Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
25.05.2019
Místo konání:
Stropešín
Pořadatel:
TTR - OOB Třebíč
Mapa:
Čalonice, měřítko 1:10000, E 5 m, stav květen 2019, rozměr mapy 210x297, mapový klíč ISOM 2017
Ředitel závodu:
Cícha Radek
Hlavní rozhodčí:
Křížová Lenka - R3
Stavitel tratí:
Věžník Roman - R2
Protokol:
Závodu se zúčastnilo 391 běžců. Start závodu byl v 10:00, ukončení v 13:15 předáním diplomů, cen, medailí. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Lékaři nebylo hlášeno žádné závažné zranění. Závod proběhl bez problémů. Hlavní rozhodčí schvaluje výsledky ve všech kategoriích.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.20 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 22:03
2. Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 26:07 + 4:04
3. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:26 + 4:23
4. Coufalová Júlia SJI0950 C OK Jihlava 28:13 + 6:10
5. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 28:19 + 6:16
6. Szablaturová Nela SJI0952 C OK Jihlava 29:22 + 7:19
7. Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 33:18 + 11:15
8. Novotná Julie SJI0951 C OK Jihlava 35:10 + 13:07
9. Slavíková Barbora CHT0951 C OOB SK Chrast 57:18 + 35:15
D10N
2.20 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 31:40
2. Doleželová Jolana STA1151 C OK Střelka 39:54 + 8:14
3. Pobudová Marie SJH1050 C SJH Jindřichův Hradec 55:16 + 23:36
4. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 61:15 + 29:35
Dvořáčková Eliška TTR0951 C OOB Třebíč DISK
D12
2.30 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 16:22
2. Kellerová Alice CHT0852 C OOB SK Chrast 20:12 + 3:50
3. Zoulíková Vendula CHT0753 C OOB SK Chrast 20:53 + 4:31
4. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 24:06 + 7:44
5. Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 24:16 + 7:54
6. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:59 + 8:37
7. Kopencová Anna SJH0752 B SJH Jindřichův Hradec 25:15 + 8:53
8. Baďurová Eliška PZR0752 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:32 + 11:10
9. Komárková Zbyňka SJH0751 B SJH Jindřichův Hradec 27:51 + 11:29
10. Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast 28:41 + 12:19
11. Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 28:46 + 12:24
12. Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 29:40 + 13:18
13. Komínová Vendula RUZ0751 C TJ Růžená 31:11 + 14:49
14. Krátká Eliška SJI0851 C OK Jihlava 32:03 + 15:41
15. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:40 + 16:18
16. Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 35:01 + 18:39
17. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:44 + 20:22
18. Dostálová Adéla OSN0750 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:32 + 22:10
19. Paulová Barbora CTB0753 C SK OB Chotěboř 38:45 + 22:23
20. Kroupa Hana TTR0853 C OOB Třebíč 46:54 + 30:32
21. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 52:08 + 35:46
22. Slavíčková Ema JHB0852 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:54 + 37:32
23. Dosbabová Veronika TTR0851 C OOB Třebíč 61:06 + 44:44
24. Věžníková Natálie TTR0777 C OOB Třebíč 67:58 + 51:36
25. Kozderková Magdalena PZR0652 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 86:15 + 69:53
D14
2.50 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 19:39
2. Doleželová Anna PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:59 + 2:20
3. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 22:23 + 2:44
4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B TJ Růžená 22:47 + 3:08
5. Plachá Zita STA0551 C OK Střelka 22:55 + 3:16
6. Jindřichová Eliška SJI0553 B OK Jihlava 28:55 + 9:16
7. Pejchalová Veronika SJI0652 B OK Jihlava 29:21 + 9:42
8. Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 29:51 + 10:12
9. Slavíková Eva CHT0652 B OOB SK Chrast 30:23 + 10:44
10. Wacková Anna SJI0653 C OK Jihlava 30:54 + 11:15
11. Honzáková Lenka JHB0551 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 34:33 + 14:54
12. Halamková Justýna CHT0651 C OOB SK Chrast 42:28 + 22:49
13. Paulová Pavlína CTB0551 C SK OB Chotěboř 42:52 + 23:13
Doležalová Barbora CHT0655 C OOB SK Chrast DISK
D16
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 26:25
2. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 30:23 + 3:58
3. Čápová Eliška STA0451 C OK Střelka 37:28 + 11:03
4. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 44:54 + 18:29
D18
2.90 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Taťána OSN0250 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:18
2. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:07 + 5:49
3. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 36:26 + 6:08
4. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 41:21 + 11:03
5. Ondráčková Eliška CTB0150 C SK OB Chotěboř 70:08 + 39:50
Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast DISK
D21C
4.30 km, 130 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8458
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 41:19 8732
2. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 41:51 + 0:32 8622
3. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 42:18 + 0:59 8529
4. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 43:01 + 1:42 8381
5. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 43:04 + 1:45 8371
6. Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:19 + 2:00 8319
7. Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 45:16 + 3:57 7917
8. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 45:20 + 4:01 7903
9. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 45:58 + 4:39 7772
10. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 49:00 + 7:41 7147
11. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 49:45 + 8:26 6992
12. Bořilová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 52:56 + 11:37 6335
13. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 55:07 + 13:48 5885
14. Paulíčková Renata SJI8057 C OK Jihlava 55:11 + 13:52 5871
15. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 57:08 + 15:49 5469
16. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 59:52 + 18:33 4905
17. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 62:58 + 21:39 4266
18. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 65:30 + 24:11 3743
19. Foltýnová Eva SJI0051 B OK Jihlava 68:34 + 27:15 3110
20. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:37 + 27:18 3100
21. Vacková Anna SJI9854 C OK Jihlava 71:39 + 30:20 2474
22. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 76:39 + 35:20 1443
23. Culková Hana JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 78:49 + 37:30 996
24. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 81:09 + 39:50 515
25. Parkanová Veronika SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec 82:06 + 40:47 319
26. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 105:48 + 64:29 0
Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec DISK 0
D21D
2.90 km, 60 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 49:43
2. Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 51:21 + 1:38
3. Drobná Markéta CHT7651 C OOB SK Chrast 56:39 + 6:56
4. Hofhanzlová Hana RUZ7951 C TJ Růžená 65:38 + 15:55
5. Krátká Soňa SJI7650 OK Jihlava 92:22 + 42:39
D35
3.40 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:00
2. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 39:44 + 2:44
3. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 43:26 + 6:26
4. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 47:23 + 10:23
5. Slavíčková Lada JHB7951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:22 + 11:22
6. Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 48:40 + 11:40
7. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:39 + 12:39
8. Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 52:39 + 15:39
9. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:21 + 16:21
10. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 54:01 + 17:01
11. Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 55:01 + 18:01
12. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 57:11 + 20:11
13. Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 60:54 + 23:54
14. Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 62:20 + 25:20
15. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 69:33 + 32:33
16. Gregorová Lenka SJH7853 C SJH Jindřichův Hradec 77:51 + 40:51
17. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 100:00 + 63:00
18. Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 106:44 + 69:44
Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast DISK
Jindřichová Lenka SJI7550 C OK Jihlava DISK
D45
3.10 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:10
2. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 37:03 + 3:53
2. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 37:03 + 3:53
4. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:48 + 5:38
5. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 40:15 + 7:05
6. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 40:35 + 7:25
7. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 43:14 + 10:04
8. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:15 + 13:05
9. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:00 + 14:50
10. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:36 + 15:26
11. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 52:04 + 18:54
12. Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 61:42 + 28:32
13. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 64:33 + 31:23
D55
3.00 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:54
D65
2.40 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 71:43
2. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 77:56 + 6:13
Podhorská Věra SJI5252 C OK Jihlava DISK
H10
2.30 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 17:20
2. Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 18:19 + 0:59
3. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 20:17 + 2:57
4. Beran Antonín SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec 21:16 + 3:56
5. Rychtárik Tadeáš SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec 22:15 + 4:55
6. Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 24:25 + 7:05
7. Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 25:59 + 8:39
8. Kroupa Vít TTR1001 C OOB Třebíč 26:45 + 9:25
9. Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 27:08 + 9:48
10. Šerhakl Bořek SJH0902 C SJH Jindřichův Hradec 27:17 + 9:57
11. Libra Matyáš PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:39 + 10:19
12. Vinopal Vojtěch PZR0901 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:20 + 20:00
13. Růžička Tomáš SJI0907 C OK Jihlava 45:39 + 28:19
Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec DISK
MS Zmydloch Matyáš PZR0702 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:17 + 12:57
H10N
2.40 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drastík Václav 0030001 SVČ Miroslav 25:12
2. Rychtárik Jáchym SJH1201 C SJH Jindřichův Hradec 29:12 + 4:00
3. Štěpánek Jan PZR1001 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:25 + 4:13
4. Broum Matěj PZR1002 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:47 + 24:35
5. Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 59:33 + 34:21
Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř DISK
Nouza Vítek SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H12
2.50 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Cyril SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec 18:31
2. Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 21:15 + 2:44
3. Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 23:09 + 4:38
4. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 26:14 + 7:43
5. Knap Jakub PZR0701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:55 + 9:24
6. Červinka Adam OSN0707 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:37 + 12:06
7. Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 31:26 + 12:55
8. Prášil Jakub SJI0702 B OK Jihlava 31:48 + 13:17
9. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 32:41 + 14:10
10. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 34:14 + 15:43
11. Růžička Vojtěch SJI0704 C OK Jihlava 36:21 + 17:50
12. Dejnožka Matěj CHT0701 C OOB SK Chrast 38:39 + 20:08
13. Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:44 + 27:13
14. Halamka Jiří CHT0804 C OOB SK Chrast 51:55 + 33:24
Coufal Petr SJI0703 C OK Jihlava DISK
H14
3.00 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 27:44
2. Bednařík Vilém VLI0509 A Slavia Liberec orienteering 28:50 + 1:06
3. Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 30:11 + 2:27
4. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 32:26 + 4:42
5. Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 33:33 + 5:49
6. Keller Filip CHT0503 C OOB SK Chrast 37:56 + 10:12
7. Jirků František SJI0600 C OK Jihlava 41:56 + 14:12
8. Šíma Matěj CHT0502 C OOB SK Chrast 42:42 + 14:58
9. Novotný Jakub SJI0504 C OK Jihlava 57:03 + 29:19
10. Kocourek Jiří CTB0602 C SK OB Chotěboř 60:05 + 32:21
11. Potužník Viktor SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec 67:25 + 39:41
12. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 69:09 + 41:25
13. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:40 + 42:56
14. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 72:31 + 44:47
15. Šmíd Jiří 0030006 SVČ Miroslav 74:13 + 46:29
Pařízek Petr PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H16
3.20 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 24:12
2. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 24:19 + 0:07
3. Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 26:25 + 2:13
4. Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 27:31 + 3:19
5. Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 28:58 + 4:46
6. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 31:13 + 7:01
7. Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 31:20 + 7:08
8. Jirků Adam OSN0400 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:36 + 8:24
9. Chrást Lukáš OSN0301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:53 + 9:41
10. Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 35:26 + 11:14
11. Hudec Filip SJI0304 C OK Jihlava 37:29 + 13:17
12. Splítek Petr PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:30 + 22:18
13. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:27 + 27:15
H18
3.40 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 38:44
2. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:22 + 6:38
3. Sitař Miroslav PZR0205 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:52 + 10:08
4. Kopecký Jan PZR0202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:32 + 19:48
H21C
5.70 km, 130 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8047
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 36:47 8843
2. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 39:51 + 3:04 8212
3. Nakvosas Gytis 0050001 (LTU) OK Ažuolas 42:44 + 5:57
4. Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 42:58 + 6:11 7570
5. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 43:42 + 6:55 7419
6. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:30 + 7:43 7254
7. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 44:40 + 7:53 7220
8. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 45:33 + 8:46 7038
9. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 47:03 + 10:16 6729
10. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 47:26 + 10:39 6650
11. Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 47:42 + 10:55 6596
12. Bořil Jan SJI9700 C OK Jihlava 49:09 + 12:22 6297
13. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 49:30 + 12:43 6225
14. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 49:32 + 12:45 6218
15. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 49:45 + 12:58 6173
16. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 49:49 + 13:02 6160
17. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:49 + 14:02 5954
18. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 51:51 + 15:04 5741
19. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 51:54 + 15:07 5731
20. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 52:15 + 15:28 5659
21. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 53:26 + 16:39 5415
22. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 53:57 + 17:10 5309
23. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:31 + 17:44 5192
24. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 56:09 + 19:22 4856
25. Hojný Jáchym SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec 56:47 + 20:00 4725
26. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 57:15 + 20:28 4629
27. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 57:26 + 20:39 4591
28. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:05 + 21:18 4458
29. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 59:51 + 23:04 4094
30. Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 59:54 + 23:07 4084
31. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 61:56 + 25:09 3665
32. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:20 + 26:33 3377
33. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 65:41 + 28:54 2893
34. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 68:07 + 31:20 2392
35. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:42 + 31:55 2272
36. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 68:57 + 32:10 2220
37. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 71:53 + 35:06 1616
38. Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 72:12 + 35:25 1551
39. Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 74:25 + 37:38 1095
40. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 75:24 + 38:37 892
41. Čermák Marek RUZ0001 C TJ Růžená 89:46 + 52:59 0
42. Čermák Martin RUZ7100 C TJ Růžená 93:50 + 57:03 0
43. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 93:57 + 57:10 0
Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec DISK 0
Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava DISK 0
MS Klusáček Jan ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno 80:01 + 43:14 0
Kulich Martin ZBM9009 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
H21D
3.80 km, 100 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 1215
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 43:33 1325
2. Sitař Václav PZR9202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:55 + 1:22 1289
3. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 51:52 + 8:19 1105
4. Pařízek Miloš PZR7701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:14 + 15:41 910
5. Vinopal Tomáš PZR7905 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:35 + 16:02 900
6. Honzák Tomáš JHB7702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:23 + 17:50 853
7. Slavíček Václav JHB7703 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:26 + 17:53 851
8. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 62:05 + 18:32 834
9. Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 67:11 + 23:38 699
10. Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:21 + 34:48 403
Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering DISK 0
Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 0
H35
4.40 km, 110 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 43:40
2. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 44:48 + 1:08
3. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:43 + 3:03
4. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 46:49 + 3:09
5. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 48:18 + 4:38
6. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 52:19 + 8:39
7. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 52:35 + 8:55
8. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 52:49 + 9:09
9. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 52:50 + 9:10
10. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 55:56 + 12:16
11. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 56:19 + 12:39
12. Červinka Jan OSN8002 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:00 + 17:20
13. Novotný Jakub SJI7700 C OK Jihlava 62:28 + 18:48
14. Poledna Miroslav RUZ8001 C TJ Růžená 63:07 + 19:27
15. Nevrkla Tomáš RUZ7600 C TJ Růžená 63:12 + 19:32
16. Konfršt Josef 0020001 OB Vepřová 63:27 + 19:47
17. Rychtárik Ladislav SJH8001 C SJH Jindřichův Hradec 65:55 + 22:15
18. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 67:12 + 23:32
19. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 77:54 + 34:14
20. Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 84:34 + 40:54
21. Beneš Martin 0010001 Beneš 89:07 + 45:27
Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H45
4.10 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:09
2. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 46:57 + 0:48
3. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 46:59 + 0:50
4. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:58 + 1:49
5. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 51:19 + 5:10
6. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 51:25 + 5:16
7. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:14 + 11:05
8. Komín Petr RUZ7200 C TJ Růžená 61:31 + 15:22
9. Janíček Jan OSN6811 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:22 + 16:13
10. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:02 + 18:53
11. Novotný Petr SJH6502 C SJH Jindřichův Hradec 65:46 + 19:37
12. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 67:04 + 20:55
13. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 68:23 + 22:14
14. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 75:32 + 29:23
15. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:36 + 32:27
H55
3.40 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 36:09
2. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 36:35 + 0:26
3. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 38:39 + 2:30
4. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 38:47 + 2:38
5. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko 41:12 + 5:03
6. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:18 + 10:09
7. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 48:43 + 12:34
8. Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:28 + 14:19
9. Kafka Václav SJI6001 C OK Jihlava 50:57 + 14:48
10. Vácha Jiří SJI5414 C OK Jihlava 53:19 + 17:10
11. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 54:57 + 18:48
12. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 55:00 + 18:51
13. Štefec Jaroslav CHT5801 C OOB SK Chrast 57:09 + 21:00
14. Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:22 + 23:13
15. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 72:43 + 36:34
16. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 76:22 + 40:13
Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín DISK
H65
3.20 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:46
2. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 39:33 + 3:47
3. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 50:18 + 14:32
4. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 54:17 + 18:31
5. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 54:18 + 18:32
6. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 54:50 + 19:04
7. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 55:56 + 20:10
8. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 56:14 + 20:28
9. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 68:22 + 32:36
10. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 76:38 + 40:52
11. Izdný Pavel SJI4600 C OK Jihlava 81:43 + 45:57
HDR
2.40 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Karolína TTR1152 C OOB Třebíč 20:23
2. Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 20:43 + 0:20
3. Nevrklová Adéla RUZ1252 C TJ Růžená 25:41 + 5:18
4. Boučková Elena CHT1151 C OOB SK Chrast 27:39 + 7:16
5. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 29:31 + 9:08
6. Čápová Denisa STA0952 C OK Střelka 30:19 + 9:56
7. Komárková Ondřejka SJH1351 C SJH Jindřichův Hradec 31:26 + 11:03
8. Jelínek Šimon RUZ1300 C TJ Růžená 31:51 + 11:28
9. Hübner Václav TBM1112 C KOS TJ Tesla Brno 32:07 + 11:44
10. Lauerman Jan SJIxxxx OK Jihlava 32:13 + 11:50
11. Polednová Helena RUZ1250 C TJ Růžená 33:50 + 13:27
12. Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 38:13 + 17:50
13. Adam Alexandr SJHxxxx SJH Jindřichův Hradec 38:38 + 18:15
14. Hlávka Vojtěch 0030004 SVČ Miroslav 38:43 + 18:20
15. Polednová Dominika RUZ1350 C TJ Růžená 39:03 + 18:40
16. Sobotka Ondřej TTR1401 C OOB Třebíč 39:08 + 18:45
17. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 39:19 + 18:56
18. Drastíková Julie 0030003 SVČ Miroslav 40:24 + 20:01
19. Klusáčková Johana CTB1153 C SK OB Chotěboř 41:46 + 21:23
20. Hlávka Adam 0030005 SVČ Miroslav 41:55 + 21:32
21. Klusáčková Dorota CTB1152 C SK OB Chotěboř 41:58 + 21:35
22. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 42:24 + 22:01
23. Drastíková Marie 0030002 SVČ Miroslav 43:01 + 22:38
24. Rychtáriková Sofie SJH1551 C SJH Jindřichův Hradec 45:26 + 25:03
25. Fučíková Ema VBM1151 C VSK Mendelu Brno 47:50 + 27:27
26. Bouzek David NER0009 50:56 + 30:33
27. Gregor Šimon RUZ1600 TJ Růžená 52:01 + 31:38
28. Hübnerová Johana CTB1551 C SK OB Chotěboř 56:56 + 36:33
29. Heimlichová Alena TTRxxxx OOB Třebíč 56:58 + 36:35
30. Heimlich Bořivoj TTR1301 C OOB Třebíč 57:03 + 36:40
31. Věžníková Veronika TTR0999 C OOB Třebíč 59:00 + 38:37
32. Kysilko Antonín CHT1602 C OOB SK Chrast 61:40 + 41:17
33. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:15 + 43:52
34. Králová Sára 0040001 TTR příznivci 66:02 + 45:39
35. Slavíčková Julie JHB1051 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:28 + 47:05
36. Homola Jan 0040005 TTR příznivci 68:56 + 48:33
37. Mašová Jindřiška 0040003 TTR příznivci 72:30 + 52:07
38. Mašová Štěpánka 0040002 TTR příznivci 72:37 + 52:14
39. Homola František 0040004 TTR příznivci 75:03 + 54:40
40. Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 75:45 + 55:22
Míchal Jáchym SJH0601 SJH Jindřichův Hradec DISK
Fialová Kristýna TTRxxxx OOB Třebíč DISK
Doležel Štěpán PZR1300 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
P
2.90 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dosbabová Magdalena TTR8152 C OOB Třebíč 34:51
2. Pařízková Kateřina PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:38 + 4:47
3. Broum Tomáš PZR7808 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:34 + 5:43
4. Wacková Hana SJI7853 C OK Jihlava 42:05 + 7:14
5. Knap Miroslav PZR7402 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:18 + 9:27
6. Kroupa Václav TTR8003 OOB Třebíč 44:30 + 9:39
7. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:44 + 10:53
8. Štěpánek Jan PZR7900 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:31 + 11:40
9. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 46:34 + 11:43
10. Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 46:55 + 12:04
11. Slavík Ondřej CHTxxxx OOB SK Chrast 55:57 + 21:06
12. Poskočil Dominik NER0000 60:33 + 25:42
13. Nováková Hana CTB7551 C SK OB Chotěboř 62:13 + 27:22
14. Paulenda Adam NER0003 64:59 + 30:08
15. Doleželová Vendula STA0751 C OK Střelka 65:37 + 30:46
16. Michal Jakub NER0004 66:04 + 31:13
17. Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:03 + 35:12
18. Šabatková Žaneta 0040006 TTR příznivci 71:10 + 36:19
19. Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 75:33 + 40:42
20. Nouzová Alena SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec 98:49 + 63:58
21. rodina Krotkých TTR3131 OOB Třebíč 173:30 + 138:39
Kopuletá Natálie NER0001 DISK