Logo

Event results: Bohemia orienteering 2023 - E2

Date:
2023/07/27
Place:
Svojkov - Nové Domky
Organiser:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Used map:
Hraběcí cesta
Director:
Vácha Tomáš - R1
Referee:
Karvánek Petr - R1
Course setter:
Krejčí Jaroslav - R1
JURY:
Martan Jiří, Kašková Kateřina, Šritr Martin
Protocol:
Závod proběhl bez závad, bylo ošetřeno několik drobných zranění. Protest nebyl podán, Jury se nemusela sejít.
Classes:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     D75     D80     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     H80     T-OPEN     T10     T10P    
Loading data...

D10 2.49 km, 85 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lundsrud Mira Fosser 2230002 223 OK Moss2 17:40
2. Svedjenäs Peggie 1100002 110 OK Skogshjortarna 23:08 + 5:28
3. Radajewski Tessa 350005 035 Parawanga Orienteers 25:21 + 7:41
4. Marková Lucie ZBM1351 C SK Brno Žabovřesky 28:06 + 10:26
5. Svítilová Veronika PGP1550 C SK Praga 32:34 + 14:54
6. Vlčková Alžběta VIC1351 C OB Vizovice 32:44 + 15:04
7. Zikmundová Adéla JJN1362 C Team Jizerky 33:35 + 15:55
8. Valtrová Tea JJN1352 C Team Jizerky 33:47 + 16:07
9. Knaupová Anna 84D1450 MTV Braunschweig 33:58 + 16:18
10. Melicharová Nina PHK1451 C OK 99 Hradec Králové 33:59 + 16:19
11. Šperlová Kateřina 10005 001 TJ Radon Vysoká Pec 37:39 + 19:59
12. Rokosová Anna JJN1366 C Team Jizerky 42:00 + 24:20
13. Neyrinck Nina VSP USK Praha 45:09 + 27:29
14. Müller Ronja STB1453 C TJ Stadion Nový Bor 51:50 + 34:10
15. Sankotová Sára KAM1458 C OK Kamenice 57:46 + 40:06
16. Svedjenäs Petronella 1100004 110 OK Skogshjortarna 63:41 + 46:01

D12A 2.54 km, 120 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Beránková Kamila ZBM1152 B SK Brno Žabovřesky 25:07
2. Urbánková Lucie ONO1150 B SKOB Ostrov 25:25 + 0:18
3. Andělová Viktorie VPM1155 B KOS Slavia Plzeň 28:37 + 3:30
4. Broschová Alžběta RBK1151 B SK Radioklub Blansko 29:05 + 3:58
5. Rejšková Klára KAM1251 B OK Kamenice 31:30 + 6:23
6. Kleina Lizete 1550005 155 Alnis /JNSC 34:04 + 8:57
7. Nielsen Astrid Lykke 260001 026 Horsens OK 34:10 + 9:03
8. Bergdahl Lova 253 Ok Orinto 36:56 + 11:49
9. Svedjenäs Pennie 1100003 110 OK Skogshjortarna 38:01 + 12:54
10. Skern Anna 12A1150 Naturfreunde Wien 41:17 + 16:10
11. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 46:17 + 21:10
12. Kalinová Lisa SPC1158 B SPORTICUS team 49:48 + 24:41
13. Schlittermann Emilia 1360004 136 ESV Lok Schöneweide 53:24 + 28:17
14. Stacke Viktorie LCE1251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:40 + 33:33
15. Urbanek Annina 12A1100 Naturfreunde Wien 62:50 + 37:43
16. Kalisch Alma 1080003 108 TSV Karlshorst 81:28 + 56:21
Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov DISK
Kalisch Hannah 1050005 105 TSC Strausberg DISK

D12B 2.39 km, 110 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kvapilová Klára TUV1199 B SOK TJ Turnov 30:21
2. Valtrová Ema JJN1152 B Team Jizerky 35:51 + 5:30
3. Ryšánková Alice KUL1150 C KOB Ústí nad Labem 39:37 + 9:16
4. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 44:16 + 13:55
5. Schreiber Matilda 12A1151 Naturfreunde Wien 45:54 + 15:33

D14A 2.87 km, 160 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stehlíková Tereza LPM0951 B OK Lokomotiva Plzeň 33:13
2. Coufalová Rea ZBM0953 B SK Brno Žabovřesky 35:42 + 2:29
3. Marková Eva ZBM0954 A SK Brno Žabovřesky 37:15 + 4:02
4. Lundsrud Tuva Fosser 2230003 223 OK Moss2 37:52 + 4:39
5. Zabořilová Anna TUR0951 B OOB TJ Turnov 38:48 + 5:35
6. Plone Luize 880002 088 Alnis OK 41:12 + 7:59
7. Vondráčková Jolana DKP1058 B Oddíl OB Kotlářka 43:11 + 9:58
8. Jiráková Adéla JJN1052 B Team Jizerky 43:59 + 10:46
9. Janíková Klára ZBM1057 B SK Brno Žabovřesky 47:16 + 14:03
10. Valge Marta 1780008 178 ZVOC 47:34 + 14:21
11. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 48:16 + 15:03
12. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 48:23 + 15:10
13. Hohl Luna 1090002 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 50:12 + 16:59
14. Coufalová Thea ZBM1050 B SK Brno Žabovřesky 52:23 + 19:10
15. Korstjens Domi 1600003 160 KOL2 52:24 + 19:11
16. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 52:39 + 19:26
17. Ziberte Madara 1550008 155 Alnis /JNSC 53:38 + 20:25
18. Skouboe Kristine 1790007 179 Horsens OK 02 54:32 + 21:19
19. Machold Cleo 12A1051 Naturfreunde Wien 54:53 + 21:40
20. Buschek Matilda 12A1050 Naturfreunde Wien 55:09 + 21:56
21. Osinska Anastasiia 1290002 129 OC Korostyshiv 55:14 + 22:01
22. Trukhnii Myloslava 1290005 129 OC Korostyshiv 56:49 + 23:36
23. Berger Katja 1540004 154 Der Bergerclan 58:45 + 25:32
24. Dalkevych Yevheniia 1290001 129 OC Korostyshiv 65:58 + 32:45
25. Vlčková Markéta VIC0951 B OB Vizovice 69:46 + 36:33
26. Rathje Jonna 2130003 213 TGM Budenheim 70:09 + 36:56
27. Derezhenets Sofiia 1290003 129 OC Korostyshiv 75:08 + 41:55
28. Hynková Marie ONO1050 B SKOB Ostrov 86:24 + 53:11
Zakrevska Madara 1550009 155 Alnis /JNSC DISK
Schlittermann Karla 1360003 136 ESV Lok Schöneweide DISK
Bomio-Pacciorini Sara 870002 087 CO UTOE Bellinzona DNS

D14B 2.48 km, 105 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 34:15
2. Kvapilová Alžběta KUL0953 C KOB Ústí nad Labem 39:52 + 5:37
3. Briede Dita Egita 1780015 178 ZVOC 40:17 + 6:02
4. Kutniak Daria 1250001 125 OC O-Kompas 41:29 + 7:14
5. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Brno Žabovřesky 41:49 + 7:34
6. Portz Viktoria KUL1051 C KOB Ústí nad Labem 45:02 + 10:47
7. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 45:46 + 11:31
8. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 51:24 + 17:09
9. Brink Amanda 780005 078 Pargas IF 52:20 + 18:05
10. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 56:32 + 22:17
11. Beránková Julie ZBM0956 C SK Brno Žabovřesky 58:37 + 24:22
12. Černíková Zora JJN1055 C Team Jizerky 59:10 + 24:55
13. Lebedová Veronika 10008 001 TJ Radon Vysoká Pec 60:01 + 25:46
14. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 60:55 + 26:40
15. Kolaříková Erika SKM0951 C KOB Směr Kroměříž 67:29 + 33:14
16. Hill Daisy SLA0950 C SKOB Slaný 68:12 + 33:57
Kadlecová Jolana BBM1052 C BETA URSUS Rosice DISK
Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Brno Žabovřesky DISK
Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava DISK

D16A 3.83 km, 160 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 38:47
2. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 43:48 + 5:01
3. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 46:16 + 7:29
4. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 46:31 + 7:44
5. Rychlá Karolína AOP0757 A Orientační Běh Opava 46:43 + 7:56
6. Chrástová Barbora STH0851 A SK Studenec 47:18 + 8:31
7. Kunášková Karolína VLI0851 A Slavia Liberec orienteering 47:27 + 8:40
8. Jumike Ilze 1550002 155 Alnis /JNSC 47:51 + 9:04
9. Nožičková Eva JJN0852 A Team Jizerky 48:22 + 9:35
10. Kvášovská Ludmila LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:36 + 10:49
11. Vondráčková Alžběta DKP0864 A Oddíl OB Kotlářka 49:58 + 11:11
12. Šestáková Johana VLI0853 A Slavia Liberec orienteering 51:41 + 12:54
13. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 52:45 + 13:58
14. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 53:17 + 14:30
15. Fenger-Gron Astrid Faber 230015 023 Silkeborg OK 54:47 + 16:00
16. Jakobsen Emma Aune Rytter 2220003 222 OK MOSS 1 54:48 + 16:01
16. Bergdahl Elvina 253 Ok Orinto 54:48 + 16:01
18. Szakál-Biró Sára 620002 062 Redosz SE 56:02 + 17:15
19. Tímea Jánosi 2000001 200 Pécsi Vörös Meteor Sportkö 57:20 + 18:33
20. Asenbauer Mika 12A0850 Naturfreunde Wien 57:22 + 18:35
21. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 57:23 + 18:36
22. Wąsiewicz Urszula 970002 097 Team 360 60:21 + 21:34
23. Skaug Signe 1620002 162 OK Pan Aarhus 65:08 + 26:21
24. Asenbauer Sona 12A0851 Naturfreunde Wien 65:39 + 26:52
25. Rumba Sandija 1780009 178 ZVOC 66:00 + 27:13
26. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 69:39 + 30:52
27. Kairiša Evelina 1550011 155 Alnis /JNSC 70:28 + 31:41
28. Šimůnková Michaela TAP0851 A KOB Tretra Praha 74:10 + 35:23
29. Radajewski Alice 350004 035 Parawanga Orienteers 89:39 + 50:52
Salnaite Egle 200004 020 OK Fortuna DISK

D16B 2.81 km, 125 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Cicvárková Klára JJN0751 C Team Jizerky 51:27
2. Komárková Zbyňka SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec 54:13 + 2:46
3. Barzdžiute Aiste 1460008 146 OSK Sakas 55:33 + 4:06
4. Grase Gabriela 1780006 178 ZVOC 56:33 + 5:06
5. Podoubská Klára JJN0851 C Team Jizerky 57:39 + 6:12
6. Dvořáková Lucie BBM0750 C BETA URSUS Rosice 59:36 + 8:09
7. Fredberg Siv 230003 023 Silkeborg OK 62:05 + 10:38
8. Peňázová Charlotte ZBM0860 B SK Brno Žabovřesky 62:39 + 11:12
9. Šlinská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 62:40 + 11:13
10. Eglite Elza 1780014 178 ZVOC 63:01 + 11:34
11. De Clercq Mara 820009 082 SC TEAM BE 66:09 + 14:42
12. Kavite Keita 1780010 178 ZVOC 67:50 + 16:23
13. Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 68:32 + 17:05
14. Komárková Adéla KUL0854 C KOB Ústí nad Labem 75:34 + 24:07

D18A 4.20 km, 200 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 45:49
2. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 46:01 + 0:12
3. Housková Barbora DOR0655 A OK Dobříš 46:33 + 0:44
4. Lapina Sanda 1780003 178 ZVOC 50:08 + 4:19
5. Bambousková Julie DOR0650 A OK Dobříš 52:13 + 6:24
6. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 52:23 + 6:34
7. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 53:18 + 7:29
8. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 56:03 + 10:14
9. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 56:14 + 10:25
10. Štemberová Barbora TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:20 + 10:31
11. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 56:38 + 10:49
12. Heczková Anna VLI0652 B Slavia Liberec orienteering 59:48 + 13:59
13. Zoubková Šárka TJN0554 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:59 + 15:10
14. Sobotová Alžběta DLP0550 B OOB TJ Dukla Praha 63:47 + 17:58
15. Lamačová Kateřina TUR0660 A OOB TJ Turnov 64:38 + 18:49
16. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 66:35 + 20:46
17. Podoubská Adéla JJN0650 B Team Jizerky 67:29 + 21:40
18. Biel Corinna 12A0550 Naturfreunde Wien 70:27 + 24:38
19. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Brno Žabovřesky 70:43 + 24:54
20. Radon Livia 12A0551 Naturfreunde Wien 72:22 + 26:33
21. Skouboe Johanne 1790006 179 Horsens OK 02 75:50 + 30:01
22. Tiesters Mette 2270004 227 Omega Leuven 77:11 + 31:22
23. Holíková Petra ONO0653 C SKOB Ostrov 81:08 + 35:19
24. Balcarová Marie VLI0658 B Slavia Liberec orienteering 84:10 + 38:21
25. Blažková Veronika SJH0551 B SOS Jindřichův Hradec 84:20 + 38:31
26. Tulachová Anna VSP0554 B USK Praha 85:35 + 39:46
27. Pekárková Bára ONO0655 C SKOB Ostrov 86:17 + 40:28
28. Mikkelsen Ella Klarke 1790003 179 Horsens OK 02 94:10 + 48:21
29. Milašauskaite Morta 1460018 146 OSK Sakas 96:00 + 50:11
30. Tiesters Hanne 2270005 227 Omega Leuven 100:41 + 54:52
MS Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 101:17 + 55:28
Švecová Karolína ZVO0557 A OB SK Zvole DNS

D18B 3.39 km, 130 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:16
2. Vojkůvková Hana MOV0552 B SKOB Ostrava 47:22 + 2:06
3. Olekšová Natálie KRN0652 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:43 + 7:27
4. Biruma Nikija 1780004 178 ZVOC 55:19 + 10:03
5. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 60:07 + 14:51
6. Laurenova Patricija 1780013 178 ZVOC 78:55 + 33:39
7. Laurenova Estere 1780012 178 ZVOC 85:32 + 40:16

D20A 4.35 km, 230 m, 16 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 7156

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 42:23 7837
2. Šestáková Marie VLI0452 R Slavia Liberec orienteering 47:06 + 4:43 7117
3. De Smul Tille 820005 082 SC TEAM BE 50:27 + 8:04
4. Simonsen Siri 1380012 138 FIF Hillerod 50:56 + 8:33
5. Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga 51:03 + 8:40 6513
6. Kodeišová Markéta VSP0458 A USK Praha 58:45 + 16:22 5337
7. Hobson Justine 910001 091 Bushflyers ACT 59:06 + 16:43
8. Pecko Sára ONO0452 A SKOB Ostrov 59:57 + 17:34
9. Putne Darta 1550003 155 Alnis /JNSC 62:01 + 19:38
10. Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 64:35 + 22:12 4446
11. Tiesters Lotte 2270003 227 Omega Leuven 65:43 + 23:20
12. Arnoštová Veronika VSP0450 A USK Praha 72:02 + 29:39 3308
13. Miller Natalie 930001 093 Bushflyers 74:20 + 31:57
14. Brink Henrika 780004 078 Pargas IF 89:01 + 46:38
15. Nielsen Laura Holm 1210006 121 O-Ferie 94:12 + 51:49
Gray Mikaela 900002 090 Ugly Gully Orienteers AUS DISK
Podrábská Alžběta JJN0452 B Team Jizerky DNS 0

D21E 5.55 km, 320 m, 15 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8181

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Aebersold Simona 224 IFK Göteborg O(SUI) 55:51
2. Agervig Kristiansson Ida 2240002 224 IFK Göteborg Orientering 58:14 + 2:23
3. Agervig Kristiansson Mal 2240001 224 IFK Göteborg Orientering 58:22 + 2:31
4. Simonsen Annika 1380002 138 FIF Hillerod 58:25 + 2:34
5. Smolková Barbora TAP0356 R KOB Tretra Praha 59:59 + 4:08 8441
6. Nilsson Simkovics Anna 11A9350 OLC Wienerwald 61:43 + 5:52
7. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 62:10 + 6:19 8152
8. Prieto Maria 1800002 180 CDB Malarruta 63:23 + 7:32
9. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 63:42 + 7:51 7950
10. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 64:07 + 8:16 7895
11. Maddalena Alice 1060004 106 Stora Tando OK 64:50 + 8:59
12. Sirma Signe 1550012 155 Alnis /JNSC 65:50 + 9:59
13. Pezzati Elena 1060001 106 Stora Tando OK 67:00 + 11:09
14. Rizzi Martina 2100001 210 Stora Tando OK 03 67:42 + 11:51
15. Basarán Kika 1110001 111 Toledo-O 69:55 + 14:04
16. Tiefenböck Tina 12A9951 Naturfreunde Wien 71:38 + 15:47
17. Westin Emilie 1670002 167 Nydalen SK 76:19 + 20:28
18. Korpasová Lucie TBM0151 C KOS TJ Tesla Brno 78:58 + 23:07 5934
19. De Smul Ems 820003 082 SC TEAM BE 80:20 + 24:29
20. Camarasa Pérez Ana 1830001 183 C.E.COLIVENC 83:08 + 27:17
21. Veljačiková Hana 1920001 192 0 83:43 + 27:52
22. Sorensen Emily 1510002 151 Big Foot Orienteers 86:09 + 30:18
23. Westin Kjersti 1670001 167 Nydalen SK 94:06 + 38:15
24. Parga Lucia 1140001 114 Aromon Pontevedra 99:38 + 43:47
25. Stabina Zanda 2330002 233 Azimuts OK 99:46 + 43:55
26. Tiszlavicz Veronika 640011 064 Egri Spartacus SE 100:08 + 44:17
Kastner Ylvi 12A0050 Naturfreunde Wien DNS
Shepherd Jo 118 Halden SK (GBR) DNS

D21A 4.50 km, 280 m, 15 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 7458

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 57:53 7545
2. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 58:45 + 0:52 7435
3. Rýdlová Adéla JJN0151 C Team Jizerky 59:04 + 1:11 7394
4. Berger Anni 1540007 154 Der Bergerclan 63:10 + 5:17
5. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 63:33 + 5:40 6823
6. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 65:38 + 7:45 6558
7. Fossoey Aurora 1180002 118 Halden SK 67:29 + 9:36
8. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:44 + 9:51 6291
9. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 68:19 + 10:26 6216
10. Thořová Markéta TUR9952 C OOB TJ Turnov 70:47 + 12:54 5902
11. Šklíbová Michaela TJN0153 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:55 + 14:02 5758
12. Gvildiene Vilija 1410004 141 Medeina OK 72:57 + 15:04
12. Szymanská Zuzana DKP0463 C Oddíl OB Kotlářka 72:57 + 15:04 5626
14. Albrechtová Iveta KAM9950 C OK Kamenice 73:11 + 15:18 5597
15. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 74:12 + 16:19 5467
16. Dolejší Kateřina DOK0156 C OK Doksy 75:13 + 17:20 5338
17. Stromberger Lena 1540003 154 Der Bergerclan 75:41 + 17:48
18. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 75:51 + 17:58 5257
19. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 76:13 + 18:20 5210
20. Berger Marlies 1540001 154 Der Bergerclan 77:07 + 19:14
21. Kocsik Nora 640001 064 Egri Spartacus SE 79:14 + 21:21
22. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:08 + 26:15 4202
23. Brink Johanna 780003 078 Pargas IF 84:20 + 26:27
24. Van Rooy Silke 1990002 199 Antwerp Orienteers 84:53 + 27:00
25. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 87:05 + 29:12 3827
26. Glatz Verena 1720003 172 OLC Graz 88:47 + 30:54
27. Fossoy Synne 2340001 234 Gaula 91:08 + 33:15
28. Aoi Yamasaki 1940003 194 Team Japan 105:23 + 47:30
29. Jönsson Annika 240 Malmö OK 110:30 + 52:37
30. Vermonden Annelies 1170003 117 D-team 117:06 + 59:13
31. Gysen Kelly 1170002 117 D-team 127:50 + 69:57
Yuki Oguri 1940004 194 Team Japan DISK
Tiefenböck Rita 12A0150 Naturfreunde Wien DISK
Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka DNS 0
Vavrysová Barbara LCE9751 C OOB TJ Slovan Luhačovice DNS 0
Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky DNS 0
Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky DNS 0

D21B 3.74 km, 190 m, 10 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 5161

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Nakvose Nadezhda 1460006 146 OSK Sakas 43:43
2. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 44:16 + 0:33 5515
3. Riby Rose DOK0052 C OK Doksy 47:29 + 3:46 5166
4. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 50:51 + 7:08 4801
5. Veikutyte Gerda 1460005 146 OSK Sakas 51:06 + 7:23
6. Berger Marlene 1540008 154 Der Bergerclan 51:41 + 7:58
7. Górska Kinga 246 OK Sport Warszawa 52:21 + 8:38
8. Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:28 + 8:45 4625
9. Trdá Lucie KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:47 + 9:04 4591
10. Kučerová Lucie STH9251 C SK Studenec 54:05 + 10:22 4450
11. Šritrová Lenka TUR0250 C OOB TJ Turnov 55:22 + 11:39 4310
12. Žuchová Nikola TJN9352 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:56 + 14:13 4032
13. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:00 + 17:17 3699
14. Podrábská Marie JJN0251 C Team Jizerky 61:21 + 17:38 3661
15. Valatkaite Julija 40001 004 OK VERSME 61:22 + 17:39
16. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 61:34 + 17:51
17. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 61:46 + 18:03 3615
18. Eretová Kateřina SKV8651 C TJ Slovan Karlovy Vary 62:06 + 18:23 3579
19. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 62:23 + 18:40 3548
20. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 64:43 + 21:00 3295
21. Žandová Monika SKV8751 C TJ Slovan Karlovy Vary 65:21 + 21:38 3226
22. Rozentale Eva 1780016 178 ZVOC 65:57 + 22:14
23. De Smul Siel 820004 082 SC TEAM BE 66:01 + 22:18
24. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 66:05 + 22:22 3147
25. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 69:57 + 26:14 2727
26. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 72:05 + 28:22 2495
27. Broumová Kateřina SKV TJ Slovan Karlovy Vary 72:27 + 28:44
28. Van Breedam Vanessa 1320002 132 TROL Belgium vzw 76:21 + 32:38
29. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 78:13 + 34:30 1829
30. Stoniene Kornelija 1460002 146 OSK Sakas 81:15 + 37:32
31. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 81:48 + 38:05 1440
32. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 111:40 + 67:57 0
Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady DISK 0
Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov DISK 0

D21C 3.42 km, 180 m, 11 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 2661

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Hořejší Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 50:31 3334
2. Kotrčová Lenka PDY9350 C Běhej Poděbrady 57:10 + 6:39 3073
3. Ščehovičová Zuzana 980002 098 PRAHA Gajdoš 79:20 + 28:49
4. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 95:11 + 44:40 1577
5. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 96:19 + 45:48 1532
6. Plone Evija 880001 088 Alnis OK 141:07 + 90:36
Pavlíčková Kristýna MOV SKOB Ostrava DISK
Haller Sonja 12A8850 Naturfreunde Wien DNS

D35A 4.14 km, 205 m, 14 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Novokovich Maria 610002 061 SRD SK 56:44
2. Masevičiute Kristina 330001 033 Fortuna OK 59:48 + 3:04
3. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 69:04 + 12:20
4. Sobotová Jana DLP8250 C OOB TJ Dukla Praha 71:50 + 15:06
5. Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady 72:47 + 16:03
6. Zhyltsova Tetiana 1680002 168 Azymut(Ukraine) 72:49 + 16:05
7. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 73:28 + 16:44
8. Martin Maria Jose 390003 039 Malarruta 79:45 + 23:01
9. Rickmeyer Tina STB8650 C TJ Stadion Nový Bor 81:34 + 24:50
10. Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov 84:09 + 27:25
11. Frenzel Friederike 2590001 259 OK Mark Brandenburg 84:26 + 27:42
12. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:11 + 28:27
13. Viqueira Andrea 390002 039 Malarruta 85:37 + 28:53
14. Holasová Šárka AOP7853 C Orientační Běh Opava 90:35 + 33:51
15. Tschischkale Kati 500001 050 Potsdam 91:46 + 35:02
16. Herold Katrin 1050001 105 TSC Strausberg 96:41 + 39:57
Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín DISK
Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja DNS

D35B 2.75 km, 175 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 41:38
2. Kopecká Magdaléna TJN8251 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:40 + 1:02
3. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 48:24 + 6:46
4. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 48:45 + 7:07
5. Daruk Agnieszka 246 OK Sport Warszawa 48:56 + 7:18
6. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 50:33 + 8:55
7. Pestininke Vaiva 1460017 146 OSK Sakas 57:51 + 16:13
8. Šperlová Zuzana 10001 001 TJ Radon Vysoká Pec 60:35 + 18:57
9. Janíková Marie ZBM7852 C SK Brno Žabovřesky 65:38 + 24:00
10. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 69:10 + 27:32
11. Mureniene Agne 1410005 141 Medeina OK 82:59 + 41:21
12. Palmer Sandra 2050002 205 Ermassets club de muntanya 84:14 + 42:36
Láčíková Sabina 250 OK Láčíková DNS

D40A 3.85 km, 200 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 54:35
2. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 55:10 + 0:35
3. Lervaag Pernille 310004 031 Velledalen IL 57:13 + 2:38
4. Popp Bobach Helle 430005 043 Aalborg OK 57:56 + 3:21
5. McGrail Rie Stenjhoej Ba 230005 023 Silkeborg OK 59:05 + 4:30
6. Rücklová Alena VCB8150 C OB České Budějovice 59:46 + 5:11
7. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 65:23 + 10:48
8. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 70:35 + 16:00
9. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 74:32 + 19:57
10. Salniene Jone 200001 020 OK Fortuna 75:58 + 21:23
11. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 76:12 + 21:37
12. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 78:20 + 23:45
13. Preston Julia 250001 025 SROC 79:54 + 25:19
14. Lišková Kateřina PHK8151 C OK 99 Hradec Králové 86:43 + 32:08
15. Wodajo Netsi 530002 053 TROL Belgium 91:11 + 36:36
16. Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 102:41 + 48:06
17. Hamplin Eva 2290003 229 Centrum OK 104:27 + 49:52
18. Fredberg Hanne 230004 023 Silkeborg OK 121:19 + 66:44
19. Sundeby Malin 2290002 229 Centrum OK 127:28 + 72:53
20. Sundeby Annica 2290001 229 Centrum OK 148:21 + 93:46
21. Spathmann Natascha 340002 034 Kempische oriëntatielopers 159:50 + 105:15

D40B 2.86 km, 140 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 43:36
2. Bartáková Petra SJI8151 C OK Jihlava 44:27 + 0:51
3. Ligate Kitija 1780001 178 ZVOC 45:28 + 1:52
4. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 47:10 + 3:34
5. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 53:24 + 9:48
6. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 55:21 + 11:45
7. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 55:56 + 12:20
8. Forstová Veronika PZR8181 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:24 + 13:48
9. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 58:00 + 14:24
10. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 59:08 + 15:32
11. Dohnalová Květa ZBM7954 C SK Brno Žabovřesky 64:21 + 20:45
12. Svalbe Aiga 1400001 140 OK ALNIS 64:55 + 21:19
13. Dobyášová Zuzana KAM8052 C OK Kamenice 70:56 + 27:20
14. Zbroja-Nowak Justyna 790002 079 KS Hades Poznan 74:43 + 31:07
15. Lundsrud Bente Fosser 2230004 223 OK Moss2 74:45 + 31:09
16. Jakobsen Elisabeth Aune 2220004 222 OK MOSS 1 79:29 + 35:53
17. Štorcová Alena KUL8350 C KOB Ústí nad Labem 83:52 + 40:16
18. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 102:57 + 59:21
19. Lhotská Jana DVP8250 C DVP ORIENTATION 145:55 + 102:19
Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov DISK

D45A 3.58 km, 180 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 46:27
2. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 49:36 + 3:09
3. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 55:46 + 9:19
4. Skern Marina 12A7550 Naturfreunde Wien 55:55 + 9:28
5. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 56:05 + 9:38
6. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 56:19 + 9:52
7. Bultrowicz Agnieszka 790003 079 KS Hades Poznan 57:03 + 10:36
8. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 59:24 + 12:57
9. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 59:27 + 13:00
10. Balakova Andrea 1450001 145 Nyköping OK 59:41 + 13:14
11. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 61:44 + 15:17
12. Antoine Christine 840002 084 ORIENTATION CAENNAISE 63:13 + 16:46
13. Kalisch Claudia 1080002 108 TSV Karlshorst 64:20 + 17:53
14. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 65:55 + 19:28
15. Farkas Fruzsina 1980004 198 Tipo Orienteering 66:52 + 20:25
16. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 67:01 + 20:34
17. Wenderickx Nancy 480001 048 HAMOK 71:28 + 25:01
18. Hugelshofer Barbara 660002 066 OLG Waldrose 72:06 + 25:39
19. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 74:11 + 27:44
20. Tirlikiene Ruta 1260002 126 Karsuva 84:04 + 37:37
21. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 86:47 + 40:20
22. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 87:31 + 41:04
23. Svítilová Pavla PGP7764 C SK Praga 88:41 + 42:14
24. Voeste Annick 1930002 193 OLG Basel 91:32 + 45:05
25. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 92:29 + 46:02
26. Vondráčková Markéta DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 93:56 + 47:29
27. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 95:01 + 48:34
28. Van Oosterwijck Katj 2270001 227 Omega Leuven 108:15 + 61:48
29. De Schepper Ellen 820008 082 SC TEAM BE 123:16 + 76:49
30. Perez Maica 510002 051 CRON 129:45 + 83:18
Gray Meredith 900003 090 Ugly Gully Orienteers AUS DISK
Biolik Agnieszka CHC7751 C K.O.B. Choceň DNS
Faber Signe 230016 023 Silkeborg OK DNS

D45B 2.75 km, 140 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:17
2. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 41:46 + 3:29
3. Mazzarese Jana SJI7854 C OK Jihlava 42:30 + 4:13
4. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 46:37 + 8:20
5. Komárková Lenka SJH7651 C SOS Jindřichův Hradec 50:08 + 11:51
6. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 50:44 + 12:27
7. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 52:13 + 13:56
8. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Brno Žabovřesky 53:35 + 15:18
9. Bergrová Petra MOV7452 C SKOB Ostrava 54:02 + 15:45
10. Kubečková Terezie LIP7650 C SOS Mamuti z Lipovky 54:04 + 15:47
11. Peňázová Iva 800001 080 Brno 54:29 + 16:12
12. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 57:41 + 19:24
13. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 59:26 + 21:09
14. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 60:51 + 22:34
15. Hohl Vanessa 1090001 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 61:00 + 22:43
16. Václavková Petra ZBM7553 C SK Brno Žabovřesky 61:51 + 23:34
17. Kulikauskiene Danute 1460007 146 OSK Sakas 62:41 + 24:24
18. Machold Natalia 12A7650 Naturfreunde Wien 63:09 + 24:52
19. Tomandlová Radka 2020002 202 HoRa 63:43 + 25:26
20. Szieberth Natasa 1750003 175 PVM 63:45 + 25:28
21. Šťovíčková Dagmar DVP7650 C DVP ORIENTATION 64:06 + 25:49
22. Skog Paula 2160002 216 Olarin Suunnistajat 64:18 + 26:01
23. Pokorná Kamila KAM7452 C OK Kamenice 64:19 + 26:02
24. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:11 + 27:54
25. Sandvik Lene 2250005 225 Halden Skiklubb 66:55 + 28:38
26. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 67:50 + 29:33
27. Víšková Alena KAM7451 C OK Kamenice 69:07 + 30:50
28. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 80:54 + 42:37
29. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 99:20 + 61:03
30. Meizer Elisabeth 12A7752 Naturfreunde Wien 115:02 + 76:45
Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky DISK
Ujvari Sandra 12A7751 Naturfreunde Wien DISK
Buschek Elisabeth 12A7750 Naturfreunde Wien DISK

D50A 3.34 km, 155 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kastner Barbara 12A9950 Naturfreunde Wien 46:37
2. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 47:08 + 0:31
3. Skaug Anne 1620001 162 OK Pan Aarhus 48:22 + 1:45
4. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 49:02 + 2:25
5. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:02 + 3:25
6. Verbraken Linda 20002 002 TROL 52:33 + 5:56
7. Mikkelsen Irene Klarke 1790002 179 Horsens OK 02 52:56 + 6:19
8. Bonek Claudia 12A6901 Naturfreunde Wien 52:57 + 6:20
9. Holm Rikke 1210002 121 O-Ferie 54:18 + 7:41
10. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 55:47 + 9:10
11. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 57:29 + 10:52
12. Calvet Christine 12A7050 Naturfreunde Wien 57:34 + 10:57
13. Krogsgaard Heidi Hinge 230013 023 Silkeborg OK 58:21 + 11:44
14. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 58:33 + 11:56
15. Rasmussen Angélique Gronbo 1350002 135 Allerod OK 59:22 + 12:45
16. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 60:07 + 13:30
17. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 62:59 + 16:22
18. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 64:26 + 17:49
19. Westin Lenka 1580002 158 Porsgrunn OL 64:35 + 17:58
20. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 66:06 + 19:29
21. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 67:43 + 21:06
22. De Bie Ellen 820002 082 SC TEAM BE 69:28 + 22:51
23. Andersson Annika 253 Ok Orinto 76:56 + 30:19
24. Schlittermann Silke 1360002 136 ESV Lok Schöneweide 79:06 + 32:29
25. Mičíková Lada SKM7250 C KOB Směr Kroměříž 81:02 + 34:25
26. Pánková Martina 47S6950 TJ Rapid Bratislava 86:01 + 39:24
27. Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 86:26 + 39:49
28. Sharkey Deirdre 350002 035 Parawanga Orienteers 87:59 + 41:22
29. Thyssen Susanne 1210004 121 O-Ferie 89:58 + 43:21
30. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 91:55 + 45:18
31. Del Campo Cristina 1800003 180 CDB Malarruta 92:11 + 45:34
32. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 93:32 + 46:55
33. Brink Maria 780002 078 Pargas IF 93:57 + 47:20
34. Bronckaers Marcia 1600002 160 KOL2 99:57 + 53:20
35. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 101:41 + 55:04
Garcia Mercedes 390006 039 Malarruta DISK

D50B 2.88 km, 120 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 53:01
2. Klymeniuk Nataliia 1250003 125 OC O-Kompas 53:05 + 0:04
3. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 54:26 + 1:25
4. Kettunen Pia 112 Kalevan Rasti 62:54 + 9:53
5. Gorczyca Magdalena 790004 079 KS Hades Poznan 65:11 + 12:10
6. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 74:07 + 21:06
7. Nožičková Renata JJN6950 C Team Jizerky 74:40 + 21:39
8. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 74:57 + 21:56
9. Vojkůvková Jarmila MOV7152 C SKOB Ostrava 79:45 + 26:44
10. Bačkiene Rima 450002 045 SK S-Sportas 80:58 + 27:57
11. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 83:15 + 30:14
12. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 85:17 + 32:16
13. Řehořová Lenka JJN7250 C Team Jizerky 87:15 + 34:14
14. Vidžiuniene Irena 1460014 146 OSK Sakas 88:52 + 35:51
15. Pokorná Hana JJN6951 C Team Jizerky 92:07 + 39:06
16. Yogev Dafna 740002 074 Lev Hasharon - Menashe 95:22 + 42:21
17. Ferbasová Zdeňka TUV7361 C SOK TJ Turnov 97:40 + 44:39
18. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 97:54 + 44:53
19. Pretnar Irma 80002 008 Kamniški orientacijski klu 98:28 + 45:27
20. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 103:48 + 50:47
21. Dzholdashova Svitlana 1250002 125 OC O-Kompas 115:47 + 62:46
22. Buryanová Kateřina MOV7351 C SKOB Ostrava 130:43 + 77:42
Steingruber Samdra 870003 087 CO UTOE Bellinzona DNS

D55A 2.96 km, 160 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Berger Hedi 1540012 154 Der Bergerclan 43:02
2. Simonsen Sandra 1380001 138 FIF Hillerod 46:25 + 3:23
3. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 49:16 + 6:14
4. Rýdlová Magda JJN6850 C Team Jizerky 49:29 + 6:27
5. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 53:18 + 10:16
6. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 55:14 + 12:12
7. Berger Gislind 1540011 154 Der Bergerclan 56:36 + 13:34
8. Andersson Susanne 280001 028 Pitea IF OK 57:08 + 14:06
9. Alexandersson Ingrid 2080001 208 Stora Tuna OK 02 57:21 + 14:19
10. Eschlboeck Gudrun 46A6850 OL Naturfreunde Linz 58:10 + 15:08
11. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 59:45 + 16:43
12. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 61:46 + 18:44
13. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 62:52 + 19:50
14. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 64:24 + 21:22
15. Rihko-Struckmann Liisa 1960002 196 TSV Schapen 65:28 + 22:26
16. Friebe Marion 630001 063 USV Jena 71:51 + 28:49
17. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 73:48 + 30:46
18. Makovicka Veronique 490002 049 CO Colmar 75:25 + 32:23
19. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:51 + 32:49
20. Toth Agnes 760003 076 MAFC Budapest 77:21 + 34:19
21. Tiefenböck Riki 12A6751 Naturfreunde Wien 90:02 + 47:00
22. Teo Dóra 940003 094 Kanizsa Orienteering 91:59 + 48:57
23. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 94:46 + 51:44

D55B 2.64 km, 120 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Glatz Sylvia 1720004 172 OLC Graz 43:10
2. Biel-Pretting Renate 12A6750 Naturfreunde Wien 44:33 + 1:23
3. Sallai Sára 2170002 217 SZVSE 45:50 + 2:40
4. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 46:18 + 3:08
5. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 47:00 + 3:50
6. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 47:36 + 4:26
7. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 49:11 + 6:01
8. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 50:27 + 7:17
9. Preiksiene Laima 1410010 141 Medeina OK 51:35 + 8:25
10. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 53:27 + 10:17
11. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:47 + 14:37
12. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 60:19 + 17:09
13. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 61:17 + 18:07
14. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 63:29 + 20:19
15. Noiman Anat 400002 040 Lev hasharon menashe 65:40 + 22:30
16. Sirma Gerda 1550001 155 Alnis /JNSC 68:59 + 25:49
17. Drizo Tetiana 12A6850 Naturfreunde Wien 69:45 + 26:35
18. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 75:23 + 32:13
19. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 85:02 + 41:52
20. Zeiner Elisabeth 1720002 172 OLC Graz 90:36 + 47:26
Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS

D60 2.72 km, 110 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Cejka Kati 730001 073 OLC SKOG Fribourg 44:34
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 56:23 + 11:49
3. Buhler Birgit 2360002 236 Radeburg 62:20 + 17:46
4. Mikalauskiene Daiva 680002 068 SAULE 66:45 + 22:11
5. Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 71:05 + 26:31
6. Mose Ann-Vibeke 2120001 212 Vestjysk Orienteringsklub 71:14 + 26:40
7. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 72:16 + 27:42
8. Hilbert Sabine 12A6250 Naturfreunde Wien 74:20 + 29:46
9. Wiedenfeld Ute 19D0000 SSV Planeta Radebeul 76:56 + 32:22
10. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 77:48 + 33:14
11. Smonsen Inger 230009 023 Silkeborg OK 78:38 + 34:04
12. Eriksson Karin 150002 015 IF Marin Väst 78:43 + 34:09
13. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 79:27 + 34:53
14. Mols Greet 530004 053 TROL Belgium 86:58 + 42:24
15. Hlaváčová Jarka MFP6050 C Matfyz Praha 97:45 + 53:11
16. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 99:16 + 54:42
17. Krols Hilde 530005 053 TROL Belgium 106:32 + 61:58
18. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 112:40 + 68:06
19. Bruyninckx Miek 530007 053 TROL Belgium 142:19 + 97:45
Nielsen Lise 1480002 148 OK MELFAR DNS

D65 2.60 km, 110 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Stanevičiene Ruta 720008 072 OK Labirintas 41:15
2. Gvildiene Virginija 1410002 141 Medeina OK 41:32 + 0:17
3. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 42:36 + 1:21
4. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 43:11 + 1:56
5. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:40 + 2:25
6. Luovula Pia 1340003 134 Suosmeren Salpa 45:18 + 4:03
7. Olsson Christina 210001 021 SOL 47:04 + 5:49
8. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:21 + 7:06
8. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:21 + 7:06
10. Jenővári Gabriella 22H5750 Hegyisport Szentendre Egy. 48:55 + 7:40
11. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 58:49 + 17:34
12. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:56 + 19:41
13. Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 61:10 + 19:55
14. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 61:16 + 20:01
15. Braatz Monika 1QD5750 SV IHW Alex 78 Berlin 69:30 + 28:15
16. Lehmann Gabriela 13D.050 Kaulsdorfer OLV Berlin 69:35 + 28:20
17. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 70:17 + 29:02
18. Jumppanen Helena 190002 019 Pihkaniskat 70:39 + 29:24
19. Baleišiene Roma 720004 072 OK Labirintas 71:59 + 30:44
20. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 77:02 + 35:47
21. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 78:01 + 36:46
22. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 79:24 + 38:09
23. Šabatková Zdeňka SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 80:35 + 39:20
24. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 100:35 + 59:20
25. Vanreusel Jen 550002 055 SASOR 102:39 + 61:24
26. Lhotská Radoslava DVP5654 C DVP ORIENTATION 118:13 + 76:58
27. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 142:17 + 101:02
Wüest Ruth 1130002 113 ALPSTEIN-O DISK

D70 2.36 km, 100 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Krasuckiene Egle 720005 072 OK Labirintas 37:46
2. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 43:14 + 5:28
3. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 52:15 + 14:29
4. Bobach Kirsten 430006 043 Aalborg OK 53:54 + 16:08
5. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 57:58 + 20:12
6. Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:27 + 21:41
7. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 67:21 + 29:35
8. Blommen Paulette 170002 017 Omega 83:36 + 45:50
Rosen Miriam 11G4950 GB MTBO squad DNS

D75 2.28 km, 90 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bumeliene Skaidra 720002 072 OK Labirintas 58:17
2. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 69:20 + 11:03
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 96:21 + 38:04
4. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 144:16 + 85:59

D80 2.22 km, 90 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 70:58
2. Eulitz Ilse 1200001 120 OLV Weimar.e.V. 80:36 + 9:38

F3 2.68 km, 110 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Heller Jiří ROU SKOB Roudnice nad Labem 24:51
2. Brettschneider M. or M. 13D8600 Kaulsdorfer OLV Berlin 32:48 + 7:57
3. Lervaag Bernt Are 310005 031 Velledalen IL 41:27 + 16:36
4. Halberstadt Stanislava 1020002 102 CLUB ATHLETIGUE AUBERGENVI 42:01 + 17:10
5. Tozser Bendeguz 180004 018 Dvakuku Orienteering 43:17 + 18:26
6. Bínová Jana KAM8650 C OK Kamenice 44:12 + 19:21
7. Rokos Michal JJN0107 C Team Jizerky 44:25 + 19:34
8. Schramm Erwin 13D8500 Kaulsdorfer OLV Berlin 44:56 + 20:05
9. Kándl Filip DCE KOB Dobřichovice 45:29 + 20:38
10. Trappe Kathrin 13D8650 Kaulsdorfer OLV Berlin 46:29 + 21:38
11. Janata Tomáš DLT8401 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 46:34 + 21:43
12. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 47:06 + 22:15
13. Havlíček Vojtěch 1982 Neregistrovaní 47:14 + 22:23
14. Kleisnerová Jana MOV SKOB Ostrava 47:36 + 22:45
15. Gruntová Alena KUL0653 C KOB Ústí nad Labem 48:11 + 23:20
16. Svátková Anna SLP9951 OOB Slavia Praha 48:19 + 23:28
17. Holper Antónia 12H6850 Tipo Orienteering Club 49:22 + 24:31
18. Rokkjaer Henriette 023 Silkeborg OK 49:49 + 24:58
19. Geier Sebastian 1540009 154 Der Bergerclan 50:18 + 25:27
20. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 50:37 + 25:46
21. Olsson Ingalill 1960 245 OK Orion 51:28 + 26:37
22. Tkáč Jan JJN6700 C Team Jizerky 52:37 + 27:46
23. Herrmann Charlotte 48D0850 OL-Team Wehrsdorf 53:30 + 28:39
24. Zierhut Antonín LCV7100 C TJ Lokomotiva Chomutov 53:31 + 28:40
25. Bauerová Petra 244 LK Slovan Karlovy Vary 53:36 + 28:45
26. Zimmer Jan 1560001 156 na 54:57 + 30:06
27. Brettschneider Max 13D8400 Kaulsdorfer OLV Berlin 57:45 + 32:54
28. Zikmundová Michaela JJN7754 C Team Jizerky 58:06 + 33:15
29. Houben Ellen 1170006 117 D-team 59:05 + 34:14
30. Feldmann Gudrun 13D6650 Kaulsdorfer OLV Berlin 61:32 + 36:41
31. Weibl Anissa 180007 018 Dvakuku Orienteering 62:11 + 37:20
32. Brettschneider Gudrun 13D6050 Kaulsdorfer OLV Berlin 62:27 + 37:36
33. Kořínek Zdeněk PEN6201 C OK RECO Sport 63:40 + 38:49
34. Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice 64:05 + 39:14
35. Svátková Jana SLP OOB Slavia Praha 64:17 + 39:26
36. Neumann Petra 1VD5850 SG Zittau Süd 64:46 + 39:55
37. John Adam Neregistrovaní 65:58 + 41:07
38. Šoljaková Eliška 1760001 176 Neregistrovaná 71:31 + 46:40
39. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 71:54 + 47:03
40. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 72:23 + 47:32
41. Pommer Norbert 13D5700 Kaulsdorfer OLV Berlin 72:43 + 47:52
42. Křížová Darina 10003 001 TJ Radon Vysoká Pec 75:11 + 50:20
43. Kozsuch Andrea 204 PVS 75:45 + 50:54
44. Kadlecová Gabriela BBM7651 C BETA URSUS Rosice 77:30 + 52:39
45. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 85:41 + 60:50
46. Dalos Györgyi 110002 011 MAFC 86:24 + 61:33
47. Wąsiewicz Marzena 970003 097 Team 360 89:49 + 64:58
48. Lahm Katja 2090001 209 CTG Koblenz 96:45 + 71:54
49. Reischingová Růžena SKV5353 C TJ Slovan Karlovy Vary 120:55 + 96:04
50. Li Livie 1440003 144 Aarhus 1900 Orientering 130:28 + 105:37
Svátek Vojtěch SLP6701 OOB Slavia Praha DISK
Šebková Jana 830001 083 neregistrovaní Šebková DISK
Skuhrovcová Helena SKV9998 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Mc Grail William St 230008 023 Silkeborg OK DISK
Feldmann Jakob 13D9600 Kaulsdorfer OLV Berlin DNS
Ondrová Jana SKV9999 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň DNS
Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice DNS

F5 5.35 km, 250 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bláha Michal VSP0412 A USK Praha 44:35
2. Seleznev Sergey 610001 061 SRD SK 62:13 + 17:38
3. Weibl Zoltan 180001 018 Dvakuku Orienteering 66:53 + 22:18
4. Kučera Michal STH9201 C SK Studenec 73:03 + 28:28
5. Juklíček Jakub VLI8802 C Slavia Liberec orienteering 73:52 + 29:17
6. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 76:30 + 31:55
7. Juklíčková Zuzana VLI8750 C Slavia Liberec orienteering 78:17 + 33:42
8. Lenk Andreas 71D USV TU Dresden 85:12 + 40:37
9. Mentler Balazs 180003 018 Dvakuku Orienteering 89:22 + 44:47
10. Wąsiewicz Jerzy 097 Team 360 91:23 + 46:48
11. Pataki Gabor 204 PVS 92:34 + 47:59
12. Wąsiewicz Piotr 970001 097 Team 360 100:51 + 56:16
13. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 102:06 + 57:31
14. Hejna Matyáš LLI0801 C LOK-o Liberec 104:37 + 60:02
15. Kundisch Diethard 71D USV TU Dresden 105:57 + 61:22
16. Mackerle Adam VCB7700 C OB České Budějovice 109:04 + 64:29
17. Jánek Ladislav LPU OK Lokomotiva Pardubice 111:09 + 66:34
18. Lounský Ondřej Neregistrovaní 115:20 + 70:45
19. Řepka Miroslav MOV7500 C SKOB Ostrava 117:23 + 72:48
20. Tozser Andras 180002 018 Dvakuku Orienteering 118:28 + 73:53
21. Svedjenäs Sophie 1100005 110 OK Skogshjortarna 120:06 + 75:31
22. Gorozdi Mate 180008 018 Dvakuku Orienteering 122:03 + 77:28
23. Neumann Rasmus 31D0800 SV Lengefeld 124:06 + 79:31
24. Cluderay Benjamin 1220003 122 Royal Air Force Orienteeri 128:12 + 83:37
25. Bridge Jack 1220004 122 Royal Air Force Orienteeri 134:04 + 89:29
26. Synek Jiří 251 Rohozec Amix Team 147:55 + 103:20
27. Hejna Pavel LLI7600 C LOK-o Liberec 149:06 + 104:31
28. Beaty Andrew 1220002 122 Royal Air Force Orienteeri 150:05 + 105:30
29. Herter Laszlo 1953 Neregistrovaní 153:46 + 109:11
30. Schejbalová Karina SCP8050 C OK Sparta Praha 155:52 + 111:17
31. Schejbalová Kristina 1740001 174 Bez klubu 213:54 + 169:19
Votava David 470001 047 DSVJ DISK
Vladimír Schejbal 1740002 174 Bez klubu DNS
Füßling 500002 050 Potsdam DNS

H10 2.56 km, 130 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Drbohlav Marek TUR1409 C OOB TJ Turnov 21:14
2. Rollier Alexei PHK1502 C OK 99 Hradec Králové 22:21 + 1:07
3. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:03 + 1:49
4. Mazzarese Aiden SJI1502 C OK Jihlava 24:58 + 3:44
5. Alex Johansson 1450002 145 Nyköping OK 26:10 + 4:56
6. Szieberth Kende 1750002 175 PVM 26:30 + 5:16
7. Liška Albert PHK1313 C OK 99 Hradec Králové 27:56 + 6:42
8. Stehlík Filip LPM1400 C OK Lokomotiva Plzeň 31:13 + 9:59
9. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 32:23 + 11:09
10. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 33:14 + 12:00
11. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 33:52 + 12:38
12. Salna Matas 200002 020 OK Fortuna 34:00 + 12:46
13. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 36:22 + 15:08
14. Rathje Erik 2130004 213 TGM Budenheim 46:19 + 25:05
15. Popp Bobach Sander 430004 043 Aalborg OK 50:36 + 29:22
16. Kalina Oskar SPC1502 C SPORTICUS team 67:59 + 46:45

H12A 2.69 km, 150 m, 8 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 24:33
2. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 25:02 + 0:29
3. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 27:24 + 2:51
4. Hikl Martin ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 30:00 + 5:27
5. Beneš Maxmilián VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 30:37 + 6:04
6. Minařík František VCB1103 B OB České Budějovice 33:40 + 9:07
7. Kopáč František ZBM1104 B SK Brno Žabovřesky 36:39 + 12:06
8. Junek Kryštof DKP1212 C Oddíl OB Kotlářka 36:46 + 12:13
9. Tatarnikov Ivan PHK1106 B OK 99 Hradec Králové 37:30 + 12:57
10. Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný 38:54 + 14:21
11. Oliver Johansson 1450003 145 Nyköping OK 41:57 + 17:24
12. Forst Matouš PZR1100 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:55 + 22:22
13. Lánský Šimon JJN1105 B Team Jizerky 51:13 + 26:40
14. Töpfer Gustav 1420002 142 USVJena 55:17 + 30:44
15. Dzvinko Zintis 1780007 178 ZVOC 67:33 + 43:00
Popp Bobach Mikkel 430003 043 Aalborg OK DISK

H12B 2.55 km, 120 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Lervaag Mikkel 310002 031 Velledalen IL 27:41
2. Liška Viktor PHK1111 C OK 99 Hradec Králové 38:13 + 10:32
3. Kvapil Jan Nepomuk KUL1100 C KOB Ústí nad Labem 39:43 + 12:02
4. Jirák Tomáš JJN1205 C Team Jizerky 40:02 + 12:21
5. Arnošt Daniel SAD1200 C Sportovní akademie Dobříš 44:10 + 16:29
6. Sankot Jakub KAM1207 C OK Kamenice 45:13 + 17:32
7. Rokkjaer Emil 023 Silkeborg OK 45:22 + 17:41
8. Loučka Tomáš KUL1101 C KOB Ústí nad Labem 46:25 + 18:44
8. Štolba Filip JJN1206 C Team Jizerky 46:25 + 18:44
10. McGrail Lucas Stenhoej B 230007 023 Silkeborg OK 50:15 + 22:34
11. Lankaš Antonín CHA1200 C OK Chrastava 51:07 + 23:26
12. Hohl Étienne 1090003 109 GOV - Gruppo Orientisti Va 54:49 + 27:08
13. Drizo Nikolai 12A1200 Naturfreunde Wien 55:41 + 28:00
14. Šiler Štěpán PDY1101 C Běhej Poděbrady 58:22 + 30:41
15. Štolba Marek JJN1207 C Team Jizerky 58:28 + 30:47
16. Basetlík Petr 10009 001 TJ Radon Vysoká Pec 72:58 + 45:17
17. Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 79:24 + 51:43
Eisner Matias PVP1200 C VSK Přírodní vědy Praha DISK

H14A 3.51 km, 175 m, 9 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kvášovský Filip LTU0902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:46
2. Toman Matěj ZBM0919 B SK Brno Žabovřesky 31:47 + 2:01
3. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 34:12 + 4:26
4. Viktor Jánosi 2000002 200 Pécsi Vörös Meteor Sportkö 35:03 + 5:17
5. Nielsen Eskild Stig 260002 026 Horsens OK 35:06 + 5:20
6. Anděl Robin VPM0901 B KOS Slavia Plzeň 36:08 + 6:22
7. Holas Štěpán AOP0900 A Orientační Běh Opava 37:27 + 7:41
8. Murenas Aleksas 1410006 141 Medeina OK 37:40 + 7:54
9. Junek Šimon DKP1011 B Oddíl OB Kotlářka 38:56 + 9:10
10. Minařík Josef VCB0903 B OB České Budějovice 39:21 + 9:35
11. Urbanek Lauri 12A0900 Naturfreunde Wien 43:28 + 13:42
12. Míka Ondřej VCB1003 B OB České Budějovice 49:10 + 19:24
13. Jonas Botond 640007 064 Egri Spartacus SE 51:58 + 22:12
14. Rejšek Čeněk KAM1002 B OK Kamenice 55:48 + 26:02
15. Kukhar Illia 1290004 129 OC Korostyshiv 60:28 + 30:42
16. Stacke Jan LCE1001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 74:05 + 44:19
Juhkam Karl-Mattias 252 OK KOBRAS DNS

H14B 2.95 km, 115 m, 10 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Cichra Patrik TAP0903 B KOB Tretra Praha 33:58
2. Lervaag Tobias 310003 031 Velledalen IL 34:26 + 0:28
3. Šicha Matěj ZBM1002 C SK Brno Žabovřesky 34:34 + 0:36
4. Šťovíček Jan DKP1012 C Oddíl OB Kotlářka 37:54 + 3:56
5. Václavek Petr ZBM0916 B SK Brno Žabovřesky 39:46 + 5:48
6. Šuma Marek KUL0903 C KOB Ústí nad Labem 41:04 + 7:06
7. Florian Radek ZBM0905 B SK Brno Žabovřesky 42:34 + 8:36
8. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 45:31 + 11:33
9. Kyncl Ondřej ZBM1003 B SK Brno Žabovřesky 46:17 + 12:19
10. Jindřich Tomáš KUL0901 C KOB Ústí nad Labem 47:19 + 13:21
11. Tkáč Jakub JJN1001 C Team Jizerky 51:00 + 17:02
12. Rotsch Jakub KUL0902 C KOB Ústí nad Labem 53:37 + 19:39
13. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 54:16 + 20:18
14. Lhotský Marek DVP1002 C DVP ORIENTATION 55:20 + 21:22
15. Berger Tomáš MOV1002 B SKOB Ostrava 58:01 + 24:03
16. Pocevičius Matas 1460004 146 OSK Sakas 65:21 + 31:23
17. Milašauskas Kristijonas 1460019 146 OSK Sakas 74:31 + 40:33
18. Molnar Zsombor 1980005 198 Tipo Orienteering 116:43 + 82:45
Hrádek Vojtěch ROU1000 B SKOB Roudnice nad Labem DISK
Mikkelsen Jonas Klarke 1790004 179 Horsens OK 02 DISK

H16A 5.05 km, 200 m, 17 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Fenger-Gron Asbjorn Faber 230017 023 Silkeborg OK 44:01
2. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 44:07 + 0:06
3. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 49:51 + 5:50
4. Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 52:34 + 8:33
5. Teringl Vojtěch VCB0702 A OB České Budějovice 54:40 + 10:39
6. Sedláček Patrik DKP0816 A Oddíl OB Kotlářka 55:55 + 11:54
7. Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice 59:29 + 15:28
8. Junek Matouš DKP0817 B Oddíl OB Kotlářka 60:06 + 16:05
9. Hlavatý Jan LPU0713 B OK Lokomotiva Pardubice 63:15 + 19:14
10. Rokkjar Mattias 230011 023 Silkeborg OK 65:38 + 21:37
11. Fredberg Emil 230002 023 Silkeborg OK 68:07 + 24:06
12. Kalkstein Yuval 1890002 189 Hashron 68:09 + 24:08
13. Yogev Shahar 740005 074 Lev Hasharon - Menashe 68:34 + 24:33
14. Zápotocký Jiří PGP0808 A SK Praga 69:04 + 25:03
15. Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 70:56 + 26:55
16. Karklinš Raitis 1550007 155 Alnis /JNSC 72:57 + 28:56
17. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 75:10 + 31:09
18. Praulinš Ralfs 1550004 155 Alnis /JNSC 75:44 + 31:43
19. Finstrle Filip ZBM0702 B SK Brno Žabovřesky 78:56 + 34:55
20. Voeste Noël 1930001 193 OLG Basel 82:38 + 38:37
21. Piller-David Marcell 640006 064 Egri Spartacus SE 83:19 + 39:18
22. Bomio-Pacciorini Aris 870004 087 CO UTOE Bellinzona 87:46 + 43:45
23. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 102:23 + 58:22
24. Veljačik Jonáš DKP0818 B Oddíl OB Kotlářka 110:34 + 66:33
Juhkam Markus 252 OK KOBRAS DNS
Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering DNS
Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering DNS
Rathje Felix 2130002 213 TGM Budenheim DNS

H16B 3.52 km, 170 m, 11 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Šnytr Václav JJN0805 C Team Jizerky 40:09
2. Kevins Svalbe 1400002 140 OK ALNIS 46:56 + 6:47
3. Cabalka Antonín KUL0800 C KOB Ústí nad Labem 52:45 + 12:36
4. Lidaka Ralfs 1780005 178 ZVOC 54:35 + 14:26
5. Ryšánek Vojtěch KUL0701 C KOB Ústí nad Labem 56:27 + 16:18
6. Fuchs Samuel KUL0704 C KOB Ústí nad Labem 68:05 + 27:56
7. Sote Edurds Eriks 1780011 178 ZVOC 72:07 + 31:58
8. Molnar Agoston 1980006 198 Tipo Orienteering 97:28 + 57:19
9. Háma Jan KUL0805 C KOB Ústí nad Labem 113:40 + 73:31
Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK

H18A 5.55 km, 270 m, 15 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Murenas Kasparas 1410007 141 Medeina OK 53:21
2. Elleder David TAP0615 A KOB Tretra Praha 53:31 + 0:10
3. Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha 57:22 + 4:01
4. Nielsen Erik Gronborg 1350003 135 Allerod OK 57:42 + 4:21
5. Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha 58:51 + 5:30
6. De Clercq Rune 820010 082 SC TEAM BE 60:05 + 6:44
7. Zurynek Jan TJN0605 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:54 + 7:33
8. Stehlík Jakub ZTC0700 A Západočeské sportovní centrum OB 61:08 + 7:47
9. Kuchař Ondřej TAP0609 A KOB Tretra Praha 62:23 + 9:02
10. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 64:39 + 11:18
11. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 64:56 + 11:35
12. Habán Oliver JJN0602 A Team Jizerky 66:12 + 12:51
13. Radajewski Owen 350003 035 Parawanga Orienteers 67:12 + 13:51
14. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 67:14 + 13:53
15. Gabs August 2280001 228 OK Melfar DK 68:24 + 15:03
16. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 70:08 + 16:47
17. Sandvik Sverre 2250003 225 Halden Skiklubb 70:13 + 16:52
18. Eshel Sahar 1880001 188 ISR OC Emek Hefer 70:21 + 17:00
19. De Smul Mats 820006 082 SC TEAM BE 70:26 + 17:05
20. Vang Bobach Christoff 430008 043 Aalborg OK 76:50 + 23:29
21. Levinson Jonathan 1030001 103 Galilee OC 77:24 + 24:03
22. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 79:49 + 26:28
23. Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 80:30 + 27:09
24. Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 85:46 + 32:25
25. Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga 88:27 + 35:06
26. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 90:35 + 37:14
27. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 92:01 + 38:40
28. Plonis Gustavs 880003 088 Alnis OK 95:47 + 42:26
29. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 98:23 + 45:02
30. Rozenbergs Matiss Ričards 1550010 155 Alnis /JNSC 105:30 + 52:09
31. Ziberts Ričards 1550006 155 Alnis /JNSC 113:16 + 59:55
32. Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 120:13 + 66:52
33. shechory allon 2310002 231 hevel modiin israel 121:07 + 67:46
Dolejší Jan DOK0602 A OK Doksy DNS
Veres Dávid 1690001 169 Tabáni Spartacus DNS
Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga DNS

H18B 3.74 km, 230 m, 13 controls

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 49:11
2. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:01 + 0:50
3. Jareš Ondřej KUL0600 B KOB Ústí nad Labem 57:40 + 8:29
4. Janků Štěpán SJC0501 C Sportcentrum Jičín 69:39 + 20:28
5. Balej Martin KUL0603 C KOB Ústí nad Labem 81:10 + 31:59
6. Řepka Michal MOV0504 C SKOB Ostrava 82:42 + 33:31
7. Barzdžius Rokas 1460009 146 OSK Sakas 90:03 + 40:52
8. Molnar Vince 1980003 198 Tipo Orienteering 92:07 + 42:56
Valnoha David ZBM0514 C SK Brno Žabovřesky DISK
Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Rosice DISK

H20A 5.78 km, 300 m, 18 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 7142

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Tkáč Matěj JJN0401 R Team Jizerky 54:42 7583
2. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 58:44 + 4:02 7089
3. Nielsen Hans Gronborg 1350004 135 Allerod OK 59:13 + 4:31
4. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 61:28 + 6:46 6754
5. Mella Oskar 1770001 177 Oppsal Orientering 62:22 + 7:40
6. Kubeček Josef SNA0402 B TJ START Náchod 63:46 + 9:04 6472
7. Woolford Sam 690001 069 Bush n Beach OC 66:09 + 11:27
8. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 69:41 + 14:59 5747
9. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 71:44 + 17:02 5496
10. Dragoev Tervel 242 Variant 5 Targovishte 74:16 + 19:34
11. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 76:35 + 21:53 4902
12. Sandvik Sigurd 2250002 225 Halden Skiklubb 77:23 + 22:41
13. Yogev Maayan 740004 074 Lev Hasharon - Menashe 86:42 + 32:00
14. Tatarnikov Michal PHK0405 C OK 99 Hradec Králové 88:25 + 33:43 3452
Dragoev Ivaylo 242 Variant 5 Targovishte DISK
Kabát Martin PGP0408 A SK Praga DISK 0
Buschek Anton 12A0400 Naturfreunde Wien DNS
Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga DNS 0
Conway Adam 2380001 238 Sheffield University Orien DNS
Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky DNS 0

H21E 8.00 km, 430 m, 25 controls, Rank. coef.: 1, KS coef.: 0, PB: 8290

Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Fosser Kasper Harlem 224 IFK Göteborg Orientering ( 68:04
2. Agervig Kristiansson Lin 2240003 224 IFK Göteborg Orientering 71:46 + 3:42
3. Bolehovský Daniel VSP0508 E USK Praha 74:10 + 6:06 8675
4. Heinmann Kristo 258 OK Peko 77:18 + 9:14
5. Skaug Mads 1620006 162 OK Pan Aarhus 78:35 + 10:31
6. Ullmann Silvan ZBM9810 C SK Brno Žabovřesky 79:09 + 11:05 8143
7. Fürst Matouš DOK9602 C OK Doksy 80:01 + 11:57 8051
8. Škvor Ota KAM9900 R OK Kamenice 80:07 + 12:03 8040
9. Olaussen Anders Felde 1180001 118 Halden SK 81:41 + 13:37
10. Munktved Theis 1870001 187 Sävedalens Aik 83:01 + 14:57
11. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 83:25 + 15:21 7689
12. Stehlík Šimon ZTC0501 A Západočeské sportovní centrum OB 85:14 + 17:10 7495
13. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 85:25 + 17:21 7476
14. Berger Xander 1540002 154 Der Bergerclan 89:25 + 21:21
15. Barany Tamas 640004 064 Egri Spartacus SE 90:06 + 22:02
16. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 90:11 + 22:07 6968
17. Yogev Rotem 740003 074 Lev Hasharon - Menashe 90:20 + 22:16
18. Christiansen Hakon Fruseth 1190001 119 Nydalens SK 91:03 + 22:59
19. Hernandez Isaac 1110002 111 Toledo-O 93:18 + 25:14
20. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 93:33 + 25:29 6609
21. Nagy Josef TJN0006 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 95:33 + 27:29 6396
22. Kastner Nicolas 12A9800 Naturfreunde Wien 95:39 + 27:35
23. Soren Skaug 1620003 162 OK Pan Aarhus 96:21 + 28:17
24. Jonas Gabs 1620004 162 OK Pan Aarhus 98:07 + 30:03
25. Měšťan Ondřej TAP0100 C KOB Tretra Praha 99:04 + 31:00 6021
26. Bílý Jakub DOK0104 C OK Doksy 99:09 + 31:05 6012
27. George Alastair 1510001 151 Big Foot Orienteers 99:30 + 31:26
28. Cantoreggi Filippo 1060005 106 Stora Tando OK 102:07 + 34:03
29. Kiss Mikes Tamas 640005 064 Egri Spartacus SE 104:38 + 36:34
30. Del Fedele Alex 1060002 106 Stora Tando OK 105:33 + 37:29
31. Janas Petr PGP0200 R SK Praga 108:18 + 40:14 5037
32. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 C KOS TJ Tesla Brno 115:40 + 47:36 4251
33. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 116:35 + 48:31 4154
34. Corsi Reto 1060003 106 Stora Tando OK 117:55 + 49:51
35. Titomers Endijs 1550013 155 Alnis /JNSC 129:22 + 61:18
36. Teragauchi Wataru