Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.09.2020
Místo konání:
Choustník
Pořadatel:
STA - OK Střelka
Mapa:
Hrad, 1: 10 000, rok 2020
Ředitel závodu:
Lochmanová Jana
Hlavní rozhodčí:
Doležel Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Doležel Tomáš - R3
JURY:
Petráček Aleš, Rosecká Alena, Parkan Jiří
Protokol:
Z důvodu posunutí startovacích hodin o 42 sekund, bylo všem závodníkům co nestartovali na krabičku (HDR, P1 a P2) připočítán čas 42 sekund (posunut čas startu)
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P1     P2    
D10
2.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 20:26
2. Lubasová Nela STA1152 OK Střelka 22:03 + 1:37
3. Dlouhá Julie PGP1051 SK Praga 25:26 + 5:00
4. Charouzová Hana CHT1152 OOB SK Chrast 31:01 + 10:35
5. Kůrková Ema VTA1053 SC vebr-sport 34:06 + 13:40
6. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 37:42 + 17:16
7. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 42:53 + 22:27
8. Doleželová Jolana STA1151 OK Střelka 44:36 + 24:10
Vaníčková Nikola STA1051 OK Střelka DISK
D10N
2.70 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha 27:51
2. Nevrklová Adéla RUZ1252 TJ Růžená 31:00 + 3:09
3. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 31:21 + 3:30
4. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 35:26 + 7:35
5. Komárková Ondřejka SJH1351 SOS Jindřichův Hradec 39:50 + 11:59
6. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 51:59 + 24:08
D12
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 23:22
2. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 28:41 + 5:19
3. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 30:42 + 7:20
4. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 32:18 + 8:56
5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:43 + 9:21
6. Rybáková Ella VTA0951 SC vebr-sport 33:25 + 10:03
7. Čápová Denisa STA0952 OK Střelka 39:02 + 15:40
8. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 40:47 + 17:25
9. Legátová Alice VTA0952 SC vebr-sport 42:40 + 19:18
10. Lubasová Aneta STA0953 OK Střelka 50:56 + 27:34
11. Ptáčková Ema PZR0952 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:47 + 32:25
12. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 56:50 + 33:28
13. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 59:43 + 36:21
Slavíková Barbora CHT0951 OOB SK Chrast DISK
D14
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 22:22
2. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:47 + 1:25
3. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 26:21 + 3:59
4. Kopencová Anna SJH0752 SOS Jindřichův Hradec 28:11 + 5:49
5. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 28:38 + 6:16
6. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 31:59 + 9:37
7. Slavíková Eva CHT0652 OOB SK Chrast 32:08 + 9:46
8. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 33:50 + 11:28
9. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 36:38 + 14:16
10. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 38:26 + 16:04
11. Bestová Magdalena STA0754 OK Střelka 38:55 + 16:33
12. Halamková Justýna CHT0651 OOB SK Chrast 39:26 + 17:04
13. Doležalová Barbora CHT0655 OOB SK Chrast 40:47 + 18:25
14. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 43:32 + 21:10
15. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 45:03 + 22:41
16. Pokorná Bára VTA0752 SC vebr-sport 47:57 + 25:35
D16
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáková Nela SJH0451 SOS Jindřichův Hradec 25:08
2. Novotná Jitka SJH0454 SOS Jindřichův Hradec 26:23 + 1:15
3. Plachá Zita STA0551 OK Střelka 31:28 + 6:20
4. Čápová Eliška STA0451 OK Střelka 34:10 + 9:02
D18
3.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 32:43
2. Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast 33:50 + 1:07
3. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 44:10 + 11:27
4. Jelínková Adéla LPU0254 OK Lokomotiva Pardubice 48:21 + 15:38
Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast DISK
D21C
3.70 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6751
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 34:34 7060
2. Šrámková Michaela SJH9352 SOS Jindřichův Hradec 36:57 + 2:23 6616
3. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 37:10 + 2:36 6576
4. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 39:55 + 5:21 6063
5. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 40:54 + 6:20 5880
6. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 41:20 + 6:46 5799
7. Kubičková Bára SJH9551 SOS Jindřichův Hradec 42:31 + 7:57 5579
8. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 46:04 + 11:30 4917
9. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 46:42 + 12:08 4799
10. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 47:48 + 13:14 4594
11. Pecoldová Pavlína 40001 Cookies & Pancakes 48:17 + 13:43
12. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 53:08 + 18:34 3601
13. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 53:23 + 18:49 3554
14. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 55:31 + 20:57 3156
15. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 60:13 + 25:39 2281
16. Boková Ivana KUO9951 KOB Ústí nad Orlicí 62:16 + 27:42 1899
17. Míková Michaela SJH8251 SOS Jindřichův Hradec 64:29 + 29:55 1486
18. Turczerová Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:18 + 40:44 0
Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast DISK 0
Kožinová Jana PGP6651 SK Praga DISK 0
D21D
3.10 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Drábková Eliška TTR0151 OOB Třebíč 47:39
2. Moravčíková Hana CHT9751 OOB SK Chrast 50:42 + 3:03
3. Pařízková Kateřina PZR7951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:06 + 13:27
D35
3.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:29
2. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 39:27 + 7:58
3. Dlouhá Marta PGP7858 SK Praga 39:29 + 8:00
4. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 41:02 + 9:33
5. Beranová Jana SJH7851 SOS Jindřichův Hradec 41:39 + 10:10
6. Srbová Alena SJI7951 OK Jihlava 45:59 + 14:30
7. Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená 46:51 + 15:22
8. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 48:41 + 17:12
9. Klusáčková Lenka CTB8051 SK OB Chotěboř 49:22 + 17:53
10. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 53:17 + 21:48
11. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 70:20 + 38:51
D45
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 31:03
2. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:21 + 3:18
3. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 34:22 + 3:19
4. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 36:42 + 5:39
5. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:06 + 6:03
6. Zámečníková Jitka 20001 Zámečníci 42:00 + 10:57
7. Blažková Markéta SJH7550 SOS Jindřichův Hradec 44:48 + 13:45
8. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 45:09 + 14:06
D55
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:36
2. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 38:54 + 16:18
D65
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eremiášová Jana TBM5451 KOS TJ Tesla Brno 32:12
2. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:28 + 0:16
3. Podhorská Věra SJI5252 OK Jihlava 70:55 + 38:43
H10
2.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 18:17
2. Beran Antonín SJH1101 SOS Jindřichův Hradec 23:40 + 5:23
3. Kopenec Šimon SJH1002 SOS Jindřichův Hradec 25:17 + 7:00
4. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 25:49 + 7:32
5. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 29:13 + 10:56
6. Kopecký Vojtěch CHT1001 OOB SK Chrast 30:01 + 11:44
7. Kotek Matěj VTA1101 SC vebr-sport 34:03 + 15:46
8. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 35:02 + 16:45
9. Svoboda Jan CHT1002 OOB SK Chrast 35:16 + 16:59
10. Pokorný Vítek VTA1102 SC vebr-sport 39:11 + 20:54
H10N
2.70 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brossaud Thomas 50001 VCB - neregistrovaní 21:17
2. Nouza Vítek SJH1104 SOS Jindřichův Hradec 26:24 + 5:07
3. Krätzer Vojtěch STA1203 OK Střelka 27:55 + 6:38
4. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 32:02 + 10:45
5. Hulec František KSH1101 OB Kašperské Hory 33:12 + 11:55
Andrej Sadrava Žádný oddíl DISK
H12
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 22:46
2. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 24:05 + 1:19
3. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 24:48 + 2:02
4. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 28:48 + 6:02
5. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 30:46 + 8:00
6. Jelínek Vít SJH0804 SOS Jindřichův Hradec 32:27 + 9:41
7. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 35:12 + 12:26
8. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 36:02 + 13:16
9. Rychtárik Tadeáš SJH0901 SOS Jindřichův Hradec 37:15 + 14:29
10. Wierer Antonín STA0901 OK Střelka 41:25 + 18:39
11. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 58:06 + 35:20
H14
2.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 20:25
2. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 22:10 + 1:45
3. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:22 + 4:57
4. Jirků František SJI0600 OK Jihlava 27:48 + 7:23
5. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 30:35 + 10:10
6. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 30:58 + 10:33
7. Kocourek Jiří CTB0602 SK OB Chotěboř 45:36 + 25:11
8. Hruška Tadeáš STA0703 OK Střelka 47:15 + 26:50
9. Wierer Jan STA0701 OK Střelka 47:25 + 27:00
10. Khýn Hubert VTA0603 SC vebr-sport 54:04 + 33:39
Dejnožka Matěj CHT0701 OOB SK Chrast DISK
H16
3.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 26:30
2. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 30:10 + 3:40
3. Keller Filip CHT0503 OOB SK Chrast 30:13 + 3:43
4. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 32:44 + 6:14
5. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 34:45 + 8:15
6. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 39:36 + 13:06
7. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 39:41 + 13:11
8. Krätzer Jakub STA0501 OK Střelka 43:53 + 17:23
9. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 56:32 + 30:02
Stuchlík Viktor STA0502 OK Střelka DISK
H18
3.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pobuda Vojtěch SJH0302 SOS Jindřichův Hradec 24:30
2. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 27:05 + 2:35
3. Hudec Filip SJI0304 OK Jihlava 31:38 + 7:08
4. Dlouhý Matěj VTA0302 SC vebr-sport 34:07 + 9:37
Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga DISK
H21C
4.40 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7400
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 31:13 7683
2. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 33:05 + 1:52 7258
2. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 33:05 + 1:52 7258
4. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:37 + 2:24 7136
5. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 34:30 + 3:17 6935
6. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:53 + 3:40 6847
7. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 37:15 + 6:02 6308
8. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 37:49 + 6:36 6179
9. Nouza Petr ml. SJH9300 SOS Jindřichův Hradec 38:41 + 7:28 5981
10. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 39:34 + 8:21 5780
11. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 42:22 + 11:09 5142
12. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 43:58 + 12:45 4777
13. Stupal František JHB8603 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:31 + 14:18 4423
14. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 45:42 + 14:29 4382
15. Krška Vojtěch VCB8901 OB České Budějovice 46:02 + 14:49 4306
16. Nosek Jakub SJH0002 SOS Jindřichův Hradec 48:36 + 17:23 3721
17. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 50:04 + 18:51 3386
18. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 50:45 + 19:32 3231
19. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:32 + 20:19 3052
20. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 51:56 + 20:43 2961
21. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 53:11 + 21:58 2676
22. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 53:15 + 22:02 2661
23. Dvořáček Dan 40002 Cookies & Pancakes 56:06 + 24:53
24. Pinkas Jan 30001 Červená Voda 58:55 + 27:42
25. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 59:04 + 27:51 1335
26. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:21 + 31:08 586
27. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 63:08 + 31:55 408
28. Čermák Martin RUZ7100 TJ Růžená 73:52 + 42:39 0
Kubák Martin ml. JHB9902 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
H21D
3.50 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 30:18
2. Pařízek Miloš PZR7701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:54 + 18:36
H35
3.90 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 32:24
2. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 46:25 + 14:01
3. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 50:05 + 17:41
4. Rychtárik Ladislav SJH8001 SOS Jindřichův Hradec 52:28 + 20:04
5. Nevrkla Tomáš RUZ7600 TJ Růžená 53:33 + 21:09
6. Keller Ivo CHT7703 OOB SK Chrast 56:09 + 23:45
7. Potužník Martin SJH7705 SOS Jindřichův Hradec 61:28 + 29:04
8. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 62:30 + 30:06
9. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 71:24 + 39:00
10. Černý Petr SJI8100 OK Jihlava 81:30 + 49:06
H45
3.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 25:48
2. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 26:42 + 0:54
3. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 28:06 + 2:18
4. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 30:44 + 4:56
5. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 30:47 + 4:59
6. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:00 + 6:12
7. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 32:07 + 6:19
8. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 33:18 + 7:30
9. Zámečník Pavel 20002 Zámečníci 35:18 + 9:30
10. Dundáček Milan SJH6902 SOS Jindřichův Hradec 35:27 + 9:39
11. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 37:30 + 11:42
12. Novotný Petr SJH6502 SOS Jindřichův Hradec 37:50 + 12:02
13. Hruška Jiří OSN5501 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:45 + 12:57
14. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 39:19 + 13:31
15. Votruba Petr CHT7502 OOB SK Chrast 39:48 + 14:00
16. Pobuda Michal SJH7403 SOS Jindřichův Hradec 43:19 + 17:31
17. Kunc Petr MLA6601 MLOK Mariánské Lázně 45:51 + 20:03
18. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 47:21 + 21:33
19. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 56:36 + 30:48
H55
3.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 28:35
2. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 31:13 + 2:38
3. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 34:32 + 5:57
4. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 35:05 + 6:30
5. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 35:11 + 6:36
6. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 35:13 + 6:38
7. Nosek Vladimír SJH5901 SOS Jindřichův Hradec 35:17 + 6:42
8. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 38:53 + 10:18
9. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 38:58 + 10:23
10. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 42:33 + 13:58
11. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 56:11 + 27:36
H65
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:01
2. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 29:32 + 1:31
3. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 40:03 + 12:02
4. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 40:31 + 12:30
5. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 44:22 + 16:21
6. Šafařík Bedřich OPI4600 Orientační sporty Písek 48:04 + 20:03
7. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 55:32 + 27:31
H70
1.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 27:39
2. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 31:45 + 4:06
3. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 40:38 + 12:59
Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha DISK
HDR
2.70 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 19:58
2. Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 TJ Růžená 21:33 + 1:35
3. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 22:33 + 2:35
4. Čermáková Nela CTB1051 SK OB Chotěboř 24:42 + 4:44
5. Kubáková Laura JHB1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 25:43 + 5:45
6. Rakovec Pavel SCP1501 OK Sparta Praha 26:08 + 6:10
7. Holzapfel Jan STA1202 OK Střelka 26:26 + 6:28
8. Blažek Robin SJI1700 OK Jihlava 34:34 + 14:36
9. Jelínková Anna SJH1252 SOS Jindřichův Hradec 35:20 + 15:22
10. Bílková Emma STA1253 OK Střelka 42:01 + 22:03
11. Jakeš Albert Žádný oddíl 42:22 + 22:24
12. Škrdle Adam Žádný oddíl 42:24 + 22:26
13. Jakeš Maxim Žádný oddíl 42:35 + 22:37
14. Sejková Apolenka STA1451 OK Střelka 44:14 + 24:16
14. Sejk Jan STA1701 OK Střelka 44:14 + 24:16
14. Novotná Laura NNN 44:14 + 24:16
17. Novotný Miroslav 30076629 44:21 + 24:23
18. Vaníček Štěpán STA1201 OK Střelka 47:08 + 27:10
19. Vaníček Robin STA1401 OK Střelka 47:10 + 27:12
20. Jordáková Julie Žádný oddíl 51:49 + 31:51
21. Plachá Vendula Žádný oddíl 51:53 + 31:55
22. Škrdlová Eva Žádný oddíl 52:16 + 32:18
23. Komárek Štěpán SJH1602 SOS Jindřichův Hradec 52:38 + 32:40
24. Svitáková Ludmila SJH1152 SOS Jindřichův Hradec 55:45 + 35:47
25. Kopřiva Tomáš NNN 57:31 + 37:33
26. Běhalová Matylda SJH1353 SOS Jindřichův Hradec 62:06 + 42:08
27. Běhal Matěj SJH1502 SOS Jindřichův Hradec 62:13 + 42:15
28. Andrýs Daniel Žádný oddíl 67:01 + 47:03
29. Andrýs Ota Žádný oddíl 71:05 + 51:07
Stabrava Daniel Žádný oddíl DISK
Marxbauer Matěj STA1204 OK Střelka DISK
Marxbauer Ondra STA0904 OK Střelka DISK
P1
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brossand Yan 28:08
2. Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 31:48 + 3:40
3. Dundáčková Hana SJH7052 SOS Jindřichův Hradec 35:50 + 7:42
4. Bestová Pavla Žádný oddíl 41:35 + 13:27
5. Miksa Miroslav JHB7102 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:05 + 13:57
6. Frajová Kamila RUZ7950 TJ Růžená 44:24 + 16:16
7. Kozák Matěj VCB0920 OB České Budějovice 44:33 + 16:25
8. Míchalová Zuzana SJH8252 SOS Jindřichův Hradec 45:26 + 17:18
9. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 46:06 + 17:58
10. Fraj David RUZ0900 TJ Růžená 47:37 + 19:29
11. Králová Irena 60001 JHB - neregistrovaní 48:30 + 20:22
12. Fraj Oldřich RUZ7502 TJ Růžená 48:59 + 20:51
13. Mikuličová Alena 70001 JHB 49:25 + 21:17
14. Svitáková Eva SJH7852 SOS Jindřichův Hradec 49:28 + 21:20
15. Mikulič Miroslav 70004 JHB 49:45 + 21:37
16. Mikulič Matěj 70002 JHB 49:57 + 21:49
17. Mikulič Adam 70003 JHB 50:34 + 22:26
18. Brossaud Petra 50002 VCB - neregistrovaní 69:35 + 41:27
19. Drahoňovská Lucie 10004 Drahoňovský 100:49 + 72:41
P2
3.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Martin VCB7720 OB České Budějovice 39:48
2. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 41:17 + 1:29
3. Havlík Milan SJH6201 SOS Jindřichův Hradec 42:50 + 3:02
4. Vorlíčková Lenka VTA6751 SC vebr-sport 50:48 + 11:00
5. Svoboda Luděk VTA7101 SC vebr-sport 58:50 + 19:02
6. Kůrka František VTA7401 SC vebr-sport 62:51 + 23:03
7. Nevrklová Martina RUZ8053 TJ Růžená 63:27 + 23:39
8. Svobodová Viola NNN 64:59 + 25:11
9. Jelínková Marta SJH7854 SOS Jindřichův Hradec 69:58 + 30:10
10. Poláková Jolana VTA6851 SC vebr-sport 75:05 + 35:17
11. Drahoňovský Roman 10001 Drahoňovský 83:02 + 43:14
12. Drahoňovská Barbora 10002 Drahoňovský 90:19 + 50:31
Khýn Miroslav VTA5401 SC vebr-sport DISK
Rybáková Radka VTA7951 SC vebr-sport DISK