Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Coufalová Thea | ZBM1050 | C | SK Žabovřesky Brno | 20:23 | |
2. | Tomíčková Eliška | 0110003 | C | 011 - ESOX ODEI | 20:28 | + 0:05 |
3. | Mudráková Natálie | TBM0953 | C | KOS TJ Tesla Brno | 23:07 | + 2:44 |
4. | Velešíková Markéta | C | 23:09 | + 2:46 | ||
5. | Beránková Julie | ZBM0956 | C | SK Žabovřesky Brno | 24:43 | + 4:20 |
6. | Šmídová Linda | 0100002 | C | 010 - SVČ Miroslav | 28:08 | + 7:45 |
7. | Alešová Anna | ZBM1077 | C | SK Žabovřesky Brno | 30:02 | + 9:39 |
8. | Spurná Lada | C | 51:35 | + 31:12 | ||
Granátová Markéta | TBM1053 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jágrová Aneta | RBK0951 | C | SK Radioklub Blansko | 21:05 | |
2. | Ptáčková Julie | TBM0980 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:31 | + 3:26 |
3. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:10 | + 8:05 |
4. | Beránková Kamila | ZBM1152 | C | SK Žabovřesky Brno | 31:47 | + 10:42 |
5. | Coufalová Rea | ZBM0953 | C | SK Žabovřesky Brno | 33:26 | + 12:21 |
6. | Eliášová Viktorie | TBM1052 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:05 | + 14:00 |
7. | Kučerová Tereza | ZBM0957 | C | SK Žabovřesky Brno | 36:27 | + 15:22 |
8. | Bašeová Jolana | ZBM1051 | C | SK Žabovřesky Brno | 39:38 | + 18:33 |
MS | Ferenčák Mikuláš | ZBM0912 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:22 | + 20:17 |
MS | Dostálová Adéla | OSN0750 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:45 | + 7:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | B | SK Žabovřesky Brno | 15:01 | |
2. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | B | KOS TJ Tesla Brno | 15:45 | + 0:44 |
3. | Janíková Anna | UBM0855 | C | MENISKOS Brno | 18:40 | + 3:39 |
4. | Kočová Klára | ZBM0850 | C | SK Žabovřesky Brno | 19:39 | + 4:38 |
5. | Myšková Ema | TBM0759 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:06 | + 5:05 |
6. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:27 | + 6:26 |
7. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | B | BETA URSUS Orienteering | 21:43 | + 6:42 |
8. | Čechová Johana | TBM0888 | C | KOS TJ Tesla Brno | 22:44 | + 7:43 |
9. | Oranyová Sylva | SJI0751 | B | OK Jihlava | 23:27 | + 8:26 |
10. | Ryglová Adéla | TBM0857 | C | KOS TJ Tesla Brno | 24:55 | + 9:54 |
11. | Sedláčková Hana | TBM0778 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:51 | + 10:50 |
12. | Hiklová Eva | ZBM0755 | C | SK Žabovřesky Brno | 27:36 | + 12:35 |
13. | Karafiátová Eliška | ABM0752 | C | KOB ALFA Brno | 27:48 | + 12:47 |
14. | Strýčková Barbora | ADA0852 | C | OOB Spartak Adamov | 29:41 | + 14:40 |
15. | Ondrová Amálie | UBM0754 | C | MENISKOS Brno | 30:55 | + 15:54 |
16. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:03 | + 16:02 |
17. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:13 | + 20:12 |
18. | Vernerová Hana | TBM0780 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:32 | + 20:31 |
19. | Skřivanková Anna | TBM0853 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:29 | + 21:28 |
20. | Folprecht Mia | TBM0858 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:27 | + 25:26 |
21. | Peňázová Charlotte | ZBM0860 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:14 | + 28:13 |
22. | Věžníková Natálie | TTR0777 | C | OOB Třebíč | 60:33 | + 45:32 |
Veselá Veronika | 0190001 | C | 019 - Předklášteří | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dušková Tereza | TBM0554 | A | KOS TJ Tesla Brno | 23:15 | |
2. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | A | SK Žabovřesky Brno | 24:15 | + 1:00 |
3. | Ondrová Anna | ZBM0553 | B | SK Žabovřesky Brno | 25:12 | + 1:57 |
4. | Doušková Hana | TBM0659 | B | KOS TJ Tesla Brno | 25:16 | + 2:01 |
5. | Doušková Kateřina | TBM0679 | B | KOS TJ Tesla Brno | 26:23 | + 3:08 |
6. | Procházková Doubravka | ADA0651 | B | OOB Spartak Adamov | 27:35 | + 4:20 |
7. | Fuchsová Ema | TBM0653 | B | KOS TJ Tesla Brno | 28:14 | + 4:59 |
8. | Tomanová Eliška | LBM0651 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 29:25 | + 6:10 |
9. | Ježková Ivana | ZBM0560 | A | SK Žabovřesky Brno | 29:46 | + 6:31 |
10. | Kurečková Klára | ABM0657 | B | KOB ALFA Brno | 30:52 | + 7:37 |
11. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | B | KOS TJ Tesla Brno | 31:18 | + 8:03 |
12. | Barnatová Magda | ZBM0653 | B | SK Žabovřesky Brno | 34:10 | + 10:55 |
13. | Petrášová Kateřina | BBM0550 | C | BETA URSUS Orienteering | 36:07 | + 12:52 |
14. | Vrbková Marta | RBK0651 | C | SK Radioklub Blansko | 37:58 | + 14:43 |
15. | Baláčová Natálie | TBM0560 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:18 | + 16:03 |
16. | Palátová Renáta | ABM0655 | B | KOB ALFA Brno | 40:30 | + 17:15 |
17. | Mazálková Klára | ZBM0558 | B | SK Žabovřesky Brno | 48:13 | + 24:58 |
18. | Mikulová Klára | TBM0553 | B | KOS TJ Tesla Brno | 51:13 | + 27:58 |
19. | Stehlíková Barbora | ZBM0559 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:37 | + 35:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barnatová Klára | ZBM0352 | B | SK Žabovřesky Brno | 27:57 | |
2. | Poloučková Hana | ABM0350 | B | KOB ALFA Brno | 34:10 | + 6:13 |
3. | Richterová Julie | ADA0351 | C | OOB Spartak Adamov | 37:15 | + 9:18 |
4. | Pánková Klára | ZBM0456 | B | SK Žabovřesky Brno | 37:31 | + 9:34 |
5. | Škondrová Šárka | BBM0350 | C | BETA URSUS Orienteering | 76:42 | + 48:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | R | KOS TJ Tesla Brno | 29:53 | 9200 | |
2. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | E | SK Žabovřesky Brno | 30:14 | + 0:21 | 9095 |
3. | Indráková Adélka | ZBM9153 | E | SK Žabovřesky Brno | 30:37 | + 0:44 | 8980 |
4. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | A | KOB ALFA Brno | 30:56 | + 1:03 | 8884 |
5. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | R | SK Žabovřesky Brno | 31:09 | + 1:16 | 8819 |
6. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Žabovřesky Brno | 32:32 | + 2:39 | 8403 |
7. | Svobodová Lenka | PHK9551 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:04 | + 4:11 | 7942 |
8. | Hošeková Vanda | TBM9696 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:05 | + 4:12 | 7937 |
9. | Hlavová Hana | KON8888 | C | KOB Konice | 34:41 | + 4:48 | 7757 |
10. | Mádlová Věra | ZBM8951 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:19 | + 7:26 | 6966 |
11. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 38:45 | + 8:52 | 6535 |
12. | Matulová Iva | ADA8451 | C | OOB Spartak Adamov | 39:01 | + 9:08 | |
13. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:19 | + 9:26 | 6364 |
14. | Matulová Lucie | ADA8880 | C | OOB Spartak Adamov | 40:04 | + 10:11 | 6139 |
15. | Špringlová Kamila | TBM0050 | A | KOS TJ Tesla Brno | 40:13 | + 10:20 | 6094 |
16. | Fučíková Hana | VBM7751 | C | VSK Mendelu Brno | 40:22 | + 10:29 | 6049 |
17. | Grycová Veronika | TBM9859 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:29 | + 12:36 | 5412 |
18. | Korpasová Tereza | TBM9898 | R | KOS TJ Tesla Brno | 42:35 | + 12:42 | 5382 |
19. | Mazalová Monika | RBK9252 | C | SK Radioklub Blansko | 44:50 | + 14:57 | 4706 |
20. | Křístková Veronika | ZBM8379 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:52 | + 14:59 | 4696 |
21. | Mulíčková Eva | ABM7469 | C | KOB ALFA Brno | 45:11 | + 15:18 | 4601 |
22. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | KOS TJ Tesla Brno | 45:55 | + 16:02 | 4380 |
23. | Kulichová Zuzana | TTR9151 | C | OOB Třebíč | 46:26 | + 16:33 | 4225 |
24. | Drábková Zuzana | TBM8452 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:45 | + 19:52 | 3228 |
25. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 49:47 | + 19:54 | 3218 |
26. | Bravená Martina | VBM8751 | C | VSK Mendelu Brno | 53:16 | + 23:23 | 2171 |
27. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | C | OK Jihlava | 53:37 | + 23:44 | 2066 |
28. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | E | SK Žabovřesky Brno | 53:45 | + 23:52 | 2026 |
29. | Čížková Markéta | ADA9652 | C | OOB Spartak Adamov | 55:06 | + 25:13 | 1620 |
30. | Stehlíková Jana | TBM8658 | C | KOS TJ Tesla Brno | 55:31 | + 25:38 | 1495 |
31. | Molnárová Monika | ZBM9459 | C | SK Žabovřesky Brno | 56:00 | + 26:07 | 1349 |
32. | Stehlíková Alžbeta | 0130001 | C | 013 - S-team | 63:22 | + 33:29 | |
33. | Rešová Kateřina | ASU9090 | C | Magnus Orienteering | 64:38 | + 34:45 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Růžková Kateřina | SBK8550 | C | KOB START Blansko | 33:47 | ||
2. | Otrusinová Jana | ABM9560 | C | KOB ALFA Brno | 40:13 | + 6:26 | 1486 |
3. | Jirásková Barbora | SHK9050 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:11 | + 7:24 | 1457 |
4. | Sychrová Martina | 0200001 | C | 020 - TJ Papuchálci | 42:33 | + 8:46 | |
5. | Handlová Andrea | 0240001 | C | 024 - neregistrovaná | 45:20 | + 11:33 | |
6. | Kučerová Renata | ZBM7654 | C | SK Žabovřesky Brno | 52:06 | + 18:19 | 1124 |
7. | Čížková Eliška | ADA0051 | C | OOB Spartak Adamov | 53:57 | + 20:10 | 1068 |
8. | Sychrová Daniela | VBM8458 | C | VSK Mendelu Brno | 56:21 | + 22:34 | 995 |
9. | Eliášková Hana | LBM8051 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 58:24 | + 24:37 | 932 |
10. | Tomanová Veronika | LBM7751 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 59:44 | + 25:57 | 892 |
11. | Rajnohová Pavla | UBM7654 | C | MENISKOS Brno | 62:39 | + 28:52 | 803 |
12. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 63:39 | + 29:52 | 772 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:31 | |
2. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:47 | + 0:16 |
3. | Tomíčková Dana | 0110002 | C | 011 - ESOX ODEI | 32:17 | + 0:46 |
4. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 33:50 | + 2:19 |
5. | Kočová Lenka | ZBM8160 | C | SK Žabovřesky Brno | 35:43 | + 4:12 |
6. | La Carbonara Hana | TBM7652 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:48 | + 4:17 |
7. | Malá Alice | TBM7991 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:01 | + 5:30 |
8. | Ševčíková Pavla | TBM7355 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:30 | + 5:59 |
9. | Firešová Andrea | ZBM7353 | C | SK Žabovřesky Brno | 39:08 | + 7:37 |
10. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 40:02 | + 8:31 |
11. | Střelická Jana | 0160001 | C | 016 - nereg. | 40:58 | + 9:27 |
12. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:22 | + 9:51 |
13. | Doušková Klára | TBM7761 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:28 | + 9:57 |
14. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB Spartak Adamov | 41:37 | + 10:06 |
15. | Kroupa Diana | TTR8156 | C | OOB Třebíč | 42:20 | + 10:49 |
15. | Mokrá Regina | ABM6854 | C | KOB ALFA Brno | 42:20 | + 10:49 |
17. | Smětáková Ivana | HLV8153 | C | KČT - OB Holešov | 42:48 | + 11:17 |
18. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:26 | + 11:55 |
19. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:53 | + 12:22 |
20. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB ALFA Brno | 45:52 | + 14:21 |
21. | Kroutilová Eva | TBM7861 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:17 | + 14:46 |
22. | Broschová Lucie | RBK7451 | C | SK Radioklub Blansko | 46:25 | + 14:54 |
23. | Šichová Radka | ZBM8051 | C | SK Žabovřesky Brno | 47:47 | + 16:16 |
24. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | C | SK Žabovřesky Brno | 48:43 | + 17:12 |
25. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:35 | + 18:04 |
26. | Vršková Dagmar | ZBM7850 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:02 | + 18:31 |
27. | Coufalová Martina | ZBM7755 | C | SK Žabovřesky Brno | 52:25 | + 20:54 |
28. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | C | KOB ALFA Brno | 52:28 | + 20:57 |
29. | Tachovská Kamila | ZBM7655 | C | SK Žabovřesky Brno | 53:47 | + 22:16 |
30. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | C | KOB START Blansko | 56:09 | + 24:38 |
31. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | C | OOB Třebíč | 57:16 | + 25:45 |
32. | Bauerová Petra | 6KC8350 | C | Neregistrovaní | 58:05 | + 26:34 |
33. | Klíčová Kateřina | TBM7658 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:25 | + 31:54 |
Radová Martina | ABM7451 | C | KOB ALFA Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáňová Jana | TBM7275 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:07 | |
2. | Ehlová Pavla | TBM7377 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:34 | + 3:27 |
3. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:52 | + 3:45 |
4. | Doušková Vlasta | TBM7060 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:09 | + 4:02 |
5. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:51 | + 7:44 |
6. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 38:45 | + 9:38 |
7. | Strýčková Monika | ADA7454 | C | OOB Spartak Adamov | 39:37 | + 10:30 |
8. | Janíčková Jitka | OSN7356 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:47 | + 12:40 |
9. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 43:24 | + 14:17 |
10. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 43:58 | + 14:51 |
11. | Miková Iva | TBM7071 | C | KOS TJ Tesla Brno | 47:09 | + 18:02 |
12. | Zajíčková Lenka | TBM7152 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:35 | + 24:28 |
13. | Čelechovská Zora | UBM7451 | C | MENISKOS Brno | 56:15 | + 27:08 |
14. | Beránková Šárka | ZBM7356 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:10 | + 28:03 |
15. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 62:56 | + 33:49 |
16. | Jašková Monika | TBM6363 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:24 | + 35:17 |
17. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 87:44 | + 58:37 |
Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB Spartak Adamov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | C | SK Žabovřesky Brno | 35:47 | |
2. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | C | VSK Mendelu Brno | 40:49 | + 5:02 |
3. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | C | OOB Třebíč | 42:48 | + 7:01 |
4. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 43:49 | + 8:02 |
5. | Matyášová Lenka | LBM6460 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 46:09 | + 10:22 |
6. | Jalová Marie | RBK5761 | C | SK Radioklub Blansko | 47:11 | + 11:24 |
7. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:53 | + 12:06 |
8. | Sladká Zora | PBM6059 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 59:15 | + 23:28 |
Svobodová Jindřiška | UBM5751 | C | MENISKOS Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:27 | |
2. | Kolaříková Věra | SBK5251 | C | KOB START Blansko | 35:17 | + 0:50 |
3. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 36:29 | + 2:02 |
4. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:50 | + 6:23 |
5. | Orálková Libuše | TTR5351 | C | OOB Třebíč | 49:37 | + 15:10 |
6. | Tomanová Jana | LBM4955 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 59:45 | + 25:18 |
7. | Oulická Hana | TRT5350 | C | KOS Třešť | 74:54 | + 40:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroutil Tadeáš | TBM0928 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:18 | |
2. | Kaván Kryštof | C | 21:59 | + 0:41 | ||
3. | Podhrázský Tomáš | ZBM1101 | C | SK Žabovřesky Brno | 23:11 | + 1:53 |
4. | Drastík Václav | 0100005 | C | 010 - SVČ Miroslav | 27:33 | + 6:15 |
5. | Ondra Vít | UBM1002 | C | MENISKOS Brno | 29:49 | + 8:31 |
6. | Dvořák Jakub | C | 48:46 | + 27:28 | ||
7. | Aleš Mikuláš | ZBM1017 | C | SK Žabovřesky Brno | 51:36 | + 30:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Adam | SJI0901 | C | OK Jihlava | 19:14 | |
2. | Doušek Vilém | TBM0904 | C | KOS TJ Tesla Brno | 20:01 | + 0:47 |
3. | Růžička Matěj | KSU0901 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:30 | + 1:16 |
4. | Mynář Petr | ZBM0907 | C | SK Žabovřesky Brno | 23:14 | + 4:00 |
5. | Koča František | ZBM1100 | C | SK Žabovřesky Brno | 23:40 | + 4:26 |
6. | Jirků Ondřej | SJI0904 | C | OK Jihlava | 25:22 | + 6:08 |
7. | Malý Matyáš | TBM0910 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:41 | + 6:27 |
8. | Svirák Benjamin | TBM0915 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:22 | + 19:08 |
Jedlička Jonáš | C | DISK | ||||
MS | Lipovský Robin | 0100001 | C | 010 - SVČ Miroslav | 50:58 | + 31:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Erik | VLI0804 | B | Slavia Liberec orienteering | 15:53 | |
2. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | B | KOS TJ Tesla Brno | 17:10 | + 1:17 |
3. | Urválek Jan | TBM0707 | B | KOS TJ Tesla Brno | 18:19 | + 2:26 |
4. | Račanský Jiří | TBM0706 | B | KOS TJ Tesla Brno | 18:36 | + 2:43 |
5. | Marek Filip | ZBM0706 | B | SK Žabovřesky Brno | 18:37 | + 2:44 |
6. | Schwab Filip | TBM0710 | B | KOS TJ Tesla Brno | 20:42 | + 4:49 |
7. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:57 | + 6:04 |
8. | Hájek Štěpán | TBM0804 | C | KOS TJ Tesla Brno | 22:23 | + 6:30 |
9. | Prášil Jakub | SJI0702 | B | OK Jihlava | 22:44 | + 6:51 |
10. | Ježek David | ZBM0813 | C | SK Žabovřesky Brno | 24:09 | + 8:16 |
11. | Dvořák David | ABM0702 | C | KOB ALFA Brno | 27:17 | + 11:24 |
12. | Zřídkaveselý Martin | ZBM0808 | C | SK Žabovřesky Brno | 27:25 | + 11:32 |
13. | Bulička Martin | ZBM0807 | C | SK Žabovřesky Brno | 27:35 | + 11:42 |
14. | Cicvárek Martin | ZBM0801 | C | SK Žabovřesky Brno | 30:28 | + 14:35 |
15. | Kroutil Jošt | TBM0712 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:01 | + 15:08 |
16. | La Carbonara Matteo | TBM0801 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:25 | + 18:32 |
17. | Skacel Viktor | 0030002 | C | 003 - SKACELOVI | 36:33 | + 20:40 |
18. | Salajka Michal | LBM0701 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 36:57 | + 21:04 |
19. | Dohnal František | ZBM0811 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:32 | + 21:39 |
20. | Ševčík Filip | TBM0802 | C | KOS TJ Tesla Brno | 49:37 | + 33:44 |
21. | Eliášek Patrik | LBM0801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 54:28 | + 38:35 |
Navrátil Jakub | TBM0811 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
MS | Šmíd Jiří | 0100003 | C | 010 - SVČ Miroslav | 35:09 | + 19:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednařík Vilém | VLI0509 | A | Slavia Liberec orienteering | 19:45 | |
2. | Strýček Jan | ADA0503 | A | OOB Spartak Adamov | 21:47 | + 2:02 |
3. | Račanský Jakub | TBM0503 | B | KOS TJ Tesla Brno | 22:08 | + 2:23 |
4. | Štěpánek Jan | TBM0607 | B | KOS TJ Tesla Brno | 22:32 | + 2:47 |
5. | Prášil Tomáš | TTR0501 | A | OOB Třebíč | 22:36 | + 2:51 |
6. | Zřídkaveselý Adam | ZBM0505 | A | SK Žabovřesky Brno | 22:41 | + 2:56 |
7. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | B | SK Žabovřesky Brno | 23:18 | + 3:33 |
8. | Brosch Ondřej | RBK0606 | B | SK Radioklub Blansko | 24:11 | + 4:26 |
9. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | B | SK Žabovřesky Brno | 24:29 | + 4:44 |
10. | Zrník Tomáš | OSN0606 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 24:59 | + 5:14 |
11. | Čech Radan | TBM0611 | B | KOS TJ Tesla Brno | 25:28 | + 5:43 |
12. | Vedra Tobiáš | TBM0621 | B | KOS TJ Tesla Brno | 27:53 | + 8:08 |
13. | Mudrák Daniel | TBM0629 | B | KOS TJ Tesla Brno | 28:09 | + 8:24 |
14. | Folprecht Matyáš | TBM0606 | B | KOS TJ Tesla Brno | 29:15 | + 9:30 |
15. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:19 | + 13:34 |
16. | Petrášek Eduard | ZBM0609 | B | SK Žabovřesky Brno | 34:12 | + 14:27 |
17. | Dvořák Jakub | BBM0502 | C | BETA URSUS Orienteering | 34:49 | + 15:04 |
18. | Svirák Jonatan | TBM0608 | B | KOS TJ Tesla Brno | 35:22 | + 15:37 |
19. | Cicvárek Radim | ZBM0601 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:20 | + 17:35 |
20. | Jirků František | SJI0600 | C | OK Jihlava | 40:32 | + 20:47 |
21. | Lasota Jan | ZBM0603 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:45 | + 21:00 |
22. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:51 | + 24:06 |
23. | Martinkovič Šimon | BBM0503 | C | BETA URSUS Orienteering | 45:32 | + 25:47 |
24. | Baše Matěj | ZBM0509 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:07 | + 37:22 |
25. | Ševčík Daniel | TBM0508 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:37 | + 37:52 |
Žovinec Pavel | ABM0509 | C | KOB ALFA Brno | DISK | ||
Odehnal Tomáš | ADA0500 | B | OOB Spartak Adamov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušek Tomáš | TBM0401 | A | KOS TJ Tesla Brno | 23:25 | |
2. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | B | SK Žabovřesky Brno | 23:31 | + 0:06 |
3. | Marek Vojtěch | ZBM0410 | B | SK Žabovřesky Brno | 25:14 | + 1:49 |
4. | Fousek Vojtěch | RBK0403 | B | SK Radioklub Blansko | 25:30 | + 2:05 |
5. | Orany Vojtěch | SJI0401 | A | OK Jihlava | 26:28 | + 3:03 |
6. | Gryc Ondřej | TBM0406 | A | KOS TJ Tesla Brno | 26:52 | + 3:27 |
7. | Rajnoha Tomáš | UBM0303 | B | MENISKOS Brno | 28:26 | + 5:01 |
8. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB ALFA Brno | 28:37 | + 5:12 |
9. | Rada Štěpán | ABM0404 | B | KOB ALFA Brno | 28:51 | + 5:26 |
10. | Racek Josef | ZBM0400 | C | SK Žabovřesky Brno | 30:23 | + 6:58 |
11. | Fousek Matěj | RBK0402 | B | SK Radioklub Blansko | 30:50 | + 7:25 |
12. | Hanousek Matěj | RBK0404 | B | SK Radioklub Blansko | 31:25 | + 8:00 |
13. | Chrást Lukáš | OSN0301 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:04 | + 13:39 |
14. | Zelený Vladan | ZBM0405 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:28 | + 14:03 |
15. | Ježek Filip | ZBM0414 | B | SK Žabovřesky Brno | 37:30 | + 14:05 |
16. | Kycl Lukáš | LBM0300 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 38:41 | + 15:16 |
17. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:13 | + 18:48 |
18. | Oujezdský Matyáš | ZBM0307 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:19 | + 18:54 |
19. | Račanský Jan | UBM0302 | C | MENISKOS Brno | 75:17 | + 51:52 |
20. | Dvořák Michal | ABM0402 | C | KOB ALFA Brno | 81:14 | + 57:49 |
Cícha Václav | TTR0401 | B | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čelechovský Matěj | UBM0202 | B | MENISKOS Brno | 45:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chromý Adam | TBM8841 | R | KOS TJ Tesla Brno | 38:20 | 8534 | |
2. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 39:28 | + 1:08 | 8292 |
3. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | R | SK Žabovřesky Brno | 39:31 | + 1:11 | 8281 |
4. | Kozák Osvald | TBM8201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:56 | + 2:36 | 7978 |
5. | Zimmermann Jakub | TBM8911 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:40 | + 3:20 | 7821 |
6. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 41:49 | + 3:29 | 7789 |
7. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:10 | + 3:50 | 7714 |
8. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB ALFA Brno | 42:16 | + 3:56 | 7692 |
8. | Hirš Otakar | ZBM9801 | E | SK Žabovřesky Brno | 42:16 | + 3:56 | 7692 |
10. | Jirásek Michal | SHK8901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:25 | + 4:05 | 7660 |
11. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:18 | + 4:58 | 7471 |
12. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 43:24 | + 5:04 | 7450 |
13. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 44:32 | + 6:12 | 7207 |
14. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:45 | + 6:25 | 7161 |
15. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 44:55 | + 6:35 | 7125 |
16. | Hikl Tomáš | ZBM8100 | C | SK Žabovřesky Brno | 45:02 | + 6:42 | 7100 |
17. | Stehlík Martin | TBM8525 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:56 | + 7:36 | 6908 |
18. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:06 | + 7:46 | 6872 |
19. | Hraboš Matej | TBM9547 | C | KOS TJ Tesla Brno | 46:14 | + 7:54 | 6844 |
20. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | A | SK Žabovřesky Brno | 47:31 | + 9:11 | 6569 |
21. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 47:43 | + 9:23 | 6526 |
22. | Fučík Karel | VBM7246 | C | VSK Mendelu Brno | 48:12 | + 9:52 | 6423 |
23. | Sychra Tomáš | VBM8305 | C | VSK Mendelu Brno | 48:13 | + 9:53 | 6419 |
24. | Hübner Jan | CTB7902 | C | SK OB Chotěboř | 48:16 | + 9:56 | 6408 |
25. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB ALFA Brno | 48:27 | + 10:07 | 6369 |
26. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 49:15 | + 10:55 | 6198 |
27. | Kinc Martin | 0090001 | C | 009 - GBM | 49:25 | + 11:05 | |
28. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:51 | + 11:31 | 6070 |
29. | Zřídkaveselý Libor | ZBM7207 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:00 | + 11:40 | 6037 |
30. | Adámek Filip | TBM0101 | A | KOS TJ Tesla Brno | 50:26 | + 12:06 | 5945 |
31. | Redlich Tomáš | MAS8200 | C | KČT Aš | 50:44 | + 12:24 | 5881 |
32. | Píro Matěj | TTR8802 | C | OOB Třebíč | 50:47 | + 12:27 | 5870 |
33. | Zrník Tomáš | OSN7118 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:43 | + 13:23 | 5670 |
34. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:07 | + 14:47 | 5370 |
35. | Kalina Tomáš | TBM8505 | C | KOS TJ Tesla Brno | 53:46 | + 15:26 | 5231 |
36. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 54:00 | + 15:40 | 5181 |
37. | Cícha Matěj | TTR0102 | B | OOB Třebíč | 54:24 | + 16:04 | 5096 |
38. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | 55:51 | + 17:31 | 4786 |
39. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 56:38 | + 18:18 | 4618 |
40. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | C | SK Žabovřesky Brno | 56:40 | + 18:20 | 4611 |
41. | Kůr Jiří | ZBM8304 | C | SK Žabovřesky Brno | 59:38 | + 21:18 | 3976 |
42. | Farinha Filipe | 0330001 | C | 033 - (POR) GD4C | 61:30 | + 23:10 | |
43. | Šedivý Jiří | VBM8207 | C | VSK Mendelu Brno | 63:45 | + 25:25 | 3095 |
44. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 66:05 | + 27:45 | 2595 |
45. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | C | KOB ALFA Brno | 67:38 | + 29:18 | 2264 |
46. | Mareček Jiří | ADA5901 | C | OOB Spartak Adamov | 69:27 | + 31:07 | 1875 |
47. | Rohan Tomáš | ASU9009 | C | Magnus Orienteering | 69:39 | + 31:19 | 1832 |
48. | Kulich Martin | ZBM9009 | C | SK Žabovřesky Brno | 70:16 | + 31:56 | 1700 |
49. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 75:49 | + 37:29 | 512 |
50. | Pauschek Karel | ZBM8509 | C | SK Žabovřesky Brno | 82:30 | + 44:10 | 0 |
51. | Čech Viktor | VBM8001 | C | VSK Mendelu Brno | 82:36 | + 44:16 | 0 |
52. | Kůra Josef | ZBM8722 | C | SK Žabovřesky Brno | 89:38 | + 51:18 | |
Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | ||
Hrazdil Jiří | ZBM8418 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Sychra Marek | 0080001 | C | 008 - TJ Papuchálci | DISK | |||
Chloupek Tomáš | VBM8404 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Florián Vojtěch | ABM9901 | A | KOB ALFA Brno | 34:00 | 4362 | |
2. | Seitler Milan | ASU9148 | C | Magnus Orienteering | 34:23 | + 0:23 | 4315 |
3. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB ALFA Brno | 36:38 | + 2:38 | 4043 |
4. | Velička Jan | VRB8504 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 41:51 | + 7:51 | 3411 |
5. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB START Blansko | 43:26 | + 9:26 | 3219 |
6. | Minařík Luboš | TBM5711 | C | KOS TJ Tesla Brno | 44:49 | + 10:49 | 3051 |
7. | Watson Kevin | RBK8101 | C | SK Radioklub Blansko | 47:58 | + 13:58 | 2670 |
8. | Theiner Lukáš | ABM9610 | C | KOB ALFA Brno | 48:37 | + 14:37 | 2591 |
9. | Kavan Tomáš | TBM8603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:22 | + 16:22 | 2379 |
10. | Otrusina David | VBM8205 | C | VSK Mendelu Brno | 52:57 | + 18:57 | 2066 |
11. | Bařina Jiří | SBK8101 | C | KOB START Blansko | 56:34 | + 22:34 | 1628 |
12. | Růžek Lukáš | PBM8500 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 57:05 | + 23:05 | |
13. | Kycl Miroslav | LBM7100 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 63:03 | + 29:03 | 843 |
14. | Pekárek Aleš | RBK6602 | C | SK Radioklub Blansko | 65:21 | + 31:21 | 565 |
15. | Karlík Jan | TBM8809 | C | KOS TJ Tesla Brno | 70:01 | + 36:01 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Aleš | SJI7415 | C | OK Jihlava | 37:37 | |
2. | Orany Tomáš | SJI7311 | C | OK Jihlava | 38:56 | + 1:19 |
3. | Račanský Jan | UBM7903 | C | MENISKOS Brno | 39:38 | + 2:01 |
4. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:03 | + 2:26 |
5. | Procházka Jan | RBK7901 | C | SK Radioklub Blansko | 40:37 | + 3:00 |
6. | Kheil Radim | PBM7301 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 40:53 | + 3:16 |
7. | Koča Jaroslav | ZBM8206 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:33 | + 4:56 |
8. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | C | KOB ALFA Brno | 43:41 | + 6:04 |
9. | Rada Pavel | ABM7401 | C | KOB ALFA Brno | 45:03 | + 7:26 |
10. | Kubáň Pavel | TBM7506 | C | KOS TJ Tesla Brno | 45:35 | + 7:58 |
11. | Růžička Lukáš | KSU7849 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:45 | + 8:08 |
12. | Odehnal Roman | ABM6909 | C | KOB ALFA Brno | 46:24 | + 8:47 |
13. | Věžník Roman | TTR7901 | C | OOB Třebíč | 46:55 | + 9:18 |
14. | Ježek Petr | ZBM7202 | C | SK Žabovřesky Brno | 47:22 | + 9:45 |
15. | Cícha Radek | TTR7503 | C | OOB Třebíč | 48:57 | + 11:20 |
16. | Václavek Lukáš | 0020002 | C | 002 - Václavek team | 51:18 | + 13:41 |
17. | Čížek Petr | ADA7101 | C | OOB Spartak Adamov | 51:19 | + 13:42 |
18. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:26 | + 13:49 |
19. | Mokrý Jan | ABM6611 | C | KOB ALFA Brno | 54:00 | + 16:23 |
20. | Hanousek Kamil | RBK7401 | C | SK Radioklub Blansko | 54:21 | + 16:44 |
21. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | C | MENISKOS Brno | 54:50 | + 17:13 |
22. | Baše Tomáš | ZBM7402 | C | SK Žabovřesky Brno | 55:15 | + 17:38 |
23. | Ženka Ondřej | 0050001 | C | 005 - NNN - Ženka | 56:25 | + 18:48 |
24. | Horký Tomáš | TBM6747 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:47 | + 19:10 |
25. | Beránek Miroslav | ZBM7705 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:59 | + 20:22 |
26. | Tomíček Oldřich | 0110001 | C | 011 - ESOX ODEI | 58:57 | + 21:20 |
27. | Coufal Svatoš | ZBM6700 | C | SK Žabovřesky Brno | 59:27 | + 21:50 |
28. | La Carbonara Claudio | TBM7337 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:04 | + 22:27 |
29. | Podhrázský Zbyšek | ZBM8202 | C | SK Žabovřesky Brno | 61:49 | + 24:12 |
30. | Musil Radek | 0250001 | C | 025 - :-)) | 63:08 | + 25:31 |
31. | Skacel Pavel | 0030001 | C | 003 - SKACELOVI | 64:01 | + 26:24 |
32. | Račanský Martin | 0040001 | C | 004 - TBM | 64:25 | + 26:48 |
33. | Lasota Marek | 0170001 | C | 017 - Lasota - neregistrován | 65:39 | + 28:02 |
34. | Provazník Dušan | ADA7301 | C | OOB Spartak Adamov | 66:44 | + 29:07 |
35. | Malý Martin | TBM7610 | C | KOS TJ Tesla Brno | 74:11 | + 36:34 |
36. | Vaculín Petr | 0340001 | C | 034 - rychlá bota | 77:44 | + 40:07 |
37. | Polách David | 0280001 | C | 028 - Neregistrovani Vlci | 99:20 | + 61:43 |
Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Hájek Ondřej | TBM7511 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urválek Jiří | TBM6107 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:43 | |
2. | Svoboda Petr | ABM7124 | C | KOB ALFA Brno | 39:03 | + 1:20 |
3. | Kurečka Robert | ABM7210 | C | KOB ALFA Brno | 40:10 | + 2:27 |
4. | Smutný Radek | ABM6701 | C | KOB ALFA Brno | 40:27 | + 2:44 |
5. | Adámek Libor | ABM6707 | C | KOB ALFA Brno | 41:23 | + 3:40 |
6. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 41:56 | + 4:13 |
7. | Zelený Pavel | ZBM7302 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:31 | + 4:48 |
8. | Jalový Vlastimil | RBK6120 | C | SK Radioklub Blansko | 43:23 | + 5:40 |
9. | Polouček Pavel | ABM7100 | C | KOB ALFA Brno | 43:55 | + 6:12 |
10. | Palát Marek | ABM7047 | C | KOB ALFA Brno | 44:34 | + 6:51 |
11. | Trš Lubomír | PBM7302 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 46:31 | + 8:48 |
12. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 51:56 | + 14:13 |
13. | Strýček Jiří | ADA6701 | C | OOB Spartak Adamov | 57:24 | + 19:41 |
14. | Pánek Tomáš | 0180001 | C | 018 - Neregistrovaný | 85:53 | + 48:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:36 | |
2. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 34:13 | + 0:37 |
3. | Klusáček Martin | TTR5601 | C | OOB Třebíč | 35:01 | + 1:25 |
4. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | C | KOB START Blansko | 36:10 | + 2:34 |
5. | Buřt Vladimír | SBK6301 | C | KOB START Blansko | 36:34 | + 2:58 |
6. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 38:40 | + 5:04 |
7. | Svoboda Vladimír | VBM5715 | C | VSK Mendelu Brno | 38:54 | + 5:18 |
8. | Peťovský Jan | SBK6201 | C | KOB START Blansko | 39:25 | + 5:49 |
9. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 39:39 | + 6:03 |
10. | Jašek Milan | TBM6201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 39:43 | + 6:07 |
11. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 39:55 | + 6:19 |
12. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 44:39 | + 11:03 |
13. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | C | SK Radioklub Blansko | 49:51 | + 16:15 |
14. | Buráň Zdeněk | 0140002 | C | 014 - BzB | 51:44 | + 18:08 |
15. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 52:44 | + 19:08 |
16. | Věžník Antonín | ADA5505 | C | OOB Spartak Adamov | 54:02 | + 20:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:59 | |
2. | Blecha Ladislav | TRT5100 | C | KOS Třešť | 43:23 | + 2:24 |
3. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | C | VSK Mendelu Brno | 50:00 | + 9:01 |
4. | Šnyrch František | ABM4902 | C | KOB ALFA Brno | 65:50 | + 24:51 |
5. | Procházka Jan | TBM4907 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:02 | + 32:03 |
6. | Novotný Jan | UBM4401 | C | MENISKOS Brno | 126:30 | + 85:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hikl Martin | ZBM1104 | C | SK Žabovřesky Brno | 16:54 | |
2. | Jašek Vít | ABR1111 | C | A-team NOVO Bruntál | 23:27 | + 6:33 |
3. | Eliášek Jakub | LBM1101 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 26:02 | + 9:08 |
4. | La Carbonara Noemi | TBM1156 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:29 | + 9:35 |
5. | Hájek Vojtěch | TBM1201 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:41 | + 9:47 |
6. | Svirák Samuel | C | 26:55 | + 10:01 | ||
7. | Linhart Vojtěch | XBM1101 | C | PELL´S ABND RACING TEAM | 27:12 | + 10:18 |
8. | Linhartová Anežka | XBM1051 | C | PELL´S ABND RACING TEAM | 27:15 | + 10:21 |
9. | Veselá Martina | 0190002 | C | 019 - Předklášteří | 27:27 | + 10:33 |
10. | Kubáň Patrik | TBM1001 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:01 | + 11:07 |
11. | Schwabová Barbora | TBM1188 | C | KOS TJ Tesla Brno | 28:06 | + 11:12 |
12. | Jágrová Zuzana | RBK1051 | C | SK Radioklub Blansko | 28:20 | + 11:26 |
13. | Čechová Adéla | VBM1351 | C | VSK Mendelu Brno | 28:40 | + 11:46 |
14. | Watson Magdalena | C | 28:44 | + 11:50 | ||
15. | Hlávka Vojtěch | 0100004 | C | 010 - SVČ Miroslav | 29:18 | + 12:24 |
16. | Tomíčková Ivana | 0110004 | C | 011 - ESOX ODEI | 29:44 | + 12:50 |
17. | Hübner Václav | TBM1112 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:47 | + 12:53 |
18. | Urválková Anna | TBM1177 | C | KOS TJ Tesla Brno | 30:00 | + 13:06 |
19. | Malá Lucie | TBM1165 | C | KOS TJ Tesla Brno | 30:09 | + 13:15 |
20. | Stehlík Šimon | 0130002 | C | 013 - S-team | 32:14 | + 15:20 |
21. | Skacelova Beata | 0030003 | C | 003 - SKACELOVI | 32:16 | + 15:22 |
22. | Navrátil Vojtěch | 0150002 | C | 015 - KMCH | 32:31 | + 15:37 |
23. | Jašková Adriana | ABR0950 | C | A-team NOVO Bruntál | 32:44 | + 15:50 |
24. | Watson Helena | C | 32:56 | + 16:02 | ||
25. | Žovincová Erika | ABM0000 | C | KOB ALFA Brno | 33:42 | + 16:48 |
26. | Stehlíková Kateřina | ZBM1452 | C | SK Žabovřesky Brno | 34:29 | + 17:35 |
27. | Chloupková Kristýna | VBM1152 | C | VSK Mendelu Brno | 34:52 | + 17:58 |
28. | Věžník Roman | TTR1111 | C | OOB Třebíč | 34:53 | + 17:59 |
29. | Fučíková Ema | C | 35:53 | + 18:59 | ||
30. | Veteška Vojtěch | 0390001 | C | 039 - neregistrován | 36:03 | + 19:09 |
31. | Svirák Timotej | C | 36:15 | + 19:21 | ||
32. | Ryglová Beáta | TBM1158 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:41 | + 19:47 |
33. | Kroutilová Eliška | TBM1361 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:16 | + 20:22 |
34. | Verner Jan | TBM1114 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:51 | + 20:57 |
35. | Hess Ludvík | BBM0900 | C | BETA URSUS Orienteering | 38:30 | + 21:36 |
36. | Markéta Pánková | 0180002 | C | 018 - Neregistrovaný | 38:31 | + 21:37 |
36. | Václavková Katka | 0020003 | C | 002 - Václavek team | 38:31 | + 21:37 |
38. | Redlichová Kateřina | C | 38:34 | + 21:40 | ||
39. | Hustá Magdalena | C | 39:07 | + 22:13 | ||
40. | Němcová Irena | BBM1051 | C | BETA URSUS Orienteering | 39:13 | + 22:19 |
41. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | C | KOS TJ Tesla Brno | 40:50 | + 23:56 |
42. | Vaculín Vilém | TBM1305 | C | KOS TJ Tesla Brno | 42:00 | + 25:06 |
43. | Zemanová Iva | C | 42:16 | + 25:22 | ||
44. | Broschová Alžběta | RBK1151 | C | SK Radioklub Blansko | 42:25 | + 25:31 |
45. | Floryánová Alžběta | UBM1151 | C | MENISKOS Brno | 43:28 | + 26:34 |
46. | Pečinka Matěj | C | 46:13 | + 29:19 | ||
47. | Kozáková Zuzana | TBM1352 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:35 | + 31:41 |
48. | Doušková Daniela | TBM1358 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:38 | + 31:44 |
48. | Kozáková Michaela | TBM1552 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:38 | + 31:44 |
50. | Veteška Jindřich | 0390002 | C | 039 - neregistrován | 49:19 | + 32:25 |
51. | Vrbková Mariana | C | 49:40 | + 32:46 | ||
52. | Tesař Patrik | BBM | C | BETA URSUS Orienteering | 50:24 | + 33:30 |
53. | Stehlíková Anna | C | 51:43 | + 34:49 | ||
54. | Kozel Kryštof | 0230001 | C | 023 - Family Point | 51:53 | + 34:59 |
55. | Procházková Magda | 0270001 | C | 027 - RBK | 52:36 | + 35:42 |
56. | Grendárová Natalia | C | 53:47 | + 36:53 | ||
57. | Matouš Pánek | 0180003 | C | 018 - Neregistrovaný | 54:25 | + 37:31 |
58. | Brabec Lukáš | 0060001 | C | 006 - Brabcovi | 56:19 | + 39:25 |
59. | Drastíková Marie | 0100006 | C | 010 - SVČ Miroslav | 56:25 | + 39:31 |
60. | Tlustoš Dominik | 0300001 | C | 030 - SK ŽABOVŘESKY | 56:38 | + 39:44 |
61. | Sychrová Markéta | VBM1251 | C | VSK Mendelu Brno | 57:36 | + 40:42 |
62. | Zelená Berenika | ZBM1251 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:01 | + 41:07 |
63. | Trš Josef | PBM1501 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 59:22 | + 42:28 |
64. | Šilar Martin | UBM1101 | C | MENISKOS Brno | 60:21 | + 43:27 |
65. | Hübnerová Johana | CTB1551 | C | SK OB Chotěboř | 68:50 | + 51:56 |
66. | Stehlík Jakub | 0130003 | C | 013 - S-team | 77:49 | + 60:55 |
67. | Ptáčková Lucie | TBM1372 | C | KOS TJ Tesla Brno | 79:25 | + 62:31 |
68. | Chromý Filip | TBM1616 | C | KOS TJ Tesla Brno | 85:29 | + 68:35 |
69. | Sladký Ivan | PBM5513 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 86:39 | + 69:45 |
70. | Zvarik Andrej | C | 89:44 | + 72:50 | ||
71. | Zvarik Kryštof | C | 97:02 | + 80:08 | ||
Kheil Ondřej | PMB1500 | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hustý Jakub | C | 18:35 | |||
2. | Velešíková Monika | 0320001 | C | 032 - Přátelé OB | 20:21 | + 1:46 |
3. | Čechová Jitka | VBM8353 | C | VSK Mendelu Brno | 20:45 | + 2:10 |
4. | Kroutil Petr | TBM7803 | C | KOS TJ Tesla Brno | 21:12 | + 2:37 |
5. | Veličková Monika | C | 22:11 | + 3:36 | ||
6. | Navrátil Ondřej | 0150001 | C | 015 - KMCH | 25:11 | + 6:36 |
7. | Dvořák Václav | ABM7302 | C | KOB ALFA Brno | 25:28 | + 6:53 |
8. | Šimek Petr | C | 26:31 | + 7:56 | ||
9. | Ševčík Robert | TBM7010 | C | KOS TJ Tesla Brno | 27:00 | + 8:25 |
10. | Mudráková Michaela | C | 31:23 | + 12:48 | ||
11. | Cidlík Zdeněk | C | 32:40 | + 14:05 | ||
12. | Baláč Radek | C | 33:12 | + 14:37 | ||
13. | Kurdiovský Eduard | 0070001 | C | 007 - Eda a Pavča | 33:17 | + 14:42 |
14. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | C | KOB START Blansko | 34:20 | + 15:45 |
15. | Jelínková Irena | TBM7664 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:33 | + 15:58 |
16. | Toufar Jiří | C | 34:48 | + 16:13 | ||
17. | Pekárková Radka | RBK6767 | C | SK Radioklub Blansko | 36:08 | + 17:33 |
18. | Ondrová Barbora | UBM7754 | C | MENISKOS Brno | 38:55 | + 20:20 |
19. | Barnatová Hana | ZBM7756 | C | SK Žabovřesky Brno | 39:58 | + 21:23 |
20. | Pitrová Jana | C | 40:09 | + 21:34 | ||
21. | Kaiser Tunde | C | 40:15 | + 21:40 | ||
22. | Poloučková Vilma | ABM7251 | C | KOB ALFA Brno | 41:23 | + 22:48 |
23. | Buráňová Hana | 0140001 | C | 014 - BzB | 42:35 | + 24:00 |
24. | Obrátil Miroslav | ABM6502 | C | KOB ALFA Brno | 45:35 | + 27:00 |
25. | Vrbková Anna | C | 46:12 | + 27:37 | ||
26. | Vysočan Pavel | UBM6902 | C | MENISKOS Brno | 48:33 | + 29:58 |
27. | Košíková Jana | 0360001 | C | 036 - JK | 49:01 | + 30:26 |
28. | Kaiser Attila | C | 49:20 | + 30:45 | ||
29. | Vlková Karolína | LBM9252 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 49:44 | + 31:09 |
30. | Sedláčková Sára | 0310001 | C | 031 - Brno | 49:46 | + 31:11 |
31. | Růžička Tomáš | VBM8406 | C | VSK Mendelu Brno | 50:33 | + 31:58 |
32. | Floryán David | UBM7702 | C | MENISKOS Brno | 51:57 | + 33:22 |
33. | Kozlová Slávka | 0230002 | C | 023 - Family Point | 54:05 | + 35:30 |
34. | Nollová Marcela | 0220001 | C | 022 - Medlánky | 55:23 | + 36:48 |
35. | Hustý Matyáš | C | 57:32 | + 38:57 | ||
36. | Martinkovičová Marika | BBM0752 | C | BETA URSUS Orienteering | 58:47 | + 40:12 |
37. | Nečasová Pavlína | 0160003 | C | 016 - nereg. | 66:53 | + 48:18 |
38. | Střelická Alena | 0160002 | C | 016 - nereg. | 66:54 | + 48:19 |
Richter Rudolf | C | DISK | ||||
Dvořáková Martina | ABM7253 | C | KOB ALFA Brno | DISK | ||
Mynářová Jana | ZBM7403 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Banďouch Vratislav | VBM4301 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | ||
Kořánová Daniela | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | A | SK Žabovřesky Brno | 39:58 | |
2. | Dosedla Pavel | C | 77:10 | + 37:12 | ||
3. | Fejta Vojtěch | C | 86:16 | + 46:18 | ||
4. | Neuman David | C | 102:47 | + 62:49 | ||
5. | Chřibková Šárka | C | 106:41 | + 66:43 |