Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Broschová Alžběta | RBK1151 | SK Radioklub Blansko | 28:11 | ||
2. | Schwarzová Martina | LBE0951 | TJ Lokomotiva Beroun | 28:57 | + 0:46 | |
3. | Schwarzová Katka | LBE1151 | TJ Lokomotiva Beroun | 32:08 | + 3:57 | |
4. | Janusová Ema | STE | SK SKI-OB Šternberk | 32:44 | + 4:33 | |
5. | Zitková Markéta | LPU1251 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:50 | + 4:39 | |
6. | Holá Veronika | SBR1050 | SKOB Bruntál | 51:55 | + 23:44 | |
MS | Kotůlková Dorota | AOP1150 | Orientační Běh Opava | 53:34 | + 25:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zitková Veronika | LPU1051 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:00 | ||
2. | Tomášková Anna | STE1051 | SK SKI-OB Šternberk | 36:16 | + 1:16 | |
3. | Slámová Julie | LCE1051 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:01 | + 12:01 | |
Krüger Lianne Joséfine | 3LD1150 | Berliner Turnerschaft | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:41 | ||
2. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:37 | + 4:56 | |
3. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | KOB Konice | 32:20 | + 7:39 | |
4. | Reichlová Pavla | KSU0888 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:22 | + 8:41 | |
5. | Levrincová Klára | TAP0854 | KOB Tretra Praha | 33:58 | + 9:17 | |
6. | Michálková Sabina | LCE0851 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:26 | + 9:45 | |
7. | Sedláčková Klára | LCE0854 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:48 | + 12:07 | |
8. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:21 | + 17:40 | |
9. | Bielecka Marta | 1CP0851 | UKS Siódemka Rumia | 51:25 | + 26:44 | |
10. | Reichlová Lucie | KSU0850 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:37 | + 32:56 | |
MS | Cetlová Karolína | AOP0752 | Orientační Běh Opava | 23:38 | + | |
MS | Kovalčíková Alena | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 25:32 | + 0:51 | |
MS | Pachmannová Iva | AOP0852 | Orientační Běh Opava | 35:10 | + 10:29 | |
MS | Borunská Alžběta | AOP0950 | Orientační Běh Opava | 43:26 | + 18:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | KOB Směr Kroměříž | 29:35 | ||
2. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:37 | + 8:02 | |
3. | Tomanová Eliška | LBM0651 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 40:54 | + 11:19 | |
4. | Pišová Adéla | LCE0551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:09 | + 15:34 | |
5. | Mališková Kristýna | LCE0552 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:24 | + 23:49 | |
MS | Holasová Barbora | AOP0651 | Orientační Běh Opava | 33:35 | + 4:00 | |
MS | Kotůlková Martina | AOP0650 | Orientační Běh Opava | 89:41 | + 60:06 | |
MS | Gallo Natálie | AOP0652 | Orientační Běh Opava | 121:30 | + 91:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednaříková Emma | ZBM0359 | SK Žabovřesky Brno | 54:42 | ||
2. | Brožková Tereza | KUO0451 | KOB Ústí nad Orlicí | 54:59 | + 0:17 | |
3. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:58 | + 3:16 | |
4. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:42 | + 4:00 | |
5. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:50 | + 6:08 | |
6. | Haluzová Štěpánka | SBR0450 | SKOB Bruntál | 80:58 | + 26:16 | |
7. | Hegnerová Adéla | LPM0450 | OK Lokomotiva Plzeň | 120:40 | + 65:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | KOB Směr Kroměříž | 63:20 | ||
2. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 75:14 | + 11:54 | |
3. | Janýšková Alžběta | SFM0150 | O-RUNNAŘI Beskydy | 89:19 | + 25:59 | |
4. | Mudráková Eliška | LCE0352 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 104:27 | + 41:07 | |
5. | Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | 104:34 | + 41:14 | |
6. | Čermáková Kateřina | ROZ0150 | OK Roztoky | 120:43 | + 57:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kreft Oliwia | 1CP0051 | UKS Siódemka Rumia | 91:41 | |||
2. | Dawidowska Natalia | 1CP0052 | UKS Siódemka Rumia | 96:44 | + 5:03 | ||
3. | Bielecka Aleksandra | 1CP0053 | UKS Siódemka Rumia | 109:32 | + 17:51 | ||
Klinkerová Magdaléna | ROZ9950 | OK Roztoky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 75:26 | 5838 | ||
2. | Vejražková Rozárka | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 80:21 | + 4:55 | 5508 | |
3. | Matějková Barbora | SJC0156 | Sportcentrum Jičín | 87:57 | + 12:31 | 4999 | |
4. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB START Blansko | 90:18 | + 14:52 | 4841 | |
5. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | Slavia Liberec orienteering | 91:14 | + 15:48 | 4778 | |
6. | Kulow Anicó | 3LD8650 | Berliner Turnerschaft | 92:31 | + 17:05 | ||
7. | Jelínková Šárka | PGP9153 | SK Praga | 93:34 | + 18:08 | 4622 | |
8. | Jelínková Zora | PGP8851 | SK Praga | 100:35 | + 25:09 | 4151 | |
Kosová Tereza | PHK0151 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 72:47 | 1884 | ||
2. | Hájková Petra | KYL9350 | SK SP Kylešovice | 78:00 | + 5:13 | 1764 | |
3. | Königová Jana | ZBM8661 | SK Žabovřesky Brno | 80:30 | + 7:43 | 1706 | |
4. | Miśkiewicz Martyna | 23P8950 | OK!Sport Warszawa | 83:24 | + 10:37 | ||
5. | Mesiarkinová Kamila | ASU8282 | Magnus Orienteering | 86:28 | + 13:41 | 1568 | |
6. | Hornová Lenka | 0140001 | 93:06 | + 20:19 | |||
7. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB START Blansko | 93:37 | + 20:50 | 1402 | |
8. | Skálová Gabriela | DKP8658 | Oddíl OB Kotlářka | 100:19 | + 27:32 | 1247 | |
Kocikowska Anna | 3TP9450 | SK Szybkie Anie | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | KOB Směr Kroměříž | 81:28 | ||
2. | Horáčková Vladimíra | MOV7750 | SKOB Ostrava | 81:36 | + 0:08 | |
3. | Uhnavá Markéta | ZBM8485 | SK Žabovřesky Brno | 82:03 | + 0:35 | |
4. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 87:25 | + 5:57 | |
5. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 93:32 | + 12:04 | |
6. | Plachá Andrea | JPV7676 | Oddíl OS SK Prostějov | 96:33 | + 15:05 | |
7. | Gottwaldová Hana | JPV7551 | Oddíl OS SK Prostějov | 120:52 | + 39:24 | |
Michálková Renata | LCE8151 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapalová Michaela | VAM8450 | OB Vamberk | 52:27 | ||
2. | Śliwczyńska Ilona | 53P7850 | Team 360° | 53:28 | + 1:01 | |
3. | Pannová Vendula | MOV7752 | SKOB Ostrava | 57:07 | + 4:40 | |
4. | Zitková Radka | LPU7958 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:13 | + 7:46 | |
5. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | SK Žabovřesky Brno | 61:27 | + 9:00 | |
6. | Sýkorová Iva | 0080001 | 62:13 | + 9:46 | ||
7. | Linhartová Martina | GIG7750 | GIGANT Orienteering | 68:06 | + 15:39 | |
8. | Klose Petra | SFM7351 | O-RUNNAŘI Beskydy | 68:46 | + 16:19 | |
9. | Good Ludmila | SBR8050 | SKOB Bruntál | 69:32 | + 17:05 | |
10. | Chudíková Pavla | BFM7851 | SKOB Frýdek - Místek | 69:50 | + 17:23 | |
11. | Fremrová Jaroslava | LPM7954 | OK Lokomotiva Plzeň | 70:31 | + 18:04 | |
12. | Slámová Alena | LCE8253 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 70:50 | + 18:23 | |
13. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:25 | + 18:58 | |
14. | Poláčková Monika | JPV7552 | Oddíl OS SK Prostějov | 72:08 | + 19:41 | |
15. | Tomanová Veronika | LBM7751 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 78:21 | + 25:54 | |
16. | Vojvodíková Barbara | 0040001 | 80:38 | + 28:11 | ||
17. | Rybínová Iva | KOR7551 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 81:02 | + 28:35 | |
18. | Rozsívalová Petra | KON8063 | KOB Konice | 82:55 | + 30:28 | |
18. | Lubrichová Eva | STE7556 | SK SKI-OB Šternberk | 82:55 | + 30:28 | |
20. | Bednaříková Daniela | VLI7759 | Slavia Liberec orienteering | 84:14 | + 31:47 | |
21. | Hanušová Monika | VRL7654 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 86:21 | + 33:54 | |
22. | Chromčáková Jitka | JZL7850 | TJ Jižní svahy Zlín | 86:34 | + 34:07 | |
23. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | Oddíl OS SK Prostějov | 112:28 | + 60:01 | |
Stašková Petra | ZBM8255 | SK Žabovřesky Brno | DISK | |||
Vítečková Tereza | 6KC | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 66:12 | ||
2. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 68:55 | + 2:43 | |
3. | Bialeková Martina | LBE7350 | TJ Lokomotiva Beroun | 70:15 | + 4:03 | |
4. | Jarošová Petra | ZPV6666 | KOB ZPV Prostějov | 70:22 | + 4:10 | |
5. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 71:25 | + 5:13 | |
6. | Utskarpen Audrun | 0190002 | 71:37 | + 5:25 | ||
7. | Slavíková Lenka | TVR7350 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 80:13 | + 14:01 | |
8. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | SK Severka Šumperk | 81:36 | + 15:24 | |
9. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OB Vamberk | 86:10 | + 19:58 | |
10. | Kunzová Ivana | BBM7155 | BETA URSUS Orienteering | 103:54 | + 37:42 | |
11. | Nowicka-Bielecka Kornelia | 1CP7051 | UKS Siódemka Rumia | 107:02 | + 40:50 | |
12. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 107:45 | + 41:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | O-RUNNAŘI Beskydy | 70:31 | ||
2. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:15 | + 0:44 | |
3. | Sedláčková Jana | HLV7060 | KČT - OB Holešov | 71:20 | + 0:49 | |
4. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | SKOB Horní Benešov | 76:06 | + 5:35 | |
5. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:25 | + 8:54 | |
6. | Žáková Marcela | LPU7053 | OK Lokomotiva Pardubice | 81:57 | + 11:26 | |
7. | Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | 82:43 | + 12:12 | |
8. | Kulová Jana | VAM6550 | OB Vamberk | 86:51 | + 16:20 | |
9. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | Slavia Liberec orienteering | 88:06 | + 17:35 | |
10. | Leciánová Vanda | OOP7453 | TJ Opava | 92:26 | + 21:55 | |
11. | Pišová Hana | LCE7053 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 93:11 | + 22:40 | |
12. | Ženčáková Marie | 0120003 | 94:58 | + 24:27 | ||
13. | Boháčová Alena | KUN7450 | TJ Sokol Kunvald | 96:45 | + 26:14 | |
14. | Veverková Yveta | VAM6452 | OB Vamberk | 100:07 | + 29:36 | |
15. | Kološová Jana | LPU6653 | OK Lokomotiva Pardubice | 100:27 | + 29:56 | |
16. | Řeháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 100:28 | + 29:57 | |
17. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 112:27 | + 41:56 | |
18. | Bydžovská Helena | LPU1 | OK Lokomotiva Pardubice | 113:13 | + 42:42 | |
19. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 123:51 | + 53:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapalová Jana | VAM6451 | OB Vamberk | 50:58 | ||
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:21 | + 1:23 | |
3. | Chloupková Jana | SLP5951 | OOB Slavia Praha | 53:09 | + 2:11 | |
4. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 55:28 | + 4:30 | |
5. | Hanušová Jitka | LTU6352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 55:42 | + 4:44 | |
6. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | SOB Olomouc | 56:59 | + 6:01 | |
7. | Hájková Iveta | KYL6350 | SK SP Kylešovice | 57:18 | + 6:20 | |
8. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 58:06 | + 7:08 | |
9. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 60:27 | + 9:29 | |
10. | Stackeová Anna | LCE5551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:17 | + 10:19 | |
11. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 61:43 | + 10:45 | |
12. | Jašková Monika | TBM6363 | KOS TJ Tesla Brno | 64:26 | + 13:28 | |
13. | Slezáková Jitka | LCE6351 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:57 | + 14:59 | |
14. | Matyášová Lenka | LBM6460 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 66:27 | + 15:29 | |
15. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 68:26 | + 17:28 | |
16. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:10 | + 23:12 | |
17. | Vlachová Hana | VRL6251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:22 | + 23:24 | |
18. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 74:40 | + 23:42 | |
19. | Svobodová Hana | SMB5951 | SKOB Mladá Boleslav | 76:43 | + 25:45 | |
20. | Felklová Jarmila | 0120004 | 78:13 | + 27:15 | ||
21. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | Slask O-Team | 78:49 | + 27:51 | |
22. | Roubalíková Iva | 0050002 | 86:26 | + 35:28 | ||
23. | Chodurová Milena | SFM5750 | O-RUNNAŘI Beskydy | 87:59 | + 37:01 | |
24. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 94:37 | + 43:39 | |
25. | Strohalmová Milena | KRN5651 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 100:53 | + 49:55 | |
26. | Smrčková Olga | LPU6055 | OK Lokomotiva Pardubice | 111:59 | + 61:01 | |
27. | Kühnel Radka | 0260002 | 112:17 | + 61:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházková Helena | TBM5351 | KOS TJ Tesla Brno | 44:48 | ||
2. | Štáblová Jitka | ASU5350 | Magnus Orienteering | 49:04 | + 4:16 | |
3. | Eremiášová Jana | TBM5451 | KOS TJ Tesla Brno | 60:44 | + 15:56 | |
4. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 60:55 | + 16:07 | |
5. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:23 | + 16:35 | |
6. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 67:58 | + 23:10 | |
7. | Kupcová Věroslava | DVP4850 | DVP ORIENTATION | 69:25 | + 24:37 | |
Sands Carol | 0060002 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Matouš | SKM1000 | KOB Směr Kroměříž | 26:22 | ||
2. | Toman Matěj | LBM0909 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 28:34 | + 2:12 | |
3. | Michálek Marián | LCE1111 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:41 | + 10:19 | |
4. | Rozsíval Martin | KON1022 | KOB Konice | 40:10 | + 13:48 | |
5. | Kostka Artur | MOV0901 | SKOB Ostrava | 47:29 | + 21:07 | |
6. | Létal Jonáš | SFM0901 | O-RUNNAŘI Beskydy | 50:54 | + 24:32 | |
7. | Létal Hynek | SFM1001 | O-RUNNAŘI Beskydy | 67:56 | + 41:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kurečka Šimon | HOB0902 | SKOB Horní Benešov | 24:24 | ||
2. | Stacke Jan | LCE1001 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:50 | + 4:26 | |
3. | Navrátil Daniel | JZL0900 | TJ Jižní svahy Zlín | 38:19 | + 13:55 | |
MS | Kollárovits Matěj | AOP1101 | Orientační Běh Opava | 36:49 | + 12:25 | |
MS | Tempír Jáchym | 59:40 | + 35:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pernička Martin | TZL0800 | SKOB Zlín | 28:00 | ||
2. | Krüger Louis Antoine | 3LD0900 | Berliner Turnerschaft | 28:24 | + 0:24 | |
3. | Pěček Jakub | SKM0700 | KOB Směr Kroměříž | 32:39 | + 4:39 | |
4. | Linhart Jakub | TZL0813 | SKOB Zlín | 32:47 | + 4:47 | |
5. | Denemarek Max | TBM0800 | KOS TJ Tesla Brno | 33:18 | + 5:18 | |
6. | Stacke Václav | LCE0703 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:35 | + 7:35 | |
7. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 36:39 | + 8:39 | |
8. | Komenda Jakub | ZBM0712 | SK Žabovřesky Brno | 37:49 | + 9:49 | |
9. | Tomášek Josef | STE0808 | SK SKI-OB Šternberk | 42:14 | + 14:14 | |
10. | Linhart Adam | TZL0814 | SKOB Zlín | 42:48 | + 14:48 | |
11. | Čuda Ondřej | TZL0816 | SKOB Zlín | 49:00 | + 21:00 | |
12. | Holý Štěpán | SBR0802 | SKOB Bruntál | 53:10 | + 25:10 | |
MS | Kovalčík Petr | AOP0901 | Orientační Běh Opava | 26:21 | + | |
MS | Gallo Ondřej | AOP0802 | Orientační Běh Opava | 27:20 | + | |
MS | Černohorský Jan | AOP0704 | Orientační Běh Opava | 44:14 | + 16:14 | |
MS | Čech Viktor | AOP0801 | Orientační Běh Opava | 45:33 | + 17:33 | |
MS | Cetl Jan | AOP0902 | Orientační Běh Opava | 47:32 | + 19:32 | |
MS | Holas Štěpán | AOP0900 | Orientační Běh Opava | 55:47 | + 27:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednařík Vilém | VLI0509 | Slavia Liberec orienteering | 28:32 | ||
2. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 32:35 | + 4:03 | |
3. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:09 | + 5:37 | |
4. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 35:53 | + 7:21 | |
5. | Sláma Šimon | LCE0502 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:32 | + 11:00 | |
6. | Brosch Ondřej | RBK0606 | SK Radioklub Blansko | 39:50 | + 11:18 | |
7. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | SKOB Ostrava | 43:54 | + 15:22 | |
8. | Pernička Václav | TZL0602 | SKOB Zlín | 45:40 | + 17:08 | |
9. | Sedláček David | KOR0502 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 70:41 | + 42:09 | |
10. | Slavík Ondřej | TVR0500 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 76:27 | + 47:55 | |
Sedlák Jan | LPU4 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
MS | Borunský Matěj | AOP0600 | Orientační Běh Opava | 35:30 | + 6:58 | |
MS | Krček Jan | AOP0500 | Orientační Běh Opava | 41:51 | + 13:19 | |
MS | Černohorský Jakub | AOP0502 | Orientační Běh Opava | 78:24 | + 49:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:51 | ||
2. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 69:21 | + 2:30 | |
3. | Sliž Rostislav | TRI0302 | TJ TŽ Třinec | 81:34 | + 14:43 | |
4. | Mielec Radomír | AOV0301 | OOB TJ Baník Ostrava | 91:57 | + 25:06 | |
5. | Bielecki Michal | 1CP0401 | UKS Siódemka Rumia | 113:18 | + 46:27 | |
6. | Pěček Dominik | SKM0401 | KOB Směr Kroměříž | 118:58 | + 52:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zamojski RafaL | 1CP0001 | UKS Siódemka Rumia | 85:11 | |||
2. | Müller Tomáš | OTK9901 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 99:22 | + 14:11 | ||
3. | Urban Michal | KUO0001 | KOB Ústí nad Orlicí | 101:51 | + 16:40 | ||
Šklíba Michal | STE9900 | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horvát Petr | TBM9437 | KOS TJ Tesla Brno | 73:42 | 8894 | ||
2. | Jurczyk Tomasz | 51P9400 | UKS Sparta Czyżowice | 79:34 | + 5:52 | ||
3. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 89:35 | + 15:53 | 7447 | |
4. | Schuster Marek | SSU9303 | SK Severka Šumperk | 93:39 | + 19:57 | 7076 | |
5. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 94:49 | + 21:07 | 6970 | |
6. | Dvorský Petr | SKM9601 | KOB Směr Kroměříž | 100:09 | + 26:27 | 6484 | |
7. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 100:30 | + 26:48 | 6452 | |
8. | Žaloudík Jiří | KRN8600 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 101:00 | + 27:18 | 6406 | |
9. | Šrubař Michal | ASU8606 | Magnus Orienteering | 103:11 | + 29:29 | 6207 | |
10. | Brabec Jaroslav | ZBM8242 | SK Žabovřesky Brno | 106:41 | + 32:59 | 5888 | |
11. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 109:43 | + 36:01 | 5612 | |
12. | Cienciala Jan | TRI9801 | TJ TŽ Třinec | 111:50 | + 38:08 | 5419 | |
13. | Jirka Michal | SBK8403 | KOB START Blansko | 112:06 | + 38:24 | 5395 | |
14. | Gilík Marek | SOP9904 | OOB TJ Slezan Opava | 115:41 | + 41:59 | 5068 | |
15. | Jirka Jakub | VPM7905 | KOS Slavia Plzeň | 118:01 | + 44:19 | 4855 | |
16. | Ogdowski Bartlomiej | 1CP0000 | UKS Siódemka Rumia | 122:01 | + 48:19 | ||
17. | Urban Jan | SBK7537 | KOB START Blansko | 149:55 | + 76:13 | 1948 | |
Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | DISK | 0 | |||
Peths Jan | KRN8101 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 | |||
Fajkus Radim | JPV9509 | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | 0 | |||
Otruba Vojtěch | JPV9717 | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | 0 | |||
Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 | |||
Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 | |||
Zapletal Martin | STE8500 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 | |||
Bedarau Edvin | 0290002 | DISK | |||||
Seitler Milan | ASU9148 | Magnus Orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáček Josef | LCE6127 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:47 | 5337 | ||
2. | Kopecký David | UOL7800 | SOB Olomouc | 72:20 | + 0:33 | 5297 | |
3. | Klapal Jan | VAM9000 | OB Vamberk | 74:22 | + 2:35 | 5150 | |
4. | Zbíral Robert | UOL8000 | SOB Olomouc | 76:19 | + 4:32 | 5009 | |
5. | Krčál Jaroslav | LPU8407 | OK Lokomotiva Pardubice | 82:49 | + 11:02 | 4540 | |
6. | Mutina Jiří | BFM9101 | SKOB Frýdek - Místek | 86:59 | + 15:12 | 4239 | |
7. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | O-RUNNAŘI Beskydy | 90:23 | + 18:36 | 3993 | |
8. | Skorupa Piotr | 86P9300 | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 90:38 | + 18:51 | ||
9. | Hájek Václav | KYL9800 | SK SP Kylešovice | 91:50 | + 20:03 | 3888 | |
10. | Paulíček Michal | UOL7701 | SOB Olomouc | 94:36 | + 22:49 | 3688 | |
11. | Trávníček Jan | PLU7501 | TJ SOKOL Plumlov | 97:35 | + 25:48 | 3473 | |
12. | Peterek Vít | SOP8600 | OOB TJ Slezan Opava | 102:31 | + 30:44 | 3116 | |
13. | Mutina Václav | BFM9301 | SKOB Frýdek - Místek | 109:47 | + 38:00 | 2591 | |
14. | Videcký Jan | KSU7504 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 114:04 | + 42:17 | 2282 | |
15. | Tsiak Aliaksandr | 0290001 | 116:23 | + 44:36 | |||
16. | Polách Robert | SFM9501 | O-RUNNAŘI Beskydy | 119:00 | + 47:13 | ||
17. | Kašpar Petr | JPV9915 | Oddíl OS SK Prostějov | 123:36 | + 51:49 | 1593 | |
Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | 0 | |||
Thiemel Jiří | ASU8948 | Magnus Orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | KOB Směr Kroměříž | 61:07 | ||
2. | Netopil Libor | VAM7401 | OB Vamberk | 63:20 | + 2:13 | |
3. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:22 | + 2:15 | |
4. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:06 | + 4:59 | |
5. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 68:12 | + 7:05 | |
6. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 75:18 | + 14:11 | |
7. | Čech Jan | FSP7900 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 75:43 | + 14:36 | |
8. | Pernička Petr | TZL7336 | SKOB Zlín | 80:26 | + 19:19 | |
9. | Rytíř Michal | SKM7325 | KOB Směr Kroměříž | 82:49 | + 21:42 | |
10. | Ježek Vladimír | LPU7311 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:12 | + 24:05 | |
11. | Procházka Josef | 0160001 | 86:00 | + 24:53 | ||
12. | Krüger Ronny | 3LD7900 | Berliner Turnerschaft | 87:36 | + 26:29 | |
13. | Kostka Petr | MOV8200 | SKOB Ostrava | 90:01 | + 28:54 | |
14. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 92:01 | + 30:54 | |
15. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 93:26 | + 32:19 | |
16. | Mastela Rafal | HAV7300 | OB Havířov | 94:35 | + 33:28 | |
17. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 94:56 | + 33:49 | |
18. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | KOB Směr Kroměříž | 104:14 | + 43:07 | |
19. | Silnoušek Jiří | STE7200 | SK SKI-OB Šternberk | 107:01 | + 45:54 | |
20. | Bochňák Zbyněk | LOV7600 | lepus.cz | 113:26 | + 52:19 | |
21. | Kulíšek Tomáš | HOB7101 | SKOB Horní Benešov | 113:34 | + 52:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Jan | ZBM7205 | SK Žabovřesky Brno | 63:53 | ||
2. | Finstrle Aleš | ZBM7603 | SK Žabovřesky Brno | 67:01 | + 3:08 | |
3. | Verbin Oded | 0220001 | 77:09 | + 13:16 | ||
4. | Zeman Radek | 0070001 | 77:12 | + 13:19 | ||
5. | Cicvárek Ivo | ZBM7504 | SK Žabovřesky Brno | 77:15 | + 13:22 | |
6. | Aleš David | LCE7517 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 77:40 | + 13:47 | |
7. | Sláma Lumír | LCE8103 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 79:13 | + 15:20 | |
8. | Sýkora Lukáš | 0080002 | 83:07 | + 19:14 | ||
9. | Good Martin | SBR7800 | SKOB Bruntál | 83:14 | + 19:21 | |
10. | Vácha Pavel | MFP7901 | Matfyz Praha | 83:30 | + 19:37 | |
11. | Toman Ondřej | LBM7517 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 85:37 | + 21:44 | |
12. | Holý Ondřej | SBR7600 | SKOB Bruntál | 87:27 | + 23:34 | |
13. | Minarčík Tomáš | KRN8102 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 89:56 | + 26:03 | |
14. | Beránek Miroslav | ZBM7705 | SK Žabovřesky Brno | 89:58 | + 26:05 | |
15. | Strohalm Petr | KRN8103 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 91:52 | + 27:59 | |
16. | Tomášek Petr | STE8001 | SK SKI-OB Šternberk | 91:55 | + 28:02 | |
17. | Badarycz Piotr | 0330001 | 96:31 | + 32:38 | ||
18. | Brychlec Lukáš | MOV7501 | SKOB Ostrava | 100:55 | + 37:02 | |
19. | Šafek Jiří | ZBM7606 | SK Žabovřesky Brno | 114:32 | + 50:39 | |
20. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 117:53 | + 54:00 | |
21. | Frank Darrell | 6KC | Neregistrovaní | 118:05 | + 54:12 | |
Létal Jiří | SFM8202 | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horký Jan | UOL7100 | SOB Olomouc | 54:39 | ||
2. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 60:37 | + 5:58 | |
3. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | SKOB Horní Benešov | 64:25 | + 9:46 | |
4. | Pavlík Radek | ASU6849 | Magnus Orienteering | 65:47 | + 11:08 | |
5. | Egge Guttorm | 0190001 | 72:30 | + 17:51 | ||
6. | Ženčák Jaroslav | 0120001 | 74:00 | + 19:21 | ||
7. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:29 | + 19:50 | |
8. | Schuster Martin | AOP6502 | Orientační Běh Opava | 77:03 | + 22:24 | |
9. | Dzik Mirosław | 86P7102 | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 77:56 | + 23:17 | |
10. | Slavík Tomáš | TVR6800 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 79:58 | + 25:19 | |
11. | Malý Juraj | 0010001 | 85:33 | + 30:54 | ||
12. | Nekvapil Ondřej | LPU7403 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:55 | + 34:16 | |
13. | Mizera Ladislav | ROV5301 | OK Zubří | 91:38 | + 36:59 | |
14. | Přikryl Jiří | JPV7404 | Oddíl OS SK Prostějov | 92:48 | + 38:09 | |
15. | Štorek Petr | JPV6505 | Oddíl OS SK Prostějov | 101:38 | + 46:59 | |
16. | Poláček Luboš | JPV7214 | Oddíl OS SK Prostějov | 109:42 | + 55:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunz Martin | BBM7101 | BETA URSUS Orienteering | 52:47 | ||
2. | Bernatík Aleš | SFM7201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 59:52 | + 7:05 | |
3. | Sadílek Ondřej | 0100001 | 61:53 | + 9:06 | ||
4. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 62:17 | + 9:30 | |
5. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:11 | + 13:24 | |
6. | Kašpar Jaroslav | KSU7004 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:37 | + 13:50 | |
7. | Vavřík René | MOV7000 | SKOB Ostrava | 69:08 | + 16:21 | |
8. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 75:17 | + 22:30 | |
9. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 75:24 | + 22:37 | |
10. | Čermák Petr | LPU6501 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:40 | + 22:53 | |
11. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:45 | + 23:58 | |
12. | Matuška Pavel | RBK7001 | SK Radioklub Blansko | 77:39 | + 24:52 | |
13. | Kašpar Patrik | 0250001 | 77:50 | + 25:03 | ||
14. | Hájek Marek | KYL6800 | SK SP Kylešovice | 80:24 | + 27:37 | |
15. | Vach Vladimír | KOR6900 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 81:05 | + 28:18 | |
16. | Bednařík Aleš | VLI7309 | Slavia Liberec orienteering | 86:28 | + 33:41 | |
17. | Piše Dušan | LCE6702 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 90:03 | + 37:16 | |
18. | Cibulka Radek | LPU7107 | OK Lokomotiva Pardubice | 102:06 | + 49:19 | |
19. | Mielec Jaromír | AOV6901 | OOB TJ Baník Ostrava | 452:15 | + 399:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 57:30 | ||
2. | Buřt Vladimír | SBK6301 | KOB START Blansko | 68:55 | + 11:25 | |
3. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 72:40 | + 15:10 | |
4. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | KČT - OB Holešov | 73:34 | + 16:04 | |
5. | Slezák Libor | LCE6207 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 74:14 | + 16:44 | |
6. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 74:17 | + 16:47 | |
7. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:21 | + 17:51 | |
8. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | SKOB Mladá Boleslav | 75:44 | + 18:14 | |
9. | Řeháček Petr | SBR6302 | SKOB Bruntál | 77:44 | + 20:14 | |
10. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 81:06 | + 23:36 | |
11. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 81:39 | + 24:09 | |
12. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 83:06 | + 25:36 | |
13. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 85:34 | + 28:04 | |
14. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB TJ Sokol Žamberk | 86:59 | + 29:29 | |
15. | Lux Zdeněk | KUN6201 | TJ Sokol Kunvald | 88:53 | + 31:23 | |
16. | Peťovský Jan | SBK6201 | KOB START Blansko | 94:30 | + 37:00 | |
17. | Czerkawski Waclaw | 95:27 | + 37:57 | |||
18. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | KOB ZPV Prostějov | 100:13 | + 42:43 | |
19. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 104:32 | + 47:02 | |
20. | Olbrycht Janusz | 73P5500 | OLBnO | 105:18 | + 47:48 | |
21. | Fijor Waldemar | 0110001 | 105:36 | + 48:06 | ||
22. | Sypula Slawomir | 4HP6001 | UNTS Warszawa | 106:32 | + 49:02 | |
Lužný Ladislav | HAV6000 | OB Havířov | DISK | |||
MS | Chmelař Miroslav | JPV6217 | Oddíl OS SK Prostějov | 92:30 | + 35:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trydzenski Henadzi | 0300001 | 45:33 | |||
2. | Strohalm Petr | KRN5601 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 57:26 | + 11:53 | |
3. | Jašek Milan | TBM6201 | KOS TJ Tesla Brno | 57:45 | + 12:12 | |
4. | Kööhler Hans | 0260001 | 61:08 | + 15:35 | ||
5. | Polewski Dariusz | 2AP6100 | Jedynka Zdzieszowice | 61:56 | + 16:23 | |
6. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 62:23 | + 16:50 | |
7. | Felkl Luděk | 0120002 | 65:36 | + 20:03 | ||
8. | Mertlík Jiří | VRL6102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:08 | + 20:35 | |
9. | Labudík Milan | TVR6200 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 77:41 | + 32:08 | |
10. | Roubalík Radovan | 0050001 | 82:45 | + 37:12 | ||
11. | Janošík Zdeněk | UOL5600 | SOB Olomouc | 87:10 | + 41:37 | |
12. | Lecián Oldřich | OOP6100 | TJ Opava | 92:08 | + 46:35 | |
13. | Chromčák František | JZL5201 | TJ Jižní svahy Zlín | 93:51 | + 48:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrouza Jan | KRN5401 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:44 | ||
2. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:20 | + 2:36 | |
3. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 48:34 | + 4:50 | |
4. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. Brněnská | 51:12 | + 7:28 | |
5. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:00 | + 9:16 | |
6. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | TJ Sokol Kunvald | 54:59 | + 11:15 | |
7. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | KOS TJ Tesla Brno | 55:47 | + 12:03 | |
8. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 62:45 | + 19:01 | |
9. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | TJ Loko Česká Třebová | 62:47 | + 19:03 | |
10. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:43 | + 20:59 | |
11. | Novák Miroslav | 0130003 | 66:48 | + 23:04 | ||
12. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 69:02 | + 25:18 | |
13. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 69:54 | + 26:10 | |
14. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 70:34 | + 26:50 | |
15. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 71:30 | + 27:46 | |
16. | Pospíšil Karel | TVR5000 | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 74:02 | + 30:18 | |
17. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | Slask O-Team | 87:28 | + 43:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 46:35 | ||
2. | Sands Tim | 0060001 | 46:49 | + 0:14 | ||
3. | Ostřanský Josef | SSU4302 | SK Severka Šumperk | 55:09 | + 8:34 | |
4. | Klech Josef | HOB4701 | SKOB Horní Benešov | 60:05 | + 13:30 | |
5. | Kašpar Josef | HOB4601 | SKOB Horní Benešov | 88:52 | + 42:17 | |
6. | Procházka Jan | TBM4907 | KOS TJ Tesla Brno | 94:42 | + 48:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 38:57 | ||
2. | Dufek Jan | TBM4231 | KOS TJ Tesla Brno | 50:03 | + 11:06 | |
3. | Nosek Jiří | OOP4401 | TJ Opava | 51:58 | + 13:01 | |
4. | Vávra Jiří | MOV4102 | SKOB Ostrava | 69:55 | + 30:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slámová Emílie Inka | LCE1253 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:19 | ||
2. | Kratochvíl David | HOB1101 | SKOB Horní Benešov | 28:34 | + 1:15 | |
3. | Váchová Soňa | MFP1050 | Matfyz Praha | 30:22 | + 3:03 | |
4. | Zaoralová Barbora | NNN0003 | Neregistrovaní | 30:50 | + 3:31 | |
5. | Stacke Viktorie | LCE1251 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:25 | + 4:06 | |
6. | Kurečka Jakub | HOB0701 | SKOB Horní Benešov | 38:03 | + 10:44 | |
7. | Jurczyk Anna | 51P7050 | UKS Sparta Czyżowice | 38:20 | + 11:01 | |
8. | Panna Matyáš | MOV1300 | SKOB Ostrava | 39:32 | + 12:13 | |
9. | Holinková Mariánka | KRN1111 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:37 | + 13:18 | |
10. | Vácha Jiří | SJI5414 | OK Jihlava | 40:57 | + 13:38 | |
11. | Aleš Mikuláš | ZBM1017 | SK Žabovřesky Brno | 41:01 | + 13:42 | |
12. | Malá Zara Mia | 41:20 | + 14:01 | |||
13. | Alešová Anna | ZBM1077 | SK Žabovřesky Brno | 42:18 | + 14:59 | |
14. | Létalová Jana | SFM1450 | O-RUNNAŘI Beskydy | 42:44 | + 15:25 | |
15. | Krejčiříková Zuzana | BBM1150 | BETA URSUS Orienteering | 42:50 | + 15:31 | |
15. | Sedláček Matěj | HLV1000 | KČT - OB Holešov | 42:50 | + 15:31 | |
17. | Rychlý Jakub | KRN | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:19 | + 16:00 | |
18. | Kostka Mikuláš | MOV1400 | SKOB Ostrava | 43:38 | + 16:19 | |
19. | Zajíc Josef | LOV1000 | lepus.cz | 45:52 | + 18:33 | |
20. | Navrátil Jáchym | JZL1100 | TJ Jižní svahy Zlín | 52:20 | + 25:01 | |
21. | Brabec Lukáš | 0130001 | 56:10 | + 28:51 | ||
22. | Brabcová Tina | 0130002 | 56:26 | + 29:07 | ||
Štáblovy Nela a Silvie | DISK | |||||
MS | Kotůlek Vít | AOP1301 | Orientační Běh Opava | 35:02 | + 7:43 | |
MS | Liber Tomáš | AOP1302 | Orientační Běh Opava | 46:05 | + 18:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašpar Martin | SRK0000 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:52 | ||
2. | Hendrych Jaromír | HOB6001 | SKOB Horní Benešov | 36:13 | + 7:21 | |
3. | Hanuš Jaroslav | HOB0001 | SKOB Horní Benešov | 36:58 | + 8:06 | |
4. | Tomášková Petra | STE8250 | SK SKI-OB Šternberk | 38:09 | + 9:17 | |
5. | Levrincová Petra | 39:45 | + 10:53 | |||
6. | Chudík Michael | BFM7103 | SKOB Frýdek - Místek | 39:58 | + 11:06 | |
7. | Kurečková Pavla | HOB7952 | SKOB Horní Benešov | 40:00 | + 11:08 | |
8. | Cejpková Lenka | SRK7652 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:03 | + 11:11 | |
9. | Porebský Radek | 0310002 | 43:15 | + 14:23 | ||
10. | Chmelařová Blanka | 0090001 | 44:19 | + 15:27 | ||
11. | Hendrych Vlastimil | HOB5601 | SKOB Horní Benešov | 48:07 | + 19:15 | |
12. | Hendrych Jiří | HOB6701 | SKOB Horní Benešov | 49:22 | + 20:30 | |
13. | Hendrychová Pavla | HOB6251 | SKOB Horní Benešov | 49:42 | + 20:50 | |
14. | Wojciechowicz Agnieszka | 23P8650 | OK!Sport Warszawa | 51:01 | + 22:09 | |
15. | Benešová Jana | 51:34 | + 22:42 | |||
16. | Zaoral Jan | NNN0001 | Neregistrovaní | 52:13 | + 23:21 | |
17. | Tempír Lukáš | 54:25 | + 25:33 | |||
18. | Smisitelová Markéta | KOR7452 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 54:57 | + 26:05 | |
19. | Syrová Eliška | 0200001 | 55:28 | + 26:36 | ||
20. | Blank Radka | SKM7351 | KOB Směr Kroměříž | 57:30 | + 28:38 | |
21. | Stejskal Ondřej | LBM8801 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 58:07 | + 29:15 | |
22. | Novotný Jiří | 58:31 | + 29:39 | |||
23. | Grzegocka Aleksandra | 51P9350 | UKS Sparta Czyżowice | 58:43 | + 29:51 | |
24. | Schramm Edita | 0310001 | 58:53 | + 30:01 | ||
25. | Tulková Jana | 63:18 | + 34:26 | |||
26. | Horvátová Blanka | 0340001 | 67:00 | + 38:08 | ||
27. | Tran Ngoc Mai | 71:30 | + 42:38 | |||
28. | Kubová Ella | AOP0853 | Orientační Běh Opava | 87:11 | + 58:19 | |
29. | Kubová Klára | AOP0553 | Orientační Běh Opava | 87:42 | + 58:50 | |
30. | Matušková Kateřina | RBK7474 | SK Radioklub Blansko | 90:44 | + 61:52 | |
31. | Žaloudíková Eva | KRN8750 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 114:01 | + 85:09 | |
Kisiel Jan | ZAM8910 | OB TJ Sokol Žamberk | DISK | |||
Sadílková Zuzana | 0100004 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komenda Kamil | 0210001 | 62:05 | |||
2. | Ostřanský Filip | ASU9243 | Magnus Orienteering | 65:21 | + 3:16 | |
3. | Karásek Martin | ZPV7301 | KOB ZPV Prostějov | 70:17 | + 8:12 | |
4. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | OOB TJ Zlaté Hory | 71:32 | + 9:27 | |
5. | Bohuš Peter | 27S | Farmaceut Bratislava | 73:31 | + 11:26 | |
6. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB START Blansko | 76:05 | + 14:00 | |
7. | Martínek Pavel | 76:59 | + 14:54 | |||
8. | Jurczyk Piotr | 51P6900 | UKS Sparta Czyżowice | 77:05 | + 15:00 | |
9. | Gola Miroslav | VIC6808 | OB Vizovice | 77:16 | + 15:11 | |
10. | Bernatíková Hana | TRI0253 | TJ TŽ Třinec | 77:36 | + 15:31 | |
11. | Jiráček Josef | SBK8501 | KOB START Blansko | 81:40 | + 19:35 | |
12. | Broschová Lucie | RBK7451 | SK Radioklub Blansko | 82:42 | + 20:37 | |
13. | Hájková Lenka | SOP0050 | OOB TJ Slezan Opava | 87:49 | + 25:44 | |
14. | Kurečka Lubomír | HOB7501 | SKOB Horní Benešov | 88:54 | + 26:49 | |
15. | Sliž Eduard | TRI7601 | TJ TŽ Třinec | 91:04 | + 28:59 | |
16. | Hájková Jitka | SOP7150 | OOB TJ Slezan Opava | 91:06 | + 29:01 | |
17. | Kisielová Zuzana | ZAM9153 | OB TJ Sokol Žamberk | 92:21 | + 30:16 | |
18. | Jirková Petra | VPM8450 | KOS Slavia Plzeň | 109:19 | + 47:14 | |
19. | Čechová Jana | FSP8353 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 109:32 | + 47:27 | |
20. | Vojvodík Martin | MOV7400 | SKOB Ostrava | 121:41 | + 59:36 | |
Hendrych Jan | HOB9301 | SKOB Horní Benešov | DISK | |||
Bielecki Tadeusz | 1CP7001 | UKS Siódemka Rumia | DISK | |||
Svoboda Zbyněk | DISK | |||||
Chrástecká Eliška | FSP | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |