Výsledky závodu: Rumpál - E1

Datum:
03.08.2018
Místo konání:
Pozlovice
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Mapa:
Pozlovice
Ředitel závodu:
Slezák Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí:
Cahel Marek - R1
Stavitel tratí:
Sýkora Vojtěch
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     DH10N     H10     H12     H14     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
D10
1 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 12:08
2. Šimůnková Michaela TAP0851 C KOB Tretra Praha 12:14 + 0:06
3. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 12:46 + 0:38
4. Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina 15:28 + 3:20
5. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 16:09 + 4:01
6. Kynčlová Anna JIL0852 C OK Jilemnice 18:02 + 5:54
7. Vyoralová Talma LCE0955 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:08 + 6:00
8. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:31 + 7:23
9. Veselková Julie NER0024 C 21:14 + 9:06
D12
1 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 11:29
2. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 12:27 + 0:58
3. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:25 + 2:56
4. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 16:16 + 4:47
MS Kroupová Marie LPU0560 C OK Lokomotiva Pardubice 36:53 + 25:24
D14
1 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 13:39
2. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 14:28 + 0:49
3. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 14:54 + 1:15
4. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 16:52 + 3:13
5. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:47 + 15:08
D16
1 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 14:33
2. Sanna Karin DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka 14:56 + 0:23
3. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 15:02 + 0:29
4. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 16:23 + 1:50
5. Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:19 + 2:46
6. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 19:32 + 4:59
7. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 20:06 + 5:33
D18
1 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 16:45
2. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:00 + 0:15
3. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 19:09 + 2:24
4. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 19:15 + 2:30
5. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 19:23 + 2:38
6. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 20:00 + 3:15
7. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:06 + 3:21
8. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 22:07 + 5:22
9. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:41 + 7:56
D21
1 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8056
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cych Agnieszka PHK9966 R OK 99 Hradec Králové 17:09 8364
2. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 18:05 + 0:56 7943
3. Poklopová Lenka SSU8952 E SK Severka Šumperk 18:16 + 1:07 7860
4. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 18:39 + 1:30 7687
5. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 18:59 + 1:50 7536
6. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 19:22 + 2:13 7363
7. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 19:30 + 2:21 7303
8. Hošeková Vanda ASU9696 C Magnus Orienteering 19:59 + 2:50 7084
9. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 20:03 + 2:54 7054
10. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 20:35 + 3:26 6813
11. Šňupárková Anna DKP9652 C Oddíl OB Kotlářka 20:54 + 3:45 6670
12. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 21:22 + 4:13 6460
13. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 21:57 + 4:48 6196
14. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 22:05 + 4:56 6136
15. Koderičová Tereza PHK9666 C OK 99 Hradec Králové 22:20 + 5:11 6023
16. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:13 + 6:04 5624
17. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 23:19 + 6:10 5579
18. Šádková Martina PHK9653 C OK 99 Hradec Králové 24:05 + 6:56 5232
19. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:06 + 7:57 4773
20. Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné 28:22 + 11:13 3298
21. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 29:54 + 12:45 2605
Fenclová Tereza LPU9752 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D35
1 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 19:16
2. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:28 + 0:12
3. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 19:32 + 0:16
4. Valášková Šárka KAM6951 C OK Kamenice 19:51 + 0:35
5. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:03 + 0:47
6. Raudenka Lenka 6KC8150 C Neregistrovaný 20:34 + 1:18
7. Tomíčková Dana 19X8050 C ESOX ODEI 21:12 + 1:56
8. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 22:33 + 3:17
9. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 22:42 + 3:26
10. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 22:44 + 3:28
11. Chmelíková Gabriela ZBM7653 C SK Žabovřesky Brno 23:52 + 4:36
12. Spitzerová Petra KVS8350 C SKOB Kobra Vsetín 23:59 + 4:43
13. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 24:46 + 5:30
14. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 25:58 + 6:42
15. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 29:23 + 10:07
16. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 31:08 + 11:52
17. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 33:23 + 14:07
Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D45
1 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 16:53
2. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 17:19 + 0:26
3. Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 19:29 + 2:36
4. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 19:39 + 2:46
5. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:20 + 3:27
6. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 20:21 + 3:28
7. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:32 + 3:39
8. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 21:21 + 4:28
9. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 21:22 + 4:29
10. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 21:38 + 4:45
11. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 22:05 + 5:12
12. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 22:32 + 5:39
13. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:05 + 6:12
14. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 25:10 + 8:17
15. Šmelíková Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava 25:13 + 8:20
15. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 25:13 + 8:20
17. Bulířová Blanka 44C7350 C Neregistrovaní 25:23 + 8:30
18. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 26:10 + 9:17
19. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 28:30 + 11:37
20. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 29:57 + 13:04
21. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 30:17 + 13:24
22. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 33:50 + 16:57
D55
1 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:11
2. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 17:17 + 1:06
3. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 18:01 + 1:50
4. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 18:24 + 2:13
5. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 19:05 + 2:54
6. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 20:43 + 4:32
7. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 21:33 + 5:22
8. Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 21:34 + 5:23
9. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 29:45 + 13:34
D65
1 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 16:12
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:14 + 4:02
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 21:38 + 5:26
4. Podhorská Věra SJI5252 C OK Jihlava 27:11 + 10:59
5. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 31:46 + 15:34
6. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 42:47 + 26:35
DH10N
1 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hill Daisy 21G0950 C Airienteers 18:08
2. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:28 + 2:20
3. Mudráková Natálie 2LZ0950 C Neregistrovaní - Mudráková 20:58 + 2:50
4. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 24:24 + 6:16
5. Sadílková Gabriela 2YZ0850 C Neregistrovaní - Sadílek 25:27 + 7:19
6. Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 26:35 + 8:27
7. Velichová Denisa LCE1053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:27 + 12:19
MS Graclík Daniel NER0016 C DISK
H10
1 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 9:45
2. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 11:35 + 1:50
3. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 12:52 + 3:07
4. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 14:38 + 4:53
H12
1 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 14:13
2. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 14:41 + 0:28
3. Šmelík Daniel LCE0704 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:21 + 1:08
4. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 20:24 + 6:11
5. Chmelík Robert ZBM0708 C SK Žabovřesky Brno 22:10 + 7:57
6. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:56 + 11:43
7. Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 26:33 + 12:20
8. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 30:20 + 16:07
H14
1 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 16:09
2. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 17:01 + 0:52
3. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 17:06 + 0:57
4. Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 17:40 + 1:31
5. Kukurugya Šimon 43S0402 C ŠK Sandberg Bratislava 17:47 + 1:38
6. Chmelík Albert ZBM0411 C SK Žabovřesky Brno 18:10 + 2:01
7. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 18:58 + 2:49
8. Bednařík Sebastián LCE0401 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:57 + 4:48
9. Kroupa David LPU0410 C OK Lokomotiva Pardubice 22:04 + 5:55
10. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 22:27 + 6:18
H18
1 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 13:28
2. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 14:16 + 0:48
3. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 14:34 + 1:06
4. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 14:43 + 1:15
5. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:05 + 1:37
6. Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 15:21 + 1:53
7. Jonáš Adam 39S0101 C KOBRA Bratislava 15:50 + 2:22
8. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 16:01 + 2:33
9. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 16:27 + 2:59
10. Klement David DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka 16:39 + 3:11
11. Galbavý Matěj PHK0007 A OK 99 Hradec Králové 17:26 + 3:58
12. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 17:34 + 4:06
13. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 18:25 + 4:57
14. Kynčl Vojtěch JIL0101 C OK Jilemnice 19:17 + 5:49
15. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 33:10 + 19:42
H21
1 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8893
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 15:16 9223
2. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 15:52 + 0:36 8886
3. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 16:26 + 1:10 8569
4. Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga 16:37 + 1:21 8466
5. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 16:46 + 1:30 8382
6. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 16:52 + 1:36 8326
7. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 17:06 + 1:50 8195
7. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 17:06 + 1:50 8195
9. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 17:23 + 2:07 8036
10. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 17:48 + 2:32 7802
11. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 17:56 + 2:40 7727
12. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 18:09 + 2:53 7606
13. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 18:14 + 2:58 7559
14. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 18:17 + 3:01 7531
15. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 18:23 + 3:07 7475
16. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 18:25 + 3:09 7456
17. Horák Patrik TUR9502 C OOB TJ Turnov 18:33 + 3:17 7381
18. Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 18:40 + 3:24 7316
19. Kavalír Jáchym PHK9901 R OK 99 Hradec Králové 18:43 + 3:27 7288
19. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 18:43 + 3:27 7288
21. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 18:50 + 3:34 7223
22. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 18:56 + 3:40 7166
23. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 19:06 + 3:50 7073
24. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 19:09 + 3:53 7045
24. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 19:09 + 3:53 7045
26. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 19:17 + 4:01 6970
27. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 19:20 + 4:04 6942
28. Piltaver Jaka 7BC8501 C Člověk v tísni 19:49 + 4:33
29. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 19:53 + 4:37 6634
30. Hraboš Matěj ASU9547 C Magnus Orienteering 20:13 + 4:57 6447
31. Mališ Jirka 7HC8805 C Hrubý Styl Vrchlabí 20:19 + 5:03
32. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 20:40 + 5:24 6194
33. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 20:50 + 5:34 6101
34. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 21:06 + 5:50 5951
35. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:16 + 6:00 5858
36. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 22:15 + 6:59 5306
37. Pavlas Radek TZL8503 C SKOB Zlín 23:01 + 7:45 4876
38. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 23:05 + 7:49 4839
39. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 23:29 + 8:13 4615
40. Krajíček Vojtěch 7HC8800 C Hrubý Styl Vrchlabí 23:30 + 8:14
41. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 23:41 + 8:25 4502
42. Korčák Dominik 6KC8710 C Neregistrovaný 23:50 + 8:34
43. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 24:50 + 9:34 3857
44. Filip Rostislav 7PC8600 C SK Filipovi 25:44 + 10:28
45. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 26:08 + 10:52 3128
46. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 26:34 + 11:18 2885
47. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 26:55 + 11:39 2689
48. Novak Jakub 6KC1112 C Neregistrovaný 28:39 + 13:23
49. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 30:01 + 14:45 950
Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín DISK 0
Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín DISK 0
Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga DISK 0
H35
1 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 16:31
2. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 16:46 + 0:15
3. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 17:37 + 1:06
4. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 18:01 + 1:30
5. Kéki András 6KC3510 C Neregistrovaný 18:26 + 1:55
6. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 18:56 + 2:25
7. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 18:58 + 2:27
8. Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 19:27 + 2:56
9. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 20:30 + 3:59
10. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 20:37 + 4:06
11. Hill Richard 21G7600 C Airienteers 20:51 + 4:20
12. Vrbata Alan HOS7801 C TJ Tatran Hostinné 22:15 + 5:44
13. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 22:48 + 6:17
14. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 24:08 + 7:37
15. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:17 + 7:46
16. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:45 + 8:14
17. Kroupa Filip LPU7602 C OK Lokomotiva Pardubice 25:39 + 9:08
18. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 28:42 + 12:11
19. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 30:26 + 13:55
20. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 37:13 + 20:42
21. Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 39:41 + 23:10
Adam Aleš TRT8100 C KOS Třešť DISK
H45
1 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 14:41
2. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:41 + 1:00
3. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 15:43 + 1:02
4. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 15:50 + 1:09
5. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 16:34 + 1:53
6. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 17:15 + 2:34
7. Sadílek Ondřej 2YZ7300 C Neregistrovaní - Sadílek 17:56 + 3:15
8. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 18:05 + 3:24
8. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 18:05 + 3:24
10. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:13 + 3:32
11. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 18:14 + 3:33
12. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 18:21 + 3:40
13. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 18:39 + 3:58
14. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 18:46 + 4:05
15. Valášek Petr KAM6600 C OK Kamenice 19:04 + 4:23
16. Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:30 + 4:49
17. Bulíř Jiří 44C6801 C Neregistrovaní 19:58 + 5:17
17. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 19:58 + 5:17
19. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 20:16 + 5:35
20. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 20:27 + 5:46
21. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 20:33 + 5:52
22. Kukurugya Emil 43S6601 C ŠK Sandberg Bratislava 20:50 + 6:09
23. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 21:01 + 6:20
24. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 21:43 + 7:02
25. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:12 + 7:31
26. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 22:17 + 7:36
27. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:56 + 16:15
Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín DISK
Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Drbal Jan PGP7101 C SK Praga DISK
MS Tichy Radomir 6KC9465 C Neregistrovaný 27:14 + 12:33
H55
1 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:48
2. Mizera Ladislav ROV5301 C OK Zubří 17:59 + 2:11
3. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 18:19 + 2:31
4. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 20:18 + 4:30
5. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 21:00 + 5:12
6. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 22:44 + 6:56
7. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 23:29 + 7:41
H65
1 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:13
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 16:08 + 0:55
3. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 16:31 + 1:18
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 17:14 + 2:01
5. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 17:36 + 2:23
6. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:42 + 3:29
7. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 19:27 + 4:14
8. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 20:27 + 5:14
9. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 22:21 + 7:08
10. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 23:14 + 8:01
11. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:52 + 9:39
12. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 26:17 + 11:04
13. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 27:44 + 12:31
14. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 31:18 + 16:05
15. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 32:19 + 17:06
Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín DISK
MS Kéki Miklós 6KC6510 C Neregistrovaný 25:26 + 10:13
HDR
1 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palasová Barbora AZL1077 C SKOB ARIS Zlín 15:32
2. Tomíčková Eliška 19X1050 C ESOX ODEI 16:01 + 0:29
3. Tomíčková Ivana 19X1350 C ESOX ODEI 16:07 + 0:35
4. Pavlica Bedřich NER0011 C 16:11 + 0:39
5. Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 16:36 + 1:04
6. Urbanczyková Nela NER0014 C 17:22 + 1:50
7. Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 17:25 + 1:53
8. Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 17:26 + 1:54
9. Sadílková Zuzana 2YZ0550 C Neregistrovaní - Sadílek 17:43 + 2:11
10. Matečný Matyáš JPV0909 C Oddíl OS SK Prostějov 19:11 + 3:39
11. Halata Šebestián KVS1005 C SKOB Kobra Vsetín 20:04 + 4:32
12. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 23:29 + 7:57
13. Žaloudíková Klára NER0025 C 28:36 + 13:04
14. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 29:17 + 13:45
15. Zedník Štěpán NER0015 C 36:20 + 20:48
16. Erlitzová Sára NNN5002 C Neregistrovaní 37:17 + 21:45
16. Erlitz Matyáš NNN5001 C Neregistrovaní 37:17 + 21:45
18. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 38:31 + 22:59
19. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 38:32 + 23:00
Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
P
1 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlicová Anna NER0010 C 12:46
2. Ishchuk Daria LCE9451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 14:44 + 1:58
3. Hrubý Ondřej JPV7901 C Oddíl OS SK Prostějov 14:58 + 2:12
4. Mudrakova Michaela 6KC8551 C Neregistrovaný 16:08 + 3:22
5. Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice 16:34 + 3:48
6. Kroupová Jarmila LPU1 C OK Lokomotiva Pardubice 17:08 + 4:22
7. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 18:00 + 5:14
8. Kašpar Miroslav 3SZ8000 C Neregistrovaní 18:36 + 5:50
9. Buráňová Hana 9MX7050 C BzB 18:58 + 6:12
10. Buráň Zdeněk 9MX5800 C BzB 18:59 + 6:13
11. Sedláčková Dagmar NER0012 C 19:31 + 6:45
12. Kynčl Stanislav JIL6401 C OK Jilemnice 19:38 + 6:52
13. Buráňová Barbora 9MX0150 C BzB 20:08 + 7:22
14. Duskova Radka 6KC7551 C Neregistrovaný 21:10 + 8:24
15. Hrubý Lukáš JPV0404 C Oddíl OS SK Prostějov 21:38 + 8:52
16. Hrubá Klára JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov 21:40 + 8:54
16. Matečná Sofie JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov 21:40 + 8:54
16. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 21:40 + 8:54
19. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 22:18 + 9:32
20. Syrová Eliška 3SX9950 C ZŠ Těšetice 22:22 + 9:36
21. Ticha Anna 6KC9828 C Neregistrovaný 22:46 + 10:00
22. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 23:25 + 10:39
23. Javůrek Antonín 19X5900 C ESOX ODEI 23:56 + 11:10
24. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB ALFA Brno 24:15 + 11:29
25. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:27 + 11:41
26. Pavlasová Marcela 4KZ6650 C NEREG - Radek Pavlas 28:24 + 15:38
27. Veselka Lukáš LCE0099 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:38 + 24:52
28. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 38:32 + 25:46
29. Filipová Jitka 7PC8800 C SK Filipovi 46:51 + 34:05
Stojčevski Lola NER0023 C DISK
T
1 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín 14:34
2. Sadílek Jan VIC9601 C OB Vizovice 17:34 + 3:00
3. Pavlica Jiří NER0009 C 17:51 + 3:17
4. Tomíček Oldřich 19X7900 C ESOX ODEI 20:29 + 5:55
5. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 21:40 + 7:06
6. Šnyrch Tomáš ABM9919 C KOB ALFA Brno 25:10 + 10:36
7. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 28:14 + 13:40
8. Hrdličková Ludmila SLA9851 C SKOB Slaný 138:12 + 123:38