Výsledky závodu: Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro - stav po 3 závodech

Datum:
04.01.2018
Pořadatel:
STC - Středočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček JES, KAD Ano Ano
2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati TAP Ano Ano
2018-04-2121.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu SLA Ano Ne
2018-04-2222.04.2018 Oblastní žebříček SCP Ano Ne
2018-05-1313.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati VSP Ne Ne
2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček FSP Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    
D10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Mišeková Lucie KAM1050 379.30 2. 159.30( 2) 194.17( 3)185.13( 3)
2 Petriláková Amálie DOR0953 378.69 1. 200.00( 1)178.69( 6)177.55( 5)
3 Kindlová Anežka RIC0850 377.59 2. 138.10( 4) 195.90( 2)181.69( 4)
4 Mikulová Tereza ZVO0851 360.11 1. 209.94( 1)150.17(10)
5 Pěkná Alžběta ROU0950 359.06 4. 185.75( 4)173.31( 6)
6 Baštová Justýna DOR0952 353.93 2. 168.75( 7)185.18( 2)
7 Václavíková Amálie SLA0851 343.34 5. 178.76( 5)164.58( 8)
8 Housková Adéla DOR0851 308.48 3. 156.06( 3) 152.42( 9)
9 Seidlová Magdalena RIC0950 229.70 1. 229.70( 1)
10 Hejsková Magdalena KAM0850 172.96 7. 172.96( 7)
11 Michalská Kristýna RIC0852 160.84 8. 160.84( 8)
12 Žemlová Magdalena KAM0950 154.57 5. 23.24( 5) 131.33(12)
13 Berná Klára ODV0851 149.48 11. 149.48(11)
D12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Bambousková Julie DOR0650 B 413.42 1. 203.74( 1)209.68( 1)202.80( 2)
2 Kotková Adéla RIC0655 B 413.22 1. 197.36( 3) 201.60( 2)211.62( 1)
3 Redlová Barbora SLA0650 B 378.23 3. 192.65( 5)184.11( 4) 185.58( 3)
4 Mišeková Kateřina KAM0756 B 373.71 2. 198.89( 2)174.82( 5)165.39( 6)
5 Chramostová Julie KAM0652 B 373.31 3. 188.72( 3)184.59( 4)
6 Kotenová Markéta RIC0651 B 362.70 5. 191.59( 6)151.33(10) 171.11( 5)
7 Magazu Annabelle DOR0657 B 355.30 4. 195.57( 4)159.73( 7)121.06(15)
8 Kudrnáčová Marta KAM0754 B 342.26 8. 183.08( 8) 159.18( 9)
9 Kohoutová Zdeňka DKL0651 B 338.07 9. 181.69( 9)156.38( 9)
10 Vejražková Anna KPY0750 B 327.15 8. 167.80(12)159.35( 8)
11 Housková Barbora DOR0655 B 325.95 7. 189.66( 7)136.29(13)
12 Krejčová Hana ROU0653 315.47 10. 156.51(14) 158.96(10)
13 Fialová Kateřina DOR0754 301.71 7. 138.51(12)163.20( 7)
14 Vláčilová Anna RIC0657 293.81 13. 163.29(13) 130.52(13)
15 Havlová Tereza KNC0750 284.48 8. 72.01(18) 123.47(16)161.01( 8)
16 Polívková Beáta RIC0652 282.93 11. 127.71(14)155.22(11)
17 Kolencová Sára HCE0651 277.65 11. 169.33(11)108.32(17)
18 Pilátová Rozálie DKL0750 256.73 11. 0.00( D) 138.57(11)118.16(16)
19 Dostálová Judita HCE0750 207.07 17. 85.96(17) 93.92(18)113.15(17)
20 Žemlová Barbora KAM0751 196.64 16. 122.10(16) 74.54(20)
21 Šáchová Magdalena DOR0659 172.72 10. 172.72(10)
22 Dittrtová Rozálie LME0650 168.95 6. 168.95( 6)
23 Müllerová Hana HCE0650 148.60 14. 0.00(21) 22.11(22)126.49(14)
24 Grimmerová Valerie RIC0754 131.15 12. 131.15(12)
25 Vlašaná Karolína DOR0751 127.33 15. 127.33(15)
26 Hudosová Kristýna RIC0750 125.35 15. 125.35(15)
27 Ludvíková Natálie KNC0751 91.98 18. 91.98(18)
28 Herynková Klára RIC0758 86.68 19. 86.68(19)
29 Vosátková Julie RIC0755 86.34 19. 86.34(19) 0.00(22)
30 Nekovářová Lucie RIC0757 78.38 20. 78.38(20)
31 Baxová Kateřina LBE0651 37.84 21. 37.84(21)
32 Michalská Sára RIC0656 34.86 21. 34.86(21)
33 Buková Hana ROU0750 11.69 19. 11.69(19)
D14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Pelantová Martina RIC0550 B 392.78 3. 171.75(10) 193.76( 6)199.02( 3)
2 Balejová Julie KAM0551 B 391.85 1. 202.77( 1)189.08( 7)
3 Arnoštová Veronika DOR0455 B 391.67 1. 190.21( 5) 201.46( 1)
4 Víšková Veronika KAM0452 B 389.29 2. 199.28( 2)190.01( 9)179.07(12)
5 Čapková Lucie KAM0459 B 389.02 4. 189.13( 6) 197.50( 4)191.52( 5)
6 Švecová Karolína ZVO0557 B 388.11 4. 185.95( 7) 191.65( 8)196.46( 4)
7 De Heij Laura RIC0450 B 386.66 3. 185.95( 7) 198.44( 3)188.22( 9)
8 Pračková Ema RIC0451 B 384.12 4. 195.22( 4) 188.90( 8)
9 Linhartová Klára ZVO0556 B 383.54 2. 162.28(12) 198.79( 2)184.75(10)
10 Pavlíčková Hana KPY0450 B 383.34 6. 191.88( 7)191.46( 6)
11 Krejčová Lucie ROU0453 B 381.36 1. 204.42( 1) 176.94(14)
12 Jedličková Kristýna KAM0455 B 381.09 2. 167.08(11) 181.58(11)199.51( 2)
13 Kramlová Barbora ZVO0452 379.75 3. 196.30( 3)183.45(10)
14 Nováková Nina KAM0554 379.31 5. 131.91(16) 194.99( 5)184.32(11)
15 Vláčilová Barbora RIC0457 328.09 9. 179.46( 9) 148.63(17)
16 Matějková Julie KAM0461 321.83 13. 154.23(13)129.54(22) 167.60(15)
17 Kotenová Barbora RIC0452 315.94 16. 73.73(20) 149.56(17)166.38(16)
18 Zemková Pavlína SLA0551 314.64 12. 48.03(21) 135.57(19)179.07(12)
19 Trešlová Veronika KAM0457 309.55 13. 136.57(14)172.98(13) 0.00( D)
20 Pokorná Terezie RIC0552 260.97 19. 135.22(20)125.75(19)
21 Lorencová Jana DOR0454 256.25 17. 125.48(17)130.77(21)
22 Štěpánková Julie KAM0458 236.07 18. 119.93(18)116.14(23)
23 Pilátová Amálie DKL0450 228.99 15. 74.34(19)154.65(15)
24 Vosátková Eliška RIC0553 192.51 20. 70.24(24)122.27(20)
25 Jirkovská Magdaléna SLA0550 191.94 15. 132.45(15) 59.49(21)
26 Kulhánková Barbora DOR0555 178.13 12. 178.13(12)
27 Šantorová Eliška ROZ0552 155.18 14. 155.18(14)
28 Rendová Kateřina KAM0550 153.54 16. 153.54(16)
29 Vlašaná Michaela DOR0452 138.91 18. 138.91(18)
30 Ludvíková Alice KNC0555 129.23 18. 129.23(18)
31 Botková Josefína KNC0551 97.52 22. 62.99(26) 34.53(22)
32 Čechová Klára SLA0552 68.60 22. 3.86(22) 64.74(25) 0.00(24)
33 Sukdoláková Lenka KNC0556 19.83 23. 19.83(23)
D16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Petriláková Anežka DOR0251 B 226.43 1. 78.45( 4) 109.86( 1)116.57( 1)
2 Švecová Anežka ZVO0352 B 202.96 1. 105.46( 1) 97.50( 2) 62.87( 7)
3 Vítková Barbora DKL0250 B 200.04 2. 100.02( 2)100.02( P) 92.09( 2)
4 Votavová Žofie KNC0250 B 164.89 4. 74.74( 5) 90.15( 4) 73.86( 4)
5 Mojžíšková Klára KAM0356 B 164.65 3. 65.23( 6) 73.31( 7) 91.34( 3)
6 Baštová Julie DOR0353 B 156.41 5. 87.04( 5) 69.37( 5)
7 Jirkovská Kateřina SLA0350 152.90 3. 60.26( 7) 92.64( 3)
8 Chalupová Aneta ROZ0250 146.54 6. 79.53( 6) 67.01( 6)
9 Štěpánková Ema KAM0255 122.84 8. 34.30( 9) 64.34(10) 58.50( 8)
10 Kramlová Kateřina ZVO0353 114.15 8. 52.49( 8) 61.66(11)
11 Buková Anežka ROU0351 94.52 3. 94.52( 3)
12 Chramostová Amálie KAM0355 93.37 9. 18.75(10) 50.81(12) 42.56( 9)
13 Rousová Lucie DKL0251 68.49 8. 68.49( 8)
14 Jirasová Anežka DOR0350 64.54 9. 64.54( 9)
D18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Vyhnálková Marie RIC0151 B 235.25 1. 120.06( 1)115.19( 1)
2 Hovorková Tereza ZVO0153 B 222.14 1. 103.76( 2)118.38( 1)
3 Sedláčková Linda ROZ0050 B 175.30 3. 87.99( 3) 78.88( 5) 87.31( 5)
4 Čermáková Kateřina ROZ0150 B 172.99 2. 91.95( 2) 81.04( 3)
5 Míchalová Šárka KPY0050 170.16 2. 61.58( 5) 78.97( 4) 91.19( 2)
6 Straková Veronika SLA0051 165.28 4. 77.49( 4) 87.79( 4)
7 Geislerová Aneta DKL0151 136.83 3. 46.41( 6) 90.42( 3)
8 Horychová Zuzana DKL0150 93.44 6. 32.17( 6) 46.02( 7) 47.42( 6)
9 Benešová Hana DKL0050 70.62 7. 14.76( 7) 35.31( P) 35.31( 7)
D20
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Sheshikova Anastasia KAM9853 B 100.00 1. 100.00( 1)
2 Zimmerová Kateřina KAM9850 B 99.38 2. 99.38( 2)
3 Formánková Anna RIC9950 99.33 3. 99.33( 3)
4 Kopecká Eliška KNC9850 95.47 4. 95.47( 4)
5 Čiháková Barbora KNC9950 70.31 5. 70.31( 5)
H10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Matys Ondřej DOR0803 425.55 1. 216.26( 1)209.29( 1)197.49( 3)
2 Magazu Lukas DOR0805 399.32 1. 195.12( 3)204.20( 1)
3 Šimek Matouš KAM0800 383.82 2. 185.52( 6)198.30( 2)
4 Havlák Štěpán ROU0801 382.77 2. 187.18( 3)195.59( 2)
5 Peckl Kryštof DOR0806 365.76 4. 188.46( 4)177.30( 4)
6 Linhart Jakub ZVO0802 344.05 5. 166.62( 5)177.43( 8)153.70( 5)
7 Hradil Michal HCE0900 287.67 7. 107.38( 8)180.29( 7)
8 Hlaváček Karel ZVO0901 231.65 7. 128.58( 7)103.07(10)
9 Ševčík Kristián KAM0803 196.56 2. 196.56( 2)
10 Hylmar Vojtěch KAM0802 188.08 5. 188.08( 5)
11 Kučera Teodor DOR0800 175.57 4. 175.57( 4)
12 Koma Lukáš DOR0903 168.68 9. 168.68( 9)
13 Zázvorka Jan JES0900 154.15 6. 154.15( 6)
14 Vokůrka Václav ROZ1000 119.34 6. 119.34( 6)
H12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Sedláček Patrik ROZ0800 B 430.34 1. 184.75( 4) 208.70( 1)221.64( 1)
2 Zápotocký Jiří SLA0800 B 403.03 1. 210.90( 1)192.13( 4) 0.00( D)
3 Bárta Viktor ZVO0601 B 394.43 2. 200.17( 2)194.26( 3)
4 Husák Ondřej SLA0600 B 383.36 2. 188.92( 3)175.38( 8) 194.44( 2)
5 Čech Adam ROZ0601 B 367.93 3. 184.01( 5)180.71( 6) 183.92( 3)
6 Jiras Antonín DOR0701 B 366.63 5. 175.74( 6)190.89( 5)
7 Heller Jakub ROU0702 B 345.03 5. 136.18(12) 170.95( 9)174.08( 5)
8 Lorenc Vašek DOR0702 B 337.69 2. 140.65(11)197.04( 2)
9 Hradil Martin HCE0600 B 314.33 8. 144.52(10) 152.72(14)161.61( 8)
10 Havlák René ROU0602 B 313.03 8. 159.42( 8)141.36(17) 153.61(10)
11 Vaníček Viktor JES0602 B 312.82 9. 152.35( 9)160.47(11)
12 Beran František SLA0700 B 312.71 10. 124.48(14) 161.12(10)151.59(12)
13 Václavík Martin SLA0601 299.50 9. 142.84(16)156.66( 9)
14 Havlíček Martin DOR0601 288.43 13. 129.85(13)158.58(13)
15 Kohoutek Tomáš RIC0603 276.35 15. 144.14(15)132.21(16)
16 Volek Robin KNC0701 264.45 17. 134.50(18)129.95(17)
17 Perkner Vít ZVO0603 262.03 6. 92.53(18) 69.70(24) 169.50( 6)
18 Svoboda František ROZ0700 244.95 14. 85.00(20) 102.96(21)141.99(14)
19 Rejšek Václav KAM0700 211.11 15. 0.00( D) 76.27(23)134.84(15)
20 Geleta Šimon ZVO0602 176.45 7. 176.45( 7)
21 Kubát Matyáš RIC0601 176.34 4. 176.34( 4)
22 Pelant Jan RIC0700 171.33 19. 47.60(22)123.73(19)
23 Španěl Filip DOR0704 167.05 7. 167.05( 7)
24 Berki Lucián JES0601 164.12 7. 164.12( 7)
25 Kuttelwascher Adam HCE0601 160.24 12. 160.24(12)
26 Dragoun Matěj DOR0603 151.77 11. 151.77(11)
27 Němeček Štěpán RIC0705 147.31 13. 147.31(13)
28 Hlaváček Jan ZVO0701 145.79 19. 87.09(19) 58.70(25)
29 Geisler Richard DKL0700 133.13 18. 8.99(26)124.14(18)
30 Kouřil Vojta KPY0700 119.49 15. 119.49(15)
31 Skála Šimon LBE0700 118.76 20. 118.76(20)
32 Gärtner Václav LBE0701 107.28 16. 107.28(16)
33 Krumlovský Vojtěch RIC0703 106.98 17. 106.98(17) 0.00( D)
34 Lazar Tomáš RIC0704 98.84 19. 98.84(19)
35 Šantora Marek ROZ0702 95.92 22. 95.92(22)
36 Tolar Ondřej RIC0701 92.74 23. 39.26(23) 0.00(27) 53.48(23)
37 Hruška Marek DOR0604 79.46 20. 79.46(20)
38 Jirásek Šimon ROZ0602 70.33 21. 70.33(21)
39 Dudl Vojtěch ODV0600 66.69 21. 66.69(21)
40 Havlák Štěpán ROU0801 64.30 22. 64.30(22)
H14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Petrilák Matouš DOR0409 B 413.20 1. 200.33( 2)200.32( 2) 212.87( 1)
2 Bejvl Marek LME0400 B 411.73 1. 204.44( 1)207.29( 1)181.83( 4)
3 Snížek Martin DOR0405 B 388.01 2. 192.39( 3)195.62( 2)
4 Pilát Bořivoj DKL0500 B 376.30 3. 195.23( 3)181.07( 6)165.12( 8)
5 Jedlička Jakub KAM0404 B 372.38 3. 159.13( 5) 180.87( 7)191.51( 3)
6 Heller Jiří ROU0501 B 349.21 4. 168.83( 4) 176.68( 9)172.53( 5)
7 Snížek Ondřej DOR0406 B 335.58 4. 187.99( 4)147.59(10)
8 Milota Jakub KAM0503 B 319.41 6. 150.35(12)169.06( 6)
9 Jíra Filip ROZ0500 304.47 6. 153.61( 6)150.86(11)137.10(12)
10 Herynek Jan DOR0411 295.93 5. 185.87( 5)110.06(13)
11 Marhold Václav ZVO0501 275.49 8. 132.87( 8)132.72(14) 142.62(11)
12 Kačer Jakub ZVO0400 245.27 10. 87.14(10)158.13(10) 19.31(19)
13 Holešta Jakub KPY0502 199.14 11. 68.59(11)130.55(15)
14 Jiras Jan DOR0505 179.56 8. 179.56( 8)
15 Šiler Martin KAM0501 165.93 7. 165.93( 7)
16 Rožek Vojtěch RIC0501 153.16 9. 153.16( 9)
17 Mišoň Daniel KAM0500 149.55 13. 149.55(13)
18 Nový Jáchym DOR0502 139.45 7. 139.45( 7)
19 Tolar Hynek RIC0505 131.65 17. 0.00(17) 97.20(18) 34.45(18)
20 Mucha Ondřej RIC0400 127.77 14. 0.00(14)127.77(16)
21 Surkov Jury DKL0402 113.98 17. 113.98(17) 0.00( D)
22 Hudos Václav RIC0503 113.69 9. 113.69( 9)
23 Schnabl David RIC0508 109.19 14. 109.19(14)
24 Pačes Marek KNC0402 99.30 15. 99.30(15)
25 Jirásek Šimon ROZ0602 87.71 19. 87.71(19)
26 Němeček Matouš RIC0510 63.17 16. 63.17(16)
27 Španěl Vojtěch DOR0407 59.60 17. 59.60(17)
28 Jirkovský Jan SLA0500 34.83 12. 34.83(12) 0.00( D)
29 Slejška Jorik KPY0506 31.57 13. 31.57(13)
H16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Šrámek Jaromír RIC0303 B 222.70 1. 117.43( 1) 105.27( 1)
2 Chaloupka Viktor KAM0301 B 201.52 2. 96.83( 2) 104.69( 2)
3 Svoboda Luděk DKL0200 B 185.74 1. 85.74( 3)100.00( 1) 57.77( 6)
4 Svoboda Jáchym ROZ0200 B 147.21 2. 72.48( 5) 74.73( 2) 47.04( 7)
5 Marhold Přemysl ZVO0301 104.83 3. 32.35( 7) 72.48( 3) 12.55( 9)
6 Rejnek Lukáš RIC0203 90.04 3. 90.04( 3)
7 Rožek Vilém RIC0301 86.57 4. 86.57( 4)
8 Albrecht Adam KAM0203 80.09 6. 59.94( 6) 20.15( 8)
9 Husák Zdeněk SLA0201 73.20 4. 73.20( 4)
10 Hejsek Filip KAM0204 61.02 5. 61.02( 5)
H18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Buk Petr ROU0001 B 230.57 1. 115.27( 1)115.30( 1)
2 Melichna Matěj DKL0102 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( P) 97.96( 2)
3 Jirásek Kryštof ROZ0101 B 197.44 2. 89.51( 2)107.93( 2)
4 Buk Ondřej ROU0102 B 157.61 3. 70.87( 4) 86.74( 3)
5 Kohout Václav DKL0101 148.42 4. 74.21( P) 74.21( 4)
6 Brachtl Adam ZVO0102 139.49 3. 76.79( 3) 62.70( 6)
7 Marhold Ondřej ZVO0101 138.43 4. 69.43( 4) 69.00( 5)
8 Pecháček Vít RIC0101 90.12 5. 49.14( 5) 40.98( 7)
9 Pethö Alex RIC0100 78.71 3. 78.71( 3)
10 Surkov Aleksandr DKL0104 38.11 6. 38.11( 6)
11 Volek Jaroslav KNC0100 33.52 8. 33.52( 8)
12 Čech Richard SLA0001 30.38 5. 0.00( 5) 0.00( D) 30.38( 9)
H20
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
JES+KAD 1
DKL 2
TAP 3
1 Pelikán Lukáš DKL9802 B 200.00 1. 100.00( P)100.00( 1)
2 Beneš Jan DKL9800 B 104.40 3. 52.20( P) 52.20( 3)
3 Křemen Štěpán KAM9804 85.18 2. 85.18( 2)