Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Chata Paprsek, Staré Město pod Sněžníkem
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Palaš, 1:10 000; Malá Pralinka 1:10 000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí:
Král Václav - R3
Stavitel tratí:
Krtička Luděk - R1, Schuster Marek
JURY:
Grepl Ladislav, Holas Tomáš, Poklopová Ivana
Protokol:
Závod proběhl bez problémů, nikdo nebyl zraněn. Děkujeme všem závodníkům za účast.
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T5    
D10C
1.80 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 16:16
2. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:41 + 0:25
3. Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 17:16 + 1:00
4. Sedláčková Klára LCE0854 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:41 + 1:25
5. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 17:57 + 1:41
6. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:26 + 3:10
7. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:32 + 3:16
8. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 20:08 + 3:52
9. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 20:16 + 4:00
10. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 20:20 + 4:04
11. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 21:06 + 4:50
12. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 23:39 + 7:23
13. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:59 + 7:43
14. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 24:10 + 7:54
15. Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 24:13 + 7:57
16. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 43:55 + 27:39
17. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 45:58 + 29:42
18. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:05 + 57:49
Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice DISK
Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov DISK
D12C
1.80 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 13:47
2. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 13:53 + 0:06
3. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 15:36 + 1:49
4. Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 15:49 + 2:02
5. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 16:42 + 2:55
6. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:11 + 3:24
7. Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 17:49 + 4:02
8. Hrbáčková Michaela LCE0751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:06 + 4:19
9. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 18:18 + 4:31
10. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 19:17 + 5:30
11. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 20:19 + 6:32
12. Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 22:25 + 8:38
13. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 23:25 + 9:38
14. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 24:09 + 10:22
15. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 25:07 + 11:20
16. Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín 25:14 + 11:27
17. Slehová Martina UOL0653 C SOB Olomouc 27:06 + 13:19
18. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:09 + 15:22
19. Lorencová Anna TZL0756 C SKOB Zlín 31:44 + 17:57
20. Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 35:51 + 22:04
21. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 45:34 + 31:47
MS Hloušková Marcela KSU0551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:05 + 3:18
MS Müllerová Marie KSU0553 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:45 + 13:58
D14C
3.00 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 24:16
2. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 24:29 + 0:13
3. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 27:34 + 3:18
4. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 27:42 + 3:26
5. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 28:11 + 3:55
6. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 28:14 + 3:58
7. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 28:35 + 4:19
8. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 28:48 + 4:32
9. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 28:50 + 4:34
10. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 29:26 + 5:10
11. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 32:56 + 8:40
12. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 33:19 + 9:03
13. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:19 + 10:03
14. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 34:30 + 10:14
15. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 35:19 + 11:03
16. Klimešová Kateřina TZL0455 C SKOB Zlín 36:32 + 12:16
17. Slehová Eliška UOL0453 C SOB Olomouc 37:36 + 13:20
18. Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 38:26 + 14:10
19. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:55 + 15:39
20. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:49 + 16:33
21. Ochodnická Sára LCE0553 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:44 + 17:28
22. Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 43:22 + 19:06
23. Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 46:34 + 22:18
24. Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 49:22 + 25:06
25. Špendlíková Monika LCE0554 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:55 + 32:39
26. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 58:57 + 34:41
27. Dynková Alžběta TZL0454 B SKOB Zlín 59:23 + 35:07
D16C
3.20 km, 125 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 30:59
2. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 35:44 + 4:45
3. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 36:01 + 5:02
4. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 37:25 + 6:26
5. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 39:41 + 8:42
6. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 40:53 + 9:54
7. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 42:24 + 11:25
8. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 44:50 + 13:51
9. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 45:22 + 14:23
10. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 45:44 + 14:45
11. Bídová Markéta UOL0352 C SOB Olomouc 54:43 + 23:44
12. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 77:44 + 46:45
Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D18C
4.00 km, 135 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 41:41
2. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 42:24 + 0:43
3. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:10 + 7:29
4. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 49:16 + 7:35
D21C
6.50 km, 275 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5477
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 60:31 5879
2. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 67:22 + 6:51 5304
3. Šarmanová Alena AOP9352 C Orientační Běh Opava 68:03 + 7:32 5247
4. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 76:27 + 15:56 4543
5. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 78:06 + 17:35 4404
6. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:17 + 25:46 3718
7. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 89:25 + 28:54 3455
8. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 90:24 + 29:53 3373
9. Řezaninová Iva ZVS9250 C TJ Zbrojovka Vsetín 91:34 + 31:03 3275
10. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 93:24 + 32:53 3121
11. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 96:12 + 35:41 2887
12. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:43 + 38:12 2676
13. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 101:30 + 40:59 2442
14. Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 109:30 + 48:59 1771
D35C
5.30 km, 200 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 45:34
2. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 47:45 + 2:11
3. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 56:03 + 10:29
4. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 56:08 + 10:34
5. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 58:02 + 12:28
6. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 58:39 + 13:05
7. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 58:43 + 13:09
8. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 58:55 + 13:21
9. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 59:38 + 14:04
10. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 60:35 + 15:01
11. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 60:48 + 15:14
12. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 62:03 + 16:29
13. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 62:45 + 17:11
14. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 63:39 + 18:05
15. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:17 + 18:43
16. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 65:04 + 19:30
17. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 66:27 + 20:53
18. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 66:51 + 21:17
19. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:59 + 21:25
20. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 67:22 + 21:48
21. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:45 + 22:11
22. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 69:42 + 24:08
23. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 72:22 + 26:48
24. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 74:50 + 29:16
25. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 76:19 + 30:45
26. Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 77:21 + 31:47
27. Hloušková Marcela KSU74 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:55 + 34:21
28. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:20 + 35:46
29. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 83:55 + 38:21
30. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 85:09 + 39:35
31. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:00 + 43:26
32. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 89:26 + 43:52
33. Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:11 + 45:37
34. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 93:20 + 47:46
35. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 115:56 + 70:22
Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Vodičková Tereza UOL7550 C SOB Olomouc DISK
Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž DISK
Palasová Michaela AZL7474 C SKOB ARIS Zlín DISK
Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava DISK
D45C
4.50 km, 190 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:13
2. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 52:41 + 5:28
3. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 55:04 + 7:51
4. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 58:08 + 10:55
5. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 58:41 + 11:28
6. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 60:24 + 13:11
7. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 64:20 + 17:07
8. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 66:18 + 19:05
9. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 69:43 + 22:30
10. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 69:52 + 22:39
11. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 73:29 + 26:16
12. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 73:33 + 26:20
13. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 79:24 + 32:11
14. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 79:33 + 32:20
15. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:04 + 37:51
16. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 91:37 + 44:24
17. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 93:56 + 46:43
18. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 95:15 + 48:02
19. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 99:00 + 51:47
20. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 100:21 + 53:08
21. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 102:13 + 55:00
22. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 104:15 + 57:02
Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín DISK
D55C
3.50 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 41:16
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 45:19 + 4:03
3. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:13 + 4:57
4. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 51:07 + 9:51
5. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 51:35 + 10:19
6. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 91:46 + 50:30
D65C
3.30 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 49:52
2. Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 71:36 + 21:44
DH10N
1.80 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:29
2. Kvapilová Markéta PHK0950 C OK 99 Hradec Králové 19:04 + 1:35
3. Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 21:32 + 4:03
4. Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 21:47 + 4:18
5. Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 23:07 + 5:38
6. Velichová Denisa LCE1053 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:38 + 6:09
7. Vavrečka Radek UOL0802 C SOB Olomouc 24:36 + 7:07
8. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 27:30 + 10:01
9. Veselková Julie LCE1054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:43 + 10:14
10. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 28:11 + 10:42
11. Hrubá Helena C 66:13 + 48:44
H10C
1.70 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 12:39
2. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 13:59 + 1:20
3. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 14:02 + 1:23
4. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 14:29 + 1:50
5. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 15:23 + 2:44
6. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 15:53 + 3:14
7. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 16:03 + 3:24
8. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 16:19 + 3:40
9. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 16:23 + 3:44
10. Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 16:49 + 4:10
11. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 16:54 + 4:15
12. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:08 + 6:29
13. Solař Jan TZL1003 C SKOB Zlín 19:46 + 7:07
14. Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 22:33 + 9:54
15. Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk 24:50 + 12:11
16. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 26:57 + 14:18
17. Trávníček Jan TZL0812 C SKOB Zlín 27:04 + 14:25
18. Solař Adam TZL0801 C SKOB Zlín 33:00 + 20:21
19. Plášek Lukáš LCE0902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:48 + 23:09
Marek Vít KSU0828 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Linhart Jakub TZL0813 C SKOB Zlín DISK
Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc DISK
H12C
1.90 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:44
2. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:58 + 1:14
3. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 15:04 + 1:20
4. Skýba Jakub Jan LCE0701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:00 + 3:16
5. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 17:03 + 3:19
6. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 17:30 + 3:46
7. Vlček Tomáš VIC0713 C OB Vizovice 17:46 + 4:02
8. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 18:20 + 4:36
9. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 18:38 + 4:54
10. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 20:39 + 6:55
11. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:16 + 7:32
12. Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:56 + 9:12
12. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 22:56 + 9:12
14. Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 23:10 + 9:26
15. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 23:46 + 10:02
16. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 24:10 + 10:26
17. Hájek Radim LCE0702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:34 + 10:50
18. Truneček Jakub TZL0705 C SKOB Zlín 24:39 + 10:55
19. Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 25:10 + 11:26
20. Káňa Jindřich LCE0602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:32 + 11:48
21. Mikláš Matěj TZL0704 C SKOB Zlín 25:33 + 11:49
22. Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 28:09 + 14:25
23. Stacke Václav LCE0703 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:28 + 17:44
24. Márton Lukáš TZL0605 C SKOB Zlín 33:51 + 20:07
25. Křapa Štěpán LCEXXX3 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:30 + 28:46
26. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:56 + 43:12
H14C
3.00 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 21:39
2. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 23:02 + 1:23
3. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 23:36 + 1:57
4. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:13 + 2:34
5. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 24:15 + 2:36
6. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 26:00 + 4:21
7. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 26:05 + 4:26
8. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:40 + 5:01
9. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 26:43 + 5:04
10. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 28:11 + 6:32
11. Vaněk Ondřej TZL0402 C SKOB Zlín 28:34 + 6:55
12. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 30:20 + 8:41
13. Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 31:10 + 9:31
14. Graubner Tadeáš TZL C SKOB Zlín 32:00 + 10:21
15. Náhončík Jakub UOL0400 C SOB Olomouc 34:04 + 12:25
16. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 35:37 + 13:58
17. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 35:42 + 14:03
18. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 36:53 + 15:14
19. Hrbáček Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:57 + 15:18
20. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 37:50 + 16:11
21. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:34 + 16:55
22. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 40:34 + 18:55
23. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 46:55 + 25:16
24. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:59 + 25:20
25. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 53:24 + 31:45
26. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 59:22 + 37:43
27. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 61:48 + 40:09
MS Šmrha František Xaver 3VC0400 C ŽAFFAM 60:12 + 38:33
H16C
3.50 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:54
2. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:37 + 3:43
3. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 35:24 + 6:30
4. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 35:40 + 6:46
5. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 40:33 + 11:39
6. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 42:07 + 13:13
7. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 42:48 + 13:54
8. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:38 + 16:44
9. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 46:43 + 17:49
10. Koňařík Vít SVS0200 C Orientklub Vsetín 47:23 + 18:29
11. Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 50:54 + 22:00
12. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 54:34 + 25:40
13. Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 55:28 + 26:34
14. Hájek Petr LCE0306 B OOB TJ Slovan Luhačovice 57:31 + 28:37
Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H18C
4.70 km, 180 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 42:37
2. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:43 + 0:06
3. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 44:23 + 1:46
4. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 49:20 + 6:43
5. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 51:51 + 9:14
6. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 56:24 + 13:47
7. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 57:19 + 14:42
8. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 65:36 + 22:59
H21C
8.20 km, 360 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8288
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 59:52 8436
2. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:12 + 1:20 8255
3. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:49 + 1:57 8171
4. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 62:19 + 2:27 8103
5. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:54 + 3:02 8024
6. Uusitalo Jyri ZBM9401 C SK Žabovřesky Brno 65:03 + 5:11
7. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:10 + 5:18 7716
8. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:50 + 5:58 7625
9. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:32 + 6:40 7530
10. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:52 + 8:00 7349
11. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:32 + 8:40 7258
12. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 69:11 + 9:19 7170
13. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 69:18 + 9:26 7154
14. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 70:08 + 10:16 7041
15. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 70:25 + 10:33 7002
16. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 70:32 + 10:40 6986
17. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 70:37 + 10:45 6975
18. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 71:03 + 11:11 6916
19. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 72:12 + 12:20 6760
20. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 73:06 + 13:14 6637
21. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:38 + 13:46 6565
22. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:12 + 14:20 6488
23. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 74:57 + 15:05 6386
24. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:43 + 15:51 6282
25. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 77:09 + 17:17 6087
26. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 80:16 + 20:24 5663
27. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 81:41 + 21:49 5470
28. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 82:40 + 22:48 5337
29. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 83:19 + 23:27 5248
30. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 84:54 + 25:02 5033
31. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 94:44 + 34:52 3696
32. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 101:01 + 41:09 2842
33. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 101:45 + 41:53 2742
34. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 103:09 + 43:17 2552
35. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 120:49 + 60:57 150
H21D
6.40 km, 275 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 76:41
2. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 91:08 + 14:27
3. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 99:12 + 22:31
H35C
6.50 km, 290 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 58:03
2. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 59:39 + 1:36
3. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 61:14 + 3:11
4. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:57 + 3:54
5. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 62:34 + 4:31
6. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 64:30 + 6:27
7. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:26 + 8:23
8. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 69:48 + 11:45
9. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 69:50 + 11:47
10. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:22 + 14:19
11. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 72:27 + 14:24
12. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 72:53 + 14:50
13. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 73:35 + 15:32
14. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 73:46 + 15:43
15. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 74:03 + 16:00
16. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 74:07 + 16:04
17. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 75:03 + 17:00
18. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 75:24 + 17:21
19. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 76:08 + 18:05
20. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 76:42 + 18:39
21. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 77:13 + 19:10
22. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 77:47 + 19:44
23. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 78:52 + 20:49
24. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 80:58 + 22:55
25. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 84:09 + 26:06
26. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:12 + 26:09
27. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 85:33 + 27:30
28. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 85:50 + 27:47
29. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 93:07 + 35:04
30. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 97:02 + 38:59
31. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 99:07 + 41:04
32. Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 112:05 + 54:02
33. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 116:15 + 58:12
34. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 132:25 + 74:22
35. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 139:42 + 81:39
Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H45C
6.10 km, 270 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 50:36
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 57:28 + 6:52
3. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 58:34 + 7:58
4. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 59:04 + 8:28
5. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 59:28 + 8:52
6. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 60:48 + 10:12
7. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 64:31 + 13:55
8. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:57 + 19:21
9. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 70:16 + 19:40
10. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 70:34 + 19:58
11. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 71:04 + 20:28
12. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 71:11 + 20:35
13. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 71:27 + 20:51
14. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 73:55 + 23:19
15. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 74:29 + 23:53
16. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 74:42 + 24:06
17. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:03 + 26:27
18. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 78:09 + 27:33
19. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 79:46 + 29:10
20. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 84:13 + 33:37
21. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 84:41 + 34:05
22. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 86:08 + 35:32
23. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 86:14 + 35:38
24. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 88:18 + 37:42
25. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 92:46 + 42:10
26. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 99:33 + 48:57
27. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ Těšetice 100:14 + 49:38
Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín DISK
Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava DISK
H55C
4.90 km, 160 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 47:57
2. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 51:38 + 3:41
3. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 56:20 + 8:23
4. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 58:05 + 10:08
5. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:20 + 11:23
6. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 59:41 + 11:44
7. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 62:06 + 14:09
8. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 66:36 + 18:39
9. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 69:17 + 21:20
10. Šuler Josef TBM6005 C KOS TJ Tesla Brno 73:08 + 25:11
11. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 74:20 + 26:23
12. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 75:28 + 27:31
13. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 76:13 + 28:16
14. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 78:05 + 30:08
15. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 82:20 + 34:23
16. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 83:53 + 35:56
17. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 87:06 + 39:09
18. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 88:59 + 41:02
19. Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 101:22 + 53:25
H65C
3.80 km, 170 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:41
2. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 48:40 + 2:59
3. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 55:11 + 9:30
4. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 56:47 + 11:06
5. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 60:05 + 14:24
H70C
3.40 km, 115 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 63:01
2. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 82:41 + 19:40
3. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 94:45 + 31:44
4. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 111:02 + 48:01
5. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 115:53 + 52:52
HDR
1.80 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 17:30
2. Křížová Viktorie ADA5251 C OOB Spartak Adamov 18:13 + 0:43
3. Kuja Adam VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 18:58 + 1:28
4. Kvašová Kateřina C 20:32 + 3:02
5. Kuhn Matyáš VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 20:43 + 3:13
6. Graubner Mikuláš TZL C SKOB Zlín 20:51 + 3:21
7. Buksa Jan SKM0800 C KOB Směr Kroměříž 21:39 + 4:09
8. Kvapilová Simona PHK1150 C OK 99 Hradec Králové 22:18 + 4:48
9. Vodičková Olga UOL C SOB Olomouc 22:40 + 5:10
10. Bartáková Veronika NNNUOL C Neregistrovaní 23:21 + 5:51
11. Kúdelová Olivie LCEBBBB C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:26 + 5:56
12. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:42 + 6:12
13. Veselá Klára NNN C Neregistrovaní 24:13 + 6:43
14. Müllerová Monika ADA5252 C OOB Spartak Adamov 24:38 + 7:08
15. Mlčoch Jakub SKM C KOB Směr Kroměříž 25:06 + 7:36
16. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 25:29 + 7:59
17. Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 26:19 + 8:49
18. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 26:23 + 8:53
19. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 27:28 + 9:58
20. Šmrha Matěj Přemysl 3VC1700 C ŽAFFAM 27:34 + 10:04
21. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 28:24 + 10:54
22. Hejtmánek Štěpán SSU C SK Severka Šumperk 29:02 + 11:32
23. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 29:06 + 11:36
24. Šmrhová Zuzana Sofie 3VC1550 C ŽAFFAM 30:13 + 12:43
25. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 32:32 + 15:02
26. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 32:39 + 15:09
27. Přikrylová Jana ADA5253 C OOB Spartak Adamov 32:47 + 15:17
28. Drbalová Jindřiška NNN C Neregistrovaní 33:15 + 15:45
29. Koňařík Jaroslav SVS7401 C Orientklub Vsetín 34:04 + 16:34
30. Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 35:02 + 17:32
31. Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 36:41 + 19:11
32. Pánková Jitka SSU C SK Severka Šumperk 39:59 + 22:29
33. Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 44:20 + 26:50
34. Bublová Matylda 3QZ1550 C Dolní čermná 46:50 + 29:20
35. Kubíček Ota VIC C OB Vizovice 48:29 + 30:59
Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc DISK
P
2.90 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrys Petr LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:48
2. Bubla Jiří 5MX7700 C Neregistrovaní - Bubla 32:31 + 10:43
3. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 34:44 + 12:56
4. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 35:38 + 13:50
5. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 36:25 + 14:37
6. Graubnerová Martina TZL C SKOB Zlín 37:22 + 15:34
7. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 37:49 + 16:01
8. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:03 + 18:15
9. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 40:41 + 18:53
10. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 42:50 + 21:02
11. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 43:54 + 22:06
12. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:59 + 22:11
13. Musilová Jana ASU7798 C Magnus Orienteering 44:34 + 22:46
14. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 45:13 + 23:25
15. Procházka Jiří ADA C OOB Spartak Adamov 45:55 + 24:07
16. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 47:02 + 25:14
17. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 47:43 + 25:55
18. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 47:59 + 26:11
19. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 48:24 + 26:36
20. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:41 + 26:53
21. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 50:02 + 28:14
22. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ Těšetice 50:42 + 28:54
23. Kotrle Kamil UOL C SOB Olomouc 51:02 + 29:14
24. Veselý Martin NNN C Neregistrovaní 51:04 + 29:16
25. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 53:24 + 31:36
26. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 54:39 + 32:51
27. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 56:21 + 34:33
28. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 56:37 + 34:49
29. Mikšík Michal TZL0508 C SKOB Zlín 58:23 + 36:35
30. Bantová Martina OTK7250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 64:07 + 42:19
31. Karásková Lucie C 66:59 + 45:11
Bencur Elias LCEAAAA C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Skýbová Marcela LCE7852 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
T5
5.20 km, 175 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Autrata Daniel TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno 54:10
2. Autratová Pavlína TBM9151 C KOS TJ Tesla Brno 65:51 + 11:41
3. Peňáz Radek VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 80:40 + 26:30
4. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 91:02 + 36:52
5. Řezanina Lubomír ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín 92:50 + 38:40
Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov DISK