Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikulová Laura | ZVO1450 | C | OB SK Zvole | 22:29 | |
2. | Hrušková Tereza | DOR1451 | C | OK Dobříš | 27:09 | + 4:40 |
3. | Štolbová Lenka | KNC1250 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 30:08 | + 7:39 |
4. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:43 | + 11:14 |
5. | Dvořáková Šarlota | DKP1360 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:23 | + 12:54 |
6. | Dvořáková Anežka | KNC1450 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 37:01 | + 14:32 |
7. | Hrušková Zuzana | DOR1452 | C | OK Dobříš | 37:57 | + 15:28 |
8. | Svítilová Veronika | PGP1550 | C | SK Praga | 41:15 | + 18:46 |
9. | Čermáková Emílie | 0180001 | EEE | 44:43 | + 22:14 | |
10. | Michalíková Stela | ZVO1352 | C | OB SK Zvole | 45:53 | + 23:24 |
11. | Datlová Anna | DKL1350 | C | KOB Kladno | 47:30 | + 25:01 |
12. | Forštová Linda | DOR1350 | C | OK Dobříš | 59:29 | + 37:00 |
13. | Pelikánová Jitka | KAM1451 | C | OK Kamenice | 68:58 | + 46:29 |
14. | Voleská Andrea | KAM1456 | C | OK Kamenice | 69:16 | + 46:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:05 | |
2. | Bašusová Olga | KAM1250 | C | OK Kamenice | 17:03 | + 0:58 |
3. | Súkupová Anita | PGP1352 | C | SK Praga | 17:06 | + 1:01 |
4. | Rejšková Klára | KAM1251 | C | OK Kamenice | 21:03 | + 4:58 |
5. | Ouhrabková Bára | TAP1256 | C | KOB Tretra Praha | 21:44 | + 5:39 |
6. | Šimůnková Kateřina | RIC1251 | OB Říčany | 23:08 | + 7:03 | |
7. | Večerková Klára | DKP1452 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:44 | + 7:39 |
8. | Maroušková Julie | DKP1256 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:57 | + 7:52 |
9. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | C | SK Moravan Louňovice | 26:33 | + 10:28 |
10. | Janečková Eliška | DKP1453 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:01 | + 13:56 |
11. | Dobyášová Kateřina | KAM1252 | C | OK Kamenice | 34:08 | + 18:03 |
12. | Proxová Veronika | RIC1350 | C | OB Říčany | 34:20 | + 18:15 |
13. | Neškudlová Kateřina | KAM1450 | C | OK Kamenice | 35:26 | + 19:21 |
14. | Matoušková Edita | ODV1350 | C | TJ Aero Odolena Voda | 36:50 | + 20:45 |
15. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:02 | + 23:57 |
16. | Bradnová Lenka | KAM1253 | C | OK Kamenice | 42:28 | + 26:23 |
17. | Řeháková Berta | RIC1351 | C | OB Říčany | 42:59 | + 26:54 |
18. | Kavková Valerie | RIC1250 | C | OB Říčany | 44:38 | + 28:33 |
19. | Všetečková Stela | PGP1253 | C | SK Praga | 48:42 | + 32:37 |
20. | Collis Emma | DKP1251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:50 | + 37:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | B | Oddíl OB Kotlářka | 17:58 | |
2. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | B | OK Kamenice | 19:17 | + 1:19 |
3. | Rodová Anežka | VSP1152 | B | USK Praha | 20:43 | + 2:45 |
4. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | B | OB Říčany | 21:00 | + 3:02 |
5. | Rypáčková Šárka | TAP1155 | C | KOB Tretra Praha | 21:03 | + 3:05 |
6. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | C | KOB Tretra Praha | 21:12 | + 3:14 |
7. | Mišeková Lucie | KAM1050 | B | OK Kamenice | 21:32 | + 3:34 |
8. | Šunková Sára | LOU1051 | B | SK Moravan Louňovice | 21:34 | + 3:36 |
9. | Bartalošová Ada | PGP1050 | B | SK Praga | 21:48 | + 3:50 |
10. | Řepková Anna | PGP1052 | B | SK Praga | 23:23 | + 5:25 |
11. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | B | SK Praga | 24:46 | + 6:48 |
11. | Mrázková Berta | PGP1155 | B | SK Praga | 24:46 | + 6:48 |
13. | Břízková Alžběta | LOU1153 | C | SK Moravan Louňovice | 24:52 | + 6:54 |
14. | Súkupová Sára | PGP1151 | C | SK Praga | 25:25 | + 7:27 |
15. | Blehová Barbora | DOR1151 | C | OK Dobříš | 26:09 | + 8:11 |
16. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | B | KOB Tretra Praha | 27:22 | + 9:24 |
17. | Knýbelová Anna | FSP1152 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:12 | + 10:14 |
18. | Všetečková Dora | PGP1060 | C | SK Praga | 28:20 | + 10:22 |
19. | Lacinová Zuzana | DKP1055 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:25 | + 12:27 |
20. | Brotánková Klára | ROU1151 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 30:29 | + 12:31 |
21. | Kolářová Veronika | LOU1050 | B | SK Moravan Louňovice | 30:31 | + 12:33 |
22. | Havlíková Tereza | DKP1166 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:35 | + 12:37 |
23. | Škodová Denisa | PGP1058 | C | SK Praga | 32:25 | + 14:27 |
24. | Neubauerová Magdaléna | ZVO1052 | C | OB SK Zvole | 32:29 | + 14:31 |
25. | Starostová Lucie | PGP1055 | C | SK Praga | 32:50 | + 14:52 |
26. | Öner Eda | VSP1154 | C | USK Praha | 32:59 | + 15:01 |
27. | Snížková Žofie | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:23 | + 15:25 |
28. | Basistová Aneta | DOR1057 | C | OK Dobříš | 35:10 | + 17:12 |
29. | Rybecká Eliška | ROZ1152 | C | OK Roztoky | 35:32 | + 17:34 |
30. | Magazu Sophia | DOR1152 | C | OK Dobříš | 38:35 | + 20:37 |
31. | Pokorná Elen | KAM1151 | C | OK Kamenice | 38:36 | + 20:38 |
32. | Vedralová Eliška | KAM1052 | C | OK Kamenice | 39:12 | + 21:14 |
33. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | C | OK Sparta Praha | 40:12 | + 22:14 |
34. | Brumovská Markéta | 0070002 | Brumíci | 40:23 | + 22:25 | |
35. | Stará Magdalena | FSP1051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:47 | + 24:49 |
36. | Pohlová Sandra | TAP1151 | C | KOB Tretra Praha | 48:14 | + 30:16 |
37. | Pecklová Laura | DOR1150 | C | OK Dobříš | 48:59 | + 31:01 |
38. | Dvořáková Alžběta | DKP1172 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:58 | + 32:00 |
39. | Topičová Laura | LOU1152 | C | SK Moravan Louňovice | 50:37 | + 32:39 |
40. | Havlíková Zuzana | DKP1167 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:02 | + 33:04 |
41. | Šňupárková Barborka | PGP1152 | C | SK Praga | 52:51 | + 34:53 |
42. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | Matfyz Praha | 53:47 | + 35:49 | |
43. | Hrstková Eliška | SLA1053 | C | SKOB Slaný | 60:43 | + 42:45 |
44. | Svobodová Adéla | ODV1150 | C | TJ Aero Odolena Voda | 61:06 | + 43:08 |
45. | Chrpová Barbora | KNC1050 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 62:46 | + 44:48 |
46. | Juhaszová Tereza | ROZ1151 | C | OK Roztoky | 67:28 | + 49:30 |
47. | Košťáková Emma | DOR1155 | C | OK Dobříš | 68:22 | + 50:24 |
48. | Borovičková Sabina | KNC1152 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 76:02 | + 58:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Barbora | PGP0951 | A | SK Praga | 20:55 | |
2. | Malečková Pavlína | VSP0855 | A | USK Praha | 21:30 | + 0:35 |
3. | Hrušková Tereza | PGP0953 | B | SK Praga | 24:49 | + 3:54 |
4. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | A | Oddíl OB Kotlářka | 24:55 | + 4:00 |
5. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | B | KOB Tretra Praha | 26:08 | + 5:13 |
6. | Řehořková Ema | DKP0956 | B | Oddíl OB Kotlářka | 26:24 | + 5:29 |
7. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | B | OB SK Zvole | 26:32 | + 5:37 |
8. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | C | OB Říčany | 27:08 | + 6:13 |
9. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 27:39 | + 6:44 |
10. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | B | SK Praga | 28:14 | + 7:19 |
11. | Baštová Justýna | DOR0952 | B | OK Dobříš | 28:54 | + 7:59 |
12. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 29:46 | + 8:51 |
13. | Bartoňová Elena | FSP0953 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:52 | + 9:57 |
14. | Snížková Adéla | DKP0850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:16 | + 10:21 |
15. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | B | OB Říčany | 31:27 | + 10:32 |
16. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | B | OK Kamenice | 32:43 | + 11:48 |
17. | Michalíková Klára | ZVO0954 | B | OB SK Zvole | 32:50 | + 11:55 |
18. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | B | USK Praha | 33:13 | + 12:18 |
19. | Hüblová Agáta | FSP0853 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:41 | + 13:46 |
20. | Ellederová Eva | TAP0860 | C | KOB Tretra Praha | 34:45 | + 13:50 |
21. | Michalíková Alžběta | ZVO0953 | C | OB SK Zvole | 37:21 | + 16:26 |
22. | Balejová Sofie | KAM0951 | B | OK Kamenice | 37:34 | + 16:39 |
23. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | B | USK Praha | 39:08 | + 18:13 |
24. | Vaculovičová Alžběta | DOR0956 | B | OK Dobříš | 39:47 | + 18:52 |
25. | Chumová Adéla | SLP0950 | C | OOB Slavia Praha | 41:07 | + 20:12 |
26. | Forstereviczová Julie | DOR0850 | C | OK Dobříš | 41:16 | + 20:21 |
27. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | B | SK Praga | 42:00 | + 21:05 |
28. | Votruba Hana | TAP0855 | C | KOB Tretra Praha | 45:44 | + 24:49 |
29. | Stará Žofie | FSP0851 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:52 | + 25:57 |
30. | Košťáková Anna | DOR0957 | C | OK Dobříš | 49:42 | + 28:47 |
31. | Ryppelová Anna | TAP0954 | C | KOB Tretra Praha | 50:09 | + 29:14 |
32. | Líznerová Anna | LOU0855 | C | SK Moravan Louňovice | 50:25 | + 29:30 |
33. | Píšová Tereza | PDY0850 | C | Běhej Poděbrady | 51:54 | + 30:59 |
34. | Svobodová Ema | ODV0951 | C | TJ Aero Odolena Voda | 51:58 | + 31:03 |
35. | Bouřová Natálie | RIC0854 | C | OB Říčany | 56:07 | + 35:12 |
36. | Kuiper Jana Simona | VSP0953 | C | USK Praha | 59:46 | + 38:51 |
37. | Nedbalová Klára | MFP0850 | Matfyz Praha | 61:56 | + 41:01 | |
38. | Pokorná Sára | KAM0952 | C | OK Kamenice | 64:32 | + 43:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Kateřina | PGP0657 | A | SK Praga | 32:26 | |
2. | Lošťáková Sára | PGP0660 | A | SK Praga | 35:25 | + 2:59 |
3. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | A | OK Kamenice | 37:25 | + 4:59 |
4. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | B | OK Dobříš | 38:14 | + 5:48 |
5. | Baldrianová Eva | VSP0751 | A | USK Praha | 38:47 | + 6:21 |
6. | Magazu Annabelle | DOR0657 | B | OK Dobříš | 40:07 | + 7:41 |
7. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | A | OK Kamenice | 41:07 | + 8:41 |
7. | Kotková Adéla | RIC0655 | A | OB Říčany | 41:07 | + 8:41 |
9. | Leinweberová Julie | FSP0755 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:52 | + 10:26 |
10. | Vozábalová Hana | PGP0654 | B | SK Praga | 43:23 | + 10:57 |
11. | Gajdová Michaela | VSP0752 | B | USK Praha | 46:54 | + 14:28 |
12. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | B | SK Praga | 47:31 | + 15:05 |
13. | Krejčová Hana | ROU0653 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 48:57 | + 16:31 |
14. | Svobodová Adriana | FSP0653 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:31 | + 18:05 |
15. | Geffertová Agáta | FSP0753 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:38 | + 20:12 |
16. | Kotenová Markéta | RIC0651 | C | OB Říčany | 54:31 | + 22:05 |
17. | Folprechtová Julie | VSP0653 | C | USK Praha | 55:10 | + 22:44 |
18. | Šilerová Petra | DKP0760 | B | Oddíl OB Kotlářka | 57:02 | + 24:36 |
19. | Sotonová Šárka | TAP0655 | B | KOB Tretra Praha | 57:26 | + 25:00 |
20. | Stará Barbora | FSP0752 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 57:31 | + 25:05 |
21. | Večerková Ema | DKP0657 | B | Oddíl OB Kotlářka | 59:40 | + 27:14 |
22. | Vejražková Anna | KPY0750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:37 | + 28:11 |
23. | Svobodová Julie | FSP0651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 63:00 | + 30:34 |
24. | Mušková Amálie Anna | DKP0759 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:40 | + 32:14 |
25. | Forštová Ema | DOR0658 | C | OK Dobříš | 65:31 | + 33:05 |
26. | Brodská Kateřina | HCE0653 | C | TJ Hostivice | 66:31 | + 34:05 |
27. | Baxová Kateřina | LBE0651 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 67:19 | + 34:53 |
28. | Pecháčková Barbora | DKP0762 | C | Oddíl OB Kotlářka | 87:21 | + 54:55 |
29. | Křečková Apolena | KAM0755 | C | OK Kamenice | 101:25 | + 68:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčová Lucie | PGP0455 | A | SK Praga | 50:21 | |
2. | Švecová Karolína | ZVO0557 | A | OB SK Zvole | 52:11 | + 1:50 |
3. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:02 | + 9:41 |
4. | Pelantová Martina | RIC0550 | B | OB Říčany | 62:39 | + 12:18 |
5. | Šimšová Pavla | PGP0557 | A | SK Praga | 62:59 | + 12:38 |
6. | De Heij Laura | RIC0450 | B | OB Říčany | 63:49 | + 13:28 |
7. | Kotenová Barbora | RIC0452 | B | OB Říčany | 70:07 | + 19:46 |
8. | Pilátová Amálie | DKL0450 | B | KOB Kladno | 97:45 | + 47:24 |
Volná Hana | RIC0555 | C | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švecová Anežka | ZVO0352 | B | OB SK Zvole | 63:37 | ||
2. | Rousová Lucie | DKL0251 | A | KOB Kladno | 98:14 | + 34:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | C | SK Praga | 64:31 | 7224 | |
2. | Mullis Kateřina | DKP7753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:03 | + 0:32 | 7169 |
3. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 71:46 | + 7:15 | 6473 |
4. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | Matfyz Praha | 72:19 | + 7:48 | 6416 |
5. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | C | OK Kamenice | 73:43 | + 9:12 | 6271 |
6. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | C | Matfyz Praha | 75:03 | + 10:32 | 6132 |
7. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | Matfyz Praha | 78:52 | + 14:21 | 5737 |
8. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 81:17 | + 16:46 | 5486 |
9. | Blažková Kristina | DKP8251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 86:29 | + 21:58 | 4947 |
10. | Johnová Lenka | LTP7352 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 90:27 | + 25:56 | 4536 |
11. | Králová Vanda | PGP8755 | C | SK Praga | 94:36 | + 30:05 | 4106 |
12. | Fořtová Johana | PGP9354 | C | SK Praga | 98:03 | + 33:32 | 3749 |
13. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 101:47 | + 37:16 | 3362 |
14. | Mikulášová Helena | PGP9353 | C | SK Praga | 103:38 | + 39:07 | 3170 |
15. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 105:35 | + 41:04 | 2968 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blahová Pavla | DKP0155 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:13 | 4138 | |
2. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:33 | + 1:20 | 4053 |
3. | Nováková Eliška | PDY0150 | C | Běhej Poděbrady | 66:28 | + 6:15 | 3742 |
4. | Kotrčová Lenka | PDY9350 | C | Běhej Poděbrady | 66:51 | + 6:38 | 3717 |
5. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 69:51 | + 9:38 | 3527 |
6. | Fantová Kateřina | EKP0256 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 75:49 | + 15:36 | 3149 |
7. | Zeman Klára | 79:09 | + 18:56 | ||||
8. | Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 81:34 | + 21:21 | 2784 |
9. | Hrdličková Jana | DKP8762 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:38 | + 23:25 | 2653 |
10. | Straková Veronika | SLA0051 | C | SKOB Slaný | 83:57 | + 23:44 | 2633 |
11. | Baziková Justýna | TJP9851 | C | TJ Sokol Troja | 85:51 | + 25:38 | 2513 |
12. | Kožíšková Jana | EKP8750 | VŠTJ Ekonom Praha | 88:43 | + 28:30 | ||
13. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 100:13 | + 40:00 | 1602 |
14. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 149:30 | + 89:17 | 0 |
Dobešová Kateřina | KPY8750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hejtmánková Kateřina | PDY8450 | C | Běhej Poděbrady | 59:56 | |
2. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 60:56 | + 1:00 |
3. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | Matfyz Praha | 67:16 | + 7:20 |
4. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 68:09 | + 8:13 |
5. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | C | OB SK Zvole | 70:37 | + 10:41 |
6. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:09 | + 11:13 |
7. | Fialová Jana | DOR8050 | C | OK Dobříš | 73:28 | + 13:32 |
8. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 75:01 | + 15:05 |
9. | Kuklová Jana | TJP8750 | C | TJ Sokol Troja | 75:59 | + 16:03 |
10. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:27 | + 16:31 |
11. | Termerová Jana | LTU7850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 76:54 | + 16:58 |
12. | Voleská Alice | KAM8050 | C | OK Kamenice | 79:32 | + 19:36 |
13. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 80:33 | + 20:37 |
14. | Nováková Ivana | DLP8150 | C | OOB TJ Dukla Praha | 82:09 | + 22:13 |
15. | Košťáková Petra | DOR8151 | C | OK Dobříš | 82:33 | + 22:37 |
16. | Havlíková Barbora | DKP8551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 87:00 | + 27:04 |
17. | Proxová Lada | RIC8350 | C | OB Říčany | 89:14 | + 29:18 |
18. | Blahůtová Klára | MKP8150 | C | SK Meteor Kačerov | 89:36 | + 29:40 |
19. | Jakubská Jitka | TAP8152 | C | KOB Tretra Praha | 93:16 | + 33:20 |
20. | Baxová Irena | LBE7951 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 97:21 | + 37:25 |
21. | Mikeszová Martina | DKP8162 | C | Oddíl OB Kotlářka | 98:34 | + 38:38 |
22. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | R | USK Praha | 99:26 | + 39:30 |
23. | Hrstková Marie | SLA8150 | C | SKOB Slaný | 121:32 | + 61:36 |
Sotonová Jitka | TAP7950 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Pilátová Petra | DKL8051 | C | KOB Kladno | DISK | ||
Králová Michaela | MFP7959 | Matfyz Praha | DISK | |||
Šichová Jaroslava | DLP8052 | C | OOB TJ Dukla Praha | DISK | ||
Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brotánková Lenka | ROU8152 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 47:05 | |
2. | Janečková Markéta | DKP8151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:20 | + 1:15 |
3. | Červená Lenka | DKP8252 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:40 | + 3:35 |
4. | Kondělková Radka | 0190001 | OB | 50:43 | + 3:38 | |
5. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 50:47 | + 3:42 |
6. | Klapalová Pavla | VSP7099 | C | USK Praha | 52:19 | + 5:14 |
7. | Vrabcová Romana | SCP8250 | C | OK Sparta Praha | 55:32 | + 8:27 |
8. | Knýbelová Lucie | FSP7955 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:54 | + 9:49 |
9. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | C | SPORTICUS team | 57:17 | + 10:12 |
10. | Kučerová Barbora | HCE8650 | C | TJ Hostivice | 60:11 | + 13:06 |
11. | Magazu Radmila | DOR7853 | C | OK Dobříš | 60:35 | + 13:30 |
12. | Dobyášová Zuzana | KAM8052 | C | OK Kamenice | 63:00 | + 15:55 |
13. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 68:19 | + 21:14 | |
14. | Súkupová Hana | PGP8156 | C | SK Praga | 72:26 | + 25:21 |
15. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 79:19 | + 32:14 |
16. | Lacinová Hanka | DKP7952 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:15 | + 36:10 |
17. | Hüblová Kateřina | FSP7750 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 84:37 | + 37:32 |
18. | Jindrová Klára | PDY8051 | C | Běhej Poděbrady | 85:35 | + 38:30 |
19. | Pecklová Jarmila | DOR7950 | C | OK Dobříš | 87:27 | + 40:22 |
20. | Slámová Michaela | KAM8051 | C | OK Kamenice | 104:48 | + 57:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 37:18 | |
2. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | C | USK Praha | 41:53 | + 4:35 |
3. | Hrušková Blanka | DOR7555 | C | OK Dobříš | 44:11 | + 6:53 |
4. | Kučerová Marie | VSP7551 | C | USK Praha | 44:45 | + 7:27 |
5. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 46:44 | + 9:26 |
6. | Horáková Lenka | VSP7255 | C | USK Praha | 46:57 | + 9:39 |
7. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 47:48 | + 10:30 |
8. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 48:00 | + 10:42 |
9. | Rožková Petra | RIC7575 | C | OB Říčany | 50:33 | + 13:15 |
10. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | C | SK Praga | 50:44 | + 13:26 |
11. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 52:18 | + 15:00 |
12. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 52:31 | + 15:13 |
13. | Berná Markéta | ODV7651 | C | TJ Aero Odolena Voda | 53:14 | + 15:56 |
14. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | C | KOB Tretra Praha | 53:43 | + 16:25 |
15. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 54:02 | + 16:44 |
16. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | 54:04 | + 16:46 |
17. | Žemlová Eva | KAM7550 | C | OK Kamenice | 54:13 | + 16:55 |
18. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | C | OK Dobříš | 54:37 | + 17:19 |
19. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB Tretra Praha | 54:53 | + 17:35 |
20. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 55:52 | + 18:34 |
21. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 56:21 | + 19:03 |
22. | Šoupová Jana | LPM6850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 57:20 | + 20:02 |
23. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | C | OK Roztoky | 59:30 | + 22:12 |
24. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB Tretra Praha | 60:05 | + 22:47 |
25. | Žižková Markéta | DOR7352 | C | OK Dobříš | 61:05 | + 23:47 |
26. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | Matfyz Praha | 62:58 | + 25:40 |
27. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 65:23 | + 28:05 |
28. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 65:41 | + 28:23 |
29. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 69:17 | + 31:59 |
30. | Cichrová Iveta | TAP7752 | C | KOB Tretra Praha | 69:32 | + 32:14 |
31. | Tichá Dagmar | DKP7250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 75:05 | + 37:47 |
32. | Krejčová Jana | ROU7758 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 75:49 | + 38:31 |
33. | Maříková Markéta | FSP7351 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 77:50 | + 40:32 |
34. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 79:34 | + 42:16 |
35. | Štěpová Dana | PGP7456 | C | SK Praga | 81:58 | + 44:40 |
36. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 83:22 | + 46:04 |
37. | Baziková Lucie | TJP6451 | C | TJ Sokol Troja | 90:22 | + 53:04 |
38. | Slavíčková Renata | FSP7551 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 90:48 | + 53:30 |
39. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 105:49 | + 68:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svítilová Pavla | PGP7764 | C | SK Praga | 39:29 | |
2. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 42:34 | + 3:05 |
3. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 47:44 | + 8:15 |
4. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 52:02 | + 12:33 |
5. | Ptáčková Helena | DKP7750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:13 | + 12:44 |
6. | Balejová Veronika | KAM7253 | C | OK Kamenice | 54:51 | + 15:22 |
7. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | C | SK Praga | 56:04 | + 16:35 |
8. | Blahová Markéta | EKP6951 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 56:43 | + 17:14 |
9. | Pokorná Kamila | KAM7452 | C | OK Kamenice | 57:06 | + 17:37 |
10. | Jirasová Jana | DOR7450 | C | OK Dobříš | 57:25 | + 17:56 |
11. | Vacíková Jana | TEP7950 | C | Tempo Praha | 62:23 | + 22:54 |
12. | Halamová Anna | TAP7350 | C | KOB Tretra Praha | 64:22 | + 24:53 |
13. | Jirousová Eva | TAP7653 | C | KOB Tretra Praha | 65:09 | + 25:40 |
14. | Baštová Jana | DOR7452 | C | OK Dobříš | 65:56 | + 26:27 |
15. | Zábranská Ivana | ROU7454 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 67:26 | + 27:57 |
16. | Nováková Martina | PDY7350 | C | Běhej Poděbrady | 72:23 | + 32:54 |
17. | Krátká Marta | ROU7553 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 75:04 | + 35:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 38:23 | |
2. | Červinková Jitka | OKP6451 | C | SK OK 24 Praha | 47:42 | + 9:19 |
3. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 53:53 | + 15:30 |
4. | Nováková Irena | OKP6651 | C | SK OK 24 Praha | 57:01 | + 18:38 |
5. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 62:03 | + 23:40 |
6. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 67:52 | + 29:29 |
7. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 71:24 | + 33:01 |
8. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 88:43 | + 50:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 52:18 | |
2. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 57:36 | + 5:18 |
3. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 59:15 | + 6:57 |
4. | Kohlová Alena | KPY6051 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:19 | + 7:01 |
5. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | C | OK Kamenice | 64:04 | + 11:46 |
6. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:41 | + 13:23 |
7. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | C | KOB Kladno | 65:54 | + 13:36 |
8. | Šámalová Hana | OKP6151 | C | SK OK 24 Praha | 74:47 | + 22:29 |
9. | Tihonová Jindra | TAP6253 | C | KOB Tretra Praha | 78:34 | + 26:16 |
10. | Soukupová Michaela | VSP5850 | C | USK Praha | 100:01 | + 47:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jůzková Jaroslava | SCP5250 | C | OK Sparta Praha | 45:51 | |
2. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 46:35 | + 0:44 |
3. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 50:57 | + 5:06 |
4. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | C | TJ Sokol Troja | 54:13 | + 8:22 |
5. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 56:46 | + 10:55 |
6. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 62:06 | + 16:15 |
7. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 74:56 | + 29:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 81:03 | |
Mikšová Stanislava | DKP5250 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 44:29 | |
2. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | C | TJ Sokol Troja | 50:04 | + 5:35 |
3. | Kubátová Milada | PGP4750 | C | SK Praga | 57:54 | + 13:25 |
4. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 71:40 | + 27:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brotánek Jan | ROU1401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 24:31 | |
2. | Krejčík Daniel | RIC1206 | C | OB Říčany | 33:04 | + 8:33 |
3. | Seidl Kryštof | RIC1407 | C | OB Říčany | 33:29 | + 8:58 |
4. | Rakovec Pavel | SCP1501 | C | OK Sparta Praha | 34:50 | + 10:19 |
5. | Kofroň Ondřej | LBE1200 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 36:36 | + 12:05 |
6. | Rollier Alexei | PHK1502 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:01 | + 13:30 |
7. | Červenka Vojtěch | SAD1301 | C | Sportovní akademie Dobříš | 38:23 | + 13:52 |
8. | Chrpa Martin | KNC1300 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 44:44 | + 20:13 |
9. | Hendrich Jáchym | LOU1301 | C | SK Moravan Louňovice | 46:01 | + 21:30 |
10. | Mullis Robert | DKP1200 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:16 | + 34:45 |
11. | Čech Jan | FSP7900 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:21 | + 46:50 |
Skořepa Tadeáš | KNC1301 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK | ||
Kosák Damián | PGP1303 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | C | SKOB Slaný | 15:14 | |
2. | Janeček Tomáš | DKP1206 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:45 | + 0:31 |
3. | Šunka Hubert | LOU1200 | C | SK Moravan Louňovice | 16:47 | + 1:33 |
4. | Pinkr Josef | HCE1200 | C | TJ Hostivice | 19:05 | + 3:51 |
5. | Junek Kryštof | DKP1212 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:40 | + 4:26 |
6. | Rypáček Radim | TAP1303 | C | KOB Tretra Praha | 19:58 | + 4:44 |
7. | Posch Jaroslav | RIC1201 | C | OB Říčany | 22:33 | + 7:19 |
8. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:30 | + 8:16 |
9. | Sláma Marek | KAM1201 | C | OK Kamenice | 23:56 | + 8:42 |
10. | Košťák Hubert | DOR1305 | C | OK Dobříš | 24:38 | + 9:24 |
11. | Holata Vojtěch | PDY1303 | C | Běhej Poděbrady | 25:27 | + 10:13 |
12. | Martinez Galicia Pablo | RIC1204 | C | OB Říčany | 25:28 | + 10:14 |
13. | Pinkr Jan | HCE1300 | C | TJ Hostivice | 28:54 | + 13:40 |
14. | Jakubský Filip | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | 29:29 | + 14:15 |
15. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:42 | + 14:28 |
16. | Bína Richard | KAM1205 | C | OK Kamenice | 29:55 | + 14:41 |
17. | Mišek Michal | KAM1300 | C | OK Kamenice | 33:15 | + 18:01 |
18. | Král Eduard | MFP1201 | Matfyz Praha | 33:40 | + 18:26 | |
19. | Pelikán Vít | KAM1203 | C | OK Kamenice | 35:41 | + 20:27 |
20. | Šich Jaroslav | DLP1200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 37:08 | + 21:54 |
21. | Smítka Jan | RIC1205 | C | OB Říčany | 37:22 | + 22:08 |
22. | Duda Wiktor | DKP1303 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:11 | + 22:57 |
23. | Havlíček Kristián | RIC1402 | C | OB Říčany | 48:49 | + 33:35 |
24. | Červený Antonín | DKP1211 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:16 | + 38:02 |
25. | Szárszoi Eduard | DOR1203 | C | OK Dobříš | 78:55 | + 63:41 |
Nitsch Lukáš | FSP1200 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoň Theodor | FSP1100 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 21:58 | |
2. | Elleder Jan | TAP1010 | B | KOB Tretra Praha | 24:52 | + 2:54 |
3. | Sláma Kryštof | KAM1000 | B | OK Kamenice | 26:06 | + 4:08 |
4. | Kamenický Karel | TAP1105 | C | KOB Tretra Praha | 26:40 | + 4:42 |
5. | Bašus Ondřej | KAM1004 | B | OK Kamenice | 26:54 | + 4:56 |
6. | Sedlák Václav | DKP1105 | B | Oddíl OB Kotlářka | 28:35 | + 6:37 |
7. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | B | OK Kamenice | 32:40 | + 10:42 |
8. | Machar Dan | DKP1002 | B | Oddíl OB Kotlářka | 32:46 | + 10:48 |
9. | Šťovíček Jan | DKP1012 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:08 | + 12:10 |
9. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | C | KOB Tretra Praha | 34:08 | + 12:10 |
11. | Szárszoi Antonín | DOR1000 | B | OK Dobříš | 34:39 | + 12:41 |
12. | Šňupárek Jenda | PGP1005 | C | SK Praga | 36:03 | + 14:05 |
13. | Hůlka Josef | FSP1104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:18 | + 14:20 |
14. | Jetel Václav | DOR1105 | C | OK Dobříš | 39:52 | + 17:54 |
15. | Hruška Tomáš | DOR1002 | C | OK Dobříš | 39:58 | + 18:00 |
16. | Kašpar Adam | DOR1101 | C | OK Dobříš | 40:42 | + 18:44 |
17. | Svášek Filip | ROZ1102 | C | OK Roztoky | 42:56 | + 20:58 |
18. | Prox Jan | RIC1003 | B | OB Říčany | 43:20 | + 21:22 |
19. | Špatenka Ondřej | JES1100 | C | OK Rakovník | 44:02 | + 22:04 |
20. | Voleský Viktor | KAM1103 | C | OK Kamenice | 45:37 | + 23:39 |
21. | Etrych Matěj | DOR1104 | C | OK Dobříš | 45:40 | + 23:42 |
22. | Čížik Matyáš | KAM1102 | C | OK Kamenice | 48:48 | + 26:50 |
23. | Homola Šimon | DKL1001 | C | KOB Kladno | 49:19 | + 27:21 |
24. | Kofroň Jan | LBE1000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 52:08 | + 30:10 |
25. | Houdek Jakub | ODV1006 | C | TJ Aero Odolena Voda | 52:46 | + 30:48 |
26. | Müller Karel | HCE1000 | C | TJ Hostivice | 52:59 | + 31:01 |
27. | Berný Jáchym | ODV1000 | C | TJ Aero Odolena Voda | 53:12 | + 31:14 |
28. | Vaculovič Matěj | DOR1004 | B | OK Dobříš | 53:58 | + 32:00 |
29. | Červený Jiří | DKP1008 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:07 | + 32:09 |
30. | Červenka Daniel | SAD1101 | C | Sportovní akademie Dobříš | 56:56 | + 34:58 |
31. | Sedlář Prokop | TAP1106 | C | KOB Tretra Praha | 59:04 | + 37:06 |
32. | Kapoun Jáchym | LBE1002 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 61:11 | + 39:13 |
33. | Basista Tobiáš | DOR1109 | C | OK Dobříš | 63:06 | + 41:08 |
34. | Etrych Tobiáš | DOR1103 | C | OK Dobříš | 63:54 | + 41:56 |
35. | Jakubský Pavel | TAP1109 | C | KOB Tretra Praha | 65:29 | + 43:31 |
36. | Hendrich Matyáš | LOU1003 | C | SK Moravan Louňovice | 65:48 | + 43:50 |
37. | Zábranský František | ROU1102 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 68:01 | + 46:03 |
38. | Pinkava Jonáš | FSP1102 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 72:44 | + 50:46 |
39. | Skořepa Matyáš | KNC1102 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 83:03 | + 61:05 |
40. | Mička Timotej | TJP1003 | C | TJ Sokol Troja | 93:10 | + 71:12 |
41. | Datel Adam | DKL1100 | C | KOB Kladno | 100:22 | + 78:24 |
42. | Hübl Hugo | FSP1103 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 139:40 | + 117:42 |
Vaněk Lukáš | ROZ1101 | B | OK Roztoky | DISK | ||
Junek Šimon | DKP1011 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | A | SK Praga | 28:52 | |
2. | Sedláček Patrik | DKP0816 | A | Oddíl OB Kotlářka | 30:35 | + 1:43 |
3. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | B | Oddíl OB Kotlářka | 36:22 | + 7:30 |
4. | Skripnik Matouš | FSP0800 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:53 | + 9:01 |
5. | Rod Matyáš | VSP0803 | B | USK Praha | 39:13 | + 10:21 |
6. | Baxa David | LBE0800 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 39:37 | + 10:45 |
7. | Kučera Jakub | VSP0900 | B | USK Praha | 39:51 | + 10:59 |
8. | Šimek Matouš | KAM0800 | C | OK Kamenice | 41:26 | + 12:34 |
9. | Novák Adam | DKP0924 | B | Oddíl OB Kotlářka | 41:28 | + 12:36 |
10. | Svítil Martin | PGP0903 | B | SK Praga | 41:52 | + 13:00 |
11. | Gajda Petr | VSP0903 | C | USK Praha | 42:22 | + 13:30 |
12. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | B | SK Praga | 42:40 | + 13:48 |
13. | Matys Ondřej | DOR0803 | B | OK Dobříš | 42:51 | + 13:59 |
14. | Folprecht Lukáš | VSP0802 | C | USK Praha | 43:20 | + 14:28 |
15. | Termer Štěpán | VSP0807 | B | USK Praha | 43:42 | + 14:50 |
16. | Magazu Lukas | DOR0805 | B | OK Dobříš | 44:29 | + 15:37 |
17. | Zavadil Adam | KAM0901 | B | OK Kamenice | 49:43 | + 20:51 |
18. | Havlík Patrik | DKP0819 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:56 | + 21:04 |
19. | Veljačik Jonáš | DKP0818 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:07 | + 21:15 |
20. | Jiras František | DOR0900 | B | OK Dobříš | 51:11 | + 22:19 |
21. | Kohoutek Lukáš | RIC0805 | C | OB Říčany | 51:29 | + 22:37 |
22. | Etrych Jonáš | DOR0907 | B | OK Dobříš | 52:59 | + 24:07 |
23. | Šnejdar Martin | PGP0806 | C | SK Praga | 53:11 | + 24:19 |
24. | Večerka Vojtěch | DKP0813 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:54 | + 28:02 |
25. | Jedlička Aleš | VSP0800 | C | USK Praha | 57:01 | + 28:09 |
26. | Knop Matěj | FSP0905 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 57:44 | + 28:52 |
27. | Koten Vojtěch | DKP0815 | B | Oddíl OB Kotlářka | 59:32 | + 30:40 |
28. | Tučný Kryštof | PGP0804 | C | SK Praga | 59:36 | + 30:44 |
29. | Zyma Petr | PGP0807 | C | SK Praga | 59:52 | + 31:00 |
30. | Cichra Patrik | TAP0903 | B | KOB Tretra Praha | 60:19 | + 31:27 |
31. | Sotona Filip | TAP0914 | B | KOB Tretra Praha | 60:20 | + 31:28 |
32. | Peckl Kryštof | DOR0806 | B | OK Dobříš | 61:48 | + 32:56 |
33. | Cháma Ondřej | PDY0902 | C | Běhej Poděbrady | 64:20 | + 35:28 |
34. | Král Samuel | MFP0801 | C | Matfyz Praha | 66:47 | + 37:55 |
35. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | B | KOB Tretra Praha | 67:33 | + 38:41 |
36. | Kamenický Pavel | TAP0909 | B | KOB Tretra Praha | 76:14 | + 47:22 |
37. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 77:35 | + 48:43 | |
38. | Pačes František | KNC0801 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 80:09 | + 51:17 |
39. | Fibír Jakub | FSP0900 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 86:54 | + 58:02 |
40. | Hamrle Jindřich | ZVO0804 | C | OB SK Zvole | 89:35 | + 60:43 |
41. | Foršt Bruno | DOR0905 | C | OK Dobříš | 98:43 | + 69:51 |
42. | Brabec Matěj | CEP0800 | Čepíci | 105:12 | + 76:20 | |
43. | Kapoun Matěj | LBE0801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 126:31 | + 97:39 |
44. | Pinkava Vojtěch | FSP0806 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 150:36 | + 121:44 |
Sedlář Lumír | TAP0810 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Vozábal David | PGP0904 | B | SK Praga | DISK | ||
Švejda Jáchym | ZVO0902 | C | OB SK Zvole | DISK | ||
Volný Ondřej | RIC0807 | C | OB Říčany | DISK | ||
Hinks-Edwards Adam | ZVO0905 | C | OB SK Zvole | DISK | ||
Slavíček David | FSP0805 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Forst Albert | MFP0901 | C | Matfyz Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žižka Přemysl | DOR0706 | B | OK Dobříš | 48:54 | |
2. | Bárta Viktor | ZVO0601 | B | OB SK Zvole | 50:16 | + 1:22 |
3. | Kosák Eliáš | PGP0704 | B | SK Praga | 54:03 | + 5:09 |
4. | Skripnik Nikola | FSP0600 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:40 | + 5:46 |
5. | Jiras Antonín | DOR0701 | A | OK Dobříš | 57:53 | + 8:59 |
6. | Svítil Patrik | PGP0706 | B | SK Praga | 60:04 | + 11:10 |
7. | Hruška Marek | DOR0604 | C | OK Dobříš | 61:35 | + 12:41 |
8. | Vrba Matyáš | FSP0706 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:36 | + 12:42 |
9. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | C | OB Říčany | 63:03 | + 14:09 |
10. | Lacina Jan | DKP0717 | B | Oddíl OB Kotlářka | 64:07 | + 15:13 |
11. | Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | 64:11 | + 15:17 |
12. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | C | KOB Tretra Praha | 66:29 | + 17:35 |
13. | Studnička Jakub | DKP0718 | B | Oddíl OB Kotlářka | 67:59 | + 19:05 |
14. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | B | Oddíl OB Kotlářka | 68:01 | + 19:07 |
15. | Melichar Šimon | DKP0708 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:24 | + 22:30 |
16. | Smítka Jiří | RIC0711 | C | OB Říčany | 73:10 | + 24:16 |
17. | Pohl Lukáš | TAP0703 | C | KOB Tretra Praha | 74:40 | + 25:46 |
18. | Jirous Erik | TAP0705 | C | KOB Tretra Praha | 81:54 | + 33:00 |
19. | Hůla Tomáš | LBE0602 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 83:11 | + 34:17 |
20. | Hejcman Jaroslav | ROU0704 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 84:27 | + 35:33 |
21. | Vaníček Viktor | JES0602 | C | OK Rakovník | 90:02 | + 41:08 |
22. | Neubauer René | ZVO0704 | C | OB SK Zvole | 96:53 | + 47:59 |
23. | Heller Jakub | ROU0702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 98:36 | + 49:42 |
24. | Brabec Vojtěch | CEP0600 | Čepíci | 102:40 | + 53:46 | |
Brumovský Štěpán | TAP0706 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Mackovič Adam | HCE0700 | C | TJ Hostivice | DISK | ||
Rejšek Václav | KAM0700 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Perkner Vít | ZVO0603 | C | OB SK Zvole | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heller Jiří | ROU0501 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 64:25 | |
2. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | C | OB Říčany | 64:47 | + 0:22 |
3. | Kužel Jan | FSP0400 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 67:36 | + 3:11 |
4. | Jiras Jan | DOR0505 | B | OK Dobříš | 70:16 | + 5:51 |
5. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | B | KOB Kladno | 71:58 | + 7:33 |
6. | Sork Dominik | TAP0504 | A | KOB Tretra Praha | 78:26 | + 14:01 |
7. | Forsterevicz Ondřej | DOR0509 | C | OK Dobříš | 86:31 | + 22:06 |
8. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 95:27 | + 31:02 |
9. | Kándl Matěj | PGP0508 | C | SK Praga | 96:36 | + 32:11 |
10. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | B | SK Praga | 96:46 | + 32:21 |
11. | Krátký Štěpán | ROU0503 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 99:14 | + 34:49 |
12. | Jíra Filip | KAM0506 | B | OK Kamenice | 104:03 | + 39:38 |
13. | Kapoun Luděk | LBE0501 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 109:33 | + 45:08 |
14. | Hřivna Ondřej | PGP0505 | C | SK Praga | 123:51 | + 59:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rollier Baptiste | PHK8200 | E | OK 99 Hradec Králové | 64:17 | 8602 | |
2. | Uhlík Michal | SJC8007 | R | Sportcentrum Jičín | 71:08 | + 6:51 | 7809 |
3. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:22 | + 8:05 | 7666 |
4. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 77:21 | + 13:04 | 7088 |
5. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | A | OK Dobříš | 79:09 | + 14:52 | 6880 |
6. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 80:14 | + 15:57 | 6754 |
7. | Bořánek Michal | VSP0007 | C | USK Praha | 80:44 | + 16:27 | 6696 |
8. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB Tretra Praha | 81:47 | + 17:30 | 6575 |
9. | Seidl Miroslav | RIC7407 | C | OB Říčany | 82:01 | + 17:44 | 6548 |
10. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 82:03 | + 17:46 | 6544 |
11. | Kozák Petr | KAM6501 | C | OK Kamenice | 82:47 | + 18:30 | 6459 |
12. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 84:04 | + 19:47 | 6310 |
13. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 86:16 | + 21:59 | 6055 |
14. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 87:20 | + 23:03 | 5932 |
15. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 87:47 | + 23:30 | 5879 |
16. | Havlíček Jan | RIC7902 | C | OB Říčany | 88:36 | + 24:19 | 5785 |
17. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 89:39 | + 25:22 | 5663 |
18. | Vlach Martin | PGP8605 | C | SK Praga | 91:20 | + 27:03 | 5468 |
19. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 91:55 | + 27:38 | 5400 |
20. | Matoušek Martin | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 96:13 | + 31:56 | 4902 |
21. | Siegl Roman | MFP6700 | C | Matfyz Praha | 97:19 | + 33:02 | 4775 |
22. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 97:23 | + 33:06 | 4767 |
23. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 99:14 | + 34:57 | 4553 |
24. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | C | OK Jihlava | 100:26 | + 36:09 | 4414 |
25. | Rožek David | RIC7403 | C | OB Říčany | 100:31 | + 36:14 | 4404 |
26. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB Tretra Praha | 100:54 | + 36:37 | 4359 |
27. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 101:54 | + 37:37 | 4244 |
28. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 102:19 | + 38:02 | 4195 |
29. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 105:08 | + 40:51 | 3869 |
30. | Voleský Leoš | KAM7900 | C | OK Kamenice | 122:47 | + 58:30 | 1824 |
31. | Mikan Albert | EKP8606 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 123:48 | + 59:31 | 1706 |
32. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 125:53 | + 61:36 | 1465 |
33. | Borák Michal | EKP8304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 128:37 | + 64:20 | 1148 |
Bílý Jakub | DOK0104 | C | OK Doksy | DISK | 0 | ||
Sedláček Jaroslav | DKP0309 | A | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | 0 | ||
Přikryl Petr | PBM6708 | C | TJ Spartak 1. brněnská | DISK | 0 | ||
Gajda Jan | KAM0105 | R | OK Kamenice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škrabálek Jan | KYL7000 | C | SK SP Kylešovice | 78:39 | 3393 | |
2. | Straka Tomáš | SLA9702 | C | SKOB Slaný | 94:24 | + 15:45 | 2911 |
3. | Laštovička Martin | 0110001 | Ekonom Praha Outdoor | 109:23 | + 30:44 | ||
4. | Šunda Marek | VSP9200 | C | USK Praha | 110:57 | + 32:18 | 2403 |
5. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 113:31 | + 34:52 | 2324 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 71:00 | |
2. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 74:40 | + 3:40 |
3. | Pilát Miroslav | DKL7900 | C | KOB Kladno | 75:51 | + 4:51 |
4. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 77:35 | + 6:35 |
5. | Dvořák Josef | PGP8006 | C | SK Praga | 77:52 | + 6:52 |
6. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 79:55 | + 8:55 |
7. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 82:13 | + 11:13 |
8. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 83:54 | + 12:54 |
9. | Kamenický Jan | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 84:04 | + 13:04 |
10. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 87:12 | + 16:12 |
11. | Všetečka MIchal | 0130001 | NER - Všetečka - Tigi-Shu | 90:05 | + 19:05 | |
12. | Rotek Pavel | ZBM7704 | C | SK Brno Žabovřesky | 90:25 | + 19:25 |
13. | Doležal Martin | PGP8100 | C | SK Praga | 90:34 | + 19:34 |
14. | Kautský Jiří | SCP8201 | C | OK Sparta Praha | 95:58 | + 24:58 |
15. | Havlík Tomáš | DKP8607 | C | Oddíl OB Kotlářka | 97:26 | + 26:26 |
16. | Neškudla Jan | KAM8000 | C | OK Kamenice | 97:52 | + 26:52 |
17. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 98:14 | + 27:14 |
18. | Janeček Petr | DKP7905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 99:12 | + 28:12 |
19. | Pelikán Tomáš | KAM8200 | C | OK Kamenice | 102:23 | + 31:23 |
20. | Bartoň Jan | FSP7000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 103:07 | + 32:07 |
21. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 106:12 | + 35:12 |
22. | Šťovíček Jan | DVP7703 | C | DVP ORIENTATION | 108:10 | + 37:10 |
23. | Súkup Jaroslav | PGP7900 | C | SK Praga | 111:02 | + 40:02 |
24. | Hübl Karel | FSP7802 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 131:47 | + 60:47 |
25. | Palaščak Ján | 0230001 | Gumídci | 140:36 | + 69:36 | |
Dobyáš Petr | KAM7802 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Blahůt Jan | MKP8100 | C | SK Meteor Kačerov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doležal Jan | PGP8400 | C | SK Praga | 56:49 | |
2. | Kofroň Jan | LBE8001 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 57:08 | + 0:19 |
3. | Michalík Bohumil | ZVO8002 | C | OB SK Zvole | 58:18 | + 1:29 |
4. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB Tretra Praha | 61:18 | + 4:29 |
5. | Kelnar Martin | ODV8600 | C | TJ Aero Odolena Voda | 64:43 | + 7:54 |
6. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 75:07 | + 18:18 |
7. | Perkner Radim | ZVO8001 | C | OB SK Zvole | 77:32 | + 20:43 |
8. | Břízek Petr | LOU8000 | C | SK Moravan Louňovice | 79:27 | + 22:38 |
9. | Starý Jan | FSP7800 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 82:20 | + 25:31 |
10. | Burgr Richard | MKP8402 | C | SK Meteor Kačerov | 95:22 | + 38:33 |
Khel Richard | SCP7500 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 57:09 | |
2. | Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | 58:40 | + 1:31 |
3. | Kučera Jan | VSP7302 | C | USK Praha | 59:05 | + 1:56 |
4. | Drbal Jan | PGP7101 | C | SK Praga | 60:18 | + 3:09 |
5. | Nemšovský Petr | PGP7602 | C | SK Praga | 61:50 | + 4:41 |
6. | Lebeda Dušan | SPC7312 | C | SPORTICUS team | 63:06 | + 5:57 |
7. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 63:56 | + 6:47 | |
8. | Gutak Mykhaylo | 0150001 | Azymut | 65:00 | + 7:51 | |
9. | Šindelka Antonín | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 65:29 | + 8:20 |
10. | Žemla Tomáš | KAM7105 | C | OK Kamenice | 68:19 | + 11:10 |
10. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 68:19 | + 11:10 |
12. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 68:25 | + 11:16 |
13. | Kouřimský Jan | SLA7200 | C | SKOB Slaný | 68:47 | + 11:38 |
14. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 69:07 | + 11:58 |
15. | Bílý Milan | JES7001 | C | OK Rakovník | 69:31 | + 12:22 |
16. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | C | KOB Tretra Praha | 70:50 | + 13:41 |
17. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 70:53 | + 13:44 |
18. | Datel Jiří | DKL7101 | C | KOB Kladno | 71:31 | + 14:22 |
19. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 72:45 | + 15:36 |
20. | Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | 73:10 | + 16:01 |
21. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:44 | + 16:35 |
22. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | Matfyz Praha | 74:11 | + 17:02 |
23. | Končický Lukáš | RIC7501 | C | OB Říčany | 75:18 | + 18:09 |
24. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 77:01 | + 19:52 |
25. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 77:08 | + 19:59 |
26. | Maroušek Jan | DKP7402 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:37 | + 20:28 |
27. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 77:53 | + 20:44 |
28. | Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | 79:50 | + 22:41 |
29. | Balej Jiří | KAM7201 | C | OK Kamenice | 80:07 | + 22:58 |
30. | Hřivna Štěpán | PGP7507 | C | SK Praga | 80:08 | + 22:59 |
31. | Bílý Petr | DOK6800 | C | OK Doksy | 80:54 | + 23:45 |
32. | Pilař Karel | MAS5501 | C | OOB Aš | 81:39 | + 24:30 |
33. | Collis Mark | DKP7703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 81:57 | + 24:48 |
34. | Snížek Jan | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 82:06 | + 24:57 |
34. | Jakubský Ondřej | TAP7700 | C | KOB Tretra Praha | 82:06 | + 24:57 |
36. | Vondráček Martin | DKP7704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:55 | + 26:46 |
37. | Kohoutek Jan | RIC7303 | C | OB Říčany | 84:16 | + 27:07 |
38. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 85:04 | + 27:55 |
39. | Heller Jiří | ROU7708 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 85:20 | + 28:11 |
40. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 86:53 | + 29:44 |
41. | Pelant Michal | RIC7400 | C | OB Říčany | 87:37 | + 30:28 |
42. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 88:19 | + 31:10 |
43. | Vydra Lukáš | DKP7001 | C | Oddíl OB Kotlářka | 88:29 | + 31:20 |
44. | Hruška Jan | DOR7000 | C | OK Dobříš | 88:53 | + 31:44 |
45. | Hůla Pavel | LBE7300 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 89:13 | + 32:04 |
46. | Lacina Martin | DKP7502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 89:48 | + 32:39 |
47. | Polan Miroslav | ZVO6802 | C | OB SK Zvole | 92:33 | + 35:24 |
48. | Valenta Jan | ROZ6600 | C | OK Roztoky | 94:05 | + 36:56 |
49. | Vaníček Petr | JES7500 | OK Rakovník | 94:25 | + 37:16 | |
50. | Čermák Daniel | EKP7510 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 94:34 | + 37:25 |
51. | Zavadil Pavel | KAM6401 | C | OK Kamenice | 94:48 | + 37:39 |
52. | Vejražka Jiří | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 99:38 | + 42:29 |
53. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 103:20 | + 46:11 |
54. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 105:45 | + 48:36 | |
55. | Jiras Jiří | DOR6900 | C | OK Dobříš | 109:50 | + 52:41 |
56. | Šnejdar Ondřej | PGP7712 | C | SK Praga | 110:07 | + 52:58 |
57. | Píchal Jan | VSP5202 | C | USK Praha | 110:08 | + 52:59 |
58. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 118:16 | + 61:07 |
59. | Beran Jaroslav | SLA7601 | C | SKOB Slaný | 121:43 | + 64:34 |
60. | Knýbel Pavel | FSP7602 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 126:46 | + 69:37 |
61. | Kapoun Luděk | LBE7400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 133:11 | + 76:02 |
62. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 157:37 | + 100:28 |
Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | DISK | ||
Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Hrstka Pavel | SLA7501 | C | SKOB Slaný | DISK | ||
Večerka Daniel | 0120001 | NoWay | DISK | |||
Paulů Robert | CEP7301 | Čepíci | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 43:33 | |
2. | Vaculovič Radim | DOR7505 | C | OK Dobříš | 52:54 | + 9:21 |
3. | Foršt Jakub | DOR7501 | C | OK Dobříš | 54:14 | + 10:41 |
4. | Popjuk Viktor | 0240001 | Radotín | 55:53 | + 12:20 | |
5. | Mička Aleš | TJP7300 | C | TJ Sokol Troja | 60:05 | + 16:32 |
6. | Čížik Marek | KAM7501 | C | OK Kamenice | 62:47 | + 19:14 |
7. | Toušek Filip | ZBP7102 | C | OOB SK Zbraslav | 64:50 | + 21:17 |
8. | Šoupa Karel | LPM6900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 65:05 | + 21:32 |
9. | Müller Jan | HCE6800 | C | TJ Hostivice | 66:14 | + 22:41 |
10. | Ptáček Josef | DKP7204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:09 | + 28:36 |
11. | Votruba Ondřej | 0010001 | neregistrovaný | 75:39 | + 32:06 | |
12. | Brumovský Martin | 0070001 | Brumíci | 86:06 | + 42:33 | |
13. | Hamrle Jindřich | ZVO7403 | C | OB SK Zvole | 88:03 | + 44:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semík Jan | VSP6507 | C | USK Praha | 54:17 | |
2. | Jun Drahomír | KNC5501 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 64:14 | + 9:57 |
3. | Mrva Pavel | KAS6000 | C | KOB Kamenický Šenov | 74:11 | + 19:54 |
4. | Beneš Jan | DKL6600 | C | KOB Kladno | 74:32 | + 20:15 |
5. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 87:53 | + 33:36 |
Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Forst Libor | MFP6301 | C | Matfyz Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 49:38 | |
2. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:09 | + 2:31 |
3. | Pasničenko Viktor | PGP6004 | C | SK Praga | 61:16 | + 11:38 |
4. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:47 | + 12:09 |
5. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB Tretra Praha | 62:54 | + 13:16 |
6. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 63:11 | + 13:33 |
7. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:39 | + 16:01 |
8. | Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 80:04 | + 30:26 |
9. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 102:14 | + 52:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:34 | |
2. | Jirka Jiří | DKL5501 | C | KOB Kladno | 47:22 | + 0:48 |
3. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 47:59 | + 1:25 |
4. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:20 | + 3:46 |
5. | John Vladimír | DLP5500 | C | OOB TJ Dukla Praha | 53:47 | + 7:13 |
6. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB Tretra Praha | 58:06 | + 11:32 |
7. | Muchl Vladimír | CST5601 | C | OB Strakonice | 59:33 | + 12:59 |
8. | Šámal Václav | OKP5600 | C | SK OK 24 Praha | 61:05 | + 14:31 |
9. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK Meteor Kačerov | 61:59 | + 15:25 |
10. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 65:23 | + 18:49 | |
11. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 65:42 | + 19:08 |
12. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 66:04 | + 19:30 |
13. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | C | SK Praga | 66:36 | + 20:02 |
14. | Hájek Jan | MAS5401 | C | OOB Aš | 68:25 | + 21:51 |
15. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 71:22 | + 24:48 |
16. | Kraus Ota | TJP5700 | C | TJ Sokol Troja | 71:36 | + 25:02 |
17. | Neumann Zbyněk | PGP5303 | C | SK Praga | 77:21 | + 30:47 |
18. | Kotecký Roman | PGP4900 | C | SK Praga | 85:14 | + 38:40 |
19. | Šomvársky Ján | TAP5500 | C | KOB Tretra Praha | 87:14 | + 40:40 |
Táborský Ondřej | TJN5605 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 58:03 | |
2. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 59:42 | + 1:39 |
3. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:40 | + 4:37 |
4. | Kolský Alexander | PGP5000 | C | SK Praga | 151:55 | + 93:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 39:53 | |
2. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 54:35 | + 14:42 |
3. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 57:11 | + 17:18 |
4. | Valášek Josef | SCP4501 | C | OK Sparta Praha | 59:04 | + 19:11 |
5. | NOSÁL STANISLAV | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 59:54 | + 20:01 |
6. | Ryšavý Vít | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 64:29 | + 24:36 |
7. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 77:29 | + 37:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zábranský Emil | SLA4200 | C | SKOB Slaný | 50:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Soukup Václav | VSP5600 | C | USK Praha | 27:32 | |
2. | Vosáhlová Veronika | RIC8654 | C | OB Říčany | 34:22 | + 6:50 |
3. | Michalíková Jana | ZVO8051 | C | OB SK Zvole | 34:36 | + 7:04 |
4. | Mišek Michal | KAM7202 | C | OK Kamenice | 37:04 | + 9:32 |
5. | Cichra Pavel | TAP7401 | C | KOB Tretra Praha | 40:04 | + 12:32 |
6. | Semík Jakub | VSP0000 | C | USK Praha | 41:28 | + 13:56 |
7. | Hejsek Jakub | 0020001 | NER - Hejsek | 41:29 | + 13:57 | |
8. | Dvorská Adéla | 48:22 | + 20:50 | |||
9. | Rousová Jana | DKL6950 | C | KOB Kladno | 50:40 | + 23:08 |
10. | Bazika Miroslav | TJP6401 | C | TJ Sokol Troja | 52:08 | + 24:36 |
11. | Antonín Regal | 54:57 | + 27:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horák Martin | VSP0601 | B | USK Praha | 29:30 | |
2. | Bašus Petr | SCP7400 | C | OK Sparta Praha | 33:37 | + 4:07 |
3. | Švejda Karel | 0200001 | Zvole | 47:23 | + 17:53 | |
4. | Holata Radek | PDY8103 | C | Běhej Poděbrady | 50:07 | + 20:37 |
5. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 52:55 | + 23:25 |
6. | Uhlíková Šárka | SJC8151 | C | Sportcentrum Jičín | 53:30 | + 24:00 |
7. | Hruška Peter | 0220001 | Neregistrovaní Hruškovi | 57:31 | + 28:01 | |
8. | Pelikánová Lenka | KAM8350 | C | OK Kamenice | 58:14 | + 28:44 |
9. | Špatenka Šťepán | JES7800 | OK Rakovník | 59:36 | + 30:06 | |
10. | Basista Tomáš | DOR7803 | C | OK Dobříš | 59:44 | + 30:14 |
11. | Kalous Kevin | 0050002 | ABC | 59:48 | + 30:18 | |
12. | Makovská Jarmila | TAP8650 | C | KOB Tretra Praha | 60:13 | + 30:43 |
13. | Svoboda Jan | ODV7605 | C | TJ Aero Odolena Voda | 61:01 | + 31:31 |
14. | Sierov Eduard | 0090001 | ZVO | 62:51 | + 33:21 | |
15. | Vaňková Alice | ROZ7950 | C | OK Roztoky | 66:39 | + 37:09 |
16. | Kopecký Tobiáš | 0080002 | Dezorientovaní | 67:15 | + 37:45 | |
17. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | C | OK Dobříš | 69:11 | + 39:41 |
18. | Beneš Jan | DKL9800 | C | KOB Kladno | 70:05 | + 40:35 |
19. | Topičová Anna | LOU8350 | C | SK Moravan Louňovice | 70:16 | + 40:46 |
20. | Malá Martina | 0160002 | Tučňáci OB | 70:58 | + 41:28 | |
21. | Tučný Jan | 0160001 | Tučňáci OB | 73:28 | + 43:58 | |
22. | Tolarová Ivana | RIC7650 | C | OB Říčany | 74:30 | + 45:00 |
23. | Nožička Jakub | 77:55 | + 48:25 | |||
24. | Švejdová Martina | ZVO7453 | C | OB SK Zvole | 77:56 | + 48:26 |
25. | Večerková Daniela | 0120002 | NoWay | 80:18 | + 50:48 | |
26. | Pohlová Petra | TAP7758 | C | KOB Tretra Praha | 87:19 | + 57:49 |
27. | Nožičková Petra | 88:43 | + 59:13 | |||
28. | Kalous Danny | 0050003 | ABC | 180:30 | + 151:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnošt Kamil | VSP7301 | C | USK Praha | 41:21 | |
2. | Martin klusák | 50:42 | + 9:21 | |||
3. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 54:49 | + 13:28 |
4. | Malý Jakub | SVS9100 | C | Orientklub Vsetín | 55:54 | + 14:33 |
5. | Kolář Jan | ZVO7901 | C | OB SK Zvole | 56:02 | + 14:41 |
6. | Krejčík Jan | RIC8003 | OB Říčany | 57:01 | + 15:40 | |
7. | Silný Ondřej | PHK7906 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:46 | + 17:25 |
8. | Malá Lenka | SVS9050 | C | Orientklub Vsetín | 71:22 | + 30:01 |
9. | Duda František | DKP8107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:25 | + 30:04 |
10. | Bleha Stanislav | DOR7503 | C | OK Dobříš | 72:32 | + 31:11 |
11. | Jurkiewicz Patrik | SCP7800 | C | OK Sparta Praha | 74:50 | + 33:29 |
12. | Tolar Jan | RIC7301 | C | OB Říčany | 74:54 | + 33:33 |
13. | Vojtěchovský Martin | 0080001 | Dezorientovaní | 78:38 | + 37:17 | |
14. | Kindl Jiří | RIC7901 | C | OB Říčany | 78:46 | + 37:25 |
15. | Topič Jiří | LOU7800 | C | SK Moravan Louňovice | 79:47 | + 38:26 |
16. | Zapletal Jan | 0250001 | 4 | 81:56 | + 40:35 | |
17. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 86:32 | + 45:11 |
18. | Peckl Martin | DOR7701 | C | OK Dobříš | 88:53 | + 47:32 |
19. | Červenka Daniel | 89:59 | + 48:38 | |||
20. | Dvořák Petr | DKP8005 | C | Oddíl OB Kotlářka | 90:23 | + 49:02 |
21. | Vilt Lukáš | 0040001 | - | 90:25 | + 49:04 | |
22. | Hroch Tomáš | 0210001 | hroši | 107:16 | + 65:55 | |
22. | Kala Šimon | 0100001 | Kalův soukromý klub | 107:16 | + 65:55 | |
24. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 114:40 | + 73:19 |
25. | Kalous David | 0050001 | ABC | 115:17 | + 73:56 | |
26. | Mordačík Michal | KAM7803 | C | OK Kamenice | 143:06 | + 101:45 |
Matyšková Kristýna | PLU1050 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Matyšek Stanislav | PLU7612 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Chadimová Julie | KPY0751 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Pokorná Tereza | KPY0552 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chromec Filip | DKP1305 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:28 | |
2. | Rejšková Blanka | KAM7751 | C | OK Kamenice | 28:15 | + 5:47 |
3. | Špatenka Martin | JES1300 | OK Rakovník | 30:48 | + 8:20 | |
4. | Vrabec Adrian | SCP1500 | C | OK Sparta Praha | 34:44 | + 12:16 |
5. | Holatová Veronika | PDY1551 | C | Běhej Poděbrady | 36:27 | + 13:59 |
6. | Král Maxmilián | MFP1501 | Matfyz Praha | 37:02 | + 14:34 | |
7. | Paulů Max | CEP1100 | Čepíci | 37:27 | + 14:59 | |
8. | Sajalová Michaela | SLP1650 | C | OOB Slavia Praha | 38:36 | + 16:08 |
9. | Vrabcová Olívie | SCP1450 | C | OK Sparta Praha | 38:43 | + 16:15 |
10. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 40:54 | + 18:26 |
11. | Kabath Karolína Ida | 42:46 | + 20:18 | |||
12. | Pinkr Lukáš | HCE1700 | C | TJ Hostivice | 48:41 | + 26:13 |
13. | Dudová Marta | DKP1555 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:21 | + 28:53 |
14. | Mullis Elizabeth | DKP1651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:47 | + 30:19 |
15. | Zeman Annabel | 57:17 | + 34:49 | |||
16. | Pinkava Adam | FSP1400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 67:15 | + 44:47 |
17. | Šťovíček David | DVP1601 | C | DVP ORIENTATION | 89:51 | + 67:23 |
18. | Antonín čech | 154:25 | + 131:57 | |||
Trdá Lucie | KPY8651 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Brdičková Jana | FSP1250 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Šich Jan | DLP1500 | C | OOB TJ Dukla Praha | DISK |