. | Nouza Vítek | 53:02 | + 36:45 | |||
37. | Krninský Matěj | 55:29 | + 39:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Steinhauser František | 20:52 | ||||
2. | Potužník Martin | 21:15 | + 0:23 | |||
3. | Venhauer Jaroslav | 21:31 | + 0:39 | |||
4. | Jirků Olga | 29:40 | + 8:48 | |||
5. | Koukalová Jana | 30:46 | + 9:54 | |||
6. | Sabol Petr | 31:27 | + 10:35 | |||
7. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 33:32 | + 12:40 | |
8. | Vladimíra Konečná | KCK5953 | C | KOB Český Krumlov | 34:03 | + 13:11 |
9. | Procházková Jitka | 35:08 | + 14:16 | |||
10. | Poropatichová Marie | 35:27 | + 14:35 | |||
11. | Kovačičová Ivona | 38:04 | + 17:12 | |||
12. | Kovačičová Kateřina | 39:12 | + 18:20 | |||
13. | Kouba Martin | 39:34 | + 18:42 | |||
14. | Zvolánková Martina | 39:38 | + 18:46 | |||
15. | Splítek Václav | 42:36 | + 21:44 | |||
16. | Pluháčková Běla | 43:29 | + 22:37 | |||
17. | Prášilová Mirka | TTR7451 | C | OOB Třebíč | 44:56 | + 24:04 |
18. | Boučková Ludmila | OCB4351 | C | OC České Budějovice | 49:20 | + 28:28 |
19. | Pásková Pavla | 54:39 | + 33:47 | |||
20. | Macháčová Veronika | 59:21 | + 38:29 | |||
21. | Vacková Iva | TTR6451 | C | OOB Třebíč | 61:44 | + 40:52 |
22. | Málková Věra | 62:40 | + 41:48 |