Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 17:44 | |
2. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | C | OK Kamenice | 20:11 | + 2:27 |
3. | Rychlá Karolína | KRN0757 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 20:15 | + 2:31 | |
4. | Malečková Pavlína | VSP0855 | C | USK Praha | 20:47 | + 3:03 |
5. | Čechová Johana | TBM0888 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:09 | + 3:25 |
6. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | C | KOS TJ Tesla Brno | 22:56 | + 5:12 |
7. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | KOS TJ Tesla Brno | 23:39 | + 5:55 | |
8. | Čivrná Eliška | VRL0851 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:49 | + 6:05 |
9. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | C | USK Praha | 24:46 | + 7:02 |
10. | Janošíková Marie | VCB0752 | C | OB České Budějovice | 25:58 | + 8:14 |
11. | Jílková Pavla | UOL0753 | C | SOB Olomouc | 26:02 | + 8:18 |
12. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | SOB Olomouc | 26:48 | + 9:04 | |
13. | Janíčková Jolana | OSN0777 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:20 | + 10:36 |
14. | Fišerová Markéta | TZL0851 | SKOB Zlín | 30:44 | + 13:00 | |
15. | Akrmanová Jana | SPC0952 | SPORTICUS team | 35:37 | + 17:53 | |
16. | Šimková Anežka | LME0950 | C | SK Los Mělník | 37:01 | + 19:17 |
17. | Hýblová Eliška | JPV0952 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 38:35 | + 20:51 |
18. | Byrtusová Klára | TRI0852 | C | TJ TŽ Třinec | 47:00 | + 29:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | A | SK Studenec | 22:40 | |
2. | Holíková Simona | ONO0553 | C | SKOB Ostrov | 22:50 | + 0:10 |
3. | Pecková Tereza | VLI0551 | B | Slavia Liberec orienteering | 23:04 | + 0:24 |
4. | Malečková Hana | VSP0553 | C | USK Praha | 23:13 | + 0:33 |
5. | Matěásková Šárka | JIL0551 | B | OK Jilemnice | 24:19 | + 1:39 |
6. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | B | Slavia Liberec orienteering | 24:24 | + 1:44 |
7. | Venoušová Terezie | KSU0552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:46 | + 2:06 |
8. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 24:54 | + 2:14 |
9. | Hloušková Marcela | KSU0551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:06 | + 2:26 |
10. | Skalová Jolana | TJN0653 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:07 | + 2:27 |
11. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 26:56 | + 4:16 | |
12. | Hájková Tereza | TUV0558 | C | SOK TJ Turnov | 27:48 | + 5:08 |
13. | Doušková Kateřina | TBM0679 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:21 | + 5:41 |
14. | Podoubská Adéla | TJN0658 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:34 | + 6:54 |
15. | Mellanová Judita | TUV0559 | C | SOK TJ Turnov | 30:23 | + 7:43 |
16. | Janošíková Eva | VCB0552 | C | OB České Budějovice | 31:17 | + 8:37 |
17. | Ehlová Martina | TBM0655 | KOS TJ Tesla Brno | 31:55 | + 9:15 | |
18. | Moskvová Agáta | ZLH0550 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 32:38 | + 9:58 |
19. | Jílková Lenka | UOL0654 | C | SOB Olomouc | 32:44 | + 10:04 |
20. | Štemberová Bára | TJN0650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:27 | + 12:47 |
21. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:21 | + 20:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macholdová Tereza | VPM0254 | A | KOS Slavia Plzeň | 31:47 | |
2. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | SK Studenec | 32:20 | + 0:33 |
3. | Karlová Anna | JIL0352 | A | OK Jilemnice | 33:12 | + 1:25 |
4. | Randáková Adéla | VRL0452 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:24 | + 3:37 |
5. | Pušová Bára | LPU0357 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 36:40 | + 4:53 |
6. | Randáková Alžběta | VRL0252 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:37 | + 5:50 |
7. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 38:23 | + 6:36 |
8. | Čechmánková Anna | PGP0452 | A | SK Praga | 39:06 | + 7:19 |
9. | Koberová Kateřina | LPU0352 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 39:12 | + 7:25 |
10. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:27 | + 9:40 |
11. | Štraitová Jolana | VSP0456 | A | USK Praha | 42:15 | + 10:28 |
12. | Meierová Bára | BRU0251 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 42:59 | + 11:12 |
13. | Burešová Eliška | VLI0456 | B | Slavia Liberec orienteering | 43:13 | + 11:26 |
14. | Rýdlová Magdaléna | TJN0251 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:11 | + 12:24 |
15. | Skácelová Adéla | VLI0454 | B | Slavia Liberec orienteering | 44:24 | + 12:37 |
16. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 44:57 | + 13:10 |
17. | Richtrová Kamila | VPM0451 | A | KOS Slavia Plzeň | 45:32 | + 13:45 |
18. | Hankovcová Helena | KAM0350 | OK Kamenice | 46:40 | + 14:53 | |
19. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:47 | + 17:00 |
20. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:44 | + 21:57 |
21. | Klechová Karolína | VRB0499 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 53:53 | + 22:06 |
22. | Vedrová Ela | TBM0357 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:55 | + 23:08 |
23. | Marková Ema | STE0252 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:09 | + 23:22 |
24. | Teringlová Vendula | VCB0451 | C | OB České Budějovice | 55:39 | + 23:52 |
25. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | C | TJ TŽ Třinec | 57:29 | + 25:42 |
26. | Miková Lenka | TBM0460 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:48 | + 27:01 |
27. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | C | SOB Olomouc | 58:51 | + 27:04 |
28. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:38 | + 29:51 |
29. | Čermáková Klára | PGP0352 | C | SK Praga | 62:30 | + 30:43 |
30. | Procházková Dana | VCB0362 | C | OB České Budějovice | 64:30 | + 32:43 |
31. | Dvořáková Hana | PGP0355 | C | SK Praga | 65:37 | + 33:50 |
32. | Bruková Petra | TRI0450 | C | TJ TŽ Třinec | 65:45 | + 33:58 |
33. | Marečková Ema | OSN0450 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 66:29 | + 34:42 |
34. | Vitebská Eliška | TJN0350 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:34 | + 34:47 | |
35. | Matušová Vendula | VRB0353 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 69:28 | + 37:41 |
36. | Lubrichová Veronika | STE0451 | C | SK SKI-OB Šternberk | 69:32 | + 37:45 |
Kuchařová Rozálie | SJC0251 | A | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Černá Kateřina | VPM0250 | A | KOS Slavia Plzeň | DISK | ||
Kodejšová Markéta | VSP0458 | C | USK Praha | DISK | ||
Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | DISK | |||
Bartošová Marie | MLA0451 | C | MLOK Mariánské Lázně | DISK | ||
Bídová Markéta | UOL0352 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Novotná Marie | PGP0354 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Alexandra | VPM0051 | A | KOS Slavia Plzeň | 63:57 | |
2. | Lacigová Marie | SZP0050 | A | TJ Slovan Zdravotník Praha | 64:34 | + 0:37 |
3. | Zrníková Adéla | OSN0099 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 65:21 | + 1:24 |
4. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | OK Kamenice | 69:00 | + 5:03 | |
5. | Novotná Tereza | ZLH0051 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 75:37 | + 11:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randáková Helena | VRL7452 | E | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:58 | |
2. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | A | Oddíl OB Kotlářka | 45:27 | + 4:29 |
3. | Chudíková Barbora | SJI7850 | E | OK Jihlava | 45:37 | + 4:39 |
4. | Kubínová Veronika | SKV9752 | E | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:06 | + 8:08 |
5. | Teplá Karolína | SHK9251 | E | OK Slavia Hradec Králové | 60:25 | + 19:27 |
6. | Lisewska Agnieszka | 42P1750 | Team360 | 84:30 | + 43:32 | |
Tomešová Daniela | SJC8451 | E | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fujáčková Ivana | SJC8952 | Sportcentrum Jičín | 42:00 | ||
2. | Haltof Ewa | VRB9499 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 42:35 | + 0:35 |
3. | Baldrianová Barbora | DKP7855 | A | Oddíl OB Kotlářka | 43:20 | + 1:20 |
4. | Voborníková Alena | CTB9451 | C | SK OB Chotěboř | 46:57 | + 4:57 |
5. | Kopáčková Iva | CHT8851 | E | OOB SK Chrast | 48:24 | + 6:24 |
6. | Kubínová Romana | SKV9452 | E | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:27 | + 6:27 |
7. | Procházková Klára | LPU9451 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:02 | + 7:02 |
8. | Lacigová Michaela | SZP8150 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 49:23 | + 7:23 |
9. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | E | TJ TŽ Třinec | 50:56 | + 8:56 |
10. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | A | SK Žabovřesky Brno | 51:12 | + 9:12 |
11. | Janovská Petra | PGP7355 | A | SK Praga | 54:34 | + 12:34 |
12. | Kafková Tereza | SJI8956 | B | OK Jihlava | 55:00 | + 13:00 |
13. | Horová Magda | SZP5450 | E | TJ Slovan Zdravotník Praha | 55:33 | + 13:33 |
14. | Hošková Tereza | DOB8971 | KOB Dobruška | 55:34 | + 13:34 | |
15. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 56:30 | + 14:30 |
16. | Košárková Iva | SHK8153 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:08 | + 15:08 |
17. | Košťálová Petra | DKP8256 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:54 | + 16:54 |
18. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | SK Žabovřesky Brno | 59:51 | + 17:51 | |
19. | Bartošová Jana | MLA7051 | A | MLOK Mariánské Lázně | 61:47 | + 19:47 |
20. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 103:31 | + 61:31 |
Mrázková Romana | SJC8351 | C | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Akrmanová Jitka | SPC7651 | SPORTICUS team | 54:31 | ||
2. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:06 | + 1:35 |
3. | Karlová Kateřina | JIL7553 | C | OK Jilemnice | 58:05 | + 3:34 |
4. | Jašková Šárka | ABR7751 | C | A-team NOVO Bruntál | 60:15 | + 5:44 |
5. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 61:54 | + 7:23 |
6. | Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 65:01 | + 10:30 | |
7. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:59 | + 11:28 |
8. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 78:49 | + 24:18 |
Burešová Kateřina | VLI7456 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 42:31 | |
2. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 43:22 | + 0:51 |
3. | Kašparová Ivana | UOL6951 | B | SOB Olomouc | 43:46 | + 1:15 |
4. | Neumannová Renata | PVP6650 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 44:27 | + 1:56 |
5. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | KOS TJ Tesla Brno | 45:27 | + 2:56 | |
6. | Lesáková Věra | TJN7152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:41 | + 3:10 |
7. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:47 | + 6:16 |
8. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:34 | + 8:03 |
9. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:09 | + 8:38 |
10. | Čivrná Karolína | VRL7355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:16 | + 14:45 |
11. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:58 | + 16:27 |
12. | Řezníčková Hana | CHT6051 | C | OOB SK Chrast | 66:22 | + 23:51 |
13. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 74:30 | + 31:59 |
14. | Sobotková Lenka | OPI7401 | Orientační sporty Písek | 78:04 | + 35:33 | |
Rýdlová Magda | TJN6850 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Jindra | VIP6251 | SK VIPrahlo | 47:22 | ||
2. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 49:20 | + 1:58 |
3. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:45 | + 2:23 |
4. | Bochenková Jana | DOR6150 | C | OK Dobříš | 50:51 | + 3:29 |
5. | Pospíšková Luisa | TBM5959 | KOS TJ Tesla Brno | 51:09 | + 3:47 | |
6. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 65:41 | + 18:19 |
7. | Hrabánková Ilona | SSP6250 | C | SK Stopa Praha | 69:57 | + 22:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | SSP4050 | C | SK Stopa Praha | 51:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hyxa Jan | VLI0702 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:29 | |
2. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 21:32 | + 0:03 | |
3. | Třešňák Matěj | JIL0701 | C | OK Jilemnice | 23:32 | + 2:03 |
4. | Schwab Filip | TBM0710 | C | KOS TJ Tesla Brno | 23:48 | + 2:19 |
5. | Červinka Adam | OSN0707 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 25:58 | + 4:29 |
5. | Bureš David | VLI0707 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:58 | + 4:29 |
7. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | KOS TJ Tesla Brno | 26:19 | + 4:50 | |
8. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:06 | + 5:37 |
9. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 27:32 | + 6:03 | |
10. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 28:25 | + 6:56 | |
11. | Skácel Jan | VLI0901 | C | Slavia Liberec orienteering | 28:46 | + 7:17 |
12. | Račanský Jiří | TBM0706 | KOS TJ Tesla Brno | 29:02 | + 7:33 | |
13. | Petruš Ondřej | MLA0701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 29:05 | + 7:36 |
14. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:17 | + 7:48 |
15. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:54 | + 8:25 |
16. | Hofhanzl Antonín | SJI0906 | C | OK Jihlava | 31:44 | + 10:15 |
17. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:03 | + 10:34 | |
18. | Mudrák Šimon | LCE0601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:51 | + 13:22 | |
19. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | C | OB České Budějovice | 36:31 | + 15:02 |
20. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 40:35 | + 19:06 | |
21. | Junek Šimon | STH1001 | C | SK Studenec | 41:22 | + 19:53 |
22. | Plachý Ondřej | JPV0707 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:50 | + 21:21 |
23. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 45:43 | + 24:14 | |
24. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 62:36 | + 41:07 | |
25. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 66:57 | + 45:28 | |
26. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 103:01 | + 81:32 |
Tuma Lukáš | SJC0800 | Sportcentrum Jičín | DISK | |||
Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | B | USK Praha | 24:15 | |
2. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:30 | + 3:15 |
3. | Čivrný Jan | VRL0501 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:13 | + 3:58 |
4. | Černý Jonáš | MLA0501 | B | MLOK Mariánské Lázně | 28:24 | + 4:09 |
5. | Štěpánek Jan | TBM0607 | KOS TJ Tesla Brno | 28:28 | + 4:13 | |
6. | Pekárek Tobias | TZL0502 | C | SKOB Zlín | 31:24 | + 7:09 |
7. | Vítek Matěj | SJI0500 | C | OK Jihlava | 33:27 | + 9:12 |
8. | Meier Jakub | BRU0501 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 33:48 | + 9:33 |
9. | Čech Radan | TBM0611 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:35 | + 10:20 |
10. | Štábl Patrik | KSU0606 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:02 | + 11:47 |
11. | Zrník Tomáš | OSN0606 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:06 | + 11:51 | |
12. | Akrman Václav | SPC0505 | SPORTICUS team | 36:26 | + 12:11 | |
13. | Štorek Jan | JPV0505 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:28 | + 12:13 |
14. | Byrtus Jakub | TRI0508 | C | TJ TŽ Třinec | 37:40 | + 13:25 |
15. | Pařízek Petr | PZR0504 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:01 | + 13:46 |
16. | Stach Ondřej | JIL0602 | C | OK Jilemnice | 38:30 | + 14:15 |
17. | Hanuš Filip | VRL0604 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:44 | + 14:29 |
18. | Čechmánek Václav | PGP0607 | C | SK Praga | 39:53 | + 15:38 |
19. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:05 | + 17:50 |
20. | Jelínek Filip | RUZ0500 | C | TJ Růžená | 45:18 | + 21:03 |
21. | Meier David | VLI0606 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:34 | + 21:19 |
22. | Damek Ondřej | TRI0503 | C | TJ TŽ Třinec | 47:42 | + 23:27 |
23. | Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | 55:46 | + 31:31 |
24. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | OOB SK Chrast | 59:35 | + 35:20 | |
Šubrt Vojtěch | DKP0502 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Sláma Šimon | LCE0502 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | |||
Kirschner Damian | TRI0506 | C | TJ TŽ Třinec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peňáz Radek | VRB0313 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 36:05 | |
2. | Štěrba Marek | SKV0401 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 36:12 | + 0:07 |
3. | Průša Dominik | VSP0406 | A | USK Praha | 37:01 | + 0:56 |
4. | Štefan Vít | STH0202 | A | SK Studenec | 37:21 | + 1:16 |
5. | Richtr Lukáš | VPM0204 | A | KOS Slavia Plzeň | 37:32 | + 1:27 |
6. | Štregl Matyáš | VRL0301 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:03 | + 1:58 |
7. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 39:22 | + 3:17 |
8. | Blaha Jiří | VSP0411 | A | USK Praha | 40:10 | + 4:05 |
9. | Šimša Martin | PGP0309 | A | SK Praga | 40:34 | + 4:29 |
10. | Milán Jakub | TBM0411 | KOS TJ Tesla Brno | 40:38 | + 4:33 | |
11. | Blaha Michal | VSP0412 | A | USK Praha | 41:28 | + 5:23 |
12. | Tkáč Matěj | TJN0401 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:18 | + 6:13 |
13. | Malý Tomáš | VRB0414 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 44:19 | + 8:14 |
14. | Bolehovský Michal | VSP0202 | A | USK Praha | 44:53 | + 8:48 |
15. | Matuš Vít | VRB0202 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 45:05 | + 9:00 |
16. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | B | USK Praha | 45:23 | + 9:18 |
17. | Procinger Jakub | VRL0305 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:16 | + 12:11 |
18. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 48:38 | + 12:33 |
19. | Lesák Ondřej | TJN0306 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:45 | + 12:40 |
20. | Hájek Kryštof | TUV0203 | C | SOK TJ Turnov | 49:13 | + 13:08 |
21. | Haltof Marek | TRI0200 | B | TJ TŽ Třinec | 49:36 | + 13:31 |
22. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 49:52 | + 13:47 |
23. | Trojan Matěj | JIL0403 | C | OK Jilemnice | 51:30 | + 15:25 |
24. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 52:00 | + 15:55 |
25. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | C | OK Slavia Hradec Králové | 53:26 | + 17:21 |
26. | Štábl Adam | KSU0401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:12 | + 19:07 |
27. | Patterman Prokop | KSU0333 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:36 | + 19:31 |
28. | Venhoda Matěj | SJI0301 | C | OK Jihlava | 55:38 | + 19:33 |
29. | Gryc Ondřej | TBM0406 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:11 | + 22:06 |
30. | Řehoř Vojta | TJN0303 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:40 | + 25:35 |
31. | Novotný Erik | ZLH0301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 64:31 | + 28:26 |
32. | Ehl Ondřej | TBM0404 | KOS TJ Tesla Brno | 65:07 | + 29:02 | |
33. | Štorek David | JPV0202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 67:06 | + 31:01 |
34. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 73:02 | + 36:57 | |
35. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | C | USK Praha | 74:27 | + 38:22 |
36. | Kosík Dan | VRB0403 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 81:50 | + 45:45 |
Tokár Radim | VPM0300 | A | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 54:47 | |
2. | Panovec Kryštof | SZP0011 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 58:45 | + 3:58 |
3. | Růta Matyáš | TJN0102 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:02 | + 6:15 |
4. | Tuharský Erik | TRI0100 | A | TJ TŽ Třinec | 65:53 | + 11:06 |
5. | Tachezy Jan | DOR0102 | C | OK Dobříš | 68:58 | + 14:11 |
6. | Neumann Jindřich | PVP9900 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 74:34 | + 19:47 |
7. | Mühlbach Aleš | STH0104 | C | SK Studenec | 79:37 | + 24:50 |
8. | Procinger Jan | VRL0102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 80:01 | + 25:14 |
9. | Byrczek Jan | 14P0000 | UKS Kometa Gliwice | 81:19 | + 26:32 | |
10. | Reichl Tomáš | SSP0100 | C | SK Stopa Praha | 117:03 | + 62:16 |
Navrátil Adam | TRI9900 | C | TJ TŽ Třinec | DISK | ||
Milán Tomáš | TBM0111 | A | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrážka Ondřej | VPM7702 | E | KOS Slavia Plzeň | 42:09 | |
2. | Kolín Jan | JIL7701 | E | OK Jilemnice | 46:11 | + 4:02 |
3. | Venhoda Milan | SJI7104 | E | OK Jihlava | 46:28 | + 4:19 |
4. | Neumann Vojtěch | PVP9400 | E | VSK Přírodní vědy Praha | 48:29 | + 6:20 |
5. | Grundmann Jan | LPU9410 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 49:16 | + 7:07 |
6. | Rygl Miroslav | TBM7205 | E | KOS TJ Tesla Brno | 50:38 | + 8:29 |
7. | Kantor Ondřej | TRI9103 | E | TJ TŽ Třinec | 50:39 | + 8:30 |
8. | Jaroszek radosław | 42P9400 | Team360 | 50:42 | + 8:33 | |
9. | Šťastný Jiří | TBM7137 | E | KOS TJ Tesla Brno | 51:32 | + 9:23 |
10. | Průša Michal | VSP7310 | E | USK Praha | 54:46 | + 12:37 |
11. | Čermák Jan | LPU9301 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 55:33 | + 13:24 |
12. | Čech Jan | LIV7900 | E | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 58:55 | + 16:46 |
13. | Neumann Tomáš | PVP8900 | E | VSK Přírodní vědy Praha | 59:06 | + 16:57 |
14. | Kopáček Jan | CHT8510 | E | OOB SK Chrast | 59:55 | + 17:46 |
15. | jaroszek jakub | 42P9800 | Team360 | 61:16 | + 19:07 | |
16. | Janovský Tomáš | PGP6401 | E | SK Praga | 61:47 | + 19:38 |
17. | Jirka Michal | ZBM8403 | E | SK Žabovřesky Brno | 63:50 | + 21:41 |
18. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | E | OOB SK Chrast | 64:36 | + 22:27 |
19. | Skorupa Piotr | 86P9300 | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 65:25 | + 23:16 | |
20. | Jirka Jakub | VPM7905 | E | KOS Slavia Plzeň | 68:16 | + 26:07 |
21. | Rýdl Jiří | TJN7000 | E | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 70:15 | + 28:06 |
Rusý Tomáš | DCE9300 | E | KOB Dobřichovice | DISK | ||
Kettner Lukáš | DCE9400 | E | KOB Dobřichovice | DISK | ||
Horyna Roman | SZP7600 | E | TJ Slovan Zdravotník Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Lukáš | XHK9100 | C | MTBO Racing team Hradec Králové | 43:57 | |
2. | Mrázek Jan | SJC8102 | A | Sportcentrum Jičín | 44:00 | + 0:03 |
3. | Vedra David | TBM7402 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:41 | + 0:44 |
4. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:59 | + 1:02 |
5. | Kratochvíl Martin | SJI8304 | A | OK Jihlava | 45:21 | + 1:24 |
6. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:52 | + 1:55 | |
7. | Starý Ondra | VRL9802 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:04 | + 2:07 |
8. | Seidl Miroslav | EKP7402 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 46:54 | + 2:57 |
9. | Košárek Pavel | PGP7107 | B | SK Praga | 51:44 | + 7:47 |
10. | Kovář Miroslav | SZP8101 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 51:55 | + 7:58 |
11. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | A | TJ TŽ Třinec | 56:28 | + 12:31 |
12. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 59:00 | + 15:03 |
13. | Slabý Jan | ZHR7900 | TJ Zhoř | 60:20 | + 16:23 | |
14. | Čáp Ondřej | DOB7405 | B | KOB Dobruška | 62:03 | + 18:06 |
15. | Moskva Roman | ZLH7501 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 62:52 | + 18:55 |
16. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:00 | + 19:03 | |
17. | Graubner Jan | TZL8236 | SKOB Zlín | 71:21 | + 27:24 | |
18. | Preininger Luděk | DOB8001 | C | KOB Dobruška | 71:42 | + 27:45 |
19. | Preininger Ondřej | DOB8801 | C | KOB Dobruška | 74:51 | + 30:54 |
20. | Lžíčař Martin | DOB8803 | C | KOB Dobruška | 86:08 | + 42:11 |
21. | Tojnar Jan | LIV6701 | A | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 88:41 | + 44:44 |
Panovec Jan | VIC8931 | OB Vizovice | DISK | |||
Štembera Jan | TJN7513 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
MS | Domín Nikolas | EKP8806 | E | VŠTJ Ekonom Praha | 45:50 | + 1:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klech Richard | VRB7201 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 38:31 | |
2. | Wohanka Pavel | VRL7501 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:52 | + 0:21 |
3. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 39:23 | + 0:52 | |
4. | Čech Radovan | TBM7835 | KOS TJ Tesla Brno | 39:45 | + 1:14 | |
5. | Hašek Ondřej | VPM6902 | C | KOS Slavia Plzeň | 40:51 | + 2:20 |
6. | Jašek Petr | ABR7601 | C | A-team NOVO Bruntál | 41:01 | + 2:30 |
7. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 41:03 | + 2:32 |
8. | Ehl Jiří | TBM7701 | KOS TJ Tesla Brno | 41:13 | + 2:42 | |
9. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 43:26 | + 4:55 |
10. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 43:49 | + 5:18 |
11. | Petruš Marek | MLA7500 | C | MLOK Mariánské Lázně | 45:11 | + 6:40 |
12. | Polák Jaroslav | CHA7500 | C | OK Chrastava | 45:50 | + 7:19 |
13. | Rovensky Milan | TBM7711 | KOS TJ Tesla Brno | 46:32 | + 8:01 | |
14. | Štregl Petr | VRL7303 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:47 | + 9:16 |
15. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:31 | + 14:00 |
16. | Geisler Michal | SPC7504 | C | SPORTICUS team | 53:12 | + 14:41 |
17. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 55:50 | + 17:19 |
18. | Růžička Lukáš | KSU7849 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:14 | + 18:43 |
19. | Paulíček Michal | UOL7701 | C | SOB Olomouc | 57:50 | + 19:19 |
20. | Šutera Josef | 7FC7900 | Atletika Polička | 60:40 | + 22:09 | |
21. | Puš Roman | STH7501 | C | SK Studenec | 62:45 | + 24:14 |
22. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 66:31 | + 28:00 | |
23. | Prokeš Tomáš | SHK7503 | C | OK Slavia Hradec Králové | 69:11 | + 30:40 |
Hruška Miloš | ABR7501 | C | A-team NOVO Bruntál | DISK | ||
Bureš Michal | VLI7601 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Nedoplek David | ABR7602 | C | A-team NOVO Bruntál | DISK | ||
Sláma Lumír | LCE8103 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánek Martin | TBM7327 | KOS TJ Tesla Brno | 32:34 | ||
2. | Schwab David | TBM7401 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:35 | + 1:01 |
3. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | C | Sportcentrum Jičín | 36:42 | + 4:08 |
4. | Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | 38:35 | + 6:01 |
5. | Kubát Miroslav | VRL6701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:45 | + 6:11 |
6. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:57 | + 7:23 |
7. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:00 | + 7:26 | |
8. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 41:05 | + 8:31 |
9. | Milán Pavel | TBM7227 | KOS TJ Tesla Brno | 41:11 | + 8:37 | |
10. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 42:53 | + 10:19 |
11. | Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:17 | + 11:43 |
12. | Kheil Radim | PBM7301 | TJ Spartak 1. Brněnská | 44:32 | + 11:58 | |
13. | Král Jan | TBM6901 | KOS TJ Tesla Brno | 46:47 | + 14:13 | |
14. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 46:57 | + 14:23 |
15. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 47:11 | + 14:37 |
16. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:41 | + 16:07 |
17. | Urbaník Robert | VLI7002 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:18 | + 16:44 |
18. | Šňupárek Martin | TBM7107 | KOS TJ Tesla Brno | 49:55 | + 17:21 | |
19. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 52:09 | + 19:35 |
20. | Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | 52:11 | + 19:37 | |
21. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:25 | + 19:51 |
22. | Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | 52:59 | + 20:25 | |
23. | Hofhanzl Abrahám | SJI7300 | C | OK Jihlava | 53:40 | + 21:06 |
23. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 53:40 | + 21:06 | |
25. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 54:05 | + 21:31 | |
26. | Meier Milan | VLI7301 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:30 | + 21:56 |
27. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 55:00 | + 22:26 |
28. | Ptáček Miloš | BRU7000 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 55:34 | + 23:00 |
29. | Meier Jiří | BRU7400 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 56:54 | + 24:20 |
30. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | C | OK Sparta Praha | 57:05 | + 24:31 |
31. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 57:40 | + 25:06 |
32. | Sobotka Petr | OPI7300 | Orientační sporty Písek | 58:18 | + 25:44 | |
33. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 63:12 | + 30:38 |
34. | Akrman Libor | SPC7406 | SPORTICUS team | 67:05 | + 34:31 | |
35. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 75:45 | + 43:11 |
Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:24 | |
2. | Kafka Václav | SJI6001 | C | OK Jihlava | 42:41 | + 3:17 |
3. | Hájek Jiří | ONO6400 | C | SKOB Ostrov | 44:12 | + 4:48 |
4. | Pospíšek Zbyněk | TBM6007 | KOS TJ Tesla Brno | 45:09 | + 5:45 | |
5. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 46:52 | + 7:28 |
6. | Fajtl Jaroslav | VPM6001 | C | KOS Slavia Plzeň | 47:22 | + 7:58 |
7. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 50:46 | + 11:22 |
8. | Starý Pavel | VRL6301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:38 | + 13:14 |
9. | Argaláš Jaroslav | TRI6202 | C | TJ TŽ Třinec | 53:03 | + 13:39 |
10. | Roubalík Radovan | UOL6400 | C | SOB Olomouc | 53:14 | + 13:50 |
11. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 53:49 | + 14:25 |
12. | Kolář Rudolf | ABR6301 | C | A-team NOVO Bruntál | 53:57 | + 14:33 |
13. | Drobník Ivan | VLI5601 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:58 | + 14:34 |
14. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 56:45 | + 17:21 |
15. | Karel Miloš | JIL6004 | C | OK Jilemnice | 60:15 | + 20:51 |
15. | Pulec Pavel | VBM6201 | VSK Mendelu Brno | 60:15 | + 20:51 | |
17. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:39 | + 24:15 |
18. | Kuchař Pavel | SJC6000 | C | Sportcentrum Jičín | 64:39 | + 25:15 |
19. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 70:23 | + 30:59 | |
Würz Martin | LTP6303 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Škorpil Martin | SZP5700 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | DISK | ||
Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | DISK | ||
Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laciga Zdeněk | SZP5200 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 32:46 | |
2. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:27 | + 3:41 |
3. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:58 | + 5:12 |
4. | Kolář Leopold | VRB5404 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 48:34 | + 15:48 |
5. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:25 | + 16:39 |
6. | Wald František | LIV5300 | C | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 55:11 | + 22:25 |
7. | Hora Vladimír | SZP5100 | C | TJ Slovan Zdravotník Praha | 68:05 | + 35:19 |
8. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 77:23 | + 44:37 |
Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hošek Radim | DOB8737 | KOB Dobruška | 21:14 | ||
2. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:12 | + 0:58 | |
3. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 22:21 | + 1:07 | |
4. | Račanský Martin | 6YC7400 | Neregistrovaní | 24:43 | + 3:29 | |
5. | Fišer Petr | GIG7502 | GIGANT Orienteering | 24:49 | + 3:35 | |
6. | Třešňák Miloš | JIL6902 | C | OK Jilemnice | 26:12 | + 4:58 |
7. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:30 | + 5:16 | |
8. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | C | OK Slavia Hradec Králové | 27:36 | + 6:22 |
9. | Hájek Jan | TUV7301 | SOK TJ Turnov | 28:03 | + 6:49 | |
10. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 29:01 | + 7:47 | |
11. | Jílková Hana | UOL8050 | SOB Olomouc | 29:15 | + 8:01 | |
12. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 32:07 | + 10:53 |
13. | Jílek Karel | UOL69 | SOB Olomouc | 32:19 | + 11:05 | |
14. | Řízek Jaroslav | VIP6501 | SK VIPrahlo | 32:53 | + 11:39 | |
15. | Nagy Josef | TJN6701 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:14 | + 13:00 | |
16. | Byrtus Petr | TRI7703 | C | TJ TŽ Třinec | 34:16 | + 13:02 |
17. | Třešňáková Blanka | JIL7051 | C | OK Jilemnice | 35:43 | + 14:29 |
18. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:34 | + 15:20 | |
19. | Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 37:22 | + 16:08 | |
20. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 37:23 | + 16:09 | |
21. | Hájková Magdalena | TUV7351 | SOK TJ Turnov | 38:09 | + 16:55 | |
22. | Kirschner David | TRI7500 | C | TJ TŽ Třinec | 43:04 | + 21:50 |
23. | Ružička Matěj | KSU0901 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 59:30 | + 38:16 | |
Šuterová Kateřina | 7FC8300 | Atletika Polička | DISK |