Výsledky závodu: Cena střední Moravy 2016 - E3

Datum:
05.07.2016
Místo konání:
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     HDR     P     T    
D10C
2.00 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 12:57
2. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 15:54 + 2:57
3. Tomanová Eliška LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:10 + 3:13
4. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 16:57 + 4:00
5. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 22:33 + 9:36
6. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 39:06 + 26:09
7. Andrade Miriam 24C0650 C OK Vršovice 45:38 + 32:41
D12A
2.30 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 17:46
2. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB Spartak Adamov 18:06 + 0:20
3. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 18:16 + 0:30
4. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 18:25 + 0:39
5. Rotková Markéta ZBM0455 C SK Žabovřesky Brno 18:47 + 1:01
6. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl orientačního sportu 24:49 + 7:03
7. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 26:03 + 8:17
8. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl orientačního sportu 28:09 + 10:23
9. Oujeská Simona ADA0551 C OOB Spartak Adamov 40:13 + 22:27
D14A
3.20 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 25:35
2. Pekařová Jana TUR0252 B OOB TJ Turnov 27:54 + 2:19
3. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 31:04 + 5:29
4. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 34:25 + 8:50
5. Bednaříková Emma VLI0359 B Slavia Liberec orienteering 37:22 + 11:47
6. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 39:40 + 14:05
7. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 51:01 + 25:26
8. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 60:33 + 34:58
Lukšíková Eliška ZBM0256 C SK Žabovřesky Brno DISK
D21A
5.10 km, 65 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7413
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 39:17 7804
2. Šístková Iveta LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice 39:48 + 0:31 7711
3. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 45:20 + 6:03 6722
4. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 45:38 + 6:21 6669
5. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 48:56 + 9:39 6079
6. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 50:29 + 11:12 5802
7. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:31 + 12:14 5617
8. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 52:53 + 13:36 5373
9. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 53:10 + 13:53 5322
10. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 55:08 + 15:51 4971
11. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 62:11 + 22:54 3711
12. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 76:23 + 37:06 1173
D21B
4.10 km, 60 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4854
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:40 5116
2. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 36:36 + 1:56 4860
3. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 38:41 + 4:01 4584
4. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:42 + 4:02 4582
5. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 39:00 + 4:20 4542
6. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 40:06 + 5:26 4397
7. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 41:28 + 6:48 4216
8. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 42:33 + 7:53 4072
9. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 43:12 + 8:32 3986
10. Štěpánová Petra OOL8950 C SK Haná orienteering 44:54 + 10:14 3761
11. Oujeská Lenka ADA7654 C OOB Spartak Adamov 48:25 + 13:45 3295
12. Typltová Hana OOL8750 C SK Haná orienteering 50:22 + 15:42 3037
13. Kejíková Ivona PTE9292 C TJ Sokol Ptení 52:38 + 17:58 2737
14. Petříčková Zuzana MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 52:53 + 18:13 2704
15. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 59:49 + 25:09 1786
16. Grygarová Veronika NESNE52 C Český svaz neslyšících sportovců 66:29 + 31:49
17. Hornová Lenka NESNE51 C Český svaz neslyšících sportovců 70:59 + 36:19
18. Spurná Martina PTE9556 C TJ Sokol Ptení 75:07 + 40:27
19. Tesařová Eva RBK9253 C SK Radioklub Blansko 77:47 + 43:07 0
D35B
4.20 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 34:41
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 38:05 + 3:24
3. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 39:32 + 4:51
4. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 41:22 + 6:41
5. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 43:19 + 8:38
6. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 43:21 + 8:40
7. Vellechová Radka AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava 45:41 + 11:00
8. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 46:10 + 11:29
9. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 47:55 + 13:14
10. Andrade Milena 24C7550 C OK Vršovice 49:00 + 14:19
11. Binarová Jitka UOL7751 C SOB Olomouc 50:18 + 15:37
12. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 54:52 + 20:11
13. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 57:05 + 22:24
14. Růžičková Jana KSU7797 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:59 + 23:18
15. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 109:35 + 74:54
D35C
3.60 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 40:25
2. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 41:11 + 0:46
3. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 41:23 + 0:58
4. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 43:16 + 2:51
5. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 43:19 + 2:54
6. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 44:49 + 4:24
7. Holubová Eva SBR8051 C SKOB Bruntál 45:54 + 5:29
8. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 47:08 + 6:43
9. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 50:44 + 10:19
10. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 53:10 + 12:45
11. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 57:39 + 17:14
12. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 58:20 + 17:55
13. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 61:47 + 21:22
14. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:38 + 26:13
15. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 76:20 + 35:55
16. Urbánková Lenka NNNUR51 C Neregistrovaní (NNN) 78:06 + 37:41
17. Humlíčková Jana UBM7351 C MENISKOS Brno 103:02 + 62:37
Junková Petra STH7451 C SK Studenec DISK
D45B
3.60 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 35:05
2. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 35:22 + 0:17
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 35:39 + 0:34
4. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 36:17 + 1:12
5. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 43:02 + 7:57
6. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 43:15 + 8:10
7. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 44:22 + 9:17
8. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 45:26 + 10:21
9. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 47:31 + 12:26
10. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 52:22 + 17:17
11. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 59:49 + 24:44
D45C
3.10 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 33:11
2. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 33:42 + 0:31
3. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 35:01 + 1:50
4. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:51 + 2:40
5. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 36:24 + 3:13
6. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 39:09 + 5:58
7. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 41:30 + 8:19
8. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 43:52 + 10:41
9. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 57:50 + 24:39
10. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 64:58 + 31:47
D55C
3.20 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:11
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:22 + 0:11
3. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 41:24 + 5:13
4. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 42:29 + 6:18
5. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 45:24 + 9:13
6. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 46:28 + 10:17
7. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 46:47 + 10:36
8. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 47:24 + 11:13
9. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 50:17 + 14:06
10. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 54:01 + 17:50
11. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 56:15 + 20:04
12. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 56:49 + 20:38
13. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:53 + 22:42
14. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 64:18 + 28:07
15. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 70:09 + 33:58
D65
2.90 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:38
2. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:12 + 9:34
3. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 68:35 + 13:57
Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno DISK
DH10N
1.90 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 15:21
2. Skřivanková Anna 1XC0800 C Skřivankovi 17:33 + 2:12
3. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 17:46 + 2:25
4. Linhart Jakub GIG0800 C GIGANT Orienteering 17:54 + 2:33
5. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 19:11 + 3:50
6. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB Spartak Adamov 19:34 + 4:13
7. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 19:46 + 4:25
8. Linhart Adam GIG0801 C GIGANT Orienteering 20:14 + 4:53
9. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 20:17 + 4:56
10. Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec 21:34 + 6:13
11. Strýčková Bára ADA0852 C OOB Spartak Adamov 25:22 + 10:01
12. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 28:37 + 13:16
13. Oujeský Dan ADA0701 C OOB Spartak Adamov 31:58 + 16:37
14. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 33:50 + 18:29
15. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 52:40 + 37:19
Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice DISK
Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga DISK
H10C
2.00 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 18:33
2. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 26:18 + 7:45
H12A
3.10 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 18:28
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 22:23 + 3:55
3. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 23:13 + 4:45
4. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 23:35 + 5:07
5. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 24:07 + 5:39
6. Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 24:35 + 6:07
7. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 25:01 + 6:33
8. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 26:02 + 7:34
9. Strýček Jan ADA0503 C OOB Spartak Adamov 26:27 + 7:59
10. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB Spartak Adamov 26:38 + 8:10
11. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 27:57 + 9:29
12. Fousek Vojtěch RBK0403 C SK Radioklub Blansko 28:47 + 10:19
13. Bukovác Filip ZBM0501 C SK Žabovřesky Brno 29:07 + 10:39
14. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 30:19 + 11:51
15. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl orientačního sportu 30:24 + 11:56
16. Kasza Tomáš ZBM0512 C SK Žabovřesky Brno 32:21 + 13:53
17. Pilát Bořivoj DKL0500 C KOB Kladno 32:28 + 14:00
18. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 32:35 + 14:07
19. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 33:25 + 14:57
20. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 34:15 + 15:47
21. Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 35:07 + 16:39
22. Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov 38:57 + 20:29
23. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 39:28 + 21:00
24. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 42:10 + 23:42
25. Karásek František PLU C TJ SOKOL Plumlov 43:01 + 24:33
H14A
3.50 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 23:05
2. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 26:09 + 3:04
3. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 26:53 + 3:48
4. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 27:51 + 4:46
5. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 29:37 + 6:32
6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 29:57 + 6:52
7. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 33:58 + 10:53
8. Štorek David JPV0202 C Oddíl orientačního sportu 39:13 + 16:08
9. Locker Daniel SRK0200 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:33 + 16:28
10. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 41:06 + 18:01
11. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 50:17 + 27:12
12. Biolik Emil 46P0300 C Trackcourse 82:58 + 59:53
H16B
4.70 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 39:20
2. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:13 + 1:53
3. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 51:45 + 12:25
4. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl orientačního sportu 58:45 + 19:25
H18B
5.10 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:08
2. Chaloupka Josef UOL9801 B SOB Olomouc 47:09 + 5:01
3. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu 51:46 + 9:38
4. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 57:13 + 15:05
5. Janečka Viktor JPV9917 C Oddíl orientačního sportu 96:37 + 54:29
H21A
6.70 km, 80 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8403
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 41:19 8623
2. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 41:23 + 0:04 8610
3. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 44:35 + 3:16 7976
4. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 45:34 + 4:15 7782
5. Sklenář Martin AOP9501 R Orientační Běh Opava 46:03 + 4:44 7686
6. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 46:16 + 4:57 7643
7. Avner Asaf OOL9200 C SK Haná orienteering 47:14 + 5:55 7452
8. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 47:52 + 6:33 7326
9. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 48:03 + 6:44 7290
10. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 48:11 + 6:52 7263
11. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 48:37 + 7:18 7178
12. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 49:14 + 7:55 7055
13. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 50:35 + 9:16 6788
14. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 51:02 + 9:43 6699
15. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 51:10 + 9:51 6673
16. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 51:15 + 9:56 6656
17. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 51:19 + 10:00 6643
18. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 53:27 + 12:08 6220
19. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:22 + 13:03 6039
20. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 54:24 + 13:05 6032
21. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 56:16 + 14:57 5662
22. Hamák Aleš 18C8500 C SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 57:19 + 16:00
23. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 60:48 + 19:29 4765
24. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 62:05 + 20:46 4510
25. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 66:55 + 25:36 3553
26. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 68:05 + 26:46 3322
27. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 72:08 + 30:49 2520
28. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 105:29 + 64:10 0
H21B
5.50 km, 70 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5593
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:39 5967
2. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 48:03 + 3:24 5570
3. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 50:52 + 6:13 5241
4. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 50:58 + 6:19 5229
5. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 52:12 + 7:33 5085
6. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 57:26 + 12:47 4473
7. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 70:29 + 25:50 2948
H21C
4.10 km, 60 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3741
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 29:38 4158
2. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 33:13 + 3:35 3756
3. Jurek Radim 4EC8500 C Frenštát pod Radhoštěm 34:59 + 5:21
4. Šnyrch Marek OOL8700 C SK Haná orienteering 37:11 + 7:33 3311
5. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 37:15 + 7:37 3303
6. Hrazdil Jiří 9BC8400 C NNN 39:27 + 9:49
7. Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 39:52 + 10:14 3010
8. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 41:28 + 11:50 2830
9. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl orientačního sportu 41:42 + 12:04 2804
10. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 42:03 + 12:25 2765
11. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 48:08 + 18:30 2082
12. Štěpán Marek OOL8900 C SK Haná orienteering 53:17 + 23:39 1504
13. Brodecký Radek RBK8004 C SK Radioklub Blansko 58:40 + 29:02 900
14. Kozubík Jiří 3UX8800 C JuraZub Zlín 60:38 + 31:00
Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl orientačního sportu DISK 0
H35B
5.80 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:08
2. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 45:11 + 0:03
3. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 45:35 + 0:27
4. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 50:12 + 5:04
5. Hašek Jakub 5DX8000 C Neregistrovaní - Haškovi 50:32 + 5:24
6. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 51:25 + 6:17
7. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 53:34 + 8:26
8. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 57:36 + 12:28
9. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 57:39 + 12:31
10. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 63:55 + 18:47
11. Hubáček Libor LCE6721 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:58 + 22:50
12. Petříček Martin MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 120:21 + 75:13
H35C
5.10 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 39:25
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 46:04 + 6:39
3. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 49:30 + 10:05
4. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 54:49 + 15:24
5. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 58:17 + 18:52
6. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:41 + 21:16
7. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 60:57 + 21:32
8. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 65:08 + 25:43
9. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 65:15 + 25:50
10. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 73:02 + 33:37
11. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 75:35 + 36:10
12. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 75:54 + 36:29
13. Vrána Jan 6HX7300 C Pivín 78:16 + 38:51
14. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 80:27 + 41:02
H45B
5.10 km, 65 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 38:49
2. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 39:01 + 0:12
3. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 41:09 + 2:20
4. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 41:58 + 3:09
5. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 42:49 + 4:00
6. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 47:07 + 8:18
7. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 48:31 + 9:42
8. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:34 + 11:45
9. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 50:44 + 11:55
10. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 52:08 + 13:19
11. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 63:32 + 24:43
12. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 63:39 + 24:50
13. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 64:49 + 26:00
14. Volf Karel NNN C Neregistrovaní (NNN) 64:52 + 26:03
H45C
4.20 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 39:06
2. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 40:05 + 0:59
3. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 42:27 + 3:21
4. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 42:41 + 3:35
5. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 44:27 + 5:21
6. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 44:59 + 5:53
7. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 64:26 + 25:20
8. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 67:44 + 28:38
9. Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno 68:17 + 29:11
10. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 76:18 + 37:12
11. Pánek Tomáš NNN C Neregistrovaní (NNN) 81:26 + 42:20
12. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 102:19 + 63:13
H55B
4.10 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 37:03
2. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 38:53 + 1:50
3. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 39:10 + 2:07
4. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 39:26 + 2:23
5. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 42:07 + 5:04
6. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 42:53 + 5:50
7. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 43:00 + 5:57
8. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 44:17 + 7:14
9. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 44:45 + 7:42
10. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 45:39 + 8:36
11. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 52:57 + 15:54
12. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 72:51 + 35:48
H55C
3.60 km, 55 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 35:56
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 41:58 + 6:02
3. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 46:17 + 10:21
4. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:09 + 11:13
5. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 47:22 + 11:26
6. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 48:49 + 12:53
7. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 49:02 + 13:06
8. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 54:25 + 18:29
9. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 55:45 + 19:49
H65
3.10 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:38
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 28:48 + 0:10
3. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 29:10 + 0:32
4. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 31:15 + 2:37
5. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 32:32 + 3:54
6. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 33:29 + 4:51
7. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 33:50 + 5:12
8. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 34:24 + 5:46
9. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 34:26 + 5:48
10. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 35:09 + 6:31
11. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:26 + 8:48
12. Chmelík Milan ABM4501 C KOB Moira Brno 42:07 + 13:29
13. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 45:04 + 16:26
14. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 46:18 + 17:40
15. Richter Rudolf ADA5113 C OOB Spartak Adamov 121:34 + 92:56
HDR
2.00 km, 15 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 16:10
2. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 16:29 + 0:19
3. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 17:15 + 1:05
4. Stříteský Tomáš ZVS0801 C TJ Zbrojovka Vsetín 19:34 + 3:24
5. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 19:42 + 3:32
6. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:38 + 4:28
7. Hrubý Lukáš JPV0404 C Oddíl orientačního sportu 20:43 + 4:33
8. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 20:45 + 4:35
9. Tejkalová Aneta ADAXX51 C OOB Spartak Adamov 20:55 + 4:45
10. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 22:15 + 6:05
11. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 24:23 + 8:13
12. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 28:09 + 11:59
13. Tomíčková Eliška 19X1050 C ESOX ODEI 28:58 + 12:48
14. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl orientačního sportu 29:24 + 13:14
15. Vysocký Ondřej NNN C Neregistrovaní (NNN) 35:05 + 18:55
16. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 36:48 + 20:38
17. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 37:01 + 20:51
18. Holubová Pavlína SBR0350 C SKOB Bruntál 39:58 + 23:48
19. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:57 + 28:47
20. Jalová Anna RBK0955 C SK Radioklub Blansko 45:24 + 29:14
21. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 45:49 + 29:39
22. Jalová Kateřina NNN1155 C Neregistrovaní (NNN) 46:45 + 30:35
23. Robotková Tereza PBM C TJ Spartak 1. Brněnská 61:31 + 45:21
24. Tomíčková Ivana 47C C ASPV OA Šumperk 65:47 + 49:37
Čadil Vojtěch HSU0900 C Horizont klub Šumperk DISK
P
2.50 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomíčková Dana 19X8050 C ESOX ODEI 19:05
2. Horký Jan NNNHO01 C Neregistrovaní (NNN) 20:14 + 1:09
3. Ježek Petr NNN C Neregistrovaní (NNN) 21:18 + 2:13
4. Staněk Martin UBM9601 C MENISKOS Brno 23:09 + 4:04
5. Vítek / Karásková PTI9009 C Sportovní klub Ptení 24:40 + 5:35
6. Tomíček Oldřich 19X7900 C ESOX ODEI 24:46 + 5:41
7. Humlíček Petr UBM9701 B MENISKOS Brno 25:25 + 6:20
8. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 29:24 + 10:19
9. Vellech Aleš AOV8000 C OOB TJ Baník Ostrava 29:46 + 10:41
10. Hájková Michaela BBM7750 C BETA URSUS Orienteering 29:49 + 10:44
11. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 31:13 + 12:08
12. Wohanková Kateřina VRL7955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:54 + 12:49
13. Smolová Anna NNNSM51 C Neregistrovaní (NNN) 32:28 + 13:23
14. Krejčiříková Nikol BBM7850 C BETA URSUS Orienteering 32:57 + 13:52
15. Hašková Arina 5DX8650 C Neregistrovaní - Haškovi 33:18 + 14:13
16. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 33:23 + 14:18
17. Hrubý Ondřej JPV7901 C Oddíl orientačního sportu 33:51 + 14:46
18. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 34:15 + 15:10
19. Javůrek Antonín NNN C Neregistrovaní (NNN) 34:38 + 15:33
20. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 34:44 + 15:39
21. Křupková Jana NNN C Neregistrovaní (NNN) 35:00 + 15:55
22. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 35:07 + 16:02
23. Šnyrchová Božena OOL5050 C SK Haná orienteering 36:46 + 17:41
24. Kazdová Dana 24C8150 C OK Vršovice 37:16 + 18:11
25. Fučík Štěpán NNNFU01 C Neregistrovaní (NNN) 37:17 + 18:12
26. Odehnalová Radka ADA C OOB Spartak Adamov 38:12 + 19:07
27. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 38:29 + 19:24
28. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 39:20 + 20:15
29. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 40:44 + 21:39
30. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 42:28 + 23:23
31. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 43:36 + 24:31
32. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 44:47 + 25:42
33. Fousková Leona RBK7452 C SK Radioklub Blansko 45:06 + 26:01
34. Štěpánová Michaela OOL C SK Haná orienteering 46:09 + 27:04
35. Andrade Telmo 24C7400 C OK Vršovice 46:13 + 27:08
36. Mitrenga Jan TRI C TJ TŽ Třinec 46:23 + 27:18
37. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 47:03 + 27:58
38. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 47:20 + 28:15
39. Buřtová Kateřina NNN C Neregistrovaní (NNN) 47:35 + 28:30
40. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 50:37 + 31:32
41. Kukolová Alena LCE6651 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:29 + 32:24
42. Oulická Hana FJI5350 C SK FREE Jihlava 51:57 + 32:52
43. Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:35 + 34:30
44. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 55:33 + 36:28
45. Volencová Ivana TZL C SKOB Zlín 55:35 + 36:30
46. Králová Věra OTK71XX C OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:59 + 36:54
47. Šebela Miloslav NNN C Neregistrovaní (NNN) 72:07 + 53:02
Urbánek Petr NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK
Humlíčková Martina UBM0151 C MENISKOS Brno DISK
Rýdel Jiří NNNRY01 C Neregistrovaní (NNN) DISK
Světnická Marcela STE7350 C SK SKI-OB Šternberk DISK
T
5.00 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SOB Olomouc 39:42
2. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 42:15 + 2:33
3. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 42:23 + 2:41
4. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 46:56 + 7:14
5. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 47:35 + 7:53
6. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 51:35 + 11:53
7. Chmelář Jan JPV C Oddíl orientačního sportu 52:25 + 12:43
8. Novotný Petr NNNNO01 C Neregistrovaní (NNN) 66:37 + 26:55
9. Muchová Barbora 6KC8550 C Neregistrovaný 71:56 + 32:14
10. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 77:45 + 38:03
11. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 83:20 + 43:38