Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Radostice, sokolovna
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Radostice-Okrouhlík, 1:10000, e=5 m, 03/2019
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Ptáček Pavel - R2
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
D10
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jágrová Aneta RBK0951 C SK Radioklub Blansko 21:05
2. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 24:31 + 3:26
3. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:10 + 8:05
4. Beránková Kamila ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno 31:47 + 10:42
5. Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno 33:26 + 12:21
6. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 35:05 + 14:00
7. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno 36:27 + 15:22
8. Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 39:38 + 18:33
MS Ferenčák Mikuláš ZBM0912 C SK Žabovřesky Brno 41:22 + 20:17
MS Dostálová Adéla OSN0750 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:45 + 7:40
D10N
3.20 km, 55 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 20:23
2. Tomíčková Eliška 0110003 C 011 - ESOX ODEI 20:28 + 0:05
3. Mudráková Natálie TBM0953 C KOS TJ Tesla Brno 23:07 + 2:44
4. Velešíková Markéta C 23:09 + 2:46
5. Beránková Julie ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno 24:43 + 4:20
6. Šmídová Linda 0100002 C 010 - SVČ Miroslav 28:08 + 7:45
7. Alešová Anna ZBM1077 C SK Žabovřesky Brno 30:02 + 9:39
8. Spurná Lada C 51:35 + 31:12
Granátová Markéta TBM1053 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D12
2.20 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 15:01
2. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 15:45 + 0:44
3. Janíková Anna UBM0855 C MENISKOS Brno 18:40 + 3:39
4. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 19:39 + 4:38
5. Myšková Ema TBM0759 C KOS TJ Tesla Brno 20:06 + 5:05
6. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 21:27 + 6:26
7. Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 21:43 + 6:42
8. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 22:44 + 7:43
9. Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 23:27 + 8:26
10. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 24:55 + 9:54
11. Sedláčková Hana TBM0778 C KOS TJ Tesla Brno 25:51 + 10:50
12. Hiklová Eva ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno 27:36 + 12:35
13. Karafiátová Eliška ABM0752 C KOB ALFA Brno 27:48 + 12:47
14. Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 29:41 + 14:40
15. Ondrová Amálie UBM0754 C MENISKOS Brno 30:55 + 15:54
16. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:03 + 16:02
17. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:13 + 20:12
18. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 35:32 + 20:31
19. Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 36:29 + 21:28
20. Folprecht Mia TBM0858 C KOS TJ Tesla Brno 40:27 + 25:26
21. Peňázová Charlotte ZBM0860 C SK Žabovřesky Brno 43:14 + 28:13
22. Věžníková Natálie TTR0777 C OOB Třebíč 60:33 + 45:32
Veselá Veronika 0190001 C 019 - Předklášteří DISK
D14
2.90 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušková Tereza TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno 23:15
2. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 24:15 + 1:00
3. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 25:12 + 1:57
4. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 25:16 + 2:01
5. Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 26:23 + 3:08
6. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 27:35 + 4:20
7. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 28:14 + 4:59
8. Tomanová Eliška LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:25 + 6:10
9. Ježková Ivana ZBM0560 A SK Žabovřesky Brno 29:46 + 6:31
10. Kurečková Klára ABM0657 B KOB ALFA Brno 30:52 + 7:37
11. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 31:18 + 8:03
12. Barnatová Magda ZBM0653 B SK Žabovřesky Brno 34:10 + 10:55
13. Petrášová Kateřina BBM0550 C BETA URSUS Orienteering 36:07 + 12:52
14. Vrbková Marta RBK0651 C SK Radioklub Blansko 37:58 + 14:43
15. Baláčová Natálie TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno 39:18 + 16:03
16. Palátová Renáta ABM0655 B KOB ALFA Brno 40:30 + 17:15
17. Mazálková Klára ZBM0558 B SK Žabovřesky Brno 48:13 + 24:58
18. Mikulová Klára TBM0553 B KOS TJ Tesla Brno 51:13 + 27:58
19. Stehlíková Barbora ZBM0559 C SK Žabovřesky Brno 58:37 + 35:22
D16
3.20 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 27:57
2. Poloučková Hana ABM0350 B KOB ALFA Brno 34:10 + 6:13
3. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 37:15 + 9:18
4. Pánková Klára ZBM0456 B SK Žabovřesky Brno 37:31 + 9:34
5. Škondrová Šárka BBM0350 C BETA URSUS Orienteering 76:42 + 48:45
D21C
4.30 km, 160 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9091
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 29:53 9200
2. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 30:14 + 0:21 9095
3. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 30:37 + 0:44 8980
4. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 30:56 + 1:03 8884
5. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 31:09 + 1:16 8819
6. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 32:32 + 2:39 8403
7. Svobodová Lenka PHK9551 C OK 99 Hradec Králové 34:04 + 4:11 7942
8. Hošeková Vanda TBM9696 C KOS TJ Tesla Brno 34:05 + 4:12 7937
9. Hlavová Hana KON8888 C KOB Konice 34:41 + 4:48 7757
10. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 37:19 + 7:26 6966
11. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 38:45 + 8:52 6535
12. Matulová Iva ADA8451 C OOB Spartak Adamov 39:01 + 9:08
13. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 39:19 + 9:26 6364
14. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 40:04 + 10:11 6139
15. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 40:13 + 10:20 6094
16. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 40:22 + 10:29 6049
17. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 42:29 + 12:36 5412
18. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 42:35 + 12:42 5382
19. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 44:50 + 14:57 4706
20. Křístková Veronika ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno 44:52 + 14:59 4696
21. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 45:11 + 15:18 4601
22. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 45:55 + 16:02 4380
23. Kulichová Zuzana TTR9151 C OOB Třebíč 46:26 + 16:33 4225
24. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 49:45 + 19:52 3228
25. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 49:47 + 19:54 3218
26. Bravená Martina VBM8751 C VSK Mendelu Brno 53:16 + 23:23 2171
27. Petráčková Kristýna SJI9851 C OK Jihlava 53:37 + 23:44 2066
28. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 53:45 + 23:52 2026
29. Čížková Markéta ADA9652 C OOB Spartak Adamov 55:06 + 25:13 1620
30. Stehlíková Jana TBM8658 C KOS TJ Tesla Brno 55:31 + 25:38 1495
31. Molnárová Monika ZBM9459 C SK Žabovřesky Brno 56:00 + 26:07 1349
32. Stehlíková Alžbeta 0130001 C 013 - S-team 63:22 + 33:29
33. Rešová Kateřina ASU9090 C Magnus Orienteering 64:38 + 34:45 0
D21D
3.40 km, 120 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1356
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Růžková Kateřina SBK8550 C KOB START Blansko 33:47
2. Otrusinová Jana ABM9560 C KOB ALFA Brno 40:13 + 6:26 1486
3. Jirásková Barbora SHK9050 C OK Slavia Hradec Králové 41:11 + 7:24 1457
4. Sychrová Martina 0200001 C 020 - TJ Papuchálci 42:33 + 8:46
5. Handlová Andrea 0240001 C 024 - neregistrovaná 45:20 + 11:33
6. Kučerová Renata ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno 52:06 + 18:19 1124
7. Čížková Eliška ADA0051 C OOB Spartak Adamov 53:57 + 20:10 1068
8. Sychrová Daniela VBM8458 C VSK Mendelu Brno 56:21 + 22:34 995
9. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:24 + 24:37 932
10. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:44 + 25:57 892
11. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 62:39 + 28:52 803
12. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 63:39 + 29:52 772
D35
3.40 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:31
2. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 31:47 + 0:16
3. Tomíčková Dana 0110002 C 011 - ESOX ODEI 32:17 + 0:46
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 33:50 + 2:19
5. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 35:43 + 4:12
6. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 35:48 + 4:17
7. Malá Alice TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno 37:01 + 5:30
8. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 37:30 + 5:59
9. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 39:08 + 7:37
10. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:02 + 8:31
11. Střelická Jana 0160001 C 016 - nereg. 40:58 + 9:27
12. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 41:22 + 9:51
13. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 41:28 + 9:57
14. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 41:37 + 10:06
15. Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 42:20 + 10:49
15. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 42:20 + 10:49
17. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 42:48 + 11:17
18. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:26 + 11:55
19. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 43:53 + 12:22
20. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 45:52 + 14:21
21. Kroutilová Eva TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno 46:17 + 14:46
22. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 46:25 + 14:54
23. Šichová Radka ZBM8051 C SK Žabovřesky Brno 47:47 + 16:16
24. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 48:43 + 17:12
25. Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 49:35 + 18:04
26. Vršková Dagmar ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno 50:02 + 18:31
27. Coufalová Martina ZBM7755 C SK Žabovřesky Brno 52:25 + 20:54
28. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 52:28 + 20:57
29. Tachovská Kamila ZBM7655 C SK Žabovřesky Brno 53:47 + 22:16
30. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 56:09 + 24:38
31. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 57:16 + 25:45
32. Bauerová Petra 6KC8350 C Neregistrovaní 58:05 + 26:34
33. Klíčová Kateřina TBM7658 C KOS TJ Tesla Brno 63:25 + 31:54
Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno DISK
D45
3.30 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 29:07
2. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 32:34 + 3:27
3. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 32:52 + 3:45
4. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 33:09 + 4:02
5. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 36:51 + 7:44
6. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 38:45 + 9:38
7. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 39:37 + 10:30
8. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:47 + 12:40
9. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 43:24 + 14:17
10. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:58 + 14:51
11. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 47:09 + 18:02
12. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 53:35 + 24:28
13. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 56:15 + 27:08
14. Beránková Šárka ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno 57:10 + 28:03
15. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 62:56 + 33:49
16. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 64:24 + 35:17
17. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 87:44 + 58:37
Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov DISK
D55
3.00 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 35:47
2. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 40:49 + 5:02
3. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 42:48 + 7:01
4. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 43:49 + 8:02
5. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:09 + 10:22
6. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 47:11 + 11:24
7. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:53 + 12:06
8. Sladká Zora PBM6059 C TJ Spartak 1. Brněnská 59:15 + 23:28
Svobodová Jindřiška UBM5751 C MENISKOS Brno DISK
D65
2.60 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 34:27
2. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB START Blansko 35:17 + 0:50
3. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 36:29 + 2:02
4. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 40:50 + 6:23
5. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 49:37 + 15:10
6. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:45 + 25:18
7. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 74:54 + 40:27
H10
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 19:14
2. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 20:01 + 0:47
3. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:30 + 1:16
4. Mynář Petr ZBM0907 C SK Žabovřesky Brno 23:14 + 4:00
5. Koča František ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno 23:40 + 4:26
6. Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 25:22 + 6:08
7. Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 25:41 + 6:27
8. Svirák Benjamin TBM0915 C KOS TJ Tesla Brno 38:22 + 19:08
Jedlička Jonáš C DISK
MS Lipovský Robin 0100001 C 010 - SVČ Miroslav 50:58 + 31:44
H10N
3.20 km, 55 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroutil Tadeáš TBM0928 C KOS TJ Tesla Brno 21:18
2. Kaván Kryštof C 21:59 + 0:41
3. Podhrázský Tomáš ZBM1101 C SK Žabovřesky Brno 23:11 + 1:53
4. Drastík Václav 0100005 C 010 - SVČ Miroslav 27:33 + 6:15
5. Ondra Vít UBM1002 C MENISKOS Brno 29:49 + 8:31
6. Dvořák Jakub C 48:46 + 27:28
7. Aleš Mikuláš ZBM1017 C SK Žabovřesky Brno 51:36 + 30:18
H12
2.50 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 15:53
2. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 17:10 + 1:17
3. Urválek Jan TBM0707 B KOS TJ Tesla Brno 18:19 + 2:26
4. Račanský Jiří TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno 18:36 + 2:43
5. Marek Filip ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno 18:37 + 2:44
6. Schwab Filip TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno 20:42 + 4:49
7. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 21:57 + 6:04
8. Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 22:23 + 6:30
9. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 22:44 + 6:51
10. Ježek David ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno 24:09 + 8:16
11. Dvořák David ABM0702 C KOB ALFA Brno 27:17 + 11:24
12. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 27:25 + 11:32
13. Bulička Martin ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno 27:35 + 11:42
14. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 30:28 + 14:35
15. Kroutil Jošt TBM0712 C KOS TJ Tesla Brno 31:01 + 15:08
16. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 34:25 + 18:32
17. Skacel Viktor 0030002 C 003 - SKACELOVI 36:33 + 20:40
18. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:57 + 21:04
19. Dohnal František ZBM0811 C SK Žabovřesky Brno 37:32 + 21:39
20. Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno 49:37 + 33:44
21. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:28 + 38:35
Navrátil Jakub TBM0811 C KOS TJ Tesla Brno DISK
MS Šmíd Jiří 0100003 C 010 - SVČ Miroslav 35:09 + 19:16
H14
3.10 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 A Slavia Liberec orienteering 19:45
2. Strýček Jan ADA0503 A OOB Spartak Adamov 21:47 + 2:02
3. Račanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 22:08 + 2:23
4. Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 22:32 + 2:47
5. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 22:36 + 2:51
6. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno 22:41 + 2:56
7. Kučera Tomáš ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno 23:18 + 3:33
8. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 24:11 + 4:26
9. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 24:29 + 4:44
10. Zrník Tomáš OSN0606 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:59 + 5:14
11. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 25:28 + 5:43
12. Vedra Tobiáš TBM0621 B KOS TJ Tesla Brno 27:53 + 8:08
13. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 28:09 + 8:24
14. Folprecht Matyáš TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno 29:15 + 9:30
15. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 33:19 + 13:34
16. Petrášek Eduard ZBM0609 B SK Žabovřesky Brno 34:12 + 14:27
17. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 34:49 + 15:04
18. Svirák Jonatan TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno 35:22 + 15:37
19. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 37:20 + 17:35
20. Jirků František SJI0600 C OK Jihlava 40:32 + 20:47
21. Lasota Jan ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno 40:45 + 21:00
22. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:51 + 24:06
23. Martinkovič Šimon BBM0503 C BETA URSUS Orienteering 45:32 + 25:47
24. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 57:07 + 37:22
25. Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno 57:37 + 37:52
Žovinec Pavel ABM0509 C KOB ALFA Brno DISK
Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov DISK
H16
3.40 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 23:25
2. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 23:31 + 0:06
3. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 25:14 + 1:49
4. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 25:30 + 2:05
5. Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 26:28 + 3:03
6. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 26:52 + 3:27
7. Rajnoha Tomáš UBM0303 B MENISKOS Brno 28:26 + 5:01
8. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 28:37 + 5:12
9. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 28:51 + 5:26
10. Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 30:23 + 6:58
11. Fousek Matěj RBK0402 B SK Radioklub Blansko 30:50 + 7:25
12. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 31:25 + 8:00
13. Chrást Lukáš OSN0301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:04 + 13:39
14. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 37:28 + 14:03
15. Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno 37:30 + 14:05
16. Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:41 + 15:16
17. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:13 + 18:48
18. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 42:19 + 18:54
19. Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 75:17 + 51:52
20. Dvořák Michal ABM0402 C KOB ALFA Brno 81:14 + 57:49
Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč DISK
H18
3.80 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čelechovský Matěj UBM0202 B MENISKOS Brno 45:57
H21C
6.40 km, 220 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8369
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chromý Adam TBM8841 R KOS TJ Tesla Brno 38:20 8534
2. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 39:28 + 1:08 8292
3. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 39:31 + 1:11 8281
4. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 40:56 + 2:36 7978
5. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 41:40 + 3:20 7821
6. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 41:49 + 3:29 7789
7. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:10 + 3:50 7714
8. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 42:16 + 3:56 7692
8. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 42:16 + 3:56 7692
10. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 42:25 + 4:05 7660
11. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 43:18 + 4:58 7471
12. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 43:24 + 5:04 7450
13. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:32 + 6:12 7207
14. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 44:45 + 6:25 7161
15. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 44:55 + 6:35 7125
16. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 45:02 + 6:42 7100
17. Stehlík Martin TBM8525 C KOS TJ Tesla Brno 45:56 + 7:36 6908
18. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 46:06 + 7:46 6872
19. Hraboš Matej TBM9547 C KOS TJ Tesla Brno 46:14 + 7:54 6844
20. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 47:31 + 9:11 6569
21. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 47:43 + 9:23 6526
22. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 48:12 + 9:52 6423
23. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 48:13 + 9:53 6419
24. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 48:16 + 9:56 6408
25. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 48:27 + 10:07 6369
26. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 49:15 + 10:55 6198
27. Kinc Martin 0090001 C 009 - GBM 49:25 + 11:05
28. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:51 + 11:31 6070
29. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 50:00 + 11:40 6037
30. Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 50:26 + 12:06 5945
31. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 50:44 + 12:24 5881
32. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 50:47 + 12:27 5870
33. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:43 + 13:23 5670
34. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 53:07 + 14:47 5370
35. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 53:46 + 15:26 5231
36. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 54:00 + 15:40 5181
37. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 54:24 + 16:04 5096
38. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 55:51 + 17:31 4786
39. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 56:38 + 18:18 4618
40. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 56:40 + 18:20 4611
41. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 59:38 + 21:18 3976
42. Farinha Filipe 0330001 C 033 - (POR) GD4C 61:30 + 23:10
43. Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 63:45 + 25:25 3095
44. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:05 + 27:45 2595
45. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 67:38 + 29:18 2264
46. Mareček Jiří ADA5901 C OOB Spartak Adamov 69:27 + 31:07 1875
47. Rohan Tomáš ASU9009 C Magnus Orienteering 69:39 + 31:19 1832
48. Kulich Martin ZBM9009 C SK Žabovřesky Brno 70:16 + 31:56 1700
49. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 75:49 + 37:29 512
50. Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 82:30 + 44:10 0
51. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 82:36 + 44:16 0
52. Kůra Josef ZBM8722 C SK Žabovřesky Brno 89:38 + 51:18
Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň DISK 0
Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Sychra Marek 0080001 C 008 - TJ Papuchálci DISK
Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno DISK 0
H21D
4.20 km, 145 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4240
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 34:00 4362
2. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 34:23 + 0:23 4315
3. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 36:38 + 2:38 4043
4. Velička Jan VRB8504 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 41:51 + 7:51 3411
5. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 43:26 + 9:26 3219
6. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 44:49 + 10:49 3051
7. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 47:58 + 13:58 2670
8. Theiner Lukáš ABM9610 C KOB ALFA Brno 48:37 + 14:37 2591
9. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 50:22 + 16:22 2379
10. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 52:57 + 18:57 2066
11. Bařina Jiří SBK8101 C KOB START Blansko 56:34 + 22:34 1628
12. Růžek Lukáš PBM8500 C TJ Spartak 1. Brněnská 57:05 + 23:05
13. Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:03 + 29:03 843
14. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 65:21 + 31:21 565
15. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 70:01 + 36:01 0
H35
4.80 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 37:37
2. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 38:56 + 1:19
3. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 39:38 + 2:01
4. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 40:03 + 2:26
5. Procházka Jan RBK7901 C SK Radioklub Blansko 40:37 + 3:00
6. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 40:53 + 3:16
7. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 42:33 + 4:56
8. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 43:41 + 6:04
9. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 45:03 + 7:26
10. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 45:35 + 7:58
11. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:45 + 8:08
12. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 46:24 + 8:47
13. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 46:55 + 9:18
14. Ježek Petr ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno 47:22 + 9:45
15. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 48:57 + 11:20
16. Václavek Lukáš 0020002 C 002 - Václavek team 51:18 + 13:41
17. Čížek Petr ADA7101 C OOB Spartak Adamov 51:19 + 13:42
18. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:26 + 13:49
19. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 54:00 + 16:23
20. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 54:21 + 16:44
21. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 54:50 + 17:13
22. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 55:15 + 17:38
23. Ženka Ondřej 0050001 C 005 - NNN - Ženka 56:25 + 18:48
24. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 56:47 + 19:10
25. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 57:59 + 20:22
26. Tomíček Oldřich 0110001 C 011 - ESOX ODEI 58:57 + 21:20
27. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 59:27 + 21:50
28. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 60:04 + 22:27
29. Podhrázský Zbyšek ZBM8202 C SK Žabovřesky Brno 61:49 + 24:12
30. Musil Radek 0250001 C 025 - :-)) 63:08 + 25:31
31. Skacel Pavel 0030001 C 003 - SKACELOVI 64:01 + 26:24
32. Račanský Martin 0040001 C 004 - TBM 64:25 + 26:48
33. Lasota Marek 0170001 C 017 - Lasota - neregistrován 65:39 + 28:02
34. Provazník Dušan ADA7301 C OOB Spartak Adamov 66:44 + 29:07
35. Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno 74:11 + 36:34
36. Vaculín Petr 0340001 C 034 - rychlá bota 77:44 + 40:07
37. Polách David 0280001 C 028 - Neregistrovani Vlci 99:20 + 61:43
Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Hájek Ondřej TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H45
4.20 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 37:43
2. Svoboda Petr ABM7124 C KOB ALFA Brno 39:03 + 1:20
3. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 40:10 + 2:27
4. Smutný Radek ABM6701 C KOB ALFA Brno 40:27 + 2:44
5. Adámek Libor ABM6707 C KOB ALFA Brno 41:23 + 3:40
6. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:56 + 4:13
7. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 42:31 + 4:48
8. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 43:23 + 5:40
9. Polouček Pavel ABM7100 C KOB ALFA Brno 43:55 + 6:12
10. Palát Marek ABM7047 C KOB ALFA Brno 44:34 + 6:51
11. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 46:31 + 8:48
12. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 51:56 + 14:13
13. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 57:24 + 19:41
14. Pánek Tomáš 0180001 C 018 - Neregistrovaný 85:53 + 48:10
H55
3.40 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:36
2. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 34:13 + 0:37
3. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 35:01 + 1:25
4. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko 36:10 + 2:34
5. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko 36:34 + 2:58
6. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 38:40 + 5:04
7. Svoboda Vladimír VBM5715 C VSK Mendelu Brno 38:54 + 5:18
8. Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko 39:25 + 5:49
9. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 39:39 + 6:03
10. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 39:43 + 6:07
11. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 39:55 + 6:19
12. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:39 + 11:03
13. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 49:51 + 16:15
14. Buráň Zdeněk 0140002 C 014 - BzB 51:44 + 18:08
15. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 52:44 + 19:08
16. Věžník Antonín ADA5505 C OOB Spartak Adamov 54:02 + 20:26
H65
2.80 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 40:59
2. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 43:23 + 2:24
3. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 50:00 + 9:01
4. Šnyrch František ABM4902 C KOB ALFA Brno 65:50 + 24:51
5. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 73:02 + 32:03
6. Novotný Jan UBM4401 C MENISKOS Brno 126:30 + 85:31
HDR
3.20 km, 55 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hikl Martin ZBM1104 C SK Žabovřesky Brno 16:54
2. Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 23:27 + 6:33
3. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:02 + 9:08
4. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 26:29 + 9:35
5. Hájek Vojtěch TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno 26:41 + 9:47
6. Svirák Samuel C 26:55 + 10:01
7. Linhart Vojtěch XBM1101 C PELL´S ABND RACING TEAM 27:12 + 10:18
8. Linhartová Anežka XBM1051 C PELL´S ABND RACING TEAM 27:15 + 10:21
9. Veselá Martina 0190002 C 019 - Předklášteří 27:27 + 10:33
10. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 28:01 + 11:07
11. Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 28:06 + 11:12
12. Jágrová Zuzana RBK1051 C SK Radioklub Blansko 28:20 + 11:26
13. Čechová Adéla VBM1351 C VSK Mendelu Brno 28:40 + 11:46
14. Watson Magdalena C 28:44 + 11:50
15. Hlávka Vojtěch 0100004 C 010 - SVČ Miroslav 29:18 + 12:24
16. Tomíčková Ivana 0110004 C 011 - ESOX ODEI 29:44 + 12:50
17. Hübner Václav TBM1112 C KOS TJ Tesla Brno 29:47 + 12:53
18. Urválková Anna TBM1177 C KOS TJ Tesla Brno 30:00 + 13:06
19. Malá Lucie TBM1165 C KOS TJ Tesla Brno 30:09 + 13:15
20. Stehlík Šimon 0130002 C 013 - S-team 32:14 + 15:20
21. Skacelova Beata 0030003 C 003 - SKACELOVI 32:16 + 15:22
22. Navrátil Vojtěch 0150002 C 015 - KMCH 32:31 + 15:37
23. Jašková Adriana ABR0950 C A-team NOVO Bruntál 32:44 + 15:50
24. Watson Helena C 32:56 + 16:02
25. Žovincová Erika ABM0000 C KOB ALFA Brno 33:42 + 16:48
26. Stehlíková Kateřina ZBM1452 C SK Žabovřesky Brno 34:29 + 17:35
27. Chloupková Kristýna VBM1152 C VSK Mendelu Brno 34:52 + 17:58
28. Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 34:53 + 17:59
29. Fučíková Ema C 35:53 + 18:59
30. Veteška Vojtěch 0390001 C 039 - neregistrován 36:03 + 19:09
31. Svirák Timotej C 36:15 + 19:21
32. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 36:41 + 19:47
33. Kroutilová Eliška TBM1361 C KOS TJ Tesla Brno 37:16 + 20:22
34. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 37:51 + 20:57
35. Hess Ludvík BBM0900 C BETA URSUS Orienteering 38:30 + 21:36
36. Markéta Pánková 0180002 C 018 - Neregistrovaný 38:31 + 21:37
36. Václavková Katka 0020003 C 002 - Václavek team 38:31 + 21:37
38. Redlichová Kateřina C 38:34 + 21:40
39. Hustá Magdalena C 39:07 + 22:13
40. Němcová Irena BBM1051 C BETA URSUS Orienteering 39:13 + 22:19
41. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 40:50 + 23:56
42. Vaculín Vilém TBM1305 C KOS TJ Tesla Brno 42:00 + 25:06
43. Zemanová Iva C 42:16 + 25:22
44. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 42:25 + 25:31
45. Floryánová Alžběta UBM1151 C MENISKOS Brno 43:28 + 26:34
46. Pečinka Matěj C 46:13 + 29:19
47. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 48:35 + 31:41
48. Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno 48:38 + 31:44
48. Kozáková Michaela TBM1552 C KOS TJ Tesla Brno 48:38 + 31:44
50. Veteška Jindřich 0390002 C 039 - neregistrován 49:19 + 32:25
51. Vrbková Mariana C 49:40 + 32:46
52. Tesař Patrik BBM C BETA URSUS Orienteering 50:24 + 33:30
53. Stehlíková Anna C 51:43 + 34:49
54. Kozel Kryštof 0230001 C 023 - Family Point 51:53 + 34:59
55. Procházková Magda 0270001 C 027 - RBK 52:36 + 35:42
56. Grendárová Natalia C 53:47 + 36:53
57. Matouš Pánek 0180003 C 018 - Neregistrovaný 54:25 + 37:31
58. Brabec Lukáš 0060001 C 006 - Brabcovi 56:19 + 39:25
59. Drastíková Marie 0100006 C 010 - SVČ Miroslav 56:25 + 39:31
60. Tlustoš Dominik 0300001 C 030 - SK ŽABOVŘESKY 56:38 + 39:44
61. Sychrová Markéta VBM1251 C VSK Mendelu Brno 57:36 + 40:42
62. Zelená Berenika ZBM1251 C SK Žabovřesky Brno 58:01 + 41:07
63. Trš Josef PBM1501 C TJ Spartak 1. Brněnská 59:22 + 42:28
64. Šilar Martin UBM1101 C MENISKOS Brno 60:21 + 43:27
65. Hübnerová Johana CTB1551 C SK OB Chotěboř 68:50 + 51:56
66. Stehlík Jakub 0130003 C 013 - S-team 77:49 + 60:55
67. Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 79:25 + 62:31
68. Chromý Filip TBM1616 C KOS TJ Tesla Brno 85:29 + 68:35
69. Sladký Ivan PBM5513 C TJ Spartak 1. Brněnská 86:39 + 69:45
70. Zvarik Andrej C 89:44 + 72:50
71. Zvarik Kryštof C 97:02 + 80:08
Kheil Ondřej PMB1500 C DISK
P
2.40 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hustý Jakub C 18:35
2. Velešíková Monika 0320001 C 032 - Přátelé OB 20:21 + 1:46
3. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 20:45 + 2:10
4. Kroutil Petr TBM7803 C KOS TJ Tesla Brno 21:12 + 2:37
5. Veličková Monika C 22:11 + 3:36
6. Navrátil Ondřej 0150001 C 015 - KMCH 25:11 + 6:36
7. Dvořák Václav ABM7302 C KOB ALFA Brno 25:28 + 6:53
8. Šimek Petr C 26:31 + 7:56
9. Ševčík Robert TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno 27:00 + 8:25
10. Mudráková Michaela C 31:23 + 12:48
11. Cidlík Zdeněk C 32:40 + 14:05
12. Baláč Radek C 33:12 + 14:37
13. Kurdiovský Eduard 0070001 C 007 - Eda a Pavča 33:17 + 14:42
14. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 34:20 + 15:45
15. Jelínková Irena TBM7664 C KOS TJ Tesla Brno 34:33 + 15:58
16. Toufar Jiří C 34:48 + 16:13
17. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 36:08 + 17:33
18. Ondrová Barbora UBM7754 C MENISKOS Brno 38:55 + 20:20
19. Barnatová Hana ZBM7756 C SK Žabovřesky Brno 39:58 + 21:23
20. Pitrová Jana C 40:09 + 21:34
21. Kaiser Tunde C 40:15 + 21:40
22. Poloučková Vilma ABM7251 C KOB ALFA Brno 41:23 + 22:48
23. Buráňová Hana 0140001 C 014 - BzB 42:35 + 24:00
24. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB ALFA Brno 45:35 + 27:00
25. Vrbková Anna C 46:12 + 27:37
26. Vysočan Pavel UBM6902 C MENISKOS Brno 48:33 + 29:58
27. Košíková Jana 0360001 C 036 - JK 49:01 + 30:26
28. Kaiser Attila C 49:20 + 30:45
29. Vlková Karolína LBM9252 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:44 + 31:09
30. Sedláčková Sára 0310001 C 031 - Brno 49:46 + 31:11
31. Růžička Tomáš VBM8406 C VSK Mendelu Brno 50:33 + 31:58
32. Floryán David UBM7702 C MENISKOS Brno 51:57 + 33:22
33. Kozlová Slávka 0230002 C 023 - Family Point 54:05 + 35:30
34. Nollová Marcela 0220001 C 022 - Medlánky 55:23 + 36:48
35. Hustý Matyáš C 57:32 + 38:57
36. Martinkovičová Marika BBM0752 C BETA URSUS Orienteering 58:47 + 40:12
37. Nečasová Pavlína 0160003 C 016 - nereg. 66:53 + 48:18
38. Střelická Alena 0160002 C 016 - nereg. 66:54 + 48:19
Richter Rudolf C DISK
Dvořáková Martina ABM7253 C KOB ALFA Brno DISK
Mynářová Jana ZBM7403 C SK Žabovřesky Brno DISK
Banďouch Vratislav VBM4301 C VSK Mendelu Brno DISK
Kořánová Daniela C DISK
T
3.80 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 39:58
2. Dosedla Pavel C 77:10 + 37:12
3. Fejta Vojtěch C 86:16 + 46:18
4. Neuman David C 102:47 + 62:49
5. Chřibková Šárka C 106:41 + 66:43