Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2019
Místo konání:
Olešná u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
Na Kokrdech
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R2
Stavitel tratí:
Bílý Petr - R2
Protokol:
Závod proběhl za příznivého podzimního počasí dle schváleného rozpisu. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích. Omlouváme se některým závodníkům v kategorii H65 za menší nesrovnalosti v mezičasech, které se v zápětí úspěšně vyřešili.
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     T     TF    
D10F
2.00 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:57
2. Houbová Eliska KRL1152 Kometa Kralovice 21:17 + 2:20
3. Hynková Marie ONO1050 SKOB Ostrov 23:54 + 4:57
4. Vlasímská Anna SKV1251 TJ Slovan Karlovy Vary 29:23 + 10:26
5. Sperlová Katerina 0210003 TJ Radon Vysoká pec 38:56 + 19:59
D10
2.30 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blechová Adéla KRL1055 Kometa Kralovice 19:51
2. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 20:26 + 0:35
3. Fisáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 20:58 + 1:07
4. Hill Daisy 21G0950 Airienteers 22:24 + 2:33
5. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 22:38 + 2:47
6. Jecmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 23:04 + 3:13
7. Turková Klára SKV1151 TJ Slovan Karlovy Vary 33:12 + 13:21
8. Makovcová Julie ONO0951 SKOB Ostrov 36:49 + 16:58
D12
2.40 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 18:14
2. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 20:33 + 2:19
3. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 24:53 + 6:39
4. Ritterová Lída ONO0851 SKOB Ostrov 27:35 + 9:21
5. Kucerová Veronika ONO0852 SKOB Ostrov 33:30 + 15:16
6. Vlasímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 43:02 + 24:48
7. Kolesová Jana NEK0850 Nejdek Orienteering 71:44 + 53:30
8. Hrabánková Katerina Anna NEK0750 Nejdek Orienteering 75:43 + 57:29
9. Petyrková Karolína NEK0852 Nejdek Orienteering 79:46 + 61:32
D14
2.80 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 19:24
2. Kozísková Katerina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 19:45 + 0:21
3. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 19:59 + 0:35
4. Lostáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:07 + 2:43
5. Reháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 22:45 + 3:21
6. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 23:13 + 3:49
7. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 24:02 + 4:38
8. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 24:10 + 4:46
9. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 25:13 + 5:49
10. Vlasímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 28:38 + 9:14
11. Lostáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:43 + 9:19
12. Fisarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 28:50 + 9:26
13. Trísková Tereza LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň 31:53 + 12:29
14. Dostálová Lejla DLP0650 OOB TJ Dukla Praha 34:36 + 15:12
15. Kucerová Eliska ONO0554 SKOB Ostrov 82:20 + 62:56
D16
3.30 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Reháková Gabriela VPM0353 KOS Slavia Plzeň 27:54
2. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 28:38 + 0:44
3. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 29:29 + 1:35
4. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 29:56 + 2:02
5. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 40:39 + 12:45
6. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 44:04 + 16:10
7. Nováková Anna SKV TJ Slovan Karlovy Vary 50:25 + 22:31
D18
3.50 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maresová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 39:16
2. Turcinová Anna 0200003 Ski klub Karlovy Vary 41:48 + 2:32
D21
4.70 km, 80 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lostáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:08
2. Kábrtová Oldriska BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 41:47 + 4:39
3. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 43:22 + 6:14
4. Zandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 45:48 + 8:40
5. Formánková Anna 0130003 SK Olympia Praha SPS 49:24 + 12:16
6. Hornová Lenka 0090006 SK SKIVELO 83:55 + 46:47
7. Benesová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov 88:26 + 51:18
8. Honzáková Katerina 0400001 DKP 89:52 + 52:44
D35
4.00 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fisáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 35:14
2. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 35:52 + 0:38
3. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 38:16 + 3:02
4. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 43:50 + 8:36
5. Krízová Lenka KRL7951 Kometa Kralovice 44:35 + 9:21
6. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 45:22 + 10:08
7. Savicová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 46:09 + 10:55
8. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 49:54 + 14:40
9. Jecmenová Vera ONO8050 SKOB Ostrov 52:20 + 17:06
10. Sitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 55:18 + 20:04
11. Vlasímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 57:08 + 21:54
12. Turková Martina SKV7852 TJ Slovan Karlovy Vary 58:12 + 22:58
13. Váchová Ilona 0200001 Ski klub Karlovy Vary 62:38 + 27:24
14. Machová Jana VSP7754 USK Praha 64:50 + 29:36
15. Bednárová Barbora 6KC7650 Neregistrovaní 65:28 + 30:14
16. Turcinová Kamila 0200005 Ski klub Karlovy Vary 68:18 + 33:04
Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov DISK
Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov DISK
D45
3.30 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 31:28
2. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 31:38 + 0:10
3. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 33:25 + 1:57
4. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 35:40 + 4:12
5. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 35:57 + 4:29
6. Rancáková Stána DKL5950 KOB Kladno 39:18 + 7:50
7. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 39:21 + 7:53
8. Zandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 43:39 + 12:11
9. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 46:26 + 14:58
10. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 48:31 + 17:03
11. Skrlová Hana KRL Kometa Kralovice 63:03 + 31:35
D55
3.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 33:24
2. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 38:17 + 4:53
3. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 50:22 + 16:58
D65
2.20 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 27:59
2. Savicová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 32:07 + 4:08
3. Reischigová Ruzena SKV5353 TJ Slovan Karlovy Vary 32:57 + 4:58
4. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 36:56 + 8:57
5. Zenkerová Miluse LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 39:39 + 11:40
H10F
2.00 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ouda Krystof 6KC1000 Neregistrovaní 19:28
2. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 28:14 + 8:46
3. Cepicka Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 35:03 + 15:35
H10
2.30 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 13:53
2. Sterba Lukás SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 14:59 + 1:06
3. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 17:51 + 3:58
4. Houba Vojtech KRL1002 Kometa Kralovice 19:00 + 5:07
5. Brabec Zdenek MAS1001 KČT Aš 20:56 + 7:03
6. Cerny Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 25:52 + 11:59
7. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 34:10 + 20:17
8. Kríz Matej KRL0901 Kometa Kralovice 42:06 + 28:13
H12
2.80 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 20:13
2. Pávek Stepán NEK0700 Nejdek Orienteering 25:04 + 4:51
3. Skrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 25:31 + 5:18
4. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 26:30 + 6:17
5. Brabec Matej MAS0701 KČT Aš 27:34 + 7:21
6. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 30:00 + 9:47
7. Mála Matyás MAS0800 KČT Aš 33:42 + 13:29
8. Mach David VSP0801 USK Praha 36:39 + 16:26
9. Tríska Lukás LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 43:23 + 23:10
Dostál Jorik DLP0803 OOB TJ Dukla Praha DISK
H14
3.30 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 20:49
2. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 22:40 + 1:51
3. Pelc Tadeás CST0601 OB Strakonice 23:05 + 2:16
4. Hula Tomás LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 26:08 + 5:19
5. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 26:34 + 5:45
6. Jecmen Matyás ONO0600 SKOB Ostrov 28:45 + 7:56
7. Myslík Vojtech ONO0602 SKOB Ostrov 29:02 + 8:13
8. Kropác Filip KRL0503 Kometa Kralovice 29:34 + 8:45
9. Matysek Ondrej PGP0703 SK Praga 30:22 + 9:33
10. Kapoun Ludek 0280001 Neregistovaný 30:41 + 9:52
11. Vanícek Viktor JES0602 OK Rakovník 35:01 + 14:12
12. Havlícek Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 35:39 + 14:50
13. Foucek Jan JES0609 OK Rakovník 47:17 + 26:28
14. Chlebec Lukás JES0607 OK Rakovník 53:12 + 32:23
H16
3.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jirí ONO0403 SKOB Ostrov 23:40
2. Nemec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 26:41 + 3:01
3. Grohmann Jan VPM0403 KOS Slavia Plzeň 27:52 + 4:12
4. Havlícek Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 33:09 + 9:29
5. Pelc Matyás CST0401 OB Strakonice 33:43 + 10:03
6. Turcin Jan 0200004 Ski klub Karlovy Vary 42:50 + 19:10
7. Dlabac Marek 0200002 Ski klub Karlovy Vary 56:42 + 33:02
H18
3.90 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovác Frantisek MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 30:04
2. Bures Radek MLA0102 MLOK Mariánské Lázně 85:39 + 55:35
H21
5.70 km, 105 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5299
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Cepicka Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 36:08 5542
2. Kohoutek Oldrich BSO0301 KOB Baník Sokolov 38:40 + 2:32 5187
3. Bíly Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:48 + 2:40 5169
4. Ritter Ales ONO7401 SKOB Ostrov 40:21 + 4:13 4952
5. Macek Jirí LIT8401 KOB Litvínov 45:08 + 9:00 4282
6. Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka 46:42 + 10:34 4063
7. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 47:09 + 11:01 4000
8. Semík Jan VSP6507 USK Praha 48:31 + 12:23 3809
8. Simon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 48:31 + 12:23 3809
10. Sulc Marek MAS9302 KČT Aš 49:18 + 13:10 3699
11. Semerád Jan 0090002 SK SKIVELO 51:45 + 15:37
12. Jurga Václav 0310001 Krutě Kruté Krůty 52:39 + 16:31
13. Spilka Marek 0090003 SK SKIVELO 57:50 + 21:42
14. Kríz Jan 0210002 TJ Radon Vysoká pec 61:56 + 25:48
15. Kábrt Filip 0010001 OK Viníci 71:43 + 35:35
16. Klíma Kamil 0130001 SK Olympia Praha SPS 80:36 + 44:28
17. Cervinka Mário 0100001 SKN Hradec Králové 81:26 + 45:18
18. Skoch Jan 0020001 Neregistrovaný klub 81:57 + 45:49
H35
4.70 km, 80 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlasímsky Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 33:07
2. Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš 34:33 + 1:26
3. Pilar Karel MAS5501 KČT Aš 35:18 + 2:11
4. Tichovsky Martin PGP6100 SK Praga 35:20 + 2:13
5. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:28 + 3:21
6. Matysek Bronislav PLU7823 TJ SOKOL Plumlov 37:05 + 3:58
7. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 37:45 + 4:38
8. Rehák Miroslav SKV7101 TJ Slovan Karlovy Vary 38:03 + 4:56
9. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 38:14 + 5:07
10. Sitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 38:53 + 5:46
11. Kozísek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň 39:30 + 6:23
12. Nejedly Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 39:39 + 6:32
13. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 39:46 + 6:39
14. Pávek Jirí NEK7700 Nejdek Orienteering 40:11 + 7:04
15. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 41:40 + 8:33
16. Kríz Dusan KRL7800 Kometa Kralovice 42:08 + 9:01
17. Hill Richard 21G7600 Airienteers 43:42 + 10:35
18. Dvorák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 44:22 + 11:15
19. Pivec Lukás MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 44:24 + 11:17
20. Jecmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 45:39 + 12:32
21. Holík Jaromír ONO7502 SKOB Ostrov 49:20 + 16:13
22. Vaculovic Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 49:50 + 16:43
23. Fisar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 51:00 + 17:53
Houba Petr KRL7801 Kometa Kralovice DISK
Kapoun Ludek 0280002 Neregistovaný DISK
H45
4.20 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 31:47
2. Cerny Jan ONO7101 SKOB Ostrov 35:59 + 4:12
2. Mach Radovan VSP6600 USK Praha 35:59 + 4:12
4. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 36:12 + 4:25
5. Simek Tomás FSP6301 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:57 + 5:10
6. Cepicka Ladislav LPM6701 OK Lokomotiva Plzeň 37:10 + 5:23
7. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 39:00 + 7:13
8. Halac Jaro NNN Neregistrovaní 40:17 + 8:30
9. Hula Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 40:56 + 9:09
10. Kropác Jirí KRL6702 Kometa Kralovice 42:44 + 10:57
11. Dostál Tomás DLP7400 OOB TJ Dukla Praha 43:22 + 11:35
12. Ouda Martin 6KC0000 Neregistrovaní 43:31 + 11:44
13. Mayer Tomás KSH6900 OB Kašperské Hory 43:43 + 11:56
14. Käss Pavel BSO7000 KOB Baník Sokolov 46:29 + 14:42
15. Cerny Marcel MAS7201 KČT Aš 47:41 + 15:54
16. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 48:48 + 17:01
17. Mares Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 58:12 + 26:25
18. Hynek Petr ONO7000 SKOB Ostrov 60:51 + 29:04
Kamaryt Milos MLA6404 MLOK Mariánské Lázně DISK
H55
4.00 km, 55 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Jirí ONO6400 SKOB Ostrov 36:23
2. Kavka Jirí SCP5900 OK Sparta Praha 40:23 + 4:00
3. Sterba Jirí SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 47:36 + 11:13
4. Blazek Jirí VPM5009 KOS Slavia Plzeň 50:53 + 14:30
5. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 53:34 + 17:11
6. Pech Jirí LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 62:00 + 25:37
7. Cech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 84:28 + 48:05
H65
3.40 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 35:29
2. Novotny Jirí SLP4601 OOB Slavia Praha 38:56 + 3:27
3. Choteticky Václav DKL5202 KOB Kladno 39:36 + 4:07
4. Choteticky Jan MAS5400 KČT Aš 39:59 + 4:30
5. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 41:56 + 6:27
6. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia Plzeň 45:20 + 9:51
7. Sorm Miroslav DKL5200 KOB Kladno 51:59 + 16:30
8. Mágr Zdenek LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 52:11 + 16:42
9. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 61:58 + 26:29
10. Fiala Milos KSH4801 OB Kašperské Hory 68:35 + 33:06
H75
3.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fisák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 37:21
2. Sklenár Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 39:55 + 2:34
3. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 42:58 + 5:37
4. Lisy Jan ONO4201 SKOB Ostrov 56:25 + 19:04
T
4.00 km, 65 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouda Milan NNN Neregistrovaní 37:14
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 39:45 + 2:31
3. Trnka Martin VSP0300 USK Praha 42:27 + 5:13
4. Kraus Jindrich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 45:42 + 8:28
5. Marek Jan LBE TJ Lokomotiva Beroun 45:51 + 8:37
6. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva Chomutov 46:35 + 9:21
7. Novotny Ondrej 0050002 Festka 48:05 + 10:51
8. Donda Jirí ONO7600 SKOB Ostrov 48:19 + 11:05
9. Jurgová Martina 0310002 Krutě Kruté Krůty 49:07 + 11:53
10. Nemcová Klára LPM OK Lokomotiva Plzeň 50:08 + 12:54
11. Grohmann Jan 0170001 neregistrován 51:52 + 14:38
12. Paul Jirí NNN Neregistrovaní 52:22 + 15:08
13. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 54:09 + 16:55
14. Bouda Petr NNN Neregistrovaní 55:47 + 18:33
15. Krízová Darina 0210004 TJ Radon Vysoká pec 56:11 + 18:57
16. Tríska Jirí LPM7400 OK Lokomotiva Plzeň 56:16 + 19:02
17. Gelnerová Martina KRL7851 Kometa Kralovice 57:03 + 19:49
18. Bartosová Milena LPM7755 OK Lokomotiva Plzeň 58:52 + 21:38
19. Sperlová Zuzana 0210001 TJ Radon Vysoká pec 59:26 + 22:12
20. Radka Tyfová 0020002 Neregistrovaný klub 64:33 + 27:19
21. Marková Alena LBE TJ Lokomotiva Beroun 64:45 + 27:31
22. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 69:06 + 31:52
23. Pávková Jana NEK7850 Nejdek Orienteering 69:54 + 32:40
24. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 71:53 + 34:39
TF
2.00 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotny Jáchym 0050003 Festka 23:01
2. Paulová Stepánka NNN Neregistrovaní 28:21 + 5:20
3. Hill Lucy 21G1850 Airienteers 34:04 + 11:03
4. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 50:24 + 27:23
5. Hynková Anna ONO SKOB Ostrov 50:46 + 27:45
6. Hynková Johanka ONO SKOB Ostrov 72:27 + 49:26