Logo
Datum:
29.04.2023
Místo konání:
Semín, sportovní areál
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000, E = 5 m, stav zima 2023, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Macek Ondřej - R2
Stavitel tratí:
Mareček Šimon - R2
Protokol:
Závod proběhl za proměnlivého počasí. Žádný protest nebyl na místě podán, hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 3.44 km, 5 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weinerová Eliška SHK1452 C OK Slavia Hradec Králové 15:36
2. Kopecká Inés JIL1552 C OK Jilemnice 16:20 + 0:44
3. Matrasová Marie CHT1451 C OOB SK Chrast 16:51 + 1:15
4. Nymsová Marie Ema TYN1350 C OOB SK Týniště nad Orlicí 17:30 + 1:54
5. Vébrová Dominika PDY1351 C Běhej Poděbrady 18:19 + 2:43
6. Pouchlá Sára SHK1451 C OK Slavia Hradec Králové 18:30 + 2:54
7. Jirásková Jasmína LPU1652 C OK Lokomotiva Pardubice 20:00 + 4:24
8. Šedová Soňa LPU1360 C OK Lokomotiva Pardubice 20:18 + 4:42
9. Rathouská Anežka HOR1450 C TJ Jiskra Hořice 20:47 + 5:11
10. Mrázková Barbora DKP1451 C Oddíl OB Kotlářka 21:00 + 5:24
11. Kosinová Kateřina SHK1358 C OK Slavia Hradec Králové 21:12 + 5:36
12. Jirků Tereza SJI1551 C OK Jihlava 21:31 + 5:55
13. Prošková Andrea SJI1650 C OK Jihlava 21:45 + 6:09
14. Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 22:51 + 7:15
15. Hladká Emma KOR1350 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:05 + 8:29
16. Milská Josefa SRK1451 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:45 + 10:09
17. Stryková Kamila LPU1651 C OK Lokomotiva Pardubice 26:36 + 11:00
18. Purmová Alžběta SRK1453 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:44 + 11:08
19. Žemličková Viktorie LPU1451 C OK Lokomotiva Pardubice 29:04 + 13:28
20. Červinková Michaela HJL1350 C Sokol Horní Jelení 29:19 + 13:43
21. Holatová Veronika PDY1551 C Běhej Poděbrady 49:11 + 33:35

D10C 2.63 km, 5 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanousková Michaela SJC1351 C Sportcentrum Jičín 17:41
2. Jedličková Michaela SHK1350 C OK Slavia Hradec Králové 17:54 + 0:13
3. Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 18:26 + 0:45
4. Mayerová Anna SHK1450 C OK Slavia Hradec Králové 18:30 + 0:49
5. Kutlvašrová Marta VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:59 + 1:18
6. Novotná Anna PHK1352 C OK 99 Hradec Králové 19:11 + 1:30
7. Tihonová Magdalena PHK1450 C OK 99 Hradec Králové 20:02 + 2:21
8. Hovorková Nikol LPU1353 C OK Lokomotiva Pardubice 20:12 + 2:31
9. Hrušová Kateřina PHK1380 C OK 99 Hradec Králové 20:53 + 3:12
10. Smolíková Kateřina OPI1352 B Orientační sporty Písek 22:19 + 4:38
11. Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 22:41 + 5:00
12. Lukešová Hana SHK1351 C OK Slavia Hradec Králové 23:39 + 5:58
13. Hakenová Kateřina STH1451 C SK Studenec 23:50 + 6:09
14. Jirásková Julie LPU1352 C OK Lokomotiva Pardubice 25:34 + 7:53
15. Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 25:46 + 8:05
16. Hanslíková Anna SHK1356 C OK Slavia Hradec Králové 27:20 + 9:39
17. Poláková Gabriela VRL1351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:30 + 11:49
18. Sedláková Anna LIP1550 C SOS Mamuti z Lipovky 30:23 + 12:42
19. Cyrany Magdalena SJC1453 C Sportcentrum Jičín 31:57 + 14:16
20. Brychtová Lucie JHB1352 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 36:58 + 19:17
21. Čermáková Emílie 210001 Čermačky 41:47 + 24:06
Škorpíková Markéta LPU1450 C OK Lokomotiva Pardubice DISK

D12C 3.12 km, 5 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie SHK1155 B OK Slavia Hradec Králové 19:43
2. Šolcová Elsa SJC1152 B Sportcentrum Jičín 21:02 + 1:19
3. Korbelová Tereza PHK1254 C OK 99 Hradec Králové 25:04 + 5:21
4. Kopecká Eliška PHK1250 C OK 99 Hradec Králové 25:11 + 5:28
5. Chotěnovská Nela HJL1153 C Sokol Horní Jelení 26:41 + 6:58
6. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 26:44 + 7:01
7. Horáková Eliška PHK1152 B OK 99 Hradec Králové 26:48 + 7:05
8. Korbelová Eliška PHK1253 C OK 99 Hradec Králové 27:18 + 7:35
9. Vaňátková Thea LTU1150 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:53 + 9:10
10. Lepšová Julie SRK1152 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:56 + 9:13
11. Hepnerová Tereza PHK1155 B OK 99 Hradec Králové 28:57 + 9:14
12. Kvapilová Simona PHK1150 C OK 99 Hradec Králové 29:37 + 9:54
13. Jakubská Lucie SHK1250 C OK Slavia Hradec Králové 29:59 + 10:16
14. Horáková Anna Marie LPU1256 C OK Lokomotiva Pardubice 30:40 + 10:57
14. Macháčková Eliška LPU1153 C OK Lokomotiva Pardubice 30:40 + 10:57
16. Matějková Eliška SNA1153 C TJ START Náchod 30:50 + 11:07
17. Kušičková Lucie HJL1251 C Sokol Horní Jelení 31:33 + 11:50
18. Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 31:39 + 11:56
18. Rakovcová Zuzana SCP1150 C OK Sparta Praha 31:39 + 11:56
20. Odvodyová Nikola LPU1252 C OK Lokomotiva Pardubice 31:49 + 12:06
20. Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:49 + 12:06
22. Krykorková Zuzana SJC1153 B Sportcentrum Jičín 33:06 + 13:23
23. Cyrany Anežka SJC1253 C Sportcentrum Jičín 33:14 + 13:31
24. Smolíková Adéla OPI1150 B Orientační sporty Písek 33:48 + 14:05
25. Křížová Magdalena LPU1257 C OK Lokomotiva Pardubice 34:25 + 14:42
26. Stryková Johana LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice 34:49 + 15:06
27. Hakenová Petra STH1251 C SK Studenec 35:45 + 16:02
28. Saifrtová Bára HOR1251 C TJ Jiskra Hořice 36:35 + 16:52
29. Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 43:19 + 23:36
Pozdílková Kateřina PHK1251 C OK 99 Hradec Králové DISK

D12D 2.66 km, 5 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kušičková Jolana HJL1252 C Sokol Horní Jelení 26:32
2. Votroubková Aneta LPU1169 C OK Lokomotiva Pardubice 28:27 + 1:55
3. Munzarová Klára 300001 OBR 29:34 + 3:02
4. Jedlinská Kateřina VAM1250 C OB Vamberk 30:32 + 4:00
5. Kramperová Zuzana VRL1255 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:20 + 7:48
6. Hostinská Barbora LPU1162 C OK Lokomotiva Pardubice 34:57 + 8:25
7. Šedová Natálie LPU1260 C OK Lokomotiva Pardubice 37:51 + 11:19
8. Lukášová Aneta LPU1170 C OK Lokomotiva Pardubice 48:23 + 21:51
9. Rathouská Štěpánka HOR1250 C TJ Jiskra Hořice 54:59 + 28:27

D14C 3.44 km, 5 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Karolína VRL0952 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:50
2. Vrbatová Barbora VRL1054 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:57 + 0:07
3. Munzarová Monika LPU1056 B OK Lokomotiva Pardubice 26:12 + 0:22
4. Havrdová Selina SJC0950 B Sportcentrum Jičín 26:16 + 0:26
5. Grusserová Diana PHK0999 B OK 99 Hradec Králové 26:19 + 0:29
6. Fenclová Hana LPU1054 B OK Lokomotiva Pardubice 27:14 + 1:24
7. Salabová Pavlína JIL0954 A OK Jilemnice 27:27 + 1:37
8. Jelínková Eva PHK0953 B OK 99 Hradec Králové 28:45 + 2:55
9. Hrušová Lucie PHK1050 B OK 99 Hradec Králové 28:59 + 3:09
10. Kučerová Kateřina VSP0950 B USK Praha 29:11 + 3:21
11. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:21 + 3:31
12. Lepšová Lucie SRK0951 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:22 + 3:32
13. Jedličková Lucie SHK1050 B OK Slavia Hradec Králové 30:41 + 4:51
14. Froschová Magdalena LPU1052 B OK Lokomotiva Pardubice 31:10 + 5:20
15. Pechová Marie VLI1050 B Slavia Liberec orienteering 31:25 + 5:35
16. Polanecká Anežka SJC0952 C Sportcentrum Jičín 31:47 + 5:57
17. Besedová Barbora PHK1051 B OK 99 Hradec Králové 33:52 + 8:02
18. Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín 34:10 + 8:20
19. Netopilová Simona VAM0950 C OB Vamberk 34:44 + 8:54
20. Málková Karolína SHK1051 B OK Slavia Hradec Králové 34:53 + 9:03
21. Kvapilová Markéta PHK0950 B OK 99 Hradec Králové 35:27 + 9:37
22. Zitková Veronika LPU1051 B OK Lokomotiva Pardubice 35:35 + 9:45
23. Pozdílková Zuzana PHK0952 C OK 99 Hradec Králové 35:45 + 9:55
24. Sochorová Kristýna SHK0953 B OK Slavia Hradec Králové 35:55 + 10:05
25. Komárková Veronika CHC0955 C K.O.B. Choceň 36:45 + 10:55
26. Nová Klára VRL1053 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:08 + 11:18
27. Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 37:56 + 12:06
28. Bucharová Marie VRL0954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:06 + 13:16
29. Čapková Kateřina LTU1050 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:09 + 13:19
30. Sadílková Natálie LTU0951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:16 + 15:26
31. Bohdanecká Antonie SHK0960 C OK Slavia Hradec Králové 41:41 + 15:51
32. Řadová Ráchel SHK0961 B OK Slavia Hradec Králové 42:12 + 16:22
33. Záveská Eliška VRL0955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:11 + 17:21
34. Hovorková Elen LPU0954 B OK Lokomotiva Pardubice 43:18 + 17:28
35. Zaplatílková Andrea VRL0960 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:07 + 18:17
36. Buďárková Laura STH1051 B SK Studenec 44:11 + 18:21
37. Macháčková Tereza LPU0951 B OK Lokomotiva Pardubice 44:14 + 18:24
38. Růžičková Magda PHK0951 C OK 99 Hradec Králové 49:53 + 24:03
39. Nováková Dita VRL0957 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:29 + 29:39
Herynková Lucie RIC0952 C OB Říčany DISK

D14D 2.74 km, 5 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stratilová Anna ZAM1052 C OB T.J. Sokol Žamberk 21:28
2. Stratilová Eliška ZAM0953 C OB T.J. Sokol Žamberk 22:15 + 0:47
3. Hamáková Zuzana HJL1050 C Sokol Horní Jelení 23:46 + 2:18
4. Linderová Ema PHK1059 C OK 99 Hradec Králové 24:09 + 2:41
5. Koupilová Eva LPU0970 C OK Lokomotiva Pardubice 25:35 + 4:07
6. Kopecká Cecilie ZAM0951 C OB T.J. Sokol Žamberk 26:27 + 4:59
7. Nováková Věra STH1055 C SK Studenec 27:02 + 5:34
8. Venclová Aneta ZAM1051 C OB T.J. Sokol Žamberk 27:46 + 6:18
9. Lánská Adéla STH0954 C SK Studenec 31:15 + 9:47
10. Sollier Jennifer PDY1052 C Běhej Poděbrady 31:56 + 10:28
11. Lánská Dagmar STH0952 C SK Studenec 69:39 + 48:11

D16C 3.24 km, 5 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švíglerová Kateřina LPU0752 A OK Lokomotiva Pardubice 24:14
2. Kvášovská Ludmila LTU0753 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:47 + 1:33
3. Malá Anežka JIL0751 B OK Jilemnice 27:19 + 3:05
4. Šumpíková Barbora SHK0759 B OK Slavia Hradec Králové 27:33 + 3:19
5. Stavrinou Kristýna SRK0751 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:01 + 3:47
6. Kaláčová Anna LPU0763 B OK Lokomotiva Pardubice 28:02 + 3:48
7. Matoušková Markéta PHK0855 C OK 99 Hradec Králové 28:50 + 4:36
8. Solařová Linda SHK0758 B OK Slavia Hradec Králové 30:01 + 5:47
9. Hamáková Adéla HJL0851 B Sokol Horní Jelení 31:56 + 7:42
10. Balcarová Olga SNA0851 B TJ START Náchod 32:05 + 7:51
11. Kunartová Dominika PHK0888 B OK 99 Hradec Králové 33:21 + 9:07
12. Hamáčková Táňa STH0754 B SK Studenec 34:09 + 9:55
13. Kaplanová Viktorie LPU0864 B OK Lokomotiva Pardubice 34:28 + 10:14
14. Votočková Amelie JIL0750 C OK Jilemnice 35:25 + 11:11
15. Selixová Mariana SHK0752 B OK Slavia Hradec Králové 35:35 + 11:21
16. Linderová Anna PHK0852 C OK 99 Hradec Králové 35:47 + 11:33
17. Brožková Elena SJC0751 C Sportcentrum Jičín 36:54 + 12:40
18. Jelínková Michaela CTB0851 C SK OB Chotěboř 38:29 + 14:15
19. Snížková Adéla DKP0850 B Oddíl OB Kotlářka 38:44 + 14:30
20. Hebelková Kateřina SHK0858 C OK Slavia Hradec Králové 38:52 + 14:38
21. Julišová Kateřina ZAM0851 C OB T.J. Sokol Žamberk 39:31 + 15:17
22. Sršňová Natálie VAM0751 C OB Vamberk 42:45 + 18:31
23. Nimshausová Helena CHC0854 C K.O.B. Choceň 44:01 + 19:47
24. Prausová Jasmína ZAM0854 C OB T.J. Sokol Žamberk 47:21 + 23:07

D18C 3.49 km, 5 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:43
2. Mimrová Kateřina CHC0658 B K.O.B. Choceň 25:39 + 1:56
3. Kuhnová Alžběta LPU0652 B OK Lokomotiva Pardubice 28:32 + 4:49
4. Otreshko Eva Maria SHK0553 B OK Slavia Hradec Králové 30:38 + 6:55
5. Gurinová Gabriela SJC0557 C Sportcentrum Jičín 32:00 + 8:17
6. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 34:16 + 10:33
7. Holohlavská Ema JIL0652 C OK Jilemnice 39:56 + 16:13
8. Matějková Kateřina PDY0651 C Běhej Poděbrady 40:46 + 17:03
9. Bílková Karolína SJC0653 C Sportcentrum Jičín 45:55 + 22:12
10. Přibylová Anežka OSN0551 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:28 + 25:45

D21C 4.53 km, 10 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8484

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Tereza PHK0151 R OK 99 Hradec Králové 30:50 8822
2. Jedličková Zuzana SHK8150 R OK Slavia Hradec Králové 31:22 + 0:32 8681
3. Kodejšová Markéta VSP0458 A USK Praha 34:08 + 3:18 7950
4. Nováková Zuzana NPA9151 C SK LOB Nová Paka 35:36 + 4:46 7562
5. Thýnová Nikola SHK0051 C OK Slavia Hradec Králové 35:37 + 4:47 7558
6. Zlámalová Nikola SJC9951 E Sportcentrum Jičín 36:06 + 5:16 7430
7. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 36:13 + 5:23 7399
8. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 36:24 + 5:34 7351
9. Kosová Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 36:49 + 5:59 7241
10. Voltrová Alena DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka 37:44 + 6:54 6999
11. Shánělová Štěpánka CHC0152 C K.O.B. Choceň 37:55 + 7:05 6950
12. Nechanická Klára TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno 38:05 + 7:15 6906
13. Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 38:29 + 7:39 6801
13. Kulhavá Šárka LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice 38:29 + 7:39 6801
15. Semrádová Jana CHC9951 R K.O.B. Choceň 38:35 + 7:45 6774
16. Justová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 40:47 + 9:57 6193
17. Doležalová Libuše SNA8851 C TJ START Náchod 41:05 + 10:15 6114
18. Vandělíková Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 41:41 + 10:51 5955
19. Pipková Karolína LPU0756 A OK Lokomotiva Pardubice 42:23 + 11:33 5770
20. Hladíková Alžběta LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice 43:05 + 12:15 5585
21. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 43:48 + 12:58 5396
22. Novotná Klára PHK9751 C OK 99 Hradec Králové 45:10 + 14:20 5035
23. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 45:27 + 14:37 4960
24. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 46:25 + 15:35 4705
25. Vrábelová Hana PHK0454 B OK 99 Hradec Králové 47:07 + 16:17 4520
26. Brožková Tereza LPU0457 B OK Lokomotiva Pardubice 49:03 + 18:13 4009
27. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 50:07 + 19:17 3727
28. Kleiberová Eliška CHC9952 C K.O.B. Choceň 50:44 + 19:54 3564
29. Kovářová Jana CET0251 C TJ Loko Česká Třebová 51:13 + 20:23 3436
30. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:08 + 21:18 3194
31. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:55 + 23:05 2723
32. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 55:08 + 24:18 2401
33. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 55:12 + 24:22 2384
34. Pušová Bára STH0357 B SK Studenec 57:25 + 26:35 1798
35. Sedláčková Linda ROZ0050 C OK Roztoky 61:32 + 30:42 710
36. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 66:20 + 35:30 0
37. Pokorná Anežka KUO9099 C KOB Ústí nad Orlicí 67:26 + 36:36 0

D21D 3.53 km, 5 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2957

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Goňová Nikola ZAM9752 C OB T.J. Sokol Žamberk 33:47 3040
2. Skalická Karolína ZAM9652 C OB T.J. Sokol Žamberk 34:45 + 0:58 2957
3. Kotrčová Lenka PDY9350 C Běhej Poděbrady 35:45 + 1:58 2872
4. Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 41:28 + 7:41 2386
5. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 48:37 + 14:50 1778

D35C 4.31 km, 5 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:40
2. Uhnavá Markéta PBM8485 C TJ Spartak 1. brněnská 35:03 + 0:23
3. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 37:28 + 2:48
4. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 37:45 + 3:05
5. Čížová Andrea SHK8251 C OK Slavia Hradec Králové 38:25 + 3:45
6. Odvodyová Šárka LPU8352 C OK Lokomotiva Pardubice 38:42 + 4:02
7. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 38:53 + 4:13
8. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:25 + 4:45
9. Dubrovská Veronika SHK8753 C OK Slavia Hradec Králové 40:22 + 5:42
10. Sršňová Kateřina VAM8150 C OB Vamberk 40:36 + 5:56
11. Vrbatová Petra VRL8552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:38 + 7:58
12. Stulíková Barbora SHK8552 C OK Slavia Hradec Králové 43:52 + 9:12
13. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 44:21 + 9:41
14. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 44:41 + 10:01
15. Jiroutová Eva SNA8051 C TJ START Náchod 45:00 + 10:20
16. Nimshausová Hana CHC8151 C K.O.B. Choceň 45:21 + 10:41
17. Čapková Eva LTU7852 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:57 + 11:17
18. Lišková Kateřina PHK8151 C OK 99 Hradec Králové 47:56 + 13:16
19. Novotná Jitka SHK8553 C OK Slavia Hradec Králové 48:00 + 13:20
20. Bartáková Petra SJI8151 C OK Jihlava 48:28 + 13:48
21. Melounková Lucie PHK8054 C OK 99 Hradec Králové 54:00 + 19:20
22. Brožová Jana LTU8250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:59 + 20:19
23. Klapalová Hana VAM8850 C OB Vamberk 62:56 + 28:16
24. Smolíková Lenka OPI8051 C Orientační sporty Písek 64:04 + 29:24
Hejtmánková Kateřina PDY8450 C Běhej Poděbrady DISK
Kolaříková Marie SOB7850 C SOBSA DISK

D35D 3.36 km, 5 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kodytková Iva VAM7751 C OB Vamberk 30:23
2. Posoldová Eva SJC7957 C Sportcentrum Jičín 32:14 + 1:51
3. Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 32:22 + 1:59
4. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 34:33 + 4:10
5. Slavíková Jana SHK7352 C OK Slavia Hradec Králové 35:45 + 5:22
6. Vágnerová Michaela SJC8754 C Sportcentrum Jičín 37:36 + 7:13
7. Kokaislová Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice 38:14 + 7:51
8. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:35 + 8:12
9. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 39:11 + 8:48
10. Kučerová Petra SJC7950 C Sportcentrum Jičín 39:25 + 9:02
11. Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 39:29 + 9:06
12. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 40:41 + 10:18
13. Mojžíšová Jana PHK8254 C OK 99 Hradec Králové 40:53 + 10:30
14. Vejrová Iva STH8852 C SK Studenec 43:13 + 12:50
15. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 44:24 + 14:01
16. Wohanková Kateřina VRL7955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:00 + 14:37
17. Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:01 + 14:38
18. Bohdanecká Barbora SHK7950 C OK Slavia Hradec Králové 46:35 + 16:12
19. Pozdílková Alena PHK8053 C OK 99 Hradec Králové 47:27 + 17:04
20. Jindrová Klára PDY8051 C Běhej Poděbrady 52:28 + 22:05
21. Brychtová Zuzana JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:30 + 25:07
22. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:31 + 26:08
23. Munzarová Michala 300002 OBR 58:44 + 28:21
24. Dousková Jiřina 220002 Čeřovka Jičín 65:36 + 35:13
25. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 71:18 + 40:55
Kroupová Kateřina LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Matoušková Petra PHK7951 C OK 99 Hradec Králové DISK

D45C 4.12 km, 5 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 32:06
2. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 34:55 + 2:49
3. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 36:27 + 4:21
4. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:53 + 6:47
5. Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 39:02 + 6:56
6. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 39:03 + 6:57
7. Nová Martina VRL7656 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:07 + 7:01
8. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 39:20 + 7:14
9. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 39:22 + 7:16
10. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 39:50 + 7:44
11. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 40:18 + 8:12
12. Kunartová Lenka PHK7852 C OK 99 Hradec Králové 41:00 + 8:54
13. Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 41:08 + 9:02
14. Besedová Petra PHK7654 C OK 99 Hradec Králové 41:15 + 9:09
15. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 41:30 + 9:24
16. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 42:02 + 9:56
17. Mrázková Jana DKP7857 C Oddíl OB Kotlářka 42:04 + 9:58
18. Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 42:48 + 10:42
19. Melicharová Zdeňka PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 42:50 + 10:44
20. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 43:26 + 11:20
21. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 43:43 + 11:37
22. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 44:20 + 12:14
23. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 44:51 + 12:45
24. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:12 + 13:06
25. Jakubská Naděžda SHK7652 C OK Slavia Hradec Králové 45:22 + 13:16
26. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 48:18 + 16:12
27. Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA 49:10 + 17:04
28. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 50:03 + 17:57
28. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 50:03 + 17:57
30. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 50:04 + 17:58
31. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:11 + 18:05
32. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 50:32 + 18:26
33. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 50:51 + 18:45
34. Kvapilová Zuzana PHK7853 C OK 99 Hradec Králové 52:01 + 19:55
35. Kučerová Vladimíra CHT6460 C OOB SK Chrast 54:51 + 22:45
36. Podlešáková Markéta PHK7851 C OK 99 Hradec Králové 55:10 + 23:04
37. Kubečková Terezie LIP7650 C SOS Mamuti z Lipovky 56:15 + 24:09
38. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 57:02 + 24:56

D45D 3.17 km, 5 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudruňková Romana VAM7752 C OB Vamberk 31:41
2. Saifrtová Jana HOR7551 C TJ Jiskra Hořice 35:24 + 3:43
3. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 35:43 + 4:02
4. Rykalová Jitka VAM7251 C OB Vamberk 36:48 + 5:07
5. Janovská Věra JIL7258 C OK Jilemnice 37:22 + 5:41
6. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 37:46 + 6:05
7. Třešňáková Blanka JIL7051 C OK Jilemnice 37:53 + 6:12
8. Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 38:21 + 6:40
8. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:21 + 6:40
10. Cibulková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 39:08 + 7:27
11. Paurová Lenka EKP7450 C VŠTJ Ekonom Praha 40:31 + 8:50
12. Mikysková Ilona VAM7550 C OB Vamberk 40:52 + 9:11
13. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 41:21 + 9:40
14. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:06 + 10:25
15. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:16 + 11:35
16. Šlesingerová Jitka KUO7851 C KOB Ústí nad Orlicí 44:34 + 12:53
17. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:39 + 13:58
18. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 46:23 + 14:42
19. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 46:31 + 14:50
20. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:24 + 16:43
21. Vrábelová Petra PHK7755 C OK 99 Hradec Králové 53:02 + 21:21
22. Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 53:30 + 21:49
23. Fialová Radmila SHK7653 C OK Slavia Hradec Králové 55:00 + 23:19
24. Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 57:21 + 25:40
25. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 59:48 + 28:07
26. Hicklová Zdeňka 150001 neregistrovana 61:07 + 29:26
27. Kubíčková Jitka JIL7753 C OK Jilemnice 67:55 + 36:14
28. Julišová Jitka ZAM7151 C OB T.J. Sokol Žamberk 70:53 + 39:12
29. Trnková Petra PDY7651 C Běhej Poděbrady 75:02 + 43:21
30. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 81:43 + 50:02
31. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 109:41 + 78:00
Herynková Irena RIC7750 C OB Říčany DISK
Záveská Ladislava VRL7655 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D55C 3.57 km, 5 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 37:14
2. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:35 + 1:21
3. Léharová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 40:11 + 2:57
4. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 40:28 + 3:14
5. Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové 42:40 + 5:26
6. Bartoňová Iva SHK6151 C OK Slavia Hradec Králové 44:07 + 6:53
7. Klapalová Jana VAM6451 C OB Vamberk 44:08 + 6:54
8. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 44:35 + 7:21
9. Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 45:14 + 8:00
10. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 46:08 + 8:54
11. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:50 + 14:36
12. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 52:55 + 15:41
13. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:24 + 18:10
14. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 62:50 + 25:36
15. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 67:45 + 30:31
16. Hořovská Vladislava Hořovská 76:51 + 39:37

D55D 2.57 km, 5 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 35:08
2. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 37:58 + 2:50
3. Svobodová Eva SHK5853 C OK Slavia Hradec Králové 38:42 + 3:34
4. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:54 + 3:46
5. Smrčková Olga LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice 39:54 + 4:46
6. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 40:50 + 5:42
7. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 42:28 + 7:20
8. Zelenková Lenka 240001 Zelenkovi 44:05 + 8:57
9. Vaňurová Marcela HOR6850 C TJ Jiskra Hořice 46:18 + 11:10
10. Doležalová Ivana TYN6451 C OOB SK Týniště nad Orlicí 46:56 + 11:48
11. Filipová Dagmar LTU5650 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:13 + 13:05
12. Hausvaterová Marcela SHK6152 C OK Slavia Hradec Králové 50:31 + 15:23
13. Remešová Alena SRK6150 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:08 + 25:00
Vychodilová Jiřina SHK5951 C OK Slavia Hradec Králové DISK

D65C 2.76 km, 5 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 34:33
2. Jiranová Alena PHK5351 C OK 99 Hradec Králové 36:32 + 1:59
3. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 37:27 + 2:54
4. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 3:36
5. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:42 + 7:09
6. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 42:23 + 7:50
7. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 42:51 + 8:18
8. Bienová Věra SJC5752 C Sportcentrum Jičín 43:20 + 8:47
9. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 43:53 + 9:20
10. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 45:51 + 11:18
11. Kubíková Květoslava LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 45:53 + 11:20
12. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 46:26 + 11:53
13. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 47:25 + 12:52
14. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:22 + 17:49
15. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 52:30 + 17:57
16. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 53:08 + 18:35
17. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 54:36 + 20:03

H10N 3.44 km, 5 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hepner Martin PHK1501 C OK 99 Hradec Králové 14:52
2. Hauschwitz Radim JIL1503 C OK Jilemnice 18:56 + 4:04
3. Havel Ondřej LPU1404 C OK Lokomotiva Pardubice 19:05 + 4:13
4. Matras Štěpán CHT1402 C OOB SK Chrast 21:00 + 6:08
5. Tihon Jan PHK1505 C OK 99 Hradec Králové 21:46 + 6:54
6. Dvořák Vít ZAM1301 C OB T.J. Sokol Žamberk 22:09 + 7:17
7. Kolařík Jiří SOB1300 C SOBSA 22:22 + 7:30
8. Komárek Josef CHC1501 C K.O.B. Choceň 22:41 + 7:49
9. Klícha Jindřich SRK1406 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:46 + 7:54
10. Hrdinka Antonín SHK1401 C OK Slavia Hradec Králové 23:17 + 8:25
11. Čapek Samuel PHK1600 C OK 99 Hradec Králové 25:39 + 10:47
12. Vrábel Ondřej PHK1500 C OK 99 Hradec Králové 26:00 + 11:08
13. Jakubec Jan SJC1503 C Sportcentrum Jičín 26:58 + 12:06
14. Samek Viktor LPU1307 OK Lokomotiva Pardubice 29:20 + 14:28
15. Zollmann Filip HOR1600 C TJ Jiskra Hořice 32:50 + 17:58
16. Votoček Martin JIL1504 C OK Jilemnice 39:13 + 24:21
17. Nymsa Matyáš TYN1300 C OOB SK Týniště nad Orlicí 42:47 + 27:55
Ondráček Viktor EKP1515 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Pánek Milan SSU1600 C SK Severka Šumperk DISK
Pilař Jiří CEP1300 Čepíci DISK

H10C 2.61 km, 5 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Udržal Lukáš LPU1303 C OK Lokomotiva Pardubice 18:40
2. Vítek Michal PHK1402 C OK 99 Hradec Králové 19:04 + 0:24
3. Kopecký Šimon JIL1302 C OK Jilemnice 19:44 + 1:04
4. Zvěřina Radim LPU1501 C OK Lokomotiva Pardubice 20:14 + 1:34
5. Liška Albert PHK1313 C OK 99 Hradec Králové 21:14 + 2:34
6. Novotný Matouš PHK1515 C OK 99 Hradec Králové 21:36 + 2:56
7. Šafář Jan CET1402 C TJ Loko Česká Třebová 22:37 + 3:57
8. Odvody Vilém LPU1502 C OK Lokomotiva Pardubice 22:50 + 4:10
9. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 22:51 + 4:11
10. Jirout Filip LPU1403 C OK Lokomotiva Pardubice 22:59 + 4:19
11. Pýcha František LPU1305 C OK Lokomotiva Pardubice 23:13 + 4:33
12. Lučan Jakub LPU1401 C OK Lokomotiva Pardubice 23:50 + 5:10
13. Wohanka Jakub VRL1301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:53 + 5:13
14. Stránský Filip SHK1302 C OK Slavia Hradec Králové 23:58 + 5:18
15. Šimek Jan CHC1301 C K.O.B. Choceň 24:50 + 6:10
16. Kubíček Jonáš JIL1301 C OK Jilemnice 25:03 + 6:23
17. Wohanka Metoděj VRL1601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:11 + 7:31
18. Kakos Martin LPU1304 C OK Lokomotiva Pardubice 26:33 + 7:53
19. Trnka Přemysl PDY1400 C Běhej Poděbrady 29:46 + 11:06
20. Novák František STH1303 C SK Studenec 44:42 + 26:02

H12C 3.41 km, 5 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrtek Jan PHK1100 B OK 99 Hradec Králové 23:02
2. Lučan Ondřej LPU1101 B OK Lokomotiva Pardubice 23:52 + 0:50
3. Čihák Matěj HOR1100 B TJ Jiskra Hořice 24:29 + 1:27
4. Vrbata Alan VRL1203 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:11 + 2:09
5. Bohdanecký František SHK1104 C OK Slavia Hradec Králové 25:15 + 2:13
6. Fiala Matyáš SHK1102 B OK Slavia Hradec Králové 25:49 + 2:47
7. Šafář Jakub CET1103 B TJ Loko Česká Třebová 25:56 + 2:54
8. Šumpík Filip SHK1109 C OK Slavia Hradec Králové 27:04 + 4:02
9. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:27 + 4:25
10. Jirout Jáchym SNA1201 C TJ START Náchod 28:12 + 5:10
11. Brož Jiří LTU1101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:22 + 5:20
12. Nachtigall Jakub LPU1209 C OK Lokomotiva Pardubice 28:53 + 5:51
13. Junek Kryštof DKP1212 C Oddíl OB Kotlářka 29:04 + 6:02
14. Šatínský Jan SHK1103 C OK Slavia Hradec Králové 29:05 + 6:03
15. Pompach Tobiáš PHK1201 C OK 99 Hradec Králové 29:23 + 6:21
16. Mayer Antonín SHK1206 C OK Slavia Hradec Králové 29:39 + 6:37
17. Vošvrda Václav SJC1203 C Sportcentrum Jičín 31:21 + 8:19
18. Klabzuba Jan SRK1207 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:43 + 8:41
19. Pavelec Daniel NPA1101 B SK LOB Nová Paka 32:00 + 8:58
20. Posolda Lukáš SJC1100 B Sportcentrum Jičín 32:09 + 9:07
21. Hrdinka Josef SHK1205 C OK Slavia Hradec Králové 33:20 + 10:18
22. Mojžíš Radovan PHK1200 C OK 99 Hradec Králové 33:44 + 10:42
23. Hanslík Jaroslav SHK1107 C OK Slavia Hradec Králové 36:35 + 13:33
24. Jičínský Antonín SRK1101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:15 + 15:13
25. Domin Ondřej LPU1103 C OK Lokomotiva Pardubice 39:21 + 16:19
26. Mrázek Václav DKP1202 C Oddíl OB Kotlářka 40:12 + 17:10
27. Andrle Tomáš SHK1111 C OK Slavia Hradec Králové 41:37 + 18:35
28. Komín Kryštof DKL1201 C KOB Kladno 43:56 + 20:54
29. Řehák Jan SJC1103 C Sportcentrum Jičín 45:46 + 22:44
30. Kopecký Mikuláš SJC1204 C Sportcentrum Jičín 48:50 + 25:48
31. Mrklovský Jan SRK1209 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:51 + 38:49
32. Jindra Jáchym PDY1105 C Běhej Poděbrady 69:58 + 46:56
33. Koupil Štěpán LPU1206 C OK Lokomotiva Pardubice 71:06 + 48:04
34. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 73:59 + 50:57
Slavík František SHK1110 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Vejvoda Martin SJC1102 C Sportcentrum Jičín DISK
Votroubek Jan SRK1206 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

H12D 2.77 km, 5 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kokaisl Filip LPU1210 C OK Lokomotiva Pardubice 25:18
2. Liška Viktor PHK1111 C OK 99 Hradec Králové 27:25 + 2:07
3. Mokrý Tadeáš HJL1100 C Sokol Horní Jelení 33:18 + 8:00
4. Červinka Dominik HJL1202 C Sokol Horní Jelení 43:17 + 17:59
5. Potštejnský Vojtěch SRK1102 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:17 + 19:59
6. Volák Jiří PHK1204 C OK 99 Hradec Králové 46:07 + 20:49
7. Škopek Ondřej PDY1104 C Běhej Poděbrady 47:12 + 21:54
8. Trnka Jiří PDY1102 C Běhej Poděbrady 50:00 + 24:42
9. Zollmann David HOR1200 C TJ Jiskra Hořice 56:46 + 31:28
10. Zaplatílek Jaromír VRL1206 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:24 + 49:06
Balcar Denis ZAM1201 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK

H14C 3.73 km, 5 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubský David SHK0905 B OK Slavia Hradec Králové 24:10
2. Kroupa Matyáš LPU0902 B OK Lokomotiva Pardubice 27:14 + 3:04
3. Kadaně Matěj LPU1001 B OK Lokomotiva Pardubice 27:15 + 3:05
4. Kučera Jakub VSP0900 B USK Praha 27:29 + 3:19
5. Kvášovský Filip LTU0902 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:47 + 4:37
6. Novotný Kryštof PHK1002 B OK 99 Hradec Králové 29:01 + 4:51
7. Kutlvašr Vladimír VRL1002 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:29 + 5:19
8. Šimek Vojtěch CHC1002 B K.O.B. Choceň 30:08 + 5:58
9. Lukeš Josef SHK1005 B OK Slavia Hradec Králové 30:59 + 6:49
10. Leško Michal SHK1002 B OK Slavia Hradec Králové 31:50 + 7:40
11. Kyrylyshyn Ihor SHK0910 B OK Slavia Hradec Králové 32:47 + 8:37
12. Čihák Jakub HOR0901 B TJ Jiskra Hořice 33:04 + 8:54
13. Brož Jindřich LTU0903 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:07 + 8:57
14. Kárník Štěpán LPU1002 B OK Lokomotiva Pardubice 33:43 + 9:33
15. Jirout Vilém LPU1012 B OK Lokomotiva Pardubice 33:45 + 9:35
16. Maloch David LPU0905 B OK Lokomotiva Pardubice 35:20 + 11:10
17. Matoušek Alex CHC0902 C K.O.B. Choceň 35:44 + 11:34
18. Junek Šimon DKP1011 B Oddíl OB Kotlářka 35:54 + 11:44
19. Kunart Lukáš PHK1010 B OK 99 Hradec Králové 35:59 + 11:49
20. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 36:28 + 12:18
21. Pouchlý Matěj SHK1009 B OK Slavia Hradec Králové 36:53 + 12:43
22. Gottstein Matouš JIL0901 B OK Jilemnice 36:59 + 12:49
23. Zástava Marek SHK0908 C OK Slavia Hradec Králové 37:30 + 13:20
24. Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk 38:38 + 14:28
25. Cháma Ondřej PDY0902 C Běhej Poděbrady 40:01 + 15:51
26. Kopecký Matěj PHK1001 B OK 99 Hradec Králové 42:09 + 17:59
27. Polák Vlastimil VRL1001 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:26 + 18:16
28. Juška Vojtěch LPU1003 B OK Lokomotiva Pardubice 42:41 + 18:31
29. Pilař František CEP0900 Čepíci 44:01 + 19:51
30. Matějec Jonáš VRL1004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:37 + 24:27
31. Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno 48:45 + 24:35
32. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 48:56 + 24:46
33. Češík František CHT0902 C OOB SK Chrast 50:18 + 26:08
34. Ticháček Jáchym SJC1004 B Sportcentrum Jičín 54:55 + 30:45
35. Hanousek Jan SJC1005 B Sportcentrum Jičín 58:57 + 34:47
Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška DISK
Sochor Jakub SHK0903 B OK Slavia Hradec Králové DISK

H14D 2.91 km, 5 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Vojtěch VRL0903 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:27
2. Toužil Lukáš SHK1000 B OK Slavia Hradec Králové 23:35 + 1:08
3. Stejskal Pavel ZAM0903 C OB T.J. Sokol Žamberk 24:50 + 2:23
4. Stejskal Jakub LPU0910 C OK Lokomotiva Pardubice 25:19 + 2:52
5. Hauschwitz Roman JIL1102 C OK Jilemnice 27:02 + 4:35
6. Munzar Petr 300003 OBR 27:18 + 4:51
7. Saifrt Matěj HOR1000 C TJ Jiskra Hořice 27:55 + 5:28
8. Juliš Josef ZAM1010 C OB T.J. Sokol Žamberk 30:21 + 7:54
9. Vaněk Ondřej LPU1014 C OK Lokomotiva Pardubice 31:08 + 8:41
10. Nedoma Oliver PDY1000 C Běhej Poděbrady 32:14 + 9:47
11. Kouba Jonáš SRK1004 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:29 + 11:02
12. Peška Ondřej LPU1006 C OK Lokomotiva Pardubice 34:08 + 11:41
13. Špinar František VRL1005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:17 + 23:50

H16C 3.79 km, 5 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rémiš Štěpán SHK0802 B OK Slavia Hradec Králové 25:38
2. Kubeček Antonín SNA0803 A TJ START Náchod 25:51 + 0:13
3. Zídek Filip PHK0706 B OK 99 Hradec Králové 26:13 + 0:35
4. Hlavatý Jan LPU0713 B OK Lokomotiva Pardubice 26:30 + 0:52
5. Rémiš Šimon SHK0801 B OK Slavia Hradec Králové 27:40 + 2:02
6. Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 28:39 + 3:01
7. Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 29:52 + 4:14
8. Šlambora Kryštof SHK0806 C OK Slavia Hradec Králové 31:40 + 6:02
9. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 34:04 + 8:26
10. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 34:25 + 8:47
11. Čapek Karel LTU0801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:29 + 9:51
12. Borovec Šimon CHC0701 B K.O.B. Choceň 35:47 + 10:09
13. Vrábel Štěpán PHK0705 B OK 99 Hradec Králové 36:54 + 11:16
14. Matušinec Jakub PHK0802 C OK 99 Hradec Králové 37:32 + 11:54
15. Šeps Miroslav SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:36 + 11:58
16. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 38:26 + 12:48
17. Lasík Martin LTU0803 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:10 + 14:32
18. Kubát Vojtěch VRL0701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:02 + 16:24
19. Přibyl Daniel OSN0808 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:32 + 16:54
20. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 44:14 + 18:36
21. Jedlinský Martin VAM0800 C OB Vamberk 47:13 + 21:35
22. Nedoma Edgar PDY0703 C Běhej Poděbrady 67:03 + 41:25

H18C 4.10 km, 5 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 24:34
2. Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:41 + 2:07
3. Nimshaus Viktor CHC0502 B K.O.B. Choceň 27:57 + 3:23
4. Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 28:42 + 4:08
5. Morávek Martin SRK0503 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:51 + 4:17
6. Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:17 + 4:43
7. Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 29:49 + 5:15
8. Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 30:38 + 6:04
9. Šimerda Václav SRK0605 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:41 + 7:07
9. Volejník Ondřej PDY0601 C Běhej Poděbrady 31:41 + 7:07
11. Hájek Dominik LPU0607 B OK Lokomotiva Pardubice 32:37 + 8:03
12. Stavrinou David SRK0506 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:09 + 8:35
13. Novák Marek SHK0505 C OK Slavia Hradec Králové 33:15 + 8:41
14. Pirkl Jakub CHC0503 C K.O.B. Choceň 33:52 + 9:18
15. Setunský Jan VRL0608 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:09 + 12:35
16. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 43:16 + 18:42

H21C 6.13 km, 10 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8357

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 32:56 8452
2. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 32:57 + 0:01 8447
3. Hubáček Michal LCE9301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:03 + 1:07 8171
4. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 34:24 + 1:28 8084
5. Švadlena Michal CHC0101 C K.O.B. Choceň 34:34 + 1:38 8042
6. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 35:11 + 2:15 7887
7. Zvěřina Petr LPU8208 C OK Lokomotiva Pardubice 35:29 + 2:33 7812
8. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 36:01 + 3:05 7678
9. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 36:11 + 3:15 7636
10. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 36:12 + 3:16 7632
11. Gebrt Jan SHK9801 C OK Slavia Hradec Králové 36:32 + 3:36 7548
12. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 36:41 + 3:45 7511
13. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 36:52 + 3:56 7465
14. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 37:19 + 4:23 7352
15. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 37:41 + 4:45 7260
16. Srb Vladimír LPU0714 A OK Lokomotiva Pardubice 38:29 + 5:33 7059
17. Srb Vladimír LPU7818 C OK Lokomotiva Pardubice 38:38 + 5:42 7022
18. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 38:47 + 5:51 6984
19. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 38:56 + 6:00 6946
20. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 39:05 + 6:09 6909
21. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 39:23 + 6:27 6833
22. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 39:25 + 6:29 6825
23. Sedláček Patrik DKP0816 A Oddíl OB Kotlářka 39:27 + 6:31 6817
24. Dvořáček Radek VAM9401 C OB Vamberk 39:32 + 6:36 6796
25. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 40:25 + 7:29 6574
26. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 40:27 + 7:31 6566
27. Škrabánek Matěj SJI9203 C OK Jihlava 40:46 + 7:50 6486
27. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:46 + 7:50 6486
29. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 41:03 + 8:07 6415
30. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:21 + 8:25 6340
31. Kos Oldřich LPU9302 C OK Lokomotiva Pardubice 41:36 + 8:40 6277
32. Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 42:02 + 9:06 6169
33. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 42:08 + 9:12 6144
34. Samek Tomáš PHK0001 C OK 99 Hradec Králové 42:15 + 9:19 6114
35. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 42:35 + 9:39 6031
36. Bořánek Michal VSP0007 C USK Praha 42:40 + 9:44 6010
37. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 43:05 + 10:09 5905
38. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 43:06 + 10:10 5901
39. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 43:27 + 10:31 5813
40. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 44:12 + 11:16 5625
41. Jakubský Adam SHK0406 B OK Slavia Hradec Králové 44:43 + 11:47 5495
42. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 44:53 + 11:57 5454
43. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 45:13 + 12:17 5370
44. Pecka Marek EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha 45:47 + 12:51 5228
45. Balcar Jiří SNA0301 A TJ START Náchod 46:16 + 13:20 5107
46. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 46:54 + 13:58 4948
47. Smutný Šimon VAM9301 C OB Vamberk 47:01 + 14:05 4918
48. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:04 + 14:08 4906
49. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:16 + 15:20 4605
50. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 48:24 + 15:28 4571
51. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 48:29 + 15:33 4550
52. Leštínský Tomáš OAV7801 C Orienteering Adventure 48:41 + 15:45 4500
53. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 49:50 + 16:54 4212
54. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:15 + 19:19 3606
55. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:40 + 19:44 3501
56. Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové 52:55 + 19:59 3438
57. Moravec Jan ZAM0205 C OB T.J. Sokol Žamberk 53:01 + 20:05 3413
58. Vandělík Michal ALB8501 C OOB Albrechtice nad Orlicí 53:46 + 20:50 3225
59. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:52 + 22:56 2698
60. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 55:56 + 23:00 2682
61. Jelínek Jaromír CTB0603 C SK OB Chotěboř 57:05 + 24:09 2393
62. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 68:29 + 35:33 0
Dvořáček Filip LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0

H21D 4.18 km, 5 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 330

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 36:17 348
2. Filip Filip SHK9000 C OK Slavia Hradec Králové 38:24 + 2:07 330
3. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 40:38 + 4:21 311
4. Kalousek Tomáš ZAM8901 C OB T.J. Sokol Žamberk 40:53 + 4:36 309
5. Hladík Jiří 170001 Hladík 53:50 + 17:33

H35C 5.40 km, 10 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:00
2. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 36:59 + 2:59
3. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 38:15 + 4:15
4. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 38:20 + 4:20
5. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:44 + 4:44
6. Andrš Jiří VAM8601 C OB Vamberk 39:23 + 5:23
7. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 39:57 + 5:57
8. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 40:11 + 6:11
9. Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 40:57 + 6:57
10. Klapal Michal VAM8802 C OB Vamberk 41:06 + 7:06
11. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 42:05 + 8:05
12. Korbel Michal PHK7703 C OK 99 Hradec Králové 42:08 + 8:08
13. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:27 + 8:27
14. Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 44:16 + 10:16
15. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 44:21 + 10:21
16. Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 45:14 + 11:14
17. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:06 + 12:06
18. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 50:38 + 16:38
19. Brož Michal LTU8000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:41 + 16:41
20. Šnokhous Jan SJC8002 C Sportcentrum Jičín 52:15 + 18:15
21. Kopecký Martin PHK8001 C OK 99 Hradec Králové 52:57 + 18:57
22. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 54:05 + 20:05
23. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 54:07 + 20:07
24. Matoušek Josef PHK7900 C OK 99 Hradec Králové 55:04 + 21:04
25. Kadečka Petr ALB8400 C OOB Albrechtice nad Orlicí 59:09 + 25:09
26. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 61:33 + 27:33
27. Potůček Michal PHK7903 C OK 99 Hradec Králové 65:44 + 31:44
28. Vojta Marek PHK8804 C OK 99 Hradec Králové 71:39 + 37:39
Macháček Jiří XHK7601 MTBO Hradec Králové DISK

H35D 4.06 km, 5 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirčák Ondřej SRK8805 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:47
2. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 34:22 + 0:35
3. Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 35:23 + 1:36
4. Bolech Filip CHT8603 C OOB SK Chrast 35:34 + 1:47
5. Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 35:42 + 1:55
6. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 36:09 + 2:22
7. Haken Adam STH8102 C SK Studenec 38:20 + 4:33
8. Jedlinský Radek 80001 RHJ 40:19 + 6:32
9. Andrle Vlastimil 320001 Troscy Club 41:31 + 7:44
10. Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 42:21 + 8:34
11. Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 45:22 + 11:35
12. Havelka Josef SJC8402 C Sportcentrum Jičín 45:53 + 12:06
13. Kadaně Miroslav LPU7817 C OK Lokomotiva Pardubice 46:23 + 12:36
14. Pavlík Mojmír PDY8102 C Běhej Poděbrady 47:35 + 13:48
15. Hanousek Václav SJC8008 C Sportcentrum Jičín 50:04 + 16:17
16. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:10 + 16:23
17. Beneda Jan SHK7900 C OK Slavia Hradec Králové 52:00 + 18:13
18. Vaňátko Jakub LTU8100 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:53 + 26:06
19. Držmíšek Lukáš 40001 SK Sruby 60:50 + 27:03
20. Mojžíš Robert PHK7902 C OK 99 Hradec Králové 64:46 + 30:59
Komárek Josef CHC8001 C K.O.B. Choceň DISK

H45C 5.00 km, 10 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 30:47
2. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 31:35 + 0:48
3. Koblic Jan VAM7601 C OB Vamberk 32:52 + 2:05
4. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 33:07 + 2:20
5. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 33:11 + 2:24
6. Jiran Jan PHK7701 C OK 99 Hradec Králové 33:21 + 2:34
7. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 33:56 + 3:09
8. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 36:00 + 5:13
9. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 36:26 + 5:39
10. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 36:34 + 5:47
11. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 37:14 + 6:27
12. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 38:10 + 7:23
12. Komín David PGP7405 C SK Praga 38:10 + 7:23
14. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 39:21 + 8:34
15. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 39:28 + 8:41
16. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 40:02 + 9:15
17. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 40:37 + 9:50
18. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 41:00 + 10:13
19. Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 41:26 + 10:39
20. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:44 + 10:57
21. Karkoš Petr 180007 Jantaři Loko 41:59 + 11:12
22. Vrábel Petr PHK7604 C OK 99 Hradec Králové 43:04 + 12:17
23. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 43:21 + 12:34
24. Jánek Ladislav LPU6103 C OK Lokomotiva Pardubice 43:43 + 12:56
24. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 43:43 + 12:56
26. Podlešák Marek PHK7802 C OK 99 Hradec Králové 43:53 + 13:06
27. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 44:27 + 13:40
28. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 45:25 + 14:38
29. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:27 + 14:40
30. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 45:48 + 15:01
31. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 46:08 + 15:21
32. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 46:57 + 16:10
33. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 47:25 + 16:38
34. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 47:34 + 16:47
35. Vrbata Alan VRL7802 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:57 + 17:10
36. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 48:02 + 17:15
37. Titz Pavel 180002 Jantaři Loko 48:34 + 17:47
38. Volák Pavel SNA7002 C TJ START Náchod 48:57 + 18:10
39. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 49:50 + 19:03
40. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:52 + 19:05
41. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 50:04 + 19:17
42. Češík Libor CHT7503 C OOB SK Chrast 50:25 + 19:38
43. Budík Radek 180005 Jantaři Loko 50:58 + 20:11
44. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 52:26 + 21:39
45. Přibyl Jan OSN7801 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:24 + 22:37
46. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:25 + 23:38
47. Palaščák Michal 180003 Jantaři Loko 54:58 + 24:11
48. Zemánek Mojmír JIL7103 C OK Jilemnice 55:17 + 24:30
49. Hruša Petr 360001 Vysoká nad Labem 57:02 + 26:15
50. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 57:23 + 26:36
51. Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 58:14 + 27:27
52. Eisner Leo PVP7003 C VSK Přírodní vědy Praha 59:34 + 28:47
53. Buchar Marcel VRL7408 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:26 + 29:39
54. Novák Michal SHK7802 C OK Slavia Hradec Králové 61:08 + 30:21
55. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 61:12 + 30:25
56. Holinger Jiří CHC7707 C K.O.B. Choceň 61:48 + 31:01
57. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:11 + 31:24
58. Mayer Jiří 340001 XXX 66:37 + 35:50
59. Kelnar Tomáš 180006 Jantaři Loko 68:00 + 37:13
60. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:10 + 49:23
Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Budík Milan 180004 Jantaři Loko DISK
Kos Michal PHK6803 C OK 99 Hradec Králové DISK
Kvapil Ondřej PHK7804 C OK 99 Hradec Králové DISK
Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice DISK

H45D 4.09 km, 5 m, 26 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pozdílek Martin PHK7803 C OK 99 Hradec Králové 34:13
2. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 35:57 + 1:44
3. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 37:04 + 2:51
4. Ptáček Miloš SNA7001 C TJ START Náchod 40:54 + 6:41
5. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 41:02 + 6:49
6. Kolář Viktor SHK7300 C OK Slavia Hradec Králové 41:06 + 6:53
7. Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 41:27 + 7:14
8. Kušička Josef HJL7600 C Sokol Horní Jelení 42:02 + 7:49
9. Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 42:03 + 7:50
10. Hanuš Karel STH6701 C SK Studenec 42:41 + 8:28
11. Janovský Petr JIL7202 C OK Jilemnice 42:47 + 8:34
12. Votruba Petr CHT7502 C OOB SK Chrast 43:01 + 8:48
13. Mikyska Alan VAM7149 C OB Vamberk 44:21 + 10:08
14. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:37 + 10:24
15. Čapek Karel LTU7803 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:51 + 11:38
16. Kohout Pavel JIL7502 C OK Jilemnice 45:54 + 11:41
17. Třešňák Miloš JIL6902 C OK Jilemnice 45:55 + 11:42
18. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 46:14 + 12:01
19. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 46:17 + 12:04
20. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 46:37 + 12:24
21. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 46:40 + 12:27
22. Strnad Jiří PHK7105 C OK 99 Hradec Králové 47:59 + 13:46
23. Trnka Ondřej PDY7802 C Běhej Poděbrady 48:52 + 14:39
24. Kubín Jan HOR7400 C TJ Jiskra Hořice 49:38 + 15:25
25. Sedláček Milan PGP7408 C SK Praga 51:24 + 17:11
26. Pouchlý Jan 270001 JPSHK 51:28 + 17:15
27. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 52:26 + 18:13
28. Sollier David PDY7000 C Běhej Poděbrady 52:39 + 18:26
29. Cháma Jan PDY7501 C Běhej Poděbrady 54:37 + 20:24
30. Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice 57:21 + 23:08
31. Cyrany Jiří SJC7301 C Sportcentrum Jičín 57:43 + 23:30
32. Vacek Jiří CET7701 C TJ Loko Česká Třebová 59:39 + 25:26
33. Petr Munzar 300004 OBR 63:10 + 28:57
34. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 76:09 + 41:56
35. Nedoma David PDY7300 C Běhej Poděbrady 92:30 + 58:17
Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí DISK
Šumpík Michal 290001 Šumpíkovi DISK

H55C 4.51 km, 5 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 33:46
2. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 37:08 + 3:22
3. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 37:30 + 3:44
4. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 37:33 + 3:47
5. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:59 + 6:13
6. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:49 + 8:03
7. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:10 + 8:24
8. Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 42:38 + 8:52
9. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 42:54 + 9:08
10. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 43:05 + 9:19
11. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 44:14 + 10:28
11. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 44:14 + 10:28
13. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 45:03 + 11:17
14. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 46:00 + 12:14
15. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 48:39 + 14:53
16. Číža Petr SHK5902 C OK Slavia Hradec Králové 51:11 + 17:25
17. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 52:06 + 18:20
18. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:24 + 20:38
19. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 56:17 + 22:31
20. Ježek Jiří PHK6201 C OK 99 Hradec Králové 66:41 + 32:55
21. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 69:55 + 36:09

H55D 3.45 km, 5 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 29:46
2. Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk 33:04 + 3:18
3. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:17 + 3:31
4. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 33:51 + 4:05
5. Klimeš Jiří SNA6101 C TJ START Náchod 34:49 + 5:03
6. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 35:08 + 5:22
7. Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 35:10 + 5:24
8. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 36:39 + 6:53
9. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 37:08 + 7:22
10. Vychodil Tomáš SHK6301 C OK Slavia Hradec Králové 37:45 + 7:59
11. Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 38:28 + 8:42
12. Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 39:21 + 9:35
13. Rykala Karel VAM6401 C OB Vamberk 40:02 + 10:16
14. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 40:39 + 10:53
15. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 41:51 + 12:05
16. Vychopeň Tomáš BRU6800 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:06 + 12:20
17. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 45:01 + 15:15
18. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 45:12 + 15:26
19. Horák Jan HOR6000 C TJ Jiskra Hořice 46:03 + 16:17
20. Zamouřil Petr PHK6808 C OK 99 Hradec Králové 46:46 + 17:00
21. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 47:56 + 18:10
22. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 50:34 + 20:48
23. Svoboda Miloslav SHK5901 C OK Slavia Hradec Králové 50:54 + 21:08
24. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 50:56 + 21:10
25. Tillmann Wolfgang LPU6104 C OK Lokomotiva Pardubice 52:08 + 22:22
26. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 53:17 + 23:31
27. Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 53:41 + 23:55
28. Vošlajer Robert 60001 Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou 54:41 + 24:55

H65C 3.99 km, 5 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 35:45
2. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 38:58 + 3:13
3. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 39:38 + 3:53
4. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 42:02 + 6:17
5. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 44:10 + 8:25
6. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 44:41 + 8:56
7. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 44:56 + 9:11
8. Tupec Jiří VAM5801 C OB Vamberk 46:51 + 11:06
9. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 46:52 + 11:07
10. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 47:43 + 11:58
11. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:28 + 12:43
12. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:19 + 13:34
13. Mrštík Václav CHT5001 C OOB SK Chrast 49:24 + 13:39
14. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 49:47 + 14:02
15. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 51:26 + 15:41
16. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 52:37 + 16:52
17. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 53:26 + 17:41

H65D 3.07 km, 5 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 35:59
2. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 36:06 + 0:07
3. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 36:53 + 0:54
4. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:12 + 2:13
5. Tůma Miloš DOB5600 C KOB Dobruška 39:05 + 3:06
6. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 40:05 + 4:06
7. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:37 + 4:38
8. Stárek Jiří DOB5001 C KOB Dobruška 42:16 + 6:17
9. Doležal Petr TYN5401 C OOB SK Týniště nad Orlicí 54:39 + 18:40

H75C 2.70 km, 5 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:17
2. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:42 + 8:25
3. Vasyliev Anatolii 70001 Kchortytsia 49:51 + 13:34
4. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 51:47 + 15:30
5. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 52:24 + 16:07
6. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 55:38 + 19:21
7. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 57:02 + 20:45
Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK

HDR 3.46 km, 5 m, 24 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eisner Flora PVP1050 C VSK Přírodní vědy Praha 16:59
2. Potštejnský Jiří SRK1666 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 17:25 + 0:26
3. Leštínský Vojtěch VRL1616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:31 + 2:32
4. Grusser Jan PHK1717 C OK 99 Hradec Králové 19:55 + 2:56
5. Klapal Tomáš VAM1600 C OB Vamberk 20:58 + 3:59
6. Klícha Kryštof SRK1548 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:01 + 4:02
7. Janovec Karel SRK1404 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:25 + 4:26
7. Jiranová Veronika PHK1452 C OK 99 Hradec Králové 21:25 + 4:26
9. Mokrý Daniel HJL1401 C Sokol Horní Jelení 21:50 + 4:51
10. Sedláčková Adéla 110001 ZŠ Újezd nad Lesy 23:18 + 6:19
11. Klapalová Alena OB Vamberk 23:20 + 6:21
12. Šafek Jakub PBM1616 C TJ Spartak 1. brněnská 24:20 + 7:21
13. Eisner Matias PVP1200 C VSK Přírodní vědy Praha 24:27 + 7:28
14. Drápal Štěpán STH1501 C SK Studenec 24:34 + 7:35
15. Klapal Jakub OB Vamberk 24:38 + 7:39
16. Andrle Jakub 320002 Troscy Club 24:47 + 7:48
17. Dubrovská Tereza SHK1550 C OK Slavia Hradec Králové 24:53 + 7:54
18. Matějka Vojtěch SNA1701 C TJ START Náchod 24:57 + 7:58
19. Antonín Milský SRK6666 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:02 + 8:03
20. Zengin Ela 25:19 + 8:20
21. Hrdinka Václav 310001 X 26:07 + 9:08
22. Novák Karel STH1402 C SK Studenec 26:10 + 9:11
23. Haken Václav STH1601 C SK Studenec 26:17 + 9:18
23. Kokaislová Aneta LPU1556 C OK Lokomotiva Pardubice 26:17 + 9:18
25. Vávra Kristián LPU1701 C OK Lokomotiva Pardubice 26:45 + 9:46
26. Málková Antonie CST1751 C OB Strakonice 27:07 + 10:08
27. Sokolář Vojtěch SNA1601 C TJ START Náchod 27:41 + 10:42
28. Čermáková Lea 210002 Čermačky 27:56 + 10:57
29. Potůčková Johana 29:44 + 12:45
30. Šklíbová Emma OK 99 Hradec Králové 30:35 + 13:36
31. Štěpánková Stela HJL1351 C Sokol Horní Jelení 30:56 + 13:57
32. Novák Tadeáš NPA1701 C SK LOB Nová Paka 31:42 + 14:43
33. Pýcha Jan LPU1604 C OK Lokomotiva Pardubice 31:54 + 14:55
34. Žemličková Amálie LPU1755 C OK Lokomotiva Pardubice 32:13 + 15:14
35. Lounek Jindra 32:37 + 15:38
36. Nachtigall Lukáš LPU2224 OK Lokomotiva Pardubice 32:53 + 15:54
37. Kroupová Elen LPU1851 C OK Lokomotiva Pardubice 33:00 + 16:01
38. Kolařík Jakub SOB1500 C SOBSA 33:15 + 16:16
39.