Výsledky závodu: Oblastní žebříček Valašské oblasti - stav po 8 závodech

Datum:
19.03.2018
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0707.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati VIC Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu TZL Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček TZL Ano Ano
2018-05-1212.05.2018 Oblastní žebříček SSU Ano Ano
2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2018-05-1919.05.2018 Oblastní žebříček KVS Ano Ano
2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati BBM Ano Ano
2018-06-1616.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati SKM Ano Ano
2018-09-0101.09.2018 Oblastní žebříček OTK Ne Ne
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček LCE, 43S Ne Ne
2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček VIC Ne Ne
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček SKM Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H35C     H45C     H55C     H65C    
D10C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Kundratová Eva TZL0950 1031.12 1. 200.00( 1)188.32( 2) 200.00( 1)198.49( 2)215.28( 1)217.35( 1)192.55( 3) 189.21( 3)
2 Sedláčková Klára LCE0854 1021.20 1. 200.00( 1)187.51( 2) 200.00( 1)214.35( 2)195.21( 2) 211.64( 1)
3 Perničková Karolína TZL0850 817.79 2. 163.65( 2)103.58( 5) 165.03( 4) 155.95( 5)187.44( 3) 145.72( 6)
4 Lázničková Alžběta TZL0858 748.24 3. 113.75( 4)122.60( 4)177.59( 3) 40.06( 5) 191.75( 4)142.55( 7)
5 Vlčková Markéta VIC0951 619.33 1. 145.26( 7)155.65( 5)211.40( 1)107.02( 8)
6 Mašláňová Ema TZL0955 598.46 2. 119.69( P) 0.00( P) 170.37( 3)109.26( 6) 199.14( 2)
7 Škodová Štěpánka LCE0852 583.08 3. 130.58( 3)175.52( 3) 0.00( D)164.37( 3) 112.61( 6)
8 Kubíčková Lucie VIC0952 482.44 4. 163.05( 4)164.51( 4) 154.88( 5)
9 Vyoralová Talma LCE0955 459.37 4. 145.54( 6)173.31( 4)140.52( 5)
10 Fišerová Markéta TZL0851 196.05 2. 196.05( 2)
11 Slámová Julie LCE1051 184.50 4. 184.50( 4)
D12C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Kusáková Valentýna TZL0651 1020.98 1. 210.00( 1)200.00( 1)195.61( 3) 196.31( 2) 178.75( 4) 212.92( 1)198.06( 2)200.00( 1)
2 Michálková Sabina LCE0851 1019.57 1. 205.73( 2) 0.00( D) 196.40( 2)200.00( 1)225.71( 1)176.85( 5) 191.73( 2)
3 Rosíková Růžena Eliška TZL0650 954.49 1. 162.12( 4)159.61( 2) 207.99( 1) 190.45( 2)193.93( 2)200.00( 1)
4 Lorencová Anna TZL0756 772.08 3. 146.06( 3)132.91( 6) 115.32( 5) 151.61( 5)134.46( 8)180.31( 4)159.64( 3)
5 Hrbáčková Michaela LCE0751 761.28 3. 100.81( 5) 83.10( 5) 163.80( 5)194.67( 3)108.84( 7)193.16( 3)
6 Poslušná Jitka TZL0752 756.80 3. 110.53( 4) 5.27( 9) 153.15( 4)183.84( 3)158.82( 7)150.46( 5) 97.90( 4)
7 Florešová Hana TZL0653 603.20 3. 0.00( D)132.32( 7) 98.48( 8)181.65( 4)190.75( 3)
8 Entová Kateřina TZL0751 601.34 3. 184.27( 3) 0.00( D)106.76( 8) 136.52( 6)173.79( 6)
9 Burkartová Sabina VIC0658 277.72 4. 90.61( 6) 187.11( 4)
10 Kovalčíková Nela TZL0757 40.08 5. 40.08( 5)
D14C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Dittrichová Lucie SKM0551 1032.22 1. 206.73( 1)195.48( 2)213.88( 1)204.61( 1) 211.52( 1)
2 Batani Valentina TZL0551 1018.77 1. 200.43( 2)209.58( 1)205.00( 2)203.76( 2)200.00( 1) 200.00( 1) 195.58( 2)
3 Pišová Adéla LCE0551 956.01 1. 181.45( 4) 189.70( 4)169.71( 4) 191.64( 3)190.41( 2)179.16( 2) 200.00( 1)184.26( 4)
4 Mrkvičková Ema TZL0451 950.92 3. 192.84( 3)194.94( 3)181.12( 3)169.03( 4) 189.12( 3)172.42( 3) 192.90( 3)
5 Březinová Zuzana TZL0453 776.56 2. 154.96( 6)117.67( 7)109.50(10) 164.38( 5) 181.74( 2)157.81( 5)
6 Klimešová Kateřina TZL0455 589.19 5. 167.64( 5)143.32( 6)121.84( 8)156.39( 6)
7 Kolaříková Eliška TZL0452 491.38 5. 136.93( 7) 79.52( 9)145.40( 5)129.53(10)
8 Šrámková Aneta TZL0458 452.99 7. 120.02( 9) 53.33(11)130.72( 7)148.92( 7)
9 Ochodnická Sára LCE0553 408.66 3. 109.15(10) 46.21(12)135.95( 9) 117.35( 3)
10 Mališková Kristýna LCE0552 400.68 6. 128.73( 8) 0.00(12) 0.00( D)139.55( 8) 132.40( 6)
11 Dynková Alžběta TZL0454 297.40 6. 94.26( 8)136.58( 6) 66.56(12)
12 Batani Valeria TZL0550 285.34 5. 173.25( 5)112.09( 9)
13 Špendlíková Monika LCE0554 240.39 10. 58.89(10)105.24(11) 76.26(11)
D16C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Pišová Barbora LCE0251 367.49 1. 100.00( 1) 81.00( 2)100.00( 1) 86.49( 2)
2 Šuráňová Pavlína TZL0257 170.99 1. 36.79( 4) 34.20( P) 0.00( P)100.00( 1)
3 Juříková Jolana LCE0355 165.67 1. 65.67( 3) 0.00( 3) 100.00( 1)
4 Mudráková Eliška LCE0352 100.00 1. 100.00( 1) 0.00( D)
5 Panovcová Anita OTK0351 67.83 2. 67.83( 2)
D18C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Kundratová Lucie TZL0058 500.00 1. 100.00( P) 0.00( P) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 99.17( 2) 100.00( 1)
2 Rosíková Alžběta Marie TZL0151 475.21 1. 100.00( 1) 95.04( P) 0.00( P) 90.51( 2) 89.66( 2)100.00( 1)
3 Šrámková Sára LCE0057 198.96 1. 98.96( 2) 0.00( D)100.00( 1)
4 Müllerová Erika OTK0050 141.27 2. 54.12( 3) 87.15( 2)
5 Ressová Tereza LCE0052 100.00 1. 100.00( 1)
6 Malá Nela VIC0051 44.08 3. 8.82( P) 35.26( 3)
D35C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Pekárková Eva TZL7653 503.24 1. 102.59( 1)100.65( P) 0.00( P) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Batani Hana TZL7351 482.91 1. 96.99( 3) 96.58( P) 0.00( P) 95.21( 2) 90.39( 2) 94.13( 2) 100.00( 1)
3 Hubáčková Dagmar LCE6569 404.10 2. 78.88( 5) 87.39( 4) 82.76( 4) 70.68( 3) 64.67( 3) 84.39( 2)
4 Vavrysová Iva LCE6359 287.74 2. 83.68( 4) 98.94( 2)105.12( 2)
5 Linhartová Martina GIG7750 272.29 1. 0.00( D) 98.78( 3) 73.51( 6) 100.00( 1)
6 Dittrichová Andrea SKM7750 266.13 1. 102.28( 1)110.62( 1) 53.23( P)
7 Chromčáková Jitka JZL7850 233.17 3. 25.69( 8) 65.25( 6) 56.10( 7) 52.51( 3) 33.62( 3)
8 Vavrysová Lenka LCE7451 176.08 2. 84.26( 3) 91.82( 2)
9 Kundratová Jana TZL7350 156.21 4. 65.85( 6) 31.24( P) 0.00( P) 59.12( 4) 0.00( 4)
10 Sedláčková Jana HLV7060 146.66 5. 71.06( 5) 75.60( 5)
11 Kurfürstová Irena TZL8053 125.53 2. 100.42( 2) 25.11( P) 0.00( P)
12 Chovancová Jana TZL7352 75.39 3. 15.08( P) 0.00( P) 60.31( 3)
13 Slámová Alena LCE8253 72.43 4. 25.68( 5) 0.00( 5) 46.75( 4) 0.00( 4)
14 Baťková Zuzana TZL8151 58.46 7. 46.77( 7) 11.69( P)
D45C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Vlažná Mirka LCE5852 493.40 1. 96.67( 2) 95.27( 2)100.00( 1) 100.00( 1) 94.41( 2) 76.10( 7) 101.46( 1)
2 Ferdusová Eva LCE6461 484.54 1. 80.62( 5)110.28( 1) 92.27( 2)100.00( 1)101.37( 2)
3 Koláriková Irena TZL6351 462.56 2. 96.61( 3) 92.51( P) 0.00( P) 83.37( 2) 88.89( 5)101.18( 2)
4 Klímová Barbora OTK7251 429.04 2. 83.39( 4) 73.29( 5) 99.57( 2) 83.62( 3) 80.92( 3) 81.54( 8)
5 Maliňáková Eva KVS6551 335.73 3. 94.45( 3) 82.99( 4) 67.15( P) 0.00( P) 91.14( 3)
6 Kundratová Jana TZL7350 321.78 3. 64.36( P) 0.00( P) 72.08( 3) 90.65( 4) 94.69( 5)
7 Pišová Hana LCE7053 317.26 3. 77.04( 6) 89.74( 3) 74.57( 5) 75.91( 9)
8 Sadílková Lenka VIC7055 281.25 5. 56.25( P) 52.03( 5) 83.13( 6) 89.84( 6)
9 Lázničková Marcela TZL6751 257.86 3. 49.35( 7) 51.57( P) 0.00( P) 59.58( 4) 97.36( 3)
10 Cahlová Slávka LCE5451 224.05 4. 78.98( 4) 58.85( 4) 86.22( 7)
11 Sedláčková Dagmar KVS7351 221.35 4. 6.92( 8) 77.99( 4) 48.83( 5) 44.27( P) 0.00( P) 43.34( 8)
12 Hubáčková Dagmar LCE6569 207.49 1. 100.00( 1) 107.49( 1)
13 Hájová Jana TZL6051 133.40 1. 106.72( 1) 26.68( P) 0.00( P)
14 Sedláčková Jana HLV7060 95.00 4. 95.00( 4)
15 Schäferová Jana TZL6566 50.93 9. 10.19( P) 0.00( P) 40.74( 9)
16 Slezáková Jitka LCE6351 39.83 6. 39.83( 6)
D55C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Žaludková Miroslava TZL5954 471.94 1. 81.06( 4) 94.39( P) 0.00( P) 87.20( 3) 100.00( 1)100.00( 1) 89.59( 2) 87.96( 5)
2 Horynová Eva TZL5254 377.45 1. 92.73( 3) 75.49( P) 0.00( P)100.00( 1) 109.23( 1)
3 Trávníčková Jitka KVS5651 374.09 2. 75.66( 5) 73.13( 4) 59.44( 2) 74.82( P) 0.00( P) 86.29( 3) 64.19( 8)
4 Krejčíková Monika TZL6262 354.01 1. 70.80( P) 0.00( P) 86.17( 4) 100.00( 1) 97.04( 2)
5 Stackeová Anna LCE5551 288.75 1. 100.00( 1) 98.01( 2) 90.74( 4)
6 Hudzieczková Danuta KVS5751 271.53 1. 100.00( 1) 44.76( 3) 54.31( P) 0.00( P) 72.46( 6)
7 Kaločová Helena KVS6151 178.68 2. 99.84( 2) 43.10( 4) 35.74( P) 0.00( P)
8 Chromčáková Ivana JZL5450 148.03 2. 34.66( 5) 48.06( 2) 41.97( 2) 23.34( 9)
9 Polášková Kamila TZL6052 132.95 1. 106.36( 1) 26.59( P) 0.00( P)
10 Cetkovská Alena TZL6263 117.16 3. 23.43( P) 0.00( P) 93.73( 3)
11 Hrbasová Jana KVS5551 116.84 3. 93.47( 3) 23.37( P) 0.00( P)
12 Valentová Eva LCE6051 100.91 2. 100.91( 2)
13 Jelínková Dagmar TZL5757 87.30 5. 0.00( 7) 17.46( P) 0.00( P) 0.00( 5) 69.84( 7)
14 Slezáková Jitka LCE6351 62.43 6. 62.43( 6)
H10C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Pernička Martin TZL0800 1035.16 1. 208.80( 1)198.15( 2) 208.17( 1)205.03( 1)203.16( 1)210.00( 1)195.99( 2)
2 Linhart Jakub TZL0813 1004.01 1. 181.45( 4)211.46( 1)196.53( 2) 168.91( 7) 202.86( 2)211.71( 1)
3 Pekárek David TZL1000 992.51 2. 195.60( 2)190.39( 3) 195.30( 3)199.13( 2)202.16( 2) 200.32( 2)
4 Pavlík Adam TZL0810 899.14 3. 156.02( 7)169.27( 8) 128.41( 8) 187.14( 3)192.30( 3)194.41( 3)
5 Slováček Ondřej TZL0902 897.34 3. 167.66( 8)151.39( 9) 168.39( 9) 194.68( 3)186.86( 4) 179.75( 4)
6 Hozík Štěpán TZL0806 894.76 2. 195.60( 2) 41.67(10) 149.69(12) 192.23( 4)166.57( 7)163.75( 4)176.61( 5)
7 Linhart Adam TZL0814 860.20 4. 176.34( 6)183.10( 4)190.27( 4) 171.92( 6) 138.57( 6)
8 Přibík Martin TZL0807 810.80 5. 170.27( 7)162.16( P)171.48( 6) 149.80( 5)157.09( 9)
9 Solař Adam TZL0801 803.18 5. 149.94( 9) 0.00(11) 150.31(11) 83.61( 6) 177.84( 5)160.00( 8) 165.09( 8)
10 Němec Michal TZL0805 783.44 5. 0.00(11) 166.20( 6)188.42( 5) 85.35(10)169.14( 6) 174.33( 6)
11 Dittrich Matouš SKM1000 749.83 1. 179.17( 5)169.54( 7)195.85( 3) 205.27( 1)
12 Solař Jan TZL1003 617.96 4. 170.38( 4)119.15( 9)182.29( 5) 146.14(10)
13 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 425.62 10. 141.85(10) 0.00(12)162.48(10) 121.29(11)
14 Honner Tomáš TZL1001 410.06 5. 178.12( 5)153.70( 8) 78.24(13)
15 Skovajsa Martin LCE0801 170.80 7. 0.00( D) 170.80( 7)
16 Trávníček Jan TZL0812 153.14 5. 0.00( D) 30.63( P)122.51( 5)
17 Plášek Lukáš LCE0902 65.25 7. 65.25( 7)
H12C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Vlček Tomáš VIC0713 1012.97 1. 198.67( 2)161.13( 6) 202.10( 1)197.14( 3)205.71( 2)189.96( 4) 195.69( 3) 209.35( 1)
2 Pernička Václav TZL0602 1010.01 1. 203.00( 1)200.36( 2)193.15( 4) 193.86( 4)184.77( 3) 209.25( 1)203.54( 1)
3 Strakoš Ondřej TZL0601 976.27 1. 188.21( 5)188.90( 4)199.79( 2) 209.53( 1) 189.84( 5)144.92(10)
4 Kundrata Vít TZL0700 959.68 1. 187.19( 7)202.74( 1)183.80( 7) 192.12( 5)138.94( 9) 179.49( 5) 186.04( 6)191.59( 3)
5 Skýba Jakub Jan LCE0701 952.13 1. 198.33( 3)183.61( 5) 0.00( D) 201.58( 1)167.84( 5)140.72( 9) 200.77( 2)165.87( 6)
6 Mikláš Matěj TZL0704 919.85 3. 166.11(11) 42.90(14) 185.36( 6)152.07(11) 155.79( 7) 190.51( 3)194.56( 4)183.31( 5)
7 Káňa Jindřich LCE0602 791.07 4. 140.52(15)136.92( 9) 163.19( 9)152.17(10)170.61( 4)133.56(10) 164.58( 9)110.73(12)
8 Pěček Jakub SKM0700 788.57 2. 105.07(17)147.95( 8)176.41( 8)160.08( 7) 199.06( 2)
9 Truneček Jakub TZL0705 787.95 8. 157.59( P) 0.00( P) 157.29( 9)154.48( 8)142.56( 8)176.03( 8) 77.79(14)
10 Márton Lukáš TZL0605 755.14 6. 188.04( 6)151.03( P) 0.00( P) 104.02(14)161.33( 6)101.04(11) 150.72(11) 0.00(15)
11 Veselka Matěj LCE0603 753.14 6. 167.22( 6)136.70(10)150.46( 7)177.05( 7)121.71(11)
12 Sikora Jan TZL0707 659.97 6. 94.99(12)127.52(11) 117.01(13)166.81( 6) 153.64( 7)
13 Stacke Václav LCE0703 637.66 5. 177.08( 9)149.78( 7)192.98( 5)117.82(13)
14 Hájek Radim LCE0702 597.36 8. 125.13(16) 157.77( 8) 162.89(10)151.57( 8)
15 Huleja Martin TZL0604 535.13 2. 135.73(10)198.11( 3)201.29( 2)
16 Hala Jaromír VIC0606 483.62 4. 145.28(14) 150.26(10) 188.08( 4)
17 Mudrák Šimon LCE0601 392.25 3. 195.35( 4)196.90( 3) 0.00( D)
18 Petrla Michal TZL0708 386.66 9. 110.01(11)127.28(12) 149.37( 9)
19 Švestka Štěpán KVS0600 373.86 13. 145.37(13) 63.44(13) 90.28(13) 74.77( P) 0.00( P)
20 Koňařík Vojtéch SVS0701 337.26 2. 0.00( D) 137.02(12) 200.24( 2)
21 Veselý Štěpán VIC0712 277.50 12. 160.16(12) 0.00( D) 117.34(12)
22 Pastuszek Tomáš TZL0603 208.28 10. 166.62(10) 41.66( P) 0.00( P)
23 Křapa Štěpán LCE0604 207.04 11. 121.09(11) 0.00(12) 85.95(13)
24 Špaňhel Petr VIC0610 177.76 8. 177.76( 8)
H14C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Hustý Adam TZL0403 1030.48 1. 208.97( 1)193.29( 3) 198.01( 2) 212.66( 1)204.32( 2)206.28( 1) 198.25( 2)
2 Pekárek Tobias TZL0502 1006.64 1. 204.01( 2)195.15( 2)204.56( 1)195.11( 2) 204.73( 1)198.19( 2) 185.14( 6)
3 Vaněk Bořek TZL0505 940.66 1. 188.13( P) 0.00( P) 155.98( 7) 172.53( 6)183.33( 5)200.00( 1)196.67( 3)
4 Sláma Šimon LCE0502 934.55 2. 178.03( 4) 177.95( 4) 181.51( 4)192.22( 3)181.17( 5)195.54( 3)184.11( 2)173.85( 7)
5 Eichler Vít TZL0401 914.89 3. 138.33( 5) 180.85( 5) 184.35( 4)184.94( 4)171.36( 3)193.39( 4)
6 Vaněk Ondřej TZL0402 864.46 3. 153.63( 6) 66.56( 9) 109.78(11) 184.76( 5)190.95( 3)147.28( 6) 187.84( 5)
7 Novosad Pavel TZL0404 800.37 1. 211.56( 1)197.42( 3)186.31( 4) 205.08( 1)
8 Palas Jan TZL0507 673.03 4. 151.40( 8) 97.91( 7) 56.46(14) 136.35(10)149.47( 9) 65.18(10) 137.90( 4)
9 Hrbáček Filip LCE0501 649.83 6. 63.04(13) 67.63( 8) 138.41( 6)150.94( 8)159.33( 7) 91.07( 8) 110.08( 9)
10 Humeník David LCE0402 489.55 3. 187.02( 3) 38.55(10) 0.00( D) 155.99( 8)107.99( 7)
11 Veselý Jonáš VIC0411 461.53 5. 161.69( 5) 125.57( 8)174.27( 6)
12 Němec Filip TZL0503 449.26 6. 151.40( 8)113.25( 6)130.48( 7) 54.13(11)
13 Pěček Dominik SKM0401 441.94 9. 100.46(12) 0.00(13)117.45( 9)147.38( 9) 76.65(10)
14 Martinek Matyáš TZL0504 359.15 10. 101.54(11) 0.00(14) 66.03(13) 88.59(10) 62.82(11) 40.17(12)
15 Fišer Martin TZL0405 311.80 7. 153.35( 7) 62.36( P) 96.09(12)
16 Kovařík Šimon LCE0503 304.03 9. 119.02(10) 0.00(11)113.65(10) 71.36( 9)
17 Mikšík Michael TZL0508 199.77 5. 10.27(11) 18.24(12) 60.03( 5)111.23( 8)
H16C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Bartík Filip TZL0202 503.08 1. 102.46( 1)100.62( P) 0.00( P) 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Kundrata Jan TZL0203 424.78 2. 95.57( 3) 84.96( P) 0.00( P) 85.45( 2) 81.52( 2) 77.28( 3)
3 Blank Noah SKM0201 421.13 2. 76.81( 5) 52.02( 3) 96.94( 2) 81.03( 3) 80.60( 3) 78.33( 2) 69.73( 2) 84.23( P)
4 Koňařík Vít SVS0200 393.82 1. 74.17( 6)100.00( 1)100.00( 1) 66.15( 4) 53.50( 4) 32.94( 2)
5 Kovařík Jakub LCE0307 147.76 2. 22.80( 8) 60.10( 2) 64.86( 3) 0.00( 4)
6 Hájek Petr LCE0306 132.40 3. 37.98( 7) 37.52( 5) 52.09( 3) 4.81( 3)
7 Chovanec Václav TZL0201 127.45 2. 101.96( 2) 25.49( P) 0.00( P)
8 Pšenčík David VIC0209 80.84 4. 80.84( 4)
H18C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Janda Přemek TZL0103 466.16 1. 100.00( 1) 93.23( P) 0.00( P) 72.93( 2)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Podmolík Jonáš TZL0001 125.00 1. 25.00( P) 0.00( P)100.00( 1)
3 Král Martin OTK0100 100.00 1. 0.00( 2) 0.00( D) 100.00( 1)
H35C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Dittrich Pavel SKM7501 560.09 1. 103.61( 1)114.62( 1)117.94( 1)111.90( 1) 112.02( P)
2 Vlček Roman SKM7000 464.85 2. 78.64(13) 82.18( 3) 95.51( 2) 94.02( 3) 90.10( 4) 84.04( 3) 92.25( 3) 92.97( P)
3 Kusák Ivan EZL6502 433.87 2. 90.21( 6) 52.42( 9) 96.30( 2) 93.95( 2) 100.99( 2)
4 Pěček Vítězslav SKM7104 403.64 4. 80.01(12) 82.08( 4) 74.71( 5) 86.11( 8) 80.73( P)
5 Vlček Jiří VIC7700 380.67 2. 67.93(17) 50.84(10) 87.62( 7) 97.47( 2) 76.81( 3)
6 Švestka Vítězslav KVS7301 379.19 5. 82.53(10) 59.74( 5) 73.03( 6) 88.05( 6) 75.84( P) 0.00( P)
7 Sláma Lumír LCE8103 375.76 1. 56.53(19) 0.00( 8) 72.75( 7) 69.74(11) 67.97( 6)100.00( 1) 65.30( 5)
8 Pernička Petr TZL7336 351.30 1. 76.69(15) 70.26( P) 0.00( P) 94.07( 2) 110.28( 1)
9 Vrubel Karel TZL6401 320.45 4. 86.48( 8) 64.09( P) 0.00( P) 88.33( 5) 81.55( 4)
10 Mašláň Jakub TZL7801 290.45 3. 62.66(18) 58.09( P) 0.00( P) 90.88( 3) 78.82( 4)
11 Vavrys Petr LCE6413 286.44 2. 96.68( 4)103.20( 2) 86.56( 3)
12 Novotný Marek TZL7301 224.29 5. 44.67(20) 44.86( P) 0.00( P) 70.64( 5) 64.12( 5)
13 Kunčar Vít LCE6602 208.30 4. 87.63( 7) 34.44( 6) 86.23( 4)
14 Škoda František LCE7439 203.67 4. 77.55(14) 90.18( 4) 35.94( 6)
15 Rytíř Michal SKM7325 189.49 8. 0.00( D) 69.63( 8) 81.96( 9) 37.90( P)
16 Šidla Jan TZL6808 152.75 1. 30.55( P) 0.00( P) 122.20( 1)
17 Marek Martin VIC7624 141.03 1. 28.21( P) 112.82( 1)
18 Pekárek Evžen TZL7007 116.26 5. 93.01( 5) 23.25( P) 0.00( P)
19 Pěček Martin SKM7301 102.09 11. 81.67(11) 20.42( P)
20 Sadílek Martin VIC6901 98.80 2. 98.80( 2)
21 Mudrák Stanislav LCE6701 97.59 3. 97.59( 3) 0.00( D) 0.00( D)
22 Schäfer Michal TZL6304 96.41 10. 0.00( D) 19.28( P) 0.00( P) 77.13(10)
23 Měrka Roman VIC8308 83.16 9. 83.16( 9)
24 Pohořalý Jiří OTK7500 75.20 4. 75.20( 4)
25 Lanc Marian TZL5806 73.36 12. 14.67( P) 0.00( P) 58.69(12)
26 Sedláček Jaroslav HLV6404 70.33 16. 70.33(16)
27 Přibík Václav TZL7802 22.74 6. 4.55( P) 18.19( 6)
28 Fišer Petr GIG7502 1.50 7. 1.50( 7)
H45C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Kunz Petr OTK6910 511.30 1. 103.10( 1)110.77( 1) 85.21( 4) 88.74( 3) 98.88( 2)100.00( 1) 95.65( 3) 98.55( 2)
2 Plášek Martin LCE6118 503.33 1. 99.84( 2) 97.42( 2) 93.90( 3) 90.48( 2) 100.00( 1) 97.69( 2)108.38( 1) 97.07( 3)
3 Slováček Rudolf TZL5402 443.99 2. 85.39( 8) 88.80( P) 0.00( P) 80.39( 3) 95.97( 2) 93.44( 4)
4 Černík Milan KVS6501 417.51 3. 86.09( 7) 91.81( 3) 71.08( 8) 83.50( P) 0.00( P) 85.03( 6)
5 Šiška Oto OTK7202 401.84 3. 83.26(10) 29.20(10) 78.74( 6) 76.63( 4) 90.77( 3) 72.44(10)
6 Zentrich David OTK7101 372.88 3. 97.06( 3) 88.14( 4) 95.49( 4) 92.19( 5)
7 Strakoš Bohumil TZL6345 337.65 5. 60.77(13) 67.53( P) 0.00( P) 51.49( 5) 77.67( 6) 80.19( 8)
8 Jelínek Petr TZL4902 283.30 5. 70.03(12) 56.66( P) 0.00( P) 75.12( 6) 81.49( 5)
9 Müller Libor OTK7201 235.22 2. 85.10( 9) 55.96( 6) 94.16( 2)
10 Láznička Libor TZL6701 220.88 4. 93.65( 4) 44.18( P) 0.00( P) 83.05( 5)
11 Sedláček Jaroslav HLV6404 219.48 1. 38.57( 7) 76.53( 7) 104.38( 1)
12 Jelínek Vít TZL5102 200.83 7. 78.39(11) 40.17( P) 0.00( P) 82.27( 7)
13 Hubáček Jaroslav LCE6311 174.28 4. 88.93( 5) 85.35( 4)
14 Sadílek Martin VIC6901 120.78 1. 120.78( 1)
15 Riessler Otto OTK6800 113.22 9. 26.76(14) 37.08( 9) 49.38(10)
16 Škoda František LCE7439 111.94 1. 111.94( 1)
17 Galík Svatopluk TZL6301 110.21 6. 88.17( 6) 22.04( P) 0.00( P)
18 Šamánek Petr ZVS6901 106.34 8. 38.14( 8) 68.20( 9)
19 Gola Miroslav VIC6808 102.44 5. 20.49( P) 81.95( 5)
20 Krejčík Zbyněk TZL5704 93.83 9. 18.77( P) 0.00( P) 75.06( 9)
21 Lanc Marian TZL5806 84.01 11. 16.80( P) 0.00( P) 67.21(11)
22 Hubáček Libor LCE6721 82.44 5. 82.44( 5)
H55C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Šidla Antonín OTK4601 469.46 1. 66.78( 7) 23.92( 7) 42.32( 4) 100.00( 1)100.00( 1) 93.69( 2)100.00( 1) 75.77( 3)
2 Peška Antonín HLV4801 449.09 1. 52.36(10)106.83( 1) 94.94( 2)100.00( 1) 94.96( 2)
3 Tomášek Pavel OTK5800 343.21 2. 95.23( 2) 62.42( 6) 93.39( 2) 92.17( 3)
4 Slezák Libor LCE6207 316.96 1. 116.96( 1) 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Chromčák František JZL5201 296.79 3. 21.14(14) 79.67( 5) 0.00( D) 65.40( 3) 56.70( 3) 66.46( 4) 28.56( 5)
6 Maliňák Josef SVS5501 209.18 2. 66.43( 8) 96.75( 2) 46.00( 4)
7 Chalupa Tomáš KVS5501 198.90 4. 68.79( 6) 90.33( 4) 0.00( D) 39.78( P) 0.00( P)
8 Hrbas Vladimír KVS5301 197.96 2. 71.14( 5) 39.59( P) 0.00( P) 87.23( 2)
9 Kaloč Vítězslav KVS5904 175.61 3. 48.88(11) 11.25( 8) 48.76( 3) 35.12( P) 0.00( P) 31.60( 5)
10 Štěpáník Otakar OTK5707 173.15 3. 42.11(12) 96.42( 3) 34.62( 5)
11 Háj Bohumil TZL5601 109.76 3. 87.81( 3) 21.95( P) 0.00( P)
12 Panovec Vladan OTK6201 80.51 4. 80.51( 4)
13 Moser Zdeněk SKM6200 74.58 9. 59.66( 9) 14.92( P)
14 Otrusina Milan EZL6205 40.46 13. 40.46(13)
H65C
(započteno závodů:5)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VIC 1
TZL 2
TZL 3
SSU 4
KVS 5
KVS 6
BBM 7
SKM 8
1 Polínek Jaroslav OTK5300 397.83 1. 63.99( 3) 70.25( 2) 100.00( 1) 73.25( 3) 90.34( 2)
2 Šmakal Pavel TZL4801 233.04 2. 93.01( 2) 46.61( P) 0.00( P) 93.42( 2)
3 Láznička Alois TZL3613 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
3 Peška Antonín HLV4801 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Wiedermann Jaroslav SKM4905 197.26 1. 100.00( 1) 57.81( 3) 39.45( P)