Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | OK Sparta Praha | 27:51 | ||
2. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | TJ Růžená | 31:00 | + 3:09 | |
3. | Klusáčková Johana | CTB1153 | SK OB Chotěboř | 31:21 | + 3:30 | |
4. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 35:26 | + 7:35 | |
5. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | SOS Jindřichův Hradec | 39:50 | + 11:59 | |
6. | Chumová Lada | SLP1250 | OOB Slavia Praha | 51:59 | + 24:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárková Radka | SJH1151 | SOS Jindřichův Hradec | 20:26 | ||
2. | Lubasová Nela | STA1152 | OK Střelka | 22:03 | + 1:37 | |
3. | Dlouhá Julie | PGP1051 | SK Praga | 25:26 | + 5:00 | |
4. | Charouzová Hana | CHT1152 | OOB SK Chrast | 31:01 | + 10:35 | |
5. | Kůrková Ema | VTA1053 | SC vebr-sport | 34:06 | + 13:40 | |
6. | Pobudová Marie | SJH1050 | SOS Jindřichův Hradec | 37:42 | + 17:16 | |
7. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 42:53 | + 22:27 | |
8. | Doleželová Jolana | STA1151 | OK Střelka | 44:36 | + 24:10 | |
Vaníčková Nikola | STA1051 | OK Střelka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kellerová Alice | CHT0852 | OOB SK Chrast | 23:22 | ||
2. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 28:41 | + 5:19 | |
3. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 30:42 | + 7:20 | |
4. | Charouzová Eliška | CHT0851 | OOB SK Chrast | 32:18 | + 8:56 | |
5. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 32:43 | + 9:21 | |
6. | Rybáková Ella | VTA0951 | SC vebr-sport | 33:25 | + 10:03 | |
7. | Čápová Denisa | STA0952 | OK Střelka | 39:02 | + 15:40 | |
8. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 40:47 | + 17:25 | |
9. | Legátová Alice | VTA0952 | SC vebr-sport | 42:40 | + 19:18 | |
10. | Lubasová Aneta | STA0953 | OK Střelka | 50:56 | + 27:34 | |
11. | Ptáčková Ema | PZR0952 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:47 | + 32:25 | |
12. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 56:50 | + 33:28 | |
13. | Novotná Barbora | VTA0957 | SC vebr-sport | 59:43 | + 36:21 | |
Slavíková Barbora | CHT0951 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavíková Tereza | CHT0656 | OOB SK Chrast | 22:22 | ||
2. | Doleželová Anna | PZR0651 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 23:47 | + 1:25 | |
3. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 26:21 | + 3:59 | |
4. | Kopencová Anna | SJH0752 | SOS Jindřichův Hradec | 28:11 | + 5:49 | |
5. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 28:38 | + 6:16 | |
6. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SOS Jindřichův Hradec | 31:59 | + 9:37 | |
7. | Slavíková Eva | CHT0652 | OOB SK Chrast | 32:08 | + 9:46 | |
8. | Benešová Michaela | SJH0651 | SOS Jindřichův Hradec | 33:50 | + 11:28 | |
9. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 36:38 | + 14:16 | |
10. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 38:26 | + 16:04 | |
11. | Bestová Magdalena | STA0754 | OK Střelka | 38:55 | + 16:33 | |
12. | Halamková Justýna | CHT0651 | OOB SK Chrast | 39:26 | + 17:04 | |
13. | Doležalová Barbora | CHT0655 | OOB SK Chrast | 40:47 | + 18:25 | |
14. | Komínová Vendula | RUZ0751 | TJ Růžená | 43:32 | + 21:10 | |
15. | Zoulíková Vendula | CHT0753 | OOB SK Chrast | 45:03 | + 22:41 | |
16. | Pokorná Bára | VTA0752 | SC vebr-sport | 47:57 | + 25:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáková Nela | SJH0451 | SOS Jindřichův Hradec | 25:08 | ||
2. | Novotná Jitka | SJH0454 | SOS Jindřichův Hradec | 26:23 | + 1:15 | |
3. | Plachá Zita | STA0551 | OK Střelka | 31:28 | + 6:20 | |
4. | Čápová Eliška | STA0451 | OK Střelka | 34:10 | + 9:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dočkalová Klára | SJI0250 | OK Jihlava | 32:43 | ||
2. | Kropáčková Vendula | CHT0353 | OOB SK Chrast | 33:50 | + 1:07 | |
3. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 44:10 | + 11:27 | |
4. | Jelínková Adéla | LPU0254 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:21 | + 15:38 | |
Starková Terezie | CHT0251 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 34:34 | 7060 | ||
2. | Šrámková Michaela | SJH9352 | SOS Jindřichův Hradec | 36:57 | + 2:23 | 6616 | |
3. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 37:10 | + 2:36 | 6576 | |
4. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 39:55 | + 5:21 | 6063 | |
5. | Hulcová Pavla | KSH7753 | OB Kašperské Hory | 40:54 | + 6:20 | 5880 | |
6. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 41:20 | + 6:46 | 5799 | |
7. | Kubičková Bára | SJH9551 | SOS Jindřichův Hradec | 42:31 | + 7:57 | 5579 | |
8. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 46:04 | + 11:30 | 4917 | |
9. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 46:42 | + 12:08 | 4799 | |
10. | Zajícová Kateřina | TAP9053 | KOB Tretra Praha | 47:48 | + 13:14 | 4594 | |
11. | Pecoldová Pavlína | 40001 | Cookies & Pancakes | 48:17 | + 13:43 | ||
12. | Matrasová Vendula | CHT8251 | OOB SK Chrast | 53:08 | + 18:34 | 3601 | |
13. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 53:23 | + 18:49 | 3554 | |
14. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | OK Jihlava | 55:31 | + 20:57 | 3156 | |
15. | Vacková Anna | CHT0051 | OOB SK Chrast | 60:13 | + 25:39 | 2281 | |
16. | Boková Ivana | KUO9951 | KOB Ústí nad Orlicí | 62:16 | + 27:42 | 1899 | |
17. | Míková Michaela | SJH8251 | SOS Jindřichův Hradec | 64:29 | + 29:55 | 1486 | |
18. | Turczerová Hana | KSU9393 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 75:18 | + 40:44 | 0 | |
Nesrovnalová Iveta | JHB8952 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK | 0 | |||
Kašparová Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | DISK | 0 | |||
Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drábková Eliška | TTR0151 | OOB Třebíč | 47:39 | |||
2. | Moravčíková Hana | CHT9751 | OOB SK Chrast | 50:42 | + 3:03 | ||
3. | Pařízková Kateřina | PZR7951 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:06 | + 13:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:29 | ||
2. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 39:27 | + 7:58 | |
3. | Dlouhá Marta | PGP7858 | SK Praga | 39:29 | + 8:00 | |
4. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 41:02 | + 9:33 | |
5. | Beranová Jana | SJH7851 | SOS Jindřichův Hradec | 41:39 | + 10:10 | |
6. | Srbová Alena | SJI7951 | OK Jihlava | 45:59 | + 14:30 | |
7. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | TJ Růžená | 46:51 | + 15:22 | |
8. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 48:41 | + 17:12 | |
9. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 49:22 | + 17:53 | |
10. | Gregorová Lenka | SJH7853 | SOS Jindřichův Hradec | 53:17 | + 21:48 | |
11. | Běloušková Ilona | CTB8053 | SK OB Chotěboř | 70:20 | + 38:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 31:03 | ||
2. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:21 | + 3:18 | |
3. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 34:22 | + 3:19 | |
4. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | OOB SK Chrast | 36:42 | + 5:39 | |
5. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 37:06 | + 6:03 | |
6. | Zámečníková Jitka | 20001 | Zámečníci | 42:00 | + 10:57 | |
7. | Blažková Markéta | SJH7550 | SOS Jindřichův Hradec | 44:48 | + 13:45 | |
8. | Svobodová Martina | VTA7151 | SC vebr-sport | 45:09 | + 14:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 22:36 | ||
2. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 38:54 | + 16:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eremiášová Jana | TBM5451 | KOS TJ Tesla Brno | 32:12 | ||
2. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 32:28 | + 0:16 | |
3. | Podhorská Věra | SJI5252 | OK Jihlava | 70:55 | + 38:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brossaud Thomas | 50001 | VCB - neregistrovaní | 21:17 | ||
2. | Nouza Vítek | SJH1104 | SOS Jindřichův Hradec | 26:24 | + 5:07 | |
3. | Krätzer Vojtěch | STA1203 | OK Střelka | 27:55 | + 6:38 | |
4. | Hulec Karel | KSH1301 | OB Kašperské Hory | 32:02 | + 10:45 | |
5. | Hulec František | KSH1101 | OB Kašperské Hory | 33:12 | + 11:55 | |
Andrej Sadrava | Žádný oddíl | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míchal Jakub | SJH1001 | SOS Jindřichův Hradec | 18:17 | ||
2. | Beran Antonín | SJH1101 | SOS Jindřichův Hradec | 23:40 | + 5:23 | |
3. | Kopenec Šimon | SJH1002 | SOS Jindřichův Hradec | 25:17 | + 7:00 | |
4. | Míka Ondřej | VCB1003 | OB České Budějovice | 25:49 | + 7:32 | |
5. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 29:13 | + 10:56 | |
6. | Kopecký Vojtěch | CHT1001 | OOB SK Chrast | 30:01 | + 11:44 | |
7. | Kotek Matěj | VTA1101 | SC vebr-sport | 34:03 | + 15:46 | |
8. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 35:02 | + 16:45 | |
9. | Svoboda Jan | CHT1002 | OOB SK Chrast | 35:16 | + 16:59 | |
10. | Pokorný Vítek | VTA1102 | SC vebr-sport | 39:11 | + 20:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 22:46 | ||
2. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 24:05 | + 1:19 | |
3. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 24:48 | + 2:02 | |
4. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SOS Jindřichův Hradec | 28:48 | + 6:02 | |
5. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SOS Jindřichův Hradec | 30:46 | + 8:00 | |
6. | Jelínek Vít | SJH0804 | SOS Jindřichův Hradec | 32:27 | + 9:41 | |
7. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 35:12 | + 12:26 | |
8. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 36:02 | + 13:16 | |
9. | Rychtárik Tadeáš | SJH0901 | SOS Jindřichův Hradec | 37:15 | + 14:29 | |
10. | Wierer Antonín | STA0901 | OK Střelka | 41:25 | + 18:39 | |
11. | Černý Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 58:06 | + 35:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 20:25 | ||
2. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 22:10 | + 1:45 | |
3. | Knap Jakub | PZR0701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:22 | + 4:57 | |
4. | Jirků František | SJI0600 | OK Jihlava | 27:48 | + 7:23 | |
5. | Svoboda Jan | VTA0701 | SC vebr-sport | 30:35 | + 10:10 | |
6. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 30:58 | + 10:33 | |
7. | Kocourek Jiří | CTB0602 | SK OB Chotěboř | 45:36 | + 25:11 | |
8. | Hruška Tadeáš | STA0703 | OK Střelka | 47:15 | + 26:50 | |
9. | Wierer Jan | STA0701 | OK Střelka | 47:25 | + 27:00 | |
10. | Khýn Hubert | VTA0603 | SC vebr-sport | 54:04 | + 33:39 | |
Dejnožka Matěj | CHT0701 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 26:30 | ||
2. | Hybeš Michal | CHT0401 | OOB SK Chrast | 30:10 | + 3:40 | |
3. | Keller Filip | CHT0503 | OOB SK Chrast | 30:13 | + 3:43 | |
4. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 32:44 | + 6:14 | |
5. | Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | 34:45 | + 8:15 | |
6. | Kuc Radim | SCP0400 | OK Sparta Praha | 39:36 | + 13:06 | |
7. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | OK Jihlava | 39:41 | + 13:11 | |
8. | Krätzer Jakub | STA0501 | OK Střelka | 43:53 | + 17:23 | |
9. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 56:32 | + 30:02 | |
Stuchlík Viktor | STA0502 | OK Střelka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SOS Jindřichův Hradec | 24:30 | ||
2. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 27:05 | + 2:35 | |
3. | Hudec Filip | SJI0304 | OK Jihlava | 31:38 | + 7:08 | |
4. | Dlouhý Matěj | VTA0302 | SC vebr-sport | 34:07 | + 9:37 | |
Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 31:13 | 7683 | ||
2. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 33:05 | + 1:52 | 7258 | |
2. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 33:05 | + 1:52 | 7258 | |
4. | Turczer Petr | KSU7945 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:37 | + 2:24 | 7136 | |
5. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 34:30 | + 3:17 | 6935 | |
6. | Janů Zdeněk | KSU9045 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:53 | + 3:40 | 6847 | |
7. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:15 | + 6:02 | 6308 | |
8. | Šafařík Ivo | OPI7402 | Orientační sporty Písek | 37:49 | + 6:36 | 6179 | |
9. | Nouza Petr ml. | SJH9300 | SOS Jindřichův Hradec | 38:41 | + 7:28 | 5981 | |
10. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 39:34 | + 8:21 | 5780 | |
11. | Málek Martin | CST8902 | OB Strakonice | 42:22 | + 11:09 | 5142 | |
12. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 43:58 | + 12:45 | 4777 | |
13. | Stupal František | JHB8603 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 45:31 | + 14:18 | 4423 | |
14. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SOS Jindřichův Hradec | 45:42 | + 14:29 | 4382 | |
15. | Krška Vojtěch | VCB8901 | OB České Budějovice | 46:02 | + 14:49 | 4306 | |
16. | Nosek Jakub | SJH0002 | SOS Jindřichův Hradec | 48:36 | + 17:23 | 3721 | |
17. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | KOB Tretra Praha | 50:04 | + 18:51 | 3386 | |
18. | Čermák Jiří | CTB9903 | SK OB Chotěboř | 50:45 | + 19:32 | 3231 | |
19. | Poláček Tomáš | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:32 | + 20:19 | 3052 | |
20. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 51:56 | + 20:43 | 2961 | |
21. | Hulec Jakub | KSH8401 | OB Kašperské Hory | 53:11 | + 21:58 | 2676 | |
22. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SOS Jindřichův Hradec | 53:15 | + 22:02 | 2661 | |
23. | Dvořáček Dan | 40002 | Cookies & Pancakes | 56:06 | + 24:53 | ||
24. | Pinkas Jan | 30001 | Červená Voda | 58:55 | + 27:42 | ||
25. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 59:04 | + 27:51 | 1335 | |
26. | Novohradský Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:21 | + 31:08 | 586 | |
27. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | OK Jihlava | 63:08 | + 31:55 | 408 | |
28. | Čermák Martin | RUZ7100 | TJ Růžená | 73:52 | + 42:39 | 0 | |
Kubák Martin ml. | JHB9902 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 30:18 | |||
2. | Pařízek Miloš | PZR7701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:54 | + 18:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 32:24 | ||
2. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 46:25 | + 14:01 | |
3. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 50:05 | + 17:41 | |
4. | Rychtárik Ladislav | SJH8001 | SOS Jindřichův Hradec | 52:28 | + 20:04 | |
5. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | TJ Růžená | 53:33 | + 21:09 | |
6. | Keller Ivo | CHT7703 | OOB SK Chrast | 56:09 | + 23:45 | |
7. | Potužník Martin | SJH7705 | SOS Jindřichův Hradec | 61:28 | + 29:04 | |
8. | Běloušek Pavel | CTB7602 | SK OB Chotěboř | 62:30 | + 30:06 | |
9. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 71:24 | + 39:00 | |
10. | Černý Petr | SJI8100 | OK Jihlava | 81:30 | + 49:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | 25:48 | ||
2. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 26:42 | + 0:54 | |
3. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 28:06 | + 2:18 | |
4. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 30:44 | + 4:56 | |
5. | Parkan Jiří | SJH6801 | SOS Jindřichův Hradec | 30:47 | + 4:59 | |
6. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 32:00 | + 6:12 | |
7. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 32:07 | + 6:19 | |
8. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 33:18 | + 7:30 | |
9. | Zámečník Pavel | 20002 | Zámečníci | 35:18 | + 9:30 | |
10. | Dundáček Milan | SJH6902 | SOS Jindřichův Hradec | 35:27 | + 9:39 | |
11. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 37:30 | + 11:42 | |
12. | Novotný Petr | SJH6502 | SOS Jindřichův Hradec | 37:50 | + 12:02 | |
13. | Hruška Jiří | OSN5501 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:45 | + 12:57 | |
14. | Komín Petr | RUZ7200 | TJ Růžená | 39:19 | + 13:31 | |
15. | Votruba Petr | CHT7502 | OOB SK Chrast | 39:48 | + 14:00 | |
16. | Pobuda Michal | SJH7403 | SOS Jindřichův Hradec | 43:19 | + 17:31 | |
17. | Kunc Petr | MLA6601 | MLOK Mariánské Lázně | 45:51 | + 20:03 | |
18. | Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | 47:21 | + 21:33 | |
19. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 56:36 | + 30:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 28:35 | ||
2. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 31:13 | + 2:38 | |
3. | Sucharda Jiří | BOR5802 | OK Jiskra Nový Bor | 34:32 | + 5:57 | |
4. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 35:05 | + 6:30 | |
5. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 35:11 | + 6:36 | |
6. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 35:13 | + 6:38 | |
7. | Nosek Vladimír | SJH5901 | SOS Jindřichův Hradec | 35:17 | + 6:42 | |
8. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 38:53 | + 10:18 | |
9. | Kafka Václav | SJI6001 | OK Jihlava | 38:58 | + 10:23 | |
10. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 42:33 | + 13:58 | |
11. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 56:11 | + 27:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:01 | ||
2. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 29:32 | + 1:31 | |
3. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 40:03 | + 12:02 | |
4. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 40:31 | + 12:30 | |
5. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 44:22 | + 16:21 | |
6. | Šafařík Bedřich | OPI4600 | Orientační sporty Písek | 48:04 | + 20:03 | |
7. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 55:32 | + 27:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | OOB SK Chrast | 27:39 | ||
2. | Paulíček Jiří | SJI4911 | OK Jihlava | 31:45 | + 4:06 | |
3. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 40:38 | + 12:59 | |
Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 19:58 | ||
2. | Hofhanzlová Magdaléna | RUZ1650 | TJ Růžená | 21:33 | + 1:35 | |
3. | Míka Tomáš | VCB1403 | OB České Budějovice | 22:33 | + 2:35 | |
4. | Čermáková Nela | CTB1051 | SK OB Chotěboř | 24:42 | + 4:44 | |
5. | Kubáková Laura | JHB1550 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 25:43 | + 5:45 | |
6. | Rakovec Pavel | SCP1501 | OK Sparta Praha | 26:08 | + 6:10 | |
7. | Holzapfel Jan | STA1202 | OK Střelka | 26:26 | + 6:28 | |
8. | Blažek Robin | SJI1700 | OK Jihlava | 34:34 | + 14:36 | |
9. | Jelínková Anna | SJH1252 | SOS Jindřichův Hradec | 35:20 | + 15:22 | |
10. | Bílková Emma | STA1253 | OK Střelka | 42:01 | + 22:03 | |
11. | Jakeš Albert | Žádný oddíl | 42:22 | + 22:24 | ||
12. | Škrdle Adam | Žádný oddíl | 42:24 | + 22:26 | ||
13. | Jakeš Maxim | Žádný oddíl | 42:35 | + 22:37 | ||
14. | Sejková Apolenka | STA1451 | OK Střelka | 44:14 | + 24:16 | |
14. | Sejk Jan | STA1701 | OK Střelka | 44:14 | + 24:16 | |
14. | Novotná Laura | NNN | 44:14 | + 24:16 | ||
17. | Novotný Miroslav | 30076629 | 44:21 | + 24:23 | ||
18. | Vaníček Štěpán | STA1201 | OK Střelka | 47:08 | + 27:10 | |
19. | Vaníček Robin | STA1401 | OK Střelka | 47:10 | + 27:12 | |
20. | Jordáková Julie | Žádný oddíl | 51:49 | + 31:51 | ||
21. | Plachá Vendula | Žádný oddíl | 51:53 | + 31:55 | ||
22. | Škrdlová Eva | Žádný oddíl | 52:16 | + 32:18 | ||
23. | Komárek Štěpán | SJH1602 | SOS Jindřichův Hradec | 52:38 | + 32:40 | |
24. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | SOS Jindřichův Hradec | 55:45 | + 35:47 | |
25. | Kopřiva Tomáš | NNN | 57:31 | + 37:33 | ||
26. | Běhalová Matylda | SJH1353 | SOS Jindřichův Hradec | 62:06 | + 42:08 | |
27. | Běhal Matěj | SJH1502 | SOS Jindřichův Hradec | 62:13 | + 42:15 | |
28. | Andrýs Daniel | Žádný oddíl | 67:01 | + 47:03 | ||
29. | Andrýs Ota | Žádný oddíl | 71:05 | + 51:07 | ||
Stabrava Daniel | Žádný oddíl | DISK | ||||
Marxbauer Matěj | STA1204 | OK Střelka | DISK | |||
Marxbauer Ondra | STA0904 | OK Střelka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brossand Yan | 28:08 | ||||
2. | Bartáková Petra | SJI8151 | OK Jihlava | 31:48 | + 3:40 | |
3. | Dundáčková Hana | SJH7052 | SOS Jindřichův Hradec | 35:50 | + 7:42 | |
4. | Bestová Pavla | Žádný oddíl | 41:35 | + 13:27 | ||
5. | Miksa Miroslav | JHB7102 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 42:05 | + 13:57 | |
6. | Frajová Kamila | RUZ7950 | TJ Růžená | 44:24 | + 16:16 | |
7. | Kozák Matěj | VCB0920 | OB České Budějovice | 44:33 | + 16:25 | |
8. | Míchalová Zuzana | SJH8252 | SOS Jindřichův Hradec | 45:26 | + 17:18 | |
9. | Nováková Hana | CTB7551 | SK OB Chotěboř | 46:06 | + 17:58 | |
10. | Fraj David | RUZ0900 | TJ Růžená | 47:37 | + 19:29 | |
11. | Králová Irena | 60001 | JHB - neregistrovaní | 48:30 | + 20:22 | |
12. | Fraj Oldřich | RUZ7502 | TJ Růžená | 48:59 | + 20:51 | |
13. | Mikuličová Alena | 70001 | JHB | 49:25 | + 21:17 | |
14. | Svitáková Eva | SJH7852 | SOS Jindřichův Hradec | 49:28 | + 21:20 | |
15. | Mikulič Miroslav | 70004 | JHB | 49:45 | + 21:37 | |
16. | Mikulič Matěj | 70002 | JHB | 49:57 | + 21:49 | |
17. | Mikulič Adam | 70003 | JHB | 50:34 | + 22:26 | |
18. | Brossaud Petra | 50002 | VCB - neregistrovaní | 69:35 | + 41:27 | |
19. | Drahoňovská Lucie | 10004 | Drahoňovský | 100:49 | + 72:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozák Martin | VCB7720 | OB České Budějovice | 39:48 | ||
2. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 41:17 | + 1:29 | |
3. | Havlík Milan | SJH6201 | SOS Jindřichův Hradec | 42:50 | + 3:02 | |
4. | Vorlíčková Lenka | VTA6751 | SC vebr-sport | 50:48 | + 11:00 | |
5. | Svoboda Luděk | VTA7101 | SC vebr-sport | 58:50 | + 19:02 | |
6. | Kůrka František | VTA7401 | SC vebr-sport | 62:51 | + 23:03 | |
7. | Nevrklová Martina | RUZ8053 | TJ Růžená | 63:27 | + 23:39 | |
8. | Svobodová Viola | NNN | 64:59 | + 25:11 | ||
9. | Jelínková Marta | SJH7854 | SOS Jindřichův Hradec | 69:58 | + 30:10 | |
10. | Poláková Jolana | VTA6851 | SC vebr-sport | 75:05 | + 35:17 | |
11. | Drahoňovský Roman | 10001 | Drahoňovský | 83:02 | + 43:14 | |
12. | Drahoňovská Barbora | 10002 | Drahoňovský | 90:19 | + 50:31 | |
Khýn Miroslav | VTA5401 | SC vebr-sport | DISK | |||
Rybáková Radka | VTA7951 | SC vebr-sport | DISK |