Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šunková Sára | LOU1051 | C | SK Moravan Louňovice | 15:50 | |
2. | Kalinová Lisa | SPC1158 | C | SPORTICUS team | 19:11 | + 3:21 |
3. | Šeborová Kačka | DKL0951 | C | KOB Kladno | 19:31 | + 3:41 |
4. | Mikulová Stella | ZVO1250 | C | OB SK Zvole | 19:53 | + 4:03 |
5. | Geffertová Marta | FSP1054 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:18 | + 4:28 |
6. | Michálková Ela | BOR1152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:40 | + 4:50 |
7. | Magazu Sophia | DOR1152 | C | OK Dobříš | 21:34 | + 5:44 |
8. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | C | USK Praha | 21:39 | + 5:49 |
9. | Mrázková Berta | SJC1151 | C | Sportcentrum Jičín | 22:11 | + 6:21 |
10. | Řepková Anna | PGP1052 | C | SK Praga | 24:24 | + 8:34 |
11. | Brotánková Klára | ROU1151 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 27:52 | + 12:02 |
12. | Prokopová Tereza | CHA1151 | C | OK Chrastava | 28:18 | + 12:28 |
13. | Kottíková Anežka | TJN1152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:30 | + 12:40 |
14. | Manethová Anna | ROU1050 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 29:25 | + 13:35 |
15. | Michalíková Klára | ZVO0954 | C | OB SK Zvole | 30:13 | + 14:23 |
16. | Blehová Barbora | DOR1151 | C | OK Dobříš | 30:18 | + 14:28 |
17. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | C | SPORTICUS team | 30:22 | + 14:32 |
18. | Václavíková Anna | SLA1151 | C | SKOB Slaný | 31:15 | + 15:25 |
19. | Svobodová Adéla | ODV1150 | C | TJ Aero Odolena Voda | 31:48 | + 15:58 |
20. | Tomešová Evelína | SJC1150 | C | Sportcentrum Jičín | 32:51 | + 17:01 |
21. | Hrstková Eliška | SLA1053 | C | SKOB Slaný | 33:07 | + 17:17 |
22. | Šeborová Barbora | DKL1150 | C | KOB Kladno | 33:14 | + 17:24 |
23. | Fialová Kristýna | DOR1250 | C | OK Dobříš | 34:19 | + 18:29 |
24. | Truncová Štěpánka | ODV1052 | C | TJ Aero Odolena Voda | 35:38 | + 19:48 |
25. | Chumová Lada | SLP1250 | C | OOB Slavia Praha | 35:47 | + 19:57 |
26. | Truncová Zuzana | ODV1051 | C | TJ Aero Odolena Voda | 39:12 | + 23:22 |
27. | Snížková Žofie | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:44 | + 27:54 |
28. | Pocnerová Magdalena | ROU1399 | SKOB Roudnice nad Labem | 44:59 | + 29:09 | |
29. | Pokorná Elen | KAM1151 | C | OK Kamenice | 46:30 | + 30:40 |
30. | Pocnerová ALena | ROU1198 | SKOB Roudnice nad Labem | 48:57 | + 33:07 | |
31. | Michalíková Alžběta | ZVO0953 | C | OB SK Zvole | 49:28 | + 33:38 |
Havlová Veronika | KNC0950 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK | ||
Vondráčková Jolana | DKP1058 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Barbora | PGP0951 | C | SK Praga | 12:07 | |
2. | Soukupová Marie | BOR0952 | C | OK Jiskra Nový Bor | 14:57 | + 2:50 |
3. | Hrušková Tereza | PGP0953 | C | SK Praga | 15:25 | + 3:18 |
4. | Mišeková Lucie | KAM1050 | C | OK Kamenice | 16:02 | + 3:55 |
5. | Pilchová Linda | ODV0953 | C | TJ Aero Odolena Voda | 16:31 | + 4:24 |
6. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | C | SOK TJ Turnov | 16:33 | + 4:26 |
7. | Šimková Anežka | LME0950 | C | SK Los Mělník | 16:35 | + 4:28 |
8. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | C | OK Kamenice | 17:07 | + 5:00 |
9. | Bartalošová Ada | PGP1050 | C | SK Praga | 17:22 | + 5:15 |
10. | Baštová Justýna | DOR0952 | C | OK Dobříš | 17:53 | + 5:46 |
11. | Míková Sofie | TJN0950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 18:07 | + 6:00 |
12. | Rodová Anežka | VSP1152 | C | USK Praha | 18:11 | + 6:04 |
13. | Chumová Adéla | SLP0950 | C | OOB Slavia Praha | 18:40 | + 6:33 |
14. | Ouzká Eliška | BOR1051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:23 | + 7:16 |
15. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 19:26 | + 7:19 |
16. | Blahutová Lucie | MFP0950 | C | Matfyz Praha | 19:56 | + 7:49 |
17. | Svobodová Ema | ODV0951 | C | TJ Aero Odolena Voda | 20:51 | + 8:44 |
18. | Balejová Sofie | KAM0951 | C | OK Kamenice | 21:13 | + 9:06 |
19. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | C | KOB Tretra Praha | 21:18 | + 9:11 |
20. | Kalenská Pavla | SUL0950 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 21:30 | + 9:23 |
21. | Pecklová Laura | DOR1150 | C | OK Dobříš | 22:19 | + 10:12 |
22. | Pokorná Sára | KAM0952 | C | OK Kamenice | 22:25 | + 10:18 |
23. | Horáčková Natalie | BOR0958 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:44 | + 11:37 |
24. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | C | KOB Tretra Praha | 23:51 | + 11:44 |
25. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:59 | + 13:52 |
26. | Pompachová Natálie | TAP0952 | C | KOB Tretra Praha | 28:06 | + 15:59 |
27. | Kváčová Anna | DKP1051 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:09 | + 21:02 |
28. | Hezká Adéla | DOR1053 | C | OK Dobříš | 35:45 | + 23:38 |
29. | Bezdíčková Adriana Nelly | ODV0952 | C | TJ Aero Odolena Voda | 36:37 | + 24:30 |
30. | Lenská Tereza | DKP1054 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:48 | + 34:41 |
31. | Kunstová Anežka | SLA1050 | C | SKOB Slaný | 54:52 | + 42:45 |
Svatá Lucie | PGP0952 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | B | USK Praha | 24:03 | |
2. | Lamačová Barbora | BOR0750 | B | OK Jiskra Nový Bor | 24:52 | + 0:49 |
3. | Novotná Karolína | TUR0853 | C | OOB TJ Turnov | 24:57 | + 0:54 |
4. | Ellederová Eva | TAP0860 | C | KOB Tretra Praha | 28:12 | + 4:09 |
5. | Tomášková Matilda | TUV0998 | C | SOK TJ Turnov | 29:04 | + 5:01 |
6. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | B | OK Kamenice | 29:22 | + 5:19 |
7. | Malečková Pavlína | VSP0855 | C | USK Praha | 30:00 | + 5:57 |
8. | Lampová Amálie | DKP0752 | B | Oddíl OB Kotlářka | 30:35 | + 6:32 |
9. | Gregorová Alice | DKP0758 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:00 | + 6:57 |
10. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | B | OK Kamenice | 31:34 | + 7:31 |
11. | Vavřinová Johana | HCE0751 | C | TJ Hostivice | 32:32 | + 8:29 |
12. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:58 | + 9:55 |
13. | Nováková Viktorie | RUM0751 | C | ZOOB Rumburk | 34:04 | + 10:01 |
14. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | C | SK Praga | 34:11 | + 10:08 |
15. | Fialová Kateřina | DOR0754 | B | OK Dobříš | 34:29 | + 10:26 |
16. | Snížková Adéla | DKP0850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:10 | + 11:07 |
17. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | B | KOB Tretra Praha | 35:15 | + 11:12 |
18. | Havlová Tereza | KNC0750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 35:17 | + 11:14 |
19. | Vejražková Anna | KPY0750 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 35:33 | + 11:30 |
20. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | C | USK Praha | 35:36 | + 11:33 |
21. | Lipenská Barbora | CHA0753 | B | OK Chrastava | 36:12 | + 12:09 |
22. | Zemanová Eliška | DKP0862 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:14 | + 13:11 |
23. | Nožičková Eva | TJN0852 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:35 | + 13:32 |
24. | Michálková Ema | BOR0857 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:03 | + 14:00 |
25. | Podoubská Klára | TJN0855 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:16 | + 14:13 |
26. | Chudobová Eliška | DKL0850 | C | KOB Kladno | 39:57 | + 15:54 |
27. | Oliveriusová Anna | BZP0850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 40:47 | + 16:44 |
28. | Vaňourková Sára | BOR0759 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:10 | + 17:07 |
29. | Hladíková Julie | DKP0857 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:11 | + 17:08 |
30. | Březinová Antonie | CHA0851 | C | OK Chrastava | 41:17 | + 17:14 |
31. | Housková Adéla | DOR0851 | C | OK Dobříš | 41:44 | + 17:41 |
32. | Geffertová Agáta | FSP0753 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:54 | + 17:51 |
33. | Mastníková Lenka | TJN0859 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:48 | + 18:45 |
34. | Šunková Berta | LOU0850 | C | SK Moravan Louňovice | 43:20 | + 19:17 |
35. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 44:41 | + 20:38 |
36. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | B | OK Jiskra Nový Bor | 45:06 | + 21:03 |
37. | Waldhauserová Eliška | BOR0757 | C | OK Jiskra Nový Bor | 45:19 | + 21:16 |
38. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | C | OB Říčany | 45:25 | + 21:22 |
39. | Matoušková Sára | ODV0855 | C | TJ Aero Odolena Voda | 45:50 | + 21:47 |
40. | Vokušová Veronika | TJN0756 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:59 | + 21:56 |
41. | Žemlová Barbora | KAM0751 | C | OK Kamenice | 46:46 | + 22:43 |
42. | Ślínská Amálie | KUL0852 | C | KOB Ústí nad Labem | 47:42 | + 23:39 |
43. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | C | OB SK Zvole | 49:48 | + 25:45 |
44. | Hudosová Kristýna | RIC0750 | C | OB Říčany | 50:23 | + 26:20 |
45. | Pilchová Sofie | ODV0751 | C | TJ Aero Odolena Voda | 51:15 | + 27:12 |
46. | Herynková Klára | RIC0758 | C | OB Říčany | 51:34 | + 27:31 |
47. | Pražanová Veronika | DKL0751 | C | KOB Kladno | 51:51 | + 27:48 |
48. | Synková Elena | DOK0850 | C | OK Doksy | 52:10 | + 28:07 |
49. | Pilátová Rozálie | DKL0750 | C | KOB Kladno | 52:16 | + 28:13 |
50. | Gajdová Michaela | VSP0752 | B | USK Praha | 52:23 | + 28:20 |
51. | Kindlová Anežka | RIC0850 | C | OB Říčany | 53:57 | + 29:54 |
52. | Horáčková Tereza | BOR0762 | C | OK Jiskra Nový Bor | 56:11 | + 32:08 |
53. | Ovčáčková Barbora | TAP0856 | C | KOB Tretra Praha | 58:16 | + 34:13 |
54. | Koudelková Katrin | BOR0856 | C | OK Jiskra Nový Bor | 58:42 | + 34:39 |
55. | Straková Denisa | SLA0750 | C | SKOB Slaný | 59:46 | + 35:43 |
56. | Prachatická Aneta | KUL0851 | C | KOB Ústí nad Labem | 64:25 | + 40:22 |
57. | Levrincová Klára | TAP0854 | C | KOB Tretra Praha | 66:07 | + 42:04 |
58. | Krátká Linda | ROU0851 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 67:08 | + 43:05 |
59. | Berná Klára | ODV0851 | C | TJ Aero Odolena Voda | 67:25 | + 43:22 |
60. | Syblíková Rozarie | ODV0856 | C | TJ Aero Odolena Voda | 70:06 | + 46:03 |
61. | Buková Hana | ROU0750 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 73:07 | + 49:04 |
62. | Vařeková Marianna | RIC0760 | C | OB Říčany | 73:32 | + 49:29 |
63. | Hezká Tereza | DOR0855 | C | OK Dobříš | 80:13 | + 56:10 |
64. | Blehová Veronika | DOR0852 | C | OK Dobříš | 96:48 | + 72:45 |
65. | Dudlová Hana | ODV0854 | C | TJ Aero Odolena Voda | 110:47 | + 86:44 |
Pavlíková Rozárie | LIT0851 | C | KOB Litvínov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Michaela | TUR0551 | A | OOB TJ Turnov | 31:13 | |
2. | Malečková Hana | VSP0553 | B | USK Praha | 34:19 | + 3:06 |
3. | Balejová Julie | KAM0551 | A | OK Kamenice | 34:29 | + 3:16 |
4. | Kubecová Magdalena | STB0550 | A | TJ Stadion Nový Bor | 35:51 | + 4:38 |
5. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | A | OK Chrastava | 35:52 | + 4:39 |
6. | Švecová Karolína | ZVO0557 | B | OB SK Zvole | 36:51 | + 5:38 |
7. | Nováková Nina | KAM0554 | B | OK Kamenice | 37:17 | + 6:04 |
8. | Mellanová Judita | TUR0559 | B | OOB TJ Turnov | 37:24 | + 6:11 |
9. | Šimšová Pavla | MFP0551 | B | Matfyz Praha | 38:35 | + 7:22 |
10. | Linhartová Klára | ZVO0556 | B | OB SK Zvole | 39:06 | + 7:53 |
11. | Novotná Barbora | TUR0552 | B | OOB TJ Turnov | 39:10 | + 7:57 |
12. | Háková Eliška | TJN0654 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:43 | + 8:30 |
13. | Bambousková Julie | DOR0650 | B | OK Dobříš | 40:10 | + 8:57 |
14. | Kotková Adéla | RIC0655 | B | OB Říčany | 40:48 | + 9:35 |
15. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | B | OOB TJ Turnov | 40:57 | + 9:44 |
16. | Savruková Adéla | TJN0656 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:00 | + 9:47 |
17. | Kottíková Lucie | TJN0657 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:45 | + 10:32 |
18. | Hájková Tereza | TUR0556 | B | OOB TJ Turnov | 42:23 | + 11:10 |
19. | Podoubská Adéla | TJN0658 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:20 | + 12:07 |
20. | Redlová Barbora | SLA0650 | B | SKOB Slaný | 44:46 | + 13:33 |
21. | Housková Barbora | DOR0655 | B | OK Dobříš | 45:25 | + 14:12 |
22. | Koudelková Eliška | BOR0652 | B | OK Jiskra Nový Bor | 46:19 | + 15:06 |
23. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | B | SK Praga | 46:40 | + 15:27 |
24. | Skalová Jolana | TJN0653 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:14 | + 16:01 |
25. | Kohoutová Zdeňka | DKL0651 | B | KOB Kladno | 47:17 | + 16:04 |
26. | Krejčová Hana | ROU0653 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 47:20 | + 16:07 |
27. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | Matfyz Praha | 48:40 | + 17:27 |
28. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | B | KOB Tretra Praha | 48:46 | + 17:33 |
29. | Štemberová Bára | TJN0650 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:48 | + 17:35 |
30. | Chramostová Julie | KAM0652 | C | OK Kamenice | 52:07 | + 20:54 |
31. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 52:13 | + 21:00 |
32. | Vilémová Eliška | VLI0655 | B | Slavia Liberec orienteering | 53:21 | + 22:08 |
33. | Kotenová Markéta | RIC0651 | B | OB Říčany | 53:38 | + 22:25 |
34. | Dušková Viktorie | TJN0655 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:36 | + 23:23 |
35. | Vláčilová Anna | RIC0657 | B | OB Říčany | 56:52 | + 25:39 |
36. | Magazu Annabelle | DOR0657 | B | OK Dobříš | 57:47 | + 26:34 |
37. | Zemková Pavlína | SLA0551 | C | SKOB Slaný | 57:55 | + 26:42 |
38. | Halašková Bára | DKP0654 | B | Oddíl OB Kotlářka | 59:56 | + 28:43 |
39. | Hovorková Marie | LDC0650 | B | KOB Děčín | 60:59 | + 29:46 |
40. | Priehodová Nela | PGP0655 | B | SK Praga | 61:13 | + 30:00 |
41. | Maříková Alžběta | FSP0650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:27 | + 31:14 |
42. | Horáčková Michaela | DKP0551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:55 | + 31:42 |
43. | Pompachová Karolína | TAP0652 | B | KOB Tretra Praha | 63:24 | + 32:11 |
44. | Stehlíková Adéla | BOR0554 | C | OK Jiskra Nový Bor | 64:16 | + 33:03 |
45. | Dittrtová Rozálie | LME0650 | C | SK Los Mělník | 64:20 | + 33:07 |
46. | Puchernová Barbora | SCP0650 | C | OK Sparta Praha | 77:08 | + 45:55 |
47. | Dobiášová Anna | ROU0550 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 86:57 | + 55:44 |
48. | Ulbertová Lucie | DKL0652 | C | KOB Kladno | 92:40 | + 61:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čermáková Klára | PGP0352 | B | SK Praga | 41:20 | |
2. | Nekvasilová Tereza | DKP0459 | B | Oddíl OB Kotlářka | 45:16 | + 3:56 |
3. | Podhorná Anna | VLI0455 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:24 | + 6:04 |
4. | Švecová Anežka | ZVO0352 | B | OB SK Zvole | 48:43 | + 7:23 |
5. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:17 | + 7:57 |
6. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | B | OOB TJ Turnov | 49:55 | + 8:35 |
7. | Končická Kateřina | RIC0352 | C | OB Říčany | 50:12 | + 8:52 |
8. | Burešová Eliška | VLI0456 | B | Slavia Liberec orienteering | 50:39 | + 9:19 |
9. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | B | OK Kamenice | 50:43 | + 9:23 |
10. | Rumlenová Tereza | BOR0453 | B | OK Jiskra Nový Bor | 50:54 | + 9:34 |
11. | Průšková Tereza | BOR0456 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:15 | + 10:55 |
12. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | C | OB SK Zvole | 54:42 | + 13:22 |
13. | Pilátová Amálie | DKL0450 | C | KOB Kladno | 54:53 | + 13:33 |
14. | Jirasová Anežka | DOR0350 | C | OK Dobříš | 56:38 | + 15:18 |
15. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 57:47 | + 16:27 |
16. | Nentvichová Julie | DOR0351 | B | OK Dobříš | 58:28 | + 17:08 |
17. | Kotenová Barbora | RIC0452 | B | OB Říčany | 59:19 | + 17:59 |
18. | Baštová Julie | DOR0353 | B | OK Dobříš | 65:49 | + 24:29 |
19. | Tomášková Linda | TAP0455 | C | KOB Tretra Praha | 69:17 | + 27:57 |
20. | Chramostová Amálie | KAM0355 | C | OK Kamenice | 75:21 | + 34:01 |
21. | Vláčilová Barbora | RIC0457 | C | OB Říčany | 81:10 | + 39:50 |
22. | Lorencová Jana | DOR0454 | C | OK Dobříš | 89:18 | + 47:58 |
23. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 125:25 | + 84:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrzová Eliška | PGP0353 | B | SK Praga | 60:25 | |
2. | Popová Jana | TAP0252 | B | KOB Tretra Praha | 66:29 | + 6:04 |
3. | Řadová Lucie | DKP0251 | B | Oddíl OB Kotlářka | 71:09 | + 10:44 |
4. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 71:17 | + 10:52 |
5. | Šritrová Lenka | TUR0250 | B | OOB TJ Turnov | 71:35 | + 11:10 |
6. | Popová Veronika | TAP0253 | B | KOB Tretra Praha | 71:41 | + 11:16 |
7. | Tomaidesová Adéla Anna | PGP0255 | B | SK Praga | 73:29 | + 13:04 |
8. | Matoušková Adéla | SLA0151 | C | SKOB Slaný | 74:39 | + 14:14 |
9. | Votavová Žofie | KNC0250 | B | Sokol Kostelec n. Č. l. | 76:35 | + 16:10 |
10. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 80:14 | + 19:49 |
11. | Rousová Lucie | DKL0251 | C | KOB Kladno | 81:52 | + 21:27 |
12. | Horychová Zuzana | DKL0150 | C | KOB Kladno | 98:11 | + 37:46 |
13. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 109:00 | + 48:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Alena | DKP9956 | A | Oddíl OB Kotlářka | 63:48 | 3273 | |
2. | Míchalová Šárka | KPY0050 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 88:52 | + 25:04 | 2452 |
3. | Illnerová Kateřina | DKP9950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 93:01 | + 29:13 | 2316 |
4. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 100:47 | + 36:59 | 2062 |
5. | Benešová Hana | DKL0050 | C | KOB Kladno | 101:51 | + 38:03 | 2027 |
6. | Klikarová Zuzana | DKP9952 | C | Oddíl OB Kotlářka | 105:40 | + 41:52 | 1902 |
7. | Straková Veronika | SLA0051 | C | SKOB Slaný | 107:40 | + 43:52 | 1837 |
8. | Klikarová Ivana | DKP9953 | B | Oddíl OB Kotlářka | 111:00 | + 47:12 | 1728 |
9. | Čiháková Barbora | KNC9950 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 117:51 | + 54:03 | 1504 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | R | OB Říčany | 54:22 | 8826 | |
2. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 56:15 | + 1:53 | 8548 |
3. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 60:43 | + 6:21 | 7889 |
4. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | R | USK Praha | 61:02 | + 6:40 | 7843 |
5. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 61:07 | + 6:45 | 7830 |
6. | Snížková Petra | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:31 | + 10:09 | 7329 |
7. | Rambová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:55 | + 12:33 | 6975 |
8. | Vytinová Monika | TUR9150 | C | OOB TJ Turnov | 67:10 | + 12:48 | 6938 |
9. | Petráňová Jana | SCP7555 | C | OK Sparta Praha | 68:59 | + 14:37 | 6670 |
10. | Neradová Alena | TUR8551 | C | OOB TJ Turnov | 70:09 | + 15:47 | 6498 |
11. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | C | OOB SK Zbraslav | 71:19 | + 16:57 | 6326 |
12. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 71:56 | + 17:34 | 6235 |
13. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 73:09 | + 18:47 | 6056 |
14. | Kettnerová Dana | KAM8952 | C | OK Kamenice | 73:19 | + 18:57 | 6032 |
15. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 74:20 | + 19:58 | 5882 |
16. | Voltrová Hana | ROZ9752 | C | OK Roztoky | 75:09 | + 20:47 | 5761 |
17. | Typltová Hana | DKP8760 | C | Oddíl OB Kotlářka | 75:48 | + 21:26 | 5665 |
18. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | B | OK Kamenice | 76:02 | + 21:40 | 5631 |
19. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 76:06 | + 21:44 | 5621 |
20. | Zajícová Kateřina | TAP9053 | C | KOB Tretra Praha | 76:31 | + 22:09 | 5560 |
21. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 76:52 | + 22:30 | 5508 |
22. | Studničná Lenka | FSP8650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 78:11 | + 23:49 | 5314 |
23. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Hostivice | 79:40 | + 25:18 | 5095 |
24. | Kovářová Lenka | LTP9750 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 85:15 | + 30:53 | 4272 |
25. | Riby Rose | LTP0051 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 86:53 | + 32:31 | 4031 |
26. | Jirásková Kateřina | PGP8852 | C | SK Praga | 87:45 | + 33:23 | 3903 |
27. | Mikulášová Helena | PGP9353 | C | SK Praga | 88:04 | + 33:42 | 3857 |
28. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | B | OK Roztoky | 88:10 | + 33:48 | 3842 |
29. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 88:20 | + 33:58 | 3817 |
30. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 90:54 | + 36:32 | 3439 |
31. | Štěpánová Petra | DKP8955 | C | Oddíl OB Kotlářka | 91:27 | + 37:05 | 3358 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hovorková Tereza | ZVO0153 | B | OB SK Zvole | 70:57 | 3655 | |
2. | Černá Hana | EKP8459 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 75:43 | + 4:46 | 3430 |
3. | Kopecká Eliška | KNC9850 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 75:54 | + 4:57 | 3421 |
4. | Kašparová Barbora | SLA0251 | B | SKOB Slaný | 76:55 | + 5:58 | 3373 |
5. | Jirků Martina | TUR8750 | C | OOB TJ Turnov | 77:48 | + 6:51 | 3332 |
6. | Pokorná Marcela | ROU91xy | SKOB Roudnice nad Labem | 81:58 | + 11:01 | ||
7. | Sládková Helena | TAP9151 | C | KOB Tretra Praha | 85:13 | + 14:16 | 2981 |
8. | Grundmanová Lenka | CHC8651 | C | K.O.B. Choceň | 92:54 | + 21:57 | 2619 |
9. | Kohlová Monika | TUR9756 | C | OOB TJ Turnov | 93:34 | + 22:37 | 2587 |
10. | Míková Šárka | DKP8255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 97:09 | + 26:12 | 2418 |
11. | Neradová Eva | LIT8951 | C | KOB Litvínov | 100:03 | + 29:06 | 2281 |
12. | Černá Kateřina | TJP9850 | C | TJ Sokol Troja | 107:31 | + 36:34 | 1929 |
13. | Gottvaldová Denisa | DKL8550 | C | KOB Kladno | 108:11 | + 37:14 | 1897 |
14. | Dubnová Kateřina | LDC8250 | C | KOB Děčín | 113:01 | + 42:04 | 1669 |
15. | Vosecká Veronika | SPC8853 | C | SPORTICUS team | 131:40 | + 60:43 | 789 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | C | SK Praga | 61:35 | |
2. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | C | SOK TJ Turnov | 63:40 | + 2:05 |
3. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 65:28 | + 3:53 |
4. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | Matfyz Praha | 66:32 | + 4:57 |
5. | Rydlová Jana | VIC7752 | C | OB Vizovice | 67:59 | + 6:24 |
6. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | Matfyz Praha | 68:37 | + 7:02 |
7. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 69:50 | + 8:15 |
8. | Rožková Petra | RIC7575 | C | OB Říčany | 71:47 | + 10:12 |
9. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 73:20 | + 11:45 |
10. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 73:21 | + 11:46 |
11. | Žemlová Eva | KAM7550 | C | OK Kamenice | 74:05 | + 12:30 |
12. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 74:08 | + 12:33 |
13. | Puchernová Veronika | SCP7455 | C | OK Sparta Praha | 75:07 | + 13:32 |
14. | Dlouhá Marta | BZP7851 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 77:14 | + 15:39 |
15. | Brandejsová Petra | DKP7853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:18 | + 21:43 |
16. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 88:14 | + 26:39 |
17. | Kotásková Jana | JES7451 | C | OK Rakovník | 88:27 | + 26:52 |
18. | Asterová Jana | SLA7451 | C | SKOB Slaný | 94:23 | + 32:48 |
19. | Maříková Markéta | FSP7351 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 99:08 | + 37:33 |
20. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | C | Čepíci | 100:56 | + 39:21 |
21. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 101:53 | + 40:18 |
22. | Rejšková Alena | KAM7750 | C | OK Kamenice | 112:36 | + 51:01 |
23. | Ledinská Leona | DKP8161 | C | Oddíl OB Kotlářka | 118:32 | + 56:57 |
24. | Pivcová Žaneta | MLA8050 | C | MLOK Mariánské Lázně | 156:33 | + 94:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 60:28 | |
2. | Papicová Silvie | BZP7651 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 61:04 | + 0:36 |
3. | Pavlíková Jitka | LIT8352 | C | KOB Litvínov | 63:34 | + 3:06 |
4. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 64:37 | + 4:09 |
5. | Šeborová Tereza | DKL8150 | C | KOB Kladno | 64:55 | + 4:27 |
6. | Špičáková Barbora | DKP8250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:57 | + 4:29 |
6. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | Matfyz Praha | 64:57 | + 4:29 |
8. | Štoková Mariana | DKP8158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:44 | + 6:16 |
9. | Řepková Jana | PGP7762 | C | SK Praga | 68:49 | + 8:21 |
10. | Svítilová Pavla | BZP7750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 73:19 | + 12:51 |
11. | Šubrtová Věra | TAP8150 | C | KOB Tretra Praha | 73:56 | + 13:28 |
12. | Tolarová Ivana | RIC7650 | C | OB Říčany | 75:54 | + 15:26 |
13. | Pilátová Petra | DKL8051 | C | KOB Kladno | 81:33 | + 21:05 |
14. | Lorencová Marcela | DOR7752 | C | OK Dobříš | 82:45 | + 22:17 |
15. | Janderová Markéta | SOB7750 | C | SOBSA | 85:33 | + 25:05 |
16. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | C | Oddíl OB Kotlářka | 93:02 | + 32:34 |
17. | Brotánková Lenka | ROU8152 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 93:14 | + 32:46 |
18. | Havlová Eva | KNC7851 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 115:50 | + 55:22 |
19. | Housková Monika | DOR7551 | C | OK Dobříš | 119:23 | + 58:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 55:59 | |
2. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 61:28 | + 5:29 | |
3. | Gajdová Kristina | VSP7752 | C | USK Praha | 63:38 | + 7:39 |
4. | Patková Kateřina | BOR7853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 64:29 | + 8:30 |
5. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 68:11 | + 12:12 |
6. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 69:00 | + 13:01 |
7. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 71:45 | + 15:46 |
8. | Míková Markéta | TJN7351 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:15 | + 17:16 |
9. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 76:34 | + 20:35 |
10. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 81:04 | + 25:05 |
11. | Ellederová Zdeňka | TAP7755 | C | KOB Tretra Praha | 84:06 | + 28:07 |
12. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | KOB Tretra Praha | 84:26 | + 28:27 | |
13. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 84:29 | + 28:30 |
14. | Březinová Michaela | CHA7751 | C | OK Chrastava | 84:32 | + 28:33 |
15. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | C | LOK-o Liberec | 90:57 | + 34:58 |
16. | Mairichová Radka | TJN7450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 92:14 | + 36:15 |
17. | Murswieková Kateřina | BOR7951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 102:38 | + 46:39 |
18. | Magazu Radka | DOR7853 | C | OK Dobříš | 115:24 | + 59:25 |
19. | Seifertová Vendula | DKP7651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 117:17 | + 61:18 |
20. | Synková Šárka | DOK7650 | C | OK Doksy | 121:08 | + 65:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valentová Helena | OKP6550 | C | SK OK 24 Praha | 53:01 | |
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 53:21 | + 0:20 |
3. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 55:00 | + 1:59 |
4. | Neumannová Renata | PVP6650 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 56:08 | + 3:07 |
5. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 56:41 | + 3:40 |
6. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 57:45 | + 4:44 |
7. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 60:38 | + 7:37 |
8. | Konečná Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:09 | + 8:08 |
9. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | C | OK Jiskra Nový Bor | 61:53 | + 8:52 |
10. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 63:32 | + 10:31 |
11. | Hudosová Gabriela | RIC7299 | C | OB Říčany | 63:37 | + 10:36 |
12. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 64:23 | + 11:22 |
13. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 64:40 | + 11:39 |
14. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 64:53 | + 11:52 |
15. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 64:59 | + 11:58 |
16. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 66:30 | + 13:29 |
17. | Janečková Veronika | SOB7151 | C | SOBSA | 66:50 | + 13:49 |
18. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:51 | + 13:50 |
19. | Červinková Jitka | OKP6451 | C | SK OK 24 Praha | 67:07 | + 14:06 |
20. | Ždimerová Monika | LME6950 | C | SK Los Mělník | 67:10 | + 14:09 |
21. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 67:34 | + 14:33 |
22. | Nováková Markéta | RUM7451 | C | ZOOB Rumburk | 67:44 | + 14:43 |
23. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 67:55 | + 14:54 |
24. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:52 | + 15:51 |
25. | Smolková Alena | PGP6450 | C | SK Praga | 69:29 | + 16:28 |
26. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:40 | + 16:39 |
27. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB Tretra Praha | 69:47 | + 16:46 |
28. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 72:06 | + 19:05 |
29. | Nováková Irena | OKP6651 | C | SK OK 24 Praha | 73:40 | + 20:39 |
30. | Janoušková Iveta | BOR7457 | C | OK Jiskra Nový Bor | 73:55 | + 20:54 |
31. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | Matfyz Praha | 75:10 | + 22:09 |
32. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 75:31 | + 22:30 |
33. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 76:38 | + 23:37 |
34. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB Tretra Praha | 77:10 | + 24:09 |
35. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 78:42 | + 25:41 |
36. | Foglarová Naďa | DKP6553 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:43 | + 25:42 |
37. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 79:16 | + 26:15 |
38. | Nožičková Renata | TJN6953 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 79:18 | + 26:17 |
39. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 79:28 | + 26:27 |
40. | Novotná Hedvika | TUR7454 | C | OOB TJ Turnov | 79:51 | + 26:50 |
41. | Bártová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 80:29 | + 27:28 |
42. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 80:46 | + 27:45 |
43. | Lesáková Věra | TJN7152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 81:00 | + 27:59 |
44. | Jandová Kateřina | DKL7252 | C | KOB Kladno | 81:29 | + 28:28 |
45. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 83:07 | + 30:06 |
46. | Baziková Lucie | TJP6451 | C | TJ Sokol Troja | 87:40 | + 34:39 |
47. | Řehořová Lenka | TJN7250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 88:48 | + 35:47 |
48. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 91:33 | + 38:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | C | OOB SK Chrast | 50:50 | |
2. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 62:14 | + 11:24 |
3. | Baštová Jana | DOR7452 | C | OK Dobříš | 64:39 | + 13:49 |
4. | Pavlíková Klára | LIT7451 | C | KOB Litvínov | 66:40 | + 15:50 |
5. | Straková Jana | SLA7251 | C | SKOB Slaný | 66:56 | + 16:06 |
6. | Přibíková Monika | PGP7256 | C | SK Praga | 68:24 | + 17:34 |
7. | Daňková Daniela | DKP7353 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:36 | + 19:46 |
8. | Bláhová Kateřina | SJP7350 | C | KČT Slavoj Praha | 73:38 | + 22:48 |
9. | Nentvichová Romana | DOR6651 | C | OK Dobříš | 79:04 | + 28:14 |
10. | Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | 79:19 | + 28:29 |
11. | Hlubučková Šárka | KAM6851 | C | OK Kamenice | 79:52 | + 29:02 |
12. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 85:53 | + 35:03 |
13. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | C | KOB Kladno | 86:46 | + 35:56 |
14. | Jandová Hana | LCV7150 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 91:05 | + 40:15 |
15. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | C | SKOB Slaný | 136:42 | + 85:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 52:59 | |
2. | Picková Helena | TJN6952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:22 | + 2:23 |
3. | Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:39 | + 6:40 |
4. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 59:53 | + 6:54 |
5. | Kočibová Ivana | TJN6354 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:45 | + 8:46 |
6. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:05 | + 9:06 |
7. | Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | 62:31 | + 9:32 |
8. | Nováková Jana | TJP6552 | C | TJ Sokol Troja | 62:39 | + 9:40 |
9. | Pustaiová Romana | TJN6851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:30 | + 12:31 |
10. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB Tretra Praha | 66:02 | + 13:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šípová Soňa | BOR6150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:10 | |
2. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 54:08 | + 11:58 |
3. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 54:48 | + 12:38 |
4. | Soukupová Michaela | VSP5850 | C | USK Praha | 54:57 | + 12:47 |
5. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 57:03 | + 14:53 |
6. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:08 | + 15:58 |
7. | Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | 58:36 | + 16:26 |
8. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | C | KOB Kladno | 58:42 | + 16:32 |
9. | Jedličková Zdena | BOR6250 | C | OK Jiskra Nový Bor | 60:04 | + 17:54 |
10. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 61:57 | + 19:47 |
11. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:17 | + 20:07 |
12. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 63:03 | + 20:53 |
13. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 63:07 | + 20:57 |
14. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 64:18 | + 22:08 |
15. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 64:31 | + 22:21 |
16. | Lacigová Ivana | VSP5950 | C | USK Praha | 65:41 | + 23:31 |
17. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 67:09 | + 24:59 |
18. | Kubátová Ivana | BOR6152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 67:46 | + 25:36 |
19. | Kapounová Jitka | DOK6050 | C | OK Doksy | 82:32 | + 40:22 |
20. | Krakorová Iva | NNN | Neregistrovaní | 87:26 | + 45:16 | |
21. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 93:56 | + 51:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 60:39 | |
2. | Špičáková Lenka | DKP5850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:06 | + 23:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Dana | VSP5050 | C | USK Praha | 46:30 | |
2. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:00 | + 0:30 |
3. | Jůzková Jaroslava | SCP5250 | C | OK Sparta Praha | 50:54 | + 4:24 |
4. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | C | TJ Sokol Troja | 60:32 | + 14:02 |
5. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | C | TJ Sokol Troja | 60:38 | + 14:08 |
6. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 60:50 | + 14:20 |
7. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 60:58 | + 14:28 |
8. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Litvínov | 62:34 | + 16:04 |
9. | Kubátová Milada | PGP4750 | C | SK Praga | 63:19 | + 16:49 |
10. | Nováková Jiřina | UVP4950 | C | Slovan Praha | 66:25 | + 19:55 |
11. | Matějů Ladislava | UVP4750 | C | Slovan Praha | 67:28 | + 20:58 |
12. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:48 | + 25:18 |
13. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 83:02 | + 36:32 |
14. | Nedvídková Jitka | RUM5151 | ZOOB Rumburk | 94:32 | + 48:02 | |
15. | Bednaříková Olga Marie | VLI5151 | C | Slavia Liberec orienteering | 110:09 | + 63:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšilová Jana | LDC4451 | C | KOB Děčín | 47:48 | |
2. | Kupcová Věra | PVP4850 | VSK Přírodní vědy Praha | 54:03 | + 6:15 | |
3. | Kubíková Hela | LLI4851 | C | LOK-o Liberec | 55:45 | + 7:57 |
4. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 68:52 | + 21:04 |
5. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | 77:26 | + 29:38 |
Brabcová Jindra | LCV4750 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 63:48 | |
2. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 64:01 | + 0:13 |
3. | Krausová Marie | LLI4451 | C | LOK-o Liberec | 64:05 | + 0:17 |
4. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 70:01 | + 6:13 |
5. | Bláhová Blanka | SJP3651 | C | KČT Slavoj Praha | 72:38 | + 8:50 |
6. | Folprechtová Marie | TUR4250 | C | OOB TJ Turnov | 98:13 | + 34:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamač František | TUR0901 | C | OOB TJ Turnov | 12:47 | |
2. | Svoboda Adam | DKP0913 | C | Oddíl OB Kotlářka | 14:09 | + 1:22 |
3. | Votava Vojtěch | VLI1201 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:47 | + 3:00 |
4. | Míka Luboš | DKP1101 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:18 | + 5:31 |
5. | Brandejs Hynek | DKP1005 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:05 | + 6:18 |
6. | Sedlák Václav | DKP1105 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:08 | + 6:21 |
7. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | C | OK Kamenice | 21:38 | + 8:51 |
8. | Piškule František | ODV1003 | C | TJ Aero Odolena Voda | 24:01 | + 11:14 |
9. | Sláma Kryštof | KAM1000 | C | OK Kamenice | 24:07 | + 11:20 |
10. | Kašpar Ladislav | SLA1000 | C | SKOB Slaný | 25:02 | + 12:15 |
11. | Müller Karel | HCE1000 | C | TJ Hostivice | 26:37 | + 13:50 |
12. | Štembera Oskar | TJN1201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:00 | + 14:13 |
13. | Majer David | DKP1203 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:02 | + 14:15 |
14. | Kocman Lukáš | BOR1102 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:04 | + 14:17 |
15. | Grisa Dominik | SLA0900 | C | SKOB Slaný | 27:22 | + 14:35 |
16. | Sláma Marek | KAM1201 | C | OK Kamenice | 28:12 | + 15:25 |
17. | Pinkr Josef | HCE1200 | C | TJ Hostivice | 30:37 | + 17:50 |
18. | Pospíšil Filip | TJP1001 | C | TJ Sokol Troja | 33:39 | + 20:52 |
19. | Halaška David | DKP1201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:13 | + 23:26 |
20. | Moravec Adam | ODV1005 | C | TJ Aero Odolena Voda | 45:34 | + 32:47 |
21. | Hrdý Kryštof | TAP0912 | C | KOB Tretra Praha | 51:44 | + 38:57 |
22. | Zábranský František | ROU1102 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 53:44 | + 40:57 |
Bašus Ondřej | KAM1004 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Hladík Filip | DKP1102 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Pucherna Marek | SCP0900 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
Oliverius Filip | BZP1002 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Engel Adam | DKP0910 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:20 | |
2. | Patka Marek | BOR0902 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:27 | + 0:07 |
3. | Hradil Michal | HCE0900 | C | TJ Hostivice | 17:55 | + 0:35 |
4. | Kovanda Jonáš | BOR0904 | C | OK Jiskra Nový Bor | 18:23 | + 1:03 |
5. | Skácel Jan | VLI0901 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:51 | + 1:31 |
6. | Junek Šimon | STH1001 | C | SK Studenec | 18:52 | + 1:32 |
7. | Lamač Vítek | BOR1100 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:19 | + 1:59 |
8. | Gajda Petr | VSP0903 | C | USK Praha | 20:17 | + 2:57 |
9. | Elleder Jan | TAP1010 | C | KOB Tretra Praha | 20:42 | + 3:22 |
10. | Gregor Marek | DKP0914 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:48 | + 3:28 |
11. | Kopecký Oldřich | KPY0900 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 23:15 | + 5:55 |
12. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 23:23 | + 6:03 |
12. | Murswiek Jan | BOR0901 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:23 | + 6:03 |
14. | Gregor Kevin | DOR1001 | C | OK Dobříš | 23:28 | + 6:08 |
15. | Kamenický Pavel | TAP0909 | C | KOB Tretra Praha | 23:39 | + 6:19 |
16. | Piškule Štěpán | ODV0900 | C | TJ Aero Odolena Voda | 25:21 | + 8:01 |
17. | Dočkal Štěpán | PGP0902 | C | SK Praga | 25:22 | + 8:02 |
18. | Porsch Jan | DOR0904 | C | OK Dobříš | 28:00 | + 10:40 |
19. | Španěl Viktor | DOR0901 | C | OK Dobříš | 28:02 | + 10:42 |
20. | Vaňourek Vojtěch | BOR0903 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:13 | + 10:53 |
21. | Jiras František | DOR0900 | C | OK Dobříš | 29:13 | + 11:53 |
22. | Gregor Filip | TAP0906 | C | KOB Tretra Praha | 29:28 | + 12:08 |
23. | Pilát Jaromír | DKL0900 | C | KOB Kladno | 30:58 | + 13:38 |
24. | Forst Albert | MFP0901 | C | Matfyz Praha | 32:38 | + 15:18 |
25. | Nitsch Ondřej | FSP1000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:44 | + 16:24 |
26. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | C | KOB Tretra Praha | 35:23 | + 18:03 |
27. | Machar Dan | DKP1002 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:42 | + 18:22 |
28. | Halaška Michael | DKP0907 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:16 | + 18:56 |
29. | Kučera Tomáš | TAP0907 | C | KOB Tretra Praha | 40:07 | + 22:47 |
30. | Pilař František | CEP0900 | C | Čepíci | 40:50 | + 23:30 |
31. | Prox Jan | RIC1003 | C | OB Říčany | 42:48 | + 25:28 |
32. | Hruška Tomáš | DOR1002 | C | OK Dobříš | 50:20 | + 33:00 |
33. | Koukal Jan | ODV1001 | C | TJ Aero Odolena Voda | 51:41 | + 34:21 |
34. | Zavadil Matěj | VSP0904 | C | USK Praha | 53:35 | + 36:15 |
35. | Dvořák Patrik | DKP0905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:11 | + 36:51 |
36. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 60:17 | + 42:57 |
37. | Čeněk Matyáš | TAP1004 | C | KOB Tretra Praha | 74:55 | + 57:35 |
38. | Nehasil František | BOR1101 | C | OK Jiskra Nový Bor | 79:13 | + 61:53 |
39. | Berný Jáchym | ODV1000 | C | TJ Aero Odolena Voda | 87:33 | + 70:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášek Prokop | TUV0701 | B | SOK TJ Turnov | 24:24 | |
2. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | B | SKOB Slaný | 25:39 | + 1:15 |
3. | Víteček Šimon | DKP0801 | B | Oddíl OB Kotlářka | 25:56 | + 1:32 |
4. | Sedláček Patrik | DKP0816 | B | Oddíl OB Kotlářka | 26:20 | + 1:56 |
5. | Patka Kryštof | BOR0702 | B | OK Jiskra Nový Bor | 26:38 | + 2:14 |
6. | Lorenc Václav | DOR0702 | B | OK Dobříš | 26:59 | + 2:35 |
7. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | B | Slavia Liberec orienteering | 27:18 | + 2:54 |
8. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | B | OOB TJ Turnov | 27:54 | + 3:30 |
9. | Matys Ondřej | DOR0803 | B | OK Dobříš | 28:39 | + 4:15 |
10. | Jiras Antonín | DOR0701 | B | OK Dobříš | 29:13 | + 4:49 |
11. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | B | Oddíl OB Kotlářka | 29:24 | + 5:00 |
12. | Nožička Jan | TJN0809 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:25 | + 6:01 |
13. | Španěl Filip | DOR0704 | B | OK Dobříš | 30:42 | + 6:18 |
14. | Večerka Vojtěch | DKP0813 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:01 | + 7:37 |
15. | Machar Eda | DKP0803 | B | Oddíl OB Kotlářka | 32:21 | + 7:57 |
16. | Studnička Jakub | DKP0718 | B | Oddíl OB Kotlářka | 32:32 | + 8:08 |
17. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | B | Oddíl OB Kotlářka | 34:20 | + 9:56 |
18. | Maroušek Dominik | DKP0716 | B | Oddíl OB Kotlářka | 34:39 | + 10:15 |
19. | Skripnik Matouš | FSP0800 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:53 | + 10:29 |
20. | Horáček Martin | DKP0802 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:37 | + 11:13 |
21. | Kučera Teodor | DOR0800 | C | OK Dobříš | 35:57 | + 11:33 |
22. | Vostrý Jonáš | DKP0714 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:00 | + 11:36 |
23. | Bureš David | VLI0707 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:09 | + 11:45 |
24. | Vrba Matyáš | FSP0706 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:43 | + 12:19 |
25. | Lacina Jan | DKP0717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:10 | + 12:46 |
26. | Král Samuel | MFP0801 | C | Matfyz Praha | 37:47 | + 13:23 |
27. | Štembera Vítek | TJN0801 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:52 | + 13:28 |
28. | Magazu Lukas | DOR0805 | C | OK Dobříš | 38:41 | + 14:17 |
29. | Salinger Jakub | DKP0715 | B | Oddíl OB Kotlářka | 38:42 | + 14:18 |
29. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:42 | + 14:18 |
31. | Svítil Patrik | PGP0706 | B | SK Praga | 38:51 | + 14:27 |
32. | Dostál Jorik | DLP0803 | C | OOB TJ Dukla Praha | 39:51 | + 15:27 |
33. | Heller Jakub | ROU0702 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 40:03 | + 15:39 |
34. | Kolář David | ZVO0805 | C | OB SK Zvole | 40:54 | + 16:30 |
35. | Dočkal Šimon | PGP0702 | C | SK Praga | 40:56 | + 16:32 |
36. | Jandera Kryštof | PGP0700 | B | SK Praga | 41:06 | + 16:42 |
37. | Gabriel Štěpán | ZVO0803 | C | OB SK Zvole | 41:08 | + 16:44 |
38. | Koten Vojtěch | DKP0815 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:50 | + 17:26 |
39. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | C | KOB Tretra Praha | 42:14 | + 17:50 |
40. | Kroupa Jan | KUL0702 | C | KOB Ústí nad Labem | 42:44 | + 18:20 |
41. | Řehoř Hynek | TJN0700 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:23 | + 18:59 |
42. | Studničný Adam | BOR0701 | B | OK Jiskra Nový Bor | 43:30 | + 19:06 |
43. | Peckl Kryštof | DOR0806 | C | OK Dobříš | 44:23 | + 19:59 |
44. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:33 | + 20:09 |
45. | Daněk Jan | DKP0713 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:41 | + 20:17 |
46. | Rod Matyáš | VSP0803 | C | USK Praha | 45:04 | + 20:40 |
47. | Lesák Marek | TJN0811 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:22 | + 21:58 |
48. | Havlák Štěpán | ROU0801 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 46:39 | + 22:15 |
49. | Hylmar Vojtěch | KAM0802 | C | OK Kamenice | 47:06 | + 22:42 |
50. | Černý Vojtěch | DKP0712 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:22 | + 22:58 |
51. | Hübner Ondřej | STB0700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 48:14 | + 23:50 |
52. | Kubát Lukáš | RIC0804 | C | OB Říčany | 49:04 | + 24:40 |
53. | Vávra Tomáš | BOR0700 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:20 | + 24:56 |
54. | Linhart Jakub | ZVO0802 | C | OB SK Zvole | 51:50 | + 27:26 |
55. | Besta Radek | 80001 | 8 KNC | 52:21 | + 27:57 | |
56. | Zeman Jakub | BOR0704 | C | OK Jiskra Nový Bor | 53:40 | + 29:16 |
57. | Junek Matouš | DKP0817 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:35 | + 31:11 |
58. | Strnad Jakub | DLP0703 | OOB TJ Dukla Praha | 56:08 | + 31:44 | |
59. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:05 | + 32:41 |
60. | Fortelka Jiří | KNC0702 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 58:23 | + 33:59 |
61. | Cabalka Antonín | KUL0800 | C | KOB Ústí nad Labem | 60:20 | + 35:56 |
62. | Ryšánek Vojtěch | KUL0701 | C | KOB Ústí nad Labem | 62:24 | + 38:00 |
63. | Pocner Vít | ROU07xx | SKOB Roudnice nad Labem | 63:17 | + 38:53 | |
64. | Tučný Kryštof | PGP0804 | C | SK Praga | 64:19 | + 39:55 |
65. | Tolar Ondřej | RIC0701 | C | OB Říčany | 67:49 | + 43:25 |
66. | Skřipský Tomáš | LME0800 | C | SK Los Mělník | 69:25 | + 45:01 |
67. | Priehoda Erik | PGP0803 | C | SK Praga | 69:34 | + 45:10 |
68. | Bradáč Adam | ROU0703 | SKOB Roudnice nad Labem | 73:23 | + 48:59 | |
69. | Kohoutek Lukáš | RIC0805 | C | OB Říčany | 84:03 | + 59:39 |
70. | Bazinek Lukáš | ROU0802 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 90:48 | + 66:24 |
Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | DISK | ||
Rejšek Václav | KAM0700 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Grisa Filip | SLA0801 | C | SKOB Slaný | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednařík Vilém | VLI0509 | A | Slavia Liberec orienteering | 37:32 | |
2. | Mairich Filip | TJN0603 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:03 | + 2:31 |
3. | Elleder David | TAP0615 | B | KOB Tretra Praha | 40:59 | + 3:27 |
4. | Melišík Jan | TAP0502 | B | KOB Tretra Praha | 41:24 | + 3:52 |
5. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | B | SK Praga | 41:38 | + 4:06 |
6. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | B | KOB Kladno | 41:50 | + 4:18 |
7. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | B | Oddíl OB Kotlářka | 42:06 | + 4:34 |
8. | Heller Jiří | ROU0501 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 43:09 | + 5:37 |
9. | Bárta Viktor | ZVO0601 | B | OB SK Zvole | 44:54 | + 7:22 |
10. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | B | OOB TJ Turnov | 45:30 | + 7:58 |
11. | Jiras Jan | DOR0505 | C | OK Dobříš | 45:45 | + 8:13 |
12. | Černý Matouš | TAP0501 | C | KOB Tretra Praha | 47:39 | + 10:07 |
13. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | B | Oddíl OB Kotlářka | 47:44 | + 10:12 |
13. | Dejnožka Martin | TJN0600 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:44 | + 10:12 |
15. | Březina Karel | CHA0605 | B | OK Chrastava | 47:53 | + 10:21 |
16. | Míka Albert | TJN0601 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:28 | + 10:56 |
17. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | C | OB Říčany | 49:44 | + 12:12 |
18. | Sork Dominik | TAP0504 | B | KOB Tretra Praha | 51:43 | + 14:11 |
19. | Střelba Antonín | PGP0605 | B | SK Praga | 52:20 | + 14:48 |
20. | Hůla Tomáš | LBE0602 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 52:25 | + 14:53 |
21. | Jíra Filip | KAM0506 | B | OK Kamenice | 52:31 | + 14:59 |
22. | Městka Václav | VSP0600 | B | USK Praha | 52:51 | + 15:19 |
23. | Holešta Jakub | KPY0502 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:35 | + 16:03 |
24. | Hudos Václav | RIC0503 | C | OB Říčany | 53:36 | + 16:04 |
25. | Čechmánek Václav | PGP0607 | C | SK Praga | 53:44 | + 16:12 |
26. | Václavík Martin | SLA0601 | B | SKOB Slaný | 54:26 | + 16:54 |
27. | Horák Martin | VSP0601 | C | USK Praha | 54:28 | + 16:56 |
28. | Maškarinec Marek | VLI0501 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:39 | + 19:07 |
29. | Jareš Ondřej | KUL0600 | C | KOB Ústí nad Labem | 58:01 | + 20:29 |
30. | Votava Matěj | KUL0601 | C | KOB Ústí nad Labem | 58:21 | + 20:49 |
31. | Perkner Vít | ZVO0603 | C | OB SK Zvole | 59:35 | + 22:03 |
32. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:31 | + 24:59 |
33. | Mužíček Martin | KUL0501 | C | KOB Ústí nad Labem | 62:42 | + 25:10 |
34. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:25 | + 25:53 |
35. | Machar Matěj | DKP0604 | B | Oddíl OB Kotlářka | 67:09 | + 29:37 |
36. | Kubáč Josef | DKL0501 | C | KOB Kladno | 68:22 | + 30:50 |
37. | Skripnik Nikola | FSP0600 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 68:23 | + 30:51 |
38. | Jelínek Šimon | BOR0510 | C | OK Jiskra Nový Bor | 68:28 | + 30:56 |
39. | Marhold Václav | ZVO0501 | B | OB SK Zvole | 68:42 | + 31:10 |
40. | Krogman Tadeáš | DKP0609 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:41 | + 33:09 |
41. | Geleta Šimon | ZVO0602 | C | OB SK Zvole | 71:07 | + 33:35 |
42. | Meier David | VSP0606 | B | USK Praha | 71:58 | + 34:26 |
43. | Vaníček Viktor | JES0602 | C | OK Rakovník | 72:12 | + 34:40 |
44. | Kuttelwascher Adam | HCE0601 | C | TJ Hostivice | 72:18 | + 34:46 |
45. | Havlák René | ROU0602 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 72:19 | + 34:47 |
46. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | C | OB Říčany | 72:47 | + 35:15 |
47. | Mastník Ondřej | TJN0507 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 74:02 | + 36:30 |
48. | Karvánek Matěj | KAS0502 | C | KOB Kamenický Šenov | 76:03 | + 38:31 |
49. | Tolar Hynek | RIC0505 | C | OB Říčany | 78:17 | + 40:45 |
50. | Krátký Štěpán | ROU0503 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 82:26 | + 44:54 |
51. | Hruška Marek | DOR0604 | C | OK Dobříš | 84:15 | + 46:43 |
52. | Zlesák Matyáš | TAP0612 | C | KOB Tretra Praha | 84:58 | + 47:26 |
53. | Havlíček Martin | DOR0601 | C | OK Dobříš | 105:45 | + 68:13 |
54. | Reichel Tomáš | DOR0510 | C | OK Dobříš | 110:26 | + 72:54 |
55. | Dragoun Matěj | DOR0603 | C | OK Dobříš | 119:41 | + 82:09 |
56. | Kalenský Tomáš | SUL0600 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 136:45 | + 99:13 |
57. | Žebrák Adam | KPY0505 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 157:07 | + 119:35 |
Abdalla Adam | ODV0601 | C | TJ Aero Odolena Voda | DISK | ||
Dudl Vojtěch | ODV0600 | C | TJ Aero Odolena Voda | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pompe Marek | 24D0300 | SV Robotron Dresden | 43:36 | ||
2. | Klein Martin | LTP0404 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:42 | + 2:06 |
3. | Mareš Albert | DKP0308 | B | Oddíl OB Kotlářka | 47:13 | + 3:37 |
4. | Waldhauser Štěpán | BOR0409 | B | OK Jiskra Nový Bor | 47:40 | + 4:04 |
5. | Snížek Martin | DOR0405 | B | OK Dobříš | 49:16 | + 5:40 |
6. | Jedlička Jakub | KAM0404 | B | OK Kamenice | 49:45 | + 6:09 |
7. | Kučera Jáchym | DOR0301 | B | OK Dobříš | 52:21 | + 8:45 |
8. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:42 | + 14:06 |
9. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | C | KOB Kamenický Šenov | 59:12 | + 15:36 |
10. | Snížek Ondřej | DOR0406 | B | OK Dobříš | 59:40 | + 16:04 |
11. | Janas Adam | PGP0404 | B | SK Praga | 61:23 | + 17:47 |
12. | Kuchař Matěj | TAP0405 | C | KOB Tretra Praha | 61:56 | + 18:20 |
13. | Novák Daniel | RUM0301 | C | ZOOB Rumburk | 63:16 | + 19:40 |
14. | Haslinger Leopold | LTP0403 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:24 | + 22:48 |
15. | Herynek Jan | DOR0411 | B | OK Dobříš | 68:49 | + 25:13 |
16. | Janoušek Slávek | BOR0400 | B | OK Jiskra Nový Bor | 71:49 | + 28:13 |
17. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | B | USK Praha | 71:59 | + 28:23 |
18. | Pivec Jan | MLA0503 | B | MLOK Mariánské Lázně | 75:07 | + 31:31 |
19. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | B | OB SK Zvole | 92:02 | + 48:26 |
20. | Veselý Jakub | BOR0406 | C | OK Jiskra Nový Bor | 96:05 | + 52:29 |
21. | Bohatý Jan | UVP0400 | C | Slovan Praha | 99:42 | + 56:06 |
22. | Rožek Vilém | RIC0301 | C | OB Říčany | 100:21 | + 56:45 |
23. | Mucha Ondřej | RIC0400 | C | OB Říčany | 102:09 | + 58:33 |
24. | Král Quido | PGP0410 | C | SK Praga | 104:01 | + 60:25 |
25. | Ouška Filip | DOR0304 | C | OK Dobříš | 106:03 | + 62:27 |
26. | Pavlík Matěj | LIT0401 | C | KOB Litvínov | 109:49 | + 66:13 |
27. | Průša Josef | DLT0401 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 131:54 | + 88:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | A | Oddíl OB Kotlářka | 59:06 | |
2. | Melichna Matěj | PGP0107 | B | SK Praga | 66:23 | + 7:17 |
3. | Klement David | DKP0110 | B | Oddíl OB Kotlářka | 67:01 | + 7:55 |
4. | Novák Přemysl | DKP0107 | B | Oddíl OB Kotlářka | 67:48 | + 8:42 |
5. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | B | OB SK Zvole | 107:38 | + 48:32 |
6. | Kohout Václav | DKL0101 | C | KOB Kladno | 112:58 | + 53:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ridzoň Daniel | DKP9907 | B | Oddíl OB Kotlářka | 97:56 | ||
2. | Rosenbaum Ondřej | JES0001 | C | OK Rakovník | 123:39 | + 25:43 | |
3. | Neumann Jindřich | PVP9900 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 142:32 | + 44:36 | |
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 79:02 | 7951 | |
2. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 83:35 | + 4:33 | 7527 |
3. | Mrázek Jan | SJC8102 | R | Sportcentrum Jičín | 83:58 | + 4:56 | 7491 |
4. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 87:38 | + 8:36 | 7150 |
5. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 91:09 | + 12:07 | 6822 |
6. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB Tretra Praha | 91:34 | + 12:32 | 6783 |
7. | Bílý Jakub | LTP0104 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 92:16 | + 13:14 | 6718 |
8. | Fojtů Petr | PDY8700 | C | Běhej Poděbrady | 94:06 | + 15:04 | 6547 |
9. | Uhlík Michal | SJC8007 | C | Sportcentrum Jičín | 94:32 | + 15:30 | 6507 |
10. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 95:36 | + 16:34 | 6408 |
11. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 96:28 | + 17:26 | 6327 |
12. | Pidrman Milan | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 97:28 | + 18:26 | 6234 |
13. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 98:07 | + 19:05 | 6173 |
14. | Šimík Daniel | ROZ6900 | C | OK Roztoky | 98:13 | + 19:11 | 6164 |
15. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 98:25 | + 19:23 | 6145 |
16. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 99:37 | + 20:35 | 6033 |
17. | Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | 100:15 | + 21:13 | 5974 |
18. | Gregor Martin | DKP7705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 101:02 | + 22:00 | 5901 |
19. | Ždimera Jan | PGP9903 | SK Praga | 101:11 | + 22:09 | ||
20. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 101:45 | + 22:43 | 5835 |
21. | Rožek David | RIC7403 | C | OB Říčany | 107:27 | + 28:25 | 5304 |
22. | Hanslian David | LCE7835 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 109:18 | + 30:16 | 5131 |
23. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 109:58 | + 30:56 | 5069 |
24. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 111:32 | + 32:30 | 4923 |
25. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 111:56 | + 32:54 | 4886 |
26. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 112:02 | + 33:00 | 4877 |
27. | Šindelka Antonín | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 112:45 | + 33:43 | 4810 |
28. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 114:00 | + 34:58 | 4694 |
29. | Pecháček Libor | RIC7600 | C | OB Říčany | 117:39 | + 38:37 | 4354 |
29. | Vlach Martin | PGP8605 | C | SK Praga | 117:39 | + 38:37 | 4354 |
31. | Matoušek Martin | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 121:21 | + 42:19 | 4009 |
32. | Novák Jan | VLI9300 | C | Slavia Liberec orienteering | 124:04 | + 45:02 | 3756 |
33. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | C | KOB Kladno | 132:33 | + 53:31 | 2966 |
34. | Špringer Tomáš | LCE8101 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 134:29 | + 55:27 | 2786 |
35. | Dobeš Jan | LCE7801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 156:08 | + 77:06 | 769 |
Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jíra Tomáš | KAM9802 | C | OK Kamenice | 71:19 | 5318 | |
2. | Budaj Radoslav | 190001 | 19 Hurrá team | 74:17 | + 2:58 | ||
3. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 76:01 | + 4:42 | 4998 |
4. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Litvínov | 76:47 | + 5:28 | 4946 |
5. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 82:56 | + 11:37 | 4527 |
6. | Pavlík Libor | LIT7605 | C | KOB Litvínov | 83:28 | + 12:09 | 4491 |
7. | Kolaja Jan | VLI8100 | C | Slavia Liberec orienteering | 84:21 | + 13:02 | 4431 |
8. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | Oddíl OB Kotlářka | 85:45 | + 14:26 | ||
9. | Vedral Martin | SPC8306 | C | SPORTICUS team | 86:04 | + 14:45 | 4314 |
10. | Buzek Martin | PGP8401 | C | SK Praga | 95:48 | + 24:29 | 3651 |
11. | Vacek Vladimír | KNC9300 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 96:53 | + 25:34 | 3577 |
12. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 98:47 | + 27:28 | 3448 |
13. | Smolka Ondřej | TJP9401 | C | TJ Sokol Troja | 100:22 | + 29:03 | 3340 |
14. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 102:49 | + 31:30 | 3173 |
15. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 106:28 | + 35:09 | 2924 |
16. | Klusáček Radim | BOR7710 | C | OK Jiskra Nový Bor | 110:35 | + 39:16 | 2644 |
17. | Cvrček Antonín | TAP9000 | C | KOB Tretra Praha | 111:09 | + 39:50 | 2606 |
18. | Hulha Lukáš | LTP9405 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 124:53 | + 53:34 | 1670 |
19. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 128:35 | + 57:16 | 1418 |
20. | Šunda Marek | VSP9200 | C | USK Praha | 129:38 | + 58:19 | 1347 |
21. | Pecháček Vít | RIC0101 | C | OB Říčany | 140:25 | + 69:06 | 613 |
Štěpán Marek | DKP8901 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 68:54 | |
2. | Král Aleš | MFP7808 | C | Matfyz Praha | 70:16 | + 1:22 |
3. | Bambousek Martin | DOR7302 | C | OK Dobříš | 71:19 | + 2:25 |
4. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 72:52 | + 3:58 |
5. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 73:22 | + 4:28 |
6. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 75:53 | + 6:59 |
7. | Pilát Miroslav | DKL7900 | C | KOB Kladno | 76:51 | + 7:57 |
8. | Buchtík Ondřej | VLI8101 | C | Slavia Liberec orienteering | 77:00 | + 8:06 |
9. | Havlíček Jan | RIC7902 | C | OB Říčany | 77:30 | + 8:36 |
10. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 78:01 | + 9:07 |
11. | Houska Jindřich | DOR7601 | C | OK Dobříš | 80:26 | + 11:32 |
12. | Kubát Tomáš | RIC7503 | C | OB Říčany | 81:44 | + 12:50 |
13. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 82:13 | + 13:19 |
14. | Suk Jiří | MFP6401 | C | Matfyz Praha | 82:54 | + 14:00 |
15. | Ledinský Martin | DKP7901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 82:56 | + 14:02 |
16. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:30 | + 15:36 |
17. | Sládeček Petr | RIC7702 | C | OB Říčany | 85:25 | + 16:31 |
18. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 86:14 | + 17:20 |
19. | Severýn Otto | VLI7402 | C | Slavia Liberec orienteering | 86:42 | + 17:48 |
20. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 86:43 | + 17:49 |
21. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 89:18 | + 20:24 |
22. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Litvínov | 92:24 | + 23:30 |
23. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 92:56 | + 24:02 |
24. | Kautský Jiří | SCP8201 | C | OK Sparta Praha | 94:14 | + 25:20 |
25. | Španěl Ondřej | DOR7100 | C | OK Dobříš | 94:40 | + 25:46 |
26. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 95:18 | + 26:24 |
27. | Lacina Martin | DKP7502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 95:33 | + 26:39 |
28. | Dočkal Tomáš | PGP7711 | C | SK Praga | 96:12 | + 27:18 |
29. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 97:01 | + 28:07 |
30. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 97:38 | + 28:44 |
31. | Svatý Jakub | PGP7610 | C | SK Praga | 100:33 | + 31:39 |
32. | Kučera Pavel | DOR7101 | C | OK Dobříš | 106:40 | + 37:46 |
33. | Pilař Marek | CEP7700 | C | Čepíci | 106:53 | + 37:59 |
34. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 115:17 | + 46:23 |
35. | Beran Jaroslav | SLA7601 | C | SKOB Slaný | 127:27 | + 58:33 |
36. | Hrstka Pavel | SLA7501 | C | SKOB Slaný | 139:23 | + 70:29 |
37. | Grisa Petr | SLA7600 | C | SKOB Slaný | 165:45 | + 96:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kolář Jan | ZVO7901 | C | OB SK Zvole | 72:22 | |
2. | Bednařík Marek | DKL8300 | C | KOB Kladno | 79:32 | + 7:10 |
3. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 80:54 | + 8:32 |
4. | Machar Pavel | DKP7903 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:40 | + 12:18 |
5. | Chmelík Petr | DOR8100 | C | OK Dobříš | 93:21 | + 20:59 |
6. | Vondráček Martin | DKP7704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 98:44 | + 26:22 |
7. | Lukavský Jiří | DKL7800 | C | KOB Kladno | 103:44 | + 31:22 |
8. | Kváča Vladimír | DKP7706 | C | Oddíl OB Kotlářka | 107:12 | + 34:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | 59:26 | |
2. | Kamenický Jan | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 60:18 | + 0:52 |
3. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 61:03 | + 1:37 |
4. | Nemšovský Petr | PGP7602 | C | SK Praga | 66:24 | + 6:58 |
5. | Vilém Stanislav | VLI7703 | C | Slavia Liberec orienteering | 66:45 | + 7:19 |
6. | Bureš Michal | VLI7601 | C | Slavia Liberec orienteering | 72:51 | + 13:25 |
7. | Končický Lukáš | RIC7501 | C | OB Říčany | 78:35 | + 19:09 |
8. | Gregor Radek | DOR7404 | C | OK Dobříš | 80:26 | + 21:00 |
9. | Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | 81:54 | + 22:28 |
10. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 82:12 | + 22:46 |
11. | Štembera Jan | TJN7513 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 82:50 | + 23:24 |
12. | Koudelka Tomáš | BOR7513 | C | OK Jiskra Nový Bor | 84:51 | + 25:25 |
13. | Pivec Lukáš | MLA7600 | C | MLOK Mariánské Lázně | 87:12 | + 27:46 |
14. | Peckl Martin | DOR7701 | C | OK Dobříš | 87:49 | + 28:23 |
15. | Nekvasil Michal | DKP7501 | C | Oddíl OB Kotlářka | 87:58 | + 28:32 |
16. | Míka Pavel | DKP7800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 96:06 | + 36:40 |
17. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 97:57 | + 38:31 |
18. | Snížek Jan | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 98:13 | + 38:47 |
19. | Vaníček Petr | JES7500 | OK Rakovník | 105:21 | + 45:55 | |
20. | Chramosta Tomáš | KAM7601 | C | OK Kamenice | 106:39 | + 47:13 |
21. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 115:06 | + 55:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 57:37 | |
2. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 63:49 | + 6:12 |
3. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 63:57 | + 6:20 |
4. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 64:01 | + 6:24 |
5. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 65:01 | + 7:24 |
6. | Bílý Milan | JES7001 | C | OK Rakovník | 65:58 | + 8:21 |
7. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 66:03 | + 8:26 |
8. | Koliáš Čeněk | DKP7102 | C | Oddíl OB Kotlářka | 67:21 | + 9:44 |
9. | Průcha Miloslav | BOR5800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 67:45 | + 10:08 |
10. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 67:48 | + 10:11 |
11. | Vláčil Daniel | RIC7307 | C | OB Říčany | 68:14 | + 10:37 |
12. | Hrůzek Libor | BOR7400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 69:05 | + 11:28 |
13. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | Matfyz Praha | 69:27 | + 11:50 |
14. | Žemla Tomáš | KAM7105 | C | OK Kamenice | 70:11 | + 12:34 |
15. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 70:12 | + 12:35 |
16. | Matoušek Martin | SLA7100 | C | SKOB Slaný | 72:37 | + 15:00 |
17. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 72:55 | + 15:18 |
18. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 73:32 | + 15:55 |
19. | Kruschina Jan | LTP7202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:13 | + 16:36 |
20. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 74:29 | + 16:52 |
21. | Balej Jiří | KAM7201 | C | OK Kamenice | 75:16 | + 17:39 |
22. | Novák Oldřich | DKP7202 | Oddíl OB Kotlářka | 75:58 | + 18:21 | |
23. | Novotný Tomáš | TUR7405 | C | OOB TJ Turnov | 76:25 | + 18:48 |
24. | Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | 77:22 | + 19:45 |
25. | Novák Petr | RUM7401 | C | ZOOB Rumburk | 77:34 | + 19:57 |
26. | Krausz Milan | FSP6700 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 80:14 | + 22:37 |
27. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 81:26 | + 23:49 |
28. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 82:37 | + 25:00 |
29. | Zlesák Martin | CHT7302 | C | OOB SK Chrast | 82:51 | + 25:14 |
30. | Herynek Petr | RIC7305 | C | OB Říčany | 83:22 | + 25:45 |
31. | Kohoutek Jan | RIC7303 | C | OB Říčany | 83:38 | + 26:01 |
32. | Waldhauser Martin | BOR7106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 84:06 | + 26:29 |
33. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 84:21 | + 26:44 |
34. | Švorc Martin | 6KC7100 | Neregistrovaní | 85:00 | + 27:23 | |
35. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 85:20 | + 27:43 |
36. | Dostál Tomáš | DLP7400 | C | OOB TJ Dukla Praha | 85:52 | + 28:15 |
37. | Strnad Pavel | HCE7100 | C | TJ Hostivice | 89:32 | + 31:55 |
38. | Lorenc Václav | DOR7200 | C | OK Dobříš | 89:43 | + 32:06 |
39. | Jun Drahomír | KNC5501 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 90:55 | + 33:18 |
40. | Jeřábek Petr | BOR7105 | C | OK Jiskra Nový Bor | 91:08 | + 33:31 |
41. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 91:18 | + 33:41 |
42. | Janeček Ondřej | SOB7001 | C | SOBSA | 92:01 | + 34:24 |
43. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 94:43 | + 37:06 |
44. | Mařík Karel | FSP7200 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 94:48 | + 37:11 |
45. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 95:28 | + 37:51 |
46. | Aster Vladimír | SLA6500 | C | SKOB Slaný | 96:19 | + 38:42 |
47. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 101:37 | + 44:00 |
48. | Jiras Jiří | DOR6900 | C | OK Dobříš | 102:01 | + 44:24 |
49. | Černý Daniel | TAP7200 | C | KOB Tretra Praha | 103:47 | + 46:10 |
50. | Vejražka Jiří | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 106:39 | + 49:02 |
51. | Čech Zdeněk | ROZ7300 | C | OK Roztoky | 108:58 | + 51:21 |
52. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 111:36 | + 53:59 |
53. | Hruška Jan | DOR7000 | C | OK Dobříš | 119:30 | + 61:53 |
54. | Studničný Jaroslav | BOR7004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 124:55 | + 67:18 |
55. | Semík Jan | VSP6507 | C | USK Praha | 133:08 | + 75:31 |
56. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 151:48 | + 94:11 |
57. | Řada Richard | DKP6701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 165:23 | + 107:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čermák Radek | PGP6405 | C | SK Praga | 60:35 | |
2. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 65:00 | + 4:25 |
3. | Datel Jiří | DKL7101 | C | KOB Kladno | 69:02 | + 8:27 |
4. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB Tretra Praha | 73:06 | + 12:31 |
5. | Jareš Daniel | KUL6900 | C | KOB Ústí nad Labem | 81:25 | + 20:50 |
6. | Tolar Jan | RIC7301 | C | OB Říčany | 84:01 | + 23:26 |
7. | Mička Aleš | TJP7300 | C | TJ Sokol Troja | 85:26 | + 24:51 |
8. | Pliska Miloš | PGP6304 | C | SK Praga | 87:09 | + 26:34 |
9. | Hůla Pavel | LBE7300 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 89:01 | + 28:26 |
10. | Kraml Martin | ZVO7102 | C | OB SK Zvole | 92:29 | + 31:54 |
11. | Řehoř Jiří | TJN7004 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 97:07 | + 36:32 |
12. | Hladík Zdeněk | DKP7401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 111:32 | + 50:57 |
13. | Vavřina Jan | HCE7000 | C | TJ Hostivice | 114:15 | + 53:40 |
14. | Průša Josef | DLT7301 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 115:27 | + 54:52 | |
15. | Martinec Pavel | LTP7003 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 119:18 | + 58:43 |
16. | Němeček Ondřej | SCP7401 | C | OK Sparta Praha | 167:20 | + 106:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 63:18 | |
2. | Wolfram Frank | 1VD6800 | SG Zittau Süd | 66:11 | + 2:53 | |
3. | Bláha Jan | SJP6800 | C | KČT Slavoj Praha | 66:28 | + 3:10 |
4. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | LOK-o Liberec | 67:27 | + 4:09 |
5. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:03 | + 4:45 |
6. | Picek Jan | TJN6500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:50 | + 10:32 |
7. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 77:46 | + 14:28 |
8. | Machara Martin | BOR6900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 78:40 | + 15:22 |
9. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 79:30 | + 16:12 |
10. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 79:56 | + 16:38 |
11. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | C | USK Praha | 80:02 | + 16:44 |
12. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 81:37 | + 18:19 |
13. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 82:59 | + 19:41 |
14. | Votava Petr | KNC6602 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 84:59 | + 21:41 |
15. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 89:38 | + 26:20 |
16. | Pustai Josef | TJN6300 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 95:50 | + 32:32 |
17. | Eichler Petr | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 97:30 | + 34:12 |
18. | Hlubuček Tomáš | KAM6603 | C | OK Kamenice | 105:40 | + 42:22 |
19. | Šimek Stanislav | LTP6602 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 116:47 | + 53:29 |
20. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 124:20 | + 61:02 |
21. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 141:12 | + 77:54 |
22. | Müller Jan | HCE6800 | C | TJ Hostivice | 151:25 | + 88:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 61:29 | |
2. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 65:49 | + 4:20 |
3. | Betlach Miroslav | DKP6300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 67:40 | + 6:11 |
4. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 67:56 | + 6:27 |
5. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 70:19 | + 8:50 |
6. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 71:02 | + 9:33 |
7. | Hoidekr Pavel | LLI5901 | C | LOK-o Liberec | 72:29 | + 11:00 |
8. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 72:58 | + 11:29 |
9. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | C | OB SK Zvole | 76:38 | + 15:09 |
10. | Šubrt Pavel | SMB6301 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 77:09 | + 15:40 |
11. | John Vladimír | OLP5502 | C | PSK Olymp Praha | 78:49 | + 17:20 |
12. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 78:52 | + 17:23 |
13. | Forst Libor | MFP6301 | C | Matfyz Praha | 80:36 | + 19:07 |
14. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 81:28 | + 19:59 |
15. | Knotek Kamil | OLP5701 | C | PSK Olymp Praha | 85:07 | + 23:38 |
16. | Malačka Milan | DKP6000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 88:39 | + 27:10 |
17. | Novák Petr | TJP6302 | C | TJ Sokol Troja | 88:54 | + 27:25 |
18. | Kraus Ota | TJP5700 | C | TJ Sokol Troja | 89:00 | + 27:31 |
19. | Bazika Miroslav | TJP6401 | C | TJ Sokol Troja | 91:46 | + 30:17 |
20. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 97:10 | + 35:41 |
21. | Hulha Karel | LTP6001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 114:20 | + 52:51 |
22. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 146:20 | + 84:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šámal Václav | OKP5600 | C | SK OK 24 Praha | 54:33 | |
2. | Cedrych Karel | TJP5500 | C | TJ Sokol Troja | 56:16 | + 1:43 |
3. | Soukup Václav | VSP5600 | C | USK Praha | 56:58 | + 2:25 |
4. | Pávek Miloš | BOR5801 | C | OK Jiskra Nový Bor | 58:11 | + 3:38 |
5. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | 58:38 | + 4:05 |
6. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 60:46 | + 6:13 |
7. | Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:08 | + 19:35 |
8. | Albrecht Miloslav | SMB5901 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 92:56 | + 38:23 |
9. | Swoboda Petr | LTP5913 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 103:43 | + 49:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:38 | |
2. | Pospíšil Jaromír | LDC5301 | C | KOB Děčín | 45:57 | + 6:19 |
3. | Novotný Jiří | SLP4601 | C | OOB Slavia Praha | 48:04 | + 8:26 |
4. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 48:57 | + 9:19 |
5. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:07 | + 10:29 |
6. | Paukert Milan | TJP5000 | C | TJ Sokol Troja | 50:17 | + 10:39 |
7. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 51:43 | + 12:05 |
8. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 52:14 | + 12:36 |
9. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 53:47 | + 14:09 |
10. | Brumek Stanislav | DKL5201 | C | KOB Kladno | 54:27 | + 14:49 |
11. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 55:06 | + 15:28 |
12. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 55:18 | + 15:40 |
13. | Chotětický Václav | DKL5202 | C | KOB Kladno | 55:36 | + 15:58 |
14. | Zelený Vladimír | PGP4800 | C | SK Praga | 61:42 | + 22:04 |
15. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 65:17 | + 25:39 |
16. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 71:36 | + 31:58 |
17. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 82:24 | + 42:46 |
18. | Jedlička Miroslav | JEN5301 | C | OB Jenišovice | 84:24 | + 44:46 |
19. | Valášek Josef | SCP4501 | C | OK Sparta Praha | 84:42 | + 45:04 |
20. | Bednařík Libor | VLI5200 | C | Slavia Liberec orienteering | 86:28 | + 46:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | 40:59 | |
2. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | 46:13 | + 5:14 |
3. | Valeška Rudolf | LCV4700 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 54:49 | + 13:50 |
4. | Kraus Jan | LLI4501 | C | LOK-o Liberec | 56:21 | + 15:22 |
5. | Dubský Josef | SUL4700 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 57:31 | + 16:32 |
6. | Ryšavý Vít | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 62:34 | + 21:35 |
7. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 63:51 | + 22:52 |
8. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 63:58 | + 22:59 |
9. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 69:57 | + 28:58 |
10. | Matějů Ivan | UVP4600 | C | Slovan Praha | 72:11 | + 31:12 |
11. | Matoušek Luboš | LJN4700 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 90:49 | + 49:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 46:06 | |
2. | Mudr Stanislav | DCE4400 | C | KOB Dobřichovice | 52:53 | + 6:47 |
3. | Folprecht Eduard | TUR4301 | C | OOB TJ Turnov | 54:08 | + 8:02 |
4. | Zábranský Emil | SLA4200 | C | SKOB Slaný | 55:24 | + 9:18 |
5. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 60:10 | + 14:04 |
6. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:14 | + 24:08 |
7. | Štrojsa Josef | KAS4000 | C | KOB Kamenický Šenov | 90:12 | + 44:06 |
8. | Kalivoda Viktor | KNC3300 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 99:26 | + 53:20 |
9. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 113:51 | + 67:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venuš Jaroslav | BOR3800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 46:46 | |
2. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:45 | + 0:59 |
3. | Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | 48:00 | + 1:14 |
4. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:24 | + 4:38 |
5. | Bláha Svatopluk | SJP3501 | C | KČT Slavoj Praha | 58:01 | + 11:15 |
6. | Hanák Milan | FSP3400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 95:45 | + 48:59 |
7. | Louša František | KPY3700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 119:27 | + 72:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | C | KOB Tretra Praha | 28:35 | |
2. | Lamač Jaroslav | TUR7203 | C | OOB TJ Turnov | 36:38 | + 8:03 |
3. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 37:56 | + 9:21 |
4. | Vaculovič Radim | DCE7501 | C | KOB Dobřichovice | 38:14 | + 9:39 |
5. | Votava David | 100001 | 10 DSVJ | 38:58 | + 10:23 | |
6. | Lukavec Petr | SMR7800 | C | SNS Smržovka | 39:23 | + 10:48 |
7. | Kindl Jiří | RIC7901 | C | OB Říčany | 39:33 | + 10:58 |
8. | Berný Jan | ODV7702 | C | TJ Aero Odolena Voda | 40:08 | + 11:33 |
9. | Pinkr Josef | HCE8200 | C | TJ Hostivice | 40:10 | + 11:35 |
10. | Lukavcová Ivana | SMR8754 | C | SNS Smržovka | 40:16 | + 11:41 |
11. | Šnyrch Marek | DKP8701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:23 | + 11:48 |
12. | Přibík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | 40:56 | + 12:21 |
13. | Šašek Jan | LTP0301 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 41:25 | + 12:50 |
14. | Ždimera Zdeněk | LME7000 | C | SK Los Mělník | 41:36 | + 13:01 |
15. | Hnátková Tereza | SPC9271 | SPORTICUS team | 41:56 | + 13:21 | |
16. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 42:00 | + 13:25 |
17. | Dittrt Štěpán | LME0001 | C | SK Los Mělník | 43:28 | + 14:53 |
18. | Cabalka Aleš | NNN | Neregistrovaní | 44:10 | + 15:35 | |
19. | Kučerová Barbora | 30001 | 3 123 | 45:06 | + 16:31 | |
20. | Jandová Jarmila | MFP7750 | Matfyz Praha | 45:09 | + 16:34 | |
21. | Juckelandt Wolf-Gerold | 24D5500 | SV Robotron Dresden | 45:28 | + 16:53 | |
22. | Šašek Jan | LTP7308 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:34 | + 17:59 |
23. | Kolenec Jan | HCE8000 | C | TJ Hostivice | 46:37 | + 18:02 |
24. | Šoupová Jana | LPM6850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 46:40 | + 18:05 |
25. | Berná Markéta | ODV7651 | C | TJ Aero Odolena Voda | 47:41 | + 19:06 |
26. | Šoupa Karel | LPM6900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 47:42 | + 19:07 |
27. | Pilch Rudolf | ODV6400 | C | TJ Aero Odolena Voda | 48:25 | + 19:50 |
28. | Linhart Václav | NNN | Neregistrovaní | 48:41 | + 20:06 | |
29. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | C | TJ Hostivice | 50:05 | + 21:30 |
30. | Meier Milan | VLI7301 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:06 | + 21:31 |
31. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | C | OK Kamenice | 50:10 | + 21:35 |
32. | Cincibusová Jana | 160001 | 16 Fakulta stavební Praha | 51:14 | + 22:39 | |
33. | Perkner Radim | ZVO8001 | C | OB SK Zvole | 51:43 | + 23:08 |
34. | Paulů Robert | 200001 | 20 Běhám na vlasní triko | 52:38 | + 24:03 | |
35. | Dittrtová Lucia | LME6852 | C | SK Los Mělník | 52:44 | + 24:09 |
36. | Haková Magda | PGP7651 | C | SK Praga | 52:47 | + 24:12 |
37. | Hrušková Blanka | DOR7555 | C | OK Dobříš | 52:58 | + 24:23 |
38. | Pospíšil Radek | TJP7802 | C | TJ Sokol Troja | 53:00 | + 24:25 |
39. | Maškarinec Petr | VLI7303 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:56 | + 25:21 |
40. | Živcová Pavlína | DLT6651 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 54:12 | + 25:37 |
41. | Vydra Antonín | PGP | SK Praga | 54:40 | + 26:05 | |
42. | Nosek Petr | DLT6901 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 54:56 | + 26:21 |
43. | Truncová Lenka | ODV7852 | C | TJ Aero Odolena Voda | 56:07 | + 27:32 |
44. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 56:42 | + 28:07 |
45. | Nosek Martina | DLT7251 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 56:50 | + 28:15 |
46. | Městková Eva | TEP4851 | C | Tempo Praha | 57:16 | + 28:41 |
47. | Štěp Adam | 210001 | 21 Neregistrovaní Štěpovi | 57:44 | + 29:09 | |
48. | Fuxová Kateřina | SLA7850 | C | SKOB Slaný | 57:48 | + 29:13 |
49. | Havel Josef | KNC7800 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 57:56 | + 29:21 |
50. | Žižková Markéta | DOR7352 | C | OK Dobříš | 58:07 | + 29:32 |
51. | Fialová Jana | DOR8050 | C | OK Dobříš | 58:39 | + 30:04 |
52. | Riby Thomas | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:43 | + 30:08 |
53. | Hradil Jiří | HCE7200 | C | TJ Hostivice | 60:02 | + 31:27 |
54. | Pecklová Jarmila | DOR7950 | C | OK Dobříš | 60:53 | + 32:18 |
55. | Prouza Jaromír | DKP8705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:13 | + 33:38 |
56. | Bleha Stanislav | DOR7503 | C | OK Dobříš | 62:27 | + 33:52 |
57. | Proxová Lada | RIC8350 | C | OB Říčany | 63:24 | + 34:49 |
58. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:31 | + 34:56 |
59. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 64:17 | + 35:42 |
60. | Hejnová Martina | VSP7354 | C | USK Praha | 65:29 | + 36:54 |
61. | Vrabcová Romana | SCP8250 | C | OK Sparta Praha | 65:56 | + 37:21 |
62. | Kuttelwascher Radek | HCE6801 | C | TJ Hostivice | 67:42 | + 39:07 |
62. | Matyáš Vojtěch | CHA0202 | B | OK Chrastava | 67:42 | + 39:07 |
64. | Beneš Jan | DKL9800 | C | KOB Kladno | 68:08 | + 39:33 |
65. | Reichel Vít | DOR | OK Dobříš | 68:33 | + 39:58 | |
66. | Hrubá Veronika | NNN | Neregistrovaní | 69:05 | + 40:30 | |
67. | Zábranská Petra | SLA9250 | C | SKOB Slaný | 69:43 | + 41:08 |
68. | Havlíčková Kateřina | DOR7650 | C | OK Dobříš | 69:50 | + 41:15 |
69. | Gregor Tahmina | DOR7552 | OK Dobříš | 69:55 | + 41:20 | |
70. | Beranová Jana | NNN | Neregistrovaní | 71:20 | + 42:45 | |
71. | Mišek Michal | KAM7202 | C | OK Kamenice | 73:04 | + 44:29 |
72. | Macholdová Iva | NNN | Neregistrovaní | 73:20 | + 44:45 | |
73. | Paulino Jose | MKP8600 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 74:09 | + 45:34 |
74. | Tučný Jan | 180001 | 18 Tučňáci OB | 77:26 | + 48:51 | |
75. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 78:01 | + 49:26 |
76. | Zeman Peter | NNN | Neregistrovaní | 78:19 | + 49:44 | |
77. | Beranová Jana | SLA7551 | C | SKOB Slaný | 78:48 | + 50:13 |
78. | Geleta Marek | ZVO7401 | C | OB SK Zvole | 79:05 | + 50:30 |
79. | Kindermannová Marie | NNN | Neregistrovaní | 81:05 | + 52:30 | |
80. | Svoboda Jan | ODV7605 | C | TJ Aero Odolena Voda | 81:29 | + 52:54 |
81. | Skřipský Pavel | LME | SK Los Mělník | 87:01 | + 58:26 | |
82. | Šťastný Pavel | NNN | Neregistrovaní | 94:01 | + 65:26 | |
83. | Nesměráková Eva | LME | SK Los Mělník | 96:12 | + 67:37 | |
84. | Kovářová Barbora | LTP9254 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 96:32 | + 67:57 |
85. | Dudlová Jana | ODV7751 | C | TJ Aero Odolena Voda | 100:55 | + 72:20 |
86. | Bašta Jaroslav | DOR7401 | OK Dobříš | 103:33 | + 74:58 | |
87. | Kozadajev Adam | KNC0303 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 109:11 | + 80:36 |
88. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | C | Matfyz Praha | 112:13 | + 83:38 |
Majerská Adriána | ODV8051 | C | TJ Aero Odolena Voda | DISK | ||
Šperlingová Michaela | 190002 | 19 Hurrá team | DISK | |||
Kottík Michal | TJN6801 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Höck Kilian | 24D0001 | SV Robotron Dresden | 54:38 | ||
2. | Růžička Štěpán | NNN | Neregistrovaní | 59:01 | + 4:23 | |
3. | Besta Lukáš | KNC8101 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 60:37 | + 5:59 |
4. | Pompach Petr | TAP7801 | C | KOB Tretra Praha | 60:49 | + 6:11 |
5. | Kalenský Pavel | SUL7600 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 61:30 | + 6:52 |
6. | Veljačiková Hana | PGP9756 | C | SK Praga | 66:54 | + 12:16 |
7. | Trnková Dana | VSP7351 | C | USK Praha | 69:17 | + 14:39 |
8. | Pruner Petr | SPC8207 | SPORTICUS team | 70:24 | + 15:46 | |
9. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 71:18 | + 16:40 |
10. | Kalenská Lenka | SUL7853 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 72:59 | + 18:21 |
11. | Hrabánek Daniel | PGP6003 | C | SK Praga | 75:58 | + 21:20 |
12. | Stanojkovičová Ljuba | STB8099 | C | TJ Stadion Nový Bor | 79:02 | + 24:24 |
13. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 80:48 | + 26:10 |
14. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 82:49 | + 28:11 |
15. | Fiala Jakub | SLA8500 | C | SKOB Slaný | 87:26 | + 32:48 |
16. | Růžička Šimon | NNN | Neregistrovaní | 87:59 | + 33:21 | |
17. | Kudrass Peter | 1VD6600 | SG Zittau Süd | 88:07 | + 33:29 | |
18. | Brandejs Jan | DKP7503 | C | Oddíl OB Kotlářka | 90:49 | + 36:11 |
19. | Janík Pavel | SOB6802 | C | SOBSA | 91:59 | + 37:21 |
20. | Pangrácová Anna | 90001 | 9 SK SKIVELO | 94:18 | + 39:40 | |
21. | Beier Petr | PDY7800 | C | Běhej Poděbrady | 95:09 | + 40:31 |
22. | Kopáčková Alena | DOR6450 | C | OK Dobříš | 101:15 | + 46:37 |
23. | Janíková Kateřina | SOB0050 | C | SOBSA | 107:52 | + 53:14 |
24. | Klíma Kamil | 10001 | 1 SK Olympia Praha SPS | 111:20 | + 56:42 | |
25. | Komůrka Jiří | CEP8700 | Čepíci | 118:16 | + 63:38 | |
26. | Janíková Martina | SOB6750 | C | SOBSA | 128:33 | + 73:55 |
27. | Růžička Ivan | NNN | Neregistrovaní | 128:42 | + 74:04 | |
Otta Pavel | JES4601 | C | OK Rakovník | DISK | ||
Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | DISK | ||
Khel Richard | SCP7500 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
Janasová Barbora | PGP7152 | C | SK Praga | DISK | ||
Ulrychová Věra | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Vojta Dominik | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejšková Klára | KAM1251 | C | OK Kamenice | 13:50 | |
2. | Havlák Tobiáš | ROU1301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 14:10 | + 0:20 |
3. | Hartmanová Ann | NNN | Neregistrovaní | 15:08 | + 1:18 | |
4. | Uhlířová Marie | LBE0950 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 17:39 | + 3:49 |
5. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 17:40 | + 3:50 |
6. | Lumbachová Tereza | NNN | Neregistrovaní | 17:56 | + 4:06 | |
7. | Španěl Vít | DOR1100 | C | OK Dobříš | 18:44 | + 4:54 |
8. | Semík Jakub | VSP0000 | B | USK Praha | 19:30 | + 5:40 |
9. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | C | SK Praga | 19:47 | + 5:57 |
10. | Votava Jan | 100002 | 10 DSVJ | 20:15 | + 6:25 | |
11. | Rejšková Blanka | KAM7751 | C | OK Kamenice | 20:28 | + 6:38 |
12. | Mikulová Laura | ZVO1450 | C | OB SK Zvole | 21:12 | + 7:22 |
13. | Ondráček Lubor | EKP1111 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 21:28 | + 7:38 |
14. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 21:30 | + 7:40 |
14. | Bašusová Olga | KAM1250 | C | OK Kamenice | 21:30 | + 7:40 |
16. | Kvapilová Klára | TUV1199 | C | SOK TJ Turnov | 21:37 | + 7:47 |
17. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:26 | + 8:36 |
18. | Hyšplerová Adélka | NNN | Neregistrovaní | 22:38 | + 8:48 | |
19. | Trefný Alex | LIT1203 | C | KOB Litvínov | 22:56 | + 9:06 |
20. | Šuta Vojtěch | LIT1001 | C | KOB Litvínov | 23:02 | + 9:12 |
21. | Lukavský Vít | DKL1101 | C | KOB Kladno | 23:19 | + 9:29 |
22. | Kučera Jakub | 6KC1100 | Neregistrovaní | 23:55 | + 10:05 | |
23. | Lumbach Tomáš | NNN | Neregistrovaní | 23:59 | + 10:09 | |
24. | Pohlová Sandra | TAP1151 | C | KOB Tretra Praha | 24:18 | + 10:28 |
25. | Krátká Vanda | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 24:31 | + 10:41 | |
26. | Mrázek Emil | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | 24:37 | + 10:47 | |
27. | Beranová Zuzana | NNNx1xxx | Neregistrovaní | 25:14 | + 11:24 | |
28. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:34 | + 11:44 |
29. | Louša Vašek | KPY | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 25:46 | + 11:56 | |
30. | Zachar Daniel | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 25:59 | + 12:09 | |
31. | Krč Tobias | TAP0911 | C | KOB Tretra Praha | 26:09 | + 12:19 |
32. | Lukavská Zuzana | DKL | KOB Kladno | 26:12 | + 12:22 | |
33. | Dobiáš Jaromír | ROU1101 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 26:33 | + 12:43 |
34. | Dobiášová Eliška | ROU1150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 27:07 | + 13:17 |
35. | Svoboda David | DKP1205 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:30 | + 13:40 |
36. | Kunst Miroslav | SLA1101 | C | SKOB Slaný | 27:41 | + 13:51 |
37. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | C | KOB Litvínov | 27:54 | + 14:04 |
38. | Nitsch Lukáš | FSP1200 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:55 | + 14:05 |
39. | Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | 28:07 | + 14:17 |
40. | Nehasilová Anna | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 28:22 | + 14:32 | |
41. | Vlasák Jan | NNN | Neregistrovaní | 31:18 | + 17:28 | |
42. | Šubrtová Karolína | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 31:47 | + 17:57 | |
43. | Motyčka Michael | TAP1003 | C | KOB Tretra Praha | 32:03 | + 18:13 |
44. | Petráň Lukáš | SCP1200 | C | OK Sparta Praha | 32:21 | + 18:31 |
45. | Kolářová Alena | ZVO1153 | C | OB SK Zvole | 33:20 | + 19:30 |
46. | Francová Anna | NNN | Neregistrovaní | 33:55 | + 20:05 | |
47. | Michalíková Stela | ZVO | OB SK Zvole | 34:17 | + 20:27 | |
48. | Čefo Dominik | LIT0902 | C | KOB Litvínov | 34:32 | + 20:42 |
49. | Patka Jonáš | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 35:20 | + 21:30 | |
50. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:02 | + 22:12 |
51. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | C | Sportcentrum Jičín | 36:38 | + 22:48 |
52. | Datel Adam | DKL1100 | C | KOB Kladno | 36:48 | + 22:58 |
53. | Kolmanová Lada | LTP1450 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:55 | + 23:05 |
54. | Khelová Bára | SCP1350 | C | OK Sparta Praha | 37:03 | + 23:13 |
55. | Ouhrabková Bára | SPC1256 | C | SPORTICUS team | 37:07 | + 23:17 |
56. | Adam Špringer | 150001 | 15 Luhacovice | 38:31 | + 24:41 | |
57. | Dobeš Antonín | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:21 | + 25:31 | |
58. | Bestová Klára | KNC | Sokol Kostelec n. Č. l. | 40:33 | + 26:43 | |
59. | Dočkalová Žaneta | PGP | SK Praga | 40:50 | + 27:00 | |
60. | Hanslianová Julie | LCE1551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:58 | + 30:08 |
61. | Duda Miroslav | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 48:48 | + 34:58 | |
62. | Pinkr Jan | HCE1300 | C | TJ Hostivice | 53:03 | + 39:13 |
France Josef | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Svatý Filip | PGP1101 | C | SK Praga | DISK | ||
Hejcmanová Amálie | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | |||
Maneth Antonín | ROU12 | SKOB Roudnice nad Labem | 25:05 | + 11:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vakula Vít | BOR0908 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:15 | |
2. | Štok Honzík | DKP0900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:03 | + 0:48 |
3. | Jedličková Tereza | DKL0550 | C | KOB Kladno | 18:29 | + 1:14 |
4. | Štoková Sofie | DKP0750 | Oddíl OB Kotlářka | 19:03 | + 1:48 | |
5. | Vaculovič Matěj | DCE1001 | KOB Dobřichovice | 19:13 | + 1:58 | |
6. | Vlček Eduard | BOR1008 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:29 | + 3:14 |
7. | Večerková Klára | NNN | Neregistrovaní | 20:30 | + 3:15 | |
8. | Lacinová Zuzana | DKP1055 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:52 | + 3:37 |
9. | Vaculovičová Alžběta | DCE0951 | KOB Dobřichovice | 20:53 | + 3:38 | |
10. | Skálová Anežka | DCE7501 | C | KOB Dobřichovice | 20:57 | + 3:42 |
11. | Jakeš Jiří | NNN | Neregistrovaní | 21:27 | + 4:12 | |
12. | Smejkal Jiří | 40001 | 4 DLT čekatelé | 22:30 | + 5:15 | |
13. | Proxová Veronika | 130001 | 13 Proxovi | 23:37 | + 6:22 | |
14. | Ryšánková Alice | KUL | KOB Ústí nad Labem | 23:44 | + 6:29 | |
15. | Bradáčová Hana | ROU1250 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 24:31 | + 7:16 |
16. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:48 | + 7:33 |
17. | Chudoba Jiří | DKL1102 | C | KOB Kladno | 25:17 | + 8:02 |
18. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:38 | + 8:23 |
19. | Topičová Laura | LOU1152 | C | SK Moravan Louňovice | 26:38 | + 9:23 |
20. | Hejnová Barbora | VSP0851 | C | USK Praha | 27:04 | + 9:49 |
21. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 28:56 | + 11:41 |
22. | Benda Daniel | PGP1100 | C | SK Praga | 30:21 | + 13:06 |
23. | Duben Jan | LDC1600 | C | KOB Děčín | 30:42 | + 13:27 |
24. | Hanušová Eva | STB1550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 30:55 | + 13:40 |
25. | Vostrý Karel | NNN | Neregistrovaní | 31:36 | + 14:21 | |
26. | Votoček Matyáš | 120001 | 12 Bez klubu | 34:06 | + 16:51 | |
27. | Mišek Michal | KAM1300 | C | OK Kamenice | 35:45 | + 18:30 |
28. | Balcarová Hana | NNN | Neregistrovaní | 36:06 | + 18:51 | |
29. | Šimek Přemysl | LME1400 | C | SK Los Mělník | 39:03 | + 21:48 |
30. | Reichelová Helena | DOR | OK Dobříš | 39:34 | + 22:19 | |
31. | Merkun Michal | NNN | Neregistrovaní | 39:59 | + 22:44 | |
32. | Jandová Květa | MFP0951 | Matfyz Praha | 43:56 | + 26:41 | |
33. | Hezká Zuzana | DOR | OK Dobříš | 54:12 | + 36:57 | |
34. | Albrecht Jiří | KAM1700 | C | OK Kamenice | 57:08 | + 39:53 |
35. | Kučera Martin | 30002 | 3 123 | 76:05 | + 58:50 | |
Maneth Adam | ROU15 | SKOB Roudnice nad Labem | 54:07 | + 36:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hnát Miroslav | NNN | Neregistrovaní | 20:20 | ||
2. | Balejová Veronika | KAM7253 | C | OK Kamenice | 22:20 | + 2:00 |
3. | Šoupa Martin | LPM0500 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 22:41 | + 2:21 |
4. | Votoček Aleš | 120002 | 12 Bez klubu | 23:58 | + 3:38 | |
5. | Maškarincová Hana | VLI7553 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:22 | + 4:02 |
6. | Lhoták Tomáš | ROU91xx | SKOB Roudnice nad Labem | 25:16 | + 4:56 | |
7. | Priehodová Kateřina | 110001 | 11 Kapri | 25:21 | + 5:01 | |
8. | Kutková Petra | STB7850 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:51 | + 5:31 |
9. | Kunc Ondřej | BOR0710 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:45 | + 7:25 |
10. | Husáková Petra | SLA7459 | SKOB Slaný | 27:58 | + 7:38 | |
11. | Linhartová Martina | 60001 | 6 vlaštovka | 28:00 | + 7:40 | |
12. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 28:04 | + 7:44 |
13. | Studničková Katarína | NNN | Neregistrovaní | 28:09 | + 7:49 | |
14. | Šašková Hana | LTP7552 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 28:30 | + 8:10 |
15. | Johanovská Tereza | DKP8659 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:05 | + 8:45 |
16. | Španělová Markéta | DOR7152 | OK Dobříš | 29:17 | + 8:57 | |
17. | Hradilová Katarína | HCE7350 | C | TJ Hostivice | 29:24 | + 9:04 |
18. | Šustek Jan | NNN | Neregistrovaní | 29:30 | + 9:10 | |
19. | Petrová Věra | VLI6251 | C | Slavia Liberec orienteering | 30:32 | + 10:12 |
20. | Halašková Petra | DKP7755 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:40 | + 10:20 |
21. | Valenta Martin | KPY0507 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 31:13 | + 10:53 |
22. | Sládková Valentýna | TAP0454 | C | KOB Tretra Praha | 31:20 | + 11:00 |
23. | Kolencová Marta | HCE7450 | C | TJ Hostivice | 31:30 | + 11:10 |
24. | Koukel Tomáš | ODV | TJ Aero Odolena Voda | 31:39 | + 11:19 | |
25. | Koukelová Eva | ODV | TJ Aero Odolena Voda | 31:42 | + 11:22 | |
26. | Herynková Lucie | NNN | Neregistrovaní | 33:17 | + 12:57 | |
27. | Přibíková Agáta | PGP0651 | C | SK Praga | 33:56 | + 13:36 |
28. | Vlčková Emílie | BOR0766 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:39 | + 14:19 |
29. | Kruschinová Jana | LTP0551 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:42 | + 14:22 |
30. | Chmelová Veronika | LTP0552 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:43 | + 14:23 |
31. | Kolenec Jan | HCE0800 | C | TJ Hostivice | 35:04 | + 14:44 |
32. | Kotenová Petra | NNN | Neregistrovaní | 35:13 | + 14:53 | |
33. | Bestová Tereza | 80002 | 8 KNC | 35:43 | + 15:23 | |
34. | Balcar Michal | NNN | Neregistrovaní | 36:16 | + 15:56 | |
35. | Štěpán Erik | NNN | Neregistrovaní | 36:41 | + 16:21 | |
36. | Cabalková Dana | NNN | Neregistrovaní | 36:51 | + 16:31 | |
37. | Balcar Ondřej | NNN | Neregistrovaní | 37:12 | + 16:52 | |
38. | Kuchařová Hedvika | NNN | Neregistrovaní | 37:44 | + 17:24 | |
39. | Černá Jana | TAP7250 | C | KOB Tretra Praha | 38:31 | + 18:11 |
40. | Vlčková Petra | BOR7859 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:03 | + 18:43 |
41. | Kopecká Magdaléna | KPY8250 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 39:23 | + 19:03 |
42. | Kolencová Sára | HCE0651 | C | TJ Hostivice | 39:56 | + 19:36 |
43. | Miškolci Filip | SUL | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 40:29 | + 20:09 | |
44. | Čížek Filip | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 40:47 | + 20:27 | |
45. | Svítil Petr | 50001 | 5 PetSvi | 40:51 | + 20:31 | |
46. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:02 | + 21:42 |
47. | Paulů Tadeáš a Max | NNN | Neregistrovaní | 46:33 | + 26:13 | |
48. | Vrátil Pavel | NNN76xy | Neregistrovaní | 46:42 | + 26:22 | |
49. | Čížková Lucie | NNN | Neregistrovaní | 47:30 | + 27:10 | |
50. | Richterová Ilona | NNN | Neregistrovaní | 47:39 | + 27:19 | |
51. | Janda Jáchym | MFP0702 | Matfyz Praha | 48:15 | + 27:55 | |
52. | Trávníčková Anna | NNN | Neregistrovaní | 58:35 | + 38:15 | |
53. | Fišera Tomáš | NNN | Neregistrovaní | 60:25 | + 40:05 | |
54. | Sládečková Lucie | RIC | OB Říčany | 62:35 | + 42:15 | |
55. | Dostálová Zuzana | HCE | TJ Hostivice | 90:45 | + 70:25 | |
56. | Samohýl Richard | PGP2800 | C | SK Praga | 105:49 | + 85:29 |
Lamačová Dana | TUR7451 | C | OOB TJ Turnov | DISK | ||
Hezký Vítěslav | DOR | OK Dobříš | DISK | |||
Pocnerová Zuzana | ROU9000 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |