Výsledky závodu: Oblastní žebříček Valašské oblasti - stav po 3 závodech

Datum:
19.03.2018
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati VIC Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu TZL Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček TZL Ano Ano
2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček SSU Ne Ne
2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček KVS Ne Ne
2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček KVS Ne Ne
2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati VRB Ne Ne
2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati SKM Ne Ne
2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček OTK Ne Ne
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček LCE, 43S Ne Ne
2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček VIC Ne Ne
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček SKM Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H35C     H45C     H55C     H65C    
D10C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Kundratová Eva TZL0950 400.00 1. 200.00( 1)188.32( 2) 200.00( 1)
2 Sedláčková Klára LCE0854 387.51 1. 200.00( 1)187.51( 2)
3 Perničková Karolína TZL0850 328.68 2. 163.65( 2)103.58( 5) 165.03( 4)
4 Škodová Štěpánka LCE0852 306.10 3. 130.58( 3)175.52( 3) 0.00( D)
5 Lázničková Alžběta TZL0858 300.19 3. 113.75( 4) 122.60( 4)177.59( 3)
D12C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Kusáková Valentýna TZL0651 410.00 1. 210.00( 1)200.00( 1)195.61( 3)
2 Michálková Sabina LCE0851 402.13 2. 205.73( 2) 0.00( D) 196.40( 2)
3 Rosíková Růžena Eliška TZL0650 370.11 1. 162.12( 4)159.61( 2) 207.99( 1)
4 Entová Kateřina TZL0751 291.03 3. 184.27( 3) 0.00( D) 106.76( 8)
5 Lorencová Anna TZL0756 278.97 3. 146.06( 3)132.91( 6)
6 Burkartová Sabina VIC0658 277.72 4. 90.61( 6) 187.11( 4)
7 Hrbáčková Michaela LCE0751 264.61 5. 100.81( 5) 83.10( 5) 163.80( 5)
8 Florešová Hana TZL0653 132.32 7. 0.00( D)132.32( 7)
9 Poslušná Jitka TZL0752 115.80 4. 110.53( 4) 5.27( 9)
D14C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Dittrichová Lucie SKM0551 420.61 1. 206.73( 1)195.48( 2) 213.88( 1)
2 Batani Valentina TZL0551 414.58 1. 200.43( 2) 209.58( 1)205.00( 2)
3 Mrkvičková Ema TZL0451 387.78 3. 192.84( 3)194.94( 3)181.12( 3)
4 Pišová Adéla LCE0551 371.15 4. 181.45( 4)189.70( 4)169.71( 4)
5 Klimešová Kateřina TZL0455 310.96 5. 167.64( 5)143.32( 6)121.84( 8)
6 Batani Valeria TZL0550 285.34 5. 173.25( 5)112.09( 9)
7 Kolaříková Eliška TZL0452 282.33 5. 136.93( 7) 79.52( 9) 145.40( 5)
8 Březinová Zuzana TZL0453 272.63 6. 154.96( 6)117.67( 7)109.50(10)
9 Šrámková Aneta TZL0458 250.74 7. 120.02( 9) 53.33(11) 130.72( 7)
10 Dynková Alžběta TZL0454 230.84 6. 94.26( 8)136.58( 6)
11 Špendlíková Monika LCE0554 164.13 10. 58.89(10)105.24(11)
12 Ochodnická Sára LCE0553 155.36 10. 109.15(10) 46.21(12)
13 Mališková Kristýna LCE0552 128.73 8. 128.73( 8) 0.00(12) 0.00( D)
D16C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Pišová Barbora LCE0251 200.00 1. 100.00( 1) 81.00( 2) 100.00( 1)
2 Mudráková Eliška LCE0352 100.00 1. 100.00( 1) 0.00( D)
3 Šuráňová Pavlína TZL0257 73.58 4. 36.79( 4) 36.79( P) 0.00( P)
4 Panovcová Anita OTK0351 67.83 2. 67.83( 2)
5 Juříková Jolana LCE0355 65.67 3. 65.67( 3) 0.00( 3)
D18C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Rosíková Alžběta Marie TZL0151 200.00 1. 100.00( 1)100.00( P) 0.00( P)
2 Šrámková Sára LCE0057 198.96 1. 98.96( 2) 0.00( D) 100.00( 1)
3 Müllerová Erika OTK0050 141.27 2. 54.12( 3) 87.15( 2)
4 Ressová Tereza LCE0052 100.00 1. 100.00( 1)
D35C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Dittrichová Andrea SKM7750 212.90 1. 102.28( 1)110.62( 1)
2 Pekárková Eva TZL7653 205.18 1. 102.59( 1)102.59( P) 0.00( P)
3 Vavrysová Iva LCE6359 204.06 2. 83.68( 4) 98.94( 2)105.12( 2)
4 Kurfürstová Irena TZL8053 200.84 2. 100.42( 2)100.42( P) 0.00( P)
5 Batani Hana TZL7351 193.98 3. 96.99( 3) 96.99( P) 0.00( P)
6 Linhartová Martina GIG7750 172.29 3. 0.00( D) 98.78( 3) 73.51( 6)
7 Hubáčková Dagmar LCE6569 170.15 4. 78.88( 5) 87.39( 4) 82.76( 4)
8 Sedláčková Jana HLV7060 146.66 5. 71.06( 5) 75.60( 5)
9 Kundratová Jana TZL7350 131.70 6. 65.85( 6) 65.85( P) 0.00( P)
10 Chromčáková Jitka JZL7850 121.35 6. 25.69( 8) 65.25( 6) 56.10( 7)
11 Baťková Zuzana TZL8151 93.54 7. 46.77( 7) 46.77( P)
12 Vavrysová Lenka LCE7451 84.26 3. 84.26( 3)
D45C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Hájová Jana TZL6051 213.44 1. 106.72( 1)106.72( P) 0.00( P)
2 Vlažná Mirka LCE5852 196.67 1. 96.67( 2) 95.27( 2) 100.00( 1)
3 Koláriková Irena TZL6351 193.22 3. 96.61( 3) 96.61( P) 0.00( P)
4 Ferdusová Eva LCE6461 190.90 1. 80.62( 5)110.28( 1)
5 Klímová Barbora OTK7251 182.96 2. 83.39( 4) 73.29( 5) 99.57( 2)
6 Maliňáková Eva KVS6551 177.44 3. 94.45( 3) 82.99( 4)
7 Pišová Hana LCE7053 166.78 3. 77.04( 6) 89.74( 3)
8 Sedláčková Dagmar KVS7351 126.82 4. 6.92( 8) 77.99( 4) 48.83( 5)
9 Lázničková Marcela TZL6751 98.70 7. 49.35( 7) 49.35( P) 0.00( P)
10 Slezáková Jitka LCE6351 39.83 6. 39.83( 6)
D55C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Polášková Kamila TZL6052 212.72 1. 106.36( 1)106.36( P) 0.00( P)
2 Horynová Eva TZL5254 185.46 3. 92.73( 3) 92.73( P) 0.00( P)
3 Žaludková Miroslava TZL5954 162.12 4. 81.06( 4) 81.06( P) 0.00( P)
4 Trávníčková Jitka KVS5651 148.79 2. 75.66( 5) 73.13( 4) 59.44( 2)
5 Hudzieczková Danuta KVS5751 144.76 1. 100.00( 1) 44.76( 3)
6 Kaločová Helena KVS6151 142.94 2. 99.84( 2) 43.10( 4)
7 Valentová Eva LCE6051 100.91 2. 100.91( 2)
8 Stackeová Anna LCE5551 100.00 1. 100.00( 1)
9 Hrbasová Jana KVS5551 93.47 3. 93.47( 3)
10 Slezáková Jitka LCE6351 62.43 6. 62.43( 6)
11 Chromčáková Ivana JZL5450 34.66 5. 34.66( 5)
H10C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Pernička Martin TZL0800 416.97 1. 208.80( 1)198.15( 2) 208.17( 1)
2 Linhart Jakub TZL0813 407.99 1. 181.45( 4) 211.46( 1)196.53( 2)
3 Pekárek David TZL1000 390.90 2. 195.60( 2)190.39( 3) 195.30( 3)
4 Linhart Adam TZL0814 373.37 4. 176.34( 6) 183.10( 4)190.27( 4)
5 Němec Michal TZL0805 354.62 5. 0.00(11) 166.20( 6)188.42( 5)
6 Dittrich Matouš SKM1000 348.71 5. 179.17( 5)169.54( 7)
7 Hozík Štěpán TZL0806 345.29 2. 195.60( 2) 41.67(10) 149.69(12)
8 Přibík Martin TZL0807 342.96 6. 170.27( 7) 171.48( P)171.48( 6)
9 Slováček Ondřej TZL0902 336.05 8. 167.66( 8)151.39( 9) 168.39( 9)
10 Honner Tomáš TZL1001 331.82 5. 178.12( 5)153.70( 8) 78.24(13)
11 Pavlík Adam TZL0810 325.29 7. 156.02( 7)169.27( 8)
12 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 304.33 10. 141.85(10) 0.00(12) 162.48(10)
13 Solař Adam TZL0801 300.25 9. 149.94( 9) 0.00(11) 150.31(11)
H12C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Pernička Václav TZL0602 403.36 1. 203.00( 1)200.36( 2)193.15( 4)
2 Vlček Tomáš VIC0713 400.77 1. 198.67( 2)161.13( 6) 202.10( 1)
3 Mudrák Šimon LCE0601 392.25 3. 195.35( 4)196.90( 3) 0.00( D)
4 Kundrata Vít TZL0700 389.93 1. 187.19( 7)202.74( 1)183.80( 7)
5 Strakoš Ondřej TZL0601 388.69 2. 188.21( 5) 188.90( 4)199.79( 2)
6 Skýba Jakub Jan LCE0701 381.94 3. 198.33( 3)183.61( 5) 0.00( D)
7 Márton Lukáš TZL0605 376.08 6. 188.04( 6)188.04( P) 0.00( P)
8 Stacke Václav LCE0703 370.06 5. 177.08( 9)149.78( 7) 192.98( 5)
9 Mikláš Matěj TZL0704 351.47 6. 166.11(11) 42.90(14) 185.36( 6)
10 Huleja Martin TZL0604 333.84 3. 135.73(10)198.11( 3)
11 Pastuszek Tomáš TZL0603 333.24 10. 166.62(10)166.62( P) 0.00( P)
12 Pěček Jakub SKM0700 324.36 8. 105.07(17) 147.95( 8)176.41( 8)
13 Káňa Jindřich LCE0602 303.71 9. 140.52(15)136.92( 9) 163.19( 9)
14 Hala Jaromír VIC0606 295.54 10. 145.28(14) 150.26(10)
15 Petrla Michal TZL0708 237.29 11. 110.01(11)127.28(12)
16 Švestka Štěpán KVS0600 235.65 13. 145.37(13) 63.44(13) 90.28(13)
17 Sikora Jan TZL0707 222.51 11. 94.99(12)127.52(11)
18 Špaňhel Petr VIC0610 177.76 8. 177.76( 8)
19 Veselý Štěpán VIC0712 160.16 12. 160.16(12) 0.00( D)
20 Hájek Radim LCE0702 125.13 16. 125.13(16)
H14C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Novosad Pavel TZL0404 408.98 1. 211.56( 1)197.42( 3)
2 Pekárek Tobias TZL0502 408.57 1. 204.01( 2)195.15( 2) 204.56( 1)
3 Hustý Adam TZL0403 406.98 1. 208.97( 1)193.29( 3) 198.01( 2)
4 Sláma Šimon LCE0502 359.54 4. 178.03( 4)177.95( 4) 181.51( 4)
5 Eichler Vít TZL0401 319.18 5. 138.33( 5)180.85( 5)
6 Fišer Martin TZL0405 306.70 7. 153.35( 7)153.35( P) 96.09(12)
7 Veselý Jonáš VIC0411 287.26 5. 161.69( 5) 125.57( 8)
8 Němec Filip TZL0503 281.88 6. 151.40( 8)113.25( 6) 130.48( 7)
9 Vaněk Ondřej TZL0402 263.41 6. 153.63( 6) 66.56( 9) 109.78(11)
10 Palas Jan TZL0507 249.31 7. 151.40( 8) 97.91( 7) 56.46(14)
11 Kovařík Šimon LCE0503 232.67 10. 119.02(10) 0.00(11) 113.65(10)
12 Humeník David LCE0402 225.57 3. 187.02( 3) 38.55(10) 0.00( D)
13 Pěček Dominik SKM0401 217.91 9. 100.46(12) 0.00(13) 117.45( 9)
14 Hrbáček Filip LCE0501 206.04 6. 63.04(13) 67.63( 8)138.41( 6)
15 Martinek Matyáš TZL0504 167.57 11. 101.54(11) 0.00(14) 66.03(13)
H16C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Bartík Filip TZL0202 204.92 1. 102.46( 1)102.46( P) 0.00( P)
2 Chovanec Václav TZL0201 203.92 2. 101.96( 2)101.96( P) 0.00( P)
3 Koňařík Vít SVS0200 200.00 1. 74.17( 6) 100.00( 1)100.00( 1)
4 Kundrata Jan TZL0203 191.14 3. 95.57( 3) 95.57( P) 0.00( P)
5 Blank Noah SKM0201 173.75 2. 76.81( 5) 52.02( 3) 96.94( 2)
6 Kovařík Jakub LCE0307 124.96 2. 22.80( 8) 60.10( 2) 64.86( 3)
7 Pšenčík David VIC0209 80.84 4. 80.84( 4)
8 Hájek Petr LCE0306 37.98 7. 37.98( 7)
H18C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Janda Přemek TZL0103 200.00 1. 100.00( 1)100.00( P) 0.00( P)
H35C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Dittrich Pavel SKM7501 232.56 1. 103.61( 1) 114.62( 1)117.94( 1)
2 Vavrys Petr LCE6413 199.88 2. 96.68( 4)103.20( 2) 86.56( 3)
3 Pekárek Evžen TZL7007 186.02 5. 93.01( 5) 93.01( P) 0.00( P)
4 Vlček Roman SKM7000 177.69 2. 78.64(13) 82.18( 3) 95.51( 2)
5 Kunčar Vít LCE6602 173.86 4. 87.63( 7) 34.44( 6) 86.23( 4)
6 Vrubel Karel TZL6401 172.96 8. 86.48( 8) 86.48( P) 0.00( P)
7 Pěček Vítězslav SKM7104 162.09 4. 80.01(12) 82.08( 4) 74.71( 5)
8 Švestka Vítězslav KVS7301 155.56 5. 82.53(10) 59.74( 5) 73.03( 6)
9 Pernička Petr TZL7336 153.38 15. 76.69(15) 76.69( P) 0.00( P)
10 Kusák Ivan EZL6502 142.63 6. 90.21( 6) 52.42( 9)
11 Sláma Lumír LCE8103 129.28 7. 56.53(19) 0.00( 8) 72.75( 7)
12 Mašláň Jakub TZL7801 125.32 18. 62.66(18) 62.66( P) 0.00( P)
13 Vlček Jiří VIC7700 118.77 10. 67.93(17) 50.84(10)
14 Sadílek Martin VIC6901 98.80 2. 98.80( 2)
15 Mudrák Stanislav LCE6701 97.59 3. 97.59( 3) 0.00( D) 0.00( D)
16 Novotný Marek TZL7301 89.34 20. 44.67(20) 44.67( P) 0.00( P)
17 Měrka Roman VIC8308 83.16 9. 83.16( 9)
18 Pěček Martin SKM7301 81.67 11. 81.67(11)
19 Škoda František LCE7439 77.55 14. 77.55(14)
20 Sedláček Jaroslav HLV6404 70.33 16. 70.33(16)
21 Rytíř Michal SKM7325 69.63 8. 0.00( D) 69.63( 8)
22 Fišer Petr GIG7502 1.50 7. 1.50( 7)
H45C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Kunz Petr OTK6910 213.87 1. 103.10( 1)110.77( 1) 85.21( 4)
2 Plášek Martin LCE6118 197.26 2. 99.84( 2) 97.42( 2) 93.90( 3)
3 Láznička Libor TZL6701 187.30 4. 93.65( 4) 93.65( P) 0.00( P)
4 Müller Libor OTK7201 179.26 2. 85.10( 9) 55.96( 6) 94.16( 2)
5 Černík Milan KVS6501 177.90 3. 86.09( 7) 91.81( 3) 71.08( 8)
6 Galík Svatopluk TZL6301 176.34 6. 88.17( 6) 88.17( P) 0.00( P)
7 Hubáček Jaroslav LCE6311 174.28 4. 88.93( 5) 85.35( 4)
8 Slováček Rudolf TZL5402 170.78 8. 85.39( 8) 85.39( P) 0.00( P)
9 Gola Miroslav VIC6808 163.90 5. 81.95( P) 81.95( 5)
10 Šiška Oto OTK7202 162.00 6. 83.26(10) 29.20(10) 78.74( 6)
11 Jelínek Vít TZL5102 156.78 11. 78.39(11) 78.39( P) 0.00( P)
12 Jelínek Petr TZL4902 140.06 12. 70.03(12) 70.03( P) 0.00( P)
13 Strakoš Bohumil TZL6345 121.54 13. 60.77(13) 60.77( P) 0.00( P)
14 Sedláček Jaroslav HLV6404 115.10 7. 38.57( 7) 76.53( 7)
15 Škoda František LCE7439 111.94 1. 111.94( 1)
16 Šamánek Petr ZVS6901 106.34 8. 38.14( 8) 68.20( 9)
17 Zentrich David OTK7101 97.06 3. 97.06( 3)
18 Riessler Otto OTK6800 86.46 9. 26.76(14) 37.08( 9) 49.38(10)
19 Hubáček Libor LCE6721 82.44 5. 82.44( 5)
H55C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Slezák Libor LCE6207 216.96 1. 116.96( 1) 100.00( 1)
2 Tomášek Pavel OTK5800 188.62 2. 95.23( 2) 62.42( 6) 93.39( 2)
3 Háj Bohumil TZL5601 175.62 3. 87.81( 3) 87.81( P) 0.00( P)
4 Maliňák Josef SVS5501 163.18 2. 66.43( 8) 96.75( 2)
5 Peška Antonín HLV4801 159.19 1. 52.36(10)106.83( 1)
6 Chalupa Tomáš KVS5501 159.12 4. 68.79( 6) 90.33( 4) 0.00( D)
7 Štěpáník Otakar OTK5707 138.53 3. 42.11(12) 96.42( 3) 34.62( 5)
8 Šidla Antonín OTK4601 109.10 4. 66.78( 7) 23.92( 7) 42.32( 4)
9 Chromčák František JZL5201 100.81 5. 21.14(14) 79.67( 5) 0.00( D)
10 Kaloč Vítězslav KVS5904 97.64 3. 48.88(11) 11.25( 8) 48.76( 3)
11 Panovec Vladan OTK6201 80.51 4. 80.51( 4)
12 Hrbas Vladimír KVS5301 71.14 5. 71.14( 5)
13 Moser Zdeněk SKM6200 59.66 9. 59.66( 9)
14 Otrusina Milan EZL6205 40.46 13. 40.46(13)
H65C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
1 Šmakal Pavel TZL4801 186.02 2. 93.01( 2) 93.01( P) 0.00( P)
2 Wiedermann Jaroslav SKM4905 157.81 1. 100.00( 1) 57.81( 3)
3 Polínek Jaroslav OTK5300 134.24 2. 63.99( 3) 70.25( 2)
4 Láznička Alois TZL3613 100.00 1. 100.00( 1)
4 Peška Antonín HLV4801 100.00 1. 100.00( 1)