Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Marie | MLA1250 | MLOK Mariánské Lázně | 35:23 | ||
2. | Zabolotná Kiára | MLA1152 | MLOK Mariánské Lázně | 44:41 | + 9:18 | |
3. | Peláková Daniela | MLA1155 | MLOK Mariánské Lázně | 46:47 | + 11:24 | |
4. | Juhuszová Tereza | Nejdek Orienteering | 99:05 | + 63:42 | ||
5. | Pávková Anna | NEK1350 | Nejdek Orienteering | 100:40 | + 65:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišáková Leona | MLA1151 | MLOK Mariánské Lázně | 24:58 | ||
2. | And?lová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | 26:52 | + 1:54 | |
3. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 29:00 | + 4:02 | |
4. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 34:53 | + 9:55 | |
5. | Nykodymová Anna | MLA1154 | MLOK Mariánské Lázně | 36:32 | + 11:34 | |
6. | Fryšová Zuzana | DCH1151 | Radioelektronika Cheb | 37:33 | + 12:35 | |
7. | Prinzová Lada | MLA1150 | MLOK Mariánské Lázně | 39:48 | + 14:50 | |
8. | Cikhardtová Adéla | NEK1150 | Nejdek Orienteering | 43:56 | + 18:58 | |
9. | Fáberová Hana | KRL1153 | Kometa Kralovice | 46:39 | + 21:41 | |
10. | Škultéty Kristýna | NEK1251 | Nejdek Orienteering | 51:47 | + 26:49 | |
11. | Hynková Anna | ONO1250 | SKOB Ostrov | 63:30 | + 38:32 | |
12. | Maternová Jana | VPM1150 | KOS Slavia Plzeň | 68:30 | + 43:32 | |
13. | Gelnerová Karolína | KRL1350 | Kometa Kralovice | 93:41 | + 68:43 | |
14. | Gregorová Vendula | NEK1250 | Nejdek Orienteering | 116:31 | + 91:33 | |
Peterková Adéla | KRL0953 | Kometa Kralovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 26:59 | ||
2. | Fryšová Žaneta | DCH0959 | Radioelektronika Cheb | 29:58 | + 2:59 | |
3. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 31:56 | + 4:57 | |
4. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 33:58 | + 6:59 | |
5. | Šafránková Eliška | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:12 | + 7:13 | |
6. | ?adková Michaela | KRL0954 | Kometa Kralovice | 40:01 | + 13:02 | |
7. | Je?menová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 46:24 | + 19:25 | |
8. | Hynková Marie | ONO1050 | SKOB Ostrov | 48:13 | + 21:14 | |
9. | Beránková Julie | VPM1051 | KOS Slavia Plzeň | 50:15 | + 23:16 | |
10. | Sedláková Nela | BSO0952 | KOB Baník Sokolov | 77:09 | + 50:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 24:56 | ||
2. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 25:58 | + 1:02 | |
3. | Sobotová Kate?ina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 28:12 | + 3:16 | |
4. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 28:18 | + 3:22 | |
5. | Kropá?ová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 30:06 | + 5:10 | |
6. | Beránková Hedvika | VPM0850 | KOS Slavia Plzeň | 30:20 | + 5:24 | |
6. | Pokorná Anežka | KRL0757 | Kometa Kralovice | 30:20 | + 5:24 | |
8. | Frühaufová Julie | SKV0754 | TJ Slovan Karlovy Vary | 30:25 | + 5:29 | |
9. | Fryšová Andrea | DCH0760 | Radioelektronika Cheb | 32:40 | + 7:44 | |
10. | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 33:43 | + 8:47 | |
11. | Šitrová Št?pánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:23 | + 9:27 | |
12. | Kadlecová Barbora | VPM0750 | KOS Slavia Plzeň | 36:19 | + 11:23 | |
13. | Hrabánková Kate?ina Anna | NEK0750 | Nejdek Orienteering | 61:32 | + 36:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 25:31 | ||
2. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 26:56 | + 1:25 | |
3. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 28:24 | + 2:53 | |
4. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 30:22 | + 4:51 | |
5. | Pekárková Bára | ONO0655 | SKOB Ostrov | 31:50 | + 6:19 | |
6. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 32:26 | + 6:55 | |
7. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 35:40 | + 10:09 | |
8. | Halámková Jana | ONO0657 | SKOB Ostrov | 36:21 | + 10:50 | |
9. | Doubravová Barbora | DCH0657 | Radioelektronika Cheb | 39:06 | + 13:35 | |
10. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 55:35 | + 30:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 33:19 | ||
2. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 40:39 | + 7:20 | |
3. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 42:20 | + 9:01 | |
4. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:31 | + 9:12 | |
5. | Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 43:56 | + 10:37 | |
6. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 44:23 | + 11:04 | |
7. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 46:04 | + 12:45 | |
8. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 47:27 | + 14:08 | |
9. | Savi?ová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:02 | + 16:43 | |
10. | Gregorová Kate?ina | BSO8151 | KOB Baník Sokolov | 51:52 | + 18:33 | |
11. | Kožíšková Hana | MLA8350 | MLOK Mariánské Lázně | 52:39 | + 19:20 | |
12. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 56:41 | + 23:22 | |
13. | K?enková Eva | VPM8350 | KOS Slavia Plzeň | 58:56 | + 25:37 | |
14. | Hynková Jana | ONO8650 | SKOB Ostrov | 62:23 | + 29:04 | |
15. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 63:55 | + 30:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 50:26 | ||
2. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 54:26 | + 4:00 | |
3. | Fryšová Tereza | DCH7654 | Radioelektronika Cheb | 62:05 | + 11:39 | |
4. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 63:09 | + 12:43 | |
5. | Ran?áková Stá?a | DKL5950 | KOB Kladno | 66:13 | + 15:47 | |
6. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 67:39 | + 17:13 | |
7. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva Chomutov | 71:28 | + 21:02 | |
8. | ?epi?ková Jana | LPM7353 | OK Lokomotiva Plzeň | 77:31 | + 27:05 | |
9. | Millionová Hedvika | MAS7351 | OOB Aš | 77:40 | + 27:14 | |
10. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | 82:11 | + 31:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedli?ka Josef | VPM1102 | KOS Slavia Plzeň | 34:30 | ||
2. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 40:39 | + 6:09 | |
3. | K?enek Jan | VPM1101 | KOS Slavia Plzeň | 46:29 | + 11:59 | |
4. | Kvá? Martin | MLA1102 | MLOK Mariánské Lázně | 61:22 | + 26:52 | |
5. | Fecko Richard | NEK1100 | Nejdek Orienteering | 63:20 | + 28:50 | |
6. | ?epi?ka Antonín | LPM1102 | OK Lokomotiva Plzeň | 64:10 | + 29:40 | |
Gregor Josef | NEK1000 | Nejdek Orienteering | DISK | |||
8. | Cepek Vojtech | 30002 | xxx | 144:02 | + 109:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | And?l Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 20:53 | ||
2. | Št?rba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 25:59 | + 5:06 | |
3. | Brabec Zden?k | MAS1001 | OOB Aš | 26:37 | + 5:44 | |
4. | Houba Vojt?ch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 28:59 | + 8:06 | |
5. | Materna Josef | VPM0902 | KOS Slavia Plzeň | 30:24 | + 9:31 | |
6. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 30:28 | + 9:35 | |
7. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | MLOK Mariánské Lázně | 33:50 | + 12:57 | |
8. | Haller Maxmilián | KRL1102 | Kometa Kralovice | 36:48 | + 15:55 | |
9. | Beneš Jan | MLA1000 | MLOK Mariánské Lázně | 39:52 | + 18:59 | |
10. | Parula Egon | LPM1000 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:34 | + 20:41 | |
11. | ?erný Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 44:44 | + 23:51 | |
12. | Bejvan?ický Jan | KRL1003 | Kometa Kralovice | 50:08 | + 29:15 | |
12. | Havel Št?pán | LPM0902 | OK Lokomotiva Plzeň | 60:12 | + 39:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plevný Albert | DCH0711 | Radioelektronika Cheb | 25:37 | ||
2. | Brabec Mat?j | MAS0701 | OOB Aš | 30:05 | + 4:28 | |
3. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 30:43 | + 5:06 | |
4. | Herman Ond?ej | MLA0801 | MLOK Mariánské Lázně | 33:46 | + 8:09 | |
5. | Maglia Šimon | ONO0702 | SKOB Ostrov | 34:43 | + 9:06 | |
6. | Kvá? Miroslav | MLA0800 | MLOK Mariánské Lázně | 35:18 | + 9:41 | |
7. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 35:43 | + 10:06 | |
8. | Bejvan?ický Josef | KRL0703 | Kometa Kralovice | 36:08 | + 10:31 | |
9. | Pávek Št?pán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 37:11 | + 11:34 | |
10. | Krs Jakub | VPM0801 | KOS Slavia Plzeň | 39:47 | + 14:10 | |
11. | Bruckner Filip | DCH0714 | Radioelektronika Cheb | 41:12 | + 15:35 | |
12. | Vodrážka Št?pán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 42:23 | + 16:46 | |
13. | Janoch Mikuláš | MLA0700 | MLOK Mariánské Lázně | 44:14 | + 18:37 | |
14. | Mála Matyáš | MAS0800 | OOB Aš | 60:55 | + 35:18 | |
15. | Pícl Kryštof | VPM0800 | KOS Slavia Plzeň | 94:30 | + 68:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlí?ek Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 27:14 | ||
2. | Myslík Vojt?ch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 28:49 | + 1:35 | |
3. | Sobota Ond?ej | VPM0502 | KOS Slavia Plzeň | 29:13 | + 1:59 | |
4. | Je?men Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 31:48 | + 4:34 | |
5. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 35:12 | + 7:58 | |
6. | Kropá? Filip | KRL0503 | Kometa Kralovice | 43:36 | + 16:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenický Mat?j | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:50 | 5926 | ||
2. | Laciga Radek | PGP8202 | SK Praga | 38:25 | + 1:35 | 5694 | |
3. | Kohoutek Old?ich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 40:36 | + 3:46 | 5374 | |
4. | Havlí?ek Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 49:45 | + 12:55 | 4032 | |
5. | Ková? František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 51:03 | + 14:13 | 3841 | |
6. | Bo?ánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 52:16 | + 15:26 | 3662 | |
7. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 55:38 | + 18:48 | 3169 | |
8. | Frank Ji?í | MAS9600 | OOB Aš | 59:50 | + 23:00 | 2552 | |
9. | Šunda Marek | VSP9200 | USK Praha | 73:08 | + 36:18 | 601 | |
10. | Gajdoš Martin | 60001 | - | 83:46 | + 46:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 33:03 | ||
2. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 34:08 | + 1:05 | |
3. | Vodrážka Ond?ej | VPM7702 | KOS Slavia Plzeň | 34:41 | + 1:38 | |
4. | Rauch Stanislav | VPM8201 | KOS Slavia Plzeň | 36:54 | + 3:51 | |
5. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 38:09 | + 5:06 | |
6. | Ková? Jind?ich | MAS6800 | OOB Aš | 41:19 | + 8:16 | |
7. | Badura Václav | SKV8101 | TJ Slovan Karlovy Vary | 41:52 | + 8:49 | |
9. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:16 | + 10:13 | |
10. | Šev?ík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | 43:38 | + 10:35 | |
11. | Je?men Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 44:18 | + 11:15 | |
12. | Fišer Pavel | SKV7200 | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:33 | + 12:30 | |
13. | Šilhavý Jakub | LPM8500 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:52 | + 12:49 | |
14. | Pila? Karel | MAS5501 | OOB Aš | 46:19 | + 13:16 | |
15. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:54 | + 13:51 | |
16. | Dvo?ák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:58 | + 13:55 | |
17. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 47:58 | + 14:55 | |
18. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 48:28 | + 15:25 | |
19. | Travnicek Jan | PLU7501 | TJ SOKOL Plumlov | 51:27 | + 18:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | ?epi?ka Ladislav | LPM6701 | OK Lokomotiva Plzeň | 38:55 | ||
2. | Trhlík Tomáš | PLU7407 | TJ SOKOL Plumlov | 43:42 | + 4:47 | |
3. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 45:05 | + 6:10 | |
4. | Urbánek Lumír | ONO6701 | SKOB Ostrov | 45:19 | + 6:24 | |
5. | Beneš Marek | MLA7601 | MLOK Mariánské Lázně | 47:24 | + 8:29 | |
6. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:41 | + 10:46 | |
7. | Hynek Petr | ONO7000 | SKOB Ostrov | 49:47 | + 10:52 | |
8. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 50:49 | + 11:54 | |
9. | Kohoutek Old?ich | BSO7100 | KOB Baník Sokolov | 51:23 | + 12:28 | |
10. | Fiala Michal | KSH7601 | OB Kašperské Hory | 52:06 | + 13:11 | |
11. | Fryš Zden?k | DCH7503 | Radioelektronika Cheb | 53:46 | + 14:51 | |
12. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:23 | + 17:28 | |
13. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:58 | + 20:03 | |
14. | Kavka Ji?í | SCP5900 | OK Sparta Praha | 60:24 | + 21:29 | |
15. | Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 65:15 | + 26:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia Plzeň | 36:34 | ||
2. | Beránek Petr | VPM4502 | KOS Slavia Plzeň | 46:50 | + 10:16 | |
3. | Blažek Ji?í | VPM5009 | KOS Slavia Plzeň | 49:02 | + 12:28 | |
4. | Pech Ji?í | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:11 | + 12:37 | |
5. | ?ech Petr | DCH6002 | Radioelektronika Cheb | 59:09 | + 22:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 43:22 | ||
2. | Valeška Rudolf | LCV4700 | TJ Lokomotiva Chomutov | 47:45 | + 4:23 | |
3. | Mágr Zden?k | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 52:43 | + 9:21 | |
4. | Nykles Vladimír | VPM4702 | KOS Slavia Plzeň | 58:04 | + 14:42 | |
5. | Hájek Jan | MAS5401 | OOB Aš | 60:49 | + 17:27 | |
6. | Schejbal Ladislav | DCH5301 | Radioelektronika Cheb | 106:10 | + 62:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šebiánová Lucie | Kometa Kralovice | 67:53 | |||
2. | Fojtíková Nikola | BSO0853 | KOB Baník Sokolov | 74:54 | + 7:01 | |
3. | Tauerová Kristina | BSO0855 | KOB Baník Sokolov | 76:23 | + 8:30 | |
4. | Fojtíková Vendula | BSO0854 | KOB Baník Sokolov | 77:21 | + 9:28 | |
Špelinová Magda | NER | Neregistrovaný | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapka Radim | 40001 | Neregistrovaný | 53:44 | ||
2. | Sobota Petr | VPM7800 | KOS Slavia Plzeň | 57:48 | + 4:04 | |
3. | Valenta Jan | Neregistrovaný | 61:35 | + 7:51 | ||
4. | Klinkerová Jitka | Neregistrovaný | 69:41 | + 15:57 | ||
5. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | TJ Lokomotiva Chomutov | 90:11 | + 36:27 | |
6. | Cepek Pavel | 30001 | xxx | 96:27 | + 42:43 | |
7. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 110:03 | + 56:19 | |
8. | Vá?a Martin | 10001 | TJ Sokol Holoubkov | 116:29 | + 62:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rambousek Marek | BSO1400 | KOB Baník Sokolov | 31:55 | ||
1. | Gregor Ond?ej | BSO1200 | KOB Baník Sokolov | 31:55 | ||
3. | Rambousková Daniela | BSO1650 | KOB Baník Sokolov | 34:20 | + 2:25 | |
4. | Rauch Jonáš | VPM1500 | KOS Slavia Plzeň | 39:48 | + 7:53 | |
5. | Krsová Anna | LPM1251 | OK Lokomotiva Plzeň | 48:13 | + 16:18 | |
6. | Šilhavý Mat?j | LPM1600 | OK Lokomotiva Plzeň | 52:10 | + 20:15 | |
7. | Milota Jan | MLA0500 | MLOK Mariánské Lázně | 55:49 | + 23:54 | |
8. | Kodýtková Marie | 20001 | LPM | 81:12 | + 49:17 | |
9. | Pivcová Lucie | MLA1650 | MLOK Mariánské Lázně | 100:06 | + 68:11 | |
10. | Hynková Johanna | ONO1750 | SKOB Ostrov | 100:47 | + 68:52 |