Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 17:20 | |
2. | Tomášková Lucie | STE1350 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:12 | + 2:52 |
3. | Rochovanská Eliška | ASU1456 | C | Magnus Orienteering | 21:23 | + 4:03 |
4. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 28:54 | + 11:34 |
5. | Rochovanská Štěpánka | ASU1457 | C | Magnus Orienteering | 31:21 | + 14:01 |
6. | Havlíková Michaela | KSU1350 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:53 | + 16:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lipenská Jana Marie | KON1191 | C | KOB Konice | 25:34 | |
2. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 27:53 | + 2:19 |
3. | Kopecká Eliška | SSU1252 | C | SK Severka Šumperk | 36:37 | + 11:03 |
4. | Pelantová Nikol | ASU1150 | C | Magnus Orienteering | 39:20 | + 13:46 |
5. | Profousová Stella | KSU1262 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:13 | + 30:39 |
6. | Fráňová Anežka | 50002 | Horka nad Moravou | 73:43 | + 48:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hýblová Eliška | JPV0952 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 21:11 | |
2. | Tomášková Anna | STE1051 | B | SK SKI-OB Šternberk | 28:35 | + 7:24 |
3. | Jordánová Nelly | KSU1050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:16 | + 11:05 |
4. | Gottwaldová Amálie | STE0952 | B | SK SKI-OB Šternberk | 34:18 | + 13:07 |
5. | Luterová Laura | PLU1051 | B | TJ SOKOL Plumlov | 42:23 | + 21:12 |
6. | Tomanková Alice | KSU0959 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:41 | + 21:30 |
6. | Václavková Amálie | KON1079 | B | KOB Konice | 42:41 | + 21:30 |
8. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:16 | + 33:05 |
9. | Kopecká Veronika | SSU1051 | C | SK Severka Šumperk | 65:17 | + 44:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | B | SK Severka Šumperk | 38:32 | |
2. | Richtrová Ema | SSU0753 | C | SK Severka Šumperk | 42:27 | + 3:55 |
3. | Burdová Hana | STE0852 | B | SK SKI-OB Šternberk | 45:08 | + 6:36 |
4. | Reichlová Pavla | KSU0888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 49:14 | + 10:42 |
5. | Benešová Anežka | KON0757 | C | KOB Konice | 56:29 | + 17:57 |
6. | Pelantová Sára | ASU0850 | C | Magnus Orienteering | 57:25 | + 18:53 |
7. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | B | KOB Konice | 59:36 | + 21:04 |
8. | Křapová Natálie | SSU0851 | C | SK Severka Šumperk | 63:38 | + 25:06 |
9. | Polcrová Karolína | JPV0754 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 77:53 | + 39:21 |
Otrubová Karolína | PLU0888 | A | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Pinkavová Eliška | JPV0850 | B | Oddíl OS SK Prostějov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | A | Orientační Běh Opava | 42:07 | |
2. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 43:45 | + 1:38 |
3. | Juřinová Adéla | KSU0650 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:21 | + 2:14 |
4. | Plachá Aneta | JPV0555 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 49:07 | + 7:00 |
Pinkavová Hana | JPV0551 | B | Oddíl OS SK Prostějov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jílková Lenka | UOL0654 | A | SOB Olomouc | 39:41 | 5610 | |
2. | Bídová Markéta | PBM0352 | A | TJ Spartak 1. brněnská | 43:13 | + 3:32 | 5177 |
3. | Otrubová Anna | PLU0577 | A | TJ SOKOL Plumlov | 45:14 | + 5:33 | 4929 |
4. | Klechová Karolína | AOP0452 | A | Orientační Běh Opava | 48:00 | + 8:19 | 4590 |
5. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:59 | + 12:18 | 4101 |
6. | Binarová Adéla | UOL0452 | A | SOB Olomouc | 55:30 | + 15:49 | 3670 |
7. | Uvizlová Radka | STH8451 | C | SK Studenec | 58:11 | + 18:30 | 3341 |
8. | Lubrichová Veronika | PLU0453 | B | TJ SOKOL Plumlov | 62:05 | + 22:24 | 2863 |
9. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | B | Magnus Orienteering | 80:14 | + 40:33 | 636 |
Klusáčková Markéta | LCE9453 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ebnerová Eva | KON8277 | C | KOB Konice | 36:13 | |
2. | Krejčí Lenka | UOL8350 | C | SOB Olomouc | 42:29 | + 6:16 |
3. | Jílková Hana | UOL8050 | C | SOB Olomouc | 43:51 | + 7:38 |
4. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:00 | + 7:47 |
5. | Otrubová Johana | PLU7852 | C | TJ SOKOL Plumlov | 46:21 | + 10:08 |
6. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:31 | + 10:18 |
7. | Juřinová Radka | KSU8080 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:08 | + 10:55 |
8. | Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:59 | + 11:46 |
9. | Zapletalová Kamila | KON7979 | C | KOB Konice | 50:08 | + 13:55 |
10. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 53:56 | + 17:43 |
11. | Hubíková Iva | PLU8350 | C | TJ SOKOL Plumlov | 55:16 | + 19:03 |
12. | Tomášková Petra | STE8250 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:09 | + 21:56 |
13. | Kopecká Tereza | SSU8000 | C | SK Severka Šumperk | 59:46 | + 23:33 |
14. | Václavková Lenka | KON8155 | C | KOB Konice | 63:42 | + 27:29 |
15. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 76:15 | + 40:02 |
16. | Povýšilová Petra | PLU7950 | C | TJ SOKOL Plumlov | 100:28 | + 64:15 |
Polášková Kristýna | TZL8850 | C | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 38:38 | |
2. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:10 | + 2:32 |
3. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:56 | + 5:18 |
4. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:49 | + 6:11 |
5. | Kuncová Jana | VRB7850 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 45:05 | + 6:27 |
6. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:23 | + 7:45 |
7. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SK OB Horní Benešov | 46:44 | + 8:06 |
8. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 48:27 | + 9:49 |
9. | Švestková Hana | JPV7550 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 48:42 | + 10:04 |
10. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 49:05 | + 10:27 |
11. | Balvanová Martina | JPV7777 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:41 | + 16:03 |
12. | Hanousková Michaela | KON7474 | C | KOB Konice | 56:07 | + 17:29 |
13. | Krhutová Martina | TRI7450 | C | TJ TŽ Třinec | 57:00 | + 18:22 |
14. | Peňázová Hana | VRB7878 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 58:17 | + 19:39 |
15. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 60:08 | + 21:30 |
16. | Gottwaldová Hana | JPV7551 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:06 | + 29:28 |
17. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 69:33 | + 30:55 |
18. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 71:08 | + 32:30 |
19. | Sekaninová Jitka | ASU7750 | C | Magnus Orienteering | 82:10 | + 43:32 |
20. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 84:49 | + 46:11 |
Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švejdíková Yvona | AOP6351 | C | Orientační Běh Opava | 37:37 | |
2. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 54:45 | + 17:08 |
3. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 57:35 | + 19:58 |
4. | Felklová Jarmila | 10002 | ASPV OA | 77:21 | + 39:44 | |
5. | Gebauerová Jana | SSU6450 | C | SK Severka Šumperk | 81:32 | + 43:55 |
6. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 111:43 | + 74:06 |
Špacírová Danuše | UOL5852 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Roubalíková Iva | 20002 | ZŠ Těšetice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 67:40 | |
2. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SOB Olomouc | 96:10 | + 28:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vala Karel | ASU1300 | C | Magnus Orienteering | 19:04 | |
2. | Krejčí Viktor | UOL1402 | C | SOB Olomouc | 19:08 | + 0:04 |
3. | Mazák Šimon | KSU1300 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:20 | + 2:16 |
4. | Hubík Radan | PLU1500 | C | TJ SOKOL Plumlov | 22:14 | + 3:10 |
5. | Tempir Jachym | UOL1300 | C | SOB Olomouc | 23:08 | + 4:04 |
6. | Kindl Oskar | UOL1401 | C | SOB Olomouc | 23:49 | + 4:45 |
7. | Pánek Milan | SSU1600 | C | SK Severka Šumperk | 24:27 | + 5:23 |
8. | Hubík Hubert | PLU1300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 29:35 | + 10:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peňáz Jan | VRB1111 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 17:07 | |
2. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 25:53 | + 8:46 |
3. | Binar Vít | STE1201 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:27 | + 9:20 |
4. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 27:27 | + 10:20 |
5. | Václavek Alois | KON1132 | C | KOB Konice | 28:41 | + 11:34 |
6. | Turek Václav | SSU1102 | C | SK Severka Šumperk | 33:20 | + 16:13 |
7. | Zapletal David | KON1111 | C | KOB Konice | 33:59 | + 16:52 |
8. | Lipenský Jan František | KON1131 | C | KOB Konice | 47:33 | + 30:26 |
Hedrich Jan | SSU1101 | C | SK Severka Šumperk | DISK | ||
Reichl Vojtěch | PLU1203 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lutera Oliver | PLU1001 | B | TJ SOKOL Plumlov | 19:48 | |
2. | Heiser Matěj | SSU0900 | B | SK Severka Šumperk | 20:59 | + 1:11 |
3. | Koutný Ondřej | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 24:07 | + 4:19 |
4. | Pánek Antonín | SSU0901 | C | SK Severka Šumperk | 24:30 | + 4:42 |
5. | Čeřovský Filip | KON1010 | B | KOB Konice | 28:05 | + 8:17 |
6. | Turek Josef | SSU0904 | C | SK Severka Šumperk | 30:19 | + 10:31 |
7. | Richtr František | SSU0903 | C | SK Severka Šumperk | 36:04 | + 16:16 |
8. | Pospíšil Tomáš | SSU1006 | C | SK Severka Šumperk | 40:07 | + 20:19 |
9. | Rozsíval Martin | KON1022 | B | KOB Konice | 40:17 | + 20:29 |
10. | Havlík Jakub | KSU1009 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:55 | + 31:07 |
11. | Prachař Jáchym | SSU1003 | C | SK Severka Šumperk | 53:30 | + 33:42 |
12. | Profous Štěpán | KSU1030 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 55:20 | + 35:32 |
13. | Tempir Lukas | UOL1001 | C | SOB Olomouc | 56:49 | + 37:01 |
14. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:50 | + 49:02 |
Jordán Dominik | KSU1000 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Jáchym | UOL0700 | A | SOB Olomouc | 35:52 | |
2. | Máčala Antonín | STE0811 | B | SK SKI-OB Šternberk | 39:30 | + 3:38 |
3. | Lipenský Matouš | KON0830 | B | KOB Konice | 43:57 | + 8:05 |
4. | Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 45:27 | + 9:35 |
5. | Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | 45:52 | + 10:00 |
6. | Paloncý Jan | KSU0808 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:18 | + 12:26 |
7. | Kovalčík Petr | AOP0901 | A | Orientační Běh Opava | 50:53 | + 15:01 |
8. | Pánek Ondřej | SSU0702 | C | SK Severka Šumperk | 54:43 | + 18:51 |
9. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 55:53 | + 20:01 |
10. | Novotný Jakub | PLU0804 | C | TJ SOKOL Plumlov | 61:45 | + 25:53 |
11. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:16 | + 29:24 |
12. | Kropáček Matěj | STE0810 | C | SK SKI-OB Šternberk | 67:12 | + 31:20 |
13. | Holub Ivan | Rýmařov | 74:14 | + 38:22 | ||
14. | Jurčík Jan | KSU0848 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:33 | + 38:41 |
15. | Tomášek Josef | STE0808 | B | SK SKI-OB Šternberk | 121:58 | + 86:06 |
Hedrich Miroslav | SSU0705 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
Holub Mikuláš | Rýmařov | DISK | ||||
Bláha Adam | KSU0525 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DNS | ||
Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 32:08 | 7523 | |
2. | Beneš Jindřich | SSU0400 | A | SK Severka Šumperk | 35:30 | + 3:22 | 6853 |
3. | Klusáček Matěj | LCE8903 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:17 | + 5:09 | 6498 |
4. | Svoboda Radek | TUR0202 | C | OOB TJ Turnov | 39:09 | + 7:01 | 6127 |
5. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 39:13 | + 7:05 | 6114 |
6. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 39:31 | + 7:23 | 6054 |
7. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 41:09 | + 9:01 | 5729 |
8. | Polášek Jan | TZL8601 | C | SKOB Zlín | 42:36 | + 10:28 | 5441 |
9. | Chaloupka Josef | UOL9801 | C | SOB Olomouc | 44:13 | + 12:05 | 5119 |
10. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 44:19 | + 12:11 | 5099 |
11. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 44:37 | + 12:29 | 5039 |
12. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | C | SK Severka Šumperk | 47:34 | + 15:26 | 4452 |
13. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:29 | + 22:21 | 3076 |
14. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 58:15 | + 26:07 | 2327 |
15. | Holusek Jiří | JPV0123 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:23 | + 32:15 | 1106 |
Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | 32:28 | |
2. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 37:17 | + 4:49 |
3. | Hubík Hubert | PLU8201 | C | TJ SOKOL Plumlov | 39:48 | + 7:20 |
4. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 40:17 | + 7:49 |
5. | Miča Petr | KSU7909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:47 | + 8:19 |
6. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 43:13 | + 10:45 |
7. | Mazák Lukáš | KSU8600 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:18 | + 11:50 | |
8. | Tempir Tomas | UOL7702 | C | SOB Olomouc | 45:07 | + 12:39 |
9. | Novotný Michal | PLU7901 | C | TJ SOKOL Plumlov | 52:27 | + 19:59 |
10. | Ebner Zdeněk | KON8215 | C | KOB Konice | 55:37 | + 23:09 |
11. | Rochovanský František | ASU8400 | C | Magnus Orienteering | 59:13 | + 26:45 |
12. | Jura Tomáš | JPV8200 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 69:58 | + 37:30 |
13. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 70:04 | + 37:36 |
14. | Gebauer Lubomír | SSU8300 | C | SK Severka Šumperk | 72:14 | + 39:46 |
15. | Václavek Leoš | KON8216 | C | KOB Konice | 83:45 | + 51:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 27:18 | |
2. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 31:47 | + 4:29 |
3. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 32:54 | + 5:36 |
4. | Bednařík Radek | LCE7125 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:14 | + 8:56 |
5. | Hubáček Martin | CEL7015 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 38:40 | + 11:22 |
6. | Burda Tomáš | STE7600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:57 | + 12:39 |
7. | Peňáz Radek | VRB7606 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 41:49 | + 14:31 |
8. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 42:49 | + 15:31 |
9. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:08 | + 15:50 |
10. | Kašpar Jaroslav | KSU7004 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:17 | + 16:59 |
11. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 45:16 | + 17:58 |
12. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:58 | + 19:40 |
13. | Koutný Pavel | JPV7300 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:17 | + 19:59 |
14. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 49:12 | + 21:54 |
15. | Janeček Jiří | CEL6827 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 49:28 | + 22:10 |
16. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 49:47 | + 22:29 |
17. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:18 | + 24:00 |
18. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:49 | + 24:31 |
19. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 52:04 | + 24:46 |
20. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 52:57 | + 25:39 |
21. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:49 | + 26:31 |
22. | Krejčí Petr | UOL7801 | C | SOB Olomouc | 54:59 | + 27:41 |
23. | Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | 57:01 | + 29:43 |
24. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:03 | + 30:45 |
25. | Mikoška Eman | STE7103 | C | SK SKI-OB Šternberk | 65:18 | + 38:00 |
26. | Kropáček Ivo | STE7603 | C | SK SKI-OB Šternberk | 94:36 | + 67:18 |
Pinkava Roman | JPV7606 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mlynárik Peter | 30001 | 33:45 | |||
2. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:32 | + 4:47 |
3. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 39:08 | + 5:23 |
4. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 39:53 | + 6:08 |
5. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 40:04 | + 6:19 |
6. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:11 | + 7:26 |
7. | Kolář Rudolf | ABR6301 | C | A-team MTBO | 45:27 | + 11:42 |
8. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:34 | + 11:49 |
9. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 48:14 | + 14:29 |
10. | Zítka Jiří | SBR6201 | C | SKOB Bruntál | 48:32 | + 14:47 |
11. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 52:52 | + 19:07 |
12. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 55:58 | + 22:13 |
13. | Roubalík Radovan | 20001 | ZŠ Těšetice | 60:28 | + 26:43 | |
14. | Felkl Luděk | 10001 | ASPV OA | 66:57 | + 33:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 33:09 | |
2. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SOB Olomouc | 39:43 | + 6:34 |
3. | Bednář Jan | UOL5402 | C | SOB Olomouc | 40:06 | + 6:57 |
4. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 41:41 | + 8:32 |
5. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:33 | + 14:24 |
6. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 80:16 | + 47:07 |
7. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 88:37 | + 55:28 |
Komínek Jaroslav | KON5713 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Stanislav | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 42:40 | |
2. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 43:21 | + 0:41 |
3. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 47:08 | + 4:28 |
4. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 47:43 | + 5:03 |
5. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | SOB Olomouc | 132:57 | + 90:17 |
Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bednář Richard | UOL1400 | C | SOB Olomouc | 19:28 | |
2. | Tempir Vilem | UOL1601 | C | SOB Olomouc | 19:43 | + 0:15 |
3. | Gebauer Jan | SSU1400 | C | SK Severka Šumperk | 24:13 | + 4:45 |
4. | Kropáček Šimon | STE1400 | C | SK SKI-OB Šternberk | 25:41 | + 6:13 |
5. | Krejčí Julie | UOL1551 | C | SOB Olomouc | 29:35 | + 10:07 |
6. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 32:08 | + 12:40 |
7. | Komínek Vojtěch | KON1515 | C | KOB Konice | 45:14 | + 25:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiráček Ondřej | STE1401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:39 | |
2. | Jiráček Tomáš | STE1600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:11 | + 2:32 |
3. | Fráňová Linda | 50001 | Horka nad Moravou | 29:38 | + 7:59 | |
4. | Kryl Richard | STE1601 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:05 | + 8:26 |
5. | Zapletal Matěj | STE1701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 30:42 | + 9:03 |
6. | Zifčáková Šajinka | Zifčákovi | 30:46 | + 9:07 | ||
7. | Zifčáková Justýnka | Zifčákovi | 36:23 | + 14:44 | ||
8. | Gebauerová Tereza | SK Severka Šumperk | 37:36 | + 15:57 | ||
9. | Doležel David | SK SKI-OB Šternberk | 39:34 | + 17:55 | ||
10. | Polcrová Anna | Neregistrovani | 41:09 | + 19:30 | ||
11. | Vala Jakub | ASU1600 | C | Magnus Orienteering | 44:15 | + 22:36 |
12. | Kindl Fabián | SOB Olomouc | 53:55 | + 32:16 | ||
13. | Rochovanská Julie | ASU1661 | Magnus Orienteering | 63:22 | + 41:43 | |
14. | Rochovanský František | Magnus Orienteering | 64:39 | + 43:00 | ||
Komínková Zuzana | KOB Konice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prachař Dušan | SSU7801 | C | SK Severka Šumperk | 29:09 | |
2. | Kindl Miroslav | UOL7902 | C | SOB Olomouc | 29:49 | + 0:40 |
3. | Havlík Jindřich | KSU7800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:43 | + 4:34 |
4. | Štoudek Martin | ASU0448 | C | Magnus Orienteering | 33:51 | + 4:42 |
5. | Sekanina Marek | ASU1010 | C | Magnus Orienteering | 35:57 | + 6:48 |
6. | Vraspírová Eva | Rýmařov | 36:20 | + 7:11 | ||
7. | Václavková Zdenka | STE6450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 39:50 | + 10:41 |
8. | Jílek Karel | SOB Olomouc | 41:33 | + 12:24 | ||
9. | Kropáčková Lucie | STE8050 | SK SKI-OB Šternberk | 42:17 | + 13:08 | |
10. | Profous Kamil | KSU7200 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:53 | + 13:44 |
11. | Kašparová Jana | STE7301 | SK SKI-OB Šternberk | 46:49 | + 17:40 | |
12. | Jeřábková Jana | SOB Olomouc | 47:22 | + 18:13 | ||
13. | Hendrych Vlastimil | HOB5601 | C | SK OB Horní Benešov | 48:16 | + 19:07 |
14. | Kuta Alena | UOL8151 | C | SOB Olomouc | 48:23 | + 19:14 |
15. | Hendrych Jiří | HOB6701 | C | SK OB Horní Benešov | 50:34 | + 21:25 |
16. | Chmelář Samuel | JPV1600 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:50 | + 25:41 |
17. | Čeřovský Petr | KOB Konice | 56:26 | + 27:17 | ||
18. | Janeček Petr | UOL7301 | C | SOB Olomouc | 58:33 | + 29:24 |
19. | Janečková Moťková Jitka | UOL7151 | C | SOB Olomouc | 59:52 | + 30:43 |
20. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 63:56 | + 34:47 |
Pospíšilová Karla | SSU8052 | C | SK Severka Šumperk | DISK | ||
Kumar Ram | SK Severka Šumperk | DISK |