Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Málková Michaela | PHK0853 | OK 99 Hradec Králové | 22:58 | ||
2. | Macková Šárka | SNA0850 | TJ START Náchod | 36:39 | + 13:41 | |
3. | Šimková Anežka | LME0950 | SK Los Mělník | 39:06 | + 16:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 20:22 | ||
2. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 24:25 | + 4:03 | |
3. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 26:17 | + 5:55 | |
4. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:08 | + 7:46 | |
5. | Petrásová Michaela | LPU0680 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:40 | + 11:18 | |
6. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:41 | + 12:19 | |
7. | Potužníková Adéla | SJH0754 | SJH Jindřichův Hradec | 34:35 | + 14:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 19:44 | ||
2. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 20:59 | + 1:15 | |
3. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:59 | + 2:15 | |
4. | Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | 22:31 | + 2:47 | |
5. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:39 | + 4:55 | |
6. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:45 | + 5:01 | |
7. | Marečková Ema | OSN0450 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 24:49 | + 5:05 | |
8. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 25:01 | + 5:17 | |
9. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 25:10 | + 5:26 | |
10. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 25:19 | + 5:35 | |
11. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 25:36 | + 5:52 | |
12. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 26:29 | + 6:45 | |
13. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:10 | + 7:26 | |
14. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:13 | + 7:29 | |
15. | Brožková Tereza | KUO0451 | KOB Ústí nad Orlicí | 28:13 | + 8:29 | |
16. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 28:32 | + 8:48 | |
17. | Pilná Klára | OSN0452 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:39 | + 8:55 | |
18. | Výchová Veronika | KOR0550 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 30:16 | + 10:32 | |
19. | Licková Štěpánka | LTU0452 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:57 | + 11:13 | |
20. | Mikysková Adéla | VAM0550 | OOB Vamberk | 31:10 | + 11:26 | |
21. | Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | 31:59 | + 12:15 | |
22. | Doudová Alžběta | PHK0554 | OK 99 Hradec Králové | 32:56 | + 13:12 | |
23. | Bártová Alžběta | LPU0551 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:09 | + 13:25 | |
24. | Vošahlíková Ema | LPU0663 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:23 | + 15:39 | |
25. | Novotná Jitka | SJH0454 | SJH Jindřichův Hradec | 36:33 | + 16:49 | |
26. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:16 | + 19:32 | |
27. | Kuczerová Tereza | PHK0551 | OK 99 Hradec Králové | 43:12 | + 23:28 | |
28. | Šumberová Johana | PHK0565 | OK 99 Hradec Králové | 45:45 | + 26:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 26:50 | ||
2. | Dočkalová Klára | SJI0250 | OK Jihlava | 29:26 | + 2:36 | |
3. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:33 | + 3:43 | |
4. | Janků Anna | SJC0252 | Sportcentrum Jičín | 31:58 | + 5:08 | |
5. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 32:15 | + 5:25 | |
6. | Starková Terezie | CHT0251 | OOB SK Chrast | 32:57 | + 6:07 | |
7. | Slámová Taťána | OSN0250 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:13 | + 7:23 | |
8. | Kološová Veronika | LPU0351 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:19 | + 7:29 | |
9. | Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:16 | + 10:26 | |
10. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | TJ Růžená | 41:10 | + 14:20 | |
11. | Stohanzlová Kristýna | LPU0356 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:36 | + 17:46 | |
12. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:16 | + 20:26 | |
13. | Suchá Simona | SHK0351 | OK Slavia Hradec Králové | 48:42 | + 21:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíčková Iva | KUO0153 | KOB Ústí nad Orlicí | 36:44 | ||
2. | Matějková Barbora | SJC0156 | Sportcentrum Jičín | 37:05 | + 0:21 | |
3. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:26 | + 0:42 | |
4. | Boháčová Anna | CTB0051 | SK OB Chotěboř | 38:01 | + 1:17 | |
5. | Brožková Lucie | KUO0151 | KOB Ústí nad Orlicí | 38:21 | + 1:37 | |
6. | Hápová Petra | PHK0051 | OK 99 Hradec Králové | 40:05 | + 3:21 | |
7. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 40:21 | + 3:37 | |
8. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:32 | + 4:48 | |
9. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:53 | + 5:09 | |
10. | Zimová Barbora | SHK0151 | OK Slavia Hradec Králové | 42:03 | + 5:19 | |
11. | Filipová Tereza | SRK0050 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:10 | + 5:26 | |
12. | Nováková Markéta | KUO0099 | KOB Ústí nad Orlicí | 43:29 | + 6:45 | |
13. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:51 | + 12:07 | |
14. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:10 | + 16:26 | |
15. | Polanská Nelly | PZR0152 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:45 | + 17:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barnetová Veronika | LPU9952 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:54 | ||
2. | Nechutová Aneta | SJI9950 | OK Jihlava | 50:06 | + 3:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | OK Slavia Hradec Králové | 39:52 | 9256 | ||
2. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:31 | + 1:39 | 8922 | |
3. | Panchártková Tereza | LTU8950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:03 | + 7:11 | 7803 | |
4. | Benešová Lucie | SJC8951 | Sportcentrum Jičín | 47:26 | + 7:34 | 7725 | |
5. | Hepnerová Martina | SHK8152 | OK Slavia Hradec Králové | 47:51 | + 7:59 | 7641 | |
6. | Nováková Zuzana | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 48:59 | + 9:07 | 7412 | |
7. | Vaculíková Jana | 24Dxxx1 | SV Robotron Dresden | 49:03 | + 9:11 | ||
8. | Mádlová Věra | ZBM8951 | SK Žabovřesky Brno | 49:39 | + 9:47 | 7277 | |
9. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 50:45 | + 10:53 | 7054 | |
10. | Najman Natalia | 23P8851 | OK!Sport Warszawa | 53:17 | + 13:25 | ||
11. | Fundová Eliška | SHK9351 | OK Slavia Hradec Králové | 53:36 | + 13:44 | 6478 | |
12. | Hojná Silvie | SCP7950 | OK Sparta Praha | 53:44 | + 13:52 | 6451 | |
13. | Škodová Šárka | LTU8951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:10 | + 14:18 | 6363 | |
14. | König Lucie | AOP8851 | Orientační Běh Opava | 57:17 | + 17:25 | 5733 | |
15. | Slusarczyk Katerzyna | TUR9555 | OOB TJ Turnov | 58:24 | + 18:32 | 5507 | |
16. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 58:53 | + 19:01 | 5409 | |
17. | Tesařová Anna | SCP8257 | OK Sparta Praha | 59:48 | + 19:56 | 5223 | |
17. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 59:48 | + 19:56 | 5223 | |
19. | Palasová Petra | ZBM8658 | SK Žabovřesky Brno | 60:02 | + 20:10 | 5176 | |
20. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 61:02 | + 21:10 | 4974 | |
21. | Miśkiewicz Martyna | 23P8950 | OK!Sport Warszawa | 67:44 | + 27:52 | ||
22. | Langrová Anna | SHK9753 | OK Slavia Hradec Králové | 69:47 | + 29:55 | 3204 | |
23. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 71:43 | + 31:51 | 2813 | |
24. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 72:52 | + 33:00 | 2580 | |
25. | Bulvová Hana | CHT6655 | OOB SK Chrast | 73:38 | + 33:46 | 2425 | |
26. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:56 | + 36:04 | 1960 | |
27. | Zurynková Michaela | EKP9850 | VŠTJ Ekonom Praha | 77:13 | + 37:21 | 1700 | |
28. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | OB TJ Sokol Žamberk | 88:29 | + 48:37 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uvizlová Radka | STH8451 | SK Studenec | 49:22 | ||
2. | Myslivcová Markéta | SHK9650 | OK Slavia Hradec Králové | 53:28 | + 4:06 | |
3. | Martincová Kristýna | CHT8551 | OOB SK Chrast | 66:06 | + 16:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 44:50 | ||
2. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:30 | + 3:40 | |
3. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | Magnus Orienteering | 50:43 | + 5:53 | |
4. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 54:23 | + 9:33 | |
5. | Hladká Petra | KOR7950 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 56:31 | + 11:41 | |
6. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 60:25 | + 15:35 | |
7. | Šilerová Eva | PDY8050 | Běhej Poděbrady | 64:18 | + 19:28 | |
8. | Krejsová Martina | CHT8152 | OOB SK Chrast | 69:00 | + 24:10 | |
9. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 76:42 | + 31:52 | |
10. | Zoulíková Iveta | CHT8052 | OOB SK Chrast | 112:02 | + 67:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavelcová Gabriela | NPA7851 | SK LOB Nová Paka | 42:22 | ||
2. | Smutná Jana | VAM6251 | OOB Vamberk | 43:04 | + 0:42 | |
3. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:34 | + 3:12 | |
4. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:13 | + 4:51 | |
5. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 48:02 | + 5:40 | |
6. | Potužníková Eva | SJH7652 | SJH Jindřichův Hradec | 49:14 | + 6:52 | |
7. | Zemánková Eva | SRK7452 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:29 | + 16:07 | |
8. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:34 | + 17:12 | |
9. | Šimková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | 66:43 | + 24:21 | |
10. | Nováková Markéta | RUM7451 | ZOOB Rumburk | 66:56 | + 24:34 | |
11. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 74:04 | + 31:42 | |
12. | Zámečníková Jitka | 3VX7450 | Zámečníci | 86:53 | + 44:31 | |
13. | Brožková Květa | KUO7451 | KOB Ústí nad Orlicí | 87:58 | + 45:36 | |
14. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 90:04 | + 47:42 | |
Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | OK Slavia Hradec Králové | 37:23 | ||
2. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 43:39 | + 6:16 | |
3. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 45:47 | + 8:24 | |
4. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 46:12 | + 8:49 | |
5. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OOB Vamberk | 46:51 | + 9:28 | |
6. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 47:51 | + 10:28 | |
7. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 48:49 | + 11:26 | |
8. | Kroniková Jana | SHK7350 | OK Slavia Hradec Králové | 49:09 | + 11:46 | |
9. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:39 | + 12:16 | |
10. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:12 | + 12:49 | |
11. | Janků Radka | SJC7353 | Sportcentrum Jičín | 50:49 | + 13:26 | |
12. | Kuchařová Ada | TBM5855 | KOS TJ Tesla Brno | 51:14 | + 13:51 | |
13. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:22 | + 14:59 | |
14. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:05 | + 17:42 | |
15. | Langrová Monika | SHK7251 | OK Slavia Hradec Králové | 56:12 | + 18:49 | |
16. | Prázová Kamila | SRK7151 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 71:41 | + 34:18 | |
17. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 111:12 | + 73:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapalová Jana | VAM6451 | OOB Vamberk | 39:39 | ||
2. | Wurzelová Dana | OSN6654 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:50 | + 1:11 | |
3. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:54 | + 2:15 | |
4. | Novotná Ivana | PHK6354 | OK 99 Hradec Králové | 47:55 | + 8:16 | |
5. | Veverková Yveta | VAM6452 | OOB Vamberk | 53:05 | + 13:26 | |
6. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:36 | + 15:57 | |
7. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 61:00 | + 21:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Iva | SJC6151 | Sportcentrum Jičín | 41:18 | ||
2. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 44:04 | + 2:46 | |
3. | Troupová Vladěna | KRE6351 | OOB TJ Sokol Křemže | 46:19 | + 5:01 | |
4. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 50:12 | + 8:54 | |
5. | Dragowska Marzena | 23P6250 | OK!Sport Warszawa | 56:57 | + 15:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:57 | ||
2. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:34 | + 0:37 | |
3. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:58 | + 4:01 | |
4. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 45:37 | + 8:40 | |
5. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 56:33 | + 19:36 | |
6. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | KOB Tretra Praha | 71:51 | + 34:54 | |
Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Jelínková Jana | RUZ5552 | TJ Růžená | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:47 | ||
2. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:26 | + 2:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 22:19 | ||
2. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 24:15 | + 1:56 | |
3. | Termer Štěpán | LTU0800 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 25:05 | + 2:46 | |
4. | Hladký Radovan | KOR0900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 25:16 | + 2:57 | |
5. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 29:14 | + 6:55 | |
6. | Komín Matyáš | DKL0901 | KOB Kladno | 40:36 | + 18:17 | |
7. | Držka Filip | LPU0901 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:03 | + 21:44 | |
8. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | OK Sparta Praha | 44:06 | + 21:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 21:03 | ||
2. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 25:00 | + 3:57 | |
3. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | OB Říčany | 31:24 | + 10:21 | |
4. | Krejčí Martin | KOR0600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 34:05 | + 13:02 | |
5. | Hladký Matěj | KOR0700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 37:38 | + 16:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:00 | ||
2. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 23:46 | + 1:46 | |
3. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:28 | + 2:28 | |
4. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 24:29 | + 2:29 | |
5. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 24:57 | + 2:57 | |
6. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 25:13 | + 3:13 | |
7. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 25:16 | + 3:16 | |
8. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 27:11 | + 5:11 | |
9. | Černík Adam | SHK0404 | OK Slavia Hradec Králové | 28:03 | + 6:03 | |
10. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 28:18 | + 6:18 | |
11. | Šeps Daniel | SRK0504 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:51 | + 6:51 | |
12. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:01 | + 7:01 | |
13. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 29:15 | + 7:15 | |
14. | Jelínek Filip | RUZ0500 | TJ Růžená | 29:30 | + 7:30 | |
15. | Pompach Lukáš | PHK0500 | OK 99 Hradec Králové | 29:55 | + 7:55 | |
16. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 31:42 | + 9:42 | |
17. | Morávek Martin | SRK0503 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:27 | + 10:27 | |
18. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 32:54 | + 10:54 | |
19. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 33:41 | + 11:41 | |
20. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:47 | + 11:47 | |
21. | Janků Štěpán | SJC0501 | Sportcentrum Jičín | 34:05 | + 12:05 | |
22. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 35:29 | + 13:29 | |
23. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 36:17 | + 14:17 | |
24. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 36:51 | + 14:51 | |
25. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 39:08 | + 17:08 | |
26. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 39:17 | + 17:17 | |
27. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 47:29 | + 25:29 | |
28. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:39 | + 26:39 | |
29. | Potužník Viktor | SJH0504 | SJH Jindřichův Hradec | 50:53 | + 28:53 | |
30. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 59:54 | + 37:54 | |
Nouza Michal | SJH0505 | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:26 | ||
2. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:50 | + 0:24 | |
3. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | TJ Růžená | 32:05 | + 2:39 | |
4. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 32:08 | + 2:42 | |
5. | Kouba Marek | VTA0202 | SC vebr-sport | 33:45 | + 4:19 | |
6. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SJH Jindřichův Hradec | 34:52 | + 5:26 | |
7. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:09 | + 5:43 | |
8. | Novák Adam | LPU0320 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:27 | + 6:01 | |
9. | Novák Jakub | KRE0201 | OOB TJ Sokol Křemže | 35:47 | + 6:21 | |
10. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 37:06 | + 7:40 | |
11. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:30 | + 12:04 | |
12. | Šabata Radek | SRK0202 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:57 | + 15:31 | |
13. | Kopecký Jan | PZR0202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:15 | + 24:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paleček Ondřej | LPU0105 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:34 | ||
2. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 38:19 | + 0:45 | |
3. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:50 | + 1:16 | |
4. | Koditek Jonáš | KUO0101 | KOB Ústí nad Orlicí | 40:48 | + 3:14 | |
5. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 41:10 | + 3:36 | |
6. | Langr Jan | SHK0101 | OK Slavia Hradec Králové | 43:44 | + 6:10 | |
7. | Urban Michal | KUO0001 | KOB Ústí nad Orlicí | 44:53 | + 7:19 | |
8. | Poláček Tomáš | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 49:14 | + 11:40 | |
9. | Nosek Jakub | SJH0002 | SJH Jindřichův Hradec | 55:58 | + 18:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sabol Josef | CTB9902 | SK OB Chotěboř | 45:27 | ||
2. | Paukert Lukáš | KUO9801 | KOB Ústí nad Orlicí | 49:06 | + 3:39 | |
3. | Lauterbach David | KUO9802 | KOB Ústí nad Orlicí | 49:29 | + 4:02 | |
4. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:30 | + 6:03 | |
5. | Žanda Jan | CTB9901 | SK OB Chotěboř | 60:38 | + 15:11 | |
Šklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dragowski Kuba | TUR9003 | OOB TJ Turnov | 38:46 | 8919 | ||
2. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 39:25 | + 0:39 | 8774 | |
3. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | OK Slavia Hradec Králové | 40:08 | + 1:22 | 8615 | |
4. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:33 | + 3:47 | 8078 | |
5. | Novák Jiří | NPA7502 | SK LOB Nová Paka | 44:36 | + 5:50 | 7622 | |
6. | Palas Jan | SJC8507 | Sportcentrum Jičín | 44:40 | + 5:54 | 7607 | |
7. | Jedlička Michal | SHK7309 | OK Slavia Hradec Králové | 44:57 | + 6:11 | 7544 | |
8. | Krejsa Jan | CHT8701 | OOB SK Chrast | 45:26 | + 6:40 | 7436 | |
9. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 46:50 | + 8:04 | 7125 | |
10. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 46:57 | + 8:11 | 7099 | |
11. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 47:30 | + 8:44 | 6977 | |
12. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | OK Jihlava | 48:00 | + 9:14 | 6866 | |
13. | Hepner David | SHK7601 | OK Slavia Hradec Králové | 48:58 | + 10:12 | 6651 | |
14. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 49:05 | + 10:19 | 6625 | |
15. | Petras Tomáš | VAM8801 | OOB Vamberk | 49:58 | + 11:12 | 6428 | |
16. | Drobník Michal | SJC8709 | Sportcentrum Jičín | 50:19 | + 11:33 | 6351 | |
17. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:20 | + 11:34 | 6347 | |
18. | Fátor Jan | DOB7907 | KOB Dobruška | 51:04 | + 12:18 | 6184 | |
19. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 51:27 | + 12:41 | 6099 | |
20. | Macek Martin | SNA7106 | TJ START Náchod | 52:12 | + 13:26 | 5932 | |
21. | Antoš Filip | NPA8001 | SK LOB Nová Paka | 53:38 | + 14:52 | 5613 | |
22. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:46 | + 15:00 | 5583 | |
23. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 54:52 | + 16:06 | 5339 | |
24. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 56:50 | + 18:04 | 4902 | |
25. | Andrš Jiří | VAM8601 | OOB Vamberk | 57:10 | + 18:24 | 4827 | |
26. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 57:14 | + 18:28 | 4813 | |
27. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 58:43 | + 19:57 | 4483 | |
28. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:12 | + 21:26 | 4153 | |
29. | Míča Tomáš | LPU9707 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:15 | + 21:29 | 4142 | |
30. | Locker Tomáš | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 63:02 | + 24:16 | 3523 | |
31. | Beneš Filip | TAP8701 | KOB Tretra Praha | 64:14 | + 25:28 | 3256 | |
32. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:15 | + 25:29 | 3253 | |
33. | Lžíčař Martin | DOB8803 | KOB Dobruška | 65:17 | + 26:31 | 3023 | |
34. | Purkyt Jan | TAP8705 | KOB Tretra Praha | 66:23 | + 27:37 | 2778 | |
35. | Souček Tomáš | SHK8200 | OK Slavia Hradec Králové | 67:04 | + 28:18 | 2626 | |
36. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB TJ Sokol Žamberk | 68:32 | + 29:46 | 2300 | |
37. | Martinec Petr | CHT8502 | OOB SK Chrast | 68:39 | + 29:53 | 2274 | |
38. | Vítek Pavel | CHT7501 | OOB SK Chrast | 72:34 | + 33:48 | 1403 | |
39. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 74:48 | + 36:02 | 907 | |
40. | Kolaja Jan | VLI8100 | Slavia Liberec orienteering | 76:35 | + 37:49 | 510 | |
41. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 88:04 | + 49:18 | 0 | |
Beneš Jan | SJC8703 | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | |||
Krmaš Václav | SRK8001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | 0 | |||
Škoda Jáchym | LTU8700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jan | SCP8501 | OK Sparta Praha | 58:54 | ||
2. | Bartoň Zdeněk | NPA8301 | SK LOB Nová Paka | 59:48 | + 0:54 | |
3. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:38 | + 3:44 | |
4. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 63:11 | + 4:17 | |
5. | Zapletal Martin | STE8500 | SK SKI-OB Šternberk | 69:07 | + 10:13 | |
6. | Pauschek Karel | 4JC8500 | nereg | 72:16 | + 13:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 46:16 | ||
2. | Srb Vladimír | SJI7801 | OK Jihlava | 49:07 | + 2:51 | |
3. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:41 | + 3:25 | |
4. | Hladký Viktor | VAM8201 | OOB Vamberk | 50:09 | + 3:53 | |
5. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:31 | + 5:15 | |
6. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:06 | + 11:50 | |
7. | Žitný Tomáš | SMB6401 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 61:26 | + 15:10 | |
8. | Vančura Martin | ASU8049 | Magnus Orienteering | 70:23 | + 24:07 | |
9. | Morávek Martin | SRK7701 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 90:43 | + 44:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 42:13 | ||
2. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 45:31 | + 3:18 | |
3. | Kárník Jan | LPU7811 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:41 | + 5:28 | |
4. | Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | 50:50 | + 8:37 | |
5. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:27 | + 11:14 | |
6. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | Sportcentrum Jičín | 54:01 | + 11:48 | |
7. | Volák Pavel | BRU7001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 54:07 | + 11:54 | |
8. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:29 | + 13:16 | |
9. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 57:53 | + 15:40 | |
10. | Novák Petr | RUM7401 | ZOOB Rumburk | 59:59 | + 17:46 | |
11. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 61:07 | + 18:54 | |
12. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 62:59 | + 20:46 | |
13. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 66:13 | + 24:00 | |
14. | Vokurka Jan | TJN7501 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 70:04 | + 27:51 | |
15. | Potužník Martin | SJH7705 | SJH Jindřichův Hradec | 72:37 | + 30:24 | |
16. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:58 | + 35:45 | |
17. | Pobuda Michal | SJH7403 | SJH Jindřichův Hradec | 83:46 | + 41:33 | |
18. | Stohanzl Jan | LPU7600 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:59 | + 43:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 43:25 | ||
2. | Kolář Viktor | SHK7300 | OK Slavia Hradec Králové | 47:21 | + 3:56 | |
3. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:03 | + 5:38 | |
4. | Dundáček Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | 49:33 | + 6:08 | |
5. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 49:37 | + 6:12 | |
6. | Mikyska Alan | VAM7149 | OOB Vamberk | 50:06 | + 6:41 | |
7. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 50:13 | + 6:48 | |
8. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 52:34 | + 9:09 | |
9. | Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | 54:13 | + 10:48 | |
10. | Kosobud Dušan | VTA7201 | SC vebr-sport | 54:45 | + 11:20 | |
11. | Zámečník Pavel | 3VX7200 | Zámečníci | 60:29 | + 17:04 | |
12. | Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | 62:25 | + 19:00 | |
13. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:49 | + 23:24 | |
14. | Šabata Milan | SRK6901 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 68:54 | + 25:29 | |
15. | Vých Luboš | KOR7300 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 69:17 | + 25:52 | |
16. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 96:02 | + 52:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 38:28 | ||
2. | Langr Jan | SHK6701 | OK Slavia Hradec Králové | 41:08 | + 2:40 | |
3. | Nouza Petr | SJH6501 | SJH Jindřichův Hradec | 47:14 | + 8:46 | |
4. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:30 | + 10:02 | |
5. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:10 | + 10:42 | |
6. | Nadera Dariusz | 2CPxxx2 | indyvidual | 52:18 | + 13:50 | |
7. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:13 | + 17:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 33:07 | ||
2. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:55 | + 2:48 | |
3. | Petr Josef | VLI6300 | Slavia Liberec orienteering | 41:37 | + 8:30 | |
4. | Drągowski Robert | 23P5900 | OK!Sport Warszawa | 42:47 | + 9:40 | |
5. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 42:48 | + 9:41 | |
6. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 42:51 | + 9:44 | |
7. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:04 | + 10:57 | |
8. | Nosek Vladimír | SJH5901 | SJH Jindřichův Hradec | 45:44 | + 12:37 | |
9. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 48:33 | + 15:26 | |
10. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 50:45 | + 17:38 | |
11. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 53:16 | + 20:09 | |
12. | Šimek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 54:50 | + 21:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Josef | SJC5801 | Sportcentrum Jičín | 42:41 | ||
2. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | TJ Sokol Kunvald | 44:29 | + 1:48 | |
3. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 46:42 | + 4:01 | |
4. | Tupec Jiří | VAM5801 | OOB Vamberk | 47:29 | + 4:48 | |
5. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:51 | + 5:10 | |
6. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 49:59 | + 7:18 | |
7. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 50:28 | + 7:47 | |
8. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB Tretra Praha | 53:08 | + 10:27 | |
Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | |||
Jelínek Luboš | RUZ5504 | TJ Růžená | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 31:35 | ||
2. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 33:57 | + 2:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:35 | ||
2. | Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 45:45 | + 10:10 | |
3. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:46 | + 11:11 | |
Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 42:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 42:03 | ||
2. | Novotný Petr | PHK3802 | OK 99 Hradec Králové | 44:37 | + 2:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stoklasa Radek | OSN7500 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 22:50 | ||
2. | Kubák Martin ml. | SJH9902 | SJH Jindřichův Hradec | 26:52 | + 4:02 | |
3. | Jirásek Karel | BRM6301 | Sokol Burdych | 27:03 | + 4:13 | |
4. | Šabatová Jana | SRK6853 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 27:06 | + 4:16 | |
5. | Krejčí Milan | KOR7400 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 28:28 | + 5:38 | |
6. | Šiler Štěpán | PDY1101 | Běhej Poděbrady | 28:29 | + 5:39 | |
7. | Nadera Katryna | 2CP | 28:57 | + 6:07 | ||
8. | Drobníková Aneta | 29:54 | + 7:04 | |||
9. | Jirásková Barbora | BRU0352 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 31:01 | + 8:11 | |
10. | Nadera Agata | 2CPxxx1 | indyvidual | 38:55 | + 16:05 | |
11. | Šípek Jaroslav | LPU7422 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:59 | + 16:09 | |
12. | Lžíčařová Iveta | DOB9090 | KOB Dobruška | 43:45 | + 20:55 | |
13. | Stodůlka Vojtěch | 236 | 48:03 | + 25:13 | ||
14. | Kohoutek Lukáš | RIC | OB Říčany | 48:57 | + 26:07 | |
15. | Šumberová Vladislava | 236 | 48:59 | + 26:09 | ||
16. | Kubáková Laura | SJH1550 | SJH Jindřichův Hradec | 55:10 | + 32:20 | |
17. | Lochman Adam | VLI0608 | Slavia Liberec orienteering | 67:42 | + 44:52 | |
18. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 69:40 | + 46:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachnik Wojciech | 45:14 | ||||
2. | Batman Mateusz | 53:21 | + 8:07 | |||
3. | Szeliga Malgorzata | 57:41 | + 12:27 | |||
4. | Ježková Dana | nereg | 75:34 | + 30:20 | ||
5. | Kohoutek Jan | RIC7303 | OB Říčany | 76:09 | + 30:55 | |
6. | Vojta Marek | SHK8804 | OK Slavia Hradec Králové | 86:59 | + 41:45 | |
7. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 89:54 | + 44:40 | |
8. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 90:59 | + 45:45 | |
9. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 91:45 | + 46:31 | |
10. | Skalka Michal | LTU6700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 104:47 | + 59:33 | |
Beneš Michal | TJP7800 | TJ Sokol Troja | DISK |