Výsledky závodu: West cup - E3, oblastní žebříček

Datum:
01.09.2019
Místo konání:
Nejdek
Pořadatel:
NEK - Nejdek Orienteering
Mapa:
„Plahočiny“ , 1: 10 000
Ředitel závodu:
Mareš Alexander - R3
Hlavní rozhodčí:
Mareš Alexander - R3
Stavitel tratí:
Zieba Jaroslav - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T3     T4     TF/HDR    
D10
2.08 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 39:45
2. Šafránková Eliška LPM0953 OK Lokomotiva Plzeň 42:44 + 2:59
3. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 46:30 + 6:45
4. Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň 52:45 + 13:00
5. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 57:52 + 18:07
6. Měchurová Karina 0070020 TJ Radon Vysoká pec 71:02 + 31:17
D12
2.42 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 19:52
2. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 20:47 + 0:55
3. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 25:02 + 5:10
3. Frühaufová Julie SKV0754 TJ Slovan Karlovy Vary 25:02 + 5:10
5. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 26:24 + 6:32
6. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:00 + 8:08
7. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 28:34 + 8:42
8. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 41:14 + 21:22
8. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 41:14 + 21:22
10. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 41:26 + 21:34
11. Döhler Luise 0190001 SV Pechbrunn 43:40 + 23:48
12. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 44:58 + 25:06
13. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 44:59 + 25:07
14. Václavíková Amálie SLA0851 SKOB Slaný 47:24 + 27:32
D14
3.17 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 32:44
1. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 32:44
3. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 32:47 + 0:03
4. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 32:48 + 0:04
5. Třísková Tereza LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň 50:05 + 17:21
6. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 50:06 + 17:22
7. Křiklavová Majda 0080006 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 50:07 + 17:23
8. Měchurová Zuzana - 58:12 + 25:28
8. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 58:12 + 25:28
10. Černá Anežka KPY0650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:20 + 25:36
11. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 58:41 + 25:57
12. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 58:43 + 25:59
13. Döhler Karla 0190002 SV Pechbrunn 81:56 + 49:12
14. Kovandová Kamila KPY0550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 143:11 + 110:27
15. Kocumová Linda ONO0654 SKOB Ostrov 143:45 + 111:01
MS Váchová Ilona 0080008 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 58:40 + 25:56
MS Křiklavová Petra 0080009 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 62:43 + 29:59
D16
3.87 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 42:04
2. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:06 + 7:02
3. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 49:28 + 7:24
4. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 53:18 + 11:14
5. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 71:10 + 29:06
6. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 77:32 + 35:28
7. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 77:34 + 35:30
D18
4.96 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čiháková Johana 0060001 Johanka klub 85:23
D21
6.49 km, 220 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.15, PB: 6366
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 59:36 7561
2. Chernykh Zoya 0020001 LVS Khimki 68:52 + 9:16
3. Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov 73:40 + 14:04 6151
4. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 86:52 + 27:16 4884
5. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 92:18 + 32:42 4299
6. Monrová Jana 0010001 - 97:18 + 37:42
7. Horová Magda VSP5450 USK Praha 108:59 + 49:23 2884
8. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 125:09 + 65:33 1593
9. Vávrová Sára 0140002 StillAliveCZ 144:32 + 84:56
Kábrtová Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary DISK 0
Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
D35
4.96 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 56:43
2. Vávrová Rút 0140001 StillAliveCZ 60:10 + 3:27
3. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 60:20 + 3:37
4. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 63:47 + 7:04
5. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 64:37 + 7:54
6. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 68:34 + 11:51
7. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 68:39 + 11:56
8. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 72:26 + 15:43
9. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 76:20 + 19:37
10. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 76:27 + 19:44
11. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 77:26 + 20:43
12. Fuxová Kateřina SLA7850 SKOB Slaný 86:12 + 29:29
13. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 87:36 + 30:53
14. Turková Martina SKV7852 TJ Slovan Karlovy Vary 89:25 + 32:42
15. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 94:39 + 37:56
16. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 186:03 + 129:20
Křížová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice DISK
MS Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 67:40 + 10:57
D45
3.87 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 53:57
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 53:57
3. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 60:52 + 6:55
4. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 64:29 + 10:32
5. Čermáková Monika 0120001 Čermákovy 70:20 + 16:23
6. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:08 + 20:11
7. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 74:25 + 20:28
8. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 75:34 + 21:37
9. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 76:13 + 22:16
10. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 77:55 + 23:58
11. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 86:24 + 32:27
12. Millionová Hedvika MAS7351 KČT Aš 92:28 + 38:31
13. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 SKOB Slaný 146:16 + 92:19
14. Škrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 164:01 + 110:04
D55
3.42 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 39:06
2. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 42:30 + 3:24
3. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 47:31 + 8:25
4. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 47:38 + 8:32
5. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 49:35 + 10:29
6. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 51:11 + 12:05
7. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 58:48 + 19:42
8. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 68:19 + 29:13
9. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 73:38 + 34:32
D65
2.65 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 37:37
2. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 63:18 + 25:41
3. Nyklová Helena 0110001 Nyklová 68:57 + 31:20
4. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 70:44 + 33:07
5. Dlouhá Lenka MAS5150 KČT Aš 74:17 + 36:40
H10
2.08 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 21:37
2. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 24:04 + 2:27
3. Kříž Matěj KRL0901 Kometa Kralovice 25:12 + 3:35
4. Andresík Matyáš 0070021 TJ Radon Vysoká pec 27:12 + 5:35
5. Ritter Jakub ONO1000 SKOB Ostrov 28:58 + 7:21
6. Brabec Zdeněk MAS1001 KČT Aš 31:18 + 9:41
7. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 37:01 + 15:24
8. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 39:04 + 17:27
9. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 41:58 + 20:21
10. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 48:00 + 26:23
11. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 59:53 + 38:16
12. Grisa Dominik SLA0900 SKOB Slaný 83:13 + 61:36
13. Navrátil Daniel JZL0900 TJ Jižní svahy Zlín 116:20 + 94:43
H12
2.90 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 23:02
2. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 23:03 + 0:01
3. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 23:21 + 0:19
4. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 23:37 + 0:35
5. Brabec Matěj MAS0701 KČT Aš 28:04 + 5:02
6. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 30:22 + 7:20
7. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 30:23 + 7:21
8. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 37:34 + 14:32
9. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 38:04 + 15:02
10. Kouřil Vojta KPY0700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:06 + 15:04
11. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 38:07 + 15:05
12. Krejčí Antonín KPY0803 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:07 + 28:05
13. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 51:14 + 28:12
14. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 54:49 + 31:47
15. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 54:55 + 31:53
Bršťák Tomáš 0070023 TJ Radon Vysoká pec DISK
Kraus Christian 0070024 TJ Radon Vysoká pec DISK
Grisa Filip SLA0801 SKOB Slaný DISK
H14
3.87 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 39:08
2. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 40:09 + 1:01
3. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 46:21 + 7:13
4. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 47:42 + 8:34
5. Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:33 + 13:25
6. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:59 + 15:51
7. Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice 58:42 + 19:34
8. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 62:21 + 23:13
9. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 67:27 + 28:19
10. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 70:20 + 31:12
11. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 83:51 + 44:43
12. Andrš Matěj 0070025 TJ Radon Vysoká pec 89:00 + 49:52
13. Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 124:14 + 85:06
14. Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 124:20 + 85:12
Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov DISK
H16
5.44 km, 145 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 52:43
2. Pavlásek Albert LPM0304 OK Lokomotiva Plzeň 52:47 + 0:04
3. Grohmann Jan VPM0403 KOS Slavia Plzeň 52:59 + 0:16
4. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 82:26 + 29:43
5. Karliczek Tomáš NEK0300 Nejdek Orienteering 87:51 + 35:08
6. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 96:10 + 43:27
7. Čepička Václav SLA0301 SKOB Slaný 98:38 + 45:55
8. Křiklava Adam 0080005 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 115:42 + 62:59
9. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 118:53 + 66:10
10. Dlabač Marek 0080007 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 122:38 + 69:55
Vobořil Ondřej KPY0403 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H18
7.16 km, 285 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 108:02
2. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 109:24 + 1:22
3. Křiklava Jakub 0080010 Ski klub Karlovy Vary, z.s. 127:26 + 19:24
3. Bureš Radek MLA0102 MLOK Mariánské Lázně 127:26 + 19:24
H21
9.07 km, 330 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.15, PB: 4680
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 92:01 5111
2. Chernykh Misha 0020002 LVS Khimki 94:49 + 2:48
3. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:55 + 7:54 4604
4. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 112:07 + 20:06 3932
5. Šulc Marek MAS9302 KČT Aš 116:08 + 24:07 3638
6. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 123:20 + 31:19 3225
7. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 141:49 + 49:48 2390
Šákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Lhotka Ondřej 0040001 Lhotkovi DISK
H35
7.16 km, 285 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 68:43
2. Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 75:04 + 6:21
3. Čermák Radek PGP6405 SK Praga 75:20 + 6:37
4. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 77:10 + 8:27
5. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 77:31 + 8:48
6. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 81:32 + 12:49
7. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:38 + 14:55
8. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 88:34 + 19:51
9. Fišer Pavel SKV7200 TJ Slovan Karlovy Vary 90:02 + 21:19
10. Procházka Vít KPY8000 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:57 + 22:14
11. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 91:58 + 23:15
12. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 92:12 + 23:29
12. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 92:12 + 23:29
14. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 96:21 + 27:38
15. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 100:47 + 32:04
16. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 101:01 + 32:18
17. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 101:09 + 32:26
18. Kožíšek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň 102:56 + 34:13
18. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 102:56 + 34:13
20. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 103:11 + 34:28
21. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 105:30 + 36:47
22. Grisa Petr SLA7600 SKOB Slaný 111:57 + 43:14
23. Vaněček Jan TJP8000 TJ Sokol Troja 113:25 + 44:42
24. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 116:34 + 47:51
25. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 118:35 + 49:52
26. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 120:17 + 51:34
27. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 142:37 + 73:54
Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov DISK
Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov DISK
Kábrt Filip 0050001 OK Viníci DISK
H45
6.31 km, 255 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komín David PGP7405 SK Praga 79:31
2. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 82:33 + 3:02
2. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 82:33 + 3:02
4. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 84:17 + 4:46
5. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 93:29 + 13:58
6. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 95:29 + 15:58
7. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 101:22 + 21:51
8. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 103:10 + 23:39
9. Döhler Thomas 0190004 SV Pechbrunn 104:23 + 24:52
10. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 106:45 + 27:14
11. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 108:35 + 29:04
12. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 117:04 + 37:33
13. Kropáč Jiří KRL6702 Kometa Kralovice 118:38 + 39:07
14. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 121:29 + 41:58
15. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 128:53 + 49:22
Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice DISK
H55
4.61 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 58:12
2. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 58:19 + 0:07
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 59:13 + 1:01
4. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 62:01 + 3:49
5. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 76:52 + 18:40
6. Vávra Petr 0140003 StillAliveCZ 89:52 + 31:40
7. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 112:03 + 53:51
Chernykh Sergey 0020003 LVS Khimki DISK
H65
3.42 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Josef JES4701 OK Rakovník 51:19
2. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 57:06 + 5:47
3. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 62:47 + 11:28
4. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia Plzeň 63:23 + 12:04
5. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 64:23 + 13:04
6. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 65:47 + 14:28
7. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 71:33 + 20:14
8. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 76:52 + 25:33
9. Chromčák František JZL5201 TJ Jižní svahy Zlín 77:00 + 25:41
H75
2.65 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 41:40
2. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 42:17 + 0:37
3. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 43:00 + 1:20
4. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 43:21 + 1:41
5. Zábranský Emil SLA4200 SKOB Slaný 47:37 + 5:57
6. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 55:48 + 14:08
7. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 56:52 + 15:12
8. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 77:46 + 36:06
HD10F
2.78 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vaněčková Anna TJP1050 TJ Sokol Troja 16:31
2. Jedlička Jakub LPM0801 OK Lokomotiva Plzeň 19:04 + 2:33
3. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 19:06 + 2:35
4. Lebedová Veronika 0070031 TJ Radon Vysoká pec 23:44 + 7:13
5. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 24:41 + 8:10
6. Čermáková Anna SK Praga 26:52 + 10:21
7. Bartoš Vojta - 27:47 + 11:16
8. Turková Klára SKV1151 TJ Slovan Karlovy Vary 28:39 + 12:08
9. Vaněček Jan TJP0800 TJ Sokol Troja 29:25 + 12:54
10. Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný 29:42 + 13:11
11. Cikhartová Adélka Nejdek Orienteering 32:20 + 15:49
12. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 32:44 + 16:13
13. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 35:11 + 18:40
14. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 35:47 + 19:16
15. Bartošová Majda - 39:04 + 22:33
16. Malý Vojta 0070011 TJ Radon Vysoká pec 39:47 + 23:16
17. Janstová Žofie 0070016 TJ Radon Vysoká pec 40:44 + 24:13
17. Šperlová Kateřina 0070014 TJ Radon Vysoká pec 40:44 + 24:13
19. Petýrková Karolína Nejdek Orienteering 45:24 + 28:53
20. Bršťák Antonín 0070018 TJ Radon Vysoká pec 58:48 + 42:17
21. Kropáček Antonín 0070015 TJ Radon Vysoká pec 59:07 + 42:36
22. Vlašímská Anna SKV1251 TJ Slovan Karlovy Vary 72:54 + 56:23
Bršťák Vítek 0070010 TJ Radon Vysoká pec DISK
Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice DISK
MS Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 25:21 + 8:50
T3
3.09 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehořek Jaroš SKV6301 TJ Slovan Karlovy Vary 43:04
2. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva Chomutov 50:30 + 7:26
3. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 51:38 + 8:34
4. Grohmann Jan 53:31 + 10:27
5. Houba Petr KRL7801 Kometa Kralovice 54:08 + 11:04
6. Jedličková Renata LPM7854 OK Lokomotiva Plzeň 59:40 + 16:36
7. Šperlová Zuzana 0070026 TJ Radon Vysoká pec 59:52 + 16:48
8. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 62:06 + 19:02
9. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 63:05 + 20:01
9. Houbová Hana KRL8251 Kometa Kralovice 63:05 + 20:01
11. Měchura Václav - 70:35 + 27:31
12. Měchurová Marie - 70:51 + 27:47
13. Kožíšková Zuzana OK Lokomotiva Plzeň 76:50 + 33:46
14. Hrstková Marie SLA8150 SKOB Slaný 77:18 + 34:14
15. Andrašová Iveta TJ Radon Vysoká pec 84:49 + 41:45
16. Andresíková Jana 0070030 TJ Radon Vysoká pec 84:55 + 41:51
17. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 91:13 + 48:09
18. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 91:18 + 48:14
19. Procházková Jitka KPY7850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 100:03 + 56:59
20. Hlaváček Jakub KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 102:09 + 59:05
21. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 132:15 + 89:11
T4
4.75 km, 230 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehořek Tomáš SKV9601 TJ Slovan Karlovy Vary 60:05
2. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 112:27 + 52:22
3. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 113:30 + 53:25
4. Raková Eliška BSO0152 KOB Baník Sokolov 119:57 + 59:52
Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice DISK
TF/HDR
2.20 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 28:53
2. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 29:10 + 0:17
3. Jedlička Michal LPM1103 OK Lokomotiva Plzeň 31:53 + 3:00
4. Václavíková Anna SLA1151 SKOB Slaný 35:18 + 6:25
5. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 37:15 + 8:22
6. Navrátil Jáchym JZL1100 TJ Jižní svahy Zlín 48:36 + 19:43
7. Eliáš Vojta 0130001 Na Kopci 49:40 + 20:47
8. Bršťákovy Josef_Aleš 0070005 TJ Radon Vysoká pec 50:09 + 21:16
9. Dragoun Jan 0070008 TJ Radon Vysoká pec 50:36 + 21:43
10. Pávková Anna Nejdek Orienteering 53:36 + 24:43
11. Müller Ronja USV TU Dresden 53:43 + 24:50
12. Stahlík Filip OK Lokomotiva Plzeň 54:01 + 25:08
13. Janstová Amálka 0070002 TJ Radon Vysoká pec 62:17 + 33:24
14. Kožíšek Matouš OK Lokomotiva Plzeň 76:10 + 47:17
Petýrek Vašek Nejdek Orienteering DISK